Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Багатьох чоловіків (а іноді і жінок, які не мають навіть теоретичних знань про секс), хвилює питання – де знаходиться загадкова точка G? Як її стимулювати, де шукати? Як проводити масаж точки G? Розповідаємо!

Зміст приховати

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Де знаходиться точка G

Точка G існує в організмі кожної жінки, тому не варто переконано говорити про фригідності партнерки, якщо не виходить всього лише знайти правильну техніку для стимуляції. Де знаходиться точка G? На передній стінці піхви, на відстані приблизно п’яти сантиметрів від входу.

А ось сам діаметр точки G становить не більше декількох міліметрів, але і цього досить, щоб доставити жінці воістину неземне задоволення (якщо вміти це робити). Стимуляція точки G під час ласк або статевого акту є практично єдиною запорукою отримання оргазму.

При цьому інша, більша частина піхви взагалі не реагує на рух пеніса всередині.

Розчаровуватися в собі, вважаючи себе аноргазмічной жінкою, тільки тому, що партнер не може принести задоволення, рано. Немає жінок від природи фригідних, є просто недостатньо вмілі чоловіки, або просто психологічна скутість, страх і елементарна скутість. Часом досить усього лише розслабитися і дійсно почати отримувати задоволення, нічого іншого не потрібно.

Масаж точки G

Як робити масаж точки G? Якщо досвіду у обох партнерів в цьому питанні трохи, слід злегка підготуватися.

По-перше, дівчині потрібно обов’язково сходити в туалет і позбутися від вмісту сечового міхура, тому що стимуляція точки G може викликати в перші секунди гостре бажання туди збігати.

Втім, це швидко минає, і на зміну трохи неприємних відчуттів приходить нереальне збудження.

Чоловікові не варто відразу кидатися з місця в кар’єр і брати штурмом потрібний бастіон, непідготовлене до інтимних пестощів тіло може не зреагувати правильно. Важливо перед початком ласк розслабити партнерку, налаштувати на потрібний лад, порушити емоційні реакції. Еротичний масаж спини, сідниць, стегон для цієї мети прекрасно підходить.

Як знайти точку G, коли дівчина вже готова до продовження? Помістити один або два пальці в піхву і просунутися приблизно на п’ять-шість сантиметрів, ковзаючи по передній стінці (яка знаходиться ближче до лобка). Дівчина сама повинна підказати хлопцю, де саме вона відчуває особливе відчуття.

Доповнити масаж точки G можна легкої і ніжною стимуляцією клітора – партнерка отримає оргазм швидше і гостріше.

Стимуляція точки G під час статевого акту

Дуже важливо, щоб під час сексу жінка відчувала дотику до точки G, і для цього зовсім необов’язково бути власником наддовгих «агрегату», навіть п’яти сантиметрів і пальця вистачає, щоб досягти потрібного результату, тому бабусині казки можна сміливо викинути з голови. Зате слід звернути увагу на той факт, що в різних позиціях вісь нахилу буде різною, і, отже, стимуляція буде відбуватися сильнішим чи слабшим. Найкраще для масажу точки G підходять пози, в яких жінка лежить обличчям вниз, а також колінно-ліктьовий позиція. Якщо ж для партнерів важливо зберігати зоровий контакт один з одним, тобто стільки ж класичний спосіб поліпшити традиційну «місіонерську» позицію – підкласти під сідниці партнерки невелику подушку, це змінить вісь нахилу при проникненні і посилить відчуття.

Чи є точка G у чоловіків?

Так, точка G існує і у чоловіків, вона розташовується безпосередньо на передміхуровій залозі. Деякі чоловіки із задоволенням підставляють партнерці свою попу, знаючи, яке шалене задоволення може доставити стимуляція точки G, що знаходиться «всередині».

Деякі категорично соромляться подібних ласк. Єдина вимога до партнерки – це мінімальна довжина нігтів і дуже доглянуті кромки, адже цю чутливу зону дуже легко пошкодити.

Якщо ж все зробити правильно, від стимуляції точки G чоловіки отримують ні з чим не порівнянний оргазм.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Джерело: http://love-mother.ru/gde-nahoditsya-tochka-gu-zhenshhinyi-kak-stimulirovat-tochku-g.html

9 фактів про чоловічий оргазм, або Точка G у чоловіків

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Дмитро АХРІПКІНІсточнік: Чоловічий журнал

Якщо жіночий оргазм – це загадка і ірраціональне рівняння, то чоловічий – скоріше, збірник веселих анекдотів і цікавої статистики. На яку ми сьогодні відкриваємо вам очі.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Щоб досягти оргазму, чоловікові потрібно від двох до п’яти хвилин. Жінці – близько 15 хвилин. Тепер ми знаємо, звідки ростуть ноги у всієї світової зла!

Скільки в сантиметрах?

За один статевий акт ви робите приблизно 10 кубічних сантиметрів сперми. Таким чином, за все своє життя середньостатистичний чоловік виділяє стільки насінної рідини, що нею можна 13 разів наповнити п’ятилітрову банку. Скільки це буде в перерахунку на кубічні сантиметри, рахуйте самі.

У чоловіків теж є точка g

Якщо бути точним, цілих три. Перша точка G (джі): вуздечка пеніса, перінеум (область між яєчками і анусом) і передміхурової залози. Тільки не кажіть своїй партнерці, а то вона почне їх шукати. До речі, точка G теж була названа по імені чоловіка – доктора Ернста Графенберга.

Додай гучності!

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Ваш оргазм в більшій мірі залежить від вокальних даних партнерки. Їй зовсім не потрібно бути оперною примою, все простіше: чим більше звуків видає жінка під час сексу, тим сильніше збільшуються ваші шанси отримати задоволення. Дослідження показали: з кричущою партнеркою чоловік випробує оргазм в 59% випадків, з мовчазної – в 2%.

Швидше, ще швидше

Середня швидкість сперматозоїдів при виверженні – 12 метрів в секунду. Це перевищує швидкості бігу топових світових легкоатлетів.

Мертві чоловіки теж чоловіки Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Для того, щоб випробувати оргазм, чоловікові потрібна стимуляція сакральних нервів хребта. Якщо вони отримають достатньо кисню і імпульсів, то мертве тіло практично оживе. Це, проте, зовсім не керівництво до дії.

Чоловіки можуть відчувати кілька оргазмів поспіль

Є тут і мінуси – для цього потрібно якийсь час практикуватися, а оргазми виходять «сухими» (тобто без виділення сперми). Щоб навчитися цій техніці, потрібно вміти контролювати еякуляцію і навчитися деяким нескладним вправам.

Чому після сексу хочеться спати?

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Під час оргазму в кров надходить гормон окситоцин. Чоловічий організм засвоює його швидше – приблизно за п’ять хвилин. Жіночому організму потрібно близько півгодини. У обох статей це викликає різні реакції – вам починає хотітися спати, а їй – пообніматься і поговорити. До чого це призводить, ми всі знаємо.

Оргазмом можна вилікувати гикавку

У Лондоні був зареєстрований випадок, коли чоловік зміг припинити хронічну гикавку, тільки лежав зі своєю дружиною.

Джерело: https://subscribe.ru/group/muzhskoj-portal/397201/

G – точка у чоловіків для максимального задоволення:

Напевно, немає такого чоловіка, який не був би чув про жіночу точці G. Це місце на тілі, здатне дарувати справжнє блаженство. А що ж можна сказати про представників сильної статі? G – точка у чоловіків, також призводить до незабутнього оргазму.

Про неї при статевому акті жінці забувати не варто. G – точка у чоловіків, існування якої необхідно обов’язково враховувати кожній хорошій коханці.

Ця ерогенна зона є таємним місцем на тілі, ніжні дотики до якого призводять в повний захват.

G – точка у чоловіків на тілі, що доставляє задоволення

Отже, докладніше. Де точка G у чоловіків знаходиться і що собою являє? Насправді це простата. Тобто G – точка у чоловіків, що знаходиться під сечовим міхуром, між яєчками і анусом. Лякатися таких анатомічних подробиць не варто. Вся сором’язливість і скутість згладжується, адже партнер отримує величезну насолоду.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

правильна стимуляція

Знання про те, де точка G у чоловіків знаходиться, недостатньо. Потрібно вміти її правильно стимулювати. Наприклад, займатися оральним сексом найкраще, перебуваючи на партнері зверху, спиною до його обличчя. Дана поза звільняє руки.

Тому до заповітного місця дотягнутися дуже легко. У той момент, коли оргазм уже близький, на точку G необхідно починати ритмічно натискати. Головне з ритму не збивати, роблячи в секунду одне натискання.

Оргазм буде набагато яскравіше, ніж завжди.

захмарні відчуття

Одним словом, G – точка у чоловіків, стимулюючи яку можна досягти чудових результатів. Тим більше партнер отримає неймовірні відчуття в тому випадку, якщо жінка запропонує йому сміливий експеримент. Наприклад, можна постаратися переконати чоловіка ввести в анальний отвір спеціальну секс-іграшку. Начебто анальних кульок.

Усередині їм перебувати необхідно протягом усього статевого акту. При цьому стимуляція повинна бути постійною. Сильнішою вона вийде зсередини. З початком оргазму кульки потрібно по одному виймати, не збиваючись з ритму рухів партнера. Чоловік буде на сьомому небі від щастя.

А жінка отримає заслужене звання шикарною коханки.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Міф чи реальність?

Про те, де точка G у чоловіків знаходиться, вперше заявив Грефенберг Ернст – німецький гінеколог. Близько шістдесяти років тому їм було припущено, що в тілі кожної людини розташований нервовий пучок, стимуляція якого призводить до яскравим оргазмів.

Пошуками ерогенних зон з тих пір багато хто займається. Однак нещодавно в Лондоні було проведено серйозне дослідження. Для цього вченими було зібрано 900 пар близнюків.

Природно, набір генів у близнюків повинен бути однаковим. Тобто точка G повинна у обох або бути присутнім, або бути відсутнім. Але медиками такої відповідності виявлено не було.

На сьогоднішній день таке дослідження стало самим «науковим» в цій галузі.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

підсумки

Але більшість людей твердо переконана в тому, що все-таки існує таємна точка G у чоловіків. Як знайти її і як стимулювати, розповідають сексологи. А все ж гранично просто.

Важливу роль в оргазмі і порушення чоловіки грає простата. Завдяки своєму місцю розташування вона фіксує ерекцію.

А відбувається оргазм, як відомо, у вигляді двох послідовних етапів – емісії та еякуляції. Під час емісії рідина, яка утворює насіння, виводиться в так званий змішувач – в простатичну уретру. Готується до «пострілу». Для полегшення цього завдання простата і інші органи викидають рідина серією скорочень.

Тобто працюють як потужні форсунки. В цей же час в камеру згоряння по сім’явивідних протоки рухаються свіжі сперматозоїди. Простата скорочується сильними спазмами саме на цій стадії протягом двох-трьох секунд. У цей момент чоловік і отримує величезну насолоду.

Називається такий момент сексологами миттю неминучості еякуляції.

Друга стадія оргазму полягає в стисненні м’яз сфінктера. Відхідні шляхи для насіння в сечовий міхур відсікаються. Серія м’язових скорочень проводить насіння до самого кінця.

Чоловіча точка G має багато спільного з жіночою. Вони розвиваються з однієї зародкової тканини. Обидві виробляють еякулят. Стимулювати простату можна зовнішнім і внутрішнім способами.

Для внутрішньої стимуляції жінці необхідно акуратно ввести в задній прохід змащений палець і тиснути у напрямку до лобка. Партнерка відчує округлий твердий клубок розміром із каштан або волоський горіх.

Натискати потрібно саме на нього.

Для зовнішньої стимуляції необхідно натискати подушечкою великого пальця на промежину. Чи сподобається ефект – звичайно ж, особиста справа кожного. Деякі чоловіки отримують задоволення лише в збудженому стані. Деякі взагалі практично нічого не відчувають. А хтось стверджує, що стимуляція простати допомагає зберігати ерекцію.

До речі, в стародавніх китайських рукописах описана схожа техніка, призначена спеціально для уповільнення еякуляції. Різниця в одному – чоловік робив це самостійно. Він натискав на промежину перед еякуляцією середнім і вказівним пальцями протягом трьох секунд. Імовірно, така процедура дозволяла відтягнути еякуляцію, але ніяк не оргазм.

 

Одним словом, знати, де знаходиться чоловіча точка G, дуже важливо будь-якій жінці. В цьому випадку вона зможе доставити партнеру незабутнє задоволення.

Джерело: https://www.syl.ru/article/305788/g-tochka-u-mujchin-dlya-maksimalnogo-udovletvoreniya

Точка G у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Якщо у жінок це точка всередині піхви, то у чоловіків цей чутливий ділянка знаходиться між сечовим міхуром і прямою кишкою. Відповідно чіпати її можна зовні або зсередини.

Варіанти намацати точку G:

 • Зовнішній. Необхідно щоб чоловік знаходився в позиції на четвереньках або лежачи на спині, піднявши ноги вгору. При цьому необхідно намацати опуклий ділянку в області промежини. Точка знаходиться між анусом і мошонкою. Спробуйте в цій області натискати пальцем. Ви відчуєте ущільнення. Це і є заповітна точка.
 • Внутрішній. Для цього доведеться партнера умовити на проникнення пальця в анус. Жінка повинна не забути про мастило. З довгими і нарощеними нігтями в пряму кишку краще не лізти, щоб не подряпати коханого. На глибині 4-5 см на стінці, що ближче до живота і знаходиться точка. Необхідно здійснювати легкі кругові рухи або натискання. Ви відчуєте щось схоже на каштан або горішок.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулюванняТочка G у чоловіків – де знаходиться і що з себе представляє: розташування, схема

Цікавість викликає той факт, що багато молодих людей самі не знають, де у чоловіків знаходиться точка збудження G, а дехто навіть перебуває в повному невіданні щодо її існування.

Хоча чоловічий статевий орган знаходиться зовні, розташування точки G у хлопців дуже цікаво – вона причаїлася в глибині тазу між лобковими кістками і прямою кишкою, де її міцно фіксують зв’язки. Ця зона є сполучною ланкою між статевої і сечовий системами молодої людини.

Крапку Джі пронизують вени і артерії, тісно пов’язані з судинами, які знаходяться безпосередньо на статевому органі чоловіка. За своєю формою вона нагадує каштан або волоський горіх. Зростає ця область аж до 20 років, важить 20 г і займає площу не більше 4 кв. см. Знайти її складно, так як вона розташовується у верхній частині сечовипускального каналу нижче сечового міхура.

Саме через затишне того місця, де знаходиться точка G у чоловіків, хлопці сумніваються, чи варто взагалі займатися її вивченням.

 

У їхніх головах міцно засів стереотип, що доступ до ануса дають тільки цінителі одностатевої любові.

 

Крім того, багато чоловіків з великим небажанням погоджуються на подібний експеримент, тому що побоюються отримати неприємні відчуття або просто не хочуть обговорювати це зі своєю партнеркою.

Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків: варіанти, відео

Існує кілька варіантів стимуляції точки G у чоловіків. Все що описано нижче для відкритих і не сором’язливих жінок. Проробивши подібні маніпуляції, ви заслужите звання кращої коханки.

Варіанти стимуляції:

 • Під час сексу. Ідеальним варіантом стане поза «наїзниці», коли дівчина сідає верхи. При цьому необхідно, щоб ви сиділи спиною до партнера. Під час здійснення фрікцій необхідно масажувати пальцем ділянку між мошонкою і анусом. Натискання повинні бути ритмічними, але не сильними.
 • Другий варіант передбачає внутрішньо проникнення. Воно може здійснюватися за допомогою пальця або іграшок, які можна придбати на Аліеекспресс. Для цього можна провести масаж ануса пальцем, змастивши його мастилом на водній основі. Після цього необхідно ввести палець і масажувати круговими рухами горбок, який ви намацаєте на глибині 4-5 см від входу.
 • Третій варіант передбачає масування точки вчасно орального сексу. Ви можете облизувати головку, не забувайте про область яєчок і мошонки. Масажувати точку G можна мовою або пальцями. При одночасній стимуляції члена і точки G можна дуже швидко довести чоловіка до оргазму. Можете чіпати член долонею, а натискати на точку G мовою. Вона знаходиться між анусом і мошонкою. Натискати потрібно досить сильно.

Головне умовити партнера і переконати його в тому, що проникнення в анус не має нічого спільного з нетрадиційною орієнтацією. Чоловіки через стереотипи відмовляються від задоволення.

Звичайно, найпростіше здійснювати масаж зовні, але дістати до цієї точки таким способом складно. При цьому деякі чоловіки можуть відзначати хворобливі відчуття.

Тому натискання повинні бути ритмічними, але не грубими.

Найпростіше проводити подібний масаж пальцями. Але можна придбати і анальний стимулятор. Для чоловіків є стимулятори мсвібраціей. Вони можуть бути як прямими, так і «ялинкового типу». Це кульковий стимулятор, який нагадує ялинку, що складається з декількох куль, з’єднаних між собою. При цьому кульки можуть бути різного діаметру.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Варіанти стимуляторів для еротичного масажу чоловіків:

 • Масажер на пульті управління. Це анальна пробка з вбудованим мотором. На пульті є кілька кнопок, при натисненні яких стимулятор наводиться в дію. Вводиться пробка із застосуванням водної мастила. Можливо одночасно займатися сексом з цим стимулятором.
 • Пробка з кільцем. Це анальний стимулятор, який представляє собою подвійну конструкцію, що складається з пробки і кільця. Кільце надягає на член, а пробка вводиться в анус. Під час ерекції член збільшується, а кільце віджимає його. Таке стиснення підсилює сексуальне збудження.
 • Меджик Вонда. Цей апарат раніше застосовувався як масажер для масажу спини. Пізніше їм стали користуватися жінки для стимуляції клітора. Зараз виробники пропонують масу варіантів для чоловіків. За допомогою цієї чарівної палички можна проводити зовнішню стимуляцію ділянки між мошонкою і анусом. Для цього головка приладу прикладається до чутливого місця і включається вібрація. Також можна придбати насадки у вигляді пальців або вушок. Вони надягають на головку апарату і при включенні вібрують. Такі насадки застосовуються для внутрішньої стимуляції точки G.
 • Купити масажери для простати можна каталозі Аліекспресс тут.

Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків

Знайти заповітне місце на тілі коханця недостатньо. Важливо також освоїти правильне стимулювання точки G у чоловіків.

Існує два способи:

 1. Зовнішній. Для цього легко натискають або натискають на ерогенну зону, що знаходиться в проміжку між мошонкою і анальним отвором. Маніпуляції краще проводити за допомогою великого і вказівного пальців, попередньо злегка протерши область натискання. Коли чоловік збуджений, у точки Джі збільшується чутливість, тому при сильному натисканні є ймовірність перешкодити семяизвержению. Рухатися слід акуратно і плавно. Крім того, потрібно уважно стежити за реакцією партнера. Якщо стає помітно, що процес не доставляє йому задоволення, то краще відразу ж припинити процедуру.
 2. Внутрішній. Цей метод доставить хлопцеві незабутні і яскраві емоції, але багато молодих людей не погоджуються на нього, вважаючи, що дівчина прийме це за прояв схильності до нетрадиційної любові. Суть методу полягає в тому, що жінка дбайливо вводить палець в анальний отвір партнера, потім акуратно відшукує маленьку опуклість і приступає до її стимуляції. При цьому слід уникати різких і сильних рухів. Кожна дія має бути м’яким і плавним. Щоб уникнути можливих травм і пошкоджень, руки змащують спеціальним мастилом. Дівчині зручніше проводити внутрішню стимуляцію, перебуваючи в позі «наїзниця задом наперед». У такому положенні її руки залишаються вільними, що дозволяє безперешкодно масажувати тугу G. Амплітуда натискань не повинна перевищувати один рух в секунду.Завдяки цьому чоловікові забезпечений яскравий і незабутній пік насолоди.

Якщо партнери зважилися випробувати секрети стимулювання заповітної точки у чоловіка, то для отримання максимально яскравих відчуттів їм необхідно правильно підготуватися до процесу:

 • Спочатку потрібно підготувати самого чоловіка. В ідеалі він повинен очистити пряму кишку, використовуючи клізму або проносне. Це додасть більш привабливий вигляд інтимного масажу.
 • Перед тим як знайти точку G у чоловіка, партнерам необхідно добитися повної довіри, інакше молода людина не зможе розслабитися, через що стимуляція не принесе ніякого задоволення. Навпаки, висока ймовірність того, що рухи дівчини доставлять йому тільки неприємні і болючі відчуття.
 • Дівчині потрібно підготувати руки: прибрати довгий манікюр, подбати про те, щоб вони були ніжними і м’якими, інакше можна ненароком травмувати внутрішню слизову оболонку, що призведе до розвитку запальних процесів в організмі.
 • Неухильним є дотримання правил гігієни. Потрібно ретельно вимити руки або надіти одноразові медичні рукавички. Не завадить також скористатися спеціальним мастилом. Після стимуляції можна торкатися чоловічих або жіночих статевих органів, так як на шкірі залишаються мікроорганізми, здатні спровокувати розвиток запального процесу.
 • Не завадить зробити партнеру еротичний масаж, починаючи з голови і закінчуючи сідницями. Це дозволить хлопцю розслабитися і отримати максимальне задоволення від процесу дослідження його тіла.
 • Чоловікові потрібно вибрати найбільш зручну для нього позу. Найкраще для цього підійде положення на спині, а дівчина – між його ніг.
 • Рухи повинні бути слабкими, але ритмічними. Продовжувати їх потрібно до тих пір, поки хлопець не відчує найяскравіший оргазм. При цьому важливо спостерігати за реакцією свого партнера.
 • Починати пошук місця, де знаходиться чоловіча точка G, слід незадовго до настання оргазму. В іншому випадку дама ризикує вбити сексуальний настрій і відбити бажання займатися цим далі.

 Як масажувати точку Джі

Правильна стимуляція являє собою легке ритмічне натиснення, руху в різні боки або м’які кругові маніпуляції. Але не варто перетворювати її в заїла кнопку. Процес повинен приносити задоволення, а не змушувати хлопця соватися по ліжку від болю.

Масаж точки G у чоловіка дозволяє зменшити тривалість рефрактерної фази. Після нього традиційний час для відновлення ерекції зменшується з 40-60 хвилин до практично миттєвого появи.

 ніяких нігтів

Довгі нігті не завдають ніякої шкоди партнеру тільки в фільмах для дорослих. В реальності ж подібна зброя може доставити масу неприємних і навіть хворобливих відчуттів, адже проникнення в анус заточеним нігтиком здатне травмувати слизову оболонку, а це мало кому здасться приємним. Нігті слід зрізати «під корінь».

 лубрикант

Лубрикант – це спеціальна змазка, частіше на водній основі. При стимуляції чоловічої точки G його повинно бути багато. Найкраще підійде спеціалізована мастило з лідокаїном. Її використовують спеціально для анального сексу.

За допомогою речовини зменшуються неприємні відчуття, які характерні для подібних ласк. Але варто запам’ятати, що знеболююче починає діяти тільки через 10-15 хвилин після нанесення мастила, тому поспішати не потрібно.

 гвинтик

Щоб заподіяти менше дискомфорту партнеру під час введення пальця в анальний отвір, його слід не просто засунути, а м’яко і повільно вкрутити. Такі руху акуратно розсовують складки шкіри, які обрамляють задній прохід, і дозволяють зменшити неприємні відчуття. Це слово варто просто запам’ятати, щоб задоволення від стимуляції було максимальним.

У чоловіків точка Джі – це зона, за допомогою стимуляції якої можна домогтися неймовірних результатів. Якщо переконати хлопця ввести в анальний отвір спеціальну секс-іграшку, то ефект буде приголомшливим.

 

Для початку можна використовувати анальні кульки. Вони повинні знаходитися всередині протягом всієї інтимної близькості. Після початку оргазму їх слід виймати по одному, але не збиватися з ритму рухів хлопця.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Це принесе йому фантастичне насолоду.

Щоб уникнути зараження інфекційними захворюваннями руки слід ретельно вимити як до процедури, так і після неї. Крім того, слід запам’ятати, що коли дамський пальчик обстежує найпотаємніші місця чоловічого тіла, його краще тримати подалі від статевих органів через вельми агресивного настрою мікрофлори кишечника по відношенню до людських геніталій.

Деякі сексологи зіставляють основну чоловічу ерогенну зону з жіночої, бо її правильна стимуляція призводить до отримання незабутнього насолоди. Хоча знайти точку Джі у молодих людей простіше, ніж у дівчат, проблема полягає в її вельми затишному розташуванні. Але якщо панночка зуміє вмовити партнера на такий сміливий експеримент, то звання великої коханки їй забезпечено.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Вам також може сподобатися

Джерело: https://tomskmedstat.ru/tochka-muzhchin-porno/

Як визначити, де знаходиться точка G у чоловіків?

Про найчутливіших місцях на тілі жінок написано і сказано вже чимало. Про особливості чоловічого тіла, а тим більше про його збуджуваним місцях, інформації не так багато. Чоловічий організм має свою індивідуальність, і, знаючи деякі фактори і нюанси, можна знайти шлях до серця будь-якого чоловіка.

Однією з таких таємниць чоловічої статури є точка джи. Виявляється, вона є не тільки у жінок, але і у представників сильної половини людства, і є сильною ерогенною зоною. Стимуляція точки G справляє позитивний вплив на здоров’я чоловіка, а також приносить йому невимовне задоволення.

Також за допомогою точки G можна впливати на такий важливий чоловічий орган, як передміхурова залоза, головне призначення якого полягає у виробленні секрету, що є складовою частиною сперми, а також закриття сечівника під час ерекції.

Масування чоловічої точки сприяє більш активному руху сперматозоїдів. Крім того, це підсилює оргазм чоловіки в рази, причому це відбувається навіть без стимуляції статевого члена.

При цьому він відчувається не тільки поштовхами в області статевих органів, а по всьому тілу у вигляді сильного безперервного потоку.

Де знаходиться точка G у чоловіків?

 • Цікавим є той факт, що не кожен чоловік точно знає, де розташована його G-зона або взагалі не підозрює про її існування.
 • Бажання отримати сексуальне задоволення змушує їх самостійно або разом зі своєю другою половинкою досліджувати таємниці свого тіла, і вони схвалюють пошуки заповітної точки G в глибині свого тіла.
 • Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Незважаючи на те що статевий орган представників сильної половини людства знаходиться зверху, чоловіча точка розташована в досить цікавому місці – глибоко в тазі між прямою кишкою і лобковими кістками, де вона міцно фіксована зв’язками. Вона виступає в ролі єднальної ланки між сечової та статевої системами чоловіки.

Точка G пронизана артеріями і венами, які тісно пов’язані з судинами статевого органу чоловіка. Своїми формами і розмірами точка G нагадує волоський горіх або каштан. Її зростання триває до 20 років, вага становить близько 20 грам, площа – 4 квадратних сантиметра.

Вона знаходиться нижче сечового міхура і верхньої частини сечовипускального каналу. Виявити її досить важко. Це можна зробити через анус, навпомацки, просунувшись на 5-7 см вперед. Необхідно постаратися намацати невелику горбочок на передній стінці з боку живота.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Саме через такого незвичайного розташування багато чоловіків сумніваються, чи варто пробувати вивчати цей орган, адже це може бути прийнято як ознака людини з гомосексуальними нахилами. Також деякі чоловіки неохоче погоджуються на експеримент, тому що бояться неприємних відчуттів і делікатних моментів, або засудження з боку другої половинки.

Підготовка до стимуляції

Якщо чоловік і його жінка вирішили спробувати таємниці стимуляції заповітної точки G, то для того щоб все пройшло вдало і надовго запам’яталося приємними відчуттями, необхідно провести деяку підготовку. Ось головні моменти підготовки:

 1. перш за все, між чоловіком і жінкою має бути повна довіра, завдяки якому м’язи будуть розслабленими і процедура принесе тільки приємні моменти. Якщо чоловік буде внутрішньо напружений, то м’язи сфінктера також будуть стиснуті і це принесе тільки хворобливі відчуття. Він повинен бути впевнений в тому, що дійсно хоче цього;
 2. руки жінки повинні бути максимально акуратними, м’якими, ніжними, без наявності довгого манікюру, так як це може травмувати ніжну слизову оболонку, в результаті чого можливе попадання інфекції і розвиток запального процесу;
 3. повне дотримання правил гігієни. Руки жінки повинні бути абсолютно чистими. Їх потрібно ретельно вимити перед проведенням процедури або ж надіти одноразові медичні рукавички. Під час проведення процедури бажано використовувати лубрикант (інтимний гель-змазку). Після проведеної маніпуляції слід уникати дотику як чоловічих, так і жіночих статевих органів, так як на шкірі рук в більшій чи меншій мірі залишаться мікроорганізми, здатні викликати запальний процес;
 4. бажано зробити чоловікові еротичний масаж, який допоможе повністю розслабитися і отримати задоволення від дослідження точки G. Його слід виконувати в такій послідовності: спочатку виконується масаж голови, потім спини, живота, а потім сідниць. Після цього можна сміливіше переходити до стимуляції чоловічої точки. Всі рухи ніжні і плавні;
 5. чоловік повинен перебувати в зручній позі. Найкраще лягти на спину, а жінці влаштуватися між його ніг. Поступово слід вводити палець в задній прохід. Неспішно намацати невеликий горбок і зупинитися. Треба дати чоловікові час звикнути до цієї думки. Через невеликий проміжок часу, коли чоловік уже зможе контролювати себе необхідно продовжити масування.
 6. Натискати треба несильно, але ритмічно м’яко і обережно доти, поки чоловік не отримає найсильніший оргазм. Необхідно спостерігати за реакцією чоловіка. Якщо виникне бажання, що проводиться процес пошуку точки G можуть доповнити оральні ласки.

Способи стимуляції чоловічої точки

Чоловічу точку G можна стимулювати двома способами – зовнішнім і внутрішнім.

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

 1. Для початку варто практикувати зовнішню стимуляцію.

З цією метою необхідно натискати і злегка натискати на ерогенну область, яка знаходиться між анусом і чоловічий мошонкой. Рухи краще здійснювати, використовуючи великий і вказівний пальці. Перед цим варто трохи потерти цю область, однак, не застосовуючи велику силу.

Під час збудження точка G стає дуже чутливою, і занадто сильне натискання може перешкодити семяизвержению. Всі рухи повинні бути повільними, плавними, акуратними. Крім того, необхідно завжди спостерігати за реакцією чоловіка. Якщо йому не до душі вчинені дії, то руху слід припинити.

 1. Іншим методом масування чоловічої точки G є внутрішня стимуляція.

Саме вона може подарувати чоловікові яскраві і незабутні відчуття. Хоча деякі чоловіки не наважуються на це, вважаючи, що їх друга половинка може подумати про наявність нетрадиційних схильностей.

Внутрішній метод вивчення точки G складається в акуратному введенні жінкою пальця в задній прохід чоловіка. Потім треба акуратно відшукати невеликий горбок і почати його стимуляцію. Різкі і сильні рухи вкрай небажані. Всі дії повинні відбуватися м’яко і плавно. Руки бажано змастити мастилом щоб уникнути травм і пошкоджень.

Для зручності, при проведенні внутрішньої стимуляції, можна використовувати позу «Наездница задом наперед». Це положення дозволяє звільнити руки жінки, якими можна здійснювати масування точки G. Сексологи рекомендують робити кожну секунду по одному руху. Це допоможе отримати чоловікові ще більш яскравий оргазм.

Джерело: https://prostatis.ru/gde-naxoditsya-tochka-gu-muzhchin.html

У чоловіків теж є точка g, де ж вона знаходиться

Кожен чоловік чув про чарівну точку G у жінки. Та сама точка, яка може подарувати неземну насолоду. Чи стосується це до самих чоловікам? Без варіантів.

Така ж точка є і у представників сильної статі. Про неї повинна знати кожна жінка, яка хоче подарувати своєму партнеру максимум задоволення.

Точка G – ерогенна зона, ніжні дії з якої призводять партнера в невимовний захват.

Як знайти цю точку

 • На жаль, далеко не всі жінки мають уявлення про те де у чоловіків точка G.
 • І тут ховається Несподіване факт – більшість самих же чоловіків дізнаються розташування цієї точки після того, як відбувається запалення простати, і вони виявляються у лікаря.
 • Масаж простати це один з методів лікування, і саме під час цієї процедури чоловіки усвідомлюють якого насолоди вони довгий час позбавлялися, і як можна урізноманітнити своє сексуальне життя.
 • Якщо такого захворювання у чоловіка не траплялося, але він дуже обізнаний в цій сфері, то він зазнає неземне задоволення завдяки своїй партнерці, якщо дозволить їй відшукати це чарівне місце її ласкавими пальчиками.
 • Знайти її зовсім не складно, необхідно всього лише трохи часу, практики, і звичайно, дозволу партнера.

Точка G у чоловіків знаходиться в прямій кишці, трохи нижче сечового міхура, де вона обволікає верхню область сечового каналу. Щоб до неї дотягнутися, слід ввести пальці не більше ніж на п’ять см. Пальчиком легко відчути маленький горбок на передній стінці кишки.

Відео по темі

Що ж вона нагадує?

Після введення пальця в пряму кишку необхідно обережно досліджувати всю порожнину. Формою і розміром вона нагадує каштан або волоський горіх, але це не повинно бентежити. Через передміхурову залозу розташовується величезна кількість нервових променів, які йдуть до самого члену.

 1. Зв’язок простати і пеніса цілком зрозуміла, тому не слід дивуватися, якщо чоловік досягне піку задоволення без дотиків до пеніса.
 2. Роль точки G під час оргазму у чоловіка
 3. Оргазм чоловіка ділиться на 2 етапи:

У юнаків вони вельми розділові, однак, з роками розмежовувати їх набагато складніше. Почуття оргазму все довше і довше за часом.

На першому етапі сперматозоїди викидаються в сім’явивідні канали. Там вони перемішуються з секретом простати і насіннєвий рідиною, яка виробляється в яєчках. Все це разом і стає спермою.

У момент найсильнішого сексуального напруги і настає оргазм. Якщо почуття наближається піку насолоди тягнеться довше, це означає, що в насіннєвому каналі накопичується більше сперматозоїдів.

Під час другого етапу відбувається виверження з статевого члена.

нереальні відчуття

Масаж точки G допоможе подарувати партнеру неземні відчуття і зміцнити відносини. Знаючи, що точка G у чоловіків розташовується в прямій кишці, жінка може запропонувати своєму коханому досить цікавий експеримент – можна спробувати переконати чоловіка скористатися спеціальною іграшкою для дорослих.

Правильне використання і задіяння точки G відправить чоловіка в захмарний світ.

Готуємося до стимуляції

Якщо у пари виникло бажання спробувати простимулювати заповітну точку, їм необхідно як слід провести невелику підготовку для отримання тільки позитивних і приємних емоцій, відчуттів. Головне це обопільне бажання спробувати щось нове і незнайоме.

Ось основні правила підготовки:

 • в першу чергу між партнерами має абсолютну довіру. Якщо цього не буде, то чоловік просто не зможе розслабитися і насолоджуватися процесом. М’язи сфінктера будуть затиснуті, що призводить до неприємних відчуттів. Чоловік повинен відчувати впевненість в своїх бажаннях;
 • жінка повинна з обережністю орудувати руками, м’якими і неспішними поступальною ходою. Дуже важливо відсутність довгих нігтів, оскільки це може привести до травми слизової оболонки, що в свою чергу загрожує попаданням інфекцій і запальним процесом;
 • обов’язкове дотримання гігієнічних правил. Перед початком акту жінка повинна ретельно вимити руки або скористатися медичними рукавичками. Ні в якому разі не потрібно приступати до пестощів без використання спеціальної інтимної мастила. Після завершення процесу не варто торкатися до жіночих і чоловічих статевих органів, тому що на руках у тій чи іншій мірі залишаться мікроорганізми, які можуть привести до запалення;
 • перед введенням пальців у анальний отвір найкраще зробити чоловікові еротичний масаж, який повністю його рассслабіт, і тоді відчуття від стимуляції точки G будуть набагато яскравіше. Виконувати даний масаж потрібно в такій послідовності: масаж голови – спини – живота – сідниць. І тільки потім можна переключатися на заповітну точку. Але руху при цьому повинні бути легкими і ніжними;
 • під час цього партнер повинен лежати в зручній позі. Кращим положенням буде – чоловік на спині, а жінка розташовується між ніг. Потроху можна занурювати пальчик в пряму кишку. Потихеньку відшукати той самий горбок і затриматися. Це потрібно для того, щоб партнер звик до цього. Через якийсь час, коли чоловік уже в змозі себе контролювати, можна продовжувати стимуляцію точки;
 • сильно тиснути не треба, необхідно це робити ритмічно і акуратно до того моменту, поки його не накриє потужний оргазм. Слідкуйте за реакцією партнера. Під час пошуку точки G можна і орально стимулювати чоловіка.

Читайте також:   Що подарувати хлопцеві на 2 роки відносин: варіанти подарунків

Як стимулювати точку G

Точку G у чоловіка можна простимулювати всього двома методами – зовнішнім і внутрішнім.

 1. Спершу варто зайнятися зовнішньою стимуляцією

Для цього характерно натиснення і легке натиснення на ерогенну зону, розташовану між анальним отвором і мошонкою. Робити це найкраще застосовуючи великий і вказівний пальці. До цього слід злегка потерти цю ділянку, але без великої сили.

У момент порушення ця точка набуває особливу чутливість, тому надмірне натискання може перешкодити оргазму. Все повинно бути плавно, акуратно і ніжно. І завжди потрібно стежити за реакцією партнера. Якщо йому щось не подобається, слід відразу ж це припинити. Чоловік сам може допомагати партнерці, підказуючи їй, які рухи йому доставляють найприємніші відчуття.

 1. Другий спосіб стимуляції – внутрішній

Саме цей спосіб дарує чоловікові найяскравіші і приємні відчуття. Але більшість чоловіків відмовляються від цього, думаючи, що їх половинка може запідозрити нетрадиційну орієнтацію.

Але ті, хто пробують даний спосіб, відкривають для себе новий світ незабутніх і неповторних відчуттів, особливо якщо це робить кохана жінка.

Ніжні пальчики коханої допомагають не просто розслабитися чоловікові, але і вивести їх відносини на новий рівень – повної довіри.

Чоловікам не варто боятися, а тим більше відмовлятися від подібного досвіду. Нічого ганебного в цьому немає. Це природне бажання отримати максимум задоволення. А жінка буде тільки рада подарувати коханому чоловікові такі відчуття, яких він до цього жодного разу не відчував.

Необхідно дозволити собі відкрити нові відчуття сексуальних утіх і розчинитися в незабутніх оргазмах.

фото

Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Джерело: http://gegemon.net/family/u-muzhchin-tozhe-est-tochka-g-gde-zhe-ona-nahoditsya

Чоловіча точка G

На тілі чоловіка, так само як і на тілі жінки, є особливі ерогенні зони. Одне тільки дотик до них здатне зробити відчуття твого партнера більш яскравими і інтенсивними. В першу чергу мова про точку G …

Де її знайти?

Чоловіча точка G найбільш відома як передміхурова залоза. Вона нагадує форму волоського горіха і розташовується на глибині чотирьох-п’яти сантиметрів під промежиною. Коли чоловік починає порушуватися, точка G значно збільшується в розмірах. До неї досить тільки доторкнутися – і найсильніший оргазм забезпечений.

Стимулювати чоловічу точку без попереднього розігріву категорично забороняється. Перед стимуляцією постарайся максимально підігріти сексуальне збудження чоловіка.

Найдієвіший спосіб в цьому випадку – еротичний масаж з використанням морозива або кубиків льоду. Постарайся приділити увагу кожній клітинці чоловічого тіла: почни з масажу голови, після чого переходь на живіт і спину.

Особливу увагу приділи сідницях. Перед початком стимуляції вони повинні бути максимально розслаблені.

способи стимуляції

Існує два способи стимуляції чоловічої точки G – зовнішній і внутрішній. На перших порах варто практикувати зовнішню стимуляцію. Цей спосіб передбачає погладжування (натиснення) зони, яка розташовується між мошонкою і анусом.

Намагайся пестити головну чоловічу ерогенну зону за допомогою вказівного і великого пальців. Для початку як слід потри цю зону, а в той момент, коли чоловік найбільш близький до оргазму, натисни на неї.

Тільки пам’ятай: збільшуючись в розмірах, чоловіча точка G стає сильно чутливою, тому старайся натискати на неї дуже обережно. Різке натискання може перешкодити семяизвержению.

 Другий спосіб стимуляції точки G – внутрішній – здатний доставити чоловікові ще більш яскраві відчуття. Втім, не всі чоловіки сприймають подібний спосіб ласок, вважаючи це ознакою гомосексуалізму.

Полягає внутрішній спосіб стимуляції точки G в наступному: партнерка під час сексу вводить в задній прохід чоловіка вказівний палець, знаходить невелику опуклість з боку статевого члена і починає її стимулювати. Всі твої рухи в цей момент повинні бути гранично акуратними. Намагайся обходитися без різких і сильних маніпуляцій.

Рухи повинні бути м’якими і плавними. А для того, щоб не заподіяти чоловікові біль і при цьому дотримати правила гігієни, попередньо змасти палець спеціальним мастилом, а ще краще використовуй презерватив.

В інтимних магазинах можна придбати спеціальні пристосування, призначені для стимуляції чоловічої точки G. Коштують вони недорого і при цьому збільшують відчуття партнера в кілька разів.

Джерело: https://sobesednik.ru/psychology/muzhskaya-tochka-g

Точка G (ДЖІ) у чоловіків для масажу простати

У кожного чоловіка на відстані 4-5 см від отвору заднього проходу відмінно прощупується простата або, як її поетично називали стародавні греки, друге серце чоловіка. Саме в цьому місці запускається весь процес збудження.

Простата є вельми чутливий орган, який відповідає за виникнення оргазму. А сексологи стверджують, що безпосередньо вплив на неї, як і на жіночу точку G, призводить чоловіка до яскравого оргазму.

Передміхурову залозу можна стимулювати двома різними методами.

Після виявлення у партнера твердого округлого горбка розміром з каштан або волоський горіх, спробуйте його акуратно помасажувати. Прислухайтеся до реакції чоловіка, проявляйте чуйність і увагу.

Не тисніть з силою. Нехай амплітуда буде невеликою. Якщо ви бачите, що у чоловіка з’явилися не дуже приємні відчуття, додайте ще мастила.

Якщо ж він із задоволенням стогне, значить, ви рухаєтеся в правильному напрямку.

У більшості випадків стимуляція відразу ж супроводжується ерекцією. Однак в перший раз вона може і не з’явитися відразу. Або дочекайтеся ерекції, або допоможіть зробити її появи. Спробуйте одночасно пестити член і простату партнера. Маса насолоди йому гарантована. Можна впливати на пеніс вільною рукою або при достатній гнучкості робити мінет.

Якщо простата збільшилася в розмірі і затверділа, знайте – наближається оргазм. Під час оргазму в ній відчуваються хвилеподібні конвульсії, якими супроводжується викидання сперми. Обітріть руки або зніміть рукавичку і полежіть поруч з коханим.

Якщо масаж простати, цієї чарівної точки G у чоловіків, доведеться вам обом до душі, поекспериментуйте на наступний раз зі спеціальними секс-іграшками, асортимент яких просто вражає своєю різноманітністю. При необхідності можна також використовувати спеціальні пристрої медичного призначення.

Зовнішня стимуляція простати

Якщо ваш партнер не в захваті від ідеї внутрішнього масажу передміхурової залози, не турбуйтеся – вихід є. Проведіть пальцем по його промежини в напрямку від мошонки назад. Зупиніться ближче до анусу. Масажуйте цю ділянку делікатними круговими рухами з легкими надавливаниями.

Зовнішній масаж простати бажано комбінувати з мінетом або погладжуванням яєчок. У перший раз почніть саме з минета. В такому випадку чоловік просто не зможе вас зупинити, коли ви приступите до головного дійства.

Наближення оргазму при зовнішньому масажі можна помітити по появі пульсації під пальцями. Вплив на простату викликає яскравий оргазм зі збільшеним напором сперми. Дозвольте чоловікові кінчити і зупиніться на кілька секунд. Потім продовжите стимуляцію.

Не сумнівайтеся, партнер по достоїнству оцінить ваші старання!

Джерело: https://drblog.ru/prostatit/tochka-g-dzhi-u-muzhchin-dlja-massazha-prostaty.html

3 точки жіночого оргазму, про які ніхто не здогадується

Жіночий оргазм – справжній «чорний ящик», про який чоловіки знають ще менше, ніж про Хайлайтер, місячних або про події в сім’ї Кардашьян. А вже тих, хто в курсі, що у жінок для задоволення передбачений не тільки клітор і точка G, можна перерахувати по пальцях. Ми вирішили виправити ситуацію і розповісти про три важливі зонах, стимуляція яких допоможе досягти вагінального оргазму.

точка U

Точка U – одна з найбільш міфологізованих і загадкових ерогенних зон в жіночому організмі. Саме вона знаходиться поза піхви і відповідає за так званий «сквірт» – жіночу форму еякуляції, при якій з уретрального каналу виділяється невелика кількість рідини прозорого кольору.

Ця рідина накопичується в залозах Скина – парних залозах біля уретри, які при стимуляції передньої стінки піхви через протоки «викидають» її в сечовипускальний канал.

Залози Скина майже виконують в жіночому організмі функцію передміхурової залози у чоловіків, тому їх стимуляція призводить до кровенаполнению і порушення еректильної тканини і нервових закінчень навколо сечовипускального каналу, що в підсумку дарує сильні і незвичайні сексуальні відчуття.

Як знайти:  точка U знаходиться у зовнішнього отвору сечовипускального каналу, між ним і входом у піхву.

Як стимулювати:  на відміну від всіх інших точок, щоб отримати U-оргазм, фрикції не потрібні. Досить просто здійснювати пальцями або підставою долоні трохи тиснути руху на точці. А ось мова краще не використовувати – він дає занадто м’яку стимуляцію.

До речі, залози Скина можна також стимулювати за допомогою точки G, яка розташовується прямо під ними. Тоді у вас будуть всі шанси отримати множинний оргазм від двох точок відразу. Наприклад, партнер може одночасно стимулювати G-точку однією рукою і U-точку пальцями іншої.

точка K

Ще одна «оргазменную» нейроактивности зона в піхву – точка K. Це невелике скупчення нервових закінчень на задній стінці піхви, яке неможливо знайти на дотик, як, наприклад, G. Точка або зона K відповідає за так званий анальний оргазм. Саме її стимулює головка члена під час анального сексу через спільну з піхвою стінку.

Як знайти: точка K розташована на задній стінці піхви, якраз навпроти точки G (якщо ви раптом забули, G знаходиться на передній стінці піхви, на відстані 3-5 см від входу).

Як стимулювати: стимулювати точку K можна декількома способами.

• Руками. Для цього достатньо за допомогою подушечки великого пальця натиснути на задню стінку піхви, а іншою рукою стимулювати клітор. Як тільки відчуєте приємні відчуття – ви на правильному шляху.

Інший варіант – вставивши вказівний палець на 2 фаланги в піхву, а великий палець в сфінктер – намацати тоненьку стінку і гладити її легким розтирають рухом. • Пенісом.

 

Найефективніша стимуляція точки K відбувається в місіонерській позиції, за рахунок інтенсивного тиску на задню стінку піхви, і, відповідно, зону K. Головне, щоб чоловік здійснював короткі, часті і неглибокі фракції.

точка A

Точка A, – мабуть, найвідоміша точка після G. Вона відкрита малайзійським сексологом Чуа Чіі анном в 1996 році в ході досліджень жінок з недостатньою лубрікацію.

Точка A знаходиться в передній частині піхви і являє собою ділянку надчутливої ​​тканини поруч з шийкою матки, яка при сильному фізіологічному порушенні і правильної стимуляції починає скорочуватися. Саме тому точка A – вважається спусковим гачком рідкісного «маточного оргазму».

Як знайти: точка A знаходиться на передній стінці піхви, на кілька сантиметрів вище точки G. Дізнатися, що ви з партнером точно її знайшли, досить легко: кількість мастила різко збільшиться, а приємні відчуття будуть більш тривалими, ніж при звичайному оргазмі.

Як стимулювати: тільки на повному введенні статевого члена. Найбільша ідеальна позиція – на животі зі зведеними ногами, чоловік лягає зверху, або низький «догги-стайл».

Джерело: https://lady.mail.ru/article/503259-3-tochki-zhenskogo-orgazma-o-kotoryh-nikto-ne-dogadyvaetsja/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *