Сумісність економного тільця і ​​щедрого лева: що чекає пару

Сумісність економного Тельця і ​​щедрого Льва: що чекає пару

Зміст приховати

Teлeц і Лев

Каменем спотикання в цьому союзі може стати що почався фінансове питання. Однак якщо його усунути, то відносини в парі можуть бути вельми міцними і гармонійними. Стрижнем цього союзу є потужне фізичне тяжіння.

Цей союз може бути дуже тривалим і міцним, якщо обидва партнери навчаться іноді закривати очі на свої протиріччя в характері і спробують шукати компроміс в конфліктних ситуаціях. Так, вони по-різному дивляться на життя, у них зовсім різні риси характеру і до досягнення своїх цілей вони йдуть різними шляхами. Але це саме той випадок, коли протилежності притягуються.

Їм обом є чому повчитися у своєї половинки якраз за рахунок цих протиріч. Тельцю – як бути щедрим зі своєю жінкою, Льву – як стати берегинею домашнього вогнища, а не власного царства.

Можливо, жінка-лев іноді змусить свого обранця ревнувати, але це внесе нову нотку в їх взаємини, розбудить нову пристрасть. Якщо обидва партнери навчаться іноді поступатися і хвалити свого партнера, а не тільки чекати похвали в свою чергу, то союз їх стане справжньою фортецею, здатної вистояти будь штурм. Так, саме так найкраще описати взаємини цих двох.

Якщо вже у них зародилося взаємне почуття, то вони будуть стояти за нього до кінця. Ніякі дрібні сварки не зрівняються з постійністю цих знаків. Обидва навіть зможуть пробачити зраду заради збереження сім’ї. Їх союз можна описати словами: «один раз і назавжди».

 • Жінки-Леви буквально випромінюють позитив, любов до життя, енергійність і тонус. Це дуже приваблює Тельців;
 • Обидва партнери цінують стабільність у всьому, в тому числі і у взаєминах;
 • Жінка-Лев вміє бути справжньою берегинею домашнього вогнища, а це якість в жінках тілець дуже цінує;
 • Обидва партнери готові забути сварки і неприємності заради того, щоб зберегти свій союз;
 • Телець може стримати пориви жінки-лева до марнотратства, а вона до цього дуже схильна;
 • Обидва знаки є досить сильними особистостями за своїм характером, тому, при бажанні і старанної спільній роботі вони удвох здатні перевернути гори;
 • Жінка-Лев, коли вона закохується по-справжньому, здатна заради свого чоловіка відмовитися від усіх царських почестей;
 • У парі присутня сильна і взаємне фізичний потяг;
 • Обидва знаки відрізняються патологічної вірністю своїм партнерам, що гарантує стабільність у відносинах;
 • Ця пара здатна захищати свій союз від зовнішніх подразників, які здатні його зруйнувати.
 • Тельців можуть сильно дратувати характерні для Львів прояви характеру і внутрішнього «Я»;
 • Ці два знаки по-різному ставляться до грошей. Економний і завбачливий Телець не розуміє, чому його обраниця викидає гроші на вітер;
 • Обидва знаки мають досить егоїстичний характер, тому їм буває важко прислухатися до потреб і бажань своєї половинки;
 • Обидва знаки потребують похвали і визнання своїх досягнень, але не завжди готові висловити її в сторону свого партнера;
 • У цій парі можна спостерігати боротьбу за статус «головного» сім’ї. Владний Лев не завжди може дати Тельцю відчути себе чоловіком;
 • Жінка-Лев завжди знаходиться в самому центрі чоловічої уваги, що загрожує нападами ревнощів з боку Тельця;
 • Представники цих знаків іноді щиро не розуміють, чому їх друга половинка надходить не так, як би це зробили вони;
 • У спробах заробити більше грошей, Телець може цілодобово пропадати на роботі і такий порядок справ дуже не влаштовує Льва;
 • Обидва знаки дуже важко йдуть на компроміс і практично не здатні підкориться;
 • Для жінки-лева в побуті важлива розкіш, а для Тельця – практичне застосування предметів.

Оскільки, каменем спотикання у відносинах цієї пари часто стають гроші, а точніше різний до них відносини, то кожному представнику цього союзу варто чогось навчитися в іншого. Тельцю варто спробувати іноді відноситься до життя простіше і дозволяти собі іноді розщедриться на маленькі радості життя. Льву варто навчитися у Тельця більш серйозного ставлення до сімейного бюджету.

Для створення гармонійного союзу цій парі важливо навчиться розмовляти один з одним, а головне – чути один одного. Іноді вони щиро не розуміють, чому їх партнер надходить абсолютно не так, як би їм хотілося. Тому, важливо говорити один одному про свої очікування, про розчарування і претензії. Робити це потрібно дуже акуратно, щоб ні в якому разі не поранити почуття партнера.

Обом партнерам в цьому союзі дуже важлива похвала і визнання. Тому, варто не тільки чекати схвалення з боку обранця, а й похвалити його в свою чергу.

Жінкам-Левам іноді варто утриматися від демонстрації свого характеру, адже чоловік-тілець, перш за все, цінує спокій і врівноваженість. Впертому Тельцю, в свою чергу, варто іноді бути більш поступливим. Його обраниця – цариця звірів, тому не варто про це забувати.

Однак об’єднавши свої зусилля, ці двоє здатні домогтися чого завгодно, нехай і кожен своїм власним шляхом. Можливо це й на краще, адже Лев, з висоти свого царського величі береться тільки за масштабні проекти, а дрібні деталі доведе до досконалості впертий Телець.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Лев

Сексуальні стосунки в цій парі можуть принести партнерам як багато задоволення, так і багато розчарування. Вони обидва дуже палкі і чуттєві і вважаються відмінними коханцями. Однак, існує і певний ряд проблем, з якими ця пара може зіткнутися в особистому житті.

По-перше, в голові у жінки-лева – безліч нереалізованих бажань і фантазій. Однак вони не завжди можуть припасти до смаку консервативному чоловікові-бичка.

По-друге, жінка-лев бажає завжди тримати все під контролем, практично правити. Це стосується і інтимної сфери відносин, що не завжди подобається, а іноді навіть дуже засмучує Тельців.

По-третє, Тельці часто виводять власне задоволення в сексуальному житті на перший план, чого Леви просто не можуть потерпіти.

Однак якщо цій парі вдасться безпосередньо поговорити, розповісти про свої невдоволення і разом знайти компроміс, їх сексуальне життя обіцяє бути вельми вдалою.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Лев

Якщо представники цих знаків все-таки зважаться узаконити свої стосунки, то їх шлюб триватиме довгі роки. Жінка-Лев зможе створити з затишного сімейного гніздечка справжнє царство. При цьому здобувач-тілець буде отримувати справжнє задоволення, бачачи, що зароблені ним гроші партнерка вкладає в їх спільний дім.

Жінка-Лев стане відмінною матір’ю, тому в їхньому будинку завжди буде звучати дитячий сміх. З чоловіком-телям, жінка зможе відчути себе як за кам’яною стіною: він надійний, практичний і зважений в своїх вчинках. При цьому любляча жінка-лев заради свого обранця здатна зробити все.

Так, в цьому союзі не обійдеться без дрібних негараздів і сварок. При такій тотальній несхожості характерів без них просто ніяк. Однак для обох представників цього союзу сім’я має найвищу цінність, і вони будуть робити все, щоб ті вберегти.

Згодом подружжю також вдасться знайти гармонію і в інтимній сфері спільного життя. Знайшовши згоду, вони зможуть щодня відкривати все нові і нові грані в характері своєї коханої людини.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Лев

Дружба між цими двома людьми можлива, але більше як виняток. Вся справа в тому, що вони абсолютно різні, і дружбу також сприймають по-різному.

Для жінки-лева важливі постійні виходи в світ разом зі своїми друзями. Вона любить яскраві вечірки в кращих клубах міста, відпочинок на дорогих курортах і не пропустить жодного важливого заходу.

Телець ж, зі свого боку, вважає це марною тратою грошей і вважає за краще бюджетні види відпочинку. Жінці-Льву важливо відчувати себе єдиною і чарівною в будь-якій ситуації, навіть в колі друзів.

Від своїх друзів-чоловіків їй важливо постійно отримувати якісь знаки уваги, від букета троянд, до флакончика дорогих парфумів. Телець ж, в свою чергу, вважає, що гроші він може витрачати на свою сім’ю, а друзі – це ті, хто проводять з ним час безоплатно.

Однак якщо так сталося, що між цими двома зав’язалися дружні або товариські відносини, то це надовго, якщо не сказати назавжди. Вся справа в їх тотальної прихильності до традицій і сталості.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Лев

Спрацюватися цій парі буде досить легко. У них обох повно енергії для виконання поставлених завдань, тому процес реалізації різних трудових проектів буде протікати без будь-яких труднощів.

Єдина відмінність полягає в тому, що до досягнення мети цих двох штовхають різні цілі. Для практичного і бережливого Тельця на першому місці знаходяться гроші. Тому, заради просування по кар’єрних сходах і підвищення окладу він буде робити все.

Для Львова на першому місці знаходяться особистісні амбіції. Їм важливо відчувати себе кращими в усьому, ловити на собі захоплені погляди і слухати похвалу від вищестоящого начальства. При цьому грошова сторона питання не цікавить Львів абсолютно.

Що стосується розподілу цих знаків на щаблях кар’єрної драбини, то більш злагоджену роботу від них можна очікувати в тому союзі, в якому жінці-лева належить керівна посада, а чоловік-тілець буде її підлеглим.

У Львів завжди досить сил і енергії для реалізації великих проектів і натхнення своїх підлеглих. Телець ж із задоволенням буде виконувати все, що йому доручено, аж до дрібних деталей.

Що потрібно знати Жінці-Леву про Чоловікові-Тельці

Тельці – це той знак зодіаку, який буквально вражає своїм спокоєм і врівноваженістю. Вони на дух не переносять різного роду примхи, і тим більше істерики. Але такий спосіб прояви свого характеру вельми характерний для Львова. Тому, іноді їм варто бути трішки мудрішими і утриматися від демонстрації свого «Я».

Чоловіки-Тельці також не розуміють тієї легковажності, з якою, на їхню думку, їх обраниці ставляться до грошей. Жінки-Леви часто намагаються довести тільцям, що придбана ними річ буде корисна в побуті. Однак така тактика не завжди спрацьовує. Набагато кращим варіантом буде попросити у своєї половинки щось в якості подарунка.

Жінки-Леви дійсно знають толк в тому, як потрібно приймати презенти від чоловіків. Тому, їх реакція на подарунок буде для Тельця найкращою нагородою, заради цього він ніяких грошей не пошкодує. Чоловікові-бичка як повітря потрібна похвала. Для нього це ознака його значущості в житті жінки.

Жінкам-Левам іноді може здатися, що Тельці претендують на частину їх «царства», хочуть забрати собі лаври слави. Насправді, їм просто хочеться знати, що обраниця готова розділити з ними все на світі.

Що потрібно знати Чоловікові-Тельцю про Жінку-Леві

Лев – цар звірів, а жінка-лев прагне бути справжньою царицею у всьому, що хоч якось її стосується. Саме тому чоловікові-бичка іноді варто забути про впертий, і побалувати самолюбство своєї жінки. Їй потрібно частіше говорити компліменти і тоді вона розквітає на очах.

Показавши жінці-лева, що саме вона є царицею в його житті, тілець зможе перетворити цю жінку в поступливого муркоче кошеня. Крім того, цариці потрібні царські подарунки. Тельцю варто балувати свою жінку і тоді її вдячність буде дійсно схоже на королівської милості.

Іноді чоловікам-тільцям може здатися, що їх обраниця здатна закрутити роман з кожним зустрічним. Однак це зовсім не так. Леви відрізняються своєю вірністю і постійністю, тому їх партнерам нема про що турбуватися.

Вся справа в тому, що жінкам-левам важливо відчувати себе практично центром всесвіту. Тому, вони із загадковою усмішкою приймають компліменти від знайомих і не дуже чоловіків, що з боку може виглядати як флірт.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Льва c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Тeльцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-telets-zhenshina-lev/

любовний термометр

Сумісність економного Тельця і ​​щедрого Льва: що чекає пару

Щоб згладити конфлікти, неминучі в даному шлюбі, Лев повинен прагнути підтримувати Тельця. У той же час Тельцю не слід зачіпати самолюбство партнера, краще зайвий раз заохотити Льва і направити його здатності в творче русло.

Сумісність в сексі

В інтимних стосунках у Тельця і ​​Льва проблем непрідвідется, але для цього Лев повинен задавати темп і настрій у відносинах.

Сумісність у роботі

Телець і Лев можуть працювати разом, але розбіжностей і суперечок буде дуже багато. Їм важко підлаштуватися один під одного і прийти до єдиної тактики ведення робочого процесу.

Сумісність в бізнесі

Телець і Лев доб’ються успіхів в бізнесі за однієї умови, якщо вони будуть дотримуватися об’єктивності.

Сумісність в дружбі

Дружбв між Тельцем і Левом може бути міцна і на довго. Сумісність Телець і Лев в дружбі хороша, якщо у них знайдуться спільні інтереси

Начальниця Телець підлеглий Лев

Лев відчуває себе не в своїй тарілці, йому здається, що начальниця-Телець не дає йому показати свої креативні здібності. Тельцю ж важливіше в роботі – матеріальний результат, а у Льва він низький. Тому обидва незадоволені, хоча з почуття гордості і не стануть ворогувати в відкриту.

Начальник Лев підпорядкована Телець

Лев – строгий, авторитарний і благородний начальник. Він поблажливим до слабких, але Телець не слабка, і Лев її не шкодує. Виконавча і працьовита жінка-Телець відчуває себе недооціненою, адже Лев чекає від підлеглих креативу, який їй чужий. У них часто виникають конфлікти.

Начальник Телець підпорядкована Лев

Найгірша комбінація. Левиця любить великі проекти, блиск і свята. Вона може затіяти велике діло, організувати основні моменти, а потім закинути його, надавши іншим розбиратися з дрібницями. Вона любить, щоб її хвалили. Телець вважає, що нагорода за роботу виражається в тих грошах, які отримує співробітник, а похвали не потрібні.

Начальниця Лев підлеглий Телець

Хороший діловий союз. Левиця любить блищати, вона хороша, як начальниці. До підлеглим, якщо ті з нею не сперечаються, вона щедра – а Телець не буде сперечатися і проявить незвичайну працьовитість, якщо йому будуть добре платити. Іноді Левицю дратує впертість Тельця, він не вміє шукати підхід до начальства, але це з лишком компенсується його надійністю і працездатністю.

Які бувають складності в союзі у чоловіків-Львів і жінок-Тельців

Пара найчастіше стикається з двома проблемами. Перша пов’язана з грошима. Лев щедрий, може бути, не завжди від душі, але факт залишається фактом: гроші Лев не береже. Друга проблема серйозніша. Якщо Телець сильніше Лева, вона може його придушити. Його широта душі і веселу вдачу сприймаються нею як інфантильність.

Які бувають складності в союзі у жінок-Львів і чоловіків-Тельців

Проблеми у Левиці і Тельця виникають у зв’язку з грошима. Телець економний, не пускає грошей на вітер і багато працює. Левиця теж не нероба, але їй в роботі важлива самореалізація, а Тельцю – заробіток. Левиця ставиться до грошей зовсім не так, як Телець. Вона чекає від нього щедрості.

Читайте також:   Як почати розмову з дівчиною в інтернеті: правила і помилки

Як зберегти мир в домі чоловіка-Льву і жінці-Тельцю?

Жінка-Телець розумна і практична з грошима. Їм зі Львом нелегко знайти спільну мову. Можливий компроміс, якщо Телець безмірно поважає свого Льва і згодна з його фінансовим планом – або якщо Лев сам довірив Тельцю рішення загальних фінансових питань. Без поступок однієї зі сторін нічого не вийде.

Як зберегти мир в домі жінці-Леву і чоловікові-Тельцю?

Помилка жінок в стосунках з Тельцем в тому, що вони починають витрачати гроші на те, що повинно сподобатися Тельцю. Але Телець не схвалить таких витрат.

Якщо Левиця не може втриматися від придбання дорогої розкішної речі, то правильним буде не пояснювати Тельцю, що йому вона теж сподобається, а попросити її у Тельця в подарунок і віддячити захопленням, щирим захопленням і хорошим настроєм. Одночасно не завадить вчитися у Тельця поводження з грошима.

Як виглядає ідеальна пара чоловік-Лев – жінка-Телець

В ідеальній парі Лев розквітає. Він привертає увагу доглянутим зовнішнім виглядом, здоров’ям і впевненістю в собі. Супутниця тримається в тіні, але не виглядає боязкою і пригніченою: жінка-Телець – це сильна особистість, яку Льву не подаючи. Часто Телець ставить на кар’єру і успіх Льва, присвячує цьому своє життя і не помиляється. За підтримки Лев здатний досягти великих висот

Як виглядає ідеальна пара жінка-Лев – чоловік-Телець

Обидва високо цінують сталість, дорожать міцними відносинами і вірні партнерові. Які випробування не приносила б їм доля, вони будуть боротися з ними і захищати свій союз. Навіть якщо в парі трапилася серйозна сварка, зрада, зникла любов, все одно Левиця і Телець будуть зберігати відносини до останнього.

Джерело: https://www.tarotaro.ru/portal/lovetherm/lyubovnyy-termometr-telec-i-lev

Сумісність Телець чоловік і Лев жінка в любові і шлюбі

Сумісність економного Тельця і ​​щедрого Льва: що чекає пару

ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА СУМІСНОСТІ: 7,9.

Законне право Льва керувати стикається з потребою Тельця настояти на своєму. Обидва знаки – фіксовані, тому ніхто не відступить навіть на дюйм. Лев сердиться все сильніше, Телець упирається.

Сумісність знаків Телець чоловік і Лев жінка

Економного Тельця обурює марнотратство Льва. Телець обережний і розважливий; Лев емоційний і екстравагантний. Телець вперто відмовляється постійно захоплюватися Львом, чий егоцентризм заважає йому проявляти відданість Тельцю, в якій той потребує. Лев шалений Тельця в спальні і за її межами. Виникає маса міжособистісних конфліктів.

Телець-чоловік і Лев-жінка: любов у відносинах

Леви є загальновизнаними царями джунглів і тому прихильно дозволяють іншим створінням гуляти з ними за одним столом. Великодушність Львів-жінок проявляється до тих пір, поки піддані визнають їх царствені претензії. Що стосується Тельців-чоловіків, то вони, як справжні бики, вважають розмови про чиюсь влади над собою досконалої нісенітницею.

Вони не з тих, хто охоче погоджується з чужою думкою, особливо коли мова йде про їхні пріоритети – їжі і матеріального благополуччя. Легко зрозуміти, чому цим двом потрібно багато часу і зусиль для зближення своїх позицій. Однак, якщо майже неможливе все ж трапиться, то вже раз і назавжди – фіксовані знаки все роблять грунтовно.

Саме через свою фіксованості і Тельці, і Леви готові впиратися з будь-якого приводу. Крім того, вони не забувають про власні потреби. Обидва очікують від свого партнера проявів розуміння до своїх інтересів, однак, будучи зосередженими на собі, вони, природно, ігнорують бажання один одного.

Найгірше, що в надмірному егоїзмі вони готові звинуватити кого завгодно, крім себе. Оскільки люди обох знаків не схильні до зайвої довірливості, їх егоцентричні устремління лише підливають масла у вогонь нерозуміння.

Тельці-чоловіки дуже потребують прихильних оцінках своїх особистих якостей, однак Леви-жінки чи дадуть до визнання чиїхось достоїнств тільки в тому випадку, якщо будуть впевнені у своєму «визнання»; Тельці-чоловіки ж не дадуть належну Левам-жінкам, поки не відчують до них подяки. Таким чином, утворюється замкнене коло.

Як це буває з усіма фіксованими знаками (особливо з урахуванням різних стихій), для збереження їх взаємовідносин необхідні зустрічні кроки партнерів.

Телець чоловік і Лев жінка: сумісність в сексі (в ліжку)

Кажуть, що ступінь розчарованості в стосунках безпосередньо пов’язана з рівнем демонстрованої партнерами пристрасті. У такому випадку ці двоє приречені на надзвичайну пристрасть.

Леви-жінки надзвичайно сприйнятливі до чуттєвості Тельців-чоловіків і відповідають їм щедрими любовними ласками. Необхідно відзначити, що і в інтимному плані обидва прагнуть до рівноцінного обміну.

Леви-жінки зачаровані сприйнятливістю Тельців-чоловіків, яким, в свою чергу, подобаються царствені манери партнерів – так що, при всій очікуване їх взаємного потягу, все ж не можна не відзначити його виняткову силу.

Оскільки і Телець, і Лев чутливі до обожнювання з боку партнера, їм слід зменшити свою гординю і висловити один одному вдячність. Неймовірне сексуальну напругу між ними може зберігатися досить тривалий час.

Ділова сумісність чоловіка Тельця і ​​жінки Льва

У бізнесі вони можуть досягти успіху в тому випадку, якщо строго дотримуються об’єктивності. Вони можуть бути особливо успішними в будь-якій справі, пов’язаному з продажами, оскільки це не суперечить їхнім особистим цінностям.

Телець чоловік і Лев жінка: в шлюбі (подружній союз)

Леви, ви повинні розуміти, що Телець не збирається позбавляти вас сцени або трону – це контрпродуктивно. Він просто хоче бути впевнений, що все ваше також належить і йому. В даному випадку в наявності чисто психологічний фактор, який при вибудовуванні взаємин з ним слід обов’язково враховувати.

Тельці-чоловіки люблять відчувати, що їх балують, хоча, дійсно, часто повідомляють про свої бажання в вимогливих тонах. Однак тверда позиція, зайнята вами, змусить їх переглянути свою поведінку. Просто відповідайте їм в тактовному ключі, без натиску, фразами, типу: «Я думаю, що …

»Такого роду відгук гарантує, що у Тельця не виникне і думки про тиск на нього; в іншому випадку можливість мирної угоди буде зведена до мінімуму. Висловивши подібним чином свій протест, змініть тему, щоб у Тельця-чоловіка був час «переварити» почуте.

Пізніше він сам повернеться до неї з уже готовим рішенням.

Сумісність Тельця чоловіки і Льва жінки: шанси на майбутнє

Леви дуже цінують ваше схвалення! Однак вам не слід ставити Львів-жінок в незручне становище натяками про їх очевидною залежності від вашої думки …

Вони хочуть від вас проявів свого обожнювання ними і зовсім не турбуються про те, що все навколо будуть в курсі ваших теплих почуттів до них. Ніхто краще вашого не вміє виносити безапеляційні судження про іншу людину.

Ви можете за хвилину змусити Льва-жінку відчути себе царем або ж наймитом. Постарайтеся не використовувати свій дар переконання занадто явно, інакше він, врешті-решт, втратить ефективність.

Гіршою якістю Львів-жінок є їх нескінченна потреба в схваленні, а найменш приємним з ваших – невпинне маніпулювання на цьому грунті. У взаємовідносинах з Левом слід чинити благородно, і ваше великодушність окупиться в довгостроковій перспективі.

Сумісність знаків Телець-Лев: як зберегти любов у відносинах

Ця комбінація з тих, що приречені на успішне майбутнє. Якщо фіксовані знаки будуть в змозі довіритися один одному, вони надовго зможуть об’єднати свої царства.

Буде потрібно докласти багато зусиль, щоб розвалити союз людей, настільки які не люблять змін.

Лояльність Львів-жінок до Тельцям-чоловікам – і навпаки – створює одну з найсимпатичніших зодіакальних пар; при мінімальному рівні взаєморозуміння вона здатна витримати перевірку часом.

Як сумісний Телець чоловік в любовних відносинах з іншими знаками гороскопу

Як сумісна Лев жінка у відносинах в любові і шлюбі

Обов’язкові для заповнення поля позначені знаком *.

Джерело: https://www.astromeridian.ru/sovm_telec_muzh_lev_zhen.php

Лев і Телець: сумісність в коханні, сексі і шлюб

Комунікативний, відкритий Лев перший йде на контакт і саме він є ініціатором відносин з Тельцями. Сумісність Лев і Телець показує, що у пари можливо прекрасне майбутнє як в сексі і любові, так в шлюбі. Активність, товариськість першого здатна перекрити будь-які конфлікти, розбіжності, навіть несумісність з партнером.

Відносини між жінкою Лев і чоловіком Телець зав’язуються буквально відразу, можуть тривати дуже довго. Вона зачарує обранця своєю красою, гострим розумом, яскравою зовнішністю, а він – своїм гумором, напористістю, несхожістю на інших. У закоханих багато спільного: їх смаки багато в чому збігаються. Але супутниця жадає пригод – чи зуміє партнер утримати її в стосунках?

Союз жінки Телець і чоловіки Льва часто будується на матеріальному добробуті. Але саме це потрібно чоловікові: він буде дертися вгору по кар’єрних сходах в той час, як його вірна супутниця буде організовувати, облаштовувати домашнє вогнище.

Сумісність Лев і Телець в любовних відносинах

Сумісність між ними досягає 60%. Обидва відносяться до фіксованих знаків, які не звикли поступатися. Сумісність знаків таблиця наочно демонструє, що закоханим важко порозумітися. Він проявить своє легендарне впертість, а Лев посилить натиск. Адже звик бути лідером, як в колі друзів, так в сім’ї.

Телець іноді готовий йому поступитися, але чекає від нього кроків у відповідь. Він терплячий, але має настільки ж сильний характер як у партнера. Може привести в лють, що його потреби ігноруються.

Причиною їх розбіжностей стануть фінанси. Леви один з найщедріших знаків зодіаку, а бережливого партнеру не сподобається, з якою легкістю його обранець розлучається з грошима.

Лев любить розкіш, обожнює бути в центрі уваги, живе сьогоднішнім днем. Другий більш обережний, часто замислюється про майбутнє. Між ними сильне фізичне тяжіння, але часто виникають побутові конфлікти.

Першому потрібно суспільство, він вважає за краще проводити вільний час у колі друзів. Другому добре у себе вдома. Він віддасть перевагу провести вечір в м’якому кріслі за переглядом фільму. Йому доведеться змиритися зі волелюбної натурою свого партнера – адже той чахне без уваги.

Сумісність жінка – Телець і чоловік-Лев в любові і шлюбі

Ця пара виглядає ефектно. Пристрасть знаків зодіаку велика – між ними відразу виникнуть любовні флюїди. Чоловік швидко приймає рішення, нерідко закохується з першого погляду. Він вміє справити враження на жінку: читає вірші, дарує дорогі подарунки, обсипає свою обраницю квітами.

Дівчина поєднує в собі меркантильність з романтичністю, тому обранець зробить на неї враження. Йому сподобається її доглянутість, вірність, темперамент.

Проблеми можуть виникнути, якщо дівчина не погодиться грати роль другої скрипки. Вона розумна, але вона іноді не вистачає жіночої мудрості. Вона володіє більш сильним характером, ніж партнер, і впевнена в собі.

Серйозні сварки виникають нечасто. Вона навчить супутника бути більш стриманим, терплячим. Супутниця стане більш гнучкою, здатною на компроміси. Часто потребує стабільності, вірності, а юнак схильний до постійних відносин.

Їй треба стримати свою ревнощі – на її супутника задивляються жінки, а він любить слухати їх компліменти, хоча не відповідає їм взаємністю. Їй треба зрозуміти, що такого чоловіка не можна критикувати прилюдно – це призведе його в лють.

Йому теж подобається, коли на його дівчину звертають увагу чоловіки, а супутниця завжди виглядає доглянуто, ефектно. Їхні стосунки призведуть до міцного шлюбу.

Він дотримується патріархальних поглядів на сім’ю. Хоче приходити в будинок, де його зустрічають діти і дружина, де чисто, чекає гаряча вечеря. Партнерка бачить свою родину такою ж. Вона готова забезпечувати побут, якщо чоловік досить заробляє. А партнер вміє це робити.

Сумісність в сексі жінка – Телець і чоловік-Лев

Секс у пари буде відмінним. У обох знаків присутній глибокий, стійкий темперамент, що дозволяє їм отримувати від сексу максимум задоволення. Інтимна життя буде бурхливою, інтенсивної.

Зрідка, жінці буде здаватися, що енергії в партнері надто багато, але це саме те, що їй потрібно.

Молода людина гідно оцінить м’яку простирадло, ароматні пахощі – це справа умілих рук його супутниці.

Сумісність жінка – Лев і чоловік – Телець в любові і шлюбі

Між ними виникнуть стабільні відносини. Обидва знаки постійні, вірні, володіють сильним характером. У них однакові життєві цілі, пріоритети. Коли у них починається роман, все навколо стає яскравішим.

Він сильний, розумний, небагатослівний, уміє заробляти. Вона яскрава, ефектна, темпераментна. Їй може не вистачати компліментів, красивих слів, але вона оцінить щедрі подарунки, які робить залицяльник.

Обидва ревниві, власники. Вони будуть належати один одному, їм не потрібно особистий простір. Для них важливі гроші, високий соціальний статус. У них висока сумісність, але їм необхідно навчитися враховувати не тільки свої бажання, але також свого партнера.

Йому доведеться змиритися з тим, що обраниця може бути королевою вечора, але не стане милою господинею. Вона вважає за краще відвідувати вечірки, світські раути, а він любить проводити час вдома. Їй потрібні не тільки подарунки, але також компліменти, слова захоплення.

Сумісність в сексі жінка – Лев і чоловік – Телець

Сексуальний гороскоп сумісності свідчить, що закохані підійдуть один одному в інтимному плані. Жінка любить експерименти, а чоловік витривалий, чуйно ставиться до бажань партнерки. Їх згуртують турботи про дітей, створення домашнього затишку.

Якщо партнери зуміють розкритися, довіритися один одному, то їх сексуальне життя буде яскравою, насиченою.

При цьому, довіритися партнеру доведеться саме чоловікові. Левиця в ліжку досить розкута – це безсумнівно сподобається її партнеру.

Якщо супутник зможе розслабитися, то Левиця подарує йому масу задоволення.

Паре слід більше часу проводити один з одним, тоді їх інтимне життя вийде на якісно новий рівень.

Союз цих знаків може дати величезну кількість плодів. Молоді відмінно уживаються як в роботі, так в сім’ї, будинки. Леви гарні у всьому, за що б не взялися, а Телець – це гарант стабільності, міцного тилу.

У союзу, де жінка – Лев, а чоловік – Телець можуть бути непогані шанси на створення міцного шлюбу. Вона буде прекрасною домогосподаркою, а він турботливим чоловіком, добувачем. Якщо партнери зуміє вирішити всі свої розбіжності, то їх шлюб може претендувати на звання ідеального.

Між чоловіком Левом і жінкою Тельцями можуть зав’язатися міцні, гармонійні відносини. У шлюбі ці двоє отримують все, про що мріяли: вона – стабільність, захист, а він – любов, турботу. У такої пари народяться талановиті діти, які ні в чому не потребуватимуть.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: юридичні основи, принципи поведінки

Джерело: https://piphia.ru/lev-i-telets-sovmestimost-v-lyubvi-i-sekse.html

Сумісність Телець і Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Бики потребують вірності і відданості, щоб переконатися в тому, що їх люблять і цінують. Леви потребують поклонінні і компліментах, щоб переконатися в тому, що їх люблять і захоплюються ними. Ні той, ні інший не отримують того, що чекають, навіть від тих людей, які народилися під їх же знаками, а цієї справді дуже засмучує …

Телець на дев’яносто градусів відстоїть від знака Лева. Аспект квадрата означає, що ці знаки не дуже добре гармонують, принаймні якщо Сонце і Місяць в їх картах народження не перебувають в гармонійних аспектах. Це положення сонячних знаків створює напругу.

Однак саме цей аспект дає чудове винагороду у вигляді взаєморозуміння і гармонії, якщо у цих двох вистачає самовідданості і терпіння для того, щоб скласти іспит на любов. Лев занадто егоїстичний, щоб стати абсолютно відданим і покірним, а саме цього хоче від нього Бик.

Телець дуже упертий для того, щоб поклонятися марнославному Льву. Обидва вони Постійні знаки, але чому б не замінити це словом «упертий»?

Іноді запальний Лев може залежати від спокійного, врівноваженого Тельця – коли треба впоратися з якоюсь неприємною ситуацією. У підсумку він може втратити всіляке довіру Бика.

Однак це не набридає Бикові так, як могло б набридати більше егоїстичному знаку: Биков найменше цікавить особиста слава! Якщо їм її запропонують, вони не стануть повертатися до неї спиною, але вони цілком можуть і не прийняти пропозиції.

Повага у вигляді готівки і душевний спокій цікавить їх набагато більше.

Я знаю одного чоловіка-Лева, який ніжно любив свою хвору дружину-Тельця.

Вона пережила більшість докторів, які передбачали їй смерть кожні півроку або близько того, і продовжувала, не піднімаючись з ліжка, займатися домашніми справами, що потроюється її жагу до життя.

Лев захоплювався її дивовижною витривалістю. Звичайно, його ніжність, любов і увагу творили чудеса, але її залізна воля теж була причиною медичного дива.

Хоч вони і постійно сперечалися, вона спокійно дозволяла йому поважати себе за мужність без тіні образи.

Вона добре знала, як багатьом була йому зобов’язана, але вона також знала, чого їй коштували зусилля бути бадьорою і веселою протягом багатьох років.

Телець рідко хвилюється через лев’ячого егоїзму, і вона навіть заохочувала його егоїзм, адже вона була розумною. Але поклонятися йому вона відмовилася, і це робило його таким нещасним, що він її, можливо, так ніколи і не пробачив …

Що об’єднує Тельців і Львів, так це ідеї та їх реалізація. Лев любить створювати грандіозні проекти і здійснювати великі задуми. Телець отримує задоволення, розмірковуючи про такого прибутку, яка могла б стати початком його величі.

У Тельця своя лінія поведінки: рівна, цілеспрямована і непохитна. Перепони не засмучують Биков так, як Львів. Зрештою, це частина тієї ціни, яку вони повинні заплатити за можливий успіх.

Зате один з улюблених девізів Льва: «Або все цілком – або я почекаю».

Леви, які до фанатизму люблять свободу, відмовляються приймати або навіть визнавати обмеження. Вони завжди рішучі і сповнені надій. Вони виграють всі фішки одним чудовим кидком гральних кісток, будь то бізнес, дружба, любов, шлюб або азартна гра. «Великі кішки» майже ніколи не упускають можливості, як сказав Кіплінг.

 • Поставити в радісній надії
  На карту все, що накопичив з працею,
  Всі програти і вбогим стати, як колись.
 • І ніколи не пошкодувати про те.

Телець, м’яко кажучи, просто неповороткий. Він може втратити свою можливість. При цьому неважливо, чим він ризикує – своїми грошима або своїм серцем. Якщо він програє, він пам’ятає про це довго – досить довго для того, щоб отримати користь, з цього досвіду.

І Бик і Лев можуть навіть зневажати один одного за невдачу (особливо якщо мова, йде про гроші).

Хоч це і не щось надзвичайне, вони обидва можуть лити на самоті гіркі сльози образи: Лев і Телець однаково не люблять плакати при свідках або відкрито визнавати свою невдачу.

Бик вважає, що найбезпечніший спосіб подвоїти гроші – це скласти їх і покласти назад в кишеню. Це досить добре характеризує філософію Тельця. Коли Бики молоді, вони вважають, що безпека їх рахунки в банку в поєднанні з відданою любов’ю протилежної статі – це найважливіше і необхідне в житті. Коли вони стають старше, вони вже в цьому переконані.

Єдине, в чому переконані Леви, – це в своїй здатності зробити так, щоб це сталося … Не дивно, що сердечність Львів і їх благородство духу в поєднанні з вірою в себе привертає до них Удачу.

Всі Леви – «великі кішки» з великим серцем і винятковою силою. Але коли образи їх власного егоїзму постійно не підтримуються компліментами інших, їм іноді здається, що вони всього лише кошенята. Правда, компліменти повинні бути щирими: Лев бачить наскрізь будь-яку лестощі – він так само проникливий, як будь-який правитель.

Леви люблять панувати, що іноді просто виводить Биков з себе. Але хіба хороші королі і королеви відносяться до своїх підданих не так? В глибині душі Телець буде радий цій левової захисту, переконливою любові, турботі про його добробут. І хоча він може вперто це заперечувати, ніхто більше Бика не цінує доброту і не потребує любові.

І тільки коли Лев починає віддавати королівські накази, які Телець сприймає як примус, починаються неприємності.

Раз по раз яскравий вогонь Льва все сильніше підігріває Бика, поки той не обрушить на Льва цілу тонну свого земного впертості і заперечення.

Тепер саме час згадати про те, що Сонце дає Левам не тільки силу, але і світло і тепло, а Венера вчить Тельців м’якості і любові. Сонце є Життя. Венера є Любов. Хіба потрібно що-небудь ще?

Сумісність чоловік Лев і жінка Телець – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Телець і жінка Лев – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-telec-i-lev-linda-gudman/

Жінка-Телець і чоловік-Лев – сумісність в коханні, стосунках, шлюбі, секс, дружбу

Здавалося б – що може бути спільного між грунтовної, незворушною, що стоїть обома ногами на землі леді – Телець і полум’яним, пристрасним, вогненним Львом? Але астрологи впевнені: ці протилежності притягуються на всі 100%. Такі люди успішно доповнюють один одного, знаходячи в своїй єдності справжнє щастя.

Любов і відносини

Лев робить життя Тельця більш палкої, даруючи саме ту любов, про яку завжди мріяла ця стримана реалистка.

Звичайно, іноді леді – Телець бентежить його здатність вирішувати всі питання махом, як слід не обдумавши. А крім того, в суперечках вона втрачається – Телець просто не вміє доводити свою точку зору емоційно, з криками, і при цьому залишатися люблячою жінкою.

Льва же дивує, як його кохана може зберігати холоднокровність в спірних, нервових, образливих ситуаціях.

Іноді чоловік замислюється – може, це спокій викликано нелюбов’ю? Але хвилюватися їм не варто – Тельці просто флегматичні від природи (і в цьому, до речі, їх сила, адже який чоловік не мріє зустрічатися з жінкою, яка воліла вирішувати суперечки без скандалів). До того ж, всі прояви любові ви відчуєте при бурхливому примирення.

Щоб любовні стосунки тривали довго, цій парочці варто розробити золоту середину поведінки. Тобто, жінці – Тельцю «включати» трохи емоційності, а Льву навпаки, іноді стримуватися .

сексуальна сумісність

Як і в любові, в сексі поєднання емоційності і обгрунтованості теж дасть добрі плоди.

До речі, незважаючи на зовнішній спокій жінки – Телець, не варто думати, що в ліжку вона «черниця». Ця дама має потужний темпераментом, майже не поступаючись своїм «царственого» коханцеві.

Правда, іноді її стомлює його пристрасть. Зате Лев може бути впевнений – з її боку не буде зрад. Вона навіть дивитися на інших чоловіків не захоче – їй її власного коханця вистачає на всі 110%!

Лев же, зі свого боку, не зможе не оцінити, яка затишна у його коханий спальня, настільки добротно вона підходить навіть до сексу (наприклад, ініціатором придбання секс-іграшок може бути саме вона).

Сім’я і шлюб

Від сімейного життя він очікує любові і набуття вірного сердечного друга, а вона – міцну «стіну» і стабільність. І це як раз той випадок, коли кожен отримає те, чого хоче.

Так, не можна сказати, що їх життя пройде без сварок – Льва буде зачіпати багато, і він не стане про це мовчати. Але спокій Тельця буде мирно гасити всі конфлікти.

Коли з’являться діти, від батька вони отримають багато уваги. Лев хоче пишатися своїм потомством, тому з радістю запише їх на багато розвиваючі гуртки, влаштує в кращу школу, буде допомагати з домашніми завданнями. Мама ж подбає, щоб будинок був затишний, їжа – смачно і здоровою, іграшки – екологічними. До того ж, Тельці вміють дуже ніжно любити своє чадо.

Плюси і мінуси пари

В ідеалі ви

 • Трохи різні . У центрі пари завжди знаходиться Лев – доглянутий (завдяки турботам дружини), балакучий, впевнений в собі. За його плечем варто леді – Телець. Її зовсім не обтяжує роль другого плану – навпаки, вона усвідомлено стає доброю берегинею сімейного вогнища. Її особистість досить сильна для того, щоб не бути пригніченою «царственим» чоловіком.
 • Часто Лев вибирає кар’єру, а Телець – турботу про будинок і дітей . Завдяки такій підтримці Лев злітає ще вище, домагаючись того, про що не зміг би мріяти, якби він був один.
 • Якщо в родині трапляються сварки, вони не виходять за стіни будинку . Навіть емоційний Лев не любить виносити проблем на люди. До речі, частіше сваряться пари, ще не живуть разом. Об’єктом суперечок може стати матеріальне. Скажімо, Лев може запросто зробити своїй супутниці життя дорогий, але трохи даремний подарунок, а раціональна Телець не оцінити його, вирішивши, що це гроші на вітер.

Які проблеми можуть виникнути в такому союзі?

Гроші . Як вже було сказано, Лев дуже щедрий. І не тільки по відношенню до коханої. Він запросто може обдаровувати родичів і друзів, причому іноді – від доброти душевної, а іноді – просто заради «понтів». Телець таких витрат не схвалює.

Телець може вважати свого улюбленого інфантильним . Іноді ця жінка вважає, що чоловік повинен перерости свої драматизм, веселість, постійні зустрічі з друзями.

Коли цього не відбувається, вона починає пригнічувати його, намагаючись навчити практичності. Відмовившись від частини власного «я», Лев позбавляється властивого своєму знаку блиску.

Тобто, вирішивши поступитися улюбленої, він може зруйнувати в собі те, за що Телець його колись полюбила.

Важливо! Якщо ваш чоловік – Лев незважаючи на хлібосольність і «випендрьож» може нести відповідальність за вас (і, якщо є, спільних дітей), постарайтеся прийняти його таким, як є. Якщо ж він вважає за краще залишатися дитиною, не варто ламати і переробляти його. Краще розлучитися. Так ви дасте йому шанс подорослішати пізніше, але не зламаєте його особистості.

Як закохати в себе чоловіка – Льва

Цей чоловік завжди «клює» на все яскраве, сяюче, іноді навіть кричуще. Тому може здатися, що повз спокійною жінки – Телець він пройде, навіть не повернувши голови. Проте, любов між цими людьми може виникнути лише за кілька днів.

Щоб закохати Льва, Телець повинна проявити турботу – якість, властиве Місяці (свого другого за важливістю небесному тілу).

А риси Венери, здатні на ранньому етапі відносин насторожити Льва, їй варто на час приглушити. Так що трохи усмиріть свої :

 • меркантильність;
 • прагнення до комфорту;
 • лінь;
 • гарний смак;
 • бажання брати від життя тільки задоволення.

Лев не пройде повз жінки, з радістю піклується про його зручність, харчуванні, грамотно розподіляє сімейний бюджет. Також важливо, щоб ви відповідали «царю» зовні, так що не економте на гардеробі, манікюр, косметиці.

Сумісність в дружбі

Хороша новина: Лев і Телець можуть стати добрими друзями. Лев оцінить надійність подруги (на неї завжди можна покластися), а Телець – відкритість, правдивість Льва.

Така дружба стане стабільною і міцною. Ці двоє не будуть збиратися для того, щоб годинами поговорити «за життя» і поскаржитися. Зате завжди зможуть підтримати один одного .

А ще Тельця і ​​Льва може об’єднувати спільне хобі. Цілком можливо, воно буде пов’язано зі сценою. Телець обожнює перевтілюватися, а Лев – виступати перед глядачами.

Сумісність у роботі

І тут вони теж зійдуться на всі 100%!

Цей діловий тандем може домогтися всього, чого завгодно . Чоловік – Лев легкий на підйом, він може вигадати багато відмінних ідей. Завдяки вродженому дару переконання, він втягне в них напарницю. А вже вона розрахує, що потрібно зробити для досягнення задуманого, і відразу «впряжется» в роботу.

Льва може дратувати прагнення Тельця контролювати кожен його крок (в діловому плані, зрозуміло). Ну, а жінці – Тельцю не сподобається, що багато справ Лев вирішує не спираючись на логіку, а слухаючи своє серце.

Але якщо обидва опрацюють свої слабкі сторони (або навчаться закривати очі на недоліки партнера), проблем в цьому діловому тандемі взагалі не буде.

висновок

 • Чоловік – Лев і леді – Телець можуть створити прекрасну, гармонійну пару, доповнюючи один одного: він гарячий і гранично емоційний, вона – спокійна і раціональна.
 • Також ці люди можуть стати добрими друзями. Лев привнесе в дружбу чесність і відкритість, Телець – вміння дати мудру пораду і завжди підтримати.
 • Що стосується ділового життя, пару чекає успіх, якщо Телець не буде намагатися контролювати будь-яка дія Льва, а він навчиться частіше прислухатися до логіки і раціональності.

А якщо не Лев, то хто? Чоловіки, народжені під яким знаком зодіаку підійдуть жінці – Телець ще більше?

Читайте також:   Лаємося з чоловіком кожен день: причини і методи вирішення

У той же час, ідеальною партнеркою для Льва стане …

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/woman-telets-man-lev.html

Чоловік тілець ♉жінка лев ♌сумісність в коханні, дружбі і ліжку

З моменту першої зустрічі чоловік-Телець і жінка-Лев відчувають тяжіння і міць один одного, але, прітянувшісь, ризикують разом сильно втомившись перш, ніж знайдуть спільну мову.

Двом людям, котрі виявляють безкомпромісність і лідерські якості, доведеться навчитися співіснувати поруч і йти на взаємні поступки заради відносин, які мають шанс стати перспективними.

Гороскоп розбирається у всіх нюансах союзу.

знаки: Телець – Лев.
порядок: 2-й знак – 5-й знак (парний і непарний).
стихії: Земля – ​​Вогонь (Взаємодіючі стихії).
відносини: Стінка на стінку (Нестійкі відносини).
Сумісність у любові: 70%.
Працює в шлюбі: 80%.
Сумісність у дружбі: 100%.
Сумісність в ліжку: 95%.
Сумісність в роботі і бізнесі: 75%.
Інтелектуальна сумісність: 50%.

Що необхідно знати про тільце і левах

Телець ♉

Знак зодіаку знаходиться під заступництвом Венери, належить до стихії землі. Представники цього знака неквапливі, стримані і проникливі. Вони дуже мудрі з самого народження.

Малюк з глибоким і вдумливим поглядом, швидше за все, виявиться саме Тельцем. Вони дорослішають і мудріють не по роках рано. Відмінно розбираючись в суті всіх речей, люблять розмірено, без поспіху робити свою справу. Від цієї людини за версту віє спокоєм і надійністю, їм хочеться довіритися.

Матеріалісти і практики, які звикли перевіряти все досвідченим шляхом. До негативних рис можна віднести пасивність, впертість і повільність. Там, де Телець один раз вирішив відміряти, інші вже по кілька разів відрізали, тому, через свою інертність, він часто залишається ні з чим.

Це дуже домашні люди. У другій половині життя стають консерваторами, звужують до межі коло свого спілкування.

«Хочете запросити його в новий ресторан екзотичної кухні? Або на прем’єру артхаусного кіно? Він подякує вас і люб’язно відмовиться, вважаючи за краще домашній перегляд улюбленого фільму, загорнувшись в затишний плед ».

Лев ♌

П’ятий за рахунком знак зодіаку, який знаходиться під заступництвом сонця і відноситься до вогненної стихії. Лев – царствений, яскравий і благородний, йому чужі дріб’язковість і легкодухість. Кожен жест видає в ньому людини вищого стану.

Він великодушний і поблажливий до слабких, але нещадний до ворога. Часто пихатий і гордий. Все життя балансує на тонкій грані між гідністю і гординею, які по черзі беруть над ним верх. Ці люди не люблять метушні і інтенсивного напруги.

У повсякденному житті ліниві, але в потрібний момент миттєво мобілізують всю свою міць. Лев – це харизматичний егоцентрик. Він любить загальну увагу, захоплення, володіє тонким почуттям гумору, але не виносить конкуренції і критики.

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік – Телець ♉

Чоловік цього знака – великий любитель всіляких благ і комфорту. З ранніх років прагне обзавестися власним будинком, який зробить повною чашею. Незважаючи на свою пристрасть до достатку, має дуже тонке, природне відчуття прекрасного.

Жінок вибирає особливих, що поєднують в собі естетичну зовнішню красу і внутрішнє вміння берегти і примножувати традиційні цінності і благодійники. У спілкуванні з жінками тактовний, степенен.

Чоловік цього знака ніжний і турботливий, але до самозабуття ледачий. Увійшовши в свою зону комфорту, може подовгу акумулювати сили і ігнорувати поточні справи. Для життя вибирає жінку м’яку і ласкаву, яка вміє оточити свою сім’ю турботою, неодмінно красиву.

Ці хлопці справжні естети. Чоловік – Телець ревнивий і традиційний, він точно не оцінить феміністичних замашок жінки, і буде цуратися таких дам.

«Впливати на такого чоловіка можна і потрібно виключно ласкою. Не йдіть з ним стінка на стінку – ви гарантовано зіткнетеся з його протистоянням. Він не любить жінок, які демонструють чоловічі риси характеру ».

Жінка – Лев ♌

Статусна жінка. Доглянута, яка знає собі ціну, інтелігентна Левиця сама задає напрямок течії свого життя. Чудова господиня і коханка. У ній втілено все, що робить жінку ідеальною.

Дама – Лев прекрасно знає собі ціну, і вона завжди виправдано висока. Якщо чоловікові вдається створити з нею пару, то він стає об’єктом заздрості всіх друзів. До себе завжди вимагає ввічливого ставлення, нею категорично не можна нехтувати. Необхідність з кимось конкурувати її принижує, за замовчуванням вона – номер один.

Ніколи і ні за що не порівнюйте її з іншими жінками, навіть якщо порівняння виявиться в її користь. Сама думка про те, що її можна поставити з кимось в один ряд – неприпустима!

У кого яка роль

Чоловік-Телець по своїй натурі дуже прямолінійний і авторитарний. До того ж, даний знак зодіаку не сприймає компромісів в питаннях лідерства. Він традиційний, небагатослівний, але завжди слід своїм внутрішнім переконанням. Він вважає себе в парі головним і вимагає від жінки покори.

Зрозуміло, це не припаде до душі Левиці, оскільки вона володіє гнучким розумом, діловим характером і часто виявляється попереду чоловіки.

При зіткненні інтересів, між партнерами можливі запеклі битви і перепалки, в яких кожен буде вважати себе переможцем. Жінка-Лев володіє більш гарячим норовом, при цьому відхідливі, таїти і плекати в собі образи вона не стане на відміну від коханого, який буде робити вигляд, ніби йому байдуже те, що відбувається навколо.

До речі, ця емоційна відстороненість чоловіка-Тельця грає з ним злий жарт у відносинах. Хлопець переконаний, що краще жінку трохи недолюбили, ніж розпестити увагою і гіперопікою. Жінка-Лев, якій необхідна постійна емоційна підживлення, не в змозі винести такої емоційної ізоляції, від чого може сильно страждати.

Сумісність у любові ????

Закоханий чоловік-Телець, перебуваючи на піку почуттів, здатний на неможливе: він може красиво залицятися, робити гарні подарунки, і з усіх сил намагатися, щоб дівчині було поруч з ним добре. Але, як тільки мета досягнута, він дістає свій довгий список вимог, і починає пред’являти їх до дівчини, не встигла отямитися від романтичних переживань.

Жінка-Лев, любляча увагу і чоловіків, які служать її інтересам, буде перший час в шоці від того, що служити і догоджати їй ніхто не збирається. А піти вона вже не в змозі, оскільки розуміє – це любов.

Намагаючись підлаштуватися під партнера, дама відчуває постійний дискомфорт і тиск на неї. Вона часто протестує, влаштовує сцени і розбори польотів.

Однак чоловік-Телець продовжує повільно і вірно слідувати поставленої мети.

Незабаром романтика з пристрастю і зовсім сходять нанівець, настають будні. Вони особливо важкі для Левиці, яка потребує святах і враження. На цьому етапі більшість пар розпадається. Зберігаються ж такі союзи виключно силами жінки, яка погоджується стримати свої амбіції і слідувати за коханим. А ось чоловік-Телець цілком здатний піти далі один. Сумісність 70%.

“Перш, ніж вступати в стосунки з жінкою знака зодіаку Лев, чоловік повинен чесно відповісти собі на питання: чи здатний він забезпечити їй тепло і увагу, без яких улюблена швидко згасне”.

Працює в шлюбі ????

“Шлюб партнери укладуть після довгих роздумів і зважувань. Кожен з них розуміє, що їх сім’ї спокій буде тільки снитися, але, незважаючи на це, союз може стати цілком щасливим якщо жінка-Лев не стане провокувати чоловіка на емоції, а чоловік-Телець стане більш теплим і ніжним по відношенню до дружини.

Жінка-Телець – мотиватор і ідейний натхненник в родині, вона буде постійно стимулювати чоловіка на подорожі, авантюри і вихід у світ. Чоловік не в захваті від того, що дружина його нескінченно тягне то в гори, то на вечірки, але вдіяти з цим нічого не зможе.

У побуті Левиці комфортно зі своїм прагматиком-чоловіком, адже він здатний продумати все до дрібниць, забезпечити матеріальну сторону життя і стежити за тим, щоб в будинку все працювало і вчасно ремонтувалося.

Але на фізичну допомогу жінка-Лев може не розраховувати. На жаль, її чоловік занадто ледачий, щоб щось робити самостійно. Швидше, він викличе майстра, ніж власноруч почне щось свердлити або прочищати.

Сумісність 80%.

“Гороскоп попереджає: можливі конфлікти на грунті виховання дітей. Подружжю слід дотримуватися однієї лінії поведінки з дітьми “.

Сумісність в дружбі ????

Хлопець-Телець стане відмінним приятелем і підтримкою для своєї подруги. І нехай він не є прихильником психоаналізу і утомливих розмов про сокровенне, він завжди знає, де дістати необхідне, як допомогти з переїздом або ремонтом, де взяти грошей.

Жінка-Лев має здатність тонко відчувати настрій свого друга. Навіть якщо він мовчить про свої проблеми і труднощі, вона зрозуміє це без слів і залишиться поруч у найтяжчі моменти життя. Їй він довірить буквально все, тому що вона завжди з повагою ставиться до чужих таємниць.

Між ними багато спільного, хоч погляди на життя часто різняться. Вони можуть непогано врівноважити характери один одного. Жінка-Лев візьме від товариша наполегливість у досягненні цілей, врівноваженість і спокій. Чоловік-Телець дізнається від подруги, як можна застосувати свою приголомшливу силу і витривалість. Перебуваючи поруч, друзі стають краще і виховують один одного. Сумісність 100%.

“Друзям не рекомендується виходити за рамки дружніх відносин, оскільки таке спілкування менш довговічне”.

Сумісність в ліжку ????????

Кому точно піде на користь такої сексуальний досвід, так це чоловікові-Тельцю. Він володіє високим темпераментом і витривалістю, але йому не вистачає вогню і фантазії, щоб отримувати максимум задоволення від сексу. А вогонь – це як раз стихія Левиці. Страсна, невтомна коханка, здається, вміє читати думки свого чоловіка і вгадувати його потаємні бажання.

Але вона не стане догоджати партнеру безоплатно, у відповідь вимагаючи рівно стільки, скільки віддала, тому вона протипоказана егоїстичному або безініціативність партнеру. Зате, якщо чоловік-Телець дозволить їй керувати в спальні, натомість він отримає такий секс, про який навіть не мріяв. Від нього потрібно лише підтримати ініціативу своєї Левиці і відкинути сором. Сумісність 95%.

“Насичена сексуальне життя здатна значно поліпшити психологічний клімат в парі, ставши загальним інтересом, що згладжує всі шорсткості у відносинах”.

Сумісність в роботі і бізнесі ????

Спільна робота може стати справжнім полем битви між двома впливовими людьми даних сузір’їв. Головна помилка ділових партнерів в тому, що вона часто сваряться і змагаються між собою замість того, щоб об’єднатися для досягнення мети. Чоловік-Телець володіє неабиякою працездатністю, але він занадто повільний і важкий на підйом.

Жінка-Лев відрізняється швидкістю реакцій і своєю схильністю до ризику, але часом вона буває необачно і неуважна. Партнери можуть досягти успіху, якщо спільна справа ставитимуть вище власних амбіцій і перестануть тягнути ковдру на себе. У разі, якщо їм вдасться подолати розбіжності, їх спільну справу стане прибутковим і довговічним. Сумісність 75%.

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу: Сфери, несприятливі для роботи і бізнесу:
 • юриспруденція;
 • фінанси;
 • виробництво;
 • силові структури;
 • Послуги транспорту,
 • логістика;
 • шоу бізнес;
 • спорт.
 • наука та освіта;
 • будівництво;
 • туризм і готельний бізнес;
 • громадське харчування;
 • сільське господарство;
 • медицина.

Інтелектуальна сумісність ????

Чоловік-Телець і жінка-Лев сприймають життя по-різному, пред’являючи до неї завищені вимоги. Чоловік прагне до матеріальної стабільності і постійності в своїх справах. Жінка-Лев менш орієнтована на матеріальне, їй необхідні шану і визнання, обожнювання публіки і прийняття суспільством.

Тому, часто говорячи про одного, співрозмовники не розуміють один одного. Хлопець може здатися дамі приземленим і нудним, жінку ж чоловік-Телець не стане приймати всерйоз, вважаючи легковажною особою. Між співрозмовниками немає тяжіння і бажання доторкнутися умами, від цього спілкування швидкоплинно і не виділяється чимось особливим в житті кожного з них. Сумісність 50%.

Плюси і мінуси відносин

плюси: мінуси:
 • навчаться йти на компроміси;
 • красивий період залицянь;
 • наклон в побуті;
 • врівноважують один одного, і
 • вірність в дружбі;
 • якісний секс.
 • суперництво за лідерство;
 • емоційний голод у жінки;
 • конфлікти на грунті виховання дітей;
 • складності в роботі і бізнесі;
 • слабка інтелектуальна сумісність.

Сумісність з іншими знаками

♂Чоловік – Телець ♀Жінка – Лев
Ідеально: Козеріг, Риби, Терези. Ідеально: Терези, Овен.
Нейтрально: Діва, Водолій, Скорпіон, Близнюки, Овен, Стрілець. Нейтрально: Козеріг, Риби, Скорпіон, Стрілець, Близнюки, Рак.
Несумісний: Рак, Телець. Несумісна: Лев, Діва, Водолій.

Як завоювати чоловіка-Тельця ????

Головне, чого потребує хлопець – міцний тил і порядок в сім’ї, яку він цінує найбільше в своєму житті.

Жінка-Лев, яка не звикла розчинятися в домашніх справах, повинна буде переглянути свої погляди на побут і осілий спосіб життя. Чоловік-Телець не схвалить прагнення обраниці вести богемний спосіб життя.

Він вибирає собі вірну подругу і супутницю життя, згідну ділити з ним будні.

Якщо Жінка-Лев хоче заручитися підтримкою чоловіка, їй слід навчитися всього кількох речей: смачно готувати, чи не затівати сварки через дрібниці і бути готовою до відокремленого способу життя. У разі, якщо дама готова поступитися своїми інтересами заради чоловіка, він неодмінно відповість їй взаємністю.

Як домогтися жінку-Лева ????

Чоловік-Телець, метою якого стала яскрава і самовпевнена Левиця, ні в якому разі не повинен вказувати їй на місце позаду себе. Вона повинна бути впевнена в своїй винятковості і бачити обожнювання в очах обранця. Гороскоп радить хлопцеві частіше виходити в світ з дамою, відвідувати з нею громадські заходи, цікавитися її захопленнями, вести активний спосіб життя.

Оскільки жінка-Лев приділяє пильну увагу своїй зовнішності, вона хоче бачити поруч із собою стильного, доглянутого чоловіка, який володіє хорошим смаком і добре розбирається в сучасних тенденціях. Чоловік-Телець, хто оволодів цими якостями, зможе зайняти гідне місце поряд з дівчиною своєї мрії.

Відео

Коротко про головне

 1. Складнощі з розподілом ролей. Партнери схильні до суперництва за лідерство.
 2. У любові жінка-Лев може відчувати душевне самотність. Їй не вистачає тепла і емоційної віддачі.
 3. Дівчина буде змушена підлаштовуватися під вимоги і темп життя обранця.
 4. У шлюбі подружжя комфортно в побуті, але є неузгодженість дій у вихованні дітей.
 5. У дружбі вірні і віддані один одному.
 6. Сумісність в сексі хороша. Чоловік в особі жінки-Лева знайде ідеальну коханку.
 7. Робота буде ускладнюватися протистоянням, в якому колеги ризикують розтратити всі сили.
 8. Інтелектуальна сумісність слабка. Відсутність загальних тем і погляди не спонукає двох до бесід.

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchina-telets-i-zhenshhina-lev/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *