У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Зміст приховати

Продовжуємо тему залежності у відносинах і зрад чоловіка з коханкою. Раніше ми писали про психологію таких відносин, розглядаючи їх з боку коханки. Погляд на ситуацію з іншого боку має на увазі не менші внутрішні терзання. Стаття допоможе дружинам зрозуміти причини події, розібратися в своїх думках і почуттях і впоратися зі зрадою чоловіка.

Чому чоловіки йдуть до коханкам?

У чоловіка коханка. Що тепер буде?

Як себе вести, якщо у чоловіка з’явилася коханка? Ви працювали над побудовою сім’ї, зберігали вогнище, робили все, щоб він був щасливий, але … чоловік завів коханку. Це удар по самолюбству, за світосприйняттям, по довірі, який серйозно може похитнути ваше подальше сприйняття відносин, до того ж, не тільки з чоловіком, але і з іншими людьми.

Залежно від наших характерів, ми можемо бути непохитні і рішучі, кидатися від чорного до білого, любити і ненавидіти, боятися зробити крок в будь-яку сторону. Кожна людина унікальна, і процес переживання зради у всіх відбувається індивідуально. Більш того – поведінка в різних відносинах одного і того ж людини може значно відрізнятися.

Якщо у вашого чоловіка з’явилася коханка – це не кінець життя, це її етап.

І як ставитися до цього факту – приймати або мовчки йти – вибирати вам. Після новини, що обрушилася вам на голову і зробила ватяними ваші ноги, ви можете зробити необдумані вчинки і наговорити зайвих слів, оскільки все, що вами рухає – це емоції і образа. Спробуйте заспокоїтися і тверезо оцінити ситуацію.

Почніть з питань собі. Так вам буде легше зрозуміти, як діяти, як позбутися від зайвих страждань і не довести себе до депресивних станів.

І перше питання має бути не “Що зі мною не так”, а “Як я хочу, щоб ситуація вирішилася?”. Відповідь на нього вкаже вам напрям подальших дій.

Зрозумійте, у вашого чоловіка був вибір – зберігати вам вірність і спробувати вирішити проблеми або завести коханку.

Вибір є і у вас, коли спливла неприємна правда.

 • Ви хочете бути з чоловіком, зберегти сім’ю і готові забути зраду?
 • Або розумієте, що ніколи не зможете пробачити йому коханку?

Що б ви не вирішили – повернути чоловіка від коханки або шукати шляхи виходу з таких відносин, не відступайте. Метаннями і постійними поверненнями думками до події ви заженете себе в залежність від нього, а це загрожує вже психологічними проблемами.

“Нехай йде на всі 4 сторони”

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Якщо ви розумієте, що коханка чоловіка назавжди “застрягне” в ваших стосунках, навіть якщо вони розлучаться, що ніякі вчинки, каяття коханої людини не повернуть довіру і любов, краще не терзайте себе, не з’ясовуйте причини зрад і закінчуйте відносини на цій неприємній, але вже поставленої чоловіком точці. Природно, вам потрібно усвідомити – рухають вами емоції, які завтра вщухнуть, або ви дійсно готові закінчити відносини, без подальших з’ясувань, дзвінків і звинувачень.

“Я не хочу його втрачати, але і як пробачити – не знаю”

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Якщо ваша мета – зберегти сім’ю, то вам потрібен тверезий розум і усвідомлений підхід до вирішення ситуації. Зайва нервозність тільки зашкодить вам і вашим відносинам.

Почніть з малого: спробуйте поспостерігати за ситуацією. Діяти в лоб в цьому випадку – не завжди вдала тактика.

Так само як і спроба піти проти себе: ви не зможете переломити своє ставлення до ситуації, як би не були сильні ваші почуття.

Недарма існує фраза: “Не було б щастя, та нещастя допомогло”. Якщо чоловік завів коханку, сприйміть це, в першу чергу, як сигнал про те, що пора звернути увагу на себе, свою особистість і власні цілі. Почніть здійснювати бажання, які відкладали “на потім”, займіться кар’єрою або освойте новий напрямок в роботі, реалізуйте таланти і перестаньте приховувати здатності.

У це складно повірити, але саме такий вихід з ситуації найдієвіший. Основна складність в тому, що після новини про коханку близької людини вас огортає апатія і небажання робити хоч щось, що допомогло б вийти із ситуації.

Всі думки спрямовані вглиб проблеми, в копання в ній і в пошук причин. Але якщо ви дійсно хочете налагодити ситуацію, запам’ятайте, що ні ваші сльози, ні докори, ні переживання і звинувачення тут не спрацюють.

Будь-яка людина, не тільки ваш чоловік, не захоче перебувати в психологічно важку атмосферу.

Зворотний бік ситуації, що склалася в тому, що повернути чоловіка від коханки ви зможете тільки тоді, коли повернете собі свою особистість, не зв’язуючи своє життя з його.

Чим більше ви будете приділяти часу собі, відпускаючи ситуацію і позбавляючись від переживань, тим вище шанси, що чоловік це оцінить.

В іншому випадку у нього виникає вибір: плаксива, депресивна, засмучена дружина, яка загрузла в образах, або весела, розуміюча і натомість нічого не вимагає коханка. У цій ситуації вибір чоловіки очевидний.

“Я готова пробачити його за все, тільки б він повернувся!”

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Ні, не готові. Ви готові заглушити почуття образи і нерозуміння заради того, щоб він був поруч. До речі, поруч тільки фізично. Результат типовий – все повторюється.

Ви прощаєте зраду, у вас стосунки налагоджуються в сім’ї, ночами ви плачете в подушку, але поступово ситуація вирівнюється, настає звична сімейне життя і … незабаром ви дізнаєтеся, що чоловік знову змінив.

Психологія одруженого чоловіка, який систематично змінює досить проста: “Я вільний у своєму виборі, я роблю, що хочу, вона все одно мене простить”. Повернути чоловіка від коханки нескладно, але наскільки ви готові роками мучити себе сумнівами, на роботі він або з іншою дівчиною, звинувачувати себе за підозри, волочити постійний тягар образ?

“Мені боляче, але втрачати я його не хочу, тільки хочу зрозуміти причини, що було не так”

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Ви не зрозумієте цих причин, як би не намагалися з’ясувати, взявши його за грудки і витягуючи з нього інформацію. Причини чоловічих зрад можуть перебувати в іншій площині вашого розуміння.

Так, відповідь чоловіка, що він завів коханку, бо “так вийшло”, – вас навряд чи задовольнить, а іншого він не дасть.

Черговий “серйозна розмова”, затіяний вами, тільки ускладнить ситуацію: замість своєї провини, він буде відчувати злість на вас, яка не дозволить йому усвідомити, що відбувається.

Первісне захоплення коханкою виникає через ореолу таємничості навколо рідкісних, шпигунських зустрічей, але воно швидко проходить, якщо не підживлюється ззовні.

Спробами щось “накопати” ви сприяєте новій грі – “дружбу проти вас”. Ваш чоловік, на правах тепер уже жертви постійно незадоволеною дружини, приходить до рятівниці-коханці, з якої йому комфортно і легко.

Дайте чоловікові вибір – залишатися з вами або будувати відносини на стороні, але вже без вас в його житті. Цей вибір, цілком ймовірно, буде в користь не вашої родини. І це нормально. Зрозумійте, зараз він рухається нераціональними аргументами, він знає тільки, що з вами погано – з нею добре. Прийміть це і залиште його в спокої.

Так ви позбавите чоловіка у відносинах з коханкою головного зерна їх зв’язку – таємничості зустрічей. Дайте чоловікові час усвідомити, що вас в його житті більше немає, і оцінити це життя. З великою часткою ймовірності порівняння нової пасії з вами буде на вашу користь, і це підштовхне його спробам повернутися. Тоді вже вам вирішувати, чи зможете ви жити, не згадуючи зраду і не боячись нових зрад.

Але не чекайте швидкого повернення чоловіка, не заглиблюйтеся в думки, чому він ще не подзвонив, а витівка відпустити була безглуздою. Це було правильне рішення. Ваша роль в розставанні – зробити все, щоб відновити власний простір, спрямувати зусилля з сімейного загального в ваше приватне.

“Я поверну його в сім’ю за всяку ціну”

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

А навіщо? Щоб довести собі або коханці, що ви краще? А потім звинувачувати себе за приниження і скандали або його – за зраду і те, що “він так з вами надійшов”? Ви можете повернути чоловіка від коханки до сім’ї, але продовжити її руйнувати, тому що цілі начебто і домоглися, але психологічно ситуацію не пережили. Не робіть акцент на тому, як вам погано без нього, чи не благайте повернутися, переконуючи, що “тепер все буде по-іншому», не нав’язуйте, що не шантажуйте. Все це тільки погіршить ситуацію і в кінцевому підсумку призведе до небажання бути з вами.

Джерело: https://piter-trening.ru/u-muzha-lyubovnitsa/

У чоловіка з’явилася коханка: як виявити зраду і повернути чоловіка в сім’ю

Саме невірне, що може зробити жінка, дізнавшись про зраду чоловіка – влаштувати скандал. Крики, сльози, биття посуду – все це може тільки відштовхнути чоловіка. Ні, зовсім не так надійде мудра жінка, яка прекрасно знає, що робити, якщо чоловік зраджує.

Як свідчить невблаганна статистика, не змінює дружині лише один чоловік з десяти, і якщо ви виявили факт зради з боку свого благовірного, – ласкаво просимо в клуб ошуканих дружин, де вас навчать, як себе вести в подібній ситуації і гідно з неї вийти.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Вірність дружині зберігає лише один чоловік з десяти

Прямі та непрямі ознаки чоловічої невірності ↑

Чи впевнені ви на сто відсотків в тому, що ваш чоловік зраджує вам? А як ви про це дізналися? Якщо про це сказала тітка Віра, яка почула від тітки Дусі, як про це говорили тітка Глаша і тітка Даша, то цілком можливо, що уявна вами зрада – насправді тільки уявна.

Як зрозуміти, що зрада реальна?

 • Йому постійно хтось дзвонить по вечорах і він, зовсім як Джеймс Бонд, потайки веде переговори в сусідній кімнаті. Звичайно, це може бути і діловий партнер з іншого часового поясу, проте – хто при цьому не насторожився б?
 • Все вечора він проводить в соціальних мережах. Важко уявити, що ваш чоловік вечорами безперервно спілкується зі своїми однокласниками, згадуючи шкільні витівки. Швидше за все, у нього з’явилася віртуальна подружка, та й годі чи віртуальна? ..
 • Він почав проявляти підвищену увагу до своєї зовнішності – новий парфум, новий костюм, і ось перед вами вже хтось інший, а не ваш колишній чоловік. Хоча, може бути, він балотується в депутати і ця зміна іміджу – частина передвиборчої компанії?
 • З його боку з’явилися дивні зауваження на вашу адресу: «Чому б тобі не підкачати попу? Не хотіла б ти перефарбуватися в блондинку? » Якщо раніше його все влаштовувало, то раптове прагнення вас переробити понад підозріло.
 • Ваш чоловік назвав вас іншим ім’ям. Це рівносильно величезному транспаранту в його руках «У мене є інша», тут вже можна відкинути всі сумніви.

 

Постійні сигнали про нові СМС – один з можливих ознак невірності

Правильна тактика боротьби з подружніми зрадами ↑

Отже, якщо у вас вже є неспростовні докази у вигляді трусиків або бюстгальтера в бардачку машини, повідомлень в телефоні типу «Пупсик, я чекаю тебе на звичайному місці», або (це самий крайній випадок) фотографій спеціально найнятого детектива. Якщо ви на всі сто відсотків упевнені в зраді чоловіка, і він в курсі вашої обізнаності, як себе вести?

Чотири правила «не»: чого робити не потрібно ↑

 • Правило № 1. «Не бути жертвою»

Постійний нещасний вигляд, червоні від сліз очі, істерики і скандали по кожному незначному приводу – багато жінок починають з удесятеренной силою себе жаліти.

«За що мені така доля?» – заламуючи руки, запитують вони, дивлячись в небеса, – «Як тепер жити після цього?».

Багато чоловіків, дивлячись на такі всепоглинаючі страждання, і справді готові (навіть якщо і не збиралися) піти до коханки, аби не бачити вічно повні туги і горя очі.

Таким відчайдушним «жертвам обставин» хочеться ще раз нагадати цифри статистики з початку нашої статті – пам’ятайте, дев’ять з десяти? Однак інші жінки зовсім не нарікають на долю і не намагаються виставити себе страждальницею світового масштабу. Звичайно, багато хто з ошуканих дружин просто-напросто не здогадуються про пригоди чоловіків, а й ті, хто точно знає про зради, поводяться більш ніж адекватно, без істерик і биття посуду.

Відкриємо вам секрет: вони просто знають, як себе вести в подібних ситуаціях. Трохи пізніше ми про невеликі жіночі хитрощі обов’язково розповімо!

 • Правило № 2. «Не шукати нових доказів»

Виявили в телефоні чоловіка таємну переписку з «Петром Петровичем» на інтимні теми? У повідомленнях електронної пошти побачили ніжні послання від подружки? Настійно рекомендуємо вдруге, і в третій, і в четвертий цього не робити, і ось чому.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Не варто заглядати в телефон чоловіка

Дайте відповідь на питання: навіщо в черговий раз переконуватися в невірності чоловіка? «Я буду готова до його черговій зраді і зможу правильно налаштуватися», – кажуть багато жінок, проте в дійсності це загрожує перерости в справжнє переслідування.

Не виключена також і ймовірність того, що, дізнавшись про ваших розслідуваннях, чоловік стане агресивним і непередбачуваним. «Не буди лихо, поки воно тихо» – говорили наші бабусі.

Так, ви впевнені, що «хвацько» є, але будити його, повірте, дійсно не варто!

 • Правило №3. «Не з’ясовувати стосунки із суперницею»

Стеження за коханкою чоловіка з подальшими скандальними сценами – навряд чи можна придумати що-небудь більш принизливе і представляє жінку в невигідному світлі.

Для чоловіка в цій ситуації ви – істеричка з маніакальними нахилами, для юної спокусниці – мегера з хуліганськими звичками.

Позитивного результату від такої тактики не буде точно, а от свою гідність і гордість втратити можна дуже швидко. Відкритий конфлікт – це абсолютно не те, що використовують мудрі дружини!

 • Правило № 4. «Не намагатися йому помститися»

«Я знаю, чим йому помститися за зраду!» – в розпачі думають деякі жінки, – «Я йому теж зміню!».

Це шлях тупиковий, що веде з однієї скрутній ситуації до іншої. Тільки уявіть, що до ваших страждань додасться ще й розпачливе відчуття провини – невже ви всерйоз вважаєте, що вам дійсно полегшає? Ні, полегшення не настане, і ви відчуєте себе таким же нікчемою, яким в ваших очах є ваш чоловік. Чим тепер ви краще?

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Не потрібно навіть замислюватися про матч-відповідь зраді

Від теорії до дій: що робити ↑

Отже, що дружина, яка виявила зраду чоловіка, може зробити?

 • Повністю поміняйте імідж

Запишіться до професійного стиліста, відвідайте салон краси, змініть колір волосся, форму зачіски, звичний make-up. Для чоловіка ви повинні постати в новому світлі, нехай в його очах світиться подив: «А цю чи жінку я знаю багато років?»

 • Здійсніть шопінг і обов’язково купите нові наряди і нову білизну

Окремо і докладніше про білизну: воно повинно бути зовсім не схожим на те, що ви зазвичай носите і в чому чоловік вас бачить щодня.

Це повинні бути сексуальні і спокусливі комплекти, причому одягнути один з них найкраще при чоловікові і тоді, коли ви збираєтеся кудись сходити ввечері без нього (наприклад, з подругами).

Уважно подивіться на його очі – в них неодмінно буде крайнє здивування і, цілком можливо, давно не з’являлося бажання.

 • Внесіть трохи змін в поведінку

Проявіть акторські дані, адже не дарма вважається, що будь-яка жінка вміє чудово грати! Стати актрисою і зіграйте томну задума. До слова сказати, з урахуванням обставин, що склалися, вам дійсно зараз є над чим подумати.

Ось тільки нехай чоловік думає, що це не тяжкі думки про невизначеному майбутньому, а романтичні мрії, зробіть вигляд, що ваші думки відлітають кудись далеко! Такий мрійливої ​​ваш чоловік не бачив вас напевно вже дуже давно, і тепер, побачивши на вашому обличчі розсіяну і відсутню посмішку, гарантовано задумається: «Що з нею відбувається? Невже вона кимось захоплена? ». Як тільки це станеться (а ви це обов’язково помітите по стурбованому погляду), можна переходити до наступного етапу.

 • Будьте розумнішими і проникливіше

Будь-який чоловік, який улаштував інтрижку «на стороні», чітко проводить грань між сімейним усталеною життям, нехай навіть часом нудною, але все ж звичним життям і спокійній, і скороминущим романом, хвилюючим кров.

Коли він в черговий раз вирішить «затриматися» на роботі і з друзями, а після прийде додому з винуватим виглядом і виправдувальною промовою, просто скажіть з мрійливої ​​напівусмішкою: «Давай спати, вже так пізно!». На чоловіків такий відсутній вид діє безвідмовно, він просто не зможе це пропустити повз своєї уваги.

«Що ж відбувається? Їй байдуже?” – втрачається він в здогадах, – «Ніби ж не схоже, виглядає доброзичливою і привітною. Тут явно щось не те! ».

А коли в черговий вихідний, запланований їм для таємного побачення за містом, ви запитаєте: «Не запізнюєшся до друзів? Вони тебе, напевно, вже давно чекають! » може статися й таке, що чоловік нікуди не піде. «Залишуся-ка я краще вдома, не буде зайвим переконатися, що дружина не чекає мого відходу з нетерпінням!». Тепер настає час для нової стадії вашої стратегічної програми.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Краще ще попереду! Після зради цілком можливий другий медовий місяць.

 • Поверніть романтику у відносини

Прийшла пора згадати, як давно ви влаштовували для чоловіка романтичні вечори з легким вечерею і свічками.

Дуже давно? Взагалі ніколи? Чому б не спробувати саме тепер, коли погляд вашого чоловіка став дуже зацікавленим? Кокетливий і грайливий нижню білизну, невагомий пеньюар, спокійна, розслаблююча музика, ароматичні свічки з афродизіаками – і ваш чоловік закохається в вас вдруге, причому набагато міцніше першого!

Загальновідома істина, що жоден чоловік при здоровому глузді ніколи не проміняє смачні вечері, затишний будинок, веселих дітлахів і спокусливу жінку на малознайому подружку. Самі посудіть, як можна зрівняти на шальках терезів завжди випрані сорочки і ідеально відпрасовані брюки, улюблені пироги і головне – відносини, що почалися ще в божевільній юності, на скоростигла захоплення?

Стримавши свій гнів і образу, застосувавши трохи жіночої хитрості, ви зможете не тільки зберегти сім’ю, а й отримаєте можливість пережити другий медовий місяць!

Немає на світі двох однакових людей. Не існує і універсальних порад, як зробити ту чи іншу сім’ю щасливішою. Однак дещо з досвіду, роками накопиченого обдуреними жінками, можливо, буде для вас корисно. Візьміть на озброєння деякі прийоми, і тоді цілком ймовірно, що у вашій історії любові і сімейного щастя буде не сумний фінал, а багатообіцяюче продовження.

Успіху і щастя!

Відео-поради психолога: що робити з зрадами чоловіка ↑

Джерело: http://lady-zaza.ru/chto-delat-esli-muzh-izmenyaet/

Як правильно себе вести, якщо у чоловіка з’явилася коханка. Поради психолога

Любовні трикутники одна з найголовніших проблем сімейного благополуччя. Будь-яка дівчина, отримавши заповітне обручку, спробує уникнути положення обдуреної дружини. Гіркий досвід зради відчувають близько 60% сімей. Не опускайте руки. Кілька порад допоможуть скласти план наступних дій.

спочатку переконайтеся

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

 1. Зовнішній вигляд. Чи є у чоловіка нова пасія видасть зовнішність. Невірні змінюються зовні, намагаються виглядати відповідно новообраної пасії. Гардероб оновлюється, коханий раптово починає надавати значимість зачісці, парфуму, одязі, особливо білизни. Найчастіше голиться. Нерідко така поведінка виникає, якщо коханка у чоловіка молодого віку.
 2. Холодність. Чи є коханка у чоловіка, покаже атмосфера вдома. Байдужість погляду, відсутність прояви уваги, небажання розмовляти – недоброзичливі ознаки. Протилежну поведінку, виражене раптовим проявом ніжності, має також викликати підозрілість. Змінивши, винуватці відчувають докори сумління, тому намагаються покрити проступок надлишком турботи.
 3. Зниження статевої активності. Зазвичай наполегливий чоловік, різко перестав наполягати на сексі, ймовірно, знайшов іншу сексуальну партнерку. Витративши сили, задовольняючи потреби поза домом, він перестає проявляти сексуальне бажання будинку. Особливо активні любителі гострих відчуттів примудряються підтримувати інтимну близькість з обома. Зраду видасть зайва винахідливість: нові пози, що з’явилися незвичайні навички. Експериментатор намагається внести в подружню інтимну сферу придбаний позашлюбний досвід.
 4. Відрядження. Робота – класичний варіант прикриття. Спробуйте дізнатися справжні причини. Можливо, партнер чесний. Проте саме відрядження – найпоширеніший варіант виправдань.
 5. Скорочення фінансових доходів. Працюючий понад норми годувальник родини повинен приносити більше грошей. Якщо чоловік завів коханку, частина фінансів вимагають залицяння: квіти, цукерки, подарунки, ювелірні прикраси. Додому зрадник приносить звичайну суму, можливо, менше. Запитайте коханого безпосередньо, яке застосування знайшлося коштах. Завчасно звинувачувати небажано. Раптом пояснення все-таки є, ризикуєте образити рідну людину. Обманщик завжди шукає можливість викрутитися. Краще почекати.
 6. Деталі. Що у чоловіка є коханка, підтвердять різні нюанси. Знайдений волосся іншого кольору, незнайомий запах парфумів, прискорені дзвінки – несприятливі сигнали. Огляньте гаманець: ймовірність знайти докази (контрацептиви, чеки, записки) допоможуть дізнатися, чи є у чоловіка інтимні сторонні зв’язку.

Читайте також:   Чи люблять чоловіки повних жінок: думка хлопців, статистика

Якщо у чоловіка є коханка спробуйте зберігати спокій – не можна панікувати, показувати емоції. Спочатку усвідомте факт – у чоловіка інша. Потім необхідно прийняти важливе рішення – розлучитися або зберегти сім’ю.

Уникайте скандалів і почніть розмову

Отже, у чоловіка точно є коханка що робити далі? Заспокойтеся, намагайтеся не допустити депресії. Будьте розсудливі. Важкий період змушує зберігати холоднокровність.

Якщо дружина дізналася що улюблений змінює, часто затіває скандал. Дійте обережно. Небажано влаштовувати істерики, викидати речі кривдника. Над усе вони цінують домашній комфорт, спокій. Обов’язково дійте впевнено, але необхідна розсудливість. Випустити пар можна іншим способом. Наприклад, поплакати, висловитися подругам.

Як себе вести якщо змінюють небажано, так це замовчувати образу. Побоюючись залишитися одній, більшість боїться піднімати проблему зрад. Статистика стверджує: зі ста змінюють – до розлучниці йдуть вісім, пізніше половина повертається. Якщо за півроку сторонніх любовних зв’язків чоловік не пішов, значить – шанси спокусниці мізерно малі.

Неправильно мовчати. Вирішуючи походам «наліво» триватиме, жінка як перед зрадником, так і собою самою опускає самооцінку. Збережений жертвою власної гідності шлюб, залишає моральне невдоволення, руйнує внутрішню гармонію.

Придушення образи завдає серйозної шкоди здоров’ю. Утаённий негатив проявляється у вигляді хвороб жіночих органів. Організм реагує на сильну душевну біль появою різноманітних захворювань. Ображені повинні зосередитися на позитивне мислення, відволіктися. Врівноважене психічний стан запорука міцного жіночого здоров’я.

Дізнайтеся переваги суперниці

Дружина має ряд переваг над розлучницею. Пам’ятайте, законна дружина найголовніше коханки. Невірний спробує зберегти домашній комфорт. Роки подружнього життя важливіше гострих сторонніх відчуттів. Тому необхідно усвідомити виграшну сторону ситуації.

У чужій жінці шукач пригод хоче знайти старі якості, які кохана втратила за роки спільного життя. Спробуйте зрозуміти, які переваги розлучниці варті уваги. Помилково вважати всьому виною вік. Активність, яскравість, енергійність привертають чоловічий інтерес.

Самовдосконалюється: приділяйте більше часу собі, відвідуйте йогу, навчитеся готувати цікаві кулінарні шедеври, поміняйте стиль, приведіть в порядок будинок. Відпочиньте. Відвідуйте подруг, організовуйте спільний шопінг, різні заходи.

Чоловіки – за своєю природою мисливці. Зробивши улюблену дружиною, вони втрачають інтерес. Провокуйте полювати.

Використовуйте домашню атмосферу

Займіть кривдника домашніми справами. Просіть хазяйської допомоги. Провокуйте спілкування, контактуйте. Допомога буде дуже корисним обом. Загальні заняття зближують. Дайте винуватцю можливість реабілітуватися.

Постарайтеся ненав’язливо використовувати старі приємні моменти . Згадайте дрібні сімейні традиції, шукайте будь-який привід зблизитися. Дивились раніше улюблені фільми перед сном, відвідували затишне кафе, відвідували друзів щотижня? Повторюйте минулий досвід знову. Цікавтеся життям чоловіка, знайдіть нові загальні інтереси. Проявляйте дружню підтримку.

Не можна прощати відразу

Швидке прощення дає винуватцю можливість повторити зрада. Розуміння безкарності вчинків заохочує велелюбне поведінку. Покажіть Ваше гідність. Нехай зрадник зазнає страх втрати коханої. Головне – ведіть переговори спокійно, мирно.

Інсценування догляду змусить кривдника переживати, благати кохану залишитися. Зрадники бояться втратити кохану. Тому просять почати все заново. Необхідно заявити – для прощення доведеться сильно постаратися. Другий шанс означає повторити залицяння: побачення, ресторани, квіти, подарунки. Одним словом, спробу повернути минуле, винуватий чоловік спершу зобов’язаний заслужити.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

помилки

 1. Применшувати невірного залишитися – помилкове дію. Не можна допустити втрати власної гідності. Якщо дружина принижується, складно отримати позитивний результат.
 2. Мстити відповідної зрадою. Проблема не зникне, лише з’явиться відраза.
 3. Виганяти зрадника, коханка чоловіка буде тільки рада швидкого возз’єднання.
 4. Чи не дійте ризиковано, якщо є спільні діти. Тим більше не можна залучати до батьківські розбирання нащадків.
 5. Небажано залишати будинок надовго – існує можливість повної втрати контролю над ситуацією. Кілька днів можна пожити у подруги. Охолонете – повертайтеся.
 6. Якщо у чоловіка з’явилася коханка, не показуйте сімейні проблеми знайомим.З’ясовуйте відносини виключно між собою, не втручайтеся сторонніх людей.
 7. Батьків теж усунете. У питанні як себе вести якщо у чоловіка інша жінка, допомога жалісливий матері часто тільки шкодить.
 8. Наносити фізичну шкоду. Коханка як себе не хотілося втішити моральним полегшенням, огорне ситуацію по-іншому.Обманщиця прикинеться жертвою, захисник захоче пошкодувати нещасну. Шанси перемогти спокусницю знизяться.

висновок

Отже, коханка чоловіка усунена, сім’я відновлена. Залишилося щиро пробачити коханого. Забудьте минулі помилки, болючі спогади зітріть. Чи не нагадуйте минулі провини. Нескінченні закиди здатні викликати низку нових образ. Вирішивши зберегти сімейний уклад, щиро вважайте коханого гідною людиною.

Якщо пробачити зрадника здається нереальним, можливо, слід вирішити конфлікт способом розставання. Однак не поспішайте, спробуйте відставити варіант розлучення. Сім’я варто зусиль, час залікує душу. Головне, повернути щирість подружніх стосунків. Стати знову кращими друзями, завоюйте інтерес коханого, і сімейне щастя повернеться.

Джерело: https://obizmenah.ru/zhene/u-muzha-lyubovnica-kak-sebya-vesti-sovety-psihologa.html

У чоловіка коханка: як себе правильно вести?

23.03.2019

Живе жінка з коханим чоловіком, сімейне щастя здається непорушним, і раптом в один далеко не прекрасний день все валиться – з’являється інформація про те, що у чоловіка є коханка.

Звичайно, при такій новині перша реакція практично у будь-якої жінки шок і прагнення влаштувати грандіозний скандал чоловіку-зрадника і коханці, яка спокусилися на її сімейне щастя. Але стоп, емоції в цій делікатній справі далеко не найкращі помічники. Правильніше за все постаратися заспокоїтися і взяти себе в руки.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

І в першу чергу проаналізувати, звідки отримана інформація і чи може бути так, що все це неправда. Доброзичливі сусіди, улюблена найкраща подруга, близькі і люблячі родичі – будь-який з цих людей цілком може дезінформувати дружину з приводу зради її чоловіка.

Зроблено це може бути як спеціально, так і ненавмисно. Тому потрібно проаналізувати поведінку чоловіка останнім часом.

Звичайно, кожен чоловік впевнений, що він відмінно шифрується і дружина ніколи нічого не запідозрить про його походах наліво. Але насправді, якщо у чоловіка є коханка, само собою, що його образ життя змінюється.

Якщо чоловік завів нові звички і змінив стиль і образ повсякденному житті, можливо, що у нього з’явилася інша жінка.

Припустимо, що інформація підтвердилася і у чоловіка дійсно є коханка. Що в цій ситуації робити дружині? Знову ж, найімовірніше все обдумати і не рубати з плеча. Звичайно, є величезне бажання зібрати йому валізу і вигнати з дому, та ще скандал закотити. Але чи правильно це? Адже якщо чоловік до сих пір не пішов до коханки, навряд чи він планує це зробити.

У чоловіка коханка: правильна тактика поведінки

Найвірніша тактика поведінки на перших порах – не подавати виду, що про коханку відомо і збирати інформацію.

Головне, не стати параноїком, а то кожен розрив шлюбу з дому буде сприйматися як похід наліво. Потрібно зрозуміти, наскільки серйозна інтрижка у чоловіка.

Цілком може виявитися, що коханка ця у нього далеко не перша і навіть не єдина, просто до сих пір все це вдавалося дуже вдало приховувати.

Часто буває і така ситуація, що коханка взагалі не підозрює, що її чоловік одружений. Так-так, чоловіки вправні обманщики, коли їм потрібно завоювати жінку. Найгірший варіант для дружини – це постійна і єдина коханка протягом тривалого часу.

І, звичайно, вибір тактики жінкою буде залежати від того, хоче вона зберегти сім’ю чи ні. Гордість – штука хороша, і, напевно, вона повинна бути у жінки, але іноді на цю саму гордість потрібно наступити, щоб жити далі.

Якщо чоловік оступився і змінив, якщо жінка залежить від свого чоловіка фінансово, потрібно дуже добре подумати, перш ніж розривати відносини.

Піти в нікуди з гордо піднятою головою і голосно грюкнувши дверима дуже просто, особливо на піку емоцій. А ось далі що? Варто подумати про те, чи є куди саме йти, на що потім жити.

У чужому місті на вулиці зимової ночі гордість зазвичай швидко ховає голову і з’являється страх і паніка.

Найвірніше в будь-якому випадку – поговорити з чоловіком як дорослі адекватні люди, обговорити ситуацію, що склалася і продумати, як жити далі. Може вийти так, що у чоловіка до дружини накопичилися претензії і звідси з’явилося прагнення сходити наліво.

Варто прислухатися до зауважень коханого чоловіка, можливо, він в чомусь має рацію.

Часто жінка після заміжжя і народження дітей якось розслабляється, перестає належним чином стежити за собою і сприймає чоловіка як якийсь предмет інтер’єру, при якому можна ходити в брудному халаті і з бігуді на голові.

Після конструктивного діалогу ситуація у відносинах може кардинально змінитися за умови, що обидві сторони готові багато працювати над собою і своїми відносинами.

Pixabay

Джерело: https://www.belnovosti.by/lyubov-i-semya/u-muzha-lyubovnica-kak-sebya-pravilno-vesti

Що робити, якщо у чоловіка з’явилася коханка: керівництво до дій

Жінкам важливо дізнатися причину того, чому їх чоловік ходить наліво. Щоб краще зрозуміти справжні мотиви зради, потрібно ознайомитися з поглядом з чоловічої сторони.

Задайте правильний перше питання

Перше питання, яке задають собі пані, не «що тепер робити?», А «що я зробила не так?». Жінки одразу ж записують зраду на свій рахунок, вважаючи, що вони якісь неправильні.

Почасти це може бути правдою, але шукати причини в собі з самого початку не варто, тому що це загрожує серйозними проблемами з самооцінкою, душевними стражданнями.

Психологи стверджують, що причини подібного вчинку стосуються або його одного, або вас обох відразу, так що краще відразу перестати себе мучити поганими думками. Більшість причин зводиться до того, що чоловік просто хоче нових емоцій або незадоволений чимось в стосунках.

Не варто відразу збирати речі або лаятися

Перше, що потрібно зробити – це заспокоїтися . Так, це непросто, але потрібно знайти в собі сили. Багато хто відразу починають кричати, звинувачувати партнера, плакати. Необхідно зрозуміти, що у вас є проблема, з якою потрібно розібратися.

Недарма кажуть, що криками і істериками нічого не вирішується. Ви можете відразу виїхати, але проблема залишиться. Вам потрібно нормально поговорити, але для початку перестати лаятися.

Оцініть обстановку в стосунках

Для цього необхідно подивитися на ситуацію як своїми, так і його очима. Подумайте, що ви можете робити не так.

Можливо, вам обом набридла рутина, яка позбавляє відносини яскравості. Також варто задуматися, чи не було вчинку, який міг підштовхнути чоловіка до такого кроку. Наприклад, нічого дивного в зраді немає, якщо жінка сама заграє з іншими чоловіками.

У відносинах завжди важлива мотивація. Якщо вам не хочеться розвиватися і йти до намічених цілей разом, то зрозуміло, чому він знайшов собі іншу. Можливо, ви просто не обговорюєте проблеми, тому у вас обох накопичується злість і негатив по відношенню один до одного.

Якщо щось з перерахованого вище має місце бути, то відносини можна врятувати. Якщо ж передумов не було, причина в ньому одному.

Проаналізуйте свою поведінку

Можливо, ви закинули себе, забули про те, що жінка повинна бути привабливою. Чоловік бажає бачити поруч із собою впевнену в собі жінку. Впевненість варто навіть вище, ніж просто краса.

Дуже погано на відносинах позначаються психологічні проблеми, почуття провини, комплекси. Чоловікові важко з такою партнеркою, тому що вона відсторонена, фокус її уваги зміщений. Чоловікові потрібна любов, а він її в такому разі не отримує.

Найважливіший момент

Коли ви з’ясували, які причини його зради, приходить час вирішувати – залишатися з ним або йти.

Перший порада: не приймайте рішення поодинці . Поговоріть з ним, адже ви все ще можете знайти якийсь компроміс.

Друга порада: вислухайте його. Це дуже важливо, тому що він може сказати дійсно щось дуже важливе, що змінить ваше рішення. При цьому не потрібно знову давати волю емоціям.

Третя порада: ваш вибір повинен бути остаточним. Якщо ви вирішили кинути його, то так тому і бути. Чи не повертайтеся до нього. Якщо ви вирішили залишитися, то чи не продовжуйте руйнувати стосунки, не їдьте.

Не потрібно прощати його і плакати ночами. Такий варіант неприйнятний. Якщо ви готові пробачити і зрозуміти його, то потрібно так зробити, а якщо немає, то потрібно прийняти таке рішення, щоб не робити боляче самій собі.

Ознайомтеся зі словами чоловіків про те, що змушує їх зберігати вірність. Далеко не завжди ми готові прощати, зате завжди жінка може зробити все, що в її силах, щоб запобігти зраду чоловіка. Кожен в нашому світі хоче любити і хоче щоб її любили. Даруйте любов, щоб чоловік відповідав вам тим же. Удачі вам, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

22 жовтня 00:21

Джерело: https://gurutest.ru/publication/chto-delat-esli-u-muzha-poyavilas-lyubovnitsa-rukovodstvo-k-dejstviyam/

Як утримати одруженого чоловіка, коханця: поради психолога, змова

Відносини з одруженим чоловіком часто змушують дівчат до боротьби за своє щастя. Давайте дізнаємося, що робити, щоб утримати одруженого чоловіка.

Якщо одружений чоловік по-справжньому вам доріг і проявляє взаємність, то рано чи пізно виникне бажання відбити його у законної дружини. У боротьбі, як відомо, всі засоби хороші. Утримати одруженого чоловіка і обрати правильну тактику поведінки, допоможуть цінні рекомендації та поради психолога.

Чи потрібно утримувати одруженого чоловіка, коханця?

В силу різних обставин багато чоловіків потребують довірчих і інтимних відносинах поза сім’єю. Увага і наполегливість сильної половини змушують жінок здійснювати деколи безрозсудні вчинки. Неможливо захистити себе від сильного потягу до одруженого чоловіка. Найголовніше вирішити для себе чи потрібні такі взаємини і розглянути можливі варіанти їх розвитку.

У більшості випадків жінок-коханок засуджують і не підтримують. Але в таких ситуаціях не можна спиратися на чужу думку. Ви повинні самі проаналізувати те, що відбувається, зробити правильні висновки і діяти згідно зі своїми бажаннями.

Вже на початку відносин з одруженим чоловіком необхідно зважити всі «плюси» і «мінуси». Ви повинні чітко розуміти, як будете діяти і який кінцевий результат хочете отримати. Щоб остаточно розвіяти сумніви, проаналізуйте основні аспекти ваших взаємин і розберіться як утримати одруженого чоловіка, коханця.

пара

 • Взаємність ваших бажань. Хто виступає ініціатором ваших взаємин? Ви готові задовольнятися роллю коханки або бачите в одруженого чоловіка потенційного чоловіка? Чи збирається чоловік розлучатися або його влаштовує статус коханця? Не дозволяйте себе обманювати і не живіть марних надій. Ваші бажання повинні бути обопільні.
 • Моральні кордони. У боротьбі за особисте щастя, моральні принципи йдуть на другий план. Коханки готові використовувати будь-який ефективний засіб для досягнення своєї мети. Найважливіший момент, який необхідно взяти до уваги і ретельно переосмислити – це наявність дітей у вашій пасії. Після розлучення взаємини з дітьми можуть скластися самим непередбачуваним чином. Чи готові ви при необхідності взяти на себе відповідальність за їхню долю? Спілкування з ними неминуче, і для вас це буде непростим випробуванням.
 • Глибина ваших бажань. Відводячи чоловіка з сім’ї, задумайтеся, чи готові ви присвятити йому своє життя. Не варто робити серйозних кроків, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця, якщо для вас це всього лише захоплення. Зруйнувати сім’ю можна дуже швидко, а ось побудувати нові міцні взаємини набагато складніше. Дуже часто, домагаючись поставленої мети, ми втрачаємо інтерес і не бажаємо кардинальних змін.
 • Довіра до коханця. Поведінка чоловіка, який з легкістю готовий зрадити дружину, має вас насторожити. Чи не станете ви черговий обманутою жінкою? Робіть правильні висновки на підставі конкретних скоєних дій коханця. Не довіряйте пустим словам і марним обіцянкам. Ви повинні бути повністю впевнені в його намірах.

Як правильно себе вести, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця?

Якщо ваше остаточне рішення зводиться до того, щоб ви будете боротися за свого коханця, то вам необхідний певний план дій. Поради психолога підкажуть як правильно поводитися, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця.

 • Кулінарні хитрості. Швидше за все одружений чоловік найменше потребує куховарки. Однак смачно приготований вечерю не залишиться без уваги. Постарайтеся перевершити очікування коханця і навчитеся готувати вишукані страви. Показавши себе гарною господинею, ви однозначно ще більше розташуйте до себе чоловіка.
 • Спокій і комфорт. Чоловік прагне туди, де йому добре. Ваше завдання забезпечити йому спокійне комфортну обстановку. Коханцеві не потрібні скандали і з’ясування відносин. Ви повинні бути контрастом на фоні вічно невдоволеної буркотливою дружини. Якщо ви помічаєте, що одна з тем розмови неприємна чоловікові, то залиште зайві розпитування і переключіться на більш приємні завдання.
 • Мінімум запитів. Коханка не повинна проявляти фінансовий інтерес до чоловіка. Приймати подарунки, безумовно, приємно. Але ваша головна задача – показати наскільки важливо і значимо присутність чоловіка у вашому житті. Поважаючий себе чоловік оцінить вашу увагу і обов’язково подбає про приємні сюрпризи.
 • Теплий прийом і гарний настрій. Не скупіться на щирі емоції при кожній вашій зустрічі. Коли чоловік відчує, що потрібен вам, то почне проводити з вами більше часу. Теплий і привітний прийом завжди має в своєму розпорядженні, особливо в порівнянні з байдужою дружиною.
 • Різнобічні сексуальні відносини. У багатьох подружніх парах причиною розладу в сім’ї стає неповноцінний одноманітний секс. Ваше завдання забезпечити одруженого чоловіка повне задоволення всіх його потреб. Проявляйте фантазію і не бійтеся експериментувати. Якісний секс стане жирним плюсом в вашу сторону.
 • Будьте в курсі його інтересів. Покажіть свою зацікавленість його захопленнями і досягненнями в роботі. Знаходьте час, щоб вислухати і можливо щось підказати, порадити. Якщо дружина не в курсі суспільного життя чоловіка, то ваше становище стане ще більш виграшно.

Поведінка з одруженим

Найголовніше – не підставляйте одруженого чоловіка перед сім’єю за допомогою різних жіночих хитрощів. Відхід з сім’ї повинен бути його самостійним рішенням. В іншому випадку, існує велика ймовірність його відходу до іншої жінки.

Чого хочуть чоловіки від коханки?

Для того, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця і підтримувати вогник у ваших стосунках, необхідно прикладати певні зусилля. Пристрасть згодом починає згасати, і ви вже не зможете утримати одруженого чоловіка за допомогою сексу. Для того, щоб закріпити ваші відносини, скористайтеся порадами психолога.

Всупереч своїм бажанням і почуттям, постарайтеся не тиснути на чоловіка і не обмежуйте його свободу. У вільний час в чоловічій компанії ніхто не відміняв, тому не будьте егоїсткою і не дорікайте коханця за відпочинок без вашої участі. Ревнувати його до футболу чи риболовлі абсолютно безглуздо. Таким чином ви опинитеся в програшному положенні.

даємо бажане

 • Дайте чоловікові те, що йому потрібно. Хоче веселощів – організуйте свято. Хоче тиші – дайте йому можливість відпочити в затишній теплій обстановці. Ведіть себе природно і проявляйте тільки іскріння емоції.
 • Якщо чоловік не бажає виходити з дому, а ви готувалися до походу в ресторан, то розгляньте варіант романтичної вечері в домашній обстановці.
 • Активного і веселого чоловіка порадує проведення часу в галасливій компанії. В такому випадку організовуйте відвідування цікавих заходів. Спільно пережиті нові емоції об’єднають ваш союз.
 • Навчіться поважати особисте життя одруженого чоловіка. Нав’язуючи свою компанію, ви ризикуєте швидко йому набриднути. У свою чергу чоловікові набагато цікавіше самодостатня особистість. Тому не варто щовечора чекати його біля віконця, жертвуючи своїми інтересами.

радуйте чоловіка

У бесіді з одруженим чоловіком не бійтеся висловлювати свою точку зору і озвучувати свої побажання. Таким чином ви будете набагато цікавіше, ніж посередня закохана жінка.

Чоловік не втратить інтерес до вашої індивідуальності, якщо ви будете самодостатні і всебічно розвинені. Швидше навпаки – він буде дорожити стосунками і боятися вас втратити.

Магічні змови: як утримати одруженого чоловіка, коханця?

Якщо рад психологів вам виявиться недостатньо, то можна скористатися секретами магії. Нескладний змова допоможе вам утримати одруженого чоловіка і зміцнить ваш союз. Краще, якщо подібний ритуал буде проводити обізнана людина.

Перш ніж вдатися в магічному змови, добре обдумайте своє рішення і можливі наслідки. Сила дії ритуалу багато в чому залежить від обстановки, що склалася в родині чоловіка.

Змова з допомогою квітки

Для проведення ритуалу, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця знадобляться:

 • квітковий вазон
 • невелике сформований квіткове рослина
 • голка
 • свічка
 • масло жасмину
 • шматочок волосся коханця

За допомогою голки необхідно на свічці зобразити ім’я своє і чоловіка. Завдані імена необхідно змастити маслом. Далі свічка закріплюється в свічнику і запалюється.

Вимовляються такі ритуальні слова: « Переплелися імена, і долі переплетуться. Стихії води, землі і вогню з’єднані і повінчані небесними силами » .

Свічка повинна повністю догоріти. В шматочок воску необхідно закатати волосся чоловіки і помістити разом із землею в вазон. Далі необхідно висадити в цю землю підготовлене рослина.

Поливаючи надалі посаджений квітка, повторюйте магічні слова. Дія змови починається у міру росту рослини. Ваші відносини з одруженим чоловіком повинні стати міцніше.

Змова з допомогою амулета

Дія цього ритуалу допоможе не тільки утримати одруженого чоловіка, але і поліпшить ваші сексуальні відносини.

 • Необхідно вирізати три однакових кола, два з яких з білого паперу і один з фольги. Посередині паперового кола напишіть ваші імена і дату вашого народження.
 • Необхідно нанизати три кола на вовняну нитку червоного кольору таким чином, щоб фольга розташувалася між паперовими колами. Нитка з обох сторін необхідно закріпити.
 • В процесі промовляти магічні слова: «З’єдную наші життя на духовному і тілесному рівні. Поєдную наші серця і думки ».

Амулет необхідно заховати від сторонніх очей. Такий змова допоможе зберегти відносини з одруженим чоловіком.

Відео: Утримати чоловіка перевіреним способом

Джерело: https://heaclub.ru/kak-uderzhat-zhenatogo-muzhchinu-lyubovnika-sovety-psihologa-zagovor

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *