Водолій і близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Рейтинг: Немає рейтингу

Зміст приховати

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Любов не приходить за планом. І дружба пізнається довгі роки. І далеко не всі знаходять свою половинку, навіть якщо про це пристрасно мріють. Але чекати і нічого не робити – теж не варіант. Гороскопи допомагають зрозуміти, наскільки люди сумісні , адже мудрість, накопичена століттями, покликана для допомоги людям в складних ситуаціях.

Сумісність в любовних відносинах для Близнюків і Водолія

Здібності любити в школі не вчать. Загадковий Близнюк і суперечливий Водолій, народжені під заступництвом стихії Повітря, теж не знають універсального рецепта, але мають всі шанси на тривалі відносини.

Схожі погляди на життя при всій взаємній любові до незалежності зближують їх з перших хвилин знайомства. Романтичний етап відносин триває дуже довго, адже обидва знака постійно знаходяться в пошуку нових відчуттів.

Але прагнення Водолія до оригінальності можуть спантеличити емоційного, але розважливого Близнюка.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерствоСумісність у любові для жінки Водолія і Близнюків чоловіки можна назвати ідеальною. В їхній роман є і глибина почуттів, і взаємна довіра, і обопільна пристрасть. Але зайва емоційність чоловіка може налякати навіть товариську жінку. Сприйнятливість жінки Водолія до всього нового, яка так подобається на перших порах чоловікові Близнюку, може згодом стати причиною непорозумінь. А як же інакше, адже суперечливі Близнюки і самі не завжди можуть зрозуміти свої бажання. Але зате вони високо цінують духовні якості партнера, а це важливий факт для міцного союзу надалі.

Зірки знаходяться в прекрасному настрої, об’єднуючи жінку Близнюка і чоловіка Водолія. Це як раз той випадок, коли партнери не витрачають слів, вони і так розуміють один одного .

А якщо любов для них трапилася вперше, то пару точно почнуть порівнювати з романтичними героями книг. Спонтанність почуттів змінюється взаєморозумінням. Чоловік Водолій повинен бути суворий до себе, адже таку ідеальну партнерку відшукати дуже важко.

Якщо Близнюк жінка навчиться контролювати сплески емоцій, то пару чекає щасливе майбутнє і міцний союз.

Близнюки і Водолій ніколи не відмовляють собі в задоволенні, і секс для обох – здорова потреба. Поняття «стриманість» відсутній в їхньому лексиконі, адже спокусливий Близнюк і любитель експериментів Водолій просто не можуть пройти повз один одного.

Швидкого зближення сприяє і той факт, що чоловік і жінка симпатичні один одному як на фізичному, так і на духовному рівні .

Рішення пара приймає на рівні рефлексів, хоча велелюбний Близнюк далеко не простий в своїх бажаннях і сприйнятті партнера.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерствоДівчина Водолій і хлопець Близнюки свою сумісність в ліжку можуть перевірити вже в перший вечір знайомства. Адже вони обидва поклоняються одній стихії. Прагнення до експериментів і бажання свободи у них розвинене в рівне мере, так що ніхто не буде намагатися посадити партнера в «золоту клітку» . Еротичні експерименти дівчата Водолія допоможуть навіть самий сумний вечір перетворити на захоплюючу пригоду. Двоїстість Близнюків допоможе підтримати відчуття новизни, а чергування бурхливих і ніжних відносин піде на користь обом.

Сумісність в ліжку для чоловіка Водолія і Близнюків жінки схожа на ураган, на воронку, яка затягує обох. Хоча для Водолія саме володіння красивою жінкою вже є перемогою.

Для жінки не так важливі декорації або тривалі романтичні прелюдії, вона і сама вміла в створенні інтимної атмосфери . При цьому вона вимоглива до партнера і ніколи не пробачить йому інтрижку на стороні.

Потаємні бажання чоловіка Водолія настільки різноманітні, що їх з лишком вистачить на кількох партнерок. Але ненаситний темперамент жінки Близнюків не залишить йому сил навіть на те, щоб задуматися про можливу зраду.

Працює в шлюбі для Близнюків і Водолія

Кожна пара унікальна сама по собі, і союз двох повітряних стихій не виняток. Спільне проживання підсилює темперамент партнерів до неймовірного напруження пристрастей.

Але коли проходить перший етап «притирання», то у енергійного Близнюка і емоційного Водолія раптом виявляється тяга до створення тихій сімейній гавані . Але це не означає, що обидва партнери готові здатися ось так, без бою.

Бурхливе з’ясування відносин може швидко прийти на зміну тихому сімейному вечора. Але справжня любов і готовність до змін роблять цей шлюб дуже міцним.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерствоПрацює в шлюбі для знаків зодіаку, де жінка Водолій і чоловік Близнюки не прагнуть переробити партнера, досить висока. Адже головна справа подружжя – любити один одного. І бажання чоловіка Близнюка зробити з дружини ідеальну господиню в найкоротші терміни не принесе нічого, крім скандалів. Жінка Водолій сприйме це як зазіхання на власну свободу, а її невміння доводити справу до кінця лише посилить проблему . Жінку важко ранить неувага з боку чоловіка Близнюка, хоча вона і розуміє, чоловік робить все можливе, щоб забезпечити сім’ю.

Чоловік Водолій і жінка Близнюки свою сумісність в шлюбі відчувають з перших днів спільного проживання. Але далеко не всі люди є класичними представниками своїх знаків зодіаку. І сексуальна гармонія не гарантує ідилії в сімейних відносинах.

Зайва відвертість Близнюків і природна скритність Водолія можуть привнести дисонанс у відносини . Але немає, навіть любляча жінка не зможе зрозуміти всі бажання партнера, якщо він сам не навчиться їх висловлювати.

З іншого боку, жінка Близнюк, яка намагається переказати чоловікові все, що говорять про нього родичі, може отримати ефект, зворотний очікуваному.

Сумісність в дружбі для Водолія і Близнюків

Повсякденне спілкування Водолія і Близнюків на перших порах часто переростає в міцну дружбу. Загальні інтереси і погляди на життя не перешкода навіть для дружби на відстані.

Їм нема чого ділити і не потрібно опускатися до з’ясування відносин . Їх дружба визначається на рівні внутрішніх вібрацій. Цьому не перешкода ні непередбачуваний характер Близнюка, ні емоційна наполегливість Водолія.

Така дружба – рідкісний свято для людей, який потрібно берегти.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерствоЧоловік Близнюк здатний подзвонити другу серед ночі для того, щоб висловити душевні терзання. Але і готовий прибігти на допомогу в будь-який час . Для жінки Водолія з її тонкої психологічної організацією вислухати одного не складає труднощів, а ось відданість і готовність до самопожертви вона точно оцінить. Сварку жінка сприймає як катастрофу, так що чоловік Близнюк повинен навчитися вибачатися, адже його прямолінійність іноді може послужити погану службу. Але спілкування з одним формує духовний стан, так що дружба є взаємовигідною.

Близнюки дівчина і Водолій чоловік підтверджують соціальну сумісність довгими роками спілкування і дружби. Простіше кажучи, злети і падіння одного друга або сімейні негаразди іншого не можуть порушити дружні зв’язки .

Незалежно від статі усім людям потрібні партнери для спілкування. А комунікабельні чоловіки Водолії здатні розговорити дівчину Близнюка навіть в ті моменти, коли ділитися сокровенним ні з ким не хочеться.

Зате обидва вміють зберігати таємниці, навіть якщо їх любовні пригоди перетинаються в якісь моменти.

Сумісність в роботі для Водолія і Близнюків

Трудоголіки Близнюки часто не можуть зрозуміти відсутність амбіцій у Водоліїв, які цінують комфортні умови на роботі.

Волелюбні Водолії не терплять тиску з боку колег і керівництва , що призводить до конфліктів з категоричними Близнюками.

Тоді весь колектив стежить за баталіями, мріючи лише про те, щоб жодна зі сторін не відвернулася від міжусобної війни. Хоча монотонна робота не влаштує жоден з цих знаків, як і фізична, вже дуже вони креативні.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерствоЧоловік Близнюк на роботі – справжнє пекло для всіх, хто наважиться стати у них на шляху. Жінки Водолії, які за своєю природою не дуже дружать з дисципліною, часто потрапляють «під гарячу руку». Зате співробітниці цілком віддаються роботі в тому випадку, якщо вона приносить моральне задоволення. Але якщо робота їм не до душі, то дівчата Водолії навіть не намагаються зробити вигляд, що працюють. І вже точно не будуть терпіти зазіхань чоловіка Близнюка, який не проти перекласти на них частину своїх обов’язків.

Чоловік Водолій і жінка Близнюки знайдуть сумісність на роботі тільки в разі, якщо сфери їхніх інтересів перетинаються мінімально.

Хоча жінки володіють таким даром переконання, що зможуть заручитися підтримкою самих непривітних колег . А чарівність чоловіка Водолія закінчується там, де його чекає понаднормова робота.

Такі ситуації часто зближують колег, і Близнюки і Водолій тому не виключення. Готовність прийти на допомогу і зібратися в потрібну хвилину об’єднують колектив.

Хто підходить Близнюкам
добре нейтрально погано
Водолій Лев Телець
ваги Близнюки Козеріг
Овен риби рак
Стрілець Діва Скорпіон
Хто підходить Водолія
добре нейтрально погано
Близнюки Водолій Скорпіон
рак леви риби
ваги Водолій Діва
Овен Стрілець Козеріг

Як ви думаєте, наскільки виправдані в реальному житті передумови для ідеальних відносин Водолія і Близнюків? Поділіться своїми спостереженнями, будемо вам вдячні.

Джерело: https://www.joxin.club/otnosheniya/sovmestimost-muzhchiny-i-zhenshhiny/znakov-zodiaka/vodolej-i-bliznetsy.html

Сумісність Водолія і Близнюків: постійна тяга до свободи і невідпорним емоціям

Романтичні і тонко відчувають, Водолій і Близнюки здатні розпізнати споріднену душу один в одному з першого погляду, а потім без довгих роздумів з головою зануритися в пристрасть.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Жінка-Водолій віддає перевагу всього гарного і досконалого

Але безхмарний роман може бути затьмарений прагненням одного або обох партнерів обмежити другу половинку в тому, що для неї дійсно важливо. Саме тому спроби визначити міцність їхнього союзу в конкретних цифрових виразах зводяться до наступного:

 • 100% -ве єднання в любові;
 • 90% -ний успіх в шлюбі.

Але навіть середній показник цього партнерства говорить про те, що Водолій і Близнюки просто створені одне для одного. Таке поєднання знаків обіцяє подружжю довгу наповнену подіями сімейне життя, а коханцям – неповторні емоції і бурхливі авантюри.

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
висока висока висока висока

Сумісність Чоловіки-Близнюка і Жінки-Водолія: плюси і мінуси відносин

Обидва представники цих знаків – інтелектуали і любителі якісного спілкування. Вони по достоїнству оцінять оригінальні висловлювання співрозмовника, нетривіальний підхід до звичайних речей.

Але жінці-Водолія в союзі із Близнюками необхідні якості дипломата і наївною простушки. Її партнер потребує захопленні оточуючих, і вона повинна вміти щиро демонструвати це. Головне, робити це тоді, коли він дійсно цього заслуговує.

Інакше вічно сумніваються Близнюки запідозрять її в якомусь намірі.

Безумовною перевагою такого союзу є яскравість об’єдналися в ньому особистостей . Але це ж якість пробуджує прагнення до незалежності і максимальної внутрішньої свободи, так що про важливі для обох події краще домовлятися заздалегідь. Інакше на своє повідомлення про майбутні сімейних урочистостях можна отримати абсолютно несподіваний відгук.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Жінці-Водолію в союзі із Близнюками необхідні якості дипломата і наївною простушки

Товариські чоловіки-Близнюки і жінки-Водолії де в чому дуже схожі. Вони не дуже люблять одноманітність і рутинні турботи, без яких в шлюбі не обійтися. Побутові проблеми можуть негативно вплинути на їх тягу до коханого.

Можливо, тому вони не поспішають зв’язувати себе серйозними зобов’язаннями. Їм подобається відчувати себе одноосібними господарями своєї долі.

Щоб забезпечити шлюбу довгий і щасливе майбутнє, їх сімейні будні корисно «розбавляти» святами і сюрпризами.

Чи сумісні в любові?

Більш гармонійну пару складно відшукати. У них є маса приводів відчути себе відображенням один одного. Обидва не терплять умовностей і обивательських обмежень, готові на рішучі дії заради того, щоб отримати бажане, і відрізняються великою емоційністю.

Вони здатні дати обранцеві ту яскравість почуттів, яку ніхто інший не в змозі оцінити і прийняти

Внутрішня схожість притягує і манить їх сильніше найпотужнішого магніту.

І чоловік-Близнюки, і жінка-Водолій віддають перевазі всього гарного і досконалого. Такий же красивою вони намагаються зробити історію свого кохання . У ній, як правило, багато квітів, вишуканих подарунків, романтичних подорожей. Навіть якщо їх відносини з часом вичерпаються, їм буде що згадати про дні, проведені разом.

Читайте також:   Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Хлопець-Близнюки і дівчина-Водолій у сексі

У сексі ролі частіше розподіляються так: він – ведучий, вона – ведений. Але активний і наполегливий партнер ніколи не переступає межі, за якою ці якості переходять в агресивність і нестриманість.

Він володіє неймовірною інтуїцією, чоловік-Близнюки вміє передбачати бажання партнерки , в тому числі і в ліжку. Жінка-Водолій поступається його залицянь не відразу, але і вона вміє отримати задоволення від гармонійного сексу.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Чоловік-Близнюки вміє передбачати бажання партнерки, в тому числі і в ліжку

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Чоловік-близнята і жінка-Водолій чудово розуміють один одного. Обидва будуть довго думати над тим, чи вступати їм в шлюб або ще почекати.

Вони не стануть покладатися навіть на сильний сексуальний потяг, а постараються зібрати різнобічну інформацію про обранця, дізнатися його переваги і звички. Все це може стати міцною основою для створення благополучної і щасливої ​​родини.

Якщо вони щиро кохають одне одного, то з часом навчаться враховувати інтереси і бажання другої сторони, що ще більше згуртує їх.

Вони вдало доповнюють один одного. Чоловік-Близнюки дуже працьовитий, багато працює для того, щоб жити в достатку і комфорті. Жінка-Водолій вміє розумно розпорядитися тим, що має, і прагне, щоб її рідний дім виглядав престижно і елегантно, що цінує чоловік.

У свою чергу, дружина не пропустить нагоди похвалити чоловіка, особливо при гостях. З боку їх шлюб виглядає ідеальним .

По суті ж, він таким і буде, але до тих пір, поки у подружжя збережеться взаємний інтерес, що для таких неординарних партнерів не так вже й складно.

Чи є дружба, якщо він Близнюки, а вона Водолій?

У цієї дружби є величезні потенційні можливості. Таке поєднання знаків обіцяє активне освоєння нових сфер діяльності, вдале здійснення сміливих проектів та постійне інтелектуальний розвиток. Тут, на відміну від сексу, задавати тон відносин може жінка, а чоловік буде слідувати за нею.

Довговічність цієї дружньої зв’язку забезпечує і можливість поговорити по душам. Головне, щоб у співрозмовників вистачило такту вислухати свого візаві, а не поспішати перейти до обговорення особистих проблем

Зайва зацикленість на собі може зруйнувати навіть давнє приятелювання.

Як завоювати чоловіка-близнюки?

Чоловік-Близнюки володіє тонкою душевною організацією. При всій любові до розваг і веселощів він ніколи не спокуситься помітною «пустушкою», а віддасть перевагу розумною леді.

Шлях до його серця лежить через яскраві враження, які, хоча б на перших порах, повинна подарувати йому обраниця.

Тут має значення все – стильний вигляд, грамотна мова, аналітичний розум , вміння не залишатися в тіні під час дружніх посиденьок.

Спільні подорожі, походи в театр і на виставки дадуть масу спільних тем для розмов, під час яких Близнюк зможе продемонструвати свою неординарність, а жінка – показати свою захопленість їм, що обов’язково зачепить його серце.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Чоловік-Близнюки володіє тонкою душевною організацією

Як добитися уваги жінки-Водолія?

Незалежна і розважлива жінка-Водолій часто привертає до себе увагу оточуючих чоловіків. Вона знає собі ціну і буде прихильна тільки до того, хто їй насправді сподобається.

Той, хто хоче домогтися її розташування, повинен володіти широким кругозором і вміти захопити її новою темою.

Як людина активна і допитлива, вона із задоволенням відгукнеться на пропозицію побувати на закритому вернісажі, подивитися модерністський спектакль.

При цьому вона неодмінно візьме до уваги щедрість партнера , який організував відвідування таких престижних заходів, не залишиться байдужою до подарунків і квітів.

Але, як би не був привабливий претендент на руку і серце зовні, жінка-Водолій не стане зближуватися з тим, хто буде чужий їй духовно. У чоловікові вона шукає надійного друга, вірного соратника в боротьбі з життєвими труднощами, турботливого чоловіка і чуйного коханця.

Гороскоп сумісність Жінки-Близнюка і Чоловіки-Водолія

Таке поєднання зіркових знаків дає простір обом партнерам для реалізації своїх талантів та здійснення найсміливіших бажань.

Мудра жінка-Близнюки зможе розгадати таємниці характеру чоловіка-Водолія, а той, у свою чергу, подарує їй незабутні враження і відчуття

Любовні стосунки

Влюблива представниця знака Близнюки навряд чи зможе пройти мимо привабливого чоловіка-Водолія. І буде наполегливо домагатися відповідних почуттів, якщо серйозно вирішить, що тільки він їй і потрібен.

Між ними нерідко спалахує любов з першого погляду , яка може перерости в багаторічну прихильність і надійне партнерство. Спільний бізнес тільки зміцнить його і внесе додаткові сильні враження, які так необхідні обом. Крім того, часто сумніваються дама-близнюки отримає ще одне підтвердження серйозності намірів волелюбного Водолія.

Вона ж наповнить їх відносини ніжністю, на яку він із задоволенням відгукнеться. Інтуїція підкаже їй, яких сторін особистості обранця краще не торкатися, а до чого проявити найбільший інтерес.

Розумна і турботлива, вона оточить його увагою, але буде чекати відповідних виразів любові .

Без приємних сюрпризів, емоційних зізнань, несподіваних свят вона може відчути себе полонянкою обставин і злетіти з любовного гніздечка.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Влюблива представниця знака Близнюки навряд чи зможе пройти мимо привабливого чоловіка-Водолія

Сексуальний потяг пари

Зірки дарують обом знакам чуттєвість і тягу до задоволень. Їх ліжко нерідко стає місцем експериментів і рішення денних проблем, які відступають під натиском пристрасті.

Ласкава жінка-Близнюки і винахідливий чоловік-Водолій вільні від міщанських забобонів і здатні досягти максимальної гармонії в сексі

шлюбний союз

Одруження представників цих знаків нерідко перетворюється в захоплююче шоу, в центрі якого – сяюча пара, яка випромінює радість і любов .

Зберегти цю яскравість і емоційну насиченість вони намагаються і протягом усіх наступних років.

Але справжню стійкість і надійність шлюбний союз жінки-Близнюків і чоловіки-Водолія набуває тільки з народженням дітей і створенням міцної матеріальної бази.

І чоловік, і дружина готові працювати, не покладаючи рук, для того щоб їх близькі ні в чому не мали потреби. Але їм чуже примітивне накопичення. Зароблене вони із задоволенням витрачають на навчання дітей, книги, театр, облаштування будинку, подорожі або сімейні свята.

Як дружать дівчина-Близнюки і хлопець-Водолій?

Якщо він – Водолій по знаку зодіаку, а вона – Близнюки, такі люди є відмінною компанію як для веселого проведення часу, так і відповідальних справ. Близькість світовідчуття робить їх соратниками в протистоянні труднощів, а чуйність і доброта дозволяють покладатися один на одного в складних обставинах.

Навіть дрібні сварки або невмотивована дратівливість можуть піти на користь їх дружбу, так як охолонувши, вони глибше усвідомлюють схожість своїх характерів і то, як потребують таких відносинах.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Жінка-Близнюки здатна на глибокі й сильні почуття

Як завоювати чоловіка-Водолія і побудувати з ним стосунки?

Обивателям буває важко зрозуміти, що витончена жінка-Близнюки знаходить в вітряному і брутальному Водолії, але тяжіння цих знаків дуже велике. Що володіє більшою мудрістю дама легко захопить простодушного обранця розумною бесідою, неординарною зовнішністю і привітністю.

Щоб перемогти його страх перед шлюбними узами, потрібно відмовитися від будь-яких спроб контролювати волелюбного Водолія. Крім того, він болісно переживає порівняння своїх достоїнств з ким-небудь ще.

Йому дуже важливо знати і вірити, що для партнерки він – єдиний і неповторний. Це найнадійніший якір, який би втримував його в сімейній гавані

Чи можна закохати в себе жінку-Близнюків?

При всій внутрішньої невпевненості і коливаннях, ця жінка може виглядати холодної та відстороненої, а на наступний день постати душею компанії або затишній господинею домівки.

Вона вміє розпізнати прихованого егоїста , таємного скнару або безвідповідального звабника. Обдурити її чуття дуже важко, зате можна захопити самовідданістю і непередбачуваністю.

Жінка-Близнюки здатна на глибокі й сильні почуття, але найменший сумнів у вірності партнера може назавжди відштовхнути її.

Її приваблюють люди, здатні на рішучі вчинки. Вона буде рада розвиватися і змінюватися разом зі своїм обранцем, їй ніколи не набридне людина, яка буде розділяти з нею радість нових відкриттів і цінувати її особистість і жіноча чарівність.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/11-01-2018-sovmestimost-vodoleya-i-bliznetsov-postoyannaya-tyaga-k-svobode-i-neotrazimym-emotsiyam.html

Водолій і Близнюки – сумісність в життя і любові

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Між Близнюками і Водоліями відносини складаються, як правило, гармонійно. Вони не викликають роздратування один у одного, завжди знаходять спільну мову. Якщо між людьми цих двох знаків зодіаку є якийсь зв’язок, вони вміло вибудовують необхідну лінію взаємин.

Водолій і Близнюки – сумісність в коханні

Якщо в парі Близнюки – жінка, а Водолій – чоловік, вони відразу привертають один одного. Енергійна, комунікабельна, вона відчуває себе поряд з ним впевнено. Якщо він вже захоплений нею, по сторонам дивитися і шукати іншу обраницю не буде. Близнюки і Водолій об’єднуються загальними рисами характеру: обидва не люблять одноманітність, прагнуть до саморозвитку.

Якщо між ними виникають розбіжності, вони навіть приносять користь. Критика на адресу один одного сприяє самовдосконалення, адже необгрунтованих претензій в парі не буває. Чи підходить Водолій Близнюкам – так, підходить, у цього союзу є всі шанси на створення міцних відносин, які приведуть до створення міцної сім’ї.

Водолій і Близнюки в шлюбі

Союз Близнюків і Водолія – ​​один з кращих варіантів. Водолій не любить ні про кого піклуватися, його навіть багато хто звинувачує в егоїзмі. А його дружина Близнюк не потребує опіки, тому що не потребує її. Вона, скоріше, сама оточить другу половину турботою, що він неодмінно оцінить. Чоловік-Близнюки – жінка-Водолій теж можуть побудувати гармонійні і міцні стосунки.

Затьмарити сімейне життя може ревнощі чоловіка до надмірно товариською дружині, яка користується успіхом і увагу з боку шанувальників.

Щоб уникнути розбіжностей і серйозних сварок, подружжю потрібно просто поговорити і знайти компромісне рішення. В цілому шлюб Водолія і Близнюків складається вдало.

Великого багатства вони не наживають, велике і безбідне майбутнє своїм дітям дати не можуть, але претензій один до одного з цього приводу ніколи не пред’являють.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Водолій і Близнюки – сумісність в ліжку

Близнюки і Водолій в сексі знаходять гармонію і розуміння. Водолій на наділений палкою пристрастю і темпераментом, але знає, який підхід знайти до другої половини.

Партнери впевнені, що після сварок миритися найкраще в ліжку, тому секс для пари не на останньому місці. Жінка кокетливо відповідає на ігри чоловіки, втілює свої фантазії, розвиває впевненість у собі.

Яскрава і різноманітна сексуальне життя між представниками цих двох знаків зберігається на весь романтичний період.

Гармонійна пара Водолій і Близнюки – дружба між ними так само сильна і міцна, як і любов. З Водолієм-чоловіком часто важко знайти спільну мову, тому друзів у нього мало, але сам по собі людина він відданий, не здатний обманювати, а подруга цінує це якість, яке не можуть розгледіти інші.

Водолій і Близнюки – сумісність мають непогану. Ці люди цікаві один одному, знаходять спільні інтереси, проводять час з користю і задоволенням. Спілкуються легко і невимушено.

Якщо чоловік – Близнюки, жінка – Водолій, між ними теж панує гармонія і взаєморозуміння.

Дівчина турботлива і добра, а Близнюки – чоловік завжди намагається відповісти їй тим же, не відмовить у допомозі, надасть будь-яку підтримку.

Зіркові пари Водолій і Близнюки

Близнюки плюс Водолій – легкий, невимушений союз в любові, секс, дружбу. Вони відчувають один одного, розуміють з півслова, їм удвох ніколи не буває нудно.

  1. Хайді Клум і Сіл . Цю пару багато хто називав «Красуня і чудовисько». Він чорношкірий, зі шрамами на обличчі. Вона – блондинка, ніжна і красива. Він виглядав з нею лицарем, що врятували її розбите серце. Сил для Хайді був чудовим коханцем, другом, батьком її дітей. Він говорив, що головне в його житті, що він чоловік прекрасної жінки. Але пара розпалася, тому що Хайді зрадила його з охоронцем.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

 1. Наталі Вуд і Роберт Вагнер – Водолій і Близнюки, сумісність яких виявлялася в любові і пристрасті. Від першого шлюбу вони народили двох дітей. Але незабаром щось пішло не так і молоді люди розлучилися. Через деякий час між Робертом і Наталі знову спалахнули почуття, і пара знову одружилася. Їх щасливий шлюб тривав до тих пір, поки жінка таємниче не потонула, катаючись на власній яхті разом з чоловіком і їхнім другом Крістофером Уолкеном.

Читайте також:   Кинув вагітну: причини, обставини, шляхи вирішення

Джерело: https://womanadvice.ru/vodoley-i-bliznecy-sovmestimost-v-zhizni-i-lyubvi

Водолій і Близнюки: сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Водолії підопічні оригінального і винахідливого Урана, легко взаємодіють із Близнюками, яким протегує Меркурій, що впливає на їх легковажність.

Близнюки і Водолій: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, ідеальна, але давайте розберемося докладніше.

Незважаючи на те, що представники обох знаків ті ще фантазери, Водолії частіше доводять задум до втілення, в той час, як Близнюки можуть захоплюватися то тим, то іншим – і, в результаті, одночасно нічим.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Цим знакам завжди буде цікаво разом, буде присутній навіть момент суперництва.

Сумісність чоловіка Водолія і жінки Близнюки

Жінка-Близнюки – дуже небезпечна для протилежної статі: чарівна хохотушка з самої милою посмішкою в світі зведе з розуму будь-якого чоловіка. Однак, бути її партнером не так вже й просто: будучи волелюбної і частково шкідливої, дівчина-Близнюки лютує, коли її намагаються обмежити або коли щось йде не по її плану. Незважаючи на це, нестачі в шанувальників немає.

Чоловік Водолій, будучи романтиком до мозку кісток, ніколи не залишить без уваги і турботи свою кохану. Крім того, з ним ніколи не буває нудно, фантазер-Водолій обов’язково придумає, як весело і незвично провести вихідні. Чоловік з Водолія чудовий: уважний, чуйний і працьовитий.

зустріч

Захоплення Близнюків і Водолія настільки різноманітні, що залишається тільки гадати, де ж ці двоє можуть зустрітися: на курсах стрибком з парашутом або в суспільстві садівників-любителів? У будь-якому випадку, ймовірність зустрічі дуже велика.

У цій ситуації головне для обох – не пробіг повз.

Коли ж погляди Близнюків і Водолія зустрінуться, почнеться по-справжньому захоплююча і жива гра: дівчина зробить вигляд, ніби б глянула випадково, а Водолій відзначить про себе, як вона неймовірно красива.

Їм навіть не обов’язково розмовляти – за них все зроблять невербальні методи спілкування: жести, зітхання, погляди. Для того щоб зав’язати розмову, спритна дівчина-Близнюки обов’язково зробить що-небудь навмисне, але так, щоб виглядало це випадково.

побачення

Метку і оригінальну дівчину-Близнюки буде непросто здивувати, але Водолій тямить в незвичайних побаченнях.

Він влаштує настільки грандіозне і запам’ятовується подія, що Близнюки ще кілька тижнів будуть хвалитися подружкам.

У Близнюків буде велика спокуса надіти що-небудь отаке, але треба пам’ятати, що Водолій цінує мінімалізм і елегантність: нехай це буде просте плаття і кілька помітних прикрас.

Навряд чи можливо придумати що-небудь більш романтичне і казкове, ніж побачення чоловіка-Водолія і дівчата-Близнюків. Схожість характеру та інтересів дасть закоханим привід для захопленого розмови, а вечір закінчиться пристрасно.

Кохання

Близнюки і Водолій будуть впиватися неймовірною пристрастю, що виникла між ними. Чуттєві і темпераментні, вони будуть у захваті один від одного і перші тижні їм краще навіть не заважати. Розлучити їх або хоча б на вихідні витягнути Водолія з обіймів дівчини друзям не вийде.

Але відносини будуть триматися не тільки на пристрасті. Пристрасть – лише поштовх до подальших почуттів. Водолій буде писати коханої вірші, а Близнюки – доглядати за улюбленим і готувати сніданки.

Звичайно, будуть виникати і розбіжності: Близнюкам складно буває стримувати свої примхи, а Водолій не може без суспільства своїх друзів.

Але конфлікти не будуть розвиватися, і з настанням ночі все налагодиться.

відносини

Імпульсивні і рішучі Близнюки і Водолій майже відразу приймуть рішення жити разом. Однак ця ж імпульсивність може бути приводом для конфліктів. Особливо цікаво буде за ними спостерігати, якщо кожному з них буде куди переїхати: швидше за все, на тлі темпераменту це буде відбуватися мало не щотижня.

Зірки радять частіше подорожувати разом і не сидіти вдома, тоді конфлікти зійдуть нанівець, і встановиться сумісність жінки Близнюки і чоловіки Водолія.

У цих відносинах Водолія доведеться трохи поревнувати: товариська і чарівна дівчина-Близнюки оточена увагою чоловіків і їй це до вподоби. Однак і Водолій не страждає від дефіциту інтересу з боку протилежної статі. В цьому випадку зірки зійшлися таким чином, що ці двоє просто знайшли одне одного і вже ні на кого не будуть дивитися.

шлюб

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Перші роки пройдуть бездоганно: погляди на облаштування житла у закоханих збігаються, і побут вони будуть створювати з задоволенням.

Партнери, будучи емоційними і нестриманими, будуть дуже переживати з приводу весілля. Однак все складеться якнайкраще, адже поєднуватися в цей день буде дуже гармонійна і мила пара. Водолій, швидше за все, буде турбуватися з приводу того, як все пройде в цілому, а Близнюки будуть більше стурбовані своїм зовнішнім виглядом.

Що стосується ролі батьків, що тут Водолій не робить помилок: він добрий друг для своїх дітей і відповідальний батько. А ось маму-Близнюків діти будуть побоюватися, але не через страх покарань, а через її вразливості і емоційності.

Дружба

Неймовірно схожість в дитинстві дасть привід Близнюкам і Водолія подружитися. Допитливий Водолій із задоволенням буде проводити час із Близнюками-Непосєдов. Близнюки і Водолії численні пригоди і витівки не залишать навіть в дорослому віці.

І, ставши старше, вони з подивом виявлять, що друга половинка завжди була під носом і шкодувати, що не створили сім’ю. Однак, ні дружбу, ні існуючі шлюби це не зруйнує.

партнерство

Гіперактивні і рішучі Близнюки і Водолій можуть досягти успіху в бізнесі, пов’язаних зі спілкуванням, комунікаціями, можливо, святами.

Головне – не надто захоплюватися і не брати участь у святах самим, в іншому випадку можна втратити контроль. Рутинною роботою їм краще не займатися. Також, їх слабке місце – це фінанси.

Для роботи з бухгалтерією їм краще залучити якогось більш приземленого, наприклад, Тельця.

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Водолія

Чоловік-Близнюки – це ураган емоцій і відчуттів. Вітряний, грайливий, вічний хлопчисько – ось як можна його охарактеризувати.

Він подорожує по всьому білому світу, і в будь-якому місці оточений увагою протилежної статі. Дівчата дуже їм захоплюються і готові буквально на все.

Дружина Близнюків доведеться непросто, адже йому необхідна свобода. Але в той же час чоловік-Близнюки – турботливий і ніжний чоловік.

Жінка-Водолій – активна і ні секунди не сидить на місці. Вона завжди прекрасно виглядає і її життя повне планів і ідей. Водолій ретельно підходить до вибору супутника життя, але якщо раптом закохується, то може забути і про все і укласти шлюб прямо в день знайомства. У шлюбі Водолій змінюється: стає спокійніше, вдумливіше. Вона прекрасна господиня і вірна дружина.

зустріч

Так само як і Водолій, Близнюки обожнюють будь-які масові заходи, і завжди в центрі уваги. Вони можу зустрітися в будь-якій ситуації в будь-який точніше земної кулі. На будь-яку подію чоловік-Близнюки обов’язково помітить дівчину-Водолія і зробить все, щоб звернути на себе увагу. Він буде обсипати її компліментами і розповідати смішні історії і, безумовно, зачарує красуню.

побачення

Фантазія Близнюків працює цілодобово і не знає кордонів, тому побачення однозначно не буде нудним. Незвичайне місце, обстановка побачення здивує Водолія, а іскри додадуть компліменти і вірші в її адресу. Чоловік-Близнюки, в свою чергу, буде ошелешений зовнішністю своєї коханої: бездоганний наряд, зачіска і руху приведуть його до цілковитого захоплення.

Не сумнівайтеся, побачення пройде відмінно, адже сумісність Водолія і Близнюків в любові ідеальна.

Почуття гумору Близнюків нікого не залишає байдужим, як і чарівність Водолія. Ймовірно, що ніч ця парочка проведе разом, а на ранок розділить смачний сніданок, приготований з любов’ю дівчиною-Водолієм.

Кохання

Надзвичайна захопленість один одним дозволять нашій парі усамітнитися на кілька днів або навіть тижнів. Якщо після першого побачення вони не побіжать в ЗАГС (а вони, швидше за все, побіжать), то точно відправляться в подорож і будуть насолоджуватися один одним далеко від суспільства.

Сумісність Водолія і Близнюків в любовних відносинах схожа на казку, на справжнісіньке диво. У пари не припиняються теми для розмов, їх точки зору практично в усьому однакові, пристрасті не вщухають, а потік жартів, ідей і фантазій не вичерпається навіть через довгий час близького спілкування.

взаємовідносини

У Близнюків і Водолія складеться враження, що вони знають один одного років сто, і їм практично не доведеться прикладати зусилля для побудови відносин.

Волелюбні, спритні і веселі, вони ніколи не будуть нудьгувати навіть в ізоляції від інших людей. Однак, іноді все ж слід відпочивати в товаристві друзів і подруг окремо, щоб черпати сили і жарти ззовні.

Після кожного розставання дівчина-Водолій і чоловік-Близнюки будуть з радістю зустрічатися і танути в обіймах один одного.

шлюб

Повірте на слово, весілля у Близнюків і Водолія буде масштабна, а згадувати веселе свято будуть ще довгий час. Побут до моменту торжества у пари, швидше за все, готовий: просторий світлий будинок з мінімумом меблів.

Шлюб для такої пари – це безперервний цукерково-букетний період.

Навіть коли Близнюки і Водолії стають батьками, вони не забувають один про одного. Діти будуть дуже прив’язані до них, адже тато-Близнюки ніколи не дасть нудьгувати і придумає що-небудь цікаве, а мама-Водолій завжди вислухає і дасть пораду.

Дружба

Вибухонебезпечна поєднання характерів цих двох друзів не дасть нудьгувати ні вихователям в саду, ні вчителям в школі, ні викладачам в університеті, ні батькам протягом усього життя. Винахідливі любителі побешкетувати не дадуть спокою нікому.

У дорослому віці вони постійно будуть вплутуватися в історії, а на пенсії, швидше за все, взагалі поїдуть разом в кругосвітню подорож, замість того, щоб копати грядки.

партнерство

Непоседа Близнюк ніколи не зможе сидіти в офісі і перекладати папірці. А артистична Водолій навряд чи стане йому ці папірці підносити.

Швидше за все, ці двоє створять унікальний креативний союз: робота може бути в сфері свят, реклами, мистецтва.

Прекрасним стримуючим моментом для цих невгамовних знаків може бути Лев – своєю впевненістю і любов’ю до грошей він збагатить і себе, і їх.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403965,” 3 “: [null, 0],” 5 “: {” 1 “: [{” 1 “: 2,” 2 “: 0,” 5 »: [null, 2,0]}, {” 1 “: 0,” 2 “: 0,” 3 “: 3}, {” 1 “: 1,” 2 “: 0,” 4 “: 1} ]}, »6»: { «1»: [{ “1”: 2, “2”: 0, “5”: [null, 2,0]}, { “1”: 0, “2”: 0, “3”: 3}, { “1”: 1, “2”: 0, “4”: 1}]}, »7»: { «1»: [{ “1”: 2, “2 “: 0,” 5 “: [null, 2,0]}, {” 1 “: 0,” 2 “: 0,” 3 “: 3}, {” 1 “: 1,” 2 “: 0, »4”: 1}]}, »8»: { «1»: [{ “1”: 2, “2”: 0, “5”: [null, 2,0]}, { “1”: 0, “2”: 0, “3”: 3}, { “1”: 1, “2”: 0, “4”: 1}]}, “9”: 1, “10”: 2, ” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0],” 15 “:” Calibri, sans-serif “,” 16 “: 11,» 26 “: 400} score = 4 >

♊ сумісність Близнюків

 • Працює Близнюки і Овен
 • Працює Близнюки і Телець
 • Працює Близнюки і Близнюки
 • Працює Близнюки і Рак
 • Працює Близнюки і Лев
 • Працює Близнюки і Діва
 • Працює Близнюки і Терези
 • Працює Близнюки і Скорпіон
 • Працює Близнюки і Стрілець
 • Працює Близнюки і Козеріг
 • Працює Близнюки і Водолій
 • Працює Близнюки і Риби

♒ сумісність Водолія

 • Сумісність Водолій і Овен
 • Сумісність Водолій і Телець
 • Сумісність Водолій і Близнюки
 • Сумісність Водолій і Рак
 • Сумісність Водолій і Лев
 • Сумісність Водолій і Діва
 • Сумісність Водолій і Терези
 • Сумісність Водолій і Скорпіон
 • Сумісність Водолій і Стрілець
 • Сумісність Водолій і Козеріг
 • Сумісність Водолій і Водолій
 • Сумісність Водолій і Риби

Читайте також:   Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

відеоролик

Близнюки і Водолій. Гороскоп сумісності ♥ Любовний і сексуальний гороскоп

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-vodolei/sovmestimosti-vodolei-i-bliznetcy.html

Водолій і Близнюки сумісність: в любовних відносинах, шлюбі і дружбі

Іноді здається, що в житті повітряних знаків зодіаку занадто багато спілкування, щоб відчувати кризи пошуку партнера.

Але кількість не завжди має на увазі якість, зустріч по-справжньому духовно близької людини стає неймовірною удачею. Саме інтелектуальну близькість люди стихії Повітря цінують понад усе.

З огляду на невиправних особливостей сумісність Водолія і Близнюків з нудною ідилії перетворюється в захоплюючу історію про пригоди і непостійність.

Водолій і Близнюки: сумісність в коханні, дружбу і партнерство

Хлопець-Водолій бачить свою життєву місію в ламання стереотипів, але його боротьба не руйнівна, а творча.

Люди, народжені в лютому, часто стають новаторами, винахідниками саме завдяки сміливості, з якою рвуться в туди, куди інші навіть не дивляться в силу традиційних установок.

При цьому у Водолії мало агресії, він відкритий і добрий, хоча іноді вдаряється в відірваний від реальності ідеалізм.

→ Докладніше про чоловіка-Водолії

Дівчина-Близнюки часто справляє враження легковажної бовтанки, товариськість – непоганий інструмент для вибудовування корисних зв’язків. Правда, не всякий здатний пробачити безладний флірт заради самого процесу, тисячу розмов замість одного реального справи. Наскільки сумісні підопічні Урана і Меркурія?

→ Докладніше про жінку-близнюки

В любові

Знайомство Водолія і Близнюків відбувається в колі друзів. Обидва майстерно вміють потрапляти в центр уваги, але на відміну від вічно змагаються вогненних знаків, через півгодини вже не будуть з’ясовувати, хто кого переплюне, а з головою підуть в захопленість бесіду один з одним. У обох широке коло інтересів, велика ймовірність, що знайдеться багато спільного, незважаючи на відмінності в роботі і хобі.

Хлопцеві-Водолія подобається зав’язувати стосунки легко, без стомлюючого проходження стереотипам про гендерні ролі. Дівчині-близнюкам не потрібні гри в галантного лицаря і прекрасну даму, у неї немає часу чекати у високій башті, тому вона охоче йде (точніше, мчить) на зближення.

Причому це зближення більше психологічне, ніж фізичне, хоча в ліжку пара виявиться досить скоро. Їхня сексуальна сумісність така, що не дивлячись на відсутність особливих полум’яних пристрастей, вони не переситяться один одним довгий час, кожен любить новизну, експерименти.

У шлюбі

Сам факт шлюбу для волелюбного чоловіка-Водолія – ​​неймовірна подія.

Переконати його узаконити стосунки непросто. Можливо, він вирішив, що жінка-Близнюки настільки підходить за способом мислення, що можна навіть розписатися. Дійсно, після весілля ніхто не буде наполягати на сидіти вдома і рутині. Подружжя по-дитячому люблять маленькі пригоди з подорожами, прагнуть урізноманітнити життя всіма доступними способами.

Матеріальна сфера виявиться в веденні чоловіка-Водолія – ​​у Близнюків традиційно складні взаємини з фінансами.

Неприємна новина: в шлюбі з Водолієм не спрацює брехня, навіть сама безневинна. Він сам вміє забовтувати кого завгодно, при цьому володіє сильною інтуїцією.

У дружбі

Грань між любов’ю і дружбою у повітряних знаків одночасно тонка і міцна. Там, де Вогонь чи Вода давно злилися б в єдиному пориві, вони витримують дружню дистанцію, не дивлячись на часте спілкування, однакові інтереси. Близькість для Водолія і Близнюків полягає в схожому інтелектуальному рівні, рідко переходить в роман, якщо таких планів не було спочатку.

Багато хто дорікає хлопців-близнюків в тому, що у них слова часто розходяться зі справами – це не по-чоловічому. Неправда, він просто завжди встигає передумати і знайти інший, більш вигідний шлях. Неважливо, що потім це виявляється помилкою, головне – вічне розвиток.

→ Докладніше про чоловіка-близнюки

Погоня за новими враженнями і знайомствами заводить цікавих Близнюків в моторошні нетрі, з таким же успіхом виводить назад. Дівчина-Водолій має репутацію екстравагантної особи, абсолютно не соромиться цього. Оригінальність вдало поєднується з часткою практичності. Її не можна завоювати, але можна подружитися.

 • → Докладніше про жінку-Водолії
 • Жінка-Водолій ніколи не стане домосідкою, утримати її якимись обмеженнями неможливо.
 • Що вийде з союзу двох непосидючих представників стихії Повітря?

В любові

У перші години знайомства хлопець-близнюки підкорює сміливістю суджень. Насправді за цим апломбом не завжди є матеріальне підкріплення, зате яке враження справляє. Близнюки закохуються швидко і щиро, але можуть охолонути до об’єкта пристрасті з тієї ж фантастичною швидкістю.

Дівчину-Водолія приверне життєрадісність Близнюків, вона давно шукала легкого на підйом партнера, у якого такий же жвавий розум і цікавість, як її власні. Їхні стосунки являють собою поєднання рівноправності і романтики – дивне, але зручне для обох. Воно має продовження і в сексі, і в сімейному житті.

У шлюбі

Ідеальне взаєморозуміння не скасовує розбіжностей. У дружини виявиться більше розсудливості, чоловік-Близнюки зі звичною легкістю перекладе на її плечі турботу про насущне. Втім, побутову рутину подружжя ненавидять однаково. Особиста свобода – головна цінність для кожного, але навіть в цьому союзі існують межі, які не можна порушувати.

Жінку-Водолія обдурити складно, а розлучається вона легко. Чоловікові-Близнюкам потрібно сто разів подумати, чи варто скороминуща інтрижка втрати спорідненої душі.

У дружбі

Два товариша, які можуть поговорити про все на світі. Доля часто зводить їх в сфері інформації та розваг, в іншому місці їх тандем малоефективний. Дівчина-Водолій – енергійна подруга, яка з ентузіазмом приходить на допомогу.

Водолій і Близнюки однаково швидко знаходять спільну мову в роботі та стосунках, але разом кручена в хмарах повинні пам’ятати про приземлених речах. Разом з люблячою людиною в житті раптово з’являються кордону, які можна і потрібно обговорювати щоб уникнути сумних наслідків.

Джерело: https://astrolog.today/bliznets-vodolej/

Сумісність ВОДОЛІЯ і БЛИЗНЮКІВ

Відносини між представниками цих знаків зодіаку складаються вдало вже хоча б за рахунок того, що вони один одного не напружують і не дратують. Уміння знаходити підхід до людей властиво і Водолію і близнюкам. Якщо ці люди чимось пов’язані між собою, разом вони зможуть вибудувати потрібну їм лінію відносин.

Чоловік ВОДОЛІЙ і жінка БЛИЗНЮКИ

Нудними відносини цих людей не будуть ніколи, і навіть якщо вони пов’язані лише спільною працею або сусідством, вони все одно будуть знаходити приводи для спілкування. Взаємний інтерес у цієї пари є однозначно, але для того, щоб дізнатися до чого це призведе, розглянемо кожну модель їх взаємовідносин окремо.

♒+ ♊: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Енергійна і товариська дівчина близнюки відразу приверне увагу хлопця Водолія. Вона ж поруч з ним буде відчувати стабільність і впевненість, адже якщо вдалий всерйоз захоплений своєю обраницею, по сторонам дивитися він вже не буде.

Цю пару об’єднує прагнення до саморозвитку, у них багато захоплень, іноді і спільних, вони не люблять одноманітність. Періодичні невеликі розбіжності між ними, як не дивно, підуть цій парі на користь.

Справа в тому, що в цих відносинах претензій несправедливо не буде, а оскільки викладати суть справи і близнюки і водолій вміють досить тактовно, конструктивна критика буде лише сприяти їх самовдосконалення.

У цієї пари є непогані шанси на довгі і міцні стосунки, які швидше за все призведуть до створення сім’ї.

♒+ ♊: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Для чоловіка Водолія жінка близнюки – це один з найкращих варіантів для створення міцної сім’ї.

Водолій не звик про когось піклуватися, але його дружина в опіці і не потребує, більш того, ця жінка сама оточить чоловіка турботою, для неї це природно.

Ставлення коханої дружини вдалий дуже оцінить, адже багато інших жінок звинуватили б його в егоїзмі.

В інтимному житті у цієї пари все добре. Водолій не так пристрасний, як жінка близнюки, але як знайти підхід до жінки і зробити їй приємно він знає. Крім того, після сварок ця пара найчастіше мириться в ліжку, секс для обох не на останньому місці.

Трохи затьмарити життя цієї пари може ревнощі Водолія до його товариською дружині, яка завжди користувалася у чоловіків успіхом. Над цим моментом подружжю потрібно попрацювати разом, щоб розбіжності не зайшли занадто далеко.

В цілому, шлюб у цієї пари вдалий обіцяє бути міцним. Навряд чи вони Наживуться велике багатство або забезпечать шикарне майбутнє своїм дітям, але з цього приводу у них не буде взаємних претензій.

♒+ ♊: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Дівчина близнюки бачить в людях найкраще, і хлопцеві Водолію в цьому дуже пощастило. Багато людей не вважають його надійним другом, адже він не дуже турботливий і рідко йде заради друзів на якісь жертви. Проте, людина він стабільний, на зраду нездатна, і його подруга це оцінить.

У спілкуванні ці люди один одному цікаві, вони завжди знайдуть спосіб об’єднати свої плани і провести час із задоволенням або користю. Гарна, міцна, надійна дружба між чоловіком і жінкою.

Чоловік БЛИЗНЮКИ і жінка ВОДОЛІЙ

Ці чоловік і жінка близькі по духу і завжди цікаві один одному. Погляди на життя у них багато в чому сходяться, близнюки і водолій можуть довго спілкуватися і без праці знаходять спільні теми для розмови. Протиріч між ними майже немає, але все ж має велике значення, ким вони один одному доводяться.

♊+ ♒: У любовних відносинах

ВІДМІННА Сумісність – У цій парі нікому не приходиться бути спокусником, хлопець близнюки відразу зацікавиться дівчиною водолієм, а вона в незабаром відповість йому взаємністю.

Відносини ці будуть легкими, без непорозумінь і серйозних сварок. Обидва партнери волелюбні, вони визнають право один одного на особистий простір.

Дівчина вдалий, хоч трохи і ревнує свого товариського обранця, проте довіряє йому і не задає зайвих питань.

Заради свого щастя цій парі варто іноді йти на компроміси, адже більш відповідну людину для серйозних стосунків обом знайти буде непросто.

♊+ ♒: У шлюбі

ХОРОША Сумісність – Ця пара зможе створити міцну і дружну сім’ю, але для цього їм доведеться докласти деяких зусиль.

Для початку, жінці Водолію важливо зрозуміти, що у її чоловіка дещо відрізняються поняття про сімейне життя від її власних.

Вона по натурі однолюб, один раз створивши сім’ю докладе всіх зусиль для зміцнення і збереження цього шлюбу, але дивлячись на поведінку чоловіка близнюка, у неї може виникнути враження, що вона в ці відносини вкладається більше.

Чоловік близнюки такої дружиною дуже дорожить, але він не завжди до неї уважний і часто не розуміє, чим конкретно його дії її ображають. У нього багато друзів, він товариський. Флірт з іншими жінками для нього природний.

Жінка водолій звикла вести себе інакше, але цінуючи сім’єю, може пересилити себе і дивитися на це крізь пальці. Якщо ж трапиться таке, що вона дізнається про зраду чоловіка, довірі з її боку прийде кінець.

Не факт, що за цим послідує розлучення, але колишніми їх відносини вже не будуть ніколи.

♊+ ♒: У дружбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Спілкування цієї пари буде легким і невимушеним, разом їм буде приємно і весело проводити час.

Хлопець близнюки буде весь час піднімати своїй подрузі настрій, а вона буде до нього дуже уважна, ніколи не відмовить у допомозі.

Дівчина вдалий – добрий і турботливий чоловік, а хлопець близнюки це цінує і намагається відповідати тим же. Швидше за все, міцна дружба чоловіка і жінки їм гарантована.

Відео: ВОДОЛІЙ ♒Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-vodoleya-i-bliznecov

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *