Сумісність лева і ваг: святковий феєрверк і рівновагу

Обидві статі, народжені під повітряним знаком Терези, виділяються вишуканими манерами і високими почуттями.

Зміст приховати

З’єднання вогню (Лев) і великої кількості повітря (Ваги) завжди дає непередбачуваний ефект – подібна ситуація може призвести як до великої спалаху пристрасті, так і до теперішнього термоядерного вибуху.

У будь-якому випадку, відносини між Левами і Терезами важко назвати умиротвореними і безхмарними, адже пристрасті і емоції завжди киплять в серцях.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Лев і Терези не завжди показують ідеальну сумісність, хоча коли зустрічаються, захоплення один від одного немає меж.

Обидва представники різних знаків нерідко відрізняються значною скромністю і сором’язливістю. Ваги завжди чарівні і креативні, поруч з Левом вони не можуть не зачаровуватися іміджем царя звірів.

Поступово відбувається перехід до залицяння, яке може бути зворушливим і чуттєвим.

Лев і Терези, перш за все, люблять привертати до себе увагу, коли вони знаходяться в суспільстві.

 

Іноді для них це стає життєвою потребою, без якої вони не можуть існувати ні хвилини – такі ескапади досить тривалий час дозволяють розвіятися і забути про нудьгу.

Однак для обох існує небезпека матеріальних труднощів, які можуть значно зіпсувати існування кожному.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Ваги завжди знаходяться в пошуку компромісу, а значить, для них характерна наявність сумнівів і безлічі питань. Їм часто починає здаватися, що Леви поводяться надмірно радикально.

Ваги найчастіше люблять перебувати в «партері», спостерігати за п’єсою Життя в темному залі, лише зрідка в найвідповідальніший момент вони виходять на сцену з важливими заявами. Це часто суперечить поведінки Льва, який звик, що багато обертається навколо нього.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Лев, як дівчина, так і хлопець, часто панує в серцях протилежної статі. Лев звик до шанування і визнанням, він не може влаштовувати дріб’язкові побутові сцени з приводу немитого посуду або незібраної ліжку. Знаком управляє вогняна стихія, тому його представник стриманий і величавий, хоча, коли треба, він може швидко і радикально вирішувати навіть важкі завдання.

Чоловік цього знака зодіаку володіє такими якостями:

 • впевненість в своїх силах;
 • спокійне споглядання труднощів, вміння їх долати з неповторною грацією;
 • щире захоплення від успіхів партнера;
 • велика кількість позитивної енергії;
 • марнославство і бажання вразити незвичайними ефектами;
 • завидну завзятість у досягненні та реалізації своїх планів.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Лев може навести лоск в будь-якій справі, до цього він всіляко привчає свою другу половину, яка стає рівноправним співучасником в будь-яких його починаннях.

Необхідно пам’ятати, що Лев завжди самостійно приймає остаточні рішення, в цій області він не звик з будь-ким радитися. Лев виглядає представницький, у нього є розум, ввічливі манери, тому в справах бізнесу або на службі все у нього складається благополучно.

Жінки Леви багато в чому схожі на чоловіків, їм властиві, в першу чергу:

 • бажання досягти досконалості у всьому;
 • сильне уяву;
 • прагнення до матеріального достатку.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Леви завжди намагаються домінувати в сімейному житті, їх часто слід осаджувати, вони намагаються «підібрати під себе» абсолютно всі починання. В якомусь сенсі їх можна навіть назвати тоталітарними. Начальник Лев вміє керувати великим колективом, він професійно обізнаний про виробничих циклах, знає добре своїх співробітників.

Вміє володіти собою і добиватися високих результатів, згуртовуючи навколо себе великі маси людей. Намагається використовувати таланти і здібності своїх підлеглих для максимально ефективного досягнення результату.

Лев по природі своїй відмінний організатор, він може блискуче зібрати вечірку в ресторані на 200 персон або здати достроково складний технічний проект.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Левиці дуже цікаві і не можуть пройти повз який-небудь «неймовірною сенсації», якість це можна назвати слабкістю, тому що, використовуючи його, панянками можна маніпулювати.

Марнославство Львиц також всім відомо, вони нічого не можуть з собою вдіяти, якщо їм співають балади під вікнами і дарують одномоментно мільйон яскраво-червоних троянд.

Ці дами терплячі, але лише до певних меж; якщо непорозуміння повторюється, їх терпінню настає кінець, і тоді виникає справжній скандал вселенського масштабу.

Жінки Леви вміють подати себе, вони уважно стежать за модою і вміють носити красиві дорогі речі з неповторною елегантністю.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Ваги завжди знаходяться в гармонії з самими собою, вони споглядають оточуючий світ, позитивно реагуючи на події, що відбуваються. На вигляд вони здаються байдужими, навіть байдужими, але насправді в їх серцях клекоче ураган емоцій і пристрастей.

Часто це пов’язано з внутрішньою нерішучістю і коливанням Терезів. Вони бувають не впевнені в собі і не завжди знають, що і як правильно робити, як реагувати на ту чи іншу подію.

Терезів відрізняє фанатична комунікабельність, вони можуть заводити друзів всюди, встановлюючи контакти з усіма верствами суспільства з однаковим успіхом.

Чоловіки Ваги:

 • часто закохуються;
 • їх відрізняє підвищена чуттєвість;
 • споглядальний погляд на світ і легка неуважність;
 • доброта і бажання жити в світі з ким би то не було.

Чоловіки Ваги з легкістю зачаровують представниць протилежної статі, проте вони не вміють битися за свою кохану, для них це здається верхом абсурду.

Як правило, він керується девізом: «Насильно милим не будеш», так що якщо його обраниця йде до іншого, чоловік Терези умиває руки і лише гірко зітхає. Він не бачить сенсу нав’язуватися своєї коханої. Найбільше на світі такі люди цінують рівноваги і гармонію в душі. Чоловіки Ваги можуть бути чудовими татами, стежачи і доглядаючи за нащадками не гірше за своїх дружин.

Жінки Ваги також дуже схожі на чоловіків:

 • вони вміють стильно одягатися;
 • завжди відпускають колючі жарти;
 • часто бувають, саркастичні, але злість їм чужа;
 • Терезів характеризують розмірені жести і хода.

Дівчата, народжені під знаком Терезів, прекрасно розбираються в трендах високої моди, здатні годинами приміряти різні сукні і нижню білизну. Створити сенсацію на вечірці або в нічному клубі – це для них «справжнє життя». Часто слабка стать, народжений в кінці вересня і початку жовтня, привертає зовнішня мішура, зайва ефектність.

У той же самий час дівчата чудово розбираються в таких галузях мистецтва:

 • живопису;
 • кінематографі;
 • поезії і прозі;
 • філософії та ораторському мистецтві.

Безпомилково, з елегантною легкістю і неповторним гумором вони можуть проаналізувати художній твір, давши йому об’єктивну і точну оцінку. Своєю чарівністю жінки Ваги без особливих зусиль полонять безліч чоловіків, їм притаманні гіпнотичні здібності.

Пара Лев і Терези – це тандем не такий вже і рідкісний; Часто їх пов’язують дружні стосунки. Під час знайомства несвідомо їх притягує один до одного, хоча люди ці дуже різні. Ваги більше генерують гармонію і стан рівноваги.

Нерідко оригінальні прояви характеру один одного бавлять як Терезів, так і Львів.

Доброзичливий настрой в будь-якому випадку залишається, за що можна подякувати, перш за все, Терезам, які не можуть не створювати навколо себе гармонію і правильний світопорядок.

Між Левами і Терезами можуть встановлюватися тісні дружні зв’язки, причина чого дуже проста: вони ідеально доповнюють один одного і одночасно мають безліч схожих рис.

Ваги визнають Льва лідером, але це лише зовнішній імідж. Часто інтелектуальну владу і потенціал мають якраз Ваги, які вміють прораховувати ситуацію на багато кроків вперед.

Лев знає і цінує ці якості, якими сам не володіє.

Складається, таким чином, цілком органічний альянс, який дозволяє успішно займатися вирішенням економічних завдань і кар’єрою. Ваги можуть завжди підтримати в скрутну хвилину, знайти правильне дружнє слово, Лев в силу своєї імпульсивності іноді помиляється і від цього впадає в депресію, а втіха від Терезів буває завжди до речі.

Дружба між Левами і Терезами – це завжди гармонійний, майже ідилічний союз, який знаходить своїх наслідувачів. Загальна проведення часу ніколи не буває нудним. Два ці знака, з’єднані узами дружби, здатні створювати на їх основі міцні сім’ї, в яких не може бути розбіжностей або недомовок.

Якщо мова йде безпосередньо про дружні стосунки чоловіків, то Терези дають слушні поради, а Леви ними користуються, втілюють в життя. У дружбі дами Левиці створюють навколо себе святкову атмосферу, якої насолодяться оточуючі. Життєрадісність, креатив – ось ті якості, які створюють свято, дозволяючи насолоджуватися товариством жінки представниці царственого знака.

Якщо чоловік народився під знаком Терезів, то він завжди здатний завоювати жінку Льва оригінальною зовнішністю, своїм багатим внутрішнім світом і уточненими інтелектом.

Жінка Лев може бути тільки богинею, і якщо до неї так ставитися, то вона розкриває обійми, виявляючи щирі почуття. У любовних відносинах жінка Лев здатна бути вірною і люблячою подругою.

Якщо відносини не заходять далеко і не дуже серйозні, то краще для флірту, ніж жінка Лев, знайти нікого не можна.

Через деякий час панночка починає помічати, що чоловік Терези відноситься подібним чином до всіх дамам, які проходять по життю повз. Неминуче в її серці з’являється ревнощі і роздратування.

В цьому випадку дружній і любовний союз може бути під загрозою розпаду. Щоб відновити статус-кво, слід зрозуміти один одного, порозумівшись, спробувати пробачити.

Тільки після з’ясування відносин Лев і Терези зможуть бути знову з новою силою закохані одне в одного.

З’єднання особистостей, народжених під знаками Вогню і Повітря, завжди цікаво, і якщо почуття повноцінно дозрівають, то вони не можуть згаснути тривалий період часу. Такий тип взаємин носить назву «старший і молодший партнер».

Лев і Терези не просто люблять один одного, вони є сумісними і знаходять один в одному безліч точок дотику. Сказати, що партнери зливаються душами в дружніх і любовних відносинах, не стане великим перебільшенням.

Схильні знаходити красу в усьому Ваги спостерігатимуть в своїх обранців продуктивну життєву силу і царствена. Лев буде із задоволенням використовувати творчі задатки, які є в кожному з Терезів.

Представники повітряного знака завжди з радістю діляться своїм творчим потенціалом, якщо їх оцінюють по достоїнству і віддають їм належне.

Союзу Терезів і Льва уготована фізична сумісність, яка дає можливість отримати максимальне задоволення, реалізувавши весь свій потенціал. Леви схильні забуватися в любові, їм потрібні деякі стримуючі фактори – таким «гальмом» якраз виступають Ваги, адже вони ніколи не втрачають голови навіть в поривах пристрасті.

Ідеальні дружні і любовні відносини можуть тривати досить довго, але за будь-яких обставин існують проблеми. Все ідеально не може бути навіть в таких міцних союзах, як Лев і Терези. Останні можуть бути саркастичні (особливо жінки), що завжди дратує Львів.

Якщо сарказм продовжує наростати, то присутній реальна загроза, що спалахне конфлікт, який може привести до розриву відносин.

У сімейному житті союз Терезів і Львів може бути сумісним і міцним, тому що грунтується на дружбі та взаєморозумінні.

Люди протилежної статі, народжені під цими знаками, завжди тягнуться один до одного. Вони часто бувають творчими і артистичними, виглядають чарівно.

Втім, жінкам Левам слід поводитися обережніше і стриманіше, щоб чоловік Терези, злякавшись їх різкості, що не відступився.

У шлюбних відносинах в статусі чоловіка і дружини не варто зловживати довірою Левиці , тому що якщо вона почне ревнувати, то обов’язково помститься. Якщо Леви вирішують що-небудь зробити, то вони неодмінно реалізують задумане.

Ваги часто бувають мрійливі і не завжди навіть першокласні проекти можуть бути реалізовані під їх кураторством. Поділ праці між чоловіком і дружиною найчастіше бувають таким: чоловік Терези створює креативні проекти, а жінка Левиця реалізує їх, вибудовуючи для цього практичні передумови і умови.

Шлюб між цими двома чудовими знаками має дуже райдужні горизонти, важливо тільки на самому початку знайти правильний алгоритм розвитку відносин. В їх основі повинні лежати взаєморозуміння, духовне взаємодія, бажання допомогти один одному.

У шлюбі, коли «перетерті» всі гострі кути, у Льва і Терезів спостерігається майже ідеальна сумісність. Дрібні перешкоди і непорозуміння розвіюються, врешті-решт, у цих двох дуже багато спільного – пара любить подорожувати, відпочивати в компаніях людей, які їм цікаві. Часто обоє люблять відвідувати громадські місця, різні кінематографічні форуми та концерти.

Відгуки про союз Львів і Терезів найчастіше сприятливі, але слід обов’язково пам’ятати: Лев схильний до самозамилування, тому, завершуючи чудові грандіозні проекти, він вимагає неодмінного визнання і захоплення своїми подвигами. На деякий час він «бронзовіє», стає живим пам’ятником самому собі, перед яким необхідно співати дифірамби, захоплено схилятися.

У цей момент Терезам найкраще мовчки відійти на другий план, щоб Лев міг зібрати жнива з лаврового вінків заслуженої слави.

 

Лев не може без самозамилування (хоча б зрідка), і Терезам краще не перечити, не вставати в позу «скривдженого закоханого».

Ще небезпечніше з’ясовувати зі Львом будь-які відносини в ці солодкі для нього дні, інакше бурхливі сцени не змусять себе довго чекати.

Левам необхідно не забувати, що підганяння Терезами – справа безперспективна, зламати або прогнути їх неможливо. Вони будуть лише замикатися в собі, при цьому зникне такий важливий елемент відносин, як довіра. Усередині всіх Терезів присутній самодостатність і дух свободи, про це слід пам’ятати і не зловживати їх терпінням.

Ще більше про сумісність Львів і Терезів дивіться в наступному відео.

Джерело: https://vplate.ru/lev/sovmestimost/vesy/

Лев і Терези – сумісність знаків

Це поєднання повітряної і вогненної стихій може покласти початок тривалим цікавим відносинам. Сумісність знаків Лев і Терези грунтується на постійній вібрації.

Читайте також:   Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Вони часто сперечаються, але, як відомо, в суперечці народжується істина, а значить, будь-які зіткнення в цій парі рано чи пізно буде вирішено. Конфлікти можуть виникати на грунті їх різного сприйняття інформації.

Лев, маючи свою думку, буде абсолютно впевненим у ньому, навіть не намагаючись вивчити інші варіанти. Ваги – відчайдушні сперечальники, вони будуть ретельно аналізувати, перш ніж винесуть вердикт. При цьому сперечаються вони не для того, щоб посваритися з партнером.

Насправді це приносить їм невимовне задоволення, така їхня природа. Впевненість Льва в будь-якому рішенні бентежить недовірливих і обережних Терезів.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагуСеред мінусів в сумісності Лева і Терезів, які виникають у відносинах – любов першого до владної агресії. Ваги від такого напору швидко впадають в жорстоку депресію. Інша сторона медалі – фантастичне вміння Терезів ладити з царственої кішкою. Венера обдарувала цей повітряний знак неабиякою хитрістю і чарівністю. Ваги здатні перетворити Льва в пухнастого кошеня, виділяючи солодкі компліменти на його адресу або навіть відверто тішачи. Поруч з таким партнером Лев швидко втрачає пильність, і ось уже Ваги правлять балом, повністю контролюючи ситуацію. Цікаво, що з усього Зодіакального кола більше нікому так не вдається справлятися зі Львом. Однак останнього такий стан речей зовсім не пригнічує, а навіть навпаки – Цар звірів досягає головної мети – захоплення і поклоніння його вірнопідданих, до яких відносяться Терези.

Сумісність знаків Лев і Терези в фінансовому питанні не найпозитивніша. Вся справа в тому, що Леви звикли отримувати все найкраще, а Терези не можуть впоратися з любов’ю до прекрасного. Тому разом вони витрачають весь місячний дохід в перший же день.

Подібність цих партнерів виражається в їх сентиментальності і артистичності.

Обидва знаки пристрасно бажають отримати від життя якомога більше любові і щастя, тільки різниця в тому, що Терези смиренно чекають, а Леви найчастіше починають люто вимагати цього від оточуючих.

Як би там не було, а Терезам вдається непомітно дресирувати свого обранця, а Лев в цих відносинах мліє від щастя і безтурботності.

Сексуальна сумісність Льва і Терезів

Незважаючи на те, що Терези відносяться до інтимної сторони життя більше як до духовної близькості, при необхідності вони підтримують вогонь пристрасті, який розводить в їх спальні Лев. Сексуальна сумісність Льва і Терезів підкріплюється тією часткою захоплення, яку завжди готові подарувати партнеру Терези. Зв’язок цих знаків може стати по-справжньому тривалої і міцної.

Сумісність: чоловік Лев – жінка Терези

Жінка-Терези для Льва – ідеальний друг, партнер і в цілому супутник по життю. Вона намагається контролювати ситуацію, але робить це так витончено, що ніхто ніколи не здогадається, наскільки сильний стрижень таїться в її характері.

Вона обожнює свого чоловіка, і щиро обдаровує його компліментами, чому той невимовно радий. Але у кожного вчинку в поведінці цієї Венери є своя мета. В даному випадку, вона хоче зробити свого хижака ласкавим і ніжним, повернувши йому гарний настрій, а потім отримати своє.

Але не все так гладко у відносинах з цим чоловіком. Він буде вдячний за захоплення, і навіть дозволить собі разомлеть від уваги настільки граціозною особи, але хватку не втратить. Проте жінка, народжена під знаком Терези, досить мудра, щоб домогтися свого, зберігши мир і гармонію в сім’ї.

Вона настільки вміло завуалюють свої справжні цілі, що Лев буде переконаний, що вона у всьому слід його наказам.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагуЦя пара вважається добре сумісної і утворює тривалі, приємні стосунки для обох. У такій сім’ї будуть народжені щасливі діти, а в сім’ї запанує мир і гармонія.

Сумісність: жінка Лев – чоловік Ваги

Це поєднання двох прекрасних людей. Вона – вражаюче хороша, він біса привабливий і сміливо користується увагою протилежної статі. Сумісність знаків Лев і Терези, коли вона Лев, а він Ваги, дає підстави для формування приголомшливо красивого романтичного союзу. Левиця витончена і граціозна в своїй гордості і вміє себе подати, до того ж вона дуже пристрасна.

Ваги чарівні. Посмішка цього чоловіка змушує забути про все на світі, сама Венера обдарувала його здатністю так залучати жінок. Крім того, чоловік-Терези ввічливий зі своєю Левицею, він готовий оточити її ореолом романтики, засипати прекраснейшими трояндами і подарувати незабутні моменти щастя. Прекрасна половина цієї пари отримує від чоловіка все, про що тільки може мріяти.

Однак є один вкрай негативний момент в цих відносинах. І Лев, і Терези обожнюють бувати в суспільстві, особливо їх приваблюють галасливі вечірки, де багато красивих і успішних людей. Ось тут-то і починаються труднощі. Чоловік-Терези, який не може впоратися зі своєю природою, фліртує направо і наліво, навіть не помічаючи, скільки зітхань залишає за своєю спиною.

Левиця, спостерігаючи таку картину, приходить в сказ і ось-ось готова вчепитися в горло не те коханому, не те його черговий співрозмовниці. На тлі такої поведінки Терезів може розгорітися неабиякий скандал, адже Левиця – пристрасна натура. Тому Терезам краще відвести подругу з заходу і залишок вечора присвятити оспівуванню її винятковості.

Як, втім, і частіше утримуватися від відвідування таких вечірок.

Якщо чоловік-Терези і жінка-Лев зможуть зберегти спокій і рівновагу у відносинах, вони стануть однією з найщасливіших пар.

Ділова сумісність Льва і Терезів

Робота в команді для цих партнерів буде досить успішною. Сумісність Льва і Терезів в бізнесі характеризується взаємним доповненням партнерів.

Ваги будуть задавати темп і напрямок спільної діяльності, а Лев зосередити всю свою безмежну енергію на втіленні ідей в життя.

Завдяки Терезам їх робота стане точно розпланованій і злагодженої, а Лев додасть впевненості їх тандему.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/lev-i-vesyi

Лев і Терези: сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Підшефні головного світила Леви є незвичайними представниками вогняного знаку, вони практично спопеляють всіх оточуючих достатком своїх талантів, а головне неповторним артистизмом, Ваги знаходяться під заступництвом Венери, так само, як Богиня кохання.

Ваги і Лев: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, ідеальна, але давайте розберемося докладніше. Ваги представляють повітряну стихію, спокійні, сконцентровані і холоднокровні, але, тим не менш, намагаються жити з усіма в гармонії. Льву вкрай важливий прохолодне повітря Терезів, щоб не спалити все в окрузі.

А підшефним Венери дуже не вистачає сонячного тепла Львів, для того, щоб їх життя заграла новими фарбами.

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Ці знаки максимально підходять один одному.

Сумісність чоловіка Терезів і жінки Льва

Жінка Лев бажає бути кращою у всьому, вона нікому не поступиться пальму першості – підкоряючи всіх своєю сексуальністю, пристрастю і сентиментальністю, практично не залишає суперницям жодних шансів.

Левиця швидко усвідомила для себе правила спілкування з протилежною статтю. Вона холоднокровно розбиває чоловічі серця, не відчуваючи при цьому ні краплі жалості.

Тільки вийшовши заміж, жінка Лев зможе стати розсудливим, і, якщо не враховувати те, що вона є моторошної власницею, цілком стане ідеальною дружиною.

Чоловік Терези – чутливий, душевний, делікатний. Варто йому тільки захотіти, як будь-яка людина буде захоплено дивитися на нього з широко відкритими очима.

Це стосується і представниць жіночої статі. До вибору своєї другої половинки Ваги підходять сочень вимогливо. Це повинна бути бездоганна дівчина, розумна і вихована.

Повітряний хлопець – завидний жених, це втілення всіх жіночих запитів.

знайомство

Підопічні Венери і Сонця люблять галасливі компанії. Навіть хвороба не стане перешкодою, щоб провести веселу тусовку. Можливо, зустріч Льва і Терезів відбудеться на якомусь концерті або під час антракту в фойє театру. Але з великою ймовірністю вони зіткнутися просто на вулиці.

Побачивши фатальну спокусницю, Ваги забудуть, куди прямували. Левиця не зможе байдуже пройти повз застиглого хлопця повітря і обов’язково запропонує йому свою допомогу. Скориставшись випав шансом, молода людина буквально приспить даму компліментами.

побачення

Прийшовши до тями, Ваги вже ні за що не захоче розлучатися з предметом зітхання. Він обов’язково знайде вагомий привід запросити Левицю до себе в гості, яка, до речі кажучи, вже готова йти за чарівними Терезами хоч на край світу, тільки холодний розум не дозволить їй зробити це. Написавши свій номер телефону, вона залишить свого залицяльника.

Хлопець повітряного знака обов’язково зробить все, щоб здивувати досвідчену Левицю. Побачення на борту розкішної яхти, вечеря при свічках на безлюдному острові під звуки серенади власного твору, розтопить неприступне серце вогненної дами.

Кохання

Ваги, фонтаніруя своєю дотепністю, і Левиця, демонструючи свої бездоганні манери, можуть проговорили всю ніч безперервно. Вони поспішать зізнатися один одному в своїй безмежній любові вже після першого поцілунку. Вони відчують сумісність чоловіка Терезів і жінки Льва в любові.

Виплеснув свій пар, підшефні Сонця і Венери можуть занудьгувати. Їм обом недостатньо суспільства один одного, їх внутрішня потреба знову зануритися в соціум.

Повернувшись на велику землю, ставши повноправною господинею в домі Терезів, Левиця затіє генеральне прибирання і серед паперів наткнеться на любовний лист, написаний хлопцем ще в школі. Дана доказ послужить приводом для пробудження у Льва вогняного почуття ревнощів і власності. Таке ставлення застане Ваги зненацька.

відносини

На жаль, сумісність Льва і Терезів в любовних відносинах своєрідна. Терезам нелегко прийняти безпідставні закиди Левиці. Він, звичайно, дуже постарається переконати обраницю в своїй невинності, і буде уникати ситуацій, що провокують вогняну ревнощі.

Зірки рекомендує цієї емоційної парі робити паузи в своїх відносинах. Не варто Левам демонструвати свою зайву підозрілість. Терези не допустять розв’язна поведінка своєї коханої, він відразу ж озвучить Левиці правила, яким вона повинна дотримуватися.

шлюб

Сумісність Льва і Терезів: святковий феєрверк і рівновагу

Урочистий захід цієї спекотної пари запам’ятатися всім гостям надовго.

З’ясувавши стосунки, вогненно-повітряна пара нарешті вирішать поєднуватися в шлюбі. Незважаючи на те, що Терези волелюбні, таку богиню Сонця він не зможе втратити. Левиця із захватом зануриться в передвесільні клопоти. Наречена – справжній ідеал, втілення жіночності та елегантності, а наречений приклад мужності і екстравагантності.

Маючи досвід спільного життя, вони вже знайомі з підводними каменями. Свідоцтво про шлюб накладає певні зобов’язання на новоспеченого подружжя, але це зовсім не означає, що вони можуть дозволити собі вільності. Але не варто випробовувати своє щастя на міцність.

Поява маляти відрегулює положення. Ваги своєю доброзичливістю відразу ж стануть прикладом для своїх чад. Левиця буде виконувати всі забаганки дитини. В результаті у взаєминах знову буде процвітати любов і злагода.

 Дружба

Дівчинка Левиця не відчуває нестачі уваги з боку дітвори. Кожен хоче роздобути розташування такого малятка. Хлопчик Ваги давно вже душа компанії, заводила і веселун, кожен мріє мати такого друга.

Рано чи пізно Лев і Терези ухвалять рішення складатися в тандемі. Одна голова добре а дві краще. Дорослі будуть хапатися за голову, а дітвора верещати від захвату перебуваючи під керуванням такого союзу.

Левиця необхідна людина, яка буде уберігати її від необачних вчинків. На роль такого ангела-хранителя якраз підійде хлопець Терези. На знак подяки вогненна дівчина буде розважати свого друга і прикрашати його самотність.

партнерство

Підшефна Сонця створена для керівних посад. Ні для кого не стане сюрпризом, якщо вона займе крісло презідента.Веси НЕ кар’єристи, вони в будь-якій галузі будуть себе відчувати, як риба в воді.

Доля благоволить повітряному хлопцю і обіцяє йому посаду директора, не менше. Такий дует гарантує успішне процвітання бізнесу. Конкуренти не захочуть зв’язуватися зі знаком Сонця.

Але якщо навіть виникнуть які-небудь розбіжності на професійному ґрунті, дипломатичні Ваги з легкістю все владнають.

Природжена марнотрат Левиця не в змозі контролювати фінансовий потік. Ваги схильні піддаватися на сумнівні пропозиції не чистих на руку ділків. Доцільно буде їм на посаду бухгалтера запросити порядного і відданого Водолія. Він зуміє зберегти отриманий прибуток.

Сумісність чоловіка Льва і жінки Ваги

Чоловік Лев поєднує в собі ніжність і пристрасть, щедрість і великодушність, його особу постійно оточують шанувальниці, і він болісно сприймає байдужість щодо себе. Підопічний Сонця природжений лідер.

Леви погано розбираються в людях, і часто обраниця виявляється не тією, за кого він її прийняв. Чоловік Сонця здатен зачарувати кожну жінку своїми гарячими променями.

Але тільки за умови, якщо дама буде з незаплямованою репутацією.

Чарівним квіткою здається всім оточуючим жінка Терези. Вона соромлива і мила, гармонійна в кожній дрібниці. Вона не хоче занурюватися в жорстоку реальність і вважає за краще дивитися на світ через рожеві окуляри. Вона так само, як і Лев постійно обманюється у виборі другої половинки. Маючи статус дружини, Ваги з успіхом впорається зі своєю роллю.

 • Погадаем безкоштовно
 • ворожіння онлайн
 • Любима ти?
 • правдиве ворожіння

знайомство

Представники Сонця зовсім домосіди, вони вважають за краще галасливі компанії, веселощі і розваги. Те ж саме можна сказати і про Терези. Вона із задоволенням проведе час у компанії друзів за смачною вечерею. Саме на такому заході можуть зустрітися Лев і Терези.

Читайте також:   Незавершений гештальт в стосунках: бомба з годинниковим механізмом

Лев буде в центрі уваги, всі погляди будуть спрямовані тільки на нього. Виявивши суперника, Ваги постараються зробити що-небудь екстраординарне, щоб переманити вся увага на свою персону. Вогняний Лев не зможе пройти повз таку підшефної Венери. Він як справжній джентльмен візьме ініціативу в свої руки, запросить Ваги на танець, і дівчина не встоїть.

побачення

Жодна дівчина не зможе встояти від великої кількості компліментів і турботливого уваги, що випромінюються юнаків Сонця. Але підопічна Венери не так доступна, як може здатися на перший погляд. Льву доведеться помучитися, придумуючи концепцію першого побачення.

Рішучий Лев іспішет весь асфальт любовними посланнями перед вікнами Терезів, всю сходову площадку прикрасить повітряними серцями, обсипле шлях Терезів ромашками. Викравши юну особу, Лев і далі буде продовжувати її чарувати. Романтична вечеря при свічках у відокремленому ресторані поставить крапку в рішенні Терезів.

Романтичною настрій Льва і темперамент Терезів підштовхнуть пару назустріч один одному, а сумісність чоловіка Льва і жінки Ваги зробить свою справу.

Будучи закоханим, Лев готовий перевернути гори для своєї коханої. Все найкраще він кине до її ніг. Астрологи радять такій парі не поспішати пов’язувати себе узами шлюбу.

Краще поспостерігати один за одним з боку і заодно насолодитися свободою.

Якщо раптом друзі Терезів втратять свою подругу, то нехай не дивується – це всього лише прояв ревнощів. Лев приховав свою кохану від сторонніх чоловічих поглядів.

відносини

Терези не люблять, коли їй вказують місце. Обов’язково буде висунутий ультиматум. Льву потрібно зробити вибір між ревнощами і щасливими відносинами. Не бажаючи миритися з поставленими умовами, Лев все ж зробить свій вибір на користь улюблений. Насолоджуючись суспільством один одного і зрозумівши, що ніхто інший їм не потрібен, вогненно-повітряна пара прийме рішення про укладення шлюбного союзу.

шлюб

У повітряній дівчата і вогняного хлопця великий список друзів, які в найближчому майбутньому будуть в списку гостей на весілля. Для такої кількості гостей молодятам знадобитися стадіон. Церемонія на відкритому повітрі підійде як не можна до речі. Це буде саме грандіозний захід за всю історію.

Через деякий час, лелека принесе нашій чудовій парі, чудесного малюка, якого починаючи з пелюшок, матуся Ваги буде привчати до порядку. Дитина в душі, папка Лев буде радий пограти з малюком в машинки або пострибати на батуті.

Лев і Терези дуже гостинні, вони з радістю будуть проводити посиденьки з друзями з тим же розмахом, що і до появи дітей.

Дружба

Маленький Левеня має силу магнетизму. Він як представник Сонця змушує все крутитися навколо себе, подібно до планет. Дівчинка Ваги, природно, не стане винятком.

Вони швидко порозуміються і не помітять, як їх спілкування переросте в міцну дружбу. Разом вони сила. Удвох вони з легкістю можуть підпорядкувати собі всіх хлопців. Ніхто не посміє образити Ваги і Льва – це друзі не розлий вода. Куди він туди і вона, і навпаки.

Хлопці зможуть пронести свою віддану дружбу через все життя.

партнерство

Для досягнення бажаної мети Лев може працювати 24 години на добу. Він дуже цілеспрямований і його мета – лідерство у всьому. Льву потрібно загальне поклоніння.

За трудовим потенціалом жінка Терези нітрохи не поступається Левам. Підшефна Венери дуже розумна, в голові у неї розроблений чіткий план, з яким вона буде наполегливо слідувати.

Співпраця з заможним Львом обіцяє дамі повітря кар’єрний ріст.

Лев відразу ж оцінить унікальні здібності Терезів, і поспішить укласти з нею трудовий договір. Дама повітря, не раз доведе Терезам, що він зробити правильний вибір. Терезам не складе великих труднощів в рекордно короткі терміни укласти вигідну угоду навіть з самими незговірливими конкурентами.

Для фінансового благополуччя зірки радять Левам і Терезам утриматися від непотрібних витрат. Можливо, хорошим рішенням стане – накопичення. Завбачливо зібраних грошей вистачить на придбання комфортного будиночка на березі моря.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403841,” 3 “: [null, 0],” 10 “: 2,” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0], “15”: “Calibri, sans-serif”, “16”: 11, »26″: 400} score = 4>

♌ сумісність Льва

 • Сумісність Лев і Овен
 • Сумісність Лев і Телець
 • Сумісність Лев і Близнюки
 • Сумісність Лев і Рак
 • Сумісність Лев і Лев
 • Сумісність Лев і Діва
 • Сумісність Лев і Терези
 • Сумісність Лев і Скорпіон
 • Сумісність Лев і Стрілець
 • Сумісність Лев і Козеріг
 • Сумісність Лев і Водолій
 • Сумісність Лев і Риби

♎ сумісність Терезів

 • Сумісність Терези і Овен
 • Сумісність ваги і Телець
 • Сумісність Терези і Близнюки
 • Сумісність Терези і Рак
 • Сумісність Терези і Лев
 • Сумісність Терези і Діва
 • Сумісність Терези і Терези
 • Сумісність Терези і Скорпіон
 • Сумісність Терези і Стрілець
 • Сумісність Терези і Козеріг
 • Сумісність Терези і Водолій
 • Сумісність Терези і Риби

відеоролик

Лев і Терези. Гороскоп сумісності ♥ Любовний і сексуальний гороскоп

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-lev/sovmestimosti-lev-i-vesy.html

Сумісність Лев – Ваги: Кращий друг і кращий ворог

Союз цих знаків – чудова нагода продуктивного поєднання стихій Вогню і Повітря, яке здатне розпалити почуття партнерів і не давати їм згасати дуже довгий час. Якщо пощастить, на все життя.

Але тривалість відносин, на жаль, буде залежати не тільки від сумісності зодіаку, яка тут, до речі, вважається дуже хорошою, як і між усіма парами сприятливих один одному стихій.

Тип відносин знаків називається «Старший брат і молодший брат». Сама сумісність має риси і міцної дружби, і любові без особливих умов, просто тому, що партнер – споріднена душа.

Лев буде для Терезів тим самим «старшим братом», який не може собі дозволити в присутності молодшого братика проявів своїх не самий кращих якостей, наприклад, самодурства і егоїзму.

Миролюбні рухливі естети – Ваги набагато частіше бачитимуть у Львові все тільки найкраще: благородство, великодушність, теплу життєву енергію.

Не найприємнішим для Терезів буде те, що Лев захоче творити свої великі царські діяння не тільки власними силами, але і використовуючи можливості Терезів. Рівно так само, як він звик керувати і користуватися всіма людьми навколо.

І в цьому відношенні Ваги виступлять відмінним компаньйоном, завдяки своїм видатним інтелектуальним здібностям до аналітики, прогнозом і генерування ідей.

Тільки з ними у Льва з’явиться можливість цікавитися тим, до чого раніше йому не було діла: його інтелект запрацює на повну потужність в унісон з Терезами, знаходячи розуміння абсолютно нових для нього сфер. Тому союз стане благодатним грунтом для розвитку обох.

У фізичному плані пару теж чекає гармонія: Ваги будуть розквітати в повну силу в променях гарячого темпераменту Царя звірів. Треба відзначити, що Леви потребують деяких обмеженнях, щоб витрачати силу і енергію даремно і ударятся в надмірності. І такі обмеження здатні встановити більш холодні в плані темпераменту Терези.

Їх шлюб буде мати найкращі перспективи, якщо буде розвиватися по правильному сценарієм: пристрасть не затьмарить собою справжню суть відносин, засновану на дружбу, взаємопідтримку і духовну спорідненість.

Над чим варто попрацювати в стосунках Льву з Терезами?

Лев любить робити великі справи, а потім з гордістю вставати на п’єдестал загального захоплення і поваги. При цьому він не соромиться діяти навмання, йдучи по головах і відсуваючи все другорядне на другий план. На жаль для Терезів, на другий план ризикують бути засунуті і вони. Що навряд чи припаде до духу будь-кому, хто називається партнером і «братом».

Терезів буде часто дратувати, що Лев буде приймати важливі рішення в поодинці. Адже Терези не можуть прийняти, як можна щось вирішувати без попередніх обговорень і їх улюблених зважувань. Хоча по цій частині відомим сперечальникам-Терезам процес обговорення іноді набагато важливіше самого предмета спору. І вже Льва це якість буде виводити з себе.

Останній з основних спірних моментів в парі: протиборство авторитарності Льва і незалежності Терезів. Чим старше і сильніше в характері буде Лев, тим яскравіше буде в ньому проявлятися авторитарність.

І, чим молодша і слабкіше в характері щодо Льва будуть Ваги, тим більше вони будуть відстоювати свою незалежність в моральній боротьбі з партнером.

А це означає, що замість синергії якостей і радості від відносин, в союзі будуть безглузді зіткнення.

Жінка-Лев і чоловік-Терези

Жінка-Лев не уявляє собі життя без бур і подолання перешкод різного роду, їй необхідно завжди бути в центрі подій. Чи не переносить самотності чоловік-Терези вже випробував деякі розчарування в жінках, так як рано почав будувати особисте життя.

Естетично приваблива, впевнена в собі Левиця постане перед ним, як втілення ідеалу, тим більше, що він вважає за краще в стосунках не бути постійно в абсолютно головній ролі. І в той же час, ніколи не опускається до байдужою ролі статиста, що дуже важливо для жінки-Лева.

Їй необхідно поважати партнера, щоб його любити.

Партнерці особливо слід пам’ятати, що, якщо вона буде зловживати правами «старшого брата» і візьметься підганяти Терезів, намагатися їх змінити або обмежити в чомусь, то її чоловік спочатку замкнеться в собі, а потім і зовсім перестане їй довіряти. А для жінки-Лева гіршою тортурами буде втрата обожнювання чоловіки-Терезів, до найвишуканішим компліментів якого вона вже звикла і чия особлива романтика запалює її, як ніщо інше.

Чоловік-Лев і жінка-Терези

Чоловік-Лев прагне не тільки перемагати і домінувати в житті, але реалізовувати такі потреби, як захист і опіка когось слабкого і беззахисного. А особливо, якщо слабка персона буде ще й красива. Тому легка, повітряна, любляча і цінує красу жінка-Терези як не можна краще підходить на цю роль.

Владний Лев відноситься до життя вкрай вимогливо. З упевненістю, що йому просто зобов’язані надати щастя. Навколишній світ, обставини, доля або, що набагато конкретніше, жінка поруч з ним.

Дама-Терези же вважає щастя природним результатом виникли сімейних відносин. Тому вона, побачивши у Львові справжнього лицаря, не тільки побажає пов’язати з ним свою долю, а й потім уже в самих відносинах буде чимало робити для підтримки їх благополуччя. Тобто обидва отримають від один від одного, за великим рахунком, саме те, що шукали.

Однак, жінці-Терезам недостатньо бути просто іграшкою в руках царственої особи і виконувати роль «молодшої». Вона, звичайно, буде поважати волелюбність свого чоловіка-Лева, а й йому доведеться з повагою приймати її незалежність.

Під впливом один одного хтось із них розлучиться з нерішучістю, а хтось стане значно більш терпимим. Вимушені це будуть заходи або справжні пориви душі – не важливо.

Важливим є те, що без таких взаємних поступок проблем в парі буде набагато більше.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/lev/vesy/

Сумісність Лев і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Для Льва і Терезів тема розмови не має особливого значення. Який би не був предмет обговорення, можете не сумніватися, Лев буде говорити як доброзичливий знавець, а представник знака Терезів стане сперечатися, часто приймаючи відразу обидві сторони, щоб не упустити, жодної дрібниці. Лев привносить вогонь. Ваги – повітря. В результаті виходить досить спекотна суперечка.

Висловлювання Льва повинні (як він вважає) приймати більш-менш беззастережно, якщо вже нема з відкритим захопленням і періодичним схилянням колін, а Терези обожнюють сперечатися (вони називають це дискусією) з будь-якого приводу. Лев, ледь почавши говорити, впевнений у своїй правоті. Терезам це незрозуміло.

Як можна зробити розумний вибір між двома можливостями, що не обговоривши як слід все «за» і «проти»? Складність в тому, що на подібне обговорення Терезам може знадобитися чимало часу. Лев не повинен сердитися і виявляти нетерпіння.

Вся ця нерішучість набагато болючіше для людини знака Терезів, ніж для тих, хто з ним спілкується.

Лев повинен зрозуміти, що півсловом «дискусія» Ваги не мають на увазі драматичних сцен або спалахів гніву. Зрештою, це ж тільки заважає. Це не дає розвинутися чудесним збалансованих відносин і знищує найменшу надію досягти гармонії.

А оскільки гармонія, рівновага і світ – святе для кожного представника знака Терезів, потрібно усвідомити, що вони починають все ці суперечки не щоб посваритися, а тільки щоб постаратися змусити кожного чесно і логічно обговорити стан речей. Це зрозуміло? Лев не завжди розуміє, але, можливо, намагається зрозуміти частіше, ніж багато інших, що чесність – свята цінність для людей знака Терезів.

Оскільки тут ми маємо справу з моделлю вібрацій стихій Повітря й Вогонь, між ними можливо величезна кількість зв’язків на різних рівнях, іноді односторонніх, але зазвичай взаємних. Льву і Терезам легше досягти справжньої щирої, дружби, ніж багатьом іншим. Їх вібрація – секстіль, і тому життя надасть їм майже нескінченне число спільних можливостей в різних областях.

Чи скористаються вони цими можливостями чи ні і що з цього вийде, буде залежати від їх місячних знаків та інших планетарних аспектів між їх картами народження.

Об’єднаними силами Лев і Терези здатні домогтися майже всього на світі – від успішного роману або шлюбу до міцної дружби або бізнесу. Їх стихії – Вогонь і Повітря, і коли один «роздуває» іншого до яскравого факела, виграють обидва … якщо Лев стежить, щоб не спалити весь кисень в повітряних розумових процесах Терезів.

Читайте також:   Як сказати дружині про розлучення: рекомендації психологів

Неприємні прояви темпераменту Льва можуть врешті-решт змусити Ваги зникнути. Будь-яка дисгармонія порушує рівновагу Терезів доставляє половину, підпорядковану Венері, в стані депресії – стан, чужому цього зазвичай веселому, оптимістичним Сонячному знаку.

Однак вони знаходять згоду досить часто, щоб зробити себе відносини досить-таки гладкими. Обидва поділяють один і той же почуття обурення будь-якою несправедливістю. Лев сердечен і великодушний. Ваги чесні і неупереджені. Коли вони поєднують ці якості, справи, які здавалися безнадійними, постають зовсім в іншому світлі.

Безнадійні справи і переможена сторона дивно привертають обох, але в своєму ідеалізмі вони досить практичні і, можливо, саме тому так щасливі. Якщо хто-небудь і здатний перетворити поразку на перемогу того, хто здавався вже проігравшімуто це Лев і Терези. Добре, якщо вони опиняться поруч, коли ви сіли на мілину.

Лев, яким керує Сонце, надійно захистить вас, а людина знака Терезів, яким керує Венера, проллє такий цілющий бальзам на ваші рани, що вони заживуть майже миттєво.

Льву так само важко сказати «так», як Терезам сказати «ні», і це – одна з причин, чому вони так добре уживаються. Але краще я це поясню.

Гордий представник знака Лева будь-якої статі зазвичай скаже «ні» замість «так», якщо йому що-небудь наказати. Королі і Королеви народжуються, щоб віддавати накази, а не підкорятися.

Завдяки інстинкту, Ваги точно знають, як поводитися з Левиним «его», і можуть тому перетворити гарчання в муркотіння, просто змінивши наказ так, щоб він був схожий на прохання. Це називається лестощами. Терези рідко командують.

Вони обходять, лестять і радять так приємно і красномовно, що Лев ніколи не здогадується: що Терези домагаються, щоб він чинив так, як їм хочеться. О, вони приємні, ці люди знака Терезів! Дивовижно приємні.

Оскільки Терези ненавидять напруга, яке виникає, якщо на королівський наказ Льва відповісти простим «Ні», вони, скоріше, відгукнуться мелодійним «так», а не почнуть суперечку (якщо, звичайно, справа терпить), що відмінно влаштовує «великих кішок».

Тільки пам’ятайте про венеріанському умінні прикидатися покірним, керуючи в той же час ситуацією, і венеріанській звичкою відповідати частіше веселим «так», ніж роздратованим «ні», хоча ці прекрасні риси, може бути, і не утримують Ваги від необхідності пообсуждать питання деякий час, перш ніж здатися. Я впевнена, все ви вже розумієте, що слово «обговорювати» для Терезів – ввічлива заміна слова «сперечатися». Але ж суперечка не повинна обов’язково закінчуватися сваркою, вірно? Це просто милий і мирний обмін думками. Лев буде обдурений цієї тонкої стратегією частіше ніж ви можете подумати.

Іноді незмінний оптимізм Терезів дратує інші Сонячні знаки, але «великим кішкам» це, мабуть, подобається. Обидва відображають вібрації чоловічих позитивних денних сил, так що ви частіше виявите їх виливають світло, ніж сумувати в темряві.

До деякої міри кожен Лев або Левиця, прагнуть захистити слабких і безпомічних, а кожна людина знака Терезів до деякої міри відчуває владну потреба добиватися справедливості. Ці близькі один одному цілі дають підставу для добрих відносин.

Вони поділяють також глибоку потребу в творчому самовираженні, переважно в мистецтві, допоможуть бути також щасливі, керуючи госпіталем, взуттєвим магазином або власним будинком, якщо тут заохочується вільне творчість. Однак час від часу між ними можуть виникати деякі тертя.

Люди знаку Терезів люблять брати на себе відповідальність, тому що Терези – Кардинальний знак лідерства. Лев любить бути головним, тому що … ну … як же може Король або Королева же не бути головними? Леви і Левиці не народилися під Кардинальним знаком, але вони народилися під Постійним знаком, а це майже те саме, що лідер.

Якщо будь-яка з цих основних потреб Льва і Терезів не буде задоволена, Лев може перетворитися в скривджену або гарчить Кішку, а Терези можуть стати уособленням замішання і тривоги. Тоді їх гармонія порушиться, бо лучан благодушність Льва зміниться гордовитої вимогливістю, а ввічливі дискусії Терезів стануть швидко переходити в сварки.

Хоча завжди є можливість, що Левова гордість і марнославство, в поєднанні з міццю і владністю цього знака, можуть виявитися не під силу більш м’якому, керованого Венерою людині знака Терезів, здатності Льва пробуджувати в інших прихований інтерес може виявитися цілком достатньо, щоб врівноважити Терези.

Представник знака Терезів повинен буде пам’ятати, що Льву потрібно віддавати почесті, висловлювати повагу і захоплення. Це нелегке завдання. Але Ваги можуть закликати на допомогу чарівність Венери. Ніхто не зможе сказати комплімент привітніше, ніж Терези, і ніхто не оцінить його з великим тріумфом, ніж Лев.

Терези обожнюють все прекрасне, а Леви вважають за краще найбільше і найкраще, так що разом вони можуть бути дуже марнотратні, якщо тільки у одного з них (або в обох) Місяць не у більш скупість і економному знаку, наприклад, в Тельці, Козерозі , Діві або Раку. Якщо їх Місяця знаходяться в знаках Повітря або Вогню, як і їх Сонця, ці двоє, можуть кидатися грошима і прагнути до розкоші. При цьому у них, швидше за все, виникнуть деякі суперечки: куди жбурнути гроші.

Ваги захоплюються Левиної відвагою і готовністю зрушити гори, якщо буде потрібно, і іноді навіть самі зводять їх, щоб мати задоволення подивитися, як чудова Кішка їх знищить.

Гори можуть бути побудовані з ялинових, але ця гра подобається обом. Вони обожнюють змагатися в дотепності, але тут треба відзначити різницю. Левине почуття гумору часто зникає, якщо жарт стосується самого Льва.

Ваги більш спокійно ставляться до насмішок, в свою адресу.

Немає сумніву, що Сонце і Венера в Галактиці гармоніюють, а значить, майже всі якості і риси характеру «великої кішки» і людини знака Терезів добре сумісні. Вони обидва артистичні і сентиментальні, обидва люблять компліменти і радісне збудження. Лев вимагає щастя від життя і любові. Ваги чекають його як чогось природного.

Між вимогою і очікуванням безумовно є різниця. Не є великою, але все ж.

Лев занадто часто гарчить, наполягаючи на своєму праві зібрати всі оплески, і представнику знака Терезів, можливо, в кінці кінців доведеться нагадати йому, що гумка розтягується в обидва боки, а то, що піднімається, має опуститися, і що для запобігання дорожніх аварій потрібен як червоний, так і зелене світло і т.д.

Ну, ви знаєте всі ці логічні міркування Терезів. Вражаюче, але Лев дійсно смирно вислухає все, вибачиться і відкриє нову сторінку. Жоден інший Сонячний знак не може так спритно змусити «велику кішку» крутити колесо і перекидатися.

Секрет дресирування тварин – в очах і в біче. Очі людини знака Терезів ласкаві і добрі, його бич невидимий, а удари його легкі. «МУР-р-р», – каже Кішечка. «Ти так чудова!» – посміхаються Терези. І обидва їдуть в королівській кареті.

Куди? О, я не знаю. Кудись, куди Лев не хотів їхати. Навіщо? Щоб зробити щось, від чого наполегливо відмовлявся.

Можете ви в це повірити? Дивно, які дива можна зробити за допомогою, м’якого переконання і невидимого оксамитового бича!

Сумісність чоловік Терези і жінка Лев – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Лев і жінка Терези – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-lev-i-vesy-linda-gudman/

Сумісність ЛЬВА і ваг

Представники цих знаків зодіаку не завжди стають близькими людьми, але вони один одному приємні і цікаві. Об’єднує їх оптимізм і любов до краси і комфорту, нерідко цих людей пов’язує спільне творче заняття. Поруч з таким урівноваженою людиною, як ваги, динамічний лев стає більш умиротвореним, а ваги поряд з левом набувають впевненості в собі.

Чоловік ЛЕВ і жінка ТЕРЕЗИ

Гарна пара, яка має всі перспективи для розвитку міцних і доброзичливих відносин. Несуттєві розбіжності в думках не стануть для чоловіка лева і жінки ваг серйозною проблемою. Завдяки спокою представниці слабкої статі, все назріваючі конфлікти зведуться до дипломатичному розмови, та й у чоловіка лева зовсім немає бажання воювати з тендітною жінкою.

♌+ ♎: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина ваги сподобається хлопцю леву відразу, адже вона – витончена і жіночна, поруч з нею все чоловічі якості лева проявляться в повній мірі. Довго завойовувати симпатію обраниці хлопцеві не доведеться, він легко зможе її зачарувати, після чого відносини цієї пари будуть розвиватися досить швидко.

Обидва знаки зодіаку поважають право інших людей на особистий простір, тому не стануть нав’язувати один одному свої ідеали і в усьому контролювати другу половину. Дівчина ваги буде намагатися завжди добре виглядати перед коханим, а він не перестане балувати її сюрпризами і знаками уваги.

Найчастіше такі пари створюють міцні сім’ї, і не можна сказати, що після цього їх відносини сильно змінюються. У цього союзу майже немає слабких сторін.

♌+ ♎: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Весілля у таких пар зазвичай дуже красива і з великою кількістю гостей, яких молодята захоплюють височиною відносин і взаємною повагою. Це не тільки зовнішнє враження, насправді саме так справи і йдуть.

Після весілля жінка ваги відразу дасть зрозуміти чоловікові, що вона не має наміру перетворюватися в пересічну домогосподарку і продовжить працювати, як правило, у творчій сфері діяльності. Для лева такий поворот подій стане черговим приводом для гордості, тим більше, що в побутовому плані він не буде обмежений. Жінка ваги ніколи не запустить будинок і не залишить чоловіка без вечері.

В інтимному житті по початку чудес не буде, все-таки різниця темпераментів свою справу зробить, але з часом подружжя навчаться відчувати бажання один одного, особливо це стосується дружини, яка в ліжку більш невибаглива, ніж її чоловік. Лев дасть коханій жінці час на те, щоб розкритися, і тоді відносини заграють новими фарбами.

♌+ ♎: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Взаєморозуміння у дівчини ваг і хлопця лева є, вони можуть бути непоганими друзями і не втрачати один одного протягом усього життя. Саме так і трапиться, якщо вони сімейні люди, або хоча б у кого-то з цієї пари серце вже зайняте. Якщо ж друзі вільні від відносин, у них виникне взаємний інтерес, але до дружби він уже відносини не матиме.

Чоловік ТЕРЕЗИ і жінка ЛЕВ

Протилежність характерів цих людей не гарантує високої сумісності цих знаків зодіаку, однак при дотриманні деяких умов це допустимо. Чоловік ваги має більш м’яким характером, ніж жінка лев. Якщо вона стане тиснути на цю людину, або почне його підштовхувати до більш активної діяльності, цей крок стане головною її помилкою і відносини припиняться.

♎+ ♌: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Роль спокусниці в цьому союзі завжди належить дівчині леву. Хлопець ваги, якщо і помітить її першим, буде дуже довго вагатися, перш ніж почне за нею доглядати.

Перший час після початку відносин молодим людям доведеться звикати до образу життя один одного, який ніколи не стане у них загальним. Крім любові до світського суспільства, цю пару мало що об’єднує. Хлопець ваги не так товариський, як його кохана, яка весь час десь пропадає.

Він може почати ревнувати і сам себе накручувати. Буде краще, якщо кохана помітить це відразу і візьме ситуацію під свій контроль.

Якщо цього не станеться, хлопець перестане їй довіряти і захоче більш стабільного життя, яку зможе знайти в відносинах з представницями інших знаків зодіаку.

♎+ ♌: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Жінка лев більш успішна в діловому житті, тому як швидко діє і легко приймає рішення. Її чоловік не часто досягає висот у кар’єрі, йому заважає невпевненість в собі.

Чоловік ваги цим не обтяжується, його влаштовує середній рівень достатку, а вільний час він витрачає на свої творчі захоплення, яких у нього чимало.

Домашні обов’язки він може з легкістю взяти на себе, тим більше що затишок він дуже цінує.

Якщо дружину левицю таке життя влаштує, тоді у шлюбу дуже світле майбутнє, але якщо вона буде неслухняний способу життя чоловіка і почне його дорікати в неспроможності, чоловік ваги піде в себе. Воювати він не стане, він просто задумається про значимість цієї жінки у своєму житті. Якщо у нього виникне бажання розірвати шлюб, дружина при всій своїй активності утримати його поруч з собою не зможе.

♎+ ♌: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Оскільки і дівчина лев, і хлопець ваги люблять світське суспільство, швидше за все, саме це середовище і стане місцем їхнього знайомства.

Вони знайдуть про що поговорити, будуть один з одним ввічливі, але бажання зблизитися у них не виникне. Кожен з цієї пари воліє проводити дозвілля по-своєму.

Для хлопця це нехай і світська, але спокійна обстановка, а дівчина лев любить веселощі через край і активний відпочинок, так що приводів для зустрічей поза об’єднує їх кампанії у пари не буде.

Відео: ЛЕВ ♌Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-lva-i-vesov

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *