Сумісність риб і близнюків: союз мінливості і мінливості

Коли зустрічаються Близнюки і Риби, починаються дуже теплі стосунки. Нехай ці двоє дуже різні, але у них одне загальне якість – вміння любити. Гороскоп цих знаків дуже схожий, хоча з першого погляду в них немає нічого спільного. Однак же, сумісність у них колосальна.

Зміст приховати

Найголовніше в парі – навчити чомусь партнера, навчитися від нього. У цих відносинах така політика реалізується на всі 100%.

З роками негативні риси характеру стираються, залишається лише взаємна любов, прихильність, спільна турбота про будинок. Але, прийти до цього буває не просто.

Який гороскоп приготували для вас зірки? Легко дізнатися, якщо ви дійсно зацікавлені в продовженні цих відносин. Зірки радять всім Близнюкам придивитися до знайомих Рибам, і навпаки.

З дружніх відносин випливає прекрасна, неординарна любов цих двох знаків зодіаку.

Вас зацікавить Енергійні Близнюки і їх сумісність по зодіаку

У питаннях любові проблема сумісності …

Вас зацікавить Діва і Риби привертають один одного щирими почуттями

З дівами грати в звабника можна …

Зодіакальна енергія в стосунках

риби

Гороскоп Риби багатьом може здатися нудним. Для цих знаків зодіаку не існує мирської суєти. Вони завжди в собі. Мало що здатне їх витягнути в реальний світ, змусити рухатися, ворушитися. Це не погано, адже в своїй самотності, Риби створюють шедеври.

Це зодіак мислителів, творців, скульпторів, відмінних лікарів і вчителів. Вони не дуже-то хочуть взаємодіяти, але точно готові поділитися своїми думками. Непоганими, до речі.

Риби дуже відкриті, якщо вже їм вдається з кимось зав’язати приятельські або любовні стосунки, то з радістю поділяться всім з коханим.

У родині Рибу цінують. Жінка Риба дуже трепетно ​​ставиться до своїх рідних людей. Вона може довгий час жити з батьками не через те, що немає коштів для самостійного життя. Вона дуже боїться залишити їх без уваги. Жінка Риба амбітна, але сама собі суперечить.

Вона часто зупиняє сама себе, гальмує процес професійного розвитку тільки для того, щоб не стати предметом розмов і пліток. Багато гороскопів написано для Риб, але всі вони говорять – це історія не про блискучу кар’єру.

Чоловік Риба дуже любить свій будинок. Звичайно, Риби обожнюють море, водойми, але їхати далеко від дому не мають наміру. Він призведе кохану до себе, покаже де що лежить. Найкраще залишити його порядок, слідувати йому, не намагатися все поміняти місцями. Для представників таких знаків зодіаку порядок має величезне значення. У дитинстві хлопчик Риба, швидше за все, буквально воював з батьками через те куди класти речі, як розміщувати меблі.

Якщо подивитися гороскоп життя, Рибам добре підходять професії, в яких необхідно багато думати і мало говорити. З них виходять хороші лікарі. Вони не схильні вести бесіди, але завжди допоможуть. У любові Риби покірні сильнішого знаку, а зі слабкими вибудовують відносини – дружбу. Це не погано, адже багатьом такий друг і коханець підійде найкраще.

переваги

Риби вміють слухати. З ними завжди можна домовитися, попросити поради. Жінка Риба чуйна, у неї є 1-2 хороші подруги, які постійно «на Київ» з нею. Вона остання знаходить собі хлопця, коханого. Сумісність Риби з іншими знаками не велика, але вона шукає свою любов, не розмінюється на порожні відносини без майбутнього.

Риба дуже серйозно ставиться до себе, здоров’я, зовнішнім виглядом. Вона регулярно відвідує лікарів, виконує в точності всі розпорядження. Хвороби душі або тіла рідко заволодівають Рибою, адже вона знає секрет здоров’я. Цьому знаку зодіаку необхідна вода. Вода забирає весь негатив з тіла. особливо, якщо це природна водойма.

недоліки

До недоліків Риби відноситься її відстороненість. Навіть в компанії друзів ви це відчуваєте. Вона тут, але її немає. Для жінок, все ж, суспільство подруг може бути важливим. Чоловік Риба не страждає від відсутності друзів. Перекинутися парою слів можна з колегою по роботі, а так – йому і одному добре.

Проблеми з досягненням цілей. Якщо Риба вибрала для себе справу всього життя, то ще не факт, що буде йому слідувати. Невдачі її лякають, вона дуже боїться всіх розчарувати. Тому, тримається осторонь. Отримати бажане важко, особливо, якщо не вмієш боротися зі своїми комплексами.

Сумісність Риб і Близнюків: союз мінливості і мінливостіУ любові Близнюки відчувають себе, як риба у воді

Близнюки

Уявіть собі реальних близнюків. Це дві людини, зовні схожих, але що володіють різними характерами, думками, хобі. А тепер, уявіть собі одну людину, в якому містяться цілих дві особистості. Ви уявили собі знак зодіаку Близнюки.

Сьогодні він повністю поглинений своєю роботою, будує кар’єру, думає про подальше навчання. Через пару днів до нього не додзвонитися – Близнюки вже де-небудь на тропічному острові серед пальм. А про роботу, бізнес, сім’ю і друзів він забув геть.

Ще через тиждень він прийде вам скаржитися на свою сумну долю, а потім відразу потягне в казино прогуляти останні гроші.

Хлопець або дівчина, Близнюки завжди є джерелом протиріч, божевільних ідей, абсолютно фантастичних проектів. Їх люблять друзі, хоча покластися на Близнюка не можна. Чоловік Близнюки в господарстві майже марний.

Він звик, що їжа, чистий одяг і гроші беруться самі собою. А якщо вдається продати свою ідею, то він вважає свою подальшу кар’єру справою Мешеном. Жінка Близнюки викликає захоплення. На відміну від чоловіків, вона має потужні амбіціями, завжди активна, життєрадісна.

Хоча, при найближчому розгляді, приблизно так само безпорадна.

Дуже просто зав’язати стосунки на перших порах. Вас ще не знають, про ваших витівки нічого не відомо. Яскравий, привабливий, Близнюк викликає захват. Людина-свято подарує вам незабутні дні і ночі.

Величезний сексуальний потенціал цього знака зодіаку викликає хвилю захоплення у протилежної статі. Чоловік і жінка цього знаку завжди користуються популярністю. На жаль, частіше за все, це партнери не затримуються довго.

Витримати Близнюка зможе не кожен.

переваги

До переваг Близнюків можна віднести їх вміння швидко приймати рішення. Це взагалі не проблема, швидко, без нервів і поспіху видерти цілком вдалий план. Їх сумісність з іншими не так велика, але вони цілком можуть вибудовувати вдалі відносини з друзями, колегами, іншими людьми. Для них спілкування – перевага. Близнюки вміють завести бесіду з ким завгодно.

Жінка і чоловік Близнюки володіють притягальною харизмою, вміють відмінно поєднувати кольори. Одна голова хороша, а у Близнюків їх точно дві. Підібрати одяг, вибирати інтер’єри, робити відмінні фото – ось їх гідності. З такою роботою вони справляються краще за все.

Хоча, знайти її не так просто.

Серед інших творчих знаків зодіаку, можна виділити їх унікальне уяву. Це неординарний підхід до вирішення проблеми. Організатори свят, великих подій виходять просто відмінними з молодих, активних Близнюків. Таке ось покликання у них, робити неймовірне з найпростіших речей. Якщо цього знаку зодіаку не вистачає організаторських можливостей на роботі, він буде нести все це додому.

недоліки

Тим, хто добре знайомий з представниками цього знака зодіаку, всі мінуси їх характеру очевидні. Це люди не постійні, на них навряд чи можна сильно покладатися. Близнюки не роблять виключення навіть для своїх близьких. Скаже, що прийде допомогти, а потім виявиться, що вже поїхав за 100 км на музичний фестиваль. А ви його чекаєте меблі переносити …

Велика сумісність з іншими знаками, а й тут проблема. Близнюки схильні до зрад. Здається, лише легкий флірт, а потім все стає серйозно. Приховувати свої пригоди від другої половинки ніхто не може.

Непередбачуваність багатьох лякає. Близнюки чесно хочуть зробити своїй коханій приємне, звуть його в неймовірні пригоди, а він і не знає, чого очікувати за поворотом. Такі розваги мало кого приваблюють.

Пара Риби-близнюки

Пара знаходить один в одному те, що кожному не вистачає. Близнюки вчать Рибу бути більш розкутою, показують іншу сторону світу. Це цікаво і безпечно, адже довіра до партнера з’являється відразу.

Любовний гороскоп пари говорить про те, що їм дуже пощастило взагалі зустрітися. Це найскладніше – знайти один одного в натовпі. Близнюки і Риби з’являються в різних місцях. Для цих знаків зодіаку мало спільних інтересів спочатку.

Знайомство їх, мабуть, зумовлено Зірками.

А що Риби можуть подарувати Близнюку? Трохи зміряти його активність, звичайно ж. Показати, що він теж може брати на себе відповідальність, стати сім’янином.

Риби дуже сімейні, їм хочеться швидше укласти шлюб, завести діточок. Близнюк розуміє, що так, він не безнадійний. Якщо це чоловік, то все набагато складніше. Стати главою сім’ї, приймати рішення.

заробляти гроші – не проста робота для того, у кого в голові вічне свято.

Жінка Близнюк простіше адаптується до таких змін. Ніжний, розуміє чоловік Риби завоював її серце своїм розумінням, готовністю слідувати за нею. Їй хочеться бути для нього ідеальною, найкращою. Так складається по цеглинці ця прекрасна любов таких різних знаків зодіаку.

Сумісність Риб і Близнюків: союз мінливості і мінливостіВсе піде само собою. Це шлях, прокладений Зірками для них.

Тут головне – почати. Хоча б, як друзі. Рибам важко з такою людиною спочатку. Здається, що він лише сміється, його увагу награне. А Близнюкам і правда подобається Риба. Усвідомити, що не втекти з відносин – ось найскладніше на перших пора.

Любов і сім’я

У родині, після шлюбу, все буде дуже добре. Їх сумісність з роками зростає. Чоловік і жінка цих знаків знаходять цілісність разом. Вони обмінюються мріями, розповідають таємниці і проекти. Чому б і ні? Цим двом є про що поговорити навіть через багато років після знайомства.

Чим вище сумісність, тим менше ймовірність, що Близнюки проявлять свою темну сторону. А саме – бажання змінювати. Це властиво їм, змінювати партнерів Моногамія для них – не природний стан.

Хоча, в такий вдалою парі майже всім вдається стримуватися. Все залежить від Риби в першу чергу.

Якщо жінка відкривається чоловікові, готова стати його подругою, порадником, вчителів, наставником, кращої коханкою – все вийде.

Якщо ж час минув, а сумісність знизилася, значить Близнюк вже знайшов для себе кого-то еще. І дуже можливо, з цією людиною його відносини складаються вдаліше. Це легко визначити неозброєним оком. Його більше не хвилює будинок, він спізнюється до вечері, пропускає сімейні вечори. Витає в хмарах, одним словом. Причиною цього стала нова закоханість.

Але, відкинемо сумні думки. Гороскоп каже нам, що все 90% відсотків таких пар дуже вдалі, на все життя. Це підтверджено багатьма дослідженнями астрологів, розповідями очевидців щасливого життя пари Близнюки – Риби. Якось ці двоє знаходять один одного, закохуються і створюють міцну сім’ю.

Порада від провідного астролога

У вашій парі гармонія. Відштовхуйтеся від цього, коли плануєте подальше життя. Будь-яка гармонія системи може бути легко порушена, якщо поводитися з нею грубо.

Такий баланс з’явився не відразу, парі довелося постаратися, докласти зусиль для досягнення цієї мети. У дружбі вони, швидше за все, були дуже щасливі, а вона переросла в любов. Сьогодні це часто трапляється.

Що важливо, в стосунках все ще присутній дуже багато дружнього. Партнер – друг, з яким завжди можна обговорити свої проблеми.

Зберігайте ваші відносини такими ж теплими, довірчим. Залишайтеся друзями, будучи закоханими. Для ваших знаків зодіаку взагалі не просто відкриватися людям. Просто ті вас часто не розуміють.

Риби і Близнюки вже не раз страждали від неприйняття, так що в цих відносинах хочеться це виправити.

Якщо ви зумієте бути підтримкою один для одного, зробити вашу пару – таємним співтовариством, що зберігають свої таємниці, все вийде.

 • Як можна менше розповідайте про свої стосунки іншим людям.
 • Гороскоп сумісності з роками змінюється. Слідкуйте, як розвивається ваша любов. Краще розмов нічого не вилікує ображене серце.
 • У вас висока сумісність, але нерозуміння, відсутність кордонів все зіпсує. Обов’язково поважайте думку партнера.
 • Якщо є щось, що заважає вашому сімейному житті – швидше усувайте цей фактор. Будь то занадто велика завантаженість, настирливі родичі, стара компанія друзів.

Важливо пам’ятати, що не важливо хто в стосунках чоловік, а хто жінка, що ваші знаки притягуються один до одного зодіакальною енергетикою. Збережіть такий зв’язок на все життя. Один без одного вам неможливо прожити.

Якщо такі пари розлучаються, то це тривалий страждання, пошук заміни, розчарування. Бережіть один одного. Ваша пара – дуже гармонійна.

Читайте також:   Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артур Арон

Джерело: http://VsePrivoroty.ru/garmonichnyj-soyuz-ryb-i-bliznecov-po-zodiakalnomu-goroskopu.html

Риби і Близнюки – сумісність знаків

Відносини знаків Риби і Близнюки складаються досить непросто і суперечливо. Близнюки дуже запальні і легковажні, Риби, навпаки, флегматичні і сентиментальні. Загадка полягає в тому, що Близнюки з їх прагматичністю і логічним мисленням здатні прив’язати до себе надовго емоційних Риб.

Сумісність Риб і Близнюків: союз мінливості і мінливостіУ той же час, шлюби між Рибами і Близнюками практично ніколи не бувають довговічними. Сумісність знаків Риби і Близнюки ставлять під сумнів самі астрологи. У таких пар відсутня гармонія у відносинах і часто виникає нерозуміння. Це й не дивно: Риби і Близнюки володіють абсолютно протилежними темпераментами. Близнюки завжди живуть, керуючись здоровим глуздом, а також реальністю і не витають у хмарах. Риби ж мають тонкою душевною організацією і живуть почуттями та емоціями.

Не можна сказати, що Рибам і Близнюкам нецікаво разом – загальні теми для розмови знаходяться завжди. Однак навіть під час палких суперечок Риб дратує квапливість і незговірливість Близнюків.

В силу свого характеру, Риби довго зберігають спогади і переживають заново самі хвилюючі моменти свого життя. Ця риса характеру знаходить своє відображення і в облаштуванні власного житла. Риби зберігають найбільш сокровенне: пам’ятні дрібниці, фотографії та записи. Всі існування Риби стає загадкою для Близнюка. Цим вона його і притягує.

Є у Риб і ще одна важлива перевага. Вони емоційно і барвисто розкажуть про свої враження і поділяться ними з партнером. У той же час, Риби вміють вислуховувати співрозмовника до кінця.

Неквапливо, вдумливо, не даючи жодних оцінок його поведінки. Для мінливих Близнюків така терпимість просто необхідна.

У той же час, Риби отримують задоволення від усвідомлення власної потрібності і важливості для Близнюків.

Ставлення до грошей у цих двох знаків однакове: обидва щедрі, відкриті і здатні витратити один на одного всі до копійки. Разом з тим, Близнюки часто стримують свої душевні пориви по відношенню до оточуючих, дорікаючи партнера в зайвої щедрості. Це ще одне свідчення того, що в фінансових питаннях сумісність знаків Риби і Близнюки далека від ідеалу.

Головне протиріччя виникає у відносинах цих знаків на грунті різного підходу до вільного проведення часу і дозвілля.

Риби ніколи і нікуди не поспішають, для них хвилина, годину і навіть день нічого не означає. «Можна зробити завтра» – ось основний девіз Риби.

Така нераціональність призводить в лють Близнюків, які дорожать кожною миттю. «Потрібно зробити сьогодні» – життєве кредо Близнюків.

Вразливі і емоційні Риби хочуть гармонії, спокою і розміреності в стосунках. Холодні і розважливі Близнюки обурюються від такого способу життя. Різні духовні цінності нерідко викликають розбіжності і стають причиною розриву відносин.

Відносини в парі Близнюки – Риби

Взаємовідносини Близнюків і Риб складаються на перших порах чудово. Але це тільки спочатку. Риби будуть дивувати Близнюків, які не люблять одноманітності, своєю винахідливістю в любовних справах. Саме в цій сфері проявляється сумісність знаків Риби і Близнюки .

Сумісність Риб і Близнюків: союз мінливості і мінливостіОднак в сімейних відносинах, дізнаючись Риб з кожним днем ​​все більше, Близнюки швидко втрачають до них палкий інтерес. Відродити або підігріти цей інтерес флегматичні Риби не в змозі. У такому союзі Риби відчувають себе дискомфортно – вони роблять все, щоб врятувати відносини, а партнер не бажає жертвувати абсолютно нічим. В ім’я любові вони міняю свої звички, спосіб життя і йдуть на величезні поступки. Зрештою, настає депресія, апатія і усвідомлення того, що такі жертви друга половина не оцінила. Дуже часто в пориві відчаю Риби можуть все кинути і піти. Причому, вони зроблять це, швидше за все, мовчки і не прощаючись.

Риби і Близнюки не схильні до відкритого прояву своїх почуттів. І якщо для Близнюка індивідуалізм – це норма, то для чутливих Риб брак уваги може стати серйозною проблемою.

Жінка Риби – чоловік Близнюки: сумісність

Вона підкорює чоловіка-Близнюка з першого погляду своєю мрійливістю, загадковістю і розвиненою інтуїцією. Однак скритність і неспішність жінки-Риби доводить до несамовитості чоловіка-Близнюка. Настає період взаємних докорів, образ і звинувачень.

Чоловік – Близнюки багатослівний, він любить галасливі компанії і може з легкістю розбовтати друзям все сімейні секрети. Саме з цієї причини жінка – Риби замикається в компанії і не любить веселих вечірок. Вони її дуже стомлюють.

Чоловік Риби – жінка Близнюки: сумісність

Такий союз є повною протилежністю попередньому. У товариською жінки – Близнюка енергія б’є ключем, вона встигає побувати скрізь. Чоловік – Риби, навпаки, не відвідує ніяких спільних заходів. У цьому полягає відмінність чоловіки від жінки – Риби, яка покірно слід за своїм партнером всюди.

У початковій стадії відносин чоловік – Риби зможе привернути до себе увагу другої половини. Він видає інформацію порційно, ніж дуже інтригує допитливу жінку – Близнюки.

У такому союзі чоловік завжди буде відчувати муки ревнощів. За вдачею чоловік – Риби – однолюб, для нього не властиво фліртувати наліво і направо. Чого не скажеш про волелюбних Близнюках.

Вони не можуть жити без уваги до себе протилежної статі. Більш того, вони підсвідомо шукають не довгострокові відносини.

Саме через ревнощі відносини, де він – Риби, а вона – Близнюки, можуть дуже швидко зруйнуватися.

Безумовно, сумісність знаків Риби і Близнюки залишає бажати кращого. Однак надія на подальші відносини і благополучний союз все ж є.

Такий розвиток подій можливий, якщо у Близнюків і Риб будуть нетипові для своїх знаків астрологічні гороскопи.

Наприклад, Близнюки будуть перебувати під сильним впливом Рака, а Риби – під впливом Водолія.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/ryibyi-i-bliznetsyi

Сумісність РИБ і БЛИЗНЮКІВ

Союз риб і близнюків рідко буває заснований на силі взаємного тяжіння. Якщо симпатія все ж є з обох сторін, міцність відносин залежить від здатності цих людей йти на компроміси і прощати один одному слабкості. Рано чи пізно партнерам набридне зважувати кожне слово, щоб уникнути сварки.

Любовні зв’язки між цими знаками зодіаку руйнуються досить швидко. Ділове співробітництво риб і близнюків також, найімовірніше, приречене на невдачу. У кожного з них своя тактика досягнення успіху в роботі, яка для другого ділового партнера позбавлена ​​будь-якого сенсу.

Вони будуть неправильно тлумачити слова один одного, діяти кожен по-своєму, в результаті чого пересваряться і віддадуть перевагу займатися справами окремо.

Чоловік РИБИ і жінка БЛИЗНЮКИ

Риби і близнюки важко знаходять спільну мову, їх суперечки часто виникають на порожньому місці, в обох є відчуття, що вони спілкуються на різних мовах. Чоловік риби живе мріями і далекими планами, на думку жінки близнюків, він абсолютно не дружить з реальністю. Її дії завжди мають під собою чітку основу, вона дійсно більш міцно стоїть на землі.

Представниця слабкої статі має всі шанси стати успішною жінкою, але поодинці їй буде важко. До лідерства вона не прагне, тому вважає за краще користуватися допомогою свого супутника. Чоловік риби не любить обтяжувати себе відповідальністю, тому представниці знака близнюків доведеться стати більш самостійною, але навряд чи такий варіант її влаштує.

♓+ ♊: У любові

Небажано СОЮЗ – Любовні стосунки хлопця риб і дівчата близнюків з самого початку будуть складатися непросто. Їх зв’язок дивовижна для всього оточення пари, тому що спільного у них немає зовсім.

Швидше за все, хлопця риб привернула легкість характеру його супутниці, ну і звичайно, приваблива зовнішність. Дівчині близнюкам не обов’язково бути красунею, вона і так приємна в спілкуванні і помітна в будь-якому суспільстві.

З перших зустрічей закохані переконаються, що є абсолютно різними людьми. Мабуть, в їх спілкуванні є всього один плюс, але досить вагомий.

Ні риби, ні близнюки не ведуть подвійну гру і не вдають із себе ідеального партнера для відносин. Цим людям і в голову не прийде вводити один одного в оману.

Кожен з них бажає, щоб змінився інший, про що заявить відверто і в короткі терміни.

Ні риби, ні близнюки не здатні кардинальним чином змінити свій спосіб життя і відразу стати іншою людиною, навіть при сильному бажанні. Або ця пара розпадеться відразу, або їх чекає затяжна низка конфліктів, яка теж призведе до розставання.

♓+ ♊: У шлюбі

Небажано СОЮЗ – Шлюб між чоловіком риб і жінки близнюків може бути відносно стійким при хорошому матеріальному становищі, яке було у одного їх подружжя ще до весілля. Якщо ж вони обидва з небагатих родин і змушені заробляти нелегкою працею, взаємних претензій буде дуже багато.

Жінка близнюки більш діяльна, ніж її чоловік, вона завжди побачить можливість заробити, і неодмінно нею скористається. Чоловік риби дуже швидко зрозуміє, що завдяки дружині сім’я голодувати не буде, тому не стане занадто обтяжувати себе роботою.

Він може тягнути час пошуками заняття до душі, або не діяти, виправдовуючись відсутністю натхнення (якщо має творче заняття).

Одного разу дружині набридне бути добувачем і вона зрозуміє, що тимчасові труднощі чоловіка в роботі не закінчуються. Якщо з її боку послідує ініціатива розлучення, буде зовсім неважливо, усвідомлено чи він створив цю ситуацію.

Згоди між рибами ні близнюками не буде і в інших сферах життя. Взаємне невдоволення один одним швидше за все закінчиться розірванням шлюбу.

♓+ ♊: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Дружба чоловіки і жінки в цьому союзі говорить, скоріше, про взаємну симпатію. Хлопець риби і дівчина близнюки ніколи не стануть близькими людьми, навіть якщо є родичами.

Їх спілкування може бути поверхневим, і таке часто трапляється, тому що обидва знака зодіаку є контактними і легкими в спілкуванні. Дівчина близнюки більш оптимістична, тому хлопець риби піймає в її суспільстві заряд позитиву і буде за це їй вдячний.

Він чуйний, тому в скрутній ситуації зможе виручити свою приятельку. Проте, душевної близькості між цими людьми не виникне.

Чоловік БЛИЗНЮКИ і жінка РИБИ

Чоловік близнюки і жінка риби ніколи не створять гармонійну пару, за винятком тих випадків, де присутній меркантильний інтерес одного з них.

Втім, бути поступливим заради вигоди кожен з них може лише дуже недовгий час, тому неприємна правда незабаром відкриється.

Якщо ж ці люди насправді один одному симпатичні, кожному з них належить нелегка робота над собою, для того щоб зберегти відносини.

♊+ ♓: У любовних відносинах

Небажано СОЮЗ – Дівчина риби розбірлива у виборі супутника, вона може витратити багато часу на пошук ідеального чоловіка.

Хлопець близнюки сподобається їй відразу, адже він активний, оптимістичний, у відносинах панує, але при цьому любимою ні в чому не утискає.

Дівчина вирішить, що він – той єдиний, який здатний подарувати їй щастя і полюбить хлопця всією душею, а заодно наділить його тими якостями, якими він не володіє.

У дівчини риб і хлопця близнюків погана сумісність, і причиною тому є різниця в сприйнятті світу.

Молода людина живе сьогоденням, він не будує грандіозних планів на майбутнє, тому що розуміє, що в будь-який момент щось може піти не так, і задумане не був втілений в реальність.

Своєю улюбленою він дорожить, але в любові до гробу їй не клянеться, бо слів на вітер кидати не любить. Йому добре з нею в даний момент, а як складуться подальші відносини, передбачити нікому не дано.

Дівчина риби живе мріями і вірою у вічну любов і ідеальні відносини. Найважче для неї розлучитися зі своїми ілюзіями і почати сприймати улюбленого як звичайного живої людини. Його нічого не значущий флірт на стороні може розбити їй серце.

Вона шукає глибокий сенс навіть там, де шукати не треба. Навряд чи хлопець близнюки буде зважувати кожне слово в спілкуванні з коханою або кине всі справи, порве відносини з усім світом заради того, щоб перебувати біля неї цілодобово.

Швидше за все, розрив неминучий.

♊+ ♓: У шлюбі

Небажано СОЮЗ – Як і в любовних відносинах, шлюб цієї пари стане союзом реаліста і мрійника, які спілкуються на різних мовах. Якщо цукерково-букетний період закоханих ні до чого не зобов’язував, то після весілля труднощі спільного побуту швидко дадуть про себе знати.

У молодих сімейних пар нерідко бувають матеріальні труднощі, але чоловік близнюки намагається не допускати зовсім тяжкого становища. Працювати, швидше за все, буде він один. Його дружина якщо і має заняття, яке приносить дохід, навряд чи її заробіток буде відігравати суттєву роль в сімейному бюджеті.

Читайте також:   Що потрібно жінці від чоловіка: джерела жіночого щастя

Вона не любить економити і в чомусь собі відмовляти, навіть якщо це лише тимчасова необхідність. В результаті чоловік змушений пропадати на роботі, а з боку дружини з’явиться невдоволення з приводу його постійну відсутність. Якщо чоловік пояснить дружині суть ситуації, вона сприйме це як особисту образу.

В інтимному житті взаємний інтерес подружжя заснований на різниці темпераментів, але сексуальні потреби у них різні, про що стане ясно в самий найближчий час. Якщо в результаті цього чоловік дозволить собі зв’язок на стороні, а його дружина про це дізнається, на цьому її віра у вічне кохання закінчиться. З урахуванням поганої сумісності, навряд чи союз риб і близнюків має шанс на тривалість.

♊+ ♓: У дружбі

Небажано СОЮЗ – За винятком тих випадків, де характер одного з цієї пари є нетиповим для представників його знаку зодіаку, можна сміливо стверджувати, що дружба чоловіка і жінки в цьому випадку не має шансів на існування.

Хлопець близнюки сприймає дівчину риб як велику дитину, схильного мріяти і вірити на слово кожному зустрічному. Він так до кінця і не зрозуміє, прикидається вона, чи насправді така наївна.

Втім, навряд чи він буде витрачати час, щоб в цьому розібратися, в будь-якому випадку, він бачить цю дівчину балакучої і легковажною.

Дівчина риби не схильна до зближення з цим хлопцем, як товариш він її зовсім не приваблює, а якщо вона до нього і тягнеться, то швидше за все, закохана. Про любовну несумісності риб і близнюків сказано вище, тому спілкування цієї пари нічим хорошим не закінчиться.

Відео: РИБИ ♓Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-ryb-i-bliznecov

Жінка Риби Чоловік Близнюки – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Навіть двом закоханим домовитися непросто, а чотирьом особистостям ще складніше за любовним столом переговорів. У знаках Риб і Близнюків присутній подвійність, але на загальний подив ця «шведська сім’я» зі своїми негласними правилами прекрасно уживається під одним дахом.

Чоловік-Близнюки – енергійний, наполегливий і чарівний. Часто змінює свої інтереси, при цьому розумний і незалежний. З ним цікаво спілкуватися, але часом непросто його зрозуміти.

Жінка-Риби гнучка, жіночна, дуже дипломатична і м’яка в стосунках. З сторонніми часто холодна, при цьому товариська, вона – цікавий співрозмовник.

Романтична, мрійлива, суперечлива, вміє дивувати.

Як жінці-Рибам завоювати чоловіка-близнюків

До флірту і жіночої уваги цей чоловік давно звик – його цим до упадку і не здивуєш. Його притягує все незвичайне і незрозуміле – глибокі, сильні особистості, який є жінка-Риби.

За її крихкістю і покорою ховається чимало дивовижних якостей, якими Близнюк буде обеззброєний. Близнюків підкорює м’якість і ніжність Риб, їх здатність до компромісів і повагу до чужих точок зору.

Близнюкам комфортно з жінками, які не критикують і не заперечують їх лідерство і ідеї. Вона незвичайна і загадкова, і чоловік бачить це відразу.

Як чоловікові-Близнюкам завоювати жінку-Риб

У жінок-Риб є схильність ідеалізувати свого обранця, покірно віддавати йому чільну роль і будувати відносини так, щоб комфортно в них було в першу чергу чоловікові. Для Близнюків це ідеальний союз, він допомагає їм реалізовувати себе і цінувати родинні стосунки. Спочатку чоловік зіткнеться з холодністю Риб.

Щоб зацікавити жінку, йому знадобиться показати глибину і силу своїх почуттів – красиві романтичні вчинки, нехай часом безрозсудні, але наповнені глибоким філософським змістом. Риб притягує оригінальність і мінливість Близнюків, їх піднесений настрій і відкритість в спілкуванні.

Для неї він може бути тим самим ідеальним чоловіком, який розтопить її серце і перетворить з цинічною принцеси в турботливу, ніжну жінку.

переваги союзу

Союз стає сильним і успішним лише в зрілої парі, де Риби готові до самопожертви, а чоловік цінує це і оберігає обраницю, здійснюючи її мрії. Переваги міцних відносин:

 • Гармонія в парі. Вони різні і це притягує їх один до одного. Важливо, що в стосунках вони можуть бути собою. Жінка приймає і розуміє спосіб життя і прагнення коханого. Він не почує докорів за раптову затримку на роботі або скандалу за те, що замість спільної відпустки вирішив зайнятися новим проектом з друзями. Завдяки жінці-Рибам, він може розвиватися і реалізовуватися, що піде на користь сім’ї.
 • Мінімум сварок. Жінка незворушна і стримана, її гнучкість і лояльність дозволяє зберігати не тільки мир у відносинах, але і підігрівати до себе інтерес і любов.
 • Взаєморозуміння. Багато в чому це заслуга жінки. За розуміння чоловік дарує коханій нові ідеї та сильні позитивні емоції. Вона може брати участь в його проектах або бути надійним тилом, зберігаючи домашній затишок, в якому буде черпати сили і енергію чоловік.

недоліки союзу

Початок відносин у пари романтичне і трепетне, заради коханої людини вони готові на подвиги і жертви. Але закоханість проходить, а для того, щоб вона переросла в довговічне почуття, знадобиться подолати ряд труднощів:

 • Мінливість станів і настроїв. У цій парі уживаються протилежні якості, які змінюють один одного з неймовірною швидкістю. Чоловік – то лідер, то ревнивець, чуттєвий і ранимий, грубий і байдужий. Тільки жінка-Риби в змозі зрозуміти такий калейдоскоп різних характерів в одній людині. Спочатку це викликає у жінки здивування, збиває з пантелику, але поступово вона, немов вода, обволікає внутрішній світ свого чоловіка, пом’якшуючи його мінливість і нестабільність.
 • Уникнення відповідальності. У деяких парах відбувається боротьба за лідерство, а Близнюки і Риби навпаки намагаються її уникати. Жінка шукає захисту і вирішального чоловічого слова, але чоловік не завжди погоджується на роль глави сім’ї. З одного боку, при невдачах ніхто не шукає винного, з іншого боку, без чітких позицій складно планувати бюджет, дітей та інші важливі питання.
 • Імовірність швидкого розчарування. Жінка зустрічає свій ідеал – сильний, упевнений, уважний чоловік, але з’ясовує, що на першому місці у нього друзі і хобі. Чоловік закохується в загадкову і вразливу дівчину, а пізніше вона здається йому нецікавою і посередньою, і він вже готовий до підкорення нових вершин.

інтимне життя

Дружина із задоволенням підтримує нововведення і експерименти в інтимних відносинах, які так потрібні чоловікові. Вона сама вносить багато пікантних родзинок в відносини, ніж підкорює свого обранця знову і знову.

Між Рибами і Близнюками не вщухає пристрасть, особливо на піку почуттів. Для чоловіка в близькості важливі різноманітність і пристрасть.

Якщо відносини остигають, то і усамітнення один з одним стає вже не таким палким і насиченим.

Жінка постарається приховати, що їй не подобаються якісь ідеї чоловіки, якщо вона буде бачити, що йому це важливо. Вона завжди ніжна і темпераментна, що надихає його. Близнюкам не набридає розчинятися у визнанні і почуттях неземної і завжди різною жінки, тому пара довго не приїдається один одному.

Якими будуть батьками

Вихованням дітей і домашніми справами більшою мірою буде зайнята жінка-Риби. У неї це добре виходить, а чоловік-Близнюки із задоволенням візьме участь в організації сімейних заходів і свят.

Він вміє дивувати дружину і дитину, завдяки щасливим миттєвостей, які він дарує родині. Жінка не дуже намагається залучати його до вирішення повсякденних питань, пов’язаних з вихованням. Мама-Риби шалено любить своїх дітей, і може зважитися навіть на велику сім’ю і декількох діточок.

Приділяє увагу їх комфорту і розвитку – водить на гуртки, додаткові заняття. Уникає конфліктів, тому іноді йде на поводу дитини.

У тата-Близнюках має дозріти бажання передати свій досвід, знання і генетику своїм нащадкам, тоді він з відповідальністю поставиться до виховання дітей.

Молоді Близнюки часто не готові до малюка – у них недостатньо на це часу і бажання.

Якими будуть їхні діти

Батьки Риб і Близнюків будуть висловлювати сумніви в умінні молодої пари виховувати дітей. Намагатися радити, брати частину педагогічних питань на себе. Це полегшить побут Близнюків і Риб, але розбалує дітей.

Малюки не бачитимуть в батьках авторитет, що в підлітковому віці додатково посилиться. Незвичайна пара здатна впоратися самостійно, це зажадає від них зусиль, але їхні діти стануть предметом їх загальної гордості.

Справитися з однією дитиною можна переконанням, але якщо жінка зважиться на двох і більше, то потрібно буде проявити твердість характеру і бути трохи суворіше. Чоловік передасть дітям активну життєву позицію, навчить самостійно здобувати знання.

З кожним роком, дізнаючись в малюка себе, він буде ставати йому ближче. Зрештою, він стане для нього справжнім другом, що допоможе дитині бути впевненіше, роблячи перші кроки у доросле життя, і спілкуючись зі старшими.

Схильна жінка-Риби до зрад

Жінки-Риби вірні своєму чоловікові, якщо він не стане хвалитися своїми перемогами. У них особливі, іноді незрозумілі оточуючим відносини. Жінка може змінити, якщо вирішить, що закохалася в іншого чоловіка, а нинішній чоловік для неї -вже минуле.

У рівному, благополучному союзі жінка не шукає пригод, вона може трохи фліртувати, бентежачи думки коханого, але близькі стосунки без почуттів – не для неї. З Чоловіком-Близнюками їй не доведеться нудьгувати.

Він винахідливий в близьких відносинах, до того ж жінка зайнята турботами про сім’ю.

Чи схильний чоловік-Близнюки до зрад

Захопити чоловіка-близнюків так сильно, щоб він не дивився на інших дівчат, непросто. Повинно бути мінімум конфліктів і максимум позитивних емоцій, при цьому постійне захоплення чоловіка своєю обраницею, як незвичайної і загадковою особистістю.

Жінці не можна повністю занурюватися в домашні справи, у неї має бути хобі, захоплення, цікава творча робота. Чоловік не так вимогливий до зовнішнього вигляду обраниці, як до її внутрішнього світу і самореалізації. Якщо він вважав, що жінці вже нічим його здивувати, а в житті настала стабільність, це стане причиною для пошуку нових гострих відчуттів.

Він може навіть не брати до уваги факт зради значним, розцінюючи це як інтрижки для підтримки гармонії в родині.

Чого бояться в стосунках

Страхи Риб і Близнюків засновані на їх слабкості і стійких стереотипах. Жінка – мрійник, і вона боїться, що її повітряні замки будуть зруйновані, а чоловік побоюється потрапити в мережі Риб і добровільно відмовитися від свободи, тим самим змінивши себе.

Більшість побоювань не варті уваги і легко вирішуються сильними взаємними почуттями:

 • Нерозуміння. Навіть у стриманих Риб терпіння не безмежне. Вони готові прощати, йти на зустріч, але роблять з вчинків Близнюків свої висновки. Чоловік не змириться з відсутністю підтримки, але відстороненість обраниці може помітити, коли буде вже занадто пізно.
 • Самотність. Для Риб це значить бути з коханою людиною, але не відчувати його підтримки і любові, а Близнюкам потрібно визнання всіх людей, тому він часто забуває про почуття самих йому близьких.
 • Зміна свого характеру. Жінка-Риби може бути з чоловіком будь-якого знака зодіаку, вона легко підлаштовується під його принципи і спосіб життя. Це загрожує тим, що вона втратить свою індивідуальність – то, за що її полюбив Чоловік-Близнюки. Його лякає статичність в союзі і посилилася після початку відносин тяга до розміреного життя, тому він може намагатися спеціально провокувати віддалення, боячись стати домашнім, класичним сім’янином, закинувши підкорення Всесвіту.

Над чим попрацювати

Обидва не схильні до самоаналізу і часто не вважають проблемою обставини, які загрожують погіршенням відносин. Щоб не ризикувати союзом, варто працювати над наступним:

 • Межі дозволеного. Негласні правила важливі для незвичайної пари – без них партнери можуть дійти до абсурдних відносин, коли, наприклад, у обох є зв’язку на стороні, і обидва це знають. Жінка захоплюється уявленнями ідеальних відносин чоловіка, але в них для неї занадто багато свободи. Якщо жінка дасть волю чоловікові самому визначати характер відносин пари, то це може привезти до зайвих складнощів.
 • Чіткий розподіл ролей в сім’ї. У кожного повинна бути своя зона відповідальності, яка йому під силу і до душі. Є питання, які не подобається вирішувати обом – домашні справи, планування бюджету. Але хтось повинен брати на себе вирішення повсякденних завдань, тому поділити обов’язки варто відразу. Краще, щоб це була ініціатива Близнюків – порушити свої правила йому буде складніше, ніж чужі.
 • Повага і розуміння, особливо з боку чоловіка. Спільне життя не завжди буде творчим польотом повним натхнення, а знайти другу таку, як жінка-Риби буде непросто. Жінці не варто замикатися в собі в конфліктних ситуаціях або через образи на партнера. Її відкритість і незвичайний погляд на світ потрібен Близнюкам, якщо вона перестане ділитися своїми думками, то він швидко розчарується в обраниці.

Читайте також:   Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Як чоловік-Близнюки поводиться при розставанні

Ініціатором розлучення в парі найчастіше стає чоловік – йому простіше відмовитися від стабільності і планів на спільне майбутнє. До вирішення залишитися друзями приходить поступово, але іноді цей порив носить стихійний характер і чоловік просто розчаровується в обраниці.

Він з однаковою легкістю йде як з довгих, так і з короткочасних відносин. До колишнім коханим; не повертається, якщо рішення було обдуманим та виваженим. Кинути такого чоловіка може не кожна – він не сприймає серйозно той факт, що віддана і терпляча жінка вирішила від нього відмовитися.

Чи стане намагатися повернути її, але якщо вона довго буде проявляти холодність і байдужість, без жалю знайде іншу.

Як жінка-Риби поводиться при розставанні

Жінка-Риби здається сильною і впевненою особистістю, але в особистих відносинах вона часто невпевнена, особливо якщо мова йде про розставання.

Здатність приймати недоліки улюбленого грає з її почуттями злий жарт, коли почуття вже згасли або стали зовсім не схожі на любов, але розлучатися жінка не поспішає.

Може спровокувати Близнюків на розрив або знайти іншого чоловіка і тільки потім, побудувавши з ним подумки спільне майбутнє, піти з минулих відносин. На рішення чоловіки розлучитися, реагує болісно, ​​особливо, якщо всі її почуття і думки пов’язані з ним.

Намагатиметься його повернути, часто діючи хитрістю. Довго не може змиритися з розставанням. Від Близнюків буде потрібно прямолінійність, і навіть жорстокість, щоб жінка змирилася і продовжила жити далі. З радістю погодиться залишитися друзями, але це буде заважати їй почати нові стосунки.

Але якщо дівчині-Риби кинути в серцях що-небудь грубе і натякнути на те, що вона більше не потрібна, навіть якщо ці слова були вимовлені зопалу і не мають відношення до дійсності, на наступний день її обранець може виявити, що Рибка зібрала свої речі і пішла. У таких випадках шанси на повернення Риб прагнуть до нуля – грубість і байдужість вони не прощають.

Чи можлива дружба між ними

Дружнє спілкування складається суперечливо. З одного боку, їм цікаво разом, з іншого боку, Близнюкам швидко стає нудно зі спокійними і розміреними Рибами. Жінка не завжди розуміє дружні жарти, а деякі висловлювання чоловіки її ранять.

Якщо Риб і Близнюків пов’язує щось більше, ніж дружба, наприклад, родинні або партнерські відносини, то вони будуть підтримувати один одного. Чоловік-Близнюки з легкістю захистить жінку і вирішить її проблеми, а вона завжди буде готова вислухати його і дати пораду.

Чоловік стане своєрідним провідником жінки у зовнішній світ, оберігаючи її від конфліктів і намагаючись не допускати її поганого настрою і депресій.

Сумісність у роботі

Відносини на роботі вдалі, якщо вони вже були знайомі один з одним раніше, тоді їм простіше зрозуміти темп і способи роботи партнера. Чоловік-Близнюки раціональний, швидко вирішує питання, не затримуючись на одному пункті. Жінка-Риби повільніше, але у неї чудова інтуїція, а якщо вона знає тему, то переймається нею глибоко.

Чоловік-близнята і жінка-Риби – колеги

Насилу працюють в одній компанії – жінка не встигає за темпами Близнюків і ходом його думок. Вона більш докладна, і на якісне виконання роботи їй потрібно більше часу. Неохоче беруть один одного, можуть не розуміти колегу в дрібницях. Близнюки буває занадто прямолінійними, ніж зачіпає Риб.

Чоловік-близнята і жінка-Риби – начальники

Якщо жінка-Риба домоглася керівної посади, то вона здатна на багато що. Її зовнішня м’якість і гнучкість часто обманює чоловіка-Близнюків, він вважає її простачкою, а вона вміло ним маніпулює, змушуючи підписувати невигідні для нього контракти. Чоловік до останнього вважає, що все під контролем, а коли розуміє, що залежимо від жінки, намагається розірвати діловий союз.

Чоловік-близнята і жінка-Риби – підлеглий і начальник

Керівник жінка-Риби гнучка і точно відчуває, в якому напрямку потрібно рухатися. Її кар’єрному зростанню і процвітанню компанії допомагає вміння домовлятися з різними людьми.

Для чоловіка-близнюків вона вміє створювати комфортні умови, щоб отримувати від нього максимум користі.

Керівник чоловік-Близнюки добре ставиться до підлеглих жінкам-Рибам, якщо їх знань досить для виконання роботи.

Якщо жінка не дотягує до рівня компанії в плані креативності або за іншими параметрами, то чоловік без жалю позбутися підпорядкованої.

жінка

Вибрати Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби

+

чоловік

Вибрати Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби

=

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-ryby-muzhchina-bliznecy-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Сумісність між Близнюками і Рибами

Поєднання жінки-Близнюка і чоловіки-Риби є пару, яка фактом свого існування доводить істину про те, що єднання можна досягти виключно за умови бою двох протилежностей. Це одна з найбільш неординарних, але в той же час складних пар. Більш детально про сумісність між Близнюками і Рибами ми поговоримо далі в цьому матеріалі.

Огляд сумісності дівчат-близнюків і чоловіків-Риб

І Близнюки, і Риби виступають досить потайними знаками Зодіаку, з цієї причини в даній парі завжди буде мати місце певна недомовленість. Її можна порівняти з наявністю трьох крапок в діалозі. Ні вона, ні він в подібному союзі не бажають виявляти повну відвертість одна з одною, через що в більшості своїй у схожих пар немає занадто великий міцності.

Навіть в разі, коли між жінкою-близнючки і чоловіком-Рибами буде панувати любов і повна ідилія – ​​у них все одно буде досить секретів один від одного. У порядку речей знаходиться навіть взаємний обман.

З іншого ж боку життя пари завжди оповита якимись інтригами, тому партнери будуть з лояльністю ставитися до маленьких секретів один дружки і не вимагають, щоб їх коханий / кохана виявляв 100% відвертість з ними. Потрібно зауважити, що саме через таку невимогливість даний союз і буде існувати навіть незважаючи на різні недомовки і загадки.

Позитивні аспекти пари дівчина-Близнюки і хлопець-Риби

Проникливої ​​близнючки завжди відмінно вдається зрозуміти і відчути, в якому настрої зараз перебуває її потайний партнер, тому вона не вимагає від хлопця-Риби повної відкритості. Крім цього, Близнюки є досить легким в комунікації знаком Зодіаку, тому така дівчина завжди зможе підібрати потрібні слова, якими зацікавить трохи замкнутого Рибу.

Обох партнерів відрізняє мрійливість, їх вабить все піднесене і абстрактне, вони не проти опинитися десь в хмарах і витати там досить довго. Завдяки цьому за умови, що обидва улюблені володіють схожою життєвою позицією або, наприклад, об’єднані глобальною метою, відносини в такій парі можуть бути цілком довгостроковими.

Партнерка-близнючки володіє достатнім почуттям такту, щоб завжди вчасно прикушувати мову і не займатися поучітельством чоловіки-Риби.

Така жінка досить легко сприймає певні слабкі сторони свого партнера і не буде псувати нервову систему ні собі, ні йому за рахунок регулярних невеликих, але неприємних домагань.

Близнючку притаманне великодушність, завдяки чому в побутових умовах при спільному проживанні чоловік-Риба відчує себе «в своєму акваріумі».

З головних переваг описуваного союзу можна назвати:

 • наявність стабільності;
 • наявність спільних цілей;
 • схожу життєву філософію і позицію.

Негативні моменти в такій парі

Основна складність, яка стане на заваді для щасливих стосунків дівчини-Близнюка і чоловіки-Риби – це відсутність готовності (і бажання) ставати главою сім’ї.

Обумовлено це тим, що і Близнюки, і Риби прагнуть до ролі веденого в стосунках, а не до лідерської позиції, через що і виникають різні труднощі. Можна з усією впевненістю сказати, що льодовики тануть з більшою швидкістю, ніж представники цих сузір’їв вирішуються на щось.

І дівчину-Близнюка, і чоловіка-Рибу дуже лякають кардинальні зміни, вони прагнуть до їх максимальному уникненню і відтягування прийняття рішень на якомога довше.

Сюди ще можна додати і непередбачуваність Близнюків, через яку Риби не можуть остаточно відчувати довіру до своєї партнерки.

У разі згасання в такому союзі пристрасті, якщо вона не встигла ще стати глибокої і ніжною прихильністю, то чоловік-Риба буде відчувати роздратування до своєї дівчини буквально з будь-якої дрібниці: через манери її спілкування, поведінки, через абсолютно будь-яких незначних нюансів .

Будь-яка деталь викличе у чоловіка-Риби море гніву, навіть ті моменти, які на початку відносин здавалися зворушливими. Тому дуже ймовірно, що відносини такої пари ризикують стати згодом справжнім полем битви.

Отже з головних негативних моментів пари дівчата-Близнята і чоловіки-Риб можна виділити наступні аспекти:

 • відсутність рішучості;
 • безвідповідальна поведінка;
 • небажання миритися з недоліками свого партнера.

Характеристика кохання між дівчиною-Близнюки і хлопцем-Рибою

Між цими двома, звичайно, буде присутній дуже сильне тяжіння, певний магнетизм. Вони відчувають потужний потяг один до одного, але при цьому часто стикаються з певними труднощами в знаходженні спільної мови.

У них є різні точки дотику, часто навіть більше ніж у багатьох інших пар. Але разом з цим немає жодного питання, жодної теми, в якій вони могли б ідеально зійтися і з цієї причини їх відносини відрізняються більш поверхневим характером, ніж стабільною тенденцією.

Дівчину-близнючки відрізняє висока саркастичность, така панянка має дуже гострим язичком і часто допускає жарти над м’яким і глибоким чоловіком Риби. З таким складно впоратися кожній людині, тому рано чи пізно останній почне відчувати роздратування і навіть ненависть до своєї, як він вважає, поверхневої і досить мстивою партнерці.

Тому, якщо Близнюки з Рибами зацікавлені в довгострокових відносинах – їм необхідно вчитися взаємної поваги один одного, знаходженню компромісних рішень. Обом учасникам пари не слід забувати про те, що любов між ними носить дуже сильний, особливий характер і важливо намагатися зберегти це почуття за допомогою всіх доступних способів.

Характеристика пари дівчата-риби і чоловіки-Близнюка

У суспільстві така пара може виглядати по-різному – все залежить від настрою чоловіка-Близнюка і того, в якій ролі він вирішив сьогодні виявитися.

А він може ставати і лицарем, що не залишають свою даму і розважає її бесідами, і «молодим душею і тілом» студентом, який помчить до друзів і залишить жінку на самоті і поганому настрої, то – досить жорстким і деспотичним главою сім’ї.

Але, треба віддати належне дівчині-Риби, яка вміло адаптується до змін настрою Близнюків. Однак, незабаром вона розуміє, в чому насправді полягає їхня справжня ціна і більше не «ведеться» ні на дбайливість, ні на владність свого партнера.

Про щасливе союзі Близнюків і Риб можна говорити виключно в умовах офіційного шлюбу. Як уже згадувалося раніше, на початковій стадії відносин любов між такими людьми виступає досить сильним і полум’яним почуттям, але згодом вони будуть розчаровані занадто значними протиріччями.

Що ж стосується офіційного шлюбу, то він являє собою свого роду домовленість між одним і другим партнером. Так, в ньому Близнюки отримають затишну атмосферу будинку, вірну жінку, відсутність сварок і конфліктів, а Риби – фінансову стабільність і «статусного» чоловіка.

До тих пір, поки ці домовленості будуть актуальними, обидві сторони відчувають себе щасливими. Звичайно, не мається на увазі, що умови обумовлюються прямо і буквально. Дівчина-Риби може відчувати себе щиро щасливою, піклуючись про затишок для своєї коханої людини, а чоловік-Близнюки – відчувати щиру подяку за турботу.

Дружні стосунки між дівчиною-Близнюками і хлопцем-Рибою

Між цими людьми присутній занадто великий сексуальний магнетизм, який не дозволяє їм зберігати виключно дружні стосунки. Хоча, звичайно, такий варіант все-таки можливий, але він більше відноситься до виключення з правил, ніж до правилу.

Незважаючи на те, що Близнюки і Риби дуже несхожі один на одного, мають різними темпераментами, способом життя і поглядами – вони чудово доповнюють один одного.

На завершення

В кінці можна підвести підсумок, що дівчина-Близнюки і хлопець-Риби можуть створити досить тривалі відносини і навіть вступити в офіційний шлюб. Але для цього від них буде потрібно додаток власних зусиль: стримування своїх емоцій, терпіння, щоб вони не намагалися перекладати відповідальність один на одного в процесі прийняття важливих рішень.

Ще більше цікавої інформації ви зможете почерпнути з наступного відео-ролика:

Marissa

інші сумісності ♊

Сумісність ♊Близнюків  з іншими знаками:

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-bliznetsyi-ryibyi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *