Ваги і скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Сумісність по знаках Зодіаку можна вважати антинаукової єрессю: сотні років досвіду і спостережень не могли пройти даром. Хороший гороскоп ніколи не оголосить пару людей ворогами заздалегідь. Він лише врахує слабкі місця і вкаже на них.

Зміст приховати

Якщо придивлятися до кращого один в одному і навчитися миритися з недоліками, можна отримати надійну базу, щоб будувати хоч сім’ю, хоч бізнес. Ідеальних партнерів не буває, як і не буває заборон від зірок.

Загальний настрій на краще з можливого і повагу один до одного Зодіак підтримає завжди, підказавши способи для вирішення труднощів.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Що особливого в Терезах і Скорпіона?

У кожного знака особливі енергії. Розуміння партнера допоможе ставитися до нього дбайливо і заслужити повагу у відповідь. Пара Терезів і Скорпіона перспективна для багатьох справ, але союз цей більше вигідний Терезам.

гармонійні Ваги

Ваги, народжені з 24.29 по 23.10 – унікальний знак Зодіакального кола – неживий предмет. Містики і глибокі знавці астрології використовували для нього Бджолу. Знак повітряної стихії, він прагне до загальної гармонії. Ваги – це залізна рука в оксамитовій рукавичці, внутрішній стрижень, стійкість духу відрізняють цей знак. Ваги постійні, вірні своєму слову, але з ними буває важко.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Причина в прагненні все зважити і зайвий раз обміркувати, відкладаючи вирішення до нескінченності. Приємні зовні і в спілкуванні, вони прекрасні, навіть якщо їх роздратувати: знак прагне відновлювати справедливість і боротися за неї до останнього.

Почуття прекрасного, самодостатність і відстороненість не роблять Терезів абстрактними фігурами, вони вкрай потребують любові близьких, але вважають за краще жити на свої і брати лише те, що їм пропонують з бажанням.

вперті Скорпіони

Природна властивість знака – немов магнітом притягувати до себе людей. Сильний характер Скорпіонів, народжених з 24.10 по 22.11 виражається в умінні зберігати вірність і берегти чужі таємниці. Він упертий, витривалий і не здається до останнього. Знак доводить справи до кінця, працьовитий і йде до мети до останнього. Цей знак любить владу і цінує гроші.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Дуже терплячі, Скорпіони завжди чекають слушного моменту, щоб узяти своє або нанести удар. Жага Скорпіона в відданості близьких часом перетворює його в ревнивця або істеричку, але компенсацією стає відданість самого Скорпіона. Він віддається цілком, і справі, і любові, часом його навіть забагато.

Скорпіони обдаровані в мистецтві і часто знаходять себе в справі, що вимагає служіння іншим людям від вихователя в дитсадку до військлікаря.

сумісність знаків

Люди досить гнучкі психологічно, але характерні риси, властиві знакам, будуть постійно проявлятися, як їх не маскуй.

Скорпіон риси, які доведеться враховувати, взаємодіючи з ним:

 • глибокі емоції потрібні йому, як повітря. Він сильно прив’язується і проявляє агресію при підозрі в недостатній відданості;
 • Скорпіон терплячий лише поки цінує партнера. Втративши повагу або любов він може розірвати будь-які ділові або родинні зв’язки, повернути його не вийде;
 • скривдженим він може бути небезпечний, помста не забариться.

Скорпіон направляє для розвитку партнера всі свої ресурси, вірячи в нього і підтримуючи. Втім, вимог у нього буде настільки багато, що Терезам спочатку потрібно вся дипломатія, щоб уникнути сварок.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Вступаючи в союз з Терезами, важливо пам’ятати про наступні особливості знака:

 • в партнерстві будь-якого виду їм необхідна взаємна повага і рівні внески. Партнера вони оцінюють постійно;
 • Терези не виносять брутальності, агресії на свою адресу. Ваги, що проявляють уважність і обережність, цілком можуть прожити все життя, не почувши грубого слова на свою адресу, уникаючи конфліктів будь-якими компромісами або відходом.

У пари цих знаків більше шансів, якщо знак Скорпіона у жінки, їх сумісність 77% Якщо в парі Ваги – жінка, то сумісність зменшується до 64%.

В любові

Чоловік – Скорпіон і жінка – Терези

Обидва в парі прагнуть любити, але уявлення у них різні. Жінка – Терези жадає легкості в спілкуванні і духовної єдності, його почуття жорстокі і ревниві, чоловік – Скорпіон вимагає стрімкої пристрасті. Якщо вони навчаться розуміти бажання один одного, союз буде вдалим. Але жінку чекають постійні образи на поривчастість Скорпіона, його грубувата і прагнення витрусити з неї емоції.

Стримані Ваги будуть намагатися заспокоювати партнера, ображаючи його цим. Коли-небудь вони зрозуміють один одного. Скорпіон, який бажає поруч з собою гарячу штучку зрозуміє що потрібно її розігріти, Ваги припинять соромитися. Все налагодиться, якщо вони не встигнуть втекти один від одного.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка – Скорпіон і чоловік – Терези

Ці двоє закохаються з першого погляду, немов знайомі з народження, і захочуть бути разом до кінця. Але жінка – Скорпіон захоче пристрасті, кинути все і піти за улюбленим, буде вимагати від нього вируючої крові і пригод. Чоловік – Терези ж підійде до любові з властивою знаку інтелігентністю, шукаючи ніжності, зворушливою невинності і легкості.

Ваги цінують свободу, в тому числі і особистий простір, жінка ж виявиться ревнивою власницею. Помилок вона не визнає, вважаючи, що за нею право любові, тому миритися доведеться йому раз по раз. Ці відносини затягнуться надовго, але парі не буде просто удвох.

Дружні відносини

Чоловік – Скорпіон і жінка – Терези

Самі ідеальні і гармонійні відносини, які тільки можуть виникнути у двох цих знаків – дружні, коли чоловік – Скорпіон. Тепла підтримка і наявність інших партнерів не дадуть їм зблизитися настільки, щоб пошкодити один одному своїми недоліками. Він не зможе поранити її ніжну натуру, а їй завжди буде зручно збільшити дистанцію, якщо вона почне скипати від його пристрастей.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Ця дружба збалансована, в кращому сенсі слова заснована на взаємній підтримці, вигоді і рівноцінний обмін. Поради, дані один одному в такій парі, пов’язаної дружбою, завжди виявляться кращими з можливих.

Дружба ідеальна для цієї пари в будь-якому співвідношенні, якщо подальша зв’язок від сімейної і до робочої розвинеться з дружби, у неї буде набагато більше шансів на успіх.

Жінка – Скорпіон і чоловік – Терези

Будь знак, а не тільки Скорпіон, буде цінувати дружбу з чоловіком – Терезами на вагу золота. Ваги ніколи не дозволить собі вломитися в її особистий простір з грацією бегемота, але завжди дочекається, коли подруга забажає поділитися з ним наболілим.

Він знайде і слова розради і добру пораду, причому настільки точний, що подруга піде йому і не пошкодує. Терезам також потрібна подруга – Скорпіон. Вона висмикує його з мрійливого стану, дає емоційний заряд енергії, спонукаючи діяти. При цьому вона добре його розуміє, не маючи можливості тиснути.

Така дружба може тривати все життя, якщо тільки вони не надумають створити ближчу пару.

Інтимні стосунки

Чоловік – Скорпіон і жінка – Терези

Везуча в цій парі жінка – Терези: гарячий і активний Скорпіон не залишить їй і шансу на нудну безрадісну близькість. Ваги охоче навчаються, тому відносини для двох складуться чудово.

Пару чекають експерименти і несподіванки, вони будуть підхоплювати ініціативу один одного і прагнути радувати, секс буде заряджати їх, та й по всьому будуть ладиться. Єдина небезпека – гнітючий Скорпіон може перетиснути з ініціативою.

Якщо Терези зможуть відстояти межі дозволеного, то довіра в парі збережеться.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка – Скорпіон і чоловік – Терези

Ніжність і пристрасть у відносини привнесе жінка – Скорпіон, вона подарує чимало яскравих відносин менш розкріпаченому партнеру і надихне його на подвиги.

Чоловік – Терези, вміє тонко відчувати чужі емоції і бажання відповість їй взаємністю, в результаті пара зможе розігрівати один одного до нескінченності.

Коли її бажання стануть важливіші за власні, а насолоду від її радості більше, ніж від свого, в парі розгориться любов і злиття. Ухвалення бажань партнера за свої власні – це щастя, за ним притягнеться удача в усі інші сфери.

Сумісність у роботі

Чоловік – Скорпіон і жінка – Терези

Ця пара спрацюється тільки в одному випадку: якщо жінка – Терези буде підлеглої. Скорпіон завжди буде намагатися лідирувати і вказувати що робити.

Якщо позиції партнерів або колег рівноправні, то жінка ніколи не погодиться вважати вискочку – Скорпіона більш компетентним, внутрішнє відчуття рівноваги змусить її чинити опір до останнього.

Гроза може вибухнути, якщо підлеглий Скорпіон тикатиме носом начальницю в будь-яку помилку.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Рішення подібної ситуації – чіткий поділ обов’язків і підходів, в ідеалі потрібно уникати перетину, щоб кожен вирішував власне завдання, або домовлятися за вечерею з алкоголем. Виникла в співробітниках дружня прихильність піде на користь спільного справі.

Жінка – Скорпіон і чоловік – Терези

У цій команді жінка – Скорпіон стає вічним двигуном подій. Вона постійно генерує нові ідеї, вона б’ється за їх реалізацію. Ця співробітниця немов роздвоюється, встигаючи і там і сям, вона демонструє незалежність і зневага до колег і напарникам.

Така поведінка може дискредитувати керівника, особливо якщо він – Терези. Рішення в такому союзі – чіткий поділ обов’язків.

Ваги сильні умінням знаходити спільну мову з людьми, тому чоловікові краще зайнятися спілкуванням з партнерами, піаром і репутацією, яку Скорпіон може підмочити свою невгамовну активність.

Скорпіон і Ваги виглядають з боку ідеальною парою, хоч би чим зайнялися. Повітряна ніжність Терезів спочиває на розважливості, вони можуть змусити Скорпіона вести себе з найкращого боку. Скорпіони – натхнення для Терезів і можливість повернутися в реальність.

Їм не складе труднощів зберігати корисний і вигідний обом союз все життя, буде потрібно зовсім небагато зусиль по повазі один до одного, і справа того варта.

Джерело: https://welady.ru/skorpion-vesy-sovmestimost-znakov-zodiaka

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Терези в любові, дружбі і шлюбі

Рейтинг: Немає рейтингу

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Емоційний і запальний Скорпіон – той ще екземпляр. Він притягує своєю суперечливістю поглядів і емоційними поривами, але при цьому непримиренний у відстоюванні своїх інтересів.

Чутливі і м’якші представники Терезів володіють мінливим характером, і деколи складно встежити за їх настроєм.

Цікаво, а як ці знаки уживаються разом і чи можуть вони взагалі бути щасливі в такому тандемі ? Давайте звернемося до астрології і дізнаємося, наскільки сумісні люди, народжені під знаками Скорпіона і Терезів.

Сумісність Скорпіона і Терезів в любовних відносинах

Любовні стосунки Скорпіонів і Терезів починаються зі взаємного інтересу, який заснований на різниці темпераментів і стилів поведінки.

Їм цікаво вивчати один одного, і перший час ніщо не викликає у них роздратування або неприйняття.

Але коли емоції відійдуть на другий план, парі Скорпіон-Терези потрібно проявити вищу ступінь дипломатії і так попрацювати над собою, щоб навчитися знаходити компроміси і зберегти любов.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка Скорпіон + Чоловік Терези

Коли перші пристрасті вщухають, жінка Скорпіон вже не так лояльна до свого обранця.

Чоловік Терези довго терпить нападки своєї партнерки жінки Скорпіона, але коли його терпець уривається, як мильна бульбашка, їх скандали набувають грандіозні масштаби.

Для того щоб знайти хоч якусь гармонію у відносинах, жінці Скорпіону необхідно зменшити свій психологічний тиск на партнера, а йому варто навчитися поступатися і першим йти на примирення.

М’яка і врівноважена жінка Терези часто буває зачарована природним шармом і силою чоловіка Скорпіона і, сподіваючись на повну сумісність в коханні, всіма силами намагається зберігати ці відносини.

Вона відчуває його надійний тил і повністю віддається своїм почуттям, не беручи близько до серця спалаху гніву і безпричинної дратівливості партнера.

Читайте також:   Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Жінка Ваги успішно справляється з роллю каталізатора і завжди пропонує свою підтримку і допомогу, але чоловікові Скорпіону потрібно навчитися стримувати свої пориви, щоб зберегти почуття.

Сумісність Скорпіона і Терезів в сексі

Сексуальні стосунки, мабуть, єдина сфера, де ця парочка знаходить повне взаєморозуміння. Ваги, відчуваючи особливу чуттєве задоволення, повністю віддаються у владу фантазій Скорпіона. Їх взаємна пристрасть настільки велика, що нерідко швидко згасає, зводячи все відносини нанівець, і обидва переключаються на пошук нового партнера.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка Скорпіон + Чоловік Терези

Чоловік Терези знаходить в жінці Скорпіоні активну і яскраву коханку, яка віддається пристрасті і почуттів до кінця. Його анітрохи не бентежить своя пасивна роль, адже він привносить в їх зв’язок емоційну складову. Якщо чоловік Терези не стане навмисно викликати почуття ревнощів у своїй жінки Скорпіона, то їх сексуальна сумісність в ліжку може стати майже ідеальною.

Жінка Ваги + Чоловік Скорпіон

Пристрасні і палкі коханці чоловіка Скорпіони черпають в сексуальних утіхах з жінкою Ваги ту ніжність і ласку, якої їм бракує. У ліжку цій парочці комфортно і цікаво. Вони обидва відкриті до всього нового і незвіданого, але їм все ж варто трохи стримувати себе, щоб чуттєвий вогонь не спопелив їх.

Сумісність Скорпіона і Терезів в шлюбі

Сумісність цих знаків зодіаку в сімейному житті дуже спірна. З одного боку, вони дають один одному поштовх для саморозвитку, здатні вдвох долати життєві труднощі, які лише зміцнюють їх союз, але різне ставлення до побуту, до визначення життєвих пріоритетів викликають їх непримиренне протистояння.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка Скорпіон + Чоловік Терези

Інертність чоловіки знаку Терези, його бажання піти від проблем і відсутність чіткої життєвої позиції чимало раздражаютженщіну Скорпіона, тому їх сумісність в шлюбі більше схожа на вулкан.

Дружина Скорпіон, яка звикла до лідируючої позиції, зберігає за собою це право і в сімейному житті, але скоро їй це набридає, і вона починає висувати свої вимоги партнеру і намагатися його переробити.

З боку Терезів вона знаходить відсіч, і тільки обопільне бажання змінюватися і підлаштовуватися один під одного може врятувати цей шлюб.

Жінка Ваги + Чоловік Скорпіон

Чоловік Скорпіон в силу свого характеру бере все кермо влади в сім’ї в свої руки, а жінка Терези з радістю знімає з себе всю відповідальність, тому сумісність цих знаків зодіаку нечасто буває вдалою.

Дуже скоро Скорпіону набридає таке ставлення, і він регулярно обсипає свою дружину причіпками і докорами. Такі перепалки лише посилюють нерозуміння і призводять до затяжних скандалів і розглядів.

Цей шлюб може бути ефективним для обох тільки в тому випадку, якщо кожен з подружжя докладе неймовірні зусилля в роботі над собою.

Сумісність Скорпіона і Терезів в дружбі

Дружба Скорпіона і Терезів малоймовірна, так як обидва не готові чимось жертвувати, долати разом труднощі і терпіти незрозумілі їм риси характеру один одного. Між цими знаками, якщо вони різностатеві, швидше за трапиться сексуальний зв’язок, ніж дружба.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Жінка Скорпіон + Жінка Ваги

Жінки цих знаків мають різні життєві позиції, щоб зійтися в дружніх відносинах. Скорпіони дуже активні і діяльні в усіх сферах життя. Вони прекрасні господині, часто захоплені рукоділлям і кулінарією, відповідальні і фанатичні мами.

Жінки Ваги навряд чи будуть приділяти багато уваги побуті, адже є стільки всього цікавого навколо. Спілкування з подругами, спільні походи в театр і кіно, виставки та ресторани для Терезів більш цікаві.

Варто також відзначити, що, перебуваючи в одній компанії, жінка Скорпіон буде затьмарювати жінку Ваги, що може викликати між ними дух суперництва.

Чоловік Терези + Чоловік Скорпіон

Серйозні і ґрунтовні у всьому, що роблять, чоловіки Скорпіони малоймовірно зацікавляться суспільством інертних і інфантильних Терезів. Єдине, що може зблизити ці знаки, так це їх спільне захоплення, хоча і на цьому грунті можливі конфлікти і суперництво.

Сумісність Скорпіона і Терезів в роботі

Працюючи разом, Скорпіон і Терези навряд чи складуть дружну і продуктивну команду. Їхнє ставлення до роботи настільки відрізняється, що нерозуміння один одного неминуче призведе до конфліктів і інтриг.

Скорпіони завжди віддані справі, можуть працювати багато і довго з однаковою ефективністю і завжди незмінно налаштовані на результат.

Саме тому їм незрозумілий уповільнений робочий процес Терезів, які схильні до мінливості настрою і працюють ефективно тільки від випадку до випадку.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Начальник Скорпіон + Підлеглий Ваги

Начальник Скорпіон дуже вимогливий до себе і нетерпимий до підлеглих, тому представникам Терезів під таким початком буде дуже нелегко. Під постійним тиском з боку керівника Ваги нерідко приймають рішення про звільнення.

Начальник Ваги – прекрасний комунікатор. Він здатний ефективно вести переговори і укладати успішні угоди, але організаційний момент у нього «кульгає».

Саме в таких випадках ініціативний і прагматичний співробітник Скорпіон буде вельми до речі.

Але бувають часті випадки, коли Скорпіон, наділений амбіціями, сприяє своїми діями до зміщення керівника з посади і з задоволенням і завзяттям займає його місце.

Як бачите, навіть якщо ці знаки і знайшли спільну мову і між ними виникли відносини, варто задуматися про те, а чи варто на них витрачати стільки часу і душевних сил. Розкажіть в х, а яке ваше ставлення до тандему Скорпіон-Терези? Можливо, ви самі є одним із знаків такий зодіакальною пари?

Хто підходить Скорпіонам
добре нейтрально погано
Козеріг Стрілець Скорпіон
Телець Лев Близнюки
риби Діва ваги
рак Овен Водолій
Хто підходить Терезам
добре нейтрально погано
Стрілець риби Козеріг
Лев Телець Скорпіон
Водолій Близнюки рак
Діва Овен
ваги

Джерело: https://www.joxin.club/otnosheniya/sovmestimost-muzhchiny-i-zhenshhiny/znakov-zodiaka/skorpion-i-vesy.html

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Ваги і Скорпіон є сусідами по гороскопу. Такий союз вважається найзагадковішим, оскільки його учасників пов’язує несхожість характерів.

Астрологи не можуть назвати пару ідеальною, так як відносини партнерів завжди бувають непростими. Між ними часто виникають конфлікти і скандали, які можуть зруйнувати союз.

Через це багато пар цікавляться, чи є у них шанси на спільне майбутнє або їх відносини призведуть до розлуки.

Скорпіон і Ваги: загальна сумісність знаків зодіаку

Ваги і Скорпіон завжди притягуються один до одного. На думку астрологів, їх союз визначений долею. Ваги зачаровують Скорпіонів своїм теплом і спокоєм, яких так не вистачає сильного знаку. Але з часом їх відносини піддаються істотному ризику.

Хлопець і дівчина починають шукати недоліки один в одному і вказують на них. Скорпіон перестає розуміти звички партнера, а Терези не готові приймати правила своєї другої половинки.

В результаті виникають конфлікти і сварки, які нерідко призводять до розриву. Але, незважаючи на це, Скорпіон і Терези можуть підтримувати мирні відносини.

Їх завжди тягне один до одного на чуттєвому рівні, тому вони не можуть існувати окремо.

ЧИТАТИ Овен і Діва: сумісність в коханні, шлюбі і дружбі

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон: сумісність

Жінка, народжена під сузір’ям Терезів, володіє такими унікальними якостями, як:

 • дипломатичність;
 • привітність;
 • інтелігентність;
 • цілеспрямованість;
 • логічність;
 • делікатність;
 • чарівність.

Вона здатна заспокоїти Скорпіона, навчити його приймати зважені рішення і знаходити підхід до інших людей. Така дівчина справляє враження ніжної і витонченої натури, яка потребує захисту і підтримки свого партнера. Скорпіон може зацікавити її:

 • розумом;
 • товариськістю;
 • мужністю;
 • відкритістю;
 • рішучістю;
 • емоційністю;
 • здатністю планувати;
 • таємничістю.

Партнери ідеально доповнюють один одного, тому в момент зустрічі у них завжди виникає взаємний потяг.

Сумісність у любові

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботіСкорпіон і Ваги створені для любові, однак розуміють її по-різному. Незважаючи на свою активність, чоловіки досить замкнуті і не підпускають до себе інших людей. Однак жінка має всі шанси звернути на себе увагу і завоювати його серце. Скорпіон не любить кричущу зовнішність і грубі манери в дівчатах. Його приваблюють тільки жіночні і природні дівчата.

У відносинах

У відносинах дівчина завжди відчуває брак любові та уваги з боку свого партнера. Скорпіон не проявляє свої почуття і не піклується про кохану. Коли у чоловіка виникнуть сумніви в щирості почуттів обраниці, він може повністю відсторонитися від неї. Якщо він зловить кохану на брехні, їх відносини можуть припинитися.

ЧИТАТИ Козеріг і Водолій: сумісність у всіх видах відносин

У шлюбі

Такий шлюб не можна назвати тихим і спокійним. Жінка завжди намагається підтримувати гармонію в сімейному житті, а чоловік створює драматичні ситуації. Щоб зберегти шлюб, Ваги повинні підлаштуватися під різкі зміни в поведінці свого партнера. Згодом жінка почне отримувати задоволення від емоційної нестабільності Скорпіона, але це навряд чи зміцнить їх союз.

У дружбі

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон можуть стати відмінними друзями. На думку астрологів, дружба є оптимальним варіантом для представників цих знаків зодіаку.

Вони швидко знаходять спільну мову, бояться одне одного образити або поранити. Жінка відчуває себе спокійно поруч зі Скорпіоном. Він завжди готовий допомогти подрузі і ніколи не кине її в скрутну хвилину.

Тому Ваги і Скорпіони мають хорошу сумісність в дружбі.

У сексі

У ліжку жінці дуже пощастило з чоловіком. Скорпіон здатний розкріпачити і навчити свою кохану бути собою. Дівчина перестане соромитися і буде готова виконати всі бажання свого партнера.

Однак сильний чоловік може надмірно тиснути на обраницю в інтимних питаннях. Через це Ваги втратять довіру і щирі почуття до свого коханого.

Сварки вдасться уникнути тільки тоді, коли чоловік візьме себе в руки.

В роботі

Взаємовідносини, в яких він Скорпіон, а вона народилася під знаком Терези, стануть хорошими тільки в тому випадку, якщо чоловік буде керівником, а жінка – підлеглої. Терези не здатні виявляти ініціативу, тому їх представниці потрібно диктувати, що робити. Діяльність може опинитися під загрозою, якщо жінка не буде виконувати вказівки свого начальника.

ЧИТАТИ Чоловік-Рак: сумісність з дівчатами різних знаків зодіаку

Ваги і Скорпіон мають різні підходи до вирішення завдань, тому кожен повинен діяти так, як він вважає за потрібне. Тільки в такому випадку ділові партнери досягнуто хороших результатів на роботі. Якщо вони відчувають взаємну неприязнь, дрібних конфліктів не вдасться уникнути.

В процентах

Сумісність Терезів і Скорпіона становить 75%. Жінка відкрита і оптимістична, а її обранець був завбачливим і холоднокровний. З таким чоловіком жінка відчуває себе в безпеці. Вона завжди намагається дбати і підтримувати свого партнера. Чоловік розуміє, наскільки він важливий для неї, тому намагається проявляти ініціативу у відносинах.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Психологічна сумісність Терезів зі Скорпіоном

Такий союз в більшості випадків триває недовго. Жінки-Терези не завжди закривають очі на емоційні сплески свого партнера, а чоловіка може дратувати нерішучість своєї обраниці. Такий союз може принести щастя тільки в тому випадку, якщо кохані знайдуть взаєморозуміння і візьмуть недоліки один одного. При цьому пару повинні об’єднувати спільні інтереси і погляди на життя.

Чоловік-Терези і жінка-Скорпіон: сумісність

Така пара зустрічається досить рідко, так як представники цих знаків абсолютно різні. Їх спілкування може початися тільки завдяки ініціативності та наполегливості жінки. Дівчина-Скорпіон володіє такими якостями:

 • загадковість;
 • чарівність;
 • лідерство;
 • впевненість в собі;
 • внутрішня сила;
 • прагнення до досконалості.

Читайте також:   Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Чоловікові-Терезам притаманні такі риси:

 • нерішучість;
 • непрактичність;
 • мрійливість;
 • веселість;
 • товариськість;
 • хвалькуватість.

Молода людина буде довго придивлятися до дівчини. Поки він не зважить всі за і проти, жінка не доб’ється його уваги.

В любові

Пасивний чоловік-Терези потребує материнської турботи, яку жінка-Скорпіон може йому дати. У любовних відносинах дівчина завжди виступає ініціатором, а хлопець погоджується на її пропозиції.

У таких відносинах не чоловік, а жінка домагається уваги і розташування обранця. У більшості випадків їй це вдається. Союз партнерів вважається суперечливим. У відносинах кожен знаходить свою вигоду.

Жінка радіє лідерства, а чоловік отримує опіку над собою.

ЧИТАТИ Овен і Лев: сумісність знаків в різних сферах життя

У відносинах

Для того щоб відносини закоханих були гармонійними і міцними, необхідно виключити потенційні причини ревнощів. Чоловік-Терези любить перебувати в центрі уваги і викликати інтерес з боку протилежної статі. В такому випадку астрологи рекомендують спільно відвідувати рідних та друзів, де жінка не сумніватиметься у вірності свого коханого.

У шлюбі

Сімейні стосунки Терезів і Скорпіона найчастіше бувають короткочасними. На чолі сім’ї знаходиться сильна жінка. Вона намагається забезпечити спільне життя, щоб ні в чому собі не відмовляти. Чоловік не володіє лідерськими якостями.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Найчастіше Ваги реалізовують себе у творчості, а свої доходи витрачають тільки на себе. Через це у партнерів трапляються конфлікти, і вони не приходять до мирного вирішення. В результаті жінка почне розпоряджатися сімейним бюджетом, що сильно зачепить чоловіка.

У дружбі

Дружба з Терезами – краще, що могло статися з жінкою-Скорпіоном.

Чоловік не буде вторгатися в особистий простір дівчини і дочекається моменту, коли вона сама поділиться своїми переживаннями і проблемами. Хлопець обов’язково підтримає і підніме настрій.

Жінка може бути впевнена в такому одного на всі 100%. Натомість вона зарядить його своєю позитивною енергією, додасть сил і впевненості в собі.

У сексі

Між партнерами є пристрасть. Жінка завжди захоплена своїм партнером, навіть після ліжку. Чоловікові така одержимість невластива.

Він легко переключається на інші справи і не віддається повністю процесу. Щоб не виникло конфліктів, йому необхідно більше уваги приділяти своїй обраниці.

При цьому чоловікові рекомендується погоджуватися з пропозиціями коханої, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя.

В роботі

Щоб взаємодія Скорпіона і Терезів було позитивним, їм слід розділити свої повноваження. З чоловіки вийде відмінний стратег, а з жінки – виконавча особа.

У деяких випадках у колег можуть виникнути непорозуміння, особливо якщо Скорпіон займає високу посаду. Така жінка буде тиснути на чоловіка і заважати його розвитку.

Відносини складуться вдало, якщо в якості начальника виступатиме чоловік.

В процентах

Сумісність Скорпіона і Терезів становить 65%. Для знаходження порозуміння і гармонії партнерам потрібно усунути постійні сцени ревнощів і вирішити проблему з фінансами. Чоловікові варто прислухатися до своєї обраниці і довірити їй сімейний бюджет. Тільки правильний розподіл позицій зміцнить відносини, і пара отримає шанс на щасливе майбутнє.

психологічна сумісність

Психологи називають такий союз контрастним. Чоловік не поділяє емоційних сплесків обраниці і не готовий з ними миритися.

Жінку, навпаки, може дратувати пасивність і скритність партнера. При цьому дівчина у всьому підозрює коханого, що сильно його засмучує.

В такому випадку астрологи не можуть дати точну відповідь на питання, чи зможуть Ваги і Скорпіон зберегти свій союз чи ні.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Плюси і мінуси союзу

Основні переваги союзу:

 1. Відносини завжди будуть наповнені пристрастю і сильними почуттями.
 2. Партнери прекрасно доповнюють один одного.
 3. Скорпіон і Терези можуть стати не тільки хорошими колегами, а й друзями.
 4. Ваги зможуть відучити партнера від постійної самокритики і замкнутості.
 5. Скорпіони здатні розкріпачити обранця і надати йому впевненості в собі.

Недоліки союзу:

 1. Відносини завжди нестабільні.
 2. Партнери регулярно знаходять привід для сварки.
 3. Терези не завжди намагаються досягти взаєморозуміння і гармонії у відносинах.
 4. Імпульсивність і надмірна емоційність Скорпіона здатні поранити і образити партнера.
 5. Пара завжди відчуває нестачу коштів. Фінанси постійно хвилюють коханих.
 6. Партнери рідко планують спільне майбутнє і вважають за краще жити сьогоднішнім днем.
 7. Обидва знаки зодіаку шукають недоліки в партнері, в результаті чого починають вказувати на них.

Взаємовідносини Скорпіона і Терезів завжди складаються непросто. Але, не дивлячись на негативні моменти і суперечливість характерів, така пара може створити прекрасне спільне майбутнє. При наявності спільних інтересів, поглядів на життя і моральних цінностей пара має шанси на створення міцної і дружної сім’ї.

Джерело: https://love-is.org/vesy-i-skorpion-sovmestimost/

Сумісність скорпіонів і ваг по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Сумісність Скорпіонів і Терезів за сонячним знаку зодіаку в потенціалі дуже висока. Однак для встановлення задовільних дружніх, ділових або любовних відносин від кожного учасника взаємодії потрібне розуміння цінності якостей партнера, відмінних від його власних.

Що забезпечує сумісність знаків зодіаку Терези і Скорпіон

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

На представників знаку Терези великий вплив робить планета Венера, наділяючи їх чарівністю, миролюбністю і дипломатичністю. У Скорпіона ж Венера знаходиться в ув’язненні. Тому людям цього знака зодіаку не вистачає таких позитивних, як уміння просто радіти життю, спокійно приймати чужу точку зору, приходити до задовольняє обидві сторони конфлікту компромісу.

Скорпіони знаходяться під управлінням войовничого Марса і Плутона. Це люди, завжди підсвідомо налаштовані на якісне перетворення світу і самих себе.

Звідси характерна здатність до жорстоких, але необхідним, на їхню думку, вчинків. У гонитві за ідеалом плутоніанци не шкодують ні себе, чи не оточуючих.

З легкістю йдуть на конфлікт і будь-які інші крайні заходи, щоб розв’язати проблемну ситуацію.

Ваги здатні допомогти Скорпіонам знизити градус внутрішньої напруги, дещо послабити силу підсвідомих протиріч і навчити м’якості самовираження. Але і підопічним Венери є чому у них повчитися.

Марс у Терезах знаходиться у вигнанні, через що представники даного знаку зодіаку позбавлені особистого джерела енергії. Їм найчастіше потрібна поштовх ззовні для того, щоб прийняти будь-яке відповідальне рішення або просто почати діяти.

Також такі люди побоюються відкрито висловлювати свої негативні емоції і відстоювати особисті бажання. Емоційні, пристрасні Скорпіони можуть допомогти їм стати більш розкутими і впевненими в собі.

Це вигідний союз для обох – головне навчитися бачити в партнери не антагоніста, а вчителі і помічника. Знаки здатні підстрахувати один одного в сферах, де самі страждають від нестачі компетентності.

Вольовий Скорпіон може змести будь-які перешкоди на шляху до поставленої мети, здолати найсильніших конкурентів. Але в ситуаціях, де застосування сили виявляється недоречним, йому буває складно.

Тому плутоніанцу так корисний партнер венеріанського типу, який вміє налагоджувати дипломатичні відносини.

І навпаки. У ситуаціях, в яких людина знаку Терези виявляється безпомічний через свою нерішучість і нелюбові до конкурентної боротьби, підопічний Плутона може задати вектор напрямку і захистити тили.

Обидва знаки можуть розуміти і не розуміти потенційну вигоду від їх співпраці. Якщо вони не усвідомлюють цінність їх відмінностей, то відносини ризикують виродитися у взаємну неприязнь і ворожнечу. Венеріанець в такому випадку бачить в Скорпіоні лише грубого, нетактовного, емоційно неврівноваженої людини, а той в свою чергу вважає партнера поверхневим, ледачим, боягузливим і лукавим.

Коли ж венеріанець і плутоніанец зрозуміють, що доповнюють один одного і насправді потребують один одного, як ні в кім іншім, між ними може виникнути міцна і щира дружба навіки.

Гороскоп сумісності Скорпіона і Терезів в сексі і любові

Обидва знаки відносяться до третього квадранта і сильно потребують союзах і об’єднаннях з іншими людьми. Кожен по-своєму романтичний і влюбчів. Однак якщо венеріанці представляють любов як щось світле, легке, окрилює, то плутоніанци – як щось глибинне, пронизливе і небезпечне.

Сумісність: він – Скорпіон, вона – Терези

Ніжність жінки-Терезів і сила чоловіка-Скорпіона підкреслюються, коли вони разом. Скорпіон виявляється полоненим природною жіночністю і м’якими манерами Терезів і захищає свою обраницю від будь-яких життєвих негараздів.

Жінка в таких відносинах нарешті може розслабитися, відчувши поруч по-справжньому сильне чоловіче плече. При цьому вона вміє знаходити делікатний підхід до чоловіка-Скорпіона, коли той розгніваний.

Допомагає йому заспокоїтися і подивитися на ситуацію більш тверезим, об’єктивним поглядом.

Проте, не все так гладко в цьому союзі. Чоловікові слід вчитися бути більш стриманим і не намагатися раз по раз викликати сильні емоційні реакції у своєї подруги шокуючими вчинками і моторошними висловлюваннями.

Жінка з Сонцем в Терезах може не зрозуміти такої спосіб вираження почуттів. Вона вважає за краще залицяння в прийнятній для суспільства формі. Особливо якщо її Венера також потрапила в даний знак зодіаку.

Будь-які крайності в почуттях, надмірні прояви пристрасті на очах у публіки, спалахи ревнощів таку жінку будуть спантеличувати і бентежити.

Де Ваги і Скорпіон точно зійдуться, так це в сексі. Все плутоніанци – природжені лідери, які люблять домінувати і в ліжку. Жінка, народжена під знаком Терези, абсолютно комфортно себе почуває в відомою ролі і з радістю підтримає будь-які ініціативи з боку партнера.

Шлюб між Скорпіоном і Терезами може бути щасливим і тривалим, але найімовірніше буде зберігатися тільки завдяки терпінню і розсудливості останніх. Причому жінці в такому союзі слід чітко усвідомлювати, чи дійсно все її поступки виправдані. Або ж з боку чоловіка ніяких сильних почуттів немає, і він лише корисливо користується її вродженим страхом втрати відносин.

 Сумісність: він – Терези, вона – Скорпіон

Кілька проблемний союз, якщо партнери будуть чекати один від одного відповідності своїм гендерних ролей. Жінка-Скорпіон звикла займати у всьому активну життєву позицію. Чоловік знаку Терези на її тлі виглядає занадто пасивним і нерішучим. Ця різниця в темпераменти може викликати досаду і невдоволення в обох.

Однак до найбільших розбіжностей призведе різне розуміння свободи і зобов’язань друг перед другом. Чарівні і товариські Ваги будуть здаватися занадто ненадійними партнерами для довгострокових відносин в очах Скорпіонші. А вона в свою чергу буде вести себе, на думку чоловіка-Терези, занадто власницьких.

Сумісність знаків Скорпіон і Терези в бізнесі

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Сумісність Скорпіонів і Терезів за знаком зодіаку багато в чому залежить від того, хто з них буде перебувати в підлеглому положенні. Добре, якщо плутоніанец буде займати керівну посаду. В іншому випадку Терезам доведеться підключати всі свої дипломатичні таланти, щоб домогтися від нього виконання своїх робочих обов’язків.

Якщо є спільний бізнес, для успішної взаємодії важливо правильно розподілити ролі. Ваги повинні налагоджувати відносини з партнерами і займатися питаннями репутації.

Скорпіон ж може з жаром реалізовувати самі ризиковані проекти, цілодобово працювати без втоми.

Тісна співпраця буде непродуктивною, оскільки знаки воліють працювати в абсолютно різних ритмах.

Найбільш висока сумісність знаків Скорпіон і Терези в дружбі. У любовних відносинах і в бізнесі можливі тертя через різницю в темпераменти.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/sovmestimost-skorpion-i-vesy

Ваги і Скорпіон – сумісність в любовних відносинах

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

Якщо проаналізувати характеристики знаків Терези і Скорпіон, сумісність їх буде нижче середньої, оскільки парі доведеться зіткнутися з численними проблемами і випробуваннями. Якщо ж партнери застосують свої дипломатичні навички підуть на компроміс, то у них є шанс на щасливий і тривалий союз.

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Скорпіон і Терези – сумісність в любовних відносинах

Не можна назвати таку пару ідеальною, оскільки між партнерами багато відмінностей, які призводять до конфліктів. Щоб зрозуміти, чи сумісні Терези і Скорпіон, необхідно врахувати, який знак належить чоловікові, в якій жінці:

 1. Він – Скорпіон і вона – Терези . При зустрічі між такими людьми ніби пробігає іскра. Скорпіон зауважує жіночну сексуальність жінки, а якщо вона ще й розумна, то симпатія посилюється. Щоб побудувати міцні відносини Ваги і Скорпіон повинні впоратися з виникаючим нерозумінням. Главою відносин буде Скорпіон і жінці такий стан подобається, оскільки вона відчуває величезну підтримку і сильне плече. Проблеми виникають, коли закохані прагнуть маніпулювати один одним. Ваги повинні навчитися проявляти співчуття, а чоловік Скорпіон повинен послабити тиск.
 2. Він – Терези і вона – Скорпіон . Такий союз зустрічається ще рідше, оскільки численні сварки і існуюче нерозуміння не дають побудувати спокійне й щасливе життя. Виникають проблеми і з-за фінансових проблем. Ваги і Скорпіон, сумісність яких можлива при правильному поводженні закоханих, повинні правильно розподілити ролі, так жінка повинна бути лідером. Проблеми виникають і з-за легковажного ставлення чоловіка до почуттів другої половинки. Постійні причіпки призводять до того, що Терези просто ховаються. Партнери повинні навчитися довіряти один одному і бачити краще.

Ваги і Скорпіон в шлюбі

Якщо представники цього знака подолали випробування на початку відносин, зрозуміли характер один одного і пішли на поступки, то вони знайшли один одного і відносини потрібно берегти.

На цьому етапі розходження в думках перестають відштовхувати, і партнери тільки об’єднуються на таких відмінностях. Сумісність знаків зодіаку Терези і Скорпіон підвищується, якщо чоловік і жінка займаються душевним вдосконаленням.

У підсумку у відносинах буде панувати любов, відданість і відвертість.

Ваги і Скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

У спальній кімнаті представників цих знаків зодіаку з’єднує незрозуміла пристрасть, але при цьому варто зауважити, що вона швидко запалюється, і також гасне. Сексуальна сумісність базується на потужній енергетиці друге і таємничої привабливості перших.

Часто пристрасть і стає причиною, через яку партнери починають зустрічатися.

Скорпіон і Терези в ліжку через час розуміють, що володіють різними темпераментами, але все можна виправити, якщо партнери будуть чесно говорити про свої бажання і лідерство в сексі візьме на себе Скорпіон.

Ваги і Скорпіон – сумісність в дружбі

Щоб побудувати міцні дружні стосунки, представникам цього знаку доведеться впоратися з різними життєвими випробуваннями і в більшій мірі всьому виною буде впертість, властиве Скорпіону.

Якщо Ваги виберуть правильну тактику дій і зрозуміють реальний характер партнера, то шанс на міцну дружбу буде високим. Скорпіон і Терези підходять один одному, якщо відносини будуть будуватися на довірі, оскільки для обох важливо, щоб розуміли і поділяли їх думки.

Щоб відносини протрималися довго, важливо мати спільні інтереси і захоплення.

Скорпіон і Терези в роботі

Якщо ці два знака зійшлися на діловому терені, то може вийти непоганий тандем. В роботі Ваги і Скорпіон, сумісність яких розписана з урахуванням характерів, добре доповнюють один одного.

Перші будуть балансувати енергію партнера, а другі, природжені лідери, з легкістю організовують роботу. Ваги стануть відмінним доповненням команди і допоможуть приймати логічні і зважені рішення.

Сумісність Терезів зі Скорпіоном в роботі хороша, якщо вони не буде конкурувати один з одним. Сценарій, коли другі стають лідерами, має сумні наслідки.

Джерело: https://womanadvice.ru/vesy-i-skorpion-sovmestimost-v-lyubovnyh-otnosheniyah

Сумісність Терези – Скорпіон: Кращий друг і кращий ворог

Пара вважається популярною, як і всі пари знаків-сусідів.

Даний тип відносин називається «Кращий друг і кращий ворог» – це далеко не самий негативний союз їх всіх союзів між знаками різної парності, а й гармонійним його назвати складно.

Однак, він може бути досить довгим, особливо якщо Терези і Скорпіон знають один одного давно і між ними спочатку склалися саме дружні стосунки. В такому випадку сила звички допоможе перемогти багато проблем.

Можливо, при сильній емоційній сумісності у них можуть з’явитися інші перспективи. Але все залежить більшою мірою від Скорпіона.

Скорпіон тут і той, хто вирішує бути цього союзу чи ні, і той, хто частіше рве відносини першим.

Слід зазначити, що більшість відносин між Терезами і Скорпіоном закінчуються, не встигнувши початися – все через непередбачуваного характеру Скорпіона. Такий характер особливо притаманний жінкам-Скорпіонам.

Але Терезам можливу невдачу зі Скорпіоном не варто приймати занадто близько до серця. Це не Скорпіон такий вимогливий, а раптове внутрішнє чуття Скорпіона, яке може прокинутися і сказати: «Терези – не твій чоловік».

Навіть незважаючи на те, що і Скорпіон, і Терези, могли мріяти про якусь ідеальну любов і говорити про те, що знайшли її один в одному. Тому в цій парі зовсім не варто поспішати з зізнаннями і клятвами вічної вірності.

Почати варто з дружби.

Для Терезів не зовсім характерно вибирати собі в партнери Скорпіона, адже Терези знак дипломатичний і мирний. Тоді як Скорпіон це буря пристрастей і навіть прихована агресія. Причому кожна емоційна хвиля Скорпіона для Терезів стає раптової. Як би Ваги не старалися, їм рідко вдається вгадати настрій Скорпіона.

Але що привертає Терезів в Скорпіоні, так це те, що він абсолютно щирий у своїх поривах, володіє різнобічними талантами і буквально випромінює потужну енергетику. Ваги просто дивуються тому, як Скорпіон, який перебував буквально тільки що в стані спокою, тут же може зробити потужний ривок і досягти мети.

У такі моменти Скорпіон допомагає і Терезам прийняти, нарешті, рішення, з приводу якого вони так довго вагалися. Крім допомоги в рішеннях, Скорпіон може і просто по-дружньому виручити в біді, як ніхто інший. Взагалі, Скорпіон один з кращих рятівників в будь-якій біді. І Ваги можуть це оцінити.

Адже Скорпіон для них «кращий друг».

Ваги теж представляють інтерес для Скорпіона. Як особистість з широким кругозором, з живим розумом і більш врівноваженим характером. Моральна підтримка, нові погляди на старі проблеми і позитивний настрій – ось за чим Скорпіон часто звертається до Терезів. І на інтелектуальному рівні вони можуть дуже добре розуміти один одного.

А цей рівень, як ми знаємо, більше відповідає Терезам. Скорпіон – знак з домінуючою емоційною сферою. Він частіше шукає в пару того, з ким буде на одній хвилі або того, хто розбудить в ньому пристрасть. Ось чому інтелектуальні і холодні Ваги часто так і залишаються у «френдзоне» Скорпіона.

За це і багато іншого Терези здатні затамувати образи на Скорпіона, стаючи його «найкращим ворогом».

Зате спрацюватися вони можуть непогано. Але краще, якщо начальником буде Скорпіон. У разі рівноправності статусів між ними почнеться неформальна конкуренція. А в разі керівництва Терезів Скорпіон і зовсім почне страйк.

У сім’ї, якщо до неї вдалося дожити, все приблизно те ж саме. Але, якщо вже вони вирішили створити сім’ю, то, напевно, вже встигли й звикнути один до одного. Значить, і проблеми якось вирішувати навчилися.

У такому випадку для сім’ї залишаться тільки дві найголовніших загрози: брак фінансів і серйозне захоплення кимось на стороні.

Основні конфлікти в парі Терезів зі Скорпіоном

На очах Ваги під ручку зі Скорпіоном можуть викликати загальне захоплення. І дійсно: обидва в душі не позбавлені акторських задатків і можуть блискуче носити маску благополуччя і щастя.

Тоді як залишившись один на один, партнери тут же пригадують один одному всі образи і навіть з сущої дрібниці Скорпіон може закотити величезний скандал.

Звідки в Скорпіоні це береться? Адже саме він є ініціатором більшості сварок.

Основна проблема – це відмінність у емоційності повітряних і водних знаків. Скорпіон дуже чутливий, вразливий, різкий в спілкуванні і навіть агресивний в порівнянні з Терезами.

І Скорпіон хотів би бачити ту ж, як це він називає, «пристрасть» в своєму партнері. Але в Терезах цього немає. І Скорпіон, тая в душі невпевненість, починає думати, що він просто не «заводить» партнера.

А для нього це дуже болісно і тому б’є по нервах.

Спілкування зі Скорпіоном не так то просто дається і Терезам. Скорпіон буває спочатку недружелюбно настроєний, а якщо при цьому він ще і прибуває в пригніченому душевному стані, то Терезам краще сто раз обдумати мова, з якою вони хотіли звернутися до Скорпіона. Інакше Ваги вислухають тонну критики на свою адресу.

Ваги кілька самовпевнені і на думку Скорпіона дивляться на світ крізь рожеві окуляри. Але зате Ваги завжди рухаються вперед, не зациклюючись на проблемах. Скорпіон ж бачить це як ігнорування Терезами реальності. Хто ж правий? Сказати складно. Бачення світу кожного має право на життя, але не завжди можна поєднати ці дві точки зору.

Терезам, як одному з найбільш соціальних і комунікабельних знаків, доведеться зіткнутися з підозрілістю Скорпіона. Причому навіть не важливо – замкнутий або відкритий для суспільства партнер-Скорпіон. Він в будь-якому випадку буде залишатися моторошним власником і ревнувати свого коханого до всіх контактів з протилежною статтю. І ніколи не варто вірити Скорпіону, якщо він говорить, що не ревнивий.

На самому початку відносин Скорпіон, схильний до містичним нахилам, може відчути щось таємниче, що виходить від Терезів. Широкий кругозір, різнобічні знання і оригінальні ідеї – все це створює для Скорпіона досить вабить образ.

А Терезам ж спочатку цікава непередбачуваність Скорпіона і його тонка емоційність.

Яке ж буде розчарування обох, сотні випадків, коли вони зрозуміють, що таємниць один в одному вони ніяких не розкрили, а більш того, стали трохи втомлюватися від спроб знайти спільну мову.

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон

Жінка-Терези може легко стати жертвою Скорпіона-ловеласа. Заговоривши з ним одного разу, вона або постарається більше не зустрічатися з ним, або залишиться загіпнотизована його чарами. Адже чоловіки-Скорпіони не можуть розмовляти з жінками просто по справі. Їм обов’язково треба розставляти пастки свого флірту, ловлячи на собі закохані погляди.

Пізніше жінка-Терези зрозуміє, що чоловік-Скорпіон не так впевнений в собі, як хотів би здаватися. До цього ще додадуться вічні душевні проблеми чоловіки-Скорпіона, суддею яких вона неодмінно стане. Навряд чи такий партнер, як чоловік-Скорпіон, зацікавить жінку-Терези надовго, якщо тільки він не готовий її повністю матеріально забезпечити.

Чоловік-Терези і жінка-Скорпіон

Чоловік-Терези, як і всі чоловіки навколо, навряд чи встоїть при вигляді звабливої ​​жінки-Скорпіона. Але все його спроби сподобатися вона буде буквально бачити наскрізь. І якщо його це не зупинить, то вона готова буде сказати йому «так!». Хоча б заради нових вражень і досвіду з представником як хвилюючою, настільки ж і недоступною для неї стихії Повітря.

Для чоловіка-Терезів буде кілька складнощів в цих відносинах: жінка-Скорпіон занадто вимоглива, ображається на нього з приводу і без, не дає йому відчувати себе впевненим і господарем в цій парі. Тільки значно більш високе матеріальне становище і статус в суспільстві дадуть чоловікові-Терезам силу поруч з жінкою-Скорпіоном. Але ж тоді це буде чистої води шлюб за розрахунком?

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/vesy/skorpion/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *