Стрілець і козерог: вплив особистих якостей на сумісність

На сумісність знаків істотно впливають протегуючі планети і стихії , яке накладають свій відбиток на характер і вдачу народжених під певним сузір’ям людей.

Зміст приховати

Але ні відмінності, ні схожість символів не визначають благополуччя відносин. Точки дотику і негативні сторони слід враховувати тим, хто хоче побудувати міцну сім’ю, обзавестися надійним партнером або просто другом.

Є всі шанси на довготривалі стосунки у Стрільців і Козерогів. Хоча при такому союзі варто завжди бути готовим до суперечностей і розбіжностей. Це пояснюється боротьбою двох стихій (Вогонь і Земля) і впливом планет (Юпітер і Сатурн).

Звідси навіжені, імпульсивні, але кмітливі Стрільці дивують і навіть вводять в ступор практичних, пунктуальних і дуже впертих Козерогів. При всіх відмінностях парі затишно і надійно один з одним.

Їм цікаво проводити час разом, займатися плануванням майбутнього і вирішуватися на несподівані пригоди. Тільки якщо Стрільцям це робити просто, у вигляді пориву, то партнеру доводиться у всьому знаходити для себе якийсь сенс, вигоду, мотивацію.

Адже Сатурн обдаровує людей, народжених під сузір’ям Козерога, розважливістю, послідовністю, терпінням і надзвичайним працьовитістю. У своїй половинці кожен з пари бачить те, чого немає у нього самого. Тому сила тяжіння знаків досить сильна, для того щоб побудувати міцні взаємини або укласти цілком вдалий шлюб.

Стрілець і Козеріг: вплив особистих якостей на сумісність

Працює в шлюбі і любові

Чоловік козерог, жінка стрілець

Стосунки пари відрізняються динамічністю і цікавий розвиток подій. У подружжя є чіткі плани на сім’ю, але вони кардинально відрізняються. Козеріг ставить свої особисті переваги на чільне, а жінка вогненної стихії не поступається.

Ці протиріччя виникають практично у кожної пари на початковому етапі формування сім’ї. Сильна сторона відносин – близькість, де панує повна гармонія. Інша справа цінності і природний характер.

Дві сильні особистості, якщо не почнуть гру в випробування партнера на предмет витривалості, мають хороші шанси побудувати дружну і міцну сім’ю. Тільки компромісами можна прийти до спільного знаменника. Військові дії принесуть розруху і розчарування навіть переможцю.

Чоловік стрілець, жінка козерог

Такій парі рідше вдається створити сприятливий союз. Вся справа в бажанні зберегти особистий простір Стрільця і впертості Козерога. Кожен з них відстоює, по суті, повітряні замки. Тільки прийняття загальних правил покладе край невидимою війні сильних особистостей. Жінці рекомендується приймати більш мудрі рішення.

Якщо при нагоді неможливо знайти рішення, яке влаштовує дві сторони, краще відкласти обговорення питання на деякий час. Так вдасться уникнути сварок і необдуманих вчинків, про які пізніше пошкодують обидва.

Чоловікові рекомендується подорослішати і прийняти на себе всю відповідальність за сім’ю. Дружині, при цьому, не варто повчати партнера всяким премудростям. Навпаки, потрібно щоб м’яко подана думка, стала його рішенням, навіть якщо результативність від цього була невелика.

Піти від взаємних повчань і з’ясувань суті допоможе головне правило, яке оголошує табу всім сварок. Також потрібно навчитися слухати і чути партнера, при цьому менше говорити самому. У даної пари є шанс, тільки якщо між чоловіком і дружиною є глибокі почуття.

Стрілець і Козеріг: вплив особистих якостей на сумісність

Негативні сторони союзу

Поведінки і цінності у знаків різні, тому часто Козеріг виступає в парі наставником. Стрільця спочатку подобається прислухатися стабільному, розсудливій і конкретному партнеру. Більшою мірою він приймає позицію учня, відкладаючи для себе корисну інформацію, що більше схожий на користь.

Однак варто представнику земного знака перегнути палицю, як у відносинах запанує хаос і бунт. Чого не може витерпіти Стрілець, так це посягання на особистий простір. Будь-які обмеження сприймаються в багнети, тому наставнику потрібно набратися терпіння і налаштуватися на поступові короткострокові досягнення.

Запальний, але доброзичливий представник вогненної стихії може завалитися додому в компанії друзів , причому, зовсім неважливо, який час доби. Це дратує порядного партнера. На цьому грунті можуть розгоратися неабиякі сварки.

Стрільця дратує прихильність до будинку своєї половинки, ототожнює його з наданими фінансистом, закопали в горі паперів суворої звітності. Для збереження союзу парі просто необхідні часті зміни, поїздки, прогулянки.

Козерогові варто зрозуміти, що спільне проживання передбачає проведення часу разом, але Стрільців ніколи не втримати в будинку, повному розрахунків і строгих планів. Потрібні емоції, фарби, спалахи, адже і самому земному знаку це потрібно для саморозвитку і реалізації сміливих рішень.

До основних негативних моментів спільного проживання двох стихій відносяться:

 • тринькання, бажання проводити багато часу з друзями та тяга до всього нового Стрільців;
 • скупість, раціональність і бажання усамітнитися з коханою людиною Козерогів.

Без знаходження спільних позицій і компромісів цій парі не обійтися.

Стрілець і Козеріг: вплив особистих якостей на сумісність

Сумісність в інших питаннях

Перші побачення зі Стрільцем можуть відлякати Козерога напористістю і невимушеністю щодо інтимних відносин. Але страх абсолютно не виправданий, тому швидко проходить. Між партнерами складається досить гармонійний зв’язок.

Найголовнішим досягненням їх взаємовідносин вважається довіру, тому партнер охоче погоджується на всі експерименти свого коханого, отримуючи удвох від нових утіх максимальне задоволення. Провідним в сексі є Стрілець, саме він допоможе стати сміливіше сором’язливому по натурі Козерогу.

Дружба цих знаків не так проста, як близькі стосунки. Кожен з приятелів має свою точку зору і не збирається нею поступатися. Якщо мова йде про спільну роботу, то союз двох стихій може виявитися дуже корисним для справи.

У плані довірчих відносин розвивається 2 сценарії: коли друзі можуть довірити один одному найпотаємніше , але нав’язати свої думки не вийде; або коли вони просто проводять разом час, обговорюючи третіх осіб, але при цьому, нітрохи не відкриваючи душу і таємниці партнеру. Інші варіанти розвитку дружніх відносин зустрічаються вкрай рідко.

У бізнесі тандем стихій Вогню і Землі приносить непогані плоди. Козерогові і Стрільця, при їх різному характері і вчинках, досить просто знайти спільну мову.

До того ж кожен з них має свої достоїнства і вміннями, які приносять спільній справі високу продуктивність і результативність. Вони вчать і вчаться одночасно один у одного, вміють вчасно підставити плече, скласти цікавий план і, трохи конкуруючи, приносити як видобуток досягнення і плоди своєї праці.

Сумісність у відсотках

Обидва знаки володіють сильним характером і волею, тому при наявності взаємних почуттів сумісність досить висока до 75%. Варто відзначити, що в даній парі навіть не головне, до якої стихії належить чоловік, а до якої жінка. Істотно від цієї обставини нічого не зміниться.

Практично 100-відсоткове збіг інтересів в любові є хорошою основою для створення міцної і люблячої сім’ї. Та й прогнози астрологів досить оптимістичні – 60-70%. Плюс до всього 80% сумісність в бізнесі. Як підсумок – рекомендації та найтепліші побажання парам, зодіакальні сузір’я яких належать Козерогу і Стрільця.

Джерело: https://vashkamen.com/goroskop/zodiak/strelec-i-kozerog.html

Cтрeлeц-Мужчінa і Козеріг-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Стрілець і Козеріг: вплив особистих якостей на сумісність

Cтрeлeц і Козеріг

Чи не саме гармонійне поєднання, особливо в серйозних відносинах. Таким людям необхідно довго шукати компроміси і пристосовуватися один до одного, але при взаємній любові вони прекрасно ладнають.

Козеріг і Стрілець рідко відчувають взаємний інтерес один до одного і любов з першого погляду. Вони належать до різних стихій, тому вкрай рідко прагнуть бути разом.

Козеріг прагне до стабільності, визначеності і стабільності, жінці цього знаку важко уявити поруч з собою чоловіка веселого, яскравого і трохи легковажного, яким і є Стрілець.

А він навряд чи захоче все життя прожити з суворим, дисциплінованим і нудним, на його думку, Козерогом, тому таких людей вкрай рідко тягне один до одного.

Але все змінюється, якщо у партнерів є спільні інтереси і цінності. У цьому випадку різні стихії врівноважують один одного, і партнери знаходять взаєморозуміння.

Це якраз та ситуація, коли протилежності притягуються, відчувають і розуміють один одного, знаходячи щось абсолютно нове і цікаве.

Чоловік вносить в життя жінки щастя, радість і веселощі, а жінка сприяє врівноваженості Стрільця і ​​його успішності в різних сферах в життя.

З усіх представниць земної стихії Стрільця найбільше підходить жінка, народжена під знаком Козерога, якщо вони люблять один одного і мріють про спільне щастя.

Переваги їх союзу проявляються, якщо обидва партнери прагнуть до успіху і любові, готові змінюватися заради загального блага і щастя.

Стрілець може стати більш замкнутим під впливом Козерога, позбутися звичного легковажності і стати більш зібраним і менш марнотратним.

Чоловік вносить в життя партнерки радість і любов, вчить радіти життю і робити божевільні вчинки, не стримуючи свої емоції і переживання.

Саме з цієї причини пара прекрасно розуміє один одного, незважаючи на різні темпераменти, прагнення і прояви емоцій. Однак в цій парі є кілька моментів, які можуть перешкодити відчути справжнє щастя.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • тяжіння протилежностей;
 • вміння обох партнерів знаходити компроміси і відстоювати свої інтереси;
 • спілкування сприяє розвитку обох партнерів, їх особистісному зростанню;
 • під впливом Козерога Стрілець починає більш бережливо ставитися до грошей;
 • жінка під впливом чоловіка стає більш розкутою і відкритою;
 • при взаєморозуміння партнери можуть досягти високих цілей;
 • життєрадісність Стрільця сприяє яскравості в життя Козерога;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • постійний саморозвиток може сприяти кар’єрі і Стрільця, і Козерога;
 • відсутність нудьги, рутини і звикання один до одного навіть через багато років сімейного життя.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Недоліки в цьому союзі проявляються тільки в тому випадку, якщо зникає любов або партнери стають нецікаві один для одного.

У розлученні грає важливу роль різниця стихій: Козеріг і Стрілець можуть відчути, що абсолютно не потрібні один одному і може виникнути відчуття, що обидва вибрали «не того» людини для життя. У такі моменти конфлікти загострюються або кожен партнер починає шукати собі розраду на стороні.

Ця небезпека часто підстерігає пару через кілька десятиліть шлюбу, коли різниця характерів, світогляду стає найбільш очевидною і врятувати шлюб в цьому випадку вдається вкрай рідко.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • різні характери і темпераменти обох партнерів;
 • різні прагнення і цілі обох партнерів;
 • різні способи самовираження і різний сексуальний потенціал обох партнерів;
 • побутові труднощі, дрібні сварки і причіпки;
 • жінка може виявитися надмірно вимогливою до чоловіка, постійно до нього чіплятися;
 • чоловік буде відчувати себе під ковпаком;
 • партнери можуть відчути, що їм нема про що говорити;
 • різні вимоги до дітей можуть серйозно посварити батьків;
 • згодом у обох партнерів може наступити відразу один до одного;
 • обидва партнери можуть змінювати один одному або почати пити.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Кращою сполучною ниточкою в їх відносинах може стати любов і щирий і незгасний інтерес партнерів один до одного. Тільки в цьому випадку вони обидва будуть щасливі і зможуть обійти гострі моменти, пов’язані з особливостями обох партнерів.

Наприклад, Стрільця не варто чекати зайвої чуйності і емоційності Козерога: ця жінка звикла приймати рішення, керуючись розумом, а не почуттями.

А чоловікові може здатися, що вона недостатньо емоційна і холодна або не сприймає те, про що він говорить.

Жінці варто враховувати, що підігнати під жорсткі рамки Стрільця і ​​зробити його серйозною людиною не вийде.

Він звик жити емоціями, виявляти почуття і постійно радіти життю, саме з цієї причини не можна змусити його стати жадібним, розважливим і економним, як не можна позбавити його того, що йому приємно, навіть якщо це він робить на шкоду родині.

Якщо партнери беруть один одного і готові йти разом, то вони зможуть подолати всі недоліки своїх характерів і прийти до спільного рішення, яке влаштує їх обох.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Близькі стосунки між Стрільцем і Козерогом виникають вкрай рідко. Це пов’язано з тим, що партнери абсолютно не схожі один на одного, у них різні прагнення, цілі та бажання, та й сексуальний апетит теж.

Якщо жінка прагне до серйозних стосунків і вкрай рідко здатна дозволити собі інтрижки на стороні, то чоловік зовсім по-іншому дивиться на сексуальні зустрічі поза шлюбом.

Читайте також:   Освідчення в коханні коханому чоловікові: добірка кращих варіантів

Саме з цієї причини між цими партнерами можуть виникати розбіжності і скандали.

Якщо Козеріг і Стрілець опиняються в одному ліжку, їм важко притертися один до одного. Відносини довго не даватимуть задоволення обом партнерам і тільки через місяць або більше вони розкриваються і починають відчувати смак любові.

Якщо для жінки такі відносини нові, вона часто приймає їх за любов і їй дуже важко зрозуміти, що це не так. Саме з цієї причини коханці часто стають ворогами і їм дуже важко зберегти добрі відносини після розлучення.

Стрілець зможе запалити вогонь пристрасті в серці Козерога, якщо здасться їй перспективним чоловіком і людиною, гідним довіри. Найбільше на неї діють не подарунки, а сама атмосфера побачення. Козеріг цінує якісний відпочинок, прекрасну кухню і любить дивитися на вогонь під час побачення, особливо якщо це полум’я каміна або багаття.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Сімейні стосунки між Стрільцем і Козерогом можуть бути дуже складними і непередбачуваними. Таким людям дуже важко знайти спільну мову разом і, щоб пристосуватися один до одного, їм доведеться кардинально змінювати і себе, і свій спосіб життя.

Для Стрільця шлюб із земною партнеркою вже сам по собі випробування, тому він може відчути обмеження волі або жорсткі рамки, з яких так хочеться вирватися.

А жінка буде постійно переживати через те, що чоловік постійно пропадає поза домом і що спорт, друзі або хобі для нього важливіше сім’ї.

Іншим підводним каменем може стати поява дітей. Козеріг і Стрілець абсолютно по-різному дивляться на їхнє виховання, що між ними породжує постійні сварки і нерозуміння, особливо коли діти вступають в перехідний вік.

Чоловікові буде здаватися, що жінка надто багато від них вимагає і пригнічує їх самостійність, а жінка буде скандалити з ним через те, що він, як їй здається, занадто багато їм дозволяє.

Тому в такій парі неминучі конфлікти і суперечності, особливо на побутовому грунті, через дітей, неуваги або грошей.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Такі люди можуть бути прекрасними друзями в юності або в дитячі роки, а в дорослому житті абсолютно не знаходити спільної мови. Та й в дитячі роки такі люди абсолютно різні, тому дружба між ними навіть в ці роки – явище рідкісне і вкрай крихке.

Стрілець занадто пустотливий і легковажний, він не завжди стримує свої обіцянки і робить, на погляд Козерога, абсолютно безглузді речі.

В юності це протиріччя лише поглиблюється, тому такі люди вкрай рідко відчувають в свідомому віці прагнення до спілкування.

Єдине, що їх може зблизити, порядність, взаємоповага один до одного, загальні принципи і цілі.

Якщо такі люди знайшли розуміння, вони зможуть стати друзями і цінувати один одного, проте це, швидше, виняток із правил.

У житті Козеріг і Стрілець обходять один одного і намагаються якомога далі триматися один від одного. Адже у них більше тем для суперечок і розбіжностей, ніж для дружньої бесіди.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Cтрeлeц і Жeнщінa-Козеріг

Як не дивно, Стрілець і Козеріг чудово ладять на роботі, хоча і рідко бувають друзями. Якщо начальницею стає жінка, Стрільцеві важко їй підкоритися. Вона стає вимогливою, для неї важлива дисципліна, акуратність і якість, а чоловік може зробити свою справу зовсім не так, як вона від нього чекає.

Це може привести до скандалів і постійного невдоволення, навіть якщо партнер справляється з роботою. Причиною сварок можуть стати порушення дисципліни або дрес-коду. Якщо ж чоловік керує Козерогом, він набуває надійну і вірну співробітницю, яка допоможе йому в будь-якій ситуації.

Але вона перша буде вказувати йому на промахи і помилки, що може ускладнити відносини.

Найкраще таким людям працювати на рівних посадах, при цьому провідна роль бажана для Козерога, якщо мова йде про точну науку або роботі з документами. Якщо ж характер роботи творчий або пов’язаний із спілкуванням, ініціатива повинна належати Стрільця. У цьому випадку ці партнери чудово порозуміються.

Що потрібно знати Жінці-Козерогу про Чоловікові-Стрільці

Чоловік-Стрілець може підкорити ваше серце своєю товариськістю, артистичністю, яскравістю і емоційністю. Саме цим він полонить багатьох жінок і Козеріг не виняток. Але перш, ніж поглиблювати відносини з ним, варто знати кілька важливих особливостей цього знака.

Перш за все, не варто думати, що Стрілець стане серйозним чоловіком і залишить свої звички, якщо одружується. Всі спроби змусити його працювати на сім’ю і приділяти багато уваги дружині і дітям на шкоду власним інтересам ні до чого доброго не приведуть і тільки сприятимуть скандалів.

Тому залиште надію, що він кине своє хобі і стане займатися тільки тим, що ви скажете.

Друге, що варто враховувати – марнотратство і щедрість цього знака. Часом він робить подарунки друзям і надає їм матеріальну допомогу на шкоду сім’ї, готовий робити помпезні, але марнотратні подарунки близьким. Тому краще не розраховувати на те, що він стане приземленим і економним. Для Стрільця гроші не головне, хоча він вміє їх заробляти, але не економити.

Цей чоловік цінує однодумність, розуміння і спільне проведення дозвілля, тому йому потрібна жінка, яка розділяє його інтереси і готова подорожувати з ним хоч на край світу.

Що потрібно знати Чоловікові-Стрільця про Жінку-Козерога

Жінка-Козеріг рідко буває сексапільної і яскравою, зате в ній відчувається прихована сила і непомітне чарівність. Саме це привертає до неї чоловіків і може сприяти цікавим знайомствам і навіть пропозицій руки і серця. Але перш, ніж пов’язати з нею свою долю, Стрільцеві слід добре подумати.

Жінка цього знаку матеріалістка і накопітельніца і тільки матеріальні блага дають їй необхідну впевненість і радість життя. Саме з цієї причини вона може стати в шлюбі дуже жадібною, дріб’язкової і нудною, що навряд чи сподобається життєрадісного Стрільця.

Не варто намагатися витягувати її на вечірку, якщо вона цього не бажає нічим хорошим це не закінчиться. Крім того, Козеріг дуже вимоглива до людей і їй можуть не сподобатися ваші друзі.

У неї самої дуже мало подруг, тому вона не цінує щире спілкування і рідко стає душею компанії.

Але зате, якщо ви мрієте про стабільність і сталість, краще жінки не знайти.

Заради близьких вона здатна на багато жертви, крім того, Козеріг ніколи не задовольняється малим: їй потрібна кар’єра, тому вона, якщо побачить в вас потенціал, то зробить все для вашого успіху.

Ця жінка як ніхто інший вміє чекати і все прораховувати, чого часто не вистачає живе емоціями Стрільця. Тому, зробивши вибір на її користь, ви не пошкодуєте, якщо готові її прийняти і полюбити.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Козерога c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Cтрeльцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-strelets-zhenshina-kozerog/

Стрілець і Козеріг: сумісність чоловіка та жінки в любові

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Яка сумісність Стрільця і ​​Козерога в любові і шлюбі?

4195

Рейтинг статті

Існують пари, яких доля зіштовхує один з одним, незважаючи на різницю життєвих пріоритетів, характерів, темпераментів. Це Стрілець і Козеріг. Чи можлива сумісність чоловіка та жінки в любові, якщо вони належать настільки різних знаків?

Стрілець і Козеріг: вплив особистих якостей на сумісність

Сумісність Стрільця і ​​Козерога

У нашій статті для вас зібраний повний і детальний огляд особливостей характеру, а також психологічну, сексуальну і ділову сумісність Стрільця і ​​Козерога. Ви знайдете корисну інформацію, що потрібно знати про вашого партнера, якщо хочете побудувати з ним довге і щасливе сімейне життя.

Загальна характеристика

 • Як зрозуміти, чи сумісні знаки зодіаку, в якому домі гороскопа знаходиться місяць і сонце, хто кому буде дуже хорошим партнером в роботі, а з ким краще не зв’язуватися? Незважаючи на безліч індивідуальних особливостей, знаки зодіаку цілком можуть створити гармонійну сімейну пару, якщо чоловік стрілець і жінка козерог готові підлаштовуватися один до одного і знати власні сильні і слабкі сторони характеру і поведінки,
 • Коли визначається сумісність козерога і стрільця жінки має значення не тільки знак зодіаку партнера, а також, до якого року народження відносяться чоловік і жінка, а також як розвиваються між ними відносини.
 • Досить скрутні тривалі відносини, якщо серед партнерів є такі знаки:
 • Зате Кінь і Тигр дуже перспективні в любові, шлюбної та дружній перспективі.

Не дивлячись на зовнішню несхожість, козерог чоловік і стрілець жінка цілком здатні побудувати багаторічний гармонійний сімейний союз за умови постійних поступок один одному, важлива детальна характеристика кожного. Якщо ж кожен буде твердо стояти на своєму і ігнорувати бажання партнера, як в шлюбі, так і секс, життя дуже швидко розведе їх в різні боки.

Непрості характери Стрільця і ​​Козерога

Якщо звернутися до професійного астрологічним гороскопом сумісності козерога і стрільця, ви виявите, що вони знаходяться під впливом різних планет і ця різниця виявляється причиною неможливості їх довгострокового союзу.

Стрільця протегує планета Юпітер, це надмірність, імпульсивність, стрімкість. На противагу йому, Козерогом управляє планета Сатурн, синонімами якої є надзвичайна стриманість, глибокий егоїзм, патологічна обережність.

Що може статися при їх зустрічі? Правильно, землетрус, від якого постраждають не тільки вони, а й оточуючі.

Їх зв’язок – це нескінченне сумнів один в одному, в тому числі і в сексі, коли партнери ображають один одного, це відноситься і до чоловіків, і до жінок.

Якщо партнером в шлюбі або роботі стає козерог чоловік, підлеглий стрілець жінка може в кінці кінців відчути самотність і сумнів в почуттях потайного і амбітного напарника.

Раптом вони виявлять, що перестали на ніч цілувати один одного.

Чи є можливість повернути свіжість почуттів? Як магічного кошти підходять спільні подорожі в екзотичні країни, чарівництво яких струсоне застиглі емоції і дасть відносинам новий поштовх і напрямок.

Сильні і неординарні

Сумісність в любовних відносинах – це бажання кожного партнера максимально підлаштуватися під здатності і пропозиції напарника і, таким чином, через поступливість досягти гармонії в любовній сфері життя.

Зовнішня холодність Козерога, його егоїстичність і замкнутість на своїй персоні, емоційний і романтичний Стрілець – ось причина, чому негативна сумісність стрільців і козерогів в любові була доведена астрологами ще кілька століть тому.

Нехай навіть роман починається незвичайно і пристрасно, підсумок завжди один – розставання і гіркі жалю.

Астрологи кажуть, що причиною такої різниці між знаками є сонце в Козеріг і асцендент в стрільця. У той же час є надія на міцний зв’язок, якщо жінка козерог тигр, а чоловік стрілець собака. Також треба дивитися, де в гороскопі знаходиться Венера, від її розташування залежать взаємини в парі.

Сумісність в дружбі і роботі знаків стрілець – козерог показує досить цікаві перспективи.

Консервативний і стійкий козерог начальник стане підтримувати імпульсивного і цілеспрямованого стрільця, а підлеглий – надихати компаньйона і напарника на підкорення нових вершин.

Якщо пара не буде забувати про регулярні поступки один одному, жінка стрілець і чоловік козерог пройдуть довгий життєвий шлях рука об руку без претензій, нерозуміння і взаємних образ.

Чоловік Козеріг і жінка Стрілець

Любов і шлюб

Щоб представники двох знаків зодіаку змогли закохатися одне в одного і навіть одружитися, доля зіштовхує їх раптово.

У них досить мало шансів на шлюб, тому що сумісність козерога і стрільця жінки не найсприятливіша, різниця характерів буде породжувати безліч претензій, взаємних непорозумінь і образ.

Козеріг і Стрілець – це цікаве знайомство, яке йде до закономірного кінця, і тут раптом один з них збігає. Вся незвичайна первісна романтика закінчується гірким присмаком розчарування і нескінченним жалем про даремно витрачений час.

Секс

За гороскопом сумісності козерога і стрільця, інтимні стосунки від початку базуються на пристрасті, яку кожен розуміє по-своєму. Безрозсудність, імпульсивність, відвертість і бажання романтики Стрільця навіть в ліжку, в результаті починає дратувати консервативного і кілька занудного чоловіка Козерога і призводить пару до закономірного розриву.

Читайте також:   Як зважитися на розлучення з чоловіком: 7 кроків до світлого майбутнього

Варто відзначити, що сумісність козерога і стрільця жінки вельми швидкоплинна і може залишити один у одного погані спогади і бажання забути минуле як розчарував сон.

Однак, якщо вони вирішать перевести швидкий роман в ділову або сімейну площину, сумісність козерога і стрільця жінки цілком сприятлива, вони цілком можуть прожити багато років в любові та злагоді, час від часу розбавляючи стабільний побут спалахами занудства і надмірної імпульсивності.

Чоловік Стрілець і жінка Козерог

Яка сумісність знаків зодіаку, якщо розглянути їх з точки зору на сімейні та інтимні перспективи?

Любов і шлюб

Хочете бурхливу і цікаве життя? Виходьте заміж за Стрільця! Ви отримаєте чоловіка, який з оптимізмом і ентузіазмом береться за справи без остраху помилок, і з надією поспішає все встигнути.

У той же час лля жінки Козерога властивий вдумливий і неквапливий аналіз своїх цілей і вчинків.

Однак, сумісність в дружбі знаків стрілець – козерог – це ідеальна довгострокова перспектива, оскільки вони постійно удосконалюють один одного в нескінченному прагненні до власного ідеалу.

Для жінки козерога відносини стрільця і ​​козерога – це нескінченний шлях поступок і дивовижних відкриттів.

Для дівчини Козерога і хлопця Стрільця шлюбні узи – це нескінченні повчання, як правильно жити і поєднання консерватизму з волелюбністю. У питаннях сім’ї і суспільних відносин сумісність козеріг чоловік і стрілець майже неможлива.

Вона бажає бути главою сім’ї, щоб управляти чоловіком, а він прагне ухилитися від контролю дружини і цим нескінченно її дратує.

В яких випадках дружбу знаків стрілець – козерог приходить кінець? Коли у дружин з’являється розчарування в обранцеві, категоричне заперечення його індивідуальності і переважний пріоритет власних амбіцій над бажаннями партнера.

Секс

У сексуальному житті сумісність козеріг чоловік – стрілець жінка відносини досить цікаві. Козеріг досить консервативний, тому його можуть притягнути розкутість і пристрасть Стрільця.

Якщо їх не злякає невдале перше побачення, вони будуть насолоджуватися розкутістю хлопця і гарячим норовом дівчата.

Якщо вони все-таки одружаться, їх шлюб буде тривати до тих пір, поки їм буде цікаво в ліжку.

Будьте у всеозброєнні

Що треба знати про чоловіка Козерога

У шлюбі сумісність стрілець чоловік – козерог буде міцною і довготривалою, якщо не наполягати, коли партнер чогось не хоче. Астрологи кажуть, що різниця характерів і вчинків робить союз неможливим. Щоб любовний гороскоп сумісності козерога і стрільця все-таки був сприятливим, треба прикладати власні зусилля зі згладжування гострих кутів характеру партнера.

Чим більше ви будете готові йти на поступки один одному, тим сильніше духовна і фізична зв’язок, тим довше і гармонійніше сімейне життя, любов або дружба.

Обов’язково потрібна підтримка партнера, навіть якщо його думка або вчинок здаються повною нісенітницею.

Всього трохи зусиль і стриманості, і дуже скоро навколишні будуть говорити, що козерог чоловік, стрілець жінка – це дуже вдалий шлюб і щаслива сім’я, мудрий начальник і цілеспрямований підлеглий.

Що треба знати про Жінку Стрілець

Спірні і неординарні знаки зодіаку чоловік Козеріг і стрілець жінка зможуть прожити довге щасливе сімейне життя всупереч астрологічної статистикою, якщо чоловік буде час від часу відпускати дружину у вільне плавання і не наступати на горло пісні. Це не означає, погоджуватися на загул найдорожчої половини, немає, просто вона повинна регулярно кудись подорожувати і набиратися нових вражень, щоб знайти нові цілі в житті.

КОЗЕРІГ + СТРІЛЕЦЬ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Сумісність Стрілець-чоловік і Козеріг-жінка

Працює Козеріг-чоловік і Стрілець-жінка

сумісність в шлюбі знака Козеріг зі знаками Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби

Любовний гороскоп сумісності козерога і стрільця доводить, що ці знаки рідко уживаються один з одним тривалий час. Однак, якщо закоханий чоловік народився під знаком стрілець і жінка козерог поблажливо ставиться до його численним витівок, вони стануть щасливою люблячою парою.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/strelec-i-kozerog.html

Сумісність Стрільця і ​​Козерога – причини конфліктів

Сумісність Стрільця і ​​Козерога вважається несприятливою. Адже стихії знаків – Земля і Вогонь погано поєднуються один з одним. Через це в стосунках немає взаєморозуміння. Спробуємо розібратися, чому їм складно разом, і чи є шанс зберегти любов.

Сумісність у любові

Ці люди дуже різні за своєю натурою, тому так важко зрозуміти, що вони знайшли одне в одному. Але, не дивлячись на різницю в темпераменти і інтересах, їм завжди є про що поговорити. Астрологи характеризують такий тип союзу як «Заздрість під маскою любові».

Що характерно для відносин Козерога і Стрільця:

 1. Зазвичай їх відносини починаються з дружби. Вони можуть бути знайомі з дитинства, дружити або вести спільні справи. А потім щось відбувається, і вони вирішують спробувати будувати любов.
 2. Спокійними і стабільними відносини не будуть. Вони можуть пристрасно миритися, то розлучатися і не розмовляти один з одним місяцями. Але при цьому чомусь залишатися разом.
 3. Чи не особливо варто розраховувати на довгий і гармонійний союз. Всьому виною вогненна натура Стрільця, який є особистістю вкрай мінливою і непередбачуваною. Козеріг ніколи не знає, чого може очікувати від партнера. Через це він втомлюється і дратується через дрібниці.
 4. Об’єднують їх найчастіше спільні цілі і прагнення. Вони амбітні і завжди хочуть для себе кращого життя. Тільки способи досягнення цілей у них зазвичай різні. Козеріг звик довго і важко працювати, він справжній трудоголік. До успіху йде повільно. Стрілець швидший, він завжди шукає легких шляхів, і знаходить. Це викликає у партнера подив і заздрість.
 5. Козеріг поважає партнера за сильний характер і здорові амбіції. Його приваблює ця яскрава натура, чарівність і непередбачуваний характер обранця. Але поступово життя на вулкані набридає і починаються перші сварки.
 6. Козеріг хотів би контролювати партнера, не залишаючи йому особистого простору. Стрілець у відповідь на спроби його контролювати оточення пручається і починає шукати більш легких і комфортних відносин на стороні.

Резюмуємо: цим партнерам дуже складно ужитися разом, тому що вони дуже різні. А егоїзм і сильний характер обох не дає шукати компромісів. Тому долю їхніх стосунків передбачити нескладно – вони триватимуть рівно до того моменту, як обидва зможуть один одного терпіти.

причини конфліктів

Відносини в цій парі безхмарними не будуть. Але якщо обидва постараються зберегти любов, докладуть усіх зусиль, щоб жити в злагоді, і будуть знати, як вирішувати конфлікти мирним шляхом, шанси є.

Що може стати причиною конфліктів, над чим варто попрацювати в стосунках:

 1. Стрілець і Козеріг, як правило, відмінні друзі. Якщо вони зможуть зберегти саме дружні стосунки, то і любов буде завжди.
 2. Стрілець прагне до вічного свята. Це абсолютно не домашня людина. Він не захоче задовольнити бажання партнера створити тихий затишний сімейний маленький світ, в якому буде добре обом. На цьому грунті зазвичай і виникають перші конфлікти. Козеріг здається йому нестерпно нудним.
 3. Щоб уникнути конфліктів на цьому ґрунті, Козерогу доведеться вчитися розділяти інтереси партнера, бувати з ним в суспільстві і частіше проводити час поза домом. Стрільцеві ж необхідно розуміти, що деякі вечора все ж можна провести тільки удвох, в тихому сімейному колі.
 4. Імпульсивність і непередбачуваність другої половини часто заганяє раціонального і кілька скупі Козерога в глухий кут. Він усіма силами намагатиметься контролювати і обмежувати партнера, що згубно для відносин, бо Стрілець дуже цінує свою свободу і не готовий її втрачати. Козерогові потрібно послабити хватку і не душити партнера своїм контролем і ревнощами.
 5. Свободу вони розуміють по-різному. Козеріг бачить її в матеріальної незалежності, впевненості в завтрашньому дні. Тому він часто трудоголік, працює на знос і прагне до добробуту.
 6. Стрілець же сприймає свободу, як можливість постійно подорожувати, спілкуватися тільки з тими людьми, які подобаються. Також йому потрібно, щоб партнер його не контролював і не обмежував.
 7. Обидва партнери – егоїсти, тому часто не чують один одного, наполягаючи на своєму. Це самий проблемний момент в їх відносинах, який обов’язково потрібно вирішувати, інакше розставання неминуче. Вони повинні навчитися приймати обранця таким, яким він є, частіше прислухатися до його думки і поменше сперечатися.

Якщо парочка розлучається, то частіше за ініціативою Стрільця. Козерогові складно розірвати відносини, що склалися, якими б складними вони не були. Він більше готовий йти на поступки, на відміну від його непокірного обранця.

Подивіться відео по темі:

Чоловік-Козеріг і жінка-Стрілець

Навіть якщо ці люди дуже сильно полюблять один одного, їхні стосунки може дуже сильно зіпсувати ревнощі. Вона досягає величезної сили, з якою партнери не здатні впоратися.

Ревнувати буде саме чоловік. Його не залишить байдужим успіх і увагу другої половини в суспільстві інших кавалерів. Він розуміє: чи варто їм розлучитися, як вона моментально знайде іншого, не менш хорошого супутника життя. Це переводить його і змушує постійно ревнувати.

Хоча спочатку все складається досить приємно і гладко. Чоловіка притягує темперамент і пристрасність, чуттєвість і почуття гумору обраниці. Але він хоче бачити в ній партнера для сім’ї, берегиню домашнього вогнища. Вона це дати йому не здатна, тому розрив практично неминучий.

Жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець

Ця жінка справді унікальна. У неї величезний внутрішній світ, вона постійно розвивається. Її характер можна назвати сильним, амбіційним, цілеспрямованим. Вона прагне до стабільності і успіху, хоче міцно стояти на ногах.

Чоловік привертає її такими якостями, як щирість, чарівність і рішучий характер. Особливо він їй може сподобатися, якщо вже чогось досяг у цьому житті і посів високе становище в суспільстві.

В першу чергу вона буде дивитися саме на його здатність утримувати сім’ю, досягати цілей. Якщо з цим все в порядку, відносини можуть бути дуже благополучними. Якщо ж хлопець ще молодий, шукає себе в цьому житті, шансів завоювати прихильність обраниці у нього практично немає.

все сумісності ♐

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-strelets-kozerog.html

Жінка Стрілець Чоловік Козеріг – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Лід і полум’я – вони притягують один одного з першого погляду, адже заборонений плід солодкий. Головне для чоловіка – не обпектися об іскри Стрільця, а для жінки – не втратити себе, чи не згаснути в буденній рутині Козерога.

Їх союз не завжди складається вдало, але великий відсоток успішних пар, які знайшли «другу половинку» – в цих випадках їх протилежні якості і цінності химерно переплітаються, створюючи ідеальні відносини, які увібрали від своїх представників краще.

Чоловіка-Козерога відрізняє цілеспрямованість, природний розум і вміння заробляти гроші. Успішні і стримані чоловіки – в їх холодності ховається співчуття, готовність допомогти і вміння любити.

Жінка-Стрілець – це вогонь в самому яскравому своєму прояві. Вона чарівна, енергійна, прямолінійна і вміє добиватися цілей. Оптимістка і заряджає позитивом оточуючих, у неї маса ідей і планів, велика частина яких дійсно реалізується.

Як жінці-Стрільця завоювати чоловіка-Козерога

Щоб «зачепити» Козерога, мало бути красивою і спокусливою: знадобиться гострий розум, чарівність і внутрішній стрижень.

Стрільці-дівчата часто здаються трохи поверхневими і волелюбними, але закохана лучниця здатна бути м’якою, ніжною і чуттєвою.

Її оптимізм – це те, що прикрасить строгий погляд на життя чоловіка-Козерога.

Позитив і потужна життєва енергія сильної жінки не залишиться непоміченою – трохи невимушеного спілкування, і можна почати підкорювати цього впертого і замкнутого чоловіка.

Дівчина повинна показати свою серйозність, повагу до сімейних цінностей – для Козерога-чоловіки важливі його батьки і родичі, він не пробачить випадкової негативної фрази в їх адресу.

Як чоловікові-Козерогу завоювати жінку-Стрільця

Стрільцеві потрібно більше, ніж любов або відносини – їй необхідний надійний партнер, з яким весело проводити час, можна поговорити на серйозні теми або відправитися в подорож. Вона дуже вимоглива до чоловіків, тому це повинен бути сильний, успішний чоловік.

Деякі жінки-Стрільці, закохуючись, самі створюють свого ідеального чоловіка і допомагають йому з реалізацією його професійних прагнень. Чоловік-Козеріг – розумний і рішучий, при підкоренні коханої йому можуть перешкодити тільки песимізм чи невпевненість в своїх почуттях.

На жаль, народжені під цим сузір’ям люди схильні помічати мінуси і випускати з уваги плюси, тому Козерогам слід пам’ятати – Стрільці намагаються виключати з ближнього кола «вічних скигліїв».

Закоханий Козеріг може бути романтичним, чуттєвим, здатним на красиві вчинки, які потрібні «вогненної» дівчині.

Козерогові знадобиться твердість і його впертість – шлях до серця жінки непростий – його чекають випробування її незвичайним «дивовижним» характером, божевільні, але захоплюючі ідеї і чимало труднощів.

Козерогові не варто надёяться, що обраниця стане смиренніше після весілля або народження дитини.

Це йому доведеться змиритися з її сильним характером і шаленою енергією, що трохи складно чоловікові, що цінує сталість і стабільність.

переваги союзу

Жінка-Стрілець ніжна, щира, розумна – вона дуже схожа на ідеал Козерога. Їх союз вимагає компромісів і сильних почуттів, а в більш зрілому віці ще й вигоди. Обидва хочуть партнера рівного собі – це не дивно, адже достоїнств у їхніх стосунках багато:

 • Доповнення партнера. Козеріг стриманий, а Стрілець більш імпульсивна, чоловік практичний, але традиційний, а жінка – генератор ідей і натхнення. Чоловік-Козеріг здатний домогтися значних успіхів у кар’єрі, якщо буде прислухатися до думки своєї партнерки, як і навпаки. Це відмінний тандем для особистісного зростання кожного, якщо обидва зможуть прийняти один одного і готові до поступок.
 • Здоровий оптимізм. Чоловіки схильні до меланхолії, замкнутості в складні періоди життя. Жінка-Стрілець ніколи не опускає руки, вона знаходить тисячі способів вирішення проблем і мільйони приводів посміхнутися. Стрілець заряджає своєю енергією, і від цього обидва стають щасливішими.
 • Взаємна повага – обидва серйозно ставляться до любові і інтересам партнера. В юності їх переповнюють амбіції, але з віком в парі панує розуміння і вірність. Щоб любити один одного, їм не потрібно пригнічувати, обмежувати свободу і ревно стежити за обранцем – з часом обидва стають цільними особистостями з величезним потенціалом.

Читайте також:   Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

недоліки союзу

Проблеми в стосунках найчастіше виникають, якщо почуттів недостатньо – один любить, а другий не впевнений в почуттях або йому просто зручно бути разом. Стрілець і Козеріг не визнають факт відносин з розрахунку, але представники прекрасної статі намагаються вибирати перспективних чоловіків.

Складно зберегти союз молодим представникам цих знаків – обидва імпульсивні, категоричні і занадто емоційні, що визначає і проблеми відносин:

 • Різний погляд на життя. Для чоловіка важлива робота і будинок, для жінки кар’єра, самореалізація, спілкування і ще багато всього. Стрільці вміло наповнюють своє життя емоціями і яскравими враженнями, до таких струсів готовий не кожен Козеріг. Партнер амбітної дівчини цінує сталість і впорядкованість – поведінка творчої обраниці часом буде його шокувати.
 • Ставлення до грошей. Заробляти вміють обидва, але жінка також легко витрачає їх на саморозвиток, подорожі, веселе проведення часу, а Козеріг воліє вести більш скромний спосіб життя, уникаючи зайвих витрат.
 • Розбіжність думок про спільний відпочинок. Чоловікові в принципі ніколи відпочивати – він або працює, або допомагає родичам, а Стрільця потрібні зустрічі з друзями, активний відпочинок, спільні виходи. Проблеми виникають і в особистих відносинах – Стрільця потрібно більше почуттів, духовної і фізичної близькості, а у партнера немає часу і сил.

інтимне життя

Жінка-Стрілець любить романтику, довгі моменти близькості і душевні розмови після. Козеріг більш практичний і традиційний – він чуттєвий, ніжний, але робота забирає багато сил і часто він не готовий приділяти багато часу своїй коханій.

Етап закоханості для Стрільця і ​​Козерога – це спалах почуттів і занурення в світ один одного. У цей момент їй постійно потрібно захоплення і прояв почуттів. Стрілець вміє надихати і мотивувати, але їй варто враховувати і особливості темпераменту свого обранця.

Він не готовий до сміливих експериментів і обережний у стосунках, ініціатива і любов в першу чергу повинна виходити від жінки.

Від Козерога-чоловіки потрібно чуйність після близькості: жінка любить продовжувати інтимні моменти і доповнювати їх духовною близькістю.

Вона розкриває свою душу і дуже образиться, почувши у відповідь мирне сопіння сплячого коханого.

Якими будуть батьками

Позиції чоловіки і жінки у вихованні протилежні – Стрілець вчить відкритості, ініціативності, а Козеріг вимагає підпорядкування і дисципліни. Жінка стає одним дитині, а чоловік вважає це неприйнятним, так як для нього головне завдання – забезпечити сім’ю матеріально.

У рівному союзі обоє батьків зуміють домовитися і вибудувати процес виховання як цілісну систему, де у кожного своя роль. Мама-Стрілець довго не вирішується на малюка, але материнство робить її ще сильніше.

З’являється додаткова мотивація для реалізації себе, думки упорядковуються і їй простіше вибрати правильний напрям для розвитку сім’ї. Прищеплює дитині любов до світу, подорожам і виховує самостійність, вміння вирішувати проблеми.

Папа-Козеріг справляє враження суворого і принципового диктатора, але за його холодністю ховається ніжність, страх за своїх дітей і величезна відповідальність. Йому складно проявляти свої почуття, тому ласку він часто дарує крадькома і дозовано, боячись розбалувати малюка.

Якими будуть їхні діти

Серйозною проблемою для дитини може стати нестача батьківської уваги – Козеріг і Стрілець занадто зайняті собою, кар’єрою, пристроєм побуту. Малюк буде часто залишатися з родичами, довго перебувати в дитячому саду. Це виховає в ньому самостійність, але забере частину дитинства.

Зате відпочинок з батьками завжди буде наповнений яскравими враженнями – Стрільці вміють радіти й робити навіть зі звичайного дня свято.

У мами і тата різні вимоги – якщо їм не вдасться домовитися, то це позначиться на дітях. Вільне виховання з одного боку і жорсткість з іншого стане приводом для невпевненості, емоційності.

У гармонійній сім’ї діти вбирають кращі якості обох батьків – вони самостійні, розважливі, різнобічні і допитливі.

Схильна жінка-Стрілець до зрад

Вогняна жінка по натурі своєї королева – не боязкого і недосвідчена принцеса, а сильна і впевнена жінка, здатна правити душами і долями інших людей. У неї не бракує в чоловічій увазі, але вона не піддасться спокусам з поваги до себе і любові до свого чоловіка.

Козеріг-чоловік, домігшись улюбленої, направляє свій запал і пристрасть в роботу – це стає причиною для проблем в стосунках. Жінці потрібні емоції і визнання.

Якщо чоловік намагається відсунути її на другий план, то їй не завжди вистачає витримки і мудрості, щоб не почати шукати уваги на стороні.

Ставлення Стрільця до зради залежить від сили почуттів до обранця.

У перших відносинах жінки часто дозволяють собі «вітряне» поведінку – це може бути просто флірт або відповідна реакція на невірність партнера.

З віком жінки більше цінують сталість і ніколи не зважаться на зраду, якщо Козеріг не стане піддаватися своїм негативним настроям і буде ставитися з повагою до захоплень обраниці.

Чи схильний чоловік-Козеріг до зрад

Стрільця складно розлюбити, а поки чоловік-Козеріг закоханий, він буде вірний. Представники цього знака зодіаку не схильні до зрад, але другі сім’ї та коханки з’являються навіть у постійних Козерогів – коли з відносин йде пристрасть і вони з дружиною стають просто партнерами.

З сім’ї чоловіки йдуть рідко – дуже висока цінність домашнього побуту і стабільних відносин. Талановито приховують зради, а на підозри, навіть обгрунтовані, продемонструють серйозну образу.

Стрільці люблять свободу і емоції, і занудьгувати своєму обранцеві не дадуть.

У відносинах з енергійними дівчатами Козерогам ледь вистачає сил на роботу і будинок, тому вони швидше розлучаться, ніж зважаться на зраду.

Однією з причин невірності може стати придушення чільну роль Козерога в союзі – інші паралельні відносини стануть «віддушиною», де вони зможуть доводити свою спроможність і зверхність.

Чого бояться в стосунках

Стрілець занадто позитивна для страхів, а Козеріг ніколи не визнає своїх побоювань, але на одному з етапів відносин їм доведеться зіткнутися зі своїми фобіями:

 • Козеріг цінує сталість, але рутина згубна для Стрільця. Емоційний контакт повинен бути постійно, навіть якщо не завжди він буде позитивним.
 • Втрата лідерства – лучниця нічим не поступається своєму чоловікові, вона така ж впевнена, цілеспрямована і успішна. Стрілець не дозволить себе принижувати або ображати, їй потрібно бути на рівних з партнером або навіть вище. Козеріг теж знає собі ціну і ні за що не стане маріонеткою. Це союз двох особистостей, де жоден з них не готовий підкоритися. Жінка може проявити гнучкість, якщо її почуття щирі, але партнерові не варто демонструвати свою перевагу і вважати, що він приручив Стрільця.
 • Жінка-Стрілець не виносить песимізму, демонстрації глибокого відчаю і безвиході, вона боїться прояви цих якостей в свого партнера.
 • Самотність – воно засмучує Стрільця-жінку і пригнічує Козерога. При цьому дівчина любить свободу і часто неохоче змінює свій статус, а Козеріг не поспішати повністю розкритися і довіритися.

Над чим попрацювати

Робота над союзом – це нормальний стан Козерога і Стрільця, тільки перший впорядковує відносини, а друга привносить в них хаос. Такий противагу і різне розуміння «ідеального життя» заважає розвиватися і вимотує обох. Потрібно піти від стереотипів і вибудовувати відносини, орієнтуючись на почуття, а не на принципи і звичні судження.

Такий різної парі є над чим попрацювати:

 • Козеріг і Стрілець дуже різні, тому їх так тягне один до одного на початку відносин. Щоб пристрасть і повагу не розгубилися, не потрібно пригнічувати партнера і намагатися його переробити.
 • Компроміси обом даються важко. Стрілець тільки здається «легким» людиною – вона важлива й тверда. Козеріг відчує цю силу відразу, але її спроби придушити і керувати ним серйозно розчарують чоловіка.
 • Внутрішня гармонія та комфорт – ці поняття доведеться розширювати, Стрілець повинна з повагою ставитися до сім’ї свого чоловіка і тому, що доведеться його з ними постійно «ділити», а Козерогові не варто стримувати позитивні емоції і дозволити собі періодично дивитися на світ через призму позитиву і оптимізму своєї обраниці.

Як чоловік-Козеріг поводиться при розставанні

Козеріг, як і Стрілець, часто йде з відносин, щоб через деякий час повернутися. Кожне розставання переживають дуже важко, навіть якщо самі були ініціатором. Намагаються приховувати свої емоції перед знайомими, але партнерці будуть помітні його переживання.

Причиною тимчасового розставання з жінкою-Стрільцем може стати спроба «приручити» дівчину, її волелюбність і бурхливий характер заважають чоловікові відчувати себе головним, контролювати ситуацію.

Стрільці горді, їх стриманість стане для Козерога приводом повернутися, адже впертість не дозволить їм відступитися від підкорення коханої.

Як жінка-Стрілець поводиться при розставанні

Розставання жінки з партнером обходиться без сліз і істерик. Якщо кидають її – вона не принесе задоволення чоловікові бачити її переживання. Стрільці філософськи ставляться до життя і любові – пішов один, буде інший, і на цей раз «той самий».

Стрільці часто йдуть самі, особливо з союзу з Козерогом – її пригнічує обмеження свободи і інертність обранця.

Жінці важливо відчувати себе коханою через рік і через 10 років шлюбу, а чоловік-Козеріг не завжди може підтримувати себе в піднесеному настрої і не піддаватися сумним думкам.

Чи можлива дружба між ними

Волелюбної привабливій жінці є що запропонувати в особистих відносинах Козерогу, але дружба між цими знаками зодіаку складається рідко.

Чоловік в принципі не схильний заводити друзів протилежної статі, хіба що з перспективою на подальші відносини або через обставини, що склалися.

Їх спілкування може початися зі школи, інституту, роботи.

Козеріг чуйний і часто допомагає оточуючим, а Стрілець при необхідності не посоромиться попросити допомогти. Вони дуже різні – коло спілкування, відпочинок, інтереси, але спільну справу або хобі об’ёдіняет і більш різних людей.

Сумісність у роботі

Відносини на роботі складаються не завжди просто, але обидва – інтелектуали і трудоголіки, тому з часом в їх робочих відносинах з’явиться довіра і впевненість у взаємній підтримці. На їх плечах часто тримається реалізація важливих проектів – їх цінують, до них прислухаються.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг – колеги

Не завжди розуміють один одного, але можуть працювати продуктивно над одним проектом. Чоловік завзятий і не зупиниться, поки не зробить справу якісно, ​​а гнучкість жінки і вміння бачити безліч рішень труднощів прискорює роботу.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг – начальники

Обидва сильні, розумні і амбітні. Чоловік може користуватися ідеями і можливостями свого партнера, але для Стрільця важливіше сам творчий процес, тому вона готова до компромісів, щоб домогтися угоди.

Жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг – підлеглий і начальник

Жінка-начальник Стрілець пригнічує підлеглого Козерога, не даючи йому розкритися і працювати в повну силу. Чоловік-керівник Козеріг не приймає активної життєвої позиції Стрільця на робочому місці, він чітко ділить кар’єру і особисте життя, вимагаючи того ж від підлеглих.

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-strelec-muzhchina-kozerog-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *