Сюрприз на день народження чоловіка – хороші емоції і спогади

У свято дня народження коханого чоловіка завжди хочеться порадувати. Подарунок подарунком, це звично і зазвичай не залишає після себе стільки гарного настрою, приємних спогадів і захоплень, як сюрприз. Щось, чого людина ну ніяк не очікує. Сюрприз не можна купити, він вимагає фантазії і ретельної підготовки. Тим приємніше він буде для чоловіка і дасть зрозуміти, що почуття сильні і він – найкращий. Перш ніж влаштувати будь-яку несподіванку в чоловіків день народження, потрібно обов’язково все добре обдумати, спробувати уявити реакцію . Адже хочеться, щоб його емоції були виключно приємними. [geoadvert]

Вечірка … яку не ждали

Є кілька відмінних ідей, пов’язаних з вечіркою. До одним потрібно просто підготуватися в плані організації, а інші зажадають невеликих фінансових вкладень.

 

А-ля «американський фільм»

Наприклад, з чоловіком не було заздалегідь обговорено ніякого заходу, збиралися просто відсвяткувати вдома за столом. Чи не хотіли багато наготавлівать смакоти, кудись йти і так далі. Можна потайки від нього обдзвонити всіх (або хоча б багатьох) друзів, колег, товаришів по службі. Загалом, тих, кого чоловікові було б приємно побачити . Домовитися з кожним, щоб узяв з собою якусь закуску – салат, рибку, щось невелике. Якщо нормально ставитеся до спиртного, краще купити це за пару днів і добре заховати вдома.

Всіх запрошених попередити – планується сюрприз, імениннику нічого не розповідати! Вони повинні прийти в певний час.

 

Для сюрпризу знадобляться повітряні кульки. Їх можуть принести і гості. За півгодини до настання призначеного часу чоловіка потрібно попросити сходити терміново в магазин за якийсь абсолютно необхідною річчю. Поки його немає, гості збираються в квартирі, готують хлопавки, кульки, розставляють принесені закуски. Потім вимикають світло в кімнаті і тихенько чекають. Коли іменинник заходить, різко включають весь світ, плещуть у долоні і хлопавки, хором вітають. Всім забезпечені абсолютно незабутні враження!

Привітання з оркестром

Підходить для тих, хто живе в місті . За містом теж можна запланувати подібне, але можуть виникнути складнощі з замовленням оркестру. Якщо будинок багатоповерховий, тоді до 5-6 поверху. Заздалегідь потрібно замовити оркестр на певний час (обов’язково вранці) і декількох друзів. Час і кількість запрошених, а також подальші дії, залежать від того, будній це день або вихідний. Незадовго до того, як настане час «Х», дружина потрібно розбудити, привітати, запропонуватикави. Поки він буде вмиватися і пити каву, як раз пройде 15-20 хвилин. Потім його потрібно відвести на балкон або в кімнату, де можна широко відкрити вікно. Тут починає грати гучна музика. Дружину стає цікаво – що ж це таке, він виглядає на вулицю. Оркестр відразу переходить до мелодії «З днем народження …», друзі махають кульками і співають.Так чудово почався день обов’язково пройде весело ! Якщо день випадає будній, і дружину потрібно буде збиратися на роботу, то сюрприз обмежиться тільки цим, хоча тією ж компанією можна ввечері зібратися в кафе. Якщо ж день народження припадає на вихідний, можна відразу ж всім разом їхати на шашлики або просто за місто на прогулянку.

Дізнайтеся, як зробити Піньята своїми руками – це теж може стати сюрпризом для вашого чоловіка на день його народження! А які в цей святковий день можна придумати застільні конкурси, щоб ще більше порадувати чоловіка? Ми розповімо і про це! За наступною адресою https://banquettes.ru/prazdniki/svadba/godovshhinyi/podarki-gd/vyibiraem-na-sittsevuyu.html читайте про те, який можна зробити оригінальний подарунок на ситцеве весілля.

«Дитяча» вечірка

Підійде в тому випадку, коли гості запрошені додому заздалегідь, планується домашнє свято. Всіх друзів, які повинні будуть прийти, забезпечити кульками, чепчиками, панамками, будь-якими речами, що нагадують про дітей. Попередити їх, що це «дитяче свято». Після того як всі прийшли, сіли за стіл, проговорили кілька тостів, розслабилися, за обумовленим сигналом, наприклад, перша зміна страв, всі одягають чепчики, з іншої кімнати виносять повітряні кулі і пищалки. Самому винуватцеві торжества оголошують, що йому зовсім не (27, 29, 30) років, а всього 3. Дарують від колективу іменну пустушку і продовжують веселитися. Всі подальші конкурси та ігри повинні бути свідомо дитячими. Чепчики і кульки можна замінити пістолетами і капелюхами, тоді це буде піратська вечірка, а іменинник – головним піратом .

 

Флеш-моб

Звичайно, все потрібно ретельно продумати і організувати заздалегідь, але результат чоловіка дуже порадує!

Як можна відзначити день народження чоловіка

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *