Сумісність тільця і ​​Водолія: секрети гармонійного союзу

Телець і Водолій – два дуже різних знака. У відносинах складно знайти взаєморозуміння, та й успіх спільної роботи залишається під питанням. Як показує практика, у знаків Телець і Водолій сумісність дуже низька. Спроба побудувати відносини не те щоб приречена на провал, але вимагає дуже глибокої роботи, в першу чергу – над собою.

Зміст приховати

Плюси і мінуси союзу

Телець і Водолій навряд чи знайдуть спільну мову. Представники знаку Телець повільні, постійні, консервативні. Все нове цікавить їх тільки в теорії, вони не стануть змінювати звичний уклад життя.

Водолій ж – повна протилежність. Непостійний, мінливий, цікавиться всім новим, що прагне розширити власні горизонти – все це якнайкраще характеризує представників цього знака.

Телець і Водолій можуть знайти спільні точки дотику, але в глобальному сенсі це зовсім різні люди, яким ніколи не зрозуміти один одного.

Плюси відносин:

 • вміння дружити;
 • щирий інтерес до життя іншої людини;
 • неконфліктність.

На цьому плюси закінчуються.

Більш того, неконфліктність відноситься скоріше до Водолія, який може поступитися впертому і прямолінійним Тельцю, а вміння дружити – сильна сторона якраз представника земної стихії.

Водолії дружать лише до тих пір, поки їм не стає нудно, а це стан відвідує їх занадто часто, щоб представник цього знака міг побудувати з Тельцем гармонійні відносини.

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуПовсякденні сварки через дрібниці – звичайне явище в парі Телець і Водолій

Мінусів у союзу занадто багато, щоб плюси мали хоч якесь значення. Серед недоліків відносин між цими знаками:

 • нездатність до спільної ведення побуту;
 • консервативність і непохитність Тельця;
 • некерованість і нелогічність вчинків Водолія;
 • протистояння інтересів;
 • різні погляди на речі;
 • зовсім різні цілі.

Водолій не вміє вести домашнє господарство. Він занадто непостійна і схильна до тотального “творчому” безладу, як в будинку, так і в житті. Тельця це настільки дратує, що стає основною причиною скандалів і сварок.

Непохитність Тельця – серйозна проблема для Водолія. Представника земної стихії неможливо переконати або змусити відступитися від власних принципів. Результатом таким спроб є вмираючий від нудьги Водолій і стабільний в своїх переконаннях, але роздратований Телець.

Мабуть, головною проблемою такого союзу стануть абсолютно різні погляди на життя. Те, що у Тельця викликає бурю емоцій, зовсім нецікаво Водолія. Телець вважає представника повітряного знака несерйозним і поверхневим, Водолій твердо впевнений в обмеженості і приземленості Тельця. Вони будуть намагатися переконати партнера або змінити його, але ці спроби заздалегідь приречені на провал.

Чоловік-Телець і жінка-Водолій

У Тельця й Водолія сумісність в цьому випадку дуже низька. Головна проблема – ревнощі. Жінка-Водолій, як і всі повітряні знаки, не терпить обмежень, а Телець занадто стурбований подружньої або дружній вірністю, тому стане отруювати життя жінки нескінченної ревнощами.

Крім того, якщо зірки виявляться прихильними і союз все ж вдасться, він обов’язково розіб’ється об побут. Телець потребує затишку, комфорті та жіночої ласки, в той час як Водолій жадає пригод і творчої реалізації, яка абсолютно не поєднується з кулінарією і роботою по дому.

Сумісність у любові

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуТільки на дуже забезпеченого чоловіка зверне увагу дівчина Водолій

У чоловіка-Водолія і жінки-Тельця сумісність в коханні дуже низька. Простіше кажучи, чоловік-Телець і жінка-Водолій просто не можуть зацікавити один одного. Виключення можливе лише в тому випадку, якщо Водолій приголомшливо красива, а Телець – неймовірно багатий. Чоловік земного знака відчуває слабкість перед гарними жінками, правда, чужа краса позбавляє його розуму зовсім недовго. Через кілька тижнів флірту чи роману він напевно спробує заточити Водолія в клітку своїх понять про відносини. Коли це не вдасться, Телець просто втрачає інтерес і пропадає з життя Водолія без зайвого галасу.

Жінка-Водолій може підігравати Тельцю і на деякий час втримати стосунки лише в одному випадку – коли чоловік має значний рахунок в банку. Водолії дуже ласі на багатство, а Тельці з задоволенням витрачають гроші на своїх коханих. Правда, щедрість чоловіки цього знаку закінчується разом з інтересом, тому Водолій цілком може залишитися ні з чим.

Перевагою такого союзу для Тельця є те, що Водолій зовсім не лізе в його справи і не намагається взяти чоловіка під контроль. Спілкуватися з жінкою цього знака легко і цікаво, але лише до пори до часу. Через кілька тижнів або місяців таких відносин, Тельця стане зачіпати відсутність інтересу жінки до її справ.

Водолій може отримати від цього союзу надійність, яку уособлює чоловік-Телець, і матеріальні блага. Правда, досить швидко дівчина цього знака занудьгує і постарається розвіятися. Відносини припиняться в момент, коли Водолій згодна пуститися в пригода, а Телець наполягає на тихому спільному вечорі за переглядом старого фільму.

Працює в шлюбі

У шлюбі Телець і Водолій демонструють низьку сумісність. І жінка-Водолій, і чоловік-Телець мають різне уявлення про любов. У шлюбі це призводить до постійних сварок і скандалів через дрібниці. Телець бажає обмежити свободу Водолія, в той час як жінка демонструє холодність і відсутність інтересу до життя чоловіка.

У побуті вони абсолютно не ладнають. Телець страждає через відсутність домашнього затишку, який йому так необхідний, а Водолій змушена або грати роль домогосподарки, яка їй неприємна, або знаходитися під постійним тиском чоловіка.

Такі шлюби довго не живуть. За статистикою, 8 з 10 пар чоловік-Телець і жінка-Водолій розпадаються протягом перших двох років шлюбу.

сексуальна сумісність

Секс в парі Телець-Водолій є скоріше несподіваним подарунком, ніж частиною відносин між партнерами. Вся справа в переконаннях Водолія. Жінки цього знака схильні використовувати секс для досягнення своїх цілей або в якості нагороди для партнера, виною всьому – досить слабкий темперамент.

Чоловік-Телець при цьому відчуває незадоволеність, але через почуття такту ніколи не скаже про це Водолія.

Дружба та спілкування

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуДружити ці знаки зодіаку вміють

А ось в дружбі у Тельця й Водолія сумісність досить висока. Чоловік-Телець буде дещо зневажливо ставитися до жінки-Водолія, скоріше, як до молодшої сестри. При цьому він ніколи не залишить без уваги її прохання і завжди прийде на допомогу.

Жінка-Водолій в таких відносинах вважає своїм обов’язком вносити різноманітність в життя Тельця. Їх дружба сповнена пригод, несподіванок і приємних сюрпризів, і може проіснувати дуже довго – до самої старості.

Робота і бізнес

У робочих стосунках не все так гладко. Спільні проекти цілком успішно виконуються, але Тельцю належить узяти на себе ⅔ роботи. Водолій при цьому буде дратуватися через його повільність, тому терміни виконання завдання збільшуються.

Чоловік-Телець обов’язково звільнить підпорядковану-Водолія, вважаючи її несерйозною і безвідповідальною. Якщо ж жінка-Водолій виявиться в ролі начальника, Тельцю належить працювати ще старанніше, так як його успіхів вона просто не помітить, через властивої їй неуважності.

Жінка-Телець і чоловік-Водолій

Такий союз мало відрізняється від стосунків чоловіка-Тельця і ​​жінки-Водолія. Різниця полягає лише в інших причинах для сварок, конфліктів і розриву відносин.

Основна причина сварок в цьому випадку – прагнення жінки-Тельця контролювати чоловіка-Водолія на кожному кроці. Робить вона це з кращих спонукань, проте стикається з нерозумінням і образами. Крім того, чоловіки-Водолії часто шукають в жінці “матусю”. Телець може взяти на себе цю роль, але занадто швидко втомиться, так як їй потрібен повноправним членом Альянсу.

Сумісність у любові

У Тельця й Водолія в цьому випадку може бути висока сумісність в любовних відносинах. Жінка-Телець обов’язково оцінить по достоїнству гарне почуття гумору Водолія і легкість в спілкуванні. Правда, дуже скоро вона зрозуміє, що людина цього знаку не здатний на вчинок, у всякому разі в тому сенсі, який вкладає в це слово жінка-Водолій.

Любовні стосунки будуть яскравими, легкими, веселими, але абсолютно порожніми, адже у цих знаків різні цілі і погляди на життя. В результаті обидва будуть з усмішкою згадувати цей божевільний, але такий короткий роман, який ні до чого не приведе. Правда, розставання в такій парі проходить легко і невимушено, без взаємних образ і докорів.

шлюбні відносини

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуДівчина, придбали Водолія, стає власницею і контролює кожен його крок

Якщо з якоїсь причини відносини зайдуть надто далеко і приведуть до шлюбу, обидва партнера будуть нещасні. Ставлення жінки і чоловіки, народжених під знаками Телець і Водолій, до шлюбного союзу абсолютно різний.

Чоловік-Водолій боїться серйозних відносин, його дуже складно схилити до шлюбу.

Основні причини для конфліктів:

 • несамостійність Водолія;
 • відсутність амбіцій у чоловіка;
 • ревнощі жінки-Тельця;
 • мало спільних інтересів;
 • різні погляди на побут.

Жінка-Телець хоче дітей і готова взяти на себе обов’язки по забезпеченню домашнього комфорту, проте в якості додаткового дитини виступає чоловік-Водолій.

Спочатку їй цікаво його “виховувати”, спрямовуючи його здатності в потрібне русло, але досить швидко це набридає.

Діяльний Телець хоче бачити поруч із собою сильного й упевненого в своїх силах чоловіка, а Водолій вважає за краще не робити нічого, якщо є хоч найменший шанс провалу.

Досить часто буває так, що Тельцю доводиться взяти на себе ще й фінансове забезпечення. Такі відносини дуже скоро закінчуються розлученням.

Сумісність в сексі

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуІнтимна сторона життя для дівчини-Тельця дуже важлива

Якщо Водолій і Телець демонструють сумісність в коханні (хоч і невисоку), інтимна сторона питання залишає бажати кращого. Водолій – досить холодний партнер. Чоловікам цього знака секс цікавий в теорії, але не на практиці. А ось жінка-Телець не мислить життя без сексу. Така несумісність темпераментів стає серйозною проблемою для жінки, і може стати причиною розриву любовних або шлюбних відносин.

Дружні відносини

Сумісність Тельця й Водолія в дружніх відносинах досить хороша. Правда, Телець буде грати роль старшого товариша, навіть якщо вона сама набагато молодше Водолія.

Як правило, дружба між представниками цих знаків починається в дитинстві, але може зберегтися на все життя. Тельцю в деякому роді подобається “виховувати” Водолія, а він в свою чергу намагається її розвеселити і часто підносить милі сюрпризи.

Робочі відносини

Представники цих двох знаків цілком можуть ужитися в одному робочому колективі. Правда, робота над спільним проектом буде дратувати Тельця, так як жінка цього знака за краще все робити сама.

В цілому, робочі відносини цієї пари можна описати словом “ніякі”. Вони навряд чи досягнуть спільних успіхів, але і грандіозних провалів теж не буде.

Сумісність у відсотках

Телець і Водолій навряд чи будуть щасливі разом. Прикладів гармонійних пар серед цих знаків дуже мало. Сумісність у любові і шлюбі становить близько 30%, причому незалежно від того, якої статі Телець і Водолій. Сексуальна сумісність дуже низька – всього 10%. А ось в роботі і дружбу досить високі шанси на успіх – близько 70%.

В цілому, проблема полягає в тому, що представники цих знаків живуть в різному ритмі і мислять різними категоріями. Тельцю важлива “земна” складова життя – побут, заробіток, смачна їжа, гарні речі. Водолій ж витає в хмарах і більшу увагу приділяє наповненню і високих матерій.

Чоловік цього знака навряд чи здатний продемонструвати лідерські якості або взяти на себе питання фінансового забезпечення сім’ї, а жінка-Водолій не бачить себе в ролі домогосподарки.

До того ж, представники повітряної стихії не терплять замаху на свою свободу, в той час як Тельці завжди намагаються якомога раніше почати жити з партнером або узаконити стосунки.

Читайте також:   Як дізнатися, чи є у дружини коханець: очевидні ознаки невірності

Поради астрологів

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзуДля досягнення бажаного, потрібно прагнення і зусилля обох

Тельцям астрологи радять не покладати занадто великих надій на партнера. Побудувати гармонійні відносини можна лише в тому випадку, якщо представник земного знака візьме на себе роль глави сім’ї. Це відноситься як до жінки-Тельцю, так і до чоловіка цього знаку.

Головна порада для Водоліїв – навчитися дивитися на речі простіше. У відносинах потрібно розділяти обов’язки, а не звалювати все на партнера. Якщо Телець займається і зароблянням коштів, і вихованням дітей, і побутовими питаннями, він досить скоро прийде до висновку, що Водолій в його житті просто зайвий. До слова, саме Тельці найчастіше є ініціаторами розриву відносин з Водолієм.

Джерело: https://fartune.ru/lubov/telets-i-vodoley-sovmestimost/

Сумісність Тельця й Водолія

У статті ви дізнаєтеся: 1. Особливості відносин Тельця й Водолія 2. Можливі конфлікти в парі 3. Відносини між Тельцем і Водолієм різних статей

При розгляді відносин з позиції спільних справ, дружби або творчого тандему, то пара Телець і Водолій буде являти собою союз покровителя і досвідченого радника. Особливо великий успіх чекає партнерів в сфері творчості. Кожен з них буде постійно знаходити натхнення в партнері.

Вигадник ідей буде «радник» Водолій, тоді як «покровитель» -Телец стане відразу підхоплювати і обробляти потік думок своєї другої половинки.

Незважаючи на схожість творчого потенціалу, Тельця можна назвати більше реалізатором, ніж вигадник, тоді, як у Водолія з реальним втіленням задумки справи йдуть набагато гірше.

З цієї причини він може заздрити Тельцю і тягнутися до нього, щоб отримати таку можливість, іноді навіть переманити досвід. особливості відносин

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Величезне число питань виникає у представників цих двох знаків в сімейному житті з урахуванням різниці характерів, способу життя, способів мислення і особливостей емоційності.

З позиції Тельця, можливо часте нерозуміння Водолія, легковажне ставлення до його точці зору і думку, погляд на багато ідей, як на нездійсненні, потреба показати більш практичний погляд на речі, «напоумити».

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Опинившись під тиском, Водолій, почне чинити опір йому, активно намацувати можливість вибратися з «клітки стабільності», піти від тотального контролю.

У певних випадках його може навіть виводити з себе, що «недалекий», згідно з його планці, Телець дозволяє собі утиски, по відношенню до Водолія.

Через це колись чуйні і добродушні друзі Телець з Водолієм при зближенні стають важкою тягарем один одному.

Маючи залізне терпіння, Телець, можливо, буде деякий час терпіти епатаж Водолія. І навіть цілком ймовірно – надасть підтримку в момент чергового провалу. Ось тільки постійно повторювані промахи Водолія, наполегливий відмова при цьому прислухатися до вказівками Тельця безперервно створюють підстави для того, що в результаті останній відвернеться. Конфлікти в даній парі

Велике число складнощів союзу Тельця з Водолієм йде від негармонійного співвідношення стихій цих знаків. Земля не зіллється повністю з Повітрям при довгому контакті. Починається все з відмінностей у поглядах на ставлення до суспільства, особливостей комунікативності.

Для замкнутого Тельця стане справжнім випробуванням величезне коло спілкування і неперевірені знайомства Водолія, необхідність терпіти таку ситуацію. Спостерігаючи, з якою легкістю останній заводить нові знайомства, призабувши про колишніх контактах, Телець почне сумніватися у вірності партнера.

Насправді ж для Водолія життєво необхідно відчувати свою значимість і затребуваність в очах оточуючих, бачити їх увагу до себе.

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Наступне велике розбіжність намічається через відмінності підходу до вирішення питань у Водолія і Тельця. Перший – невиправний експериментатор, другий – переконаний консерватор. Прихильник традицій Телець відверте прагнення до новаторства Водолія сприйме «в багнети».

Телець з усіх сил стане направляти Водолія уторованими стежками, ось тільки відповість Водолій звинуваченням в стереотипності мислення і його вузькості. Після чого Телець перерахує Водолія число реалізованих їм планів, вказавши на обсяг сукупного прибутку.

Жінка-Телець в пере з чоловіком-Водолієм

Такій парі буде вкрай складно, навіть при взаємній сильної симпатії, побудувати повноцінні взаємини.

Хазяйновитість і практичність жінки-Тельця, її цілеспрямованість чоловіка-Водолія, звичайно, радувати будуть, однак йому ще необхідний співрозмовник, якого Водолій вважатиме гідним. Такого співрозмовника для свого високого інтелекту він в жінці-Тельці не побачить.

До речі сказати, порадувати свою супутницю-Тельця видатними матеріальними досягненнями Водолій рідко буває здатний. Але ж для неї це є однією з головних позицій в сімейному житті.

Чоловік-Телець в парі з жінкою-Водолієм

Такі любовні відносини стануть справжньою захоплюючій мелодрамою, що викликає в оточуючих подив. Часто в такій парі один двох домагається взаємності, одночасно спровокувавши руйнування попередньої пари, в якій перебував майбутній партнер.

Зазвичай закохується чоловік-Телець в жінку-Водолія, і закохується стрімко. Адже вона відрізняється інтелектуальністю, і чоловіка захоплює азарт розгадати її цілком.

А в разі, коли партнерка ще й виявиться особистістю творчої, вироблений на чоловіка ефект буде ще сильніше.

Визначаючи як свою єдину мету підкорити розум і серце жінки цього знака, Телець спочатку не зуміє оцінити такі відносини тверезо. Домігшись її, цей упертюх усвідомлює, що насправді шукав він зовсім інше. Прикинувши свої розтрати на даний захід, навіть визнає, що воно виявилося не з числа успішних.

Відео з АСТРОПРОГНОЗ із взаємин Водолія і Тельця від відомого астролога:

Джерело: http://ezoterizmo.ru/sovmestimost-teltsa-i-vodoleya/

Телець і Водолій – сумісність знаків зодіаку

Ні, Водолій не так вже й легковажно, просто свобода потрібна йому, як повітря. Телець і Водолій найчастіше починають з бурхливого флірту. Телець не упустить видобуток, а Водолій із задоволенням вислизає, насправді граючи в піддавки.

Для Тельця й Водолія сумісність полягає тільки в серйозних намірах по обидва боки, якщо ж її немає, то союз приречений на невдачу.

Вони різні практично у всьому, але Водолій здатний захоплювати і зачаровувати, а Телець не може любити того, ким не захоплюється.

З іншого боку, як би не прагнув до свободи Водолій, саме Телець здатний перетворити будь-яку халупу в будинок, куди так приємно повертатися.

У ліжку обидва винахідливі, але це ще не все. Сумісність Тельців і Водоліїв в сексі може бути повною, якщо Водолій не стане обманювати очікування Тельця, приділяючи йому увагу.

Секрет сумісності Тельця й Водолія

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Телець , ваше прагнення до стабільності волелюбний Водолій може сприйняти, як в’язницю. Насправді ваш обранець не нехтує вами, просто йому потрібна воля і зміна вражень, не потрібно його дорікати – Водолій завжди буде з тим, хто здатний не сперечатися.

Водолій , свобода річ відмінна, але якщо можна втратити кохану людину, потрібно йти на компроміс. Не потрібно думати, що від вас буде потрібно спокійне сидіння поруч, але приділити час для тихих вечорів тет-а-тет не так вже й важко, Тельцю так потрібна відданість і стабільність.

І Телець, і Водолій сумісність будуть берегти тільки за умови взаємної любові. Якщо любові немає, то ніяке почуття обов’язку не втримає їх разом, а мистецтво компромісу здатне творити чудеса.

Чоловік Телець і жінка Водолій

Гороскоп сумісності чоловіка Тельця і ​​жінки Водолія може виявитися і дуже легким, і навпаки – занадто напруженим.

Якщо жінка Водолій і чоловік Телець виявляться з одного соціального шару, то вони швидше навчаться розуміти один одного. Чоловік Телець, як добувач, вміє вирішувати будь-які побутові питання і міцно стоїть на землі виявиться хорошим партнером жінці Водолія.

Не будемо забувати, що Водолії живуть в іншій реальності і працювати не покладаючи рук заради матеріальних благ не будуть. Тому жінкам такий природи необхідний надійний земної чоловік.

Жінка Телець і чоловік Водолій

Цей союз може бути вдалим, якщо і жінка Телець і чоловік Водолій будуть час від часу проводити спільне дозвілля в компанії хороших знайомих, ходити в театр або на виставки. Обидва знаки люблять спілкування і їх загальні інтереси можуть послужити фундаментом довгих любовних відносин.

Жінка Телець повинна навчитися приймати чоловіка Водолія таким, яким він є – не треба намагатися його переробити. У нього маса своїх поділи і інтересів – дайте йому можливість робити те, що він вважає за потрібне і він віддячить добрим ставленням, прихильністю до будинку і сім’ї. Він надійний і серйозний, якщо не намагатися обмежувати його права на свободу самовираження.

Гороскоп сумісності в любові Тельця й Водолія

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Однак, життя показує і зворотне. Гороскоп сумісності в любові Тельця й Водолія має право на існування, якщо і Телець, і Водолій знайдуть точки дотику і навчаться просто цінувати в партнері його несхожість.

Головна складність в сумісності Тельця й Водолія, якщо ми говоримо про довгострокові відносини це – впертість. Прийнято вважати, що впертість і наполегливість більш імпонує Тельцю – це одні з базових рис людей знака Телець. Але, існує й інше розуміння питання: Телець під впливом зрозумілих йому аргументів може змінити свою точку зору.

Дуже цікаво виходить, коли в гру вступає Водолій. Виявляється, Водолії не менш вперті, ніж Тельці, якщо не сказати більше: переконати Водолія, якщо він щось для себе вирішив, практично неможливо …

Ось вам і можливості для вивчення реальної ситуації сумісності Тельця й Водолія. Оскільки Водолій вважається далеким від умовностей і обмежень, він живе в своєму особливому світі, в який кому б то не було пробитися нелегко, якщо взагалі можливо.

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Любов і секс не доставлять особливих проблем, якщо, знову ж Телець зрозуміє: Водолій не готовий в будь-який момент займатися сексом – йому потрібен настрій. У свою чергу, Водолія теж повинен розуміти: Тельцю потрібен регулярний секс – він має для Тельця важливе значення!

Для звичайних романтичних відносин, для короткого роману Телець і Водолій цілком сумісні і, навряд чи виникнуть які-небудь проблеми через нерозуміння.

Але, зовсім інша справа – спільне проживання, шлюб і сім’я. Тут вже потрібно як слід подумати як вони будуть разом вирішувати побутові, фінансові питання, виховувати дітей і т. Д.

Краще обговорити основні моменти заздалегідь, щоб уникнути жорстоких розчарувань в майбутньому.

Джерело: https://DomGadanij.ru/telets/telets-i-vodolej-sovmestimost-znakov-zodiaka

Boдoлeй-Мужчінa і Телець-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Сумісність Тельця й Водолія: секрети гармонійного союзу

Boдoлeй і Телець

Цікаве поєднання, в якому люди несподівано знаходять один одного і радіють спільного життя навіть після конфліктів і неприємностей. Зазвичай Водолій і Телець відразу відчувають один до одного симпатію, то деякі складності заважають їм об’єднатися разом, але, якщо така пара зуміє подолати труднощі, вони обидва будуть щасливі.

Читайте також:   Стрілець і риби: сумісність знаків зодіаку в шлюбі і дружбі

На перший погляд може здатися, що у цих людей немає нічого спільного, крім симпатії і дружнього ставлення один до одного, але це не так. Любов, як і симпатія, визрівають в цих відносинах не відразу, партнерам просто потрібен час, щоб краще зрозуміти і відчути один одного. Найчастіше між ними або спалахує просто пристрасть, або поверхневий інтерес один до одного.

Жінка-Телець прагне до комфорту, творчості, але їй важко присвятити йому своє життя, якщо є матеріальні труднощі, на відміну від Водолія, який прагне пройти через всі перешкоди.

Саме з цієї причини партнерам важко на самому початку відносин зрозуміти один одного, але якщо протиріччя виявляться можна розв’язати і обидва партнери зацікавлені у співпраці, дружбу або любов, то їх відносини міцніють і можуть стати щасливими.

Нерідко між такими людьми спалахує симпатія і полягають шлюби вже на самому початку відносин. Але якщо це рішення приходить не по любові, партнери досить швидко розчаровуються один в одному.

Зазвичай діти або інші сімейні реалії не дають їм повністю розійтися, але і любові у відносинах вже немає. Тим не менш, це як раз той випадок, коли від обох партнерів залежить, чи зможуть вони бути разом чи ні протягом усього життя.

А, якщо у обох мети різні, зробити це буде просто неможливо, тому союз Водолія і Тельця має тенденцію до розставання.

Якщо такі люди щасливі разом і здатні зрозуміти один одного, вони зможуть стати не тільки справжніми друзями, а й досягти запаморочливого успіху, особливо в творчості.

Зазвичай Телець здається Водолія занадто передбачуваною і орієнтованої тільки на будинок і побут, але, якщо жінка мріє про кар’єру в творчій діяльності або у них є спільні інтереси, пара буде щаслива і, підтримуючи один одного, такі партнери зможуть багато чого досягти в своєму житті.

Ці партнери компенсують якості один одного, наприклад, креативність Водолія прекрасно поєднується з силою волі Тельця, один з партнерів прекрасний генератор ідей, а інший відмінний практик. Таким людям варто спробувати бути разом, якщо вони зрозуміють один одного, то вони будуть щасливі.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • тяжіння протилежностей, невичерпний інтерес один до одного;
 • ніжність у відносинах;
 • відсутність скандалів і сварок, тиску один на одного;
 • добра співпраця, гармонійне узгодження протилежних якостей особистості призводить до успіху обох партнерів;
 • доброзичливість і взаємовиручка;
 • практичність Тельця прекрасно поєднується з щедрістю Водолія;
 • загальна любов до домашніх тварин і дітям;
 • відсутність маніпулювання і інтриг;
 • взаєморозуміння і глибокі відносини, чуттєвість на високому рівні;
 • особистісний ріст обох партнерів і взаємна любов до творчості і красивого життя робить їх спільне проживання цікавим і яскравим.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Вони з’являються в стосунках тоді, коли обидва партнери мали різні очікування щодо один одного. Тельцю ніколи не вдасться прив’язати Водолія до дому і кухні, змусити приносити повністю додому зарплату, йому потрібна свобода від рамок, а чоловік ніколи не зможе змусити жінку пожертвувати хвилинними задоволеннями заради красивого одягу і звичного комфорту.

Саме різні очікування і стають причинами конфліктів в цій парі, тому обом варто добре подумати перш, ніж жити разом і обговорити всі питання. Тим більше, що відносини в цій парі розвиваються повільно, а зовсім не стрімко і яскраво, як в інших.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • різні очікування партнерів відносно один одного;
 • жінка може тиснути на чоловіка, не зважаючи на його інтересами і цінностями;
 • чоловік може сильно переживати через втрату взаєморозуміння;
 • матеріальні труднощі можуть змусити Тельця дивитися на сторону і шукати більш забезпеченого партнера;
 • взаємна ревнощі може сильно зіпсувати відносини;
 • різне ставлення до свят і подорожей;
 • нерозуміння один одного, особливо якщо обидва одружилися з розрахунку;
 • розчарування;
 • відсутність стабільності в матеріальному плані навряд чи сподобається жінці;
 • якщо Водолій вирішить, що жінка на нього тисне, він буде шукати своє щастя на стороні.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Обом партнерам потрібно знайти спільні точки і постаратися зрозуміти один одного, навіть якщо інтереси абсолютно різні. Жінці краще перейнятися інтересами Водолія, а не ставитися до них з презирством або неприязню, тому якщо ви не поділяєте їхню, то краще не планувати відносини з такою людиною.

Навіть велика любов не може перешкодити його авантюрним інтересам і самореалізації, тому жінці не варто переробляти цього чоловіка на свій лад.

Краще стати для нього натхненницею і музою, але не вести себе занадто передбачувано: сталість Водолія може сильно стомлювати, йому мало не щодня потрібні відкриття і сюрпризи.

Водолія варто враховувати те, що жінці потрібно постійно відчувати себе королевою.

Без маленьких, але приємних подарунків вона буде сама не своя, тому частіше даруєте їй сукні, гарний одяг, прикраси і вона відчує себе щасливою і коханою, відповість вам за це подякою.

У такій ситуації ви будете щасливі, тим більше, що чоловікові повітряної стихії простіше придумати для неї або знайти щось новеньке і цікаве.

Рутина – головний ворог відносин Тельця й Водолія. Їм обом потрібні нові враження і емоції, тільки чоловіка дивує щось нове і зовсім незвичайне, пов’язане з його хобі і інтересами, а жінці потрібно матеріальне підтвердження любові.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Цікаве, але не завжди гармонійне поєднання. Телець і Водолій можуть відчути один до одного фізичне тяжіння, проте в ліжку їх чекає багато неприємних сюрпризів, які можуть привести до розчарувань.

Жінка може переживати через те, що Водолій більше друг, ніж пристрасний партнер.

Їй потрібен чоловік більш темпераментний і різкий, тільки з ним вона може відчути шквал емоцій, а Водолія засмутить її холодність і відсутність задоволення в особистих відносинах.

Однак є ситуації, коли такі відносини будуть довгими. Якщо у партнерів є спільні інтереси і прагнення, вони можуть спати разом просто так, мимохідь, не надаючи цьому особливого значення.

У деяких ситуаціях жінка закохується в чоловіка, однак це відбувається зовсім не тому, що він більш цікавий коханець, ніж всі інші. Просто вона може відчути в ньому друга, з яким їй би хотілося частіше проводити час.

Чоловік це може зрозуміти по-своєму і втратити до неї інтерес, однак якщо ділові або дружні стосунки міцні, такі люди залишаються друзями.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Гармонія цих відносин залежить від того, які інтереси пов’язують партнерів. Якщо обидва прагнуть тільки до сімейних відносин і їх пов’язує побут, то сім’я довго не збережеться через різні прагнень.

Жінці буде дуже важко впоратися з інтересами Водолія, які не несуть матеріального достатку і тільки заважають їй бути з ним, однак вона забуває про те, що будь-який Водолій – творча особистої, якій як повітря необхідні нові відчуття і зустрічі поза домом.

Якщо ж партнерів пов’язує спільна справа і творчість, в якому обидва відчувають себе як риба у воді, то обидва будуть щасливі і задоволені своїм життям і зможуть стати справжніми друзями. Згодом це налагодить і інтимні стосунки між ними, зробивши їх більш яскравими і розкутими.

Інших перешкод, крім різних цілей і інтересів, в цій парі немає, але, якщо жінка веде себе надто передбачувано, чоловік може втратити до неї інтерес.

Щоб цього не сталося, обом партнерам потрібен особистісний ріст і так званий здоровий егоїзм, навіть деяка ступінь незалежності і нахабства.

Тоді зберігається інтригуюча нотка непередбачуваності, яка і скріплює відносини краще навіть, ніж просто дружба.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Це дуже гармонійні відносини за умови, що партнерів пов’язують спільні інтереси і цінності.

І Телець, і Водолій доброзичливі, готові допомогти один одному в самій важкій ситуації, вони не схильні читати моралі один одному, навіть якщо і не схвалюють поведінку співрозмовника.

Якщо у них є спільні інтереси, то такі люди дійсно щасливі разом і можуть залишитися прекрасними друзями, якщо тільки не з’являється закоханість або еротичний інтерес.

Водолія важко зберігати хороші стосунки з колишньою партнеркою, тому після інтиму дружба може поступово зійти на «ні».

Але якщо інтереси міцні і людям є про що поговорити і що робити, то такі партнери дійсно будуть задоволені собою і зможуть залишитися друзями на все життя. Обидва партнери здатні йти на взаємовиручку, зберігати секрети і допомагати один одному в найважчих ситуаціях.

Тому їм варто спробувати зберегти відносини в рамках дружба, так як вона більш гармонійна, ніж серйозні або несерйозні сексуальні відносини між ними.

Дуже часто таких людей об’єднує любов до мистецтва, творчості, естетики або спорту. Деякі Тельці, як і Водолії люблять подорожувати або захоплюються співом або фотографією, що робить партнерів цікавими особистостями і сприяє не тільки дружбу, але і прекрасного ділової співпраці.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Телець

Такі люди можуть прекрасно досягти успіху, так як їх особистісні якості доповнюють один одного. Водолій може бути поверхневим і часто міняти свої ідеї або відступати на півдорозі, але Телець серйозно ставиться до того, що він говорить і робить, допомагаючи втілити в життя плани на майбутнє. Однак багато що залежить і від характеру діяльності, якою вони займаються.

Якщо жінка підпорядковує собі чоловіка, це добре тільки в діяльності, пов’язаної з паперами, грошима, діяльністю, що вимагає зібраності, точності і дисципліни. Якщо ж характер роботи творчий або пов’язаний із спілкуванням, то краще, якщо Телець підпорядковується Водолія. У такій ситуації чоловік допоможе партнерці реалізувати себе і зробити те, про що вона завжди мріяла.

Разом такі люди можуть успішно співпрацювати, так як між ними ніколи не буде інтриг і маніпулювання. Доброзичливість і дружелюбність обох партнерів допомагає їм світом вирішувати всі питання і долати гострі кути.

Крім того, дружба між ними стає все міцніше, якщо обидва партнери поділяють інтереси один одного.

І при цьому дружнє ставлення зовсім не шкодить їх ділової співпраці, навпаки, його зміцнює і сприяє особистісному зростанню партнерів.

Що потрібно знати Жінці-Тельцю про Чоловікові-Водолії

Чоловік-Водолій – хороший друг, приваблива людина, яка вміє подобатися жінкам, ніж часто користується. Однак якщо ви хочете підкорити його серце, то потрібно знати його особливості і подумати, чи дійсно він той ідеал, який ви шукайте.

Перш за все, людина цього знаку – не найкращий залицяльник, хоча він і звик брати на себе жіночу увагу і подобатися оточуючим.

Він рідко дарує подарунки, далеко не завжди може зателефонувати серед ночі просто так, щоб вам підняти настрій, тому жінці такий, як Телець він може здатися досить нудним.

А все тому, що цей чоловік ніколи повністю не віддається любові, хоча і може бути прекрасним коханцем і яскравою, харизматичною особистістю.

Читайте також:   Що подарувати чоловікові на день народження: добірка свіжих ідей

У близьких стосунках він має здатність йти в себе.

Сімейне життя, особливо практична її сторона, для такої людини може виявитися нестерпною, тому завжди варто враховувати його інтереси і брати участь в тому, що йому приємно, а жертвувати своїми інтересами заради коханої людини здатна далеко не кожна жінка, і не Телець вже тим більше . Тому краще з самого початку зрозуміти, чи готові ви стати його музою, коханкою і натхненницею одночасно. Незважаючи на легкість в спілкуванні, у нього можуть виявитися досить жорсткі вимоги до своєї майбутньої дружини, так що краще заздалегідь розібратися в його думках і почуттях, щоб не розчаруватися в подальшому. Але якщо ви його дійсно любите, то ваші відносини можуть стати ідеальними, якщо ви зрозумієте його натуру і вирішите самі для себе, чи варта гра з ним свічок чи ні.

Чоловік цього знака як ніхто інший любить все незвичайне і інтригуюче, але в оригінальності не стискаючи палицю. Йому потрібна жінка вільна від стереотипів і яскрава особистість, а не людина, яка намагається наслідувати іншим, намагаючись стати оригінальним.

Що потрібно знати Чоловікові-Водолія про Жінку-Тельці

Жінка-Телець може здатися красивою, сексуальною і чуттєвої. Завдяки своїй доброзичливості, ніжності і прихованої силі вона підкорює серце Водолія, але, щоб знайти до неї правильний підхід, потрібно знати деякі нюанси.

Перш за все, Телець – це власниця і яскрава жінка, якій потрібні подарунки, чоловічу увагу і любов.

Вона не завжди оригінальна, часто прагне до комфорту і красивим, дорогих речей, може виявитися жадібної, але при цьому вона надзвичайно чуттєва і еротична.

Часом навіть одна ніч, проведена разом на вищому рівні здатна стати для неї справжнім подарунком, але все-таки матеріальний комфорт вона цінує більше, тому багато ваші інтереси вона навряд чи розділить.

Телець не любить дивина, людей, які їй незрозумілі або не прагнуть до матеріальних благ, як і вона. Саме з цієї причини у вас можуть бути конфлікти, особливо якщо їй не сподобаються друзі.

Найчастіше Тельця важко навіть просто змусити відправитися в подорож, якщо вона вважає, що це не доцільно, проте вона може стати вашим другом, якщо у вас дійсно спільні захоплення і прагнення.

В такому випадку сміливо йдіть вперед, і ви не прогадаєте, набуваючи собі не тільки помічницю і подругу, але і чуттєву і сентиментальну жінку.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Тельця c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Boдoлeя c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-vodolei-zhenshina-telets/

Сумісність Телець-Водолій: союз геніальності і завзяття

Вихованці землі і повітря Телець і Водолій занадто різні, щоб бути разом. Однак вони можуть створити гармонійний союз, якщо впораються з особливостями прояву свого характеру і зроблять вибір компромісу замість конфронтації. Яка сумісність Телець-Водолій насправді? Що радять астрологи для цієї пари? Розглянемо в статті.

Риси характеру

Земля наділяє Тельців постійністю, стабільністю і цілеспрямованістю. Водолії теж можуть якийсь час перебувати в нерухомому стані, як би чекаючи слушного моменту для урагану. У моменти збігів даних станів пара відчуває гармонію і взаєморозуміння. Однак якщо повітряна стихія вирішує вирватися на свободу, ми можемо спостерігати чудове видовище бурі і шторми.

Що може бути спільного у таких різних знаків зодіаку? Їх об’єднує бажання допомагати людям. У важку хвилину можна завжди розраховувати на допомогу Тельця й Водолія. Ідеаліст Водолій живе за своїми, одному йому зрозумілим, законам.

Телець розважливий і добропорядочен – для нього допомогу іншим заснована на почутті справедливості.

Якщо знаки зможуть поставити акцент на збігу своїх якостей, а не дратуватися проявами особливостей, вони зможуть створити прекрасний союз.

Що може дратувати Тельця у Водолії? Звичайно ж, відома всім повільність і прихильність до раз зі встановленим порядком.

Водолії завжди сповнені інноваційними ідеями і дивляться на світ очима генія.

Для Водоліїв не існує поняття «завтрашній день» – вони живуть справжнім моментом і не піклуються про майбутнє. Це викликає в тільце нерозуміння, так як вони завжди планують стратегію життя на тривалий період часу, і для них майбутнє є метою сьогоднішнього моменту.

Що подобається Водоліям в тільце? Наполегливість у досягненні цілей і порядність по відношенню до людей.

Це повністю відповідає ідеалістичному думку Водоліїв, так як вони теж відрізняються порядністю і милосердям. Саме це загальна якість характерів необхідно покласти в основу взаємовідносин, а в іншому – знаходити компроміси.

Жінка Телець і Водолій

Легкий на підйом Водолій сприймає Тельця трохи великоваговим і неповоротким. Астрологи вважають, що союз можливий за однієї умови – Водолій відчуває залежність від Тельця або чимось йому зобов’язаний. Якщо у пари немає спільної мети або спільної справи, союз розпадеться в один прекрасний момент з-за розбіжності в думках, адже ідеаліст Водолій не зможе зрозуміти матеріаліста Тельця.

Водолія постійно потрібні нові враження, різноманітності і зміни. Жінка Телець прагне до стабільності, обґрунтованості й внутрішнього спокою; зміни в емоційній сфері Водолія сприймає як замах на свої внутрішні підвалини.

Чому можлива зустріч Водолія і Тельця, якщо вони такі різні? Астрологи вважають, що Водолій може познайомитися з Тельцем в один зі своїх невдалих періодів життя, коли потребує розради і уваги. У цей момент Телець сприймається Водолієм з самої позитивного боку, адже тільки він зможе надати неоціненну послугу і підтримку заплутався в життєвих перипетіях Водолія.

Небезпека ситуації полягає в тому, що після вирішення всіх своїх проблем за допомогою Тельця Водолій знову захоче зміни вражень і кинеться на пошуки пригод. Водолія постійно необхідний адреналін, він потребує ризикованих ситуаціях і обставинах. Йому нудно в умовах стабільності і визначеності, до яких прагне Телець.

Тельцям не слід обмежувати фантазію Водоліїв.

Для збереження союзу жінка Телець повинна навчитися закривати очі на хаотичні думки свого коханого і миритися з його довгою відсутністю і ризикованими авантюрами а-ля політ на повітряній кулі. Водолія завжди потрібні нові враження, тому жінка Телець повинна вміти постійно перевтілюватися або хоча б частіше міняти зовнішній вигляд – зачіску, макіяж.

шлюбний союз

Проживаючи в одному будинку, Телець і Водолій будуть вести абсолютно різну життя і рухатися в різному ритмі. Якщо вони не будуть намагатися один одного переробити, союз може стати тривалим.

Цьому може сприяти або неземна любов, або прагматичний розрахунок. Якщо Водолій оцінить допомогу дружини, яка з упертою наполегливістю витягує його з неприємних обставин, союз стане взаємовигідним.

А потрапляти в безглузді історії Водолій буде завжди.

Однак жінка Телець повинна пам’ятати, що місію рятівника вона прийняла на себе добровільно – тому навіть натякати Водолія про свої вчинки не можна. Водолій прекрасно усвідомлює роль Тельця в своєму житті, але не любить про це думати. До того ж, він категорично не бажає визнавати перевагу дружини над собою.

Сексуальна сумісність теж залишає бажати кращого, адже у подружжя різні уподобання. Водолій очікує від Тельця більшої різноманітності, а Телець вважає його бажання досить дивними і незрозумілими.

Тому Водолій почне шукати задоволення своїх сексуальних інтересів на стороні. У даній ситуації всі спроби Тельця утримати Водолія не реалізуються – він піде або до коханки, або до іншої дружині.

Чоловік Телець і Водолій

Ґрунтовний Телець не розглядає вітряну жінку Водолія в якості претендентки на серйозні відносини. Якщо зв’язок все ж налагоджується, то це відбувається непомітно для Тельця. Великоваговий син землі захоплений легкістю сприйняття життя Водолієм, адже цього йому самому так не вистачає. Жінка Водолій стає для нього ковтком свіжого повітря, в якому він потребує.

Водолії відрізняються однією особливістю – нікому не обтяжують життя, і собі теж.

Жінка Водолій цінує в Тельці вміння знайти вихід з будь-якої складної ситуації і надати дружню підтримку в будь-який час. Це якість Тельців експлуатують багато знаки зодіаку, перекидаючи свої проблеми на їх широкі і міцні плечі.

Тельці великодушні і відповідальні, вони порядні в своїй суті і ніколи не залишать людини в біді.

Чим приваблює жінка Водолій Тельця? Вона завжди знаходиться в піднесеному настрої, не навантажує проблемами і не чіпляється ні до чого. Відсутність критики для Тельця – ідеальний стан комфорту. Що ще потрібно для щастя? Однак з часом Телець починає розуміти, що легкість і безтурботність Водолія просто вибиває ґрунт з-під ніг і позбавляє відчуття стабільності.

Витівки Водолія, навіяні непередбачуваними намірами, позбавляють Тельця необхідного йому внутрішньої рівноваги і спокою.

Чого очікувати дівчині Водолія від Тельця? Якщо він «не мукає, що не телиться», значить, вирішив перервати відносини. Якщо не перервати, то чи не зводити їх в статус офіційних. Телець усвідомив, що це не його мрія життя, тому рухатися в напрямку створення сім’ї не буде. Змусити його піти в ЗАГС не вдасться жодними хитрощами.

шлюбний союз

Якщо Телець все ж одружився на жінці Водолії, він візьме кермо влади в свої міцні руки. Саме Телець буде розпоряджатися сімейним бюджетом, планувати майбутнє і приймати відповідальні рішення.

Якщо жінці Водолію вигідний цей шлюб, вона і бровою не поведе.

Молоді жінки Водолії через недосвідченість можуть почати скандалити і доводити свою правоту – і подібні скандали будуть нескінченними, тому що Тельця переспорити неможливо.

Телець упевнений в своїй правоті, адже він діє на благо сім’ї! Жінка Водолій розглядає такі вчинки як замах на її думку і свободу вибору замість подяки дружину за турботу.

Телець приймає рішення без відома дружини і після ставить її перед фактом – він це робить без злого умислу, але Водолій бачить в цьому прояв неповаги до своєї персони. Тому астрологи розцінюють союз Тельця з Водолієм як один з найважчих і проблематичних.

Врятувати становище може тільки шлюб за розрахунком – в цьому випадку пара може ужитися, утихомиривши свої емоційні пориви.

Дружба і співробітництво

Замріяні Водолії відносяться до ідеалістів. Серед них багато талановитих фантастів, наприклад, Жюль Верн. Тельці стоять міцно на землі і до марень не схильні – це реалісти до мозку кісток.

Що тут може бути спільного? Загальним якістю є відданість і порядність. До того ж, Тельців привертає незвичайне почуття гумору Водоліїв – з ними ніколи не засумуєш. Водолій – душа компанії, заводила і гуморист.

В його архіві пам’яті зібрано безліч анекдотів і забавних історій, які можна слухати нескінченно.

Партнерський союз може бути ідеальним, якщо Телець і Водолій правильно розподілять свої ролі в бізнесі. Телець відмінно підходить для ролі адміністратора, Водолій – це генератор інноваційних ідей. Якщо Телець зможе приборкати свою недовірливість до всього нового, союз принесе відмінні дивіденди.

інші сумісності ♉

Сумісність ♉Тельця з іншими знаками:

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-telets-vodoley.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *