Ваги і вдалий: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Як Ваги, так і Водолій – знаки, що відносяться до стихії повітря, тому народжені під егідою цих покровителів невловимо схожі, і як ніхто інший розуміють один одного. Це обумовлює їх дуже хорошу сумісність.

Зміст приховати

Загальна сумісність

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіСумісність Терезів і Водолія з повним правом можна назвати ідеальною. Партнери цих знаків підходять один одному як з інтелектуального розвитку, так і за способом мислення і розстановці життєвих пріоритетів.

Завдяки однакового рівня інтелекту люди під цими знаками цікаві один одному, їм завжди є про що поговорити. Особливо цікавлять їх абстрактні філософські теми.

А відсутність у відносинах Водоліїв і Терезів суперництва і тяги до лідерства практично виключає можливість сварок в цьому союзі. Повітряні знаки дуже добродушні і товариські, при цьому поважають як свою свободу, так і партнера, і ніколи не полізуть в душу іншій людині, нав’язуючи свою думку і порушуючи особисті кордону.

Проте у цих в чомусь однакових повітряних знаків існують і певні розбіжності у світогляді. Ваги більш спокійні, знаходяться в пошуку ідеалу і прагнуть до тихої гавані. Водолії ж, навпаки, жити не можуть без авантюр і пристрастей. Вони більш раціональні і незалежні, відчувають меншу прихильність до партнера і можуть відштовхнути своєю холодністю сентиментальних Терезів.

Якщо партнерам вдасться подолати розбіжності, союз Ваги – Водолій стане практично ідеальним завдяки симпатії і тязі, що виникає у них один до одного буквально з першого погляду на рівні підсвідомості.

В роботі

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіДля ділового партнерства і ведення спільного бізнесу союз Водолій – Терези ідеальний. Гармонійна взаємодія і рух ходу думок в одному напрямку дозволить таким партнерам домогтися значних успіхів на діловому терені.

Особливо це стосується інтелектуальної сфери. Активність і азартність повітряних знаків підігріває прагнення заробити великі гроші.

Якщо проект щиро цікавить представників цих знаків, то він з великою часткою ймовірності принесе значний прибуток. Однак для волелюбних повітряних знаків характерна деяка «легковажність».

Як Водолій, так і Терези можуть на середині справи втратити до нього інтерес і кинути почате на півдорозі.

В цьому випадку надія на більш обережних і раціональних Терезів, які можуть направити невгамовну енергію Водолія в потрібне русло.

Проблеми конкуренції ці знаки для себе не бачать – вони здатні до безжальним по відношенню до суперників дій заради власної вигоди. Але при цьому тандем Терезів і Водолія ніколи не зробить підлості, так як обидва партнери володіють загостреним почуттям справедливості.

У дружбі

Дружба між Водолієм і Терезами зав’язується на загальній тязі до інтелектуального розвитку та цікавості, характерному для цих знаків Зодіаку. На грунті загального хобі або інтересу може виникнути міцна дружба, в якій партнерам здається, ніби вони знайомі з самого дитинства.

А волелюбність і відсутність почуття власництва обох знаків дозволяють їм зберігати чудові стосунки довгі роки, так як ніхто з них не прагне обмежувати свого товариша, обидва поважають його особистий простір і внутрішню незалежність.

Інтелектуальна основа повітряних знаків Зодіаку допомагає Терезам і Водоліям завжди зав’язати цікаву розмову і обговорювати найнесподіваніші предмети. При цьому Терезам дуже імпонує тонке почуття гумору і нестандартне мислення партнера.

Спокій і доброзичливість Терезів врівноважує прагнення до авантюр і постійним розіграшів Водолія. Разом вони прекрасно доповнюють один одного і можуть дружити і підтримувати один одного до глибокої старості.

У любовних відносинах

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіІснуюча між Водоліями і Терезами тяга – як духовна, так і фізична – робить цей союз найбільш поширеним серед зіркових партнерств. У зустріли один одного представників цього знака миттєво спалахують почуття, їм здається, ніби вони знайомі все життя.

Швидше за все, від Водолія буквально в перші дні знайомства може послідувати пропозицію про створення сім’ї. Для союзу Терезів і Водолія характерна пристрасть і стрімкий розвиток роману.

Однак пізніше вони можуть стати обережнішими і ретельно обміркувати всі, перш ніж піти на такий рішучий крок, як весілля. Раціональність, притаманна цим знакам, не дасть їм втратити голову і змусить ретельно обміркувати таке серйозне рішення, як шлюб.

Однак найчастіше справа закінчується пишним весіллям. Цьому сприяють ніжні любовні відносини партнерів. Терези і Водолії поважають свободу свого обранця, люблять проводити час з друзями і не влаштовують один одному сцен ревнощів.

Однак варто пам’ятати про те, що Водолії холодніші і схильні до флірту, ніж Терези, які прагнуть до сімейного життя і згуртованому союзу. Тому сумісність в любовних відносинах Водолія і Терезів в першу чергу залежить від Терезів. Цей знак в партнерстві в більш вразливою ролі, так як більш емоційно відкритий і чуттєвий.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіОсновні проблеми в любовній сумісності Водолія і Терезів наступні:

 • схильність Водолія до флірту і випадкових зв’язків;
 • знаки приділяють більше уваги друзям на шкоду особистим відносинам;
 • скритність Водолія і його холодність в емоційному і емоційному плані.

Якщо партнерам вдасться прийти до спільного компромісу в відносинах, то є всі передумови для довгого і плідного союзу. Терезам потрібно давати партнеру більшу свободу і не обмежувати його особистий простір, а Водолія – ​​стримувати свою тягу до флірту і пригод на стороні і більше довіряти і розкриватися перед партнером.

Тоді все складеться дуже вдало – Ваги дадуть Водолія так необхідне йому спокій, а Водолії урізноманітнюють і зроблять більш яскравою життя Терезів.

Жінка-Терези і чоловік-Водолій

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіСумісність жінка-Терези і чоловік-Водолій обіцяє стати гармонійною за умови, якщо обидва партнери розподілять чільні ролі в родині і будуть уникати конфліктів.

Партнерка тут стане ініціатором відносин і за умови, що вона не буде занадто жорстко обмежувати свободу легковажного чоловіка-Водолія, їх історія кохання буде цілком щасливою.

Непередбачуваність і епатажність чоловіка-Водолія буде врівноважуватися дипломатичністю і розсудливістю жінки-Терезів. Її приваблює в ньому оригінальність і новаторські ідеї, а зовнішня привабливість, харизма і чуттєвість дівчини рано чи пізно підкорять волелюбну, але в глибині душі ніжну і вразливу натуру Водолія.

Відносини в цій парі будуються в атмосфері цілковитої довіри, тому для партнерів буде нормальним відпочивати окремо.

Чоловік-Терези і жінка-Водолій

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіДуже нестабільний союз, так як тут жінка виступає в ролі ненадійного і повітряного партнера . Партнерів будуть мучити сумніви, чоловік-Терези часто буде коливатися, сумніваючись в партнерці і своєму виборі. Тому настрій його може часто змінюватися.

Дівчина не менш непередбачувана в своїх екстравагантних вчинках, тому в стосунках жінки-Водолія і чоловіки-Терезів філософські бесіди і романтичні побачення будуть змінюватися періодами охолодження.

Велика ймовірність, що нездатність пари до турботи один про одного і те, що в пріоритеті у кожного особисті справи задоволення, можуть призвести до того, що один з партнерів піде до більш дбайливому людині. Проте, партнери в цьому нестандартному тандемі дуже прив’язані один до одного.

Якщо Водолій зможе стати менш екстравагантною, а Терези – приборкати свій настрій і дати більше свободи дівчині, то їх союз обіцяє бути напрочуд довговічним. Це пояснюється тим, що партнери наповнюють один одного позитивною енергією і духовно збагачують.

Працює в шлюбі

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Буде потрібно обмеження по обидва боки власних інтересів і тяги до зустрічей з друзями. Це досить складно зробити в юному віці.

Одружитися Терезам і Водоліям зірки рекомендують ближче до 30 років, коли в силу віку обох потягне в затишну сімейну гавань. Паре потрібно дуже серйозно обміркувати, чи достатньо вони довіряють своїм партнерам, перш ніж зважитися на такий відповідальний крок, як весілля. Але якщо рішення все-таки прийнято, ніщо не завадить щасливого сімейного життя.

Терези і Водолій легко домовляться з побутових питань, розподіливши порівну обов’язки по господарству. Для того щоб шлюб грунтувався на надійної фінансової подушці, бажано, щоб під знаком Терези народився чоловік.

Тоді він візьме на себе забезпечення сім’ї, а дружина буде займатися благоустроєм будинку. А ось в парі чоловік-Водолій, жінка-Терези недбалість і відсутність честолюбства у партнера буде дратувати його дружину. На цьому грунті можуть виникнути конфлікти.

Але якщо кожен з партнерів буде змінювати себе, підлаштовуючись не під свої бажання, а під благо сім’ї, то прогноз на сумісність в шлюбі Водолія і Терезів сприятливий. Поєднання чуттєвої та інтелектуальної зв’язку зробить шлюб вдалим і щасливим для партнерів.

Сумісність в ліжку

Підвищена чуттєвість і фізична тяга один до одного дають практично стовідсоткову сумісність в ліжку Терезів і Водолія. У сексі ці партнери ніколи не занудьгують, так як повітряні знаки постійно прагнуть пізнати нове і вийти на новий рівень сексуальних задоволень.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Секс – дуже важливе, але не єдине сполучна ланка партнерів, так як обидва знака вміють дуже красиво залицятися й говорити щирі компліменти другій половинці.

Сексуальне життя розбавляється бесідами на абстрактні теми, навіть в найінтимніші моменти Водолії і Терези здатні обговорювати цікаві для них теми.

Відео по темі

Про сумісності Терезів і Водолія в любовних відносинах у відео:

Сумісність знаків Терези і Водолій можна назвати ідеальною. Обидва партнери відносяться до інтелектуальної і волелюбної стихії повітря, що дозволить їм не занудьгувати один з одним і бути на одній хвилі.

Невеликі суперечки і розбіжності можуть виникнути через егоїзм обох знаків, але завдяки їх вродженому дружелюбності Терези і Водолій зазвичай легко згладжують конфлікти, і сварки закінчуються романтичними примирення.

Джерело: https://ezoterica.club/astrologiya/vesy-i-vodolej-sovmestimost.html

Сумісність Водоліїв і Терезів: дві повітряні каравели, ширяють в одному просторі

Гороскоп цього поєднання пророкує довгі і гармонійні відносини, оскільки обидва знака близькі по духу і життєвим позиціям. Вони можуть цілеспрямовано рухатися в одному напрямку, вдосконалюючись і підтримуючи один одного.

Обидва легкі на підйом, творчі та інтелектуальні натури, цінують особистий простір кожного і легко знаходять компроміс.

Ваги морально і психологічно сильнішим і стабільнішим Водолія, тому в союзі з ним візьмуть на себе роль будується інший.

Природні неординарні здібності Водолія часто не знаходять раціонального застосування внаслідок його хаотичності і нестриманого вдачі. А ось більш урівноважені і мудрі Ваги завжди зуміють знайти правильний підхід до неї.

Не применшуючи незаперечних переваг Водолія, Ваги вміють тактовно згладити гострі моменти і привести ситуацію в норму.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Водолій і Терези близькі по духу і життєвим позиціям

Завдяки спільній стихії Повітря обидва ці персонажа відмінно розуміють один одного , дивляться на світ з однієї і тієї ж позиції і цілком можуть стати ідеальною парою. Хоча їх роман не буде абсолютно безхмарним, в ньому знайдеться місце і бурхливим з’ясуванням відносин.

Таблиця сумісності Водолія і Терезів

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
висока висока Середня висока

Сумісність Чоловіки-Водолія і Жінки-Терези: плюси і мінуси відносин

Для оточуючих ця пара здається повністю гармонійної і приємною. Вони доброзичливі, гостинні і цікаві. Врівноважена і тактовна жінка-Терези здатна легко згладити назріваючі конфлікти, оскільки їй близька і зрозуміла натура Водолія.

Відносини їх будуються на взаємній повазі, а інтерес один до одного не згасає, оскільки кожен свято шанує право на особистий простір партнера, не намагаючись стати його власником

У Водолії даму привертає інтелектуальність і креативність думок, постійне прагнення до нового, сміливі оригінальні ідеї та експерименти. Разом з ним вона готова подорожувати, вести активне світське життя , різнобічно розвиватися духовно. Адже все це їй близьке і зрозуміле, як ніякому іншому знаку.

Водолій ж, який схильний до емоційності і різкого вираженню своєї думки, підсвідомо тягнеться до делікатної жінці Терези, відчуваючи, що вона здатна залагодити назріває конфлікт, оскільки володіє якостями, яких йому, на жаль, не вистачає.

Крім того, йому подобається її розвинений інтелект, прагнення до духовних знань, незацікленность на побутові проблеми, хоча в більшості випадків вона бере їх рішення на себе, бачачи непрактичність Водолія в цьому плані.

Дівчина-Терези творча і вміє створювати красу, а Водолій – романтик і прихильник незвичайного.

Проте, нерозуміння все ж виникає. І головна проблема полягає у відсутності повної відвертості з боку обох. Кожен боїться проявити слабкість, спуститися до виправдань. Недомовленість у відносинах можна подолати дружньою розмовою в спокійній обстановці.

Чи сумісні в любові?

Їх любовні відносини є продовженням дружніх і засновані на духовній близькості і взаєморозуміння. Виникаючі розбіжності можуть бути лише на грунті рутинних життєвих проблем. А кого це не пригнічує?

Роман цієї пари виникає зазвичай швидко і заснований не тільки на взаємній привабливості, а й на глибинному духовному рівні. Уже з першої зустрічі їм здається, що знають вони один одного сто років. Вони зрозумілі і прості в спілкуванні, легко сприймають життєві погляди партнера, оскільки в принципі, дивляться-то в одну сторону.

 

Роман Водолія і Терезів заснований на глибинному духовному рівні

Хлопець-Водолій і дівчина-Терези в сексі

Духовна сумісність цієї пари триває в плотських відносинах в ліжку. Ваги нескованность, любить еротичні фантазії, а Водолія потрібен саме різноманітний секс, адже його притягує все нове й оригінальне.

І все ж сексуальні відносини цієї пари не настільки бурхливі, в порівнянні з парою, коли він – Терези, вона Водолій. Тут більше присутня романтика і прагнення до платонічним дружнім відносинам .

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Обидва Знака цінують свободу і не ставлять за мету якнайшвидше вступити в шлюб. Але відносини їх настільки легко складаються з самого початку, що обидва не хочуть розлучатися один з одним, прийнявши рішення пройти рука об руку по життю.

У шлюбі ця пара зберігає деяку дистанцію. Але все це лише тому, що обидва неухильно довіряють один одному. Дружина-Терези може взяти на себе практичну частину сімейного життя, щоб чоловік міг зосередитися на більш глобальному. У такому шлюбі більше емоційний Водолій вчиться у дружини терпимості і спокою, а Терези заряджаються упевненістю і оптимізмом Водолія.

У них завжди знайдеться багато спільного: хобі, захоплення, пристрасть до подорожей і пізнання нового, прагнення до досконалості. Пара товариська і приємна для оточуючих

Правда, трапляються і негаразди, частіше пов’язані з поведінкою Водолія. Його бажання прийти на допомогу другові в будь-який час доби ˗ риса непогана, і Терези її, звичайно ж, самі на собі відчули. Але то було до шлюбу.

А коли він раптом в самий невідповідний момент підривається і їде, розбудовуючи сімейні плани тільки тому, що комусь терміново знадобилося його дружнє плече, це починає дратувати розважливу і організовану Терези.

Ситуацію рятує її толерантність і жіноча мудрість, яка підказує, що на Водолія сердитися не можна. Такий вже він є.

Чи є дружба, якщо він Водолій, а вона Ваги

Дружба цих знаків – щира і чесна . Вони можуть відверто ділитися один з одним новинами, допомагати в роботі і питати поради. Мудрість жінки-Терези і надійність Водолія щільно об’єднує їх в спілкуванні.

Водолій не виявляє своєї переваги, Терези не нав’язує свою думку. Їх спілкування побудоване на спільних інтересах і повній свободі цих приятелів. Правда, така повна гармонія може насторожити їх другі половинки і, треба визнати, небезпідставно.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Дружба і спілкування Водолія і Терезів побудовані на спільних інтересах

Як завоювати чоловіка-Водолія?

М’яка і поступлива Ваги, яка до того ж наділена інтелектом і духовно розвинена, безсумнівно, зверне на себе увагу Водолія . Від природи він запальний і емоційний, а терпимість і толерантність Терезів знаходить живий відгук у його душі, як відсутню ланку його власного характеру.

Для неї не повинно бути несподіванкою, що він не проявляє палкої закоханості, адже зовні він не вміє пристрасно висловлювати почуття, як це можуть представники інших знаків. Але зате він абсолютно надійний, завжди допоможе і підтримає, а любов він приймає, перш за все, на рівні тісного духовного зв’язку, а не плотських утіх.

На Водолія не можна тиснути, вимагати прямої відповіді. Інакше відповідь може вам не сподобатися. А одного разу давши його, Водолій ні за що не змінить рішення

Як добитися уваги жінки-Терези?

Дівчина-Терези чарівна і товариська. Крім того, вона знає собі ціну. Вона любить бути в центрі уваги чоловіків, приймати подарунки і компліменти. При цьому не слід вважати, що вона вважає, що зобов’язана щось натомість. Це не той варіант, коли за дорогий подарунок вона готова відповісти любов’ю.

Водолій не буває занадто палкий, але в душі він романтик і галантний кавалер . А його надійність і неординарність цілком може зацікавити даму-Терези. Адже Ваги бажає бачити поруч гідного і сильного партнера, відповідного її положенню в суспільстві.

Дружелюбність і моментальний тісний контакт з Водолієм, який вона відчуває на підсвідомому рівні, швидко розташовує її до нього. Їй також імпонує його вміння будувати відносини щиро і ненав’язливо, зберігаючи свободу. І хоча жінка-Терези не позбавлена ​​меркантильності, її не дуже пригнічує непрактичність Водолія. Адже їх об’єднує спільна духовність і схожість мислення.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Водолій в душі він романтик і галантний кавалер

Гороскоп сумісності Жінки-Водолія і Чоловіки-Терези

Обидва цих повітряних знака об’єднує енергійність і товариськість . Але в житті ніхто не застрахований від складних ситуацій: тривала хвороба партнера, фінансові негаразди, коли може знадобитися стабільність і терпіння, вміння прийняти дисгармонію і поспівчувати.

На жаль, обидва ці знака, зіткнувшись з таким поворотом речей, не завжди вміють дати собі раду зі сформованими обставинами, навіть коли справа стосується безпосередньо один одного. Водолій дружелюбна, але не схильна до жертовності . У цьому плані вона може здатися Терезам легковажною і вітряної. Ваги ж, естети у всьому. Тому чужі нещастя і хвороби намагаються обходити стороною.

Перебуваючи в тісному контакті, ці знаки зможуть подолати в собі негативні риси. Причому з віком Водолія це вдається частіше. Вона зможе навчити і Терези бути більш відповідальним і надійним, наприклад, якщо вони разом стануть займатися волонтерством.

Любовні стосунки

Любовні стосунки цієї пари виникають на ґрунті спільної душевної близькості і є природним продовженням тісної дружби.

Це союз споріднених душ, які бачать один в одному своє відображення, тому їм разом легко. Ваги терпіти не можуть занудства , а у Водолії бачать яскраву особистість, надихаючу і оптимістичну.

Водолій ж знаходить в «весовскіх» плечах надійну опору і може бути слабкою і жіночною.

Дипломатичний підхід більш мудрих Терезів допоможе приборкати емоційність і неприступність партнерки Водолія. Вона ж, від природи не схильна до істерик і капризам, швидко йде на контакт

Сексуальний потяг пари

Плотські відносини для них стоять на другій позиції після духовних. Швидше він грає в їх житті розряджається від напруженості роль. Але в ліжку вони знаходять повне задоволення від взаємних інтимних ласк. Їх сексуальне життя яскрава і наповнена враженнями, вони завжди цікаві і привабливі один для одного.

шлюбний союз

У сімейних відносинах лідируючу позицію відразу ж приймає на себе чоловік-Терези. Звичайно, Водолія важко назвати відмінною господинею, адже вона не любить розміреним і одноманітною життя. А Ваги більш організований, любить затишок і красу, що Водолій в повній мірі забезпечити не може.

Але все ж традиційні матеріальні цінності не варті у Терезів на першому місці. Набагато більше його приваблює духовна близькість дружини-Водолія. В її любові і розумінні він знаходить щось більше, ніж життєвий комфорт.

Це душевну рівновагу і захист від внутрішніх стресів і криз.

Такий шлюбний союз дуже міцний. Адже сильніший і стриманий Ваги може спокійно і поблажливо сприймати емоційні сплески дружини, а вона, відчуваючи м’якість і розсудливість, швидко заспокоюється, прислухаючись до аргументів.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Дружина-Водолій не любить розміреним і одноманітною життя

Як дружать дівчина-Водолій і хлопець-Терези

Дружба цих знаків може зав’язатися дуже швидко в будь-якому колективі, оскільки вони з перших хвилин спілкування відчувають, що знайомі вже сто років. Їм подобається, що вони однаково мислять і розуміють один одного з півслова. Ні напруженості, їх приймають такими, якими вони є, повністю погоджуючись з думкою і судженнями.

Така гармонія властива саме цьому поєднанню. Навколишні погано розуміють польоти «водолеевскіх» фантазій, а ось для Терезів їх хід думок очевидний. Терезам подобається оригінальність мислення Водолія, а вона знаходить в ньому підтримку і вміння цінувати її незалежність.

Ця дружба може легко перерости в романтичні відносини, навіть якщо серця приятелів Ваги-Водолій на даний момент невільні

Як завоювати чоловіка-Терези і побудувати з ним стосунки?

Жінці-Водолію особливо не варто намагатися, адже Терези відразу помітить її. Вона володіє привабливістю і шармом, а Терези як ніхто інший відразу помічає яскраву і ефектну жінку.

Його інтерес до неї зростає в міру спілкування. Він уже бачить в ній не тільки зовнішнє чарівність, але і духовну оригінальність і неординарність.

Йому хочеться опікувати її, підтримувати , піклується . Це тяжіння все більш наростає, оскільки жінка не перестає дивувати ніколи.

А її дружелюбність і контактність дає чоловікові внутрішньо розкріпачитися і душевно відпочити в її компанії.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Інтерес чоловіки-Терези до жінки-Водолія зростає в міру спілкування

Чи можна закохати в себе жінку-Водолія?

Дівчина Водолій натура товариська і легко контактує з людьми. Але одне тільки їй до вподоби, якщо хтось намагається перетворити дружбу в залежність.

У цьому плані, спілкуючись з Терезами, вона відразу зрозуміє не тільки його невдаване розуміння і схвалення її стилю мислення, а й уміння цінувати право на свободу і особистий простір. Адже він сам по натурі точно такий же.

І подальше спілкування покаже, що вони взагалі мислять однаково.

А з огляду на те, що Терези має риси, яких натурі Водолія не вистачає (вміння м’яко припиняти назріваючі розбіжності), вона і зовсім відчує цілковиту довіру до такого хлопця. Так що Терези мають всі шанси на успіх.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/sovmestimost-vodoleev-i-vesov.html

Терези і Водолій – сумісність в ліжку, любовних відносинах, дружбу і роботі

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Ці знаки Зодіаку можуть скласти гармонійну пару. Але тільки якщо врахують деякі особливості характеру свої і чужі, і зможуть пристосуватися до їх прояву в побуті і любові. Чоловікам і жінкам рекомендується заздалегідь вивчити рекомендації астрологів, тоді все вийде і шлюб буде стабільним і щасливим.

Водолій і Терези – сумісність в коханні

Обидва знаки відносяться до стихії повітря. Тому такі люди багато спілкуються як між собою, так і з іншими. З одного боку це добре, але з іншого ця ситуація може стати причиною ревнощів і сварок. Для того щоб уникнути подібних проблем, слід заздалегідь домовитися про деякі правила поведінки один з одним і з оточуючими. Тоді спілкування стане легкими і безтурботними.

Терези і Водолій сумісність в любовних відносинах можлива, якщо:

 1. Вони відмовляться від відвертої флірту з іншими людьми.
 2. Пара постарається обзавестися спільними друзями.
 3. Обидва людини навчаться стримувати емоції під час сварок.

Терези і Водолій в ліжку

Сексуальне життя пари дуже насичена. Союз Терези і Водолій наповнений неприкритими емоціями, і це проявляється і в ліжку. Кожен партнер намагається привнести в сексуальне життя щось нове.

Терези і Водолій сумісність знаків, згідно астрології, показують тісний і засновану на тязі до експериментів.

Нудно в ліжку їм не буде абсолютно точно, адже представники повітряної стихії сексуальні й розкуті.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Терези і Водолій – сумісність в шлюбі

Матримоніальний союз цих людей може стати ідеальним. Але тільки якщо, якщо вони кілька обмежать себе в реалізації власних інтересів і планів. Імовірність щасливого заміжжя велика, навіть з огляду на те, що кожен з них має не дуже приємну рису характеру – яскраво виражений егоїзм. Через нього ситуація може стати катастрофічною.

Терези і Водолій сумісність в сімейному житті основні особливості:

 1. Набагато більше шансів у пари, де хлопець народився у вересні-жовтні. Тоді планування витрат і питання заробляння грошей він візьме на себе повністю, а обов’язком дівчини, з якою вона відмінно впорається, стане створення затишку в домі.
 2. Велика ймовірність щасливого заміжжя, якщо люди одружуються після 28-30 років.
 3. У союзі чоловік-Водолій жінка-Терези хлопець часто не приділяє увагу матеріального благополуччя, не прагне будувати кар’єру. Дівчину подібна поведінка влаштовує рідко.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Терези і Водолій – сумісність в дружбі

Такі відносини приречені на успіх. Дружити Водолій і Терези часто починають ще в дитинстві, і триває вона нерідко протягом усього життя. Легкі в спілкуванні, не дуже образливі, позитивні і люблячі розважатися люди чудово ладять один з одним.

Вони не прагнуть придушити приятеля і зайняти лідерську позицію, не втручаються в особисте життя і не дають не потрібних рад. Тому відповідь на питання і те, чи підходять один одному Терези і Водолій як приятелів, однозначно буде ствердною.

Подібні відносини приносять тільки позитивні емоції.

Терези і Водолій в роботі

Бізнес зв’язку між даними знаками міцні і приносять чималий успіх. Але тільки якщо правильно були розподілені обов’язки між ними. Терези і Водолій підходять один одному за характером, стилем мислення.

Але цього для досягнення матеріального успіху мало. Доведеться заздалегідь домовитися про те, хто буде займатися фінансами.

Більшою мірою на цю роль підходять люди, що народилися в вересні-жовтні, відповідальні і вміють економити.

Сумісність Терези і Водолій в різних сферах життя хороша. Але слід розуміти, що не тільки від рис характеру і схильностей залежить успіх.

Якщо кожна людина почне контролювати себе і свою поведінку, прислухатися до прохань іншого, то і відносини складуться просто чудово.

Читайте також:   Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артур Арон

Тому рекомендації астрологів важливі, але не більше, ніж уміння стримувати свої бажання і емоції.

Джерело: https://womanadvice.ru/vesy-i-vodoley-sovmestimost-v-posteli-lyubovnyh-otnosheniyah-druzhbe-i-rabote

Сумісність ваг і водоліїв по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

Сумісність нагадує невеликі хвилі, на яких люди Терезів і Водоліїв за знаком зодіаку з задоволенням дрейфують. Нічого в цій парі не постійно. Закоханим подобається приймати нові твердження, а також проводити час за душевними розмовами.

Загальний опис характерів

Обидва повітряних знака добре сумісні між собою. Роман цих людей розвивається стрімко. Загальні погляди і інтереси дозволяють партнерам відчувати постійну новизну в почуттях. Сумісність знаків Терези і Водолій тримається на романтику і спільних захопленнях. Вони дуже піклуються один про одного і стежать за хорошим настроєм своїй другій половинці.

Водолій надихає Ваги на творчі подвиги. Поруч з ним починається процес створення шедеврів, з’являються сили для руху вперед. Ваги, в свою чергу вміють привести Водолія в гармонійний стан.

Але сумісність знаків зодіаку Водолій і Терези таїть в собі кілька нюансів. Один з них полягає в тому, що людина, під керуванням Урана, буває досить жорстокий і грубий, скритний і замкнуть. Це сильно вибиває з рівноваги Терезів – дитя Венери.

Вони звикли до відкритих діалогів, коли кожен знає все один про одного.

Гороскоп сумісності Терезів і Водолія говорить про досить боргом шлюбі, в тому випадку, якщо Водолій буде залишати свої негативні емоції за дверима. Адже чого Терези не терплять найбільше – це нерозуміння через що їх партнер зол або просто знаходиться в поганому настрої.

Терези і Водолій в любові

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

У любові ці двоє новатори. Вони люблять експериментувати, пізнавати нові можливості чутливості людського тіла. Інтимне життя може зіпсувати ревнощі, адже обидва знака дуже комунікабельні і не уявляють своє життя без спілкування з іншими людьми. Більш того Терези постійно фліртують. Для них це природно і вони не можуть по-іншому. Водолій теж дозволяє собі «позалицятися» за протилежною статтю. Обидва знають, що далі компліментів справа не зайде, але тим не менш не можуть стримувати почуття ревнощів.

Щоб обидва партнери були спокійні, а ревнощі не вплинула на їхні стосунки в ліжку, їм потрібно заздалегідь обговорити особливості їх характерів і прийти до якогось рішення на самому початку.

Чоловік-Терези і жінка-Водолій. сумісність

Жінка, під керуванням Урана, часом не може зрозуміти саму себе. Її кидає з боку в бік: то вона м’яка і жіночна, то груба і жорстока.

Разом з тим качає з боку в бік і її чоловіка, який ніяк не може знайти баланс, від чого стає нестерпним. Для того щоб все заспокоїлося – потрібен час.

Жінка повинна розповісти про свої проблеми та причини занепокоєння, а чоловік вислухати і підтримати, тільки в цьому випадку обидва заспокояться і знайдуть душевну рівновагу.

Обидва знаки повітряні, а значить, нерішучі і постійно сумніваються. Вони довго не можуть запропонувати жити разом, довго думають: заводити дітей чи ні? Їм потрібно не один раз розлучитися, щоб зрозуміти, що один без одного вони не можуть.

Коли він – Терези, вона – Водолій, то всі відносини будуються на нестабільних емоціях, які потрібно привести в гармонію. Загальне захоплення і відкритий діалог будуть чарівною пігулкою для дотримання балансу.

Жінка-Терези і чоловік-Водолій. сумісність

Цей союз класичний і зрозумілий. Чоловік, керований Ураном, агресивний, брутальний, рішучий. Він – глава сім’ї і вимагає поваги і підпорядкування. Жінка-Терези, як раз, підходить під ці вимоги.

Вона ніжна, господарська, прекрасна в усіх відношеннях, огорне свого чоловіка трепетною турботою, м’якістю і підтримкою.

Вона вислухає свого обранця, нагодує його смачною вечерею і зможе підтримати будь-яку інтелектуальну бесіду.

Однак Водолій часто грубий і не стриманий у своїх висловлюваннях. Це стосується спілкування і в особистому житті і в дружбі. Він може легко образити свою дівчину, недоречно назвавши її ледачою або поганий господинею. Це, звичайно, зачепить за живе будь-яку жінку, будь-якого знака зодіаку. Тому синові Урана потрібно стежити за своїми висловлюваннями, щоб не зіпсувати відносини і не привести їх до розлучення.

Сумісність Терезів і Водоліїв по знаку зодіаку може бути досягнута тільки в тому випадку, коли жінка дає свободу і підтримку своєму чоловікові, а він в свою чергу, обожнює, піклується і не ображає свою дружину.

Ділова сумісність

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі

У дружбі і в бізнесі ці двоє зможуть ладити тільки за умови само-організованості і самодисципліни. В іншому випадку Водолія буде нести від реальних справ в філософію, і день пройде не продуктивно, а Терези будуть до досконалості доводити проект (свій зовнішній вигляд, картину, твір і т.д.) і в підсумку всюди запізняться. Для ідеального взаємодії їм потрібен третій. Той, хто буде повертати увагу Водолія до роботи (або до початкової теми розмови), а Терезів вчасно зупинить, давши зрозуміти, що все добре і можна вирушати в дорогу (або здавати роботу).

Союз Терезів і Водоліїв по знаку зодіаку схожий на човен, яку качає на хвилях. Її пасажирам потрібно навчитися твердо тримати весла в руках, перш ніж вирушати в велике плавання, під назвою сім’я.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/sovmestimost-vesy-i-vodolej

Терези і Водолій – сумісність знаків

Сумісність знаків Терези і Водолій по праву можна назвати ідеальною. Цих партнерів пов’язує глибоке спорідненість душ і взаємний потяг. Їх тягне один до одного як на фізичному рівні, так і на духовному.

Це злиття двох знаків повітряної стихії дає їм загальні погляди на навколишній світ, що дозволяє їм завжди розуміти і підтримувати один одного.

Роман Терезів і Водолія зазвичай розвивається стрімко: вони закохуються, виникає бурхлива пристрасть і закінчується все пишною красивою весіллям.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіЦі партнери дуже романтичні, їм цікаво спільне перебування. Кожен готовий прикрасити життя партнера своєї позитивну ауру і оточити ніжною турботою. Водолій в очах партнера є втіленням найпрекрасніших почуттів. Він надихає Терезів, завдяки чому вони не просто приходять в стан рівноваги, а починають буквально ширяти в повітрі, досягаючи раніше недоступних висот. Терези стають духовним наставником Водолія, збагачуючи його часом неспокійний внутрішній світ. У той же час Ваги відкриті і легкі в спілкуванні, намагаючись уникати конфліктів. Такий партнер для Водолія добре підходить.

Незважаючи на духовну близькість, є і одне протиріччя: сумісність Терезів і Водолія визначає для знаку Терези – необхідність жертви.

Вона полягає в прийнятті волелюбності партнера, тоді як самі Ваги прагнуть до згуртованості в стосунках і створення міцної сім’ї.

Проте, Водолій хоч і не може жити без свіжого повітря, закохавшись, не стане вдаватися до флірту і випадкових зв’язків. Йому також імпонує майстерне вміння Терезів вести бесіду і їх високий інтелектуальний рівень.

Ваги зачаровують партнера і всіма силами намагаються привернути його увагу. Водолій скритний і не завжди відповідає обранцеві досить емоційно, через що Терези страждають. Їм доведеться багато сил витратити на те, щоб Водолій нарешті проявив ту чуттєвість, якою їм так бракує.

Сексуальна сумісність Терезів і Водолія

Нитки, що зв’язують цих двох, тонкі і прозорі, але в той же час дуже міцні.

Сексуальна сумісність знаків Терези і Водолій грунтується на тому, що обидва партнери – прихильники новаторства, їм цікаво пізнання життя в усіх його проявах.

Ці повітряні люди ніколи не набриднуть одне одному, оскільки їм імпонує активна громадська діяльність. Глибокі чуттєві відносини стануть блискучою основою не тільки для інтимного зв’язку, а й для шлюбу.

Сумісність: чоловік Терези – жінка Водолій

Жінка-Водолій дуже непередбачувана. Часом їй самій важко зрозуміти справжні причини своїх вчинків. Цій пані вдається бути одночасно жіночною і по-чоловічому жорсткою. Чоловік-Терези постійно балансує, його настрій може зміщуватися то в одну сторону, то в іншу. Найприємніше перебувати поруч з ним, коли його чаші врівноважені. В іншому випадку він буває нестерпний.

На основі таких характеристик формується сумісність Терезів і Водолія, тому вони можуть довго милуватися зірками або вести глибокі інтелектуальні бесіди, а потім раптом все кинути і розійтися по різних кутах.

Чоловік-Терези і жінка-Водолій насправді не знають, чи жити їм разом, або окремо. Чи варто створювати сім’ю? Або краще відразу розлучитися? Такими сумнівами ці повітряні люди будуть довго мучити один одного. Але потім нарешті вирішать, що жити їм один без одного неможливо.

Чоловік-Терези і жінка-Водолій дійсно люблять один одного, тому повітряна леді постарається заради обранця стати менш ексцентричною і подарувати йому спокій і ніжну чуттєвість.

Її чоловік щосили намагатиметься більше уваги приділяти коханій, в той же час не забуваючи, що іноді потрібно давати їй свободу. Такий союз цікавий у своїй нестабільності, але відносини партнерів ніколи не переходять на рівень жорсткої конфронтації.

Зазвичай Водолій може образитися, а Терези надінуть маску холодної відстороненості.

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любові і дружбіАле вже на наступний день вони знову порадують один одного приємними сюрпризами і чарівними посмішками.

Сумісність: жінка Терези – чоловік Водолій

У цій парі важливо відразу прийняти рішення про те, хто з партнерів стане головним. Мабуть, жінці-Терезам все-таки слід поступитися обранцеві, хоча при цьому вона не втратить свого впливу. Вагами управляє Венера, а Водолієм – Уран, тому чоловік в цьому союзі буде володіти більшою силою і агресивністю, як і годиться в класичному шлюбі.

Жінка, народжена під знаків Терезів – справжнє втілення жіночності та краси. Водолія захоплює її зовнішня привабливість і внутрішнє чарівність.

До того ж вона цікавий співрозмовник, що є відмінним подарунком для живого інтелектуально розвиненого Водолія. Хоча є і деякі мінуси, яких сама леді-Терези не помітить, але її чоловік неодмінно вкаже на них.

Тоді вона образиться, що улюблений назвав її ледаркою і зіпсованою дитиною.

Для повітряної жінки зловити Водолія в свої мережі можна одним способом: дати йому достатньо свободи і проявити терпіння до його непостійності. Тоді він відповість, показавши глибокі ніжні почуття. Союз буде тривалим і гармонійним, якщо тільки обидва партнера проявлять достатню спокій і толерантність.

Ділова сумісність Водолія і Терезів

Сумісність знаків Терези і Водолій в бізнесі здатна принести їм справжній успіх. Вони можуть гармонійно взаємодіяти, доповнюючи вміння один одного. Ці повітряні люди стануть справжніми друзями. Однак через волелюбності між ними може виникати напруження, якщо їх співпраця затягнеться на тривалий термін.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/vesyi-i-vodoley

Терези і Водолій. Сумісність партнерів в любові, дружбі, роботі

Астрологи пов’язують перспективи і успіх відносин зі знаками зодіаку. Атмосфера в робочому колективі, дружба, любов і секс – все це залежить від того, як знаки різних людей взаємодіють один з одним.

Завданнями сумісності займалися вчені всього світу ще з давніх часів. А багато правителі мали власних придворних астрологів, які допомагали їм у різних питаннях, наприклад, з вибором нареченої.

І зараз, в століття високих технологій, зірки допоможуть вам вибрати супутника життя, вирішити складні проблеми у відносинах, а також зрозуміти, з ким не варто спілкуватися, а з ким треба налагодити контакт.

доброзичливі Ваги

Народжені під заступництвом Терезів особи чарівні і доброзичливі. Вони не переживають через дрібниці і намагаються робити все можливе для своїх близьких. А розвинена інтуїція допомагає їм вгадувати бажання людей. Злегка легковажні мрійники, веселі і відкриті, вони дивляться в майбутнє з надією.

Але у них є і неприємна сторона. Багато представників цього знака з часом стають шкідливими і нервовими, а деякі необґрунтовано злими, випускаючи свої таємні бажання назовні. Це сильно розчаровує людей, відштовхуючи їх все далі від Терезів.

У житті вони вкрай мінливі: сплески енергії змінюються апатією. Їх важко чимось зацікавити, проте захоплений представник Терезів здатний практично на все, завдяки неймовірному вмінню концентруватися на будь-якій задачі.

Самі Ваги прекрасно знають про власний непостійність, тому намагаються не боротися і не приймати необдуманих рішень. Іноді керуючись холодним розрахунком, лякають людей своєю брутальністю і черствістю.

Через свою відкритість часто говорять все безпосередньо, без прикрас, що вряди-годи засмучують своїх близьких. Багато Терезів, самі того не знаючи, потрапляють під вплив оточуючих і починають вести себе так, як хотіли б цього інші.

Читайте також:   Як покликати дівчину погуляти: ідеї для запрошення на побачення

Тому головна порада цим людям – довіряйте власній інтуїції.

Ваги дуже живі і привабливі, проте сильно схильні до зовнішнього впливу, змінює їх поведінку. Найчастіше можуть приховувати свої реальні думки і почуття на догоду суспільства, періодично випускаючи назовні, що призводить до негативних наслідків.

сентиментальні Водолії

Цей знак завжди відрізнявся чутливістю і сентиментальністю. Маючи багато знайомих, можуть не мати друзів. Водолії насилу довіряють людям, тому будь то друг, партнер, та навіть ворог – вони вибирають один раз і назавжди.

Водолій доброзичливий, але іноді він занадто нав’язливий. Але будучи хорошим слухачем, йому достатньо пояснити один раз допустимі рамки поведінки, і він завжди буде їх дотримуватися.

Він в принципі не любить міняти свою думку, але його не так вже й складно переконати. Однак якщо перейти межу і образити Водолія, в чомусь ущемити або обдурити, то можна стати найлютішим ворогом на все життя.

Він обов’язково постарається помститися кривдникові, навіть якщо це обернеться для нього самого величезними проблемами.

Мабуть, це самий цікавий знак. Він хоче знати все, кожен аспект, кожен момент того, що йому цікаво. З іншого боку – це проблема. Якщо його зацікавлять кілька об’єктів, він буде розпорошуватися і не зможе сконцентруватися. Через це може скластися враження що представники цього знака ледачі.

У Водолія величезний потенціал до навчання. Для одних це стає квитком в життя, а для інших обертається серйозними проблемами – багато представників цього знака мають психологічні захворювання.

Водолій чуттєвий і ранимий, в зв’язку з чим має проблеми в спілкуванні з незнайомими людьми. Близьким ж і друзям іноді може здаватися надмірно цікавим і нав’язливим. Допитливий, відчуває інтерес до всього, що його оточує, звідси проблеми з концентрацією на чомусь одному.

Сумісність у любові

Жінка – Терези, чоловік – Водолій

Ці двоє просто створені одне для одного. Не можна сказати, що їх характери схожі, але вони відмінно доповнюють свою половинку, адже бачать у свого партнера те, чого не вистачає їм самим. Між ними завжди буде панувати взаємоповага і непідробний інтерес до партнера.

У їх союзі можуть траплятися невеликі сварки, але ніколи не станеться чогось настільки серйозного, що негативно вплине на їх спільне майбутнє. Вони схильні радіти тому, що у них є і ніколи не влаштують з’ясування відносин на порожньому місці.

Жінка – Терези завжди буде «двигуном» цього союзу, і саме вона першою зізнається у своїх почуттях. Чоловік – Водолій, в свою чергу, завжди буде вважати її людиною знаючим, серйозним, розважливим. Тому він завжди прислухається до Терезів.

Про укладення шлюбу стануть говорити тільки тоді, коли обидва будуть до нього повністю готові. Перед тим як зважитися на такий відповідальний крок, ця пара розгляне всі з прагматичної і раціональної точки зору. Як справжнісінькі вчені, вони розроблять систему поведінки для кожної можливої ​​ситуації, перш ніж зареєструють свої стосунки.

Жінка – Водолій, чоловік – Терези

Партнери відразу ж помітять один одного, а поспілкувавшись зрозуміють, що підходять один одному. Вони будуть насолоджуватися кожною секундою, проведеної разом, а в їх відносинах навіть через багато років буде жити романтика.

Вони не будуть ревнувати партнера і вигадувати якісь обмеження. Це зблизить їх ще сильніше, адже вони бачать свій союз однаково. Зізнається першим чоловік – Терези. У цих питаннях він любитель класики. А жінка – Водолій сама не відразу зрозуміє, що у неї є почуття. Разом вони будуть сильні. Роблячи щось удвох, вони навіть від самої складної задачі будуть отримувати величезне задоволення.

Міцний союз обов’язково переросте в шлюб, головними рисами якого будуть:

 • повага;
 • відкритість;
 • свобода;
 • рівноправність.

Ці головні тези обоє пронесуть через усе життя, а шлюб їх буде близький до поняття ідеальний.

Дружба знаків зодіаку

Жінка – Терези, чоловік – Водолій

Їх дружба буде неймовірно міцною. Спочатку для чоловіка – Водолія дружба буде головним пріоритетом в їх спілкуванні. Він оберігатиме її всіма силами. А ось жінка – Ваги готова до спілкування будь-якого типу і буде з легкістю їх підтримувати, якщо вона в них зацікавлена. Головною точкою дотику в дружбі – інтереси, вони будуть колосально схожі.

Жінка – Водолій, чоловік – Терези

Їм не потрібно докладати багато зусиль, щоб стати кращими друзями. Завдяки спільним інтересам і заразливою жвавості обох, бесіди можуть тривати годинами.

Якщо чоловікові – Ваги стає нудно, він завжди йде до жінки – Водолія, а вона вже точно щось придумає.

А якщо Водолій засумує, а будьте впевнені, це відбувається часто, то психологічна допомога в особі одного завжди прийде на виручку.

сексуальні стосунки

Жінка – Терези, чоловік – Водолій

Як і в любові, в сексі у них відмінна сумісність. У таких відносинах вони обидва будуть повністю задовольняти один одного, якщо кожен з них приділить партнеру достатньо уваги.

Відносини будуть наповнені романтикою, ніжністю та гармонією, яку буде намагатися порушити любитель всього незвичайного – чоловік – Водолій. А жінка – Терези буде намагатися, не порушивши гармонію, тримати свого обранця в рамках дозволеного.

Жінка – Водолій, чоловік – Терези

Можуть з’явитися кілька холодними, але це тільки на перший погляд. У сексі обидва партнери віддають перевагу і звеличують на перше місце духовну сторони, ніж фізичну. Тому близькість починається з довгих розмов, кіно і вина. Але це буде повністю задовольняти обох партнерів.

Проблема може виникнути тільки в тому випадку, якщо чоловік – Терези не встиг повністю звикнути до свого партнера і діє не так, як того хоче жінка – Водолій.

Робота

Жінка – Терези, чоловік – Водолій

Ці двоє точно спрацюються, по-іншому і бути не може. Їх методи і підходи як до конкретного завдання, так і праці в цілому, дуже схожі. Обидва вважають за краще інтелектуальна праця, хоча область інтересів кілька різна. Жінка – Терези скоріше віддасть перевагу роботі, пов’язаній з людьми, творчістю або мистецтвом, а ось чоловік – Водолій вибере нові знання.

Йому постійно потрібно знаходити щось нове, невідоме. Він в силах щось створити, розробити, спроектувати або відкрити. А разом вони утворюють непереможний тандем, здатний, наприклад, створити і продати всьому світу новий продукт.

Жінка – Водолій, чоловік – Терези

Їх спільні інтереси обов’язково дадуть поштовх до спільної справи. Наприклад, вони будуть працювати в редакції одного і того ж видання. Або ж це буде загальна мета в області мистецтва. А ще з них цілком може вийти відмінний творчий дует – музична група, наприклад.

Обох веде схожа мотивація. Жінка – Водолій шукає нові і незвичайні способи виразити себе, знайти незвичайний новий сенс в звичних речах і явищах.

Чоловік – Терези прагне до того, щоб форма і зміст завжди відповідали один одному і були в гармонії. Ніхто з них не візьме на себе роль командира.

Їх союз будується на засадах партнерства та рівноправності, де кожен учасник сам знає, що і як йому потрібно робити.

Терези і Водолій, мабуть, одне з найцікавіших поєднань, серед усіх можливих.

Жінка – Терези і чоловік – Водолій, або ж навпаки – не грає великої ролі, адже їхні стосунки будуть чудовими у всіх аспектах.

Від дружби і чисто ділового співробітництва, до домашнього побуту і сексу – всюди буде панувати любов. Вони не стануть лаятися і сваритися через дрібниці, і шукати недоліків у партнері.

Оригінал статті розміщений тут: https://welady.ru/vesy-vodolej-sovmestimost-znakov-zodiaka

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5be1b978fd677a00ab130823/5c175e50c6ce5f00ad2138cc

Терези і Водолій: сумісність знаків зодіаку в любовних відносинах, сімейного життя, дружбу, роботі ???? Астрологія сумісність знаків між собою

Терези і Водолій – це яскравий приклад одного з найбільш вдалих зодіакальних спілок. Вони відмінно поєднуються в шлюбі, дружбі і роботі, так як їх життєва позиція і мислення дуже схожі.

Завдяки один одному Терези і Водолій не перестають удосконалюватися, вони відчувають взаємну підтримку, що стає рушійною силою для розвитку в собі позитивних рис характеру.

Варто відзначити, що конфліктні ситуації в цій парі трапляються вкрай рідко, так як обидва партнери можуть з легкістю йти на поступки, що дозволяє зберегти гармонію у відносинах.

У любовних відносинах і шлюбі

У відсотках сумісність цієї пари становить:

 • в любові – 90%
 • в шлюбі – 60%

З перших днів знайомства Терези і Водолій відчувають сильне тяжіння.

Ці знаки зодіаку відносяться до стихії повітря, тому розуміють один одного з півслова.

Однакові погляди на життя дозволяють цим людям створити міцні любовні відносини, які стають можливістю взаємно обмінюватися невичерпним запасом позитивних емоцій і натхнення.

Чоловік-Терези і жінка-Водолій

Про таких парах часто говорять, що вони підходять один одному як дві половинки одного цілого. Відносини Терезів і Водолія виглядають як ідеальні, тому їх часто ставлять в приклад і намагаються їх наслідувати, а часом навіть заздрять.

Чоловікові-Терезам і жінці-Водолія комфортно перебувати разом, вони прекрасно доповнюють один одного. Обидва партнери цінують свободу. У їхньому розумінні це можливість жити легко і добиватися успіхів не тільки заради матеріальних благ для сімейного життя, а й заради особистісного зростання.

Приводів для конфлікту в цій парі вкрай мало, а якщо і трапляються сімейні спори, то подружжя намагаються вирішити їх за допомогою спокійного конструктивного діалогу. До питань побуту у партнерів також однаковий підхід – вони бачать в домашніх клопотах нудну рутину. Для того щоб скоріше з нею покінчити, подружжя допомагають один одному по дому.

Чоловік-Водолій і жінка-Терези

Загальна риса характеру цих людей – це комунікабельність, тому найчастіше знайомство таких пар відбувається на будь-яких світських заходах або вечірках. З перших хвилин зустрічі чоловік-Водолій і жінка-Терези знаходять точки дотику у багатьох питаннях, що стає приводом для ближчого спілкування.

Перебуваючи в парі ці люди здатні не тільки допомагати один одному в розвитку, а й утворювати різні творчі або ділові союзи.

Спірні ситуації можуть виникати тільки тоді, коли чоловік-Водолій бажає довести своїй супутниці, що його бачення питань є виключно вірним і не підлягає перегляду.

У таких ситуаціях партнери не вступають в агресивну конфронтацію, а без особливого задоволення можуть помірятися красномовством. Такі сварки для цієї пари – це зайвий привід поглянути на проблему з декількох сторін і в підсумку прийти до спільного рішення.

Роль глави сім’ї в цій парі найчастіше займає жінка.

Обумовлюється це тим, що, з точки зору астрологічного гороскопа, Ваги підходить до всіх питань серйозніше, приймає виважені рішення.

У більшості випадків чоловіка-Водолія влаштовує такий стан речей, але іноді він може пручатися, доводячи своїй супутниці, що чоловік в родині він і останнє слово повинно бути саме за ним.

сексуальна сумісність

У ліжку у цієї пари завжди присутній романтика. Терези і Водолій не просто відчувають задоволення від фізичного контакту, а намагаються висловити всю чуттєвість і ніжність.

Цю пару важко назвати пристрасної, так як на першому місці для них завжди залишаються ласка і ніжність. Але перебуваючи разом тривалий час і дізнаючись один одного краще і краще, партнери відкриваються все більше, що дозволяє їм бути розкутіше.

У дружбі

Загальні погляди на життя дозволяють Терезам і Водоліям створити дуже міцний і гармонійний союз. З’являючись разом у великих компаніях, ця дружня пара стає душею вечора, вони жартують, розповідають цікаві історії та втягують в бесіду навіть самих сором’язливих персон.

Таким друзям подобається проводити час разом, так як вони можуть годинами розмовляти на різні теми і ділитися переживаннями, знаючи, що ніхто з них не винесе на загальний огляд секрети і таємні думки одного. Між Терезами і Водолієм рідко трапляються конфлікти.

У роботі і бізнесі

Р абот разом, ця пара ніколи не буде конкурувати один з одним або будувати змови проти кого-то третьег о. Найкраще вони реалізують себе в сферах інтелектуальної праці або там, де потрібно їх артистизм або ораторські здібності. У точних науках або на виробництві цим людям не варто працювати разом.

Незважаючи на живий розум і бажання досягти успіху як у Терезів, так і у Водолія можуть траплятися «спалаху ліні», тому необхідно розбавляти такі ділові пари більш реалістичними і практичними знаками зодіаку.

Джерело: https://osoznanie.org/3346-vesy-i-vodolej-sovmestimost.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *