Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Зміст приховати

Чоловік, народжений під сузір’ям Ваги, легко зачаровує будь-який знак зодіаку. Дружнє спілкування і тонкий флірт з ним підвищують самооцінку і дають відчуття взаєморозуміння. Такі відносини можуть тривати дуже довго і давати надію на щось більш серйозне.

На ділі ж жити з жінкою і запропонувати руку і серце чоловік-Терези вирішить, лише по-справжньому полюбив. Астрологи кажуть, які якості необхідні, щоб заповнити собою всю його широку душу, а також про те, яка сумісність чоловіка Терези з жінками різних знаків зодіаку.

Які жінки йому подобаються

Чоловік, який перебуває під впливом Терезів, добре уявляє, які жінки йому подобаються: характеристика буде описувати зовнішність і характер. Типаж може бути будь-яким, зростання і комплекція теж. Представник цього знака цінує:

 • жіночність;
 • наявність стилю;
 • поступливість;
 • педантичність.

Дівчина повинна в будь-якій ситуації і обстановці виглядати естетично. Тому головними будуть вміння стежити за собою і знання правил етикету.

Природне почуття такту буде вкрай корисним в налагодженні контакту з чоловіком-Терезами. Представники цього знака не виносять вульгарності, фальші і нав’язливості.

Всю свою сексуальність і розкутість дівчина повинна розкривати лише наодинці з ним і у відповідь на його ініціативу. Партнерка для нього повинна стати одночасно незамінною і практично непомітною.

Ваги у відносинах шукають спорідненість душі, спільність інтересів і життєвої позиції. Міцним буде союз з тією, яка здатна забезпечити домашній затишок, підтримати у важкий час і активно висловити захоплення його успіхам.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Чоловік-Терези легко зачарує дівчину будь-якого знака зодіаку

Ваги в стосунках з жінкою, народженої під тим же знаком

На думку астрологів, сумісність в коханні чоловіки і жінки, що належать до знаку Терезів, забезпечує:

 • дипломатичність;
 • щирість;
 • творчий підхід.

Ці партнери проявлять турботу, будуть радіти успіхам і підтримувати у важкі хвилини.

Сумісність дівчата і чоловіки, народжених в місяць Терезів, гарантує їм вдалий культурне дозвілля: вони цінують мистецтво і добре в ньому розбираються. Ложкою дьогтю могла б стати сексуальна сторона відносин через схильність знака чекати ініціативи від партнера. Але для чоловіка і жінки цього знака сумісність темпераментів і пріоритети відсуває все тілесне на дальній план.

Зодіак Терези – це прагнення до гармонії, поширюється воно і на шлюб. Тому для пари Терезів гороскоп обіцяє сімейне життя, наповнену взаємною повагою, ніжністю та вірністю.

Жінка і чоловік знаку Терези намагаються бути вище всіх побутових і матеріальних питань, така одностайність забезпечує сумісність. Але для безхмарно щасливого життя в реаліях навколишнього світу прагматичності і планування такій парі буде сильно не вистачати.

Любов, ліжко, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

 • Лев;
 • Водолій;
 • Овен;
 • Близнюки.

Найменша сумісність чоловіка, народженого в місяць Терезів, з іншими знаками зодіаку, які не вміють налагоджувати побут і реалізовувати свої плани:

Скорпіон

На перший погляд, сумісність Терезів з жінками, що знаходяться під впливом Скорпіона, видається сумнівною. Занадто різняться їх темпераменти і розуміння любові.

Запальний, пристрасний, розкутий і авторитарний Скорпіон може просто спопелити все романтичні пориви партнера. Шанс просунутися далі симпатії і флірту є, тільки якщо її бурхлива енергія знаходить вихід в кар’єрі або хобі.

Сумісність чоловіка, народженого в місяць Терезів, з жінкою знака Скорпіон в любові і шлюбі може бути досягнута кропіткою роботою обох над собою і відносинами:

 • йому потрібно буде подолати свою манірність;
 • він повинен розкріпачитися;
 • їй слід навчитися делікатно висловити свою точку зору.

Стрілець

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

У ліжку пристрасність жінки, яка перебуває під впливом Стрільця, прекрасно доповнить ніжність Терезів. Пута Гіменея зі Стрільцем можуть стати для чоловіка знака Терезів компенсацією її навіженої і гарантією хоча б якусь стабільність. Він консервативний в цьому питанні і відчуває потребу закріпити душевні пориви печатками.

Телець

З точки зору астрології, сумісність у Терезів за жінками, народженими під сузір’ям Тельця, чудова. Він відповідає за духовну сторону планети-покровительки Венери:

 • компліменти;
 • захоплююче дозвілля;
 • моральна підтримка.

А вона – тілесну і матеріальну:

 • секс;
 • планування;
 • розподіл і поповнення бюджету.

Але коли перший запал романтики і залицянь згасне, почнуться труднощі. Жінці-Тельцю буде не діставати конкретики і прогресу в відносинах.

Вона ж занадто недбало ставиться до значимих для чоловіка-Терезів формальностям: реєстрації шлюбу і її пишного святкування, візитам до батьків на вечері, спільним фотосесій.

Є висока ймовірність, що до РАГСу вони так і не дійдуть або незабаром розлучаться.

Лев

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

У сексі вони гармонійно доповнять один одного. Ваги і Лев не будуть надто поспішати зв’язати себе узами Гіменея. Але після відразу будуть стурбовані облаштуванням побуту і продовженням роду. Шлюб буде міцним і щасливим.

Близнюки

Сумісність Терезів з жінкою знака Близнюки вкрай висока. Правда, з боку цей союз без пристрасті і ревнощів більше нагадує нерозлучних друзів. Зате їх обох все влаштовує:

 • насолоду єдністю поглядів практично у всіх питаннях;
 • якесь надприродне взаєморозуміння;
 • бажання годинами розмовляти на будь-які теми.

Пара буде довго насолоджуватися душевної близькістю, не поспішаючи переходити до тілесної. Просто обидва мають помірний темперамент і будуть занадто захоплені розмовами і романтикою.

Сумісність чоловіка знаку Терези і дівчата, народженої під впливом Близнюків, в сексі відмінна. Зазнавши усі сторони взаємин, партнери за спільним рішенням розпишуться. Сімейне життя буде гармонійною і насиченою розвагами.

Водолій

Сумісність чоловіка, народженого в місяць Терезів, з Водолієм чудова. Вона подарує йому натхнення і мотивацію до нових висот у кар’єрі. Хлопець-Терези:

Жінка-Водолій відповість ніжністю і повагою. Якщо він занудьгує, вона завжди знайде тему, яка його захопить. У сексі вони будуть поступово і не дуже рішуче дізнаватися переваги партнерів, наближаючись до ідеалу.

Відносини будуть розвиватися неспішно, зате можуть перерости в міцний сімейний союз. Господарські і батьківські обов’язки обидва будуть виконувати не ідеально, зате спільно, чи не грузнучи в рутині.

риби

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Ваги і Риби добре сумісні:

 • в питаннях фінансів;
 • пристрої домашнього вжитку;
 • пристрастях в їжі.

Обидва досить аскетичні, ніж компенсують невміння планувати побут. Жінка-Риби завжди підтримають прагнення Терезів займатися тим, що радує. Він зуміє порадувати партнерку без запаморочливих витрат.

Але при невдалому збігу обставин, корабель сімейного життя цієї пари може легко розбитися на рифах життєвих негараздів. Часто такі відносини рятує допомогу вірних друзів або дбайливих родичів.

Овен

Сумісність Терезів з жінками вогненних знаків, наприклад з Овнами, базується на взаємодоповнення. Він – творець, в найкращому прояві, надихає свою улюблену трепетним ставленням і послужливість. Вона проявляє активність і ініціативу, не пригнічуючи і не ображаючи партнера.

Чоловік, народжених в місяць Терезів, жінка знаку Овен мають одну з найкращих сумісності в ліжку. Вона навіть зможе делікатно спонукати консервативного партнера на сексуальні експерименти. Одружившись, обидва зможуть стати краще. Жінка-Овен навчитися бачити компроміси під впливом дипломатичного чоловіка.

Чоловік-Терези поруч з експресивною і цілеспрямованої дружиною-Овном стане краще розуміти власні бажання і навчиться продумувати план дій.

рак

Ваги з Раком добре сумісні в любові, але не в сімейному житті:

 • як чоловік, так і його партнерка прагнуть до піднесеним відносин;
 • закохавшись, будуть ідеалізувати партнера;
 • спробують перекласти один на одного реалізацію їхніх спільних планів;
 • не впораються з облаштуванням будинку.

Зблизившись на грунті загальних мрій про щасливе життя, ці два знаки не зможуть їх втілити. З згасанням палкої пристрасті велика ймовірність розлучення, особливо якщо він зустріне більш ініціативну дівчину. Терезам потрібна партнерка, здатна підказати які кроки дозволять втілити в реальність його сподівання.

Рішення про вступ в шлюб і народження дітей така пара може прийняти за наполяганням батьків або сімейних друзів. Їм бракує автономності та добре підійде патріархальний уклад з спільним побутом кількох поколінь.

Козеріг

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

 • прогулянки;
 • романтичні побачення;
 • сюрпризи;
 • флірт.

А гармонія в сексі буде на такому рівні ніжності і розмірності, що впору їх інтимне життя вписувати в жіночий роман. Обидва не поспішають селитися разом і оформляти стосунки. Настільки, що цукерково-букетний період може затягнутися на роки.

Дівчина знака Козеріг відмінний стратег в будь-якій сфері, а чоловік, який належить до сузір’я Терезів, надає її планам витонченість, що забезпечує союзу сумісність для шлюбу. Тому, задокументувавши свої наміри, молодята продовжать насолоджуватися один одним. Часто союз виявляється настільки самодостатній, що діти в сім’ї не з’являються.

Діва

Жінка-діва зацікавить чоловіка-Терези своєю уявною недоступністю, холодністю і старанністю. Він розташує її до себе, проявивши ініціативу, оточивши увагою і турботою.

Відчувши себе центром його всесвіту, вона наповнить відносини ніжністю, сентиментальністю. Діва для улюбленого стане ідеальною супутницею життя і господинею в домі.

Обидва цінують інститут шлюбу і переконавшись в своїх почуттях, оформлять стосунки.

В інтимній сфері чоловік-Терези досить легко підлаштовується під смаки партнерки. Для досягнення гармонії потрібно делікатно донести їх улюбленому. Хорошим варіантом буде спільний перегляд еротики.

висновок

 1. Ввічливість чоловіки-Терезів дозволяє йому заручитися підтримкою практично будь-якого знака зодіаку. Приємне дружнє спілкування переросте в романтичні відносини, якщо дівчина досить стримана в прояві сексуальності, ерудована і щира.
 2. Терезам захочеться жити разом з партнеркою, яка розділить його богемне байдужість до побутових питань або зможе взяти їх рішення на себе.
 3. Запорукою міцного шлюбу з чоловіком-Терезами стане вміння жінки мислити стратегічно. Необхідно тактовно з’ясувати його плани і переваги, співвіднести з власними і розробити план реалізації.

Джерело: https://bvk.news/ot/sov/muzhchiny-vesy-s-zhenshhinami.html

Яких жінок люблять чоловіки-Терези?

Які жінки подобаються чоловікам Терезам – особливості і думки

Галантні і ввічливі від природи чоловіки, народжені восени, здатні підкорити серце найнеприступнішою красуні. Це справжні лицарі, готові кинутися на захист дівчини, що потрапила в біду.

Читайте також:   Як спокусити чоловіка: етапи зваби, чого робити не слід

Чоловіки-Терези володіють природним магнетизмом, який притягує погляди практично всіх жінок до них. Привернути увагу представника Повітря легко, але для того щоб утримати його поруч, треба потрудитися.

Повторити ідеальний образ, створений уявою Терезів, іноді буває неможливо.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Особливості характеру представника Повітря

Чоловіки, народжені під сузір’ям Терезів, відрізняються м’яким і доброю вдачею, що і привертає до них жінок. Привабливий і привабливий представник Повітря постійно знаходиться в оточенні друзів і дам. Його будинок рідко буває порожнім, тому пошуком супутниці він займається відповідально і серйозно.

Це вірний і надійний друг, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину. Відданість дружбу і кохання закладена в Терезах з народження – вони знають, як важко залишатися без підтримки в біді. Вони не витрачають слова даремно, а просто допомагають друзям і близьким. Це відданий друг, плече якого завжди буде поруч в скрутну хвилину.

Чоловік-Терези не будує довгострокових планів. Його кредо – жити тут і зараз. Будувати план на майбутнє для них – марна трата часу. За цей час може статися багато, тому не варто займатися марнуванням часу. Але ніс Ваги тримають за вітром, щоб не пропустити сприятливий момент для змін.

Представники цього знака зодіаку не люблять проявляти ініціативу в любовних справах, а вважає за краще зайняти позицію спостерігача. Ідеальний образ давно створений і займає затишне місце в серці, що дає можливість зробити єдиний вибір в хороводі прихильниць.

Ваги закоренілі романтики і мрійники, але в той же час вони ідеалісти. До своєї обраниці вони досить вимогливі, але не серйозні. Вони діляться всіма своїми переживаннями і сумнівами, а також ніколи не будуть приховувати своїх справжніх почуттів. Дівчина завжди буде знати, що відбувається всередині у коханого чоловіка і про що він думає. Це значно полегшує спілкування.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Відомий російський актор театру і кіно С. Безруков не втомлюється всім говорити про те, що: «Жінка може відчувати себе жінкою, тільки коли вона любить. І улюблена ».

Сам він ніколи не зробить перший крок до укладення шлюбу, але не буде перешкоджати таким бажанням своєї супутниці. Головне для нього – це щастя і благополуччя коханої дівчини. Тут для нього важливо, щоб були співзвучні їх думки про сім’ю і наявність ідеальних якостей в жінці.

Що цікавить в жінках чоловіків-Терезів?

Знайти шлях до його серця досить просто, але також легко втратити і прихильність. Не варто розслаблятися при перших вдалих кроків. Закохується він швидко, але одне необережне слово і дія може відштовхнути його назавжди.

Для Терезів важливо все – зовнішній вигляд, навички у веденні господарства, кулінарні здібності, характер і безліч інших достоїнств.

Тут потрібно уважно і критично оцінити свої переваги перед суперницями і вигідно піднести їх своєму обранцеві.

Зовнішня привабливість повинна перебувати в гармонії з внутрішнім світом, що створює неповторний і привабливий образ в його очах. Чоловіки, що знаходяться під впливом Повітря, залежні від друзів і рідних.

Їх оцінка для них дуже важлива, тому супутниця повинна подобатися не тільки йому, але і його близького оточення.

Він повинен кожен переконуватися в правильності свого вибору, що він і буде демонструвати друзям і рідним щодня.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Зацікавити чоловіка-Терези можна наступними якостями:

 • Жінка повинна вміти самостійно приймати рішення, не чекаючи свого обранця. Представники цього знака зодіаку досить повільні в таких питаннях, тому чекають першого кроку від своєї супутниці. Але робити це потрібно м’яко і ненав’язливо, щоб не образити його чоловічу гідність. Піднести це можна як ради або у вигляді підбадьорення, що тільки доведе його правильний вибір, зроблений колись давно.
 • При прийнятті рішення про спільне життя з Терезами варто відмовитися від словесних розборок і скандалів. З ними краще погоджуватися, а не сперечатися. Це знак, який категорично не сприймає брутальності і крику. Все повинно вирішуватися спокійно і світом – за це він буде дарувати свою любов і вдячність.
 • Для нього потрібна стримана і спокійна супутниця, яка здатна адекватно і врівноважено сприймати всі життєві перипетії. Чоловіки-Терези відрізняються підвищеною емоційністю, що заважає приймати необхідні рішення в відповідальний для них момент. Здатність жінки контролювати власні емоції буде явною перевагою в боротьбі за його серце.
 • Його потрібно приймати і любити таким, яким він є. Не варто робити акцент на його хиби слабкостях, особливо в моменти сварок. Це відштовхне його від вас і стане причиною розриву. Ваги гостро реагують на звинувачення в свою адресу, що ранить їх до глибини душі.
 • Думка близького оточення для Терезів означає багато, тому варто справити позитивне враження на друзів і родичів. Кохана людина є душею компанії, що хоче бачити і в своїй супутниці. Тут потрібно проявити фантазію і всю свою чарівність, щоб заручитися підтримкою близьких обранця.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Чого не можна робити, завойовуючи серце повітряного знака зодіаку?

Підкорити Терезів досить легко, але підштовхнути його до серйозних стосунків доведеться потрудитися. Відштовхнути його досить просто, тому потрібно бути уважною і обережною. Є кілька моментів, які багато значать для нього і нададуть певну вагу в ухваленні важливого рішення.

Представників Повітря не можна контролювати і намагатися їм керувати – це призведе до розриву. Переробити його за своїми уподобаннями і бажанням не вийде, але зате допоможе відштовхнути його від себе. Особиста свобода і власні цінності значать багато для нього, тому не варто зазіхати на цю сферу. Не можна вказувати йому, що робити в даний момент і з ким спілкуватися. Це абсолютно неприйнятно.

«Кіно і друзі для мене на першому місці, а сім’я – на другому. Тетяна прийняла цей хрест тому, що за цим, як видно, стоїть щось більше. Я не можу допустити, щоб мною хтось володів, як тільки я відчуваю натягнутий поводок, я його рву », – говорить Н. Михалков про відносини з жінками.

Інтим для Терезів є не менш важливим, тому потрібно ставитися до цього серйозно. Тут потрібна розкутість і готовність до експериментів. Якщо в цьому у жінок мало досвіду, не варто цього соромитися, а треба чесно зізнатися партнеру. Він оцінить це по достоїнству і докладе максимум зусиль для того, щоб розбудити чуттєвість у своїй партнерці.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Чоловік-Терези відрізняються веселим і доброю вдачею, що буде відображатися на відносинах. Правильно побудоване спілкування і поведінку подарує масу приємних моментів і море любові з боку партнера. Потрібно тільки показати готовність прийняти його таким, яким він є з усіма недоліками і він докладе максимум зусиль для того, щоб жінці поряд з ним було приємно і комфортно.

Поділіться з друзями і оціните цю статтю:   ( 3

Джерело: https://www.colady.ru/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam-vesam-osobennosti-i-mneniya.html

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаютьсяЧоловікові, народженому під знаком Терези, подобаються жінки, які вміють приймати рішення, брати на себе відповідальність за двох. Він часто сумнівається у власних силах, через що оточуючим не вдається розгледіти його природну мудрість і здатність давати слушні поради. Якщо у дівчини немає сміливості завести відносини, вони можуть так ніколи і не розпочатися. Завдяки зовнішньої привабливості у чоловіка багато знайомих жінок, тому нестачі в прихильниць у нього зазвичай не буває.

Ключові характеристики чоловіків-Терезів

Аналізуючи характеристику хлопців-Терезів, можна помітити властиву їм у всьому подвійність. Юнак з раннього віку показує мудрість, спокій і розважливість, але може несподівано зробити дурість зопалу.

безперечні достоїнства

Серед плюсів знака зазначаються:

 • цілеспрямованість – чоловік досягає поставлених цілей;
 • вміння аналізувати – представники знака зодіаку перед прийняттям рішення думають, наскільки воно раціонально;
 • справедливість – завдяки схильності до аналізу Ваги визначають, хто винен, а хто правий;
 • стриманість – молоді люди не висловлюються категорично, не вживають різких або лайливих виразів;
 • відповідальність, пунктуальність – хлопець розуміє цінність ресурсів, тому витрачати даремно час або сили інших не буде.

Слабкі сторони

З мінусів характеру Терезів можна назвати:

 • мінливість у всьому – двоїста натура не дає спокою, тому чоловік схильний до перепадів настрою, зміни точки зору;
 • егоцентризм – через невпевненість в собі представники знака навмисно показують свою гордість, що поступово входить в звичку;
 • схильність до критики – в першу чергу молода людина займається засудженням себе, а й оточуючих не соромиться виявляти невдоволення, давати поради, про які його не просили;
 • залежність від думки більшості – бажання подобатися всім спонукає прислухатися до людей, які можуть помилятися.

Що приваблює їх у жінках

Терезам дуже подобаються жінки, які поєднують в собі всі можливі переваги. Через постійні сумнівів у виборі кохана повинна володіти ідеальною зовнішністю, поступливим характером і високим інтелектом.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

У зовнішньому вигляді

Багато представників знаку роблять вибір послідовно, тому перше враження у них складається на етапі оцінки зовнішньої краси. Образ дівчини не повинен бути зухвалим, відвертим або яскравим, тому вибирати для першої зустрічі святковий макіяж не можна. Краще підкресліть природні переваги: ​​додайте губам блиску, виділіть брови і очі, зробіть гарну укладку.

Переваг з приводу кольору волосся або очей у чоловіка немає, але він обов’язково оцінить фігуру. Зайва вага, погана шкіра, брудне волосся відштовхнуть, адже дівчина повинна випромінювати жіночність. Також не спокусить одяг, яка виглядає старої, поношеного, вицвілій. Хлопець схильний до ідеалізації, тому варто оновити гардероб, викинувши всі речі, які постаріли, не йдуть, малі чи великі.

Читайте також:   Як привернути увагу чоловіка: прості і секретні методи

Особливу увагу при знайомстві і побаченнях приділіть взуття. Чоловік вміє аналізувати, а за зовнішніми характеристиками зрозуміти призначення кожної пари нескладно.

Не вибирайте босоніжки на незручній шпильці – хлопець розцінить це як позерство. Але і спортивне взуття, що є атрибутом для активних занять, варто приберегти для залу.

Ідеальні будуть зручні туфлі, в яких жінка виглядає стриманою і ніжною.

ЧИТАТИ Чоловік-Близнюки в ліжку: як розпалити почуття і бажання

У спілкуванні

Чоловікам з усіх кандидатур подобаються дівчата, які мають стриманістю і спокоєм. Порівняння потрібно, щоб визначити, чи підходить жінка на роль дружини.

Так як молода людина не схильний до конфліктів, він намагається їх уникати, виступаючи в ролі експерта, такого ж ставлення він чекає від дружини.

Також сюди можна додати залежність від думки оточуючих, тому часом для укладення шлюбу з представником знака потрібно подружитися з його друзями.

Дівчина, яка в майбутньому стане дружиною або коханою хлопця, вже з першої зустрічі повинна проявити ерудованість. Багатозначні погляди або дурне хихикання не виробляють враження на чоловіка.

Йому важливо почути і зрозуміти зі сказаного, що обраниця має гострий розум, стриманістю в висловлюваннях, здатна навчитися новому і хоче цього.

Через мінливості настрою Терези постійно шукають нові теми для вивчення, а відповідальність і цілеспрямованість не дають кинути справу, не закінчивши його.

Важливо, щоб дівчина мала достатніми знаннями в обговорюваній темі, інакше молода людина зробить висновок про несерйозне ставлення до нього і його словам.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

У поведінці

Терезам, подобаються красиві жінки, які вміють робити гарне враження на оточуючих. При цьому важливо, щоб у дівчини була чітка позиція, впевненість в собі і діях щодо обраного юнаки.

Молода людина цього знаку одночасно нерішучий і схильний до збереження свободи до останнього, як і інші знаки повітряної стихії. Домогтися пропозиції почати відносини від нього складно, але і тиснути не варто.

Важливо знайти в цьому баланс, коли обидва представники пари почувають себе комфортно.

Варто відзначити, що якщо питання про заміжжя принциповий, юнак-Терези готовий на поступки, коли дівчина дорога, але шантажувати його все одно не варто.

Ще одна обов’язкова якість обраниці – поступливість. Дівчина повинна вміти утримувати будинок, вести бюджет сім’ї, готувати. Незважаючи на мінливі погляди на світ, шлюб в поданні Терезів повинен бути патріархальний.

В інтимному житті

Ваги досить велелюбні і активні в плані інтиму. Нерідко до шлюбу вони підходять із значною кількістю романів і партнерок за спиною. Вони не засудять за швидке згоду на секс, але після не зможуть розглядати дівчину як претендентку на роль дружини. Хлопцям дуже подобаються дівчата, які віддають перевагу пристрасний секс – стриманість в поведінці не повинна впливати на відносини в ліжку.

Чоловік готовий експериментувати, але для цього потрібно домогтися його довіри і сильної симпатії. Терези віддають перевагу тактильний контакт, довгу прелюдію і повну самовіддачу. Молода людина швидше зробить спробу налаштування на потрібний настрій або відмовиться від сексу зовсім, ніж проведе ніч з жінкою, яка думає про роботу, проблеми.

З чим вони не готові миритися в стосунках

Терезам цікаві різні за характером і зовнішнім даним жінки, але представники повітряної стихії не сприймають таких якостей в обраниці:

 1. Прагнення обмежити свободу. Незважаючи на достатню спокій, ця тема викликає агресію. Чоловікам неприємна одна лише думка про обмеження, тому утримайтеся від подібного.
 2. Відмова від інтиму або неготовність до експериментів. Хлопець-Терези любить секс, йому подобається приносити задоволення партнерці. Спробувати нові елементи він погоджується лише з перевіреною коханої, зв’язок з якою міцна, тому відмова від ідеї викликає подив.

До решти рис характеру Ваги ставляться спокійно, готові зрозуміти і прийняти.

Завоювати серце Терезів – трудомістка і довга завдання, до вирішення якої потрібно підготуватися. Однак не менш важливо залишатися собою, так як проникливість повітряного хлопця підкаже, що дівчина обманює і прикидається.

Джерело: https://love-is.org/vesy-muzhchina-harakteristika-kakie-zhenshhiny-emu-nravyatsya/

Які жінки подобаються чоловікам Терезам?

Покровителька Терезів – планета Венера щедро обдарувала Чоловіків-Терези, особливою індивідуальністю, чарівністю, чуттєвістю і магнетизмом, полонить серця багатьох жінок.

Це найбільший романтик серед інших астрологічних знаків. Він галантний, ввічливий і має привабливу зовнішність.

Не дивно, що багато представниць прекрасної статі замислюються над тим, які жінки подобаються Чоловікові-Терези?

Незважаючи на те, що Чоловік-Терези – натура двоїста, суперечлива і непередбачувана, підкорити його не так вже й складно. Головне відповідати його уявленням про те, якою має бути його друга половинка.

Адже, він уже кілька разів зважив подібно шальок терезів, всі плюси і мінуси в образі своєї ідеальної супутниці, починаючи з її зовнішності, закінчуючи рисами характеру і поведінкою.

Орієнтуючись на свій вигаданий ідеал, Чоловік-Терези намагається знайти таку жінку в реальному житті.

Тому, як ви вже зрозуміли, для того щоб підкорити такого обранця, потрібно не тільки зовні відповідати смаковим уподобанням Чоловіки-Терези, а й вести себе певним чином.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Яким жінкам Чоловіки-Терези віддають перевагу?

Отже, давайте розберемося, якою має бути жінка, щоб сподобатися Чоловікові-Терези.

 • Перше, на що звертає увагу чоловік такого типу – це зовнішній вигляд дівчини. Вона повинна бути ідеальна у всьому: зачіска, стиль одягу, манери. Найбільше він цінує зовнішні дані своєї супутниці. Його, без сумніву, зацікавить дівчина в плаття романтичного стилю з акуратним макіяжем і тонким ароматом парфумів.
 • Такий чоловік великодушний і любить приймати гостей. Тому, його жінка повинна бути на додачу до ідеальної зовнішності ще і господарської.
 • Оскільки однією зі слабких сторін в характері Чоловіки-Терези є нерішучість і сумніви у всьому, йому складно зробити перший крок, щоб познайомиться з дівчиною, а вже тим більше зізнатися їй у своїх почуттях. Його починають мучити сумніви, а раптом вона відмовить. Тому жінці рекомендується проявити першої ініціативу для знайомства з кавалером, а не приховувати свою зацікавленість в ньому.
 • Чоловікові-Терези потрібна надійна супутниця, яка у важкій ситуації здатна підтримати і підбадьорити його, а також дати слушну пораду. Як правило, такі чоловіки дотримуються рівності у відносинах.
 • Він вміє пристосовуватися до будь-якої ситуації і може змиритися з будь-яким суспільством, проте не зможе ужитися з нервовою і агресивною дівчиною. Йому як повітря важлива гармонія у всьому, тим більше і в стосунках з коханою. Сварки, що супроводжуються криками, гнівом і докорами діють на нього руйнівно. Тому, що б привернути Чоловіка-Терези і прожити з ним не один рік, дівчині потрібно бути терпимими до його частих перепадів настрою. Такі риси характеру як врівноваженість, м’якість і спокій цей чоловік оцінить по достоїнству.
 • Для душевної рівноваги чоловікові цього типу важливо, щоб з ним у всьому погоджувалися. Тому жінка повинна постаратися йому не суперечити. Наприклад, не обов’язково говорити прямо про своє ставлення до ситуації, з якої ви не згодні. Будьте хитріше, частіше погоджуйтеся з ним. Повірте, це краще, ніж ви скажіть йому все, що думаєте насправді. Адже в такому випадку, і ваші нерви будуть ціліше, і він залишиться задоволеним. Якщо ж навпаки, ви почнете прямолінійно висловлювати своє невдоволення, є ймовірність наштовхнутися на його черговий перепад настрою, нерозуміння, що в результаті призведе до сварки.
 • Не критикуйте Чоловіка-Терези. Жоден інший знак Зодіаку не потребує похвали так, як Терези. Причому будь-яка критика для нього подібна трагедії. Однак не варто думати, що це чергова зміна настрою. Він здатний довго внутрішньо переживати і обмірковувати причину своїх недоліків.
 • Ще один плюс в вашу скарбничку, якщо ви сподобалися його друзям і близьким. Для такого чоловіка багато значить, схвалили його вибір.
 • Для того щоб підкорити Чоловіка-Терези в інтимній сфері, його уяву потрібно стимулювати красивим нижньою білизною, вести себе ніжно і делікатно. У відповідь, він оточить улюблену увагою і ласкою.

Ваги-чоловік: опис знака і жінок, які йому подобаються

Що не подобається Чоловікові-Терези в жінках?

 1. Неохайність, відсутність смаку;
 2. Зухвалий макіяж і стиль одягу;
 3. Агресивність, різкість, грубість, критика;
 4. Відсутність привабливості, таємничості;
 5. Скутість в інтимних відносинах;
 6. Використання в мовленні мату;
 7. Схильність до постійного контролю.

Сподобається Чоловікові-Терези це лише частина успіху. Утримати його набагато складніше, насправді – це ціле мистецтво. Для цього жінці слід бути більш м’якою і ввічливою по відношенню до нього, не критикувати його через дрібниці, а більше захоплюватися ним.

На нього не можна тиснути, вимагаючи виконати будь-яке зобов’язання. Позитивного результату можна досягти тільки при м’якому підході, проявляючи до нього турботу і ніжність. Він потребує постійної уваги з боку своєї супутниці.

Спільні подорожі, відпочинок, посиденьки з родичами – кращий спосіб зблизитися з Чоловіком-Терези.

( 6

Джерело: http://woman-club.su/astrologiya/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam-vesam

Які жінки подобаються Чоловікам-Терезам ⚖️

Чоловіки, народжені з 24 вересня по 22 жовтня, вміють розтопити лід у серці кожної дівчини. Вони галантні кавалери і справжні лицарі. Яким же чином сподобається чоловікам Терезам?

Представники даного знака зодіаку володіють природним магнетизмом, вони з легкістю зачаровують жінок. Якщо ви володієте деякими якостями, які важливі для Терезів, то ви з легкістю захопить чоловіка за собою.

Представники сильної статі, народжені під знаком Терезів, можуть закохуватися в жінок з першого погляду. Ви повинні не тільки володіти багатим внутрішнім світом, але також важлива і ваша зовнішня привабливість.

Читайте також:   Подарунок чоловікові: ідеї на будь-який вік і для різних випадків

Терези люблять хвалитися своїми дівчатами, тому вам необхідно мати навички доброї господині, щоб перед родичами і друзями не впасти в бруд обличчям.

Однак, для Терезів важливі і такі особистісні якості:

Здатність приймати рішення

Ваги приймати рішення можуть дуже тривалий час, кожен раз продумуючи все спочатку. Йому необхідна дівчина, здатна не тільки дати пораду, але і прийняти за нього рішення. При цьому важливо, не картати чоловіка за це, а просто бути завжди на підхваті.

послух

Чоловіки ваги терпіти не можуть скандалів і розборок. Не варто з ним припирати через дрібниці і постійно пиляти. Ідеальним варіантом буде погодитися з його рішенням і вчинити так, як він запропонував. Він це оцінить і у вас з’являться всі шанси стати ідеальною супутницею для нього.

Чоловік і жінка. Джерело: Інтернет Спокій

Врівноважене і спокійна поведінка – запорука успіху у відносинах з Терезами. Не варто бурхливо показувати свої емоції і почуття. Маючи хороший контроль над собою вам легше буде дістати чоловіка.

Цінуйте чоловіка разом з його недоліками

Критика не подобається будь-якому чоловіку. Це стосується як характеру, так і вчинків. Чоловіки починають розчаровуватися в собі, постійно думати про висловлену негативі в їх сторону і ображатися. Саме тому під час сварок стримуйте себе, рідше критикуйте і не ображайте.

комунікабельність

Якщо вам хочеться сподобається чоловікові зі знаком зодіаку Терези, вам варто сподобається його друзям і родичам, думка яких грає велике значення. Схвалення друзів допоможе чоловікові розслабитися і не сумніватися в своєму виборі. Будьте душею компанії і вас все вийде!

Що не подобається Терезам в жінках

контроль

Навіть не думайте контролювати чоловіка або намагатися керувати ним. Головна цінність Терезів – свобода. Якщо ви будете обмежувати його в будь-якої активної діяльності, спілкуванні, або в роботі, то дуже легко опинитеся на самоті.

Інтимні стосунки

Терези люблять розкутих жінок, які не бояться експериментів. Не варто обмежувати свою чуттєвість і бажання. Холодна жінка в ліжку не потрібна Терезам.

Підведемо підсумки

Представники сильної статі під знаком Терези мають велику популярність серед жінок. З ними можна створити гармонійну пару, але варто терпіти його недоліки. Ставтеся до життя простіше і тоді з вами буде по істині люблячий і уважний чоловік.

Ставте лайк! Підписуйтесь на канал «Свадьбаба» і вас чекає ще більше найсвіжіших і цікавих статей

Вам також буде цікаво: Вірменин і російська дівчина: до чого приведуть відносини? Що для чоловіків у відносинах важливіше ліжку Як визначити, що чоловік НЕ одружується на тобі

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5b17e5100422b4bb4387d30f/5cbc2171cf4d5500b3364fe0

Ваги-чоловік: характеристика знака, які жінки йому подобаються і як його залучити

Венера, покровительствующая Терезам, наділяє своїх підопічних привабливістю. Приємні риси обличчя іноді можуть доповнюватися чарівними ямочками на щоках або підборідді.

Навіть негативні емоції не здатні зіпсувати зовнішність цього чоловіка, якого можна назвати красенем, причому в його красі є щось жіноче, але він не схожий на тургеневскую панночку.

Швидше, це буде якийсь невловимий натяк на протилежну стать – м’якість рухів, плавні обриси фігури, загадковість усмішки.

Здається, в фігурі цього чоловіка немає прямих ліній, він весь складається з вигинів. Але не варто купуватися на шарм чоловіки-Терезів, вважаючи, що всередині він такий же м’який, піддатливий, приємний, милий.

характер

 • Так, Ваги-чоловіки приємні, милі, податливі, миролюбні, гарно уживаються, але наполовину, і трапляється це, коли їх внутрішній балансир урівноважений, все йде так, як хочеться, ніщо не вибиває з колії.
 • Символ цього знаку – дві чаші , що вимагають постійного урівноваження.
 • Цей балансир у Терезів постійно всередині, а обидві чаші, надіті на внутрішній стрижень, постійно намагаються зміститися в якусь сторону.

Якщо стрижень міцний, рівновага досягається легко.

Якщо ж він сам не проти нахилитися, то вирівнювання відбувається довго, болісно, ​​часом безуспішно.

Такий внутрішньої опорою-стрижнем можуть стати чіткі переконання. Тоді це буде орієнтир, центр, до якого ці чаші прагнуть, на якому вони міцно тримаються.

Пошук такої опори повинен стати головним завданням Терезів. Коли він буде знайдений, гармонія, спокій будуть всередині і навколо них, тому що пошук рівноваги – це те, до чого Ваги прагнуть все життя .

 1. Тільки досягнувши внутрішньої рівноваги, такий чоловік почне займатися справами оточуючих, а до того часу він ні на що не здатний.
 2. Внутрішній баланс робить його енергійним , спонукає торсати всіх на подвиги, робити за день стільки, скільки інші встигають тільки за тиждень, але якщо всередині щось збивається, то наступають апатія, відстороненість, можуть виникати скарги на життя, ниття або сварки на порожньому місці .
 3. Він може впасти в меланхолію і годинами сидіти, ні на що не реагуючи, або схопитися і мовчки вимкнути музику, яку слухають рідні – такий собі вчинок на межі хамства.
 4. Два полюса цього чоловіка настільки протилежні, що людина, що побачив його в одному з станів, ні за що не повірить, що буває інше, що в одному індивіді уживаються щире веселощі і сумна меланхолія , запальна енергія і всепоглинаюча лінощі, сила і слабкість.

Ось такими характеристиками володіють чоловіки-Терези. Про те, які жінки йому подобаються, як привернути його увагу, що подобається йому в дівчині, читайте нижче.

Кар’єра

 • Чоловік-Терези інстинктивно розуміє цінність душевного комфорту, фізичного спокою, тому, наскільки б енергійно він себе не вів, він не діє на межі сил.
 • Фізична праця він не шанує , найчастіше діє в сфері мистецтв або інтелектуальної.
 • Чоловік-Терези схильний довго вагатися перед тим, як зробить свій вибір, але якщо він володіє достатнім багажем твердих переконань, його вибір завжди правильний, тому він може стати хорошим юристом .
 • Спираючись на букву закону, вміючи правильно, переконливо говорити, будучи приємним зовні і ввічливим внутрішньо, він швидко обзаведеться колом клієнтів.
 • Рухатися кар’єрними сходами йому допомагають вибірковість в контактах, здатність зав’язувати потрібні знайомства, вміння обходити гострі кути, згладжувати протиріччя.

Шлях до життєвого успіху Терезам забезпечує вроджена дипломатичність, уміння знаходити компроміси, досягати консенсусів. Друга область, де Ваги можуть проявити себе – дипломатична кар’єра .

 1. Вони йдуть на поступки, вміють погоджуватися, не афішуючи мети, до якої рухаються, і всім підтакувати, нікому нічого не обіцяючи.
 2. У конфліктних ситуаціях вони пропонують такі туманні поступки, що партнери, нічого не отримавши, вважають конфлікт виграним.
 3. Домогтися визнання чоловік-Терези здатний також в сфері моди , кравецької ремесла і професіях, пов’язаних з мистецтвом або прикрашення.
 4. Цьому сприяє вишуканість рухів і мови, вміння творити самостійно, витончено наслідувати.

Уподобання в любові

Астрологи жартують, що романтику в любові винайшли саме Ваги . Сподобавшись чоловікові-Терезам, жінка може не помітити, коли і як він її встиг зачарувати.

Проходить зовсім трохи часу з початку знайомства, але ось вона вже живе його життям, його інтересами, його мріями.

Але в любові у Терезів все точно так же, як і в решті життя. Половину часу він буде дарувати квіти , читати вірші, водити на прогулянки під Місяцем (так, він невиправний класичний романтик), робити все, від чого жінка повинна стати щасливою.

А другу половину часу він буде перебувати в нестійкому стані. Тоді йому буде наплювати, що жінка відчуває і думає.

Терези не вміють говорити «ні» , тому їм проблематично рвати старі, застарілі себе любовні зв’язки, але точно так само вони не вміють вчасно сказати «так», тому, навіть якщо відносини заходять занадто далеко і начебто настає пора їх документально оформити, Ваги тягнутимуть, обмірковувати, зважувати, побоюючись зробити неправильний вибір.

Ця затянутость руйнує багато відносини з Терезами. Жінки, хоч і терплячі створення, але вони не можуть чекати вічно.

Як його зачарувати

Щоб подобатися Терезам, потрібно забути про два аспекти, які поставлять хрест на відносинах – це ініціативність і необдуманість.

Всі ваші ініціативи, якщо вони будуть, повинні збігатися з тією гармонійною картиною світу, яка вже збудована в думках чоловіка.

Не варто намагатися її скорегувати – це буде рівносильне поломки його оптимістичного стану. Буде потрібно якийсь час, щоб в нього повернутися.

З тієї ж причини необдуманість прийнятна тільки до тієї міри, поки всі ваші необдумані вчинки або висловлювання будуть для нього передбачувані, але як тільки щось піде врозріз, чекайте нападу меланхолії або вибуху емоцій .

Якщо чоловік в хвилини романтичної близькості запитує вас про те, чого б вам хотілося, то відповідати доведеться тільки те, що він хоче почути . Програма на вечір їм уже придумана, а піти з нею врозріз з вашого боку буде верхом нерозумності.

Його внутрішня гармонія буде збита: будьте готові до того, що ваш залицяльник поповзе в кущі, відновлювати душевну рівновагу, а на вас йому тут же стане глибоко наплювати.

 • Тому вам доведеться уникати асиметричних кроїв одягу і стрижок, що викликають і помітних нарядів, стати стильною та елегантною, а бесіду вести послідовно і спокійно, забувши всі грубі слова.
 • Витонченою романтичною натурою чоловіків-Терезів хочеться в усьому гармонії і спокою , до яких він усіма силами прагне і від оточуючих чекає, щоб вони його спокій і гармонію підтримували.
 • Якщо все піде, як йому потрібно, він буде відмінним коханцем, хорошим чоловіком, турботливим батьком.
 • Навчившись поводитися стримано, робити витончені компліменти і миритися зі зміною настрою, можна надовго завоювати серце цього чоловіка .

Джерело: https://beautyladi.ru/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchine-vesy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *