Сумісність діви і скорпіона: тандем критики і владності

Між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Дівою можливі хороші і дуже продуктивні відносини в будь-якій сфері життя. Ці люди розуміють і доповнюють один одного. Вони обидва постійні в уподобаннях і вірні близьким. Тому зірки пророкують їм міцні і гармонійні відносини.

Зміст приховати

Сумісність Діви і Скорпіона: тандем критики і владності

Сумісність Скорпіон-Діва: як спокусити чоловіка-Діву

Скорпіон любить розмірковувати над вчинками і мотивами оточуючих. Діва теж віддасть перевагу хороший розмову будь-якого веселощів, а хороший розмову в її уяві – це кілька занудотна бесіда, в якій можна проявити свої здібності до аналізу. На цьому пара відмінно зійдеться на першому етапі відносин. Зацікавити чоловіка-Діву нескладно: запропонуйте йому разом з вами розібратися в ситуації, яка вас зацікавила. Це може бути любовний трикутник, конфлікт на роботі або взагалі абстрактна ситуація з вигаданими героями. Цей чоловік довго і з задоволенням буде розбирати вчинок кожного учасника історії, спираючись на найдрібніші нюанси його поведінки. Потім, звичайно, виявиться, що теж любить і вміє думати жінка-Скорпіон інтуїтивно робить куди більш точні висновки, ніж грунтується на логіці чоловік-Діва. Але, не дивлячись на те,що він часто буде помилятися, такі розмови, як і раніше стануть доставляти Діві море задоволення. Не кожен здатний винести занудство Діви, і вона це знає. Тому співрозмовника в особі жінки-Скорпіона такий чоловік буде цінувати.

Як виглядає ідеальна пара: жінка-Скорпіон – чоловік-Діва?

У парі жінки-Скорпіона і чоловіки-Діви чоловік отримує те, що йому необхідно: більш активна, смілива і діяльна Скорпіонші піклується про Діву. Самому цьому чоловікові часто не вистачає сміливості, він вважає за краще міркувати, а не діяти, і намагається уникати рішучих вчинків навіть тоді, коли прийшов до логічних висновків про необхідність дій.

А Скорпіон не бачить проблем в тому, щоб прийняти рішення. Він взагалі живе більш сміливо і його життя більш насичена подіями, ніж у Діви. Завдяки жінці-Скорпіону Діва уникає застою в багатьох сферах життя.

По суті, часто Скорпіон розчищає йому дорогу для успіху, прибирає ворогів, неприємні пояснення, необхідність конфліктувати, і створює ту обстановку, в якій Діві ніщо не заважає проявляти свої найкращі якості.

А самій жінці-Скорпіону шлюб з чоловіком-Дівою представляється спокійною гаванню: їй теж часом буває страшно при думці про те, куди здатні завести її нічим не обмежені прагнення до ризику, спрага діяльності та сексуальний темперамент.

Які бувають складності в союзі у жінок-Скорпіонів і чоловіків-Дев?

Обидва знаки уїдливо і вміють критикувати. Але Скорпіонші критикує більш зло, адже вона добре відчуває больові точки людини, однак при цьому інтуїція допомагає їй вчасно зупинитися. Критика Діви – це дрібні і досить нудні закиди з «любові до мистецтва», причому абсолютно без урахування реакції співрозмовника. «Я ж критикую вчинок, а не людину» – приблизно так звучить девіз чоловіки-Діви, і він не приймає до уваги, що самій людині ці нюанси абсолютно байдужі. Крім того, Скорпіон критично відноситься і до себе. А чоловік-Діва себе любить і неохоче визнає свої власні промахи. Одним словом, Скорпіон знає, що таке критика і вміло нею користується, а Діва знає, але застосовує не там і не тоді, де це варто робити. В результаті чоловік-Діва часто ображає свою кохану.

Як зберегти мир в домі жінки-Скорпіона і Діви-чоловіки?

Якщо Ви, шановний читачу, чоловік-Діва, то запам’ятайте одну річ. Як би Ви не хотіли вдосконалити своїх близьких, Скорпіона поліпшити критикою не можна. Всі ми не досконалі, але почнете критикувати – буде ЩЕ ГІРШЕ. Запам’ятайте цей алгоритм: критикуєте Скорпіона – отримуєте ще більші проблеми, ніж були до цього. Якщо ж ви – Скорпіонші, що можна Вам порадити? Звичайно, Ви бачите свого чоловіка наскрізь і розумієте, що він критикує за звичкою, від слабкості, від нестачі душевної тонкощі, але ніколи – зі зла, через бажання зробити боляче. Але від цього Вам легше не стає, причіпки кого завгодно можуть довести до сказу. Спробуйте після критичного зауваження уточнити у Діви якийсь нюанс, потім перейдіть на теоретичне обговорення подібних випадків – і Ви закінчите ситуацію мирним і довгим філософським обговоренням.А якщо немає часу – просто ігноруйте. Швидше за все, Діва і сам розуміє, що він Вас не змінить, але не може відвикнути від звички всьому давати оцінку. Сумісність Діви і Скорпіона: тандем критики і владності

Нумерологія за датою народження – це чудовий, що дозволяє дізнатися всі особливості і тонкощі характеру вашої коханої людини. Аналіз сумісності по датах народження – запорука успішних і гармонійних відносин.

I work!

 • Сумісність жінки-Скорпіона і Діви-чоловіки в роботі
 • Сумісність жінки-Скорпіона і чоловіки-Діви – колег або партнерів
 • Коли жінка-Скорпіон – начальник, а чоловік-Діва – підлеглий
 • Коли жінка-Скорпіон – підпорядкована, а чоловік-Діва – начальник
 • Сумісність жінки-Скорпіона і чоловіки-Діви в дружбі

Ця пара – один з кращих ділових союзів. Інтуїція Скорпіона і логічність Діви допомагає їм успішно справлятися з будь-якою роботою. Додайте до цього їх недемонстративність, вміння працювати, а не грати на публіку, і ви зрозумієте, що така пара в колективі – мрія будь-якого начальника. Вони ідеально доповнюють один одного. Діва вважатиме за краще міркувати, Скорпіон – діяти, Діва спирається на логіку, Скорпіон відчуває ситуацію інтуїтивно, чоловік-Діва не намагається доводити свою чоловічу перевагу, а прагне до співпраці. Жінка-Скорпіон впевнено почуває себе в кріслі начальника, тоді як Діві до душі місце підлеглого. Одного цього було б достатньо для гарної сумісності. Але бонусом такої розстановки сил буде взаємодоповнюючий стиль роботи: Скорпіон дає загальну картину і приймає на себе відповідальність за рішення,а Діва розробляє і втілює деталі. У ролі начальника Діва відчуває себе не дуже добре. Скорпіонші буде для нього паличкою-виручалочкою, але великий ризик, що через певний час у неї виявляться взагалі все повноваження і керувати процесом буде вона. Втім, якщо Діва не честолюбний, а Скорпіон не мітить зайняти його місце офіційно, така розстановка сил всіх влаштує. Між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Дівою можлива тривала і міцна дружба. Їм цікаво разом і вони добре розуміють один одного. Ця пара із задоволенням буде проводити час в роздумах і обговореннях, на низькому рівні – займатися плітками і перемивати кісточки знайомим. Діва симпатизує сильної, цілісної, сміливій жінці, а Скорпіонші знайде в Діві відмінного співрозмовника, не мріє відразу укласти її в ліжко. Часом Діва буде здаватися Скорпіонші пріснуватої,тому у неї буде коло друзів крім Діви. Але після бурхливих пригод набрати свіжих вражень Скорпіонші прийде до Діви, щоб вони могли разом обговорити новини. Ризик сварок між ними невеликий, вони можуть порвати стосунки при тих же умовах, що і будь-яка інша пара, незалежно від знаків Зодіаку. Специфічних астрологічних причин для несумісності в дружбі у них немає.

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/astrologia/sovmestimost-skorpion-zhenshchina-deva.html

Дeвa-Мужчінa і Скорпіон-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Сумісність Діви і Скорпіона: тандем критики і владності

Дeвa і Скорпіон

Говорячи про сумісність цих знаків, на думку відразу ж приходить вираз «Вода камінь точить». Знак Скорпіон відноситься до водної стихії, але виділяється серед інших водних побратимів особливим напруженням почуттів і глибиною. Діва ж є представником стихії Землі, що робить цей знак раціональним, скупим на емоції і в деякій мірі черствим.

Жінка-Скорпіон безумовно виявиться лідером в цьому непростому союзі. Керована Плутоном, водна дама славиться часом досить ексцентричною поведінкою. Вона не боїться йти напролом і переслідувати свої інтереси будь-якими способами. Як і водному емоційна і нестабільна в настроях, ця жінка, однак, зовсім не позбавлена ​​логіки, в чому і полягає парадокс знака Скорпіон.

Варто зазначити, що логіка – це сильна сторона будь-якого представника цього знака. Однак способи самовираження така дама вибирає часом надто експресивні, що може відлякувати оточуючих. Чоловік земної стихії насилу зможе розуміюче поставитися до емоційних спалахів цієї жінки.

Про логіку чоловіки-діви можна складати легенди. Приземлений і сухий в емоціях, такий чоловік любить вибудовувати в своїй голові ланцюжка з життєвих подій, зв’язків і закономірностей. Його уявлення про ті чи інші речі складаються лише з власного досвіду. Розклавши в голові все по поличках, людина цього знаку вже практично ніколи не поміняє своїх уявлень про життя.

Незмінними в життя представника знака Землі залишаться також його смаки, звички, пріоритети.

Часом ця риса може зіграти злий жарт з Дівою: навіть зрозумівши, що усталені схеми працюють проти нього, цей чоловік не зможе відмовитися від них, так як боїться нового і неперевіреного.

Справедливості заради варто відзначити, що подібні риси інертності притаманні і іншим знакам Землі: Козеріг і Тельцю.

Зустріч цих кардинально різних темпераментів може привести до двох наслідків. Як дві протилежності, ці знаки або розбіжаться відразу, або притягнуться магнітом, відкривши тим самим нову сторінку в житті один одного. Подібні відносини навряд чи складуться швидко і гладко, але, тим не менше, існують великі шанси на благополучне майбутнє пари.

Незважаючи на досить велику кількість діаметрально протилежних життєвих уявлень у даних знаків, плюсів у такому союзі теж може бути чимало. Водна жінка зуміє вдихнути в монотонну дійсність земного чоловіка абсолютно нові віяння, підбадьорити його.

Тільки жінка-скорпіон зможе показати чоловікові-діві життя з абсолютно нових кутів, про існування яких він навіть не здогадувався. Потужна енергія Скорпіона постарається перетворити всі сторони життя обранця.

Зміни не змусять себе чекати: така жінка зможе підштовхнути чоловіка-діву на стрімкий кар’єрний ріст, зародивши в ньому сильну мотивацію. Чи зміниться побут, з’являться нові захоплення, нові види дозвілля, нове коло спілкування.

Чоловікові земляного знака доведеться відмовитися від багатьох своїх старих звичок і упереджень, але це, в кінцевому підсумку, піде йому тільки на користь.

Чоловік же, в свою чергу, зможе дати своїй водній дамі відчуття стабільності і спокою, в чому вона так потребує. Він не стане зайвий раз затівати суперечки і влаштовувати сцени, зуміє зайвий раз промовчати, якщо вважатиме, що правильним буде «не лізти в пляшку». Кілька холодний і впертий темперамент чоловіка-діви не лякає жінку-скорпіона, а діє на неї витвережували.

 • незважаючи на відмінності в темпераменті, намагаються дбайливо ставитися до внутрішнього світу один одного;
 • жінка мотивує чоловіка на кар’єрний і соціальне зростання;
 • обидва знака прагнуть до матеріального достатку;
 • наклон на фізіологічному рівні;
 • кожен в парі не любить «жити на показ»;
 • схожі смаки в проведенні дозвілля;
 • ідеально доповнюють один одного як співрозмовники;
 • чоловік в цій парі вміє зберігати необхідний спокій;
 • схожість поглядів на виховання дітей;
 • розуміння один одного на підсвідомому інтуїтивному рівні.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

На жаль, ні в одній парі не буває ідеально гладких відносин, і пара цих знаків не виняток.

Обидва знаки схожі прагненням до самостійності і незалежності, що може виражатися у відстоюванні права на самостійне прийняття рішень, не враховуючи при цьому думки партнера. Коли чоловікові-діві починає набридати надмірний вплив з боку жінки, він може спробувати відгородитися, зайняти відокремлену позицію.

У такі моменти конструктивний діалог буває неможливий, так як жінка-скорпіон така поведінка партнера розцінює як зраду. У слідстві нерозуміння, конфліктна ситуація може загостритися до межі. Щоб не допускати подібних інцидентів, жінці даного знака слід усвідомити для себе кордону, за які не варто переходити в спілкуванні з Дівою, щоб не образити його.

 • жінка часом схильна надавати надмірний тиск на чоловіка, що стає причиною сварок;
 • чоловік схильний замовчувати накопичуються образи;
 • жінка часто виявляє ревність, що може не подобатися партнеру;
 • у партнерів абсолютно різні типи темпераментів;
 • чоловік схильний до причіпок, що викликає агресію у Скорпіона;
 • чоловік в цій парі живе логікою, а жінка інтуїцією;
 • жінці складно змиритися з інертністю чоловіки
 • обидва знака надмірно горді;
 • чоловіка можуть лякати емоційні спалахи Скорпіона;
 • однаково не терплять критику, навіть обгрунтовану.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

Навіть у випадках прекрасної сумісності між знаками в парах, гармонія неможлива, якщо у партнерів немає бажання знаходити компроміси. Йти назустріч один одному – ось істинний заставу комфортних відносин.

Чому слід навчитися чоловікові-діві в стосунках з жінкою-скорпіоном? Перш за все, терпінню. Діві необхідно зрозуміти, що марно намагатися переробити емоційну натуру цієї жінки.

А ось вміти правильно реагувати на експресивні спалаху і зміни настрою – це те, чого слід повчитися.

Так як Дівам в принципі дуже властивий самоконтроль, то можна з упевненістю сказати, що успіх в цьому заняття прийде досить швидко.

Жінці-Скорпіону хочеться порадити також починати вибудовувати взаємини, аналізуючи насамперед себе. Скорпіони люблять доводити ситуації до межі, нагнітати обстановку більше і більше, в такі моменти їм складно зупинитися, вони входять в раж.

Читайте також:   Чоловік старше на 10 років: чому обирають зрілих партнерів

У спілкуванні з чоловіком-дівою жінці дуже важливо навчитися відчувати тонку грань, за яку переходити не варто, щоб не травмувати чоловіче его партнера. У такі моменти важливо зупинитися і провести внутрішній монолог, задати собі питання «навіщо я роблю це?» і «не наврежу я сильніше?».

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

У питаннях, пов’язаних з близькістю у розглянутих знаків, як правило, панує повна гармонія. Охарактеризувати інтимні стосунки цих двох знаків можна одним словом: тяга. Абсолютно різні за темпераментом люди, яким часом буває складно знайти спільну мову в життя, досить легко і гармонійно сходяться в питаннях близькості.

Закритий і в деякому роді закріпачений чоловік-діва з радістю і здивуванням зустріне пристрасні імпульсивні пориви жінки-скорпіона.

Ревнощі, яку властиво проявляти і викликати Скорпіону в повсякденному житті, виявиться зовсім не зайвою в інтимних відносинах з чоловіком цього знака.

Помірна доза ревнощів зможе розпалити вогонь в серці прагматичного чоловіки і розкріпачити його. Тільки Скорпіону під силу виявити прихований еротичний потенціал земного знака.

Варто відзначити, що незважаючи на досить багатий інтимний досвід, представниці водяного знака ставляться серйозно до фізичної близькості. Їм не властиво міняти партнерів заради того, щоб отримати різноманітність, цей знак воліє зупинитися на тому партнері, з яким відчує особливу душевну кармічний зв’язок.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

Чи можливий вдалий шлюб між представниками даних знаків? Звісно! У тому випадку, якщо партнерам вдалося навчитися з повагою і розумінням ставитися до особливостей один одного і надавати необхідну свободу самовираження, шлюб може бути цілком успішний. Офіційно оформлені відносини з емоційно стабільним чоловіком-дівою, стануть для жінки-скорпіона тихою гаванню.

Однак, побутові питання можуть перший час служити причиною сварок і нерозуміння між подружжям. Земний чоловік вкрай педантичний і розважливий в питаннях що стосуються фінансів, що може дратувати Скорпіона.

Діва серйозно ставиться до питань порядку, він любить неухильно додержуватися правил у веденні побуту, які сам же і придумує. Будь-який, навіть самий невеликий безлад може вивести чоловіка-діву зі стану рівноваги.

У такі моменти він стає критичним і уїдливим, може «живцем з’їсти» домашніх.

Звичайно, норовливої ​​жінки-скорпіона складно миритися з домашньої «тиранією». Лише терпіння і взаємна повага подружжя один одному допоможуть згладити гострі кути в питаннях, що стосуються побуту.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

Теплі дружні стосунки легко можуть виникнути між представниками цих знаків. Як представникам споріднених стихій, їм легко знаходити спільну мову, вони можуть з іронією кепкувати з характерними особливостями один одного.

Чоловік-Діва любить виступати в ролі авторитетного порадника в дружньому спілкуванні, може також і надати серйозну практичну допомогу. Скорпіон же в свою чергу буде привносити у відносини нотку легкості, веселощів і навіженства, що іноді так необхідно Діві.

Загальною темою для спілкування двох знаків може стати філософія, література, психологія, так як обидва обожнюють докопуватися до суті речей, навіщо жити.

У діалогах про устрій світу Діва і Скорпіон можуть провести не один десяток годин, так як мають кардинально різні уявлення про ці питання і обидва обожнюють сперечатися.

Любовні стосунки між двома знаками часто зароджуються саме на тлі тривалої відданої дружби.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Дeвa і Жeнщінa-Скорпіон

Бізнес – хороша сфера, де обидва знака зможуть застосувати свої сильні сторони разом. Їм властивий різний погляд на рішення ділових питань, кожен з них здатний перевернути гори, але тактику вони вибирають різну. Саме цей фактор вказує на те, що, об’єднавшись в роботі, чоловік-діва і жінка-скорпіон зможуть досягти великих висот.

Чоловікові стихії Землі в роботі властива уперта педантичність в роботі, його не лякає монотонність: він чудовий виконавець. Чоловікові-Діві добре підходить копітка робота з цифрами, збір статистки, він обожнює систематизувати інформацію.

Жінка-Скорпіон в роботі виявляє зовсім інші риси. Тут їй, як і в житті в цілому, властивий натиск. Вона любить працювати, доводячи себе часом до повної знемоги, після чого, як птиця Фенікс, повставати знову.

Така жінка інтуїтивно відчуває вигоду, володіє нюхом на вигідні угоди. Обдурити її практично неможливо, Скорпіон славиться своїм особливим чуттям.

Найбільш впевнено і продуктивно жінка цього знаку працює, займаючи місце керівника.

Опинившись в одній команді, Діва і Скорпіон зможуть успішно справлятися з будь-якими труднощами, їх не лякає велике навантаження. Обидва знаки готові працювати на знос, що часто об’єднує їх.

Що потрібно знати Жінці-Скорпіону про Чоловікові-Діві

Жінці-Скорпіону, як і будь-який інший жінці, слід знати про особливості чоловіки-діви, перш ніж вона захоче вступити з ним у відносини.

Чоловік-Діва абсолютно позбавлений романтики, і якщо на перших порах він і покаже себе як людина, яка любить і вміє красиво доглядати, то спокушатися не варто.

Швидше за все, він робить це з почуття обов’язку, тому що так «треба».

Як тільки чоловік даного знаку вважатиме, що романтичний період відносин закінчено і відносини перейшли в стабільне русло, він відразу ж припинить будь-які прояви піднесених почуттів.

Також, заводячи стосунки з Дівою, будьте готові до того, що пропозиція руки і серця від такого чоловіка надійде дуже нескоро. Щоб ретельно зважити всі «за і проти» йому потрібно дозріти. Іноді на це можуть піти роки! Будьте обережні, квапити його не варто: з одного боку це абсолютно марно, а з іншого – може викликати його агресію.

Щоб показати себе чоловікові-діві в максимально вигідному світлі, продемонструйте себе практичною жінкою з діловою хваткою. Він не любить занадто яскравих зовні жінок, часом навіть боїться їх. Скромний макіяж, акуратна непомітний одяг – ось на що зверне увагу Діва.

Що потрібно знати Чоловікові-Діві про Жінку-Скорпіона

Жінка-Скорпіон – це фатальна жінка. Її неможливо проігнорувати, якщо ви сподобалися їй, вона може виступити ініціатором знайомства сама, або непомітно підштовхне вас до першого кроку.

Скорпіон – безумовний лідер в будь-якій парі. Змінити її потужний темперамент нікому не під силу, тому перш ніж вступати з нею в серйозні стосунки постарайтеся, відповісти собі на питання, чи готові ви до цього. Така жінка може і любить маніпулювати своїм чоловіком, часом вибираючи для цього найвитонченіші способи.

Улюблений прийом Скорпіона – це провокація. Провокувати вона обожнює скрізь і в усьому: поведінкою, висловлюваннями, зовнішнім виглядом. Іноді складається враження, що жінці цього знаку просто нудно живеться, і вона намагається розвеселити себе такими незвичайними способами.

Безумовно, при таких яскравих особливості характеру, у жінки-скорпіона є чимало сильних позитивних рис. Вона обожнює свою сім’ю, заради захисту якої готова на все. З нею ніколи не буває нудно, у неї дуже різнобічні інтереси, вона оточує себе таким же незвичайним і яскравим колом спілкування.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Скорпіона c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Дeви c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-deva-zhenshina-skorpion/

Жінка-Діва і чоловік-Скорпіон – сумісність в коханні, стосунках, шлюбі, секс, дружбу

Люди, народжені під знаком Зодіаку Скорпіон, відрізняються буйним і пристрасним характером. Зодіакальні представники, народжені під знаком Діви, навпаки, спокійні і розважливі.

Здається, що два абсолютно різних знака не можуть мати ніяких відносин. Але якщо звернутися до астрологів, то саме пара, де жінка Діва, а чоловік – Скорпіон, є найміцнішою.

У статті я приведу докази того, що абсолютно різні за характером люди можуть бути щасливими. Я розповім, які плюси має сімейний союз Діва-Скорпіон, і завдяки чому їхній шлюб стає довгим і міцним.

Характер жінки-Діва

Зодіакальний знак Діва знаходиться під заступництвом Землі. Жінці, народженої під сузір’ям Діви, важливо в житті мати розуміння, надійність і сталість. У любові для неї важливим є статечність, розважливість і вірність.

Жінка-Діва ніколи не розуміла і не зрозуміє сім’ї, де чоловік і жінка б’ють в сварці посуд, кидають один одного, а потім повертаються знову в сім’ю. Такий шлюб не для Діви. На її думку, шлюб і любовні відносини повинні бути спокійними, подружжя повинні доповнювати один одного, а не дратувати.

Жінці-Діві потрібен чоловік, який буде її добре розуміти. Характер її непросте. Вона педантична і дуже вимоглива. Жінка-Діва намагається для всіх і для себе, в першу чергу, бути ідеальною. Цього ж самого прагнення вона вимагатиме і від партнера.

Для представниці зоряного знака важливе розуміння і вірність чоловіка. Вона не ревнива, але якщо її зраджують, то такого чоловіка вона назавжди викреслює зі свого життя.

Характер чоловіка-Скорпіон

Всі чоловіки-Скорпіони володіють сильним характером. Їх вдачею керують такі риси, як безстрашність, незалежність і навіть егоїстичність. Передбачити, що хоче зробити Скорпіон, практично неможливо, він настільки непередбачуваний, що, часом, і сам не розуміє своїх бажань.

Чоловік-Скорпіон є справжнім магнітом для всіх жінок. Здається, що в його «мережі» може попастися будь-яка дівчина. Але аби яка жінка такому сильному і незалежному чоловікові не потрібна, він, навпаки, бажає, щоб поруч з ним була спокійна, розважлива і господарська дружина.

Любов і відносини

Між жінкою-Діва і чоловіком-Скорпіон можливі глибокі і пристрасні відносини. У такому союзі буде переважати стабільність. Відносини між зодіакальними представниками будуть міцними і щасливими.

Пристрасний характер чоловіка не дозволить перетворити стосунки закоханих в рутину. А господарська і спокійна Діва допоможе зробити так, щоб любов партнерів була «затишній».

Під час знайомства жінка-Діва може не оцінити по достоїнству чоловіка-Скорпіона. У спілкуванні Скорпіони напористі і нерідко навіть жорстокі. Такі якості Діву не приваблюють. Але якщо зацікавленість жінки в чоловікові все ж проявиться, то пізніше Скорпіон зможе показати все «приховані» риси характеру, які повністю задовольнять Діву.

сексуальна сумісність

Цілком цікавий і різносторонній секс може бути між Дівою і Скорпіоном. У сексуальних відносинах за якість і емоції буде «відповідати» чоловік. Жінка ж стане відповідальною за ніжність, техніку і романтику.

Характери представників Зодіаку дуже різні, але саме це і стане їх головним «коником» в відносинах. Секс ніколи не стане для пари рутиною, про це подбати Скорпіон.

Сім’я і шлюб

Відразу після знайомства відносини у жінки-Діви і чоловіки-Скорпіона можуть бути напруженими. Жінка буде погано розуміти, як такий вітряний спокусник дам може їй сподобатися. Але Скорпіон поступово розкриває свій характер, і він (при бажанні) обов’язково переконає Діву, що може стати надійним і вірним чоловіком.

Шлюб Діви і Скорпіона можна назвати ідеальним. Відсоток сумісності у пари дуже високий. Але в процесі сімейного життя між подружжям не виключені сварки.

Діву буде дратувати те, що її чоловік намагається подобатися всім підряд. Це навіть не можна назвати ревнощами. Жінка-Діва просто не розуміє, як можна взагалі дивитися на інших жінок, якщо у чоловіка є дружина.

Чоловіка-Скорпіона дружина-Діва буде у всьому влаштовувати. Діва прекрасна господиня (а Скорпіон любить смачно поїсти), вона вміє створювати затишок в домі (Скорпіон тягнуться до всього прекрасного), вона відмінна мати і дбайлива дружина.

Плюси і мінуси пари

Сімейний союз чоловіка-Скорпіона і жінки-Діви стане ідеальним. Ця пара має деякі переваги:

 • спокійний і розважливий характер Діви здатний буде втихомирити буйного Скорпіона;
 • за веселощі і розваги в будинку «відповідає» Скорпіон, він ніколи не дозволить «перетворити» шлюб в «каторгу»;
 • пристрасний і романтичний секс зміцнює сімейний союз.

Серед мінусів пари можна назвати те, що на деякі речі Скорпіон і Діва матимуть різні погляди. В першу чергу, це стосуватиметься виховання дітей.

Як закохати в себе чоловіка-Скорпіон?

Закохати в себе чоловіка Скорпіона найпростіше. Але саме, закохати. А щоб чоловік не просто закохався, а полюбив щиро і всією душею, жінці доведеться постаратися.

Темпераментний і активний Скорпіон воліє бачити поруч із собою скромну дівчину. Для нього дуже важлива зовнішня привабливість. В першу чергу він звертає увагу на зовнішність, а потім вже на душу.

Чоловіка приверне стильна дівчина, яка одягнена в спокійний (не яскравий) наряд. Скорпіону подобається, коли жінка носить сукні і короткі спідниці. Якщо дама в джинсах або в спортивному костюмі, то він навіть може і не звернути на неї уваги.

Якщо при знайомстві зі Скорпіоном жінка поводиться пішло, вульгарно, лається матом, то він проявить до неї інтерес (за умови, що вона сподобалася йому зовні). Але така жінка стане для нього «одноразової», продовжувати відносини він з нею не стане.

Сумісність в дружбі

У Скорпіона гарячий темперамент. Жінка-Діва розсудлива і спокійна. Такі дві різні особистості можуть стати вірними і надійними друзями. Скорпіон і Діва будуть доповнювати один одного. Так, де буде потрібно імпульсивність, виступить Скорпіон. А там, де потрібно буде подумати і правильно розсудити ситуацію, допоможе Діва.

Читайте також:   Телець і стрілець: тернистий шлях до гармонії і сумісності

Дружба між Дівою і Скорпіоном настільки міцна, що вони стануть один одному вірними помічниками у всіх ситуаціях. Але ніколи не перейдуть за рамки дозволеного.

Сумісність у роботі

Професійна спілка жінки-Діви і чоловіки-Скорпіона – один з найнадійніших. Тандем колег обіцяє великі матеріальні можливості. Діва любить працювати, вона виконує всю роботу відповідально і якісно. А Скорпіон знає, як можна заробити величезний капітал.

Об’єднання таких різних людей – це унікальна можливість виконання складної роботи, яка оплачується великими грошима.

підсумок

 • Темпераментний характер Скорпіона жінка-Діва зможе зрозуміти. Але щоб відносини «переросли» у щось більше, намагатися доведеться обом партнерам, кому-то навіть доведеться піти на поступки.
 • Чоловік-Скорпіон і жінка-Діва – це гармонійна пара, у них можливий міцний і щасливий сімейний союз.

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/woman-deva-man-skorpion.html

Діва і Скорпіон – сумісність чоловіка та жінки

По-різному можуть розвиватися відносини між представниками знаків зодіаку Діва і Скорпіон. Але найчастіше обранці легко знаходять спільну мову і створюють благополучні тандеми. Незважаючи на те, що вони відрізняються різними темпераментами, у них багато схожого.

Перш за все, партнерів об’єднує серйозне ставлення до життя. Вони прагнуть до стабільності, вони працьовиті і цілеспрямовані, що дозволяє будувати міцні союзи.

Але з іншого боку між представниками даних знаків зодіаку існує багато протиріч, і тільки прагнучи до благополучного життя, вони можуть їх подолати.

Чоловік Діва і жінка Скорпіон – сумісність

Хлопець Діва і дівчина Скорпіон мають високі шанси побудувати гармонійні відносини в різних сферах життєдіяльності. Це обумовлено тим, що партнерка в таких тандемах більш емоційна і завжди заряджена позитивно. Для замкнутого партнера дуже важливо, щоб з ним поруч перебувала супутниця, яка заряджала б його енергією, дуже необхідної для вдалих трудових звершень.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 82%)

Сумісність чоловіка Діви і жінки Скорпіона в любовних відносинах дуже висока. Це дозволяє наповнити життя незабутніми враженнями.

Супутники можуть пристосуватися один до одного настільки, що стають схожими.

В цьому випадку любові не загрожуватимуть ніякі зовнішні чинники, вона буде не підвладна часу, а партнери зможуть з легкістю долати будь-які труднощі, що виникають на їх життєвому шляху.

Партнери із задоволенням проводять час разом, поза галасливих компаній. Їм цікаво обговорювати найрізноманітніші теми. Проводячи час на самоті, вони діляться життєвим досвідом і дають один одному слушні поради.

Те, що періодично вони критикують один одного, зовсім не дратує партнерів. Адже ця природна риса властива для них обох.

Більш того Діва і Скорпіон в таких любовних тандемі вважають, що критика близької людини допомагає йому самовдосконалюватися.

Для повної гармонії в любовних відносинах представникам даних знаків зодіаку рекомендується попрацювати над собою. Необхідно постаратися перебороти вроджені риси природного характеру, і прагнути у всіх питаннях знаходити компроміси. Ні в якому разі не можна таїти образи на свою половинку в душі.

У ліжку (сумісність в сексі 81%)

Сумісність чоловіка Діви і жінки Скорпіона в ліжку хороша. Але при цьому на початковому етапі пізнання один одного практично завжди виникають проблеми. Це пов’язано з тим, що у партнерки від природи великі потреби в сексі. Але у чоловіка Діви не розвинена сексуальність від природи і інтимна сфера не є для нього важливою складовою життя.

Але, якщо партнери проявлять терпіння, то вони зможуть налагодити інтим і отримувати від нього задоволення. Перш за все, партнерка повинна зрозуміти, що холодність кохану людину в ліжку не говорить про відсутність глибоких почуттів. Просто потрібно навчити його розкріпачуватися і отримувати справжнє задоволення в ліжку. У більшості випадків наполегливої ​​красуні це вдається зробити.

Як правило, швидше налагоджуються сексуальні відносини у людей старшого віку, в цьому їм допомагає їх великий життєвий досвід. Розбудити сексуальну пристрасть у молодого хлопця, який народився під знаком зодіаку Діва, дуже важко.

Слід розуміти, що навіть якщо сексуальне життя налагодиться і буде наповнена неповторними емоціями, партнер залишиться прихильником традицій. Він не стане прихильником експериментів, і не буде відгукуватися на різні нововведення. Зовсім розкріпачене поведінку партнерки в ліжку може його просто відштовхнути.

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 72%)

Сумісність Діва і Скорпіон в шлюбі висока. Пара при виникненні глибоких почуттів здатна створити міцний сімейний тандем. Подружжя прихильники традиційних сімейних цінностей, вони цінують щирість, вірність і відданість у відносинах. Завдяки працьовитості подружжя в сім’ї все нормально складається у фінансовій сфері.

Для створення щасливої ​​родини у представників даних знаків зодіаку є величезні шанси. Подружжя прагнуть проводити вільний час в домашній обстановці, спілкуючись один з одним на різні теми. Але при цьому супутнику потрібно розуміти, що для різноманітності життєвих вражень, дружині потрібно періодично відвідувати різні громадські заходи.

Не слід боятися зрад в такому тандемі, адже сімейні відносини між чоловіком Діва і жінкою Скорпіон грунтуються на вірності і порядності. Де б подружжя не перебували сім’я для них завжди залишається на першому місці. Вони цінують стабільність і ніколи не стануть руйнувати міцний тандем необдуманими вчинками.

Будь-які розбіжності вирішуються шляхом компромісів. Сварок і скандалів в сім’ї не буває. В основному це заслуга делікатній і тактовної подружжя. Вона завжди знайде слова, щоб зняти напругу, що виникла з якого-небудь приводу.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 58%)

Сполучуваність природних характерів чоловіка Діва і жінки Скорпіон для дружби хороша. Але на заваді цьому стоїть часто любовне тяжіння. В силу цього міцні дружні союзи виникають рідко.

Найбільш імовірною дружба виявляється у випадках, коли Діва і Скорпіон знають один одного з дитинства. Спілкуючись протягом тривалого часу, вони стають подібними брату і сестрі, що вже само по собі перекреслює виникнення любовних почуттів.

Дружба можлива також між людьми різних поколінь. Особливо часто міцні дружні тандеми виникають серед колег. Таким друзям під силу вирішити найскладніші завдання, адже вони здатні підтримувати один одного, підказуючи правильні шляхи вирішення. Зазвичай друзі дуже успішні люди. Часто партнери організовують власний бізнес, який ґрунтується на абсолютній довірі.

Чоловік Скорпіон і жінка Діва – сумісність

Розвиток відносин між чоловіком Скорпіон і жінкою Діва залежить від багатьох обставин. Завдяки внутрішній силі партнера в тандемі може зберігатися спокійна атмосфера. Але при цьому жінці слід контролювати свої вчинки і висловлювання. Якщо в союзах буде панувати довіра, то вони будуть міцними.

У любовних відносинах (сумісність в коханні 59%)

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Діви в любовних відносинах трохи вище середнього рівня. Часто трапляється так, що представники даних знаків зодіаку шукають постійних відносин і, зустрівшись, розуміють, що у них є шанси побудувати благополучні відносини.

Примітно, що Скорпіон і Діва володіють від природи скритністю, але при цьому гранично відверті один з одним. Вони чесні, і вважають за краще прямо висловлювати свою думку з будь-якого приводу безпосередньо в обличчя співрозмовнику. Це не є дратівливим чинником, так як кожен з супутників робить висновки з критики і намагається вдосконалюватися.

Партнери люблять проводити час разом, але у чоловіка Скорпіона іноді виникає бажання спробувати свої сили у суспільстві. Це може стати приводом для ревнощів партнерки. Слід не допускати висловлення недовіри на адресу коханої людини, йому це не сподобається. Адже він вважає, що любов може грунтуватися виключно на вірності.

Не зовсім хороша сумісність Скорпіон і Діва в любові говорить про те, що партнерам потрібен певний час, щоб звикнути один до одного. Чим довше вони знаходитимуться разом, тим міцніше буде ставати любов. Прагнення до взаєморозуміння дозволяє партнерам не боятися ніяких негативних зовнішніх чинників.

У ліжку (сумісність в сексі 60%)

Сумісність Скорпіона і Діви в ліжку не дуже висока. Багато в чому стан інтимної сфери залежить від обставин, що склалися. Складнощі в сексуальних відносинах пов’язані з більш високою емоційністю і активністю партнера в інтимній сфері. Партнера може дратувати холодність жінки. Це означає, що для досягнення гармонії необхідно буде набратися терпіння.

Дівчина Діва завжди звертає увагу на дрібниці і інтимна сфера для неї в цьому плані не виняток. Саме тому партнеру слід контролювати свої емоції і не чинити сильний тиск на партнерку.

Адже дуже часто природна закомплексованість змушує партнерку соромитися навіть свого власного тіла.

Це часто дратує чоловіка, адже він підсвідомо прагнути бачити поруч із собою в ліжку розкріпачену і пристрасну жінку.

Якщо дівчині вдасться позбутися від природних комплексів, то інтимні стосунки дозволять отримувати партнерам незабутні відчуття.

У шлюбі (сумісність в сімейному житті 65%)

Шлюби між представниками даних знаків зодіаку полягають не часто, незважаючи на те, що сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Діви в шлюбі вище середнього рівня.

Це пов’язано з тим, що людям дуже складно знаходити спільну мову на початковому етапі відносин. Атмосфера в сімейних тандемі наповнена сварками і нерозумінням.

Але якщо подружжю вдасться вдало подолати кризу, то сімейний тандем зміцнюється і зберігається тривалий час.

У такому шлюбі мало пристрасті, його основою є бажання мати поруч надійну людину, на підтримку якого завжди можна розраховувати. Закохані обирають один одного, тому що прагнуть до стабільності в житті.

У побуті вони знаходять спільну мову в усіх питаннях, панує злагода в фінансовій сфері. Незважаючи на працьовитість і вміння заробляти, подружжя відповідально ставляться до витрати грошей і завжди контролюють сімейні витрати.

Найбільш гладкими відносини бувають, коли партнери досягають середнього віку. Отриманий життєвий досвід дозволяє їм цінувати один одного. Чоловік починає вести себе більш стримано, а його вірна супутниця перестає критично ставитися до його вчинків. Душевної порожнечі і нудьги в сімейних тандемі не присутній.

У дружбі (сумісність в дружніх відносинах 60%)

Дружба між чоловіком Скорпіон і жінкою Діва можлива, але при цьому тісно спілкуватися їм не рекомендується. Вони можуть набриднути один одному. Тому вільний час вони повинні проводити нарізно. Якщо друзі будуть спілкуватися періодично, то підтримка і поради будуть дуже корисними.

Дружні союзи засновані на взаєморозумінні і довірливості. Відповідальні та серйозні супутники готові кинутися на допомогу в будь-яку хвилину, але при цьому прагнуть забезпечити собі певну свободу дій. Дуже важливо, щоб один відмовився від свого прагнення домінувати в дружньому тандемі. Чоловікові слід прислухатися до думки практичною подруги.

Якщо складається міцний дружній тандем, то любовні відносини в парі не виникнуть ніколи. Тому другим половинкам людей нема про що хвилюватися, але при цьому не слід розраховувати і на дружбу сім’ями.

Як правило, дружба виникає на основі ділових відносин. Робота в одному колективі згуртовує людей. Ідеї ​​талановитого друга, успішно просуває терпляча і посидюща подруга. Більшість складних завдань друзями вирішуються дуже швидко.

Як жінці Діві завоювати чоловіка Скорпіона

Завоювати чоловіка Скорпіона жінці Діві не складно. Особливо відносини дуже швидко складаються, якщо обранець перебуває в пошуку стабільних зв’язків. Якщо він в конкретний період часу націлений на створення сім’ї, то врівноважена, розсудлива і практична панянка Діва обов’язково його зацікавить.

Прискорити розвиток подій жінка може, якщо залучить обранця своєю зовнішністю. Для цього необхідно буде попрацювати, адже дівчина Діва не прагнути виглядати спокусливо, вона вважає за краще внутрішню сумісність.

Чоловік Скорпіон також прагнути бачити поруч із собою супутницю з високим інтелектом, але для нього не менш важливим привабливим фактором є і її сексуальна привабливість.

Дуже важливо не перестаратися, так як будь-яка вульгарність в створюваному образі відштовхне обранця.

Зі зворотного боку необхідно зберегти певну загадковість, вона обов’язково зацікавить обранця і пробудить в його душі бажання ближче познайомитися з жінкою.

Чоловік Скорпіон від природи відрізняється імпульсивністю характеру. Але жінці Діві для того, щоб мати надію на продовження відносин, слід цього не помічати. Будь-яка критика стане відштовхуючим чинником.

Як чоловікові Скорпіону завоювати жінку Діву

Щоб чоловікові Скорпіону завоювати серце жінки Діви доведеться докласти багато зусиль і розробити серйозну стратегію.

Причина цього природна серйозність обраниці, яка не звертає уваги на залицяння, якими б вишуканими і оригінальними вони не були. Для обраниці важливо, щоб їй з обранцем було цікаво.

Вона звертає увагу на багато деталей, які на її думку, можуть стати в нагоді в житті.

Читайте також:   Що робити, щоб чоловік не зраджував: способи роботи над собою

Саме тому чоловікові потрібно прагнути продемонструвати свою різнобічність і здатність підтримувати бесіди на будь-які теми. Крім того важливо показати здатність аналітично прораховувати ситуацію життєву ситуацію і тільки потім приймати рішення.

Чоловікові Скорпіону все це під силу. Адже він здатний інтуїтивно сприймати світ, але при цьому у нього в душі завжди виникають сумніви з приводу прийнятого рішення. У цьому до пори до часу не варто визнаватися своєю обраницею. Вона повинна бути впевненою в тому, що поруч з нею знаходиться впевнений і сильний чоловік.

Потрібно обов’язково враховувати той факт, що обраниця – дуже земна і практична жінка. Тому її приверне реалістичний чоловік, який здатний ставити перед собою конкретні цілі і досягати їх.

Джерело: https://psy-magic.org/sovmestimost-znakov-zodiaka/1154-deva-i-skorpion-sovmestimost.html

Сумісність ДІВИ і СКОРПИОНА

У представників цих знаків зодіаку рівень сумісності високий. Незважаючи на різницю темпераменту діви і скорпіона, у них дуже схожі погляди на життя – обидва хочуть серйозності і сталості у всьому. Звичайно, багато чого один в одному для них незвично, але у відносин цієї пари плюси значно перевищують мінуси.

Чоловік ДІВА і жінка СКОРПІОН

Жінка в цих відносинах енергійніше чоловіки, але такому динамічному людині, як скорпіон, просто необхідний поруч хтось більш спокійний. При тісному спілкуванні цих людей, чоловік діва стає більш самостійною і активніше, а жінка скорпіон більш поміркованою в емоціях.

♍+ ♏: У любові

ВІДМІННА Сумісність – Познайомившись, хлопець діва і дівчина скорпіон будуть раді, зауваживши серйозність намірів один одного, адже вони обидва уникають випадкових зв’язків і шукають людину не для розваг, а для життя. В галасливих кампаніях немає потреби у обох, однак дівчина скорпіон все ж більш комунікабельними свого коханого. Цю пару об’єднує практичність у всьому, загальні погляди на багато ситуацій згуртують молодих людей ще більше.

Дрібні сварки можливі, але істотної шкоди відносинам вони не принесуть. І діва, і скорпіон люблять критикувати інших людей, і кохана людина не є для них винятком. Втім, в критиці обидва знака зодіаку не бачать образливого, а навпаки, прагнуть під її впливом з самовдосконалення.

♍+ ♏: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Для створення міцної сім’ї у цієї пари є всі шанси. Вони обидва – домашні люди, і хоч жінка скорпіон і має всюди знайомства і не так прив’язана до дому, як її чоловік, сім’я для неї завжди буде на першому місці.

Витрати загальних грошей в цьому шлюбі узгоджені. Ні чоловік, ні дружина не зайвих витрат не люблять, думають про майбутнє і намагаються мати про всяк випадок грошовий запас. У всіх матеріальних питаннях подружжя одне в одному впевнені.

У сексуальному плані сумісність непогана, але все ж дружина скорпіон більш емоційна, а чоловік діва за великим рахунком цінує в сексі саме техніку. У цій ситуації є шанси на розвиток. Жінка скорпіон володіє розвиненою інтуїцією і вміє знаходити делікатний підхід до людей. Чоловік діва і сам не помітить, як стане з нею більш ласкавим і уважним в ліжку.

♍+ ♏: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – У дівчини скорпіона і хлопця діви цілковите взаєморозуміння в усьому, вони можуть не тільки дружити, але і працювати разом.

Обидва талановиті і відповідальні, разом вони можуть заснувати спільний бізнес, який буде приносити стабільний дохід. Критичність один одного вони поважають, бо обидва не люблять недомовки і лукавство.

В даному випадку дружба між чоловіком і жінкою цілком допустима.

Чоловік СКОРПІОН і жінка ДІВА

Якщо у цієї пари немає взаємних зобов’язань, відносини будуть складатися легше, в іншому випадку обом сторонам доведеться попрацювати над стилем спілкування і бути один до одного терпиміше. Можна сказати, що сумісність чоловіка скорпіона з жінкою дівою знаходиться на середній позначці, а в який бік відносини будуть розвиватися, залежить від їх зацікавленості один в одному.

♏+ ♍: У любовних відносинах

ХОРОША Сумісність – Оскільки і хлопець скорпіон, і дівчина діва шукають постійних відносин, в плані серйозності вони один одного дуже влаштують. Незважаючи на скритність обох знаків, один у одного це пара викликає довіру, оскільки обидва вважають за краще говорити свою думку в обличчя співрозмовнику.

Затьмарити ці відносини здатна ревнощі дівчини діви, адже її коханий товариський і має успіх у жінок. Якщо вона почне обмежувати свободу хлопця, відносини можуть серйозно постраждати, а то і зовсім припинитися.

Якщо пара переживе цю кризу у відносинах, далі їм буде набагато легше. Чим більше ці люди знаходяться разом, тим складніше їм зважитися на розрив. Насправді цей союз може стати дуже вдалим, але прагнення до взаєморозуміння повинно бути у обох закоханих.

♏+ ♍: У шлюбі

ХОРОША Сумісність – Однозначної думки про про цей союз у астрологів немає, але всі вони сходяться на тому, що після декількох років спільного життя у цієї пари відносини стають набагато краще, ніж навіть в перші місяці після весілля.

Цей шлюб заснований не на пристрасті, подружжя бачить один в одному надійних людей для спільного життя. У них нормальна сумісність в побуті, однак зайва педантичність дружини діви буде перший час дратувати її чоловіка. У фінансових питаннях в цій сім’ї згоду, і діва, і скорпіон до витрати грошей відносяться дуже відповідально.

В інтимному житті чоловік скорпіон активніше і емоційніше. Його дружина діва кілька холоднувата, але з часом може стати більш уважною і лагідною з чоловіком.

Найбільш гладкими відносини в такому шлюбі бувають у людей середнього і старшого віку, в шлюбі молодої пари діви і скорпіона є місце для постійного з’ясування стосунків.

♏+ ♍: У дружбі

ХОРОША Сумісність – Дружба між чоловіком і жінкою в цьому випадку можлива, але нерозлучно краще разом їм не перебувати.

Справа в тому, що взаєморозуміння і довіру у цієї пари безумовно є, вони відповідальні і серйозні люди. Проблема в любові обох до критики, особливо в цьому успіху дівчина.

Хлопця це не буде пригнічувати, але якщо подруга перестарається, спілкування він припинить.

Хлопець скорпіон і дівчина діва в одній кампанії навряд чи перетинаються, оскільки діва більше зосереджена на будинку, а скорпіон більш відкритий для спілкування. Якщо ж їх пов’язує спільна справа, взаємний інтерес виростає в рази. Згодом дружба цієї пари міцнішає.

Відео: ДІВА ♍Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-devy-i-skorpiona

Сумісність Діва і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Діва вірить, що здатна перевиховати будь-якого, вилікувати від вивертів і заскоків, розгладити зморшки, зцілити рани. Але ось Діва зустрічає Скорпіона. Шум, тріск, дим, іскри … Коротке замикання.

Скорпіон нікому не дозволяє не те що переробляти – просто аналізувати його натуру. Якими б не були його пороки, вони не підлягають обговоренню. Плутон – грізна планета.

Якщо Скорпіон курить, остерігся радити йому, щоб кинув шкідливу звичку. Якщо ж ні, не здумайте хвалити. Скорпіони народжуються з таким запасом самовпевненості, що не потребують похвалах.

І як це не парадоксально, при такому зарозумілості вони дуже підозрілі і нікому не дозволять гладити себе по голівці.

Нагородите Скорпіона Нобелівською премією. Думаєте, він затремтить від подяки? Як би не так! Проворчіт тільки, що нарешті усвідомили його перевага. Він заздалегідь упевнений в перемозі – неважливо, чи йде мова про біг в мішках, політичної кампанії або присудження премій Американської академії.

Його неможливо здивувати. Або ж неможливо розпізнати його здивування. Скорпіон носить непроникну маску. Він ніколи не підхопить жарти і розчарує тих, хто вирішив порадувати його сюрпризом в день народження. Ніякої спонтанності.

Діви теж не люблять сюрпризів. Будь-які несподіванки змушують їх нервувати: вони не вкладаються в звичну схему і виводять Дев з рівноваги на кілька годин. Але Діви НЕ підозрілі. Вони не звикли плекати внутрішні страхи, а саме ці страхи народжують підозрілість.

Їм також чужа самовпевненість Скорпіонів. Самовпевненість має на увазі, що людина в чомусь впевнений або майже впевнений, а Діви дуже ясно розуміють недосконалість людської природи в цілому і своєї зокрема. Діви одержимі ідеєю самовдосконалення.

Проникливий Скорпіон швидко усвідомлює цю підкупливу суворість до себе і мимоволі відчуває прихильність до доскіпливій Діві. І навіть безстороння картина, бурчання і бурчання Свого милосердя його.

Всупереч здоровому глузду, ці двоє стануть несподівано близькі, тому що близькість означає для них щось зовсім особливе.

Може, хтось і побоїться проникнути в загадкову природу Скорпіона, заглянути під покрив таємниці, але тільки не Діва, що володіє цікавістю і мужністю дослідника полярних широт.

Діва не стане грубо зривати маску, просто спробує вгадати, що заховано від сторонніх очей. Діви не відчувають страху з представниками інших Сонячних знаків.

Вони поважають здатності Скорпіона до аналізу і критики і намагаються уникати зіткнень, якщо розбіжності несуттєві. По-перше, Діва довіряє Скорпіону, який так само акуратний і обережний, як вона, і навіть мудрішими і завбачливі.

По-друге, Діва розуміє, що в змаганні умів у неї не так вже й багато шансів виграти. Так чи варто даремно дратувати мстивого Скорпіона? Це непродуктивний підхід. Непродуктивний – одне з улюблених слів Діви.

Скорпіон добродушно посміюється над практичними Дівами. Ці милі, розумні, ввічливі люди не становлять загрози. Нез’ясовним чином Діви заспокоюють дух Плутона, і якщо хтось відчуває себе незатишно в їхньому товаристві, то це не Скорпіон. По правді кажучи, Скорпіони поводяться надзвичайно розкуто в присутності Діви. А це велике мистецтво – змусити Скорпіона триматися вільно.

Сумісність Діви і Скорпіона, що з’єднує Земний і Водний елементи, обіцяє спокійну і ненав’язливу підтримку прагненням Скорпіона, обіцяє йому успіх в суспільстві і блискучу кар’єру. Перед Дівою воно відкриває нові перспективи і долучає її до прогресивних теорій.

Швидше, ніж будь-хто інший (крім Тельця, Рака і Козерога), Скорпіон допомагає Діві впоратися з хвилюванням і поганим настроєм, стати холоднокровніше. Їх вплив може лягти похмурої (Скорпіон) або тривожної (Діва) тінню на життя інших людей, але вони, безсумнівно, благотворно діють один на одного.

Звичайно, негармонійність Місяця або Асцендента в картах їх народження привнесе роздратування і напруженість. У будь-якому випадку це не розтягнеться надовго. Скорпіон не стане мовчки страждати – він або рішуче запропонує змінити відносини, або зажадає розірвання союзу.

Діви теж не зволікають, коли позбавляються ілюзій.

Які б відносини не пов`язували цих двох – родинні, дружні або любовні, у них є багато спільного, такого, що становить солідний фундамент для взаєморозуміння. Жоден з них не продасть себе дорожче або дешевше того, що варто. Обидва знають свої таланти, свої недоліки і межі, далі яких не підуть.

Діва ніколи не упустить вдаліше прогавить її і Скорпіон. Як ми говорили, Скорпіон свідомо впевнений в успіху, що не заважає йому прикинути можливі доходи. Скорпіони іноді помиляються, але частіше бувають праві, і цим захоплюють Діву. Будучи Рухомим, мінливим знаком. Діва ніколи не живить заздрості до Скорпіона. Чи не пробує змагатися з ним.

Тому Скорпіону немає потреби захищатися і змагатися. Звідси і свобода в спілкуванні.

Діва ніколи не погодиться з тим, що Скорпіон безжалісний і небезпечний. В її очах Скорпіон постає великодушним захисником, якого знайоме співчуття. Так само і Скорпіон не дозволить нікому називати Діву метушливої ​​і нервової. У цьому союзі Діва зазвичай користується заступництвом Плутона і насолоджується гарячої відданістю, яку важко заслужити. І погано доведеться її ворогам!

Схильність критикувати все і вся – по суті справи, єдиний недолік Діви. Але ви ніколи не переконаєте її в цьому. Діви вважають, що володіють усіма можливими недоліками. Назвіть будь– і вони визнають себе винними в ньому.

Однак навіть їх самоприниження не входить настільки далеко, щоб визнати своїм недоліком егоїзм. Жодне зі звинувачень не було б так несправедливо. Ці чоловіки і жінки вважають себе зобов’язаними допомогти тим чи іншим способом кожному, хто зустрічається на їхньому шляху.

Самозречення відображене в серці і душі Діви.

На вашому місці я б не наважилася назвати їх егоїстичними в присутності Скорпіона, який випробував на собі ніжну відданість Діви. Це було б вкрай нерозумно з вашого боку.

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Діва – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Діва і жінка Скорпіон – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-deva-i-skorpion-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *