Ваги і риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Знаки Зодіаку > Сумісність знаків зодіаку > Сумісність Терезів і Риб

Зміст приховати

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Цим представникам зодіакального кола не варто спокушатися щодо сумісності, адже знайти порозуміння їм буде досить проблематично. Вони абсолютно по-різному спілкуються з людьми і дивляться на світ. Їх характери і принципи також не мають багато спільного. І жоден з них не вважає за потрібне підлаштуватися під партнера і змінитися.

Ваги, як повітряний знак, мислять логічно і раціонально, а водна Риба діє під емоціями. Якщо між ними і зав’язується відношення, то двигуном стануть Терези. Але це нікого не влаштовує і сумісність не витримує невдоволення обох.

Сумісність Терезів і Риб в любовних відносинах

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

У любові вони швидше орієнтуються на емоційно-духовну близькість, ніж фізичну. Це і відрізняє їх від більшості зодіаків. У кожного багата сексуальна фантазія, яка ще сильніше активується на побаченнях. Вони люблять створювати спеціальну обстановку, щоб підживити любовне ставлення.

Тут будуть свічки, романтична музика, спокусливі аромати і дороге вино. Їм не подобається грубість і в сексі вона також не припустима. І навіть якщо вони не отримують бажаного, то ніколи не висловляться про це прямо.

Сумісність: чоловік Терези – жінка Риби

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Ця пара завжди думає, що вони народилися не в той час. Їм би в століття, коли цінувалася честь, романтика, а люди стримували слово і слідували високим ідеалам. Але бачачи перед собою реальну картинку повсякденності, вони сильно засмучуються. Щоб зв’язок не завалилася від зовнішнього впливу, їм доведеться серйозно попрацювати над своєю особистістю.

Такі люди звикають жити в уявних світах, які практично не перетинаються з реальним життям. І проблема в тому, що обидва не хочуть виходити зі своєї ілюзії, щоб налагоджувати спільний побут.

Вони з повагою ставляться до незалежності партнера і намагаються не влазити в чуже простір. І це не плюс, а ведмежа послуга, що вбиває любовний союз. Кожен має прекрасний талантом, який вони так і не можуть розкрити без допомоги.

Вони вберігають себе і коханого від тиску, тому у них не виникає ніякого стимулу розвиватися.

Зрештою, через відстороненості накопичується занадто багато проблем, які потребують негайного втручання. І якщо вони швидко не визначаться, то сім’я розпадеться. Дія, перш за все, має виходити від чоловіка. І він цілком здатний відповідати за матеріальну і духовну сторони їх існування.

Вони рідко сваряться і не здатні жити одні. Тривалі конфліктні ситуації вимотують своїм негативом і агресією, тому вони їх уникають. Буває, що партнери настільки загрузли в недомовках і роздратуванні, що вважають за краще просто забути кохану, замість того, щоб розібратися.

І це дивно, адже дипломатичні Ваги і милосердна Риба вміють знаходити спільну мову. Любовний союз зобов’язаний змушувати їх еволюціонувати, просуватися до своїх цілей, інакше гороскоп не дає ніякої перспективи. У більшості випадків під удар потрапляють ранні шлюби.

Зате зрілі люди гнучкіше і мудріше, тому їм вдається зберегти відношення і сумісність.

Сумісність: жінка Терези – чоловік Риби

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Вони сходяться на бажанні ощасливити половинку, але цілі так і не досягають. Риба неохоче робить перший крок, а до весілля навіть не поспішає. Йому набагато простіше мріяти про прекрасну даму, ніж доглядати за реальною людиною. Його приваблює спокійна і добра дівчина, але її врівноваженість це найчастіше маска. Всередині неї багато переживань і сумнівів, від яких вона мріє позбутися поруч з сильним кавалером. Їй хочеться стабільності, тому наводить порядок у всіх справах, і сім’я не є винятком. Вона встановлює правила, щоб не створювався хаос, і відлякує чоловіка, що намагається уникати будь-яких рамок.

Виходить, що закохана дівчина, яка все життя шукала собі опору, бачить, що щедрий на романтичні мови хлопець не може забезпечити її тил, та й взагалі нічого не робить. Риба теж відчуває розчарування, адже поруч не виявилося тонкої і чутливої ​​натури, яка так йому потрібна.

Щоб їх любовний союз не став пасткою, їм слід чітко розподіляти домашні завдання і вибрати, хто відповідає за зовнішні проблеми. Вирішивши ці розбіжності, вони можуть значно спростити собі життя. Вона одна з небагатьох, кому вдається підтримати баланс його душі, а він вловлює її сум’яття і біль і допомагає з ними впоратися.

У них мало практичності, але вони не пиляють один одного через мізерне бюджету. У рідкісних випадках пара багатіє, вибираючи нестандартні шляхи досягнення мети. Їм корисно зосереджуватися на приземлених бажаннях і працювати разом. Тоді з’являється більше шансів на успіх.

Статті присвячені Терезам

Статті присвячені Рибам

( 3

Джерело: https://v-kosmose.com/znaki-zodiaka/sovmestimost-vesov-i-ryib/

Ваги і Риби – сумісність знаків зодіаку

Ці двоє сваряться так, що італійські скандали здаються блідою пародією. Насправді зійшлися два великих трагіка – Ваги і Риби з захватом віддаються скандалу.

Втім, вони можуть легко і невимушено перейти в табір великих коміків, і реготати до упаду, причому сміятися будуть над собою. Для Терезів і Риб сумісність – легка гра, злагоджений дует талановитих виконавців.

Артистичність Терезів і Риб може викликати у сторонніх відчуття нещирості, але насправді це лише ілюзія, обидва знають один одного і розуміють на сто відсотків. Риби люблять домінувати, і Терези з радістю передають їм кермо влади в усьому, крім сексу – до обопільного задоволення.

Секрет сумісності Терезів і Риб

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Ваги , ваша звичка замикатися, замість того, щоб чітко пояснити проблему, викличе у Риб образу і здивування. Звичайно, Риби дуже проникливі, але думки не читають, а у вас є звичка надівати маску прохолодного благополуччя, навіть якщо серце рветься на частини. Більше щирості.

Риби , якщо ви бачите, що ваші Ваги стали прохолодно-аристократичні, краще запитати безпосередньо, в чому справа. Після кількох запевнень, що нічого особливого не сталося, Терезів неодмінно прорве, і вони скажуть, що їх гризе. Проблема може виявитися незначною, але Терези вміють роздувати з мухи навіть не слона, а скаженого динозавра. Не дозволяйте їх страхам все зруйнувати.

Для Терезів і Риб сумісність з партнером – це все, це їхнє життя. Без розуміння і підтримки обидва знака сохнуть і в’януть. Ви в силах дати один одному цю підтримку, і тоді зрозумієте, що таке абсолютне щастя.

Чоловік Терези і жінка Риби

Гороскоп сумісності чоловіка Терезів і жінки Риб може виявитися прийнятним. Чоловік Терези, при бажанні, вміє заробляти, але він – людина світська, а жінка Риби віддає перевагу більш закритий, відокремлений спосіб життя.

Якщо вони зуміють знайти компроміс без утиску прав один одного, то їх любовна і сімейне життя може скластися вдало.

Жінка Ваги і чоловік Риби

Такий союз теж має право на життя, правда жінка Терези досить вимоглива, а чоловік Риби надто чутливий, щоб кожен раз підставляти своє плече. Тут можливі періоди охолодження, які будуть змінюватися періодами пристрасті.

Це поєднання менш стійке. Якщо чоловік зуміє забезпечити жінку Ваги і сім’ю в цілому, то жити в шлюбі ця пара може довго і щасливо.

Гороскоп сумісності в любові Терезів і Риб

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Вони обидва схильні прикладати свої фантазії на існуючу реальність, тим самим подвійно посилюючи спотворення: світ ілюзій сильно відрізняється від того, що є насправді.

На перших порах Ваги і Риби буквально розчиняються, купаючись один в одному як в океані вічного щастя і любові. Таким все виглядає, поки немає взаємних зобов’язань: спільних дітей і грошових відносин. Але, до цього ще далеко … Отже, Терезам здається, що ось, нарешті, вони знайшли те, що так довго шукали, та й Риби відчувають споріднену душу – з Терезами дуже легко і цікаво.

Не будемо забувати, що Терези – інтелектуали і Риби – теж. Правда їх вихідний, так би мовити, розум і інтелект має різну природу, але, як би там не було – спочатку їм дуже добре разом …

Є почуття, є запаморочливий секс, є спільні інтереси і близький погляд на життя. Коли проходить деякий час, Ваги розуміють, що занадто скуті чутливістю Риб, тоді як Риби починають розуміти, що перед ними зовсім не та людина, яка буде для них опорою і підтримкою. Так поступово спадає пелена з очей обох партнерів …

Риби відносяться до стихії Води, а Терези – люди Повітряні і, якщо ми говоримо про типові представників цих знаків, то після перших вражень розвивати любовні стосунки стає складно.

Гороскоп сумісності Терезів і Риб залишає бажати кращого.

І справа не в тому, що вони не підходять один одному – зовсім ні! Навпаки, в них занадто багато спільного, щоб в «суворих» умовах реального життя вони змогли б довгий час підтримувати один одного. Занадто багато емоцій і мінливості …

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Ваги найбільше прагнуть до комфорту, вони не переносять з’ясування відносин і не люблять приймати рішення. Риби співчутливі і теж не схильні діяти швидко і чітко.

Коли пара Ваги-Риби загрузне в своїх відчуттях, з’ясується, що в холодильнику вже давно порожньо, та й за квартиру не плачу вже місяці три … Вибиратися з мрій і займатися побутом не прагне ні один, ні інший.

Що буде далі – залишається невідомим. Можливо, хтось виявиться активніше і сильніше – той і почне займатися побутовими справами. Чи зуміють вони без шкоди для відносин реалізувати всі свої бажання? Життя покаже…

Звичайно, не можна сприймати сумісність в коханні Терезів і Риб настільки перебільшено, але, безумовно, суть сценарію розвитку відносин між ними може бути дуже близькою до того, що описано.

Джерело: https://DomGadanij.ru/vesy/vesy-i-ryby-sovmestimost-znakov-zodiaka

7 причин, чому Ваги і Риби – ідеальна пара

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням7 причин, чому Ваги і Риби – ідеальна пара

Що об’єднує ці знаки? Гармонійна сумісність знаків Терези і Риби може бути досить несподівана для багатьох, адже найчастіше в гороскопах сумісності не пишуть нічого хорошого про цю парочку. Незважаючи на те, що між знаками Терези і Риби утворюється аспект квіконс (знаки як би «не бачать» одне одного), тим не менше, у них є багато спільного.

Представників знаку Терези можна описати трьома словами: товариські, миротворчі та креативні.

Однак стосунки між двома Терезами – не найкращий варіант, тому що вони нерішучі і схильні розчинятися в потребах інших людей. Це в кінцевому підсумку може призвести до психологічної напруги в стосунках.

Але є один знак, з яким Ваги надзвичайно сумісні – це Риби. Як Ваги, так і Риби відомі своєю щедрістю, відданістю і умінням любити.

Якщо ви знайомі з представником знаку Терези (або самі їм є), то, напевно, знаєте, що Терези часто виступають в ролі сполучної ланки в колективі. Ваги вміють дати корисну пораду. Але при цьому вони можуть затаїти образу чи піти в наступ, якщо ситуація пов’язана з несправедливістю або неповагою.

Через свою впертість Терези не надто сумісні з Тельцями. Через складності з прийняттям рішень Ваги, можливо, не зовсім сумісні з Близнюками. Два нерішучих людини, що намагаються з’ясувати, куди піти повечеряти – це матеріал, з якого зроблені кошмари. А ось з Рибами у Терезів все в порядку. І на це є 7 причин:

# 1 Обидва знаки мають творчою іскрою

Ваги схильні вибирати собі професійний шлях, вимощений творчістю. Риби надзвичайно різнобічні в своїх творчих заняттях – у них є музичні здібності композитора або виконавця.

Знаком Терези управляє Венера – планета любові, краси і мистецтва, а в знаку Риб Венера екзальтірует. Ці двоє можуть створити свою маленьку Всесвіт.

Розмірений, творчий спосіб життя ідеально підходить для пари Ваги-Риби.

Кращі коханці зодіаку

# 2 Вони врівноважують один одного

Рибам потрібен вольовий партнер. Вони люблять догоджати іншим людям, і їм не складно поступитися, якщо це зробить когось щасливим. В даному випадку Ваги будуть ідеально доповнювати Риб, тому що вони вміють визнавати несправедливість і поставити себе на місце іншого.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на півроку відносин: йди і нюанси

Повітряна стихія Терезів вчить більш реалістичного підходу Риб, смотрящих на життя через рожеві окуляри. Ваги, вступаючи в стосунки з Рибами, намагаються зробити все можливе, щоб зробити їх щасливими.

# 3 Вони живуть заради романтики

І Ваги, і Риби люблять любити. Терезам подобаються красиві жести, вони роблять їх щасливими. Риби надзвичайно романтичні. Рибам властива підвищена чутливість, в тому числі і до потреб іншої людини. Вони помічають дрібні, незначні деталі, які підкидають дрова у вогонь відносин.

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

# 4 Вони лояльні

І Риби, і Терези лояльні по відношенню до друзів і сім’ї. Вони будуть намагатися зберігати свою лояльність, що б не сталося. Вони вміють підлаштовуватися під розклад інших людей, враховують чужі можливості.

У цих знаків є важливі якості, які підвищують їх лояльність: Ваги – прекрасні слухачі, а Риби обдаровані емоційним співчуттям.

Вони вміють поставити себе на місце тих, про кого вони дбають, відсунувши свої потреби на другий план.

# 5 Вони завжди готові до діалогу

Конфлікти неминучі в будь-яких відносинах, але ці знаки зодіаку готові працювати над відносинами. Ваги воліють уникати конфронтації, і Риби інтуїтивно відчувають це. Швидше за все, першими підуть на діалог Риби, а Терези підтримають розмову. Вони обоє готові поступитися один одному, вислухати почуття іншої людини і знайти рішення проблеми.

Як закохати в себе чоловіка за знаком зодіаку

# 6 Вони авантюрні

Хочете з’їздити на вихідні на природу? А відправитися в спонтанну поїздку? Риби і Терези завжди готові до цього. Їм обом цікаве спілкування з новими людьми і пригоди.

Ваги і Риби просто розквітають в приємній атмосфері.

Ваги, як правило, дуже спонтанні, і, хоч Риби і вважають за краще заплановані пригоди, обидва цих знака люблять виходити з дому, пробувати щось нове і створювати нові спогади – особливо разом.

# 7 Вони доповнюють один одного

Поки в житті Терезів відбувається творчий безлад, Риби докладають усіх зусиль, щоб організувати їхнє життя.

Коли Риби відчувають себе розгублено і не бачать власних перспектив, Ваги тут же нагадують Рибам про те, які вони пристрасні, креативні і дивовижні. Це оптимальний баланс.

Ваги відкривають Рибам всю красу відносин, в той час як натхненність Риб надихає Весов.Слабость одного знака – це сила іншого, що робить їх ідеальною парою.

Яких чоловіків ви повинні уникати? Підкаже ваш знак зодіаку

Джерело: https://astrologics.ru/7-prichin-pochemu-vesy-i-ryby-idealnaya-para/

Риби і Терези – сумісність знаків

Сумісність знаків Риби і Терези уособлює собою вічне протиріччя. Союз цих знаків здається неможливим з огляду на їх абсолютного нерозуміння один одного. Ці люди немов виткані з різних матерій. У таких відносинах безумовним лідером стануть Терези.

Їх чарівність і доброзичливий характер для Риб стане пасткою, яка згодом обернеться душевними муками представника водної стихії. Ваги будуть використовувати партнера для вилучення власної вигоди, Риби ж знайдуть покликання в самопожертву.

У той же час їх дивовижна здатність до співпереживання, верховенство почуттів і духовних якостей над матеріальним світом сильно пригнічує Терези.

Крім того, Риби для повітряного людини – постійний головний біль, адже як важко Терезам, які звикли до відкритого і прямого спілкування, розгадувати загадки партнера.

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питаннямСуперечлива сумісність Риби і Терезів ускладнюється тим фактом, що Риби змушені нести на своїх плечах всю побутову навантаження. Ваги занадто витончені для домашньої роботи, а Риби надто мовчазні і поглиблені в свій внутрішній світ, щоб гідно протистояти вказівкам партнера.

Постійно перебуваючи поруч, ці люди не здатні розгледіти один в одному щось хороше, що є в характері кожного знака. Незважаючи на те, що Терези і Риби в рівній мірі романтичні і чуттєві, вони перетворюють спільне життя в жорстокі тортури, що відрізняється особливою витонченістю.

Часом емоційність Риб викликає сум представника знаку Терези. А буває так, що Риби перебувають в подиві від надмірної товариськості партнера. Позитивним моментом, що характеризує сумісність знаків Риби і Терези, стає їх загальна нелюбов до агресії.

У разі виникнення серйозних протиріч партнери краще розлучаться, ніж вдадуться до відкритого з’ясування відносин.

Незважаючи на взаємні муки, союз Води і Повітря може бути і цілком гармонійним. Партнери повинні постаратися стати близькими на духовному рівні, тоді їм буде легше стримуватися від пошуку недоліків та висловлювання критичних зауважень. Тим більше що відносини Терезів і Риб супроводжуються хорошою інтимної сумісністю.

Сексуальна сумісність Риби і Терезів

Поєднання цікаве, але суперечливе. Сексуальна сумісність знаків Риби і Терези складна і багатогранна. Риби – м’який і чутливий знак. У своєму прагненні догодити партнеру і показати відданість їх почуттям він не знають кордонів.

Однак це трохи напружує Ваги, які хочуть влади, але брати відповідальність не надто поспішають. З іншого боку, при наявності серйозної прихильності вони цілком можуть знайти спільну мову.

Тоді романтичність і ніжна пристрасть, притаманна обом партнерам, подарує їм багато незабутніх моментів.

Сумісність: чоловік Терези – жінка Риби

Коли ці двоє разом, в повітрі витає поетичний романтизм. Вони захоплені цікавою бесідою: чоловік-Терези з властивим йому чарівністю веде розповідь про щось дивно незвичайному, а леді-Риба не зводить з обранця захоплених очей.

Досягнувши певної міри близькості, Ваги і Риби починають усвідомлювати, наскільки вони схожі: обидва підвладні почуттям і емоціям і не можуть встояти перед красою.

Ця пара ні в якому разі не вдасться до відкритої конфронтації в разі розбіжностей, вони – прихильники мирного вирішення проблем.

Незважаючи на наявність в характері спільних рис, чоловік-Терези і жінка-Риби можуть в один момент припинити доброзичливе спілкування. Вся справа в тому, що леді-Риби схильні до співпереживання і очікують такого ж ставлення до своїх почуттів. А Ваги на таку взаємодію не здатні.

Замість співчутливих фраз Риби почують до болю логічний і справедливий монолог. Жінка в цих відносинах буде змучена тим, що її партнер не в змозі зрозуміти глибину її внутрішнього світу і розділити з нею ті емоції, які таяться в її водах.

Чоловік, народжений під знаком Терези, не зможе виносити її постійних загадок, і від цього втратить рівновагу, що для нього буде дуже сумно.

Сумісність: жінка Терези – чоловік Риби

Чоловік-Риби надто м’який для того, щоб управляти своєю коханою. Швидше вона стане панувати над ним. Однак жінка-Терези нерішуча і повільна, і їй зовсім не хочеться брати відповідальність за відносини на себе.

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питаннямМіж партнерами формується сильна духовний зв’язок. Вони багато в чому схожі, але ступінь прояву почуттів у них абсолютно різна. Чоловік-риби схильний вважати, що має право на приховування у глибині своєї душі деяких секретів, і не поспішає ними ділитися. Жінку, народжену під знаком Терезів, це сердитий. У відповідь її обранець може отримати кілька фраз негативного забарвлення.

Є в союзі повітря і води і багато позитивного. Незважаючи на замашки командира і постійний пошук рівноваги, жінка-Терези залишається вірна своєму чоловікові і здатна в потрібний момент надати йому впевненості в собі. Так само як і чоловік, народжений під знаком Риб, буде відкривати перед обраницею світ мрій і наповнювати її життя романтикою. Схоже, вони дійсно потрібні один одному.

Ділова сумісність Терезів і Риби

Сумісність знаків Риби і Терези в бізнесі позитивна. Ці партнери можуть відмінно ладити один з одним завдяки своєму прагненню уникати конфліктів.

У такому тандемі робота може тривати протягом тривалого часу. Позитивно позначається на їхній співпраці то, що логічне мислення Терезів доповнює інстинктивний інтелект Риб.

Найкращих результатів вони доб’ються, працюючи в сферах прогнозування трендів і впровадження нових технологій.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/ryibyi-i-vesyi

Риби-Мужчінa і Ваги-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Ваги і Риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Риби і Терези

Хороше поєднання, в якому партнери чудово ладять один з одним. У цих відносинах є легкість, м’якість, романтичність і чуттєвість, яка дозволяє партнерам сповна відчути, що таке любов насправді.

Якщо з іншими знаками Риби уживаються з працею, то союз з Терезами для такого чоловіка може бути дуже вдалим.

Така жінка легка в спілкуванні, не схильна до прояву влади і тиску, а все її маніпуляції і жіночі хитрощі нешкідливі і не здатні нікому заподіяти істотної шкоди.

Саме з цієї причини Риби і Терези відчувають один одного, їм легко разом, хоча з часом деякі труднощі можуть істотно зіпсувати їхні стосунки.

Часто між ними симпатія виникає відразу, як і любов. Відомі випадки, коли Риби і Терези, полюбивши один одного на зорі юності, стають по-справжньому щасливою парою і можуть створити дійсно міцну і дружну сім’ю.

У деяких випадках їх інтерес один до одного не згасає протягом усього життя, хоча, якщо вони обидва подорослішають і вирішать розстатися, нічого поганого не станеться.

Саме з цієї причини такі люди відчувають один з одним себе комфортно, як би далі не складалися їхні стосунки.

Це один з найбільш спокійних і гармонійних спілок, які зустрічаються в житті. Ваги і Риби просто шкірою відчувають один одного, навіть якщо зовні цього не показують.

У цих відносинах гармонійно поєднуються мрійливість і реалістичність, доброта і практичність, чуттєвість і таємничість. Партнери можуть довго випробовувати інтерес один до одного, при цьому в стосунках немає маніпулювання і принижень.

Чоловікові добре з такою жінкою, як Ваги, так як вона не вимагає від нього занадто багато чого, але і не дозволяє занадто розслаблятися і проводити весь вільний час на дивані і з пивом.

Та й їй приємно мати поруч людину, яка її розуміє, відчуває і не ревнує, на відміну від інших чоловіків, з якими вона раніше будувала відносини.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • щирі почуття, взаємний інтерес один до одного;
 • гармонійність і хороша сумісність характерів;
 • хороша сексуальна сумісність;
 • компенсація ділових якостей, плідну співпрацю разом;
 • ніжність, романтичність можуть зберігатися надовго в таких відносинах;
 • відсутність ревнощів, прискіпливості і дріб’язковості;
 • врівноваженість обох партнерів;
 • вміння досягати поставлених цілей, цілеспрямованість;
 • мудрість і душевність обох партнерів;
 • відсутність шкідливих звичок, дріб’язковості і скандальності через дрібниці.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

У відносинах між Терезами і Рибами рідко бувають суттєві недоліки і сварки. Зазвичай партнери настільки добре розуміють і відчувають один одного, що заздалегідь передбачають неприємності і легко обходять гострі кути.

Проблеми виникають тільки в тому випадку, якщо на горизонті одного з партнерів з’являється інша людина, з яким плануються серйозні відносини.

Саме в такій ситуації влюбчивость обох партнерів може істотно їм нашкодити, так що партнерам варто контролювати свою романтичність і намагатися не допускати зрад, якщо маєте на меті зберегти відносини.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • схильність до зрад і захоплень;
 • З плином часу відносини можуть стати значно гірше;
 • замкнутість Риб навряд чи сподобається партнерці;
 • скритність може зіпсувати відносини;
 • жінка може вести себе дуже вільно і не помічати інтересів партнера;
 • відсутність сміливості і рішучості Риб може дратувати партнерку;
 • згодом один з партнерів може відчувати, що робить помилку;
 • жінка починає шукати більш сильного партнера;
 • при відсутності інтересу одне до одного можуть наступити постійні сварки;
 • обидва партнери можуть вести себе нестримано і постійно спалахувати через дрібниці.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

Якщо такі люди хочуть бути разом, вони зможуть налагодити відносини при будь-яких обставинах, навіть пробачити один одному серйозні помилки і гріхи. Особливо якщо обидва вирішили одружитися в молодості і випробували всю палітру романтичних почуттів.

Рибам для того, щоб партнерка відчувала себе впевнено, потрібно спуститися з небес на землю і постаратися забезпечити жінці хороші умови, так як саме матеріальна невлаштованість, а не відсутність любові можуть стати головними провокаторами зради.

Читайте також:   Рак і скорпіон: сумісність знаків зодіаку в різних сферах

В іншій ситуації партнерам потрібно навчитися тактовності і постаратися не звинувачувати один одного в дрібницях. Жінка може з часом звикнути до ласки і м’якості партнера і часто робити йому боляче, сама того не помічаючи.

Риби можуть довго збирати невдоволення, тому в такій ситуації краще дбайливо ставитися до любові. Тільки в такій ситуації партнери зможуть налагодити відносини і відчути себе щасливими і самодостатніми.

А, якщо з’являються діти, то батьки зможуть стати для них справжнім прикладом дружного і щасливого сім’ї, в якій обидва щасливі, але при цьому зовсім не витають у хмарах, будуючи ілюзії.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

Для несерйозних відносин такі партнери можуть бути достатньо підготовленими людьми, хоча крім інтиму між ними може з’явитися як душевне і дружнє спілкування, так і більш глибокий інтерес один до одного.

Обидва відрізняються витонченістю, люблять красиву обстановку, подарунки, квіти, романтику, тому любов стане для них справжньою казкою і радістю.

При цьому обидва партнери наділені схожим темпераментом і деякої холоднувато, яка в поєднанні з душевністю і добротою вносить інтригу у відносини і робить їх легкими і трохи непередбачуваними.

Якщо один з партнерів закохується, нічого страшного в цьому немає. Обидва досить мудрі, щоб домовитися один з одним і вирішити будь-які проблеми.

Свобода, яку вони надають один одному, дозволяє їм добре вивчити партнера і знати, як краще і мудріше повестися в разі закоханості і налагодити відносини.

Саме з цієї причини партнери можуть виявитися друзями навіть якщо все складається проти них або якщо один з них починає відчувати любовну залежність. А в деяких випадках несерйозні відносини переростають в більш глибоке захоплення і закінчуються щасливим весіллям.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

Ніжне і гармонійне поєднання для обох партнерів, так як вони наділені однаковими темпераментами, вимогами до життя і навіть загальним естетичним смаком. Такі люди щасливі разом, навіть якщо прожили багато років, так як обидва спокійні, твердо стоять на ногах і, якщо один з них спіткнувся чи помилився, інший не стане його картати за це і постійно докоряти.

Саме з цієї причини Ваги і Риби чудово ладнають між собою і здатні завести сім’ю, якій багато хто позаздрить і якій будуть наслідувати. Правда, це можливо, якщо чоловік не буде занадто лінуватися і вести себе грубо по відношенню до жінки. Але зазвичай Ваги все прораховують і навряд чи виберуть собі партнера, яких їх не влаштовує.

Між такими людьми романтичні відносини можуть зберігатися дуже довго. При цьому в них немає пристрасних примирень і сварок, найчастіше відносини рівні і приємні, немов казка.

Причина щастя проста: відсутність претензій, високих вимог, взаємна виручка і розуміння один одного. При цьому обидва партнери відчувають один в одному потреба і намагаються зберегти відносини, так як вони для обох дороги.

Тому разом вони зможуть побудувати справжнє щастя.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

Для дружби це теж дуже приємне і цікаве поєднання, в якому обидва партнери люблять проводити разом час і говорити про все на світі.

Такі люди часто відчувають один до одного симпатію, можуть зі співчуттям поставитися до невдач і неприємностей, хоча їхні інтереси можуть бути абсолютно різними.

Зазвичай Ваги доброзичливі до всіх людей, вони часто роблять добрі справи, а Риби це цінують, а не сприймають, як щось належне і обов’язкове. Тому, навіть якщо такі люди і бачаться рідко, разом вони щасливі і здатні стати справжніми друзями і друзями.

Дружба може початися в будь-якому віці і в будь-який період часу, проте найбільш цікавою і змістовною вона стає в шкільні та студентські роки.

Звичайно, якщо такі люди працюють разом або у них є спільні знайомі, вони теж можуть подружитися, але частіше в основі дружби лежить або взаємна виручка і допомогу в скрутних ситуаціях, або прихована симпатія, в якій обидва партнери часом не зізнаються самі собі.

У деяких випадках їх дружба переростає в романтичні відносини, але найчастіше це відбувається на тлі взаємних невдач в любові і сімейного життя.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-риби і Жeнщінa-Терези

Складне поєднання, в якому партнери чудово ладнають між собою, але не можуть піти далеко, так як обом бракує лідерського потенціалу та бійцівських якостей.

Обидва партнери можуть досягти успіху в діяльності, в якій не потрібно високий лідерський потенціал, агресивність і інтриганство. Найкраще їм працювати разом в творчому середовищі, наукової роботи або діяльності, пов’язаної з паперами і документами.

Хоча є випадки, коли партнери чудово процвітають і в торгівлі або роботі, де потрібні комунікативні навички.

Якщо Ваги і Риби працюють разом, то вони можуть досягти високого результату, хоча в деяких випадках обох доводиться дисциплінувати і підштовхувати. Ваги, як і Риби, товариські і на розмови у них може піти більше часу, ніж на спільну справу, тому вони рідко можуть досягти високого результату в короткий термін.

Суперництво, заздрість і невдоволення між такими партнерами можуть розвиватися вкрай рідко. Хоча, якщо у них є сильне бажання стати керівниками, вони можуть робити один одному гидоти, але без суттєвого шкідництва. Найчастіше це дрібні інтриги, в яких обидва намагаються довести свою правоту начальству.

Що потрібно знати Жінці-Терези про Чоловікові-Риби

Чоловік-риби приємна людина, хороший друг і уважний залицяльник, який любить прекрасні відносини з жінками і нерідко купається в жіночій увазі. Його розташування можна заслужити, якщо проявити винахідливість і жінці повітряної стихії це зробити буде простіше, ніж усім іншим. Однак у відносинах з ним є деякі особливості, які потрібно знати кожному.

Чоловік цього знака не любить сам вирішувати проблеми, вважаючи за краще плисти за течією.

Якщо на нього хтось тисне ззовні, він не буде чинити опір, тому серед Риб багато маминих синочків і несамостійних особистостей.

Постарайтеся перш, ніж зважитися на відносини з ним, перевірити це, так як навіть більшу любов і романтику можуть зруйнувати родичі або його залежність від випивки або друзів.

Інший нюанс у відносинах з Рибами – ця людина постійно перебуває в полоні своїх ілюзій і мрій.

Часом він і сам не може зрозуміти, чого хоче насправді і відступає при перших же неприємності і труднощі.

Тому його потрібно постійно підштовхувати і намагатися направляти в потрібному напрямку, щоб він став активніше. У такій ситуації цей партнер зможе стати успішним і самостійним.

Що потрібно знати Чоловікові-Риби про Жінку-Терези

Жінка-Терези красива, наділена чарівністю, приємна в спілкуванні і доброзичлива. У ній є кокетство, краса, прагнення до справжнього кохання і яскравим відносин, про які мріють багато, але віддасть вона своє серце далеко не кожній людині. Ось що потрібно знати, щоб стати її чоловіком і зрозуміти, ваш вона варіант чи ні.

Така жінка любить все красиве, ніколи не стане користуватися дешевою косметикою і одягатися на ринку. Вона любить все дороге і вишукане і може собі дозволити це навіть при скромному матеріальному достатку. При цьому вона зовсім не марнотрат, знає ціну грошам, практична і завжди націлена вперед. Саме з цієї причини їй легко знаходити спільну мову з людьми і добиватися поставленої мети в будь-якій ситуації.

З такою жінкою чоловікові потрібно відповідати певним вимогам і бажанням. Вона не буде жити з тим, хто постійно не вилазить з пляшки або своїх проблем.

На першому етапі вона може перейнятися симпатією і співчуттям до такої людини, але потім вона все одно його кине, якщо він сам не візьметься за себе.

Тому постарайтеся не засмучувати її, не закидати себе і не проводити багато часу в мріях на дивані, тоді ви зможете підкорити її серце.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Терези c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-риби c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-ryby-zhenshina-vesy/

Сумісність Терезів і Риб – причини конфліктів

Сумісність Терезів і Риб – одна з найбільш несприятливих в зодіакальною таблиці. Стихії Води і Повітря постійно конфліктують один з одним, а компроміс знайти складно. Поговоримо про те, в чому полягає небезпека таких відносин.

Сумісність у любові

Зазвичай у Риб від природи прекрасно розвинена інтуїція. Але, коли вони знайомляться з Терезами, передчуття обманюють. Їм здається, що це ідеальний партнер і супутник життя, та сама друга половина. Саме Риби закохуються геть, не помічаючи ні єдиного недоліку партнера.

Що характерно для відносин Терезів і Риб:

 1. Риби закохуються з першого погляду. Ваги можуть не відчувати романтичних почуттів зовсім, але погодяться почати відносини, якщо вони здадуться їм вигідними.
 2. Риби відразу розуміють, що обранець для них недоступний. Але, перебуваючи у владі почуттів, вони прикладають багато зусиль, щоб звернути на себе увагу.
 3. Домінувати в парі буде саме повітряний знак. Ваги стануть приймати рішення, не особливо беручи до уваги думку партнера. Поступово саме цей факт призведе до розставання, дуже болючому і непростому.
 4. Рибам буде погано в парі з Терезами, тому що партнер не готовий слухати годинами їхні розповіді про почуття та переживання. Відсутність душевної та емоційної близькості – ще одна засадження відносин знаків.
 5. Дивно, але бурхливих сварок між ними не трапляється. Обидва натури дипломатичні, м’які. Воліють поступитися, а не сперечатися, з піною у рота відстоюючи свою думку.

Ось тільки Ваги, відчуваючи свою неподільну владу, з часом знахабніють і сядуть на шию. Вони розуміють, що їм дозволено все, і часто надходять некрасиво. Саме в стосунках з Рибами вони проявляють свої гірші якості.

А ось взаємини в роботі між ними завжди складаються благополучно. За умови, що виконавцем будуть Риби, а стратегом і генератором ідей – Терези.

причини конфліктів

Сумісність у цієї пари практично мінімальна, тому конфлікти неминучі. Якщо ви вже перебуваєте в таких відносинах, важливо навчитися обходити гострі кути і вирішувати проблеми грамотно.

Що може стати причиною конфліктів в такій парі:

 1. Ваги здаються Рибам дуже холодними. Їм слід навчитися показувати свої почуття більш явно, дозволяти партнеру ділитися своїми переживаннями. Слухати його, співчувати, коли потрібно. Це складно, але постаратися потрібно обов’язково.
 2. Ваги терпіти не можуть домашню роботу. Вони вважають, що створені для прекрасного, а побутові проблеми нехай вирішує партнер. Рибам залишається тільки змиритися і тягнути побут на собі, тому що змусити Терезів робити щось по дому практично неможливо.
 3. Рибам необхідно вчитися відстоювати свої кордони, інакше партер буквально сяде їм на шию. Тому іноді потрібно забувати про свою поступливості і м’якості, щоб не перетворити обранця на справжнього тирана, який вважає, що йому дозволено все.

Все перераховане дається цим двом знакам важкою працею. Тільки якщо обидва будуть готові акцентувати увагу на позитивних якостях партнера і миритися з його недоліками, у відносин є шанс.

Особливо небезпечно Рибам нічого не робити. Саме їх м’який характер стає джерелом всіх зол.

Подивіться відео по темі:

Жінка-Риби і чоловік-Терези

Спочатку їм дуже комфортно і цікаво разом. Вони можуть розмовляти годинами, щиро і з великим інтересом слухаючи один одного. Дівчина захоплюється розумом та ерудицією свого обранця, а його це тішить. Але тільки перший час.

Згодом захоплення зміниться повним розчаруванням. Жінка зрозуміє, що за товариськістю її партнера ховається легковажна натура. Вона бачить, що він роздає свою увагу наліво і направо всім дівчатам навколо.

Чоловік в цій парі же перетворюється в суворого критика, який буде вимотувати нерви другої половини постійними зауваженнями і претензіями. Самооцінка обраниці через це піде в повний нуль, вона відчує себе неповноцінною, нелюбимої і небажаною.

Дівчині хочеться, щоб партнер був готовий вислуховувати довгі монологи про її почуття і переживання. Але він не бажає цього робити, тому що будь-які подібні розмови його здорово стомлюють. В результаті вона страждає, він нудьгує, і відносини доходять до свого логічного завершення.

Ніякі загальні риси характеру і колишня романтика не врятують цих відносин. Розставання неминуче, і воно трапляється найчастіше саме з ініціативи легковажного чоловіка-Терези. Дівчина переживає розрив вкрай болісно, ​​довгий час вона виявляється не здатна довіряти чоловікам.

Чоловік-риби і жінка-Терези

Коли чоловік зустрічає цю жінку, він закохується практично відразу, зачарований її красою. Навіть якщо познайомитися і налагодити контакт відразу не вийшло, він зробить все можливе, щоб дізнатися її номер телефону і призначити побачення.

Але діє в подальшому він не надто рішуче, боячись злякати своїм напором неприступну красуню. Він буде проявляти себе дуже обережно, розуміючи, що звичні методи спокушання в даному випадку не подіють.

Читайте також:   Як познайомити хлопця з батьками: підготовка і ідеї

Вона здається йому абсолютно особливою, не такою, як усі жінки, яких він зустрічав раніше. Тому докладе всіх зусиль, щоб дістати її.

Жінка спочатку ставиться до спроб її завоювати поблажливо. Чоловік-риби здається їй занадто м’яким, емоційним, вона не зацікавлена ​​абсолютно. Але якщо інших, більш вдалих варіантів поруч немає, вона може погодитися на відносини, заради експерименту.

Вона буде постійно відчувати свою владу, розуміючи, як сильно закоханий в неї обранець. І рано чи пізно стане зловживати його почуттями, наглея згодом остаточно. Риби стає абсолютно залежним, забуваючи про самоповагу і мріючи тільки про одне – не втратити цю жінку.

Відносини триватимуть рівно до тих пір, поки Терезам не набридне грати почуттями партнера. Потім вона може зустріти когось більш підходящого для себе і прийме рішення розлучитися.

все сумісності ♎

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-vesyi-ryibyi.html

Сумісність Терези – Риби: Удав і кролик

У цій парі повна свобода віддана Терезам, як знаку, який виконує роль «удава». Ваги вирішують, коли вступати в ці відносини і коли їх пора закінчувати.

Під час самих відносин Ваги теж так чи інакше впливають на більшість рішень. Здавалося б, це ідеальний варіант для них? Але немає.

Цей роман краще залишити яскравою, але короткочасним спалахом в життя, ніж довгий час боротися з його суперечностями.

Риби в ролі «кролика» виявляються повністю залежними від волі Терезів. Спочатку Терези здатні буквально загіпнотизувати Риб лише парою слів або кинутим поглядом, а потім управляти кожним їхнім кроком. Для Терезів дана їм роль «удава» в чомусь навіть зручна: їм не доведеться надто напружуватися в стосунках з Рибами, адже їх будуть любити і шанувати просто за сам факт існування.

Однак, не завжди «кролик» бігає перед «удавом» на задніх лапках. Нерідкі випадки, коли досвід «кролика» чи внутрішнє чуття, яке, до речі, добре розвинене у знаків Води, підказує, що перед ними той, для кого вони є жертвою.

І вже з першої зустрічі «кролики» відразу включають захисну реакцію і навіть намагаються проявити агресію без якої б то не були причини. Просто щось ніби їх штовхає на це. Таких Риб дипломатичні Ваги, природно, спробують обійти стороною, але щось потім буде відлякувати їх і у всіх інших Рибах.

Загалом, Терезам слід бути готовими до такого повороту, щоб не нарватися на агресивного «кролика».

Якщо говорити про типові Рибах, спочатку не бачать в Терезах загрози, то вони в силу своєї влюбливості досить швидко повинні піддатися чарам «удава» і почати йому повністю довіряти.

Поява Терезів в житті Риб спричинить за собою припинення багатьох тривог і душевних метань, а повітряний інтелект партнера здатний стати ключем до вирішення всіх проблем.

Тож не дивно, що Риби готові ідеалізувати Терезів, вірити в їх геніальність і бути з ним, незважаючи ні на що.

Обидва знаки – любителі тусовок і творчих заходів, де і можуть легко познайомитися. Спільними темами для них цілком можуть стати як світські бесіди, так і мистецтво у всіх його проявах, краса і інші піднесені матерії.

Безумовно, у всіх цих категоріях Ваги дуже просунуті, тому готові буквально убити Риб своїм широким кругозором і бездоганним смаком. Спочатку у партнерів може навіть скластися хибне враження їх абсолютної сумісності та взаєморозуміння.

Особливо у Риб. Але це не на довго.

У сім’ї і любові всі суперечності союзу Терезів і Риб, про які піде мова нижче, можуть проявитися найбільш гостро. Однак найцікавіше в тому, що в якості ділового або робочого союзу ця пара виглядає досить перспективною за умови розподілу ролей таким чином, що Терези будуть керівником, а Риби найвідданішим і виконавчим підлеглим.

Основні конфлікти в парі Терезів з Рибами

Специфіка сумісності «Удава і кролика» полягає в тому, що вона не може бути благополучною за визначенням. Благополуччя тут тільки уявне і досягається лише для знака- «удава» за рахунок домінування над знаком- «кроликом». Крім того, в цих відносинах є така кількість емоцій, що вистачило б на кілька мелодрам. Але, на жаль, не з самим радісним кінцем.

Відносини Терезів і Риб побудовані на крайнощах, і це найбільше напружує Терезів, які шукають гармонії і рівноваги. Те партнери нескінченно люблять один одного, то сиплють прокльонами. Але Ваги якраз намагаються привести ці відносини до балансу, тоді як неспокійна натура Риб тільки руйнує порядок.

Як не дивно, «кролику» -риба спочатку їх роль може навіть подобатися. Особливо якщо «удав» їм благородно допомагає і забезпечує всім необхідним. Але з часом Ваги починають все більше втомлюватися від Риб і дратуватися при одному лише їх появі.

Надто вже вони нав’язливі, істеричні, непередбачувані, вічно щось просять і зациклені на своїх дріб’язкових проблемах. Емоційна сфера, яка є рідною домівкою Риб, Терезам здається чужою. Не те щоб Ваги беземоційну і холодні, але вони не страждають залежністю від припливів настрою і не приймають все так близько до серця, як це роблять Риби.

Чому поведінку Риб Терезам, чиєю домінуючою сферою є інтелект, здається повністю позбавленим логіки.

У відмінності домінуючих сфер знаків і криється абсолютно різне розуміння речей і навколишнього світу. У розмовах на абстрактні теми Ваги і Риби ще можуть знайти спільне, але ось реальність у кожного своя.

Буквально одні і ті ж, здавалося б, прості і зрозумілі речі, вони сприймають скоєно по-різному.

А що говорити про такі складні життєві цінності, як сім’я, любов, свобода – все це для Терезів і Риб представляється предметами нескінченних суперечок.

Нескладно здогадатися, що згодом Ваги зрозуміють, що почали відносини з Рибами, чекаючи зовсім іншого. І Риби не виправдовують себе в якості партнера, стаючи Терезам в тягар. А як особистості Ваги і Риби є майже повними антагоністами. З цього моменту Ваги зазвичай починають готувати план завершення роману.

Він може виношуватися досить довго, а може бути приведений в дію блискавично, як тільки Риби дадуть черговий привід. Наприклад, виявляться викритими в інтригах на стороні або будуть розпускати якісь чутки про Терези за їх спиною.

Самі Риби, природно, здогадуватися про такий результат не будуть, і в їхньому світі все буде як і раніше здаватися передбачуваним, хоча і не позбавленим проблем.

Ваги ж постараються зробити так, щоб самим вийти переможцем, а Риб в результаті залишити ні з чим.

Жінка-Терези і чоловік-Риби

Жінка-Терези одночасно інтелігентна і дотепна. Який би зовнішністю її не наділила природа, вона завжди впевнена в собі (принаймні на увазі). І від її впевненості у опинився поруч чоловіки-Риб може буквально знести дах, адже він, хоч і чоловік, але потребує її інтелектуальної та моральної підтримки, а її позитивний настрій дуже заряджає.

Питання в тому, що ж він готовий надати взамін жінці-Терезам? Чарівність, романтику, плоди своєї творчості? Можливо, це здасться цікавим жінці-Терезам, як і все нове. Тільки от чи надовго. Чи потрібен їй чоловік-Риби, який насилу забезпечує себе, приймає спонтанні рішення, та ще може грішити нехорошими залежностями?

Чоловік-Терези і жінка-Риби

Чоловік-Терези, можливо, був би не проти закрутити роман з жінкою-Рибами. Тим більше, що жінка-Риби сама дивиться на нього з цікавістю.

Але він швидше зробив би це для поповнення своєї статистики амурних перемог, тоді як жінка-Риби хотіла б продовження.

Буквально після декількох побачень вона буде готова вчепитися в нього і не відпускати, щоб скоріше повісті під вінець і почати планувати дітей.

Чи це шукав чоловік-Терези? Адже йому хотілося легких і романтичних відносин, а не важких обов’язків. А як йому сподобається те, що, надавши психологічну допомогу жінці-Рибам одного разу, він буде схильний до перекладання цілої гори душевних проблем згодом?

Можливо, чоловікові-Терезам пощастить і він, сам того не усвідомлюючи, відлякає жінку-Риб ще на початку.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/vesy/riby/

Сумісність Терези і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Знак Зодіаку Риби пов’язаний з містикою і містичної істиною і правдою, крім релігії, а знак Зодіаку Ваги пов’язаний з справедливістю і пошуком світу, так у кого ж, як не у Риб і Терезів, можна знайти розуміння і співчуття? У відносинах Риби і Терези діють заспокійливо на один одного і на життя інших людей, – це залежить від певних Риб і Терезів, від їхнього способу і стилю життя, амбіцій і цілей, які іноді так і не виходять назовні на рамки мрій.

Відносини і сумісність Риб і Терезів, є загадкою для них самих, буває так, що або Ваги, або Риби не можуть зрозуміти, чому їх партнер вчинив саме так, а не по-іншому, – вони є загадкою один для одного.

Дуже часто буває так, що харизматичні Ваги і загадкові Риби з їх невловимим і двоїстим характером виявляються разом через зовнішніх обставин – або робота, або ж спільні знайомі, день народження близької, так просто сусідство, зводить їх разом.

Так, нехай вони і рідко вибирають один одного самі, але варто тільки долю підштовхнути їх один до одного, відмінності характерів між Терезами і Рибами приводять їх в такий захват і здивування, що вони, трохи повагавшись, вирішують, що особистість і характер іншого – це той секрет і таємниця, якої потрібно і можна себе присвятити.

В деякій мірі цим рішенням вони повинні тому, що Терези досить скоро помічають готовність Риб завжди перейти на допомогу їм, «послужити» ім. Звичайно не в якості покоївки або дворецького, а трохи більш «тонку», але Риби послужать Терезам «службу» – або реальну, або непомітну.

Ваги і Риби – завжди готові допомогти один одному, у них сильний синдром «служби» навіть сильніше, комбінацій сумісності різних знаків Зодіаку. Риби взагалі, завжди готові допомагати іншим. А ось коли Риби стикаються з Терезами – ця схильність характеру тільки посилюється.

Дуже погано, це бажання, здатне, повалити відносини навіть до дещо якому мазохізму: адже дуже багато хорошого, ви розумієте? Рибам бажано бути насторожі з, як часто буває, зазвичай хорошими і справедливими Терезами, щоб Терези не почали неусвідомлено використовувати «послужливість» Риб.

Риби роблять життя Терезів, можливо, набагато більш приємніше і простіше, але при цьому отримують в результаті не зовсім, що їм хотілося б отримати.

Ваги так бажають врівноважити особисте життя шлюбом або стабільними відносинами. Ваги так чудово гармонують з флердоранжем і «Весільним маршем», що їм, може, загрожує депресія, коли вони залишаються одні.

Риби, як часто буває, дивляться на одруження як на дуже небезпечний, для них, блискучий гачок. Вони з успіхом уникають цього гачка його і дивним чином, примудряються випливати з різних шлюбних мереж, навіть в ті моменти коли потрапляють в них.

Риби часто залишаються самотніми (повністю добровільно, адже і чоловіки і жінки Риби привабливі для протилежної статі), або, навпаки, дуже часто розлучаються, а потім знову одружуються. Дуже мало Риб одружуються один раз в житті.

Звичайно, є Риби які вступають в шлюб один раз в житті, і щасливі в ньому, але це буває дуже рідко.

І ось і Риби і Терези – розчаровані одне одним. Так діє кармічна справедливість. Хоча люди трохи легковажні, але з точки зору астрології Ваги і Риби не дуже сумісні.

Вони досить різні, багато питань у них будуть закінчуватися суперечкою. Риби дуже релігійні і духовні, а Терези люблять судити і відстоювати право на істину.

 • Щоб бути разом, їм потрібно стати іншими, а людям дуже важко зміниться.
 • Сумісність чоловік Риби і жінка Терези – Лінда Гудман
  Сумісність чоловік Терези і жінка Риби – Лінда Гудман
 • Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-vesy-i-ryby-linda-gudman/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *