Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Близнюками управляє стихія повітря. Це стихія свободи, інтелекту, інформації. Крім цього, сам знак Близнюків – двоїстий, мінливий, невловимий. Люди, що народилися під цим знаком, часто говорять, що у них навіть не дві, а ціла компанія особистостей уживається всередині.

Зміст приховати

Чоловік, що народився під цим знаком, перш за все цінує свободу. Це потрібно обов’язково враховувати при спілкуванні з ним. Він не любить обмежень і сам не прагне мати владу над іншими людьми.

Ці люди не відчувають проблем зі спілкуванням. Бесіди, суперечки, дискусії – в цій стихії вони як риба в воді. Їх приваблює гра розуму, тонкий гумор, витончений флірт.

Близнюки непостійні. Вони весь час знаходяться в пошуку нових вражень. Їм потрібна зміна декорацій, дійових осіб, правил і норм. Іноді вони самі не можуть пояснити суперечності своєї натури. Але важливо, що в кожному своєму вчинку або рішенні Близнюки щирі. Просто вони звикли дивитися на будь-яку ситуацію з різних точок зору.

Навіть не відрізняючись видатну красу, представники цього знака вміють за дві секунди причарувати будь-кого.

Як закохати в себе чоловіка-Близнюка?

Чи не квапте події. Якщо Близнюк відчує хоча б натяк на те, що ви хочете його «уярмити», він випарується без сліду або визначить вам незавидне місце в свиті своїх шанувальниць. Будьте незалежні і так само вільні, як він. Тоді він відчує інтерес, і сам ініціює зближення.

Не будьте холодні, немов Снігова королева. Близнюки занадто поверхові й життєрадісні, щоб всерйоз захопитися кимось неприступним. Будьте теплі і доброзичливі. Нехай зближення з вами здається нескладним завданням, але при цьому ніколи не досяжною до кінця.

Майте власну насичене життя. Близнюки цікавляться такими ж захопленими людьми, як вони самі. Якщо ваше життя наповнене цікавими подіями, якщо ви постійно зайняті якимись справами, а ваші очі горять, Близнюкам захочеться дізнатися вас ближче. Адже спілкування з вами обіцяє стільки нової інформації!

Не перевантажуйте спілкуванням. Незважаючи на те, що Близнюки дуже люблять спілкуватися і здатні робити це добу безперервно, їм необхідна постійна зміна обстановки. Вони швидко втомлюються і притуплює. Тому дозуйте зустрічі. Ідіть до того, як помітите, що він почав відволікатися на що проходять повз дівчат в коротких спідницях. А найкраще – на піку його інтересу.

Найголовніший принцип спокушання чоловіка, який народився під знаком Близнюків – грайте. Випробовуйте задоволення від процесу, а не прагнете всіма силами до результату. Танцюйте з ним, смійтеся, насолоджуйтеся поточним моментом. І він обов’язково захоче повторити ці миті.

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Як повернути чоловіка-Близнюка

Якщо повернення відносин у принципі можливо, то як раз із Близнюками цей процес може бути легше, ніж з іншими знаками. Справа знову-таки в його мінливості і суперечливості.

Можливо, він взагалі не вважає, що ви розлучилися, а просто переключився на час. Тоді після періоду відпочинку йому може знову захотітися зближення.

Важливо діяти приблизно так само, як на початку відносин: не тиснути, не зволікати, не поспішати скоріше повернутися до колишніх відносин. Можна навіть продемонструвати певний рівень невпевненості в тому, чи варто повертатися.

Ні в якому разі не можна ображати чоловіка-Близнюка і пред’являти йому рахунок за те, що він кинув вас. Він тут же занудьгує і поспішить зникнути з вашого горизонту. У нього взагалі алергія на претензії. І якщо вже у вас накопичилося їх занадто багато – не мучте його і себе. Ідіть відразу. Пред’явити Близнюкам рахунок не вийде.

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Як завоювати чоловіка-Близнюка

Якщо говорити чесно, спокусити чоловіка Близнюка набагато простіше, ніж по-справжньому досягти його любові. Він легко зацікавлюється всім новим, в тому числі і жінками. А ось утримати його інтерес надовго зовсім не просто.

Але це не означає, що Близнюк не може сильно закохатися і зберігати це почуття довго, навіть все життя. Закоханий чоловік-Близнюк так само, як будь-який закоханий чоловік, буде прагнути зберегти відносини з коханою жінкою.

Але ви повинні розуміти, що Близнюк навряд чи коли-небудь заспокоїться і перестане озиратися в порівняннях: точно він зробив найкращий вибір з можливих? Єдина можливість зберегти його любов, це зробити так, щоб він кожен раз відповідав на це питання позитивно.

Що вас чекає в стосунках з чоловіком-близнюком?

Забудьте про тиху гавань. Відносини з Близнюком сповнені драйву і непередбачуваності.

Якщо вас не надихає така перспектива, подумайте, чи так вже вам потрібні відносини з цим чоловіком?

Буде весело, але не варто чекати від цього чоловіка надійності і фундаментальності. Його сильні сторони не в цьому, а в умінні пристосуватися до швидко мінливих обставин.

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Ви повинні так само швидко адаптуватися, бути рухливою і легкої на підйом. Тоді відносини принесуть задоволення і користь обом.

У відносинах з чоловіком-близнюком можна дуже добре «прокачати», адже вони вимагають постійного самовдосконалення. З іншого боку, Близнюк відмінно вміє заразити своїм ентузіазмом і захопленістю.

Сумісність по знаках зодіаку

Жінка-Овен . Овен – вогненний знак. Відносини обіцяють бути яскравими і динамічними. У той же час, жінка-Овен здатна трохи впорядкувати життя чоловіка-Близнюка. Головне, не намагатися їм керувати. Інакше конфлікти неминучі.

Жінка-Телець . Прогноз неоднозначний. Тельцям протегує Венера, це робить жінок цього знака м’якими, жіночними і дуже сексуальними. Близнюків тягне до Тельця. Однак жінка-Телець часом здається йому занадто занудно. А Тельця не влаштовує «ненадійність» Близнюків.

Жінка-Близнюки . Ось кому не потрібно пояснювати, як поводитися з Близнюками. «Вона йде по життю, сміючись» – це про неї. І про ідеальну супутницю чоловіка-Близнюка. Однак у таких відносин є свої підводні камені. Обидва дуже суперечливі і нестабільні. Союз буде постійно штормити.

Жінка-Рак . Раки дуже образливі і схильні до драматизації. Це абсолютно протилежно сприйняття життя Близнюком. Союз можливий тільки при значних зусиллях з обох сторін.

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Жінка-Лев . Розкішна і впевнена в собі Левиця захоплює Близнюків. А та, в свою чергу, готова дати йому потрібну ступінь свободи, адже вона зовсім самодостатня. Блискуча пара.

Жінка-Діва . Близнюк винесе мозок Діві своєї недалекоглядністю, суперечливістю і прагненням до свободи. А йому Діва здасться нудною занудою.

Жінка-Терези . Два повітряних знака дуже гармонійно доповнюють один одного і добре себе почувають разом. Союз обіцяє інтелектуальний і духовний ріст, а також гармонію в сексі.

Жінка-Скорпіон . Дуже пристрасні відносини. Однак ревнивість Скорпіона в поєднанні з непостійністю Близнюків обіцяє непрості відносини.

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Жінка-Стрілець . Відмінна сумісність. Обидва мають масу захоплень, не прагнуть володіти партнером. Однак потрібно обов’язково розвивати загальне поле діяльності, щоб згодом не виявити, що кожен живе у своєму світі і ніяк не перетинається з партнером.

Жінка-Козеріг . Близнюків привертає таємничість Козерога. Але якщо вона буде вимагати від нього більшої серйозності, швидко набридне Близнюкам.

Жінка-Водолій . Близнюки – один з небагатьох знаків, здатних оцінити нетривіальний погляд Водоліїв на все на світі. Обидва інтелектуали, обидва волелюбні неординарні особистості. Дуже хороша сумісність.

Жінка-Риби . Шансів на розвиток таких відносин небагато. Але якщо вийде, цей союз обіцяє бути незвичайним, насиченим емоціями і «електрикою».

Чоловік-Близнюк може стати ідеальним супутником, якщо враховувати особливості його характеру і ставитися до них з повагою і любов’ю. Головне, пам’ятайте про те, що це повітряний знак, і йому потрібне повітря. У тому числі і в стосунках.

Завантаження …

Джерело: https://frauwow.com/life-style/zodiak/muzhchina-bliznets.html

Скорпіон і Близнюки – сумісність несхожих людей. На чому будуються їхні стосунки?

Дуже схожі і одночасно з цим кардинально протилежні знаки Скорпіон і Близнюки. Сумісність їх з цієї причини досить суперечлива. З одного боку, партнери відмінно поєднуються, а з іншого – не мають нічого спільного. Між ними існує якесь незрозуміле тяжіння. У їх союзі шалена любов перемежовується зі справжньою ненавистю.

зміст:

 1. Жінка Близнюк, чоловік Скорпіон – які вони?
 2. Сексуальна сумісність пари.
 3. Які складнощі терплять відносини?
 4. Якими достоїнствами володіє сумісність?
 5. Як уживаються чоловік Скорпіон, жінка Близнюки?
 6. На що можуть розраховувати закохані?

Що говорить гороскоп сумісності? Жінка Близнюк, чоловік Скорпіон – які вони?

Але через час до Скорпіона приходить усвідомлення, що кохана не здатна гідно оцінити його заслуги. До того ж, вона не завжди готова розділити з чоловіком його проблеми. Такій жінці простіше уникати гострих кутів. Крім того, вона часто дає приводи для підозр і ревнощів. Скорпіон намагається дати Близнюкам все, покласти до її ніг цілий світ. Однак через час він розуміє, що знайшов не ту жінку, оскільки її почуття нещиро, а думки витають десь далеко. Чоловік Скорпіон, жінка Близнюки починають пошуки більш придатної другої половинки.

Скорпіон – досить скритний, загадковий знак. Лише ретельно вивчення його характеру допоможе по-справжньому зрозуміти цього чоловіка. Він має наступні незаперечні переваги:

 • Завдяки природному магнетизму Скорпіон притягує до себе оточуючих, у нього завжди багато друзів.
 • Такий чоловік цілеспрямований, він часто бере участь в суперечках і змаганнях.
 • Скорпіон – максималіст, постійно вдосконалюється, покращує професійні якості.
 • Він – прекрасний сім’янин, з нього виходить турботливий, люблячий батько.
 • Для своїх близьких Скорпіон – справжня опора, «кам’яна стіна».

Однак у цього чоловіка також багато недоліків:

 • Скорпіон – невиправний егоїст.
 • Його загадковість часто призводить до конфліктів з оточуючими.
 • Він – справжній власник. Нікому і ніколи він не дозволить зачепити свого чоловічого самолюбства.

В принципі, любов не бачить недоліків, а тому змиритися можна навіть з таким непростим характером обранця.

Що ж псує сумісність Скорпіона і Близнюка жінки? Насправді, в характері такої панночки теж чимало «підводних каменів». За вдачею вона – справжня актриса. Їй властиво міняти ролі, приміряти різні маски.

Ніколи не можна передбачити, в якому образі вона постане завтра або через хвилину. Характерні достоїнства Близнюків:

 • Навряд чи з цією жінкою може бути нудно.
 • Вона товариська, дотепна, енергійна і зваблива.
 • Близнюки – чудова господиня і вірна дружина.

Варто згадати і про недоліки:

 • Ця жінка мінлива.
 • Їй подобаються авантюри і пригоди.
 • Буває дуже запальною і емоційної.

Відповідні чи коханці чоловік Скорпіон, жінка Близнюки. Сексуальна сумісність пари

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

По-справжньому закоханий Скорпіон ніколи не стане змінювати обраниці. Жінка ж сприймає інтимні стосунки зовсім інакше. Вона не прагне проникнути в таємницю любовної гармонії. Близнюки не зациклюється на сексі, адже в світі існують більш захоплюючі і дивовижні речі. У такій парі чоловік може відчувати себе обділеним, що здатне штовхнути його на зраду.

Які складнощі терплять відносини між чоловіком Скорпіоном і жінкою Близнюками?

Ця жінка часто буває занадто раціональної і холодною. Однак чоловік не відразу звертає на це увагу. Лише через час він помітить, що партнерка не відрізняється пристрастю і запалом.

Подібне невідповідність характерів і не дає побудувати хорошу сумісність знаків Зодіаку Скорпіон і Близнюки. Холодність обраниці засмучує кавалера. Йому починає здаватися, що кохана все сприймає надто поверхово, не пропускаючи через себе.

Близнюкам теж з часом стає складніше. Партнер часто влаштовує сварки, щоб якось емоційно «розгойдати» кохану.

Часто Скорпіон чіпляється до обраниці. Розсудливість жінки не дає їй зрозуміти, що саме сталося. Справа в тому, що чоловік чекає від неї будь-якої емоційної реакції. Наприклад, його б влаштувала злість, сльози або образа. Подібне ставлення жінка може терпіти недовго. У якийсь момент вона просто може розвернутися і піти.

Якими достоїнствами володіє сумісність знаків Скорпіон чоловік – Близнюки жінка?

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Цією жінкою важко маніпулювати. А Скорпіон постійно прагне це зробити. Ревнуючи обраницю, він хоче, що вона відчувала себе винуватою. У зрілому віці чоловік не буде без приводу підозрювати кохану. Він стане для неї розумним, добрим другом. Крім того, хорошу сумісність Близнюки і Скорпіон чоловік знаходять в бізнесі. Якщо закохані знайдуть спільну справу, їх союз буде більш тривалим. Як правило, матеріальний стан такої пари стабільний.

Читайте також:   Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Як уживаються чоловік Скорпіон, жінка Близнюки: сумісність в побуті

Оскільки Скорпіон володіє всіма кращими чоловічими якостями, він прагне втілювати будь-які бажання коханої жінки. Але при цьому він дуже владний і вимогливий.

Подібні риси обранця не дають повітряним Близнюкам спокійно жити. Партнери абсолютно під різними кутами дивляться на сімейне життя. Вони начебто прагнуть до одного і того ж, але якось по-різному.

В кінцевому підсумку жінка Близнюки чоловік Скорпіон сумісність в шлюбі все ж втрачають.

Ініціатором розриву відносин рідко стає чоловік. Просто він сильно прив’язується до коханої. Її ж не хочеться нічого вирішувати. Їй властиво швидко робити і думати, але тільки не вирішувати.

Близнюкам не варто намагатися переробити обранця. Цілком нормально, якщо він несподівано стане проявляти холодність і відстороненість у відносинах. Це не означає, що він розлюбив.

Просто потрібно змиритися з особливостями характеру Скорпіона і насолоджуватися життям з ним. В такому випадку союз буде вдалим.

Якщо ж жінку скандалитиме, проявляти агресію, то поруч з нею чоловік довго не затримається.

На що можуть розраховувати жінка Близнюки і чоловік Скорпіон? Поєднання знаків, підсумки

І не дивлячись на всі мінуси, все ж сумісні жінка Близнюк, чоловік Скорпіон. Відсотки, правда, вони мають не найвищі, адже йому властиво ревнувати, а їй – витати в хмарах. Просто дівчину приваблює сила волі кавалера, його здатність заглядати прямо в душу.

Вона не здатна встояти перед його сміливим і ніжним поглядом. Крім того, Скорпіон вміє любити. Коли необхідно, він проявляє дбайливість, ніжність і ласку. Також він періодично демонструють всю міць свого характеру. Все це не залишає жінці шансів, вона закохується по вуха.

Не в силах тримати себе в руках, Близнюки кидається в обійми Скорпіона. Чоловік може досить довго відноситься до легкості і непостійності обраниці з терпінням і розумінням.

Але в якийсь момент чоловік Скорпіон і жінка Близнюки у відносинах вирішать поставити крапку. Порятунком в подібному випадку може стати завзятість партнера, адже він не звик відступати від своїх цілей. Навіть закоханий Скорпіон зберігає розум і тверезість розуму.

Він неодмінно задумається, як довго зможе терпіти легковажність коханої.

Підводячи підсумок можна сказати, що чоловік Скорпіон, жінка Близнюки сумісність в коханні здатні зберегти лише завдяки зусиллям прекрасної половини. Якщо партнерка по-справжньому захоче утримати кавалера поруч з собою, їй це вдасться. Їй слід частіше проявляти спокій, відкритість у стосунках.

Сталість Скорпіона дозволить йому миритися з багатьма недоліками коханої. Правда, йому потрібно постаратися рідше ревнувати обраницю. Це почуття часом просто розпирає чоловіка, стає неконтрольованим. В цілому, взаємними зусиллями Скорпіон, Близнюки сумісність знаків збережуть на довго.

Тільки чи потрібні їм подібні відносини – це вже інше питання.

Виявивши в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctr + Enter

Джерело: https://goroskopy.info/p/115338/skorpion-i-blizneci-sovmestimost-nepohozhih-lyudej-na-chjom-stroyatsya-ih-otnosheniya

Блізнeци-Мужчінa і Скорпіон-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Блізнeци і Скорпіон

Представники цих двох знаків – повна протилежність один одному в поглядах і життєвих принципах. Однак нерідко вони сходяться через норовливого характеру. Бувають випадки, коли такі союзи вигідні одному з партнерів. Через часті конфлікти в таких сім’ях нерідко вони розривають стосунки і намагаються більше не підтримувати зв’язок.

Хоча з точки зору астрології такі союзи не цілком вдалі, можна відшукати чимало щасливих пар серед чоловіків-близнюків і жінок-скорпіонів. Важливо щоб кожного з партнерів влаштовувало його положення в таких відносинах.

Бувають ситуації, коли такі люди сходяться на досить короткий час. Їх може залучити зовнішність або фінансове становище партнера, через що вони і вступають з ними в зв’язок.

У майбутньому, коли кожного з них перестають влаштовувати стосунки, які спочатку не мали шансів на життя, партнери розстаються.

Як правило, такі люди в житті намагаються більше ніколи не перетинатися, обривати всі зв’язки.

Але також можна зустріти і щасливих у відносинах людей цих знаків. Звичайно, вони не будуть відрізнятися сентиментальністю або проявом романтики.

Швидше за їх союз побудований на певних негласних домовленостей, вони немов ділові партнери, які поставили собі певну мету і йдуть до неї.

Такі відносини будуть міцними і навіть помилки з боку одного з партнерів не вплинуть на розрив відносин.

На думку астрологів, вивчивши характер і життєві позиції чоловіки-близнюка і жінки-скорпіона, можна говорити про такі плюси відносин:

 • Стабільність. Безсумнівно, можливі розбіжності між партнерами, але чим довше вони перебувають у відносинах, тим менше ймовірного того, що вони розлучаться, навіть не дивлячись на помилки і непорозуміння;
 • Сильна нервова система кожного з них дозволить їм адекватно оцінювати будь-яку ситуацію і знаходити з неї правильний вихід, терплячи лише найменші втрати;
 • Різні життєві цілі в деякому роді, можуть дозволити їм займатися своїми улюбленими справами і адекватно реагувати на захоплення партнера. Це все допоможе їм виробити терпимість один до одного;
 • Здатні подарувати один одному багато позитивних емоцій, нерідко жертвують собою і своїми інтересами заради партнера;
 • З цих партнерів виходять одні з найпалкіших коханців;
 • Люблять проводити час за відвертими розмовами по душах;
 • Вміють зберігати будь-які таємниці, які не зраджують кохану людину ні за яких умов;
 • Уміють створити правильну психологічну атмосферу і затишок в своєму будинку;
 • Нерідко один з партнерів починає захоплюватися інтересами іншого, якщо вони пов’язані з фінансами і веденням бізнесу;
 • Намагаються бути нарівні і не перетягувати на себе ковдру, проте в певні моменти ситуації можуть виходити з-під контролю.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

Дуже часто в таких парах будь-які плюси можуть різко перетворитися в мінуси. Через запальний характер кожного з партнерів нерідко вони стають егоїстичними і неуважними. Астрологи зазначають наступні мінуси таких спілок:

 • Не вміють жертвувати собою, навіть в найскладніших ситуаціях завжди дбають спочатку про свій добробут, потім партнера;
 • У деяких сім’ях можливе зародження тиранії з боку чоловіків-близнюків через нестабільне характеру жінок-скорпіонів;
 • Кожен з них в певний момент може бути занадто сентиментальним і вразливим, причому різкі перепади настрою можуть бути не спровоковані певною ситуацією;
 • Люблять мріяти, а особливо згадувати про минуле зі словами: «Якби я тоді …», схильні все перебільшувати, чим нерідко можуть поранити партнера;
 • Якщо чоловік-близнюки не в настрої, то він або замикається в собі, або ненароком може зіпсувати його коханій людині;
 • Нерідко в таких відносинах партнери можуть вдаватися до шантажу, навіть в найпростіших і дріб’язкових питаннях;
 • Кожен з них по натурі власник і дуже ревнивий, але при цьому вважає, що йому дозволяється все і не терпить контролю;
 • Важко розстаються з людьми, навіть якщо це їх колишній партнер. Деякі з них можуть надавати перевагу в таємниці вести подвійне життя;
 • Не вміють знаходити підхід один до одного, нерідко бувають надмірно жорсткими і неуважними;
 • Свої проблеми вважають найважливішими, а справи партнера другорядними.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

У таких союзах досить нелегко вирішити всі проблеми відразу. Доводиться витрачати багато часу на те, щоб зрозуміти справжній характер своєї коханої людини, знайти шляхи до примирення і правильно чинити в тих чи інших ситуаціях.

Дуже складно буває знайти спільну мову, якщо кожен з цих партнерів переслідує різні цілі. Наприклад, жінка-скорпіон націлена на короткочасні стосунки, їй необхідно розслабитися і забутися про свої особисті проблеми. Тоді ж, як чоловік-близнюки може очікувати від таких відносин чогось більшого. У таких випадках представникам знаків не по дорозі.

Дізнавшись про таку позицію необхідно або змінюватися самому, або розривати відносини. Як правило, випадок з перевихованням свого улюбленого людини не притаманний для таких пар. Максимум до чого це призведе – до чергового скандалу і розриву відносин.

Не варто вимагати один від одного більше, ніж ви зможете дати. Астрологи радять не пов’язувати відносини партнерам по якимось особливим причин: фінансове забезпечення, прихильність. Як правило, вони призводять лише до стресових ситуацій і депресій.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

В інтимному плані ці партнери показують відмінну сумісність. Не часто можна знайти таких людей, які так би підходили один одному. Вони не стануть вимагати більшого, ніж здатні дати самі.

Нерідко такі союзи стають міцними саме через хорошу сумісності в ліжку. Такі люди схильні знаходити спільну мову, видавати свої справжні бажання і переваги. Вони не соромляться і не сковуються. Саме в ліжку кожен з них стає темпераментним і емоційним, при цьому ласкавим і ніжним.

У цій парі жоден з них не стане «любити вухами», їх принцип – менше слів, більше діла. Також вони не будуть розкидатися порожніми, на їхню думку, словами, доглядати один за одним, домагатися і чекати зустрічей. У них проходить все набагато швидше, обходячи складні шляхи по завоюванню серця.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

Вкрай невдала сумісність між цими партнерами в шлюбі. Астрологи стверджують, що такі люди укладають шлюби лише по сильній любові, проте разом до сімейного життя виявляються практично не готовими.

Нерідко вони не знають, як правильно розділити обов’язки, на кого покласти відповідальність.

Тому при зручній ситуації кожен намагається керувати іншим, а під час необхідності проявити відповідальність намагаються втекти.

Колишня пристрасть між чоловіком-близнюком і жінкою-скорпіоном може і не охолонути, однак нерідко всі конфліктні ситуації вони будуть переносити в інтимні стосунки. Цей союз рятує лише відмінне почуття гумору з боку обох представників знака. Вони знають, як заспокоїти один одного, налагодити ситуацію.

Бувають випадки, коли партнери не можуть прийти до єдиної думки. Нерідко йдуть за порадою до спільним знайомим або близьким родичам. У таких сім’ях досить пізно з’являються первістки, однак саме діти зміцнюють сімейні узи цих людей. З’являються спільні цілі, ідеї, турботи, у кожного з них з’являється почуття відповідальності, і вся любов буде направлена ​​до дитини.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

Між цими людьми дружба можлива лише тоді, коли вони не будуть намагатися стати кращим за свого друга. Багато в чому через почуття заздрості у них не виходить налагодити хороші відносини.

Здається, що ще вчора вони могли довірити один одному секрети, а сьогодні вже в стан війни. Завтра ж все знову може стати на свої місця, наче нічого й не було. При цьому характерно, що і чоловіка-близнюка і жінку-скорпіона такі відносини цілком влаштовують.

Не варто думати, що жінка-скорпіон в якийсь момент відвернеться від чоловіка-близнюка. Навіть якщо на вигляд вона буде здаватися цинічною і егоїстичною в необхідний момент вона все ж протягне руку допомоги і постарається налагодити ситуацію.

Їм досить легко знайти спільну мову на перших порах знайомства, але з часом вони можуть виявити, що між ними не існує практично нічого спільного. Нерідко дружні відносини між ними складаються в період якоїсь спільної діяльності: під час навчання в школі чи університеті, на роботі, відпочинку.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Блізнeци і Жeнщінa-Скорпіон

Такі відносини будуть стабільними в усьому. Причому ці партнери, як правило, показують одні з найкращих результатів. Вони прекрасно розуміють один одного з півслова, націлені на один і той же результат. Кожного з них хвилює, перш за все, фінансова сторона питання, тому беруться лише за ті справи, які дійсно вигідні і прикладають максимум своїх зусиль.

Читайте також:   Сумісність жінки-близнюки: як підкорити невловимий повітря

Вони намагаються бути чесними і не залазити в кишеню свого партнера, не намагатися його обдурити і отримати більше вигоди. Нерідко вони добре спрацьовують в союзах колега-колега.

Коли ж начальником виступають чоловіки-близнюки, то жінки-скорпіони відчувають себе впевнено і захищено. Вони не бояться невдач, адже знають, що в будь-який момент чоловік-близнюк зможе їх захистити.

Також такий тандем вигідний для оточуючих, адже жінки-скорпіони пом’якшують характер Близнюків і направляють в потрібне русло всю їхню енергію.

Якщо ж в ролі начальника виступає жінка-скорпіон, то такі відносини навряд чи будуть довговічними. Неодноразово доведеться вислужуватися перед керівництвом, доводити йому свою відданість, проходити численні перевірки. Недовірливі жінки-скорпіони нерідко беруть на себе занадто багато обов’язків, а отримавши владу, вважають себе найважливішими і головними.

Що потрібно знати Жінці-Скорпіону про Чоловікові-близнюки

Чоловіка-Близнюка не так вже просто розгадати. Нерідко знадобляться роки спілкування, перш ніж можна буде зрозуміти, що з себе представляє ця людина.

Такі люди, як правило, дуже інтелектуальні і прагнуть до розвитку. При цьому нерідко вони будуть підштовхувати до цього і оточуючих.

У ролі начальників та управителів вони цілеспрямовані, всі справи намагаються робити якомога краще, не вимагають підвищеної уваги до себе.

Вони відмінно можуть вписатися в будь-яку компанію, навіть незнайому. Тому у них буває багато друзів. Не варто засмучуватися, якщо черговий вечір чоловік-Близнюки захоче провести в колі друзів, для нього вони справді важливі і дороги.

Астрологи стверджують, що такі люди не пристосовані до сімейного життя. Нерідко у них було безліч швидкоплинних романів, які розривалися через дрібниці. Близнюки нерідко можуть втомлюватися через тривалих відносин, тому крім світу в родині варто подбати про різноманітність, новинкам в життя з чоловіком.

Що потрібно знати Чоловікові-Близнюку про Жінку-Скорпіона

Жінка-Скорпіон не переносить одноманітності, їй весь час хочеться чогось нового, вона постійно в пошуках, важко усіжівается на одному місці. Тому такі люди нерідко можуть змінювати місце роботи, розривати відносини з колишніми друзями і заводити нові знайомства.

У певні моменти вони вважають за краще перебувати на самоті. Не варто їх турбувати через дрібниці, краще дочекатися слушного моменту. Крім того, вони дуже амбітні. Це може проявлятися не тільки в кар’єрі, але і в сімейному житті. Хоч вона і звикла бути з усіма нарівні, є ймовірність, що колись їй може захотітися більшого.

Жінки-Скорпіони дуже хороші і дбайливі матері. Вони здатні віддати своїй дитині всю любов і весь час, жертвуючи всім на світі. Нерідко в такі моменти вони концентрують всю свою енергію на забезпечення дитини.

Дуже добре контролюють себе, навіть в найскладніших і неординарних ситуаціях. Причому вони здатні легко знаходити вихід навіть із найзаплутаніших справ. Жінки-Скорпіони непогані оратори і добрі порадники, нерідко доброзичливі, однак правдиві, не стануть приховувати правди ні від кого, навіть якщо це буде необхідним.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Скорпіона c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Блізнeцa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-bliznetsy-zhenshina-skorpion/

Любов жінки Близнюка і її секрети завоювання

Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Жінка Близнюки таїть в своєму характері і особистості безліч таємниць. А це в поєднанні з ефектною зовнішністю створює навколо неї натовпи шанувальників і кавалерів. Ця емоційна, весела, товариська, пристрасна, доброзичлива і, на подив, рішуча дівчина, не терпить обмеження особистісної свободи. Крім того, її веселий і кілька легковажний характер вимагає постійного різноманітності.

Крім того, незважаючи на її товариськість і дружелюбність, вона скритна натура, що відкриває комусь свою душу з великими труднощами. Але навіть з огляду на всю суперечливість її характеру, жінка-Близнюки немов магніт притягує до себе чоловіків, охочих заволодіти її увагою і серцем.

Якщо ви також безнадійно закохані в жінку-близнюки і не знаєте, як домогтися її розташування, спробуйте просто слідувати нашим радам …

Поради по чарівності жінки Близнюків

– Будьте відкритим, доброзичливим і активним хлопцем, адже жінка-Близнюки, як правило, цікавиться бешкетними, завзятими і веселими чоловіками з відмінним почуттям гумору. Більше жартуйте і грайливо посміхайтеся. Запропонуйте їй який-небудь спільний активний відпочинок: катання на роликах, дайвінг, похід на каток або ходіння на лижах. Вона неодмінно це оцінить;

– Переконайте дівчину-близнюки, що ви готові стати її надійної і міцною опорою. Така дама, не дивлячись на своє мінливість відчуває потребу бути абсолютно впевненою в своєму чоловікові, в його надійності, відповідальності, силі волі та відданості;

– Радуйте, балуйте і дивуйте її. Не опускайте руки, якщо на самому початку вона вам відмовила, будьте наполегливіше і оригінальне. Намагайтеся кожне побачення робити особливим, незвичайним, оригінальним, не схожим на попереднє, тоді вона в будь-якому випадку оцінить ваші старання і зрозуміє силу ваших почуттів;

– Не забувайте говорити їй красиві і щирі компліменти, які повинні звучати природно, а також ненав’язливо, адже жінка-Близнюки просто тане від компліментів. Робіть акцент не тільки на її дивовижною зовнішності і отпадних нарядах, а й, наприклад, на її активної діяльності, високих інтелектуальних здібностях, а також на вмінні бути справжнім другом і соратником;

– Постарайтеся бурхливо не реагувати на часті перепади настрою у жінки Близнюка. Імпульсивність і підвищена емоційність, це відмінні риси жінок цього знака Зодіаку. Вони потребують сильного чоловіка з терплячим і спокійним характером, що зможе спокійно переносити її емоційні сплески, які не влаштовуючи через це скандали;

– Ні в якому разі не намагайтеся обмежити її свободу, адже тільки відчуваючи себе вільною ця дівчина зможе бути щасливою з вами. Якщо ж вона вирішить піти або захоче змінити вам, то ніякі обмеження їй не завадять, а навпаки, підштовхнуть її до цього, щоб вирватися з вашого полону;

– Будьте з нею відкритим і чесним, забудьте про секрети та інших недомовках. Така поведінка вмить зруйнує ту довіру, яку ви так довго домагалися. І хоча відкритих скандалів вона, звичайно, влаштовувати не стане, але бути з чоловіком без довіри вона точно не буде.

Як визначити, що вона закохана в вас?

 • Дівчата-Близнюки не люблять приховувати почуття, тому якщо об’єктом її любові стали ви, вона неодмінно це вам продемонструє:
 • – Ця пристрасна й емоційна жінка не стане йти від прямої відповіді про свої почуття до вас. Якщо вони є, то вона про це скаже всім;
 • – Вона в відкриту почне фліртувати з вами, роблячи це так майстерно, як ніколи раніше;

– Почуття закоханості так сильно окрилить її, що заради вас вона буде здатна на багато що.

Можливо, вона захоче взяти ініціативу в розвитку відносин в свої руки. Прийміть умови її гри;

– Дайте їй трохи часу на усвідомлення своїх почуттів. Цілком можливо, що вона вирішить сама вам все розповісти, а ось тиснути або квапити її з відповіддю абсолютно не варто;

– Не дивуйтеся, якщо раптом вона почне влаштовувати для вас якісь сюрпризи або вручати подарунки просто так, адже це і є доказом її почуттів до вас.

Яким повинен бути чоловік жінки Близнюка?

Кілька вітряна дівчина Близнюки на подив серйозно ставиться до вибору коханого чоловіка.

Безумовно, її цікавить зовнішня привабливість хлопця, що знаходиться поруч, проте не менш важливо для неї і те, щоб її обранець був ще і відданим другом, надійною підтримкою і опорою, а також палким коханцем. Так якими ж головними якостями повинен володіти той, хто мріє бути поруч з нею?

самодостатній

Однозначно, самодостатній і самостійний чоловік буде її фаворитом. Для неї важливо знати, що чоловік готовий брати на себе відповідальність і вирішувати дуже важливі і потрібні питання.

Той, хто вміє красиво подати себе суспільству

Дівчина-Близнюки – справжня «тусовщиця», що обожнює світські раути, вечірки. Для неї важливо, щоб чоловік, що знаходиться поряд з нею, виглядав гідно в її суспільстві, при чому не тільки зовні.

Для неї важливі інтелектуальні здібності супутника, здатність активно підтримати будь-яку тему розмови, а також уміння правильно триматися в суспільстві.

Відточите свою ораторську майстерність і витонченість ваших манер поведінки;

Веселий, різний, розуміє

Жінка-Близнюки терпіти не може зануд, адже для неї нудьга й одноманітність – страшна мука. Вона вибере вас, якщо ви проявите себе, як чоловік, здатний зробити її життя барвистою, яскравою, емоційною і різноманітною. Частіше робіть їй незвичайні сюрпризи, а також, упровадите в стосунки веселе добродушне спілкування з добрими жартами і приколами;

Розумний і ерудований

Веселощі само собою, але крім цього для жінки-близнюка важливо, щоб її чоловік був ще й ерудованим, розумним і продуманим. Її цілком може підкорити начитаний і високо інтелектуальний чоловік, безумовно, не позбавлений пустотливий іскри красеня.

Сумісність жінок Близнюків зі знаками Зодіаку?

Створити сім’ю для жінки-Близнюки дуже складно, адже вона і свободу втрачати не хоче, і в обранцеві бачить не тільки коханого чоловіка, а й надійного веселого друга, а також досвідченого пристрасного коханця. Що ж до сумісності, так тут все просто …

Досить висока сумісність у дівчини-близнюки з такими знаками Зодіаку як Терези, Скорпіон, Стрілець, а також Козеріг і Риби.

У таких відносинах у партнерів імовірна повна ідилія і гармонія, хоча з деякими з названих знаків Зодіаку Близнюки є повними протилежностями.

Але це не заважає їм досягти взаєморозуміння і взаємоповаги, які є основоположними абсолютно всіх відносин.

Дещо складніше побудувати серйозні стосунки парі, в якій зійшлися жінка-Близнюки і чоловік, що народився під знаком Близнюки, Рак, Водолій. Проблема в тому, що їм складно буде домовитися між собою, а тільки на інтимі, нехай навіть самому якісному, всю сімейне життя не побудуєш. Подружжю доведеться працювати над собою і відносинами, щоб зберегти сім’ю.

Ще більш низька ймовірність побудувати більш-менш міцні відносини у жінки-близнюка з хлопцями таких знаків Зодіаку, як Овен, Телець, Лев, Діва. Їм нереально добре разом в ліжку, вони навіть можуть дружити. Біда в тому, що, ставши однією сім’єю, вони жити разом не зможуть, їм просто не судилося зрозуміти один одного, у них надто вже різні погляди на життя.

Незалежна, неконфліктна, допитлива, універсальна, що володіє широким кругозором, легка на підйом, оптимістична, чесна і надихаюча – все це риси характеру жінки-Близнюки. Однак, далеко не кожен хлопець захоче пов’язувати своє життя з такою дамою, адже вона вільна волелюбна птах, що її закрити в клітці і не втримати проти її волі.

Її не дуже-то хвилює побут і ведення домашнього господарства. Вона прагне до пригод і не бажає сидіти сиднем будинку. Її обранець повинен бути згоден з її пріоритетами і цінностями в житті, ставши для неї відмінним і веселим товаришем, гарячим коханцем і надійним чоловіком.

Якщо ви готові стати для неї такою людиною, то вам доведеться підлаштуватися, змінитися, і стати іншим …

Додано: 2019-11-10 16:03 Останній зміна: 2019-11-11 19:28

Джерело: https://namedb.ru/blog/kak-zavoevat-zhenshchinu-blizneca/

Сумісність жінки-Скорпіона і чоловіки-Близнюків

Між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Близнюками складаються непрості відносини. Представники цих знаків зодіаку мають внутрішньою силою. Вони – емоційні та яскраві особистості. Але в їх характерах є відмінності, які призводять до конфліктів.

Жінка-Скорпіон – самовпевнена, серйозна і грунтовна панянка. Її захоплює яскравість і неординарність кавалера, але дратує його легковажність.

Майбутнє такої пари стає щасливим і безхмарним, якщо партнери розвиваються замість того, щоб концентруватися на розбіжностях.

Читайте також:   У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Сумісність у любові і шлюбі

Жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки утворюють непростий союз. На початку знайомства їхні стосунки яскраві і насичені емоціями. Партнерів притягує один до одного як магнітом. Але незабаром на поверхню спливають відмінності в їх характерах.

Чуттєва і емоційна жінка виявляє, що її обранець не готовий повністю покласти своє життя до її ніг. Чоловік-Близнюки – активний і непостійний людина. У нього є інші інтереси, крім сімейних турбот і спілкування з коханою. Жінка-Скорпіон – власниця.

Їй складно миритися з тим, як її кавалер фліртує з іншими представницями прекрасної статі.

Щоб чоловік не бажав вихлюпувати енергію «на стороні», партнерка повинна показати йому всю гаму своїх почуттів, а не тільки ревнощі. Їй слід забути про критику і стати для улюбленого непередбачуваною і цікавою. Інакше вона може перетворитися на тягар. Також пані повинна надати кавалеру певну частку свободи.

Об’єднати представників цих знаків зодіаку допоможе сімейний бізнес. Він дозволить їм навчитися чомусь корисному один від одного і направити енергію в потрібне русло.

сексуальна сумісність

Страсна жінка-Скорпіон і винахідливий чоловік-Близнюки легко знаходять спільну мову в ліжку. Представники цих знаків зодіаку мають високу сексуальну сумісність.

Фізичне тяжіння, яке спалахує між ними з моменту першої зустрічі, може не згасати довгі роки. Щоб не порушити гармонію в інтимному житті, дамі слід бути обережніше зі своїми бажаннями.

Вона може злякати своїм напором волелюбного партнера.

Ділова сумісність (в роботі і бізнесі)

Представники цих зодіакальних знаків утворюють благополучний діловий союз. Сильна і впевнена жінка-Скорпіон сприймає чоловіка-близнюків як корисного і перспективного партнера. Вона поважає його і цінує його таланти. Партнер розумний і активний.

Він здатний робити кілька речей одночасно. Працюючи в парі, такі люди домагаються успіхів. Вони добре доповнюють один одного. Коли чоловік-Близнюки втомлюється від рутинної роботи, на підхваті виявляється серйозна і грунтовна жінка-Скорпіон.

Вона доводить розпочату справу до кінця.

Сумісність в дружбі

Представники цих знаків зодіаку цікаві один одному. Їм легко спілкуватися. Вони здатні стати приятелями. Чоловік-Близнюки – комунікабельний і промовець.

Жінка-Скорпіон готова проводити з ним час і обдаровувати його мовчазним увагою. Але щира дружба між цими людьми народжується рідко через відмінності в характерах і світоглядах.

Такі приятельські відносини здатні перерости в роман.

Джерело: https://my-calend.ru/zodiak-sovmestimost/zhenshchina-skorpion-muzhchina-bliznecy

Чоловік Близнюки в коханні і його поведінка в стосунках!

З ним завжди весело, так як його фантазія настільки багата, що він зможе перетворити будь-яку подію в свято. Для нього любов всього лише гра, в якій він повинен грати за своїми правилами.

Він готовий вести задушевні розмови, намагатися вивудити її секрети і у нього це вийде. В результаті він буде володіти могутньою зброєю, яке іноді стане використовувати проти неї.

В іншому його любов сповнене сюрпризів і зазвичай приємних.

Чоловік Близнюки в коханні або яка вона – любов Близнюка?

Він здатний на вигадки і може придумати цікаву гру, щоб порадувати кохану. Також він може створити якийсь світ і мову, зрозумілу двом. Любов з ним подорож в незвичайні світи.

Він може віддатися романтиці, яка особливо яскрава на початку відносин. При цьому він може відмовитися від неї, демонструвати тільки пристрасть.

Передбачити його поведінку неможливо, так як він Близнюки – два людини в одному.

Він розумний, тому не стане будувати відносини, як драму усього життя. Він цікавий, тому завжди буде намагатися шукати щось нове в ній. Дізнавшись щось, він зможе зберегти це в таємниці.

При цьому він готовий на все для неї, але важливо, щоб він відчував до неї почуття. Як правило, він любить поверхнево, але і цього досить, щоб зробити її щасливою.

Його любов може здатися дивною, але вона може бути тільки такий – надто повітряної.

Чоловік Близнюки в коханні – У пошуках Досконалості!

Він швидко загоряється. Любов для нього яскравий початок, яке, здається, обіцяє багато незвичайного. Але насправді виходить, що він швидко втомлюється від одноманітності, намагається швидко перетворити почуття в ніщо.

Йому складно зрозуміти, що любов стає яскравою і незвичайною через деякий час. Вона досягає питаннях глибин серця і тоді він розуміє, що не може жити без неї.

Але такий сценарій реалізується далеко не завжди.

Він здатний на швидкоплинні романи, так як кожен готовий принести щось нове. Але різноманіття рідко приносить йому то єдине почуття, заради якого варто жити.

Він багато говорить, але рідко говорить про себе і свій внутрішній світ, переживання. Він може знати все про свою половинку, але не давати можливості їй дізнатися про нього.

Таке незвичне ставлення народжує відчуженість і це і створює бар’єр у відносинах.

Чоловік Близнюки в коханні – Зворотний бік медалі!

Він любить любов, як гру. Може фліртувати з усіма навколо, не помічаючи, скільки сердець він розбив. Навколо нього хаос, а він тільки ще більше загоряється бажанням.

А вся справа в тому, що він керує не серцем в любові, а виключно розумом. Все це створює складності для його половинки, яка ніяк не може донести щось цінне до його свідомості, яке важливо для обох.

І вона не зможе достукатися до нього, поки він сам не дозріє.

Йому часто стають не цікаві стосунки і тоді він намагається швидше їх закінчити. Як тільки з’являється рутина, закінчується любов, так як він не бачить іншого застосування своїм почуттям.

Він не знає, яка б жінка йому сподобалася, так як він сконцентрований на собі.

Він занадто непередбачуваний, може обпалити пристрастю, а потім обдати холодом, тому з ним рідко, виходить створити повноцінні відносини.

Найголовніше! Таємниця чоловіки Близнюка в любові!

Він любить свободу, тому ніякі відносини не втримають його. Але при цьому він часто забуває про зобов’язання, які так важливі і необхідні для створення відносин.

Він забуває про те, що в любові необхідно розкритися, щоб по справжньому оцінити почуття, полюбити свою другу половину. Забуваючи про це, він втрачає можливість бути коханим і любити по справжньому.

Саме тому варто бути наблюдательнее і довіритися своєму серцю.

Джерело: http://muzhchina-bliznetsy.ru/v-lyubvi.html

Як закохати в себе чоловіка Близнюка

Якщо Ви зустріли веселого і чарівного чоловіка Близнюка і вирішили домогтися його симпатії, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього волелюбного «повітряного» чоловіки. Запам’ятайте, тонкий гумор – головна зброя в завоюванні Близнюка.

Якщо на першому побаченні Ви зможете розсмішити його своїми дотепними жартами, вважайте півсправи зроблено. Близнюки дуже цінують жінок за їх розум і мудрість. Вони самі великі інтелектуали, які знають багато цікавих фактів. Вони люблять обговорювати якісь нові ідеї та дізнаватися нові факти.

Тому не бійтеся дивувати його тими знаннями, якими Ви володієте. Чим більше нової цікавої інформації Ви відкриєте йому, тим більше зросте його інтерес до Вас. Не бійтеся сперечатися і відстоювати свою точку зору.

Близнюк уважно вислухає Ваші аргументи, і якщо вважатиме їх обгрунтованими, то візьме собі на озброєння в інших дискусіях.

Його нелегко переконати, але якщо Ви володієте перевіреними знаннями і фактами, викладаєте їх з упевненістю і безкомпромісністю, то Близнюк почне поважати Вашу точку зору, і навіть, можливо, змінить свою думку з даного питання. Але порожніх і непідтверджених слів Близнюк не сприйме. Він до кінця відстоюватиме свою думку.

Але запам’ятайте, завоювати серце цього волелюбного представника стихії Повітря не так вже й просто. Він дуже любить фліртувати і зав’язувати ні до чого не зобов’язують відносини. За його спиною величезна кількість короткочасних романів.

Йому дуже швидко набридають одноманітність і однотонність. Ця людина не створена для серйозних стосунків. Тому Ви повинні бути особливою жінкою, невловимою жінкою-баченням, нерозгаданою загадкою.

Тільки тоді у Вас є можливість підкорити серце і заволодіти душею цього чоловіка-Вітру.

Близнюк дуже добродушний і доброзичливий. У нього маса знайомих і друзів. Цей комунікабельний любитель поговорити може завести бесіду з абсолютно незнайомою людиною. Адже йому нудно, а нудьга – це точно не для Близнюка. Він дуже боїться шлюбних пут і повсякденної рутини. Ніколи не заговорюйте першої про шлюб.

Нудьга і одноманітність просто зводять його з розуму. Тому, якщо Ви вирішили пов’язати своє життя з такою людиною, Вам доведеться постійно його чимось дивувати, радувати, влаштовувати різні сюрпризи. Якщо Ви домосід, то Ви дуже скоро набриднути Близнюку, і він піде в пошуках нових пригод.

А якщо Ви ще й почнете робити замах на його свободу, ревнувати до всіх його знайомим (а їх у нього дуже багато) і постійно з’ясовувати стосунки, то в один прекрасний день він просто зникне з Вашого життя без жодних пояснень і виправдань.

Будьте терплячі до Близнюку, проявляйте до нього розуміння і довіру, тоді він оцінить всі ці якості і ніколи не захоче піти до іншої жінки.

Чоловік-Близнюк дуже любить добре поїсти. Часто він сам є майстерним кулінаром. Він вважає за краще вишукані страви, за своє життя він жадає спробувати кухню всіх народів світу. Якщо Вам вдасться здивувати його своїми кулінарними талантами, то це ще одна сходинка на шляху до завоювання його серця.

Якщо Ви шукаєте чоловіка, який буде Вас захищати від проблем і оберігати від найменших небезпек, то чоловік-Близнюк не підходить на цю роль. Близнюку потрібна самостійна жінка, яка не буде обтяжувати його своїми проблемами.

Адже цей чоловік сам потребує підтримки і материнської опіки. Ви ніколи не будете відчувати себе в захисті і надійності з цим чоловіком. У ньому є якась частка безвідповідальності, байдужості і небажання вирішувати чиїсь проблеми.

Якщо Ваші відносини дійшли до стадії інтиму, Вам варто пам’ятати, що Близнюки не терплять одноманітності. Ви повинні вразити його своєю пристрастю, своєю сексуальністю і еротичною фантазією. Любовні ігри – ось, що любить Близнюк в сексі.

Якщо Ви самі будете проявляти ініціативу в інтимних відносинах, то Ви станете для Близнюка скарбом, який він ні за яку ціну не захоче втратити. Якщо Ви будете виснажувати його чоловічі сили, то Вам не доведеться переживати, що Ваш обранець Вам змінює.

У нього просто не залишиться на це сил.

Десять заповідей, як вести себе з Близнюком

Ви маєте бути:

 • веселою і дотепною;
 • різноманітної і непередбачуваною;
 • комунікабельною і трохи божевільною;
 • терплячою і турботливою;
 • сексуальною.

Вам не можна:

 • критикувати Близнюка;
 • проявляти ревнощі і нетактовність;
 • зазіхати на його свободу;
 • диктувати йому правила і ставити його в рамки;
 • бути одноманітною і серйозною.

Якщо чоловік-Близнюки не проявляє ініціативу

В цьому випадку є кілька варіантів підштовхнути його до дій:

 1. вдати, що він вам не так і потрібен, що ви за нього не чіпляєтеся і в разі чого … знайдуться інші, які втішать …
 2. підлаштувати обставини так, щоб на піку відносин погрожував розрив не по ваше вини (хтось застав вас разом і цей хтось може вас розлучити)
 3. або взяти ініціативу в свої руки. Більшість чоловіків-близнюків люблять ініціативних жінок (особливо, якщо мама у них була не з боязких)

Якщо у чоловіка-Близнюка немає якихось переконань, які перешкоджають вашому союзу, і йому з вами комфортно, то ці поради повинні вам допомогти.

Джерело: https://mystery-life.net/kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu-blizneca/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *