Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Зміст приховати

Терезам властива чуттєвість, вони вміють по-справжньому любити, але хорошу пару знаходять рідко; це обумовлено їх неквапливістю: боргу розмірковуючи над кожною дрібницею, вони інтерпретують її настільки багатогранно, що це може відчутно перешкодити стосункам.

Одна з важливих рис Терезів – вимогливість. Бажають абсолютного щастя, вони болісно переживають навіть несерйозні життєві негаразди.

У Терезів зазвичай є велика кількість друзів, і любовні відносини вони створюють за аналогією саме з дружніми: це в першу чергу партнерство, а не сліпе поклоніння один одному.

Серед Терезів чимало навіть відверто черствих людей, таких, що принижують і тих, хто кривдить навіть улюбленого партнера; при цьому вони не прагнуть зробити щось погане, а, навпаки, керуються найкращими спонуканнями, через що і не розуміють докорів.

Серед Терезів багато людей, що оточують обранця ніжним і уважним ставленням, але притому що приймають до уваги і власні вигоди та інтереси. Такі люди вкладають в відношення не більше сил і засобів, ніж їм дають у відповідь. Терези не йдуть на жертовні, самовіддані вчинки навіть при сильної закоханості.

Ваги сумісність з іншими знаками в коханні

Дуже важкі перші роки після вступу в шлюб, що відчутно Терезами особливо гостро. З плином часу цей момент йде на другий план, люди змиряються, однак Ваги до останнього моменту можуть відчувати себе незатишно і очікувати підступу, що буде відчуватися і їх ставлеником.

Дуже рідко сходяться відразу двоє людей, що народилися під знаком Терезів: кожен з них сумнівається і не хоче робити перший крок.

Не рекомендується союз із Близнюками зважаючи легковажності і мінливості представників даного знаку. Ваги часто врівноважують енергійність Скорпіонів або скрашують життя самотнього Рака.

Сумісність жінка Терези

Сумісність чоловік Терези

Ваги сумісність з іншими знаками в сексі

Терезам властиво природна чарівність, усмішливість і краса, за допомогою яких вони і добиваються розташування оточуючих. Самі вони захоплюються досить рідко, вибираючи партнера уважно і уникаючи поспіху створювати відносини. Навіть сильно закохавшись, вони не забувають про свої вигоди.

Сексуальне життя Терезів майже досконала: вони здатні насолодитися усіма аспектами таких відносин, але не віддатися пристрасті безоглядно. Нерідко Ваги мають навіть кілька романів відразу: це не розбещеність, а прагнення знайти ідеально підходить їм партнера.

Ваги можуть не відмовлятися від сексуальних відносин і в тому випадку, якщо вже перестали щось відчувати: вони не поспішають розлучатися з колись коханою людиною. Терези не люблять робити людям боляче і намагаються мінімізувати наслідки розставання.

Невдачі на любовному фронті відбуваються у представників цього знака зовсім не рідко; причина цього – зайва розсудливість. Але Терези здатні пережити будь-який розрив, не сприймаючи його всерйоз.

Відео на тему Ваги сумісність

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Джерело: https://znaki-zodiaki.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/sovmestimost-vesy

Ваги. Сумісність у любові з усіма знаками зодіаку

Ваги з життя прикидаються милими котиками, але астрологи їм все одно не вірять. Їх улюблене заняття – неприродно посміхатися, ідеальна робота – бути адвокатом кого завгодно, а девіз по життю: “Але з іншого боку …”.

Ваги, що дишло: куди повернеш, туди і вийшло, так що, як тільки їм перестане бути вигідний союз, вони зберуть свої речі і ускачут вдалину.

Продовжуємо говорити про сумісність в коханні зодіаку. Сьогодні у нас на черзі Ваги, а минулого разу була Діва.

Ваги в любові

Ваги у всьому мріють знайти гармонію, в тому числі і в любові. Їм неприємно скандали, інтриги і розслідування, хочеться, щоб все було чинно і мирно, як у кращих будинках Лондона.

Агресія, переживання, тривога, ревнощі – всі ці та інші подібні емоції дуже швидко розхитають і без того розхитані чаші Терезів і доведуть їх до ручки, а точніше до неврозу.

І здається, доля-лиходійка спеціально підсипає їм випробування на шляху до гармонійним відносинам, так що багато Ваги в якийсь момент повністю розчаровуються і відмовляються від активного пошуку партнера.

Цей знак зодіаку часто ідеалізує партнера, а потім гірко розчаровується. Ваги багато вимагають від коханої людини: то їм двері відкрий, то сміття винеси, то шубу купи, то в Єгипет звозять – а чи не забагато буде.

Вони вважають себе естетами, так що рідко коли готові пробачити коханому рослинність в недозволених місцях, розкидані шкарпетки замість пелюсток троянд і інші жахи побуту.

Але, тут фішка в тому, що Терезам важко даються серйозні рішення, так що думати, йти від рослинності і шкарпеток чи ні, вони будуть дуже довго … Можливо, поки смерть не розлучить їх.

Сумісність Терези і Овен

Ваги і Овен повні протилежності. Але незважаючи на це, астрологи кажуть, що у цієї пари хороші шанси зберегти любов на довгі роки. Овни запальні, але Терези досить дипломатичні, щоб їх не драконити.

Ці двоє гармонійно доповнять один одного: Терезам не вистачає енергії – у Овнів її хоч відбавляй, Терези не вміють приймати рішення – Овни роблять це однією лівою, Ваги пливуть за течією – Овни цілеспрямовані.

Особливо хороші перспективи у союзу Ваги-жінка і Овен-чоловік.

Сумісність ваги і Телець

З усіх пар, які в астрології відносять до типу сумісності “Кролик і удав”, ця пара найменш драматична. Телець буде виступати в ролі “удава”, а роль “кролика” дістанеться Терезам.

З любов’ю в парі буде туго, а ось приятельські стосунки – цілком можуть бути. Ідеально, якщо мова йде про відносини на відстані, але і тоді астрологи не беруться прогнозувати результат.

Все залежить від “удава”, а Телець мислить раціонально і схильний відмовлятися від відносин з партнером, який не виправдав його сподівань.

Сумісність Терези і Близнюки

Головна ставка у відносинах Близнюків і Терезів – інтелект. Ця тема об’єднає повітряні знаки, перетворивши любовний союз в тандем однодумців.

У цій парі важливо бути не тільки цікавим співрозмовником один одному, але і жити на одній хвилі – мати схожі цілі, інтереси і плани по життю. Головну роль у відносинах гратимуть Близнюки, які виступлять таким собі “батьком” для Терезів.

Близнюки будуть генерувати ідеї, а Терези – втілювати їх в життя завдяки своєму творчому початку.

Сумісність Терези і Рак

Відносини Рака і Терезів будуть більше діловими, ніж романтичними. Кожен з партнерів отримає вигоди від цього союзу: Терези не будуть думати про побут, який облаштує сімейний і господарський Рак, а Рак буде запозичувати ідеї у Терезів.

Але незважаючи на те, що Раки більш практичні і розважливі, ніж Терези, все ж роль такого собі “покровителя” в цьому союзі отримають саме Терези.

Партнерство обіцяє бути міцним і довгостроковим, особливо, якщо мова йде про сімейний бізнес, але пристрасті в цій любовної історії не буде.

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального колаВаги з життя прикидаються милими котиками, але астрологи їм все одно не вірять. Їх улюблене заняття – неприродно посміхатися, ідеальна робота – бути адвокатом кого завгодно, а девіз по життю: “Але з іншого боку …”.

Сумісність Терези і Лев

Астрологи вважають Льва одним з найкращих партнерів для Терезів. Особливо, коли йдеться про союз Ваги-жінка і Лев-чоловік.

Відносини будуть пристрасними, повними вогню і подій, нудьгувати не доведеться ні Льву, ні Терезам, кожен з партнерів отримає те, про що давно мріяв: Ваги – великодушного і сильного покровителя; Лев – привабливого в своїй слабкості партнера.

Але все-таки головним мотивом у відносинах буде не любов, а дружба. Цю пару чекає велике майбутнє і стрімкий підйом по соціальних сходах.

Сумісність Терези і Діва

Цей тип сумісності астрологи називають “Кращий ворог і кращий друг”. У ролі “друга” будуть Ваги, ну а Діві відведена не найприємніша роль “ворога”, який буде одночасно любити і ненавидіти партнера.

Знаки знаходяться по-сусідству, а значить, у них багато спільного, але під заступництвом різних стихій – Земля і Повітря, так що і відмінностей повно.

Але, незважаючи на такий внутрішній конфлікт, на практиці зустрічається багато пар Терезів і Дів, які правдами і неправдами намагаються ужитися один з одним.

Сумісність Терези і Терези

Ваги в квадраті – це вічний пошук гармонії та рівноваги. Незважаючи на те, що партнери будуть розуміти один одного з півслова, у них однакові цілі, інтереси і плани по життю, навряд чи такий союз довго протримається.

Ніхто в цій парі не зможе взяти на себе роль лідера, кожен буде сумніватися в своїх і рішеннях партнера, ніхто не зможе дати той поштовх, який потрібен для того, щоб втілювати нескінченні ідеї в життя.

Так що пару Ваги і Терези навряд чи можна назвати сумісної в довгостроковій перспективі.

Сумісність Терези і Скорпіон

Майбутнє цих відносин залежить цілком і повністю від Скорпіона. Саме він буде задавати тон, крутити Терезами наліво і направо, так що і відповідальність вся на ньому.

Астрологи кажуть, що відносини найчастіше розвалюються з ініціативи Скорпіона, якому в якийсь момент стає нудно з дипломатичними і зніженими Терезами. І часто це трапляється на самому старті любовної історії, особливо коли заходить мова про жінку-Скорпіона.

Ну що ж, нестерпний характер цього знака дає про себе знати, і навіть дипломатичним Терезам Скорпіон не по зубам.

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального колаВаги, що дишло: куди повернеш, туди і вийшло, так що, як тільки їм перестане бути вигідний союз, вони зберуть свої речі і ускачут вдалину.

Сумісність Терези і Стрілець

Вогонь і Повітря – з точки зору астрології, гарне поєднання. Ваги – людина думки, Стрілець – дії.

Ваги будуть надихати Стрільця, заспокоювати і відмовляти від різких кроків, а самі знайдуть в особі Стрільця якогось “старшого брата”, який буде тягнути їх (майже в буквальному сенсі) на своєму горбу.

Знаки повітряної стихії здатні з однієї іскри роздути лісова пожежа, так що у відносинах з Терезами амбітний Стрілець зробить ривок по соціальних сходах, якщо не загине під вантажем Терезів.

Сумісність Терези і Козеріг

Яким би зручним не здавався Козеріг, Терези навряд чи зможуть знайти щастя в такому союзі.

Для повітряного знака зодіаку земні занадто розсудливі, практичні і дріб’язкові, в них немає того польоту думки, як у повітряних знаків, або пристрасті, як у знаків під заступництвом стихії вогню.

Та й самі Ваги здадуться Козерогу не дуже-то і вигідними, якщо говорити про довгострокову перспективу. Але якщо Терезам якимось чином вдасться стати під крильце Козерога, то їх чекає успіх у справах, головне – не закохуватися по вуха.

Сумісність Терези і Водолій

Якщо Терезам пощастить зустріти свого Водолія, і на той час вони вже будуть достатньо зрілими, то це буде ідеальна пара. Астрологи обіцяють цим двом прекрасні перспективи і називають цей тип сумісності “Батько і вчитель”.

Найдивовижніше, що роль “батька” дістанеться Терезам, які, як часто здається, і самі ще з пелюшок не виросли.

Можливо, це якесь випробування на міцність, але якщо їм вдасться знайти спільну мову з «дитиною» (Водолієм), то вони зможуть жити як в казці – довго і щасливо.

Сумісність Терези і Риби

Ще одна пара, яку астрологи називають “Удав і кролик”. Але роль “удава” тут дістанеться Терезам, які відіграються на Рибах. Ваги будуть зневажати партнером, як їм захочеться, ні секунди не сумніваючись, що їм все зійде з рук.

Саме так і буде – Риби навряд чи піднімуть повстання, і, скоріше, будуть ридати ночами в подушку.

А коли Терезам набридне ця роль, вони стануть на табуретку, скажуть: “Мені ім’я Озімандія, цар царів: дивіться як великий я і бійтеся!” і підуть з валізою, залишивши ридаючі Риби на самоті.

Джерело: https://aut-aut.ru/nepoznannoe/vesy-sovmestimost-v-lyubvi-so-vsemi-znakami-zodiaka.html

Сумісність знаку Терези з іншими знаками Зодіаку

Ваги вміють подобатися людям. Звичайно, адже вони товариські, оптимістичні, життєрадісні і доброзичливі що допомагає встановити сумісність Терезів з іншими знаками Зодіаку.

Читайте також:   Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Ваги намагаються створити навколо себе гармонійний простір, їх притягує краса світу, вони за баланс і справедливість у всьому.

Їх покровителька – загадкова і велелюбна Венера, що уособлює ніжність і тяжіння.

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Діти Венери чарівні і незмінно викликають захоплення.

характеристика знака

Прохолодне повітря, чий стихії належать Ваги, дозволяє їм зберігати холоднокровність і наділяє даром переконання. Їх розум завжди чимось зайнятий, вони мріють, будують плани і виношують ідеї, можна сказати вони живуть в світі думок і мрій.

Терпіння Терезів дозволить їм ужитися з будь-яким знаком, але варто шукати собі партнерів і друзів серед повітряних або вогненних знаків.

Найкраще їм підійдуть інтелектуали Водолії або непосидючі Близнюки, з ними Терезам буде легко знайти спільну мову.

Двоє Терезів теж непогано, але цій парі доведеться навчитися приймати рішення, щоб не перекладати відповідальність один на одного, в принципі, це і не вийде, надто вже партнери виявляться схожі.

Вогненні знаки зможуть прикрасити життя Терезів, з ними вона обіцяє бути яскравою, цікавою і насиченою, при цьому свободу, яку так люблять Ваги, ніхто не буде обмежувати. Представники водної стихії будуть зачаровані Терезами, але не зможуть скласти для них ідеальну пару. Союз із земними знаками виявиться більш вдалим, але Терезів буде дратувати притаманне впертість.

Романтичні, які вміють красиво залицятися, повітряні Ваги можуть зачарувати будь-якого, було б бажання. Ваги відмінні співрозмовники, вони можуть захопити цікавою бесідою і уважно вислухати, в їхньому товаристві не може бути нудно.

Вони люблять оточувати себе красою, і в їх коло спілкування потрапляють тільки позитивні і приємні люди. Ваги дуже цінують свій душевний спокій і не дозволять його порушувати через дрібниці.

Мінусом Терезів може стати егоїстичність, але цю слабкість їм зазвичай швидко прощають за добродушність і ласкавий характер.

Вогненних Овнів, яких переповнює енергія, позитивні і веселі Ваги приведуть в повний захват. Підопічні Венери безпосередні, в той час як Марс дозволяє Овнам легковажність, воістину ідеальний союз.

Суперечок по дрібницях просто не буде, а серйозні проблеми в стосунках пари будуть швидко вирішені грунтовними Терезами.

Владні Овни будуть так зачаровані повітряними Терезами, що просто забудуть віддавати накази і команди, поки будуть носити свою половинку на руках. Детальніше…

Ваги і Телець

Завдяки своєму неймовірному терпінню, земні Тельці зможуть добитися взаємності Терезів. Венера прихильно поставиться до цього союзу і направить його в благополучне русло. Важко в цьому союзі буде Терезам, але тільки спочатку, поки пара буде пристосовуватися один одному.

Вперті Тельці будуть встановлювати свої правила і висувати вимоги, і від цього нікуди ні дітися, тим більше, якщо є любов. У союзі Тельця і ​​Терезів проблеми вирішуються легко, ці знаки надзвичайно привабливі один для одного, до того ж між ними сильне фізичне потяг.

Детальніше…

Ваги і Близнюки

У цьому союзі може бути любов з першого погляду, адже Близнюки дуже привабливі а з Терезами спілкуватися легко і цікаво. Крім того, Близнюки допоможуть Терезам подолати свою природну скромність і надихнуть їх на подвиги, про які вони тільки мріяли.

Чекати гармонійних відносин не варто, але це не повинно стати перешкодою, Ваги вміють знаходити гармонію у всьому, а Близнюки і зовсім ніколи не прагнули до досконалості. Головне – це легкі, не обтяжливих відносини, які принесуть задоволення, і не будуть створювати зайвих проблем обом.

Хоча обидва знака повітряні, вони абсолютно не схожі, і це добре, вони легко порозуміються і складуть прекрасну партію. Детальніше…

Ваги і Рак

Раки по своїй натурі вразливі, їх легко поранити, і звичайно, їх притягають добрі і чуйні Терези. Підопічні Місяця і Венери не особливо сумісні, але це не заважає їхнім стосункам бути цікавими і яскравими.

Ці два знаки можуть багато чому навчити один одного. Союз води і повітря рідко буває ідеальним, і навіть взаєморозуміння буде досягти важко, але партнерство може виявитися напрочуд міцним.

Цьому посприяють різні характери Терезів і Рака, адже протилежності притягуються, чи не так? Детальніше…

Ваги і Лев

Розглянувши в Терезах можливого конкурента, ексцентричні Леви можуть спочатку уникати їх. Але це тільки спочатку, чинити опір чарівним Терезам довго неможливо. Спілкування з ними доставить Льву море радості.

Ваги зможуть приручити цього грізного хижака, змусять муркотіти, є з руки, і переконають, що партнера краще просто не знайти. І, цілком можливо, це виявиться правдою.

Вогонь і повітря стануть відмінними партнерами, а Лев навчиться шукати компроміси у відносинах, адже життя з Терезами буває такою приємною. Детальніше…

Ваги і Діва

У Терезів талант знаходити спільну мову і знаходити спільну мову з усіма, в тому числі і з Дівами. Звичайно, якщо земна Діва не почне спілкування з критики.

Правда, це не просто, Ваги прагнуть до досконалості, так що їх зовнішній вигляд, манери і навіть мова залишать мало шансів Дівам пустити в хід свій гострий язичок. Ваги практично позбавлені недоліків.

А в разі конфлікту все можна вирішити в ліжку, фізична сумісність Терезів і Діви майже ідеальна. Детальніше…

У союзі, де обидва партнери Ваги, панує повна гармонія, вони розуміють один одного з півслова і навіть просто по погляду, і постіль не виняток. Але в цьому шлюбі не буде повною сумісності.

Чому? Вся справа в непохитному прагненні до досконалості, а воно, як горизонт, весь час вислизає. До того ж, навіщо Терезам партнер, повністю копіює їх, можна просто подивитися в дзеркало і насолодитися власним досконалістю.

Але вихід є, достатньо по черзі співати один одному дифірамби і носити на руках, головне скласти графік. Детальніше…

Ваги і Скорпіон

Скорпіони просто доведуть до сказу Терезів своїми ревнощами, і дуже можливо, що Терези втечуть в перший же тиждень знайомства.

Якщо подолати перші труднощі, то Скорпіону вдасться настільки запаморочити голову Терезам, що останнім доведеться їм все пробачити. Ваги навіть навчаться з’ясовувати стосунки зі своєю половинкою, адже Скорпіони просто жити не можуть без цього.

Любовний зв’язок цієї парі доставить багато радості, так що можна насолоджуватися відносинами, не обтяжуючи себе шлюбом. Детальніше…

Ваги і Стрілець

Ваги, як і Стрільці, легко захоплюються новими людьми, а вогонь і повітря підштовхнуть їх до один одному. Відносини обіцяють бути яскравими і веселими, не факт, що вони закінчаться шлюбом.

Обидва партнери в цьому союзі дуже дорожать своєю свободою і не розлучаться з нею просто так. Ваги будуть довго сумніватися, а Стрільці легковажно відкладати важливе рішення на потім.

Невідомо, чим це закінчиться, міцним шлюбом або приємними спогадами. Детальніше…

Ваги й Козеріг

Козероги дуже вперті і практичні, прийняте ними рішення напевно буде виконано, і ніякі перешкоди їх не зупинять.

Союз з Терезами змусить їх переглянути свої погляди на життя і зробить їх більш легкими, ось на таке здатні повітряні Терези.

Венера і Сатурн не зможуть подарувати їм ідеальну сумісність, але забезпечать надійність шлюбу, і навіть дружба цих знаків виявиться напрочуд міцною. Детальніше…

Терези і Водолій

Водолій і Терези – це ідеальні життєві супутники, у них загальна стихія, схожі погляди, і обидва прагнуть до гармонії і досконалості в усьому.

Неважливо, будуть вони просто друзями, коханцями чи оформлять стосунки в РАГСі, їм не доведеться шкодувати про прийняте рішення. Для пари на першому місці буде їх любов.

Вивчати зовнішній світ, де стільки цікавого і незвіданого, вони будуть разом. Цей шлюб принесе багато радості подружжю. Детальніше…

Ваги і Риби

Ваги і Риби можуть бути вірними друзями, їх відносини будуть будуватися на взаємній повазі та довірі. Повітря і вода не найкращий варіант для шлюбного союзу, цим відносини далеко до ідеальних.

Риби надто неспокійні, схильні до містицизму, це може лякати Терезів. Але є і плюси всю відповідальність за прийняття важливих рішень можна перекласти на Риб. А якщо любов справжня можна сміливо ставити штамп у паспорті.

Детальніше…

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-vesy

Сумісність Терезів з іншими знаками в коханні

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Сумісність Терезів з іншими знаками зодіакального кола

2582

Рейтинг статті

Сумісність Терезів з іншими знаками залежить від багатьох обставин. На відносини впливають Місяць і Сонце, стихії і планети, рік народження.

Цей знак зодіаку в усьому шукає рівновагу і гармонію, тому з багатьма людьми у нього хороше взаєморозуміння.

З ким би не зустрічалися Ваги, їх сумісність буде можлива лише тоді, коли обидва партнери хочуть знайти спільну мову. Астрологія тільки підказує, яким чином це краще зробити.

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Сумісність Терезів з іншими знаками

характер Терезів

Сумісність знака Терезів безпосередньо залежить від їх характеру. Ці люди спокійні, добродушні, намагаються з усіма бути в нормальних відносинах. Вони природжені дипломати і миротворці.

Товариські, Ваги погано переносять самотність. Можуть бути дуже працездатними, але періодично страждають від нападів ліні. Досить вперті, домагаються цілей, йдучи по шляху найменшого опору.

Ось основні риси характеру цього знака:

 • спокій;
 • врівноваженість;
 • добродушність;
 • товариськість;
 • делікатність;
 • дипломатичність;
 • впертість;
 • нерішучість;
 • елегантність;
 • розвинений інтелект;
 • цілеспрямованість.

Ваги бувають жорстокими і безжальними, якщо порушені їхні інтереси, хтось перейшов їм дорогу. Періодично вередують, дратуються і нервують. Серед представників цього знака чимало егоїстів.

Коли вони не хочуть щось робити, їх неможливо змусити. Відповідальність завжди намагаються перекласти на інших. Ваги сумісність з іншими знаками зодіаку знаходять легко, незважаючи на негативні риси характеру.

Вони завжди готові шукати компроміс першими.

Сумісність Терезів зі знаками повітря

Стихія повітря наділяє знаки зодіаку легкістю, розвиненим інтелектом. Ці люди не люблять брати на себе зобов’язання і будувати міцні зв’язки. Повітряні знаки – це:

Хто сумісний з Терезами краще, ніж його побратими? Насправді в цих відносинах не все так просто: повітряні знаки дуже волелюбні і незалежні.

Сумісність Терезів із Близнюками

При зустрічі ці люди швидко знаходять взаєморозуміння. Вони мають схожі інтереси, темпераменти, життєві погляди. Пара прекрасно проводить час в подорожах, на вечірках, виставках і в інших чудових місцях. Вони сумісні в дружбі і роботі, а ось сімейне життя може не заладитися.

Гороскоп сумісності знаків Терези і Близнюки обіцяє їм багато труднощів. Вони абсолютно не бажають брати на себе відповідальність. Між ними може бути сильна сексуальна привабливість і навіть справжня любов. Але відносини розбиваються об побут, найменші труднощі можуть їх нищити.

Сумісність Терезів між собою

Відносини між двома представниками одного знака зодіаку прекрасні. Це ідеальна пара, в якій панує любов, повага і взаєморозуміння. Обидва партнери – творчі особистості, багато уваги приділяють своєму духовному розвитку. Вони не терплять конфліктів, тому дуже рідко сваряться між собою. Навіть тоді, коли в шлюбі не все гаразд.

Проблеми виникають, коли доводиться приймати важливі рішення. Ніхто з партнерів не бажає брати на себе відповідальність. У такій ситуації сумісність двох Терезів може легко похитнуть, з’являться взаємні претензії і звинувачення. Нерідко пара відчуває матеріальні труднощі: обидва люблять витрачати гроші, але погано вміють їх заробляти.

Сумісність Терезів і Водолія

Це прекрасна пара двох духовно близьких людей. Вони вже при першій зустрічі відчувають, наскільки підходять один одному. Між двома представниками повітряної стихії виникає любов з першого погляду, за якою слідує бурхливий роман і красиве весілля. Сімейне життя обіцяє бути щасливою, в відсотки розлучень така пара потрапляє дуже рідко.

Яка б хороша не була сумісність Водолія зі знаком Терези, розмальовки в парі бувають. Водолій любить свободу більше, ніж його партнер. Для нього сім’я – поняття дуже відносне. Також цей знак скупий на емоції, для нього важлива в першу чергу інтелектуальна складова відносин. Часто Терезам доводиться брати на себе всю відповідальність за сім’ю, чого вони робити дуже не люблять.

Читайте також:   Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Сумісність Терезів зі знаками вогню

Стихія вогню – це енергія, пристрасть, емоції. Люди, якими вона управляє, – природжені лідери, вони не можуть жити, якщо не займаються важливими справами і не ставлять перед собою високих цілей. До полум’яної стихії відносяться знаки:

Сумісність повітряних Терезів і вогненних знаків непогана. Важливо, щоб вогонь не перегрів повітря, а той його не задув. Але оскільки наш знак зодіаку шукає рівноваги у всьому, таке трапляється рідко.

Сумісність Терезів і Овна

Ці знаки – повні протилежності. Проте, вони притягують один одного, як Венера і Марс, їх планети. Повітря роздуває вогонь, змушує його горіти. Вогонь нагріває повітря і той піднімається вгору. Приблизно так будуються відносини в цьому союзі. Гороскоп сумісності знаків Терези і Овен обіцяє їм цікаву сімейне життя, повну емоцій, злетів і падінь.

Суперечки в парі бувають, і нерідко. Овен не може зрозуміти мук і нерішучості повітряного знака, намагається розворушити свого партнера. У відповідь отримує опір і повне небажання що-небудь робити. Буває і навпаки: знак повітря звалює на себе всі домашні справи, поки його вогненний партнер ловить журавля в небі.

Сумісність Терезів і Льва

Лев непогано сумісний з Терезами, це підтвердить будь-який астролог. Повітряний знак заспокійливо діє на Льва, зберігає його від необачних вчинків і рішень. Лев стає захисником для свого партнера, бере на себе відповідальність за сім’ю та стосунки в цілому. Такий тандем буває цілком вдалим, якщо партнери навчаться знаходити компроміси.

Порушити сумісність може пристрасть повітряного знака до суперечок. Він любить заперечувати на рівному місці, чого Лев органічно не переносить. Погано впливає на відносини агресивність вогняного знаку. Він може перетворюватися на справжнього звіра, тероризувати близьких, якщо в його справах щось йде не так. Ким би не був Лев, домашньою кішкою або диким тваринам, він бажає бути в парі лідером.

Сумісність Терезів і Стрільця

Дві творчі особистості швидко знаходять між собою спільну мову. Стрільцеві подобається легка вдача, товариськість, дотепність партнера. Повітряний знак захоплюється енергією, оптимізмом і рішучістю Стрільця. Вони можуть дружити, працювати, але між хлопчиком і дівчинкою все одно виникає любов. Вони дуже швидко опиняються в шлюбі, частіше з ініціативи Терезів.

Сім’я цих знаків міцна і щаслива, хоча і не позбавлена ​​проблем. Найчастіше розбіжності виникають через нерішучість повітряного знака та агресивності вогняного. Домашніми справами займаються, в основному, Ваги, що їм теж не дуже подобається. Зате важливі рішення приймає Стрілець, не завжди рахуючись з думкою своєї половинки.

Сумісність Терезів із земними знаками

Стихія землі символізує достаток, стабільність, терплячість. Знаки, якими вона управляє, консервативні, спокійні і грунтовні. Ось їх перелік:

Сумісність зі знаком землі Ваги вибудовують самі. Тільки від них буде залежати, як складуться відносини.

Сумісність Терезів і Тельця

Ці знаки здатна об’єднати їх покровителька – Венера. Вона дарує їм любов, чуттєвість, багатий внутрішній світ. Обидва люблять комфорт і домашній затишок, не бояться працювати заради цього.

Партнери прекрасно сумісні в сексі, між ними існує дуже сильне фізичне тяжіння.

Але гороскоп сумісності знаків ваги і Телець їм легкої житті не обіцяє: протиріч між партнерами багато.

Земний знак повільний, він не встигає за динамічним повітряним партнером. Це стає причиною подразнення останнього.

У свою чергу Телець дивується легкості, з якою Ваги змінюють свою думку, забувають про власні обіцянки.

Обидва по-різному переживають свою любов: один знак витає в хмарах, а інший твердо стоїть на землі. Упертість і непоступливість обох знаків приведуть відношення до краху.

Сумісність Терезів і Діви

Сумісність повітряних Терезів і земної Діви погана. Між ними дуже мало спільного. Об’єднати партнерів може любов до порядку, хороший смак і сексуальна привабливість. Діва ні з ким не заряджається таким оптимізмом, як з Терезами. Але цього занадто мало, щоб побудувати міцні відносини. Конфлікти і сварки в цьому союзі-справа звичайне і звичне.

Повітряний знак занадто ледачий, на думку Діви. Вона неодмінно про це йому говорить при кожному зручному випадку. Нерішучість партнера виводить Діву з себе, позбавляє спокою. У свою чергу Терези не виносять постійної критики Діви і починають шукати розраду на стороні. Брехня, зради, причіпки руйнують відносини, партнери розбігаються в різні боки і ніколи більше не зустрічаються.

Сумісність Терезів і Козерога

Щоб побудувати відносини, цим знакам доведеться докласти чимало зусиль. Вони багато чого можуть дати один одному: Козеріг – впевненість і стабільність, повітряний знак – корисні контакти, динамічність. Але партнери рідко доходять до того етапу у відносинах, коли вони можуть оцінити достоїнства свого союзу. Вони дуже швидко розлучаються, якщо взагалі починають зустрічатися.

Замкнуте, егоцентричний Козеріг – повна протилежність своєму партнерові. Він ніяк не розуміє його мінливу натуру, душевні терзання. Землянина дратує нерішучість повітряного знака. Той в свою чергу лякається холодності і черствості Козерога, його наполегливості, що межує з агресією.

Сумісність Терезів з водяними знаками

Стихія води загадкова і таємнича. Вона наділяє своїх дітей надприродною інтуїцією, емоційністю, вмінням приховувати думки і почуття. Ось які знаки належать до водної стихії:

Сумісність зі знаками води Ваги мають не дуже хорошу. Але відносини можливі, якщо партнери захочуть побудувати їх власними руками.

Сумісність Терезів і Рака

Гороскоп сумісності Терезів і Рака складний, але вони можуть досягти компромісу. Обидва знаки намагаються уникати конфліктів. Вони цінують родинні взаємини, домашній затишок. Це творчі особистості з багатою душевною організацією і тонкої чуттєвістю. Саме на цьому грунті вони сходяться один з одним.

Проблеми виникають між знаками часто. Рак – власник, а його партнер понад усе цінує свободу. Обидва люблять замикатися в собі, подовгу таїти образи. Миротворцем в сім’ї виступає повітряний знак, а й йому незабаром набридає виколупувати скривдженого Рака з панцира. Налагодити стосунки партнери можуть лише тоді, коли по достоїнству оцінять позитивні сторони свого союзу.

Сумісність Терезів і Скорпіона

Між цими знаками існує кармічний зв’язок, їх сумісність досить висока. Скорпіон виступає в такому союзі наставником, а його партнер – старанним учнем. Вони можуть підтримати один одного у важких ситуаціях, їх дружбу багато хто заздрить. Але в любовних відносинах між знаками води і повітря не все так просто, у них багато протиріч.

Повітряний знак нерішучий і суперечливий, в той же час він великий оптиміст, в людях бачить тільки хороше. Скорпіон теж не позбавлений протиріч, але його погляди вже устоялися. Крім того, він не поділяє оптимізму і довірливості свого партнера. На грунті різного сприйняття світу між ними і виникають конфлікти.

Сумісність Терезів і Риб

Побудувати відносини цих двох знаків дуже важко. Спочатку свій гороскоп сумісності Ваги і Риби трактують оптимістично. Між ними виникає любов, романтичний зв’язок, вони можуть з головою потонути в своїх почуттях. Дуже скоро різниця в характерах і темпераменти дає про себе знати. Партнери або розбігаються, або мучать один одного все життя.

Кожен із знаків намагається перекласти відповідальність на іншого. В результаті Риби звалюють на себе всю домашню роботу, а їх повітряний партнер намагається рятувати сімейний човен у бурхливому морі зовнішнього світу. Але такий розподіл ролей їх не влаштовує, внутрішнє напруження зростає. В результаті обидва замикаються в собі, почуття холонуть, подружжя живе за звичкою або розлучаються.

Вплив Місяця і року народження

Гороскоп сумісності Ваги можуть змінити, якщо самі докладуть до цього зусиль. Вони вміють знайти компроміс з ким завгодно. Якщо цей знак дійсно зацікавлений у відносинах, він їх обов’язково побудує. Астрологічна таблиця сумісності може тільки допомогти знайти правильні підходи.

На сонячний гороскоп впливають місячні знаки. Якщо вони знаходяться в земній стихії, Ваги стануть більш спокійними, серйозними і відповідальними. Вогонь додасть енергії, цілеспрямованості і впевненості в собі, а вода – чуттєвості та емоційності.

Сумісність Терезів з іншими знаками

ГОРОСКОП СЕКСУАЛЬНОЇ СУМІСНОСТІ ВАГІВ З ІНШИМИ ЗНАКАМИ ЗОДИАКА

Гороскоп сумісності – Ваги

ТЕРЕЗИ Гороскоп сумісності Терезів з іншими знаками Зодіаку Партнери ВАГІВ. Особистий гороскоп

ТЕРЕЗИ! Сумісність з іншими знаками зодіаку.

Ваги гороскоп сумісності ♎Сексуальна сумісність Терезів з іншими знаками зодіаку

Веси.Совместімость по знаку на www.kreuzung.ru

# Ваги сумісність знаків. # Секс. Взаємність. # Астрологія.

Ваги Характер і Сумісність з Іншими Знаками

Риба. Сумісність по знаку зодіаку на www.kreuzung.ru

Гороскоп секс сумісності Терезів з іншими знаками Зодіаку. Партнери Терезів. Гороскоп Ваги

Гороскоп сумісності – Стрілець

Сумісність Рака з іншими знаками

Гороскоп сумісності – Риби

ГОРОСКОП СЕКСУАЛЬНОЇ СУМІСНОСТІ ЛЬВА З ІНШИМИ ЗНАКАМИ ЗОДИАКА

Рік народження теж чимало впливає на відносини. Найкраще Терезам підходить Мавпа, Півень і Свиня. Непогано складаються стосунки, якщо партнер з Тигрів, а також хороша сумісність з Драконом і Конем.

Союз можливий, коли рік народження партнера – Змія, Кролик або Коза. Гірше йдуть справи тоді, коли повітряному знаку доводиться спілкуватися з тим, хто за китайським гороскопом Пацюк, Бик або Собака.

Тут відносини складаються не кращим чином.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/vesov-s-drugimi.html

Ваги – сумісність з іншими знаками Зодіаку | АстроОнлайн – гороскоп народження, місячний календар і гороскоп

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Чекати від Терезів будь-якої чіткості і визначеності в любовних відносинах дуже складно: вони можуть довго не вирішуватися на розрив, навіть якщо відчувають дискомфорт в союзі, і так само довго вони можуть відкладати прийняття рішення про шлюб, коли знаходять свою другу половинку. Терезам взагалі вкрай складно зважитися на будь-який відповідальний крок у своєму житті.

Коли представники цього знака Зодіаку знаходять свого ідеального партнера, вони роблять все, щоб знайти сімейне щастя. Їх прагнення догодити і попередити будь-яке бажання партнера часто перетворюється в повне самопожертву і розчинення в коханій людині.

Однак це не говорить про те, що Терези починають підкорятися своєму обранцеві. Вони самодостатні, горді, незалежні і не потерплять принижень. Якщо вони вирішать, що партнер використовує їх, ставиться до них по-споживацьки, то швидше за припинять відносини, ніж стануть влаштовувати скандали.

Ймовірно, через те, що Терези пред’являють дуже високі вимоги до любові, романтичних відносин і своїм партнерам, багато представників знаку з часом розчаровуються в протилежну стать і повністю відмовляються від активного пошуку партнера.

Загальний гороскоп сумісності Терезів з іншими знаками Зодіаку описує тільки деякі взаємозв’язки і сумісність лише з типовими представниками знаків.

Для точного визначення сумісності в парі, необхідно розрахувати індивідуальний гороскоп сумісності за датою народження, при складанні якого в розрахунок приймається не тільки день, а й час, і місце народження кожного з двох партнерів.

Індивідуальні гороскопи складаються професійними астрологами, але на нашому сайті ви можете отримати свій індивідуальний гороскоп сумісності за датою народження онлайн безкоштовно, без реєстрації на сайті, без відправки смс і вказівки е-мейл.

Чоловік Терези – сумісність з іншими знаками Зодіаку

Жінка Ваги – сумісність з іншими знаками Зодіаку

Народжена під знаком Терези жінка поєднує в собі ніжність, крихкість, привабливість, викликає у сильної статі бажання піклуватися і оберігати від життєвих негараздів.

Однак разом з цими, властивими виключно прекрасній половині людства рисами, ці дами відрізняються неймовірною стійкістю характеру, вражаючу силу волі, мужністю, здатністю робити холодні розрахунки та приймати зважені рішення, не орієнтуючись при цьому на силу почуттів.

Таке дивне поєднання не заважає жінці знака Зодіаку Терези знайти щастя в любові і шлюбі. Їй потрібно тільки розібратися в самій собі і серйозно поставитися до потреб партнера, а також допомогти йому зрозуміти особливості її характеру, щоб поліпшити сумісність з обранцем, незалежно від знака Зодіаку, під яким він народився.

Читайте також:   Як сказати дівчині, що вона мені подобається: покрокова інструкція

Джерело: https://astroonlain.ru/sovmestimost-vesy

Жінка Ваги – сумісність з іншими знаками

Ваги-жінка характеристика Камені для жінок-Терезів Тотемна тварина Терезів

Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального колаРозкрити позитивні якості своєї дружини і оцінити її характер по достоїнству зможе не кожен чоловік. Щоб шлюб склався вдало, а відносини були довгими і гармонійними, слід звернутися до гороскопу і вивчити жінку-Терези та її сумісність з іншими знаками.

Ваги-жінка + Овен-чоловік

Цей темпераментний чоловік, закоханий в свою прекрасну даму, здатний розкрити їй своє серце і стати м’яким і романтичним. Він шанобливо ставиться до своєї жінки, цінує її красу і турботу, а вона не втомлюється захоплюватися його розумом і сильним характером. У таких парах лідером виступає чоловік, а його пасія з задоволенням приймає роль тендітної беззахисною пані …

Детальніше

Ваги-жінка + Телець-чоловік

Хороша сумісність знаків. Телець наполегливий і впертий, і це якість приваблює Терезів. З ним вона відчуває себе впевнено і спокійно. До того ж, емоційна і балакуча жінка наділяє партнера товариський характер і відкриває для нього новий, різнобічний світ …

Детальніше

Ваги-жінка + Близнюки-чоловік

Як не дивно, але ці мінливі знаки непогано знаходять спільну мову. Більш того, чоловік в цих парах стає більш врівноваженим. Постійна тяга до нового і перепади настрою приносять в їхнє життя нові бурхливі емоції, які тільки підігрівають інтерес один до одного. У сексуальних відносинах також складається повна ідилія …

Детальніше

Ваги-жінка + Рак-чоловік

Відносини у цих пар зустрічаються часто, особливо на початковому етапі. У них різні характери, які пробуджують пристрасть і сексуальний потяг.

Але коли партнери дізнаються одне одного ближче, вони, на жаль, починають розуміти, що не все так гладко і безхмарно. У них починаються непорозуміння, конфлікти і взаємні образи. Хоча, ці пари можуть створити щасливу сім’ю.

Однак щоб зберегти шлюб, їм доведеться постійно працювати над собою …

Детальніше

Ваги-жінка + Лев-чоловік

Висока ймовірність гармонійних і щасливих відносин. Жінка-Терези може легко заспокоїти свого дратівливого чоловіка, зняти з нього негатив і зарядити позитивними емоціями. Звичайно, іноді в шлюбі трапляються криза і дрібні розбіжності, але люблячі пари виходять з ситуації і продовжують теплі стосунки …

Детальніше

Ваги-жінка + Діва-чоловік

Партнерство цих знаків можливо тільки на початкових етапах. Вони чуттєві і емоційні, у них ідеально складаються інтимні стосунки. Але у них різні цінності, світогляду і ідеали. До шлюбу у цих пар справа зазвичай не доходить …

Детальніше

Ваги-жінка + Ваги-чоловік

Відмінна сумісність у всьому. Це союз, в якому панує взаєморозуміння в побуті, пристрасть в ліжку і повагу у відносинах. Конфлікти в родині двох Терезів – велика рідкість. Вони обидва намагаються уникати сварок, стримують емоції і готові йти на поступки заради гармонійних стабільних відносин …

Детальніше

Ваги-жінка + Скорпіон-чоловік

Цей чоловік прагматичний і владний. Він не дуже романтичний, хоча і вміє любити по-справжньому. Але Терезам необхідна романтика, ніжність і теплі слова. Коли жінка починає розуміти, що отримати бажаного уваги від Скорпіона не вдасться, а він в свою чергу втомлюється від її образ і депресій, обидва розуміють, що зберігати виснажливі відношення не має сенсу …

Детальніше

Ваги-жінка + Стрілець-чоловік

Комфортний спокійний тандем, в якому панянка може відчувати себе тендітною домашньої особливої. Стрілець ж буде вирішувати виникаючі проблеми, забезпечувати сім’ю і оточувати свою улюблену турботою. У знаків є всі шанси на створення міцних, довгих і щасливих відносин …

Детальніше

Ваги-жінка + Козеріг-чоловік

Союз можливий, але в ньому періодично будуть спалахувати конфлікти і непорозуміння. Чоловік-Козеріг дуже вимогливий до супутниці життя, а вона не готова змінювати себе і жертвувати чимось через примхи чоловіка. Але є і позитивні моменти відносин – в сім’ях цього знака чоловік буде мотивувати свою дружину на самовдосконалення і заряджати позитивною енергією …

Детальніше

Ваги-жінка + Водолій-чоловік

Два спокійних врівноважених людини, які цілком можуть створити вдалі відносини. Їм завжди є про що поговорити, гармонія присутня в їх інтимних і духовних відносинах. Партнери цінують і поважають один одного, оберігаючи своє спільне затишне гніздечко від негараздів …

Детальніше

Ваги-жінка + Риби-чоловік

У Терезів низька сумісність з представником цього Сузір’я. Партнери часто конфліктують, намагаючись знайти в своїй половинці недоліки. Ці люди не розуміють один одного, їм складно перебувати разом. Зберегти відносини може тільки велика любов і готовність обох сторін відкинути зайву гордість.

Детальніше

Джерело: https://onlymagica.ru/horoscope/zhenschina-vesy-sovmestimost

Ваги – гороскоп сумісності знака Зодіаку

Катя 1 липня 2014 о 21:34 | Знаки: Терези, Діва Сумісність: Ваги-Діва, Діва-Терези

Діва й Терези – чи є шанси? Тільки почали. Фізичний 58%
Емоційний 2%
Інтелектуальний 98%
Серцевий 76%
Творчий 32%
Інтуїтивний 79%
Вищий 28% Характери 3 – 3
сімейні 0 – 3

Темперамент 3 – 3

In-contri:
Катя, треба пробувати.

З огляду на при цьому основний вектор ваших відносин – дружній: тут і пара знаків «Кращий друг і кращий ворог» (+1 в скарбничку популярності цієї пари), висока серцева сумісність і інтелектуальний максимум, що дає легкість спілкування, розвиток спільних тем і часом нескінченні приводи для бесід.

До того ж однакові характери «золота середина» дають право виступати лідером в дружбі кожному партнеру по черзі, не заважаючи іншим. Можливо, це не зовсім те, що ви, як дівчина, очікували від відносин, але теж цілком непогано, тому що є дійсно сильні перетину, а саме це важливо.

У частині ваших можливих очікувань мається на увазі, в першу чергу, емоційна складова. Катя, щось мені підказує, що вік вашої пари ще молодий, а тому в черговий раз хочеться сказати, що досвід для вас буде дуже корисний. Не варто думати про погане і сумніватися в початку відносин, які вам здаються цікавими. А шанси є майже завжди.

Ольга і Діана 3 червня 2014 в 0:05 | Знаки: Терези, Телець Сумісність: Ваги-Телець, Телець-Терези

Ольга

Спасибі за такий оперативний відгук сайту і Анастасії. Але живуть же удави з кроликами, он, аж 20 років !!! Може, якось можна удава підлаштується і навчитися цінувати свого кролика? Так! І у нас-то чомусь виходить все навпаки – це я дивлюся на нього як на удава – зачаровано і заворожено! Ця невідповідність і здивувало! А раптом ми – виняток? )))

Діана

Доброго дня!!! Хотілося б дізнатися як може проявитися характер 11111 мого хлопця, написано що (тиранію варто припиняти до вступу в шлюб), у мене всього 11, останнім часом стала помічати і відчувати його агресивність, начебто по дрібницях, але я якось не комфортно себе відчуваю. Може я звичайно перебільшую, але хотілося б розібратися. Хоча за типом відносин (я – удав, він -кролік), а на ділі виходить практично навпаки (((ЯК ЦЕ ПОЯСНИТИ ???? На багатьох сайтах читала що жінка тілець і чоловік ваги-дуже навіть хороша сумісність, дуже все якось то натягнуто і складно. Фізичний 71% – сумісні
Емоційний 58% – перетинаються
Інтелектуальний 64% – перетинаються
Серцевий 82% – майже збігаються
Творчий 5%
Інтуїтивний 85% – майже збігаються

Вищий 41%

In-contri:
Ольга і Діана, дозвольте відповісти вам «оптом», тому що ваші питання на схожу тематику. Спочатку з приводу «Удава і Кролика» в цілому. Тут, дорогі друзі, справа навіть не в тому, як довго живуть, а в тому який характер цих відносин і, що важливо, який їхній результат.

Взагалі, знаєте, здається трохи дивним, що люди оцінюють чужі ставлення, в першу чергу, їх терміном.

Якось на зорі створення цього сайту я вже наводив таку аналогію з цього приводу: якщо мій сусід-пенсіонер їздить більше чверті століття на одній «Ниві», то це не означає, що «Нива» найкраща і надійна машина :)) Тим більше, що є великий досвід автовласників і статистика поломок машин, що говорить зовсім не на користь вітчизняних марок і «Ниви» в тому числі.

Так і з гороскопом – це багатовіковий досвід, статистика і, найголовніше, система знань. І ось ця система містить в собі один з фрагментів, що стосуються відносин знаків, коли другий знаходиться від першого в 6 позиціях, а перший, відповідно, в 8 позиціях від другого – це якщо для обох рахунок ведеться зліва направо.

І з трактуванням цих відносин ви, як будь-яка людина, маєте повне право погоджуватися або не погоджуватися, тому що кожній людині дана власна воля. На цю трактування, безумовно, накладаються ще характеристики конкретних знаків, але основний лінії це не змінює. Не хочу ні в якому разі відмовляти від поточних відносин ні вас, Ольга, ні вас, Діана.

Але погодьтеся, що «попереджений, значить озброєний». Тому, Ольга, можете сміливо пробувати побити рекорд «аж в 20 років» спільного життя аналогічної пари. Ми з радістю створимо на сайті топ найтриваліших відносин «Удава і Кролика», де віддамо вам перше місце 🙂Якщо воно, звичайно, буде. Ну, а поки підлаштовуватися, якщо ви до цього готові.

Тільки прошу дочитати наступні коментар для Діани, де будуть деякі пояснення по вашому типу. Діана, у вас ситуація складніша. Точніше навіть не складніше, а скоріше, як у всіх. Тобто є свої сильні сторони відносин, а є і слабкі. Однак, однозначної переваги немає.

Досить непогана сумісність біоритмів і чакр, хоча і без сильної сумісності в базових емоціях та інтелекті, але все ж. А головний антагонізм полягає в зіткненні агресивного лідера в ролі «Кролика» з вами, «Удавом», що володіє м’яким і рівним вдачею. І повірте, будь на вашому місці не “Удав», то градус агресії партнера був би куди менше. А все тому, що він відчуває незвичний йому дискомфорт психологічного пресингу вашого знака. Через це постійного протиборства градус захисної агресії (по суті адже це захист) буде тільки наростати з часом.

Немає ніякого інтересу і бажання сперечатися з іншими сайтами, що дають тлумачення про взаємини знаків і Тельця з Терезами зокрема. Тим більше, що свого досвіду знаю: більшість сайтів намагаються дати позитивний прогноз абсолютно по будь-якій парі. Ну, або з незначними вставками негативу.

У чомусь їх зрозуміти можна і, можливо, це навіть непогано для молодих людей, хто тільки починає відносини і хоче отримати позитивний прогноз. Але, ще раз повторюся, що гороскоп це система. А більшість людей, працюючи з гороскопом, бачать не систему, а лише фрагменти. Через це фрагментарного погляду і виникає нерозуміння.

Давайте на прикладі вашого знака розберемо систему, а не окремі фрагменти, сумісності Тельця.

У вигляді такої таблиці сумісність знаків взагалі не повинна викликати питань. Абсолютно чітка логіка: в сумісності парних знаків між собою і непарних, в розподілі за стихіями і їх сумісності, в послідовності стихій і знаків.

І яке ж тут місце Терезів для Тельця, коли перед Терезами йде Діва, однією стихії з Тельцем, а після Терезів – Скорпіон, представник Води, стільки сприятливою для стихії Землі? Очевидно, що Терезам в цьому ряду любовної сумісності для Тельці не уготовано краще місце.

Але ж відносини людей можуть бути не тільки любовними, але ще, наприклад, дружніми, діловими і ворожими. Так, до речі, друзями Телець і Терези можуть бути досить непоганими.

А в роботі, де Телец- «Удав» буде начальник, а Веси- «Кролик» його перший зам, готовий виконати будь-яку вказівку і завжди прислужитися – і зовсім відмінна пара з високою ефективністю. Так що і ви, Діана, тепер теж озброєні попередженням з боку гороскопу і Піфагора.

Ваше право продовжувати ці відносини чи ні. Але в вашому листі відчувається, що вже зараз ви ставите їх під сумніви. Сумніви ці, як було сказано вище, не є безпідставними. І висока ймовірність, що підстави будуть стає з часом тільки сильніше.

Аліна 22 грудня 2013 о 21:50 | Знаки: Терези, Скорпіон Сумісність: Ваги-Скорпіон, Скорпіон-Терези

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/vesy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *