Сумісність скорпіона і риб: єднання в бурхливому океані життя

Скорпіон і Риби – знаки, що належать водної стихії. Це робить їх одночасно схожими і дуже різними. Мовчазні, таємничі і скритні, вони рідко вчаться розуміти один одного без слів. Їхні стосунки можна охарактеризувати фразою: якщо довго мучитися, що-небудь вийде.

Зміст приховати

сумісність

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життяУ представників знаків з самого початку дуже швидко налагоджується контакт. Між ними утворюється міцна дружня зв’язок, і вони легко знаходять спільну мову. Коли мова заходить про симпатії, виникають відносини, обидва виявляють, що вся легкість і простота кудись зникли.

Згодом випаровується взаєморозуміння. Скорпіон, рішучий, енергійний і впевнений в собі, починає нудьгувати поруч з Рибами, які довго не можуть прийняти рішення.

Що вже приховувати, Риби тягнуться до Скорпіона, їм подобається, що поруч знаходиться сильна людина. Лідером в парі точно буде Скорпіон. Якщо Риби його зацікавлять, він з охотою буде домінувати у відносинах (в хорошому сенсі) і подарує свою турботу.

Зруйнувати пару може брехня, яка не чужа Рибка. Скорпіон цього не прощає, тому може без коливань поставити крапку.

Чоловік-риби і жінка-Скорпіон

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Чоловік не чіпляється до дрібниць, і це як раз те, що потрібно Скорпіонам. За умови міцних почуттів і взаємної поваги, може вийти дуже надійний союз.

Кохання

На початковому етапі відносин між чоловіком-риби і жінкою-Скорпіоном все ідеально. Вона викликає у нього непідробний інтерес, і поки він збирається з думками, щоб зробити перший крок, вона вже його здійснює.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Рішучість і активність Скорпіона іноді будуть шокувати її партнера, але в той же час захоплювати. У відносинах панує гармонія. Вона відчуває себе єдиною і бажаною, а він з вдячністю користується плодами роботи і старань своєї дами, даруючи у відповідь ласку і турботу.

Найчастіше між ними взагалі не трапляється закоханості в повному розумінні цього слова, але симпатії і комфорту їм досить.

шлюб

Якщо ці двоє вирішили узаконити свої стосунки, значить, все серйозно. Величезний плюс шлюбу Скорпіона і Риб полягає в тому, що між подружжям чітко розподілені ролі, тому серйозних суперечок і конфліктів майже не виникає.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життяЖінка в сім’ї – трудоголік. Саме вона приносить велику частину грошей в сімейний бюджет. Звичайно, чоловік не сидить біля плити, але його дохід часто в кілька разів нижче. При цьому чоловіка-Риби набагато більше цікавить господарство і домашнє вогнище, тоді як для його дружини це другорядний момент.

В інтимному житті між подружжям все відмінно. Каменем спотикання стане зайва ревнощі чоловіка-Риб. Він розуміє, що його дружина приваблива, тому будь-який новий знайомий подружжя викликає у нього багато питань.

Йому не вистачає впевненості в собі, та й він любить все перебільшувати. Незважаючи на відданість Скорпіона, скандали на грунті ревнощів, на жаль, будуть виникати досить часто, хоча подружжя зберігають один одному вірність.

Чоловікові іноді не вистачає сміливості в чомусь зізнатися дружині. Цей факт, на його думку, може образити або вивести її з себе, і він починає перебільшувати, недоговорювати або прибріхувати. Скорпіони не приймають брехня ніколи, під яким би соусом вона ні подавалася. У кращому випадку Риби позбудуться довіри, в гіршому – сім’ї.

Дружба

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Якщо все-таки їм вдається порозумітися, існує дуже велика ймовірність, що дружбою не обмежиться. Незабаром між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Рибами спалахне пристрасть, і почнуться відносини.

Як завоювати чоловіка-Риби?

Якщо жінка-Скорпіон зацікавилася чоловіком-Риби, їй майже нічого не доведеться робити, щоб домогтися його розташування. Вона від природи володіє особливою привабливістю і магнетизмом, тому він в будь-якому випадку зверне на неї увагу.

Єдине, чого не варто робити, – демонструвати всю силу свого характеру . Чоловік цього знака дуже романтичний, з боку може здатися, що він завжди витає в хмарах. Зайвий натиск і неприборканий тип цієї натури, як і гарячий темперамент, можуть злякати потенційного супутника життя.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Риби

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життяУ цьому союзі верховенство залишиться за Скорпіоном. Класичний приклад патріархальної сім’ї в майбутньому, де лідерство і рішучість чоловіки вдало поєднуються з вдячністю і покорою жінки.

Вона з радістю приймає підтримку і турботу партнера, а у відповідь дарує йому любов і ласку. Непорозуміння і конфлікти чужі цій парі. Обидва належать водної стихії, відрізняються завидною інтуїцією і прекрасно ладнають. Окремий плюс партнерів – вміння вчасно замовкнути, щоб уникнути сварок.

Кохання

Казкова історія любові, в якій боязка скромниця чекає свого прекрасного принца. Чоловік-Скорпіон уособлює образ ідеального супутника життя, сильного, рішучого і безстрашного. Він відрізняється упевненістю в собі, волею і силою духу, тому Рибка закохується в нього практично з першого погляду.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Крім того, жінку-Риби захоплює, що по відношенню до інших людей Скорпіон буває грубим, холодним і різким, але в її сторону не дозволяє собі озлобленості чи негативу. В його очах вона занадто трепетна і беззахисна, тому він не допускає такої поведінки.

Відносини між Скорпіоном і Рибами теплі, вдалі, але про повну довіру говорити не слід. Скорпіон вважає обраницю занадто легковажною, тому буде влаштовувати їй усілякі перевірки.

Якщо дівчина зрозуміє, що з таким чоловіком краще не жартувати, у неї буде стимул стати чесніше і щире. Скорпіон ніколи не пробачить брехні, а Риби не пробачить собі, якщо втратить чоловіка своєї мрії.

шлюб

Щасливі і міцні відносини часто логічно завершуються весіллям. У шлюбі між партнерами все складається гладко: він – годувальник і «стрижень» сім’ї, вона – любляча дружина і хранителька вогнища.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життяЧоловік-Скорпіон і жінка-Риби є зразковою сім’єю. Їх шлюб завжди дуже міцний, стабільний і тривалий. Лаються вони рідко, через дрібниці – ніколи.

Якщо якесь питання призводить до конфлікту, вони досить спокійно і тактовно його вирішують. Хоча людина цього знаку може бути раптовою та емоційним, навряд чи дружині вдасться відчути гнів чоловіка на собі.

У ліжку у щасливої ​​пари все добре, і в цьому плані теж лідирує чоловік. Рибка, бачачи пристрасть і вогонь в очах коханого, намагається доставити йому неземне задоволення, тому на всі боки подружжя не дивляться.

Шлюб представників знаків рідко закінчується розлученням. Скорпіон дуже дорожить сімейними відносинами, а Риби не люблять змін. Якщо мова заходить про розставання, швидше за все, ініціатива належить чоловікові, а причина полягає в непробачальний вчинок жінки.

Дружба

Дружнім відносинам між ними не бувати, тому що чоловік-Скорпіон взагалі не вірить в різностатевих дружбу. Як би вони не старалися, рано чи пізно спалахне іскра, і вони все ж почнуть проявляти взаємну симпатію.

Як завоювати чоловіка-Скорпіона?

Скорпіон користується особливою популярністю у представниць прекрасної статі, і він це прекрасно знає. Жінка, що зважилася домогтися його розташування, повинна розуміти, що ужитися з ним вкрай непросто, тому в результаті завоювання поруч може виявитися зовсім не той чоловік, про якого вона мріяла.

Проте, якщо жінка одержима бажанням домогтися цього сексуального і привабливого самця, вона завжди повинна залишатися жіночною. У спілкуванні їй підлаштовуватися не доведеться, адже Риби і Скорпіон знаходяться на одній хвилі.

Їй не потрібно намагатися виглядати сильніше і активніше, ніж вона є насправді, адже саме своєю мрійливістю, ранимою і крихкістю вона привертає увагу Скорпіона.

можливі складності

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Найчастіше причиною стає невпевненість Риб, які будуть виводити партнера з себе надмірної ревнощами і нерішучістю сказати правду, бажаючи прикрасити ситуацію і трохи прибрехати. У Скорпіона прекрасна інтуїція, тому йому буде легко запідозрити недобре і розкусити обман.

У парі, де Скорпіон-чоловік, ревнувати може він. Йому взагалі складно відкритися людям, а Риби здаються занадто легковажними в цьому плані. Довіра між партнерами встановлюється дуже довго і протягом тривалого часу залишається крихким, тому жінці доведеться зрозуміти логіку і тактику обранця, щоб зайвий раз не провокувати його.

Відео по темі

Про сумісності чоловіка-Скорпіона і жінки-Риби в відео:

Взаємна симпатія між Скорпіоном і Рибами виникає з перших хвилин спілкування, і вже дуже скоро вони розуміють, що не можуть один без одного. У цих відносин є всі шанси на щасливе майбутнє, міцний шлюб і стабільність, якщо вони навчаться чути і розуміти один одного, не будуть тиснути на хворі точки і провокувати партнера.

Джерело: https://ezoterica.club/astrologiya/skorpion-i-ryby-sovmestimost.html

Єдине ціле. Скорпіон і Риби: сумісність в любовних відносинах

Якщо хтось і може назвати себе половинками одного цілого, так це пара Скорпіон і Риби, сумісність в любовних відносинах яких межує з магією. Їх союз будується на неймовірною емоційного зв’язку і інтуїтивному взаєморозуміння. І це не дивно, адже обидва знака відносяться до самої чуттєвої стихії – Воді.

Водні знаки притягуються один до одного на підсвідомому рівні. Їхні стосунки – набагато більше, ніж любовний зв’язок. Це, без перебільшення, справжнє духовне споріднення. Здається, що Скорпіона і Риб пов’язує невидима нитка, і ці двоє, дійсно, створені одне для одного.

Здається, що при такому єднанні душ Скорпіон і Риби просто приречені “жити довго і щасливо і померти в один день». Але чи не знайдеться ложки дьогтю в цій бочці меду?

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

бочка меду

Незважаючи на те, що Скорпіон і Риби належать до однієї стихії, вони мало чим схожі. Тому ці відносини просто не можуть бути зрозумілими і простими. Але тим цікавіше! Тим більше, що Вода дарує своїм знакам цінний дар: текучі і мінливі, вони вміють підлаштовуватися один під одного і зливатися в єдине ціле.

Скорпіон і Риби не просто розуміють один одного без слів, вони ще й переживають однаково. Звідси їхня дивовижна здатність залишатися на одній хвилі навіть під час сварок, які, до речі, тільки зміцнюють їх відносини.

Такі союзи розпадаються вкрай рідко. Розлучення для Скорпіонів і Риб на кшталт операції з розділення сіамських близнюків – вони можуть просто його не пережити. Пари дуже дорожать своїми відносинами і здатні зберігати вірність і відданість до кінця своїх днів.

Скорпіону і Рибам протегують найзагадковіші і незвичайні планети Плутон і Нептун, які наділяють своїх підопічних інтуїцією і деякими містичними здібностями. Але проявляються вони у кожного по-своєму: Нептун робить Риб задумливими і мрійливими, а Плутон обдаровує Скорпіона потужною енергетикою і великою внутрішньою силою.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Тому витає в хмарах Рибам йдуть на користь рішучість і енергійність Скорпіонів, а запальний Скорпіон знаходить спокій в тихій гавані спокійних Риб.

Незалежність Скорпіона, його впевненість в собі – це те, чого не вистачає самим Рибам, і в стосунках зі Скорпіоном вони розквітають, відчувають себе захищеними, їх ефемерний світ набуває чітких обрисів.

Але тихі-Риби не так прості, як може здатися на перший погляд. Хто-хто, а проникливий Скорпіон відчуває чортів в цьому тихому болоті за версту і з ентузіазмом кидається в нього з головою. Боязкість і сприйнятливість Риб підхльостують пристрасть Скорпіона, розпалюючи її до тієї самої температури, коли вона зігріває, не обпалюючи.

У любові ці чуттєві знаки переживають захоплення і справжню близькість. Їм настільки добре один з одним, що фізична сумісність Скорпіона і Риб в любовних відносинах є ще однією причиною залишатися разом.

І ложка дьогтю …

Все ж вона є.

Зіркам не потрібно радити цій парі, що робити, щоб зміцнити їх союз. Скоріше навпаки. Вони настільки злиті воєдино, що схильні відокремлюватися від навколишнього світу. Їм потрібно іноді дивитися на всі боки і стежити, щоб їх взаємне тяжіння не переросло в зацикленість і не вибудувала високу стіну між ними і їхніми близькими.

Підвищена емоційність Риб і Скорпіона диктує уважне ставлення до образ і проблем.

Розуміючи один одного інтуїтивно, ці знаки не завжди здатні взаємодіяти на рівні слів і вчинків.

Вони здатні вловлювати найдрібніші переживання партнера, але розуміючи, що щось йде не так, вони не вживають ніяких кроків, щоб виправити ситуацію, і очікують, що вона розсмокчеться сама собою.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Лякливим Рибам варто бути більш відвертими і відкритими зі своєю половинкою і не закривати свої почуття на замок, а Скорпіону – змиритися з тим, що він не завжди буває прав, і навчитися бути більш уважним. Цей зв’язок тримається на взаєморозуміння, і якщо перекрити доступ до емоцій, то тріщина між закоханими буде рости з кожним днем.

Пара сильна, поки може харчуватися один від одного: Риби – б’є через край енергією Скорпіона, а Скорпіон – душевним теплом і спокоєм Риб. І ігнорувати ці джерела ні в якому разі не можна. В іншому випадку Скорпіон почне сприймати делікатність і нерішучість Риб як холодність, а Риби почнуть віддалятися від нього, приймаючи напористість Скорпіона за агресію.

Скорпіон і Риби – один з найбільш гармонійних і романтичних спілок Зодіаку. Якщо закохані повернуться один до одного своїми кращими сторонами і навчаться спільно долати труднощі, то зірки гарантують їх любові довге і щасливе життя.

 • Камені-талісмани за знаками зодіаку (частина 1)
 • Новий гороскоп з 13 знаками Зодіаку: дати

Джерело: https://mistika.temaretik.com/1107216934075631807/edinoe-tseloe-skorpion-i-ryby-sovmestimost-v-lyubovnyh-otnosheniyah/

Сумісність скорпіонів і риб по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Сумісність: чоловік Скорпіон – жінка Риби

Якщо він скорпіон вона риби, це без перебільшення один з найкращих союзів. Партнери інтуїтивно добре відчувають один одного, і це напевно стане зрозуміло при першій же зустрічі.

Чоловік в такому союзі привертає даму сміливістю, витримкою і загадковим поглядом. Їм навіть деколи здається, що ось він – справжній джентльмен, який приховає їх від усіх негараздів. І через деякий час це припущення підтверджується.

Гороскоп сумісності скорпіона і риб показує, що в цій парі все йде за класичними законами жанру: він відмінно справляється з чоловічими обов’язками, а вона – зразкова жінка, берегиня вогнища, яка оточує улюбленого ласкою і турботою.

Звичайно, будь-яка ідилія періодично закінчується. Хлопець іноді теж може показати характер. За зовнішньою стриманістю ця людина може затаїти образу, а при нагоді він згадає навіть вельми давні події.

Читайте також:   Як помиритися з подругою: поради, покроковий план дій

Але риби намагаються не давати йому такої можливості – вони добре відчувають партнера і здогадуються, що в нього на думці.

До того ж ці дівчата завжди готові піти на поступку і принести вибачення, не будучи впевненими, що вони правда в чомусь винні.

А ще дуже хорошу сумісність скорпіонів і риб по знаку зодіаку може іноді затьмарювати прискіпливість дівчата і перепади її настрою.

Адже вона теж «собі на умі», і зрозуміти їх тонку душу дано не кожному. Але тут на допомогу приходить благородство партнера, який завжди дозволяє жінці залишатися жінкою.

Ось чому такий парі дійсно пощастить у коханні – а раз так, то все інше додасться.

Сумісність: чоловік Риби – жінка Скорпіон

Сумісність знаків скорпіон і риби хороша в будь-яких варіантах. Якщо пару склали чоловік риби і дівчина скорпіон, можна сказати, що такий шлюб дійсно полягає на небесах.

Риби напевно втратять голову від пристрасної і неймовірно привабливою дами, народженої під сузір’ям скорпіона. Це ваблять, таємничі жінки, яких часто називають фатальними дамами. Вони приваблюють своєю внутрішньою енергетикою і недоступністю. Ось чому чоловік буквально буде спійманий, як рибка в її ваблять мережі.

Майже відразу стане зрозуміло, що їм дуже легко разом – таке відчуття, ніби знали один одного вже давно.

Приємне спілкування, захоплюючі побачення, надзвичайно яскраві емоції та враження – все це буде сповна в такому цікавому союзі. Цікаво, що обидва партнери отримають все необхідне.

Чоловік отримає потужний імпульс розвитку, а дівчина буде тільки рада його успіхам. Виходить, що вони взаємно доповнюють один одного – але ж це і є міцна основа будь-якого союзу.

Такі продуктивні відносини напевно дозволять підкорити закоханим чимало висот – як в сімейному житті, так і в справах. Цікаво, що в цій парі може лідирувати і жінка, адже її партнер нічого не мають проти сильних жінок. Тому навіть в настільки некласичної варіанті сумісність знаків зодіаку риби і скорпіон буде досить хорошою.

Часом їх теж будуть потрясати конфлікти, причому з пилом до стелі – адже обидва партнери дуже емоційні, якщо не сказати – пристрасні. Але з роками таких жарких сцен буде все менше.

Ці двоє добре відчувають один одного і швидко пристосовуються до постійних перепадів настрою.

І навіть серйозні конфлікти не страшні цим героям, оскільки сила тяжіння між ними напевно переважить давні образи. До того ж партнери звикли довіряти один одному, незважаючи на деякі розбіжності і недомовки. Тому всі їхні сварки швидко зміняться справжніми хвилями любові, які зуміють зруйнувати всі перешкоди.

Сумісність в дружбі

У дружбі між представниками знаків також панує повна гармонія. Але тут є один цікавий момент – приятельські почуття між ними розвиваються досить довго. Справа в тому, що ні скорпіон, ні риби не стають друзями ось так просто і раптом.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Вони завжди відчувають свого товариша на міцність або просто тримають його на задньому плані «про запас». Тому якщо ці двоє і стануть друзями, то тільки через якийсь час. Зате це буде дуже надійний союз, адже все найкраще перевіряється роками.

Ділові відносини

У бізнесі сумісність партнерів теж дуже хороша. Вони охоче працюватимуть в команді, причому скорпіон часто займають належне йому місце лідерства, а риби і не будуть перешкоджати цьому.

Цілком можливо, що між представниками знаків зародяться не просто міцні ділові відносини, а й щира симпатія.

Ось чому вони зможуть побудувати і спільний бізнес, так і просто залишатися приємними колегами в одній компанії.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Астрологічна сумісність представників скорпіонів і риб дійсно одна з кращих. Партнерам належить виконати чималу роботу, щоб знайти ключі до серця один одного. Однак вони з готовністю візьмуться за це завдання. І обов’язково пройдуть шлях разом.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/goroskop-sovmestimosti-skorpion-i-ryby-chto-ozhidat-ot-otnoshenij

Скорпіон – Риби: сумісність в любовних відносинах

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Два цих знака – Скорпіон і Риби – віддані союзники, постійно підтримують один одного впевненість в успішному результаті вашої боротьби. Успіхи в бізнесі показують вашу ділову проникливість. Вас зближує і постійна готовність пуститися в романтичні пригоди. Якими будуть відносини Скорпіона і Риб?

Скорпіон – Риби: чи є сумісність?

Шлюб Скорпіон і Риби може бути воістину творчим. Вона енергійна і наполеглива. Звичайно, далеко не всі проблеми вашого партнера будуть дозволені. Але ви станете для нього джерелом високого натхнення.

Постійна турбота, яку ви проявляєте один про одного, дає вам відчуття безпеки. Ви врачуете рани один одного, отримані в минулому.

Поєднання знаків Скорпіон і Риби наділене сильним емоційним зарядом. Їх романтика просякнута таємничістю. Можливо, ви зустрілися при незвичайних обставинах.

Обидва водяні знаки утворюють глибокі психологічні зв’язки. Потреба в цьому спочатку навіть не усвідомлюється.

Кожен залежить від підтримки іншого. Скорпіон допомагає Рибам усвідомити себе і почати рух до мети. Риби нагадують Скорпіону, що віра сприяє подоланню сумнівів в собі.

Їх зв’язок створює теплу душевну атмосферу.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Як сумісні чоловік Скорпіон – жінка Риби

Чоловік-Скорпіон бачить в жінці-Рибах втілення своєї мрії. Її манера вести себе представляє різкий контраст його підозрілої обережності.

Жінка-Риби розумна. Вона демонструє свої почуття так само відкрито, як і свою сукню. Покірному Плутону чоловікові до душі, що покірна Нептуну жінка може розділяти його настрою.

Її не дратує його врівноважена мрійливість, а навіть начебто подобається їй. Вона інтуїтивно осягає його таємні почуття. Вона сподівається на майбутнє щастя, але вірить тільки фактам.

Йому нічого не варто розділити її віру. Чоловік-Скорпіон ламає голову, якими йдуть від серця словами завоювати жінку-Риб. Чи буде щасливим шлюб Скорпіона і Риб?

Це важке завдання, тому що у нього часто не вистачає слів висловити свої почуття. Його емоції глибокі й сильні, але він не завжди знаходить зв’язок між своїми почуттями і думками.

Йому до вподоби, як вона поводиться з ним. Здається, вона підтримує його ідеалізм. Він цінує людей як за ділові якості, так і за красу і сексуальну привабливість.

Розсудлива жінка-Риби здатна з’єднати їх світи. Вона знає, як впоратися з собою. Але ще краще вона знає, як впоратися з ним.

Жінка-Риби розуміє, що чоловік-Скорпіон сповнений протиріч. Її серце підказує, що він – чудовий коханець. Обидва готові обдарувати один одного чудовими скарбами своєї душі.

Щоб зберегти любов Скорпіона і Риб, треба тільки захотіти! Вона інтуїтивно розуміє, що він – саме той, про кого вона мріяла. Чоловік-Скорпіон платить їй любов’ю за любов.

Він пройшов багато доріг в пошуках щастя. Покірна Нептуну жінка шле йому привіт і схвалення. Вона ставить перед собою питання: чи готова вона разом з ним грати в гру, де треба брати і віддавати хабарі?

Це було б йому до душі. Він готовий ризикнути, якщо вважає ризик виправданим. Вона сподівається, що він розрізняє справу і любов. Посміхаючись, він демонструє свою чарівність. Їй подобається його впевненість.

Він зігріває її своєю увагою. Її приваблює те, що в свої амбіції він вкладає справжню пристрасть. Жінці-Рибам хочеться стати частиною того, за чим він відчайдушно ганявся все життя.

Його серце завоювати непросто. Не можна втрачати часу. Вона шле йому ясні послання. Їй хочеться запитати його: «Які твої почуття? Чи чесні твої наміри? » Вона чекає позитивної відповіді.

Нехай він нарешті стане самим собою!

Як сумісні жінка Скорпіон – чоловік Риби

Жінку-Скорпіона привертає творча пристрасть чоловіка-Риб. Якщо він береться за що-небудь, то віддається цьому цілком. Але чи однаково вони дивляться на життя?

Не можна сказати, щоб у нього не було амбіцій. Він цінує те, що можна купити за гроші. Покірною Плутону жінці не хотілося б, що він занадто захоплювався пейзажами по узбіччях дороги.

Захоплюючись занадто багатьом відразу, він даремно витрачає час. Вона не стримує його і дозволяє слідувати за мріями, які його долають. Просто їй хочеться, щоб він завжди був в зоні досяжності.

Жінка-Скорпіон любить усамітнення. Те ж саме вона читає в душі чоловіки, сяйво його очей подібно серпанку, що огортає океанські хвилі в сонячний полудень.

Покірною Плутону жінці хочеться, щоб він вірив їй. Він просить її про те ж. Їй подобається, що він не тільки розуміє точний сенс її слів, але і читає думки. Він плавно ковзає по її життя.

Їй би хотілося бути поряд з ним годинами, а розлучатися лише на мить. Чоловік-риби злегка переляканий енергією жінки-Скорпіона. Здається, вона може змусити завмерти все на світі.

Цікаво, як їй вдаються такі чудеса. Може бути, він просто приписує їй все це? Покірний Нептуну чоловік вважає, що краще ходити навколо настільки емоційного створення навшпиньки.

Скоро він розуміє, що вона прагне знайти любов і мир. Чоловікові-Рибам подобається її поведінка, що додає йому мужності. Йому хочеться показати їй, що він може бути настільки ж сильним.

Його беззастережна віра в неї змушує її посміхатися. Вона ясно бачить переваги і недоліки оточуючих. Йому б хотілося, щоб вона виділяла його з натовпу. Він зазначає, що вона високо оцінює його зусилля.

Покірна Плутону жінка поводиться так, як ніби в любові для неї немає таємниць. Чуттєвий чоловік-Риби знає не так уже й багато і не мріє бути разом з оповитою таємничістю жінкою-Скорпіоном.

Вона зробила іншим його світ, наповнивши його радістю і оновленими ідеалами. Ви можете написати сценарій, який задовольнить вас обох.

Кожному з вас хочеться грати роль, що дозволяє домогтися повного самовираження. Ви обдаровані уявою, за яким здатні слідувати далеко не всі. Шлюб Скорпіон і Риби непередбачуваний.

Ключова проблема в тому, щоб залишитися на тій же довжині хвилі, поки ви не оціните, який прекрасний шлюб Скорпіона і Риб і яке дивне подорож по життю ви зробили!

Чи буде це коротка екскурсія або довгий мандрування – не має значення. Насолоджуйтесь цієї хвилиною! Ви порушили один в одному захват, який пов’язав вас воєдино!

Знаки щедро діляться один з одним своєю сердечністю. Скорпіон і Риби не мислять існування без любові. Обидва швидко вловлюють настрої один одного. Ці партнери на одній хвилі.

Астрологи – про сумісність Скорпіона з Рибами

З книги Ольшевської Н. «Астрологія для жінок»:

 • Ви – Скорпіон, він – Риби: традиційно і теоретично це – чудовий союз знаків.
 • Але ви повинні бути одно зацікавлені в збереженні відносин (як і в союзі двох Скорпіонів), інакше Скорпіон почне вигадувати проблеми щодо таємних захоплень Риб, а Риби з радістю підхоплять ці фантазії і будуть насолоджуватися ними.
 • Незалежно від того, чи будуть Риби змінювати партнера, Скорпіон досить ревнивий, щоб непомірно роздути свої підозри.
 • З іншого боку, любов Риб до гри і інтриг може і справді штовхнути його на таємну зв’язок на стороні, а ви про це і не дізнаєтеся!
 • Але все ж, якщо ви зустрілися з такою людиною, інтенсивність емоцій, поезія і романтика у вашому житті змусять вас намагатися зберегти відносини.

Ви – Риби, він – Скорпіон: як і при інших поєднаннях водних знаків, це аспект «зв’язку в минулих життях». Тяжіння між вами виявиться таким сильним, що навіть розлучення не призведе до повного розриву відносин.

Коли його немає поруч, – ви часто ловите себе на думці про те, що він сказав би в тому чи іншому випадку; або відчуваєте, що він ось-ось подзвонить вам.

Остерігайтеся проблем, пов’язаних з ревнощами: ви можете роздути уявну або дійсну зраду до неймовірних розмірів.

Він може дати вам привід для занепокоєння почасти тому, що хоче подивитися, як ви себе поведете. Якщо ви відчуваєте, що надто терпимі, станьте наполегливіше: найгірше – проявити безхарактерність.

З книги Волинського С. «Астролюбовь»:

Ніжні Риби наполегливі у своїй пристрасті, але і вони можуть потерпіти крах, наштовхуючись на властиве Скорпіону недовіру до життя і бажання сховатися всередині себе.

Але як тільки ви зрозумієте, що вашій гордості Скорпіона або вашому становищу ніщо не загрожує і що Риби повні обожнювання, ви відчуєте величезне полегшення і звільнитеся від своїх підозр.

Крім того, всіх ваших секретів Скорпіона все одно не впізнати нікому – навіть Рибам. Захищені майже магічною силою своєї любові, два таких вдумливих знака разом зможуть протистояти всім примхам долі.

Це прекрасний любовний союз повинен вінчатися вірним шлюбом, при якому будуть забуті всі побоювання, такі властиві обом.

Любов і сумісність в парі Скорпіон – Риби

З книги Новосьолова Г. «Ваші любовні знаки»:

 1. «Люби мене, як я тебе», – таку пісню будуть співати ці двоє цілий день.
 2. Обидва вони – діти Води, і вони будуть купатися в море любові, до мозку кісток просочені вірністю, тая від чутливості, гойдаючись на ласкавих хвилях, попереджаючи кожне бажання один одного.
 3. Можна з упевненістю сказати, що це саме чарівне і таємниче поєднання двох екстрасенсів – найчутливіших знаків на зоряному небосхилі.

Трапляються такі жертви Купідона, що розуміють один одного без слів, на відстані, і ніякі телефони їм не потрібні! (Козеріг може позаздрити – скільки грошей вони економлять завдяки своїй телепатії!)

Риба живе в світі своїх мрій і фантазій, а Скорпіон може їх все втілити в життя, навіть якщо вона захоче зіграти головну роль в їх власному порнографічний фільм (передбачлива Риба спочатку закриє клітку з канаркою) або гуляти кожен день в кращих ресторанах міста.

Сексом Скорпіон і Риби будуть займатися в самому чуттєвому стилі. Для них головне – це атмосфера.

Читайте також:   Як відвести чоловіка з сім’ї: знак зодіаку, план перехоплення і змови

У спальні – і шовкові простирадла, і аромати запашних масел, – таке оточення надихає їх на солодкі муки любові. Сексуально вони можуть дуже запалювати один одного (в простирадлах можна знайти пропалені дірки!).

 • Якщо у Риби Венера в неортодоксальном Водолії, температура буде трохи нижче, але не настільки, щоб наш сексуальний Скорпіон проміняв свою пристрасну партнерку на грілку.
 • За межами спальні все може бути теж як «мільйон червоних троянд», тому що Скорпіон і Риби розуміють один одного.
 • Як і Рак, третій знак в цьому Водному тріо, Риба може, коли треба, поспівчувати своєму Скорпіону, підтримати його своєю ласкою і любов’ю.

Згадайте всі свої улюблені німі фільми – і ви побачите роман чоловіка – Скорпіона з Рибою, таємничої, блискучої, чудово небезпечною (і, звичайно, смертельно красивою!).

Ви і ойкнути не встигнете, як він заманить її в спальню. Їх сімейне життя буде Божественно гармонійна, наша Рибка буде доглядати за ним, а він – займатися своїми справами.

При зворотному розкладі буде трохи складніше (адже труднощі повинні десь бути, дорога?).

Підозрілої Скорпіоніхе може спасти на думку, що її дружок небайдужий до її подружці, навіть якщо він завжди мчить додому на всіх парах ( «А чиї це пари?» – запитає вона).

Однак в будь-якому випадку Риба і її «плутонієвий» партнер повинні бути досить сильними, щоб витримати напруження скорпіонові пристрасті. Інакше бідну Рибу буде кидати як уламок шлюпки у відкритому морі.

З книги Марини Горець «Астрологія щастя»

Між двома цими водяними знаками існує тяжіння. Вони миттєво і з рівною силою привертають один одного – без сумніву, це прекрасна пара.

Цілком розуміючи один одного, вони інтуїтивно вгадують думки і почуття партнера – не можна не дивуватися телепатії, що існує між ними.

Скорпіон може надихати Рибу діяти, а Риба знаходить в Скорпіоні свій ідеал. Обидва вони можуть обговорювати один з одним свої мрії, хоча і без особливої ​​необхідності – адже вони і так інтуїтивно знають про помислах партнера.

У зіткненнях точок зору або будь-яких інших спорах саме за рибами залишається остаточна перемога. Сюрприз? Так, це досить несподівано!

Іншою причиною розбіжностей можуть бути гроші. Риби люблять витрачати, і Скорпіон часто розцінює це як марнотратство – адже Скорпіон може бути скупуватий, а у Риб просто величезне серце – вони роздають гроші не рахуючи, всім і кожному.

Риби мало дбають про завтрашній день – предмет постійних роздумів Скорпіона. Отже, в даному союзі наявності прекрасна сумісність і чудова можливість вчитися один у одного.

Сумісність Скорпіона з іншими знаками:

Статті журналу starfate »Астрологія» Скорпіон – Риби: сумісність в любовних відносинах

Джерело: https://www.starfate.ru/ezo/goroskop_sovmestimosti_skorpion_ryby.html

Скорпіон і Риби: сумісність в коханні і шлюбі зодіаку

Тяжіння водних знаків здійснюється на рівні підсвідомості, а їх відносини являють собою більше, ніж любов: це спорідненість душ, захоплення на ментальному і фізичному рівні.

Їх пару об’єднує невидима нитка, вони розуміють один одного і переживають однаково, вони немов створені одне для одного, тому можуть залишатися на одній хвилі при будь-яких обставинах.

Ці двоє дуже дорожать відносинами, навряд чи вони зважаться на розлучення.

Скорпіон і Риби – ідеальна пара згідно з гороскопом, їх можна сміливо назвати половинками цілого. Сумісність цих представників водної стихії межує з магією.

Запальність і енергійність Скорпіона знаходить притулок для відпочинку в тихій гавані нерішучих м’яких Риб, які розцвітають під впливом Скорпіона, і їх світ набуває чітких обрисів.

Неймовірна емоційний зв’язок і інтуїтивне розуміння зміцнює їх союз. Текучі і мінливі, вони здатні підлаштовуватися один під одного і зливатися в єдине ціле.

Сумісність Скорпіона і Риб: єднання в бурхливому океані життя

Планети-заступники подружжя – Плутон і Нептун, самі незвичайні і загадкові, які наділяють людей містичними здібностями.

Нептун надає людині загадковості, а Плутон наділяє потужною енергетикою і внутрішнім потенціалом. Ці знаки – одні з найбільш романтичних спілок зодіаку.

 

Якщо вони продемонструють один одному найкращі сторони, і будуть спільно долати труднощі – щастя любові на довгі роки їм гарантовано.

Риби і Скорпіон відмінно взаємодіють, але не завжди вірно розуміють один одного. Скорпіон є домінуючим в парі в силу впевненості в собі, від нього виходить активність і рішучість у будь-яких питаннях; він радий взяти Риб під свою опіку.

Риби перед прийняттям важливих рішень схильні коливатися, тому більш стійкі люди стають підтримкою і авторитетом для них. Умова благополучного існування пари – чесність.

Скорпіон не пробачить брехні, а Риби схильні спотворювати інформацію навіть там, де це не має сенсу.

Розуміючи партнера на інтуїтивному рівні, Скорпіон необов’язково постарається піти назустріч і розчинити конфлікт. Поради Скорпіону: змиритися з тим, що він не завжди має рацію; бути більш уважним; зберігати емоційний зв’язок, без якої пара перестане існувати.

Обережним Рибам рекомендується бути більш відвертими, а не закриватися на замок. Важливо, щоб Риби мали доступ до б’є через край енергії Скорпіона, яка не ставала б агресією, а Скорпіон – до душевного тепла і спокою Риб, яка не здавалося б холодністю.

Можливі мінуси:

 • натхненність обох потребує творчого підходу, рутина згубно позначається на відносинах;
 • існує потреба в спільних захопленнях;
 • образливість є серйозною перешкодою в створенні відносин;
 • кожен намагається переробляти, перевиховувати іншого.

У любові і шлюбі пари не виключені серйозні конфлікти. Ініціатором психологічної війни стане Скорпіон, що пригнічує Риб. Він захоче зробити з них копію себе. Риби віддадуть перевагу замкнутися, і скоро підуть від вимогливого партнера.

Риба може впливати на одруженого Скорпіона, сприяючи його більш простим поглядам на життя. Скорпіон не допустить впливу слабших людей, він постарається довести партнеру його неспроможність. Риби стануть тривожними і почнуть плести інтриги. Рада Рибі – пристосовуватися і зберігати цілісність.

Поступово Скорпіон перестане реагувати на спроби змінити його світогляд і перейметься оптимізмом.

Скорпіон володіє суперечливою натурою. Індивідуаліст, що не визнає півтонів, труднощі лише роблять його сильнішим. Він прив’язаний до близьких, коло його спілкування обмежений.

Буває жорстоким, мстивим, недовірливим, підозрілим, довго пам’ятають образи. Владність переростає в диктат. У момент переповнення емоціями він здатний на руйнівні дії.

Основні риси Скорпіона:

 • скритність, загадковість;
 • суперечливість, емоційність;
 • розвинений інтелект;
 • підвищена інтуїція;
 • пристрасність;
 • сила духу;
 • чесність, відданість.

Їх характер також сповнений протиріч, вони схильні до перепадів настроїв, чужому впливу, піддаються емоціям оточуючих, мають прекрасну пам’ять і інтуїцією, даром передбачення. Прихильники мрій і фантазій. Чи здатні на співчуття і допомогу близьким.

Гороскоп описує їх як надмірно тривожних. Вони гнучкі, але це якість межує з безпринципністю. Уникають відповідальності, можуть вдаватися до брехні і лицемірства, бувають ненадійними. Лабільність психіки призводить до залежностей від алкоголю, наркотиків, азартних ігор. Потребують психологічної допомоги сторонніх.

Основні характеристики:

 • таємничість, загадковість;
 • розвинена інтуїція;
 • мрійливість;
 • чутливість, емоційність;
 • великодушність, вміння співпереживати;
 • покірність, адаптованість;
 • відсутність амбіцій.

У любовних стосунках пари немає відмінностей між любов’ю і сексом, і таке розуміння зміцнює їх союз. Скорпіону належить першість, з кожної зі сторін бажання іншого вгадуються на підсвідомому рівні з прагненням задовольнити їх. Активність зберігається протягом багатьох років.

Риби-жінки захоплюють Скорпіона фантазією і піддатливість, а чоловіки цього знаку – дозволяють розкритися, природно сприймають активність. Агресивність і пристрасть позитивно впливає на Риб, схильних до мазохізму. Коханці знаходять в сексі масу позитивного.

Відносини в бізнесі і на роботі залежать від положення і участі в процесі виробництва. Одностатеві представники знаків не мають проблем взаємодії, лідерство належить Скорпіону, Риби не проти, вони забезпечують емоційну підтримку.

Природно складаються стосунки на виробництві, де начальницьким виступає Скорпіон, а Риби добре спрацьовуються з ним в якості підлеглого.

Якщо Риби в позиції керівника – йому доведеться докласти зусиль, щоб усунути опір.

Інтриги і схильність до образ внесуть дисонанс у колективне співробітництво, але, в загальному, вони прекрасно розуміють один одного і з легкістю реалізують партнерські ідеї.

Жінка – лідер в парі, і це природно для обох. Чоловік не любить відповідальності, тому активність сміливою ініціативної жінки йому до душі. Партнерку під знаком Скорпіона влаштовує шанобливе ставлення чоловіка, який не прагне її пригнічувати і не критикує по дрібницях. При взаємному інтересі союз обіцяє бути міцним.

Сумісність у відсотках . Жінка Скорпіон і чоловік Риби створюють міцний союз з невеликими протиріччями. У любові відсоток сумісності дорівнює 90%, в шлюбі – 80%. Лідерство належить дружині, яка підтягує чоловіка до потрібного рівня.

Дівчина-Скорпіон вміє привернути увагу оточуючих і викличе справжнє захоплення у хлопця Риб. Партнерка цікава в спілкуванні, не обділена врівноваженістю і делікатністю. Молода людина відчує її внутрішню силу, що і підкорить його.

Хлопець стане напружено міркувати, чому ж йому залучити дівчину, і в цей час вона наблизиться до нього сама, щоб зав’язати знайомство.

Така партнерка виверткий у вирі будь-яких проблем, і її методи діяти вразять хлопця. Разом вони випробують глибокий комфорт.

Незалежно від того, чи присутній у відносинах любов, ці люди зможуть побудувати гармонійний союз. Обидва знайшли те, що шукали в житті.

У шлюбі – відмінна сумісність. У них утворюється чіткий розподіл ролей. Жінка сконцентрується на кар’єрі, а чоловік буде радий зайнятися будинком і дітьми. Це не означає, що він залишить роботу: цілком ймовірно, що його зайнятість виявиться часткової і буде доповнена творчим заняттям. Але основа сімейного доходу – заробіток дружини.

В інтимній сфері сумісність прекрасна, малоймовірно, щоб хтось шукав утіх на стороні. Але чоловік ревнує дружину, будь гідний суперник підкошує його впевненість в собі. Дружина знайде способи переконати його в реальний стан речей, але такі ситуації будуть виникати часто.

Брехня чоловіка Скорпіон-жінка розпізнає відразу, і вийшов з її довіри не зможе знайти його знову. Шлюб не розпадеться, розрив взагалі малоймовірний для цих знаків зодіаку, але жінка стане перевіряти будь-яку інформацію з вуст чоловіка.

Скорпіони заводять дружбу з меркантильних причин або при наявності сенсу, і Риби не викликають особливої ​​довіри. Вона віддасть перевагу йому будь-якого іншого, щоб посекретничати. Користь можлива лише з боку Риб, а дівчина налаштована на альтруїзм і благодійність.

Спілкування Риб і Скорпіона насичене, вони викликають симпатію один одного, і як тільки відносини досягнуто потрібного рівня – відразу перейдуть в любовні. Їх родинний зв’язок сприяє зближенню. Дівчина піклується про нього, отримуючи натомість не більше, ніж слова подяки.

На рідкість вдалі відносини в парі. Лідером стане чоловік, а жінка буде відчувати до нього подяку за його підтримку. У них немає особливих приводів для протиріч, що об’єднує стихія живить їх союз. Обидва наділені розвиненою інтуїцією, тому кожен розуміє значення слова або мовчання в потрібний момент. Конфлікти у них майже відсутні.

Відсоткова сумісність. Союз жінки Риби з чоловіком Скорпіоном – найбільш вдалий серед інших знаків зодіаку. Особливу енергетичний простір між ними забезпечує глибоку і міцний зв’язок. Сумісність у любові становить 100%, а в шлюбі – 90%.

У любові знаки утворюють ідеальну пару, Скорпіон є для Риб казковим принцом, сильним всередині, великодушним і впевненим у собі, і він з легкістю схиляє дівчину до спілкування з ним.

Обраниця отримує від нього абсолютну безпеку. Скорпіон не завжди делікатний, критика покриває його всюди, де б він не знаходився, але він стриманий по відношенню до своєї дівчини.

Вона викликає в нього зворушливі почуття.

Їм бракує повної довіри. Легковажність Риб, на думку чоловіка, змушує Скорпіона влаштовувати перевірки. Риби звеличують свої досягнення, перебільшують і змінюють факти з особистого життя, тому докази назавжди підірвуть довіру чоловіка.

У сімейному житті партнери знайдуть справжнє щастя. Це класична пара, де чоловік є годувальником, а дружина – берегинею вогнища. Їх любов взаємна і триває ціле життя.

Скандали не виникають без вагомих причин, і обидва партнери володіють достатньою кількістю благородства і такту, щоб вичерпати їх.

Грубості немає місця в їхньому спілкуванні, гнів вийде назовні лише в разі зради, але навряд чи з цим стануть грати.

У ліжку подружжя гармонійні, Скорпіон лідирує, дружина отримує максимум задоволення, і всіляко сприяє щастя обранця. Навіть через роки вони не перестають дивувати один одного нововведеннями.

Навряд чи у них відбудеться розлучення, і якщо все ж пара розлучиться, то з подачі чоловіка. Скорпіони – глибокі цінителі сім’ї, виявляють рідкісне сталість. Єдина причина розлучення – невірність.

Сумісність 50 на 50%, навряд чи вони відбудуться як друзі. Скорпіони взагалі не допускають поняття дружби між чоловіком і жінкою, і дівчина дуже приваблює його як особу протилежної статі, тому приятельські стосунки навряд чи складуться. Дружній стиль послужить прикриттям справжньої симпатії. Відносини швидко перейдуть з дружніх в любовні.

На відносини впливає не тільки Сонце, але і Місяць. Асцендент в земній знаку кого-небудь з партнерів дає не найкраще поєднання в цій парі; стихія повітря додасть більше фарб; вогненний знак додасть рішучості, що спричинить боротьбу за лідерство.

Джерело: https://doctorfeel.net/zodiac/compatibility/skorpion-i-ryby-sovmestimost.html

Сумісність РИБ і СКОРПИОНА

Риби і скорпіон чудово ладнають, але не завжди розуміють один одного. Скорпіон впевненіше в собі, а тому більш активний і рішучий. Риби довго коливаються перед прийняттям будь-яких рішень, тому тягнуться до більш сильним людям, які в цьому допоможуть.

Не важливо, які відносини пов’язують цю пару, в будь-якому випадку, домінувати буде скорпіон. Риби викликають у нього симпатію і бажання взяти їх під свою опіку, але тільки за умови чесності з обох сторін.

Скорпіон не прощає брехня, а риби схильні прибрехати навіть там, де в цьому немає ніякого сенсу.

Читайте також:   Як пережити розлучення з чоловіком або дружиною: способи виходу з ситуації

Чоловік РИБИ і жінка СКОРПІОН

У цій парі лідирує жінка, і це влаштовує обох. Чоловік риби намагається уникати відповідальності, тому в супутниці життя прагне собі вибрати рішучу і активну жінку, яка не боїться труднощів.

Представницю знака скорпіон влаштовує шанобливе ставлення з боку чоловіка риб. На лідерство він не претендує, по дрібницях не чіпляється. Якщо ці люди зацікавлені один в одному, їх союз буде дуже міцним.

♓+ ♏: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина скорпіон вміє привернути до себе увагу, а для хлопця риб вона особливо приваблива. Вона приємна в спілкуванні, врівноважена і делікатна. Внутрішню силу, яка від неї виходить, молода людина відчує відразу, і саме це йому в ній найбільше і сподобається.

Поки хлопець риби буде думати, як йому зацікавити дівчину, вона сама проявить ініціативу познайомитися ближче. З самого початку цих відносин буде ясно, що лідерство дістанеться скорпіона.

Нерішучий хлопець буде тільки радий такому повороту подій, для нього навіть найменші труднощі часом здається нерозв’язною.

Його улюблену проблеми не лякають, вона справляється з ними із завидною швидкістю, але методи її дій періодично будуть шокувати хлопця риб.

Зазвичай цим людям разом дуже комфортно. У дівчини скорпіона немає конкурентів в лідерстві, а хлопець риби з вдячністю користується результатами досягнень улюбленої. Навіть якщо в основі їх почуттів немає сильної закоханості, їм цілком достатньо буде і симпатії. Кожен з них знайшов в парі з іншим саме те, що шукав.

♓+ ♏: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Зазвичай в таких шлюбах з самого початку присутній чіткий розподіл ролей.

Жінка скорпіон присвячує себе кар’єрі, а чоловік риби займається будинком і вихованням дітей. Це не означає, що він зовсім не працює, як правило, у нього часткова зайнятість або творче заняття.

Так чи інакше, основний дохід в сімейний бюджет приносять старання його дружини.

В інтимному житті сумісність дуже хороша, навряд чи хтось із подружжя буде шукати пригоди на стороні. Проте, чоловік свою дружину ревнує.

У кожному її успішному знайомому протилежної статі чоловік риби бачить гідного суперника, тому що не є впевненим у собі людиною. Риби схильні багато перебільшувати, і скорпіон це розуміє.

Дружина знайде спосіб переконати чоловіка у своїй любові і вірності, але такі ситуації будуть виникати досить часто.

Чоловік риби часто боїться сказати правду, тому викручується як може, вдаючись до брехні. Дружина бачить його наскрізь, але сам факт обману їй дуже неприємний. Якщо чоловік один раз вийде з її довіри, зворотного шляху не буде. Шлюб від цього не розпадеться, але жінка скорпіон буде перевіряти будь-яку інформацію, що виходить із його вуст. Сім’ї риб і скорпіона розпадаються вкрай рідко.

♓+ ♏: У дружбі

Дівчина скорпіон звичайно дружить з людьми, якщо в цьому є якийсь сенс чи вигода. Хлопець риби не викликає у неї довіри. З представників всіх знаків зодіаку, він на першому місці сердь тих, з ким вона не буде занадто відвертим. Що ж до корисливого інтересу, він може бути тільки з боку хлопця риб, а в плани дівчини не входить самовіддана благодійність.

Якщо все ж риби і скорпіон багато спілкуються, швидше за все вони один одному симпатичні, але мова йде не про різностатевої дружбу. Як тільки обидва будуть готові, відносини з приятельських перейдуть в любовні.

Родинний зв’язок риб і скорпіона більше спонукає цю пару до зближення. В такому випадку хлопець риби стане предметом постійних турбот дівчата скорпіона, але натомість крім подяки навряд чи вона щось отримає.

Чоловік СКОРПІОН і жінка РИБИ

Відносини цієї пари складаються на рідкість вдало. Явним лідером у відносинах є чоловік скорпіон, а жінка риби вдячна йому за підтримку.

Серйозних приводів для розбіжностей не спостерігається, а об’єднує цю пару стихія води гарантує взаєморозуміння на рівні почуттів. Інтуїція, дійсно, розвинена у обох.

Кожен з них знає, коли треба замовчати, щоб не посваритися, тому такі пари майже не конфліктують.

♏+ ♓: У любовних відносинах

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – З усіх представників знаків зодіаку, хлопець скорпіон найбільш відповідає образу казкового принца, про який мріє дівчина риби. Йому не складе ніяких труднощів зацікавити собою дівчину.

Молода людина сильний духом, великодушний і впевнений в собі. З ним його обраниця буде себе почувати в цілковитій безпеці. Скорпіон не завжди делікатний, йому властиво грубо критикувати людей, але по відношенню до дівчини рибам він ніколи собі не дозволить такої поведінки.

Вона занадто беззахисна, тому викликає у нього найбільш зворушливі почуття.

Повної довіри, однак, між цими людьми не буде. Дівчина риби в очах свого улюбленого досить легковажна, тому він періодично буде їй влаштовувати всілякі перевірки на правдивість.

Рибам властиво прикрашати власні досягнення, розповідати неіснуючі факти зі своєї біографії, тому якщо молода людина хоча б раз зловить її на брехні, про подальше довірі з його сторін не буде й мови.

Дівчині рибам буде найобразливіше втратити коханого через таку дурість, тому у неї з’явиться серйозний стимул стати чесніше.

♏+ ♓: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Жінка риби і чоловік скорпіон в шлюбі можуть знайти сімейне щастя. Їх пару можна назвати класичною, де чоловік справляється з обов’язками добувача, а дружина є берегинею домашнього вогнища.

Взаємна любов такої пари, як правило, сильна і триває довгі роки. Подружжя без причин не сваряться, а якщо у них і виникають розбіжності, у обох досить такту і бажання, щоб залагодити це непорозуміння.

Властива грубість чоловікові скорпіона ніколи не поширюється на його дружину.

Побачити його в гніві вона зможе, хіба що, в результаті своєї зради, але навряд чи жінка риби буде ризикувати своїм сімейним станом у шлюбі з чоловіком скорпіоном.

В інтимному житті у подружжя повну згоду, лідирує як і раніше скорпіон. Дружина отримує в ліжку з чоловіком величезне задоволення, і все робить для того, щоб і він залишився задоволений. Навіть після кількох років спільного життя риби і скорпіон не перестають дивувати один одного чимось новеньким.

Розлучення для таких шлюбів – явище рідкісне. Якщо все ж пара розпадеться, то тільки з ініціативи чоловіка. Без причини скорпіони розлучаються, вони дуже дорожать сімейними відносинами і є на рідкість постійними людьми. Єдина обставина, яка може його підштовхнути до розірвання шлюбу – це невірність дружини.

♏+ ♓: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопець скорпіон і дівчина риби навряд чи подружаться.

Справа в тому, що скорпіони взагалі не вірять в дружбу між чоловіком і жінкою, а дівчина риби занадто йому симпатична, щоб обмежитися приятельськими стосунками з нею.

Цілком ймовірно, ця пара почне своє спілкування саме в дружньому стилі, але насправді причиною їх зближення буде взаємна симпатія. Такі відносини дуже швидко змінять свій характер, і з дружніх перейдуть в любовні.

Відео: РИБИ ♓Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-ryb-i-skorpiona

Сумісність Скорпіон і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Сумісність Скорпіона і Риб – стихії Води, що більш загадково і таємниче, більш невловимо і незбагненно, ніж поєднання стихій Вогню і Повітря. Риб і Скорпіонів магнетично притягує один до одного мовчазне і повне розуміння.

Я знаю Рибу і Скорпіона-Орла, у яких не було цього миттєвого розуміння, коли вони вперше зустрілися, і немає до сих пір. Але це через те, що Асцендент і Місяць у Орла в знаку Діви, в опозиції до Сонця Риб, не рахуючи інших несприятливих положень планет в їх гороскопах.

Проте через сприяють відносин між їх знаками Зодіаку вплив Скорпіона і Риб змушує їх дуже старатися зрозуміти один одного.

Навіть коли інші конфігурації планет послаблюють позитивний вплив їх знаків, вони все ж будуть прагнути до розуміння і зближенню, адже їм майже ніколи не загрожує ворожнеча або дисгармонія.

Неважливо, чи будуть вони батько і дитина, викладач і студент, двоє друзів, колеги, коханці або дружини, Риби і Скорпіон постараються налаштовуватися на свідомість один одного, подібно парі короткохвильових радіоприймачів, настроюються на одну хвилю.

Досить часто між ними встановлюється дивовижна телепатичний зв’язок, і одного разу з’ясується, що вони більше, ніж просто кивають один одному при зустрічі приятелі або випадкові знайомі.

Їх потужна астральна зв’язок не залежить від відстаней, географічних або часових вимірів.

Вони можуть знаходитися в класі, офісі або в будинку без видимих ​​ознак того, що усвідомлюють присутність один одного. Той, хто виявиться поруч з ними, зможе покластися, що вони навіть не помітили один одного, так як часто вони говорять дуже мало. Типові Риби і Скорпіон можуть розмовляти без слів, тому що обидва однаково мовчазні і чутливі.

Мати-Скорпіон часто знає (і не від інших), коли її син або дочка Риби в біді, і знає навіть – через що. І навпаки, роботодавець-Риби відчуває напругу свого службовця-Скорпіона і розуміє причину.

Риба і Скорпіон – коханці і подружжя (або друзі), навіть товариші по дитячих іграх – можуть відчувати радощі й прикрощі один одного. Вони черпають з мовчання один одного більше, ніж інші люди з розмови.

З цього ви можете зробити висновок, що у них не буде ніяких складнощів. На жаль, це не так: рай на Землі, хоча він коли-небудь і стане ближче, ще далекий.

Головна складність у відносинах Риби і Орла – проблема сильної і слабкої. Здогадайтеся, хто зазвичай виграє заключну партію, хто сильніший, а хто слабший.

Не бійтеся помилитися в своїх припущеннях, адже ви вже достатньо знаєте про астрологію.

Скорпіон сильніше, а Риба слабкіше? Ні. Як відомо, сильніше в цій парі спочатку здається Скорпіон. Стихія обох – Вода, а так як Вода – найсильніша з усіх стихій, це, означає, що обидва терплячі.

Додатково до цього у Скорпіона є вся влада Плутона, про яку я писала (або про яку ви чули або читали). Однак влада Плутона заснована здебільшого на «его». Людському «его».

Влада Нептуна (Нептун – правляча планета Риб) заснована на силі, яку ніхто не може перемогти, – на смирення.

Скорпіон, який, знайомлячись з Рибою, вважає, що він (або вона) зможе проковтнути цю бідну маленьку рибку тому, що він сильніший, буде здивований. А ви знаєте, як важко здивувати Скорпіона. Але можна. У змаганні в силі волі і в конкурсі на кращі сюрпризи Риба зуміє піднести несподіваний сюрприз, викликавши цим у Скорпіона справжній шок.

А тепер уявіть, що ви побачили справжнього скорпіона, в чем-то змагається зі справжньою рибою.

Хто з них, ви вважаєте, рухався б швидше і більш непередбачувано? Ви б, напевно, вибрали скорпіона як символічний приклад? Чудово! Ви на вірному шляху.

Хто з них може швидше зникнути, не залишивши жодного сліду: риба в воді йди орел в небі? Подивіться: риба зникла, а орел … Бачите точку, там, за тим хмарою? Погляньте в бінокль. Але не намагайтеся розглянути в бінокль рибу: бінокль не допоможе в океані.

Я сподіваюся, вони не сваряться через гроші. Але могли б. Типові Риби щедрі до неможливості, так само як Скорпіон, коли справа доходить до близьких друзів, сім’ї або будь-якого, кого керований Плутоном називає «гідним». Скорпіон безмежно щедрий з ними, але з кимось одним може бути скупуватий.

Риб насправді не цікавлять ті, кому вони надають благодіяння. Не всіх, але більшість людей Нептуна можна назвати послідовниками так званої «філософії яблуні».

Яблуня не питає тих, хто насолоджується її плодами: «А ви гідні? Ви друг або родич? », Потім не прибирає гілку, якщо бажаючий зірвати плід – чужинець. Яблуня щедро ділиться плодами з усіма по одній-єдиній причині: не віддаючи, дерево помре. Це приблизно те ж, що відчувають типові Риби.

Є щось в серці Нептуна, що висохло б і померло, якби хлопчикові чи дівчинці Рибам не дозволили вільно віддавати, коли їх душа спонукає зробити це, що трапляється дуже часто.

Більшість Риб не замислюється про завтрашній день. Здається, вони завжди турбуються про чужих нещастях не менше, аніж про свої власні.

Навпаки, будучи Постійним знаком, Скорпіон досить часто замислюється про завтрашній день. Він змушений це робити.

Сталість Скорпіонів змушує цих чоловіків і жінок (а також дітей) турбуватися про те, щоб завжди щось було приховано на чорний день.

Скорпіони мають звичку дивитися далеко вперед, щоб бути готовими до будь-яких лих, які коли-небудь обрушаться на них. Скорпіони вміють дивно точно відчувати прийдешні катаклізми, і, уявіть, їх майже ніколи не обманює передчуття.

Рибам, теж володіє телепатичні здібності, в чем-то переконати Скорпіона буде нелегко.

Хоча Риби менше метушаться через уявних нещасть в майбутньому, ніж люди Плутона, коли доходить до справді сильних передчуттів або інтуїції, Риби можуть втратити свою безтурботність і необачність і розділити занепокоєння Скорпіона. Це рідко, але буває.

Велику частину часу Риби думають, що Скорпіон піднімає бурю в склянці води.

Звичайно, бувають винятки, але можна помітити, що Скорпіон схильний до мовчання, за яким слідують періоди сумних роздумів, в той час як Риби схильні до розмов, за якими слідують періоди сумних роздумів. Це комбінація Нептуна і Плутона, яка або починається з розбіжності, а потім обертається схожістю, або починається в унісон (з роздумами) і закінчується розбіжностями.

Сумісність чоловік Риби і жінка Скорпіон – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Риби – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-skorpion-i-ryby-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *