Твій доленосний чоловік: як зрозуміти і не упустити

Як не можна поводитися

Якщо ви боїтеся втратити чоловіка, доведеться уникати в стосунках певної поведінки і розмов. Ваші відносини відрізняються від звичайних, так що досить неміцні. Особливо враховуючи, що він до сих пір не пішов від дружини.

  1. Не вимагайте у чоловіка, щоб він розлучився з дружиною і одружився на вас. Ви можете відвести коханця з сім’ї, але для цього потрібно діяти дуже тонко. Навіть якщо він буде скаржитися на дружину, не питайте, чому він тоді не йде від неї. Вислухайте, пошкодуйте, і на цьому все.
  2. Чи не розкривайте особистість вашого коханця нікому із знайомих. Чи не викладайте спільні фотографії в соціальних мережах. Зберігайте його секрет, щоб не зіпсувати ваші стосунки. Якщо його знайомі або дружина дізнаються про роман з вашою допомогою, він не пробачить таке зрада.
  3. Чи не нав’язуйте. Чоловіки не люблять нав’язливих жінок. Чи не завалюйте його повідомленнями, дзвінками, вимогами термінових зустрічей.
  4. Чи не намагайтеся розвести його на подарунки і гроші. У нього не повинно бути враження, ніби ви з ним заради вигоди. Чоловіки уникають меркантильних жінок.
  5. Уникайте скандалів, сварок і істерик. Цього йому і вдома вистачає, а з коханкою він хоче відпочити душею.
  6. Намагайтеся не демонструвати свою залежність від нього. Чоловік повинен постійно домагатися жінки, відчувати, що вона може в будь-який момент вислизнути.
  7. Чи не розпитуйте про його сім’ї, їх взаємини, проблеми або особисту інформацію. Адреса, домашній телефон, місце роботи дружини або інформацію про дітей. Зрадники дуже бояться, що коханка спробує влізти в шлюб, так що він може відсторонитися для безпеки.
  8. Шантаж – погрожувати розповісти все його сім’ї, якщо він не залишиться з вами. Дуже ризикований крок, так як змусити одруженого чоловіка залишитися з вами проти його волі, значить втратити його назавжди. Він обов’язково знайде спосіб позбутися від вас.

Крім цього не забувайте любити себе і насолоджуватися своїм життям. Дуже часто коханки повністю занурюються в стосунки з одруженим коханцем, а своє життя пускають на самоплив.

 

У вас повинні залишатися свої інтереси, хобі, коло спілкування. Не відмовляйтеся від знайомств з іншими чоловіками – ви можете зустріти чудового холостяка, з яким зможете побудувати нормальні відносини.

розвивайтеся

Нерідко жінки задаються питанням: «Набридла чоловікові, що робити?» Психологи знають відповідь: необхідно розвивати свою особистість протягом усього свого життя. Так, чоловіки люблять очима, проте тільки не особливо розумні представники сильної статі люблять виключно очима. Найімовірніше, ваш обранець хоче бачити поруч із собою не тільки привабливу жінку, але ерудований, інтелектуально розвинену особистість.

 

Чоловік каже, що набридла

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *