Сумісність риб: як мрійникам знайти свою долю

Люди, що народилися під знаком Риб, дуже мінливі, їх стихія – вода. У них є співчуття і гнучкість, і при цьому вони можуть проявити справжню відвагу, кинувши всі сили на порятунок світу.

Зміст приховати
3 Знак Зодіаку Риби вдала любовна сумісність

Найголовніше для риб в шлюбі – це щирість і розуміння.

Але на жаль, ці почуття все рідше зустрічаються в сучасних людей, тому Риби часто стикаються з проблемами під час пошуку другої половинки.

Характеристика людей, що народилися під знаком Риб: перша декада

(19-28 лютого) Люди, день народження яких випав на першу декаду, відносяться до типу глибокодумних і не схильних витати в небесах. Для них важливо, щоб їхня друга половинка проявляла любов і ніжність, відносини повинні бути впорядкованими і надійними. Для них більше підійдуть люди, стихія яких – земля.

Характеристика людей, що народилися під знаком Риб: друга декада

(01-10 березня) Люди, що народилися в другу декаду, дуже гнучкі, вкрай мінливі і емоційні. Для них характерні різкі скачки настрою, вони дуже вразливі. Головне для цих людей – любов і турбота, тому вони прекрасно побудують відносини з людьми, стихія яких – вода і земля.

Характеристика людей, що народилися під знаком Риб: третя декада

(11-20 березня) Люди, що народилися в третю декаду, проявляють небувалу жорсткість, впевненість в собі, стійкість. Вони здатні прийняти мислення будь-якого, тому прекрасно зійдуться з будь-яким знаком. Але варто враховувати, що не всі здатні зрозуміти їх характер.

Риби в стосунках

У порівнянні з іншими знаками, Риби є найбільш екстраординарними людьми. Мислення Риб більш інтуїтивне, ніж раціональне, і вони вкрай вразливі. Це люди, які добре слухають, але при цьому самі не дуже люблять вступати в розмову. У них часто переважає нерішучість і сприйнятливість.

Вони дуже ретельно відбирають коло наближених людей. Іноді під час спілкування з Рибами у людини може скластися враження, що співрозмовник знає про тему набагато більше і вважає оповідача наївним. Але незважаючи на це, вони дуже добрі і завжди готові допомогти ближньому.

При цьому вони часто втягують себе в чужі проблеми і покладають їх на свої плечі.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Поєднання толерантності, спокою, розуміння і творчого мислення притягають до представників цього знака всіх без винятку. При цьому вони завжди готові йти на подвиги, але при цьому їх нерішучість часто гальмує процес і зводить весь ентузіазм на нуль. Тому надихнувши когось, Риби часто відступають, впадаючи в меланхолію і страждаючи через незавершених завдань.

Що потрібно Рибам про відносини

Незалежно від того, чоловік або жінка, все люди, що народилися під цим знаком, бажають підтримки і уваги, вони потребують в них дуже сильно.

Якщо вони будуть відчувати, що їх партнер надійний і завжди готовий їх підтримати, то їм не важко буде реалізувати свій творчий хист у будь-якій сфері, вони сміливо можуть досягти найбільших висот.

Але частіше за все, не знайшовши такої підтримки, вони все більше йдуть від реальності, проживаючи життя в світі власних фантазій. Дуже складний знак Риби, сумісність з іншими знаками в коханні тому непередбачувана.

Щоб шлюб з Рибою вдався, потрібно серйозно постаратися. Адже тут важливі не тільки загальні інтереси, а щоденна підтримка і розуміння. Постійно потрібно буде розвіювати сумніви, зміцнювати самооцінку партнера, раціонально вирішувати всі проблеми і розбиратися з усіма емоційними труднощами.

Це покаже їм, наскільки партнер відданий шлюбу і любить представника екстраординарного знака зодіаку. Крім того, потрібно постійно підтримувати романтику у відносинах, адже тільки так можна вберегти Риб від депресії. Найстрашніше, якщо дівчина – Риби.

Сумісність з іншими знаками у неї дуже складна, але можна знайти оптимальний варіант.

Недоліки людей, що народилися під знаком Риби

 • Дуже важливо безперервно підтримувати морально людини, який може впасти в меланхолію незалежно від наявності приводу.
 • Потрібно чітко усвідомлювати, що емоційні потреби мають тисячі напрямків, і всі їхні без винятку доведеться задовольняти, найбільше цього потребує жінка-Риби, сумісність з іншими знаками тому дуже ускладнюється.
 • Потрібно постійно підлаштовуватися під темперамент партнера.
 • Риби дуже часто будуть мовчати, при цьому сумуючи і не пояснюючи, що ж сталося.
 • Вони дуже недовірливі і вимагатимуть постійних доказів самозабутньо любові партнера і його вірності.
 • Контроль у відносинах дуже важливий для Риб, тому доведеться постійно звітувати, де, що і як відбувається.
 • Якщо попереду грядуть справжні проблеми, представники цього знака зодіаку можуть відійти в сторонку і довірити їх рішення партнеру, не замислюючись ні про що.
 • Крім того, що вони схильні йти в світ фантазій і жити в самообманом, вони також просто можуть брехати оточуючим людям.

Сумісність Риб всередині власної стихії

До водної стихії, крім, власне, самих Риб, відносять також Раков і Скорпіонів. Союз між водяними знаками скріплюється практично братнім взаєморозумінням, максимальної духовної близькістю і спрагою активних дій, які в парі множаться.

Спільне життя таких пар наповнена чутливістю між партнерами і взаємодопомогою, вони здатні разом подолати абсолютно всі труднощі і негаразди.

Але варто врахувати, що за таку ідилію є своя ціна – один з партнерів повинен піти на самопожертву.

Благополуччя союзу водних знаків

Завдяки невичерпним запасам у Риб розсудливості, спокою і впевненості, в шлюбі між партнерами виникає справжня родинна близькість. А якщо чоловік і жінка підлаштуються один до одного емоційно, то вони зможуть самореалізуватися і дати життя будь-яким спільним ідеям.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Брехні в таких відносинах бути не може, оскільки партнери бачать один одного наскрізь, відчувають інтуїтивно все емоції, які виходять від другої половинки. Камінь спотикання в цьому шлюбі може виникнути на грунті сварок через побуту або несумісності емоційної, що, до речі, зустрічається вкрай рідко. Тому для Риби сумісність з іншими знаками в шлюбі вкрай важлива.

Сумісність Риб зі стихією землі

Телець, Козеріг і Діва є вкрай сприятливими знаками зодіаку в шлюбі з Рибою. Такі відносини стануть продуктивними і багатогранними. Якщо порівнювати Риб зі знаками землі, то на їх фоні представники водної стихії дуже активні.

Адаптація земних знаків до Риб проходить дуже швидко, емоційні потреби партнерів вони задовольняють грою в драму. Але Тельці і Козероги мають межі свого терпіння, тому тут грати потрібно вкрай обережно.

Якщо чоловік – Риби, сумісність з іншими знаками зодіаку земляний стихії може бути для нього дуже позитивною.

Поєднання води і землі

Якщо врахувати відмінну сумісність, грамотне поділ інтересів партнерів, повагу особистого внутрішнього простору, то союз можна сміливо вважати незруйновними. Правильно підібрані точки дотику принесуть чудові плоди, якими можна буде пишатися.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Також шлюб може бути приємним і міцним через фізичну близькість подружжя. Завдяки розвиненій інтуїції і мудрості представників водної стихії, вони здатні побачити потенційні ризики взаємовідносин.

А раціоналізм земної стихії дозволить втілити в життя божевільні ідеї партнера або переконати його в їх нереальності. Тому сумісність жінки-Риби з іншими знаками зодіаку стихії землі дуже прийнятна.

Сумісність Риб з представниками стихії повітря і вогню

Складно уявити собі міцний шлюб водної стихії з Близнюками, Водоліями, Овнами, ще складніше зустріти їх поруч з цілеспрямованим Стрільцем або рухомим Львом. Такі союзи вкрай несприятливі через відмінності в сприйнятті світу і Всесвіту. Представники повітряних і вогненних стихій завжди діють імпульсивно, за обставинами.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

А у Риб головний покажчик – емоції, тому будь-яке їх рішення залежить від сумнівів і довгих роздумів. Тому вогонь зовсім не підходить для Риби. Сумісність з іншими знаками – води і землі – принесе набагато більше радості і розуміння.

Несприятливі відносини Риб з вогнем і повітрям

Мирно вони уживуться тільки в разі, якщо завдання будуть розподілені і зайві питання щодо домінування в стосунках зникнуть навіть в думках.

Представники вогненних стихій, безсумнівно, потягнуть ковдру на себе, а такого не потерплять Риби, сумісність з іншими знаками буде для них набагато приємніше.

Повітряні ж знаки говорять з Рибами на різних мовах, адже емоції у них на другому плані, а найголовніше – це інтелект.

Детальна сумісність Риб з усіма знаками зодіаку

 • Овен. Любов Овна до Рибі може бути щирою, але в людях, які народилися під цим знаком, зовсім немає глибини, необхідної Рибам. Тому, як не скріплювати союз, в ньому завжди буде чогось не вистачати, адже Овни не бачать і половини того, що відкрито Рибам.
 • Телець. Чудовий вибір для Риб, адже він може стати міцною опорою і навіть справжнім героєм. А для Риб це мало не самий вирішальний фактор у виборі партнера. І Тельці, і Риби цінують турботу, надійність і розуміння. Така пара створить дуже міцну сім’ю, адже обидва цінують і почуття, і інтимні відносини однаково. Але конфлікти все ж можуть бути, оскільки Рибам потрібні емоції, докази любові, а Тельці консервативні.
 • Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю
 • Близнюки. Таку пару буде зближувати постійна емоційна мінливість і розуміння. З боку Риб буде виходити чутливість і розуміння, з боку Близнюків – логічна сторона внутрішнього «Я» імпульсивних осіб. Така пара може абсолютно гармонійно злитися, об’єднавши в собі логіку та інтуїцію.Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю
 • Рак. Для Раків найважливіше сімейні цінності і щирі почуття, а через мрійливості і загадковості Риб він може постійно підозрювати щось, сумніватися: а чи не обманюють його в автентичності та щирості почуттів? Раки є справжнісінькими власниками, а Риби, як відомо, не вміють віддавати себе повністю на розтерзання. Тому тут все буде залежати від загальних домовленостей, адже вони обидва потребують підтримки і логіці. Хто переможе – Рак або Риби? Сумісність з іншими знаками наповнена у Риб набагато меншою боротьбою.
 • Лев. Цей вогненний знак часто вимагає поклоніння. Риби ж не терплять таке ставлення, адже для них важливі підтримка і любов, а не авторитарний режим у відносинах. Але якщо в парі жінка-Риби, сумісність з іншими знаками стає набагато легше, і навіть зі Львом вона може знайти спільну мову, знайшовши в ньому необхідні для себе чоловічі риси. Вона зможе спровокувати Льва зменшити обороти, адже він буде зачарований її лукавством і ніжним ставленням. Такі пари часто створюють сімейні правила, в яких чоловік головний, але дружина вказує напрямок, куди йому рухатися.
 • Діва. Шлюб між представниками цих двох знаків дуже прихильний, адже незважаючи на їх відмінності і повну протилежність світосприйняття, вони здатні зрозуміти один одного з півслова. Відмінності між ними не викликають у пари подразнень, а з точок дотику вони будують міцний фундамент шлюбу. Зійшовшись з Дівою, отримає надійну помічницю і подругу, тому Дев так цінує чоловік-Риби. Сумісність з іншими знаками не дасть для нього настільки якісного результату. А для представниць знака Риб в шлюбі з Дівою буде чітко видно його любов до сім’ї, такий чоловік стане надійним захисником.
 • Ваги. Шлюб Риб з Терезами подарує представникам водяного знака почуття схожості і спорідненості. Риби отримають все необхідне увагу, починаючи від романтичних сюрпризів і закінчуючи прекрасними залицяннями. Але тут можуть виникати конфлікти через м’якість знаків і їх слабкої стійкості перед побутовими і життєвими проблемами. Якщо шлюб відбувся вже між двома твердо стоять на ногах людьми, він буде хорошим, але в молодості, скоріше, він довго не протримається.
 • Скорпіон. Такий шлюб дуже привертає увагу. Він більше схожий на сюжет серіалу, ніж на реальне життя, тому часто залучає заздрість і захоплення з боку. Навіть сварки в такій сім’ї будуть яскравими і насиченими, що проходять за всіма правилами. Такі пари утворюються на тлі бажання знайти щирі і сильні почуття. Але при цьому стабільним шлюб буде тільки в зрілому віці. Скорпіони дуже ревниві, але в Рибах вони бачать свій ідеал, тому захищають і оберігають його від усіх негараздів. Так виявляють Риби знак зодіаку. Сумісність з іншими знаками відкриває в них найрізноманітніші особливості.
 • Стрілець. Рибам подобається в Стрельцах мудрість і справедливість. Але придивившись до Стрільця уважніше, Риби зможуть знайти й інші якості, які принесуть в шлюб проблеми. Це незалежність, інтерес до суспільства, а не до особистості, прагнення до успіху і нездатність стати розсудливим. Це заважає Рибам побудувати настільки глибокі відносини, в яких вони потребують. Крім того, Риби зможуть зрозуміти, що має на увазі Стрілець, але ось навпаки буває дуже рідко в партнерстві, де є Стрільці і Риби. Сумісність з іншими знаками, можливо, буде виглядати набагато позитивніше.Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю
 • Козеріг. По своїй натурі Козероги виглядають дуже стриманими і сухими, але будь-яка риба може їх розворушити, розбудити в них самі приховані почуття. Крім того, цей пошук якостей та емоцій надає Рибам упевненості. Козероги можуть подарувати Рибам відчуття надійності, стійкості, тут можна застосувати вираз «як за кам’яною стіною».
 • Риби. Цей шлюб схожий на шлюб з собою, адже вони бачать себе в партнері. Розуміння, надійність, довіру і усвідомлення, що потрібно для щастя іншому робить цей союз ідеальним. Все залежить від особистих переваг. У такому шлюбі може виникнути справжня тиха гавань і буря почуттів і емоцій, що найбільше в шлюбі цінують Риби (знак зодіаку). Сумісність з іншими знаками в даному випадку неважлива, адже зв’язок між партнерами в такому шлюбі сильніше всіх.
 • Водолій. Це дуже дивний і незвичайний союз, але якщо вони зрозуміють один одного, то вже не розлучаться ніколи. Ці два типи представників різних знаків зодіаку і стихій дуже схожі, вони обидва допомагають людям і характер у них будується за одним принципом.

Ось весь гороскоп Риби. Сумісність з іншими знаками в стосунках і любові, а також основні риси характеру були розглянуті. З його допомогою можна серйозно оцінити всі плюси і мінуси відносин з тією чи іншою людиною.

Читайте також:   Ключові моменти психології стосунків чоловіка і жінки

Джерело: https://www.syl.ru/article/200066/new_ryibyi-sovmestimost-s-drugimi-znakami-v-lyubvi-i-brake

Сумісність Риб і Риб – їх любовні і сексуальні відносини. Чи підходять Риби Рибам в любові, дружбі і в ліжку? Як завоювати ці знаки зодіаку

Пару жінки-риби і чоловіки-Риби можна з упевненістю назвати щасливим і гармонійним. Їм цікаво проводити час удвох, у них немає причин для сварок. У такому союзі обидва знаходять партнера, про який мріяли. Схожість характерів буде приносити радість, так як розуміти один одного вони будуть з півслова.

У цьому союзі і чоловік, і жінка отримують від партнера нескінченну, безкорисливу любов. Їхні стосунки сповнені щирості , в них немає місця для грубості або запальності. Вони досить байдуже ставляться до матеріальних благ, у порівнянні з іншими знаками, але в той же час часто займають керівні посади.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

У союзі Риб обидва отримують від партнера нескінченну, безкорисливу любов

Таблиця сумісності Риб і Риб

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
висока Середня низька висока

Сумісність чоловіка-риби і жінки-Риби: плюси і мінуси в стосунках

У парі, де чоловік і жінка знаходяться під знаком Риб, партнери намагаються триматися один одного . Всі заходи вони відвідують обов’язково удвох і славляться веселою, привітною і доброзичливою подружжям. З ними легко знайти спільну мову, і іноді виникає відчуття, що один з одним вони здатні розмовляти на рівні передачі думок, настільки вони розуміють один одного.

Чоловік-Риба і жінка-Риба не знають, що таке нудьга. Якщо навіть вони і потраплять в таке місце, де буде нецікаво, положення врятує партнер, який обов’язково буде поруч

Гороскоп сумісності жінки-риби і чоловіки-Риби говорить про те, що такий союз дозволить партнерам відчути справжнє спорідненість, близькість душ. Вони будуть відчувати велику потребу один в одному. Навіть провівши разом багато спільних років, подружжя часто залишаються один для одного загадковими і бажаними. Всі труднощі сімейного життя їм допоможе вирішити вміння прощати і забувати образи.

Незважаючи на численні плюси, в гороскопі сумісності чоловіка-риби і жінки-Риби є і недоліки. Проблеми в стосунках можуть виникнути через те, що обидва досить непрактичні: не вміють вести господарство, правильно витрачати кошти . Вони літають в своїх мріях і вважають такі сфери життя, як будинок, робота і побут чимось приземленим, не вартим особливої уваги.

Людьми, народженими під знаком Риби, протегує планета Нептун. Тому, якщо в такій парі існує безліч ілюзій, то вона, пара, скоро може розпастися.

А джерелом таких ілюзій виступає брехня, яка допомагає представляти навколишній світ іншим, в кращому світлі. Риби дуже схильні до впливу інших людей, ЗМІ та віртуальної реальності.

Також є небезпека розвитку залежності від алкогольних і наркотичних речовин. Все це може віддалити партнерів один від одного, спотворити розуміння любові.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Проблеми в стосунках Риб можуть виникнути через те, що обидва непрактичні

Чи сумісні в любові?

Сумісність між чоловіком-Рибою і жінкою-Рибою має великі шанси стати ідеальною. Але не завжди вони відразу можуть знайти один одного.

Часто в юному віці Риби захоплюються людиною, який здається сильним, але насправді виявляється грубим і деспотичним.

Після різних випробувань вони, нарешті, зустрічають половину свого ж знака, яка дуже схожа за світоглядом, характером і звичками. Але і в такому випадку над відносинами потрібно буде попрацювати. Щоб їх поліпшити, Риби повинні:

 • Розвивати в собі практичність;
 • Не лінуватися;
 • Ставити цілі і досягати їх, незважаючи на перешкоди;
 • Чи не мріяти, а переходити до дій.

В іншому, завдяки таким якостям, як вміння підлаштовуватися під партнера, відчувати його і передбачати бажання, пара може скластися відмінна.

Жінка-Риба в чоловікові-Рибі може побачити своє відображення, як у дзеркалі, і навпаки. Така колосальна схожість характерів допомагає партнерам зрозуміти, що вони відчувають, чого бажають і яке у них зараз настрій

Таке розуміння допоможе підтримувати гармонію в союзі.

Любовні стосунки жінки-риби і чоловіки-Риби нехай і нестабільні, але певні позитивні моменти є. Вони обидва хочуть одного й того ж, їх потреби зрозумілі партнеру, і їх не потрібно пояснювати. Вони легко знаходять спільні точки дотику.

Хлопець-Риба і дівчина-Риба в сексі

У сексуальному плані Риби з партнером зливаються в одне ціле і виявляють різноманітність і палкість. Сумісність в ліжку, як і в житті, найчастіше ідеальна. У них приблизно однакові потреби і очікування від партнера, бажання. І чоловік, і жінка люблять проявляти ніжність, романтику і чуттєвість.

У близькості жінка-Риба і чоловік-Риба дарують один одному ніжність і ласку. Вони здатні повністю віддаватися емоціям і отримувати справжнє задоволення від любові. Важливо тільки не розчинятися занадто в своєму партнері, щоб не втратити свою індивідуальність. Інакше друга половина може відчути охолодження почуттів.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Риби легко знаходять спільні точки дотику у всьому

Сексуальний потяг пари між жінкою-Рибою і чоловіком-Рибою може виникнути магнетичне. Адже їх сумісність в плані сексу характеризується як ідеальна. Вони настільки розуміють бажання один одного в ліжку, що здатні повністю розчинитися один в одному.

Пара чоловік-Риба і жінка-Риба має величезний запас ніжності і чуттєвості, в близьких відносинах для них немає ніяких заборон або утисків. Головне для них – це щоб партнер отримав задоволення . Прелюдія до любові може тривати цілий вечір, і обом партнерам це приносить велике задоволення.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

У спільному житті непристосованість Риб до побуту стає особливо очевидною. Під час періоду побачень Риби фантазують, що шлюб з партнером буде безхмарним і найщасливішим, але зіткнувшись з реальними життєвими перешкодами, багато опускають руки.

Люди знаку Риби мають нестабільною психікою, тому шлюбний союз таких партнерів буде підсилювати не тільки позитивні якості, але і негативні

Щоб сімейне життя чоловіка-риби і жінки-Риби була комфортною, їм потрібно дотримуватися наступних правил:

 1. Не вступати в шлюб в юному віці . Перед прийняттям такого важливого рішення Риби спочатку повинні міцно стати на ноги і навчитися розбиратися в людях.
 2. Не потрібно заводити стосунки з людьми, які мають шкідливі звички , щоб не потрапити в залежність.
 3. Розподілити обов’язки по дому . Чоловік нехай візьме на себе господарську частину, відповідає за ремонт і усунення неполадок. А жінка буде створювати в їх гніздечку затишок, вибирати інтер’єр, стежити за порядком і піклуватися про дітей.

Для підтримки стабільного душевного стану, бажано в будинку завести акваріумних рибок. За відгуками, вони приносять в життя подружжя почуття умиротворення і спокою.

Незважаючи на те, що чоловік-Риба і жінка-Риба непогано поєднуються один з одним, шлюб з їх пари – явище рідкісне. Справа в тому, що в юному віці Риби, які ще погано розбираються в собі і людях, думають, що їм потрібен інший партнер. Але з часом і досвідом приходить розуміння зворотного.

Жінки і чоловіки знака Риби люблять хороше життя, де немає потреби замислюватися про фінанси

Дружина може довго чекати, що партнер проявить ініціативу і почне заробляти, приносити в сім’ю дохід, а сама при цьому не діятимуть.

При такому підході до побутової частини спільного життя у пари можуть виникати розбіжності і сварки, які здатні привести до розриву відносин.

Тому, щоб зберегти шлюб, і чоловікові-Рибі, і жінці-Рибі потрібно навчитися «піднімати» себе і здійснювати дії щодо поліпшення свого побуту. Їм потрібно зрозуміти, що тільки спільні зусилля приведуть їх до спільної мети і зміцнять почуття .

Якщо чоловік-Риба і жінка-Риба зустрінуться, будучи дорослими людьми, коли вони вже навчилися пристосовуватися до зовнішнього життя, то такий шлюб буде набагато сильніше і міцніше. Дуже добре, якщо чоловік до цього часу вже відкрив свій невеликий бізнес, дружина буде його всіляко підтримувати і справи підуть ще краще, ніж раніше.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Щасливий шлюб може скластися у двох дорослих відбулися Риб

Чи є дружба, якщо він Риба і вона Риба?

Не всі вміють дружити так, як дружать дівчина-Риба і хлопець-Риба. Між ними можуть зав’язатися міцні і досить довгі дружні відносини. Вони з півслова розуміють товариша, їм цікаво разом проводити дозвілля. Такі друзі мають схожим темпераментом і поглядами на життя, тому вони настільки можуть зблизитися, що будуть відчувати родинний зв’язок один з одним.

Почуття любові люди під знаком Риби можуть однаково глибоко відчувати і до другої половини, і до родича, і до одного. Тому дружбу між чоловіком-Рибою і жінкою-Рибою часто плутають з романтичними стосунками.

Чи вийде у пари знайти спільну мову, якщо вона – Риба, і він – Риба? Так, адже друзі цього знака зодіаку з легкістю знаходять спільну мову. Часто у них виявляються однакові захоплення, хобі, на тлі яких і зав’язуються дружні відносини.

Такий зв’язок може навіть стати сильніше, ніж любовна. Коли вони знаходяться в компанії один одного, вони можуть годинами розмовляти про все на світі , забувши про зовнішній світ.

При цьому вони не забувають піклуватися про свого друга і роблять це з особливою ніжністю.

З боку важко зрозуміти, наскільки дівчині-Рибі і хлопцеві-Рибі добре в компанії один одного, якщо їх пов’язує дружба. Такі відносини дозволяють їм відчути себе більш впевненими і значущими в суспільстві. Усвідомлення, що поруч є людина, яка повністю його розуміє, окрилює людей знака Риби.

Друзі знака Риби обожнюють проводити вільний час в компанії один одного і практично не сваряться. Подружжю жінки-риби і чоловіки-риби варто бути напоготові, тому що дружні почуття цілком можуть перерости в роман.

Як завоювати чоловіка-Рибу?

Чоловіки-Риби люблять помріяти і пофантазувати про що-небудь, вони постійно думають про високе. Тому йому сподобається жінка, яка розділить з ним його мрії

Під час знайомства з Рибою жінці необхідно показати йому, що у них багато спільного і схожі інтереси.

Як завоювати чоловіка-Рибу і побудувати з ним стосунки? Він дуже добрий і жалісливий по своїй натурі, тому до нього можна звернутися з проханням про допомогу. Він не зможе відмовити жінці, яка ось-ось заплаче, почне її заспокоювати і веселити, таким чином, зав’язавши знайомство. А далі все буде залежати від жінки.

Чоловіки-Риби потребують половині, яка буде відмінно його розуміти і володіти величезними запасами ніжності . Будь-який прояв грубості на його адресу може назавжди погасити любовні почуття. Такому чоловікові подобається та жінка, яка буде про нього піклуватися і всіляко піднімати його самооцінку, виявляти своє захоплення.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Чоловік-Риби не зможе відмовити жінці в допомоги

Як добитися уваги жінки-Риби?

Чи можна закохати в себе жінку-Рибу? Ідеал чоловіка для жінки-Риби – це захисник, який захистить її від будь-яких небезпек і буде з інтересом слухати її промов.

Жінка-Риба зазвичай дуже приваблива, тому шанувальників навколо неї в’ється чимало.

Вона оцінить романтичні сюрпризи, оскільки дуже сентиментальна і найбільше на світі бажає, щоб в її життя прийшла величезна, взаємна любов.

Чоловікові, щоб добитися уваги жінки-Риби, потрібно буде набратися мудрості і терпіння. Особливо з огляду на те, що настрій жінок-Риб дуже мінливе: вона то ласкава, то холодна

Під час побачення для жінки-Риби потрібно створити атмосферу романтики. Їх не вразять дорогий ресторан або презенти, а ось вчинки вони точно оцінять. Жінки цього знака люблять містичні історії, тому можна розповісти їй щось захоплююче на цю тему – вона не залишиться байдужою.

Важливо зауважити, що жінки-Риби не зможуть пробачити зраду чоловіка . Якщо він повівся неправильно, то можна бути впевненими, що жінка не дасть йому шансу виправитися. Тому чоловік повинен бути вкрай уважним, якщо жінка-Риба йому дорога і він не бажає втратити її.

Любов чоловіка-риби і жінки-Риби буде наповнена позитивними емоціями і радісними емоціями. Друг в одному вони зустрічають рідну душу , з якої можна всім поділитися, нічого не приховуючи. Особливо добре складуться відносини, якщо один з партнерів буде зайнятий творчою роботою.

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Для жінки-Риби потрібно створити атмосферу романтики

Подружжя Риби зазвичай не досягають особливих вершин в кар’єрі, так як вважають за краще не ризикувати, щоб не ставити відносини під загрозу. Жінка-Риба і чоловік-Риба цінують один одного, їм добре вдвох, і з них може вийти міцна сім’я.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/sovmestimost-ryb-i-ryb.html

Знак Зодіаку Риби вдала любовна сумісність

Чоловіки і жінки Риби (19 лютого – 20 березня) йдуть по життю, кажучи: «Я вірю». Вода – їх стихія, а керує ними планета Нептун. Люди, народжені під знаком Риб, володіють глибоким духовним началом.

Вони бачать і відчувають більше інших, вони здатні сприймати події не тільки на матеріальному рівні, люди знака Зодіаку Риби бачать їх причини і наслідки. Для них це природно. Вони – містики, слідуючи за Нептуном, вони йдуть в світ підсвідомості, інтуїції, бродять серед захованих спогадів.

Не дивно, що серед них чимало ясновидців. Нептун наділяє цей знак зодіаку своїми рисами. Це магічна планета, і Риби – маги, це планета фантазій, і вони занурюються в свої таємниці і ілюзії. Сила Нептуна проявляється в уяві, він дарує глибину розуміння, надприродні здібності і творчі таланти.

Енергія Нептуна проявляється м’яко, короткочасно і самим містичним чином. В астрології існує догма, що Нептун пов’язує людину з вищим розумом.

Жінка Риби виключно чуттєва натура, а чоловік Риби діє, ведений співчуттям. Люди цього астрологічного знака завжди готові допомагати нужденним і нічого не чекають взамін. Заради улюблених ці люди можуть пожертвувати і своїми амбіціями, і життєвими цілями.

У реальному світі Риби надзвичайно залежні від обставин і чужої думки. Навколишні бачать як мрійників, які заблукали десь в своїх світах і не пристосованих до реального життя.

Але дай нам Бог усім навчитися любити так, як люди, народжені під знаком Зодіаку Риби!

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Жінка Риби любовна сумісність з іншими знаками

Сумісність жінки знака Риби з чоловіком Овен

Любовну сумісність з чоловіком Овном можна охарактеризувати як унікальний союз, чия унікальність полягає в тому, що такі шлюби практично ніколи не виникають. Чоловік Овен занадто зайнятий власним его, щоб помітити душевну тонкість дівчата Риби, від чого вона буде страждати.

Читайте також:   Овен і близнюки: як досягти сумісності незалежним людям

Сумісність Риби жінки з чоловіком Телець

Така сумісність знаків говорить про те, що любовний і шлюбний союз буде міцним. Але в плані духовності важко, земної хлопець Телець своєю брутальністю буде часто поранити жінку Риби. Їй доведеться заліковувати свої душевні травми, щоб незабаром отримати нові.

Сумісність з чоловіком Близнюки

Союз досить важкий, і більше все-таки для жінки Риби. Між подружжям мало спільного, їм важко зрозуміти один одного, ними керують різні спонукання.

Протиріччя в цьому союзі носять глибинний характер. Бути чоловіком і дружиною для них справжнє катування.

Але між ними сильне фізичне тяжіння, Риба жінка прагнуть до чоловіка Близнюку, і щоб не отруювати життя, їм краще залишатися коханцями.

Сумісність Риби з чоловіком Рак

Вони дуже схожі, ці люди стихії Води. Між жінкою Рибою і чоловіком Раком і встановлюється дуже хороша емоційна і чуттєва зв’язок. В інтимному плані партнери створені одне для одного, це дійсно половинки чогось цілого. У відносинах жінки Риби є недомовленість, але навіть цей момент привабливий для цих любителів таємниць.

Сумісність з чоловіком Лев

Це трошки дивна любовна сумісність, де сильний чоловік Лев дозволяє жінці Рибі в деякому роді собою маніпулювати. Йому дуже подобається слабкість Риби жінки, а вона цим нерідко зловживає. Не те, щоб він не розумів цього, а просто вважає за краще закривати на це очі. Союз буває міцним, і існує довго.

 Сумісність жінка Риба і чоловік Діва

Найважчий для чоловіка Діви союз, невдала любовна сумісність . Дівчина Риби привертає парняДеву, він навіть може зробити вигляд, ніби він сентиментальний і розділяє її погляди на життя. Але при спільного життя жінка Риби скоро прийде до взаємного роздратування.

Сумісність Риби з чоловіком Терези

Цей шлюб можливий, і виникає нерідко, але з астрологічної точки зору союз поганий. Навіть якщо вони прожитий багато років, між ними не виникає сильної і щирої любові. Жінка Риби прагне до високого ідеалу, і з її точки зору чоловік Терези занадто простий і тривіальний.

Сумісність жінок знака Риби з чоловіком Скорпіон

Чоловік Скорпіон володіє дуже сильною темної енергетикою. Жінка Риби залучає його своєю загадковістю і дивовижною спокійною красою. Крім того, він відчуває в ній слабку жертву. Для дівчини знака Зодіаку Риби це дуже погана сумісність зодіаку . Для неї цей союз небезпечний, чоловік Скорпіон буде повільно висмоктувати її життєві сили.

Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві. Але, важливо щоб Талісман Любові виготовлявся і налаштовується строго індивідуально, я замовляла його саме тут!

Сумісність дівчата Риби з чоловіком Стрілець

Така сумісність зодіаку принесе жінці Риби мало радості й удачі, це важкий і досить рідкісний союз. Подружжя існують в різних вимірах, зраджують один одному, і знову один до одного повертаються.

Від таких відносин жінка Риби дуже страждає, їй здається, що вона не може реалізувати себе як дружина, як господиня будинку, хоча прагне до цього.

Її чоловік Стрілець не готовий показати їй свою любов, і вона шукає це в інших чоловіках.

Сумісність жінок зодіаку Риби з чоловіком Козеріг

Цей шлюб явно не для жінки Риби. Союз важкий, і, перебуваючи поруч, подружжя карають один одного. Дівчину Рибу ображає приземленість чоловіки Козерога, йому незрозуміла її зайва сентиментальність. Вони, може бути, і розлучилися б, але їм добре разом в ліжку, оскільки в інтимному відношенні вони прекрасно підходять один одному.

Сумісність жінка по астрологічним знаком Риби з чоловіком Водолій

Цей любовний союз народжується на сильному емоційному сплеску, і тримається на дуже велику любов. Що ж стосується інтимного комфорту, то тут дівчина Риби все-таки більше постраждала сторона, ніж щаслива кохана.

Сумісність жінки Риби з чоловіком Риби

В цілому сумісність знаків досить непогана. Я б сказав, вище середнього. Однак в цьому союзі може з’явитися і розвиватися нудьга, постійне очікування чогось більшого, кращого, туга за втраченими можливостями. Чоловік Риби і жінка Риби забувають, що можна просто жити і радіти кожному дню.

Чоловік Риби – шлюбний гороскоп сумісності

Сумісність чоловіків знака Риба з жінкою Овен
Навряд чи щось путнє вийде у чоловіка Риби з жінкою Овном. Весь час, поки вони будуть перебувати у шлюбі, їх будуть переслідувати неприємності, вони будуть наносити один одному заслужені і незаслужені образи. Емоційно вони живуть в різних площинах, і їм важко почути один одного.

Сумісність хлопця знака Риби з жінкою Телець

Хороший гороскоп сумісності, шлюб затишний і міцний. Такі союзи представники даних знаків Зодіаку створюють досить часто. Правда, є один тонкий момент. Справа в тому, що земний дівчині Тельцю не завжди подобається низька любовна активність чоловіка Риби. У цьому шлюбі вірогідні зради.

Сумісність Риб з жінкою Близнюки

Несприятливий гороскоп сумісності, і як наслідок, невдалий шлюб. Чоловік Риби і жінка Близнюки можуть швидко набриднути один одному. А в пошуках виходу з неприємного становища починають доглядати інших партнерів, бо і для нього, і для неї найкращим варіантом є партнер сильніший, ніж вони самі.

Сумісність Риби чоловіки з жінкою знака Рак

Цей союз рідкістю не назвеш. Двох людей стихії Вода притягує один до одного, їм хочеться бути разом. Дивно, але ревнива дівчина Рак довіряє своєму партнерові, хлопцеві Рибі. Цей шлюб – заспокоєння для обох, в своєму теплому будинку вони можуть сховатися від грубого зовнішнього світу і ні про що не думати.

Сумісність Риби з жінкою Лев

Цей союз можливий, але він набагато менш вдалий і менш приємний, ніж варіант шлюбу чоловіки Льва і жінки Риби. Вся справа в сприйнятті, адже енергійної, яка усвідомлює свою силу жінці Льву хочеться і свого обранця бачити таким.

Але не тут-то було. Чоловік Риби продовжує залишатися в своїх світах, не дивлячись на всі вмовляння своєї дружини. У цьому шлюбі главою сім’ї стає Лев. Це цілком в її дусі.

А ось виникає і існує такий союз на сильних глибокі почуття.

Сумісність з жінкою Діва

Цей союз здатний протриматися довгі роки. Жінка Діва хороша господиня, вона вміє створити домашній затишок, забезпечити теплу та невимушену атмосферу сімейного вогнища, до якого тягнеться чоловік Риба. Їм добре і тепло разом. Навіть якщо чоловік Риби захопиться на стороні, він все одно повернеться до своєї дружини.

Сумісність з жінкою Терези

Така любовна сумісність нічого, крім труднощів спілкування не обіцяє. Жінка Ваги і чоловік Риби схожі на двох іноземців, що живуть під одним дахом.

Подружжя не розуміють одного, живуть різними інтересами. На початку шлюбу чоловік знака Риби роблять спроби налагодити контакти, і звести мости, але незабаром припиняють пошуки істини.

Так і живуть, у кожного свої інтереси, кожен тягне в свою сторону.

Сумісність чоловіка знака зодіаку Риби з жінкою Скорпіон

Хороший шлюбний союз, міцний і надійний, вдала любовна сумісність в емоційній і інтимній області. І хоч чоловік Риби і жінка Скорпіон ходять різними шляхами, вони все одно повертаються один до одного.

Сумісність чоловіків Риб з жінкою Стрілець

Такі союзи, зведені на невдалої любовної сумісності, рідко виявляються сприятливими. Дівчина Стрілець може щиро полюбити хлопця знака Зодіаку Риби, але жити разом їм дуже важко.

 Сумісність з жінкою Козеріг

Такий союз зустрічається часто, але він малоефективний і малоудачен. Зовні шлюб респектабельний, друзі і знайомі ставлять жінку Козерога і чоловіка Рибу в приклад собі і іншим.

І тільки найближчі знають, як справи йдуть насправді. У цьому шлюбі багато труднощів, тут поєднуються і дають клятву один одному люди, абсолютно несхожі один на одного.

Але, якщо постараються, чоловіки знака гороскопу Риби зможуть жити цілком мирно.

Сумісність Риби чоловіки з жінкою Водолій

Невдала сумісність знаків, і союз поганий. Дівчина Водолій чекає від чоловіка Риби мужніх вчинків, але, не дочекавшись, як правило, відкидає його, нерідко в грубій формі і, не піклуючись про його душевному стані. Потрібно мати на увазі, що для чоловіка Риби втрачати тих, кого він любить, завжди вкрай важко.

Сумісність Риб з жінкою Риби

Подружжя в цьому шлюбі на одній хвилі. Вони з півслова розуміють один одного, і їм нема чого один в одному відкривати. Тому шлюб чреватий нудьгою.

Джерело: https://www.sudba.info/znak-zodiaka-ryby-udachnaya-lyubovnaya-sovmestimost/

Сумісність знака Риби з іншими знаками Зодіаку

Риби – вразливі і недовірливі, іноді вони відчувають незрозуміле занепокоєння і тривогу. Риби мають цікаву особливість: їх настрій безпосередньо залежить від зміни фаз Місяця, що ускладнює сумісність Риб з іншими знаками.

У молодика вони можуть впасти в депресію, а в повний місяць будуть активні і життєрадісні, в цей період енергія просто переповнює їх. Покровитель Риб – Нептун, бог морів і океанів, вигадник, здатний стерти межу між реальністю та вигадкою.

 

Сумісність Риб: як мрійникам знайти свою долю

Нептун щедро обдарував містичними талантами своїх підопічних.

характеристика знака

У Риб сильно розвинена інтуїція, здається, вони вміють читати думки, а деякі можуть надавати гіпнотичний вплив на співрозмовника. Стихія Риб вода, вкрита від нескромних поглядів під землею, її не видно, але вона займає і заповнює величезні простори, і для неї практично немає перешкод.

У пошуках друзів або партнерів Рибам в першу чергу варто звернути увагу на представників водних знаків. Скорпіони і Раки складуть їм прекрасну партію, загальна стихія багато значить. Союз двох Риб теж можливий, головне достатніх розмірів водойму, якщо вони будуть заважати один одному, їх союз може розпастися.

Риби добре почуватимуться з надійними Тельцями, Козерогами або Дівами. Союз води і землі може виявитися дуже вдалим.

А ось Стрільців, Овнів і Львів краще обходити стороною, вода і вогонь ніколи не були сумісні, такий союз принесе багато неприємних моментів вразливим Рибам.

З повітряними знаками виникне набагато менше суперечностей, але бігти з ким-небудь з них в ЗАГС, варто тільки якщо Риби будуть впевнені в своєму обранцеві.

Риби створення мрійливі, вони часто витають у хмарах і будують повітряні замки. Але ця їхня слабкість компенсується дивним чуттям, інтуїцією, яка завжди їх виручає. Навколишні можуть побоюватися Риб, вони загадкові, а все, що не зрозуміло, може викликати страх. Але при цьому самі Риби добрі, вони завжди готовий підтримати або дати мудру пораду. Дружити з Рибами легко і цікаво.

Владні по своїй натурі Овни спробують підпорядкувати своєму впливу Риб, розцінивши їх спокій як слабкість характеру. Ось тільки Риб не так легко зловити в свої мережі, вони все відчувають і легко уникають розставлені на них пастки.

Цій парі не уникнути бурхливого роману, їх так сильно тягне один до одного, що це очевидно для всіх оточуючих. І якщо навіть Рибка захочеться попливти, вони просто не зможуть цього зробити.

Бурхливий роман може перерости в сімейний союз, за ​​щастя в якому доведеться поборотися. Детальніше…

Риби і Телець

Стихії цих хлопців прекрасно доповнюють один одного. Проблеми можуть виникнути тільки через характерів. Риби і Тельці скоєно не схожі. Тельців може дратувати недовірливість Риб і їх любов до мрій.

Риби теж не будуть в захваті від надто прагматичних Тельців. Якщо навіть ця парочка не дійде до РАГСу, у них є всі шанси стати кращими друзями.

Риби допоможуть Тельцям зробити безліч дивовижних відкриттів, а Тельці навчать Риб не засмучуватися через дрібниці. Детальніше…

Риби і Близнюки

Повітря з водою добре сумісні, але цій парі доведеться поборотися за своє щастя.

Близнюки непосидючі, вони жити не можуть без пригод і нових вражень, а Риби можуть чудово жити в своєму внутрішньому світі, і те, що він ілюзорний, їх зовсім не бентежить.

Близнюк буде намагатися витягти свою пару на гучну вечірку, а Рибки тільки сильніше закутатися в теплий плед, ну навіщо кудись іти, якщо вдома так затишно. Краще цим двом дружити на відстані або закриття необтяжливий і красивий роман. Детальніше…

Риби і Рак

Цей союз здатний підкорити оточуючих, все у них добре так складно. Пара може знайти справжню любов, і у них ідеальна сумісність.

Обидва знаки схили до містики, прекрасно розуміють один одного без слів, іноді здається, що вони здатні проникати в думки один одного. Словом, між підопічними Нептуна і Місяця повне взаєморозуміння.

Якщо Рак і Риби зустрінуться, можуть відразу відправлятися в ЗАГС, цей шлюб витримає все, і партнери будуть щасливі. І жили вони довго і щасливо – це як раз про них. Детальніше…

Риби і Лев

Закоханість між Левом і Рибами виникне відразу, але це не причина для створення сім’ї, ці відношення не обіцяють бути тривалими.

Ця пара може розлучитися ще до того, як зможуть пристосуватися і зрозуміти, що їм потрібно для щасливого спільного життя. Вихованці Нептуна і Сонця дуже різні, швидше за все, це і приваблює їх, вони не зможуть втриматися.

Краще вже зразу домовитися про дружні стосунки і не намагатися виходити за рамки приємного спілкування і легкої захопленості. Детальніше…

Риби і Діва

Стихії цієї пари прекрасно доповнюють один одного. Зіпсувати все може тільки характер прискіпливих Дев. Вони ідеалісти, які намагаються вдосконалити в цьому світі все, тому обов’язково спробують перевиховати і поліпшити Риб.

Ось тільки Риби настільки самодостатні, що їх просто немає сенсу міняти, і спроби Дев ні до чого не приведуть, хіба що зіпсують відносини.

Читайте також:   Сумісність скорпіона і стрільця: як ми загасити полум’я любові

Якщо Риби вдадуться до своїх містичним талантам і зможуть переконати Дев, що все добре, то пара проживе разом довго і щасливо. Детальніше…

 • Погадаем безкоштовно
 • ворожіння онлайн
 • Любима ти?
 • правдиве ворожіння

Ця парочка може спільно зайнятися будівництвом повітряних замків, у них це чудово вийде. Вони можуть дружити все життя, і між ними ніколи не буде зради і великих сварок.

Зробити ідеальними ближчі відносини завадять різні стихії, воді і повітрю важко укласти союз. Риби будуть занадто вразливими і меланхолійними для оптимістичних Терезів.

Проте, між Рибами і Терезами є взаємне тяжіння, і якщо симпатія переросте в справжню любов, їм можна спробувати щастя в шлюбі. Детальніше…

Риби і Скорпіон

Цих хлопців об’єднує спільна стихія, можливо, саме цим зумовлена ​​їх дивовижна сумісність. Характери у підопічних Нептуна і Плутона абсолютно різні, але це не важливо, коли є спільні інтереси.

Дивно, але таланти і звички у них теж схожі. У Риб зі Скорпіон не буде розбіжностей про те, як влаштувати будинок, де відпочивати і в яку школу віддати дітей.

Скорпіони, які люблять владу і завжди до неї прагнуть, таємничим чином стануть поступливими і милими поруч з рибками. Детальніше…

Риби і Стрілець

Для Стрільців життя – це рух. Їм важливо подорожувати, вони фізично потребують нових відчуттях і пригоди.

Цей дух авантюризму Риби не зможуть зрозуміти, навіщо шукати вражень у зовнішньому світі, коли можна все знайти всередині себе. Стрільців буде дратувати загадковість їх супутників, їм нудно, а може просто лінь розгадувати секрети.

Що поробиш, зірки попереджали, вогонь і вода не можуть бути супутниками. Шанси на сумісність у цієї пари мінімальні. Детальніше…

Риби і Козеріг

Спочатку Рибам Козероги здадуться занадто холодними, їх буде відлякувати похмурість і незворушність, тільки при ближчому знайомстві вони змінять свою думку.

Терплячі Козероги можуть домагатися своїх обранців скільки завгодно довго, поки не отримають своє. Вразливим Рибам сподобається, коли ними захоплюються, і якщо Козероги люблять по-справжньому, то будуть носити на руках свою пару.

У них є всі шанси створити міцну сім’ю. Детальніше…

Риби і Водолій

Водолії можуть бути дуже вимогливими, але у випадку з Рибами можуть розгубитися, а правда, як можна висувати вимоги до того, що не тямиш. І нехай Риби і не найупертіший знак Зодіаку, але вони точно не дозволять себе переробляти або виховувати.

Водолії дуже скоро залишать цю затію і будуть насолоджуватися відносинами. У цієї пари можуть скластися ідеальні відносини в інтимній сфері, так що Водолія і Риб чекає захоплюючий і яскравий роман.

Згодом їм захочеться більшого, і вони можуть сміливо йти в ЗАГС, у цієї пари є сумісність. Детальніше…

Риби і Риби

Одна стихія і загальний покровитель, ось тільки поруч їм може стати тісно. Ідеальний партнер, який тебе розуміє і відчуває як самого себе, можливо, це добре, але не для Риб.

Здасться дивним, але причиною конфлікту і можливого розставання стане повне взаєморозуміння. Риби істоти оригінальні і з ідеальним партнером їм стане нудно.

Якщо цей етап відносин ними буде подолано, шлюб можна зберегти і навіть щасливо в ньому прожити. Детальніше…

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-ribi

Риби – характеристика знака зодіаку, опис характеру чоловіки і жінки знака Риби – Рамблер / гороскопи

Риби закривають зодіакальний круг, представляючи собою знак водної стихії. Це мудрі і сприйнятливі люди, чуйність яких часто приводить їх до спілкування з маніпуляторами. Схильність до чужого впливу, найвища серед знаків зодіаку здатність до адаптації в будь-який навколишній обстановці, стійкість перед життєвими труднощами відрізняє типових Риб.

Добре розвинена від природи інтуїція дозволяє Рибам пристосуватися до будь-якого громадському порядку, бути своїм у будь-якому середовищі, знаходити найкращі виходи із складних ситуацій і встановлювати ділові зв’язки з незмінною вигодою для себе.

характер знака

Талановиті у всьому, Риби часто реалізують себе в живописі і композиторському мистецтві. Найкращі виконавці-музиканти, безперечно, Діви, але особливе тонке звучання небесних сфер відкрито Рибам.

Схильність до ліні, акторські здібності і прагнення до ризику часто роблять Риб авантюристами, шахраями або злодіями.

При цьому, Риби – ідеалісти, їм притаманний комплекс Робін Гуда, захисника бідних і знедолених.

Часто прекрасні спортсмени, вони люблять допомагати іншим людям, які бажають до безкорисливого служіння заради своїх ідеалів.

Любов до ризику призводить Риб в автомобільний спорт, польові шпиталі рятувальних загонів, розвідку, а також до містичним вченням і духовного пошуку сенсу життя.

Риби – природжені психологи і екстрасенси, відмінно маніпулюють оточуючими. Щоб співпраця з ними було плідним, добре мати особисті відносини і спільні ідеали.

Риби – дуже сильний знак, представники цього знака завжди знаходять вихід з будь-якої критичної ситуації не тільки для себе, але і для інших ,. Риби можуть бути і дуже багатими людьми, так і жебраками з принципу рівності і загального братерства.

Сильні і слабкі сторони Риб

Рішучість і наполегливість не є сильними сторонами цього знака.

Ухильність, відсутність самодисципліни, потурання своїм і чужим слабкостей, схильність уникати відповідальності за свої вчинки, а також відсутність моральних меж, часто призводить Риб до заперечення реальності за допомогою алкоголю або наркотиків.

Але якщо вчасно долучити Рибу до високих ідеалів, то така людина завжди буде непомітно полегшувати страждання оточуючих, допомагати близьким співчуттям і співчуттям.

Дар Нептуна, символічного управителя цього знака, – це дар любити безкорисливо, по-справжньому. Але в пошуках цієї піднесеної чистої любові, Риби часто пропадають в мізерної ейфорії масових розваг.

Особисте життя і сумісність знака Риб

У любові Риби відкриті до повного самозречення, яке обертається болючим розривом хоча б один раз в житті. Цей знак, і чоловіки і жінки, часто привертає до себе неповноцінних людей – або хворих фізично, або з шкідливими звичками і нечесними на руку. Самі люблять пристрасно, вмілі коханці, вгадують настрій завжди чуйні, хоч і пасивні.

До них потрібен особливий підхід – добре дати можливість подбати Рибі про вас, не квапити події, дати розвинутися справжніх почуттів.

Вірність, хоч і не є сильним якістю цього знака, але зустрічається часто, на зразок любові пари двох лебедів. Саме людина Риб здатний пронести першу любов через все життя.

Якщо Риби не хочуть продовжувати відносини, то на них можна сміливо ставити хрест.

Риби вислизнуть з будь-яких небажаних відносин, спритно замітаючи сліди, часто залишаючи партнера в боржниках – матеріального або етичного спрямування. Партнерам Риб варто бути уважним до настрою, не даючи депресії час для вкорінення. Рибам необхідна можливість відпочинку на самоті. Так Риби очищаються від чужих настроїв.

Найкраща сумісність з Козерогом, Скорпіоном і Тельцем. Конфліктні відносини з Близнюками, Дівою і Стрільцем. Часто одинаки і холостяки, вважають за краще незалежність в особистому житті або довго шукають свій ідеал.

Чоловіки-Риби

Завжди є опорою у важку хвилину, але не здатні до щоденного самопожертви сімейним відносинам. Часто закохуються, чудові коханці, щедрі, але невірні. Читати повний опис.

Жінки-Риби

Для жінки народиться під цим знаком означає бути щасливою і коханою. Вважається, що жінка-Риба вже прожила все жіночі долі в минулих втіленнях, якщо використовувати поняття східної філософії. Читати повний опис.

Дитина-Риби

Повинен отримати можливість навчатися музики, вокалу, живопису, грати в футбол. Його почуттям необхідна розрядка, тому перегляд кінофільмів, турбота про домашніх тварин або молодших дітей створить вашій дитині психологічний фундамент захисту і служіння. Читати повний опис.

Здоров’я знака Риб

Вразлива імунна система Риб чутлива до отруєнь і алергій. Причиною всіх захворювань служать або переохолоджені ступні ніг, або нервове перенапруження.

Ліками служать музика, споглядання прекрасного, прощення себе та оточуючих і добрі справи. Часто не помічають перевантажень, доводять себе до знемоги, схильні до депресій і самообману.

Важлива чиста мінеральна вода, необхідно дотримуватися гігієни.

 • Цікаві країни: Мальта, Португалія, Цейлон, Індонезія, Ізраїль, Сінгапур
 • Значні міста: Дублін, Касабланка, Лісабон, Престон, Севілья, Бухара, Самарканд, Астрахань, Архангельськ, Санкт-Петербург
 • Знаменитості, які народилися під знаком Риби: Ріанна, Курт Кобейн, Джордж Вашингтон, Олег Янковський, Стів Джобс, Віктор Гюго, Елізабет Тейлор, Наталія Водянова, Джон Туртурро, Павло Артем’єв, Тетяна Васильєва, Джастін Бібер, Михайло Горбачов, Деніел Крейг, В’ячеслав Малафєєв , Антоніо Вівальді, Тетяна Буланова, Валентина Терешкова, Андрій Миронов, Noize MC, Чак Норріс, Шерон Стоун, Лайза Міннеллі, Альберт Ейнштейн, Павло Воля, Марія Шалаєва, Євгеній Циганов, Надія Бабкіна, Люк Бессон, Олексій Ягудін, Брюс Вілліс, Валерій Леонтьєв, Курт Рассел

Джерело: https://horoscopes.rambler.ru/pisces/description/

Риби: характеристика знака – ELLE

Риби – останній, 12-й знак Зодіаку, завершальний астрологічний зодіакальний круг. Риби є одним з найбільш суперечливих представників зодіакального сузір’я. Стихія Води визначає мінливість і нестабільність їх натури.

Сузір’я Риб управляється відразу Юпітером і Нептуном, а тому подвійність їх характеру забезпечена з самого народження.

Здебільшого представники цього знака – люди, що пливуть за течією, не звикли щось міняти в своєму житті і рідко чинять опір обставинам.

Риби – мрійники, які живуть у світі власних ілюзій. Вони тонко відчувають музику, здатні до самопожертви і часто діють інтуїтивно.

Не відчуваючи любові і підтримки, Риби впадають у відчай, замикаються в собі і здатні виявитися в стані важкої затяжної депресії.

Найкраще Риби реалізовують себе в ролі музикантів, артистів, вчителів і представників творчих професій – керівні позиції і відповідальність для них найчастіше важкі і протиприродні.

Риби, будучи останнім знаком зодіаку, є так званим дзеркалом інших знаків, вбираючи в себе позитивні і негативні риси. Вони, як жоден інший знак, діляться на два типи – яскравих і переконаних ідеалістів, чутливих, мрійливих і світлих людей, готових на справжні подвиги, і низьких людей, які паразитують пристосуванців, які спекулюють на своїй видимій слабкості.

Риби важко сприймають критику – вони готові обманюватися і слухати інформацію в формі, що не травмує їх психіку.

Самі вони також люблять недоговорювати, щоб не порушувати гармонію, до якої вони завжди прагнуть.

У бажанні організувати свій світ гармонійно Риби дуже уважно ставляться до естетики – вони люблять все гарне, розбираються в моді, тонко відчувають мистецтво і тяжіють до природи.

Флегматичність, закритість і вразливість Риб, є абсолютними інтровертами, часто супроводжуються такими хворобами, як неврастенія, депресія, алкоголізм і наркоманія.

Їх надмірна чутливість і сентиментальність часом виглядають чарівно, але часто виявляються згубними для них самих. Риби дуже схильні до слабостей, що рятує від душевного болю, а тому виховання сили волі і невміння протистояти ударам долі є їх головною проблемою.

Крім того, в стані хаосу вони можуть перетворитися в фанатиків, в тому числі релігійних, а також зануритися в окультні течії.

ЧОЛОВІК-РИБИ

Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники. Велика частина з них – сприйнятливі і податливі люди, бентежні в сумнівах, що переживають відсутність покликання в житті і гідної реалізації. Інша частина – переборовшіе свої страхи чоловіки, що знайшли шлях у житті, але залишилися кілька ураженим і вразливими.

Найчастіше чоловіки-Риби – це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою.

Вони замикаються в своїх думках, і навіть ті, хто не належить до числа боязких чоловіків, посилено переживають свої невдачі в душі, виявляючи дратівливість і недовірливість.

Душевні рани довго не заживають – вони люблять роль мучеників.

Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні відносини. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто володіє набагато більш яскравим темпераментом. Вони ласі на порочних і яскравих жінок, яким властиво епатажну поведінку.

ЖІНКА-РИБИ

Жінки-Риби – чарівні, тонкі і загадкові панночки, які залучають чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, що створює навколо них атмосферу таємничості.

Жінки-Риби навіть не намагаються грати в фатальних спокусниць, твердо знаючи, що їх принадність – в природності, бажанні бути відомою, залежною і податливою. Одні чоловіки неймовірно ідеалізують їх доброту і жертовність, інших дратує відсутність стрижня і виразної життєвої позиції.

При цьому боязкі і м’які жінки-Риби часом мають завидною практичністю і здоровим глуздом. Її розташування домогтися нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій.

Найсильнішими рисами жінок-Риб є жіночність і вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю. Слабкими – сугестивність, мінливість настроїв, погляд на світ через рожеві окуляри власних фантазій.

Вона вважає за краще не втручатися в фінансові питання, залишаючи їх на чоловіка, однак у відносинах з родичами, дітьми або на роботі часом звалює на себе чужі проблеми.

Сумісність РИБ З ІНШИМИ ЗНАКАМИ

Сприятливий союз виходить у Риб зі спокійними і практичними Тельцями, але союз буде успішним, якщо в цій парі чоловік буде Телець, а жінка – Риби.

Замріяні Раки стануть гармонійним супутником для мрійливих Риб, а врівноважені Діви – надійним і стабільним варіантом.

Найяскравіший і цікавий союз складеться зі Скорпіонами – Риби будуть захоплюватися діяльним партнером, який при цьому не пригнічує їх своєю кипучою енергією.

Складні відносини очікують Рибу з вогняними знаками – Овнамі, Близнюками і Левами, які зроблені абсолютно з іншого тіста.

Категорично неможливий союз з Терезами та Стрільцями.

ЗНАМЕНИТОСТІ, НАРОДИЛАСЯ ПІД ЗНАКОМ РИБИ

Чоловіки-Риби Сандро Ботічеллі, Артур Шопенгауер, Йоганн Себастьян Бах, Альберт Ейнштейн, Михайло Горбачов, Юрій Гагарін, Олег Янковський, Курт Рассел, Брюс Вілліс, Люк Бессон.

Жінки-Риби Надія Крупська, Елізабет Тейлор, Шерон Стоун, Єва Герцигова, Єва Мендес, Дрю Беррімор, Наталія Водянова, Сінді Кроуфорд.

Джерело: https://www.Elle.ru/astro/pisces/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *