Сумісність бичків та ваг: гармонія смаку та естетики

Пристрасть, любов, жага розставання, перемир’я, найчуттєвіші визнання, які тільки можуть бути – все це є в такому союзі, як жінка-Телець – чоловік-Терези. Сумісність цих двох часом здається нереальною. Але насправді навряд чи вийде знайти більш люблячих один одного людей, ніж Телець і Терези.

Зміст приховати

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Дівчина-Телець і специфіка її характеру

Перед тим як розповідати про таку парі, як жінка-Телець – чоловік-Терези, сумісність яких буде розглянута трохи далі, варто поговорити про їх характерах. І почати слід з представниці прекрасної половини людства.

Дівчина, що належить до такого знаку зодіаку, як Телець, – справжнє втілення жіночності. Вона володіє відмінним смаком, завжди бездоганно виглядає, обходительна в спілкуванні. Спокусити чоловіка для неї не складе труднощів. На перший погляд здається, що це – крихке і ніжне створіння. Але за ангельською зовнішністю криється просто неймовірна сила духу.

Вона розумна, проте ніколи не демонструє спеціально свій творчий хист. Можливо, саме тому інші їх і недооцінюють. Спокійна, розсудлива – вона завжди готова вислухати і допомогти стоїть радою. Дівчина-Телець – чудовий надійний друг і вірна дружина. Щоб завоювати її, потрібно лише одне – бути щирим і чесним.

Тому що саме брехня і обман вона на дух не переносить.

Чоловік-Терези та особливості його темпераменту

Хлопець, який народився під цим знаком зодіаку, – справжня душа компанії. Він щирий, веселий, товариський, компанійський – в такого складно не закохатися. Він зачаровує буквально з перших хвилин спілкування. Йому під силу знайти спільну мову практично з будь-якою людиною.

З дівчатами цей чоловік дуже ввічливий, не соромиться в компліментах, вміє красиво доглядати і бути попереджувальним. У нього є одна важлива риса, яка властива далеко не всім представникам сильної половини людства. І це – уважність. Він завжди виявляє її по відношенню до дівчини, яка йому сподобалася.

Запитує її про все: про роботу, про минулий день, про те, що нового сталося, про проблеми. Тому що він знає – їй це важливо. Хлопець-Терези завжди прагне порадувати людей, які йому дороги – і їм приємно, і він відчуває себе від цього краще.

Загалом, можна сказати, ці люди – справжні друзі, щирі, співчутливі і емоційні. З такими дійсно відчуваєш себе спокійно і добре.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Сила тяжіння

Незважаючи на те що в таких парах досить часто зустрічаються розбіжності, вони все одно не розлучаються. Це – родзинка такого союзу, як жінка-Телець – чоловік-Терези. Сумісність їх, незважаючи на перераховане вище, все одно дуже висока. Їх нібито тягне один до одного магнітом. Їх об’єднує любов до всіляких задоволень і радощів.

Хлопець в цьому союзі – дуже творча і витончена натура, на відміну від своєї обраниці. Дівчина-Телець більш реалістична і рішуча, ніж він. Але такі відмітні риси – зовсім не мінус. Вони вдало доповнюють один одного, допомагаючи своєму партнеру стати краще. Але ось що їх об’єднує насправді, так це вміння радіти хорошому.

Їх часом може ощасливити навіть незначна дрібниця.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

гармонійний союз

Отже, тепер слід поговорити про таку пару, як жінка-Телець – чоловік-Терези. Сумісність їх вдало складається з тієї причини, що кожен з них бере від цього союзу те, що йому потрібно. Хлопцеві, наприклад, необхідно розуміння. А дівчині – любов і увагу.

Звичайно, лідером в парі, безсумнівно, є жінка. Вона – природжений лідер, і їй нескладно взяти на себе відповідальність і право вирішувати виниклі питання і проблеми. Але абсолютно все робити вона не буде. Ваги теж повинні взяти участь в цьому. Просто дівчина буде говорити, що необхідно зробити, а хлопець – виконувати.

Такий розклад всіх влаштовує – обов’язки розподілені рівномірно. У цьому союзі буде панувати гармонія – про це говорить сумісність знаків жінка-Телець – чоловік-Терези. Головне, щоб дівчина не обмежувала права свого обранця, а той, у свою чергу, намагався допомогти їй, у чому вона попросить.

І звичайно ж, був справжнім чоловіком, з яким вона б відчувала себе коханою і потрібною. Оскільки їй це дійсно необхідно.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Проблеми і конфлікти

Що ж, в будь-якій парі є те, через що хлопець з дівчиною можуть посваритися. Не є винятком і такий союз, як чоловік-Терези – жінка-Телець. Сумісність у любові цих двох хоч і є досить перспективною, але є те, що іноді заважає їх щасливого життя. І це – одне з їх ключових якостей.

Упертість – ось, про що йде мова. Вони обидва дуже вперті. Хоча Ваги такими, що не здаються на перший погляд. Вони створюють враження дуже м’яких і поступливих людей. А на ділі – вперті, як Тельці. На поступки вони йдуть дуже важко. Їм простіше часом промовчати, ніж погодитися з думкою партнера.

А якщо справа зайшла занадто далеко, то Терези почнуть оберігати свій комфорт будь-якими способами. Найчастіше – не дуже хорошими. Вони можуть використовувати брехню, ухилятися, відмовлятися. Аби піти від відповіді. Тому що якщо вони висловлять те, що дійсно думають – це може все зруйнувати.

Що ж тоді робити? Знаходити компроміси – тільки так вийде ужитися разом.

початок відносин

Говорячи про сумісність знаків зодіаку жінка-Телець – чоловік-Терези, хотілося б сказати пару слів про те, як варто починати ці відносини. Насправді немає нічого складного, оскільки зазвичай в цих парах все починається зі звичайного спілкування.

Любовні почуття між Терезами і Тельцем виникають лише через деякий час. І, треба сказати, в даному випадку це краще будь-якої любові з першого погляду, оскільки такі пари практично не розлучаються. Дізнавшись один одного в процесі приятельського спілкування, вони вже знають, чого очікувати від свого обранця чи обраниці.

І залишається лише працювати над відносинами, щоб зробити їх простіше і краще.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Зодіакальна сумісність: жінка-Терези і чоловік-Телець

Любовний гороскоп про цю пару розповідає дуже багато. І зрозуміло, чому. Адже чуттєва дівчина, яка народилася під знаком Терези, і експресивний хлопець-Телець – це пара, яка часом здається нереальною.

Їх друзі і родичі впевнені, що вони абсолютно різні і не підходять один для одного люди. Здається, що у них немає взагалі нічого спільного. Характери, темпераменти, погляди на життя, світогляд – все таке різне! Але чи так це? Ні.

Насправді їх об’єднує багато. Вони життєрадісні, люблять розважатися, веселитися, їм подобається одна і та ж музика і фільми. У них однакові погляди на відносини, причому на будь-які – ділові, дружні, любовні.

До того ж і дівчина-Терези, і хлопець-Телець мають відмінний смак. Але найголовніше не це. Є дещо важливіше. А саме – їхнє вміння разом вирішувати виниклі проблеми. Навіть якщо щось погане сталося з вини когось одного – вони займуться цим разом.

Ні дівчина, ні хлопець в цьому союзі не кинуть один одного в біді. Скільки б розбіжностей і сварок у них не було.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Жінка-Терези, чоловік-Телець: шлях до щастя

Слід зазначити один нюанс, що стосується такої пари, як жінка-Терези – чоловік-Телець. Працює в шлюбі – ось, про що піде мова. Для того щоб їх сімейне життя було гармонійним і щасливим, і хлопцеві, і дівчині доведеться попрацювати над відносинами. Між ними досить часто можуть виникати сварки – з різних причин. Найчастіше – на початку відносин.

Іноді вони можуть сильно нагрубити один одному. Ініціатором сварок зазвичай виступає експресивний хлопець-Телець. Він ревнивий, не звик довіряти всім відразу. Для того щоб припинити ці безглузді сварки (які виникають на порожньому місці), дівчині слід побільше розповідати своєму обранцеві, бути відвертіше. Те, що вона не вирішується все говорити, Телець може сприйняти як недовіру або брехня.

Така специфіка його характеру.

Загалом, щоб відносини стали простіше і краще, йому необхідно бути більш стриманим і проявляти більше уваги і ніжності по відношенню до своєї улюбленої (оскільки їй це дійсно потрібно), а тієї, в свою чергу, бути більш розкутою і відвертою. Тоді все буде добре.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

інтимний зв’язок

І ще одна тема, яку хотілося б торкнутися, кажучи про таку красиву пару, як чоловік-Телець – жінка-Терези. Сумісність в сексі – ось про що йдеться. В цьому плані вони ідеально один одному підходять. Навряд чи знайдеться інша подібна пара, в якій людей настільки тягне один до одного не тільки в духовному, але і в фізичному плані.

Вони здатні задовольнити всі потреби один одного і готові займатися цим в будь-який час і скільки захочеться. Найцікавіше те, що їм це не набридає. Кожен раз обидва партнери відчувають нові відчуття. До того ж вони не соромляться експериментувати. У них ніколи не буває проблем в цьому плані, на відміну від інших пар.

За рахунок такого великого фізичного тяжіння збільшується і духовний зв’язок. До речі, вони ніколи не зважаться на зраду. По-перше – ні Телець, ні Терези не вважають цю справу благородним. Їм огидно саме слово “зрада”. А по-друге, їм настільки вистачає того, що вони отримують один від одного, що немає ніякого бажання шукати щось на стороні.

Така любовна і сексуальна сумісність чоловіка-Тельця і ​​жінки-Терези.

Джерело: https://www.syl.ru/article/198198/new_jenschina-telets-mujchina-vesyi-sovmestimost-v-lyubvi-i-brake

Телець і Терези – сумісність знаків зодіаку

Дійсно, для Тельця і ​​Терезів неможливий союз за принципом «стерпиться, злюбиться». Обидва знаки знаходяться під заступництвом Венери, і без любові мирно співіснувати не зможуть. Повітряні і вітряні на перший погляд Ваги вміють підкорятися із задоволенням, якщо люблять, якщо ж ні – то Телець буде здивований тим, що воювати ніхто не збирається, і Терези просто юркнула.

Якщо у вашому союзі є місце не тільки практичності і приземленості, то і приводу воювати не буде. Для Тельця і ​​Терезів сумісність може бути цілком природною і ненапряженной, адже Терези не претендують на роль лідера, а й терпіти довго не стануть, якщо щось не так. У сексі сумісність Тельців і Терезів можлива тільки на яскравих емоціях – Терези не прощають нудьги і рутини.

Секрет сумісності Тельця і ​​Терезів

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Телець , пам’ятайте про те, що стабільність і рутина – різні речі. Як тільки ваша стабільність перетвориться в рутину, Ваги почнуть чахнути і сохнути. Їх артистична натура буде просто задихатися в будні. Постарайтеся вгамувати ревнощі – на прохання улюбленого Ваги реагують завжди позитивно, а накази призводять до бунту.

Ваги , якщо ви фліртуєте так само легко, як дихаєте, то це не привід продовжувати грати з розлюченим биком. Телець може пишатися тим, що ваша краса і чарівність визнається оточуючими, але не заохочуйте залицяння сторонніх. Сцена ревнощів від Тельця може виявитися воістину руйнівною.

Телець і Терези сумісність, що її забезпечила природа і зірки, можуть створити самі. І єдиний їхній інструмент – любов. Інші фактори виявляться занадто слабкими.

Чоловік Телець і жінка Терези

У цьому поєднанні знаків буде більше порядку і розуміння. Якщо обидва – люди розвинені і здатні до діалогу, то у них складеться нормальна сім’я. Чоловік докладе «згорне гори» заради благополуччя і комфорту сім’ї, а жінка створить бллагопріятний фон: атмосферу душевності і світу.

Вона вміє створити затишок в домі, з задоволенням буде готувати, прати і прибирати, піклуватися про партнера і дітей, якщо буде впевнена в завтрашньому дні. Їй потрібен чоловік, на якого можна покластися, а чоловік Телець – якраз такий надійна людина. Матеріальне благополуччя сім’ї багато в чому спростить спільне життя цієї пари.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині: її поведінка, інші ознаки

Жінка Телець і чоловік Терези

Гороскоп сумісності в цьому поєднанні знаків менш оптимістичний, але цілком реальний за обопільного бажання зробити його таким.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Жінка Телець захоче багато уваги від чоловіка Терезів, але він, на жаль, не дуже прагнутиме проявити себе з цього боку. Він не захоче ні підкорятися, ні взяти на себе роль лідера. А виступати на рівних в цьому союзі буде не так вже й легко.

Звичайно, жінка Телець в стані багато взяти на себе, але вона – жінка земна і їй потрібні зрозумілі прості речі – хороший будинок, доглянуті діти, повний холодильник і можливість їздити у відпустку кудись в екзотичні країни.

Чоловік Терези має інші уявлення про щасливе сімейне життя – йому потрібне спілкування в першу чергу і тільки потім все інше. Можливо, пара зможе знайти золоту середину між інтересами одного і іншого. У всякому разі, їм доведеться розбиратися і вирішувати цю проблему.

Упертість і свавілля жінки Тельця, її бажання будь-що-будь настояти на своєму проти податливості і високих інтелектуальних запитів чоловіки Терезів.

З огляду на такий стан справ всередині пари при неможливості розійтися, чоловік Терези здатний жити подвійним, потрійним життям.

Не варто доводити спільне життя до абсурду – краще шукати можливості домовлятися до обопільного задоволення.

Потрібно розуміти, що це опис – кілька перебільшений підхід до відносин – якась загальна схема. Не варто приміряти її на всі відносини, але її суть, мабуть, виявиться в більшості пар.

Гороскоп сумісності в любові Тельця і ​​Терезів

Говорячи про цей союз, варто відразу почати з головного: обидва знака знаходяться під управлінням планети любові і краси Венери. А це означає, що і Телець, і Терези володіють прекрасним почуттям краси, прагнуть до гармонії і знають як зробити своє життя не тільки красивою, але і комфортною, затишною.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Обидва партнери прагнуть до матеріального благополуччя, однак, Телець йде до цієї мети навпростець, швидко активізуючи свої плани, перетворюючи їх в дії, а Терези шукають зручні способи заробити – краще через партнера по шлюбу. Якщо Телець вперто і наполегливо домагається і бере своє, то Терези більш делікатні і нерідко довго шукають можливості реалізувати себе в тій чи іншій сфері життя.

Цій парі досить легко домовитися і відповідати очікуванням один одного. Обидва чарівні і приємні, налаштовані на взаємодію і готові разом кувати сімейне щастя. Складнощі виникають тільки в тому випадку, якщо обидва або один з пари не є типовим представником свого знака і / або знаходиться з партнером в глибоких непереборних суперечностях.

У середньостатистичному любовному союзі між Тельцем і Терезами досить багато спільних інтересів і способів проводити дозвілля. І одному, і іншому до душі смачна їжа, гарний одяг, дорогі меблі і шикарне життя взагалі. Правда, Телець більше схильний до відокремленої життя за зачиненими дверима, тоді як Ваги хочуть спілкування за межами свого житла. У цій ситуації потрібно шукати компроміс.

Труднощі у цієї пари можуть виникати через бажання Тельця впливати на партнера знаку Терези. Ймовірно, він буде вважати, що останній зобов’язаний виконувати всі його забаганки і бажання. І в цьому сенсі Терезам не позаздриш.

Поступливим і робкоаму людині-Терези, наприклад, буде складно відмовити своєму коханому в чому-небудь.

Якщо ж Ваги виявляться більш самостійними і діловими, а серед представників цього знака зустрічаються і такі, то може початися конфлікт – боротьба за право лідирувати в сім’ї.

З іншого боку, для Терезів Телець – не тільки один з найбажаніших партнерів в сексуальному плані, а й «подразник», порушник його спокою.

Саме Телець виявиться тією людиною, яка змусить Терезів змінюватися.

І тут потрібно чітко розуміти: де закінчується особистий інтерес, егоїзм Тельця з його розрахунками і починається справедлива необхідність Терезам поміняти свій погляд на себе, партнера і на життя взагалі.

Важливо знайти раціональне зерно, істину в протиріччях, які можуть виникати в парі і виправити в собі те, що дійсно варто зробити. Ще раз варто підкреслити: Телець не дасть абсолютно безтурботного життя Терезам, але їм це – тільки на користь.

Джерело: https://DomGadanij.ru/telets/telets-i-vesy-sovmestimost-znakov-zodiaka

Сумісність ваг, ні телячою по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Сумісність в любовних відносинах Терезів і Тельців по знаку зодіаку, залежить від того, хто з них чоловік, а хто жінка. В одному випадку союз може бути міцним і спокійним, а в другому – хитким, наповненим ревнощами. У будь-якому випадку у цієї пари є всі шанси бути разом.

Загальний опис характерів

Сумісність знаків ваги і Телець – це нелегка боротьба і постійна конкуренція. Цими знаками управляє Венера, а вона відповідає за романтику і любовні відносини, наділяючи своїх підопічних сексуальної привабливістю. Незважаючи на те, що Телець – земний знак, а Терези – стихія повітря, вони абсолютно рівні за силою.

Обидва знаки відрізняються сильною волею, умінням наполягати на своєму, відстоювати і захищати свої інтереси. Обидва люблять змагатися з сильними супротивниками, але так як такими є один для одного, відчувають до цієї боротьби великий інтерес протягом усього життя. Вони не втомлюються один від одного, так як постійно вдосконалюються, щодня дізнаються щось нове.

Таким чином, їм завжди цікаво вдвох.

Гороскоп сумісності Терезів і Тельця підходить для досягнення великих цілей і в житті і в любові. На вигляд ці люди м’які, добродушні і поступливі, але не варто спокушатися. Ці знаки так себе ведуть, поки їхні інтереси не конфліктують з інтересами опонента. Величезний дух і стійкий характер ховається всередині них.

Ваги і Тельці в любові

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Сумісність знаків зодіаку Телець і Терези в ліжку неоднозначна. Справа в тому, що Терези жагучі, але поруч із земними стихіями їх пристрасть згасає. Їх партнер, навпаки, відчуває сильний потяг до повітряних знаків.

Буває це не завжди і не з усіма, але астрологи спостерігають досить часті випадки. Коли він – Терези, вона – Телець, то привести ситуацію до гармонії можна, але для цього дама повинна прийняти той факт, що завжди вона буде ініціатором інтимної близькості. Романтика, розслаблюючі заходи, довгі і чуттєві попередні ласки розбудять в Терезах пристрасть.

Чоловік-Телець і жінка-Терези. сумісність

Чоловік в цій парі добувач, який для добробуту і комфорту своєї сім’ї може працювати не покладаючи рук без вихідних і відпустки. Напрацювавши стан, чоловік обов’язково вдало його вкладе або відкриє свою справу, і його сім’я більше ніколи і ні в чому не матиме потреби.

Жінка в цій парі наділена неймовірним тонким почуттям естетики і смаку. Вона прикрасить будинок і створить в ньому необхідний затишок. Побутові обов’язки і турботи по будинку для неї не в тягар, вона люби готувати. Все це дуже важливо для Тельця.

Обидва люблять дітей і роблять все для їх виховання в найкращих традиціях сім’ї, дають їм найкращу освіту. Цей союз можна назвати ідеальним, хоча в ньому і бувають розбіжності.

Однак всі суперечності у відносинах легко вирішуються, так як обидва знака розважливі, відкриті до обговорення проблем. Вони не схильні «рубати з плеча», істерії і безпідставно ревнувати.

Зазвичай шлюб довгий, люди живуть разом до старості.

Чоловік-Терези і жінка-Телець. сумісність

Сумісність Терезів і Тельця по знаку зодіаку, в цій парі, часто знаходиться на межі розпаду.

Жінка-Телець дуже господарська. Вона смачно готує, підтримує в будинку ідеальний порядок і затишок, любить дітей і разом з цим добре заробляє.

Чоловік, в цій парі повітряний і непостійний, як його стихія. У нього творча натура, яка вимагає богемного життя, постійного спілкування з людьми, відвідування заходів.

Поки дружина після роботи наводить в будинку затишок і готує вечерю, чоловік-Терези читає вірші молоденької художниці або пише портрет літній танцівниці.

Для нього вік – не перешкода, він знайде прекрасної будь-яку форму, яка його приверне.

Незважаючи на величезне терпіння, Телець не зможе довго обходитися без яскравого інтиму, без ласки і турботи і незабаром піде. Бувають винятки. В цьому випадку чоловікові потрібно більше часу приділяти дружині в коханні і допомагати по дому.

Заходи відвідувати разом з дружиною, попередньо пояснивши їй, що флірт Терезів не має на увазі нічого більшого, ніж знак уваги і підняття своєї самооцінки.

Якщо Ваги все пояснять, постараються бути більш домашніми, Телець зрозуміє, і шлюб буде врятований.

Дружба і Бізнес

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

У дружбі ці двоє можуть досягти успіху, якщо Телець зайнятий у творчій сфері. В інших ситуаціях це люди з досить різними базовими інтересами і перебувати разом їм може бути не комфортно.

Тельця цікавлять фінанси, нерухомість, менеджмент, педагогіка, спонсорство. Терезів цікавить живопис, поезія, танці, модельний бізнес, скульптура, музеї, виставки і богемні тусовки. Якщо їхні інтереси в будь-якій сфері співпадуть, то дружба відбудеться.

Ваги також можуть звернутися до Тельця за спонсорською підтримкою, тоді відбудеться їхня співпраця в бізнесі. Якщо ці люди знайдуть спільні точки дотику, то їх відносини будуть рівними, плідними і можуть тривати все життя.

Вони доповнять один одного: Телець навчить Терезів економії і тайм-менеджменту, а Терези дадуть Тельцям глибокі пізнання у творчості.

Союз Терезів і Тельців по знаку зодіаку має право на існування. Обидва знаки можуть вести діалог, домовлятися, а це значить, що всі проблеми, які люди будуть обговорювати між собою, можуть бути вирішені. Головне – обом заховати свою впертість і керуватися своїми ніжними почуттями любові.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/sovmestimost-vesy-i-telets

Сумісність Телець (жінка) – Ваги (чоловік)

Ця пара – одна з найпоширеніших. Тельця і ​​Терезів тягне один до одного і у них хороша сумісність.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетикиВони розуміють один одного навіть краще, ніж люди однієї з ними стихії. Лідер в парі майже завжди – Телець, але Терези не відчувають себе задавленими і нещасними, навпаки, вони люблять і цінують свою жінку. Якщо подивитися на пару через час, стане помітно, що вона прийшла до того результату, який задавала жінка-Телець, тому щастя союзу залежить від рівня розвитку, честолюбства і душевних якостей Тельця.

Сумісність Телець-Терези: як спокусити чоловіка-Терези?

Чоловікам-Терезам потрібен партнер в самому прямому сенсі: той, хто їх розуміє і доповнює, той, хто буде їх «другим я». На цю роль найкраще підходить жінка-Телець. У Терезів і Тельця одна і та ж планета-управитель, і тому Тельцю легко зрозуміти Терезів, а Терези відразу відчувають у Тельці щось рідне. Тельцю не потрібно спеціально зваблювати Терезів, надягати маску або пропонувати вигоди. Жінка-Телець завоює чоловіка-Терезів, якщо буде природна і при цьому стане щиро цікавитися Терезами, його поглядами, внутрішнім світом, ідеями та проблемами. Але Телець і Терези не в усьому схожі, і це – ще один плюс. Терезам потрібен партнер, який візьме розвиток відносин на себе. Жінка-Телець не поспішає, довго чекає, але коли зрозуміє, що впевнена в рішенні, то швидко прибере Терезів до рук. Так, в цій парі і початок відносин, і пропозиція шлюбу – ініціатива Тельця.Ваги можуть коливатися нескінченно і так і не прийти до рішення, а Телець тактовно, але твердо призведе до потрібного результату.

Як виглядає ідеальна пара: жінка-Телець – чоловік-Терези?

З боку в цій парі лідер – жінка. Вона вказує Терезам, що і як робити, а ті слухняно виконують. При цьому Телець піклується про Терези, опікується його, як дитину і в усьому враховує його інтереси. Наскільки помітно лідерство Тельця, залежить від її виховання.

Читайте також:   Як повернути дружину після розлучення: поради психологів

Хтось керує партнером-Терезами, не ущемляючи його гідності, хтось не соромиться командувати прилюдно. Але, в будь-якому випадку, і Тельця, і Терезів їх особисте життя влаштовує. Чоловік в цьому союзі знаходить розуміння. Йому прощають помилки і некрасиві вчинки.

Часто жінка бере на себе вирішення загальних проблем, і Терези можуть насолоджуватися розміреним безпроблемною життям, яку так люблять. Що тягне до Терезів Тельця, зрозуміти складніше. На перший погляд, вона могла б знайти чоловіка сильніше і діяльності.

Однак Ваги часто заворожують Тельців як носії якоїсь недоступною їм, абстрактної істини, і Тельці пов’язують з ними життя.

Які бувають складності в союзі у жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів?

Ваги, при своїй зовнішній м’якості, уперті так само, як і Тельці. Поки Ваги погоджуються бути веденими і слухаються Тельця, в парі все добре. Але час від часу у Тельця опускаються руки: Ваги починають захищати свій комфорт усіма силами, використовуючи брехню, відмовки і ухилення. Жінка-Телець чітко знає, що сьогодні потрібно зробити це і ось це, інакше виникнуть проблеми. Терезам не хочеться – і якщо Телець не поведе його буквально за руку, то виявиться, що і потрібних людей не було на місці, і транспорт не ходив, і зробити заплановане просто неможливо. Причому Ваги ніколи не висловлять свою думку прямо, не будуть відстоювати свою позицію: вони просто ухилитися від обов’язків. Не раз і не два кожна жінка-Телець стикалася з ситуацією, коли Ваги пообіцяли прийти до чітко обумовлені терміни, а потім відключили телефон або придумали відмовку,чому вони не встигли вчасно, і, якщо Телець задумається, то помітить, що намірів приходити у Терезів не було вже тоді, коли вони домовлялися.

Як зберегти мир в домі жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів?

Жінка-Телець наполегливо домагається своїх цілей. Найчастіше вона не використовує для цього хитрощів, а йде в обраному напрямку, не дивлячись на опір. З чоловіком-Терезами краще діяти інакше. Ваги дуже цінують добре ставлення, ніжність і ласку. Якщо Телець впевнена, що її плани підуть на користь Терезам, то переконувати їх варто тільки щиро і тільки по-доброму. Якщо Ваги твердо вирішили чогось не робити, то переконати їх можна, тільки дізнавшись причину їх небажання. Ваги спізнюються на побачення? Можливо, вони планують спочатку відпочити після роботи. Зазвичай у Терезів немає секретів, і якщо їх розпитати, то вони розкажуть і про свої плани, і про те, як самі хотіли б вступити. Зовнішня поступливість Терезів таїть пастку: Телець починає вести себе з ними як сувора мама, вимагаючи, а не обговорюючи на рівних. Якщо у Вас з вашими Терезами склалося саме так,то вмовляйте його ласкою або показуйте правильність Ваших доводів на своєму прикладі (часто Ваги уникають щось робити, тому що бояться незнайомих обставин). А якщо Ви зуміли зберегти рівні партнерські відносини, то дозволяйте Терезам першим висловлювати свої плани – навіть якщо Ви вже все продумали і знаєте, чого хочете. Розуміючи, чого хоче він, Ви легше знайдете зручний для обох варіант. Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Нумерологія за датою народження – це чудовий, що дозволяє дізнатися всі особливості і тонкощі характеру вашої коханої людини. Аналіз сумісності по датах народження – запорука успішних і гармонійних відносин.

I work!

 • Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів в роботі
 • Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів – колег або партнерів
 • Коли жінка-Телець – начальник, а чоловік-Терези – підлеглий
 • Коли жінка-Телець – підпорядкована, а чоловік-Терези – начальник
 • Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів в дружбі

Це не найкраща, але й не найгірша ділова пара. Якщо обидва зацікавлені в роботі, то Терези принесуть в неї свою кмітливість, уміння встановлювати контакти з людьми, а Телець – практичність. Якщо вони не спрацюються, то Терези буде пасивний і ухилиться від роботи. Найгірша розстановка сил – при ній найбільший ризик того, що обом буде не цікава робота. Якщо вони все ж спрацюються, то кожному краще виконувати свою частину завдання: брати на себе однакові обов’язки не варто, у них різні здібності, темп роботи і сильні сторони. Це – найприродніший співвідношення. Телець буде тиснути на Терезів, чекати результатів, а не імітації роботи, той буде чинити опір, але робити. В силу того, що Телець – жінка, вона зуміє вимагати від Терезів роботи м’яко, не зачіпаючи його гордості. Це – хороша розстановка, заздалегідь припускає,що Терези зацікавлений в роботі. А Телець взагалі не вміє працювати абияк. Незважаючи на деяку психологічну несумісність, вони покажуть дуже високі результати роботи. Це дуже хороші друзі. Тельця тягне до м’якого, спокійного, приємного чоловікові-Терезам. Він дає їй потрібну внутрішню гармонію, відкриває нові грані краси і порядку. Телець уміє робити гарні речі і спілкуватися з людьми спокійно, без конфліктів – завдяки Терезам вона робить не просто красиві, а натхненні речі і будує відносини з людьми не просто спокійно і рівно, але і з більшою симпатією до них. Натомість Ваги завжди можуть попросити Тельця по-дружньому допомогти там, де потрібно бути твердим і наполегливим. Їм подобається спілкуватися в спокійній обстановці, обидва люблять комфорт, приємний красивий дозвілля і мистецтво. Їм є про що поговорити.Ця дружня пара з часом може стати любовної, якщо Телець цим зацікавиться.

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/astrologia/sovmestimost-telets-zhenshchina-vesy-mu.html

Телець і Ваги: сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Тельцям властивий фонтан бурхливих емоцій, а Терези більш сконцентровані і розважливі, їх сила – умовляння.

Ваги і Телець: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, ідеальна, але давайте розберемося докладніше.

У Тельців стихія земля, характер норовливий і прямий, з ними неможливо сперечатися, на відміну від розважливих Терезів. Але вміння пристосовуватися до обставин об’єднує обидва знака.

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Зірки наполегливо рекомендують співпрацю знаків, обіцяючи їм благополуччя.

Сумісність чоловіка Ваги і жінки Тельця

Жінка Телець дуже практична, впевнена в собі і в своїй привабливості на 100%. Подруга ідеальна, їй немає рівних в ролі коханки.

Чоловік Терези – звабливий і темпераментний малий, несерйозний. Терези не обтяжують себе завоюванням жіночої статі, вони самі бігають за ним юрбами. Товариський і волелюбний юнак не поспішає пов’язувати себе узами шлюбу, він чекає найкращу жінку, яку зірки приготували для нього.

знайомство

У Терезів витончений смак, він швидше віддасть перевагу сходити на нову постановку в оперу, ніж на прем’єру нового фільму, як і Телець. Тому знайомство молодих людей може статися на концерті популярного виконавця.

Ваги, розпещений жіночою увагою, не відразу зверне увагу на дівчину Тельця, але вона сама не змиритися з неувагою хоча б одного чоловіка. Атака красуні земної стихії не змусить себе довго чекати. Чудові манери виховання Тельця запаморочили голову багатьом представникам чоловічої статі і Терези не стануть винятком.

побачення

Побачення підшефних Венери пройде на висоті в будь-якому місці. При всьому бажанні вимогливий Телець не зможе розгледіти в своїй супутниці жодної вади. Зовнішній вигляд дівчини просто бездоганний, так само, як і у самих Терезів.

Дама Телець мудра, вона вже давно прочитала по очах Терезів про бажання продовження взаємин. Хоти зірки не радять поспішати. Можливо, варто обійтися банальним запрошенням випити чашечку кави.

Кохання

Ймовірно незабаром настане момент, коли підопічні Венери усвідомлюю сумісність чоловіка Тельця і ​​жінки Терезів в любові і зможуть порозумітися в своїх почуттях.

Суперечлива сутність Терезів зможе досягти своєї гармонії тільки поруч з Тельцем. Єдність дозволить забути про попередні невдачі.

Зазнавши раніше невідомі почуття, представники цих знаків можуть бути впевнені, тепер їх ніхто і ніщо не зможе розлучити.

Від спільного проживання вони отримають масу позитивних емоцій. Але, на жаль, незабаром переситився романтичними вечорами вони занудьгують.

відносини

Зіткнувшись з повсякденними проблемами, Телець згадає про своє не найкращому якості-ревнощів. Думки зрадницьки будуть переводити її дурними підозрами. Терезам необхідно набратися витримки і не піддаватися на провокації, коли його кохана займеться перевіркою повідомлень в соцмережах.

Не бажаючи миритися зі станом речей, Ваги буде затримуватися вечорами. І причини для сварок будуть тільки накопичуватися. Молодій парі слід обмежити контроль, інакше все можна легко втратити. Дозована розлука піде тільки на користь.

шлюб

Сумісність Тельців і Терезів: гармонія смаку та естетики

Запрошених гостей буде величезна кількість.

Зірки прихильні ідеального проведення весілля. Дружина Телець зможе оточити свого обранця щастям і перестане мучити себе вічними здогадками. Для того щоб пройти процедуру притирання, буде потрібно не менше п’яти років, за цей час існуючі відмінності практично викоріняться.

Довгоочікувана поява дітей стане радісною подією. Папа Ваги – приклад для наслідування, він веселун і винахідник розваг. Мама Телець буде балувати своїх домочадців дивовижної випічкою. Навіть проживши разом декілька десятків років, сімейна пара зможе зберегти свою любов.

Дружба

Дружба у підшефних Венери може зародитися ще в дитинстві. Компанійський, але інфантильний юнак Ваги гідно оцінить впевненість дівчинки Тельця. В цьому випадку захисником стане саме дівчисько, отримуючи в порядку компенсації веселий і заводний характер Терезів.

Дама Телець до всього підходить грунтовно, дає поради нерозбірливому хлопцеві Ваги у виборі об’єкта зітхання. Підшефні Венери зможуть пронести свою дружбу практично через все життя.

партнерство

Ваги вибирають оточення керуючись виключно симпатією. Тельцям знадобитися заповнити відсутню завзятість, вона може цього домогтися завдяки союзу з Терезами. Любителі достатку і сталості, вони виключать всі фінансові проблеми. Ділова сумісність Тельця і ​​Терезів допоможе добитися великих успіхів.

Сумісність чоловіка Тельця і ​​жінки Ваги

Чоловік Телець – Справний і стійкий, розсудливий і ділова людина. Він завжди максимально зібрано і все у нього знаходиться під контролем. Відповідальність за обраницю він візьме на себе виключно в тому випадку, коли буде готовий забезпечити найнеобхіднішим. Жоден знак не зможе конкурувати в ласці і доброті з чоловіком Тельцем.

Жінка Ваги – приваблива і чарівна, чуйне і чарівна створення. Вона добре розбирається в людях. Хоча від помилок ніхто не застрахований. Зробивши правильний вибір, Ваги докладе максимум зусиль, щоб оточити свого обранця турботою і підтримкою.

знайомство

Знайомство підопічних Венери може статися в господарському або будівельному магазині. Проходячи повз відділу насіння, Телець обов’язково зверне увагу на витончену особу, яка з непідробним інтересом вибирає насіння квітів для свого палісадника. Галантний молода людина в одну мить закрутить голову своєї супутниці, адже у них так багато спільних тем для розмови.

Зірки спокійні за своїх підопічних, початок покладено, сумісність Тельця і ​​Терезів в любовних відносинах ідеальна, далі справа за Купідоном. До речі кажучи, розвинена інтуїція Терезів подасть знак про те, що ні в якому разі не можна упускати цього привабливого незнайомця.

побачення

З великим нетерпінням підшефні богині любові чекатимуть першого побачення. Підібравши вишукане вбрання, Телець і Ваги відправляться на зустріч один до одного.

Дама Ваги викличе справжній фурор на побаченні. Телець не зможе вимовити ні слова з того, що планував. Вийшовши зі стану заціпеніння, скориставшись порадою зірок, попрямують в свою стихію, на природу. Тільки там, розслабившись, вони зможуть бути собою, як діти безтурботно радіючи і розсікаючи по лузі. Не помітивши, як стріли амура прокололи їх серця.

Кохання

На перших порах згоду між Терезами і Тельцем буде на максимумі. Кожен готовий розчинитися в своїй другій половині без залишку. Свого піку гармонії пара досягне після інтимних стосунків. Всі спогади про минуле життя будуть стерті. Чутливий Телець проявить свою щедрість і поповнить гардероб своєї коханої, приємно здивувавши Ваги своїм витонченим смаком.

Читайте також:   Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Незабаром проявиться ревнощі Тельця, який буде помічати захоплені погляди оточуючих на його благовірну. Такий стан справ не до душі дамі повітря, вона не сприймає подібні сцени. Але будучи власницею доброго серця і веселої вдачі, дівчина Ваги зможе знайти правильний підхід і потрібні слова для Тельця.

відносини

Венера докладе максимум зусиль, щоб Телець і Ваги усвідомили для себе, що вони народжені один для одного. Не варто поспішати з укладенням цивільного шлюбу, так це рішення може спричинити за собою остаточне розставання.

Сварки можна скоротити до мінімуму, якщо захистити один одного від спогадів про минулі захоплення. Не зайвим буде – довіру.

Протягом взаємин галантний Телець, як справжній джентльмен, владнає всі проблеми своєї дами серця, бажаючи бачити її в подальшому в ролі дружини.

шлюб

У бездоганності весілля сумніватися не доводиться. Вимогливий Телець самостійно простежить за організаційним процесом. Навіть побутові складності, не зможуть зіпсувати створеної ідилії. Телець привчить Ваги економити сімейний бюджет.

Народження дітей зірки радять не затягувати. Адже батьки з сімейної пари виходити бездоганні.

У мами Терезів природжений інстинкт вихователя. Папа буде завжди в авторитеті у своїх малюків. Діти завжди будуть предметом розчулення, завдяки своїм вихованням. Будинок завжди повно гостей.

Дружба

Дружба між повітряно-земними хлопцями можлива, починаючи з раннього віку. Венера стане для них вірним дороговказом. Дівчинка Ваги природжений дипломат, вона завжди в оточенні друзів, кращим з яких є Телець.

Такий дружній тандем має славу великими пустунами. Але, незважаючи на це, вони домагаються хороших показників в навчанні. Позитивний вплив Тельця і ​​упертий характер Терезів зможуть змусити їх виконати всі домашні завдання.

Леді Ваги зможе привнести в життя Тельця нотки веселощів. Повага ця пара зможе пронести через все життя. Вони завжди прийдуть на допомогу один одному.

партнерство

Грамотний розподіл обов’язків стане запорукою успішної співпраці. Жінка Ваги, володіючи вмінням вести переговори, здатна знайти потрібні слова, довівши, що фірма, яку вона представляє, стане в перспективі високим гарантом.

Роль керівника все ж варто взяти на себе Тельцю, так як управління фінансами у нього виходить краще. А жінці Терезам, варто запропонувати свою кандидатуру на роль натхненника і генератора ідей.

Знаків повітря і вітру не властиво присутність в політиці, їм варто запросити в свою команду підприємливого Льва, це буде стратегічно важливе рішення, яке призведе до подальшого процвітання.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403965,” 3 “: [null, 0],” 5 “: {” 1 “: [{” 1 “: 2,” 2 “: 0,” 5 »: [null, 2,0]}, {” 1 “: 0,” 2 “: 0,” 3 “: 3}, {” 1 “: 1,” 2 “: 0,” 4 “: 1} ]}, »6»: { «1»: [{ “1”: 2, “2”: 0, “5”: [null, 2,0]}, { “1”: 0, “2”: 0, “3”: 3}, { “1”: 1, “2”: 0, “4”: 1}]}, »7»: { «1»: [{ “1”: 2, “2 “: 0,” 5 “: [null, 2,0]}, {” 1 “: 0,” 2 “: 0,” 3 “: 3}, {” 1 “: 1,” 2 “: 0, »4”: 1}]}, »8»: { «1»: [{ “1”: 2, “2”: 0, “5”: [null, 2,0]}, { “1”: 0, “2”: 0, “3”: 3}, { “1”: 1, “2”: 0, “4”: 1}]}, “9”: 1, “10”: 2, ” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0],” 15 “:” Calibri, sans-serif “,” 16 “: 11,» 26 “: 400} score = 4 >

♉ сумісність Тельця

 • Сумісність Телець і Овен
 • Сумісність Телець і Телець
 • Сумісність Телець і Близнюки
 • Сумісність Телець і Рак
 • Сумісність Телець і Лев
 • Сумісність Телець і Діва
 • Сумісність Телець і Терези
 • Сумісність Телець і Скорпіон
 • Сумісність Телець і Стрілець
 • Сумісність Телець і Козеріг
 • Сумісність Телець і Водолій
 • Сумісність Телець і Риби

♎ сумісність Терезів

 • Сумісність Терези і Овен
 • Сумісність ваги і Телець
 • Сумісність Терези і Близнюки
 • Сумісність Терези і Рак
 • Сумісність Терези і Лев
 • Сумісність Терези і Діва
 • Сумісність Терези і Терези
 • Сумісність Терези і Скорпіон
 • Сумісність Терези і Стрілець
 • Сумісність Терези і Козеріг
 • Сумісність Терези і Водолій
 • Сумісність Терези і Риби

відеоролик

Телець і Терези. Гороскоп сумісності ♥ Любовний і сексуальний гороскоп

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-telec/sovmestimosti-telec-i-vesy.html

Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів

Жінка-Телець – представниця стихії Землі, а чоловік-Терези – Повітря. Це дві суперечливі натури. Між ними складаються непрості відносини. Оточуючим така пара здається дивною і складною.

Незважаючи на різницю натур, партнери мають шанси на щасливе майбутнє і міцну сім’ю. Згуртувати їх зможуть спільні цілі і схожі інтереси. Обидва отримують велике задоволення від скромних життєвих радостей.

Вони цінують красиві речі, смачну їжу, хороший секс.

Сумісність у любові і шлюбі

У характерах і перевагах жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів багато відмінностей. Незважаючи на це, партнери здатні побудувати гармонійні відносини. Для цього їм доведеться наполегливо попрацювати над собою.

Чоловік-Терези – романтичний і легкий на підйом людина. Він не володіє достатньою внутрішньою силою і впевненістю для вирішення серйозних питань. Його нерішучість засмучує партнерку. Дамі важливо бачити результат дій. Вона не звикла літати в хмарах і є більш приземленою натурою.

Жінка-Телець займає позицію лідера в цих відносинах. Вона направляє свого обережного супутника, піклується про нього, враховує його інтереси. Чоловіка-Терези влаштовує такий стан справ.

Жінка-Телець – хороша господиня. Вона із задоволенням працює з дому і готує їжу. Чоловік-Терези цінує це, але проводити весь час в чотирьох стінах він не налаштований. Йому до душі галасливі компанії і виходи в світ. Щоб уникнути конфліктів на цьому ґрунті, партнерам рекомендується надавати свободу один одному.

Сварки між представниками цих знаків зодіаку можливі також унаслідок безвідповідальності і непунктуальність чоловіки-Терезів. Його дама серця строга і консервативна. Вона звикла чітко виконувати свої обов’язки і вимагає того ж партнера. Ніжність, ласка і конструктивні бесіди допоможуть цим людям досягти гармонії у відносинах.

сексуальна сумісність

Сексуальне життя жінки-Тельця і ​​чоловіки-Терезів – яскрава і насичена. Обидва партнери – чуттєві натури. Представник повітряної стихії цінує витонченість. Йому важлива вишукана атмосфера любовних побачень.

Щоб отримати задоволення, він повинен навчитися розслаблятися. Інакше він ризикує пропустити все найцікавіше в думках про зовнішню красу і естетику, що відбувається.

Дамі рекомендується стати більш розкутою в ліжку і змінити своє стандартне бачення плотських утіх.

Ділова сумісність (в роботі і бізнесі)

Жінка-Телець і чоловік-Терези – непоганий діловий союз. Представники цих знаків зодіаку – спокійні і неконфліктні особистості. Зацікавленість в роботі і якісному результаті здатні об’єднати їх.

В такому діловому союзі будуть корисними кмітливість і комунікабельність чоловіки-Терезів. Жінка-Телець зі своєю практичністю і відповідальністю зуміє довести будь-яку справу до кінця.

На її плечі можна покласти матеріальну частину проекту, залишивши за чоловіком генерування ідей і спілкування з людьми.

Сумісність в дружбі

Жінка-Телець і чоловік-Терези можуть стати хорошими друзями. Дамі імпонує м’який характер і спокій представника сильної статі. Він дарує їй відчуття внутрішньої гармонії і натхнення. Борошно ж підкорює його своєю надійністю і мудрістю. Йому подобається, з якою симпатією вона відноситься до оточуючих людей.

Представники цих знаків зодіаку люблять комфорт і не байдужі до мистецтва. Вони звикли проводити дозвілля спокійно. Удвох їм не скучно. У них є багато спільних тем для розмови.

Джерело: https://my-calend.ru/zodiak-sovmestimost/zhenshchina-telec-muzhchina-vesy

Сумісність чоловіка Тельця і ​​жінки Терезів в різних сферах життя

Якість відносин між двома представниками протилежних статей багато в чому залежить від того, до яких астрологічним знакам вони відносяться. Наприклад, сумісність чоловіків Тельців і жінок Терезів можна назвати практично ідеальною.

Тільки на перший погляд повітряні Терези не мають нічого спільного з приземленим Тельцем. Насправді, вони відтіняють один одного і доповнюють, створюючи єдине ціле. У них багато спільних рис характеру, схоже сприйняття світу і багато в чому однакові бажання.

Якщо врахувати кілька нюансів, які склалися стосунки будуть тривалими, міцним і плідними.

любовна сумісність

У парі чоловіки Тельця і жінки Терезів важливу роль відіграють особливості характеру, притаманні представникам знаків.

Повітряні Ваги часто ігнорують матеріальні цінності, будують повітряні замки, багато мріють і прагнуть до духовного розвитку.

Земний Телець здатний отримати справжнє задоволення тільки простих і доступних речей, якими і намагається себе оточити. На перший погляд, конфлікт неминучий, але ситуацію рятує цікавість закоханих одне в одного людей.

Варто партнерам знайти точки дотику і зацікавити один одного, як почнеться захоплюючий період пізнання нового і незвичайного.

Терпіння, виявлену обома сторонами, дозволить уникнути проблем і неприємного з’ясування стосунків. Згодом Телець почне цінувати не тільки матеріальні речі, а й духовні аспекти життя.

Ваги ж зрозуміють, що і прості матеріальні цінності можуть доставляти чимало задоволення.

Величезним плюсом в таких відносинах є нелюбов обох знаків до конфліктів. І ті й інші не схильні накопичувати невдоволення партнером, вони намагаються при перших же ознаках проблем обговорити ситуацію і вирішити все мирним шляхом.

В цьому плані лідерами є Терези. Вони відмінно справляються з негативними поривами і здатні не реагувати на агресію, яка в окремих випадках виходить від Тельця.

Земні чоловіки досить швидко заспокоюються, випустивши пар, що дозволяє обом тверезо розібратися в ситуації.

Запорукою міцної любові жінок Терезів і чоловіків Тельців є ще одна особливість представниць повітряної стихії. Вони ніколи не розкриваються перед своїм обранцем повністю і завжди залишаються для нього загадкою.

Земний Телець, який по своїй натурі є однолюбом, простить своїй дамі навіть незначні недоліки, якщо вона не перестане його дивувати і в позитивному плані.

Примітно, що шанси на успіх такого союзу будуть максимальними, якщо він буде укладений не в ранній юності, а в свідомому або навіть зрілому віці.

сексуальна сумісність

Венера, що управляє обома знаками, дарує парі ідеальну сумісність в сексуальному плані. Повна гармонія в цій сфері нерідко дозволяє вирішувати конфлікти, іноді виникають між Терезами і Тельцем, в спальні.

Земний чоловік і повітряна жінка однаково гостро сприймають зовнішню привабливість, цінують чуттєві задоволення. Головне час від часу освіжати відносини, не відмовлятися від експериментів.

В іншому випадку початкові пристрасні пориви можуть ослабнути, що стане причиною взаємних образ.

Сексуальна сумісність жінки Терезів і чоловіки Тельця може опинитися під загрозою ще в ряді випадків. Якщо один з партнерів перестане стежити за собою і втратить фізичну привабливість, друга половинка може задуматися про пригоди на стороні.

Тривала відсутність інтересу до сексу у Тельця здатне спровокувати невдоволення у його трохи більш активної партнерки. Навіть якщо стрес або якісь фізичні недуги стають причиною такої ситуації, чоловікові варто приділяти своїй половинці максимум уваги.

За романтичні сюрпризи і явний прояв почуттів Ваги можуть пробачити багато.

Наполегливим і навіть впертим чоловікам Тельцям слід запам’ятати, що, чим міцніше вони намагаються прив’язати до себе жінку Ваги, тим більше конфліктів виникне. Відчуваючи свободу повітряні знаки здатні на безмежну і безумовну вірність. Звичайно, вони вимагають того ж у відповідь і рідко прощають зраду.

На роботі і в побуті

Ідеальна сумісність знаків дозволяє жінці Терезам і чоловікові Тельцю вирішити без конфліктів всі питання і в побутовому плані.

Подружжя, друзі і навіть родичі в такому астрологическим поєднанні рідко борються за першість в будинку. Вони просто розподіляють між собою всі обов’язки, не загострюючи на цьому увагу, і чітко дотримуються встановлених правил.

Незначні тертя, що виникають вкрай рідко, вирішуються без серйозних наслідків і взаємних образ.

У діловій сфері таке поєднання знову ж вважається одним з найкращих. Секрет простий – такі працівники просто доповнюють один одного. Це не тільки позитивним чином позначається на якості їх роботи, але і створює приємну атмосферу в колективі.

Жінки Ваги завжди раді зайнятися чимось новим навіть при відсутності необхідного досвіду. Вони легкі на підйом, з легкістю генерують цікаві ідеї. Чоловік Телець здатний рік за роком займатися рутинними справами, які вимагають посидючості і не під силу іншим.

Уважність і грунтовність знака є запорукою якості всіх дій, які він виконує.

Характерною рисою обох знаків є працьовитість. У випадку з Терезами воно обумовлено бажанням домогтися безмежних висот і визнання. Тельці ж намагаються в ім’я матеріальних благ і безтурботного життя. Оптимальний результат роботи такого тандему забезпечений.

Джерело: http://www.woman.ru/horoscope/compatibility/sovmestimost-muzhchiny-telca-i-zhenshchiny-vesov-v-raznyh-sferah-zhizni/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *