Сумісність жінки-близнюки: як підкорити невловимий повітря

Жінки, що народилися під знаком Близнюків, загадкові, неповторні і привабливі. Вони немов зберігають в собі якусь загадку, які багато чоловіків просто жадають розгадати.

Зміст приховати

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Дівчата Близнюки емоційні і люблять проявляти свої почуття. Яскраве вираження як симпатії, так і антипатії – це тільки вершина айсберга. Вони не бояться висловлювати свої почуття при сторонніх людях, спокійно ставляться до думки оточуючих.

Зворотною стороною такого прояву емоцій у жінок виступають часті скачки настрою. Ще кілька хвилин тому вона розмовляла, сміялася і раділа, а зараз ображено мовчить.

За своєю природою Близнюки товариські, легко йдуть на контакт, а в компанії часто виступають заводієм і ініціаторами різних заходів і безумств. Ця легкість приваблива для багатьох, тому представниці цього знака майже завжди в центрі уваги.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Незважаючи на легкість характеру, Близнюки дуже цінують дружбу, і вірність для них – не порожнє слово. Вони віддані друзі, які підтримають у важку хвилину, вислухають і протягнуть руку допомоги.

Близнюки ніколи не розкриють довірені їм секрети, так як це буде розцінюватися ними як зрада.

Представниці прекрасної статі, що стосуються цієї знаку зодіаку, славляться твердим характером і рішучістю. Дівчина Близнюки, особливо народжена в другій декаді, сама буде приймати всі важливі рішення. Вона може запитати поради, дізнається вашу думку, зважить всі аргументи, але остаточне рішення прийме все ж сама.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Свобода дуже важлива для Близнюків. Якщо ваша обраниця відноситься до цього знаку зодіаку, то обмежувати її пересування просто не має сенсу – в цьому випадку відносини довго не проживуть. Для неї важлива свобода у всіх її проявах – в житті, роботі та творчості.

Але любов до свободи не означає легковажність у відносинах. Як вже говорилося вище, вірність для таких дівчат має дуже велике значення.

Рутина, нудьга й одноманітність змушують їх просто згасати. Побутові проблеми затягують, тому вони намагаються всіляко урізноманітнити своє життя. Спорт, екстрим, творчість, подорожі допомагають підтримувати інтерес до життя.

Скритність також є невід’ємною частиною характеру Близнюків. Для того щоб такі дами вам повністю відкрилися, необхідно заслужити їхню довіру.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

До вибору свого партнера дівчина підійде з відповідальністю і серйозністю. Вона ніколи не поведеться тільки на зовнішню красу.

Це не означає, що їм байдужий зовнішній вигляд партнера, зовсім немає. Просто зовнішній вигляд не на першому місці. Хлопець для такої дівчини повинен поважати її, бути хорошим другом, коханцем і партнером.

В цьому плані самодостатність дуже цінується. Якщо чоловік самостійний, вирішує проблеми і питання сам, не перевішуючи їх на партнера, то він стане підходящим варіантом.

Інтелект і наявність почуття гумору стануть важливими факторами в пошуку партнера.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Якщо партнер не відрізняється розумом, плоско жартує і не прагне ні до чого в житті, то він навряд чи зацікавить дівчину Близнюка.

Для того щоб зачарувати вашу обраницю, потрібно вміти привносити в життя фарби і різноманітність. Спонтанні поїздки, невеликі, але приємні сюрпризи, компліменти і вміння підтримати бесіду допоможуть зацікавити її.

Не варто обмежувати її свободу. Якщо постійно ревнувати таку дівчину, нікуди не випускати і не давати самореалізовуватися, то такі відносини просто приречені потерпіти крах. Важливо поважати особисту свободу у відносинах.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Якщо ваша обраниця – дівчина, що має знак зодіаку Близнюки, то, щоб її завоювати, доведеться потрудитися. Але як же зрозуміти, що ви їй сподобалися?

Ці жінки мають прекрасне почуття гумору, їм подобається жартувати в розмовах. Тому не дивно, що в першу чергу їх зацікавлять веселі чоловіки, яким не чужий гумор.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Дівчата цього знаку повинні бути впевнені у своєму партнері. Чоловік повинен бути опорою і другом. Слабкі і безвольні чоловіки не зацікавлять таких дам. Сила характеру, спокій і стабільність – це ті якості, які залучають Близнюків. Будучи дуже імпульсивними, іноді різкими і емоційними, вони потребують своєї «тихої гавані» в особі партнера.

Якщо ви сподобалися такий дамі, будьте впевнені, що вона не стане цього приховувати. Дзвінки, телефонні повідомлення стануть лише початком, але варто підготуватися до того, що дівчина може запросити на побачення сама. І в незвичайне місце. Близнюкам нічого не варто організувати нічну прогулянку на катері, покликати в клуб, квест-кімнату, на гучну вечірку.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Жінка Близнюки часто є загадкою для оточуючих її людей. Вона чарівна, легко заводить розмову, може зачарувати з першої зустрічі. Уміння подати себе, вислухати співрозмовника і відгукнутися на його проблеми роблять дівчат цього знака зодіаку прекрасними друзями.

Якщо людина звернеться до дівчини Близнюку за допомогою, то він її отримає. Допомога може полягати в корисному раді, можливості виговоритися, в аналізі ситуації і конкретний план дій.

Вірність для Близнюків – не порожнє слово. Вони намагаються самі бути вірними, не терплять зрад. Але якщо вже так сталося, і шляхи людей розійшлися, то такі дівчата вважають за краще відразу порвати відносини, вони не стануть терпіти зрад і зраджувати себе.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Незважаючи на те що жінка, народжена під цим знаком, часто знаходиться в центрі загальної уваги, вона рідко кого допускає близько до себе.

Близнюки схильні до імпульсивності. Рішення приймає швидко, покладаючись на інтуїцію. Вони бажають встигнути все і відразу, тому їм важко сконцентруватися на одній речі.

Монотонна і одноманітна робота наводить на дівчину нудьгу, викликає роздратування. Тому все нове і недосліджене притягує і манить. Якщо передбачається довгий і нудний робочий процес, який їй явно не цікавий, жінка знайде тисячу і один спосіб відволіктися.

І тільки зібраність і жорсткий внутрішній цензор допомагає якісно, ​​ретельно і, головне, вчасно закінчити розпочату роботу.

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

У любові жінка Близнюки не терпить, коли її надто сильно прив’язують до себе. Їй необхідна опора, довірчі відносини і рівність партнерів.

Вона завжди оцінить стабільність і теплоту. Якщо вам вдалося заручитися підтримкою таку дівчину, і вона вам цілком довірилася, то в парі буде панувати комфорт і привітність, постійні обійми і поцілунки.

Оскільки Близнюки не переносять рутину і одноманітність, то і свого партнера не дадуть занудьгувати. Вони будуть намагатися максимально урізноманітнити звичайні будні – подорожі, спільні прогулянки і вечері, заняття спортом і перегляд улюблених телесеріалів.

Якщо вам вдалося завоювати жінку Близнюка, то ви отримаєте вірного друга і прекрасного супутника життя. Незважаючи на всю легковажність і влюбчивость, така дівчина буде вам вірна.

Але варто пам’ятати, що дівчина не буде присвячувати себе тільки сім’ї. Завдяки своєму волелюбності вона не залишить особисті інтереси і кар’єру. Втім, у них прекрасно виходить поєднувати і сім’ю, і свої захоплення.

Якщо ж відносини вичерпають себе, і почуття любові згасне, то Близнюки віддадуть перевагу розійтися, зберігши при цьому добрі дружні стосунки.

У сексі для дівчини Близнюка важливі прелюдії. Вона любить досліджувати тіло партнера ніжно і з почуттям. Дівчина є експериментатором і не боїться відкривати нові горизонти в ліжку. Вона одночасно може поєднувати кілька дій. Це можуть бути, наприклад, пристрасні поцілунки і одночасна стимуляція ерогенних зон.

Така дівчина може бути ніжною і поступливою, або ж, навпаки, візьме ініціативу в свої руки і почне сама задавати темп дій. Емоційність, яка притаманна цьому знаку, стане тільки додатковим плюсом.

Вона непередбачувана, сексуальна і маняще. Елемент гри, який привноситься в звичайну сексуальне життя, розбурхує обох партнерів.

Якщо партнери відкриті і довіряють один одному, то їх чекає маса нових приємних відчуттів.

Щоб завоювати дівчину, народжену під цим знаком зодіаку, необхідно зрозуміти, які компліменти вона любить і які подарунки їй до душі. Розглянемо деякі з них.

Для будь-якої представниці жіночої статі важливі компліменти, сказані в її адресу. Немає такої дівчини, якій би вони не подобалися. Якщо ж дама каже, що не любить компліменти, то, швидше за все, вона просто лукавить.

Як і будь-яка інша дівчина, вона любить компліменти, які відносяться до зовнішності. Говоріть вашої обраниці, що вона красива, добре виглядає, що її одяг дивна. Намагайтеся помічати зміни в її зовнішності – нову зачіску, інший макіяж, гарненька сукня.

Зробіть акцент на тому, що ваша кохана дуже розумна. Як правило, Близнюки цінують інтелект партнера і самі намагаються не відставати від нього. Вони розумні і постійно вивчають щось нове.

Покажіть їй, що вона важлива вам не тільки як улюблена, але і як ваш друг. Повірте, вони це оцінять. Варто частіше говорити про її достоїнства, підкреслюючи їх.

Ваша обраниця безумовно любить подарунки. При виборі подарунка варто грунтуватися саме на її бажаннях, а не на загальноприйнятих стандартах. У плані подарунків Близнюки примхливі, хоч і не показують це.

 • Так як такі дівчата недурні, то їм буде до смаку різна техніка і нові гаджети. Якщо ви подаруєте, приміром, нову фотокамеру або хорошу електронну книгу, то ваша партнерка це явно оцінить.
 • Можна подарувати косметику і парфуми, але тут дуже важливо знати смаки і переваги дами, оскільки легко пригадати і купити не ту річ.
 • Купуючи аксесуари, ви опинитеся у виграші. Стильний годинник, всілякі кільця і ​​браслети – це те, що доведеться їй до душі.
 • Близнюки не терплять рутину, тому відчувають постійну тягу до чогось нового. Прекрасним подарунком стане подарунковий сертифікат на нове для неї захід. Це можуть бути курси іноземної мови, навчання гончарної справи, сертифікат на курси шиття або масажу.
 • В новинку їм буде і екстрим. Тут важливо не переборщити і враховувати конкретні інтереси вашого партнера.
 • З побутової техніки ваша обраниця віддасть перевагу ті гаджети, які полегшать їй життя і звільнять дорогоцінний час – мультиварку, пароварку, різні блендери, і навіть електрочайник.
 • Однозначно не варто дарувати дівчині гроші, вона може заробити їх і сама. Гроші не запам’ятаються як подарунок. Варто також уникати подарунків у вигляді «пилозбірників» (статуеток, фігурок, іграшок).

Це буде просто припадати пилом на полиці.

Привернути увагу вашої обраниці нескладно. Якщо ви хочете сподобатися дівчині цього знака зодіаку, то з нею слід активно спілкуватися, розмовляти, шукати точки дотику. Це можуть бути спільні знайомі, які представлять вас, однакові інтереси і захоплення.

Дами відразу бачать, коли людина намагається вдавати з себе того, ким насправді не є. Потрібно вести себе природно, жартувати і посміхатися. Близнюкам до душі відкриті й усміхнені люди.

Важливо показати вашої обраниці, що вона може покластися на вас. Вона ніколи не пов’яже своє життя з чоловіком, в якому невпевнена. Покажіть їй, що готові стати вірним супутником і опорою для неї.

Жінці Близнюку сподобається спокійний і сильний чоловік. В силу свого мінливого характеру, вони віддають перевагу «надійному тилу». Їх обранець повинен спокійно ставитися до перепадів настрою.

Завоювати дівчину цього знака хоч і непросто, але цілком можливо. Вона мріє про чоловіка, який буде для неї одночасно другом, чоловіком і коханцем. Через цих вимог підкорити її непросто.

Дівчина дуже цінує інтелектуальну освіту партнера. Дурні чоловіки, навіть дуже красиві, їй просто нецікаві. Щоб домогтися вашої обраниці, слід вміти підтримувати бесіду. Більше читайте, розвивайтеся.

Жінка Близнюки не переносить нудьги. Дивуйте, балуйте і весело її. Новизна у відносинах стане запорукою успіху. Для цього необов’язково згортати гори. Часом досить просто добре провести час разом – сходити в кіно, відвідати ресторан або виїхати на природу.

Спокушання будь-якої жінки – ціла наука. Близнюки не є винятком. Вони розбірливі, примхливі, люблять, коли партнер проявляє фантазію.

Такі жінки люблять компліменти, гарні слова і ніжність. Приємні слова, ласка, похвала допоможуть завоювати вашу кохану.

Враховуйте її настрій. Якщо ваша дівчина не налаштована на ніжності, то, повірте, їх краще уникати. Якщо ж, навпаки, вона ласкава і ніжна з вами, то обійміть її, приголубити і поцілуйте. У такі моменти вона просто обожнює обійми.

Завжди будьте чесними і відвертими зі своєю обраницею. Вони на дух не переносять брехня і відразу бачать її.

Читайте також:   Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Утримати дівчину цього знака майже неможливо. Вона волелюбна і не любить, коли її насильно прив’язують до себе.

В даному випадку важливо не допустити виникнення такої ситуації, коли доведеться утримувати дівчину.

Завжди пам’ятайте, що Близнюки понад усе ставлять свободу. Ця свобода стосується всього – творчості, дій, вибору, життя. Вона не повинна відчувати, що хто-небудь її утискає або обмежує. Дайте їй свободу, і вона буде вам безмежно вдячна.

Не брешіть їй. Будь-яка брехня руйнує стосунки. А Близнюки здатні відчути недомовки за версту. Один раз підловивши партнера на брехні, дівчина повністю перестане довіряти, будь-яка інформація і будь-яка дія буде піддаватися сумніву.

У людей, народжених під цим знаком зодіаку, є особливість швидко дратуватися і швидко миритися. Вони запальні, і в той же час відхідливі.

При цьому Близнюки досить терплячі. Але варто цій чаші терпіння переповниться, то вони відразу йдуть, мовчки і безповоротно, обрубуючи всі кінці.

Повернути дівчину Близнюка можливо лише в найрідкісніших випадках, тому важливо не допустити розриву відносин. Потрібно вчасно помиритися з вашою обраницею, принести свої вибачення і показати, що урок засвоєний і більше такого не повториться.

Дівчата цього знаку зодіаку дуже практичні. Якщо вони знімають із себе одним партнером, то сумувати не будуть і знайдуть собі іншого. У плані відносин вони дотримуються думки, що живуть тільки один раз, і не варто витрачати своє життя на непотрібного партнера.

Після розлучення або розставання дівчини, щоб заглушити порожнечу і біль, швидко вникають у вир життя – знайомляться, працюють, спілкуються.

До колишнім вони майже ніколи не повертаються. Але в разі якщо партнер їм був дійсно доріг, вони постараються зберегти дружні відносини.

Ідеально підходять Близнюкам представники наступних знаків зодіаку:

 • ваги;
 • Скорпіон;
 • Стрілець;
 • Козеріг;
 • Риби.

Яскравими, але нестійкими будуть відносини з Овном, Близнюками, Водолієм і Тельцем. Союз з такими знаками зодіаку виявиться міцним, якщо партнери будуть враховувати інтереси один одного. Він буде триматися на балансі.

Найменш сумісні з Близнюками Діви, Леви і Раки.

У цих парах обов’язково хтось повинен поступатися партнеру, інакше союз довго не проіснує.

Якщо ваша обраниця відноситься до знаку зодіаку Близнюки, то пам’ятайте, що важливо бути з нею повністю відвертим. Люди, які брешуть своїм коханим і змінюють, потім зазвичай залишаються самотніми.

За численними відгуками і думок, жінки Близнюки волелюбні і емоційні. Якщо ви будете враховувати її інтереси, поважати її, то зможете зачарувати дівчину Близнюка, і вона відповість вам взаємністю.

Також психологи радять партнерам зберігати внутрішню стабільність, разом розвиватися, відвідувати корисні курси та цікаві заходи.

Додатково про жінку Близнюки дивіться в наступному відео.

Джерело: https://vplate.ru/bliznecy/zhenshchina-v-lyubvi/

Як завоювати жінку знака Близнюки?

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітря

Ці жінки, як правило, надзвичайно привабливі, тому бажаючих привернути їхню увагу безліч. Та ось тільки зацікавити жінку Близнюка може не кожен. Близнюки – це знак повітря і жінки, що стосуються цієї знаку теж невловимі як повітря.

Причому, здається, що її зовсім не цікавить, хто за нею ще доглядає, головне, щоб чоловік був їй цікавий. При цьому її мало цікавить, як накачані його м’язи і якого він ваги, головне, що він являє собою як людина.

Цей чоловік повинен бути, по-перше, інтелектуально розвинений, причому навіть в чомусь перевершувати її, а це нелегко. Адже жінка Близнюк натура творча, її цікавить буквально все, вона завжди намагається бути в курсі всіх подій, всіх справ.

Часто вона, щоб не чекати поки інші
щось виконають, бере роботу на себе і швидко з нею справляється. Їй завжди все вдається.

Також жінці-Близнюку завжди має бути з вами цікаво, інакше вона занудьгує і піде шукати інші розваги, так що ви завжди повинні бути готові в змозі надати їй нову розвагу або цікавий похід куди-небудь.

Крім того, чоловік, що збирається завоювати жінку Близнюка повинен бути заздалегідь готовий до її постійних змін настрою, адже в Близнюках живе як би дві людини. То вона мила, добра і лагідна, а то, як ураган, з яким часом важко буває впоратися.

Якщо ви чоловік з
твердим характером, надійним плечем, що відбувся, а головне з міцними нервами, то вам, мабуть, буде по плечу завоювання такої жінки. Якщо ж вона вас полюбить, то кращої дружини вам буде просто не знайти.

Вона зможе допомогти вам у будь-якому вашому починанні, будь-яке питання ви разом з нею вирішите легко і просто. Адже їй необхідно відчувати любов, знати, що її люблять, їй дорожать, що вона дуже потрібна.

Якщо ви все це зможете їй дати, то вона буде вам прекрасною дружиною, прекрасною господинею, ніжною коханкою, а, головне, стане вам ще й справжнім другом на все життя.

Причому вона завжди повинна бути в компанії, якщо ж ви самі не можете, зважаючи на зайнятість, супроводжувати її, то надайте їй піти з подругами, дайте
їй можливість частіше спілкуватися з ними, хоча б по телефону, головне, щоб вона не відчувала себе самотньою.

Головне більше романтики в стосунках, будьте її лицарем і не будьте жадібним, бо скупих чоловіків вона не виносить. Крім цього, для того, щоб завоювати серце жінки-Близнюка, не заважайте їй фліртувати, не бійтеся, вона залишиться вам вірною подругою, їй просто необхідно подобатися чоловікам. Найчастіше водите її на виставки, в музеї, в театри, кожен раз щось нове, щоб вона не скучила.

Ще один спосіб завоювати цю непросту жінку це кожен раз її чимось дивувати, звичайно, для цього потрібно багата уява, але якщо вам потрібна ця жінка, то постарайтеся. Даруйте їй оригінальні подарунки, які відповідають її смаку.

І ще не залишайте її одну надовго, вона самотності не терпить. Жінка Близнюк ніколи не погодиться сидіти в клітці, навіть золотий.

Ви повинні змусити її веселитися, щоб вона відчувала повноту життя і тоді ви напевно зможете завоювати її розташування.

Джерело: https://zodiastro.ru/kak-zavoevat-zhenshhinu-znaka-bliznetsa.html

Як завоювати жінку-Близнюка?

Сумісність жінки-Близнюки: як підкорити невловимий повітряХочете завоювати жінку-Близнюка? Поважайте її душу, шануйте її свободу – тільки так можна добитися взаємності цієї норовливої ​​красуні.

Як же пощастило щасливчику, що закохався в жінку Близнюка, таку Ясноокий, нежнокожую, вічно юну і стрімку! Хоча, треба визнати, що пощастило йому лише в тому випадку, якщо він: таємно мріє про гарем, любить швидко бігати і, при цьому, вести жваву бесіду.

Справа в тому, що в жінці близнюків одночасно уживається парочка (а частенько і більше!) Симпатичних і абсолютно різних осіб жіночої статі, з потужним комп’ютером в голові у кожної. За калейдоскопом її думок і почуттів важко встигнути, вона з тих, хто завжди вважатиме за краще ходьбі біг, поїзду літак, а якщо з’явиться можливість замовити слівце, обов’язково штовхне цілу промову.

Ця меркуріанським жар-птиця у вічній гонитві за своїми фантазіями втрачає прекрасні пір’я-мрії … Хочеш завоювати? – Спочатку догони її!

Жарти жартами, але що робити в конкретному випадку? Одну строптівіцу буває нелегко підкорити, а тут кілька в одній; до того ж, часто буває так: те, що влаштовує першу, абсолютно неприйнятно для другої. Третя ж не проти спробувати, але не впевнена, що це їй до смаку.

Спокій тільки спокій! Запам’ятайте «Головне правило Близнюків»: хочеш добитися взаємності – не дави.

Ніколи, ні за яких обставин жінку цього знака не можна ставити перед вибором і пред’являти маніпулятивні вимоги типу: «або я, або твій кіт», «Якщо ти підеш зо мною в кіно, я роблю тобі курсової», «буде так, як я сказав »,« наші відносини в майбутньому можуть бути тобі дуже корисні ».

Коротше, завойовувати Близнюка треба без спекуляцій, маніпуляцій і примусів. Вона вільна духом і тілом, не потерпить ніяких кайданів. Вмінню класно цілуватися вона вважає за краще витончене почуття гумору. До речі, про гарем: бурхливих постільних пристрастей Близнята не обіцяють.

Жінка Близнюк постійно зайнята сотнею власних цікавих справ і парою сотень прецікавих прожектів. Щоб розбудити її чуттєвість, спочатку треба вибудувати духовно-інтелектуальний союз. Підкорите її душу і розум, а вже потім … тому перший етап завоювання ставить за мету зацікавити, розважити, зацікавити.

Ця леді обожнює букети з витончених емоцій і цікавої інформації. Спробуйте регулярно обдаровувати її подібними вишукуваннями, і результат буде негайним.

Що робити далі? Бути готовим до того, що вона може захотіти дорогих розваг (багатолюдні великосвітські прийоми в їх число не входять). Вона із задоволенням піде туди, де треба буде щось розглядати, але не туди, де розглядатимуть її.

Виставки живопису, фотографії (майже всі Близнюки із задоволенням фотографують самі), театри, концерти, шоу, ресторани – ось список тих місць, куди її можна запросити. Вона взагалі хороший супутник для різних походів (хоч на футбол!).

Хочете доставити їй задоволення і привести в гарний настрій – запросіть в компанію, де вона зможе блиснути як співрозмовник або оповідач, підіграйте їй трошки, дайте проявитися. А ось напрошуватися до неї на романтичну вечерю або обід не треба, це буде величезною помилкою.

Так, багатьом жінкам лестять компліменти їх куховаріння, але хто сказав, що дівчина Близнюк любить готувати і жадає визнання на цьому шляху?

Припустимо, ви інтелектуал з позамежним айкью, що володіє талантом оповідача і умінням бути дещо загадковою. Ви балуєте свою обраницю вишуканими бесідами, займаєтеся з нею фотографією і яким-небудь цікавою справою, але раптом помічаєте: жар-птиця сумує і ось-ось випурхне з рук.

Ви-то в повному захваті від своєї меркуріанской пташки, але вона чомусь не задоволена. Ну, і чого їй бракує ?! Є наводка: знак Близнюків належить стихії повітря, завдяки чому ваша леді володіє гострим розумом і талантом красномовства, але їй, легкої і вільної, як вітер, катастрофічно не вистачає стабільності в калейдоскопі днів.

Дайте їй відчуття надійності, нехай вона відчує, що поруч міцне чоловіче плече. І буде вам щастя на довгі роки!

Останні новини

загрузка …

Джерело: http://azodiak.ru/kak-zavoevat-zhenshhinu-blizneca

Як закохати в себе жінку Близнюка?

Чоловік, який бажає домогтися уваги дами, буде прагнути знайти до неї підхід.

Він буде намагатися знаходити різні шляхи її серцю, що, в подальшому, не залишиться непоміченим, адже жінка, Близнюк, як і будь-яка інша, шукає в своєму майбутньому чоловікові такі риси характеру, як стійкість і вміння домагатися своїх цілей.

Вона віддасть перевагу людини, має мотивацію отримувати бажане. Це стосується абсолютно всього: будь то кар’єра, особисте життя або бажання, здатні зробити його щасливим.

Як домогтися жінку Близнюка?

Будьте її мотивацією працювати над собою. Якщо ви – людина, при зручній нагоді вирішальний “залипнути” в соціальних мережах, то з близнюками ваші відносини приречені на провал. Тому, якщо вашою метою є тривалі відносини – шукайте варіанти дозвілля, здатного наблизити вас до свого ідеалу.

Жінці Близнюкам важко відповідати. Вони жадають життя, прагнуть спробувати абсолютно все. Вони не зупиняться ні перед чим, тому потребують людину, здатну розділити її інтереси.

На жаль, через такого пориву дами, народжені під цим знаком, часто бувають невірні своєму партнерові, тому для того, щоб дійсно закохати в себе Близнюка, необхідно проявити себе як чоловіка, люблячого життя і використовує всі її можливості.

Не можна сказати, що Близнюки завжди випромінюють лише позитив. Через яскравого життя у них часто бувають різкі перепади настрою, які, найчастіше, ніяк пояснити не можна. Однак потенційний партнер повинен враховувати це і намагатися підтримувати її в такі моменти.

Саме в ці моменти вона і починає замислюватися про свої почуття і про те, як проходить її життя. Тому дуже важливо залишатися поруч у найтяжчі моменти, підтримувати її, інакше притулком Близнюків у важкі моменти життя може виявитися хтось інший.

Як домогтися жінку Близнюка?

Жінка, народжена під знаком Близнюків – самодостатня і волелюбна. Вона вважає за краще бути однією і робити все, чого душа забажає.

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Тому для того, щоб домогтися її розташування і бажання поміняти свій погляд на відносини, необхідно забезпечити їй свободу дій.

Не потрібно обмежувати її в бажанні прогулятися з подругами, з’їздити в поїздку, навіть якщо в ній не буде вас. Близнюк цінує довіру, тому ніколи не зрадить людини, здатного вірити їй.

Вона прямолінійна і чесна, тому про всі свої “одвірках” має намір сказати відразу. Вона не любить брехні, яка все одно розкриється.

Звичайно, ситуації бувають різними, але Близнюк, кілька разів обпалюють подібними ситуаціями, вважатиме за краще сказати все відразу і прийняти наслідки скоєного, ніж мовчати і боятися, що рано чи пізно все таємне стане явним.

Тому для того, щоб домогтися жінку даного знаку, необхідно бути чесним, відповідати за свої вчинки належним чином. Близнюки цінують у чоловіках вміння виправляти те, що було зроблено, адже всі люди мають право на помилку, питання лише в тому, що робити далі – змиритися або почати працювати над собою.

Підтримуйте її інтереси, не забувайте вказувати на її досягнення і хвалити її за успіхи, будь вони навіть самими незначними.

Кожен успішний людина починала з нуля і якби не потрібні люди поруч, які в нього вірили, то, швидше за все, таких результатів він би не добився. Не дарма кажуть, що словом вбити можна.

А з огляду на те, що Близнюки – натура вразлива і чутлива, за словами ви стежити повинні ретельніше, ніж зазвичай.

Як зацікавити жінку Близнюка?

Звичайно, людина, яка прагне добитися уваги жінки, буде намагатися дістати його будь-яким шляхом.

Однак зайвий натиск може стати причиною того, що у пані пропаде будь-яке бажання починати з вами більш близьке спілкування.

Тому, намагайтеся робити це ненав’язливо, показуючи всім своїм виглядом, що для вас це не так важливо, як могло б бути. У такому випадку жінка сама буде намагатися зацікавити вас, що піде на користь обом.

Шукайте місця для побачень і прогулянок, в яких вона не була. Близнюк – людина, яка любить підкоряти нові вершини, бувати в нових місцях і дізнаватися про те, чого до цього не знала.

Тому поряд з нею можете забути про банальні походи в кіно, парк або кафе. Вона не любить місця, де доведеться просто сидіти.

Їй подобається, коли від її дій залежить результат того, що відбувається, тому кращим рішенням стане активний відпочинок, під час якого, можливо, доведеться попрацювати не тільки тілом, а й головою.

Показуючи свої сильні сторони, особливу увагу приділіть своїм розумовим здібностям, освіті та знанням про різних галузях.

Незважаючи на своє бажання кураж і розслаблятися, в своє майбутнє партнері вона хоче бачити стабільність, яка дозволить їм жити, не переживаючи про дохід.

Крім того, їй хочеться бачити в чоловікові не тільки кохану людину, але і надійного друга, здатного підтримати будь-яку розмову, продовжити будь-яку розмову.

З самого початку спілкування дайте зрозуміти, що ви цінуєте свободу і не будете її занадто сильно обмежувати. Звичайно, після початку відносин з’являться якісь рамки, що не дозволяють робити те, що раніше вважалося в порядку речей.

Однак це не означає, що дама Близнюк виявиться в ув’язненні свого будинку, а на неї повісять всі домашні справи, що займають весь вільний час.

Постарайтеся донести це до жінки і можете бути впевнені, що половина успіху вже у вас в кишені.

Як вести себе з жінкою близнюком?

Для того, щоб розібратися з питанням про те, як вести себе з жінкою Близнюком, необхідно знайти в собі позитивні якості і виявити недоліки.

І при взаєминах з дамою цього знака переважно показувати все найкраще в собі, а з негативними моментами боротися.

Такі дами цінують представників протилежної статі, здатних працювати над собою і ставати краще з кожним днем.

Така жінка ставить особисте життя в пріоритет роботі та іншим турботам, що стосуються грошових коштів. Вона віддасть перевагу активному відпочинку походів по магазинах, похід в кафе або ресторан з легкістю проміняє на вечерю вдома. Така дама стане ідеальною супутницею життя для того, хто цінує осіб, здатних зробити сімейне життя яскравим і барвистим.

Адже жінка Близнюк – це особа, любляча галасливі компанії і тусовки. Однак це не означає, що весь свій вільний час вона проводить за межами свого будинку. Дана персона ніколи не відмовиться від можливості отримати порцію нових вражень і барвистих спогадів, однак навіть перегляд фільму удвох вона може зробити незабутнім.

Чому б цим не скористатися?

Жінка Близнюки воліє жити за правилом “поспішиш – людей насмішиш”. Вона робить все ретельно і до самого кінця, тому людина, постійно намагається її квапити в чомусь, буде викликати лише почуття неприязні.

Жінка, народжена під цим знаком – товариська людина, здатний легко знаходити спільну мову з будь-яким незнайомцем. Всі її друзі перевірені часом, адже вона підпускає до себе далеко не кожного. Саме тому жінка Близнюки потребує людини, здатного прийняти всіх близьких для неї людей, вирішувати їй бачитися з ними в будь-який час, інакше вона буде відчувати себе замкнутою в клітці.

Як прив’язати до себе жінку Близнюка?

Наодинці з нею не будьте надмірно милі і романтичні, адже через деякий час їй може стати нудно, захочеться чогось нового, а більшого ви дати не зумієте. Намагайтеся всіма способами урізноманітнити стосунки.

Стабільність – це, звичайно, добре, але Близнюки віддають перевагу пробувати щось нове, отримувати нові яскраві враження і цінні спільні моменти.

Тому не забувайте освіжати відносини, щоб дозволити їй поглянути на вас по-новому, закохатися знову.

Жінки Близнюки не здатні піти на зраду, якщо дійсно люблять свого партнера. Для них подібне – неповага не тільки до нього, а й до себе. Вони є ревнивими натурами, проте не люблять ревнощів, спрямованої в їхній бік.

Звичайно, бувають ситуації, коли це доречно і має передумови, проте в ті моменти, коли така поведінка необгрунтовано, дама, народжена під знаком Близнюків, може порахувати його недовірою, а без нього міцних відносин не побудувати.

Будьте людиною, готовим на все. Вас не повинна лякати можливість отримати нові враження. Тільки в цьому випадку їй не захочеться шукати когось на стороні. А якщо така думка і виникне, то її затьмарить інша, більш вагома. Адже якщо змінить, втратить вас – людину, який був готовий на все. Чи багато таких знаходиться в її оточенні? Навряд чи.

Не забувайте радувати приємними дрібницями в несвяткові дні. Змушуйте відчувати потрібної і коханої навіть тоді, коли вона цього не чекає. Для вас це буде нічого не коштувати, а вона отримає заряд енергії, який, безумовно, буде спрямований у вашу сторону. Її легко запалити, тому кілька нескладних приємних дій можуть стати важелем для роботи над відносинами з її боку.

Як маніпулювати жінкою близнюком?

Близнюки – жінка, любляча жити на повну котушку. Вона ніколи не проміняє яскраве життя, наповнену екстримом і спонтанністю на ту, в якій є місце лише тиші і спокою.

Тому для того, щоб почати маніпулювати настільки безтурботним особливої, необхідно допомогти їй в її позовах жити так, як тільки можна побажати.

В її випадку – барвисто і без обмежень (в рамках закону, звичайно ж).

Не забувайте блищати розумом і знаннями в чому-небудь. Це не означає що потрібно всіляко підкреслювати свою інтелектуальну перевагу. Така поведінка може серйозно образити жінку Близнюка. Намагайтеся робити це без якогось підтексту.

Це повинно звучати як рада, а не як “укол” в її сторону, що означає, що вона недостатньо утворена. Крім того, не забувайте, що чоловік повинен вміти слухати.

Дама, народжена під настільки чутливим знаком, в більшій мірі цінує свого чоловіка тоді, коли бачить в ньому не тільки коханця, а й друга, який завжди підтримає, що б з нею не сталося.

Близнюки – людина, якій складно догодити. Він швидко звикає до хорошого, тому для того, щоб ваші відносини були міцними, а жінка завжди була готова зробити те, чого ви хочете, необхідно надати відносинам вид “американських гірок”.

Для того, щоб дама гостро відчувала необхідність в вас, краще іноді робити вигляд, що інтерес до неї пропав. Ведіть себе холодно, але не стискаючи.

У такому випадку вона сама спробує налагодити відносини, буде робити все, щоб зацікавити вас знову.

Жінка Близнюк – моторошна власниця. Це означає, що ви – цілком і повністю її. Подібне часто є причиною для сварок, однак це можна використовувати на благо відносин.

Дайте їй привід для ревнощів, проте, знову ж таки, не переборщіть, інакше вибачатися і повертати довіру вам доведеться дуже довго.

Погляду, кинутого в сторону знайомої дівчини буде досить, щоб пробудити в близнюків того самого звіра, який буде лізти зі шкіри геть, щоб вся увага партнера було зациклено лише на ній одній. Як цим користуватися – вирішувати вам.

Джерело: https://mystery-life.net/kak-vlyubit-v-sebya-zhenshhinu-blizneca/

Чоловік риби ♓жінка близнюки ♊сумісність в коханні, дружбі і ліжку

До сих пір невідомо, за яким таємним законам утворюється ця пара, але народжується вона, скоріше, всупереч здоровому глузду, ніж завдяки йому. Чоловік-риби і жінка-Близнюки, будучи повними протилежностями один одного, щогодини прикладають масу зусиль, щоб залишатися разом. Гороскоп розповість, чи варті такої самовідданості ці заплутані стосунки?

знаки: Риби – Близнюки.
порядок: 12-й знак – 3-й знак (парний і непарний).
стихії: Вода – Повітря (протилежні стихії).
відносини: Нестійкий союз. Розгойдується маятник.
Сумісність у любові: 60%.
Працює в шлюбі: 50%.
Сумісність у дружбі: 85%.
Сумісність в ліжку: 60%.
Сумісність в роботі і бізнесі: 60%.
Інтелектуальна сумісність: 70%.

Що необхідно знати про Рибах і близнюках

риби ♓

12-й знак зодіакального кола. Знаходиться під заступництвом планети Нептун, належить до водної стихії. Люди цього знака надзвичайно глибокі, чутливі, вразливі. Часто віддаються мріям і філософських роздумів. Емпатія є їх основною рисою, яка червоною лінією проходить через все життя.

Вони щедрі і безвідмовні, займаються благодійністю і меценатством. Схильні ідеалізувати людей і світ навколо, живуть у світі власних ілюзій, в якому їм комфортно і безпечно. Часто можуть ставати жертвами шахраїв і просто непорядних людей.

Володіючи прекрасним акторським талантом, вони і самі можуть бути талановитими аферистами. Рибам властива жертовність, від якої вони часто страждають. Люди цього знаку часто отримують неабияке задоволення від власних душевних переживань. Зазнаючи їх, вони відчувають себе більш піднесеними.

Близнюки ♊

Знак зодіаку належить до стихії повітря і працює під егідою планети Меркурій. Вона наділяє Близнюків потужної ерудицією і талантом універсального комунікатора, вважається одним з найбільш інтелектуальних знаків.

Володіючи гнучким розумом, вродженим ораторським талантом, Близнюки процвітають у багатьох сферах, пов’язаних з встановленням нових контактів, публічними виступами і будь-якого роду угодами. Говорити, вселяти і переконувати – головний козир даного зодіакального сузір’я. Такі люди мають пояснити магнетизмом, збирають навколо себе захоплені аудиторію слухачів і глядачів.

До грошей, а також емоційним зв’язкам відноситься легко, при цьому їх не можна назвати надто поверхневими, просто вони можуть добре перемикатися з однієї сфери діяльності на іншу, що здається легковажністю більш постійним знакам.

Є у них і темна сторона, заглянувши на яку, ви можете виявити вкрай різкого людини. Цей знак майстерно ранить словом навіть найближчих. Сам отходчів, зовсім незлопам’ятний, від того часто дивується, як хтось може таїти на них образу.

«Запам’ятайте: рутина здатна вбити близнюка швидше, ніж що-небудь інше. Уникайте, заздалегідь заготовлених, шаблонів в спілкуванні з ними. Вони цінують в інших інтерес до життя і здатність до імпровізації ».

Читайте також:   Ревнощі у стосунках: психологія і види небезпечного почуття

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік – Риби ♓

Його характер досить м’який і податливий, він готовий до компромісів. Не конфліктний, добродушний, не поспішаючи. Це мрійливий споглядач, настільки захоплений власними фантазіями, що часом вони заволодівають їм, перетворюючись в нав’язливі ілюзії.

Чоловік цього знака здатний наділяти об’єкт любові неіснуючим набором якостей і любити створений образ у відриві від його власника.

Ці чоловіки часто обманюються в любові і потрапляють в незавидні положення. В силу природної ліні і неспішності, не прагнуть до змін.

Для життя вибирають тих, хто вибирає їх – вони ласі на жіночу ініціали. Дуже ніжні і душевні чоловіки, здатні втішати і співпереживати.

Чоловік – Риби може бути талановитим маніпулятором. Смикаючи дівчину за найтонші струни душі, він здатний домагатися її розташування. Чи не гребує використання образу жертви в своїх інтересах.

Жінка – Близнюки ♊

Це зваблива інтелектуалка. Заповзятлива, непередбачувана, має витончений розум. Часто поєднує в собі чоловічі якості характеру з жіночністю. Найчастіше це ділова жінка, що має власний бізнес.

Оскільки вона любить керувати і грати за своїми правилами, їй не вистачає гнучкості. У поведінці з чоловіком вона рідко використовує жіночі хитрощі і маніпуляції, вважаючи за краще бути відкритою і прямолінійною.

Вона поважає чоловічу силу, але завжди буде готова до протистояння, якщо відчує тиск з боку. У пікових ситуаціях конфліктна. Причиною тому високий темперамент, який виходить далеко за рамки ліжку.

Вона любить розкіш, але не вийде заміж за розрахунком, вважаючи за краще спільно з чоловіком працювати на матеріальне благо сім’ї, при цьому не прагне догоджати чоловікові. Вона не схильна довго страждати по втраченого кохання і легко перемикається на нового партнера.

«Намагайтеся завжди вести з жінкою – близнюком діалог, їй необхідно відчуття, що ви постійно на зв’язку. Уникайте замовчування проблем і недомовок: вона не виносить самотності та емоційної ізоляції ».

У кого яка роль

Практично відразу чоловік-Риби потрапить в залежність від цілеспрямованої і навіженої жінки-Близнюків. Його захоплює емоційний вихор, який створюється дамою, і несе далі за течією життя.

В силу своєї природної м’якості і мрійливості, чоловік-Риби не буде відстоювати свої інтереси, і з часом підкориться обраниці, дозволяючи їй керувати і приймати доленосні рішення в їх парі.

У цьому буде критися основна проблема, оскільки, з одного боку, чоловіки-Риби не амбітна людина, і буде прагнути перекладати відповідальність за рух і розвиток пари на жіночі плечі; з іншого боку, керує жінка-Близнюки настільки специфічним чином, що у чоловіка-Риб буде назрівати внутрішній протест, який поступово підточить відносини під корінь.

Сумісність у любові ????

Любовний гороскоп пари називає союз складним і неоднозначним, оскільки повні протилежності протягом усього спільного життя будуть бажати різного і прагнути кожен до своїх берегів. На вигляд інтелігентна і красива пара викликає захоплення оточуючих, але мало хто знає, як непросто дається обом любов.

Орієнтована на спілкування і кар’єру жінка-Близнюки, намагається постійно перебувати на увазі, при цьому користується великою популярністю у колег і знайомих. Чоловік-риби схильний до глибоких занурень в об’єкт своєї любові.

Він хоче проводити багато часу зі своєю коханою, він любить томно і тихо, тепло і затишно. Але жінка-Близнюки для нього невловима, як повітря.

Союз з нею одночасно і полонить чоловіка-Риби, і накопичує в ньому незадоволення, яке рано чи пізно може вилитися у великий, затяжний конфлікт. Сумісність 60%.

“Гороскоп каже: жінка-Близнюки насилу може зрозуміти душевні терзання чоловіки-Риб, для якого любов з нею завжди буде з присмаком гіркоти. Люблячи її вірно і віддано, він так і не зможе підлаштуватися під ритм її життя, а вона заради свого хлопця не захоче пригальмувати “.

Працює в шлюбі ????

Шлюб між чоловіком-Риб і жінки-Близнюків буде найбільш вдалим і спокійним в перші роки. Вони, як правило, не зустрічаються довго перед весіллям, і, незабаром після зустрічі, приходять в ЗАГС.

Але через пару років починаються взаємні претензії, і подружжя дуже віддаляються один від одного. Народження дітей також ускладнює становище подружжя.

Жінка-Близнюки вважає, що чоловік безініціативний, гальмує розвиток пари, мало заробляє і не відповідає її образу ідеального чоловіка.

У свою чергу, чоловік-Риби буде вкрай незадоволений тим, що жінка прагне все частіше проводити вечори поза домом, приділяє недостатньо часу дітям і нераціонально розпоряджається сімейним бюджетом.

Приблизно на третьому році спільного життя партнери розуміють, наскільки різні їх прагнення і бажання, після чого стає логічним питання про розлучення.

І, якщо розриву вдається уникнути, криза в цю пару буде повертатися все частіше, до тих пір, поки чоловік з дружиною остаточно не знесилять і не вирішувати розійтися.

Жінка-Близнюки не стане все розуміє і всепрощаючої подругою для чоловіка-Риб. Вона не шкодуватиме його в періоди невдач. Чи підтримає, надихне, але жалість – це взагалі не про Близнюків. Хлопець же від своєї пасії постійно очікує співчуття, або навіть материнської теплоти, яка не властива знаку зодіаку Близнюки. Сумісність 50%.

“У сімейному житті з чоловіком-Рибами жінка-Близнюки може дозволяти собі багато вольностей аж до невірності. Підсвідомо відчуваючи це, чоловік-Риби може шукати розради в обіймах інших жінок, щоб хоч на час відчути себе потрібним “.

Сумісність в дружбі ????

Представники цих знаків зодіаку можуть бути непоганими друзями, якщо їх пов’язують спільні інтереси. Така дружба піде більше на користь чоловікові-Рибам, який схильний до меланхолійним настроям і може навіть впасти в депресію. З цими станами йому допоможе впоратися жінка-Близнюки, яка переконає його в тому, що не все так похмуро і безнадійно, як уявляє собі хлопець.

В обличчі чоловіка-Риб жінка отримає вдячного слухача і розважливого товариша, який добре розбирається у відносинах і внутрішній світ навколишніх його людей.

Він зможе допомогти слушною порадою або просто дозволить своїй подрузі виговоритися.

А ось з практичної точки інші друзі не будуть корисними один одному в силу різних темпів життя і кіл спілкування, в яких перебуває кожен з них. Сумісність 85%.

Сумісність в ліжку ????????

Секс у пари може бути багатообіцяючим, якщо жінка-Близнюки не буде вічно кудись поспішати і проявляти сексуальну агресію по відношенню до хлопця. Темперамент у партнерів різний, однак, для них це стане плюсом, оскільки саме в ліжку партнери зможуть “заморозити” безліч своїх конфліктів.

Але вдумливість і чуттєвість чоловіки-Риб чи припаде до смаку жінці-Близнюкам, яка вважає за краще швидкість, динаміку і навіть деяку грубість в ліжку.

Їй потрібно боротьба, протистояння і навіть конкуренція з чоловіком, яка буде порушувати і підтримувати її сексуальний інтерес.

Як тільки вона зрозуміє, що пізнала весь потенціал свого партнера і більше ніяких сюрпризів для неї не приготовлено, вона може втратити інтерес і відправитися шукати натхнення за межами пари. Сумісність 60%.

Сумісність в роботі і бізнесі ????

На професійній ниві ділових партнерів очікують суттєві труднощі, які вони самі ж і будуть створювати свою неузгодженістю. Жінка-Близнюки звикла робити все швидко, без зайвих роздумів і вагань, при цьому помиляється вона досить часто. Чоловік-риби до справ звик підходити без зайвої суєти, і це спокій часом межує з повною відсутністю ініціативи.

Більш сприятливим виявиться тандем, керувати в якому буде жінка-Близнюки. Але при такій розстановці сил чоловікові-Рибам будемо дуже непросто підтримувати робочий ритм, що задається дамою-начальником.

Підлеглому хлопцеві не завжди будуть зрозумілі поставлені завдання, оскільки він вимагає їх чіткого формулювання, а жінка-Близнюки завжди залишає іншому простір для імпровізації, сподіваючись, що інші на це здатні настільки ж майстерно, як і вона сама.

Найбільш складною буде сумісність в парі, де керуватиме чоловік-Риби.

Постійні спроби вказати жінці-близнючки на її законне місце підлеглого, будуть провокувати в дамі гарячий протест, при цьому вона не стане церемонитися в формі і способах його вираження.

В кінцевому підсумку, процес взаємодії перетвориться в безкінечне протистояння начальника і підлеглого, що незабаром закінчиться звільненням останнього. Сумісність 60%.

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу: Сфери, несприятливі для роботи і бізнесу:
 • дизайн;
 • Культура та мистецтво;
 • роздрібна торгівля;
 • страхування;
 • сфера послуг;
 • мода та краса.
 • будівництво;
 • фермерство;
 • медицина;
 • утворення;
 • фінанси.

Інтелектуальна сумісність ????

Обидва знаки зодіаку мають високий рівень інтелекту, і у них знайдуться спільні теми для розмов. Однак, стихії води і повітря наділяють їх різним темпераментом, що позначається на всіх сферах їх життя. Більш занурений в себе і почуття чоловік-Риби не здатний до кінця зрозуміти жінку-близнюки, яка просто іскриться від енергії та ідей, що випромінюються в навколишній простір.

Між ними цілком можливо доброзичливе, цікаве спілкування, але сконцентрованість чоловіки-Риб на своїх переживаннях може здатися дамі занудством, а легкість і переключення панянки з однієї сфери інтересів на іншу, буде сприйматися хлопцем, як легковажність. За умови, що обидва будуть делікатні і ввічливі, спілкування складеться вдало, але не стане чимось знаковим в житті кожного з них. Сумісність 70%.

“У спілкуванні з чоловіком-Рибами жінці-Близнюкам варто враховувати, що він схильний більше тримати в собі, ніж демонструвати оточуючим. Тому, не завжди його думки, висловлені в слух, відповідають його думкам “.

Плюc і мінуси відносин

плюси: мінуси:
 • гарна пара;
 • наклон в дружбі;
 • велика ймовірність досягти гармонії в сексуальних відносинах;
 • секс – як спосіб вирішити більшість конфліктів.
 • різний темперамент;
 • конкуренція жінки з чоловіком;
 • складності у взаєморозумінні;
 • конфлікти на грунті різних інтересів;
 • складний шлюб;
 • імовірна взаємна невірність;
 • слабка сумісність в спільній роботі.

Сумісність з іншими знаками

♂Чоловік – Риби ♀Жінка – Близнюки
Ідеально: Терези, Скорпіон, Діва, Риби. Ідеально: Водолій, Рак.
Нейтрально: Лев, Рак, Козеріг, Телець, Стрілець. Нейтрально: Діва, Лев, Телець, Близнюки.
Несумісний: Овен, Водолій. Несумісна: Скорпіон, Терези, Стрілець, Козеріг, Овен.

Як завоювати чоловіка-Риби ????

Чуйність і проникливість, яку проявить жінка-Близнюки, підкорять його серце.

Але для того, щоб стати м’якою і співчуваючий, дамі потрібно постійно робити над собою зусилля, пригнічуючи в собі виражене чоловіче начало.

У Близнюків слабо виражена емпатія – здатність співпереживати, і, якщо жінка буде постійно стежити за тим, щоб не ображати чоловіка-Риби своєю неувагою і безчестя, то вона зможе зробити його по-справжньому щасливим.

Як домогтися жінку-близнюки ????

Найкраще, що міг би зробити чоловік-Риби – це стати для своєї коханої компаньйоном, співрозмовником і соратником у всіх сферах життя. Близнюки дуже люблять поговорити, бесіди для них є дуже важливою частиною будь-якої взаємодії. Чоловікові-Рибам слід враховувати це факт, і нарешті-то перестати відмовчуватися, приховуючи свої справжні думки і почуття.

Йти в глибину – не найкращий варіант для чоловіка-Риб, що бореться за серце жінки-Близнюків. Вона любить яскраві емоції і переживання, динаміку і зміну декорацій. Чоловік-риби буде намагатися все це забезпечити, але йому буде досить складно. Тільки значних зусиль з його боку допоможуть підлаштуватися під ритм життя обраниці і завоювати її серце.

Відео

Коротко про головне

 1. Скоріш за все, що в парі жінка, коли буде роль ведучого, а чоловік-Риби стане відомим.
 2. Бажання постійно контактувати з оточуючими і проводити мало часу вдома, буде обурювати чоловіка-Риби, внаслідок чого у нього буде назрівати внутрішній протест.
 3. Безтурботна любов – лише видимість для оточуючих. Романтичні стосунки даються парі складно через різницю в темпераменти.
 4. У шлюбі велика ймовірність конфліктів. Чоловік-риби часто відчуває себе самотнім і покинутим в союзі з жінкою-близнюками.
 5. Дружба не стане глибокою, але дружня сумісність досить висока.
 6. У ліжку можуть досягти гармонії, якщо постараються підлаштуватися один під одного. За допомогою сексу можна розв’язувати більшість конфліктів в парі.
 7. Є ймовірність зрад з обох сторін.
 8. У роботі переважно, щоб керівником була жінка-Близнюки.
 9. Інтелектуальна сумісність середня. Відмінності в складі характеру співрозмовників не дає їм досягти високої сумісності.

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchina-ryby-i-zhenshhina-bliznetsy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *