Сумісність тільця: друзі, вороги, колеги і коханці

Астрологічні прогнози набирають все більшої популярності і це не випадково. Сумісність людей по зодіаку дозволяє відразу зрозуміти, чого слід очікувати від людини в дружбі, любові і просто в стосунках з оточуючими. Нижче розглянемо сумісність знаків Козеріг і Телець.

Зміст приховати

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Обидва знаки знаходяться у владі стихії Земля, що передбачає високий рівень взаєморозуміння, спільні цілі, хороший і міцний союз. У разі необхідності готові прийти на допомогу в будь-який момент, підтримати близьких, допомогти в починаннях. Для цих знаків важлива фінансова стабільність і вони докладають чимало зусиль, щоб досягти її.

владний Козеріг

Десятий за рахунком знак зодіаку, відповідає періоду з 22 грудня по 20 січня. Знаходиться під впливом планети Сатурн.

Людей, народжених під цим знаком відрізняють такі риси, як:

 • висока цілеспрямованість, вони йдуть тільки вперед, незважаючи на зовнішні подразники і перешкоди;
 • прагнення до влади;
 • рішучість, здатність йти по головах.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Незалежно від статі, Козероги ототожнюють собою внутрішню силу і мужність. Не існує проблеми, з якою б не впорався цей представник земної стихії.

Такі люди йдуть до останнього і обов’язково знаходять вихід з найскладніших ситуації, вони використовують всі ресурси свого мозку і в підсумку домагаються бажаного. Така сила духу часто стає каменем спотикання у відносинах з оточуючими людьми.

Козероги десь зарозумілі, горді, самовпевнені, що в свою чергу і дозволяє їм домагатися великих висот.

Контакти із зовнішнім світом – слабке місце Козерогів, що заподіює їм біль і душевні страждання. Людям з оточення представників даного знаку доводиться непросто, тому що Козероги зазвичай замкнуті в собі і насилу йдуть на контакт. По своїй натурі такі люди консервативні, вважають, що все нове, це добре забуте старе, насилу відкриваються змін.

реалістичний Телець

Другий серед дванадцяти знаків зодіаку. Період, відповідний знаку 21 квітня – 21 травня. Планета покровитель – Венера.

Характерними особливостями, що відрізняють таких людей від загальної маси є:

 • звичка за все добиватися своєю працею;
 • завзятість і сталість, яким можна позаздрити;
 • не вірять в долю і удачу, покладаються лише на власні сили;
 • з трудом сприймають допомогу від кого-небудь.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

За рахунок «приземленості», люди, народжені під знаком Тельця НЕ витають у хмарах, ставлять реальні цілі і досягають їх. Незважаючи на свій твердий характер Тельці характеризуються нерішучістю. Сім разів відміряй, один відріж – їх життєве кредо. Спонтанність в їх житті відсутня, а якщо і з’являється, то лякає.

Для земного людини велику роль грає чужу думку, Тельці часто намагаються бути тими, ким не є.

Чи готові віддати останні гроші за хороший, дорогий костюм, тільки щоб справити хороше враження.

Представники знаку Телець закоренілі консерватори, відкидають зміни, відповідно дуже віддані своїм друзям і родині. У них достатньо енергії, щоб відкривати в собі та інших нові грані.

Сумісність у любові

Тонка душевна організація Тельця, здатна розбудити в замкнутих Козерогах ніжні почуття. Сумісність у любові у Козерога і Тельця вище 90%. Такі люди утворюють міцний і міцний союз на довгі роки.

Партнери розуміють світ один одного, дивляться в одному напрямку і повністю віддають себе у відносинах. Вони не дивляться на світ через рожеві окуляри, але не позбавлені пристрасті в своєму житті.

Розберемо докладніше взаємини між цими знаками.

Жінка – Телець і чоловік – Козеріг

Якщо жінка Телець і чоловік Козеріг вступили в романтичний союз, то їх рішення було виваженим і обдуманим. Емоціям тут не місце. Партнери не йдуть на ризик і розглядають відносини виключно в довгостроковій перспективі.

Вони матеріалісти до мозку кісток, для них важливий достаток і життя на широку ногу, в цьому обидва знака схожі, тому ніяких непорозумінь з таких питань не виникає. Жінка весняного Зодіаку здатна поступатися, згладжувати гострі кути.

Чоловіки Козероги знаходять ці якості неймовірно привабливими, тому що по своїй натурі люблять владу. В цілому такий союз близький до ідеального.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Жінка – Козеріг і чоловік – Телець

Такі відносини мають більші перспективами. Ці представники земного знака розуміють один одного з півслова, в їх союзі панує мир і любов. Жінка знака Козеріг розважлива і відповідальна, часто відчуває страх і недовіру до чоловіків. Чоловік – Телець здатний огорнути її турботою і дати впевненість у завтрашньому дні.

Але у відповідь він хоче отримати від жінки відданість, можливо навіть в чомусь обмежити її свободу. Почуття власності і ревнощів грають в жилах такого чоловіка. Але для жінки Козерога це швидше гідність, ніж недолік, ревнощі для неї один з критеріїв любові.

Такі відносини відрізняються гармонійністю і розумним підходом

сексуальна сумісність

В інтимному плані у них така ж висока сумісність, як і в любовному.

Стримані в суспільстві, в ліжку Телець і Козеріг виявляються непоганими коханцями, пристрасними і чуттєвими.

Подивимося докладніше, що говорять зірки про сексуальний потяг цих знаків.

Жінка – Телець і чоловік – Козеріг

Особливості жінки – Тельця:

 • не здатна на шалені експерименти в ліжку;
 • чуттєва;
 • готова на 100% довіритися і віддатися партнерові.

Чоловік – Козеріг доповнює її своїми наступними якостями:

 • відповідає на всі прояви жінки;
 • сам не позбавлений ініціативності;
 • готовий приносити задоволення своїй партнерці.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

В інтимі жінка, незважаючи на деяку консервативність проявляє себе яскравіше. Чоловік в свою чергу це вітає і не залишається байдужим до її проявів. У звичайному житті він поводиться спокійно і розмірено, але не може встояти перед майстерною спокусницею знака Тельця. Всі розбіжності та суперечки цілком успішно вирішуються в ліжку, це дозволяє їм знайти ще більше розуміння один одного.

Жінка – Козеріг і чоловік – Телець

Жінка – Козеріг:

 • відкрита в своїх поглядах на інтим;
 • не боїться експериментів, але перша ініціативу не проявляє;
 • впевнена в собі, чим і приваблює чоловіків.

Чоловік – Телець:

 • відмінний коханець, про що і сам знає;
 • здатний відкрити свою партнерку з різних сторін;
 • поводиться досить розкуто і готовий до сміливих починань.

Повний збіг в сексуальному плані, їх інтимне життя різноманітна, сповнена почуттів і насолоди. Відіграє важливу роль у відносинах, дозволяє їм зблизитися на духовному рівні.

Чоловік в такому союзі бере на себе роль домінанта і успішно з нею справляється. Жінка готова підкорятися і не обмежена в фантазіях і різноманітності.

Для чоловіка важливо зробити приємність своїй партнерці, вона в свою чергу не залишається в боргу.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Сумісність в дружбі

Дружби не вийде. Дружити ці знаки можуть тільки на взаємовигідних умовах, незважаючи на схожість інтересів і поглядів. Швидше за все дружба переросте в романтичні відносини. Погляди на дружні відносини у цих знаків різняться.

Жінка – Телець і чоловік – Козеріг

Жінки – Тельці готові жертвувати своєю зручністю, щоб зберегти приятельські стосунки. Поступаються, заради щастя іншого. З них виходять прекрасні друзі, які завжди готові прийти на допомогу. Люди тягнуться до них, але ті в свою чергу не поспішають відкриватися людям. Їм потрібно достатньо часу, щоб підпустити когось до себе, відкрити свій світ іншим.

Але якщо вже у вас це вийшло, то будьте впевнені, що ви знайшли вірного і відданого друга. Чоловіки Козероги не готові дружити на шкоду собі, ділитися особистим часом. При дружбу з представниками цього знака можете не розраховувати на підтримку в емоційному плані. Козероги просто нездатні на це.

Ці знаки доповнюють один одного, і якщо прикласти деякі зусилля, то така дружба цілком можлива.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Жінка – Козеріг і чоловік – Телець

Навряд чи дружні зустрічі з жінкою Козерогом будуть частими, швидше за спілкування буде обмежено мессенджерами. Зазвичай вони дружать з тими, хто допоміг їм у важкий момент. Будучи прагматичними особистостями, вони не бачать сенсу в дружбі, заснованої на емоціях. Чоловікам Тельцям непросто в такому союзі, як би важко вони не відкривалися людям, але емоційна прив’язаність у дружбі важлива для них.

Сумісність у роботі

У ділових відносинах між Тельцями і Козерогами часто виникають суперечки і непорозуміння. Такий союз не можна назвати ідеальним.

Два твердих і впертих характеру зустрічаються на одній території і, як правило, це не призводить ні до чого хорошого. Однак, оточуючим це непомітно.

У суспільстві представники цих знаків показують себе стриманими і врівноваженими, ви ніколи не побачите їх агресію або невдоволення.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Тельцю і Козерогові не вистачає поступливості і дипломатичності. Вони відповідально ставляться до фінансів і вкладенням, тримають все під контролем. Їм необхідно приймати всі рішення разом, тоді такий діловий союз має право на існування.

Таким чином, Телець і Козеріг, незважаючи на складні характери утворюють прекрасний сімейний союз. Легко знаходять взаєморозуміння, але тільки не в ділових відносинах. Любовна сумісність прагне до найвищої позначки. Представникам цих знаків можна сміливо починати відносини, не боячись бути розчарованими. Такі союзи гарні для любові, але не для бізнесу.

Джерело: https://welady.ru/kozerog-telets-sovmestimost-znakov-zodiaka

Телець і Скорпіон: сумісність в дружбі, любові, шлюбі:

Телець і Скорпіон: сумісність характерів

В цілому у цих двох знаків дуже хороші перспективи, хоча певні складнощі у відносинах неминучі. Вони обидва мають достатню особистою силою, яка додасть відносинам феєричності, але в той же час здатна стати перешкодою, якщо Телець і Скорпіон не відчувають великого бажання зберегти їх.

Крім того, важливо збіг місячного і сонячного знаків – і тоді це буде справді блискучий союз, в якому кожен партнер збагачує іншого. Неважливо, творчий чи це тандем або любовні стосунки.

Якщо ж Сонце і Місяць знака не знаходяться в гармонії, то йому притаманні нетерпимість, душевна нестійкість і, отже, в парі вкрай сильних Тельця і ​​Скорпіона можлива сама непримиренна ворожнеча.

Але навіть в такому випадку вони можуть знайти спільну мову, якщо мають досить високим рівнем особистісного розвитку і готові втихомирювати свій егоїзм. Це ті самі вороги, які раптом усвідомлюють, що вони раді один одному більше, ніж іншим друзям.

Все тому, що Скорпіон і Телець – як дві половинки цілого, вони доповнюють один одного і дають партнеру якраз ті якості, яких йому не вистачає. Таким чином, на питання: «Чи сумісні Телець і Скорпіон?» не можна дати однозначну відповідь. В цілому у такої пари є всі можливості для дійсно успішних тривалих і доброчинних відносин.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Телець і Скорпіон: сумісність в дружбі

Як вже говорилося вище, в стосунках між цими знаками немає нудьги, вони можуть багато чому один одного навчити, і саме між ними можлива сама плідна і міцна дружба. Телець мріє бути таким же проникливим, вольовим і бачить людей наскрізь, як Скорпіон, а Скорпіону не вистачає земного тепла, яке випромінюють Тельці.

Так, Тельці не носять масок, як Скорпіони, їх розум може бути дуже сильним, але їм не дана напівмістична прозорливість і вміння відроджуватися з попелу, якими лякають і зачаровують Скорпіони. Однак бики мають природну стійкість, в тому числі і емоційної.

Вона може врівноважити Скорпіонів, блукаючих на стику двох світів, матеріального і духовного, схильних до пристрастям, які можуть їх нищити. Є й багато загальних якостей: ні Телець, ні Скорпіон не люблять, коли хтось лізе до них у душу без запрошення. Вони обидва однаково стримані, і вміють відмовляти допомогу, хоча і роблять це по-різному.

Цілком ймовірно, що вони скажуть «ні» один одному, поклавши край можливої ​​великій дружбі. Але це залежить тільки від них.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Телець і Скорпіон: сумісність в коханні

Телець і Скорпіон – це протилежні знаки, а значить, їх любовна історія точно не буде банальною! Між ними можливі самі болісні, але від того не менш прекрасні, або самі чудові стосунки – і ніякі інші. Любов і мир – ось символи Венери, яка управляє Тельцем.

Скорпіоном ж керує Плутон, що дає таємничість і пристрасність. Ось чому їх відносини повні любовних сюрпризів, цікавих поворотів, пристрасті, яка поглинає не тільки їх фізичну сутність, а й духовний світ.

У той же час мирний характер Тельця і ​​таємнича природа Скорпіона можуть вступити в конфлікт. Це виражається, звичайно, не в биття посуду – ні Телець, ні Скорпіон не схильні до дешевої екзальтації. Їх сварка – це горде мовчання, крижаний голос, повернені один до одного спини.

Читайте також:   Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Втім, вирішення конфліктів в такій парі цілком і повністю залежить від їх волі.

Так, обидва знака виявляють досить егоїзму: Телець – за схемою «я не розумію, чого ти хочеш, чогось дивного і захмарного, тому не буду це робити», а Скорпіон – за правилом «я прекрасно розумію, чого ти хочеш, але робити буду тільки по-своєму ». Але в будь-якому випадку і той, і інший можуть проявити і гнучкість, і поступливість, адже це знаки стихій, які несуть в собі жіноче начало.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Телець і Скорпіон: сумісність в шлюбі

Шлюб між ними оцінюється як дуже перспективний, хоча про це скаже не кожен індивідуальний гороскоп. Скорпіон і Телець – це протилежності, яких нестримно тягне один до одного, проте полярність їх характерів може привести до ворожнечі і важковирішуваними конфліктів. Проте обидва знака надійні, постійні, стримані.

Якщо вже вони зважилися укласти шлюб, то можна вважати, що покладено початок дійсно міцному союзу. З боку вони справляють враження спокійної пари, але кожен сторонній відчуває, яка сила прихована за цією зовнішньою безтурботністю. Випадкові зради – це не їх проблема.

Скорпіон привносить в фізіологію весь свій містицизм і наділяє секс особливим сакральним змістом, що робить випадкові зв’язки нецікавими й непотрібними йому, а Телець уміє знаходити різні відтінки пристрасті з одним партнером, точно так же, як квітка не відчуває нудьги, виростаючи на одному і тому ж місці з року в рік.

Основна складність, з якою зіткнуться Скорпіон і Телець – це відновлення відносин після сварок, які протягом довгих відносин неминучі. Ні той, ні інший не вміють прощати. Більш того, це не завжди можна помітити. Скорпіон сховає свої образи за маскою, але радість звільнення від них йому невідома. А Телець до крайності упертий.

На цьому грунті з роками можуть з’явитися гіркоту, незадоволеність, відчуження і, врешті-решт, ненависть, яка призведе до повного розриву. Якщо ж партнери готові працювати над собою, то їх чекає тривала і незгасна пристрасть не тільки тіл, але і їх душ, пристрасть, яка здатна перевернути гори.

Джерело: https://www.syl.ru/article/82163/telets-i-skorpion-sovmestimost-v-drujbe-lyubvi-brake

Дружба з Тельцем

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Багато хто готовий вважати Тельця своїм другом, а ось він не поспішає підпустити вас ближче. Просто Телець недовірливий і не належить до натурам захоплюються. Він нелегко сходиться з людьми – звичайно, якщо мова йде про справжню дружбу. Швидше за все, вам доведеться пройти перевірку часом, щоб Телець остаточно переконався, що вам можна довіряти.

Але вже якщо він визнає вас своїм другом – ви дійсно можете на нього розраховувати. Він уважно вислухає вас, дасть зважений рада, може навіть допомогти діями або грошима. Хоча з грошима може вийти невелика заминка. Не те, щоб Телець був скупий.

Просто він витрачає гроші неохоче. Якщо ви позичили у нього якусь суму, обов’язково прослідкуйте за тим, щоб вчасно повернути її. Інакше ви втратите повагу вашого друга.

А якщо ви не повернете кілька сум поспіль (навіть не особливо великих), то можете помітити, що Телець відноситься до вас значно прохолодніше.

Сам Телець рідко просить в борг. Зазвичай він досить розважливий, в тому числі і у фінансовій сфері. Взагалі, до грошей він ставиться дуже бережно. Якщо він дізнається, що його знайомий він розтратив гроші в казино, або просто бездумно викидає їх на вітер, то швиденько викреслить розтратника зі списку потенційних друзів.

»Чоловік Телець в любові
»Жінка Телець в любові
»Гороскоп кар’єри Тельця

Якщо ви хочете, щоб ваша дружба з Тельцем була довгою і міцною, вам доведеться навчитися мистецтву дипломатії. Тельці дуже вперті і люблять наполягати на своєму. Намагатися переспорити їх – справа абсолютно марна.

Вам залишається або погодитися з їх думкою, або потихеньку повернути справу так, щоб ви обидва виявилися у виграші. Тільки не намагайтеся його обдурити! Розлючений Бик здатний на такі вчинки, про які сам згодом пошкодує.

Тому просто не давайте йому приводу.

Телець буде почувати себе комфортно з тими друзями, які його не «напружують». Після виконання важкої і відповідальної роботи йому необхідні періоди відпочинку і спокою. У такий годинник його не можна турбувати. Його відпочинок можна назвати пасивним.

Посидіти перед телевізором з пляшкою пива або погортати журнал – комусь це може здатися нудним, але саме так Телець набирається сил. І вам не варто баламутити це сонне царство. Відпочивши, Телець з радістю відправиться з вами куди-небудь розважитися.

Звичайно, якщо це не буде занадто ризиковано або зухвало. Тельців не можна назвати шукачем пригод. Всі його розваги досить «приземлені» і завжди в рамках дозволеного.

Ідеально, якщо ви будете захоплюватися одним видом спорту – на цьому грунті ви зможете стати справжніми друзями!

Тельці люблять неспішні розмови по душам. Надто балакучі особи їх стомлюють. Також їм не подобається занадто бурхливе вираження емоцій. «Все повинно бути в міру», думає розсудливий Телець. Як правило, вони сходяться з людьми, схожими характером на них самих.

Цікаво, що Тельці часто бажають дружби з «можновладцями», або просто з тими, хто стоїть вище їх на соціальних сходах. Чи можна вгледіти в цьому чистий розрахунок? Практично ні. Просто Телець захоплюється чужою силою характеру, наполегливістю, удачливістю.

Правда, Тельці не завжди знають, як дістати таких друзів.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Сумісність Тельця з іншими знаками Зодіаку:

Телець і Овен дружба: Обидва вперті до остраху і рвуться в лідери. Якщо їм вдасться приборкати ці якості свого характеру, то разом зможуть домогтися багато чого.

Телець і Телець дружба: Прекрасне взаєморозуміння, можлива міцна дружба. Єдине, що може дещо затьмарювати дружбу двох Тельців – це нудьга.

Телець і Близнюки дружба: Близнюк буде постійно дратувати свого повільного і прагматичного одного. Та й гумор у них абсолютно різний. Вони навряд чи зрозуміють один одного.

Телець і Рак дружба: Чудове партнерство, де обидва – і Телець і Рак – відчувають себе затишно і защіщено.Рак зуміє розважити Тельця саме так, як треба.

Телець і Лев дружба: Постійні сварки і конфлікти: через владу, через гроші. Лев вважає Тельця занадто «гальмівним». А насправді Льву варто було б повчитися у Тельця терпінню.

Телець і Діва дружба: Два земних знака завжди зрозуміють один одного. Цей союз буде міцніти з кожним роком і обіцяє вигоду кожній стороні. Особливо добре їм вдаються розумні компроміси.

Телець і Ваги дружба: Телець буде зачарований Терезами, але, на жаль, ніколи не зможе на них покластися. Незважаючи на гадану спільність інтересів, цю парочку чекають численні розбіжності.

Телець і Скорпіон дружба: В основі дружби буде лежати взаємна повага і захоплення. Два сильних характеру, вони багато можуть дати один одному .. І вже точно подолають будь-які перешкоди.

Телець і Стрілець дружба: Навряд чи Стрільця вдасться завоювати не тільки дружбу, але хоча б увагу Тельця. Надто вже вітряним і легковажним здається Стрілець. А Тельці не люблять ризик.

Телець і Козеріг дружба: Ця дружба триватиме все життя. Їм добре разом домагатися будь-яких матеріальних цілей, вести бізнес. Але і побутові відносини будуть просто чудовими.

Телець і Водолій дружба: Водолія просто не потрібна така міцна дружба, яку може запропонувати йому Телець. Крім того, Водолій постійно вислизає і не зможе дати Тельцю відчуття надійності.

Телець і Риби дружба: Телець може взяти «шефство» над рибами, тобто допомагати їм у подоланні життєвих труднощів. Він оцінить чуйність і доброту Риб, але фінанси їм довіряти не стане.

© Успенська Олена спеціально для сайту АстроЗодіак

© копіювання заборонено

Джерело: http://astrozodiac.ru/druzhba-s-telczom

Яка сумісність у пари Телець і Телець?

Жінка і чоловік, народжені під знаком Тельця, здатні дружити, любити і створювати сім’ю. У них може вийти відмінний спільний бізнес, разом їм цікаво і комфортно. Стихія Тельця – Земля, яка обдарувала цей знак Зодіаку розважливим розумом, залізною логікою, прагненням до розвитку і любов’ю до затишку, гармонії і красі.

Пара Телець і Телець – чудові коханці, які завжди знають, чого хоче їх половинка. Це показові сім’янини і мудрі батьки, впевнені в своїх силах підприємці, успішні партнери.

В цілому, тандем Телець і Телець практично не має недоліки, якби не одне маленьке «але».

Це впертість і консерватизм, які іноді вносять в розмірене життя пари неприємні емоції, пов’язані з небажанням поступатися.

 • Таблиця сумісності пари Телець і Телець:
 • У любові – 70-85%
 • У сім’ї – 65-80%
 • У дружбі – 75-90%
 • В роботі – 80-100%

Телець жінка і Телець чоловік в любові

Більшість представників цього знака Зодіаку є досить пасивними людьми, які не люблять різких змін. Тому, під час перших зустрічей Телець чоловік і Телець жінка будуть ретельно придивлятися один до одного, і спочатку можуть не проявляти жодних почуттів.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Love is …

Їм знадобиться певний час, щоб зрозуміти, що вони однаково мислять і їхні інтереси збігаються. Після цього між ними може виникнути дуже міцне почуття. Згодом пристрасть вщухне, але Тельці навіть і не подумають про те, щоб змінити партнера. Як правило, шлюб між представниками цього знака може тривати багато років, можливо, все спільне життя.

Проблеми в стосунках між ними можуть виникнути через властивого всім Тельцям впертості. Якщо виникне сварка або конфлікт, то ніхто не захоче визнавати себе винним і робити перший крок до примирення. Буде потрібно значну кількість часу, щоб хтось із цих диваків все-таки зважився зробити перший крок.

Тельці повинні допомагати своєму партнерові стати краще. Для цього їм варто більше часу проводити разом.

Кожен з них повинен вміти підштовхувати свого партнера до дій, якщо хоче різноманітності в стосунках.

Чоловік обов’язково оцінить, якщо його жінка буде вставати з ним щоранку і годувати його улюбленою їжею, а після повернення додому вислуховувати всі його проблеми і давати мудрі поради.

Ще дуже важливо, щоб жінка Телець завжди довіряла чоловікові Тельцю і демонструвала, що безмежно вірить в нього. Це буде ідеальна мотивація для будь-яких звершень! Як відомо, окрилений Телець здатний перевернути гори і домогтися будь-якої мети, якщо буде знати, що в нього вірять і люблять.

Висновок: в любові висока сумісність .

Телець жінка і Телець чоловік в шлюбі

Якщо два Тельця вирішать офіційно узаконити свої стосунки, то у них є всі шанси прожити довго і щасливо багато років. Навіть якщо в шлюбі будуть якісь проблеми, вони вважатимуть за краще зберегти союз, а не шукати іншого партнера.

Як правило, жінки і чоловіки Тельці відмінно ладнають між собою. Однак у них можуть виникати дрібні домашні конфлікти, через різних поглядів на колір килима або на те, яку квітку повинен стояти в кухні. Вся справа в тому, що Тельці обожнюють красу, але у них може не збігатися бачення прекрасного.

Це цікаво ! Качечки мандаринки охороняють сімейне щастя і подружню любов.

Зазвичай, у пари виходить розмірений і спокійний союз. Чоловік Телець займається видобутком грошей і забезпеченням гідних життєвих умов, а жінка Телець виступає для нього опорою в будь-якій справі, не забуваючи готувати чоловікові смачну їжу і стежити за чистотою його речей. Це буде ідеальне поєднання, де кожен займається виключно функціями, покладеними на нього, і не заважає своєму партнерові.

Тельці – досить передбачувані люди, тому вони добре розуміють, чого хоче партнер, і який сюрприз йому сподобається. Однак вони не схильні змінювати свої переваги і звички, а якщо намагатися на них тиснути, то може виникнути конфлікт. Але рано чи пізно хтось із них все ж зробить перший крок до примирення і відносини відновляться.

Тельцям категорично не подобаються будь-які зміни, тому вони будуть робити все можливе, щоб зберегти свій шлюб. Адже в разі розриву їм доведеться виходити із зони комфорту і шукати нового партнера, а більшість Тельців такий поворот подій не влаштовує.

Читайте також:   Як закохати в себе дівчину по листуванню: добірка ідей і порад

Згодом їх шлюб стане тільки міцніше, а почуття сильніше. Через 10 років вони будуть точно так же поважати і любити один одного, як і на початку відносин. Варто відзначити, що Тельці дуже ревниві, вони можуть влаштувати сцену ревнощів навіть через невинної СМС листування з колегою, оскільки вважатимуть це зрадою.

Представники цього сузір’я складуть відмінну пару, оскільки однаково цінують сім’ю і домашній затишок. Вони з величезною радістю сприймуть появу на світ дітей. Однак будуть прагнути до появи первістка забезпечити свою сім’ю стабільним достатком і пристойними житловими умовами.

Висновок: сімейні відносини між знаками прекрасні.

Телець жінка і Телець чоловік в дружбі

Різностатеві представники цього знака Зодіаку зможуть дружити все життя. Тельці щиро віддані один одному і завжди прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації. Це практично зразкова дружба, де обидва людини дорожать теплими відносинами.

Тельці можуть не бачитися довгий час, але все одно зберігають міцну дружбу. Оскільки знають, що в будь-якій складній ситуації у них є один, який завжди надасть допомогу. Слід зазначити, що Тельці звикли багато працювати і домагатися своїх цілей, тому вони легко зможуть надати фінансову допомогу своєму товаришеві.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Серйозно?

Під час кожної зустрічі Тельці будуть щиро радіти, побачивши один одного. Їм завжди буде, про що поговорити, і що обговорити. Тельці чесно і щиро говорять своїм друзям, що думають з приводу будь-якої ситуації.

Якщо чесно, то проблеми у відносинах між друзями Тельцями (незалежно від статі) можуть бути. У них іноді трапляються невеликі конфлікти через природного впертості, властивого цьому знаку Зодіаку. Однак Тельці розумні і швидко приходять до примирення.

Телець відрізняється стабільністю і вірністю, він завжди буде на боці свого друга, навіть коли всі інші відвернуться. Природно, що один це оцінить і знайде підходящий випадок, щоб подякувати за це. Їх дружба здатна пройти будь-які випробування. Навіть через 20 і 30 років вони будуть точно так же віддані один одному, як і на початку дружби.

Висновок: ймовірність дружби висока.

Телець жінка і Телець чоловік в роботі

Згідно з астрологічним гороскопом, Тельці дуже наполегливі і звикли завжди добиватися поставлених цілей. Тому, якщо вони об’єднають свої зусилля, то з них може вийти відмінний дует, який заряджений на успіх. Тельці (як чоловіки, так жінки) дуже відповідально і уважно ставляться до своїх обов’язків, вони звикли працювати в одному ритмі.

Тельці відповідальні, вони є ідеальними виконавцями, тому з легкістю зможуть втілити в життя найскладніший план.

Їх кредо – зробити ще краще, ніж було заплановано! Єдина заковика полягає в тому, що цій парі може не вистачити креативу. Тельці готові реалізовувати розроблені плани, але не звикли генерувати ідеї.

Однак для цього у них є інші співробітники або колеги, які зможуть творчо підійти до питання.

Тельці вміють справляти враження на оточуючих, тому вони спочатку зав’язують дружні довірчі відносини зі своїми партнерами, які будуть щиро раді вести з ними справи.

Між Тельцем чоловіком і Тельцем жінкою можуть виникати незначні конфлікти, але вони запросто усувають всі непорозуміння, коли розуміють, що це шкодить спільній роботі. Чим більше вони будуть працювати в зв’язці, тим краще розумітимуть один одного.

Згодом вони навчаться страхувати і допомагати один одному без слів.

Якщо Тельцям буде доручено контролювати дії і керувати трудовим колективом, то можна з упевненістю сказати, що такого колективу пощастило. Вони розділять між собою провідні функції, і кожен займеться безпосередньо своїми обов’язками, щоб не заважати колезі.

Природно, що вони зможуть створити зразково-показовий трудовий колектив, якому буде не страшна будь-яка аудиторська перевірка або ревізія. Між собою Тельці, що працюють в одній команді, вважають за краще мати дружні відносини.

У будь-якій ситуації вони будуть знати, коли можна проявити свою дотепність і «підколоти» колегу, а коли краще тримати язик за зубами.

Висновок: прекрасна сумісність в роботі і в бізнесі.

Джерело: http://vse-talismany.ru/sovmestimost-telec-i-telec

Телець і Терези – сумісність в різних життєвих сферах

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Що вийде, якщо з’єднати два знака, керованих планетою любові? Союз, повний романтики і ідеалізму? Або такі відносини – все одно, що повітряні замки? Для Терезів і Тельця, для яких тяжіння може бути миттєвим, астрологічний прогноз цілком сприятливий, хоча і з деякими «але».

Телець і Терези – сумісність в коханні

Відносини між Тельцем і Терезами – це виклик для кожного з них, обидва знака керовані Венерою, але представляють різні її властивості:

 1. Телець любить комфорт і годиться на почуття дотику і смаку.
 2. Ваги – жадають краси і покладаються на свої зір і нюх.

Якщо між цими двома виникло тяжіння, вони можуть зійти з розуму від любові, але часто проявляють обережність перед вступом в романтичні відносини. Телець часто скритний і не залишає Терезам можливості дізнатися себе, а Терези занадто довго стурбовані пошуком недоліків. Керовані Венерою, Телець і Терези сумісність високу показують зі знаками, керованими Марсом:

Але це не дає однозначно негативної відповіді на питання, чи сумісні Телець і Терези. Вони як деякого роду протилежності можуть врівноважувати один одного:

 1. Телець допоможе вагається Терезам бути твердими і рішучими.
 2. Ваги відкриють Тельцю різні боки проблеми і вбережуть від прийняття поспішного рішення.

Телець і Терези – сумісність в шлюбі

Телець і Терези мають багато спільних інтересів. Обидва романтичні душі, люблять і цінують мистецтво. Якщо Телець і Ваги створять сім’ю, їхній будинок буде теплим і затишним, ідеально відповідним для домашніх урочистостей. Чудовий на вигляд союз! Що ж ховається за ширмою? Щоб зрозуміти, як поєднуються два знака Ваги Телець насправді, варто згадати, до яких елементів вони належать:

 1. Телець – знак Землі, мислить спокійно і логічно.
 2. Ваги – повітряний, постійно базікає про все, що на умі. Телець знаходить це дратівливим.

Коли земля зустрічає повітря, виникає піщана буря. Приблизно так можна описати союз «жінка-Терези чоловік-Телець». Вона кардинальний і активний знак, завжди в русі і маю багато ідей, впертість Тельця може її сильно засмутити. Цей конфлікт між фіксованим знаком (яким є Телець) і кардинальним лежить в основі проблем, пов’язаних з їх сумісністю.

Міфічний архетип Терезів – ідеаліст: для них все має бути бездоганно. У відносинах вони постійно намагатимуться поліпшити життя пари, матеріальну і емоційну. Ваги зациклюються на тому, яким все могло б бути і має бути. Телець ж абсолютно реально дивиться на те, що відбувається в житті.

Сумісність Тельця: друзі, вороги, колеги і коханці

Телець і Терези – сумісність в сексі

Телець і Терези в сексі мають точки дотику, але у кожного свій підхід до Венери як до планети сексуального задоволення. Вся справа в піднесених планетах:

 • у Тельця – Місяць;
 • у Терезів – Сатурн.

Телець піклується про емоції і ніжності сексуальних відносин, Ваги хочуть хорошого і тривалого сексу. Як би вони не відрізнялися, все ж і Телець, і Терези керовані планетою любові, і їх тягне один одному.

Вони здатні залагодити свої розбіжності і спробувати дізнатися про «іншій стороні Венери» замість того, щоб чекати неможливого один від одного.

Обидва ніжні коханці, і при достатньому терпінні можуть створити прекрасний союз.

Телець і Терези – сумісність в дружбі

Телець і Терези сумісність в дружбі мають високу, спілкування між цими двома знаками виглядає так, як якщо б дві частини одного цілого зустрілися. Витончена природа тягне обох до мистецтва і культури.

Загальні бажання і цілі призводять до формування тісної дружньої зв’язку. Однак ця подібність інтересів може не проявитися відразу – на перший погляд воно не помітне.

Але чим більше Телець і Терези будуть пізнавати один одного, тим більше спільних інтересів виявлять, що розвине взаємне захоплення.

Телець і Терези – колеги

Наскільки сумісні Телець і Терези на роботі і в бізнесі? Як бізнес-партнери вони можуть зіграти чудову партію.

Разом здатні знайти незайняту нішу і потрясти ринок успішним продуктом або послугою. Як колеги, що працюють в одній компанії, вони навряд чи стануть ворогами, але не будуть і близькі.

У кожного своє розуміння важливості роботи, і це змушує їх з побоюванням ставитися один до одного:

 • для Тельця важливі стабільна заробітна плата і комфортні умови праці;
 • Терезам потрібно розвивати взаємини в колективі.

Джерело: https://womanadvice.ru/telec-i-vesy-sovmestimost-v-razlichnyh-zhiznennyh-sferah

Кращі друзі Тельців, на думку астрологів і згідно особистого досвіду

Тельці – одні з найбільш «зручних» і хороших друзів з зодіакального списку. Однак, на жаль, не кожен знак зійдеться з ним ідеально. У статті ви дізнаєтеся про тих, хто зможе стати з Тельцями кращими товаришами.

Телець – прагматичний і впевнено стоїть на ногах знак. Тельці рідко бувають в стані фінансового краху. Вони постійно мають дохід, хоча не завжди великий. Дружити з Тельцями приємно, тому що вони чуйні, цікаві співрозмовники, тактовні і вміють вислухати.

Хто підійде Тельцю в дружбі

Скорпіони

У Тельців відмінна сумісність зі Скорпіоном . Обидва цілеспрямовані і активні в досягненні своїх бажань. Їм завжди буде про що поговорити. Спільне дозвілля у цієї парочки яскравий і захоплюючий.

Найцікавіше, що яскраво вираженого лідера в дружнє парі немає. Скорпіон скоріше лідирує в емоційній сфері, він може з легкістю запалити Тельця і ​​надихнути на якусь справу, навіть ризикована.

Але Телець, в свою чергу, врівноважує Скорпіона, стримуючи його бурхливі пориви, і своїм більш спокійною вдачею дарує тому стільки необхідний спокій.

раки

Телець і Рак – непогані союзники в дружньому партнерстві. Обидва ці знака досить схожі. Рак і Телець прагматично дивляться на багато речей, їх тягне до стабільності і комфорту. Практично ніколи вони не залишаються на мілині повністю.

Багатьом з нас варто повчитися у Раків і Тельців вмінню економити і накопичувати заощадження. Дружнє спілкування проходить тихо і іноді навіть сумно, як може здатися сторонньому погляду. Але найважливіше, що їм подобається такий темп спілкування.

Козероги

Телець і Козеріг подружаться, як тільки знайдуть спільні теми для обговорення. Рогаті йдуть до своєї мети до останнього, але трішки різними шляхами.

Козеріг – упертий і наполегливий. Телець теж володіє схожими характеристиками, але має більш стриманий характер. Іноді Козерогу буде здаватися, що перед ним мимрить, але при необхідності рішучих дій, Телець приємно здивує Козерога.

В цілому, така дружба має прекрасні шанси на розвиток і процвітання.

риби

Тельці і Риби знайдуть один в одному тихий причал, якого іноді так не вистачає в суворому ритмі життя. Ці знаки не люблять суєту і галас. Така дружба стане порятунком для пошарпаних нервових клітин.

Риби і Тельці знайдуть, про що поговорити і про що помовчати. Вони ідеально підходять один одному не тільки в дружбі, а й у всіх інших видах відносин. Така гарна зоряна сумісність – рідкість.

Тельці і Риби, не пропустіть один одного!

ваги

Тельці і Терези – непогані товариші. Вони сходяться практично відразу. Їм легко і цікаво знайти загальні теми, правда, іноді Тельців дратують вічні сумніви Терезів, але ж для того і потрібні в цій парі Тельці, щоб давати Терезам потрібні поштовхи до прийняття рішень.

Але, незважаючи на деякі шорсткості в спілкуванні, у них є прекрасні шанси на побудову міцної і багаторічної дружби.

Особливості дружби з Тельцями

Спілкуючись з Тельцями, пам’ятайте, що від них нічого не можна добитися силою. Тільки діалог і ввічливе прохання здатні зробити з впертого відданого і вірного друга. Також Тельці можуть бути образливими і мстивими, не варто травмувати рогатих образами і зрадами. У будь-якій дружбі найголовніше – взаємна повага і довіра.

Читайте також:   Подарунок чоловікові: ідеї на будь-який вік і для різних випадків

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5a27d3a8256d5c7f3fc41bf1/5cf20ec688d37e00af67df3d

Сумісність Телець-Рак: загальні якості, дружба і партнерство

Телець і Рак – обидва чутливі знаки зодіаку, керовані емоціями. Тельцям протегує богиня любові Венера, Ракам – мінлива Місяць. Яка сумісність Телець-Рак в різних сферах життя? Чи може цей союз бути гармонійним, і які є відмінності? Розглянемо докладно.

загальні якості

Незважаючи на приналежність до різних стихій, у цих знаків дуже багато спільного. Тельці і Раки навіть можуть мати схожі думки, а прагнення до спокою і гармонії пов’язує їх досить сильними узами. Земні Тельці потребують наповненні водою, а водним Ракам необхідний резервуар для вмістилища своїх чуттєвихсприймань.

Ґрунтовні і приземлені Тельці роблять благотворний вплив на непрактичних Раков і є міцною опорою в житті. Цілеспрямовані Тельці, готові завжди боротися за своє щастя, можуть витягнути вразливих Раков з депресії і подарувати відчуття радості буття.

Тельцям часто доводиться витягати Раков зі складних життєвих ситуацій, за що останні залишаються вдячними на довгі часи. Астрологи вважають цей союз ідеальним і незламним і радять знакам придивитися один до одного. Це стосується не тільки особистої сфери, але так само і ділової.

Жінка Телець і Рак

Не дивлячись на загадковість і туманність Рака, жінка Телець зможе знайти в ньому привабливі якості. Це надійна людина, чуйний і уважний.

Рак ніколи не зачепить нікого за живе з міркування делікатності, що особливо важливо Тельцям, що не терпить ніякої критики і причіпок. Обидва знаки прагнуть до спокою і стабільності.

Рак розуміє, що саме Телець зможе дати йому відчуття упевненості в завтрашньому дні.

Періоди депресії і меланхолії, властиві водної стихії, Тельця мало дратують і сприймаються як невід’ємна якість представників цього знака. Непрактично Рака захоплює розумність своєї обраниці і вміння піклуватися про його потребах.

У шлюбі

Чоловік Рак із захопленням дивиться, як його чарівна дружина вміє розпоряджатися сімейним бюджетом і вести господарство.

Ця пара виглядає в очах оточуючих дуже респектабельно, адже подружжя ніколи не влаштовують прилюдних сцен, та й вдома не з’ясовують стосунки на підвищених тонах.

Жінка Телець ніколи не дасть привід для ревнощів вразливому дружину, ставлячись з любов’ю і повагою до свого обранця.

В молодості Рак може зважитися на зраду дружині через лютих їм сплесків емоцій. Але в більш старшому віці такі вчинки мало вірогідні, так як Рак занадто цінує сімейну гармонію і затишок. До того ж, сильно боїться втратити чудову дружину через дурні витівок.

Чоловік Телець і Рак

Ця пара знайде спільну мову без особливих зусиль, так як їх притягує один до одного спільність інтересів. Вони обидва співчутливі, сповнені ніжності і чуттєвості. Жінка Рак знаходить в своєму обранцеві надійного партнера, відчуває себе повністю захищеною від життєвих негараздів і бід. Вона зачарована галантним делікатним Тельцем, який готовий дарувати їй подарунки та романтичні зустрічі.

Для створення ідеального союзу Тельцю і Раку не потрібно докладати ніяких зусиль – вони на підсвідомому рівні відчувають духовну близькість.

Тельцю не потрібно домагатися розташування жінки Рака, а їй немає необхідності його чарувати: все відбувається само собою.

У відносинах Телець і Рак поводяться природно, адже їм не потрібно надягати маску і прикидатися – обидва мають розвинену інтуїцію і розуміють один одного без слів. Обидва партнери не люблять галасливі компанії і мало знайомих людей, тому і на цьому грунті розбіжностей не виникають. Закохані вважають за краще проводити час наодинці один з одним або в суспільстві добре знайомих друзів.

У шлюбі

У законний шлюб Телець і Рак вступати не поспішають, тому що їм і так добре разом. Однак відносини оформлять офіційно, з часом. Сімейне життя буде відрізнятися розміреністю і спокоєм. Жінка Рак здатна обдарувати чоловіка турботою і увагою, забезпечити йому комфортний відпочинок вдома і смачно нагодувати.

Чоловік Телець здатний добре заробляти і забезпечувати сім’ю, за що Жінка Рак його дуже високо цінує і відчуває себе «як за кам’яною стіною».

Цей союз зруйнувати практично неможливо, так як подружжя знайшли один в одному ідеал своєї мрії.

У ліжку Рак і Телець дуже гармонійні, так як вміють доставити один одному чуттєві та емоційні задоволення. Техніка сексу їх мало хвилює, адже обидва упиваються почуттями до повної самовіддачі.

Зради в такому союзі можливі по обидва боки, але Телець і Рак ніколи не поставлять сімейний уклад на кін і не доведуть справу до розлучення.

Дружба і партнерство

Тельцю і Раку комфортно в компанії один одного, завжди є спільні теми для розмови. Обидва знаки воліють усамітнення гучним компаніям. Телець і Рак благотворно впливають один на одного: Раки вчать Тельців гнучкості в підходу до вирішення питань, а Тельці навчають Раков бути більш практичними і не будувати повітряні замки. Вони обидва чуйні і готові прийти на допомогу за першим покликом.

У бізнесі Раки і Тельці теж успішно ладнають – Тельцям подобається сумлінність Раков, а Раки захоплюються діловою хваткою Тельців.

Їм особливо пощастить, якщо відкриють ресторанний бізнес – Раки добре розбираються в кулінарії, а Тельці зможуть забезпечити їм комфортні умови для створення шедеврів.

Якщо Рак і Телець візьмуть в свою компанію Овна, то цей бізнес-союз ніколи не потребуватиме нових геніальних ідеях.

інші сумісності ♉

Сумісність ♉Тельця з іншими знаками:

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-telets-rak.html

Працює Близнюки – Телець: Кращий друг і кращий ворог

Якщо вже їм довелося зустрітися і обидва на підсвідомості відчувають, що в багатьох питаннях відносин і сім’ї їх погляди не збігаються, але тяжіння один до одного є – не варто впадати в паніку. У дечому вони все-таки схожі.

І саме на цих принципах можна зробити спробу побудувати щось більше дружби: обидва представники знака Зодіаку багато в чому прагматичні й розважливі, і, якщо їх об’єднає спільна справа, то на шляху його реалізації їх союз може бути конструктивним і міцним.

Шлях до порозуміння в парі знаків з несумісними стихіями, в нашому випадку це Повітря і Земля, завжди непростий.

Висока сприйнятливість Близнюків до всього нового дозволяє їм легко налагоджувати нові контакти, підхоплювати і розвивати ідеї, мати нескінченне число інтересів і прагнень.

Телець ж, навпаки: найчастіше інтроверт, до нових людей підозрілий, хоча і відкритий навстіж друзям, справи вважає за краще робити грунтовно і не кидати на половині шляху, захопившись чимось новим.

Щоб створити міцну сім’ю, представникам обох знаків зодіаку варто всього лише постаратися зрозуміти один одного. Спільний шлях до спільної мети значно наблизить її досягнення, якщо вони навчаться цінувати і поважати думку кожного.

Прикладом майже ідеальної пари близнюків і Тельця може послужити союз Дональда Джона Трампа, відомого американського мільярдера, і словенської топ-моделі, дизайнера ювелірний прикрас Меланку Кнаусс.

У цьому шлюбі знаходить своє рідкісне втілення ідеальна модель союзу Близнюків і Тельця: чоловік – ідейний натхненник і власник основного капіталу, жінка Телець – оплот стабільності і теж володар власної справи.

Основні конфлікти у відносинах Близнюків з Тельцем

По-перше, пара сусідніх знаків завжди користується популярністю, тому що з юності нам простіше зрозуміти партнера свого власного знака, або знака-сусіда. Але найчастіше вона не успішна.

Не дарма така пара названа «Кращий друг і кращий ворог»: обидва в душі ставляться один до одного як чварні заздрісні сусіди. Те радіють, що у сусіда корова здохла, то сумують, що він купив нову машину.

А на увазі, звичайно, ж завжди привітно посміхаються.

Позаду стоїть «Кращий ворог» (у нашій парі це Телець) методично аналізує сильні сторони «Кращого друга», намагається вчиться його методам і кусає лікті, бачачи, як легко даються Близнюкам його вроджені таланти, як легко він світиться харизмою, залучаючи все навколо, як завжди цікавий всім своєю ерудицією. Телець ж про таке соціальний успіх може тільки мріяти. Але немає б Тельцю зрозуміти, що його шлях зовсім інший і у нього є свої таланти. Тоді б він не радів зайвої можливості обкласти Близнюків критикою і хоч десь показати перевагу.

Загалом, через специфічну картини світу знака- «Кращого ворога», яка формується поруч з «Кращим другом», ці відносини псуються. З іншого ж боку, під час спільного перебування вони багато чому вчаться один у одного і переймають речі, раніше природі їх знака не властиві.

Мабуть, спільний бізнес, творчість або будь-який інший проект – це саме те, що здатне зв’язати пару набагато міцніший за всіх іпостасей. Незважаючи на майже повне неспівпадання швидкості роботи, зв’язка Близнюки-Телець здатна творити чудеса: методичність Тельця не дасть Близнюкам приймати необачних рішень, а Близнюки будуть виконувати роль стимулятора діяльності і генератора ідей.

Останній важливий аспект це різниця в темпераменти. Крайнощі в інтимному поведінці Близнюків визначає Меркурій, одна сторона якого розпечена до межі, інша – покрита мороком і льодом.

Представник цього знака в ліжку може бути, ким завгодно – від святенники до збоченця. Тельця і ​​Близнюків спочатку буде притягувати один одному, але в подальшому тяга значно слабшає через те, що Телець здається Близнюкам одноманітним.

Та й у Тельця набереться чимало претензій до вітряної натурі партнера.

Близнюки-жінка і Телець-чоловік: союз на трієчку

Часто жінка-Близнюки, за звичкою кручена в хмарах, вигадає собі якісь абсолютно фантастичні цілі, що у чоловіка-Тельця викликає лише скепсис.

Щоб захопити естета-Тельця, їй доведеться бути неймовірно винахідливою і одночасно раціональної, показуючи вигоди від своєї пропозиції.

Чоловік-Телець абсолютно справедливо вважає, що кожне його витрачений зусилля на шляху до досягнення результату обов’язково повинно бути винагороджено, в іншому випадку, він просто втратить інтерес до справи.

Спочатку зачарувати чоловіка-Тельця здається справою досить простим: він буде убитий швидкістю реакцій, милим конформізмом жінки-Близнюків, її здатністю маніпулювати оточенням з вигодою для себе, але дуже скоро він почне помічати суперечливість в її мотивації, якусь хаотичність дій і вчинків, позбавлених логіки .

Чоловік-Телець здатний підкорити жінку-близнюки широтою своєї натури, активністю позиції, брутальної прямолінійністю. Він може одним вольовим зусиллям вирішити давно терзали її проблеми. Але чомусь після їх вирішення вона швидко втрачає до нього інтерес.

Жінка-Близнюки все більше починає відзначати якесь занудство і зайвий педантизм чоловіки-Тельця, страх перед змінами, обмеженість інтересів. І навряд чи вона зможе стримати свій гострий язик з цього приводу. Її іронічні висловлювання рано чи пізно дістануть партнера.

Чоловік-Телець буде ображений, що його робота по поліпшенню спільного побуту, комфорту і добробуту виявиться нецікавою жінці-Блізнецаv, а його турбота сприйнята як замах на свободу.

На жаль Тельці мають хорошу пам’ять на образи і жінці-Близнюкам буде не так просто повернути повну довіру у відносинах.

Близнюки-чоловік і Телець-жінка

Моральні установки, закладені в дитинстві і юності, накладуть відбиток на все подальше життя чоловіка-близнюків.

Якщо його виховання в дитинстві містило позитивні моральні поняття, він зробить їх своєю життєвою філософією, але якщо батьки не особливо обтяжували себе прищепленням моральних засад, то подорослішали Близнюкам будуть чужі святість сімейного вогнища, суспільні норми і вимоги в цілому.

Це може підірвати довіру жінки-Тельця, яка ставить сімейні цінності на перше місце. А переставши довіряти партнеру, вона почне нехтувати його точкою зору. І це буде відбуватися навіть тоді, коли чоловік-Близнюки буде абсолютно прав.

Жінка-Телець в стосунках справжній власник і часом навіть не соромиться цього проявляти. Втім, в парі з таким люблячим різноманітність чоловіком, як близнюки, це скоріше на користь. Хоча тримати його на короткому повідку, як це хотілося б партнерці, в повній мірі не вдасться ніколи. Але поки вона в це вірить і поки чоловік не попався на гарячому, відносини будуть підтримувати існування.

Щоб утримати жінку-Тельця і ​​зробити відносини для неї позитивними, чоловікові-Близнюкам необхідно забезпечити мінімальний набір всього лише з 2 пунктів: достатній матеріальний рівень в сім’ї і вміле приховування своїх інтриг на стороні.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/bliznecy/telets/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *