Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти Ріда Хасанова 27 грудня 2019, 1:24

Зміст приховати

Чоловіки на побаченнях часто потрапляють у незручні ситуації, тому що не знають, про що можна поговорити з дівчиною. Теми для розмови повинні бути легкими , щоб співрозмовниці хотілося їх підтримати.

Говорити тільки про себе небезпечно, можна справити враження егоїста

У той же час не варто перевантажувати дівчину занадто складними або важкими темами. Ось кілька актуальних варіантів, про що можна вести бесіду.

Універсальні теми для бесід

Оптимальні варіанти, які ніколи не підведуть . Про що можна поговорити:

 1. Про роботу . Потрібно не розповідати про свою професію, а задавати питання: чим дівчина займається, чи довго освоювалася на своєму місці, чи пощастило з колегами, чи є щирий інтерес до своєї справи.
 2. Про новини . Будь-яких новинах: світових, спортивних, економічних, обласних. Можна запитати, що вона думає про останні резонансні події.
 3. Про спорт . Займається вона яким-небудь видом спорту, чи ходить на матчі і змагання, що найбільше любить у цій сфері, чи подобається їй активний відпочинок.
 4. Про кіно і музиці . Які жанри більше приваблюють, чи любить вона ходити на концерти і в кінотеатри, читає чи думки критиків, чи любить старі фільми.
 5. Про їжу . Яка кухня найулюбленіша, які блюдо подобаються особливо, чи подобається домашня їжа, чи любить вона, коли їй роблять «солодкі» сюрпризи, улюблені напої, як ставиться до екзотичних страв.
 6. Про домашніх тварин . Чи є у неї вихованці, або будь їй хотілося б мати. Також можна поцікавитися, чи любить вона тварин, як ставиться до циркам і зоопарках.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Розмова з дівчиною

Ці теми можна вважати універсальними , оскільки в них немає нічого вузько специфічного: кожна людина має улюблені страви, ходить на роботу, дивиться фільми і переглядає стрічку новин.

Теми, які допоможуть зблизитися

Зблизитися з людиною – не означає провести з ним якомога більше часу. Це означає дізнатися його особистість зсередини, про що він мріє, що його турбує.

Кожна людина любить говорити про себе і слухати про себе. Тому хлопець може розповісти дівчині, що саме привернуло його в ній з першого погляду, яке її якість він найбільше цінує, що його дивує. І природно, романтичне побачення – не місце для критики .

Ніяких висловлювань в негативному ключі бути не повинно

Питання, які змусять її розкритися і задуматися:

 1. Що дозволяє їй бути щасливою?
 2. Як їй здається, чи легко бути відомим, або знаменитість – це важка ноша?
 3. В яких країнах вона хотіла б побувати, якби для їх відвідування не було зовсім ніяких перешкод?
 4. Як вона ставиться до інтернету, чи вважає бурхливу віртуальне життя гідною заміною реальному житті?
 5. Як їй здається, всього можна досягти наполегливою працею, або величезне значення мають випадок і удача?

Важливо, щоб в своєму прагненні дізнатися внутрішній світ співрозмовниці, хлопець не перетворив зустріч в справжній допит . Завжди потрібно стежити за реакцією дівчини, чи цікава їй обговорювана тема.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Розмова по душам

Про що ще можна поговорити?

Можна обговорити те, що нас оточує: це соціальні мережі, медіа-простір, велика кількість гаджетів і людська доступність друг для друга 24 години на добу.

Теми для обговорення :

 1. Чи становить дівчина своє життя без смартфона, або їй необхідно бути на зв’язку з друзями і родичами постійно?
 2. Якими вона користується додатками, вони розважальні, або необхідні їй по роботі? Можна обмінятися цінною інформацією з цього приводу, обговорити марки смартфонів і новинки в цій сфері.

Якщо дівчина працює в сфері IT, їй можуть бути особливо цікаві ці теми

А якщо вона водій, можна обговорити автомобілі, різні ситуації на дорогах, обмінятися водійським досвідом. Не потрібно вчити її водити, краще поцікавитися її враженнями від їзди .

Відмінні теми для обговорення : хобі дівчини, її творчі захоплення і пов’язані з цим плани на майбутнє. Можливо, вона мріє потрапити на закритий майстер-клас чи тренінг. Чоловік може використовувати цю можливість для зближення, примітити, якому подарунку дівчина була б рада.

А ось які теми обговорювати точно не слід : політика, релігія, трагічні події, фінансові проблеми, скарги на здоров’я, засудження чужого успіху, минулі відносини з дівчатами. Не варто підтримувати і жіночу ініціативу розповісти про своїх колишніх партнерів.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Розмова з дівчиною на неприємні теми

На перших побаченнях не варто піднімати інтимних тем або дозволяти собі занадто відверті жарти. Це легко відштовхне дівчину, змусить її думати, що чоловік ставиться до неї несерйозно.

Основне завдання для чоловіка – справити враження всебічно розвиненої співрозмовника, який дійсно хоче дізнатися свою супутницю ближче.

Він не повинен виглядати занадто нав’язливим або навпаки, відстороненим.

В іншому тему для розмови можна знайти завжди, за умови, що співрозмовники розташовані один до одного.

Додаткову інформацію про те, які є теми для розмови з дівчиною, ви дізнаєтеся, подивившись відео:

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Джерело: https://sunmag.me/love/temy-dlya-razgovora-s-devushkoj.html

Про що поговорити з дівчиною на першому побаченні

Більшість молодих людей хвилюються, коли йдуть на перше побачення. Все тому, що вони не знають, про що поговорити з дівчиною. Адже кожному хлопцеві хочеться виглядати цікавим співрозмовником. Коли на першому побаченні виникають паузи, нема про що поговорити, обидва людини відчувають себе ніяково.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Як почати розмову з дівчиною

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Важливо знати, що, викликавши інтерес до своєї особистості, молода людина може бути абсолютно спокійний. Представниця прекрасної статі, швидше за все, не відмовить йому в подальших побаченнях. Може навіть трапитися так, що вона сама призначить день наступної зустрічі.

Якщо у хлопця є цікаве захоплення, хобі, то варто починати розмову з дівчиною саме з цього. Культурні люди завжди говорять не тільки про себе, а й цікавляться захопленнями свого співрозмовника.

Щоб бути таким, хлопець повинен не забувати періодично розпитувати свою супутницю про її інтересах. Ніщо так не гріє самолюбство, як непідробний інтерес до своєї особистості.

Такий початок знайомства допоможе його продовжити, тому що виявляться цікаві теми для розмови.

Теми для розмови з дівчиною

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Зав’язати розмову допоможуть наступні заготовлені питання і фрази:

 1. Що тобі найбільше подобається на твоїй роботі? Питання має звучати саме так. Якщо запитати банально про те, де вона працює, то і відповідь буде абсолютно банальним. Тому потрібно задавати такі питання, щоб вони зацікавили дівчину, викликали у неї бажання детально розповідати. Загалом, бесіда буде проходити жваво і природно.
 2. В якій точці земної кулі ти мріяла б побувати? У кожної людини є така мрія. Якщо дівчина почне жваво розповідати про місто своєї мрії, значить, хлопець їй не байдужий, він викликає у неї інтерес.
 3. Який цікавий момент зі свого дитинства ти згадуєш найчастіше? При відповіді на це питання, у співрозмовниці виникнуть приємні спогади. Це обов’язково перенесеться на тон і настрій бесіди. Також розмови про щасливі моменти дитинства здатні зблизити людей, зробити їх рідніше.
 4. Чим ти любиш займатися у вільний час? Здавалося б, просте запитання. Однак він допоможе дізнатися все захоплення дівчини. Це дозволить далі продовжувати розмову в тому руслі, в якому цікаво обом співрозмовникам.
 5. Яка прочитана книга справила на тебе незабутнє враження? Можна трохи перефразувати це питання, запитавши не про книгу, а про фільм. Може вийти так, що у хлопця і дівчини співпадуть смаки. Тоді не знадобляться ніякі заготовки, а слова прийдуть самі собою.
 6. Питання про сім’ю зачіпають емоційну сферу. Психологи стверджують, що відповідаючи на такі питання, люди розкриваються. Це на першому побаченні також важливо.
 7. Якщо у дівчини вдома живе чотириногий друг, то впевнено можна питати про нього. Вона буде з радістю розповідати про свого вихованця.

Такі питання і фрази допоможуть хлопцеві відчувати себе впевнено на першому побаченні. Вони виведуть на теми, на які можна поговорити з конкретною дівчиною на першому побаченні.

Як поговорити з дівчиною про відносини

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Не варто випитувати всі подробиці колишніх відносин, а також потрібно навчитися бути уважним слухачем. Нехай дівчина розповість тільки те, що вважає за потрібне.

Хлопцеві ж варто вислухати, не перебиваючи. Давати поради не потрібно до тих пір, поки співрозмовниця сама їх не попросить. Психологи стверджують, якщо справа дійшла до теми відносин, то молоді люди симпатичні один одному. Значить, хлопець зумів сподобатися дівчині.

Про що поговорити з дівчиною, проводжаючи її додому

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Також хлопець може блиснути знаннями про ті місця, по яких проходить їх шлях. Наприклад, якщо дорога йде біля історичного об’єкта, церкви, пам’ятника або парку. До такої розмови бажано підготуватися заздалегідь.

Ще один важливий момент, який стосується розмови на прогулянці. Необхідно призначити друге побачення. Зробити це потрібно ненав’язливо, так, щоб все вийшло як би само собою.

Обов’язково варто відзначити, що хлопцеві було цікаво спілкуватися з дівчиною. Тому у них будуть спільні теми, які цікаво обговорити під час другого побачення. При цьому не варто лицемірити. Нещирість і брехня відразу стануть помітні. Однак і скупитися на хороші слова також не варто. Адже існує приказка, що жінки люблять вухами.

Якщо дівчина погодилася на друге побачення, значить, хлопець їй сподобався. Йому вдалося справити хороше враження. Він підібрав правильні теми, про які можна поговорити з дівчиною на першому побаченні.

Кращі теми для розмови з дівчиною – відео

Джерело: https://mind-control.ru/o-chem-pogovorit-s-devushkoy/

Про що розмовляти з дівчиною на першому побаченні: кращі теми для розмови

Перша зустріч з сподобалася жінкою часто має якийсь стресовий відтінок для чоловіка. Для нього це можливість і шанс зачарувати дівчину, розташувати до себе, зацікавити в подальшому спілкуванні. Особливо важко доводиться мовчазним людям, яким складно відразу почати вільно спілкуватися з малознайомою людиною і відчувати себе невимушено.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Найголовніше – зав’язати розмову, і в цьому ініціатива повинна виходити від чоловіка, оскільки дівчина теж може соромитися, розмірковуючи про те, як вона виглядає, чи вдало підібрала манікюр і аксесуари, чи не занадто перестаралася з макіяжем і чи подобається чоловікові в цілому.

І до побачення, як до вирішального в житті події (а раптом вона саме та сама?), Варто підготуватися грунтовно:

 1. Потрібно знайти місце, де буде комфортно обом. Можна вибрати затишне кафе або парк для прогулянки, де ніхто не завадить бесіді.
 2. Прийти вчасно, навіть трохи раніше, щоб не змушувати даму чекати. Навряд чи можна вразити вподобану дівчину, запізнившись на першу зустріч.
 3. Ну і головне – підібрати теми для розмови з дівчиною на першому побаченні. У діалозі між людьми, які мало знають один про одного, так чи інакше будуть виникати паузи. Щоб незручне мовчання не затягувалося надовго, потрібно підготувати невеликий перелік питань, які можна обговорити зі своєю супутницею. Однак потрібно не перестаратися – не варто її брати інтерв’ю згідно з цим списком. Важливо проявляти і власну зацікавленість, не боятися проявляти емоції.

Читайте також:   Як підняти настрій дівчині: оригінальні та кумедні способи

Отже, про що поговорити з дівчиною на побаченні.

Хобі, інтереси

Це, мабуть, найбільш універсальна тема для спілкування. Можна поцікавитися, чим дівчина захоплюється у вільний час, як вважає за краще проводити своє дозвілля. Важливо постаратися знайти загальні теми і питання, це трохи зблизить і зніме напругу, а також дозволить більше дізнатися один про одного і спланувати подальші зустрічі з урахуванням спільних інтересів.

Відмінні теми для бесіди на тему хобі:

 • улюблена музика;
 • кіно;
 • активний відпочинок;
 • спорт;
 • книги.

Намагайтеся дізнатися про неї якомога більше, демонструйте зацікавленість, діліться своїми захопленнями – так ви проявите себе як приємного і ненудного співрозмовника і напевно знайдете багато спільного.

Подорожі

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Про це можна розмовляти довго і захоплююче. Обговорювати враження від інших міст і країн легко і весело. Можна поговорити про цікаві місця, де довелося побувати і де ще хотілося б. Можливо, хтось із пари ходив в похід і може поділитися враженнями і досвідом.

Це досить емоційна тема, а за допомогою виразу своїх емоцій буде простіше налагодити контакт і сподобатися своїй супутниці.

Жінки, як відомо, люблять романтиків, і навіть якщо чоловік таким себе не вважає, то завдяки цій темі отримає додатковий «плюсик» до позитивної оцінки з боку дівчини.

Обговорення подорожей допоможе знайти додаткові точки дотику і спільні інтереси.

дитинство

Це одна з найбільш легких і веселих тим, яка стане в нагоді для спілкування і зможе розрядити обстановку.

Можна поговорити про те, в які ігри в дитинстві ви любили грати, як їздили до дідусів-бабусь на дачу, які комічні історії з вами траплялися, як пройшли шкільні роки, як вчилися плавати, їздити на велосипеді і скільки разів падали з нього, як вперше закохалися в садку і як ви не любили молоко з пінкою в шкільній їдальні.

Все це допоможе зблизитися і повеселитися від душі.

Робота, навчання, сім’я

Робота, навчання, сім’я – то є то, що становить повсякденне життя. Розмовляти про це зовсім не банально, як може здатися. Так можна продемонструвати дівчині зацікавленість її життям.

Улюблені страви

Можна поцікавитися, яку кухню воліє співрозмовниця, які любить напої, страви. За допомогою цієї інформації можна дізнатися один про одного трішки більше і спланувати подальшу спільну культурну програму: сходити в піцерію або поласувати суші, або піти в кав’ярню і випити гарячого шоколаду з її улюбленими тістечками.

Якщо ви вмієте готувати, не соромтеся розповісти про це своїй співрозмовниці – для жінки чоловік, що вміє добре готувати, виглядає ще більш цікавим і мужнім.

Життєві цілі і мрії

Досить цікаве питання, в якому можна проявити власну серйозність і перспективність, а також дізнатися про життєві пріоритети своєї співрозмовниці.

Відносини і особисте життяТеми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Природно, не потрібно починати бесіду саме з цього, але тема відносин дуже важлива. Коли перша незручність і скутість позаду, обидва розслабилися і поспілкувалися вже на деякі теми, можна поговорити про це.

Не варто на першому побаченні розпитувати дівчину про попередні відносинах, це може викликати неприємні спогади, вона замкнеться, і вечір буде зіпсований.

Можна обговорити, які риси їй подобаються і не подобаються в людях, якими ви обидва бачите хороші, мають майбутнє відносини, сімейні цінності. Якщо ваше спілкування на даному етапі веселе і невимушене, можна обговорити і теми, що стосуються сексу, однак ненав’язливо, в жартівливій формі.

Анекдоти

Весела історія, розказана до місця, допоможе розрядити обстановку і налаштуватися на позитивне продовження спілкування, заповнити несподівано виникла паузу. Однак з цим можна переборщити, тому важливо дозувати жарти і «розбавляти» ними спілкування ненав’язливо і в тему.

Про що говорити на побаченні, ви вже знаєте. Однак це тільки частина успіху. Важлива також загальна атмосфера, настрій, який ви задасте цієї зустрічі. Є кілька аспектів поведінки, манери спілкування, які допоможуть скласти приємне враження про себе і приємно провести час:

 1. Позитивний настрій, доброзичливість. Навіть якщо співрозмовниця хвилюється, соромиться, ваш позитив і відкритість допоможуть і їй налаштуватися на цю хвилю, розслабитися, розкритися для спілкування.
 2. Проявляйте емоції, діліться враженнями, переживаннями, думками, будьте відкритим і живим.
 3. Оригінальність. Вона може проявлятися в зовсім незначних дрібницях, однак тонка жіноча натура чутлива до таких речей і неодмінно оцінить неординарність. Важливо говорити компліменти обдумано, небанально.
 4. Зацікавленість і щирість. Добре, якщо ви задаєте питання, які вимагають великих відповідей, можливо, навіть дискусії, підштовхують співрозмовницю висловлювати думку, ділитися думками, враженнями.
 5. Будьте цікавим – пропонуйте теми для обговорення, варіанти проведення дозвілля, але уникайте нав’язливості.
 6. «Ведіть» розмова, намагайтеся заповнювати паузи, не допускати незручного мовчання.
 7. Будьте собою, не обманюйте співрозмовницю, приписуючи собі якісь героїчні якості або вчинки, успіхи і досягнення, яких не існує. Брехня може розкритися досить швидко і несподівано, а жінки, як правило, не прощають обману, особливо якщо відносини починаються з нього.
 8. Не бійтеся імпровізувати. Підготуватися до всього, який би ретельної була підготовка, неможливо. Тому будьте готові проявити оригінальність і уважність в будь-який непередбаченої ситуації.
 9. Будьте джентльменом – це завжди прикрашає.

Про що не можна говорити

Існують також теми, які не варто зачіпати на першому побаченні. Навіть при наявності взаємного інтересу вони можуть зіпсувати все враження від спілкування і відбити всіляке бажання у дівчини спілкуватися з вами далі:

 1. Намагайтеся спочатку уникати теми релігії, це досить особистий і серйозний світоглядний питання.
 2. Чи не розпитуйте про її минулі відносини і не розповідайте про свої.
 3. Чи не хваліться своїм заробітком і не скаржтеся на те, що недостатньо заробляєте.
 4. Не обговорюйте з нею своїх родичів або друзів.

Дотримуючись цих нескладних рекомендації, ви зможете з легкістю зацікавити вподобану вам дівчину, розташувати її до продовження знайомства і побудови подальших відносин. Головне – дайте їй відчути свою зацікавленість, турботу, проявіть свої найкращі якості і будьте щирим.

Джерело: https://loveffect.ru/vstrechi/woman/o-chem-govorit-na-pervom-svidanii-s-devushkoj.html

Як зацікавити дівчину при спілкуванні

Перше побачення для хлопця – завжди відповідальний момент. Важко вибрати теми для розмови з дівчиною. Він не знає, як правильно себе вести і яких дій краще уникати.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

11 головних правил

Не забувайте, розмова – це спілкування двох людей, а не монолог. Часто на першому побаченні трапляється так, що хлопець розповідає про себе без угаву, не даючи дівчині висловити свої думки. Зазвичай така розповідь нецікавий, дівчині незабаром ставати нудно. У такій ситуації розраховувати на друге побачення не слід.

Існує 11 правил, які допоможуть побудувати конструктивний діалог:

 1. Менше хвалитися. Нарциссическое розлад лякає безліч дівчат. Вкрай небажані постійні розповіді про себе і своїх маленьких досягненнях. Якщо хлопець дійсно цікавий, то він про це не буде говорити весь час.
 2. Підбирайте цікаві теми для розмови з дівчиною. Вони повинні охоплювати сфери діяльності, які подобаються обом партнерами. Інакше вийде монолог з елементами хвастощів. Представниця прекрасної статі навряд чи оцінить подібну поведінку, вона забажає швидше відправитися додому або до іншого, більш цікавого, людині.
 3. Не мовчіть. Навіть якщо точно не знаєте, про що розмовляти з дівчиною, не потрібно мовчати. Поступово торкайтеся різних тем, щоб зрозуміти, що цікавить співрозмовницю. Мовчання змушує нервувати не тільки чоловіка, але і жінку.
 4. Говоріть виразно. Дівчина може оцінити свого кавалера не тільки за зовнішнім виглядом, але і за вмінням висловлювати свої думки. Розумні дівчата не дозволять зустрічатися з тим, хто нездатний грамотно сформулювати думки. Забудьте про мукання, невиразних словах, бурмотіння під ніс.
 5. Намагайтеся будувати конструктивний діалог. Короткі фрази властиві людям замкнутим, неготовим до спілкування або неписьменним. Щоб уникнути короткого невпевненого відповіді, краще плавно звести тему для розмови з дівчиною в потрібне русло.
 6. Підбирайте позитивні теми. Є дівчата, яким цікаві похмурі теми, але починати говорити про подібний на першому побаченні – погана ідея. Якщо не знаєте, про що і як правильно розмовляти з дівчиною, почніть з обговорення погоди, підбирайте загальні, нейтральні теми.
 7. Веселі жарти і красиві компліменти – кращі інструменти, що допомагають зав’язати розмову. Головне, щоб жарти були нешкідливі і смішні для обох партнерів, а компліменти не мали подвійного сенсу і підступу. Якщо після жарту чи компліменту жінка перебуває в подиві, потрібно терміново змінити тему для спілкування.
 8. Уважно слухайте, про що вона говорить. Хлопця, який постійно відволікається і не чує партнерку, видають розсіяний погляд, мукання у відповідь, задумливий вираз обличчя. Подруга може попросити повторити те, що вона недавно сказала.
 9. Вибирайте правильну дистанцію. Це особливо стосується тих, хто відправився на першу прогулянку після спілкування в інтернеті. Неважливо, чи були раніше розмови про любов і симпатії. Дотримання невеликій дистанції – правило хорошого тону і вихованості.
 10. Правильно підбирайте тон і інтонацію. Не слід бурчати собі під ніс, підвищувати або надмірно знижувати тон. Щоб дізнатися, як вести розмову з дівчиною в подальшому, радять плавно змінювати інтонацію. Мета – зрозуміти, яка інтонація найкомфортніша, т. К. Дуже швидке вимова слів буде супроводжуватися проханнями про повтор сказаного, а надмірно повільний змусити подругу нудьгувати.
 11. Дайте висловитися дівчині. Якщо вона хоче щось розповісти або підтримати розмову, не потрібно її перебивати або позбавляти такої можливості. Це прояв безтактності. Навряд чи після такої поведінки дівчина виявить бажання продовжити знайомство і спілкування.

Спілкування в соцмережах

Соцмережі “Вконтакті” або “Інстаграм» – відмінний спосіб дізнатися, чим захоплюється дівчина. Уважно подивіться її профіль. І тоді питання про те, які теми для розмови з дівчиною вибрати, не виникне. Романтичні леді дуже люблять ділитися своїми міркуваннями про життя при написанні постів.

Не починайте спілкування з банальних слів. Продумайте цікавий, не пишномовний текст, який зацікавить даму і спровокує її на відповідь.

При написанні повідомлень слідкуйте за грамотністю. Дівчата люблять розумних, грамотних хлопців. Перед відправкою повідомлень в ВК перечитайте текст, проаналізуйте, чи правильно сформульована думка.

Якщо спілкування в ВК просувається добре хоча б тиждень або дві, не варто затягувати із зустріччю. Для початку можна поспілкуватися по телефону, після чого запросити обраницю на побачення.

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Якщо ж спілкування потрібно вам лише для того, щоб скрасити самоту і нудьгу, краще розмовляти з різними дівчатами на відповідних сайтах. Не слід подавати їм помилкових надій.

Рекомендовані теми

Теми для спілкування з дівчиною можуть бути найрізноманітніші незалежно від того, яка за рахунком зустріч. Завдання хлопця – скласти список оптимальних тем для розмови. Для цього потрібно обміркувати, в яких областях він добре розбирається, а про які краще не згадувати.

Наприклад, розмова про плани на першій зустрічі краще не заводити. Це особиста тема, тому спочатку відносин дівчина навряд чи захоче ділитися своїми міркуваннями на цю тему.

Але якщо жінка сама захотіла обговорити подібне, то краще не відмовлятися від підтримки розмови, щоб дійсно зацікавити дівчину. Це допоможе уникнути затяжних пауз і нудного спілкування. Є список кращих тим, які можна обговорити з дівчиною на будь-якій прогулянці.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

біографія

Трохи розповіді про себе не завадить. Головне – знати міру і не зациклюватися на своїй персоні. Хлопцеві слід сказати про свій вік, місце проживання, навчання або роботи. Відмінне рішення – розмова про рідне місто. Зазвичай дівчата люблять підтримувати таку тему. Починається ностальгія по дому, що допоможе хлопцю дізнатися обраницю з нового боку.

Захоплення і хобі

Почати спілкування з подібної теми – безпрограшний варіант. Виняток – відсутність цікавих захоплень у хлопця, т. К. В такому випадку він не зможе підтримати діалог. Але навіть в такий момент не потрібно забувати поцікавитися у дівчини, ніж вона любить займатися у вільний час.

книги

У сучасному світі читання стає все більш популярним, тому обговорення книг – непогане рішення. Спочатку слід поставити питання про улюбленому жанрі, авторів. Поцікавитися, який стиль подобається найбільше.

Якщо хлопець і дівчина читають книги в різних жанрах, не варто з цього робити проблему. Потрібно лише пояснити, чим подобається конкретне видання, яка ідея закладена в творі, що сподобалося найбільше.

Про те ж потрібно запитати дівчину.

музика

Універсальна тема, яка залишається актуальною на будь-якому етапі спілкування. Розмови про улюбленому виконавця, музичному жанрі допомагають швидко налагодити контакт. Якщо музичні смаки співпадуть, є велика ймовірність зустрітися знову на концерті вашої улюбленої групи.

Кіно

Перші побачення часто проходять в парках або кінотеатрах. Якщо з вибором парку проблем немає, то з підбором фільму виникають труднощі. Це краще обговорити заздалегідь. Краще надати право вибору фільму дівчині. Після сеансу дуже приємно обговорювати переглянуту кінострічку. Це дозволить трохи дізнатися внутрішній світ дівчини.

їжа

Розмови про їжу підходять в будь-якій ситуації, особливо якщо закінчилися теми для обговорення. Хлопцеві слід запитати про улюблені страви, про те, що вміє готувати обраниця, де вважає за краще обідати або вечерями, які продукти не їсть. Можна запитати, що подруга хотіла б спробувати. Така інформація стане в нагоді при обмірковуванні чергового побачення.

Подорожі

Завести розмову про подорожі легко: можна дізнатися, де була дівчина, що їй сподобалося, куди хотіла б повернутися. Слід запитати, як часто подорожує, куди відправлялася останній раз, з ким вважає за краще їздити в тури. Хлопцеві також слід поділитися своїми роздумами, досвідом про подібне. Навіть якщо він ніде не був, можна поділитися своїми мріями.

заборонені теми

Коли гуляєш з дівчиною, потрібно подумати про те, як же її зацікавити. Є різні теми для розмови з дівчатами, які слід обговорювати на першій зустрічі. А є ті, про які краще промовчати.

Якщо чоловік не знає, чи підійде обрана тема для розмови з дівчиною, не потрібно переживати. Просто під час розмови слід стежити за поведінкою і реакцією своєї коханої.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Теми, які не потрібно зачіпати при зустрічі:

 1. Релігія. Дуже особиста тема, яку обговорюють з близькими людьми. Часта помилка – нав’язування своїх міркувань на цю тему, що може легко вивести дівчину з себе. Вести дискусію безглуздо і безглуздо. Виняток – знайомство з дамою відбулося в церкві або біля неї.
 2. Інтим. При порушенні такої теми на першому побаченні, у дівчини може скластися негативне враження про хлопця. І неважливо, скільки їй років – 15, 20 або 45. Вона подумає, що хлопцеві потрібна лише інтимна близькість. Але якщо жінка сама виявила бажання обговорити статеве життя, то хлопець також має право відмовитися від подібного діалогу або ж підтримати його.
 3. Здоров’я. Здавалося б, нічого погано в темі немає, але починати розмову з обговорення хвороб – не найкраще рішення. Дівчина засмутиться, якщо знайти її слабке місце. Вона буде відчувати дискомфорт і захоче швидше попрощатися з таким чоловіком. У неї відразу виникне враження, що той не вміє спілкуватися з представницями протилежної статі.
 4. Колишні дівчата. Найгірша з усіх тем, особливо якщо хлопець хоче, щоб подруга в нього закохалася. Своє минуле потрібно залишити в минулому. Дівчина подумає, що хлопець нудьгує за своїми колишніми подругам, а вона йому потрібна тільки для того, щоб відволіктися. Після подібної розмови можна забути навіть про звичайний спілкуванні по телефону.
 5. Політика. Ця дискусійна тема, в якій ваші погляди можуть не збігатися.
 6. Гроші. Питання про дохід, середній заробіток вважаються нетактовними. Може здатися, що хлопця в обраниці цікавить тільки розмір її гаманця.

Забудьте про скарги. Чоловік, який постійно на щось скаржиться, – кошмар багатьох дівчат. Спілкування з таким хлопцем намагаються уникати, щоб знов не вислуховувати про те, як у нього все погано.

Не вживайте в своїй промові вульгарних жартів і нецензурної лексики. Обраниця подумає, що такий хлопець схиблений на сексі, відчуває його нестачу або не має почуття гумору. А нецензурна лайка з вульгарними елементами – показник низької освіченості людини. Потрібно обов’язково стежити за своїми словами.

Не можна нав’язувати дівчині свої думки, засуджувати її . Дискусія – це добре, але це повинно бути в міру. Потрібно відчувати грань між обговоренням і лютим суперечкою.

Не потрібно бути надмірно настирливим і наполегливим, нав’язливо запрошувати на наступне побачення або кликати дівчину додому. На цьому спілкування може закінчитися.

Корисні рекомендації

Потрібно забути про шаблонних фразах. Дівчата завжди чекають творчого підходу. Вони хочуть відчувати себе унікальними. Хлопцеві слід пофантазувати, знайти індивідуальний підхід до своєї дами. І вже неважливо, буде спілкування по телефону, вконтакте або наживо.

Якщо є проблеми з формулюванням своїх думок в логічні, грамотні пропозиції, допоможе відвідування ораторських курсів. На них хлопець зможе навчитися правильно висловлювати свою думку, виступати на публіці, імпровізувати в спілкуванні. Ораторське мистецтво дозволить робити компліменти правильно, щоб вони звучали красиво. Навчання займає до 50 до 100 годин. Це залежить від навичок хлопця.

Інші способи зробити спілкування з дівчатами цікавим:

 1. Читання книг. Почати потрібно з художньої літератури. Підійдуть вірші Єсеніна, Пушкіна, Асадова, Блоку, Маяковського. Вони сповнені романтичності, ніжності. Поезія Ахматової, Цвєтаєвої, Полозкова допоможе побачити світ любові очима жінки. Це дозволить краще розуміти кохану. Збагатять мова хлопця метафори, епітети, красиві порівняння.
 2. Перегляд якісних фільмів. «Запах жінки», «Приборкання норовливого», «Закоханий до безтями», «Виховання почуттів» – кінострічки, гідні перегляду. Створені в жанрах романтичних комедій. Допоможуть дізнатися жіночу психологію, особливості поведінки в певних ситуаціях. Вони відображають моделі поведінки і спілкування з жінками різного віку.
 3. Запитати ради. Якщо у хлопця є подружка, з якою його пов’язують лише дружні стосунки, можна запитати її ради. Вона підкаже, як краще вчинити, яких дій уникати. Деякі подруги дають можливість попрактикуватися у спілкуванні, ведучи себе по-різному, щоб підготувати одного до різних ситуацій.
 4. Пошук захоплення. Часто спільних тем для розмови мало через те, що хтось в парі практично не має хобі. Їх життя одноманітне і нудне. Перед тим як завойовувати обраницю, потрібно попрацювати над собою. Для цих цілей можна зайнятися спортом. Красиве, спортивне тіло також приверне дівчину і підвищити ваші шанси на тривале спілкування з нею. Але обговорювати в процесі розмови тільки спорт або особисті досягнення – погане рішення.

висновок

Джерело: https://urazuma.ru/obshchenie/temy-dlya-razgovora-s-devushkoj.html

Про що говорити з дівчиною: найцікавіші теми для діалогу

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

Спілкування з дівчиною

19.03.2018

6.1 тис.

4.1 тис.

10 хв.

Не всі чоловіки знають, про що говорити з дівчиною. Навіть якщо присутній воля, харизма і інтелект, представники сильної статі часто губляться при розмові на побаченні, по телефону, листуючись в інтернеті.

Особливо це стосується закоханих або початківців знайомство. Через незручних пауз, недоречних слів, дурних жартів, відносини можуть не складатися.

Тому для бесіди потрібно вибирати цікаві теми, якими можна захопити жінку.

Якщо готується перший діалог на побаченні або по мобільному телефону, це вже має на увазі, що чоловік знаком в якійсь мірі з жінкою. Щоб зацікавити дівчину і продовжити спілкування, потрібно дотримуватися такі рекомендації:

  1. 1. Дізнатися про інтереси обраниці, вивчивши її сторінки в соціальних мережах, від спільних знайомих. Подивитися в жодних гуртах вона складається, прослухати аудіозаписи з її улюбленою музикою, почитати її пости.

Теми для розмови з дівчиною: про що можна і не можна розмовляти

 1. 2. Вивчити область інтересів дівчини хоча б в теорії. Поговорити з друзями і близькими, хто знайомий з цією тематикою.
 2. 3. Намітити приблизний план розмови.
 3. 4. Ні в якому разі не вживати спиртні напої для додання впевненості собі.
 4. 5. Вивчити який-небудь вірш або запам’ятати слова з знайомої пісні, щоб сказати їх як комплімент під час бесіди.

Не можна сипати надто багато компліментів, особливо при першій розмові. Дівчина вважає це за лестощі або фальш. У всьому потрібно знати міру.

Завести розмову можна з таких фраз:

 • Здрастуй. Бачила афішу з п’єсою нашого улюбленого автора?
 • Добрий день. Він не буде злим, поки ти зі мною.
 • Вітання. Як настрій? Сьогодні концерт групи «Пікнік». Сходом на нього?
 • Добрий вечір. Чим займалась сьогодні? Я плавав з одним на човні. Хочеш, покатаємося з тобою удвох завтра?
 • Здрастуй. Давай прогуляємося в парку. Розповім тобі свою вчорашню веселу історію.

Запрошувати потрібно на концерти тих груп, які дівчинка чи жінка воліє. Те ж саме стосується і заходів. Бажано відштовхуватися від її інтересів, вивчених усіма способами.

На початку розмови доречно розповісти панночці про недавні приємні події, які відбулися в житті. Це підніме їй настрій. Якщо таких немає, можна запросити її на захоплюючий захід.

Читайте також:   Як не розлучитися з дружиною: як запобігти розлучення і врятувати сім’ю

Щоб правильно вести діалог, потрібно дати можливість говорити не тільки хлопцю, але і дівчині. Тому необхідно ставити їй питання, просити уточнити деякі деталі. Рекомендується вставляти під час бесіди такі фрази:

 • Ти так цікаво розповідаєш.
 • Таке відчуття мені знайоме.
 • Я зрозумів, про що ти говориш.
 • Буду тобі дуже вдячний, якщо розкажеш детальніше про цей момент.
 • Це дало тобі якийсь урок в житті?
 • Скільки років минуло після цієї події?

Подібні слова і уточнюючі питання дозволять чоловікові увійти в довіру співрозмовниці. Головне, не переборщити, щоб не здатися нудним.

Щоб розговорити дівчину, бажано мати в запасі такий список питань:

 • Розкажеш мені про свою головну мрію?
 • Тебе влаштовує твоя робота?
 • Яким видом домашнього бізнесу ти хочеш зайнятися?
 • Який у тебе був найулюбленіший предмет у школі і чому?
 • Яких якостей, по-твоєму, не вистачає сучасним чоловікам?
 • Хотіла б політати на повітряній кулі?
 • Ти віриш в магів і екстрасенсів?

До питань потрібно підходити з обережністю. Хлопець повинен їх задавати, якщо йому самому близька ця тема. Інакше, виникне незручна пауза. Якщо питання було поставлене на тему подорожі, розваги, заходи, слід запросити туди жінку.

Представниці прекрасної статі люблять давати різні рекомендації. Це надає їм значимості, впевненості в собі. Тому при можливості слід попросити поради на тему, з якої панянка знайома краще.

Фрази, які слід вживати при знайомстві з жінкою, діляться на 2 види: контекстуальні і директивні.

Контекстуальні фрази – це імпровізаційні слова. Вони підбираються залежно від ситуації. Вважаються найефективнішими для знайомства, так як звучать найщиріше. До них належать такі фрази:

 • Підкажіть, як дістатися до найближчої кав’ярні?
 • Ви читали цю книгу?
 • Я бачу вас вже третій день поспіль на цій вулиці. Може, це неспроста?
 • Вам ніколи не говорили, що ви схожі на Шерон Стоун?
 • Друг подарував 2 квитка на концерт Білана. Хочете сходити зі мною?

Небажано вживати шаблонні вирази на кшталт «Вашої матінці не потрібен добропорядний зять? »Такі слова всім знайомі і викликають роздратування, сприймаються вульгарними, нещирими.

Такі слова означають відкритість, прямоту наміри. Підходять вони тільки харизматичним і впевненим у собі чоловікам. Приклади фраз:

 • Сьогодні спека як в Африці. Покуштуєте зі мною цього незвичайного морозива?
 • Дасте мені свій номер телефону?
 • Побачив вас з іншого боку вулиці і не втримався від того, щоб підійти познайомитися.
 • Запрошую вас сьогодні ввечері в клуб. Відмова не беру.

Якщо жінка відмовила, ще не все втрачено. Не можна показувати образу або злість. Якщо відповісти спокійно і з гумором, з’являється хороший шанс зав’язати розмову.

Своєю ненаглядної потрібно частіше говорити ласкаві слова, обговорювати нові теми, піднімати настрій при необхідності. приклади:

 • Ти у мене найкрасивіша. Навіщо тебе порівнювати з Умою Турман?
 • Ти моє натхнення. Написав для тебе вірш.
 • Досить про роботу. Давай обговоримо, куди поїдемо відпочивати цього літа.
 • Про психології відносин ми з тобою ще не говорили. Нещодавно дочитав хорошу книгу на цю тему.
 • Коли ти хмуришся, ніяке сонце не підніме мені настрій. Давай помиримося.
 • Незважаючи на негоду, я щасливий. Що може бути тепліше і гарніше твоєї посмішки?

Щоб зберегти стосунки, шлюб на довгий час, необхідно обговорювати не тільки побутові питання, а й частіше розмовляти на цікаві теми.

Необов’язково мати в своєму арсеналі 100 тем для обговорення. Для початку достатньо обговорити особисті захоплення і плани на найближче майбутнє. Коли вже про все поговорили, і дівчина просить розповісти щось цікаве, слід вдатися до однієї з 20 тем, представлених в таблиці:

Тема розмови Що обговорити
Робота, кар’єра Можна поговорити про свою роботу, але бажано тільки про найвеселіші моменти. Багатьом людям цікаво обговорити бізнес своєї мрії, як поєднувати приємне з корисним, як домогтися фінансової незалежності
Подорожі Бажано говорити про красу і чистоту природи різних місць земної кулі. Особливо тих, в яких побували співрозмовники. Це стосується і пам’яток міст. Розповісти захоплююче можна навіть про принади життя в селі. Для багатьох міських жителів іноді це представляється раєм.
відносини З незнайомій і ледь знайомою дівчиною не варто обговорювати цю тему. Говорити зі своєю подругою про відносини можна, якщо спілкування відбувається вже тривалий час. Можна поговорити про те, у яких пар виходять довгі і успішні шлюби, які причини для розлучення є найпоширенішими
діти При знайомстві або на початку відносин говорити слід без натяків про майбутніх дітей. Можна згадати цікаві моменти свого дитинства, обговорити смішні висловлювання малюків, які чули в своєму житті, від знайомих або по телевізору. Обговорити, що подобається в дітях найбільше
квіти Так як жінки люблять квіти, чоловікам доводиться в них розбиратися мимоволі. Можна дізнатися, які квіти краще жінка, розповісти їй якусь цікаву інформацію по темі. Наприклад, Йоганн Гете садив квіти, розкидаючи всюди їх насіння.
релігія Релігія цікава не всім панночкам. Якщо у жінки в соціальній мережі в статусі стоїть «переконана атеїстка», а на стіні присутні іронічні пости на цю тему, тоді її краще не зачіпати. Але і в такому випадку допускається обговорити питання на кшталт: «Чому на хрещенські морози купаються і не застуджуються? ». Це можна обговорити навіть з наукової точки зору
Психологія Багато жінок люблять цю науку. У ній існує багато різних напрямків. Деяким людям цікаво обговорювати психоаналіз К. Юнга або З. Фрейда
езотерика Якщо у дівчини серед інтересів в соціальній мережі зустрічається це слово, то з’являється великий простір для розмов. Сюди відносяться йога, магія, екстрасенсорика, гіпноз, шаманізм та інші напрямки. Есліе чоловік сам в цьому не розбирається, не варто говорити на цю тему
звички Допускається поговорити про кумедні і корисних звичках. Почути про те, що чоловік підгодовує голубів у парку або миє машину, пританцьовуючи, панночці буде приємно.
Здоровий спосіб життя Якщо співрозмовниця займається йогою або будь гімнастикою, спортом, їй буде цікаво поговорити про це. Коли чоловік сам веде здоровий спосіб життя, він може красиво розповісти про це співрозмовниці і долучити її до цього. За це рано чи пізно вона буде вдячна
Кіно Це одна з найпопулярніших тем у всього людства. Улюблені жанри, актори, екранізації відомих книг. Можливо обговорення питань: «Що важливіше – сюжет або спецефекти? »,« Якими психологічними якостями повинен володіти актор, щоб стати зіркою? ». Це стане хорошим приводом для запрошення в кінотеатр
література Якщо вивчення інтересів дівчата не допомогло, потрібно запитати безпосередньо про її улюблені книги. Хлопець повинен зуміти розповісти про свої переваги. Есди смаки збігаються – це вже половина успіху для тривалого спілкування і відносин
музика Можна обговорити різні музичні жанри, цікаві хлопцю і дівчині. Розмова може йти про улюблені групи, зачіпати інформацію про них (гастролі, концерти, кумедні історії). Не зайвим буде обговорити, на якому музичному інструменті грають співрозмовники. Хорошим подарунком дівчині буде почути одну зі своїх улюблених мелодій, сиграннх на гітарі, губній гармошці, іншому інструменті
їжа Варто обговорити, хто які страви вміє готувати, що найсмачнішого і екзотичного їли в своєму житті. Після такої розмови з’являється привід запросити один одного в гості, щоб продемонструвати свої кулінарні вміння або сходити в ресторан, кафе
Домашні тварини У всіх є або колись були домашні вихованці. Чим незвичніше вони, тим краще. Навіть якщо тварина або птах не рідкісні, актуально поговорити про їх характер. Адже брати наші менші розвиваються, вбираючи багато повадки своїх господарів.
Автомобілі Ця тема здебільшого – чоловіча. Але багато жінок вміють водити машину. Тому варто запитати, чи вміє дама це робити, які марки машин воліє. Те ж стосується і інших видів транспорту
Екстремальні види спорту Якщо є досвід стрибка з парашутом або скелелазіння, іншого виду небезпечного спорту, варто розповісти про це дівчині. З’являється хороший привід запропонувати їй поплавати на байдарці або політати на повітряній кулі
свята У всіх є в пам’яті веселі свята. Ця тема завжди піднімає настрій і не буде зайвою. Доречніше за все вона буде під час обговорення спільного проведення одного з них
інтим До цього краще переходити тільки після інтимної близькості, обіймів і поцілунків. Якщо спілкування тільки починається, це може злякати співрозмовницю
Одяг Ця тема важлива більшою мірою для жінок. Розмовляючи про це, зручно зробити їй комплімент про те, що вона в будь-якому одязі виглядає прекрасно.

Якщо теми для розмови закінчилися, але до цього були довгі, інтелектуальні, серйозні і забавні дискусії, якийсь час доречно і помовчати.

Можна пройтися, тримаючись за руки на прогулянці, адже в словах не завжди є необхідність.

Якщо дівчині стане нудно після тривалого мовчання, завжди можна знайти нову тему для розмови, придумати що-небудь на ходу або розповісти про свої пригоди.

Якщо діалог відбудеться в інтернеті, соціальної мережі, на сайті знайомств, можна говорити на самий різноманітні теми. Але щоб справити приємне враження і продовжити діалог, слід дотримуватися таких правил:

 1. 1. Красиво оформити свою сторінку або анкету. Видалити вульгарні пости і фотографії.
 2. 2. Намагатися дотримуватися правил російської мови. Не вживати велику кількість жаргону, особливо тюремного. Виключити матюки і вульгарні слова.
 3. 3. Якщо знайомство тільки відбулося або спілкування відбувалося лише по листуванню, а в реальності зустрічі поки не було, не слід засипати співрозмовницю компліментами. Адже в інтернеті людина часто представляється в іншому образі.
 4. 4. Якщо дівчина не відповідає на повідомлення довгий час на початку знайомства, краще їй більше не писати.

На початку знайомства доречно писати подібні вітання:

 • Добрий день. Вивчав групу і випадково вийшов на вашу сторінку.
 • Добрий день. Я вчора бачив схожу на вас жінку в магазині. Ми часом не зустрічалися?
 • Вітаю вас. Мій гороскоп говорить мені про те, що сьогодні вдалий день для знайомства.

Знайомим панночкам в повідомленнях можна писати компліменти, так як це викличе позитивні емоції і бажання продовжити спілкування:

 • Мені ще ні з ким не було так цікаво спілкуватися.
 • Спілкуючись з тобою, я увірував в теорію споріднених душ.
 • Вітання. Раніше я думав, що ангели живуть тільки в небесах.
 • Схоже, що ти вилікувала мене від дальтонізму. Раніше я бачив світ у бляклих кольорах.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-girl/talk-to-girl/o-chem-pogovorit-s-devushkoj.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *