Стрілець і риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

В емоційному плані Стрілець і Риби діаметрально протилежні знаки зодіаку. Одним управляє дух Вогню, а інший знаходиться під заступництвом водної стихії. Їм важко знайти точки дотику.

Зміст приховати

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

У взаємовідносинах постійно проявляються протиріччя, пов’язані з різницею поглядів на сім’ю, дружбу, партнерство. Для досягнення консенсусу чоловікові і жінці потрібно докласти чимало сил.

темпераментні Стрільці

Вогняна стихія наділила Стрільців (23 листопада – 21 грудня) розумом, рішучістю, енергійністю. Для них властива тяга до пізнання світу, до подорожей. У їхніх діях, а також почуттях виявляється імпульсивність, темпераментність.

Людей, що з’явилися на світ в різні декади грудня, відрізняють риси характеру:

 • 23 листопада – 2 грудня – твердість, самостійність, захопленість;
 • 3 грудня -12 грудня – мінливість, фантазія;
 • 13 грудня – 21 грудня – наполегливість, любов до розкоші.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Стрільці високо цінують особисту свободу і незалежність. Їм до душі чуттєві насолоди. Шлюбні союзи укладають неохоче. Партнеру необхідно запастися терпінням, проявляти щирий інтерес до захоплень Стрільця, щоб зберегти його розташування.

романтичні Риби

Риби народжені під знаком Води (21 лютого – 20 березня). Їх життя оточена аурою романтичною мрійливості. Вони часто вважають за краще погляд на події з боку, ніж пряма участь. Їм притаманні пасивність, повільність.

Для людей, що народилися в різні декади березня характерні:

 • 21 лютого -1 березня – мінливість, примхливість;
 • 2 березня -11 березня – марнославство, чесність;
 • 12 березня – 20 березня – товариськість.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Сім’я і дім є для них пріоритетом. Вони відчувають труднощі при побудові взаємовідносин з іншими людьми, оскільки пред’являють до своїх потенційних супутникам високі вимоги і через це часто розчаровуються.

умови сумісності

Різниця в характері, вираженні почуттів у чоловіків і жінок, ускладнює створення загального союзу, проте залишає відкритим простір для дружби і партнерства. Зблизити погляди, виявити точки дотику, можливо лише за обопільного бажання учасників тандему.

Протилежності, поставлені поруч, стають більш явними. (Бонавентура)

Примирливі відносини між знаками досягаються при дотриманні деяких умов:

 1. Рибам потрібно проявити максимум холоднокровності, витримки, а також не піддаватися на провокації.
 2. Стрільцям постаратися лояльніше ставиться до партнера, щадити його почуття.

Любов і шлюб

Жінка – Риби, чоловік – Стрілець

Темпераментний, запальний юнак – Стрілець і стримана, врівноважена дівчина -риба представляють собою два діаметрально протилежних типу характеру. Можливо 2 варіанти розвитку відносин між ними:

 • часті сварки, нерозуміння, в кінці кінців, завершаться розставанням;
 • спокій Води остудить гарячу голову знака Вогню, відносини стануть більш рівними і їх розвиток продовжиться.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Жінки – Риби проявляють себе, як справжні берегині домашнього вогнища. Намагаються забезпечити супутнику максимальний комфорт і затишок. У веденні господарства повністю покладаються на чоловіка і не можуть обійтися без його допомоги.

Якщо дівчині добре у відокремленій домашній обстановці, то юнакові вона швидко приїдається. Він жадає спілкування. Чоловікові більше до душі часті вечірки в компанії з друзями. Примирити разюче відрізняються погляди, швидше за все не вдасться. Пара рано чи пізно розпадеться.

Не здійснений союз обидва учасники будуть згадувати з легким смутком. Цілком ймовірно, що на зміну романтичним почуттям прийде дружба або спільну справу.

Жінка – Стрілець, чоловік – Риби

Жінка прагне перебувати на п’єдесталі, приймати поклоніння закоханого чоловіка. Нерішучість супутника викличуть лише подив з її боку. Вона вважає за краще ініціативу, цілеспрямованість. В характері жінки Вогню закладена тяга до всього незвичайного, яскравого, стильному.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Вона сприймає союз, як рівноправні відносини учасників. Чи не сприймає посягань на свою особисту свободу. Невеликий флірт на стороні робить її життя більш розмаїтим і насиченим. У той же час, жінка не буде влаштовувати сцен ревнощів з приводу пригод свого партнера.

Чоловіки під знаком Води схильні ідеалізувати предмет обожнювання. Вони задовольняються платонічна любов’ю і не поспішають перенести зв’язок в іншу площину. Юнаки – Риби не завойовники, а поклонник.

Різниця в поглядах на любов, приведуть спочатку до охолодження почуттів, а потім розставання. Хлопець буде переживати цей досвід набагато болючіше, ніж дівчина. Можливо, з часом, вона захоче знову налагодити відносини, але юнак навряд чи відгукнеться на її заклик. Йому нестерпно повторне зближення з людиною, який його одного разу відштовхнув.

дружній союз

Жінка – Риби, чоловік – Стрілець

Характеру Риби властива делікатність в обігу. Дівчина вміє підкреслити значимість свого супутника. Партнер, навпаки, часто демонструє різкість, нестриманість. Помітна різниця в почуттях не стане перешкодою для загальної дружби дівчата Води і юнаки Вогню. Зіткнення поглядів стає відправною точкою для розвитку загального інтересу знаків до всього нового.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Дослідницькі таланти Вогню і вдумливість Води складуть основу для подальшого зближення. З плином часу супутники зможуть перейняти кращі якості один одного: дівчина придбає здоровий погляд на речі, а юнак трохи заспокоїться. Дружба, заснована на однакових інтересах, може перерости в якісно новий союз.

Жінка – Стрілець, чоловік – Риби

Дружба можлива лише на основі загального захоплення одним і тим же хобі. Тому зустрічі матимуть нетривалий характер. Для міцної дружби їм важко знайти стійкі точки дотику.

Спонтанність дівчата суперечить розміреного ходу життя юнака. Підлаштовуватися під іншого, кожному здається безглуздим, безглуздим. Ілюзія дружби зникне, коли інтереси партнерів перестають збігатися.

сексуальна сумісність

Характер відносини дівчини до свого супутника продиктований її темпераментом. Жінка – Стрілець намагається витягти максимум насолоди з інтимної близькості. Вона володіє невичерпним чуттєвим бажанням і бурхливе сексуальне фантазією. Швидко байдужіє до партнера, який не в змозі повною мірою задовольнити її. У гонитві за новими відчуттями часто змінює супутників.

Вони зійшлися. Хвиля і камінь, Вірші та проза, лід і полум’я. (А. С. Пушкін)

Мінливість почуттів характерно для чоловіків зі знаком Води. У цьому сенсі, Вода і Вогонь ідеально збігаються один з одним. Глибока еротичність, небажання пов’язувати себе довгостроковими обіцянками служить точкою дотику для обох учасників союзу.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Відносини партнерів складаються непросто. Мрійливість Води погано стикується бурхливим темпераментом Вогню. Чоловік – Стрілець з готовністю вступає в нові відносини і також швидко втрачає до них інтерес. Він не бачить в інтимній близькості привід для встановлення більш міцного союзу.

Для почуттів дівчини важлива любовна гра, що дає поживу для уяви. Часто під час близькості жінка, занурена в свої внутрішні переживання, залишається меланхолійною і відстороненою, приводячи партнера в подив. Вражене самолюбство юнака, спонукають його перервати зв’язок на самому початку.

Партнерські бізнес-відносини

Робота дає можливість Стрільцям привести в практичне русло свою тягу до знань. Він не тільки вчиться сам, а й готовий віддавати знання іншим людям. У професійній сфері оптимальним вибором стануть спеціальності:

 • маркетолог;
 • ветеринар;
 • священнослужитель;
 • журналіст.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Риби по-різному проявляють себе в професійному плані. Їх мрійливість, артистичність найповніше розкривається в області мистецтва. Розум, акуратність, старанність допомагають у придбанні спеціальностей:

 • лікар;
 • учитель;
 • психіатр;
 • громадський діяч.

Однаковий частий погляд на навколишню дійсність призводить до зіткненню інтересу.

У плані просування кар’єри, пасивність чоловіка зі знаком Води дисонує з діловою активністю жінки з стихії Вогню.

Щоб забезпечити процвітання спільної справи, їй доведеться проявити жорсткість по відношенню до супутника. Змусити його відмовитися від частої мрійливості і перейти до реальних дій.

Щоб досягти позитивних результатів у спільній справі, партнерам доведеться шукати спільні погляди і точки дотику. У цьому допоможе правильний розподіл функцій всередині тандему.

За характером товариські чоловіки – Стрільці чудово впораються з просуванням компанії. Спокійним жінкам – Рибам краще зайнятися розробкою стратегії підприємства, зосередитися на скрупульозної аналітичної роботи.

Професійний інтерес не має точки перетину з особистісним інтересом.

За законами фізики, протилежності притягуються. У взаємовідносинах знаків Вогню і Води, це правило спрацьовує рідко. Вони по-різному показують свої почуття і характер. Відсутність загальних інтересів веде до виникнення конфліктів між супутниками. Тому від сімейного союзу краще утриматися. Юнак і дівчина можуть прекрасно проявити себе в дружбі, а також партнерство.

Джерело: https://welady.ru/strelets-ryby-sovmestimost-znakov-zodiaka

Сумісність стрільців і риб по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Сумісність в любовних відносинах

Гороскоп сумісності стрільця і ​​риб вказує на те, що любовні відносини між такими знаками складаються досить важко. Утворити пару можливо лише при наявності спільних інтересів і захоплень. В іншому випадку такі відносини ризикують загрузнути в повсякденності і битовусі.

Так як ці два знака зодіаку переслідують всілякі розбіжності і конфлікти, для ідилії і гармонії в родині їм потрібні спільні погляди на життя. Якщо чоловік Риба, а жінка Стрілець, розвиток їх любовних відносин буде пов’язане з рядом труднощів.

Зокрема, вони зіткнутися з проблемою емоційної близькості.

У любовних відносинах сумісність знаків стрілець і риби досить хороша, але за умови, що обидва проявлять достатню витримку і терпіння. Не виключається, що така пара буде розлучатися, але кожного разу знов налагоджувати зв’язок.

У любові, відносинах і шлюбі чоловік-стрілець буде спонтанним і часом нетактовним, проте його супутниця з водяним знаком буде більш спокійна. Якщо їй вдасться приборкати свій обраний, в їх союзі з’явиться довгоочікувана гармонія.

Стрільцеві ж в свою чергу необхідно буде зрозуміти чутливу і проникливу по натурі жінку-рибу.

Жінці-Стрільця в шлюбі з чоловіком-Рибою буде не вистачати відкритості, легкості і чуттєвості. Партнера з водяним знаком не цікавитимуть побутові та повсякденні питання, що нерідко може провокувати дрібні сварки або навіть глобальні конфлікти.

Але при цьому жінка-Стрілець також не зразковим зразком ідеальної дружини і господині. Щоб такі відносини були міцними, їм буде потрібно прийняти недоліки і особисті якості один одного. У шлюбі жінки-риби і чоловіки-Стрільця буде не вистачати духовно-інтелектуального єднання.

Стрілець не буде проявляти досить такту по відношенню до представниці водної стихії.

Сумісність в дружбі

Сумісність Стрільців і Риб за знаком зодіаку в багатьох сферах життя пов’язана з низкою труднощів. Хлопець-стрілець і дівчина-риби зможуть дружити досить тривалий час і в дружніх відносинах у них буде повна довіра. Незважаючи на різні звички і спосіб життя, в такому тандемі буде панувати розуміння і повагу.

Їх притягатимуть спільні подорожі, довгі бесіди та обговорення. У дружбі володар вогняного знаку стане надійною опорою, якщо буде відчувати взаємність. Згодом дівчина-риби може перейняти деякі риси характеру у стрільця. Нерідко подібні дружні відносини переростають в любовні і першим симпатію почне проявляти саме Стрілець.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Сумісність знаків зодіаку Риби і Стрілець в дружніх відносинах середня, якщо хлопець ставиться до водної стихії, а жінка є представницею вогняного знаку. Як правило, вони спілкуються виключно в рамках спільної справи і зустрічі завжди носять офіційний характер.

Такій парі рідко вдається зблизитися, оскільки чоловік-риби буде надмірно замкнутий. Жінка-стрілець ж, навпаки, буде занадто відверта навіть в тих випадках, коли це не потрібно. Крім цього, Риби віддають перевагу спокійному дозвілля і відкидають спосіб життя Стрільців. Цінність такого союзу полягає у взаємовиручці, на яку обов’язково вирішаться два протиборчих знака.

Робота і партнерство

Як правило, в тандемі Стрільці і Риби найбільший успіх мають ділові відносини, оскільки обидва знака об’єднує спільна мета. У партнерстві такі люди виявляють поблажливість до особливостей характеру один одного і завжди прагнуть знайти компроміс в конфліктних ситуаціях.

Читайте також:   Сумісність рак і ваги: точки дотику і конфлікти

Якщо він Стрілець, а вона Риби, то в роботі і бізнесі жінка і чоловік будуть віддаватися з ентузіазмом і сильною енергією. Творче мислення представниці водної стихії і напористість вогняного знаку – ідеальне поєднання для роботи над спільним проектом. Працюючи в одному колективі, вони допоможуть один одному розкрити нові можливості і позитивні сторони.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Якщо над роботою буде працювати хлопець-риби і дівчина-стрілець, позитивні результати не змусять себе чекати. Однак спершу таким людям потрібно знайти спільну мову і відсунути особисті амбіції на другий план.

У такій парі генерувати ідеї краще Тельцям, а займатися їх реалізацією – Рибам. Самовіддача Стрільця і ​​творче мислення Риби допоможуть їм досягти певних висот, проте вести спільний бізнес їм навряд чи вдасться.

У плані бізнесу подібного тандему буде потрібна допомога більш прагматичного людини з реальним поглядом на життя.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/goroskop-sovmestimosti-strelets-i-ryby

Стрілець і Риби сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Стрілець, народжений під вогняною стихією, завжди прагне до досконалості, він незадоволений тим, що у нього є в житті, і домагається більших висот.

Риби і Стрілець: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, неможливе, але давайте розберемося докладніше.

Риби – знак води, вони плутають фантазії і реальність, але завжди домагаються своєї мети, хоч і не швидко. Риби іноді дивні, задумливі, люблять побути в тиші і пофілософствувати.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Двох протилежних стихій, вогню і воді, не судилося створити ідеальний союз, хоча все залежить від старання людей, та й протилежності притягуються.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Стрільця

Жінка Стрілець завжди весела і позитивна, може пококетувати з протилежним підлогою. У будь-якій ситуації дама шукає тільки позитивні сторони.

Її енергійність завжди знаходить прихильників, дівчина Стрілець завжди «за» взяти участь в авантюрі. Борошно легковажна і постійно закохується, довго не думаючи про вибір партнера, вона може піти з ним під вінець.

Вона непогана дружина і господиня, але не можна обмежувати її особисту свободу.

Чоловік Риби – романтична натура, він любить на самоті погуляти в парку, розмірковуючи про проблеми Всесвіту. Він дуже ніжний і милий, тому не обділений увагою дівчат, але ніколи цим не хвалиться. Хлопець Риби – прекрасний чоловік і сім’янин, незважаючи на зміни в настрої і бажанні побути на самоті.

знайомство

Дівчина Стрілець живе легко, як ніби проходить захоплюючий квест. Відноситься до всього з гумором і позитивом. Завжди енергійна і заводна дама зробить веселіше будь-яку життєву ситуацію. Познайомитися з хлопцем для неї не проблема, але, швидше за все, цей хлопець не буде Рибою.

Чоловік Риба дивний і, часом, незрозумілий, часто сидить удома або гуляє в нічному парку перед сном. Він не любить гучних вечірок і великого скупчення людей. З дамою він познайомитися тільки в разі, якщо вона йому дуже сподобається, і він не захоче упустити красуню. Настрій Риби може змінюватися від настрою оточуючих, він дуже схильний до чужого впливу.

Ці знаки Зодіаку рідко перетинаються між собою, адже у них зовсім різні захоплення та інтереси. Якщо перша зустріч відбудеться, то тільки при якихось екстремальних обставинах. Хлопець Риби заговорить з дівчиною Стрільцем тільки з ввічливості.

побачення

Хлопець знака Риби побоїться брати ініціативу на себе, запрошуючи даму Стрільця на перше побачення, йому потрібно звикнути до думки, що він зустрів настільки енергійну дівчину. Набравшись сміливості, Риба все-таки запрошує даму на перше побачення, вона природно, не замислюючись, погоджується.

Романтичний чоловік довго готується до зустрічі, перебираючи свій гардероб і думаючи, чим здивувати обраницю. Вона ж практично не готується до побачення, вона впевнена, що зможе підкорити чоловіка одним поглядом.

Зустріч пройде чудово, дама Стрілець буде в захопленні від романтичного юнака, який грунтовно підготувався, щоб справити на неї враження. Саме це враження відіграє велику роль у подальшій сумісності Стрільця і ​​Риби в любовних відносинах

Кохання

Ніжний і романтичний хлопець Риба буде доставляти масу приємних вражень своєї коханої кожну зустріч. Вона не встоїть перед його чарами і запалився щирими почуттями.

Дама Стрілець віддається відносинам з усією пристрастю і покаже хлопцю Рибі, що таке хороша коханка. Інтимні стосунки цих знаків будуть прекрасні, якщо не замислюватися про несхожості характерів. Як тільки закінчується ніч, все встає на свої місця і хлопцеві Рибі знову доводиться підлаштовуватися під енергійну дівчину, він навіть зауважує, що втомився від неї.

Дівчина Стрілець не відразу схвалить особистий час Риби, проведений на самоті. На тлі різниці інтересів і характерів пара може посваритися назавжди, причому дівчина просто не розуміє причини, тоді як для хлопця Риби – це найцінніше, що може бути в житті.

відносини

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Навколишні, бачачи протилежність характерів пари, будуть просити їх якнайшвидше розлучитися, щоб не втрачати час.

Звичайно ж, двом знакам доведеться докласти масу зусиль, щоб знайти сумісність Стрільця і ​​Риби в любові. Стрілець буде йти на поступки своєму задуманому Рибі, а він буде постійно докоряти себе за свій характер.

Відносини будуть непростими, після сварки будуть примирення, які триватимуть недовго. Перебуваючи в хорошому настрої, Риба готовий зробити все для коханої, він щодня радує її подарунками, влаштовує різні заходи.

Ініціативу на знайомство з рідними, швидше за все, візьме на себе Риба, це буде методом утримати вогненну красуню біля себе і дати їй зрозуміти серйозність намірів. Дама Стрілець часто сумуватиме за гучним вечіркам, веселим компаніям і флірту з іншими хлопцями, вона відноситься до всього легко і її не дуже турбує знайомство з родичами.

шлюб

Дама Стрілець дуже дорожить своєю свободою і не відразу погодиться проміняти її на сімейне життя, але під натиском романтичного і ніжного хлопця Риби, справа може все-таки дійти до шлюбу. Торжество, на догоду дівчині Стрільцеві, буде пишним з численними гостями, але батьки навіть після весілля будуть побоюватися за долю своїх чад.

Ця сімейна пара, швидше за обзаводитися дітьми, адже якщо нічого не зміниться в житті, то їх відносини відразу погіршаться, Стрільця буде нудно, а Риба не винесе постійних розваг.

З появою дітей в будинку дружина Стрілець розуміє, що потрібно шукати компроміс з чоловіком і не так чіпляється до його звичкам, він же направляє всю свою енергію на чад.

Якщо парі вдасться бути терпимими один до одного, то вони відзначать ще й золоте весілля.

Дружба

Дівчинка Стрілець завжди в русі, товариська і непосидючість, вона не може пропустити жодної веселої пустощі. До цього додаються синці і садна в дитячому віці.

Хлопець Риба спокійний і мрійливий, навіть трохи дивний. Він – мрія будь-якого батька, слухняний і завжди готовий допомогти. Якщо у дівчинки Стрільця вже з дитинства мільйони шанувальників і друзів, то хлопчик Риба не любить численного оточення, він вибирає пару хороших приятелів, які, як правило, залишаться з ним на все життя.

При знайомстві невгамовна Стрілець не сподобається Рибі, він не любить занадто активних людей і швидко від них втомлюється. Дружба може початися тільки лише під стійким натиском Стрільця, яка, як би розважаючись, буде діставати своїм спілкуванням Рибу. Їх дружні відносини будуть міцними, і знаки підтримають один одного навіть у глибокій старості.

партнерство

Дама Стрілець завжди займає активну життєву позицію, бадьора й енергійна на роботі, є центром уваги серед колег.

Така особистість, як Стрілець, з легкістю може проводити переговори, укладати нові договори з постачальниками. Вона вирішить будь-які серйозні проблеми з гумором і позитивом.

На додаток до неї прекрасно підходить партнер Риба, тому що він талановитий і мислить нестандартно, він може досягти успіху в будь-якій сфері і знайти геніальні ідеї для бізнесу.

Незважаючи на різну життєву позицію, ці знаки зможуть згуртувати навколо себе непогану команду професіоналів, яка буде ефективно працювати під керівництвом обох. Але зірки застерігають, краще розподілити обов’язки відразу, щоб нічого не заважало продуктивної діяльності.

Сумісність чоловіка Стрільця і ​​жінки Риби

Чоловік Стрілець – безжурний хлопчина, якого неможливо застати сумним. Його позитивний настрій привертає оточуючих людей, а від дівчат просто немає відбою. Але свою єдину Стрілець вибирає сам, він готовий носити її на руках і приділяти увагу тільки їй. Хоча його як і раніше манять галасливі компанії, і він не проти пофліртувати на вечірці з малознайомими особами.

Жінка Риби – легка і ранима, сентиментальна і дивна. Вона постійно перебуває у себе в світі, любить побути одна і подумати про життя. Кожен чоловік намагається завоювати серце тихою красуні, але це мало кому вдається, тому що Риба завжди робить вибір сама. Вона є хорошою дружиною і мамою, і спільне життя з дівчиною Рибою буде здаватися медовим місяцем.

знайомство

Стрілець допитливий і не сидить на місці, готовий вступити в будь-яку авантюру, тому його місцезнаходження ніяк не пов’язане з локацією дівчата Риби, яка звикла проводити час в тихих парках. Їх зустріч може відбутися випадково, та й після розмови не факт, що Риба зацікавиться занадто активним Стрільцем.

Водно-вогненні знаки продовжать знайомство тільки через наполегливості Стрільця, Рибі все ж доведеться звернути на нього увагу, щоб він, нарешті, відстав. Але Стрілець, боячись втратити таку скромну красуню, вже виношує план по її зваблення.

побачення

Побачення хлопця Стрільця і ​​дами Риби повністю перетвориться в енергійне виступ хлопця перед дівчиною. Вона буде сміятися над його жартами і навіть на якийсь час забуде про його огидного. Але Стрілець вже йде за наміченим планом дій, і наступного разу він буде дивувати даму серця по-новому, залишилося тільки запросити її на друге побачення.

Підготовка Стрільця до побачення з дівчиною Рибою просто вражає, він ніколи не приділяв стільки часу для продумування плану дій ні для однієї прихильниці.

Риба поставиться до побачення легко, адже вона погодилася на нього тільки через наполегливості хлопця, але при зустрічі Риба буде виглядати чудово, що не залишить шансів Стрільця піти.

Кохання

Перший час Риба не втомлюється від свого докучливого партнера, він постійно перебуває в хорошому настрої і завжди хоче поговорити. Навряд чи Риба, відчуваючи незручності зі співрозмовником, продовжить з ним подальше спілкування, хоча Стрілець досить привабливий.

Закохати в себе Рибу Стрілець може таким же чином, як запросив її на побачення, тільки наполегливістю можна підкорити серце дами. Коли Риба вже згодна зустрічатися зі Стрільцем, в залицяння йому не буде рівних, він перевершить самого себе. Красиві подарунки, романтичні побачення, ніжні компліменти, все те, про що мріяла Рибка в своїх думках.

Читайте також:   Як дізнатися, чи є у дружини коханець: очевидні ознаки невірності

відносини

Стрілець проявляє себе як завойовник у відносинах з Рибою, адже вона ніколи не проявить ініціативу через свою гордість. Вона не така як багато його шанувальниці, цим і приваблює Стрільця. Якщо він буде вести себе як справжній романтик, то Риба цілком може задуматися про серйозні стосунки з цією молодою людиною.

Якщо пара вирішить з’їхатися до весілля і пожити цивільним шлюбом, то дрібні сварки будуть часто відбуватися через побутових ситуацій.

Спільне життя навіть може зруйнувати всі мрії про сумісність чоловіка Стрільця і ​​жінки Риби. Щоб зберегти свої відносини, цим двом знакам доведеться грунтовно постаратися.

Стрільця продовжувати приділяти багато уваги Рибі, а дівчині не йти в себе і проводити більше часу з коханим.

шлюб

Прив’язавшись один до одного, ця пара вже не мало звертає увагу на недоліки, саме тому вони незабаром дійдуть до РАГСу. Торжество відсвяткують шикарно і яскраво. Стрілець зможе сам організувати частина свята, адже він той ще жартівник. Рідні та знайомі не вірили, що пара зможе створити міцну сім’ю і на весіллі бажали тільки довгих спільних років життя.

Знаків доводиться шукати компроміс між своїми захопленнями і інтересами партнера, але вони цілком добре справляються. З появою дітей цей союз буде лише міцніше, Стрілець чудовий тато, діти його просто обожнюють, він може грати з ними цілий день безперервно. Мама Риба дуже піклується про своїх дітей і дозволяє їм все.

Дружба

Стрілець проявляє свій характер з самого дитинства, він непосидючий дитина, який лізе в будь-ями і бруд. Пустотливий і галасливий хлопчик завжди оточений компанією друзів, яких він веде за собою. Стрілець ні дня не може провести в спокій і тишу.

Дівчинка Риба – загадкова і тиха, вона завжди мила і доброзичлива з оточуючими, але не дуже любить активних однолітків навколо себе. Риба є дитиною-мрією для всіх батьків.

Водно-вогненні знаки зовсім не схожі, але їх протилежні характери притягуються один до одного, і виходить прекрасний дружній союз.

Риба допомагає Стрільцеві спокійніше дивитися на речі, а він втягує її в різні смішні ситуації. Дружба дає багато нового для кожного з них. Навіть в старості, зберігши дружні відносини, дідусь Стрілець, влаштувавши вечірку, обов’язково покличе свою подругу.

партнерство

Хлопець Стрілець сповнений геніальних ідей і планів, готовий їх здійснювати, досягати своєї мети в короткі терміни. Він впорається в будь-який діяльністю, яку йому доручиш, і будь-який бос був би радий мати в команді такого співробітника. Вогняний хлопець легко вирішує будь-які завдання бізнесу і поведе команду за собою під час кризи.

Риба практична і завзята, вона завжди досягає своєї мети, нехай навіть не в настільки швидкі терміни. Вона загадкова і містична навіть на роботі, але при цьому вона прекрасний виконавець, який впорається з будь-яким завданням.

Незважаючи на різницю стихій, робочий тандем з цих знаків Зодіаку принесе компанії тільки ефективність роботи і кращі результати. Єдина умова – між цими хлопцями необхідно відразу розподілити ролі, інакше вони будуть конкурувати між собою.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403905,” 3 “: [null, 0],” 9 “: 1,” 10 “: 2,” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0],” 15 “:” Calibri, sans-serif “,” 16 “: 11,» 26 “: 400} score = 4>

♐ сумісність Стрільця

 • Сумісність Стрілець і Овен
 • Сумісність Стрілець і Телець
 • Сумісність Стрілець і Близнюки
 • Сумісність Стрілець і Рак
 • Сумісність Стрілець і Лев
 • Сумісність Стрілець і Діва
 • Сумісність Стрілець і Терези
 • Сумісність Стрілець і Скорпіон
 • Сумісність Стрілець і Стрілець
 • Сумісність Стрілець і Козеріг
 • Сумісність Стрілець і Водолій
 • Сумісність Стрілець і Риби

♓ сумісність Риб

 • Сумісність Риби і Овен
 • Сумісність Риби і Телець
 • Сумісність Риби і Близнюки
 • Сумісність Риби і Рак
 • Сумісність Риби і Лев
 • Сумісність Риби і Діва
 • Сумісність Риби і Терези
 • Сумісність Риби і Скорпіон
 • Сумісність Риби і Стрілець
 • Сумісність Риби і Козеріг
 • Сумісність Риби і Водолій
 • Сумісність Риби і Риби

відеоролик

СТРІЛЕЦЬ + РИБИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-strelec/sovmestimosti-strelec-i-ribi.html

Стрілець і Риби сумісність: в любовних відносинах, шлюбі і дружбі

Планета Нептун управляє м’якими чутливими Рибами. Поспілкувавшись з ними, виникає почуття невизначеності в життя. Вогненні Стрільці – протилежність, але їх тягне один до одного.

Знаки немов доповнюють один одного відсутніми якостями. Знаходячи взаєморозуміння, вони прекрасно ладнають.

Це доводить, що сумісність Стрільця і ​​Риб можлива, а буде це в любові, роботі або дружбу, вирішувати їм.

Стрілець і Риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

Сумісність чоловіка-Стрільця і ​​жінки-Риби

Союз вогняного і водяного знака може проіснувати довго і щасливо або навпаки. Це залежить від життєвих пріоритетів партнерів, однакових поглядів і переконань або спільної вигоди.

Якщо немає ні того, ні іншого, пара довго не протримається. Але спільне проведення часу залишить обом яскраві спогади.

Жінки-Риби тягнутися до Стрільцям, їх сильно вабить недоступність і свобода вогненних хлопців.

→ Докладніше про чоловіка-Стрільці

→ Докладніше про жінку-Риби

В любові

Знаки зодіаку Стрілець і Риби воліють міцні, серйозні стосунки, не розмінюються на дрібниці, шукають ідеал. Чоловік-Стрілець і жінка-Риби часто стикаються з проблемою нерозуміння в любові.

Стихії Вогню і Води протистоять один одному характерами, по-різному сприймають партнера. Риби мрійливі, розважливі особи, розташування такої дівчини можна завоювати тільки ніжністю і теплотою. Чоловіки-Стрільці імпульсивні, іноді різкі. У любовних відносинах або відразу закладається довіру, або його взагалі немає.

Стрільці і Риби цінують свій час, не стануть присвячувати себе непотрібному людині.

У шлюбі

Союз Стрільця і ​​Риби нестандартний: в шлюбі жінка не проявить себе іскрометною господинею, а чоловік – відповідальним сім’янином, але їм не буде нудно разом.

Партнери сумісні загальними інтересами: жінка-Риби підтримує чоловіка, веселить, коли йому сумно, знаходить потрібні слова розради. Чоловік цінує свою метку дружину. Поверхнево вникає в сімейні справи, відрізняється непостійністю. Це ж відноситься до інтимного життя.

У ліжку у пари по-справжньому багато вогню і пристрасті. Крім різноманітних фантазій, Риби бажають стабільності.

У дружбі

У дружбі пара знаходить багато спільного: кіно, музика, книги, походи, нічні прогулянки. Паре подобається проводити час разом. Здається, один знайде на все відповідь, з ним можна обговорити будь-які проблеми. З практичної точки зору чоловік-Стрілець і жінка-

Риби не зможуть надати допомогу один одному, обидва далекі від життєвої реальності. Хоча дружній тандем може проіснувати довго.

Сумісність жінки-Стрільця і ​​чоловіки-Риби

Стрільці легко потрапляють під вплив Риб, самі того не помічаючи. Перебуваючи довгий час у відносинах, переймають звички і погляди партнера.

Роман можливий, якщо чоловік-Риби захоче цього – він повинен прийняти жінку-Стрільця з її недоліками.

Володіючи сильним характером, вона готова поступатися, не звертати уваги на мінливий настрій коханого. Союз буде міцним, якщо вдасться підлаштуватися один під одного.

→ Докладніше про чоловіка-Риби

→ Докладніше про жінку-Стрільці

В любові

Люблячі Стрільці і Риби мрійливі, можуть залучити один одного волелюбністю. Дівчина-Стрілець ніколи не відступиться від задуманого, також як і хлопець-Риби. Це поєднання свободи і впертості зберігає інтригу в розвитку відносин пари. Один шукає ментальні почуття, інша любить реальність у вчинках.

Партнер жінки-Стрільця поводиться ненав’язливо, поволі. Риби люблять вмовляння з боку, що категорично не подобається Стрільцям. Поки жінка не зрозуміє, що їх світ надто різний, вона буде намагатися робити партнера більш приземленим.

У шлюбі

Симпатичні жінки-Стрільці сповнені життєвих сил і енергії, чого не скажеш про дружину-Рибах. У шлюбі дружина займе позицію лідера, але вирішувати проблеми сім’ї жінці не до душі. Вона хоче, щоб віддалений, часом непідйомний, чоловік став надійною опорою в сімейному житті. Але чоловік-Риби дуже індивідуальний, щоб вести нудний побут.

Сексуальне життя сповнене сюрпризів, інтерес фізичного і чуттєвої насолоди у кожного свій.

Жінка добре проявляє себе в роботі, пропадає в компанії подруг – від хорошого подружжя немає і сліду. Якщо пара змириться з недоліками один одного, проживуть щасливе життя.

У дружбі

Дружба Стрільця і ​​Риби буде міцною з моменту знайомства пари. Пара відразу знайде теми для бесіди за чаєм. Чоловік-Стрілець без праці розкривається перед малознайомою дівчиною. Риби мають легким ненадоїдливий спілкуванням. Кожен на інтуїтивному рівні буде відчувати, коли друг потребує підтримки.

Незважаючи на контраст стихій, пара прагнути до міцного союзу. Стрільці і Риби можуть індивідуально проявляти себе в різних життєвих сферах, але проблеми особистого характеру пара буде долати разом.

Джерело: https://astrolog.today/ryby-strelets/

Стрілець і Риби: сумісність чоловіка та жінки в дружбі, роботі і любовних відносинах ???? Астрологія сумісність знаків між собою

Астрологи зазначають високу сумісність Риб і Стрільця. Незважаючи на численні розбіжності в поглядах, у них є спільні інтереси, захоплення якими міцно скріплює їх союз. Обидва знаки зодіаку не відрізняються особливою запальністю характерів, тому незначні розбіжності в їх парах не призводять до протистояння і ворожнечі.

Якщо Стрілець і Риби закохуються одне в одного на етапі юнацтва, то ці перші почуття вони зберігають в пам’яті як найсвітліші спогади, тому що в них є така романтика, якої вони вже ніколи не знайдуть в дорослому житті. Якщо ж їхні стосунки не розриваються, то ці партнери здатні створити міцну і щасливу сім’ю.

Вогонь і вода

дати народження

Заступництво протилежних стихій накладає певний відбиток на будь-які відносини представників цих знаків. Вогонь наділяє Стрільця буйним темпераментом і завзяттям.

А Рибам водна стихія дарує холодність і спокій. При знайомстві вони довго придивляються один до одного. Весела вдача Стрільця привертає до нього Риб.

Але обидва партнери тримають значну дистанцію у відносинах до тих пір, поки не зрозуміють, що шалено сумують при розлуки.

Спочатку Стрільця кілька нуднувато в компанії представника знака Риби. Всі його полум’яні ідеї наштовхуються на скептицизм і прохолоду партнера.

Спокійна поведінка Риб в будь-якому виді діяльності дивує імпульсивного Стрільця. Він легкий на підйом, тому звик втілювати свої яскраві задумки в життя негайно.

Але в тандемі з Рибами раціональний погляд партнера на його пропозиції діє як відро холодної води, який остуджує запал вогняного знаку.

У цій парі представник сузір’я Риб здатний багато чому навчити Стрільця. Особливо це стосується терпіння і вдумливості, яких останнім бракує. Стрілець ж вносить в життя партнера свіже віяння, змушує його стрепенутися і побачити світ у всіх фарбах.

Загальна характеристика відносин

Пари Риб і Стрільців складаються добре при вдалому збігу обставин, коли партнери знаходять один одного в рамках даного їх виду діяльності. Вони обидва тяжіють до пізнання світу і відкриттів, тому доля часто зводить їх разом:

 • в подорожах
 • на роботі, пов’язаної з науковими досягненнями
 • в бібліотеках
 • на зустрічах груп, об’єднаних духовними цінностями

За інших обставин ці партнери навряд чи звернуть увагу один на одного. Чоловіки і жінки Стрільці дуже відкриті, надмірно товариські і рухливі, а Риби воліють вести замкнутий спосіб життя. Вони потайливі і таємничі.

Однак їх загадка не приваблює Стрільців, які люблять брати все і відразу. Однак, якщо представник сузір’я Риб проявить активність і потягнеться до пустотливому партнеру, то захоплююча бесіда цілком може розбудити взаємний інтерес.

Читайте також:   Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Їм є про що поговорити незважаючи на різні світогляду, обидва знака зодіаку досить розумні і розважливі. Вони вміють обґрунтовувати і роз’яснювати власну точку зору. У їх розмовах не виникає непорозуміння, тому що кожен слухає і чує думку партнера.

Стрільці і Риби завжди прагнуть досягти ідеальної сумісності в сексі. Навіть якщо їм це не вдається, при наявності взаєморозуміння в парі вони ніколи не розірвуть відносини через інтимні проблем.

Союз цих знаків зодіаку міцніший, коли в парі Стрілець – жінка, а чоловік – Риби. Якщо ж все навпаки, відносини будуть затьмарені частими конфліктами через любов Стрільця до флірту з представницями протилежної статі.

Чоловік-риби і Жінка-Стрілець

У любовних відносинах сумісність цих партнерів досить висока. Це обумовлено тим, що чоловік-Риби дуже спокійний і розважливий, його не дратують необдумані, а часом і інфантильні пориви партнерки.

Якщо він вирішив будувати відносини з такою дівчиною, то він упевнений в тому, що подруга розсудливим згодом, а чекати і перевиховувати людей представник цього сузір’я вміє як ніхто інший.

Кохання

Щиру любов ці партнери мають не відразу, до цього почуття вони приходять поступово в процесі спілкування. Дама-Стрілець швидко усвідомлює свою закоханість, а ось чоловік-Риби затягує визнання на довгі місяці або навіть роки. У якийсь момент жінці просто доводиться натиснути на обранця, щоб він виголосив слова любові.

До визнання їх роман розвивається планомірно, без зайвих сентиментів і презентів. Хоча цей чоловік і не відрізняється жадібністю, але вкладення в обраницю робити не поспішає.

 

Вся його політика заснована на її вихованні, а подарунками та іншими знаками уваги він боїться її розпестити. Стрільця ж це не влаштовує, вона дуже любить робити подарунки і отримувати їх у відповідь.

Тому своїми дарами ставить кавалера в незручне становище, змушуючи його відмовитися від своїх принципів.

Удвох вони можуть знаходиться цілодобово незважаючи на різницю в поглядах. Обидва люблять якісні фільми та книги. Жінка-Стрілець не уявляє своє життя без подорожей і вилазок на природу, а чоловік підживлюється її позитивом і активністю, тому з радістю становить їй компанію всюди, куди б вона не надумала відправитися.

Приводи для сварок закохані не шукають, а якщо щось і не влаштовує їх, то будь-які проблеми вони здатні вирішити діалогом. Єдиний нерозв’язних питань у них – це сексуальна сфера відносин.

Секс

У ліжку з Рибою дама-Стрілець не отримує повного задоволення своїх потреб. Вона більш темпераментна, ніж партнер. Але замкнутий чоловік відмовляється йти назустріч коханій. Обговорення інтимних проблем у них тривалий час тримається під суворою забороною.

Жінка довго мириться з скутістю партнера, але поступово їй вдається розкріпачити його. Це відбувається тільки на стадії передвесільних відносин. Коли чоловік відкриває своє серце коханої, він практично відразу робить їй пропозицію про заміжжя, а після її позитивної відповіді вже не стримує емоції.

шлюб

Подружжя цієї пари не відрізняється особливою яскравістю, жінка-Стрілець і чоловік-Риби ведуть просту сімейне життя, наповнену гармонією і спокоєм. Обидва уникають конфліктів, тому дуже рідко сваряться. Але навіть у разі розбіжностей обидва прагнуть скоріше відновити мир.

Ці партнери рідко наживають багатство. У їхній родині гроші йдуть крізь пальці, тому що дружина зазвичай присвячує себе вдома і дітям, а чоловік не вміє заробляти.

Зазвичай він трудиться на підходящої роботи, яка забезпечує покриття поточних витрат сім’ї.

До кар’єрному зростанню Риби не схильні, а на пошук додаткових заробітків у чоловіка не вистачає часу, так як кожну вільну хвилину він присвячує улюбленим.

Представники цих знаків дуже люблять дітей, тому народження дитини для них – величезна радість. Якщо з якихось причин їм не вдається завести малюка, то вони дарують свою любов прийомним дітям.

Коли ж партнери вступають в шлюб вже маючи дітей від попередніх стосунків, вони не ділять їх на своїх і чужих.

Чоловік знака Риби приймає дитину подружжя як власного, а жінка-Стрілець обдаровує турботою і ласкою його дітей.

У їхньому домі завжди лунає дитячий сміх. Ці батьки не шкодують часу і сил на організацію сімейних заходів, тому всі домочадці завжди зайняті чимось цікавим і захоплюючим.

Розлучення в таких парах трапляються вкрай рідко. Але якщо це відбувається, то розставання стає страшною трагедією не тільки для самого подружжя, а й для їхніх близьких.

Однак навіть після розлучення вони здатні підтримувати теплі і дружні відносини, і не тільки заради дітей.

Представники цих знаків зодіаку не вміють довго тримати в душі образи, тому щиро прощають один одному скоєні вчинки.

Дружба

Жінка-Стрілець завжди підтримує дружні стосунки з чоловіками. За вдачею вона досить сильна особистість, тому їй цікаво спілкуватися з представниками протилежної статі. Однак дружба з чоловіком сузір’я Риб у неї рідко зав’язується. Це обумовлено тим, що він просто не встигає її зацікавити на перших етапах спілкування.

Якщо ж ці партнери вимушено опиняються поруч регулярно, то у них цілком може відбутися міцна дружба. Коли дама-Стрілець дізнається приятеля ближче, то їх задушевні бесіди можуть затягнутися на кілька годин, а в підсумку і перерости у взаємну симпатію.

Робота

У трудових відносинах союз цієї пари проявляє себе досить злагоджено. Будучи колегами, чоловік-Риби і жінка-Стрілець здатні вирішити будь-яке поставлене завдання. Їм сміливо можна довірити складні проекти. Завдяки відповідальності та старанності вони впораються на відмінно.

Проблема в спільній роботі у них виникає, коли жінка-Стрілець займає керівних посад, а чоловік-Риби знаходиться у неї в підпорядкуванні. Нестримний норов Стрільця погано відбивається на керівництві колективом. Раціональні Риби не терплять самодурства, а під керуванням цієї дами на роботі твориться хаос, через якого чоловік змушений змінити місце трудової діяльності.

Чоловік-Стрілець і жінка-Риби

Любовні стосунки цієї пари яскраві і романтичні. Стрілець любить і вміє доглядати за жінками. Тому протягом цукерково-букетного періоду представниця знака Риби може закохатися в галантного кавалера.

Разом їм легко і комфортно. Стрілець невпинно розважає обраницю всіма доступними способами, а вона, сором’язливо посміхаючись, насолоджується кожною хвилиною поруч з ним.

Кохання

Справжні почуття в цьому союзі спалахують уже при перших поглядах один на одного. Комунікабельний і веселий кавалер притягує жінку до себе як магніт.

Поруч з ним вона здатна проявити всю свою жіночність і глибоко сховану чуттєвість. З Стрільцем навряд чи можна вести себе холодно і байдуже.

Тому навіть скута і скритна представниця сузір’я Риб швидко розкривається в його суспільстві.

Стрілець рідко будує грандіозні плани на спільне майбутнє з партнерками. Але Риба йому здається ідеальною супутницею життя. В його уяві жінка повинна бути справжньою леді, боязкою, сором’язливою і граціозною. Це все він знаходить в обраниці, тому без частки сумнівів робить їй пропозицію руки і серця вже після пари місяців знайомства.

Жінка не може відповісти йому відмовою, тому що за такий короткий термін вона встигає розглянути в ньому тільки позитивні риси, які він активно проявляє на кожному побаченні.

шлюб

Сімейне життя цієї пари мало нагадує звичний шлюб. Поки партнери не обзаведуться потомством, їх спільне проведення часу схоже на дружбу Вінні-Пуха з П’ятачком. Стрілець вічно придумує якісь поїздки і заходи, кудись мчить і всюди тягне за собою дружину. Вони рідко проводять час вдома.

Багато ідей чоловіка жінка-Риби не схвалює, але її тихі заперечення пропускаються Стрільцем повз вуха. Він сповнений бадьорості і азарту, завжди готовий рвонутися назустріч черговий авантюрі.

Коли ж дружині набридає такий божевільний ритм життя, вона плавно підводить всі розмови до теми про дітей.

Чоловік-Стрілець не має нічого проти народження дитини, тому поява малюка в будинку трапляється досить скоро і змінює їх безладний спосіб життя.

Весела вдача Стрільця помітно згасає, коли на нього звалюються матеріальні проблеми. Він наполегливо трудиться, але всі його досягнення виявляються недостатніми для подружжя. Дружина постійно дорікає чоловіка в тому, що він мало заробляє і багато витрачає на розваги. Фінансове питання дуже гостро постає в цій парі і стає темою постійних конфліктів.

Астрологи зазначають, що скільки б не заробляв Стрілець, Рибі завжди буде мало. Але її роздратування пов’язане не тільки з грошима, вона з часом починає помічати безліч недоліків в дружині, а невдоволення висловлює лише в улюблену тему фінансів.

Зазвичай непостійний чоловік-Стрілець вже на перших порах сімейного життя буває викритий в невірності. Однак дружина не усвідомлює, що на цей крок вона сама його штовхає.

Секс

Інтимна сфера життя цієї пари задовольняє тільки жінку. Стрілець, навіть якщо розпалить в дружині пристрасть, все одно не зуміє домогтися від Риби повної самовіддачі в ліжку.

Жінка ханжески відноситься до питань сексу, їй не подобаються запропоновані партнером експерименти. Але якщо вона навіть йде йому назустріч, то Стрілець все одно помічає її скутість і стриманість. Для нього секс надзвичайно важливий, він вміє і любить проводити час в ліжку. Однак поряд з Рибою не отримує повного задоволення від інтимних стосунків.

Будучи відповідальним і впевненим в тому, що від життя потрібно брати все, цей чоловік навіть не допускає думки про відхід з сім’ї. Але свої сексуальні інтереси воліє задовольняти на стороні. Ці пригоди боляче ранять жінку, але вона рідко розриває шлюб через зради. В глибині душі їй це байдуже, поки в родині панує гармонія.

Дружба

Чоловік-Стрілець все життя підтримує теплі стосунки з жінками, проте основою їх є колишня любовний зв’язок. Якщо жінка-Риби дружить з ним, значить, колись у них був роман.

Така дружба цілком може продовжитися все життя, адже зі Стрільцем Риба відчуває себе дуже вільно. А він ніколи не відштовхує тих, хто до нього тягнеться.

Робота

На роботі у колег цих знаків сумісність хороша. Розумна Риба поблажливо дивиться на бурхливу активність Стрільця в будь-якій справі, а він нерідко звертається до неї за порадою в тому чи іншому питанні.

Якщо їм довірити терміновий проект, то вони обов’язково впораються вчасно, тому що відповідальна Риба не дозволить колезі відволіктися від плану. Але завдання, що вимагають творчої жилки, краще віддавати Стрільця одноосібно. Тут жінка-Риби не дасть розвинутися неординарних ідей партнера, піддаючи їх жорсткій критиці.

Сумісність у відсотках

Астрологічний гороскоп сумісності цих знаків зодіаку показує лише можливий шлях розвитку відносин цієї пари, але в процентному співвідношенні складається не дуже сприятлива картина. Це пов’язано з тим, що обидва партнери вміло стримують свої негативні емоції по відношенню один до одного, створюючи лише ілюзію гармонії.

Заповітних 100% ці партнери не досягають ні в одній зі сфер.

Сфера отношенійСовместімость в процентах

Кохання 75%
шлюб 70%
Секс 60%
Дружба 80%
Робота 70%

Джерело: https://osoznanie.org/3107-strelec-i-ryby-sovmestimost.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *