Сумісність тільця і ​​скорпіона: секрети непорушності союзу

Астрологія знає, як будуть розвиватися відносини у людей різних знаків. Якщо пару складають Телець і Скорпіон, сумісність цих знаків в різних видах відносин може разюче відрізнятися. Вірити в це чи ні – особиста справа кожного, але, знаючи визначене зірками, можна спробувати кинути виклик астрологам.

Зміст приховати

Про союзі тільця і ​​скорпіона: плюси і мінуси

Союз цих двох знаків обіцяє бути складним, але цікавим, причому незалежно від того, хто з них жінка, а хто – чоловік. Телець і Скорпіон досить швидко знаходять спільну мову і можуть стати як ідеальною парою, так і непримиренними ворогами.

Всі до одного Тельці незалежно від статі, відрізняються неймовірним завзяттям. Скорпіони ж протиставляють їм свою підступність і приховане бажання маніпулювати.

Чоловік-Телець зможе знайти компроміс з жінкою-Скорпіоном, причому особливості її характеру стане сприймати як родзинку, не беручи всерйоз.

А ось жінка-Телець може бути нещасна в союзі зі Скорпіоном, правда, тільки до тих пір, поки справа не дійде до ліжка. Саме в інтимних відносинах ці знаки можуть розкритися друг перед другом в повній мірі.

Плюси союзу Тельця зі Скорпіоном:

 • немає місця для нудьги;
 • надійність і відданість;
 • взаємна повага;
 • однакові погляди на речі.

Правда, плюси залежать від характеру відносин. Вони менше помітні в робочих відносинах, більше проявляючись в інтимній сфері.

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуКожен в парі завжди знайде, як розвеселити іншого

Мінуси союзу представників цих двох знаків:

 • боротьба за першість, якщо чоловік Телець;
 • проблеми з прийняттям недоліків партнера;
 • ревнощі і недовіру, якщо мова йде про романтичні стосунки.

Проблеми у представників цих двох знаків виникають на тлі юнацького максималізму, тому яскраво виражені мінуси помітні лише в тому випадку, якщо партнери ще молоді. У більш зрілому віці гострі кути згладжуються, але це не означає, що союз абсолютно сприятливий.

Важливо! Відносини в такій парі будуються на взаємній повазі. Варто йому похитнутися, як союз тут же зруйнується.

В цілому, все залежить від особливостей характеру партнерів. Важливо пам’ятати: зірки наділяють всіх людей того чи іншого знака загальними рисами, але насправді особистість кожного набагато складніше і не визначається однією лише датою народження.

Чоловік-Телець і жінка-Скорпіон

Це досить цікавий союз двох сильних особистостей, який може перейти в протистояння, якщо жінка захоче проявити себе.

У той же час, 95% Тельців чоловічої статі просто не здатні встояти перед шармом жінки-Скорпіона, бажаючи розгадати таємницю цієї фатальної красуні.

Навіть якщо вона зовсім не красуня і вважає за краще ховати очі в підлогу, а не відзначатися в компанії, Телець все одно наділяє її певною таємничістю. Чому так відбувається – не знають і самі Тельці, можливо, в хід йдуть якісь приховані “Скорпіон” флюїди, науці невідомі.

А чи буде любов?

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуЧоловік під знаком Тельця справжній романтик

У любові у Тельця і ​​Скорпіона сумісність якщо не відмінна, то максимально наближена до цього поняття. У всякому разі, на початковому етапі відносин.

Чоловік-Телець і жінка-Скорпіон часто відчувають сильне тяжіння, причому першою жертвою Купідона стає саме Телець. Правда, будь-яких активних кроків від нього доведеться чекати досить довго, адже людина цього знаку спочатку думає, потім знову думає, а після вирішує відкласти дії на потім.

Якщо ж Тілець впевнений в своїх силах, діяти він буде з романтичним напором – томно дивитися (бентежачись глибоко в душі), дарувати шикарні букети, переслідувати і не давати ні хвилини відпочинку.

Жінка-Скорпіон любить таку увагу, до того ж, досить ласа на романтично налаштованих кавалерів, тому приймати залицяння буде з великим задоволенням.

Особливості такого союзу в любові складно описати одним словом.

 1. У них різний ритм життя, але в період закоханості це втрачається за підвищеним рівнем гормонів.
 2. Жінку дратує повільність і упертість Тільця, але на початковому етапі відносин вона буде закривати на це очі.
 3. Скорпіон буде намагатися розворушити Тельця, що може викликати відторгнення в душі цього чоловіка.
 4. Дівчина-Скорпіон може здаватися Тельцю дуже холодною і недоступною, і тоді він може “здати назад”. Якщо ж лінія розвитку відносин вже визначена, чоловік напевно спробує приручити Скорпіона.

Подальший розвиток подій залежить від досвіду партнерів. Молоді люди швидше за все швидко втомляться від розбіжності темпу життя з партнером, тому відносини швидко закінчаться. Дорослі люди зітхнуть, оцінять перспективи залишитися в одному човні з Тельцем (або Скорпіоном – дивлячись хто буде приймати рішення), і все ж спробують максимально зблизитися, будуючи спільний побут.

Сумісність в сексі

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуСекс між представниками цих двох знаків завжди хороший

У ліжку Телець і Скорпіон отримають все те, що вони очікували. Обидва знаки пристрасні, напористі, темпераментні, правда, по-своєму. Чоловік-Телець сприймає секс як одну з найголовніших складових відносин між двома людьми, і жінка-Скорпіон поділяє цю точку зору.

Навіть якщо чоловік-Телець і жінка-Скорпіон проведуть разом всього одну ніч, вони із задоволенням стануть згадувати про цей досвід.

Скорпіон любить сильних партнерів і не проти пащу перед напором Тельця, правда, постарається перехопити ініціативу, що чоловікові безумовно сподобається.

Сім’я і шлюб

Якщо представники цих двох знаків знайшли досить точок дотику, щоб перейти до співжиття, за них можна бути спокійним – відносини виразно складуться. Скорпіон шукає сильного чоловіка, який зможе взяти на себе всі турботи – від заробляння грошей до вибору подарунка тещі на ювілей. Так як Телець відповідає цим критеріям, жінка буде цілком щаслива в шлюбі.

Сам Телець вважає, що завоював свій ідеал, і стає зразковим чоловіком. Правда, чоловіки цього знака схильні впадати в “зону комфорту”, що може образити і поранити жінку. Поранений Скорпіон – серйозна загроза для Тельця.

Тут в хід йде ревнощі, ультиматуми, бурхливе з’ясування відносин, відходи до мами, а слідом – таке ж бурхливе примирення в ліжку.

Якщо чоловікові вистачить мудрості і терпіння приборкати бурю в склянці, а жінці – прийняти його повільність і нерозторопність, є всі шанси прожити щасливо до самої старості.

Сумісність в дружбі

Телець і Скорпіон сумісні і в дружбі. Якщо іскра між ними чомусь не спалахнула, зовні холодна і незалежна жінка-Скорпіон стане оберігати свого друга. Телець стане всіляко балувати свою приятельку і завжди буде готовий кинутися на допомогу.

Така дружба переживе все – і роки, і відстань, і навіть зміну партнерів у Скорпіона. До слова, жінкам рекомендується придивитися до Тельцю уважніше. Пам’ятайте: у Скорпіоні він бачить ідеал, і часто за його дружбою ховається палка пристрасть і боязнь відмови.

Робочі відносини

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуКомандувати собою чоловік Телець не дасть

Спільна робота у представників цих двох знаків не ладиться. Скорпіона дратує повільність чоловіки-Тельця, він же вважає її недалекій і несерйозною. Непримиренних розбіжностей не уникнути.

Якщо Телець начальник, жінка ще може визнати його авторитет, і тоді робочі відносини можуть бути цілком рівними. А ось начальниця-Скорпіон Тельцю не до смаку, аж до звільнення за власним бажанням.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Телець

Жінка-Телець і чоловік-Скорпіон демонструють відмінну сумісність в будь-яких відносинах. Незважаючи на те що труднощів часто не вдається уникнути, такий союз просто приречений на успіх, адже жінці-Тельцю вистачає мудрості та раціоналізму стримувати раптові (і часто зовсім неадекватні) пориви Скорпіона.

Любов і романтичні відносини

Чоловік-Скорпіон – підступний спокусник, перед яким не встоїть жодна жінок. Телець, на відміну від чоловіка свого знака, відрізняється бурхливим вдачею і спрагою пригод. Жінка-Телець сама приймає рішення, встояти чи ні перед Скорпіоном, і часто цікавість бере верх. В результаті виходять стрімко набирають обертів любовні відносини.

Обидва знаки характеризуються романтичністю, пристрасністю, емоційністю. У любовних відносинах вони буквально розчиняються одна в одній.

Однак у жінки-Тельця через кілька тижнів емоції схлинуть, до неї повернеться раціоналізм, і Скорпіон встане перед вибором – жити разом, або розійтися в різні боки.

І якщо спочатку чоловік може сумніватися, то після першого пирога, приготовленого Тельцем, він із задоволенням залишиться жити в її будинку. Такі відносини просто приречені на успіх.

Сумісність в ліжку

Якщо сумісність в коханні у Скорпіона й Тельця дуже хороша, то в сексі вона ще краще. Партнери чудово відчувають один одного, люблять експерименти, і готові все життя провести в ліжку. Цікаво, що з роками такі бажання не проходять. Союз жінка-Телець і чоловік-Скорпіон характеризується найвищим сексуальним потенціалом серед всіх знаків Зодіаку.

Сім’я і шлюб

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуПогляди в парі повинні бути ідентичні

Любовні стосунки жінки-Тельця і ​​чоловіки-Скорпіона в 85% випадків переходять в шлюб. Решта 15% – це юнацькі романи, які так і залишаються спогадом про далеке минуле.

Шлюб жінки-Тельця і ​​чоловіки-Скорпіона приносить їм глибоке задоволення і дає все те, про що вони мріяли. Один нюанс: жінці доведеться навчитися приймати погляди Скорпіона і не намагатися переробити його під себе. Якщо це їй вдасться, союз буде міцним і щасливим.

Дружба

Чоловік-Скорпіон не вміє дружити з жінками, тому Тельцю слід бути насторожі. У них багато спільного, подібне почуття гумору і любов до екстремального відпочинку, але будь-який похід в гори у цих двох може закінчитися сексом в наметі. Причому, після дівчина-Телець буде вважати себе постраждалою стороною, так як цієї ідеалістка доведеться розчаруватися в дружбі між чоловіком і жінкою.

Робочі відносини

З жінок-Тельців виходять відмінні працівники, які вміють знаходити спільну мову з іншими людьми. Однак будь-яка командна робота буде проходить саме під шефством Тельця. Якщо Скорпіон з цим не згоден, йому доведеться докласти багато сил, щоб довести свій професіоналізм.

Ідеально, якщо Скорпіон – начальник, тоді у Тельця не виникне питань в його компетентності.

Сумісність у відсотках

Сумісність представників знаків Скорпіон і Телець в любовних відносинах вражає, адже досягає майже 90%. Думки астрологів в цьому питанні відрізняються, деякі кажуть, що пара сумісна на 80%, деякі – що на 98%.

А ось в сексі у цих знаків ідеальний збіг – всі 100%. Причому обидва партнери з цим згодні.

Працює в шлюбі між Тельцем і Скорпіоном дуже хороша, вище 85%. Причому це значення вище, якщо Телець – жінка. Вона зможе підтримати Скорпіона, і все ж трохи переробляє його під себе, але так, що чоловік цього не помітить.

Шлюб між чоловіком-Тельцем і жінкою-Скорпіон вдалий в першу чергу для чоловіка. А ось Скорпіону може бути нудно. Якщо їй не вистачає уваги, Тельцю належить попрощатися зі спокійним життям. Правда, коли Скорпіон спокійна і впевнена в фортеці своїх відносин, Телець стане найщасливішим чоловіком у світі.

Поради астрологів

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзуЧоловікові Тельцю потрібно навчитися тримати себе в руках і контролювати свої емоції

Незважаючи на те що сумісність Тельця і ​​Скорпіона в стосунках дуже висока, це не означає, що можна розслабитися. Над відносинами потрібно працювати, щоб жити щасливо, кожному партнеру доведеться докласти зусиль.

 1. Чоловікові-Тельцю астрологи радять бути більш м’яким і відкинути впертість. Представник цього знаку часто зривається через дрібниці, але ніколи не просить вибачення словесно, вважаючи за краще загладити провину подарунками. Жінка-Скорпіон подарунки приймає, але образу це не зменшує, тому потрібно навчитися вибачатися вголос.
 2. Жінці-Скорпіону астрологи радять перестати грати на нервах і викликати ревнощі. Телець відрізняється досить крихким терпінням, яке дуже легко зламати. А якщо цей чоловік грюкає дверима, цілком можливо, що стіни не витримають, і повертатися йому буде вже нікуди.
 3. Жінці-Тельцю потрібно підтримувати і поважати партнера, не намагаючись його переробити. Ну, або хоча б робити це дуже делікатно, щоб Скорпіон не помітив.
 4. Чоловікові-Скорпіону рекомендується бути м’якше і приділяти більше уваги душевній рівновазі Тельця. Незважаючи на всю серйозність і самостійність, їй необхідний захист і відчуття підтримки.

Читайте також:   Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Основою успішних відносин представників цих двох знаків є взаємоповага. Головна порада для Тельців і Скорпіонів: що б не трапилося, ні в якому разі під час сварки не можна переходити на особистості. Пропаде повагу до партнера – зникне і любов, і секс в цьому випадку вже не врятує.

Джерело: https://fartune.ru/lubov/telets-i-skorpion-sovmestimost/

Телець і Скорпіон – сумісність знаків зодіаку

Дійсно, Телець і Скорпіон – протилежності. Але ви не просто притягуються один до одного, а притягує зі страшною силою. Якщо у кого-то і буває любов з першого погляду, так це саме у вас – для Тельця і ​​Скорпіона сумісність подібна до електричного розряду, вона просто є, і між вами просто іскри проскакують.

Відмінно підвішений язик Скорпіона і парадоксальність його суджень доповнюється розумністю і врівноваженістю Тельця – вам завжди є що обговорити. І нехай це буде схоже на сварку, в кінцевому підсумку взаємна пристрасть візьме верх, сумісність Тельців і Скорпіонів спирається на гармонію в любові, включаючи секс.

Секрет сумісності Тельця і ​​Скорпіона

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзу

Але навіть якщо хочеться спокою і рівноваги, для цього не доведеться бігти на сторону, досить просто знати, як себе забезпечити бажане.

Телець , ви зробили свій вибір на користь вельми отруйного характеру – Скорпіон здатний зробити будь-який знак нещасним, а якщо кусати нікого, він впадає в самобичування. Якщо ви навчитеся реагувати на Скорпионье єхидство спокійно, то половина успіху у вас в кишені. Яскравий і запальний, Скорпіон здатний на таку ж яскраву і вибухову любов.

Скорпіон , не потрібно забувати про те, що Тельцю необхідна надійність і спокій. Ви ж не хочете звести коханого в могилу, а з вашим характером його нерви будуть завжди на межі. Якщо ви, звичайно, не виявите розуміння. Тримайте при собі свою отруту, і Телець відплатить вам ніжністю і вдячністю.

Телець і Скорпіон сумісність можуть розуміти по-різному, але все ж – протилежності притягуються, і це про вас.

Чоловік Телець і жінка Скорпіон

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзу

 • Він повинен зрозуміти, що жінка Скорпіон майже ніколи не помиляється в своїх судженнях і їй завжди можна довіритися.
 • Вона ніколи не зрадить і зробить все, що в її силах заради своїх близьких.
 • А сил у неї багато, враховуючи розвинену інтуїцію і прекрасну реакцію в екстремальних ситуаціях.

Жінка Телець і чоловік Скорпіон

Таке поєднання знаків більш легке для розуміння і для спільного життя, якщо тільки жінка Телець не буде намагатися контролювати чоловіка. Він оберігає свій внутрішній світ і не сприймає втручання навіть коханої жінки, навіть самої распрекрасной і єдиною!

Чим більше жінка Телець буде ставитися з повагою і на рівних до чоловіка Скорпіона, тим менше проблем у неї буде. Скорпіону іноді потрібно побути на самоті, щоб спокійно подумати про себе і про життя – не варто йому заважати, інакше можна нарватися на хвилю гніву і це – в кращому випадку.

У гіршому – чоловік Скорпіон починає хворіти. Якщо йому не дають часу і можливості побути наодинці з собою – він змушений витрачати свої сили на стримування своїх емоцій, а довго стримуючись, рано чи пізно, люди Скорпіони хворіють.

Гороскоп сумісності в любові Тельця і ​​Скорпіона

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзу

Незважаючи на пристойну різницю, у Тельця і ​​Скорпіона набагато більше точок дотику в порівнянні з іншими протилежними знаками.

Звичайно, у них різна природа. Телець – земна людина, сприймає життя, виходячи з того, що він бачить. Його не турбує «підтекст» подій, складні психологічні ситуації та відносини.

Він – реаліст і естет в першу чергу! Всі інші принади життя «ходять десь поруч», і Телець не вважає за потрібне в них виникають.

Телець шукає спокійної, розміреної і зрозумілою для нього життя, вважаючи за краще свій затишний світ просторах невідомості і варіантів випадковостей.

Зовсім інша справа Скорпіон. Для нього побут в розумінні Тельця не має першорядного значення. Він зайнятий своїми внутрішніми проблемами – аналізом свого душевного стану, утримуванням себе від емоційних викидів. Це – активний дослідник і мислитель, який вивчає всі таємницею і незрозуміле, все приховане від очей.

І це зрозуміло – він і сам багато приховує … його цікавлять слабкості людей і можливість контролювати навколишній простір, щоб ніхто не робив замах на його внутрішній світ.

По суті, і Телець, і Скорпіон хвилюються про одне й те ж: один береже своє житло в сенсі будинку, сім’ї, а інший захищає свою емоційно сприйнятливу і глибоку натуру від будь-якого втручання ззовні.

На грунті матеріальної стабільності і бажання створити надійний захист від зовнішнього світу Телець і Скорпіон можуть знайти спільну мову. Ні Телець, ні Скорпіон не схильні їздити по містах і країнам з метою знайти своє щастя. Обидва – тверезо мислячі, але «про різне» – нехай так! Те, що Телець розуміє через дію і працю, Скорпіон відчуває на рівні інтуїції і психологічних розборів.

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзу

У любові Телець і Скорпіон буквально «знаходять» одне одного. Телець сильний, а Скорпіон витривалий, до того ж обидва люблять секс як ніхто з Зодіаку. Тут буде пристрасть на межі божевілля. Оскільки і Телець, і Скорпіон володіють великою силою волі, вони на рівних виступають не тільки в спальні, але і в спільному житті.

Любовні стосунки Тельця і ​​Скорпіона будуть насиченими і немає гарантії, що хоч комусь із них прийде в голову злегка остудити любовний запал, щоб утримати один одного під час постійних «штормів» в океані любові. Якщо вони зуміють пройти «смугу прибою» разом і відчути спокійну радість, то їх роман переросте у щось більше. Тоді їм практично забезпечений щасливий і довгий шлюб!

Джерело: https://DomGadanij.ru/telets/telets-i-skorpion-sovmestimost-znakov-zodiaka

Teлeц-Мужчінa і Скорпіон-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Сумісність Тельця і ​​Скорпіона: секрети непорушності союзу

Teлeц і Скорпіон

Яскравий і цікавий союз, як раз той випадок, коли протилежності притягуються. Особисті якості обох знаків доповнюють один одного, дозволяючи кожному чогось навчитися новому у свого партнера. Тривалість відносин залежить від цілей і прагнень кожного партнера і взаємного розуміння. Якщо його немає, відносини зруйнуються на порожньому місці і партнери розійдуться в різні боки.

Союз чоловіка-тільця і ​​жінки-скорпіона зустрічається досить часто. Незважаючи на протилежні прагнення, ці знаки часто створюють союзи, багато з яких виявляються досить міцними. Однак для багатьох партнерів любов або шлюб можуть стати справжнім випробуванням, змушує діяти зовсім не так, як вони звикли.

Але союз протилежностей дозволяє не тільки придбати нові якості і побачити власний особистісний ріст, але і створити гармонійну пару, яка буде доповнювати один одного.

Якщо ж цього не станеться, і кожен буде діяти так, як він звик, відмовляючись слухати свого партнера, стосунки довго не триватимуть.

Кожен партнер залишиться при своїх інтересах, і буде йти своєю дорогою.

Але в разі, якщо закохані зможуть знайти спільну мову, союз вийде не тільки міцним, але і дуже цікавим. Батьки зможуть дати своїм дітям дуже багато, особливо в придбанні життєвих навичок.

Жінка-Скорпіон допоможе розвивати інтуїцію, власні таланти та дасть дітям можливість правильно орієнтуватися в цьому світі, чоловік-тілець навчить відданості сімейного вогнища, постійності і тонкому смаку.

Від цього союзу нерідко народжуються дуже розумні і талановиті діти з тонким чарівністю і містичної красою.

Для земного і практичного Тельця, що не позбавленого ніжності і естетичного почуття, Скорпіон може виявитися справжньою жінкою-загадкою: яскравою, мудрою і скажено сексуальної.

Зазвичай між ними відразу виникає іскра, інтерес один до одного. Але подальший розвиток відносин багато в чому залежить від спільних інтересів, прагнень і цінностей.

Для Тельця жінка-скорпіон може стати мрією, яку він довгий час буде домагатися. У деяких ситуаціях ця жінка допоможе Тельцю знайти в собі таланти, про які він навіть і не підозрював раніше, а ще розвинути його комунікативні навички та інтуїцію.

Для жінки-скорпіона чоловік-тілець може стати справжнім подарунком, вірним і відданим партнером, приємним співрозмовником і другом. Зазвичай вибір на його користь роблять жінки, яким хочеться сімейного затишку, тепла, спокійного і врівноваженого чоловіка. Єдиною перешкодою може стати ревнощі, хоча в помірних дозах вона додає вогню в стосунки.

 • гармонійність;
 • Відсутність тиску один на одного;
 • пристрасність;
 • Загальна любов до кулінарії і естетиці;
 • Особистісний ріст кожного з партнерів;
 • Постійна новизна;
 • Розвиток у кожного партнера нових якостей, не властивих особистості в самоті;
 • Уміння знаходити несподівані рішення;
 • Міцність і вміння протистояти разом навіть найважчим обставинам.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Мінуси союзу жінки-скорпіона і чоловіка-тільця з’являються в стосунках, якщо зникає довіра і розуміння до партнера, взаємна повага або пристрасть в близьких відносинах.

Страсна натура Скорпіона не виносить одноманітності, що може загострити відносини в парі і навіть стати початком розриву. Якщо чоловік-тілець не захоче змінюватися і стане багато часу проводити на дивані біля телевізора, навряд чи союз буде міцним.

Для жінки-скорпіона сталість і консерватизм чоловіки-тільця може перетворитися в справжню муку. У цій ситуації врятувати відносини допоможе психологічна гнучкість партнера і вміння протистояти власної ліні і апатії.

 • Для чоловіка-тільця відносини з жінкою-скорпіоном можуть стати справжньою перевіркою на міцність, і вміння пристосовуватися до обставин.
 • Якщо він задоволений собою, не хоче зайвий раз виходити з дому або любить багато часу проводити з друзями, сімейне життя може дати тріщину.
 • Особливо якщо чоловік-тілець, відчуваючи, що втрачає жінку-скорпіона, буде влаштовувати сцени ревнощів і скандали, не намагаючись змінити власну поведінку і ставлення до подій.
 • ревнощі;
 • Рутина, якщо партнер не бажає змінювати свої звички і спосіб життя;
 • Упертість обох партнерів;
 • Запальність і відсутність гнучкості;
 • скритність;
 • Небажання вислухати і зрозуміти одне одного у важкій ситуації;
 • уїдливість;
 • Занадто високі вимоги;
 • нетерпимість;
 • Різна ступінь товариськості обох партнерів.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Чоловікові-Тельцю буде нелегко пристосуватися до проникливої ​​і прихованої жінці-скорпіона, зрозуміти її слабкості і постійно змінюватися. Прагнення до консервативності і стабільності може з часом привести до ліні, апатії, відсутності гостей і свят в спільному житті, що для товариського Скорпіона може стати справжнім випробуванням.

Тому, щоб досягти гармонії і зберегти відносини, постійно міняються, робіть багато для поліпшення спільного життя. Практичність Тельця дозволяє реалізувати багато задумів жінки-скорпіона, зробити будинок затишним і щасливим. Крім того, тонкий смак і вроджене почуття краси дозволять наповнити навіть повсякденні справи і турботи святом і щастям.

Жінці-Скорпіону для того, щоб знайти спільну мову з чоловіком-телям, варто взяти відповідальність за вибір партнера на себе. Якщо ви хочете відданого, постійного, пристрасного і вірного партнера, краще супутника, ніж Телець вам не знайти.

Але тим жінкам, які хочуть мексиканських пристрастей, а не турботи і любові, варто не погоджуватися на пропозицію Тельця. Адже він чекає від своєї партнерки любові і розуміння, а не пристрасного захоплення. Він може довго терпіти, не показуючи свого невдоволення, але, якщо ситуація не буде змінюватися, просто збере речі і виїде, без зайвих слів і повернути його буде вкрай важко.

Читайте також:   Як спіймати чоловіка на зраді хитрим способом: кращі методи

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Інтимні стосунки партнерів можуть бути яскравими і пристрасними. Адже чоловік-тілець не тільки романтик, але і чуттєвий і сильний партнер, здатний подарувати жінці справжню насолоду.

При цьому під час близькості йому важливо не тільки пестити партнерку, але і спілкуватися з нею, створюючи романтичну обстановку.

Тому ті, хто любить прелюдію перед близькістю, можуть радіти такому партнерові, пристрасному, сильному і терплячому.

Для жінки-скорпіона, пристрасного і темпераментного, мліє від дотиків, Телець як партнер може виявитися знахідкою.

Однак з часом, якщо він не проявить ініціативу, і не буде боятися зробити жінці боляче, пристрасть може поступово перейти в рутину. Щоб цього не сталося, дайте Тельцю зрозуміти, що вам приємно, і він принесе вам задоволення.

Але уникайте грубості і тиску, особливо в ліжку: навряд чи такий пристрасний партнер, як Телець, отримає від цього приємні емоції.

Щоб інтимні стосунки довше доставляли радість, прислухайтеся один до одного. Телець рідко говорить прямо, що йому приємно, м’яко підштовхуючи партнерку в потрібному напрямку. Навчіться розуміти його сигнали, і ви в накладі не залишитеся.

Чоловікові-Тельцю продовжити інтимні стосунки зі Скорпіоном допоможе пристрасть, і різноманітність в ліжку. Постарайтеся кожен раз робити щось нове або міняйте порядок дій.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Шлюб між чоловіком-телям і жінкою-скорпіоном часто виявляється міцним і гармонійним, якщо чоловік визнає лідерство жінки, але не дозволяє тиснути на себе.

Адже Скорпіони насилу підпорядковуються іншим людям, і рідко бувають щасливі, якщо всім керує чоловік.

Телець може спокійно віддати кермо влади другій половинці, якщо вона не буде надавати ніякого тиску або щось приховувати. Але не потерпить навмисного обману, хитрості і зради.

Для Скорпіона, налаштованого на серйозні відносини, Телець може виявитися одним з кращих партнерів. Він буде робити все для щастя коханої жінки, проявляти участь в повсякденних справах, організовувати сімейні свята і парафії гостей.

Єдине, що він не переносить, це тиск і брехня. Він може не показувати, що йому щось не подобається, але в один прекрасний момент збере речі, і ви нічого йому не доведете.

Упертість Тельців не знає кордонів, що може привести до затяжних конфліктів аж до розлучення.

В цілому, союз цих партнерів може бути дуже міцним і міцним, якщо обидва партнери розуміють один одного і не намагаються нав’язувати свою думку. Діти у них отримують різнобічну виховання і можуть чудово орієнтуватися в реальному житті.

Єдиний підводний камінь, який може привести до розпаду союзу, це відсутність взаєморозуміння. Адже Телець і Скорпіон багато в чому протилежні одна одній, і часом здається, що вони взагалі прийшли з різних планет.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Незважаючи на взаємне тяжіння, дружні відносини між цими знаками складаються вкрай рідко.

Сексуальність Скорпіона відразу збуджує Тельця, тому вони або відразу стають коханцями, або бізнес-партнерами, в залежності від загальних інтересів.

Чоловік-Телець може відразу побачити в своїй подрузі коханку, тому, навіть якщо жінка наполягає на дружніх відносинах, дружба між ними довго не триває, і закінчується взаємними образами і докорами.

У дружніх відносинах партнерів можуть спливати все їх недоліки. Телець може вимагати спокою, відповідальності за прийняті рішення, пунктуальності, а Скорпіон відпускати занадто їдкі і критичні зауваження, що неминуче призведе до суперечок і сварок.

Щоб зберегти дружні відносини, Скорпіонам варто висловлювати свою думку м’яко, делікатно, без різкого тону, а Тельцям – проявити тактовність і вміти змінювати теми, коли це необхідно. При взаємній повазі дружба між партнерами можлива, але вимагає вміння пристосовуватися.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Teлeц і Жeнщінa-Скорпіон

Партнерство в бізнесі може бути вдалим, якщо жінка-скорпіон начальник, а чоловік-тілець – підлеглий.

В цьому випадку сталість, педантичність і вимогливість Тельця, його старанність і тонкий художній смак допоможуть досягти найкращого результату.

Якщо жінка-скорпіон підпорядкована, Тельцю буде важко керувати нею. Можливі інтриги і сварки, які тільки зашкодять спільній справі.

Між колегами Скорпіоном і Тельцем можливі продуктивні відносини, якщо Скорпіон не пригнічує Тельця. Якщо обидва партнери досить компетентні і добре знають свою справу, з часом вони можуть стати хорошими партнерами, які розуміють один одного з півслова.

Якщо один з них проявляє лідерські якості або намагається обманювати партнера або хитрувати, пристрасті закиплять неабиякі. Тому партнерство між ними можливо в разі високої ділової компетентності обох партнерів, чесності і відвертості.

Що потрібно знати Жінці-Скорпіону про Чоловікові-Тельці

Знайти спільну мову з добрим і чуйним чоловіком-телям досить просто. Він може бути і хорошим другом, і пристрасним коханцем, і вірним і відданим чоловіком. Він терплячий, спокійний, ніжний, любить красу у всіх її проявах, достаток і порядок в будинку.

Практичність і терпіння дозволяють йому домогтися багатьох висот у своєму житті, тому для багатьох жінок він виявляється бажаним чоловіком, за яким можна відчувати себе, як за кам’яною спиною.

А так як багато Тельців чарівні і артистичні, в його оточенні можуть періодично виникати і інші жінки, встояти перед якими буває непросто, хоча цей чоловік зазвичай вірний свій другій половинці.

Тому постарайтеся не ревнувати Тельця і ​​не тиснути на нього.

Чоловіки-Тельці можуть виявитися вразливими, навіть якщо не подають виду, що слова або вчинки їх зачіпають. Вони терплячі, можуть пробачити багато недоліків жінці, але єдине, що вони на дух не переносять, так це маніпулювання.

Тому налагодити відносини з ним допоможе тільки чесність, відкритість і щирість. Фальш він дуже добре відчуває і нерідко через власній принциповості зневажає хитрих і брехливих жінок.

Так що не намагайтеся обвести його навколо пальця.

Що потрібно знати Чоловікові-Тельцю про Жінку-Скорпіона

Жінка-Скорпіон загадкова, сексуальна і красива. Часом важко зрозуміти, про що вона думає і чого прагне. Для того щоб знайти спільну мову з нею, розвивайте власну інтуїцію і товариськість.

Скорпіон має високі вимоги до свого обранця, але якщо вибере чоловіка, буде відданою і вірною подругою на все життя.

Вона може чекати дуже довго чоловіка, який зрозуміє її і розгадає таємницю серця, прагнень і бажань.

У спілкуванні з жінкою-скорпіоном, чоловікові варто проявити терпіння і не відразу розкривати свої карти. Тільки так ви зможете побачити її прагнення, бажання і зрозуміти, чого далі варто чекати це цієї людини.

Зазвичай жінка-скорпіон любить суспільство, постійно оточена чоловіками, що може викликати ревнощі.

Не намагайтеся на неї тиснути або ставити свої умови: якщо ви не вибрані нею, жінка припинить з вами будь-яке спілкування.

Дайте їй до вас придивитися, оцінити всі ваші достоїнства, щоб вона сама зробила вибір. Тоді ви зможете, стати по-справжньому близькими людьми, і союз буде дуже вдалим.

Скорпіонам властиві зміни настрою. Однак вони рідко виникають стихійно: якщо представниця знака щось вирішила, переконати її буде дуже важко. Вам знадобляться тільки дуже вагомі аргументи, щоб довести свою правоту. Головне правило в спілкуванні з цією жінкою – загадковість. Чим успішніше і недосяжним ви для неї будете, тим простіше буде знайти ключ до її серця.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Скорпіона c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Тeльцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-telets-zhenshina-skorpion/

Сумісність ТЕЛЬЦЯ і СКОРПИОНА

При обопільного бажання, представники цих знаків зодіаку здатні ладити. Сприятливий тон їхнім стосункам може задати тільки взаємна симпатія і вдалий збіг обставин.

Якщо станеться зіткнення інтересів тільця і ​​скорпіона, обидва проявлять непоступливість навіть в дрібницях, в результаті чого можуть стати небезпечними суперниками.

Так чи інакше, ці люди один одного поважають, тому навряд чи вдадуться до нечесних методів боротьби.

Чоловік ТЕЛЕЦЬ і жінка СКОРПІОН

Особисті відносини жінки скорпіона і чоловіка тільця можуть скластися вдало, але за умови, що вони відмовляться від боротьби за владу і не будуть один одного переробляти. Вирішальним фактором тут є не зодіакальна сумісність, а особиста симпатія і бажання бути разом.

Якщо цю пару об’єднують спільні справи, то конфліктів не буде тільки в тому випадку, якщо кожен буде займатися своїми обов’язками, надавши іншому можливість працювати самостійно.

Скорпіона може не влаштовувати нерозторопність тільця, в той час як представник земного знака не в захваті різкого поведінки скорпіона.

Взаємні причіпки призведуть до протистояння, яке геть відіб’є у обох бажання співпрацювати.

♉+ ♏: У любові

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопець тілець і дівчина скорпіон живуть в різному ритмі. Перший час це не так помітно – закохані занадто чарівність один одним, тому на багато закривають очі.

Зовнішній спокій дівчата справить на хлопця оманливе враження, але її поведінка всього лише говорить про вміння тримати емоції під контролем.

До того часу, поки її все влаштовує, вона дійсно буде вести себе стримано, але переломний момент у цих відносин настане саме з її подачі.

Хлопець тілець дівчину скорпіона багато в чому влаштовує – він не любитель витрачати час даремно, в усьому практичний і розумний, але з її точки зору, занадто повільний. Представники обох знаків зодіаку ставляться до вибору коханої людини з усією відповідальністю – вони не поспішають об’єднувати свій побут, розмови про весілля завчасно не заводять.

Дівчина скорпіон нікого не примушує силою бути з нею поруч, але вона набагато швидше хлопця оцінює перспективність любовних відносин. З найперших зустрічей вона вже встигла розглянути позитивні і негативні сторони цієї зв’язку, і якщо для себе вона вже вирішила, що ця людина їй підходить, то позицію хлопця зрозуміти не може.

Подальші її дії в будь-якому випадку приведуть до не найприємнішим наслідків – якщо вона безпосередньо поцікавиться планами улюбленого на їх спільне майбутнє, він сприйме це як тиск з її боку, якщо пустить ситуацію на самоплив, то ініціативи від хлопця може і не дочекатися. Дівчина скорпіон не з тих, хто чекає роками прихильності долі.

Якщо вона дозріла для створення сім’ї, то більше перспективний і рішучий прихильник своєю появою поставить крапку в її відносинах з телям.

♉+ ♏: У шлюбі

ХОРОША Сумісність – Оскільки для цієї пари найважче – зважитись на реєстрацію шлюбу, а сім’єю дорожать обидва, відносини подружжя обіцяють бути дуже міцними. Жінка скорпіон внесе свої корективи в розмірений спосіб життя чоловіка, але зробить все для того, щоб ці зміни не стали для нього болісними.

Спільний побут подружжя повністю влаштовує – обидва люблять порядок і чистоту, але у дружини не завжди є можливість приділяти дому стільки часу, скільки хотілося б.

Зазвичай вона працює нарівні з чоловіком, який своїми успіхами в кар’єрі часто зобов’язаний дружині.

Якщо це так, то жінка скорпіон ніколи не стане демонстративно підкреслювати свої заслуги, в результаті чого всі залишаться задоволені.

В інтимному житті перший час не все гладко – дружині хочеться більшого різноманіття в ліжку, ніж може запропонувати чоловік. Поступово ситуація виправиться в кращу сторону. Жінка скорпіон діє ненав’язливо, вона не наполягає, а зацікавлює чоловіка новими відчуттями, за що надалі він буде їй вдячний.

Читайте також:   Дівчина хоче сексу: як зрозуміти, взаємні чи бажання партнерів

♉+ ♏: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Дівчина скорпіон дружить або з тими, хто її чудово розуміє, або в разі іншої зацікавленості, але в дружбу між чоловіком і жінкою вона не вірить.

З хлопцем телям спорідненість душ її точно не пов’язує, тому навряд чи вона стане підтримувати відносини з ним тільки заради спілкування.

Якщо ж молоді люди проводять разом багато часу, і дівчина скорпіон намагається спілкуватися з телям на його цікавлять теми, швидше за все, вона таким чином придивляється до нього як до хлопця. Довго ходити коло та навколо вона не любить, тому незабаром внесе ясність у відносини.

Чоловік СКОРПІОН і жінка ТЕЛЕЦЬ

Якщо цілі чоловіки скорпіона і жінки тільця збігаються, вони знайдуть спільну мову як у діловому, так і в особистому житті. У разі зіткнення інтересів ці люди ризикують стати ворогами.

Оскільки вони обидва непоступливі, кожен з них наполягає на своїй правоті до останнього, навіть якщо зрозумів, що помиляється.

Телець і скорпіон настільки принципові, що іноді діють навіть на шкоду власним інтересам.

♏+ ♉: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопця скорпіона привертає в обраниці сталість і відповідальність. На відміну від представниць інших знаків зодіаку, вона не провокує його на ревнощі, а так само з її боку немає недомовленості. Дівчині теж цікавий діяльний і рішучий молода людина, тим більше, що він уважний і вміє красиво доглядати.

Перший час закохані просто зачаровані один одним, але різна ступінь їх активності одного разу дасть про себе знати. Дівчина тілець не любить щось міняти у своєму житті, вона сприймає зміни як загрозу стабільності, але вголос це не визнає.

Хлопець скорпіон більш рухливий, він весь час намагається вдосконалити умови життя, потребує нових емоціях, але при цьому він не екстремальний і не ризикує без потреби. Проте, улюблена його не підтримує.

Якщо хлопець планує їх спільну поїздку на відпочинок, похід на вечірку, або ж запропонує їй знайомство зі своїм колом спілкування, у дівчини відразу ж знайдеться тисяча причин, щоб йому відмовити. Перший час молода людина буде терпіти, але незабаром йому це набридне. Навряд чи у цих відносин може бути продовження.

♏+ ♉: У шлюбі

ХОРОША Сумісність – Якщо представники цих знаків зодіаку створили сім’ю не в надто юному віці, шанси на тривалість і успішність союзу високі.

Жінці бичка, як і чоловікові скорпіона, дуже важлива домашня затишна обстановка, стабільність і близькі люди поруч. Кожен з них намагається для користі відносин в міру своїх можливостей.

Дружина бере на себе всю домашню роботу, а чоловік робить кар’єрні успіхи і непогано заробляє.

Приводи для взаємних претензій, в будь-якому випадку, є. Жінка тілець хотіла б більш спокійного життя – постійний потяг чоловіка до змін вона сприймає як невдоволення сімейним життям, але насправді, скорпіон активний від природи, і найстрашніше для нього – це нудьга і застій.

Щоб зберегти мир в сім’ї, дружині не обов’язково вести невластивий їй спосіб життя, а й ставати перешкодою на шляху чоловіка до самовираження не варто. Якщо вона уважніше придивиться до чоловіка, то зрозуміє, що небезпечними авантюрами він не захоплюється, тому може за нього не хвилюватися без потреби.

Скорпіон розумний, тому необдумано не діє, а розуміє дружину буде дуже цінувати і постарається приділяти їй більше уваги.

♏+ ♉: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – На думку хлопця скорпіона, дівчина тілець веде занадто одноманітний спосіб життя, тому навряд чи спілкування з нею може його зацікавити. Для представниці земного знака скорпіон непередбачуваний, їй важко його зрозуміти, але вона і не намагається.

Справа в тому, що молода людина досить скритний, а дівчина тілець усіма силами уникає суспільства всяких загадкових особистостей. Між цими людьми можливі приятельські стосунки, але не більше того.

У будь-якому випадку, тут не йдеться про дружбу чоловіка і жінки, а якщо і спостерігається тяга до зближення, то причиною тому є симпатія з однієї зі сторін.

Відео: ТЕЛЕЦЬ ♉Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-telca-i-skorpiona

Сумісність Телець і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Звичайно, це не обов’язково страх, хоча якась настороженість присутній завжди. Але коли Телець і Скорпіон дійсно цього хочуть, у них все добре, навіть чудово. Якщо Місячний знак одного з’єднаний з Сонячним знаком іншого, перед ними можуть відкритися нові горизонти, не тільки земні, але і духовні.

Вони здатні створити чудовий тривалий союз в науці, літературі, мистецтві або в простій земної реальності.

Коли між їх Сонцем і Місяцем існують негативні аспекти, вони можуть бути сильними і непримиренними ворогами, якщо тільки хоч один з них не доросте до розуміння толерантності та співчуття і не відмовиться від власного егоїзму.

Як у будь-якого зв’язку протилежних знаків Зодіаку, і различних дружніх стихій Вода і Земля, і Скорпіон і Телець відчувають в собі недолік тих якостей, які вони бачать в іншому і які могли б зробити їх істота більш цілісним. Магнетична полярність їх протилежностей невблаганно тягне або до добра, або до зла.

У Скорпіона є все, що хотів би бачити в собі Телець. Так само як і в Тельці є все, що хотів би бачити в собі Скорпіон. Однак будь-який з них швидше помре, ніж погодиться з цим.

Скорпіон не є двоїстим знаком, проте він живе одночасно в двох світах – в одному світі, в який тягнуть його раптові душевні пориви, і в іншому, матеріальному, в який вірять і який бачать прості смертні … Скорпіон існує десь між цими , світами. І щоб його не застали зненацька, він часто носить маску.

Це може бути маска м’якою люб’язності, крижаний неприступності або холодної практичності. Однак за нею завжди тліє вогонь і скипають і пузиряться найсильніші емоції.

У Тельця не буває фальшивих осіб. Як і інші Земні знаки, Бики не люблять вбиратися, щоб дурити або лякати людей. Бики міцно і відчутно пов’язані з одним миром – Землею. Старої, доброї, знайомої, міцної Землею.

Вони такі, які вони є, і ніщо або ніхто ніколи не спокусить їх стоги шляху, для якого вони були народжені, вони – справжні твердині відповідальності, мужності, терпіння і визначеності.

У них немає проникливості і залізної волі Скорпіона або його гідного подиву відновного потенціалу, зате вони втілюють в собі справжнє природне внутрішнє тепло, про який мріє Скорпіон: все що знаходяться у владі емоцій і під впливом Плутона чоловіки і жінки тільки вдають, що їм мають! Саме за це Скорпіон може ненавидіти знаходяться під впливом Венери Тельців. Але якщо ви зустрінете Бика з Місяцем і Асцендентом в Скорпіоні, будьте обережні: такі люди надзвичайно сильні.

Що стосується типових Биков, вони б багато віддали за те, щоб навчитися знати все, як знають, це Скорпіони. Без будь-яких попередніх розрахунків – просто знати.

Тельці віддали б все своє золото за володіння здатністю, пильно подивившись на чиюсь душу, дізнатися все її секрети.

А якби Скорпіон міг в свою чергу навчитися бесстрастности Тельця, його спокійного, без емоцій відношенню до життєвих штормів, він виконав би своє таємниче призначення з набагато меншими втратами для своєї душі.

Зрозуміло, коли ці двоє об’єднуються, укладаючи діловий союз, створюючи сім’ю, стаючи друзями або коханцями, вони можуть не тільки багато чому навчити один одного – вони можуть змінити свою долю.

Одним з аспектів, яким володіє Телець і якого зазвичай бракує Скорпіону, є почуття смішного. Гумор – це природний противагу. Він повідомляє життя здорову перспективу і допомагає бикам уникати руйнівного впливу жалості до себе і егоцентризму.

Коли ви смієтеся, ви оточуєте себе доброзичливими, щасливими людьми.

А коли ви смієтеся над собою, вас просто обожнюють, тому що це доводить, що ніщо людське лам не чуже і що ви так само вразливі, як і навколишні вас люди, – ви дозволяєте їм хоч на коротку мить забувати про власну вразливість.

Може бути, недолік саме такого легкого спонтанного почуття гумору, який так приваблює людей, пояснює, чому Скорпіони часто вважають за краще подорожувати в поодинці і інкогніто. Для тих, хто знаходиться під впливом Плутона, не так просто показувати свою вразливість. Крім того, вони не відчувають ніякої необхідності в тому, щоб їх любили багато.

Сподіваюся, читача не поставить в безвихідь то, що, говорячи про людей, які перебувають під впливом Плутона, я буду використовувати два природних символу: Скорпіон і Орел.

Орел – це Скорпіон на вищому щаблі його самосвідомості, що виділяється найкращими і позитивними якостями цього Сонячного знака. Всі Скорпіони якийсь час бувають Орлами.

Якщо вони будуть докладати зусиль, вони зможуть постійно перебувати на цьому високому рівні, піднявшись з піску, в якому повзає Скорпіон, до небес осяяння, в яких ширяє Орел, відректися від помсти і присвятити себе захисту беззахисних.

Багато Скорпіони дійсно цінують гумор, але зазвичай тільки тоді, коли сприймають його безособово, займаючи позицію спостерігача. Далеко не всі Скорпіони знаходять смішними жарти, спрямовані в їх власну адресу.

Типовий Скорпіон буде від душі сміятися жартам тільки в компанії старих добрих друзів.

Скорпіон Майк Ніколс, талановитий комедійний драматург і режисер, зовсім не користується репутацією мішка зі сміхом в своєму особистому житті, коли жарти стосуються його.

У Скорпіона й Тельця є точки дотику. Обидва вони стримані з незнайомими людьми. Ні той, ні інший не бувають базіками і пліткарів і не люблять вимовляти довгі промови, якщо тільки вони не хочуть сказати що-небудь важливе. Точно так же їм не подобаються нескромні розпитування цікавих. Однак їхня реакція на подібні вторгнення в їх особисте життя різна.

Скорпіон буде використовувати тонку стратегію, що дозволяє йому утримати свої секрети в таємниці. Якщо ж це не допоможе. Скорпіон буде просто брехати, хоча в будь-яких інших випадках душа Скорпіона кристально чиста. Людина, який виявив зайву цікавість, повинен бути вдячний йому за брехню – це набагато краще, ніж бути ужалених.

(Іноді й та й інша заходи застосовуються Скорпіоном одночасно.)

У Биков почуття недоторканності особистого життя виражено так само яскраво, але вони не мають витонченою стратегією Скорпіонів і рідко вдаються до брехні. Телець дасть відсіч настирливому людині прямо, поставивши всі крапки над «і», як, наприклад: «Займайся своїми справами, друже, чи забирайся геть».

Ніхто інший, крім Тельця і ​​Скорпіона, не може більше ясно і чітко сказати «ні». Якщо вони говорять ці назви одна одній – це кінець. Але якщо вони скажуть один одному “так”, між ними виникне міцна і тривала дружба. Тому що і у Биков, і у Орлов є ще одна спільна риса: відповідальність. Заради тих, кому вони вірять і кого люблять, вони зрушать гори.

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Телець – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Телець і жінка Скорпіон – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-telec-i-skorpion-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *