Сумісність раку і козерога: допомога протиріч в союзі

Цей союз може стати хорошою основою тривалих надійних відносин. Козеріг і Рак дуже схожі в своїх принципах і світогляді, тому вони відмінно відчувають один одного на відстані, і в момент першої ж зустрічі починає діяти взаємне притягання.

Зміст приховати

Сумісність Рака і Козерога: допомога протиріч в союзіМало хто з Зодіакального кола може похвалитися такою схожістю душевних якостей і складу розуму, яка присутня у Рака і Козерога. Однак сумісність знаків Козеріг і Рак ґрунтується ще й на тому, що кожен з них має свої особливості, завдяки чому їм цікаво вдвох. Рак високочутливий і емоційний. Фантазії і мрії – невід’ємна частина життя цього знака. Козеріг же всі свої зусилля спрямовує на створення чогось матеріального. Для нього принцип життя полягає в постійному дії. Таким чином, Козеріг і Рак стають не тільки надійними союзниками, а й здатні зробити проведення часу один одного більш насиченим і яскравим.

Сумісність знаків Козеріг і Рак характеризується тим, що кожен з партнерів із задоволенням готовий вчитися в іншого чогось нового. Рак для Козерога – джерело емоцій і почуттів, поруч з Раком він стає більш безпосереднім, згадуючи, що в житті так багато простих радощів. Для Рака не зайвим буде повчитися у Козерога відповідальності і прагненню до досягнення мети.

Головне в житті Рака – це прагнення до безпеки і комфорту, а Козеріг завдяки своєму невгамовному честолюбству допомагає в цьому партнеру.

Сумісність Козерога і Рака в тому, що стосується грошей – дуже позитивна. Кожен прагне накопичити, їм чужа любов до бездумним грошових витрат. Разом вони здатні створити розкішне гніздечко, забезпечивши собі і дітям безбідне майбутнє.

Інша особливість Рака і Козерога, яка сприяє створенню міцного союзу – їх схильність до рефлексії. Раків часто долають напади ностальгії, а Козеріг, приймаючи відповідальне рішення, обов’язково проаналізує минулі перемоги і поразки.
Ще одна риса, яка визначає позитивну сумісність знаків Козеріг і Рак – шанування родинних зв’язків.

Рак, як ніхто інший, прив’язаний до матері. Не дочекавшись щастя в союзі з протилежною статтю, представник цього знака Зодіаку може знайти розраду під маминим крилом. Козеріг шанує обох батьків і особливо поважає тих родичів, які являють собою предмет гордості всієї родини. Для цих партнерів створення сімейного вогнища – сенс усього життя.

Без цього обидва зачахнуть, що не відчуваючи ґрунту під ногами.

Сексуальна сумісність Козерога і Рака

Інтимні стосунки Козерога і Рака можуть дати тріщину, якщо Козеріг буде занадто вимогливим до свого боязкому і ранимі партнеру. Тому обом доводиться підлаштовуватися один під одного, постійно знаходити компроміс.

Однак воно того варто: якщо партнерам вдасться налаштуватися на одну хвилю в сексуальних відносинах, Козеріг отримає в нагороду світ витонченого насолоди, а Рак буде мліти від почуття захищеності поруч з таким сильним і впевненим у собі партнером.

Сумісність: чоловік Рак – жінка Козеріг

В такому співвідношенні Козеріг і Рак можуть створити цілком гармонійний союз. Кожен з них створено для тієї ролі, яка буде відведена йому в цьому шлюбі. Чоловікові-Раку властиво дбати про добробут і зміцненні фінансового становища своєї сім’ї, а жінці-Козерогу – зігрівати чоловіка теплом домашнього вогнища.

Можливо, дружині доведеться трохи направляти чоловіка, допомагати йому в прийнятті рішень, але це не зашкодить самолюбству мрійливого Рака, а навпаки, виробить в ньому почуття відповідальності за дружину і дітей.

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг стануть одне для одного надійним тилом і зможуть створити міцну сім’ю, повну любові та взаєморозуміння.

Сумісність: чоловік Козеріг – жінка Рак

Сумісність знаків Козеріг і Рак в поєднанні він – Козеріг, вона – Рак – це ідеальна можливість для кожного з партнерів отримати бажане.

Сумісність Рака і Козерога: допомога протиріч в союзіЖінка-Рак для Козерога – це та єдина, яка відповідає його уявленням про справжній жінці. Вона скромна, чуттєва і разом з тим стає по-справжньому люблячою дружиною і хорошою матір’ю. Для чоловіка, який цілком вдало реалізує себе в діловій сфері, завзято домагаючись поставлених цілей, така жінка стане надійним тилом, забезпечуючи будівництво затишного гніздечка і вміло заправляючи домашніми справами. Козеріг для жінки-Рака – найкращий варіант для втілення в життя своїх уявлень про щасливу родину. Вона знаходиться під потужним захистом і фінансово забезпечена своїм чоловіком. Разом з тим у неї є хороша можливість реалізувати своє прагнення бути ідеальною господинею і відданою дружиною.

Серед негативних сторін такого союзу – деяка черствість Козерога і зайва вразливість Рака. Для досягнення миру і гармонії в цих відносинах жінці потрібно трохи контролювати емоції, роблячи знижку на матеріальність партнера, і не ображатися на нього через дрібниці. Козерогові ж доведеться частенько згадувати про те, що його обраниця подібна дитині в своїх примхах і змінах настрою.

Ділова сумісність Рака і Козерога

Сумісність Козерога і Рака в бізнесі може бути заснована тільки на рівноправність. Тоді партнерам вдасться досягти по-справжньому серйозних висот. Вони думають однаково, тому їх робота буде злагодженої і плідною.

Цей союз відрізняється значною стабільністю, Козеріг і Рак здатні працювати в одній команді протягом багатьох років. Однак якщо одному з них вдасться просунутися по кар’єрних сходах, це партнерство буде приречене.

Отримавши владу, один з партнерів буде намагатися показати свою перевагу, а інший, в свою чергу, відразу спробує звільнитися від тиску колишнього соратника; піде розрив відносин.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/kozerog-i-rak

Рак і Козеріг – сумісність знаків зодіаку

Рідко зустрічаються настільки щасливі союзи – не дивлячись на те, що Рак і Козеріг такі різні, їх з’єднують зірки. Таке взаємне щастя буквально приголомшує, тому близькі часто просто не вірять в їх почуття і рідко схвалюють союз. Але і Рак і Козеріг сумісність свою не просто бачать, а відчувають шкірою. Разом вони здатні перевернути гори хоч в бізнесі, хоч в спільному житті.

Обгрунтованість і критичність Козерога змушує Рака з відкритим ротом ловити кожне його слово, а Козерогові дуже імпонує трепетність і чуйність Рака. У спільному житті Рак і Козеріг немов обдаровують один одного тими якостями, яких не вистачає, отримуючи прекрасний результат.

Секрет сумісності Рака і Козерога

Сумісність Рака і Козерога: допомога протиріч в союзі

Рак , незважаючи на зовнішню холодність і непохитність, Козеріг приховує глибокі почуття. І якщо твоя чуйність зможе відкрити ці глибини, ваш союз просто приречений на щастя. Не варто скаржитися і нити, адже Козеріг здатний поступитися тільки заради того, щоб отримати хвилину тиші – хіба вам це потрібно?

Козеріг , від вас же ніхто не вимагає незаперечною сили. Незважаючи на свою вразливість, Рак має сильний характер. Саме тому може оцінити вас навіть в хвилини слабкості. Не варто заковували в броню показного байдужості, адже Рак настільки вами захоплюється, особливо здатністю твердо стояти на ногах і домагатися свого.

Для Рака і Козерога сумісність полягає у взаємопроникненні характерів. Збагачуючи і підтримуючи один одного, ви немов стаєте єдиним цілим, і це прекрасно.

Чоловік Козеріг і жінка Рак.

Хороше поєднання, якщо жінка навчитися допомагати своєму чоловікові і не вимагати від нього занадто багато – межі допустимого він визначить чітко.

Іншими словами, жінка Рак повинна бути мудрою жінкою. А чоловік Козеріг повинен пом’якшити по відношенню до неї, враховуючи вразливість і вразливість її натури. Тоді все буде добре.

Чоловік Рак і жінка Козеріг.

Теж непогано, якщо чоловік не буде з будь-якого приводу влаштовувати скандали своїй жінці, яка і так крутиться як білка в колесі заради сімейного благополуччя.

Якщо ж чоловік Рак заробляє гроші, то жінка Козеріг повинна створювати затишок в домі навіть, якщо сама займає високу посаду. Щоб відносини в цій парі радували один одного, диктат жінки Козерога потрібно звести до мінімуму.

Гороскоп сумісності в любові знаків Козеріг і Рак

Сумісність Рака і Козерога: допомога протиріч в союзі

Найбільш вдалим буде варіант розвитку відносин, коли Козеріг буде займатися зароблянням матеріальних благ, а Рак займеться облаштуванням будинку і повністю присвятить себе служінню Козерогу.

Але, ця ідилія може скластися далеко не у всіх. Треба сказати, що в якомусь сенсі і Козеріг, і Рак, незважаючи на свою начебто полярність, схожі. У Рака часто змінюється настрій без видимих ​​причин. Він недовірливий і тому може не просто ображатися, але і критикувати, пиляти, якщо хочете!

Козеріг не готовий слухати критику, тому що сам по собі знаходиться під постійним пресингом внутрішнього песимізму. Його необхідно періодично підбадьорювати і розважати. І, якщо в цей момент Рак «надувся» і задкує в свою печерку, або, ще того гірше, приймається активно висловлювати своє невдоволення, то Козеріг може впасти в ступор. А далі – тільки глухий кут: чорнота і порожнеча для обох.

Потрібно враховувати і той факт, що Козеріг може проявляти диктаторські замашки, а для Рака це – привід замкнутися в собі або просто все кинути.

Незважаючи на сильну сексуальну привабливість, тривалі щасливі відносини Козерога і Рака складаються не завжди. Позначаються відмінності темпераментів. Рак чутливий, а Козеріг більш стриманий на прояви почуттів. Рак в будь-який момент готовий злитися в екстазі, а Козеріг живе статевим життям за розкладом.

Загалом, сила тяжіння цієї пари повинна знайти прийнятний вихід для обох – тільки тоді буде справжня сумісність.

Джерело: https://DomGadanij.ru/rak/rak-i-kozerog-sovmestimost-znakov-zodiaka

Рак і Козеріг: сумісність чоловіка та жінки в любові

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Сумісність Рака і Козерога в любові

4780

Рейтинг статті

Здається, що хороша сумісність Рака і Козерога в любові йде в розріз з відмінностями в характері й поведінці партнерів. Але, керуючись принципом, що протилежності притягуються, можна говорити про те, що їх союз буде вдалим.

Сумісність Рака і Козерога: допомога протиріч в союзі

Сумісність Рака і Козерога

характеристика знаків

Рак і Козеріг – поєднання складне і неординарне. Володіючи великою кількістю різних якостей характеру, представники знаків, немов магнітом, притягуються один до одного.

Однак до кінця незрозуміло, чи сумісні партнери ідеально або несумісні зовсім. На зодіакальному колі ці знаки розміщуються один навпроти одного і утворюють зодіакальну вісь, яка пов’язує їх.

Ось Рак – Козеріг – це шлях від коренів до наміченої мети, де Рак – це наша основа, а Козеріг – наше майбутнє.

рак

Відмітна риса людей, народжених під знаком Зодіаку Рак – це їх незбагненний і загадковий характер. Завдяки планеті-покровителю Місяці, представники знаку володіють прекрасним уявою і добре розвиненою інтуїцією.

Раки – досить самолюбні натури, які, болісно реагують на несправедливе ставлення і критичні зауваження на свою адресу. Під гнітом обставин представники знаку здатні впасти в глибоку депресію і навіть серйозно захворіти.

Раки – досить стримані люди, які не схильні вивертати душу навиворіт стороннім.

Представники знака – особистості емоційні, а ті, асцендент яких знаходиться в Раку, можуть бути вкрай істеричними. Полюбив, Раки віддаються цьому почуттю цілком, ідеалізуючи обранця в своїй уяві.

У дружбі, як і в житті, представники знака вибагливі і обережні. Що стосується роботи, то Раку більше підходить роль начальника.

Самолюбивим представникам знака важко перебувати в підпорядкуванні у кого б то не було.

Поєднання зодіакального і китайського гороскопів кілька коригує характер представників знака. Рік Щура народжує трудоголіків і фантазерів, рік Бика – гнучких і рішучих людей.

Союз Рака і Тигра вносить в характер представників знака любов до прекрасного і обов’язковість. Тандем Рака і Кролика виробляє на світло м’яких і добродушних особистостей, а поєднання Дракона і Рака – добрих і чутливих людей.

Представники знака, народжені в рік Змії, самовпевнені і рішучі.

Раки – Коні мають багату фантазію, а Раки – Кози наділені непоганими інтелектуальними здібностями. Раки – Мавпи здатні, але кілька непередбачувані люди, а Раки – Півні самолюбні і комунікабельні. Представники знака, народжені в рік Собаки, віддані в дружбі і ревниві в любові. Союз Рака і Кабана виводить у світ образливих і чутливих натур.

Читайте також:   Стадії любові: аналіз відносин в залежності від їх тривалості

Козеріг

Перше знайомство з людиною, народженим під знаком зодіаку Козеріг, навряд чи закінчиться дружбою. Представники знака не відрізняються дружелюбністю по відношенню до малознайомих людей.

Планета-покровитель Сатурн вплітає в характер Козерога рішучість і цілеспрямованість. Поставивши перед собою мету, люди знака обов’язково її досягнуто, яким би тернистим не опинився шлях. З сторонніми Козероги поводяться гідно і стримано.

Представники знака не люблять суєту і вважають за краще завжди залишатися в тіні. У любові Козероги стримані і схильні до шлюбу за розрахунком. З друзями представники знака поводяться благородно, але можуть проявити жорсткість. Що стосується роботи, то в якості начальника Козеріг відчуває себе дуже органічно, а, перебуваючи в підпорядкуванні, сумлінно виконує всі поставлені перед ним завдання.

Зіставляючи зодіакальний і китайський гороскопи, можна виділити наступні основні риси характеру представників знака: рік Щура наділяє Козерогів розсудливістю і обачністю, а рік Бика додає трохи честолюбства і сили волі.

Поєднання Козерога і Тигра народжує надійних, порядних і вдумливих людей, а тандем Кролика і Козерога виводить у світ чарівних і привабливих особистостей.

Дракони – Козероги вперті, владні і замкнуті в собі, а Козероги – Змії – стримані і амбітні люди.

Рік Коня наділяє представників знака жалісливим характером і рішучістю. До характерних рис особистості Козерога рік Кози додає раціоналізм, обережність і амбітність.

Мавпи – Козероги, на відміну від інших представників знаку, досить товариські, а Козероги – Півні на перше місце в житті ставлять розум, а вже потім справа доходить і до почуттів.

Союз представників знака і роки Собаки народжує консерваторів і моралістів, а рік Свині виробляє добряків.

Чоловік Рак – жінка Козеріг

Чоловік Рак і жінка Козерог – пара непроста і суперечлива. Їх сумісність в любовних відносинах залежить від того, як будуть вести себе партнери. На перший погляд представники знаків Зодіаку абсолютно не схожі і навіть протилежні одна одній. Але, копнувши глибше, ми побачимо, що ці двоє складуть прекрасну пару.

сумісність знаків

Одні називають сумісність жінки Козеріг і Рак чоловіки ідеальної, а інші вважають, що її немає і в помині. Дівчині не важко закохатися в ніжного і загадкового хлопця Рака.

Його романтичність і таємничість здатні підкорити не одне жіноче серце.

Що ж стосується самого представника сильної половини людства, то зустріч з сильною і цілеспрямованою панянкою Козеріг також не залишить його байдужим.

Вступаючи в відносини, чоловікові Раку і жінці Козеріг необхідно знати про те, що їх союз не буде простим. Партнерам доведеться піти на багато жертви і багато в собі змінити, щоб бути щасливими разом.

Проблеми в парі почнуться не відразу, а лише після того, як закохані краще пізнають один одного. Жінка може звинуватити чоловіка в пасивності, а він, у свою чергу, пред’явить їй претензії з приводу її черствості і непомірного тиску на нього.

Однак, якщо партнери з честю витримають всі випробування, то розлучити їх вже ніхто не зможе.

сексуальна сумісність

Відмінна сексуальна сумісність Рака і Козерога – великий плюс у відносинах між партнерами. У ліжку коханці відчувають себе прекрасно, доповнюючи один одного.

Хлопець Рак просто наповнений сексуальною енергією і готовий ділитися нею до похилого віку, що не залишить байдужою жодну жінку.

Разом з тим чоловіки знака не люблять вульгарних і досвідчених дівчат, тому правильна дівчина Козеріг йому дуже навіть підійде. Жінку в сексі приверне ніжність і чутливість партнера.

Працює в шлюбі

Сумісність жінки Козеріг і чоловіки Рак в сімейних відносинах досить висока. Пройшовши через нерозуміння і нестикування в характері, виживши і з’єднавшись узами шлюбу, чоловік і дружина зможуть створити практично ідеальну сім’ю, яку зруйнувати не зможуть ні час, ні люди.

Шлюбний союз чоловіка Рака і жінки Козеріг може виглядати цілком класично, де чоловік – годувальник і захисник, а дружина – надійний тил. Однак не виключено, що чоловік і жінка виберуть і інший тип відносин, в яких жінка буде займатися бізнесом, а чоловік – будинком.

І перший, і другий варіант прекрасно підійде для щасливого шлюбу між чоловіком Рак і жінкою Козеріг.

Беручи до уваги відмінності в характерах подружжя, можна з упевненістю сказати про те, що пара не уникне розбіжностей в сімейному житті. Емоційного і схильному до перепадів настрою чоловікові потрібно моральна підтримка дружини, яка в силу складу характеру може виявитися до цього непідготовленою в повній мірі.

Невислушанний і незрозумілий чоловік, який, до того ж, досить уразливий, не пробачить дружині такої неуваги. У той же час зайва чутливість чоловіка може діяти на дружину гнітюче.

Але всі ці проблеми характерні для подружжя, які тільки починають своє сімейне життя – у пар, перевірених часом, подібних складнощів зазвичай не виникає.

Чоловік Козеріг – жінка Рак

Чоловік Козеріг і жінка Рак, як два протилежних заряду, притягуються один до одного. У цього союзу величезний потенціал і прекрасне майбутнє.

Однак як би добре не були сумісні представники знаків, не варто забувати, що вони мають практично протилежні характери.

Всі проблеми пари можуть вирішитися за допомогою застосування здорового глузду та вміння партнерів закривати очі на недоліки один одного.

сумісність знаків

Чоловік Козеріг відноситься до вибору партнерки серйозно. Його серце зможе завоювати скромна, ніжна і розважлива дівчина. Ці характеристики якнайкраще, підходять жінці Рак. Що ж стосується самої представниці прекрасної половини людства, то їй подобається надійний і серйозний чоловік-захисник, яким Козеріг і є.

Поєднання знаків Козеріг чоловік і Рак жінка позитивно в усіх аспектах, а обидва партнера тільки виграють від цих відносин.

Чоловік отримає люблячу, уважну і турботливу партнерку, яка згодом стане ідеальною дружиною і турботливою матір’ю.

Жінка знайде в представника сильної половини людства міцне плече, на яке вона зможе в будь-який момент спертися. Непорозуміння між партнерами може виникнути внаслідок емоційності жінки і холодності чоловіка.

сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності чоловіка Козеріг і жінки Рак пророкує парі багато прекрасних моментів в ліжку. Коханці не дуже темпераментні в сексі, що їх зблизить.

Чоловік Козеріг не прихильник випадкових зв’язків і короткострокових любовних романів. У інтимні стосунки він вступає з тими жінками, до яких відчуває почуття, близькі до любові.

Для чутливої ​​і вразливою жінки Рак надзвичайно важливо бути впевненою в своєму партнері, тому серйозне ставлення Козерога до сексу її тільки порадує.

Працює в шлюбі

Хороша сумісність знаків Рак і Козеріг в шлюбі дозволить подружжю створити міцну і щасливу сім’ю на заздрість усім. Їх союз можна назвати класичним.

Головним в сім’ї буде чоловік, який повністю візьме на себе всі чоловічі обов’язки, чому всіляко сприяє грунтовність натури Козерога.

Дружина з радістю надасть дружину можливість приймати остаточні рішення з усіх важливих питань і в усьому буде покладатися на нього.

КОЗЕРІГ + РАК – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Сумісність Рак-чоловік і Козеріг-жінка

Працює Козеріг-чоловік і Рак-жінка

сумісність знака Рака зі знаками Козеріг, Водолій, Стрілець, Риби

У своїй другій половинці чоловік знайде не тільки люблячу дружину, але і надійний тил. Козерогові вкрай необхідний затишний будинок, де б він відпочивав не тільки тілом, а й душею. Романтична натура жінки Рак змусить чоловіка поруч з нею не думати про справи й турботи. Сімейне життя з турботливим чоловіком Козерогом може зробити жінку Рак більш спокійною і впевненою в собі.

Як зберегти відносини

Навіть партнери з сумісністю в 100 відсотків не застраховані від конфліктів і взаємних звинувачень. Щоб уникнути неприємностей у відносинах, чоловікові Рак і жінці Козеріг необхідно пам’ятати, що:

 1. Рак – надзвичайно вразливий і емоційна людина, якій потрібна моральна підтримка. Можливо, жінці іноді доведеться попрацювати жилеткою для улюбленого, адже кому ж, якщо не коханої, він зможе довірити все найпотаємніше.
 2. Чоловікові не варто накопичувати в собі образи і тим більше згадувати про них з часом.

Жінка Рак і чоловік Козеріг не повинні забувати, що:

 1. Жінці необхідно тримати свої емоції під контролем, не допускаючи різкої зміни настрою.
 2. Чоловікові варто проявляти більше душевності до своєї ніжної і вразливою подрузі.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/rak-i-kozerog.html

Сумісність Рак – Козеріг: Протилежності зустрічаються

Твердження про те, що протилежності притягуються і одночасно відштовхуються одна від одної, справджується в разі зустрічі знаків Рака і Козерога. Для типу відносин «Протилежності» взагалі характерно тільки два шляхи: або все, або нічого.

І такі знаки, опинившись поруч, або притягуються буквально за рахунок якоїсь невідомої їм «магії», або з першого погляду повністю відкидають один одного.

Хоча кожному з них варто було б придивитися до партнера, адже досвід цих відносин, нехай і зі сприятливою, але складною сумісністю, не буде схожий ні на що інше в їхньому житті.

Якщо тяжіння все таки сталося (причому, швидше за за ініціативою Козерога), то попереду пару чекає чимало цікавих моментів і відкриттів в особистостях кожного. Рак здатний допомогти Козерогові бачити прекрасне у всіх його проявах, розширити межі уяви і розкрити світ його емоцій.

А сам цілком може, якщо захоче, взяти в приклад такі якості Козерога, як відповідальність, раціональність і цілеспрямованість. Рак сам прекрасно розуміє, що в серйозних відносинах на одних емоціях далеко не заїдеш, і без практичної хватки Козерога буде важче досягати цілей.

Безумовно, протилежні знаки розрізняються буквально у всьому. Іноді їм не до вподоби деякі дрібниці в характері партнера, але по частині фундаментальних речей вони відразу з’ясовують, що їх погляди збігаються майже повністю.

І, як тільки пара зрозуміє, що, йдучи на невеликі взаємні поступки, вони будуть ефективно рухати вперед разом, то для них стануть можливими подружнє життя, робота, творчість, а головне – любов перейде на інший щабель, що відкриває не тільки фізичні або емоційні, але і духовні перспективи.

Тому відносини «протилежностей» – це, в першу чергу, відносини співпраці і доповнення один одного, а не конкуренції і виявлення лідера.

Багато ідей Рака, особливо, якщо вони хоч якось пов’язані з поліпшенням матеріального становища пари, Козеріг буде сприймати на ура і неодноразово порадує Рака своїм завзяттям і старанністю.

В цьому проявляється сприятливий вплив стихії Води, до якої належить Рак, на стихію Землі, з якої стався Козеріг. Простіше кажучи, Рак стає натхненником Козерога, а Козеріг головним будівельником міцного матеріального фундаменту відносин.

Підтримка Рака наповнить душу Козерога упевненістю в собі і гордістю за скоєне. Результати, що досягаються Козерогом, додадуть Раку впевненість в завтрашньому дні поруч з ним.

У відносинах Козеріг буде намагатися не втратити формальної ролі лідера, проте часто Рак, який вміє діяти м’яко і ненав’язливо, залишить собі можливо ефективно проштовхувати потрібні пропозиції.

Але в разі відкритого конфлікту інтересів, де комусь доведеться поступатися, цим «хтось», швидше за все, виявиться Рак. Що викличе в ньому образу. А збирати образи Рак вміє не менше, ніж гроші.

Тому будь-що це може вилитися, уявити нескладно.

Благо те, що партнери, які навчилися один раз досягати цілей разом, зазвичай цінують свої відносини і не йдуть на провокації. Тому навіть грубуватий Козеріг намагається швидко визнати свої помилки, якщо такі зробив, і простягнути руку Раку в знак примирення.

Над чим варто попрацювати в стосунках Раку з Козерогом?

Відносини «протилежностей» – немов спіраль, що йде вгору. У цих відносинах неминучі кризи, подолати які партнери зможуть лише в разі обопільної зростання над собою. З кожним таким разом відносини ставатимуть тільки міцніше.

Читайте також:   Що зробити, щоб дівчина пробачила і більше не ображалася

Але перші роки і перші спільні проблеми будуть особливо важкі. Не треба пояснювати, що ця складна любовна сумісність навряд чи знайде реалізацію у молодих, недосвідчених і вимагають за все і відразу партнерів.

Тоді як досвідчені люди побачать в партнері і в стосунках з ним безмежні можливості для зростання.

Щоб знайти щастя в сімейному житті, від кожного потрібні неминучі жертви: починаючи від зміни звичної манери спілкування до повного викорінення деяких негативних рис характеру.

Рак часто буде пропускати повз вуха абсолютно справедливі зауваження Козерога, але, якщо продовжить в своїй манері ігнорувати критику, то ризикне втратити довіру свого напарника і викличе конфлікт, в якому Раку, природно, нічого доброго не світить.

Козеріг ж буде виглядати нерозумно в очах Рака, коли вже у властивій йому манері в черговий раз упреться чолом в проблему, тверду, як залізобетон, і буде намагатися її взяти з розгону.

Рак ж просто своїм прикладом покаже, як можна її м’яко обійти, без шкоди лобі і іншим корисним частинам тіла. І тут вже Козеріг отримає урок, що сила і натиск не завжди ефективні.

Грубо кажучи, Козеріг це представник боксу, а Рак – айкідо. Чим з’ясовувати, чия школа ефективніше, краще бути мудріше і поділитися успішними прийомами кожного, щоб удвох змогти кинути виклик будь-яких проблем і суперникам на життєвому шляху.

Жінка-Рак і чоловік-Козеріг

Гармонійна і природна по своїй сумісності пара в тому плані, що Козеріг – знак з дуже чоловічими якості, а Рак – з дуже жіночими. І коли підлогу партнерів збігається з цими напрямками, то знайти гармонію стає справою часу і деякої роботи над собою.

Якщо з волі випадку жінка-Рак і чоловік-Козеріг виявилися разом, швидше за все, вони почнуть відносини з спроби круто перевиховати один одного.

Жінка-Рак може виявити в один прекрасний день, що вона і матеріально, і психологічно залежить від чоловіка.

І якщо матеріальна залежність її ні скільки не турбує, адже це саме та кам’яна стіна, про яку вона мріяла, то з психологічною залежністю можуть виникнути проблеми.

Чоловікові-Козерогу чужі її душевні метання, що здаються для нього банальним «виносом мозку». Він відверто цього не любить, хоча і намагається спочатку сприймати спокійно. Тому жінці-Раку варто поділитися чимось тривожним її з розуміючими подругами (краще, якщо це будуть представниці таких же водних знаків). А для свого чоловіка-Козерога залишити тільки позитивний настрій.

Сімейні перспективи у пари хороші, адже обох об’єднує любов до сімейного вогнища, повага до традицій, прагнення до матеріального благополуччя і гармонії.

І навіть інтриги на стороні, в яких Рак і Козеріг можуть шукати тимчасовий відпочинок один від одного, залишаться не більш, ніж інтриг.

Обидва вміють це приховувати, та й кращих партнерів для себе, якщо їм вдалося реалізувати свою сумісність, знайти буде складно.

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг

З першого погляду здається, що такий союз в деякому роді протиприродний. М’який, чарівний і романтичний чоловік-Рак поруч з бойової, впевненою і знає, що хоче, жінкою-Козерогом.

Ніде правди діти: в цьому чоловікові-Раку є все, чого не вистачає жінці-Козерогу. І це тільки посилює їх протилежність, роблячи її ще більш привабливою для обох. Складно оцінити перспективи цього союзу, але таких коханців вони не зустрінуть десь ще, крім як один в одному.

Чоловік-Рак в душі так само беззахисний і вразливий. Тому надійність і сталість жінки-Козерога повинні йому імпонувати. Жінка-Козеріг швидко виявить, що чинити хоч скільки-небудь сильний вплив на чоловіка-Рака практично неможливо, навіть якщо він не правий. А застосовувати силу жінці проти чоловіка ніби як негарно.

Але вона не зможе залишити своїх спроб, вважаючи, що робить все заради блага їх обох. В цьому випадку зазвичай чоловік-Рак все-таки піддається голосу розуму, якщо на кону його спокійне життя. Але такий психологічний «прогин» чоловіки-Рака знецінить його чоловічі якості в очах жінки-Козерога. А Козероги по-справжньому поважають лише твердих і сильних, як вони самі.

В майбутньому саме ця проблема загрожує поставити під загрозу всі відносини.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/rak/kozerog/

Чоловік козерог ♑жінка рак ♋сумісність в коханні, дружбі і ліжку

Спочатку може здатися, що чоловік-Козеріг і жінка-Рак, які утворили пару, не можуть дозволити один одному до кінця розкритися.

Козеріг грубо командує, Рак постійно ображається, а відносини з-за цього неухильно псуються. Але мало хто може помітити, що саме в цьому союзі партнери можуть виховати в собі якості, яких їм так бракує.

Гороскоп розповість про особливості взаємин двох знаків зодіаку.

знаки: Козеріг – Рак.
порядок: 10-й знак – 4-й знак (обидві парні).
стихії: Земля – ​​Вода (протилежні стихії).
відносини: Стійкий союз. Сходи нагору.
Сумісність у любові: 70%.
Працює в шлюбі: 100%.
Сумісність у дружбі: 90%.
Сумісність в ліжку: 80%.
Сумісність в роботі і бізнесі: 50%.
Інтелектуальна сумісність: 60%.

Що необхідно знати про Козерогах і Раках

Козеріг ♑

Десятий знак зодіаку, знаходиться під заступництвом планети Сатурн і належить до стихії землі. Неймовірно завзятий і цілеспрямований, він є одним з найбільш працьовитих і стійких знаків зодіакального кола.

Відрізняється хорошим здоров’ям і стійкістю до життєвих негараздів. Козеріг – реаліст і прагматик. Він не любить демагогії навколо справи, небагатослівний і вважає за краще дії порожньої балаканини. Кар’єрист і природжений керівник.

Йому необхідно бути залученим до процесу управління масами, адже в цьому він успішно реалізує своє головне якість – почуття переваги над оточуючими. Сам підпорядковується неохоче, цей знак, який не реалізував себе в професійній сфері, починає відпрацьовувати навички керівника на своєму близькому оточенні.

Прямолінійний, ощадливий, старомодний, передбачуваний, консервативний. Тверда грунт під ногами – ось обов’язкова умова, без якого не мислить свого існування. Він зібрався йти набагато далі, ніж інші, йому потрібен чіткий план і вірний розрахунок.

«Спонтанність і інтриги не до душі цієї людини, він не потерпить їх в будь-яких відносинах. Він хоче знати, чого чекати від вас завтра, через тиждень, через рік. Тому, не вступайте в будь-контакти з цією людиною, якщо конкретика і прямота – не ваш коник ».

рак ♋

Знаходиться під заступництвом Місяця і належить до водної стихії. Люди цього знаку дуже глибокі і чутливі. Вони не люблять перебувати в центрі уваги, але мають надзвичайно потужною енергетикою. Представники цього знака зодіаку вірять у власну винятковість, часто небезпідставно.

Вони люблять пошану і визнання, але все це в життя дається їм не так просто. Все життя Рак крокує по світлим і темним смугам, поперемінно домагаючись то приголомшливого успіху, то зазнаючи гіркі поразки.

Вдумливий, обережний, ощадливий. На перший план ставить сімейні цінності і душевний спокій. Спокійні, повільні, не агресивні. Бажаного домагаються за принципом «тихіше їдеш – далі будеш».

«Якщо вас цікавить партнер для створення міцної сім’ї, не замислюючись вибирайте Рака. Він – самий сімейний знак всього зодіакального кола ».

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік-Козеріг ♑

Має гарне здоров’я, наполегливий і цілеспрямований у всьому, що значимо для нього. Чоловік-Козеріг небагатослівний, прагне керувати, віддавати розпорядження. Часто робить це в неприємній формі для людей, яких вважає своїми підлеглими. Може бути грубіяном і циніком, причому цинізм в ньому може межувати з періодами усвідомлення власних помилок і спробами їх виправити.

Неймовірно витривалий в роботі, добре справляється з психоемоційними навантаженнями. Схильний тримати напругу в собі, від чого в зрілому віці схильний до захворювань серцево-судинної системи.

З жінками прямолінійний і конкретний, але може обманювати їх в своїх інтересах, демонструючи почуття, яких насправді не відчуває.

Будучи закоханим, змінюється на очах, стаючи турботливим, відданим і щедрим. Для життя вибирає жінок, готових служити його бажанням, і ставлять його інтереси вище за власні.

Пошана і повага – головні почуття, яких домагається чоловік-Козеріг від оточуючих.

“Гороскоп попереджає: чоловікові слід хоч зрідка вихлюпувати психоемоційне напруження, яке, накопичуючись, може серйозно підірвати його здоров’я”.

Жінка-Рак ♋

Вразлива, жіночна і ранима дівчина, має м’які рисами і манерами, теплим, проникливим голосом. Консервативна і традиційна. Найкращим чином проявляє себе в якості матері і господині домашнього вогнища.

Раки акуратні і уважні, намагаються оточити турботою не тільки членів своєї сім’ї, але навіть друзів і колег.

Надзвичайно економні і ощадливі, завбачливі, не схильні до необдуманих вчинків і витрат.

Від природи тривожні і недовірливі, але намагаються побороти в собі цю рису. Жінка цього знаку володіє загостреним почуттям справедливості, прагне захищати слабких. Схильна до гиперопеке не тільки над дітьми, а й над чоловіком.

Ревнива й уразлива, дуже болісно сприймає критику на свою адресу, не схильна до самоіронії. Жінка-Рак заміж зазвичай виходить пізно, оскільки на зближення з чоловіками йде дуже повільно, ретельно вибираючи партнера. Чи не схильна до частої зміни партнерів.

Однолюб. Ініціатором розлучення виступає тільки в самому крайньому випадку, коли всі спроби до примирення ісчерпани.Стремітся до комфорту, але не до розкоші. Для життя вибирає чоловіка стабільного і передбачуваного, здатного на самовіддачу і турботу.

« Варто врахувати, що жінка-Рак до чоловіків пред’являє високі вимоги, яким часто не відповідає сама».

У кого яка роль

Відносини в парі будуть розвиватися за класичною моделлю. Жінка-Рак в принципі не схильна змагатися з чоловіком за першість в стосунках.

Її влаштовує те, що чоловік-Козеріг успішно реалізує себе в роботі і має хороший дохід.

У свою чергу, вона прагнути забезпечити пару всім необхідним – смачною куховарство, чистотою і затишком в будинку, турботою про здоров’я і гігієну своїх близьких.

Чоловік-Козеріг так само задоволений таким станом справ. Але часто, приходячи додому, він забуває залишити свого “внутрішнього начальника” на порозі робочого кабінету, і продовжує командувати будинку.

Чутлива жінка-Рак, чекаючи подяки за свій домашня праця, не тільки не отримує її, а ще може часто зіткнутися з тим, що чоловік буде вказувати їй на недоліки, часом навіть в грубій формі.

Приводом для конфлікту це не стане, але залишить осад в жіночій душі.

Сумісність у любові ????

Чоловік-Козеріг і жінка-Рак ніби прибульці з двох різних планет. Він – цілеспрямований, прямолінійний, наполегливий. Вона – глибока, яка відчуває, недовірлива. Те, що хлопець зазвичай вирішує за півхвилини, дівчина схильна довго обмірковувати. Вони по-різному звикли виражати емоції і бажання, тому в парі перший час буде спостерігатися істотний дисбаланс.

Чоловік-Козеріг налаштований прийти, побачити і перемогти, без зайвих і утомливих деталей. Жінка-Рак ж не схильна здаватися так відразу. Їй важливо, щоб партнер не тільки дізнався її, а й відчув те, про що вона мовчить.

Розгадки таємниць даються хлопцеві дуже непросто. Він щиро не розуміє, до чого потрібні подібні прелюдії, якщо двоє людей закохані і їм добре разом.

Але в голові у жінки вже складена ідеальна модель поведінки, відійти від якої вона не готова.

Любов пари ризикує бути складною і суперечливою, якщо кожен в якийсь момент не зупиниться і не спробує вийти за межі своїх очікувань.

Чоловік-Козеріг зобов’язаний зрозуміти, що не все в житті можна взяти штурмом і нахрапом, а жінка-Рак повинна задуматися про те, що партнер не має телепатичні здібності, щоб розгадувати, що ж таке ховається за її мовчанням. Сумісність 70%.

“Загадковість жінки-Рак часом так спантеличує всіх навколо, що стає практично неможливо зрозуміти, про що вона думає і чого хоче в даний момент. У коханні дівчині краще відключати раціональне і більше говорити про свої почуття. Це допоможе уникнути непорозумінь “.

Читайте також:   Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Працює в шлюбі ????

Шлюб представників двох знаків зодіаку буде міцним і надійним. Він заснований на чіткому і правильному розподілі ролей, злагодженій командній роботі і розумінні того, для чого чоловік-Козеріг і жінка-Рак створили сім’ю. Крім того, їх відносини в шлюбі – це їх безперервна робота над собою.

Перебуваючи поруч, чоловік-Козеріг поступово вчиться м’якості і дипломатії, а жінка-Рак – вмінню конкретно формулювати свої думки і бажання. Згодом вони так звикають до взаємодії, що виявляють у один одного власні звички і смаки, яких раніше не було.

У родині народжуються перспективні і цілеспрямовані діти, які відчувають, як мати, і сильні, як батько. Подружжя приділяють їм практично весь вільний час, завдяки чому їм вдається розвинути безліч талантів в ранньому віці. Шлюб в цілому можна охарактеризувати як стабільний, без зайвих емоцій, з хорошою матеріальною базою. Сумісність 100%.

“Шлюб як не можна краще розкриє потенціал чоловіки і жінки, роблячи їх по-справжньому близькими людьми”.

Сумісність в дружбі ????

Чоловік-Козеріг з ранніх років може вибрати цю дівчинку, щоб захищати і оберігати її, а вона буде захоплюватися його силою і мужністю, що зміцнить її віру в себе і свої можливості. Вона ж може просто стати його окрасою і віддушиною.

Їх дружба часто переходить зі шкільної лави і в доросле життя. Ставши самостійними людьми, чоловік-Козеріг і жінка-Рак не припинять спілкування. Вони тяжіють до постійних і міцним дружнім зв’язкам. Особливо дорога дружба буде дівчині, яка важко впускає людей в свою душу і так само непросто з ними розлучається.

Їх дружні відношення не будуть відчайдушними і особливо цікавими, але один в одному вони знайдуть підтримку і опору.

Ймовірно, жінка-Рак поруч з чоловіком-Козерогом може відчувати певний недолік емоційності, адже хлопець не схильний до психоаналізу і рефлексії, але образ надійного і сильного чоловіка, на якого вона завжди зможе покластися, нівелює деяку емоційну скупість. Сумісність 90%.

Сумісність в ліжку ????????

У сексуальній сфері можливі розбіжності. Жінка-Рак не виносить поспіху, їй потрібно набагато більше часу щоб досягти піку насолоди, ніж чоловікові. І це стосується не тільки фізичного акту. Для неї важливі ласки, обійми і дотики. А чоловік-Козеріг вічно кудись поспішає.

Жінка-Рак здатна відкрити хлопцю справжній світ чуттєвих задоволень, якщо він нарешті-то перестане рватися вперед під девізом “далі, вище, сильніше”. Вона покаже йому то, як любить вона. І, перейнявшись хоч раз її любов’ю, чоловік-Козеріг вже не захоче повернутися до того, що знав до неї.

Витривалість чоловіка і таємності жінки, суміщені воєдино, дають принципово нові відчуття в житті коханців. Вони переймаються енергетикою один одного і поступово приходять до взаєморозуміння і гармонії. Сумісність 80%.

“Гороскоп радить чоловікові не ревнувати свою партнерку на порожньому місці. Навряд чи знайдеться друга така ж вірна коханка, як жінка-Рак “.

Сумісність в роботі і бізнесі ????

Про роботу Козеріг і жінка-Рак мають протилежні уявлення. Чоловік звик діяти, не роздумуючи, йдучи буквально напролом. Він завжди тримає перед очима мету, до якої слід, і вона для нього виправдовує всі засоби. Будучи начальником, він зробить упор на результат, і лише при його досягненні зверне увагу на людський фактор, та й то, якщо буде бажання.

Жінка-Рак працює повільніше і вважає за краще гонці рівномірну, невелике навантаження. Вона посидюща і має непогані аналітичні здібності. Працювати з Козерогом їй важко, вона не витримує темпу, який він вимагає від усіх, хто опиняється з ним в робочому союзі. Чоловік-Козеріг безкомпромісний командир, і на дух не переносить лікарняних, декретів і просто емоційних спадів.

Якщо ж по якомусь дивному збігу обставин чоловік-Козеріг виявиться підлеглим, то жінка-Рак дуже намучиться з ним і його бажанням постійно доводити своєму керівнику, що той чогось не знає або не може. Як правило, в будь-якому поєднанні в роботі і бізнесі такий тандем несприятливий і гороскоп радить його уникати. Сумісність 50%.

“Жінка-Рак дуже м’яка і плавна, щоб погодитися бігти стометрівку під керівництвом непохитного Козерога. До неї потрібен підхід, на пошуки якого чоловік гарантовано не стане витрачати час “.

Інтелектуальна сумісність ????

Чоловік-Козеріг і жінка-Рак можуть бути непоганими співрозмовниками. Не можна сказати, що вони особливо зацікавлені в спілкуванні, але спільну мову вони знайдуть. Чоловік даного знаку зодіаку не любить в принципі довгих розмов і обговорень. Всього його бесіди, в основному, стосуються професійної сфери.

У свою чергу, жінка-Рак дуже закрита, для того, щоб вступати в довірчі бесіди з малознайомими людьми. Тривалі і цікаві дискусії у цих співрозмовників, скоріше, виняток, ніж правило. Обидва мають хороший словниковий запас, можуть зацікавити один одного, але на увазі різних життєвих орієнтирів, у них просто відсутня така необхідність. Сумісність 60%.

Плюc і мінуси відносин

плюси: мінуси:
 • стабільність;
 • надійність;
 • матеріальний достаток;
 • міцна сім’я;
 • перспективні, хороші діти;
 • наклон в дружбі;
 • здатність переймати відсутні якості у партнера.
 • різна емоційність;
 • ревнощі і владність чоловіки;
 • образливість жінки;
 • потреби в любові не збігаються;
 • слабка сумісність в роботі і бізнесі;
 • інтелектуальна сумісність нижче середнього – немає стійкого взаємного інтересу.

Сумісність з іншими знаками

♂Чоловік – Козеріг ♀Жінка – Рак
Ідеально: Телець, Діва, Стрілець, Козеріг. Ідеально: Рак.
Нейтрально: Овен, Водолій, Лев, Терези. Нейтрально: Водолій, Діва, Терези, Скорпіон, Лев, Риби.
Несумісний: Близнюки, Скорпіон, Риби. Несумісна: Телець, Овен, Стрілець, Близнюки.

Як завоювати чоловіка-Козерога ????

Чоловік-Козеріг цінує в дівчині жіночність і м’якість, а також здатність створити затишок в домі і завжди блискуче виглядати. Тому жінка-Рак відразу приверне його увагу.

Але гороскоп рекомендує дівчині в спілкуванні з хлопцем бути більш відкритою і прямолінійною, чітко формулювати свої бажання.

Він дуже не любить жіночих штучок типу “А вгадай, чого мені хочеться” або “Сам подумай, на що я образилася”.

Зате якщо бажання дама здатна формулювати без зайвого драматизму і таємничості, хлопець зверне для неї гори. З цим чоловіком варто розмовляти тільки мовою компромісів, а іноді і поступок. Поступившись йому в малому, жінка-Рак отримає незрівнянно більше.

Як домогтися жінку-Рак ????

Непросто доведеться хлопцю, який зацікавився загадкової і таємничої дівчиною. Вона ніби вся зіткана з протиріч і сумнівів. Їй необхідний стабільний, надійний партнер, без зайвих емоцій, здатний рівно переносити її перепади настрою.

Мудрий і сильний чоловік – ось ідеал жінки сузір’я Рак. Крім того, він повинен бути досить трохи, щоб розуміти настрої своєї обраниці і правильно інтерпретувати її суперечливі погляди. Але якщо чоловік-Козеріг увійде в коло її довіри, він тут же виявиться оточеним турботою і увагою, на яке здатна тільки жінка-Рак.

Відео

Коротко про головне

 1. Класична модель розподілу ролей в парі.
 2. У любові можуть бути складності через несхожих потреб чоловіки й жінки і різного трактування любові.
 3. Шлюб стабільний і міцний, в ньому народжуються гарні діти. Сім’я тримається згуртовано і дружно.
 4. Хороша сумісність в дружбі. Друзі здатні переймати один в іншого позитивні якості, яких їм не вистачає.
 5. Вірогідні деякі “шорсткості” в ліжку, проте, партнери багато почерпнуть з сексуального досвіду один з одним.
 6. Несприятлива сумісність в роботі і бізнесі. Гороскоп рекомендує утримуватися від ділових відносин.
 7. Можуть бути непоганими співрозмовниками, але відсутність спільних тем для розмови не сприяє їх тривалому спілкуванню.

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchina-kozerog-i-zhenshhina-rak/

Сумісність Рака і Козерога – причини конфліктів

Сумісність Рака і Козерога вважається цілком сприятливою, але з застереженнями. Їх стихії добре поєднуються разом, але це союз двох протилежностей, тому у відносинах можуть виникнути проблеми. Розберемося докладніше.

Сумісність у любові

Рак і Козеріг – це особистості абсолютно протилежні, які, тим не менш, притягуються. Їхні стосунки проходять під девізом «Все або нічого». Тому вони, зустрівшись, або відразу закохуються, або залишаються абсолютно незацікавленими один в одному.

Що характерно для таких відносин:

 1. У парі обох чекає величезна кількість відкриттів і цікавих моментів. Рак вчить свого супутника помічати прекрасне в буденних речах, налаштовує його на більш позитивний лад.
 2. А сам Рак бере від Козерога його самовпевненість, амбітність, раціоналізм і цілеспрямованість. Він розуміє, що саме з таким супутником вони разом можуть досягти набагато більшого, ніж поодинці.
 3. Дрібні недоліки партнерів можуть дратувати їх один в одному, але все компенсується схожими поглядами на життя, переконаннями і цінностями.
 4. Якщо обидва навчаться йти на поступки, шукати компроміси в конфліктних ситуаціях і вирішувати проблеми спільно, їх відносини стануть на рідкість гармонійними, щасливими, наповненими любов’ю і щастям.
 5. Їхні стосунки – це, перш за все, співпраця. Незважаючи на різницю в характерах, вони ніколи не конкурують один з одним. Формально лідером є Козеріг, але на ділі обидва беруть рівну участь у прийнятті рішень.
 6. Ідеї ​​зазвичай подає Рак, а реалізує їх Козеріг. Тому перший в парі – натхненник і творчий генератор, а другий – талановитий, раціональний і акуратний виконавець.
 7. М’якість Рака здається оманливою лише на перший погляд. Він змушує поважати себе при цьому чіткими особистими межами, не дозволяючи партнеру їх порушувати. Це подобається Козерогу, який любить людей з таким же міцним внутрішнім стрижнем, як і у нього.

Ідеально гармонійним союз стає тоді, коли обидва починають ставити чіткі цілі і йдуть до них. Вони обов’язково домагаються успіху, підтримуючи один одного. Любов між ними – це не просто потяг, але і справжня духовна близькість.

причини конфліктів

Союз Рака і Козерога – це відносини двох протилежностей, тому конфлікти неминучі. Але з ними можна легко справлятися, якщо обидва стануть працювати над собою і навчаться миритися з деякими недоліками партнера.

Над чим варто попрацювати в стосунках:

 1. Кожному необхідно усвідомити: щоб знайти щастя і гармонію у відносинах, знадобляться жертви з обох сторін. Потрібно буде міняти і манеру спілкування, і виправляти власні риси характеру, а не намагатися вплинути на партнера.
 2. Раку потрібно навчитися прислухатися до думки Козерога, яке часто звучить як критика, але такою не є. Останньому ж, в свою чергу, потрібно бути більш м’яким в своїх висловлюваннях.
 3. Козеріг теж повинен чути свого партнера, який дуже м’яко і ненав’язливо стане вказувати на помилки. Рак володіє природженою, прекрасно розвиненою інтуїцією, тому практично ніколи не дає неправильних рад.
 4. Їм потрібно саме співпрацювати, не вступаючи в суперечки. Навіть незважаючи на те, що думки з багатьох питань різняться, вони не суперечать один одному, а лише доповнюють. Така співпраця максимально ефективно.
 5. Партнерські довірчі відносини, в який кожен вносить рівний внесок – ідеальний варіант для обох. Тоді буде і любов, і гармонія, і успіх в матеріальній сфері.

Подивіться відео про відносини Козерога і Рака:

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг

На перший погляд відносини цих двох здаються просто немислимими. У навколишніх не вкладається в голові, яким чином вони взагалі могли зійтися. Це люди з дуже протилежними характерами: м’який і вразливий чоловік поруч із сильною і самовпевненою жінкою.

Рака залучають в супутниці ті якості, які відсутні у нього самого, тому вона для нього неймовірно приваблива. Те, чим закінчаться відносини, передбачити складно. Але те, що між ними прекрасна сексуальна сумісність – це точно.

Незважаючи на м’якість Рака, жінка швидко починає розуміти, що вона не здатна його контролювати. Якщо він щось вирішив, думки не замінить ніколи. Навіть якщо ця думка відверто маячний.

Проте, жінка ніколи не залишить спроб наполягти на своєму, маніпулювати своїм супутником і змушувати його приймати ті рішення, які подобаються їй.

Ось тільки Рак ніколи не прогнеться. А якщо це і станеться, він моментально втратить повагу в очах своєї обраниці, і вона дуже скоро його покине.

Жінка-Рак і чоловік-Козеріг

Ця пара виглядає дуже гармонійною і природною. Ролі в союзі розподілені традиційно – сильний чоловік поруч зі слабкою жінкою, її покровитель і захисник. Тому їм легко досягти розуміння і гармонії.

«Засадження» цих відносин в тому, що обидва партнери постійно намагаються поміняти і перевиховати один одного, використовуючи часом дуже жорсткі методи. Жінка рано чи пізно розуміє, що вона залежна – матеріально і емоційно. Вона стає вразливою, її це пригнічує.

Чоловікові з часом починає здаватися, що його обраниця постійно виносить йому мозок. Хоча насправді вона просто хоче ділитися своїми почуттями і відкрито говорить про те, що їй неприємно.

Якщо дівчина навчиться ділитися потаємними переживаннями з подругами, а не зі своїм чоловіком, це прекрасно. Тоді конфліктів в парі виникати не повинно.

Обидва сходи в тому, що однаково прагнуть до сім’ї, дітям, традиційним відносинам. Тому у них є всі шанси прожити разом довго і щасливо.

все сумісності ♋

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-rak-kozerog.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *