Сумісність барана з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Жінка-Овен – гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Зміст приховати

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Жінка-Овен – чарівно жіночна і в той же час мужня, здатна на незвичайні вчинки, готова перевернути світ. Як правило, вона вибирає собі самого недосяжного чоловіка – і намагається його підкорити. Часто у неї це виходить.

Вона не потерпить поруч з собою слюнтяя, але і не буде підкорятися деспотові. Щоб любити чоловіка, жінка-Овен повинна пишатися ним – а він, в свою чергу, повинен щиро захоплюватися її достоїнствами. Але якщо її обранець ризикне відпустити комплімент на адресу іншої особи, пишіть пропало: жінка-Овен надзвичайно ревнива і не пробачить цього.

Вона готова віддати коханому все, але і від нього вимагатиме відповідного почуття. А якщо ви розчаруєте її, пам’ятайте: пристрасть Овна обпікає, але палає недовго, а його холодна ненависть може тривати роками.

Їли ви хочете завоювати увагу, любов і повагу жінки-Овна, станьте для неї справжнім лицарем. Тільки впевнений в собі, незалежний і дуже романтичний чоловік здатний надовго підкорити її горде серце.

Крім того, пам’ятайте, що жінка-Овен обожнює, коли їй щиро захоплюються.

Лестощі вона зневажає і відчуває відразу, але якщо ви частіше будете говорити про її достоїнства, поставить навпроти вашого імені великий «плюс».

Справа в тому, що оскільки Овен сама схильна ідеалізувати свого коханого, то цього ж очікує і з вашого боку. Вашу стриманість в прояві почуттів вона може розцінити як черствість і байдужість.

Сама ж вона твердо вірить в неземну, книжкову любов і нагороджує свого обранця усіма можливими перевагами. Щоб не розчарувати її, постарайтеся встояти на цьому хиткому п’єдесталі, хоча б наполовину відповідаючи її завищеними уявленнями про вас.

Зворотний бік прагнення Овна до ідеалу – це її повне неприйняття критики. Критикувати себе або те, що вона любить, вона не дозволить нікому, відразу ж переходячи в відчайдушну атаку. Її кривдникові можна тільки поспівчувати: в люті жінка-Овен здатна бути гострою на язик, безжальної і отруйною.

За сумісності в любові і шлюбі Овна-жінки – важко уявити собі більшого власника, ніж вона! Жінка-Овен буде щедро ділитися зі своїм партнером усім, що має, – своїми грошима, любов’ю, підтримкою, участю – однак і з його боку очікує не менше. Крім того, будучи по натурі дуже ревнивою, жінка-Овен повинна бути абсолютно впевнена в вас, інакше ваш шлюб не триватиме і дня.

Втім, не допускаючи навіть натяку на флірт з вашого боку, сама жінка-Овен обожнює захоплену увагу чоловіків і може бути оточена шанувальниками. Що ж, змиріться з цим і навчитеся їй довіряти: незважаючи на свою незалежну поведінку, у Овна немає навіть думки про зраду. Її Любов пишеться з великої літери і не розмінюється на дрібниці.

У сім’ї для жінки-Овна головне – не втратити свою свободу. Вона не повинна відчувати себе замкнутою в чотирьох стінах. Швидше за все, після заміжжя вона не поспішить кинути роботу: активна діяльність і самореалізація потрібні їй як повітря, вони – невід’ємна частина її буття.

Ставши чоловіком жінки-Овна, майте на увазі ще одну її особливість: вона всіма силами буде намагатися зайняти чільне місце в сім’ї. Однак якщо (не дай бог) їй це дійсно вдасться, здатна швидко розчаруватися в вас.

У той же час домостроевский варіант їй теж зовсім не підходить: її незалежність і гордість неможливо приборкати. Так що приготуйтеся до боротьби за місце під сімейним сонцем.

Кращим варіантом в життя з жінкою-Овном буде взаємна повага і рівноправність у родині.

Сумісність жінки-Овна – образ Улюбленого

Для сумісності жінці-Овна важливо, щоб улюблений міг в будь-якій ситуації підтримати її, підставивши міцне чоловіче плече. Тому ідеальний обранець повинен бути лицарем з високим зростом і атлетичним складанням.

Сумісність жінки-Овена зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Овен

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Варто зазначити, що у чоловіка-Овена і жінки-Овена прекрасна сексуальна сумісність, і пристрасті в їх відносинах завжди з надлишком. Але, якщо не приборкати свою емоційність, хоча б кому-небудь одному з партнерів, їх яскравий гарячий союз може виявитися неміцним … >> Жінка-Овен – чоловік-Овен

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Телець

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Пара жінка-Овен чоловік-Телець в сумісності має істотні труднощі – у них занадто різний темп роботи. Жінка-Овен з її б’є через край активною енергією знаходиться в більш вигідному становищі, ніж неквапливий Телець, який при всьому своєму бажанні не завжди встигає за нею. В їх спільного життя це може ставати джерелом невдоволення, коли Овен підганяє Тельця, вимагаючи «всього і відразу» і провокуючи тим самим сімейні конфлікти. Їхні стосунки можуть тривати довго, тільки якщо Овен запасеться терпінням. Фірмовий стиль Тельця – йти до мети повільно, але вірно, і з часом жінка-Овен має всі шанси отримати від нього все, про що тільки мріяла … >> Жінка-Овен – чоловік-Телець

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Близнюки

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Між Овнами й Близнюками швидко і легко народжуються почуття симпатії, взаєморозуміння. Нерідко тут любов приходить «з першого погляду». При створенні сім’ї тут сходяться два неспокійних серця, швидко запалюються почуття, з яких прямо «на ходу» запалюється справжній «лісова пожежа». А часто буває і так, що «коротке замикання» відбувається вже на першій зустрічі, після першого поцілунку.

За сумісності жінки-Овна і чоловіки-Близнюків – ця пара вважається однією з кращих: чоловік-Близнюк не втомиться підігрівати пристрасть Овна. Він буде для Овна постійним викликом і в той же час найкращим другом і однодумцем. Незважаючи на протиріччя їхніх характерів, вони добре доповнюють один одного і часто щасливі разом … >> Жінка-Овен – чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Рак

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Посовместімості Овен і Рак – це складний союз, кожен партнер в ньому грає не властиву йому роль. Більш нещасним в такому партнерстві відчуває себе Рак, але йде першою жінка-Овен.

У цієї пари досить великі розбіжності в багатьох сферах і галузях життя. Особливо серйозні протиріччя в ідейних установках, у переконаннях і світогляді.

Як правило, Овни завжди і постійно притягують до себе більш слабкі створення, в тому числі і Раков, які, як приблуда кошенята, хотіли б, хоч трошки погрітися біля даного домашнього вогнища, поласувати цілющими поцілунками і на ділі випробувати вогненний марсіанський темперамент Овна …> > Жінка-Овен – чоловік-Рак

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Лев

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Взаєморозуміння в сумісності жінки-Овена і чоловіки-Льва, в астрології вважається ідеальним. Цей союз можна по праву назвати найкращим у всьому Зодіаку. Жінка-Овен і чоловік-Лев ідеально доповнюють один одного, не перевиховують партнера і не конфліктують.

Сімейне життя таких людей дуже яскрава, сповнена творчості і вогненної пристрасті, причому Лев поруч з Овном може реалізувати весь свій творчий потенціал, а Овен при цьому буде безмежно щаслива … >> Жінка-Овен – чоловік-Лев

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Діва

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

За сумісності жінки-Овена і чоловіки-Діви – це дуже складний союз, який неабияк розхитує нерви обом партнерам і не дає абсолютно нічого в плані духовного зростання. Проблеми у пари Овен-Діва в сумісності будуть завжди. У гарячої, відкритої і егоїстичної жінки-Овен з холодним, розважливим, егоїстичним і корисливим чоловіком-Дівою навіть дружба буде нестійка. Тут може існувати тільки ідеальне ділове співробітництво, співавторство, більше нічого.

Звичайно, вони можуть чогось навчитися один в одного, але виробити в собі риси, які є у партнера – не їхня кармічна завдання, для внутрішнього зростання один одного вони не приносять користі.

Непотрібний союз на енергетичному і кармічну плані, досить середній на рівні сексу і енергетики, але може бути дуже непоганим на побутовому рівні, якщо у кожного з них є своя вигода від партнерства …

>> Жінка-Овен – чоловік-Діва

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Терези

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Пара жінка-Овен і чоловік-Терези в сумісності відчувають, себе так, немов знайшли другу частину себе. Це дуже хороша, доповнює один одного, пара.

Жінка-Овен дуже сильна і рішуча. Ці її якості допомагають їй йти вперед, зберігати пристрасть, постійно підтримувати новизну почуттів, а чоловік-Терези – дуже тактовна, ніколи не вторгається в особистий простір Овна, не любить суперечок і робить все для того щоб жити в злагоді і не переробляти один одного … >> Жінка-Овен – чоловік-Терези

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Скорпіон

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

В сумісності жінка-Овен і чоловік-Скорпіон- дуже гарячий і пристрасний союз, але, на відміну від більшості інших емоційних спілок, він найчастіше буває дуже міцним. Якщо Овен і Скорпіон вирішили жити разом, то це надовго. Вони дуже тонко відчувають один одного і дивляться в одному напрямку. Обидва цих знака цінують один в одному чесність, надійність, вірність і любов до справедливості. Крім того, що вони обидва володарі сильних характерів, так це ще й романтична натура, у яких прекрасна сексуальна сумісність, що робить їх життя удвох незабутньою і яскравою … >> Жінка-Овен – чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Стрілець

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Ще древні мудреці стверджували, що в сумісності Стрілець і Овен прекрасно доповнюють один одного. Можливо це і так, бо тут часто спостерігається, що любов між ними приходить з «першого погляду», а «коротке замикання» – ще задовго до самого дня одруження. Сімейне життя між ними взагалі обіцяє бути дуже гармонійною і благополучною.

За сумісності жінки-Овна і чоловіки-Стрільця – виходить дуже пристрасний союз, в якому немає місця спокою: це або любов, або ненависть, або химерне їх поєднання, що спостерігається тільки в цьому тандемі. Чого не варто очікувати в цих відносинах, так це «нормальних звичайних і звичних» людських почуттів. А ось всього іншого в ньому зазвичай буває з надлишком … >> Жінка-Овен – чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Овна і чоловіки-Козерога – темперамент, риси характеру і характер, як і сам ритм життя у цих обох партнерів настільки різні і несхожі, що шлюбний союз між ними здійснюється в досить рідкісних випадках.

Між ними часто відбуваються іскрометні бої – обидва ж рогаті, а хто кому роги обломить – передбачити досить важко. Але, одне все ж ясно, Козеріг у цьому союзі відчуває себе, як скеля, про яку безперервно б’є океанська хвиля під час прибою.

Чоловікові-Козерогу набагато миліше було б грітися біля теплого каміна, ніж короткочасно знаходитися в «тріскучому лісовій пожежі», що виходить від жінки-Овна … >> Жінка-Овен – чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Овена і чоловіка-Водолія – ​​ці яскраві відносини можуть несподівано спалахнути і так само несподівано згаснути: як правило, чоловік-Водолій і жінка-Овен тягнуться один до одного, але рідко витримують випробування спільним життям.

Овен і Водолій добре сумісні за темпераментом і енергетиці, вони дотримуються схожої стилю життя і найчастіше мають схожі інтереси. Але з іншого боку, це союз двох егоїстів, кожен з яких вважає, що знає все про Велику Любов, але не вміє любити того, хто поруч, і поступатися своїми інтересами заради партнера.

Багато в чому доля відносин залежить від обставин і від рівня духовного розвитку кожного партнера … >> Жінка-Овен – чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Овен – чоловік-Риби

За сумісності жінки-Овна і чоловіки-Риб – по своїй суті вони абсолютно різні, погано розуміють один одного. Хоча, незважаючи на це, Овни сильно привертають Риб і їх пара може стати щасливою.

І Овен і Риби – досить цілісні особистості, і кожна цікава по-своєму. В сімейний союз вони можуть принести все краще, що є в їхньому характері. Об’єднавшись, вони виконають свої бажання в тому, що стосується сім’ї, побуту та соціальних досягнень.

Звичайно, труднощі в цій парі неминучі. Так як «риб’яче» серце, дуже м’яке і лагідне, вічно переповнене різними почуттями, не може пристосовуватися до вічно неспокійним Овнам з їх буйною палкістю і пристрасністю. Риби, як правило, більше живуть своїм внутрішнім життям, а Овни поглинені бурхливої ​​трудовою діяльністю … >> Жінка-Овен – чоловік-Риби

Джерело: https://www.luna-segodnja.ru/goroskop/zhenshina-oven-sovmestimost

Сумісність знаку Овен з іншими знаками Зодіаку

Весняний Овен любить владу, він честолюбний, енергійний і дуже впертий. Його покровитель Марс, що багато що пояснює в сумісності Овнів з іншими знаками. Бог війни, закутий в зброю, обдарував своїх підопічних войовничим звичаям. Вогонь, стихія Овна, горить сильно, іноді просто вирує, а як інакше, якщо Овна протегує Марс.

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Вони завжди бадьорі і діяльні, їм вдається запалити своїм ентузіазмом оточуючих.

характеристика знака

Ці хлопці можуть вразити будь-кого своєю життєздатністю і ентузіазмом. При цьому вони запальні і непохитні, переконати їх практично неможливо. Чи правий виявиться Овен в суперечці, неважливо, але швидше за все, він з нього вийде переможцем, його впевненість в собі просто неможливо похитнути.

Кращими друзями і супутниками Овнів виявляться представники рідної стихії або повітряні знаки, адже повітря потрібне, щоб підтримати полум’я.

Союз двох Овнів дуже непередбачуваний, і дуже складно будувати прогнози щодо їх спільного майбутнього.

Вогонь і вода не кращі супутники, але вже якщо нікуди не дітися від великої любові, то нехай це будуть Раки або на худий кінець незвичайні Рибки. З Скорпіонами все виявиться куди складніше.

Тельці, Козероги і Діви можуть пригасити полум’я Овна, в цьому їм допоможе рідна стихія земля, та й Овен може здорово обпалити свого практичного союзника. Варто тричі подумати, перш ніж зближуватися представникам вогню і землі.

Читайте також:   Як закохати в себе дівчину по листуванню: добірка ідей і порад

Овни завжди знаходяться в пошуках, вони закохуються і незалежні, їм важко зупинитися на досягнутому, їх завжди тягне вперед. Овна здається, що там за горизонтом їх чекає краще майбутнє, і часто вони виявляються праві.

Перед романтичними Овнамі важко встояти, вони знають, як підкорювати серця протилежної статі. Їх прагнення до перемог і завоювань може принести дуже цікаві плоди і привести до великих досягнень і навіть слави.

Якщо два Овна зможуть домовитися і не стануть з’ясовувати, хто з них головніший, то цей союз буде прекрасний. Любов до свободи і авантюр забезпечить парочку пригодами на довгі роки.

Якщо їх затягне рутина, вони самі винайдуть собі розваги.

Звичайно, ідеальних відносин домогтися буде важко, але навіть постійні суперечки з приводу першості можна перетворити в забавну гру і насолоджуватися процесом. Детальніше…

Овен і Телець

Цей союз може стати ідеальним, або Овен з Тельцем стануть непримиренними ворогами. Все залежить від обставин. Не останнє значення має знамените впертість цих знаків.

На початку відносин спокійні Тельці будуть підкорені пристрасними і темпераментними Овнамі.

Але як тільки Овен спробує самоствердитися за рахунок Тельця, ці рогаті хлопці тут же почнуть будується, і краще в цей момент не ставати між ними. Детальніше…

Овен і Близнюки

Обидва знаки Зодіаку дуже цінують свою свободу і можуть як завгодно довго тягнути з прийняттям важливого рішення. Для обох сталість – синонім нудьги.

При цьому зв’язок може виявитися дуже міцною, пара зможе забезпечити собі цікаву спільне життя, і загальна тяга до пригод буде задоволена повністю.

Лідерство в цій парі не буде постійним, і рулювати подружжя будуть по черзі. Втім, це влаштує всіх. Детальніше…

Овен і Рак

Раки вразливі й емоційні, для прийняття важливих рішень їм потрібен час, а стрімкі Овни чекати не люблять. Це створить у Раків помилкове враження про навіженої і несерйозності Овнів.

При цьому союз може виявитися на рідкість вдалим. Якщо Раку надати турботу про сімейному гніздечку, він створить затишну тиху гавань, куди невтомний Овен буде прагнути, щоб відпочити від денних турбот.

Як довго Раки зможуть терпіти до себе подібне ставлення – інше питання. Детальніше…

Овен і Лев

Ця темпераментна пара із задоволенням проведе час у компанії. Їх взаєморозумінню не завадить навіть постійне суперництво.

Підопічні і Марса і Сонця будуть настільки сильно захоплені одне одним, що постійна і невщухаючий боротьба за першість у цьому дуеті відійде на другий план. Цим відносинам не загрожує рутина і одноманітність.

І партнери завжди зможуть знайти додаткові стимули, щоб розвиватися і йти далі. Детальніше…

Овен і Діва

Діви дуже критичні до оточуючих, вони знайдуть в Овнах більше недоліків, ніж переваг.

Будуть всіляко намагатися виховати їх, переробити, словом, намагатимуться зробити людину з недолугого Овна. Чи не так сталося як гадалося, переробити Овна немає ніякої можливості.

Овен або втече, або з любові до своєї половинці буде прикидатися. У будь-якому випадку, ця комедія рано чи пізно закінчиться. Детальніше…

 • Погадаем безкоштовно
 • ворожіння онлайн
 • Любима ти?
 • правдиве ворожіння

Ваги вдадуться до своїх чарам і захоплять собою Овнів за пару хвилин невимушеного спілкування. Та й Терезам Овен явно припаде до смаку.

Ваги легко пристосовуються до будь-якої ситуації і заради улюбленого змиряться і з його владним характером, і з його бажанням командувати. Головне все обговорити на березі, перед тим як сісти в човен спільного життя.

Тоді Венера і Марс подбають про гармонійних відносинах своїх підопічних. Детальніше…

Овен і Скорпіон

Овни розпізнають споріднену душу в Скорпіона, яким протегує Плутон, звичайно, це відбудеться не без відчутного впливу Марса. Ця парочка створить дуже цікавий союз, Овни непередбачувані, а Скорпіони таємничі.

Того, хто спробує втрутитися в стосунки цієї пари, залишається тільки пошкодувати. Вони самі з усім розберуться, і арбітри їм не потрібні. Тяжіння між Овном і Скорпіоном дуже сильне, але різні стихії привнесуть свої корективи у відносини, і конфліктів не уникнути.

Хто здобуде перемогу в цій сутичці, невідомо навіть зіркам. Але шанс на щастя у них є. Детальніше…

Овен і Стрілець

Стрільці дуже азартні, вони живуть за принципом – життя це гра, саме це приверне до них Овнів. Пригоди і авантюри парі забезпечені, а ось їх сумісність не так однозначна. Марс і Юпітер не зможуть примирити своїх підопічних. Ці партнери навіть не думають пристосовуватися один до одного.

Кожен з них щиро вважає, що партнер просто зобов’язаний приймати його таким, яким він є, адже він практично ідеальний. Цей союз прекрасний варіант для вільних відносин, не обтяжених спільним побутом.

Якщо незважаючи ні на що Овен і Стрілець візьмуть сімейну іпотеку і почнуть виховувати трьох дітей, їм доведеться дуже постаратися, щоб зберегти сім’ю. Детальніше…

Овен і Козеріг

Мабуть, в цій парі два найупертіших знака зодіаку. Козерогові протегує Сатурн, а Овна – Марс. Вперті вони по-різному. Якщо Овен буде активно твердити про свою правоту і кричати, що ніколи не здасться, то Козеріг просто промовчить і візьме свого суперника змором.

Так само і в шлюбі, поки Овен буде рвати і метати від злості на педантичного Козерога, останній мовчки стоятиме на своєму. І якщо кому то в цій парі і вдасться взяти верх, то точно не Овнам.

Так що Овна варто бути більш уважним, вирушаючи в загс з Козерогом, все буде так, як забажає цей земний знак. Детальніше…

Овен і Водолій

Водолія вдасться диво, поруч з ним Овна навіть не захочеться домінувати, і поруч зі своїм супутником він стане поступливим і м’яким. Овен буде готовий до флірту і погодитися бігати на побачення, скільки буде завгодно Водолія.

Ось тільки ці відносини будуть прекрасні для двох закоханих. Для шлюбу потрібно, що то більш серйозне. Тривалий час, проведений поряд з чоловіком, візьме своє, і істинний характер вийде назовні. Але для великого почуття перешкод немає.

Детальніше…

Овен і Риби

Основою цього союзу стане фізичний потяг і інтимна сумісність, все, що потрібно для бурхливого і красивого роману. У серйозних відносинах Овен обов’язково постарається підпорядкувати своїй волі Риб.

Замріяні Рибки мають настільки потужною інтуїцією, що плани Овна підуть прахом, вони просто вислизнути з рук, і поминай, як звали.

Зірки обіцяють, що особливо завзяті пари можуть розраховувати на сумісність, нехай і не ідеальну. Детальніше…

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

8255

Овен невтомний і запальний, він як вогонь – різний, то сильний, то тліючий, Лев схожий на рівний і стійкий вогонь в безвітряну погоду. Лев і Овен: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, …

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

6489

Вони народжені під впливом Марса, бога війни, і стихія їх вогонь, тому часто вони характеризуються, як життєрадісні, імпульсивні і харизматичні люди. Овен і Овен: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цього знака Зодіаку здавалося б, …

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

7740

1

Стихія Овна – вогонь, стихія Скорпіона – вода, дві протилежності, покровителем першого є Марс, бог війни, другого – Плутон, який править царством підземним. Овен і Скорпіон: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох …

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-oven

Сумісність Овна з іншими знаками (для відносин, шлюбу і кохання): ідеальні партнери для чоловіка і жінки

Впливовий Марс обдарував представників знака неймовірною активністю. Будучи підлітком, він не може довго перебувати в одному місці.

Чоловік-Овен вміє мислити нестандартно, вирішувати проблеми оригінальним способом. За характером він новатор, володіє завидною цікавістю.

https://www.youtube.com/watch?v=ubxCfbJCr-c

Незважаючи на те, що зовнішність Овнів приваблива і спортивна, їм потрібно підтримувати тіло в тонусі. Відсутність тренувань і фізичної активності відразу відбивається на зовнішньому вигляді.

Позитивні риси:

 • душевна теплота;
 • цілеспрямованість;
 • працьовитість;
 • мужність;
 • оптимізм;
 • діяльність.

Негативні якості:

 • самозакоханість;
 • впертість;
 • жорсткість;
 • нетерплячість;
 • черствість.

Овен чоловічої статі відрізняється героїзмом. Але подвиги здійснюються для підняття самооцінки. Таким способом він підкреслює свою мужність і силу. За темпераментом Овни трохи егоїстичні. Люблять управляти людьми, рідко слухають поради знайомих.

У суперечках Овни агресивні, можуть навіть вдарити. Це їх головний недолік.

Чоловіки-Овни – чуттєві й уважні. Коли вони закохуються, не економлять на своїй обраниці. Незважаючи на щедрість, у них проявляється розважливість. Якщо об’єкт любові холодний і неприступний, то чоловік в гніві відступає і нерідко мстить.

Такі чоловіки часто ведуть себе як діти. Вони вимагають підвищеної уваги і турботи. Щоб бути поруч з Овном, потрібно бути чуйною і розуміє.

→ Загальна характеристика Овна

Чоловік цього знака зодіаку в любові поводиться стримано. Йому складно проявляти симпатію.

Овен може згоряти від пристрасті і любові, але зовні не виявляти ознак закоханості. Внаслідок чого відчуває дискомфорт у відносинах.

Жінка, помічаючи його уявне байдужість, часто не відчуває себе коханою. Відносини з протилежною статтю нерішучим Овнам вибудовувати складно. Потайний характер і егоїзм заважають створити гармонійний союз.

Коли чоловік закоханий, починає повністю довіряти обраниці, він розкривається і визнається у своїх почуттях. Відносини стають теплішими і ніжними. Саме тоді він проявляє свою любов в повній мірі.

Представники сузір’я прагнуть до ідеалістичним і піднесеним відносинам. Вони здатні вихваляти свою половинку і влаштовувати красиві романтичні сюрпризи.

Овен – непростий знак зодіаку. Вдалий союз складеться зі Стрільцями, Левам і Овнами. Але і ці відношення не ідеальні. Лев чекає поклоніння, а Стрілець занадто любить свободу. У парі, де обидва представники Овни завжди буде боротьба за лідерство. Але якщо подружжя прийдуть до компромісу, то шлюб буде успішним.

За гороскопом, земні знаки не приймають енергійність і запал Овна. Союз з Тельцем можливий тільки в дорослому віці. Водні представники занадто вразливі. Якщо чоловік буде тактовним і чуйним, то краще вибрати дружину сузір’їв Рака або Риби.

Прочитайте також: Знак зодіаку скорпіон чоловік імена

Для Овнів підходить людина повітряної стихії. Хороша сумісність з Водолієм і Козерогом. У цих любовних парах довго буде підтримуватися вогонь.

Незалежно від знака супутниця чоловіки-Овна – яскрава і вихована особистість. Їй потрібно постійно розвиватися, щоб бути цікавою для чоловіка. Здатність йти на компроміс допоможе зберегти шлюб і уникнути конфліктів.

Вивчивши опис знака, можна зробити висновок, що у Овнів непростий характер. Імпульсивні, егоїстичні і самозакохані. Незважаючи на це, вони користуються великим успіхом у жінок. Відмінний коханець і вірний чоловік – характеристики портрета ідеального чоловіка. Якщо знайти до нього підхід і навчитися поступатися, то велика ймовірність побудувати гармонійні відносини.

→ Характеристика жінки-Овна

Він дуже яскрава людина і повз нього просто неможливо пройти. Такі чоловіки завжди відкриті оточуючим і їх можна читати, немов книгу. З першого погляду може здатися, що таким чоловіком легко управляти, але це глибока помилка багатьох представниць слабкої статі. Оскільки Овен точно знає, що йому потрібно і ні на які маніпуляції піддаватися не стане.

Відносини з цим знаком завжди наповнені емоціями і пристрастями, він готовий здійснювати неймовірні вчинки для своєї жінки. Але може бути непостійним. Трапляється так, що Овен-чоловік домагається жінки і втрачає до неї інтерес, вирушаючи завойовувати нове серце.

Якщо Овна сподобалася дівчина, то можна бути впевненим, що вона буде знайдений. Не факт, що відносини ці триватимуть довго, але доб’ється свого він будь-якими шляхами. Тут головне не любов, а досягненням мети. І в цьому полягає весь характер цього чоловіка.

Але у відносинах з таким чоловіком варто бути акуратніше. Якщо він недостатньо добре вихований, то він будь-якими способами стане домагатися фізичної близькості. Тут справа може дійти не тільки до агресії, а й навіть до насильства. Звичайно, таких представників знаку мало, але варто бути уважніше.

Велика частина Овнів є цілком вихованими молодими людьми і домагаються дівчат більш традиційними способами. Вони намагаються показати їм свою неповторність, незалежність. У відносинах з жінками Овни завжди дуже зворушливі і піклуються про свою кохану. Навіть зайва імпульсивність цьому не перешкода, оскільки Овни відхідливі.

Жінки часто звертають увагу саме на такого чоловіка. Адже він сильний, мужній, відповідальний і такий впевнений у собі. Саме поряд з ним дівчина може відчути себе слабкою. Він вміє завойовувати дам, і їм це дуже подобається. Але часом йому не вистачає терпіння на занадто тривалі залицяння, а пов’язано це з поглинає його пристрастю.

Далі варто дізнатися, який знак зодіаку підходить Овна-чоловікові, а з якими дівчатами краще уникати знайомства.

Читайте також:   Як закохати в себе дружину: психологічні прийоми, поради, помилки

Мінуси Овна-чоловіки

До негативних якостей Овна будь-якої статі в першу чергу відносять впертість. Якщо вже він чогось захотів, то неодмінно доб’ється. І, здавалося б, що в цьому поганого, але хто говорить, що цілі Овна завжди позитивні.

Овни – це емоційні чоловіки. Головний мінус полягає у запальності. Емоції настільки поглинають його, що він не здатний мислити раціонально. В результаті цього чоловік сам же страждає від своїх необдуманих дій.

В його характері немає місця дисципліни, і це можна вважати третім головним мінусом чоловіки. Сьогодні він може повністю зануритися в якусь роботу, а вже завтра зовсім забуде про неї. Така якість більше шкодити йому ж.

Плюси чоловіки-Овна

Це чоловік, який завжди тримає своє слово. Якщо вже він сказав, то обов’язково зробить, чого б це йому не коштувало. До того ж, це відмінний друг. Жодна таємниця, яка була розказана Овна, що не буде розказана стороннім.

Велика сила волі і рішучість – ось вже чого Овна не позичати. Ці якості допомагають йому домагатися поставлених цілей. Однак тут головне, щоб емоції на шляху не встали.

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

Це самостійний знак. Ще з дитинства він звик все робити сам і, дорослішаючи, стає зовсім незалежною людиною.

В ліжку

Коли хлопцеві-Овна подобається дівчина, він здатний зробити абсолютно все, щоб завоювати її. Маючи владний характер, він прагне домінувати у відносинах. Це стосується і інтимної сторони.

Витративши купу зусиль і домігшись близькості, Овен часто залишає колишній об’єкт жадання, відправляється на пошуки нової коханої.

Незважаючи на романтику у відносинах, в сексі вогненний знак:

 • нестриманий;
 • жорсткий;
 • любить різноманітність;
 • грубий.

Чуттєвість і одноманітність сексу їм швидко набридає, постійно тягне на експерименти. Чоловік-Овен потребує підтвердження своєї чоловічої сили. Його потрібно хвалити і відзначати гідності.

Партнерці Овна потрібно навчитися підкорятися і розуміти партнера. Дружина не повинна прагнути зайняти головну позицію. Чоловік стане прекрасним коханцем, якщо обраниця виконає всі бажання, буде ставитися, як до короля.

Прочитайте також: Ескізи тату знак зодіаку рак для дівчини

У відносинах і шлюбі

З точки зору психології, шлюб і чоловік знаку Овен – протилежні поняття. На перший погляд, він не прагне створити сім’ю. У молодому віці краще швидкоплинні романи, наповнені пристрастю і несподіванками, ніж стабільні розмірені відносини.

Овнам подобається свобода, тому шлюб і діти для них – обмеження волі і бажань. Незважаючи на це, чоловіки відмінні батьки, хоч і не дозволяють дружині народжувати відразу після весілля. Вони ретельно вибирають супутницю життя. Ідеал дружини:

 • зовні приваблива;
 • розуміюча;
 • поступлива;
 • енергійна.

Чоловік завжди головний в сім’ї. У відносинах з Овном потрібні правила. Якщо він побачить в дружині особистість і друга, то шлюб буде міцним. Слабка морально дружина, у якої немає власної думки, швидко йому набридне.

Овни ревниві. Вони не пробачать зраду і подадуть на розлучення. Потрібно знати, що якщо чоловік пішов, то це назавжди.

Представники сузір’я в шлюбі не люблять конфлікти і з’ясування відносин. Краще все вирішити мирним шляхом. У скандалах одружені чоловіки часто втрачають контроль, їх поведінка стає агресивною. Шлюб з вогненним знаком не можна назвати простим. У сімейному житті у чоловіка змінюється настрій щодня. Сьогодні обдаровує дружину подарунками, а завтра може необгрунтовано дратуватися.

Овен і Риби

Такі пари зустрічаються не дуже часто, але, якщо вже такий шлюб відбудеться, то може тривати все життя. Жінці-Рибі потрібен саме такий рішучий і самостійний чоловік, який буде повністю відповідати за неї. Овна же може не сподобатися ставлення дружини до ведення господарства.

Складно з точністю сказати, який знак зодіаку підходить чоловікові-Овна. Часом, трапляються такі союзи, які здавалися неможливими, а люди, які ідеально підходять один одному, не витримують разом і декількох місяців. З чоловіком-Овном складно уживатися з-за його непостійного настрою, частих емоційних сплесків, бажання контролювати всіх, хто знаходиться поруч.

Часом, астрологи задаються питанням, який знак зодіаку підходить чоловікові-Овна настільки, щоб витримати його характер, знайти підхід до цієї людини, зрозуміти причину частої зміни його настрою. Але поки точної відповіді на це питання ніхто не дав.

Джерело: https://bestwagen.ru/sovety/idealnaya-sovmestimost-muzhchiny-ovna/

Сумісність Овна в дружбі з іншими знаками зодіаку

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку: як знайти ідеал

сумісність баранів

16.07.2018

9 тис.

6.1 тис.

10 хв.

Чоловіки і жінки сузір’я Овен в дружбі відрізняються відданістю, вірністю і щирістю. Вони завжди прийдуть на допомогу, але спілкування з ними не можна назвати легким. Такі люди можуть бути занадто прямолінійними і легко ранять своїми висловлюваннями і критикою.

Вони не зможуть надати психологічну підтримку і навіть якщо спробують це зробити, то досягнутий зворотного результату. Овни не вміють лестити і говорять правду прямо.

Вони звикли не мріяти, а діяти, і тому зрозуміти тонких і чуттєвих натур, які люблять мріяти, не зможуть.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Ворожка баба Ніна: «Грошей завжди буде в надлишку, якщо під подушку покласти …» Читати детальніше >>

Овен – знак Вогню, який нагородив його запальністю, імпульсивністю і різкістю. Він має сильний характер, прагне стати лідером і в усьому бажає бути першим.

Позитивними рисами характеру, які безпосередньо впливають на дружбу і спілкування, є:

 • цілеспрямованість;
 • оптимізм;
 • щирість;
 • енергійність;
 • успішність.

До негативних якостей відносяться дратівливість, запальність, егоїстичність, вимогливість, конфліктність і нетерплячість. Овни постійно шукають нових вражень і пригод. Вони готові вступити в бій з будь-якою несправедливістю, здійснюючи необдумані вчинки.

Овен ніколи не скаржиться на життя, і його дратують чужі сльози. Він вважає за краще вирішувати свої проблеми самостійно і вважає, що оточуючі повинні чинити так само. Але це не означає, що він не прийде на допомогу, – він завжди буде поруч в скрутну хвилину.

Овен не терпить нудьги і одноманітності. Він не зможе спілкуватися з песимістами і нудними особистостями і віддасть перевагу енергійним одноліткам. Він потребує постійних розвагах і яскравих емоціях.

Овен віддає перевагу активним видам відпочинку та з радістю відвідає якесь культурний заклад або піде в спортзал. Він любить і вміє розповідати веселі історії.

Часто змінює захоплення і бажає перепробувати в цьому світі все, що тільки можливо.

Він знає, як підняти настрій і зарядити близьких людей оптимізмом. Овен любить зав’язувати нові знайомства і легко йде на контакт. Часто він не розуміє, хто з великим колом знайомих є його щирим другом.

Дружити з ним легко і приємно, а спільне проведення часу залишає безліч позитивних емоцій. Але він не любить, коли люди витрачають час на порожні розмови і мрії.

Якщо спілкування затягнулося, він першим припинить його.

Люди знаку Овен цінують чесність, щирість і є прямолінійними особистостями. Чужі зауваження їх не кривдять і не хвилюють. Вони віддані своїм істинним друзям і ніколи їх не зрадять.

Відносини з Овном мають деякі особливості:

 1. 1. Він завжди залишається лідером, а його друзі займають другі ролі. Він буде генерувати ідеї і вести за собою.
 2. 2. Овен здатний втратити самовладання і вийти з себе, якщо йому не довіряти і не вірити в нього. Він вважає, що все навколо повинні любити і визнавати його гідності. Якщо ж один буде постійно мовчати, щоб не травмувати Овна, – вогненний знак почне страждати ще більше, страждаючи в здогадах.
 3. 3. Він потребує самовідданості через свого вираженого егоїзму. Він може зателефонувати в 4 ранку і попросити про допомогу. Та обставина, що на вулиці мороз або людина знаходиться в іншому місті, його не буде хвилювати.
 4. 4. Овен повністю безкорисливий. Він ніколи не вибирає собі друзів з меркантильних цілей і заради вигоди.

Овен може здатися нетактовним і самозакоханим. Він вульгарно поводиться, а реакція інших людей на таку поведінку його не хвилює. Він не зможе змусити себе змовчати, коли можна втрутитися і висловити свою точку зору.

Його думка може розходитися з іншими або навіть поставити його в незручне становище – Овен цього просто не помітить.

Незважаючи на таку кількість недоліків, він є ідеальним другом, який завжди готовий прийти на допомогу і «битися» за товаришів до кінця.

Овен ніколи не буде випитувати інформацію. Його не можна назвати уважним – місяцями він може не помічати чуже горе. Поки близький друг сам не поскаржиться на проблеми, Овен буде вести себе, як зазвичай.

Якщо ж він дізнається, що товаришеві потрібна допомога, то відразу стане на його захист. Він візьме все керівництво на себе, адже чужі проблеми для нього є більш важливими, ніж свої.

Саме так він демонструє свою перевагу і доводить, що він переможець.

Часто Овни забувають про свої справи, поки надають допомогу друзям і знайомим.

 

Якщо ж ніяких труднощів не виникає і людині не потрібно вирішувати чужі проблеми, він вважає за краще розважатися і знаходити різні цікаві пригоди.

Нерідко він витрачає великі суми грошей на себе і своїх друзів, організовуючи спільний відпочинок. Він ніколи не скупиться і може в один день позбутися всієї заробітної плати.

Дівчина-Овен вміє дружити беззавітно. Її тільки варто попросити, і вона з готовністю поспішає допомогти всім друзям і подругам. Вона впевнена, що тільки вона зробить все правильно, і любить грати в рятівницю світу. Надаючи допомогу іншим, вона часто прикладає набагато більше зусиль, ніж вони самі.

Овен не вміє зупинятися на півдорозі і кидати роботу. Дівчина йде напролом, що часто є причиною сварок, які вона залагоджувати не вміє. Вона надмірно прямолінійна і може висловити в обличчя все те, що думає про людину. Вона не вважає, що здатна когось образити своїми різкими висловлюваннями.

Овни не вміють брехати і лестити. Не варто чекати від них моральної допомоги. Їх підтримка може тільки зіпсувати настрій і знизити самооцінку.

У цієї жінки не існує моральних труднощів і душевних переживань, тому що вона – реалистка, яка вважає за краще діяти, а не мріяти. Вона готова вирішити найскладніші проблеми своїх друзів.

Незважаючи на оптимізм, готовність надати допомогу і щирість, не кожна людина зможе ужитися з Овном. Зайва прямолінійність, запальність і егоїзм найчастіше роблять його не кращим другом, а ворогом. Не кожна людина потребує його різких висловлюваннях і критики на свою адресу. Але в гороскопі чимало знаків зодіаку, які оцінять відданих і вірних Овнів.

Найбільш висока сумісність Овна відзначається зі Стрільцем, Львом, Водолієм і Близнюками. Ці знаки мають схоже світогляд, є оптимістами і вважають за краще активне дозвілля. Їм ніколи не буде нудно, а їх дружба допоможе в досягненні цілей.

Можлива дружба зі Скорпіоном і Дівою, яка забезпечить розуміння і взаємовиручку.

Більш детальна характеристика відносин знаків зодіаку вказана в таблиці:

Знак зодіаку сумісність Причина розставання
Овен Два Овна не зможуть порозумітися один з одним через свою агресивність та запальності. Вони є суперниками, які активно борються за роль лідера. Виняток становить тимчасовий союз для досягнення спільної мети Одному з Овнів набридне терпіти другу роль, і він обірве все відносини. Іншою причиною розриву можуть стати скандали і сварки, які між ними виникають постійно
Телець Вони мають абсолютно протилежними характерами і різним світоглядом. Телець не буде встигати за активним Овном. Овен є марнотратом, а Телець – економний. Спілкування між ними не буде носити позитивного характеру Овна нудно з Тельцем, який прив’язаний до земних благ, тому рано чи пізно він перестане з нею спілкуватися
Близнюки Сприятливе поєднання знаків, яке віщує плідний союз. Обидва партнери живуть справжнім днем, люблять зміну вражень і прекрасно розуміють один одного. Їм цікаво разом, і вони завжди знайдуть, чим порадувати і здивувати. Між ними може спалахнути любов Ця дружба може тривати вічно, якщо Близнюки не піддасться на провокації Овна
рак Ці знаки мають різні цілі і погляди на життя. Овен не буде «копатися» в глибинах душі чуттєвого і сентиментального одного, який не може довіряти йому Найчастіше дружба між цими знаками носить швидкоплинний характер до того моменту, коли партнери краще пізнають один одного. Причина розриву відносин – розходження темпераментів
Лев Це міцний і міцний союз, де партнери можуть довіряти один одному і розраховувати на допомогу у важкій ситуації. Їх об’єднують спільні прагнення, оптимізм та енергійність Кожен хоче бути лідером, і іноді цим знакам простіше розірвати всі зв’язки, ніж поступитися роль ведучого
Діва Люди не здатні стати хорошими товаришами і вірними друзями. Діва буде постійно давати настанови і поради Овна, що може спровокувати у нього агресивна поведінка Діва буде намагатися у всьому обмежити Овна і постарається його змінити, що і призведе до розставання
ваги Знаки багато в чому схожі і могли б стати друзями, але різні життєві установки і темпераменти завадять їм в цьому. У кращому випадку між ними виникне спілкування на короткий час Ваги відрізняються обережністю і ніколи не підуть на жертви, що не оцінить Овен. Останній незабаром обірве всі зв’язки
Скорпіон Знаки можуть стати або кращими друзями, або ворогами. При наявності спільної мети вони здатні зробити багато чого. Особливо подобається їм боротися з ворогами і недоброзичливцями, їх об’єднують екстремальні захоплення Скорпіон легко зрушить Овна з місця лідера і, як тільки його партнер це усвідомлює, сварок і конфліктів не уникнути, після чого піде розставання
Стрілець Це успішний союз, в якому партнери мають сильний взаємний інтерес. Їм ніколи не буде нудно – вони люблять активний відпочинок, пригоди, веселощі і нові знайомства Розрив відносин між ними відбувається рідко з причини втрати інтересу одне до одного і перенасичення спілкуванням
Козеріг Це різні люди, що володіють протилежними цінностями і поглядами на життя. Козеріг ніколи не зможе зрозуміти людину, яка живе сьогоднішнім днем ​​і так легковажно ставиться до життя Козеріг припинить будь-яке спілкування з людиною, який далекий від його ідеалів
Водолій Це справжні друзі, які відразу ж виділяються в будь-якій компанії. Водолій надихає своїми ідеями Овна на подвиги. Разом їм завжди добре і цікаво Овен буде вважати, що Водолій його не цінує і припинить з ним спілкування
риби Дружба між ними практично неможлива. Активний один стомлює повільних Риб, які звикли до стабільності, а не постійних змін і пригод Між ними немає нічого спільного, і їм простіше відразу розірвати відносини, ніж негативно діяти один на одного

Читайте також:   Романтичне побачення: 100 оригінальних варіантів ідей

Спілкування з даними знаком завжди цікаво і позитивно, але багато людей свідомо відмовляються від нього. Щоб стати кращим другом цього вогненному знаку, важливо дотримуватися рекомендацій:

 1. 1. Вміти слухати. Якщо співрозмовник буде розповідати виключно про свої проблеми – це дуже швидко втомить Овна. Ця людина ставить себе на перше місце, тому при спілкуванні з ним доведеться більше слухати, ніж говорити.
 2. 2. Відмовитися від суперечок. Овен має єдина думка – своє – і ніколи не погодиться відмовитися від нього, навіть якщо буде неправий. Спори і конфлікти з цим знаком відрізняються зайвою емоційністю і агресивністю.
 3. 3. Віддати Овна роль лідера. Він повинен зрозуміти, що є головним у відносинах, його цінують і поважають. Не варто бути більш ініціативним, ніж Овен.
 4. 4. Бути терплячим і спокійним. Раптові спалахи гніву є нормальним станом для Овнів. Але вони швидко проходять, якщо абонент не продовжить провокувати агресію вогняного знаку.
 5. 5. Чи не обманювати. Овен не сприймає брехні, але не завжди здатний її розпізнати. Якщо ж він переконався в тому, що один є зрадником, – він ніколи не пробачить його.

Щоб спілкування носило позитивний характер, потрібно відмовитися від будь-якої критики в сторону Овна, адже навіть просте зауваження може стати причиною спалаху гніву.

Він звик бути першим і не потерпить, щоб хтось зміг поставити під сумнів його здібностях. Не варто обмежувати свободу і незалежність, які для Овна є найважливішими складовими життя.

Овен – це хороший товариш і вірний друг, але спілкування з ним не завжди позитивно позначається на партнері, особливо це стосується вразливих і сентиментальних особистостей. Щоб дружба з ним залишала тільки приємні спогади, необхідно відмовитися від будь-яких суперечок, критики і нервозності, які можуть розлютити запального людини.

Гроші завжди були моєю головною проблемою. Через це у мене була купа комплексів. Я вважала себе невдахою, проблеми на роботі і в особистому житті переслідували мене. Однак я вирішила, що мені все одно потрібна особиста допомогу. Інший раз здається, що справа в тобі самому, все невдачі лише наслідок поганої енергії, пристріту або ще якийсь поганий сили.

Але хто допоможе в складній життєвій ситуації, коли здається що все життя котиться під укіс і проходить повз тебе. Складно бути щасливою працюючи касиром за 26 тисяч рублів, коли за оренду квартири треба було віддавати 11.

Яке було моє здивування, коли вся моя жизнь раптом змінилася в одну мить в кращу сторону. Я навіть не могла уявити, що можна заробляти стільки грошей, що якась дрібничка на перший погляд, могла так вплинути.

Все почалося з того, що я замовила собі особистий …

Читати далі >>

Джерело: https://mistika.club/compatibility-zodiac/aries/drughba.html

Ідеальна Пара для Овна

У першій половині життя найпростіше зустріти ідеал серед інших знаків вогненної стихії – Львів і Стрільців. Однак шлюб буде гармонійним за умови, що Лев буде зайнятий суто творчою роботою і не стане претендувати на лідерство в сім’ї.

Стрільцеві ж для повного щастя Овна добре б багато подорожувати (по роду діяльності, наприклад), щоб давати час дружині трохи поскучати на самоті, а потім ділитися з нею яскравими враженнями. У другій половині життя Овна варто шукати ідеальну пару серед Близнюків або Водоліїв.

Але і тут є одне «але»: шлюб буде зразковим тільки в тому випадку, якщо ваш обранець уже був одружений, причому розлучення відбулося з його ініціативи!

Краща Пара для Овна

Близнюки : Вони можуть бути дуже щасливою парою, яка відчуває гармонію своїх відносин і цінує один одного. Шлюб між ними може бути укладений швидко і на довгі роки.

Однак вульгарність і різкість Овна можуть гнітюче діяти на Близнюків, а легковажність останнього засмучує Овна, про це попереджає Гороскоп сумісності: Овен Близнюки.

Спільне життя цих знаків обіцяє бути насиченою і цікавою.

Стрілець : Ця пара є дуже вдалим поєднанням зодіакальних знаків. Стрілець і Овен схожі у своїй любові до розкішного життя, наповненою яскравими подіями.

Правда відносини цієї пари мають підвищену пожежонебезпеку: вогняна стихія цих знаків посилюється в два рази. Про це попереджає гороскоп сумісності Овен Стрілець.

Негласне лідерство в парі буде належати Овна, якого Стрілець буде надихати на великі справи.

Лев : Егоїзм і прагнення до лідерства здатні перешкодити цій парі досягти взаєморозуміння, про це попереджає гороскоп сумісності Лев і Овен.

Якщо вдасться дійти згоди про те, що про владу краще не сперечатися, то ця пара може стати надзвичайно вдалим поєднанням знаків зодіаку. Овен надихає Льва і може відкрити в собі нові здібності.

При вдалому збігу обставин вони можуть стати плідним творчим тандемом, це підтверджує Гороскоп сумісності Овен Лев.

Найгірша Пара для Овна

Діва : Відносини власників цих знаків зодіаку можуть швидко перейти в стадію холодної війни, про це попереджає Гороскоп сумісності.

Овен і Діва володіють абсолютно різними темпераментами: напористість Овна лякає Діву, яка, в свою чергу здається Овна беземоційним сухарем.

Однак якщо Діва змириться з екстравагантністю Овна і перестане до нього чіплятися, то пара може вийти вдалою, про це говорить Гороскоп сумісності Овен Діва.

Козеріг : Овен і Козеріг занадто сильно відрізняються. Консервативного Козерога буде дратувати надмірна спрага життя і авантюри Овна, якого в свою чергу буде виводити з себе Домострой Козерога.

Швидкий роман обіцяє закінчитися для цієї пари розчаруванням, попереджає Гороскоп сумісності Овен Козеріг.

Однак якщо відносини затягнуться, то Овен відкриє в Козерозі багато нового і вони стануть вкрай вдало доповнювати один одного.

Телець : Тельця зачаровує чуттєвість Овна, а його – еротизм Тельця. Проте Телець буде незмінно відставати від постійно прискорюється темпу життя Овна, ніж буде дратувати останнього. Це підтверджує гороскоп сумісності: Овен Телець.

Енергійний Овен постійно прагне до яскравих відчуттів і часто викликає ревнощі у консервативного Тельця. Ці спалахи недовіри можуть псувати відносини – про це говорить гороскоп сумісності.

Овен і Телець, однак, можуть бути прекрасною парою, якщо навчаться цінувати надійність один одного.

Напружені стосунки

Овен : Цей союз приречений на постійне протиборство, в якому жоден з Овнів не погоджується навіть на найменші поступки. Гороскоп сумісності: Овен Овен підтверджує, що енергія одного обов’язково буде стикатися з енергією іншого.

Однак пара володарів цих зодіакальних знаків може цілком гармонійно співіснувати, якщо обидва вони об’єднані однією метою або якщо один з них свідомо підпорядковується, а домінує другий Овен.

Гороскоп сумісності попереджає, що при взаємній упертості і причіпок шансів у цієї пари трохи.

Ваги : Відносини Овна і Терезів обіцяють бути зразково чарівними: вони обидва люблять розваги і легкий флірт.

Терезів дратує пристрасть Овна до буйства і гучним розвагам, про це попереджає гороскоп сумісності Овен Ваги.

Проте у цієї пари блискуче майбутнє, оптимізм Овна надихає Ваги, а їх витонченість зачаровує Овна. Вони вдало доповнюють один одного. Шлюб зазвичай буває довгим.

Джерело: http://ru.astrologyk.com/zodiac/love/match/aries

Гороскоп сумісності: як швидко знайти свій ідеал

Знайти підходящого партнера для серйозних відносин сьогодні досить складно. Але астрологи стверджують зворотне: не варто судити про людину по першому враженню, краще пізнати його знак Зодіаку і скористатися гороскопом любовної сумісності. Тоді відразу стане зрозуміло: які відносини вас чекають з тим чи іншим героєм вашого роману.

Як же знайти свій ідеал і створити міцні відносини? Пропонуємо вам визначити любовну сумісність за стихіями знаків Зодіаку.

Існує чотири астрологічні Стихії знаків Зодіаку. Раки, Риби і Скорпіони відносяться до стихії Води. Водолії, Близнюки і Терези є представникам стихії Повітря. Стрільці, Леви і Овни – це знаки стихії Вогню. Козероги, Тельці і Діви належать до стихії Землі.

Знаки стихії Води (Раки, Риби і Скорпіони) відмінно уживаються з представниками своєї стихії. Якщо ви і ваш партнер перебуваєте в одній астрологічної стихії, то ви станете прекрасною парою. У відносинах буде гармонія, довіра і взаєморозуміння. Ви ніколи не втомитеся від суспільства один одного і завжди знайдете спільну мову з будь-яких питань.

Вдала любовна сумісність даних знаків Зодіаку з сузір’ями стихії Повітря (Водолій, Близнюки, Терези). З представникам цих сузір’їв можуть скластися довгі стосунки, при яких знаки Води зможуть отримати все, що їм необхідно від життя. Повітря сприятливо діє на Воду, стимулюючи її до особистісного зростання і розвитку.

Знаки Стихії Вогню (Стрілець, Овен і Лев) підходять для створення відносин зі своєю стихією і з Повітрям. У парі Вогонь-Вогонь ситуація завжди буде сприятливою і стабільною.

У разі союзу Вогню і Повітря, остання стихія буде головувати в парі. Повітря буде спрямовувати енергію Вогню в потрібне русло і допомагати в досягненні цілей.

Але цей союз не зможе стати довговічним, тому що представники Вогню дуже ревниві, імпульсивні і егоїстичні.

З іншими стихіями Вогняною знакам Зодіаку буде ужитися непросто, так як характер представників вогненних сузір’їв зможе витерпіти не кожен.

Знаки стихії Повітря (Водолії, Терези і Близнюки), згідно з гороскопом сумісності, складуть відмінну пару зі знаками Стихії Води. Такий союз може тривати довго, однак якщо представники Водної стихії будуть занадто вимогливі, то знаки Повітря рано чи пізно поставлять крапку у стосунках.

Союз з представником своєї стихії буде можливий тільки в тому випадку, якщо в парі будуть спільні інтереси.

Знаки стихії Землі (Діви, Козероги та Тільці) можуть створити міцні відносини з Повітрям і Водою. За гороскопом сумісності, Знаки Зодіаку даних стихій зможуть дати Землі ті почуття і емоції, які їм просто необхідні. Однак в таких союзах атмосфера відносин не буде залежати від представників земної стихії. Все вирішуватимуть Повітря і Вода.

З іншими стихіями знаки Зодіаку Землі не зможуть створити щасливий шлюб.

Знайти свій ідеал за допомогою астрологічних стихій досить просто. Необхідно тільки зіставити стихію свого знака Зодіаку зі стихією потенційного партнера.

Якщо ви сумісні зі своїм партнером в любові і шлюбі, то це прямий покажчик того, що у відносинах завжди буде панувати гармонія, любов і щастя.

Що стосується несумісності сузір’їв, той в цьому випадку теж можна створити міцні відносини, але для цього необхідно буде багато працювати над собою і своїм коханим. А щоб привернути любов, тисніть на кнопки і

Кожна закохана пара має своє число, яке визначає їх сумісність і пророкує подальше розвиток їх …

Телеведуча і модель Вікторія Боня, виїхавши в Монако до свого коханого, без діла не сидить. …

Одні з найбільш загадкових представників Зодіакального кола – це Раки. З ким же поєднуються ці …

Визначити сумісність в коханні можна різними способами. Один з них – це любовний гороскоп сумісності, …

Джерело: https://dailyhoro.ru/article/1136/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *