Сумісність козерога і тільця: приємний бонус від рідної стихії

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

Зміст приховати

Телець і Козеріг належать до стихії Землі, і це, разом зі схожістю багатьох рис їх характеру і особливістю світогляду, дозволяє їм бути прекрасною парою. Сумісність в дружбі, любові і діловій сфері у Козерогів і Тельців по знаку зодіаку дуже висока. Вони розуміють один одного з півслова. Кожен з них всім серцем любить місця, де виріс, батьків і усталені життєві традиції, які символізують спокій і благополуччя.

Загальна інформація

Ці знаки не біжать на край світу за мрією, а докладають усіх зусиль до того, щоб досягти її там, де народилися і виросли. Вони поважають батьків і хочуть виховувати дітей в традиційних сімейних цінностях. Їм без праці вдається бути гармонійною парою в усьому – в дружбі і бізнесі, сексуального життя, шлюб.

Обом знакам затишно плисти за течією життя і приймати з вдячністю те, що вона дає. Вони щиро не розуміють тих, хто знаходиться у вічному пошуку себе, змінює захоплення. Ці знаки точно знають, чого самі хочуть від життя, не слухають дріб’язкових рад і докорів, але відкриті до діалогу з тими, кого вважатимуть мудрими і схожими на себе по духу.

Сумісність знаків зодіаку Телець і Козеріг виникає відразу – вони відчувають взаємне притягання, легко укладають союз або вирішуються на романтичну пригоду.

Їм миліше НЕ повітряні замки, а практичні дії і серйозні, перспективні рішення. Обидва знака не бояться одноманітною рутини, нудної роботи, звикли виконувати свої обов’язки сумлінно.

Через що їх нерідко називають трудоголіками.

Серед їхніх характерних рис також варто відзначити скромність, ввічливість і стриманість, уміння не турбуватися про дрібниці. Правда, це доповнюється страхом пробувати нове, що іноді шкодить знакам. Навколишні нерідко знаходять їх нудними, але особисто їх як пару все в собі влаштовує.

Але гороскоп сумісності Тельця і ​​Козерога каже, що навіть їх майже бездоганний союз може захмаритися труднощами. Наприклад, важким ударом для звиклого до стабільності Тельця стає звільнення Козерога. Перший здатний звинувачувати у трагедії партнера.

А другий – це талановитий, впертий працівник, здатний добувати гарну винагороду за свою працю, але абсолютно втрачається, якщо його раптом звільняють.

І що завгодно на заміну не підійде – умови повинні бути не гірше, ніж на колишньому місці, і обов’язково затребувані в минулому високо оцінюються навички, знання.

Це впертість нагнітає обстановку і дратує Тельця, спраглого одного – щоб все було як раніше. І розбіжності, сварки саме в цій, робочої і фінансовій сферах, можуть змусити знаки до гіркого розставання.

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

Щоб сумісність Козерогів і Тельців по знаку зодіаку проявилася повноцінно, головне для них – вчасно згладити гострі кути, прийти до компромісу. Вони вміють бути вірними партнеру.

Чи не прагнуть до подорожей і гострим нових вражень. Мабуть, їх можна назвати самими «домашніми» знаками, які вважають за краще всьому відпочинок в затишному своєму будинку, за книжкою, комп’ютером або телевізором, в суспільстві коханої людини.

Вони зберігають вірність одного разу придбаним звичкам.

Можуть довгі роки жити разом з батьками. У шлюбі вони цінують не бурю пристрастей, а спокій і турботу. Вони економні, але не скупі, вміють обирати найкраще і в плані розподілу сімейного бюджету ніяк не конфліктують.

Сумісність жінки Тельця і ​​чоловіки Козерога

Коли він – Козеріг, вона – Телець, сумісність пари ідеальна. Телець в захваті від добробуту і стабільності, які забезпечує Козеріг, і з задоволенням приймає на себе роль берегині домашнього вогнища. Вона творчо підходить до всіх домашніх обов’язків, вміє дуже смачно готувати. І чоловік любить її за це ще більше.

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

Чоловік в цій парі цілком віддається роботі, розуміючи, що робить це не тільки для задоволення амбіцій в бізнесі, а й щоб дати все найкраще своїй родині.

У цій парі немає зрад і приводів для великих сварок, всі розбіжності вирішуються спокійно і ввічливо.

Правда, Козерогу дуже хочеться бути лідером, а Телець дозволяє йому командувати, чудово розуміючи, що все буде саме так, як влаштує їх обох.

Єдине, чого знакам слід остерігатися – надмірно наполегливих в життєвих повчаннях родичів.

Сумісність жінки Козерога і чоловіки Тельця

У відносинах цієї пари панують ніжність і взаєморозуміння, вони вміють підтримувати один одного, відволікати від поганих думок і надихати навіть в найважчі часи. Чоловік Телець не проти того, що його жінка самостійна і сильна – він захоплюється нею. Почавши жити разом, знаки швидко знаходять баланс між спілкуванням, домашніми справами і особистими захопленнями.

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

Один партнер не стане дорікати іншого, якщо той з головою на час зануриться в улюблену справу. Але іноді чоловік хоче від коханої в її розумінні дуже багато чого. Наприклад, бажає бачити в ній відображення багатьох рис своєї матері, якщо та була ніжною, тихою домогосподаркою.

Жінка зазвичай прагне стати ідеалом для партнера, але може виявитися не здатна виправдати абсолютно всі його очікування. Іноді їй просто потрібно перепочити, приділити час способу життя, який ближче її сильною сучасної натурі. І Телець часто не може цього зрозуміти, на грунті чого виникає образливе непорозуміння. Але незабаром воно гаситься в любові.

Інтим і любов між знаками

Сумісність знаків Козеріг і Телець в цій сфері дуже яскрава – вони жваво зацікавлені у фізичному прояві любові і знаходять свого партнера вкрай привабливим. Однак їх сексуальне життя не відрізняється яскравістю і різноманітністю. Але їх все влаштовує. Можна сказати, що пристрасність знаків цілком задовольняється постійністю і регулярністю.

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

В інтимному житті Козеріг поводиться як лідер, часом ведений спонтанними бажаннями. Але Тельцю не до смаку навіть малий тиск і в ліжку він іноді відрізняється дивовижною скромністю. В цілому ж сполучуваність Козерогів і Тельців по знаку зодіаку в цьому плані вище середнього.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/goroskop-sovmestimosti-znakov-kozerog-i-telets

Сумісність Телець жінка і Козеріг чоловік в любові і шлюбі

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА СУМІСНОСТІ: 8,3.

Народжені під знаком Тельця і ​​Козерога – створюють основу стабільності в суспільстві та особистому житті. Ці люди спокійні і послідовні, вони в змозі підтримувати емоційний і матеріальне рівновагу в світі. Два цих знака в парі – гармонійно поєднуються, і зміцнюють один одного.

Сумісність знаків Телець жінка і Козеріг чоловік

Телець і Козеріг, як представники стихії землі, в парі відмінно розуміють один одного. У партнерів наклон в спілкуванні, вони можуть щиро і з цікавістю ділитися один з одним останніми новинами, обговорювати теми і цікавитися думкою співрозмовника.

Телець-жінка і Козеріг-чоловік: любов у відносинах

Основна перевага і Тельця, і Козерога – це надійність. Це є об’єднуючим фактором для даних знаків, втім, так само. як і терпіння якого їм не позичати. Козеріг-чоловік завжди готовий дати Тельцю-жінці правильну пораду, навіть якщо ситуація буде здаватися абсолютно безвихідною.

З іншого боку, Телець-жінка дає Козерогу-чоловікові то відчуття твердого грунту, ту опору під ногами, яка йому так необхідна. Не дивно, що у цієї пари практично не виникає розбіжностей. Об’єднавшись для досягнення спільної мети, вони майже напевно досягнуть її. Тим більше, що обидва є реалістами.

Загальні діти тільки зміцнюють цей союз, а, як правило, дітей в ньому з’являється досить багато. Незважаючи на практичність і діловий підхід до всіх питань, шлюб Козерога-чоловіки і Тельця-жінки пронизаний ніжними почуттями, все інше – приємний бонус, що допомагає створити міцну матеріальну базу, без якої любовний човен часто розбивається об побут.

Єдиною складністю в шлюбі по любові виявляється постійно підживлювати свої почуття саме світлою енергетикою, адже пристрасть часто супроводжується ревнощами, а від любові до ненависті, як відомо, всього один крок.

Телець жінка і Козеріг чоловік: сумісність в сексі (в ліжку)

Вже при першій зустрічі ці два знака можуть відчути один до одного значне сексуальний потяг.

Але оскільки і Телець-жінка, і Козеріг-чоловік відрізняються підвищеною раціональністю, то спонтанної зв’язку між ними не виникає, ці двоє до всього підходять надзвичайно виважено і якщо вирішуються на інтимні стосунки, то з усією відповідальністю.

Можливо, втім, що в їх сексі не буде присутній якогось особливого польоту, так він їм і не потрібен. Вишукування в сексі не цікавлять ні одного, ні іншого партнера. Зате їх секс буде грунтовним і надзвичайно потужним. Це і приносить їм задоволення.

Телець-жінка любить дотику і чуттєві ласки, Козеріг не потребує тривалих прелюдіях, він йде напролом і отримує задоволення саме від сексу. Важливо щоб партнери навчилися враховувати не тільки власні потреби, в іншому випадку не уникнути деякого дисонансу.

Ділова сумісність жінки Тельця і ​​чоловіки Козерога

І Телець, і Козеріг прекрасно себе почувають, як в ролі рядового працівника, так і на керівній посаді, вони педантично і акуратно виконують свою роботу, досягаючи високого професійного рівня в своїй області. Тому коли ці двоє об’єднуються в діловій тандем, вони легко справляються з будь-яким завданням.

У бізнесі жоден з партнерів не стане вплутуватися в сумнівні підприємства, вони не стануть поспішати, краще почекають трохи, для того, щоб потім виграти блискуче.

Єдине, що Козерогу-чоловікові потрібен час від часу хвалити Тельця-жінку, це надає тому додаткові сили і допомагає домагатися ще кращих результатів, якщо це, звичайно, можливо.

Телець жінка і Козеріг чоловік: в шлюбі (подружній союз)

На відміну від вас, Телець, Козеріг чоловікові просто необхідні громадський успіх і суспільне визнання. Він прагне до влади, навіть якщо це не дуже помітно зовні.

Тому не слід говорити Козерогу про те, що хтось його не схвалює: навіть якщо він зробить вигляд, що йому це зовсім байдуже, насправді він виявиться глибоко вражений і буде мучитися, як від зубного болю.

Козеріг-чоловік вкрай болісно ставиться до будь-якої критики, тому вам потрібно проявляти особливу обережність.

Сумісність Тельця жінки і Козерога чоловіки: шанси на майбутнє

Тельці-жінки не схильні відкрито демонструвати свої почуття, їх стриманість і неквапливість може здатися комусь флегматичністю, однак насправді це не так.

Коли настає час, виявляється, що Телець просто переповнений почуттями до країв, вони просто ховаються за поверхневої практичністю.

А ще Тельці володіють одним, справді незамінним якістю – терпінням, яке здатне навіть поверхневу закоханість розвинути в глибоку і всепоглинаючу любов, віддану і все розуміє.

Тельці-жінки дуже не люблять змін, вони будуть до останнього їм чинити опір, навіть якщо вам, Козеріг-чоловік, ці зміни здаються несуттєвими і незначними. Можливо це через деякій сентиментальності, так що якщо вам все ж хочеться від неї чогось досягти, просто зробіть ставку на її здоровий глузд. Він у Тельців-жінок присутній в надлишку.

Сумісність знаків Телець-Козеріг: як зберегти любов у відносинах

Насправді немає практично жодної причини, яка б могла серйозно перешкодити цим двом бути разом. Якщо на світлі і існують ідеальні пари, то Телець-жінка і Козеріг-чоловік є найкращим прикладом.

Козеріг повністю віддає себе роботі, а Телець забезпечує йому надійний тил, крім того, обидва партнери потребують серйозних і тривалих відносинах, тому подібний шлюб може існувати до сакраментального «поки смерть не розлучить нас».

Як сумісна Телець жінка у відносинах в любові і шлюбі

Як сумісний Козеріг чоловік в любовних відносинах з іншими знаками гороскопу

Обов’язкові для заповнення поля позначені знаком *.

Джерело: https://www.astromeridian.ru/sovm_telec_zhen_kozerog_muzh.php

Телець і Козеріг: сумісність жінки і чоловіки в любові

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Сумісність Тельця і ​​Козерога в стосунках

4921

Рейтинг статті

Сумісність Тельця і ​​Козерога дуже вдала. Ці знаки належать до однієї стихії, тому швидко знаходять взаєморозуміння.

Читайте також:   Тельці і близнюки: можливі перспективи сумісності

Сатурн Козерога благоволить Венері Тельця, вони заряджають один одного додатковою енергією. Бурхливого роману між цими знаками Зодіаку не буде, адже обидва шукають спокійних і стабільних відносин.

У відсотках розлучень пару теж рідко зустрінеш, сварки і суперечки у них рідкісні, вирішуються шляхом компромісу.

Сумісність Козерога і Тельця: приємний бонус від рідної стихії

Сумісність Тельця і ​​Козерога

характери Знаків

Яку Телець і Козеріг сумісність знаків матимуть, багато в чому залежить від особливостей їх характерів. Управляє цими знаками Зодіаку земна стихія. Вони спокійні, врівноважені, люблять відчувати твердий грунт під ногами. Але характеристика знаків відрізняється, у кожного є свої особливості.

характер Козерога

Спокійні і замкнуті Козероги рідко викликають симпатію з першого погляду. Вони не звикли проявляти емоцій, тому здаються сухими і жорсткими. Цей знак Зодіаку дуже працьовитий, своїх цілей він досягає кропіткою роботою.

Не любить йти напролом, вміє знаходити обхідні шляхи. Швидше проковтне образу, ніж зважиться на відкриту сутичку. Козероги прив’язані до сім’ї і батькам, вони консервативні, не готові сприймати інновації.

Ось якими рисами нагородив їх гороскоп:

 • працьовитість
 • стриманість
 • зосередженість
 • практичність
 • серйозність
 • напористість
 • консерватизм
 • скромність
 • песимізм
 • Аскетизм.

Скромність і ощадливість Козерога нерідко переходить в патологічну скупість. Вони в усьому відмовляють і собі, і близьким.

Представники цього знака Зодіаку песимісти, часто сумують, втрачають віру в себе. Вони зациклюються на невдачах і негативних аспектах життя, не помічаючи позитивних її сторін.

Критично ставляться до всіх, засуджують лінь і бездіяльність, нерідко виявляють диктаторські замашки.

характер Тельця

З боку Телець виглядає брилою, цілісною особистістю. Здається, цей знак неможливо вивести з себе, настільки він спокійний і врівноважений. Тельці повільні, кожен свій крок вони ретельно продумують.

У компанії завжди добродушні і товариські, вміють розряджати напружену обстановку, дружба для них має величезне значення. Люблять комфортне життя, затишний будинок, де можна відпочити після довгих праць. Дуже обов’язкові, завжди виконують свої обіцянки.

Ось основні риси характеру Тельців:

 • обгрунтованість
 • надійність
 • доброзичливість
 • товариськість
 • працьовитість
 • ощадливість
 • терплячість
 • врівноваженість
 • упертість
 • Консерватизм.

Про упертості Тельців ходять легенди, вони нізащо не послухають чужого ради, якщо він супроводжується тиском або виголошений у формі наказу.

Надзвичайно рідко змінюють власну точку зору, дуже консервативні, з трудом сприймають нововведення. Час від часу Тельці виходять з себе, тоді їх гнів має нищівну силу.

Якщо цей знак Зодіаку не може добитися успіху в житті, може перетвориться на домашнього диктатора або ледачого, нічим не цікавиться людини.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп Козерога і Тельця обіцяє їм хорошу сумісність. Ці люди серйозні, вони рано дорослішають і беруть відповідальність за своє життя. У той же час вони мають непогане почуття гумору, правда жарти Козерога може зрозуміти хіба що Телець.

Обидва – особистості творчі, мають хоч найменшим талантом в тій чи іншій області. Об’єднавшись, пара знаків Козеріг і Телець досягне чималих успіхів. Вони будуть наполегливо працювати, послідовно йти до своєї мети. Козеріг більш лабільний, він вміє шукати обхідні шляхи.

Зате Телець товариський, саме він виступає комунікатором в цьому союзі. Між двома знаками Зодіаку швидко зав’язується дружба, вони прекрасно ладнають в ділових і любовних відносинах. Телець робить Козерога не таким сумним і песимістичним.

Козеріг дарує Тельцю більше гнучкості, вміння шукати компроміси і стримувати свої пориви.

Якою б гарною була сумісність, отношенья Тельця і ​​Козерога можуть дати тріщину. Обидва дуже вперті, вони не вміють поступатися і прогинатися під обставини. Ставлення до грошей у знаків теж різний.

Ніхто з них не є марнотратом, але Телець підходить до накопичення абсолютно з іншої точки зору. Бик любить розкіш, витрачає зароблене на дорогі статусні речі. Козеріг звик жити скромно, для нього важливий просто рахунок в банку.

Дорогі речі, ким би і як вони не були зроблені, волають у Козерога лише думки про марні розтрати. Обом знакам властиво боротися за лідерство. Ця боротьба не така яскрава, як у знаків вогню, але може істотно зіпсувати відносини.

Крайній консерватизм нерідко закриває перед цією парою додаткові можливості, невдачі теж ведуть до сварки.

На сумісність знаків Тельця і ​​Козерога впливає не тільки Сонце, але і Місяць. Якщо її асцендент знаходиться в земній стихії, знаки стануть ще ближчими один одному. Сприятливо впливає на цей союз вода, а ось вогонь може посилити боротьбу за лідерство. Повітря досить нейтральний, якщо у одного з партнерів асцендент не перебуває у воді.

Тоді їм важко буде вибудувати свої взаємини. Китайський гороскоп теж має значення. Сильніше прив’язуються до себе партнери, рік народження яких Бик, Кінь або Собака. Непогано сходяться між собою Змія, Кролик і Кабан. Гірше відносини будуть, якщо один з партнерів Півень, Коза або Щур.

Дракон, Тигр і Мавпа зроблять союз дуже плідним і творчим, відкриють перед парою нові перспективи.

еротичний гороскоп

Сумісність в сексі Козерога і Тельця непогана. Для обох інтимні стосунки – це фізіологічний процес, спосіб задовольнити свої потреби і зняти стрес. Романтична лушпиння їх не приваблює, як інші знаки. Вони займаються любов’ю довго, але дуже одноманітно.

Кульмінацією завжди є статевий акт, а не попередня гра. Телець більш чуттєвий, ніж Козеріг. Він здатний на подвиги в ліжку, його темперамент і сила його не всихають. Козеріг стриманіше, зате більше відкритий до фантазій і навіть перекручень.

Сексуальність Козерога збільшується з віком, тоді він відчуває себе впевнено, позбавляється від багатьох комплексів.

Козеріг і Телець відчувають в ліжку себе чудово, їх сексуальна енергія знаходиться в гармонії. Але деякі розбіжності виникають і між ними. Козероги, особливо після сорока років, люблять пофантазувати. Ці коханці захоплюються різними збоченими практиками, включаючи садизм. Козеріг артист, нерідко грає роль і хоче, щоб її оцінили.

Телець в любовних відносинах більш консервативний. Венері вдалося нагородити його чуттєвістю, але не гнучкістю. Багато Тельці, особливо жінки, відчувають себе ніяково навіть займаючись сексом при світлі. Сумісність в любовних відносинах ця пара може поліпшити, адже обидва відчувають сильне тяжіння один до одного.

Головне, щоб між партнерами була справжня любов і глибокі почуття.

Сумісність чоловіка Козерога і жінки Тельця

Хлопець Козеріг і дівчина Телець здатні підкорити серце одне одного, і завоювати довіру вже на першій зустрічі. Вони дуже близькі, мають схожі погляди і життєві цілі. Чоловіка підкорить врівноважений характер жінки Тельця, її манера тримати себе на людях.

Дівчина побачить перед собою цілеспрямованого, серйозного хлопця, який зможе йти з нею рука об руку по життю. Козерогом управляє не тільки Сатурн, а й Марс. Він тягнеться до Венери Тельця, тому відносини і дружба між хлопцем і дівчиною зав’язуються дуже швидко. Вони з перших днів мріють про шлюб, щасливу родину і дітей.

Якщо непередбачена катастрофа не станеться, чоловік Козеріг і жінка Телець дуже скоро зіграють весілля.

Гороскоп сумісності Тельця і ​​Козерога обіцяє їм спокійне і розмірене життя. У цій парі не буде суперництва, чоловік і дружина прекрасно ладнають між собою. Головною сім’ї стане чоловік.

Якщо він мудрий – не стане підпорядковувати собі дружину, прислухається до її порад, прийме її доброту і тепло. Жінка не стане претендувати на лідируючу позицію, вона цілком комфортно почувається в ролі чоловікової дружини, підлаштовується під свого сильного Козерога.

Пара багато подорожує, займається творчістю. Дуже скоро в такій сім’ї з’являються діти. Жінка Телець і чоловік Козеріг прекрасні батьки. Вони опікують своїх нащадків, з пелюшок планують їхнє майбутнє, але ніколи не пригнічують волі дітей.

Пара ставить перед собою конкретні цілі і наполегливо йде до їх досягнення. Тому матеріальне становище в такій сім’ї завжди міцне і стабільне.

Як вирішувати проблеми

Сумісність Козерога чоловіки і Тельця жінки похитнеться, якщо вони не будуть до чогось прагне. Це може бути будівництво будинку, загальний бізнес, творчі або наукові вишукування. Жінці Тельцю подобається час від часу лінується, але для чоловіка Козерога це зовсім неприйнятно. Якщо він не працює, впадає у відчай і втрачає для себе сенс життя.

Тоді між подружжям виникають конфлікти і непорозуміння. Друга проблема – звичка чоловіка жартувати над дружиною. У Тельців гарне почуття гумору, але жарти Козерога бувають дуже злими. Дружина не витримує тиску і зривається, а гнів Тельця дуже страшний. На щастя, розмальовки в цій парі короткі, вони швидко миряться і знаходять компроміс.

Адже сумісність між ними чи не найкраща в гороскопі.

Як зробити, щоб розмальовки та сварки стали рідкістю? Знаки непогано сумісні, тому знайти взаєморозуміння їм нескладно. Подружжя повинні постійно знаходити для себе цікаву справу, тоді для конфліктів часу не залишиться. Вільний час потрібно проводити активно і разом, бажано в подорожах.

Зближують сім’ю діти, батьки можуть годинами обговорювати їх виховання, сміятися над витівками, планувати майбутнє. Чоловікові не слід жартувати над дружиною, краще направити сою енергію в інше русло. Жінці, крім домашніх обов’язків, варто зайнятися самоосвітою, духовним вдосконаленням.

Тоді вона залишиться тією сильною, цікавою особистістю, яка зуміла закохати в себе Козерога багато років назад.

Сумісність чоловіка Тельця і ​​жінки Козерога

Дівчина Козеріг і хлопець Телець любов відчують вже з першого погляду. Вони зрозуміють, що дуже близькі між собою, однаково думають, переслідують схожі цілі в житті. Плюс до всього, темпераменти цих знаків гармонійно між собою з’єднуються.

Дівчина приверне хлопця совій серйозністю, спокоєм, вона не примхлива і не вимоглива, здатна проявити турботу і володіє високим інтелектом. Дівчина Козеріг побачить у своєму супутнику надійну людину, яка не буде розсіюватися по дрібницях, зможе разом з нею домагається всіх поставлених цілей.

Дуже скоро Телець і Козеріг одружаться і почнуть будувати своє сімейне гніздечко. Союз їх, в більшості випадків, дуже вдалий.

Для оточуючих Козеріг жінка і Телець чоловік здаються гармонійної, але трохи нудною парою. Їх коло спілкування обмежений, в будь-якій компанії вони тримаються осібно. Чоловік може іноді блиснути дотепністю, але він не прагне бути в центрі уваги.

Сім’я, в більшості випадків, цілком забезпечена, але ніколи не демонструє свого статку. Провідною в парі буде жінка Козеріг, вона придумує ідеї, шляхи до їх реалізації. Телець – надійний тил, опора для дружини.

Цей нас потішить її в хвилини смутку, зарядить оптимізмом і підтримає в будь-якій складній ситуації. Сварки в такій сім’ї виникають рідко, всі питання вирішуються шляхом консенсусу. Ніхто з подружжя не буде особисто визначати, що робити іншому.

Пара багато подорожує, будує кар’єру, організовує сімейну справу або творчу майстерню. Діти в родині з’являються пізно, коли батьки впевнені, що можуть дати їм все найкраще.

Як вирішувати конфлікти

Сумісність Козерога жінки і Тельця чоловіки майже ідеальна. Але конфлікти між ними теж бувають. Швидше це не конфлікти, а дрібні непорозуміння, але зіпсувати відносини вони теж можуть.

Жінка Козеріг дуже амбітна, в один прекрасний момент вона розуміє, що чоловік не проти просто пожити в своє задоволення. Така поведінка обурює працелюбну і цілеспрямовану жінку, вона намагається розворушити свого сонного чоловіка.

Тельці ощадливі, але економність Козерога доходить до скнарості і аскетизму. А адже чоловік так любить смачно поїсти, поніжитися на м’якому дивані. Він не бажає відмовляти собі у всьому, тому скупість дружини викликає в ньому бурю обурення.

Ревнощі не є основною проблемою в цій парі, але і вона час від часу проскакує, особливо з боку Тельця.

ТЕЛЕЦЬ + КОЗЕРІГ – Сумісність -Астротіполог Дмитро Шимко

Працює Козеріг-чоловік і Телець-жінка

Читайте також:   Як пережити розлучення з чоловіком або дружиною: способи виходу з ситуації

Сумісність Телець-чоловік і Козеріг-жінка

Телець і Козеріг. Гороскоп сумісності ♥ Любовний і сексуальний гороскоп

Щоб зберегти хороші відносини, Телець і Козеріг повинні завжди рухатися вперед, не допускати застою. Якщо дружині не вдається розворушити чоловіка, краще робити кар’єру самої. Вона побачить, скільки захоплення викличуть її успіхи в очах Тельця.

Він ніколи не буде заздрити, якщо дружина не стане втручатися в його розмірений спосіб життя. Тельцю не завадить менше ревнувати і контролювати свою половинку, проявляти більше ініціативи.

Цей знак вміє заробляти гроші, тому не слід упускати цю свою позитивну рису. Аскетизм жінки Козерога іноді переходить рамки розумного. Їй варто переглянути свої погляди, додати в оформлення будинку творчих ідей.

Добре, що дружина не страждає їх відсутністю. Зміцнить сім’ю справжня дружба і довіра, адже партнерам нічого ділити, ніхто з них не претендує на лідерство.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/telec-i-kozerog.html

Сумісність ТЕЛЬЦЯ і КОЗЕРОГА

Як двом представникам земної стихії, бичка та козерогові перебувати в компанії один одного приємно і легко. Вони майже не сваряться, оскільки володіють спокійним темпераментом, а спільні цілі і переваги дають їм можливість добре розуміти один одного. У роботі ці люди зазвичай ладнають, але іноді між ними простежується боротьба за владу.

Чоловік ТЕЛЕЦЬ і жінка КОЗЕРІГ

Стосунки чоловіка тільця і ​​жінки козерога схожі на родинні.

Цим людям не потрібно витрачати багато часу на вивчення звичок один одного – вони настільки схожі, що кожен з них нагадує іншому самого себе.

З одного боку – це добре, оскільки є гарантія душевної близькості, з іншого – не дуже, тому що схожі особистості ніяк не можуть один одного доповнити. Переваги та недоліки цих людей майже однакові.

♉+ ♑: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Хлопець тілець, скоріше, бачить в дівчині Козеріг надійно подругу, ніж свою любов.

Навіть якщо молоді люди дійсно один одному симпатичні, до пристрасної закоханості віднести цей зв’язок навряд чи можна – обидва спокійні, врівноважені, у відносинах шукають сталість.

Цей союз може стати дуже міцним, якщо хлопець і дівчина познайомилися не в ранній юності, коли кожен з них потребує нових емоціях.

Незважаючи на схожість натур, дівчина козеріг все ж більш енергійна і охочіше йде на зміни. З боку її хлопця це не викликає зайвих тривог, але і активніше завдяки її суспільству він не стане. Дівчину поведінку улюбленого буде засмучувати, хоч і не відразу.

Згодом вона почне помічати монотонність його способу життя, одноманітність в поведінці, яке, можливо, давно вже неактуально для рівня їх відносин. Щоб цей зв’язок не затрималася на півжиття на рівні зустрічей, дівчині доведеться підштовхувати хлопця до активних дій.

Навряд чи у тільця виникнуть причини противитися зближенню – втратити кохану, особливо настільки йому підходить за характером, вже точно не в його інтересах.

♉+ ♑: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Шлюб між чоловіком тільця і жінки козерога обіцяє бути вдалим і міцним. У подружжя спокійні, рівні відносини – сварки, сцени ревнощів, брехня, і інші неприємності подібного роду обійдуть їх сім’ю стороною.

Чоловік тілець може роками нічого в своєму житті не змінювати – він носить одну й ту ж одяг, не розширює коло своїх знайомих, в побутовій обстановці цінує сталість.

Якщо він робить ремонт, то швидше за все, шпалери вибере максимально схожі на попередні, про меблі можна сказати те ж саме. Одружившись з представницею знака козерог, він назавжди підвів риску під старим способом життя.

У той же час, йому невимовно пощастило, тому що зміни вона любить, але не радикальні, діє рішуче, але не різко.

Приводом для сварок може послужити тільки тиск з боку дружини, а так само її спроби зробити чоловіка активніше. У більшості випадків, вона все ж цінує стабільний уклад життя з чоловіком і поводиться стримано.

♉+ ♑: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина козерог і хлопець тілець викликають один у одного симпатію і довіру. Ці люди спілкуються нечасто, але з’являються завжди в потрібні моменти, охоче допомагають один одному і підтримують морально.

Оскільки в обох друзів небагато, але всі вони близькі і перевірені часом, своїми відносинами ця пара дуже дорожить. Є ймовірність, що дружба чоловіка і жінки з часом перейде в любовний зв’язок.

Якщо це станеться, швидше за все, ініціатором буде дівчина.

Чоловік КОЗЕРІГ і жінка ТЕЛЕЦЬ

Чоловік козерог і жінка тілець складають дуже гармонійну пару. Не має великого значення, в якій області життя вони перетинаються, в будь-якому випадку, вони один одному приємні.

Ці люди можуть досягти великих успіхів у спільній роботі, але тільки за умови, що козерог не тиснутиме на жінку тільця.

По-перше, вона у відповідь не промовчить, і відносини розжаряться, по-друге, навряд чи продовжить після цього з ним співпрацювати. В особистих відносинах ситуація приблизно така ж.

♑+ ♉: У любовних відносинах

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина тілець дає хлопцю козерогові відчуття стабільності. Вона – вірна, безмежно віддана коханому, не здатна на зраду і зрадництво. Найміцніший любовний союз у козерога вийде з представницею саме цього знака зодіаку.

Молода людина більш активний і темпераментний, ніж його обраниця. На будь-які зміни вона найчастіше погоджується під його впливом, з бажання догодити. Це не означає, що своєї думки ця дівчина не має, просто, як людина практична, в діях і пропозиціях хлопця вона бачить здоровий глузд, тому не відмовляє, навіть якщо і не в захваті від його ідеї.

Любовний зв’язок може бути перервана тільки з ініціативи хлопця, в тому випадку, якщо він серйозно зацікавиться більш емоційною і темпераментної дівчиною. Звичайно, вибір залишається за ним, але більш стабільні відносини, ніж з дівчиною телям, з представницями інших знаків зодіаку навряд чи у нього вийдуть.

♑+ ♉: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Сім’ї, створені чоловіком козерогом і жінкою телям, відносяться до одних з найбільш міцних. Чоловік своєю дружиною задоволений майже в усіх відношеннях – вона прекрасна господиня, розуміє і добра людина, завжди готова допомогти, про що в подальшому не буде нагадувати.

Основним добувачем в родині стає чоловік. У роботі він, як правило, успішний – як відповідального працівника, начальство його цінує, тому на нього чекають періодичні підвищення на посаді.

Жінка тілець зазвичай роками не змінює робочого місця, її заробіток хоч і невеликий, але стабільний.

З приводу грошових витрат чоловік і дружина не сваряться – вони не люблять зайвих витрат, все покупки у них заздалегідь заплановані, обидва прагнуть до накопичення.

В інтимному житті сумісність непогана, але дружина задоволена сексом більше, ніж чоловік. Жінка тілець досить консервативна. Її чоловік, за великим рахунком, теж не є палким прихильником експериментів, але іноді і йому хочеться різноманітності.

Найгірше, якщо дружина принципово в чомусь відмовляє, звинувачуючи його в непристойності. Це може привести до того, що у чоловіка з’явиться коханка.

Навряд чи він прийме рішення розірвати шлюб, але якщо жінці бичка стане відомо про його зради, відносини в родині колишніми не стануть ніколи.

♑+ ♉: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина тілець із задоволенням спілкується з такими людьми, як хлопець козеріг. Він – спокійний, надійний, не оточує себе сумнівними особистостями, а тому викликає з її боку довіру.

Хлопцеві суспільство доброю і чуйною дівчата теж дуже приємно, незважаючи на не самий товариський характер, він намагається проводити в її суспільстві побільше часу. Взаємна симпатія настільки велика, що про дружбу чоловіка і жінки тут навряд чи може йти мова.

Найчастіше такі дружні союзи плавно перетікають в початок любовних відносин, якими молоді люди будуть дуже задоволені.

Відео: ТЕЛЕЦЬ ♉Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-telca-i-kozeroga

Жінка Телець Чоловік Козеріг – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Як Телець, так і Козеріг є представниками земної стихії, тому цим двом досить легко зрозуміти один одного. Партнери можуть невпинно розмовляти на різні теми, щиро цікавлячись думкою благовірного з того чи іншого питання. Жінку-Тельця і ​​Козерога-чоловіка відрізняють надійність і стабільність.

Але варто зазначити, що при контактах із зовнішнім світом чоловік більш закритий і вибірковий в спілкуванні, ніж представниця прекрасної статі.

Небесні світила визначають сумісність Тельця і ​​Козерога як досить високу.

У цих двох є практично все, щоб створити прекрасний «довгограючий» союз, якщо, звичайно, вони полюблять один одного. Тримається зв’язок більшості жінок-Тельців і чоловіків, які народилися під знаком Козерога, що не на бурхливої ​​пристрасті, а на спокої і гармонії.

Приємним бонусом є те, що через багато років почуття представників цих зодіакальних знаків, не знижуються, а навпаки, стають більш глибокими і сильними.

Козеріг-чоловік досить недовірливий для представника сильної статі, і часто перебуває трохи «в собі». Він переконаний, що для досягнення успіху в житті не обійтися без здорової дози розважливості і прагматизму. Емоційна сухість Козерога часом відштовхує людей, але не леді-Тельця. Партнерці вдається побачити багатий внутрішній світ такого чоловіка, який відповідає більшості її «вимог». Він же, в свою чергу, радий, що улюблена дотримується таких же основних життєвих принципів, а також – поділяє багато його інтереси. Крім того, Козерога приваблює жіноча м’якість Тельця.

Як жінці-Тельцю завоювати чоловіка-Козерога

Народжений під знаком Козерога людина досить консервативний. Тому жінка-Телець явно не зуміє зробити на цікавого чоловіка бажане враження, якщо дозволить собі хоч трохи вульгарна поведінка і відвертий одяг. «Купитися» на спокусливу зовнішність Козеріг, як і більшість чоловіків, може.

Але будьте готові, що чари підкорення розтануть після пари-трійки проведених разом ночей. Перш, ніж зав’язати з леді серйозні відносини, що дивиться далеко в майбутнє Козеріг розглядає її як зразкової дружини і мами їх майбутніх дітей.

Якщо і дама-Телець приміряє на себе дані амплуа, скромне поведінку і «спокійний» зовнішній вигляд повинні стати її супутниками.

Як чоловікові-Козерогу завоювати жінку-Тельця

Чоловікові, народженому під знаком Козерога, якому сподобається леді-Телець, астрологи радять в першу чергу зрозуміти чого саме він хоче від неї. Більшість Тельців не погодяться на несерйозні відносини.

Козерогові не варто дивуватися, якщо після недовгого часу з початку «встречаній» представниця цього зодіакального сузір’я почне натякати (а можливо – прямо говорити) про шлюб.

Чоловік, який бажає підкорити жінку-Тельця, повинен володіти твердим характером, бути впевненим у собі, але в той же час виявляти ніжність по відношенню до неї, не забуваючи балувати різними романтичними приятностями. Підопічна Венери шукає не просто пристрасного коханця. Їй потрібен друг, однодумець. Розуміння і підтримка для неї важливіше «якості» любовних утіх.

Чоловік, який бажає підкорити жінку-Тельця, повинен володіти твердим характером, бути впевненим у собі, але в той же час виявляти ніжність по відношенню до неї, не забуваючи балувати різними романтичними приятностями.

переваги союзу

Зовні парочка жінки-Тельця і ​​чоловіки-Козерога виглядає абсолютно спокійною, хтось може навіть назвати їх «нудними». Дійсно, бурхливими сценами з’ясування стосунків потішати оточуючих представники Землі напевно не стануть. Але всередині союзу партнерів тече бурхлива і досить активне життя.

Характери народжених під цим зодіакальними знаками людей то «співають» в унісон, то суперечать один одному. Але ці мудрі партнери в більшості ситуацій не скандалять, а намагаються знайти внутрішні ресурси для вирішення конфлікту. Відбувається постійний внутрішній зростання: Козеріг з Тельцем розвиваються і «дорослішають», як, власне, і їх союз.

М’яка жінка в цій парі допомагає обранцеві стати податливі і гнучкіше, вона може навчити його відчувати задоволення від життя і плавно винищує зайву категоричність обранця. Козеріг у свою чергу підсвідомо робить благовірну-Тельця напористо, трохи жорсткіше.

Читайте також:   Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

На щастя для нього, любляча Телець, як правило, виявляє ці навички не в сімейному житті, а направляє в професійно русло, що допомагає їй досягти значних успіхів в кар’єрі, та й взагалі – підвищити авторитет в очах потрібних людей.

недоліки союзу

Як дочки Венери, так і синові Сатурна, важливий підсумок – результат. Обидва звикли ставити певні цілі і здійснювати кроки для досягнення таких. А ось просто жити і отримувати задоволення від кожного дня у них не завжди виходить, особливо у Козерога.

У періоди «застою» починають проявлятися неприємні риси характеру обох. Як правило, жінка, народжена під знаком Тельця, не воює за лідерство в парі з Козерогом. Навпаки, вона радісно віддасть кермо влади благовірному.

Але в хвилини розгубленості чоловіки інертна леді зазвичай не може взяти роль лідера на себе, щоб було б дуже до речі. Козеріг, що не має мети, стане замкнутим, похмурим. У такі моменти безсила ніжність і ласка люблячої жінки.

Все це просто розбивається об стіни холодності, якими обгороджують себе чоловік. Через це в парі може оселитися нерозуміння, подолати яке в змозі далеко не всі такі зодіакальні тандеми.

інтимне життя

Зовнішня стриманість чоловік, який народився під сузір’ям Козерога, – не перешкода прояву темпераменту в інтимному житті. Чуттєва жінка-Телець в стані пробудити пристрасну підгрунтя сина Сатурна, завдяки чому близькість між ними може бути воістину незабутньою.

Однак зірки застерігають Тельця, що Козеріг у прояві пристрасті може бути не завжди настільки делікатний, настільки б їй хотілося. Зайві сентименти (навіть в ліжку) представник цього знака зодіаку часто сприймає як прояв слабкості. Зовнішня стриманість чоловік, який народився під сузір’ям Козерога, – не перешкода прояву темпераменту в інтимному житті.

Чуттєва жінка-Телець в стані пробудити пристрасну підгрунтя сина Сатурна, завдяки чому близькість між ними може бути воістину незабутньою. Тому якщо жінка-Телець хоче, щоб благовірний був більш ніжний, краще прямо сказати про це.

Чим відвертіше представники Землі будуть говорити одна з одною про те, що їм подобається, а що – ні, тим швидше вони налагодять максимально комфортні інтимні стосунки. Варто відзначити, що обидва знають, як допомогти в досягненні задоволення партнеру, а тому ця сфера, напевно, буде «якісної».

Якими будуть батьками

Жінці, народженої під сузір’ям Тельця, подобається амплуа турботливою матусі, вона чудово облаштовує будинок і створює для своїх нащадків найкращі умови. Не поступається в позитивних батьківських якостях і чоловік-Козеріг, який стає турботливим, уважним, помірно суворим татом.

З маленькими дітьми у Тельця і ​​Козерога зазвичай немає істотних проблем.

А ось при спілкуванні з підлітками можуть виникнути певні конфлікти. Врівноваженим партнерам можуть бути незрозумілі егоїзм і бажання самовираження, проявлені нащадками. Тим не менш, це відомий складний період, який просто треба пройти.

В цілому, подружжя, напевно, зможуть навчити діточок бути відповідальними, з повагою ставитися до старших і просто виростять їх гідними людьми.

Якими будуть їхні діти

Діти Козерога і Тельця ввібрали основні якості своїх батьків. Зазвичай дитина має досить сильну і вольовим характером, який помітний з ранніх років. Але в той же час чадо миролюбно. Малюк не буде ні з того ні з сього затівати конфлікт, незалежно статтю не має славу доречним і часто є не по роках самостійним.

Зазвичай дитина має досить сильну і вольовим характером, який помітний з ранніх років. Але в той же час чадо миролюбно. Їх дитина дуже прив’язаний до будинку і до батьків.

Телець і Козеріг можуть бути впевнені, що їх спадкоємці не забудуть дорогу до вітчима будинку, а будуть, незалежно від віку і своєї особистої, життя частими гостями улюблених батьків.

Схильна жінка-Телець до зрад

Якщо дама-Телець відчує сильну образу на благовірного, у неї може промайнути темна думка про зраду. Але найчастіше задумка так і залишається такою, що не виливаючись у реальність. Ставлячись до зв’язку серйозно, жінка Венери відразу приміряє на себе роль відданою і розуміє, що виявитися такою стало б для неї жахливим потрясінням.

Партнера від подібних «конфузів» Телець теж найчастіше вберігає. Але якщо жінка, народжена під цим знаком зодіаку, не відчуватиме себе коханою і бажаною поруч з чоловіком, а з’явиться «новенький», який буде красиво за нею доглядати і всіляко балувати, ймовірність адюльтеру збільшується.

Але і в останньому випадку зазвичай дама-Телець встигає зупинитися до безпосередньо інтимної близькості, максимум обмежуючись поцілунками.

Чи схильний чоловік-Козеріг до зрад

Які не перебувають у стосунках чоловіка, народжені під знаком Козерога, нерідко зустрічаються сьогодні з однією жінкою, завтра – з іншого. Але коли представник Сатурна стикається з щирими почуттями (якщо вони, звичайно, у відповідь) адюльтер стає для нього крайнім заходом.

Підштовхнути знаходить у відносинах чоловіка-Козерога на зраду можуть, зокрема, регулярні відмови обраниці від інтимної близькості і відсутність підтримки з її боку. Не отримуючи бажаного від своєї жінки, він може почати пошуки на стороні. Таке трапляється досить рідко, проте ймовірність є.

Але в цілому Козерога можна віднести до вірних знаків.

Чого бояться в стосунках

Більшість чоловіків-Козерогів – реалісти. На його думку, основу життя повинні становити не різного роду розваги, а серйозна справа, що гарантують матеріальне благополуччя і взагалі – тверду «стійку». Козеріг боїться, що цілі його благовірної які мають бути обраними.

Представники Сатурна побоюються жінок, які звикли до частих тусовках і тому подібних заходів, не прагнуть до саморозвитку і занадто емоційно реагують на що відбуваються навколо події, навіть – на позитивні. Для Тельця дуже важливо залишатися індивідуальністю – бути собою.

Жінка боїться, що партнер почне командувати їй і «ліпити» з неї свій ідеал, починаючи від зовнішніх характеристик, закінчуючи світоглядом. Що стосується підопічної Венери, вона дуже боїться, що чоловік не виправдає очікувань.

Напевно пройде багато часу до того, як жінка-Телець перестане у всьому бачити підступ і намагатися «підловити» свого (чи поки ще потенційного) партнера. Лякає цю сильну жінку і ймовірність того, що їй все життя так і доведеться самій вирішувати різні сімейні питання.

Але в той же час для Тельця дуже важливо залишатися індивідуальністю – бути собою. «Теличка» боїться, що партнер почне командувати їй і «ліпити» з неї свій ідеал, починаючи від зовнішніх характеристик, закінчуючи світоглядом.

Над чим попрацювати

Якщо Телець помітила, що її чоловік став надзвичайно замкнутий, прискіпливий або все частіше перебуває в поганому настрої, ймовірно, сталася описана вище неприємна для нього ситуація – втрата мети. В даний період Козеріг оцінить вірність, підтримку, надійність благовірної.

Важливо, щоб Телець вірила в нього сильніше всіх, можливо, навіть більше, ніж він сам. Жінці Козерога потрібно бути готовою до того, що навіть у самого сильного представника цього зодіакального знака бувають періоди відчаю.

Чоловікові-Козерогу ж зірки радять, йдучи в свій внутрішній світ, не забувати, що в «цьому» його улюблена жінка. Якщо він не хоче втратити найтерплячішу і розуміє даму-Тельця, не можна не звертати на неї уваги або, чого доброго, дозволяти неприємні висловлювання, коли сам не в дусі.

Краще щиро поговоріть і поясніть, що не так. Зовні стабільна Телець – дуже ранима і образлива. Не випробовуйте її межі.

Як чоловік-Козеріг поводиться при розставанні

Про те, що чоловік, яким керує Сатурн, замислюється про розставання, його жінка може здогадатися, якщо він став особливо мовчазний, постійно пригнічений, розсіяний і, здається, практично її не помічає.

Напевно Козеріг зараз переживає далеко не найкращі часи, наважуючись сказати вкрай складне для нього: «Нам треба розлучитися». Представники цього зодіакального знака, дуже болісно переносять розрив і нетривалих стосунків.

А якщо мова йде про розірвання законного шлюбу, це для серйозного Козерога просто трагедія. На розставання з власної ініціативи, згідно з астрологічним передбаченням, такий чоловік може зважитися, якщо дружина заподіяла йому найсильнішу образу або банально – він закохався в нову жінку.

Навіть в разі, коли він йде до когось, Козеріг переживає величезні муки совісті, адже він заподіяв біль близької жінці (раніше яку він, напевно, теж любив).

Як жінка-Телець поводиться при розставанні

Не менш болісно розставання і для жінки-Тельця. Але, якщо вона зважиться все ж піти від благовірного, їм обом слід підготуватися до складного розмови, при якому дама проллє багато сліз, шкодуючи себе, партнера і їх зв’язок. Але в особливо важких для леді випадках вона може просто зникнути.

Якщо ж Тельця кинули, це для неї справжня катастрофа. Що залишилися без партнера жінки цього знака зодіаку відчувають свою поразку, самооцінка падає до межі, а життя на якийсь період стає сірою і зовсім безрадісною.

Кинута жінка-Телець не любить ділитися болем навіть з найдорожчими людьми. Їй треба побути з собою і самостійно повернути «себе» колишню. На жаль для дам-Тельців, вони далеко не завжди роблять висновки з невдалої зв’язку і не проводять роботу над власними помилками, але всі ми недосконалі.

Жінки цього сузір’я можуть, що називається, стрибнути на ті ж граблі, але вже з новим чоловіком.

Чи можлива дружба між ними

Жінці-Тельцю і чоловікові-Козерогу легко познайомитися. Як правило, вже з першої зустрічі вони знаходять спільну мову і стають цікаві один для одного, а то й в романтичному, то в дружньому ключі. Товариська зв’язок підопічних Землі може тривати багато років. Але в той же час дружба представників цих зодіакальних категорій не позбавлена ​​обопільної вигоди.

Козеріг любить заводити корисних друзів – тих, хто зможе йому в чомусь допомогти, розповісти щось цікаве, можливо, «підштовхнути» в кар’єрі. Жінці-Тельцю і чоловікові-Козерогу легко познайомитися. Як правило, вже з першої зустрічі вони знаходять спільну мову і стають цікаві один для одного, а то й в романтичному, то в дружньому ключі.

Жінці-Тельцю така дружба теж корисна, але в першу чергу – для заспокоєння серця корисними порадами Козерога, що, в общем-то, її цілком влаштовує. Як відзначають астрологи, нерідко дружня нотка змінюється романтичної. Цілком ймовірно, що, дізнавшись один одного трохи краще, Козеріг і жінка-Телець зрозуміють, що відчувають не просто дружній інтерес.

На радість обох, часто це відчуття виявляється взаємним.

Сумісність у роботі

Жінка, народжена під знаком Тельця, і Козеріг-чоловік мають дуже хорошу сумісність в якості партнерів по бізнесу або колег. Психологічна сумісність дозволяє їм працювати без зайвого напруження і проблем. Обидва цілеспрямовані і відповідальні.

Професійний тандем, що складається з цих «земельних» знаків може досягти істотних висот. При розподілі ролей таким чином Телець зазвичай відповідає за психологічний комфорт професійної діяльності, а Козеріг, як чоловік, при необхідності бере удар на себе.

Трохи гірше союз, коли жінка-Телець – начальниця, а чоловік-Козеріг знаходиться в підпорядкуванні. Представник сильної статі відповідальний і виконавчий, але до значних кар’єрних подвигів, будучи на рядовий посади, як правило, не прагне.

А звикла до стабільності дама-Телець не жадає просувати підлеглого, та й багато шансів розвинути бізнес пропускає повз. Така професійна пара зазвичай непогано співпрацює до певного часу, коли у Козерога з’являється краща пропозиція, і він просто йде з роботи.

А ось робоча зв’язок, при якій він може зайняти керівну посаду по відношенню до Тельцю, є однією з найбільш успішних. В даному випадку Телець і Козеріг легко знаходять спільну мову. Вона – працелюбна і практична, вміє підхопити кращий задум боса і розвинути його в правильному напрямку.

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-telec-muzhchina-kozerog-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *