Сумісність ваг і козерога: які труднощі чекають на пару

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Зміст приховати

Їх не можна назвати досконалою парою. Але все-таки сумісність в любовних, дружніх і ділових стосунках Козерогів і Терезів за знаком зодіаку досить висока. І грунтується, перш за все, на їх умінні діяти спільно.

Загальна інформація

Ваги – непростий, заплутаний, як павутина мережив, знак. Коли вони зачаровують посмішкою, легко побажати ввести їх в коло друзів, тим більше, що знак дуже комунікабельний.

В сумісності знаків зодіаку Терези й Козеріг велику роль відіграє те, що Терези – знак повітряний, що коливається і коли період спокою, споглядального ставлення до світу дає тріщину, починається шторм. Вони просто не можуть опиратися жадобі шукати істину, зважувати «за» і «проти» стосовно до всього.

Вони переводять і заражають оточення своєю нерішучістю.

Розмова з представником цього знаку подібний ходіння по тонкому льоду – вистачить необережно кинутого фрази, а то і двозначного слова, може бути, взагалі зміни інтонації для того, щоб вони почали шукати в сказаному прихований сенс.

І добре б в цей момент поруч з ними перебувати близькій людині, здатному заспокоїти їх і повернути в період рівноваги. Саме терплячу підтримку в дружбі представники цього символу цінують понад усе.

Земна стихія Козерога робить його небагатослівним і відстороненим від світу. Тих людей, хто йому по-справжньому доріг, можна перерахувати по пальцях. Це знак-хамелеон. Він вміє приховувати справжні почуття і готовий мовчки, спокійно робити все можливе і неможливе, щоб домогтися свого.

Козерогові важко зрозуміти бунтівний дух Терезів, а вже на те, щоб підтримувати їх, втішати похвалами і всіляко підбадьорювати, він зовсім може виявитися не здатний. Більш того, нерішучість і мінливість настрою Терезів дратують Козерога.

Правда, йти на відкритий конфлікт – не його стиль. Він віддасть перевагу укласти мир із взаємними поступками і продовжити жити як ні в чому не бувало.

І незабаром це неминуче знову підведе знак, коли Ваги візьмуться відчувати його нерви неадекватними витівками.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Гороскоп сумісності Терезів і Козерога малює, що їм дійсно важко бути разом. Ваги нерідко виявляються кинуті партнером на свавілля уявних проблем, що, природно, лише посилює їх похмуре відчай. Тільки довгий час може навчити цих двох взаєморозумінню.

На шляху до гармонії, процвітання і щастя пару чекає чимало випробувань, навіть страждань і уроків про те, як можна з мінімальними втратами прийняти дивацтва партнера.

Інтимна сумісність

Головна риса сексуального життя знаків – полум’яне взаємний потяг, в якому першу скрипку грає Козеріг, підкорений виходить від партнера магнетизмом і чарівною посмішкою.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Ваги ж не можуть встояти перед внутрішнім стрижнем характеру коханої людини, тим, як поєднуються в ньому амбітність і вміння досягати цілей (і особливо це стосується фінансів).

Але не все у них гладко – недоліки взаємно дратують партнерів, як реп’яхову колючки, і можуть погасити вогник тільки почала розпалюватися пристрасті. Адже Козеріг – надмірно практичний і не чутливий до романтики. А Ваги в любові бувають повільні і більш схильні блищати в суспільстві, ніж обдаровувати своїм теплом і чарами партнера.

Особливості пари з чоловіки Терезів і жінки Козерога

Сумісність Козерогів і Терезів за знаком зодіаку в такому розкладі підлог може бути дивно гармонійною, якщо їх любовна пристрасть підкріплюється упевненістю в тому, що кращого людини в світі не знайти, якщо вони готові працювати над відносинами. Тоді в вихорі їх життя позитивне переважатиме над важким і забарвленим в похмурі тони.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Сила жінки в цій парі невловима зовні, а прихована всередині. Вона вважає за краще закулісні ігри. Без перебільшення можна навіть сказати, що в мистецтві смикати за потрібні ниточки з нею не зрівняється більше ніхто з знаків зодіаку. Її зближує з партнером не тільки любов, а й наявність Кардинальної знака, що означає потребу мати над кимось владу.

Просто чоловік прямолінійний в цьому, а жінка жадає командувати, але відчайдушно не хоче зізнаватися в цьому. І їй вдається повернути все так, що коханому здається – прийняті рішення належать йому особисто.

Серйозний внесок чоловіки в ці відносини полягає в тому, що він не заважає улюбленої будувати кар’єру.

У неї це добре виходить і так вона реалізує одне з головних, самими зірками призначених устремлінь всіх жінок Козерогів.

Партнер не страждає від того, що роботі жінка часом присвячує більше часу, ніж йому, а розумно використовує це для того, щоб радіти свободі і відновлювати приватне рівновагу.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Сумісність знаків Козеріг і Ваги іноді піддається випробуванням, але вони дійсно підходять один одному як ніхто інший. Ваги для жінки – персональне сонечко, а вона для нього втілює стабільність і силу, якої бракує їм самим.

Чоловік в цьому союзі відрізняється ніжним, чутливим проявом почуттів. На нього благотворно, заспокійливо впливає те, що він знаходиться поруч з вірним, зрозумілим партнером.

Особливості пари з жінки Терезів і чоловіки Козерога

Відносинам цієї пари є стабільність і безліч зв’язків з іншими людьми, які тільки зміцнюють їх міжособистісний союз. Протягом всього сімейного життя вони оточені друзями, родичами, їхні діти зберігають тісний зв’язок з батьками, знаки можуть створити і успішно вести спільний бізнес. Вони добре розуміють, як їм пощастило зустріти один одного, разом їм добре і спокійно.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Чоловік Козеріг покладає на себе велику відповідальність – він піклується про матеріальне, фінансове благополуччя сім’ї, впевнено йде до підкорення кар’єрних вершин. Його обраниця отримує можливість вести спосіб життя домогосподарки, не піклуватися ні про що, багато часу приділяти своїм хобі.

Найчастіше жінка в захваті від цієї ролі, знаходить в ній реалізацію своєї жіночності.

Правда, коли він – Козеріг, вона – Терези, у пари бувають проблеми в сумісності. Чоловік Козеріг іноді скупиться на емоції в спілкуванні з коханою і, наприклад, повернувшись з роботи, може зайнятися вирішенням будь-яких справ, але ж не дійде до неї і дітям, проігнорує приготований для нього смачну вечерю і наведений в будинку затишок.

Тоді вона ображається і може зануритися в депресію, вирішити, що і не стане нічого більше робити для сім’ї, раз це не цінують.

І тоді, отримавши до вечері холодні бутерброди і показовий безлад в квартирі, чоловік може спалахнути, висловити претензії.

Правда, довго битва подружжя не триватиме – незабаром вони помиряться, згадавши про те, що хорошого в їх відносинах і життя все-таки більше, ніж поганого.

Сумісність у діловому середовищі

З них може вийти відмінна команда. Але за однієї умови – кожен з знаків виконує в бізнесі строго свої функції і не втручається в справи іншої. Спільні обговорення чого-небудь, спроби знайти задовольняє обидві сторони рішення часто завершуються невдачею.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Щоб ділова сполучуваність Козерогів і Терезів за знаком зодіаку була на гідному рівні, робочу енергію знакам рекомендується поділити на два русла. Терезам дістається все творче, вони можуть пропонувати незвичайні рішення задач.

Козеріг – тверезо і прискіпливо оцінює можливі ходи і завдяки своїм цілеспрямованості і акуратності веде справу до переможного кінця.

Якщо один з знаків підноситься до місця боса, він повинен проявити море такту і делікатності, щоб не втратити прихильність колишнього колеги.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/goroskop-sovmestimosti-znakov-kozerog-i-vesy

Сумісність Козерогів і Терезів: практичність проти романтики

Складно уявити собі два більше несхожих знака. Але хто знає, можливо, і вони зможуть знайти в своїх відносинах золоту середину, яка приведе їх до щасливого спільного майбутнього? Адже любов, як відомо, творить чудеса.

Таблиця сумісності Козерога і Терезів

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
низька Середня Середня висока

Сумісність Чоловіки-Козерога і Жінки-Терезів: плюси і мінуси відносин

Такі відносини не можна назвати простими ні для однієї із сторін. Ці знаки належать до різних стихій: приземлений і практичний Козеріг проти повітряних і романтичних Терезів. З одного боку, їх дійсно тягне один до одного. Але чи достатньо цього тяжіння для побудови довгих і щасливих відносин? Або тут спрацьовує принцип про притягнення протилежностей.

Однією з основних проблем в цих відносинах може стати різниця поглядів на пристрій побуту і повсякденне життя

Козеріг зосереджений на роботі і заробляння грошей. Ваги, в свою чергу, стурбовані наведенням затишку, щоб порадувати коханого. Однак він після напруженого дня може навіть не помітити прикладених нею зусиль. І рідкісна жінка зможе миритися з таким неувагою.

Козеріг не відноситься до романтикам, які будуть говорити красиві слова і дарувати квіти не тільки по великих святах. Він вважає за краще словами справи , але ж жінкам так хочеться іноді відчути турботу і ніжність, побачити прояви кращих почуттів не тільки в забезпеченні побутових справ.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Відносини між Козерогом і Терезами не можна назвати простими ні для однієї зі сторін

Чи сумісні в любові?

Щасливий роман тут можливий при зусиллях з обох сторін. Перший час пара може протриматися на взаємний потяг. Але коли перша закоханість спаде разом з рожевими окулярами, виявиться, що у чоловіка і жінки цих знаків не так багато спільних рис, щоб можна було легко закривати очі на недоліки один одного.

Однак якщо ці двоє дійсно захочуть бути разом, будь-які труднощі будуть їм по плечу. Козеріг буде захоплений нестандартними поглядами і цікавою зовнішністю Терезів, а останніх вабить надійність і життєва стійкість Козерога, за яким можна дійсно відчути себе як за кам’яною стіною. Кожен з них, при бажанні, здатний навчити партнера чогось нового:

 • земний знак спробує трохи менше залишатися під маскою незворушності і строгості, хоч іноді дозволяючи пробратися назовні ніжності і щирості.
 • ваги додадуть до своєї відчайдушності трохи практичності і тверезого погляду на життя.

Хлопець-Козеріг і дівчина-Терези в сексі

Чи добре йдуть справи цієї пари в ліжку? Тут теж є деякі проблеми. Козеріг, як і в звичайному житті, відрізняється прямолінійністю. А Терези люблять різноманітність, довгі прелюдії і гри. Закритість чоловіки цього знака сприймається як холодність і навіть байдужість.

При цьому Терези не йдуть на зближення просто так. А вже це сприймається прямим і не бачить манівців Козерогом також за прояв неуваги.

В інтимному житті їм подобаються різні речі, і навіть взаємний потяг не завжди допомагає вибудувати міст між їх уявленнями про ідеальний секс.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

У ліжку у Козерога і Терезів теж є деякі проблеми

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Чи можливо щастя, якщо чоловік – Козеріг, а дружина – Ваги? Можливо. Але не можна сказати, що це буде просто. І вже точно, не нудно. Різниця стихій обумовлює і різницю темпераментів. Тому дрібні сутички і суперечки можуть стати невід’ємною частиною сімейного життя, якщо обидва не навчаться миритися з дрібними недоліками один одного, але чи захочуть вступити в шлюб.

Більший відсоток сумісності можливий при створенні сім’ї в більш зрілому віці

До цього часу характери обох стануть більш сталими і спокійними. І їм буде простіше миритися з особливостями характеру інших людей і приймати їх. Інакше сподіватися на довговічність союзу буде безглуздо.

Ще один камінь спотикання – виховання дітей . На це питання у обох подружжя протилежні погляди, що може стати причиною частих сварок.

Чи є дружба, якщо він Козеріг, а вона Ваги?

На відміну від любовних відносин в дружбі між цими двома цілком може панувати гармонія. Вони спочатку відчувають один до одного симпатію .

Для них можливі два сценарії побудови дружніх відносин. У першому випадку, це спільність інтересів, захоплень і поглядів. Такий тип товариства можна назвати партнерством.

Хоча найчастіше в ньому може бути зацікавлена ​​саме жінка.

У другому варіанті дівчина-Терези виступає радником у питаннях любові. У Козерога нерідко бувають проблеми з проявом своїх почуттів до обраниці.

А жінка-Терези з її романтичною натурою і поглядом на ситуацію «з того боку барикад» може допомогти в завоюванні коханої.

Хоча і Терези, в свою чергу, завжди можуть отримати цінну консультацію від практичних і працьовитих Козерогів в бізнесі і роботі.

Загалом, така дружба завжди взаємовигідна. І нерідко триває не просто роками, а десятиліттями.

 

У дружбі між Терезами та Козерогом цілком може панувати гармонія

Як завоювати чоловіка-Козерога?

Незважаючи на безліч відмінностей, саме Ваги можуть зрозуміти Козерога. Все тому, що і їм протегує планета останнього – Сатурн. Під її впливом Ваги прагнуть до стабільних відносин і не перетворюють розмову в безглуздий набір фраз.

Як завоювати чоловіка-Козерога і побудувати з ним стосунки? Відповідь проста – Терезам доведеться брати кермо влади в свої руки . Козеріг з його типом характеру і прагненнями не завжди готовий розглядати в Терезах цікаву особистість і зробити перші кроки по її завоювання.

Проблема в тому, що якщо повітряний знак розуміє Козерога, то він, навпаки, не розуміє і не прагне до цього.

Найважливіше завдання Терезів – зрозуміти бажання чоловіка і здійснити їх

Зазвичай серед них стабільність, порядок і мінімум несподіванок. Він шукає облаштований побут, надійний тил і спокійні розмірені відносини.

Але потрібно бути готовою, що в стосунках земний знак часто ставить свою думку, як єдино правильне. І саме його потреби будуть на чолі кута. А також цей чоловік майже повністю позбавлений романтичної жилки.

І чи зможе стати хоч трохи більш людяним, якщо Терези знайдуть, які струни його душі варто торкнутися.

Як добитися уваги жінки-Терезів?

Натура цього знака неймовірно мінлива, що зовсім не дивно. І тому будь-якому чоловіку, який збирається завоювати цю непередбачену даму, варто відразу зрозуміти, чи готовий він до цієї самої непередбачуваності. Це не примха. Просто такі жінки нерідко самі не знають, чого точно вони хочуть .

Яким повинен бути лицар, який здатний завоювати відповідні почуття повітряного знака? Ваги віддають перевагу чоловікам, які не просто добре виглядають, а вміють справляти враження і відповідати йому.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Жінки-Терези нерідко самі не знають, чого точно вони хочуть

Представники цього знака пихаті по своїй натурі, а це значить, що такій жінці потрібен чоловік, яким вона зможе пишатися. Вони цінують стабільність у всіх питаннях, щедрість по відношенню до себе, вміння організовувати нетривіальний дозвілля.

У чоловіка повинен бути сильний характер і явний внутрішній стрижень, легкий і оптимістичний погляд на світ.

Саме поєднання всіх перерахованих вище якостей здатне привернути таку прискіпливу даму, як Терези.

Гороскоп сумісності Жінки-Козерога і Чоловіки-Терезів

У зодіаку є чотири кардинальних знака, кожен з яких коштує на чолі однієї декади

Всі вони відрізняються діяльною натурою і схильністю до лідерства. І Ваги, і Козеріг належать до цієї четвірки. З одного боку, адже це добре, коли є схожість? Але не в цьому випадку. Шанси на щасливе спільне життя у цієї пари не дуже великі. Особливо, якщо вони постійно будуть змагатися, хто з них сильніший. Тільки спільні зусилля зможуть допомогти в досягненні гармонії.

Любовні стосунки

Роман для цих двох – явище хоч і нерідке, але досить складне . Нічого не значуща інтрижка може перерости в глибокі відносини тільки за певних зрушення з кожної зі сторін.

Навіть зовні вони виглядають дуже контрастно. Але за умови гармонійного збігу вони можуть прекрасно доповнити один одного, створюючи єдине ціле.

Якщо, звичайно, не почнуть постійно намагатися захопити пальму першості в стосунках.

Стрижень в цьому різномастому партнерство – дівчина-Козеріг. Саме на її почуття обов’язку і відповідальності тримається пара. Ваги доповнюють відносини своєю емоційністю і романтичністю.

Сексуальний потяг пари

Для обох партнерів ліжко – місце приємних емоцій і відчуттів.

Але якщо провести порівняння очікувань обох, то Козероги більше роблять упор на фізіологію процесу, а Терези – на пошук хвилюючих і розбурхують вражень.

Кожен з них знайде в сексі один з одним щось важливе саме для себе. Але якщо крім цього боку відносин їх нічого не буде пов’язувати, то навіть в ролі пристрасних коханців вони не залишаться надовго.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Жінка-Козеріг може стати прекрасним помічником і мотивацією для чоловіка

шлюбний союз

Шанси на побудову сім’ї в парі, де чоловік – Терези, а дружина – Козеріг, є. І вони не найнижчі. Ваги згодні прийняти незалежність своєї жінки , дати їй можливість розвиватися інтелектуально і професійно. Їм до душі сталість, працьовитість і високе почуття відповідальності Козерогів.

Козероги, в свою чергу, цінують ту ж тягу до спокою і розміреності у повітряного знака. І якщо жінка не буде тиснути на свого чоловіка, обмежуючи його свободу, все може скластися цілком вдало.

Крім того, саме жінка-Козеріг може стати прекрасним помічником і мотивацією для ділового просування свого чоловіка. Нерідко хвалебні відгуки, які отримує за свою роботу чоловік-Терези, більше відносяться до його цілеспрямованої дружині.

Та й сама Козеріг цілком в силах взяти на себе повне утримання своєї сім’ї, якщо так складуться обставини.

У відносинах, де стикаються два лідера різних стихій, саме Козеріг воліє брати на себе роль сірого кардинала, залишаючи право відкритого прояву своєму чоловікові.

Як дружать дівчина-Козеріг і хлопець-Терези?

У реверсної версії, коли він – Терези, а вона – Козеріг, можливість міцної і тривалої дружби трохи нижче. В такому випадку це може бути приємним товариством, коли є, з ким поспілкуватися на цікаві для них обох теми, відвідати вечірки або вийти в світ. Але чекати щирої глибокої прихильності і довіри не варто.

Кожен з них не завжди готовий ділитися своїми проблемами з не дуже близькими людьми

Зате ця дружба може бути вигідною обом. Кожна зі сторін отримає допомогу чи пораду, в якому потребує. І такі відносини теж мають право на життя. Нехай вони і будуть більш поверхневими і ні до чого необов’язкового.

Проте, не можна скидати з рахунків взаємне притягання цих двох знаків. Вони незмінно будуть відчувати теплу симпатію один до одного .

Як завоювати чоловіка-Терези і побудувати з ним стосунки

Жінці-Козерогу завоювати чоловіка-Терези нескладно. Тут все як у приказці про чоловіків з Марса і жінок з Венери. Бо саме так в цій парі розподіляються головні планети. Так що взаємне тяжіння з першої зустрічі – звичайне явище. У Козерога є всі козирі в рукаві для успішного зваблювання: сексуальність, привабливість і магнетизм.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Жінці-Козерогу завоювати чоловіка-Терези нескладно

Найголовніше – не дати проявитися в процесі спокушання своїм більш «чоловічим» якостям: серйозності та діловитості. Інакше це зруйнує всі старання. З іншого боку, Сатурн, який і дає всі ці сторони особистості, наділяє Козерогів почуттям відповідальності і постійністю, які дуже цінують Терези.

Ваги, незважаючи на свою гадану м’якість, непогані лідери. А тому, якщо такий чоловік зацікавиться вами, це не означатиме, що саме ви його завоювали. Коли Терези вас помітять і вирішать, що ви дійсно їм підходите, вони також м’яко почнуть реалізовувати свою завойовницьку стратегію.

Чи можна закохати в себе жінку-Козерога

З боку Козероги можуть здатися занадто серйозними і замкнутими. З ними навряд чи можна протанцювати до ранку в клубі або влаштувати безбаштову костюмовану вечірку.

Але в душі вони дуже чутливі і вразливі

Для дівчини-Козерога хлопець-Терези може скласти цілком вдалу партію. Незважаючи на те, що повітряний знак більш романтичний, він оцінить стабільність, яку може дати в стосунках стихія землі. З Козерогом у терезів не буде насиченою яскравими емоціями спільного життя, зате буде спокійне і невпинне її перебіг з вмілим лавірування між порогами і скелястими берегами.

Для того щоб закохати в себе таку жінку, потрібно поважати її думку і свободу , дарувати не тільки цінні, але і практичні подарунки, проявляти розуміння і вірити в її здатності.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/sovmestimost-kozerogov-i-vesov.html

Козеріг і Ваги – сумісність знаків

Ця пара далеко не ідеальна. Сумісність знаків Козеріг і Ваги заснована на спільному подоланні багатьох труднощів. Ваги – дуже складний, суперечливий знак. Зовні вони дуже товариські і доброзичливі, а їхня посмішка зачаровує кожного, хто опиниться поруч.

Однак це характеризує їх тільки в періоди рівноваги. Шальки терезів, як відомо, постійно коливаються, тому представники повітряного знака перебувають у вічному пошуку істини, зважуючи всі за і проти і своєю нерішучістю переводячи оточуючих.

Для того щоб вивести з рівноваги таку людину, не потрібно особливої ​​хитрості. Досить кинути в його бік кілька двозначний погляд або неоднозначну фразу, і ось Ваги вже втратили спокій, намагаючись зрозуміти, в чому ж справа.

Добре, якщо поруч виявиться людина, яка знайде в собі сили заспокоїти обранця і потім разом з ним насолоджуватися періодом рівноваги Терезів.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на паруКозероги зазвичай не товариські, їх замкнутість сильно обмежує коло спілкування цього земного знака. Вони схильні приховувати свої переживання, але в той же час їх мовчазна наполегливість в досягненні мети разюча. Таким людям досить важко зрозуміти причини занепокоєння Терезів, а вже постійно врівноважувати партнера, нахвалюючи його фізичні і душевні якості, Козеріг навряд чи здатний. Коливання в настрої Терезів і їх нерішучість викликають роздратування у Козерога, однак представник стихії Землі ніколи не піде на відкритий конфлікт, а компроміс і подальше за ним примирення дасть можливість Терезам знову грати на нервах партнера своєю неадекватною поведінкою.

Сумісність Козерога і Терезів досить складна для обох, оскільки Козеріг часто залишає партнера наодинці з його надуманими проблемами, чому Ваги приходять у відчай.

Для того, щоб зрозуміти один одного, їм знадобиться досить багато часу. Еволюція їх відносин принесе чимало страждань обом знакам, але в результаті вони можуть стати щасливим і гармонійним парою, незважаючи на певні дивацтва.

У будь-якому випадку обом доведеться запастися незвичайним терпінням.

Сексуальна сумісність Терезів і Козерога

Сексуальна сумісність знаків Козеріг і Ваги характеризується сильним взаємним потягом. Особливо жадає близькості Козеріг, зачарований чудовою посмішкою і чуттєвим чарівністю партнера.

Терезам подобається внутрішня сила обранця, а також його вміння заробляти гроші. Однак навряд розгорілася пристрасть партнерів може бути погашена їх роздратуванням недоліками один одного.

Козеріг занадто тверезий і практичний, а Терези – ліниві і повільні, до того ж люблять блищати на публіці, замість того, щоб оточувати турботою і ніжністю обранця.

Сумісність: чоловік Терези – жінка Козеріг

Спільне життя цієї пари і важка, і позитивна одночасно. Сумісність Козерога і Терезів в такому співвідношенні може привести їх гармонії, якщо обидва вони будуть відчувати сильні почуття і порозуміються.

Жінка-Козеріг – сильна тієї внутрішньої силою, яку ніхто не побачить, але все добре відчують. Вона ніколи не піде на відкриту конфронтацію, зате відмінно справляється з роллю керівника за лаштунками. Настільки вміло смикати за ниточки не зможе, мабуть, ніхто з усього Зодіакального кола.

Вона, як і чоловік-Терези, володіє Кардинальним знаком, а значить, їм обом потрібна влада над кимось. Різниця лише в тому, що Терези виражаються відкрито і прямо, а Козеріг здатна завуалювати своє прагнення командувати. Завдяки цьому вмінню вона змушує свого партнера робити те, що, як йому здається, він сам вважає правильним.

При цьому вона ніколи не висловить свою владу занадто голосно. У цьому секрет їхнього щастя.

Інший плюс в їх відносинах – то, що чоловік-Терези схильний не обмежувати свою даму в кар’єрних прагненнях. Тим більше що працювати вона зможе за двох.

А посвячення себе кар’єрі – найбільш бажана мета будь-якої жінки, народженої під знаком Козерога. Ваги толерантно ставляться до того, що його обраниця більшу частину часу використовує для роботи.

У ці моменти він може насолодитися свободою і досягнутим станом рівноваги.

Як би не було часом важко цим двом, вони дійсно потрібні один одному. Ваги для Козерога немов промінчик щастя, а Козеріг для Терезів – втілення надійності, яка так їм потрібна.

Чоловік-Терези дуже ніжний і сентиментальний, він здатний подарувати своїй дамі чимало романтичних хвилин, в той час як поруч з нею він відчуває стабільність і захищеність, а це необхідно для врівноваження чаш Терезів.

Сумісність: жінка Терези – чоловік Козеріг

Цей союз характеризується стабільністю і великою кількістю зв’язків, які формуються протягом їхнього спільного життя. У них може бути багато дітей, загальний бізнес і тісне спілкування з родичами один одного.

Читайте також:   Якщо чоловік говорить моя дівчинка або називає інакше, що це означає

Обидва відчувають надійність відносин, і це приносить відчуття миру і спокою.

Формування таких соціальних ниточок між партнерами ініціюється Терезами, які в один прекрасний момент впадають у відчай отримати душевну близькість від свого чоловіка.

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на паруЧоловік-Козеріг – втілення цілеспрямованості. Із завидною зовнішнім спокоєм він буде підкорювати все нові вершини кар’єри, забезпечуючи фінансову стабільність своєї сім’ї. Це дозволить жінці, народженої під знаком Терези, вести розмірений спосіб життя, насолоджуючись читанням книг і походами по магазинах з подругами. Крім того, вона – сама жіночність, і здатна зробити їх гніздечко милим і затишним. Така жінка стане справжньою окрасою для чоловіка-Козерога.

Негативні моменти в сумісності Козерога і Терезів все ж присутні. Козеріг буває надмірно черствий по відношенню до коханої. Приходячи з роботи, він занурюється в свої справи, не помічаючи дітей, дружину і наведений порядок в домі.

Це ображає леді-Терези, і провокує напади ліні і депресії. Можливо, на наступний день Козеріг виявить неприбрану квартиру і бутерброди замість вечері, тому що Терези вирішать теж зануритися в особисті справи. Тоді почнеться відкрите зіткнення, яке все ж буде подолано.

Адже їх так багато пов’язує один з одним!

Ділова сумісність Козерога і Терезів

Сумісність знаків Козеріг і Ваги в справах така, що робота в команді буде можлива тільки в тому випадку, якщо кожен з колег стане виконувати свої певні функції. Навряд чи вони зможуть щось разом обговорювати і вирішувати.

Швидше Ваги будуть відповідальні за творче начало тандему, пропонуючи новаторські підходи до вирішення завдань, а Козеріг завдяки своїй дивній націленості на результат і тверезої практичності доведе справу до кінця.

Коли один з партнерів стане начальником, йому варто бути уважнішими і обережнішими, ні в якому разі не ображаючи колишнього колегу.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/kozerog-i-vesyi

Кoзeрoг-Мужчінa і Ваги-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Сумісність Терезів і Козерога: які труднощі чекають на пару

Кoзeрoг і Терези

Складне, але цікаве поєднання, в якому притягуються один до одного протилежності. Незважаючи на хорошу сумісність земної і повітряної стихії, цим партнерам належить подолати безліч труднощів і недоліків. Однак любов між цими людьми допомагає наврочити всі гострі кути.

Ця пара може здаватися людям абсолютно дивною і незрозумілою, по крайней мене, не всім ясно, що їх пов’язує.

Серйозний Козеріг може захоплюватися красивою жінкою повітряної стихії, але вона часто його сприймає як занадто старомодного і нудного співрозмовника, який навряд чи стане її чоловіком.

Проте все міняється, якщо партнери знаходять один одного в творчому середовищі або їх пов’язують спільні інтереси і кар’єра. Процвітаючий Козеріг стає для Терезів мудрим наставником і другом, що дає гарантоване почуття опори і любові.

Жінка-Терези завжди молода душею, вона любить увагу і постійно потребує гарних події і компліментах, однак вона далеко не відразу розкриває серце чоловікові.

Якщо Козерогу вдасться завоювати її прихильність і довіру, між ними виникає ніжна любов, яка дарує обом світло і душевну теплоту.

Однак в цій парі є і свої нюанси, які потрібно знати перш, ніж зв’язати своє життя один з одним.

Якщо інтереси закоханих збігаються, то вони здатні піти по життю глибоко і далеко. Незважаючи на деяку легковажність і кокетство, жінка може відчувати себе невпевнено, якщо поруч немає цікавого і яскравого чоловіки. Забезпечений і практичний Козеріг допоможе їй не тільки реалізувати мрії, але і стати хорошим другом.

Чоловікові цього знака теж корисно спілкування з такою жінкою: з нею він стає не тільки більш розкутим і ніжним, а й знаходить справжнє щастя і радість, стає молодшою ​​і тілом, і душею. Тому такій парі варто бути разом, так як вони будуть щасливі, якщо подолають всі труднощі.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • розумність і врівноваженість обох партнерів;
 • вміння вирішувати всі питання без сварок і скандалів, відсутність вираженої запальності і конфліктності;
 • тяжіння протилежностей;
 • сексуальна гармонія;
 • практичність обох партнерів;
 • вміння постояти за себе в будь-якій важкій ситуації і діяти самостійно;
 • чоловік дає опору жінці, допомагаючи реалізувати мрії і плани на майбутнє і відчувати себе захищено;
 • жінка сприяє розкутості, особистісному зростанню і емоційності чоловік, змушуючи відчути себе молодше, навіть якщо за віком вони рівні;
 • відсутність нереалістичних ідеалів і вимог один до одного;
 • витонченість і аристократичність, вміння жити красиво і шикарно навіть при скромних засобах без зайвих розтрат і необдуманих вчинків.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Нерозуміння прослизає у відносинах тільки в тому випадку, якщо інтереси партнерів розходяться або змінюються кардинально. У цій ситуації Козеріг і Ваги починають постійно конфліктувати або ревнощі заважає їм прийняти розумне рішення.

Якщо чоловік починає вести себе як власник, обмежуючи особистий простір жінки, вона починає протестувати проти цього, а якщо він не може дати їй те, чого вона хоче, відносини починають змінюватися в іншу сторону і розладжуватися.

Особливо гострими можуть бути конфлікти через різних поглядів на виховання дітей, особливо дівчаток. Чоловік буде вважати, що жінка надає їм занадто багато свободи, а партнерка звинувачувати його в занудство і надмірної суворості і прискіпливості.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • чоловік може почати обмежувати свободу жінки, ніж викличе протест;
 • жінка з часом байдужіє до чоловіка, якщо він перестає бути її другом або їх цілі розходяться;
 • жадібність, тому партнерам важко переносити бідність;
 • в побуті можуть виникати причіпки і постійні сварки;
 • ревнощі Козерога може зруйнувати відносини;
 • легкі романи Терезів можуть зруйнувати шлюб і сприяти постійним причіпок;
 • можливі постійні сварки через дітей;
 • конфлікти з родичами можуть істотно ускладнити відносини;
 • згодом обидва партнери можуть втратити один до одного інтерес;
 • звикнувши до лідерства чоловіки, жінка може з часом втратити самостійність.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Кращий спосіб примирення після сварок між цими партнерами – це свято і якісний інтим. Такі люди можуть постійно знаходити в ліжку щось нове і радувати і дивувати один одного постійно.

Іншим способом примирення можуть стати спільні інтереси, особливо пов’язані з кар’єрою, колекціонуванням та мистецтвом.

У цій ситуації обидва партнери закохуються одне в одного заново і можуть годинами обговорювати останні новини і сприяти кар’єрі один одного.

Терезів і Козерога зближують і спільні свята. У цих людей як ні в кого іншого простежується прагнення до розкоші, красу і ніжності, яке сприяє їх успішності і удачі в особистому житті.

Саме з цієї причини Козеріг і Ваги щасливі разом і їм варто знайти собі цікаве хобі або заняття, яке поступово зблизить їх.

Ну і, звичайно, чоловікові варто давати більше свободи жінці, щоб вона своїми очима переконалася, що краще його нікого бути для неї не може.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Цікаве і дуже гармонійне поєднання, в якому партнери з різними темпераментами і сексуальними апетитами прекрасно доповнюють один одного. Терези не відразу звертають увагу на Козерога, приймаючи його палкі почуття і пристрасні натяки за звичайні компліменти.

Але якщо у них є спільне захоплення або Козеріг сприяє кар’єрі жінки, то вони досить швидко виявляться в ліжку, не відразу відчувши всю красу несерйозного роману. Чоловік може закохатися в партнерку, так як саме вона змусить його відчути себе молодше і навчить розуміти тонкощі жіночого світу.

Для Терезів чоловік може виявитися ласим шматочком і приємним коханцем, на якого варто витратити час.

Відносини можуть зіпсуватися, якщо один з партнерів закохується. Найчастіше це відбувається з Козерогом, який мріє бачити поруч із собою таку партнерку, ніж жінка може користуватися. Але непоодинокі випадки, коли Ваги закохується в нього, особливо якщо він при грошах і може допомогти матеріально. У такій ситуації партнери можуть серйозно посваритися і з часом розлучитися.

Сексуальність Козерогів не відразу розкривається.

Зазвичай жінок відштовхує від нього розвинене почуття власності, яке не сприяє несерйозним відносин, проте з такою партнеркою, як Ваги він може втратити голову і сам закохатися, потураючи всім її примхам і бажанням. Це сприяє його розкутості і підвищує привабливість, тому під час їхнього роману інші жінки можуть липнути до нього, як бджоли до меду.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Сполучною ланкою таких людей стає загальне ділове або творче захоплення, в якому чоловік стає лідером і проявляє себе.

Наприклад, співачка може закохатися в продюсера, актриса – в режисера, молода письменниця – в головного редактора або господаря видавництва. Шлюби на основі загального творчого справи і інтересів не рідкісні в цій парі і зазвичай бувають найміцнішими.

Але навіть якщо професії таких людей абсолютно різні, то жінка стає прикрасою серйозного чоловіка, тому ця пара гармонійно доповнює один одного.

Зруйнувати сімейні відносини між ними можуть тільки родичі, бідність або розбіжність інтересів.

Якщо Козеріг відчуває, що партнерка втрачає до нього інтерес, він стає примхливим, надмірно вимогливим, суворим і ревнивим, що неприйнятно для волелюбної жінки повітряної стихії.

Тому неспроможним парам або тим, хто не планує кар’єру і великі гроші краще не планувати весілля, так як шляху партнерів незабаром можуть розійтися.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Непогане поєднання, особливо для тих, хто захоплюється історією, творчістю і мистецтвом.

Козеріг і Ваги естети, вони обидва розуміють толк в красивих речах і цікавої діяльності, і вони щасливі разом, у них вкрай рідко виникають конфлікти і сварки.

Обидва партнера не заздрять один одному, їм не властиво інтриганство і хитрість, вони обидва зможуть підтримувати один одного у важких ситуаціях. Згодом їх загальні інтереси можуть привести до спільного бізнесу, який успішно будуть вести обидва партнера.

Між цими людьми нерідко виникають службові романи, особливо якщо друзі працюють разом або у них спільне хобі. Зазвичай все залишається закритим, і тільки закохані знають про казку, яка відбувається з ними наодинці.

Однак такі відносини з часом можуть стати серйозними і пара зійдеться на зло всім.

Але частіше партнери не прагнуть вийти за рамки дружніх відносинах, годинами розмовляючи на цікаві теми і займаючись тим, що їм приємно і корисно для загального розвитку.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Кoзeрoг і Жeнщінa-Терези

Такі люди прекрасно працюють і разом, неважливо, хто кому підпорядковується. Однак їх успішність залежить від характеру роботи.

Козеріг стає прекрасним лідером в діяльності, пов’язаної з мистецтвом, антикваріатом, наукою або паперами, а Терезам краще керувати там, де потрібно спілкування з людьми, артистичність або вміння продавати.

Правда, жінка може бути незадоволена консервативністю чоловіки і тим, що він не завжди швидко орієнтується в ситуації.

Працюючи на рівних, такі люди можуть стати друзями на шкоду загальній справі. Вони можуть поступово переходити на розмови, закидаючи роботу, але можуть і об’єднати зусилля і робити те, що вимагає начальник.

Однак між ними часто виникає конкуренція і боротьба за лідерство, тому таким людям варто в разі конфліктів працювати окремо один від одного.

Тим більше, що в конкурентній боротьбі вони можуть дуже хитро і витончено інтригувати, підставляючи один одного.

Що потрібно знати Жінці-Терези про Чоловікові-Козерогу

Чоловік-Козеріг може здатися занадто серйозним для роману і недостатньо товариським. Його строгість може виявитися не по душі представниці повітряної стихії, проте знайти підхід до такої людини варто, якщо ви мрієте про сталість і про те, щоб втілити в життя свої мрії та цілі.

Козеріг не буде ніколи задовольнятися малим і планувати рай в курені. Його цілі високі, і він може роками переслідувати їх, використовуючи момент і домагаючись свого. У такої людини досить грошей і засіб, щоб стати лідером і задовольнити свої матеріальні запити, тому він може стати завидною чоловіком, про який мріє кожна.

У більшості випадків він постійний у любові, проте розвинене почуття власності може провокувати ревнощі і постійні конфлікти і сварки.

Саме з цієї причини така людина далеко не кожну жінку підпустить до себе, але із задоволенням зробить для неї все, якщо її вибір остаточний. З ним завжди є про що поговорити, він чудово розбирається в людях і вміє дивувати.

Читайте також:   Що можна подарувати хлопцеві на 18 років: добірка свіжих ідей

Тому, якщо ви мрієте про забезпеченого життя, кар’єрі і вірному чоловікові, придивіться до нього. Можливо, що це саме ваш варіант.

Що потрібно знати Чоловікові-Козерогу про Жінку-Терези

Жінка-Терези підкорює своєю красою, внутрішнім відчуттям молодості і мінливістю. Здається, що чоловіки липнуть до неї без її зусиль і вона не помічає їх, але насправді все не так просто.

І, щоб підкорити серце цієї неприступної красуні, доведеться змінити звичне ставлення і поведінку. Перш за все, така жінка любить себе і свободу, їй просто необхідно чоловічу увагу і море вражень.

Тому не намагайтеся обмежувати її свободу або підпорядковувати загальними правилами, інакше ризикуєте втратити її.

Друге, що потрібно пам’ятати – навіть в сімейному житті Терези прагне до романів і не втрачає своєї ніжності і романтичності. Квіти, подарунки, ресторани і дорогі сюрпризи не повинні йти відразу після весілля, інакше їй стане нудно.

Зате, як би не склалися відносини з нею, вона наповнить ваше життя яскравими і абсолютно новими фарбами і враженнями, тому не прагнете відразу зробити її своєю дружиною і не шкодуйте, якщо вона відмовила вам або вирішила припинити стосунки.

Навіть якщо роман буде недовгим, з нею ви вже точно нічого не втратите і навчитеся розбиратися в жінках краще, ніж раніше, розгадавши не тільки їх, але і власний світ емоцій і почуттів.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Терези c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Кoзeрoгa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-kozerog-zhenshina-vesy/

Сумісність Терезів і Козерога – причини конфліктів

Сумісність Терезів і Козерога не найсприятливіша, на думку астрологів. Ці знаки найкраще взаємодіють між собою в справах, а побудувати справжню любов буде досить непросто. Розберемося, чи є шанс у таких відносин.

Сумісність у любові

Ваги – невідповідний партнер для Козерога. Дивно, що вони взагалі намагаються будувати серйозні стосунки. Сумісність несприятлива тому, що характери знаків різко контрастують один з одним.

Що характерно для такого зодіакального союзу:

 1. Перспектив на довгі і серйозні стосунки мало. Вони продуктивно взаємодіють у сфері ділової, але ось про любов говорити не доводиться. Хоча на початку може бути пристрасть і якісь яскраві моменти.
 2. Астрологи характеризують тип таких відносин як союз покровителя і радника. Покровителем є Козеріг, радником, відповідно, Ваги.
 3. Терезам бракує в Козерозі чуттєвості, вони недоотримують емоцій і необхідного їм натхнення. Але при цьому вони можуть оцінити всі вигоди відносин, тому і вирішуються їх почати.
 4. Земний Козеріг може з головою піти в роботу, повністю зануритися у вирішення якоїсь значущої проблеми. Ваги здатні допомогти: вони подають ідеї, на втілення в життя яких у них самих не вистачає працьовитості і енергії.
 5. Вони можуть стати прекрасними партнерами в справах: Козеріг отримує від Терезів масу ідей і стає ідеальним виконавцем. Його захоплює легкість і швидкість мислення партнера, він щиро його поважає і розуміє, що поруч – інтелектуальна особистість з великими перспективами розвитку. Тому і прагне дістати такого цінного союзника.
 6. До тих пір, поки вони просто дружать або співпрацюють, все добре. Але варто почати відносини і закохатися, як все піде прахом.
 7. Козерога привертає в партнері об’єктивність, загострене почуття справедливості і чесність. У цих якостях він бачить самого себе. Але ось прагнення Терезів постійно мріяти і витати в хмарах здорово стомлює. Йому бракує в обранцеві організованості, наполегливості і працелюбності.
 8. Проблеми починаються під час того, як Козеріг намагається покласти на Ваги виконання якихось обов’язків, рішення значущих для обох задач. Роль Терезів – це натхненник і генератор ідей, але ніяк не виконавець.
 9. Їхня сім’я може проіснувати довго, але глибокої любові і сильної прихильності не буде. Партнерів об’єднує дружба, взаємна повага і довіра, але вони ніколи не закохаються один в одного по-справжньому.

Тільки спільні цілі і завдання можуть об’єднати їх і допоможуть зберегти відносини. Тому такій парі бажано мати спільний бізнес, займатися разом творчістю і досягати цілей. В іншому випадку з часом не залишиться ніяких точок дотику.

причини конфліктів

Поки вони просто приятелюють, дружать або працюють разом, проблем не виникає. Але в любовних відносинах взаємні претензії і невдоволення практично неминучі, як і в інших парах, які об’єднують несумісні стихії – Землю і Повітря.

Що може стати джерелом конфліктів:

 1. Обидва партнери постійно намагаються нав’язати один одному свою точку зору. Вони сперечаються, скандалять, не бажаючи йти на компроміси і поступатися. Також контролюють і перевиховують обранця, не бажаючи приймати його таким, яким він є, з усіма недоліками.
 2. Козерога дратує те, що у Терезів немає амбіцій і вони не переслідують цілей в житті, вважаючи за краще плисти за течією. Відсутність цілеспрямованості для них дуже серйозна перешкода відносинам. Якщо Козеріг бачить проблему і намагається її вирішити будь-якими можливими способами, то Терези витають у хмарах, чекаючи, поки рішення звалиться з неба.
 3. Бісить Козерога і нераціональність Терезів. Його дратує те, що партнер не вміє розпоряджатися грошима, витрачає їх більше, ніж варто було б. Запити у Терезів величезні, а можливостям анітрохи не відповідають.
 4. Замість того, щоб м’яко і дипломатично донести до партнера свою точку зору, Козеріг стане сперечається, засуджувати, буде агресивним і надто наполегливим. Це ображає і ранить Терезів, вони починають замислюватися про пошуки більш стриманого і м’якого партнера.
 5. Терези не вважають, що матеріальні блага так вже й важливі в житті. Вони бачать світ по-своєму – цінують усе прекрасне. Естети і творці, вони вважають за краще не думати про хліб насущний і не намагаються заробляти, збирати гроші.
 6. Від такого підходу Козерога просто трясе. Він, як земний і практичний знак, не здатний змиритися з триньканням другої половини.

Саме фінансові розбіжності можуть призвести до розлучення. Шанс зберегти відносини є, але тільки в тому випадку, якщо відповідальність за благополуччя сім’ї візьме на себе Козеріг. Він буде заробляти і розпоряджатися сімейним бюджетом, дозволяючи партнеру не думати про прагматичні речі.

Подивіться відео по темі:

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези

У цій парі головною буде жінка. Цілком можливо, що відносини почнуться саме з її ініціативи, тому що вона більш активна і вважає за краще діяти, не чекаючи взаємної симпатії обранця і перших кроків з її боку.

Це і погано, тому що в подальшому вона не буде поважати свого чоловіка. Він для неї завжди на других ролях. Зрозуміло, його не може це не ображати. І якщо на початку відносин він легкий, романтичний і люблячий, то поступово почуття проходять.

Зате чоловік здатний надихнути свою обраницю відірватися від нескінченного досягнення цілей і роботи. Він відкриє для неї подорожі, нові місця. Ось тільки повністю взяти на себе витрати навряд чи зможе.

Чоловік-Козеріг і жінка-Терези

Такий союз вже більш благополучний, тому що ролі в парі розподіляються традиційно. Чоловік – годувальник, захисник. Він бере на себе всю відповідальність за прийняття рішень і вибирає вектор розвитку пари.

Саме на ньому лежить фінансова відповідальність, а також рішення всіляких проблем. Спочатку його буде захоплювати роль сильного чоловіка при слабкою і беззахисною жінці. Але з часом він втомиться розгрібати її нескінченні проблеми і захоче спокою.

Жінку ж не влаштовує владність і безкомпромісність обранця. Вона хоче залишатися незалежною і вільною, тому вічний контроль і спроби Козерога нав’язати свої правила рано чи пізно також приведуть до краху відносин.

все сумісності ♎

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-vesyi-kozerog.html

Сумісність ВАГІВ і КОЗЕРОГА

Хороші відносини між цими двома знаками зодіаку можуть бути, але за умови, що обидві сторони будуть згодні поступатися і не стануть критикувати один одного. Відкритим ваг незрозуміла замкнутість козерога, а ось козерог в подиві від нерішучості ваг. У цих взаєминах важливо враховувати, хто з них чоловік, а хто жінка. Розглянемо обидва варіанти.

Чоловік ТЕРЕЗИ і жінка КОЗЕРІГ

За силою характеру в цій парі лідирує жінка козерог. Вона більш впевнена в собі, важливі рішення приймає швидко, не завжди рахуючись з оточуючими. Чоловік ваги зазвичай все робить акуратно, для нього такий підхід неприпустимий, та й звичка козерога думати за двох його коробить. Мир між ними можливий, взаєморозуміння – навряд чи.

♎+ ♑: У любові

СЕРЕДНЯ Сумісність – Якщо у цієї пари відносини тільки на рівні зустрічей і спільні справи і побут їх поки не об’єднують – у них є прекрасний шанс оцінити важливість цих відносин і перевірити на міцність терпіння.

Дівчина козерог приваблива для хлопця ваг своїм спокоєм і впевненістю в собі, від неї просто виходить дух стабільності. Молода людина приверне її інтелігентністю і розумом, його естетичний погляд на речі теж буде їй приємний. Обидва партнери не люблять гучне з’ясування відносин і грубі зауваження на адресу один одного. Вони різні, але разом бути можуть.

Стосунки пари складуться цілком вдало, якщо обидві сторони візьмуть один одного разом з усіма перевагами і недоліками. Шкода, але життя так буває нечасто. Дівчині козерогові здасться, що хлопець потребує постійного підштовхуванні до дії з її боку, але ваги хоч і нерішучі, тиску з боку не люблять.

♎+ ♑: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Дуже незвичайний шлюб двох абсолютно різних людей. Навіть якщо жінка Козеріг не лідирує занадто відкрито, все одно головою в цій сім’ї є саме вона.

У важкі моменти вона швидше чоловіка зможе зорієнтуватися і приймати рішення, а він, хоч і без зовнішнього вираження захоплення, буде їй за це вдячний.

До розпорядження фінансами дружина в цій сім’ї теж відноситься більш практично, у неї завжди щось відкладено на непередбачені витрати, що іноді буває дуже до речі.

В інтимному житті у цієї пари яскравою пристрасті немає, потреба в сексі невисока у обох, вони стримані і не дуже люблять різноманітність і експерименти. Можливо, кожен з них в глибині душі буде мріяти про більш активне і розкутому партнері, так що якщо цей шлюб був створений в момент раптово спалахнула пристрасті, він дуже скоро опиниться під загрозою.

♎+ ♑: У дружбі

Небажано СОЮЗ – Ці люди не настільки привабливі один для одного, щоб дружити. Спільних інтересів майже немає, до всіх життєвих ситуацій абсолютно різний підхід. Можливі приятельські відносини в кампанії спільних друзів або при наявності спорідненості, але міцної дружби між чоловіком і жінкою все одно не буде.

Чоловік КОЗЕРІГ і жінка ТЕРЕЗИ

У цієї пари непогана сумісність в справах і кар’єрних сфері, вони будуть цікавитися ідеями і думкою один одного. Загальні справи у них зазвичай більш успішні, ніж особисте спілкування. Найкраще їм було б дотримуватися дистанції або обмежитися світськими бесідами, але трапляються між ними союзи і в особистому житті. Розглянемо моделі ох відносин більш розгорнуто.

♑+ ♎: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Для хлопця козерога буде дуже приваблива ця легка в спілкуванні і приємна дівчина з хорошими манерами і смаком. Дівчині ваг сподобається надійний і цілеспрямований козерог. Пара почне проводити більше часу разом, і поступово до них прийде усвідомлення того, наскільки вони різні.

Хлопець козерог частіше ставить свою думку на перше місце, вона ж хоче щоб з нею рахувалися. Козеріг вважає свою кохану легковажним створенням, тому діє так, як вважає за потрібне. В душі у дівчини будуть накопичуватися образи, які одного разу виллються назовні.

Швидше за все, це призведе до розпаду пари, тому що хлопець козеріг змінити свою поведінку навряд чи захоче.

♑+ ♎: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – У більшості випадків такі шлюби укладаються або зовсім юними людьми, або досить дорослими, але тоді відносинами правлять не почуття, а інші інтереси.

Дружина ваги у козерога завжди буде під якимось сумнівом, він вважає її нестабільним людиною і не довіряє їй в повній мірі. Причини його недовіри не в ревнощів і навіть не в побоюванні зради з боку дружини, просто козерог мислить зовсім інакше, і ніколи не може зрозуміти, що у неї на думці.

Розпоряджатися фінансами в цьому шлюбі буде чоловік, на його думку, витрати дружини майже завжди необдумані і в них необхідності немає. Її це однозначно буде зачіпати за живе.

В інтимному житті чоловік буде більш задоволений, ніж дружина, яка мріє спробувати щось більш цікаве і незвичайне. Свої бажання вона не озвучить чоловікові, побоюючись безпідставною ревнощів і грубої критики.

Цей шлюб може бути тривалим за рахунок того, що обидві сторони не люблять скандалити. Ще одна причина – матеріальна зацікавленість одного з подружжя, найчастіше козерога.

♑+ ♎: У дружбі

Небажано СОЮЗ – Основи будь-якої дружби – це загальні інтереси і взаємна довіра. У цієї пари немає ні того, ні іншого. Можливо спілкування в кампанії або при наявності спорідненості, але не більше тісний зв’язок. Вони занадто різні люди, і якщо всупереч всьому вищесказаному все ж проводять разом багато часу, то це вже не дружба чоловіка і жінки, а взаємна симпатія.

Відео: ТЕРЕЗИ ♎Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-vesov-i-kozeroga

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *