Водолій і лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Зміст приховати

Здається, що у Водолія-чоловіки і Льва-жінки немає нічого спільного. Часом створюється такий враження, що це дві протилежності. Яке ж сильно буває здивування в оточуючих, коли пара починає будувати любовні стосунки. Деякі думають, що це все пристрасть і розставання піде дуже швидко, але такий прогноз може виявитися невірним.

Сумісність знаків зодіаку Льва і Водолія хороша, тому є всі шанси, що вони побудують міцну сім’ю. Головне – знати негативні сторони союзу і намагатися виправити їх.

Тоді відносини у пари проіснують дуже довго і навіть після укладення шлюбу їх почуття «Не згаснуть». Для цього закоханим також не завадить дізнатися гороскоп один одного.

Зрозумівши характер партнера, можна уникнути багатьох неприємних ситуацій у відносинах.

Характеристика жінки-Лева

Дівчина-Лев – це приваблива і впевнена в собі особа. Вона розумна і чарівна, тому завжди користується увагою хлопців. Вона має гарний смак, тому стиль одягу і манери у неї завжди бездоганні. Часто завдяки цьому вона будує хорошу кар’єру і вдало виходить заміж.

Жінка-Левиця не любить критики. Якщо в її оточенні знайдеться людина, яка робить їй зауваження, то представниця прекрасної статі даного знаку зодіаку помститься йому. Після цього вона припинить з ним усілякі контакти.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Жінка-Лев вміє дружити. Однак в її оточенні не так багато друзів, як їй того хотілося б. Справа в тому, що характер у неї складний і далеко не кожна людина може терпіти жінку-Лева протягом довгого часу.

Це робить її нещасною. Жінка даного зодіакального знака не може перебувати на самоті. Це може спровокувати розвиток у неї депресії.

Тому вона завжди прагне перебувати в суспільстві нечисленних друзів або рідних.

Дама-Лев ще в юності починає мріяти про велике кохання. Вона фізично відчуває потребу в цьому почутті. Коли у неї з’являється коханий, вона перетворюється. Жінка-Левиця буде підтримувати свою кохану людину у всіх його починаннях. Однак для цього йому потрібно зрозуміти свою кохану і прийняти такий, як вона є.

Жінка-Лев буде брати свого чоловіка на всі заходи. Вона буде вимагати, щоб він брав активну участь у громадському житті. Крім того, представниця даного зодіакального знака хоче бачити поруч із собою сміливого і рішучого чоловіка.

Дівчина-Левиця пристрасна особа. Однак їй цілком вистачає коханого. Тому жінка-Лев – це вірна дружина. Якщо ж вона дізнається про зраду свого коханого, то вже не зможе його пробачити.

Дівчина-Лев хороша господиня і турботлива мама. У її будинку завжди світло і затишно. Вона створить всі умови, щоб її чоловік побудував хорошу кар’єру, а діти виросли розумними і здоровими.

Характеристика чоловіка-Водолія

 

Хлопець-Водолій – це незвичайний і веселий молодий чоловік. Він завжди виділяється з натовпу і ніколи не підлаштовується під її правила. У хлопця даного зодіакального знака завжди є своя думка. Він володіє креативним мисленням.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Чоловік-Водолій має безліч захоплень. Тому з ним цікаво спілкуватися і у нього завжди багато друзів. Він любить галасливі компанії і захоплюючі подорожі. Його вабить все нове і незвідане. Він ніколи не «сидить на місці».

Стихія Водолія – ​​повітря. Саме завдяки їй чоловік даного зодіакального знака волелюбний. Помиляється та жінка, яка думає, що може одружити на собі Водолія або переробить його. Він ніколи не відмовиться від своїх друзів і хобі. Для нього набагато простіше розлучитися зі своєю коханою, ніж змінитися.

Чоловік-Водолій якщо і одружується, то відбувається це в зрілому віці. При цьому він пов’язує себе узами шлюбу тільки з жінкою, яка задовольняє його запитам.

Вона повинна підтримувати його захоплення, любити бувати в суспільстві і створювати вдома таку атмосферу, в якій йому ніколи не буде нудно. З такою жінкою чоловік даного зодіакального знака може прожити все життя.

Сумісність у любові жінки-Лева і чоловіки-Водолія

Сумісність в любовних відносинах жінки-Лева і чоловіки-Водолія буде хорошою, але тільки якщо Левиця визнає рівного у Водолії. З самого першого дня знайомства пара відчує потяг один до одного.

Чоловікові-Водолія не може не сподобатися стиль жінки-Лева і її бездоганний смак і манери. Його підкорить її жіночий розум і почуття гумору. Її призведе в захват його характер. Представниці даного зодіакального знака сподобається те, що Водолій завжди веселий і непередбачуваний.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Справа в тому, що він не прагне побудувати кар’єру, та й гроші його мало цікавлять. Головне для нього – це робота, яка приносить йому задоволення. Якщо Водолій має невеликий прибуток, то в парі постійно відбуватимуться конфлікти. Однак якщо жінка перестане постійно думати про гроші, то все у пари складеться добре.

Незважаючи на те, що сумісність в коханні у представників даних зодіакальних знаків хороша, між закоханими регулярно виникають конфлікти. Однак їх швидко вдається вирішити, оскільки будь-яка сварка для них стає нісенітницею в порівнянні з тим тяжінням і тієї пристрастю, які вони відчувають один до одного.

Їхні стосунки настільки яскраві та оригінальні, що все інше меркне перед цим. Обидва люблять подорожувати, ходити в гості і влаштовувати вечірки у себе. Тому будь-які проблеми вони намагаються подолати, щоб залишитися разом.

Перспективи шлюбу і сумісність в ньому

Жінка-Лев і чоловік-Водолій, відчуває сильний потяг до нього, як і він до неї. Однак їхні стосунки часом складаються нелегко. Але ніякі труднощі не завадять парі влаштувати весілля. Це не станеться відразу після знайомства.

Водолій цінує свободу, а жінку-Лева влаштовує, що коханий вірний їй і вона не поспішає вести його в ЗАГС, а також не заважає його чоловічу дружбу навіть з представницями слабкої статі. Може пройти кілька років, перш ніж він зробить їй пропозицію, але в підсумку це трапиться.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Коли у пари з’являться діти, в їх житті мало що змінюється. Вони також подорожують і бувають в суспільстві, але тепер роблять це зі своїми нащадками. Лев і Водолій прекрасні батьки. Вони приділяють максимум уваги дітям, і при цьому вони не забувають один про одного. У їхній родині завжди панує любов, взаєморозуміння і повага.

Позитивні риси союзу

Сумісність Водолій-чоловік і дівчина-Лев буде, як уже було сказано, гарною і їх союз має позитивні риси. Ось вони:

 • У пари є спільні інтереси.
 • Вони люблять бувати в суспільстві, і їх пара завжди знаходиться в центрі уваги в будь-якій компанії.
 • Вони вчаться один у одного. Жінка-Лев після спілкування з Водолієм адекватно сприймає критику, а він перестає давати нездійсненні обіцянки і серйозніше ставиться до своїх слів.
 • Пристрасть між ними, як правило, ніколи не згасає.
 • Вони доповнюють один одного. Чоловік генерує ідеї, а жінка втілює їх у життя.

Негативні риси союзу

Чоловік-Водолій і жінка-Лев має негативні риси. Ось вони:

 • У них різне ставлення до достатку і соціальним статусом. Вона хоче, щоб чоловік побудував кар’єру і заробляв багато грошей, а для нього це не має значення. Для чоловіка-Водолія головне, щоб робота приносила задоволення. Дана проблема вирішувана. Жінці потрібно переглянути своє ставлення до грошей і соціальним статусом або їй потрібно зацікавити чоловіка, щоб він сам захотів будувати кар’єру і більше заробляти.
 • Вона на першій стадії відносин часто ревнує його і на цьому грунті може влаштовувати скандали. Йому ніжно переконати кохану в своїй вірності і тоді таких конфліктів виникати у пари не буде.

Сумісність в бізнесі і дружбу

Сумісність Льва-дівчата і Водолія-чоловіки в бізнесі буде хорошою, якщо їхня справа буде пов’язано з інноваційними технологіями або мистецтвом. У них не буде гідних суперників. Він буде «видавати» ідеї, а вона – втілювати їх в життя. Чоловікові-Водолія буде цікаво працювати, а жінка-Лев отримає довгоочікуваний дохід.

Там, де жінка-Лев, а представник сильної статі – Водолій, сумісність в дружбі далека від ідеальної. Вони можуть дружити, але між ними часто спалахують конфлікти.

Справа в тому, що жінка-Лев хоче бути єдиною і неповторною навіть в дружбу. У чоловіка-Водолія багато друзів і він не робить між ними різниці. Це зачіпає і дратує її. Їх дружні стосунки складуться, якщо вона дасть йому більше свободи і перестане «пиляти».

Любовний зв’язок між цими друзями неможлива. Завести інтрижку їй не дозволяє гордість, а чоловік-Водолій не буде наполягати на близькості.

Дама-Лев практично ідеально сумісна з чоловіком-Водолієм, але в їх відносинах часто виникають труднощі. Якщо вони зуміють їх подолати, то у них може скластися міцна сім’я.

Джерело: https://potustoronnee.com/zodiak/lev/ls-vodoleem-muzhchinoy.html

Сумісність водоліїв і левів за знаком зодіаку в любові, дружбі і роботі

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Сумісність двох людей, Водоліїв і Львів по знаку зодіаку, може бути як вдалою, так і не довготривалою. Для того щоб відносини були гармонійні, представникам цих знаків необхідно перестати думати тільки про себе і сфокусуватися на турботі про свого партнера.

Загальний опис характерів

Сумісність Водоліїв і Львів по знаку зодіаку може бути вдалою при певних умовах.

Незважаючи на противагу характерів, у цих людей є те, що їх об’єднує – тяга до епатажу і високому статусу в суспільстві. Ось тільки кожен з них прагнути до цілей по-своєму.

Поки Лев зачаровує всіх своєю грацією, Водолій просувається вперед за допомогою шокотерапії оточуючих. Проте, обидва знака здатні домогтися свого.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій побудована на вмінні Водолія захоплюватися Львом. Незважаючи на те, що представник повітряної стихії не відчуває справжнього захоплення від свого вогняного партнера, він здатний переконати його в чистоті своїх почуттів. Лев любить компліменти на свою адресу і рідко відрізняє об’єктивні висловлювання від лестощів.

Гороскоп сумісності Водолія і Лева може бути міцним і тривалим. Для цього Льву потрібно трохи знизити почуття своєї важливості, а Водолія зупинитися, розсудливим і перестати ставитися до всього безвідповідально і поверхнево. Якщо представники цих знаків не взяли участі над своїми негативними рисами характеру, то їх спільне проживання буде наповнене конфліктами.

Лев і Водолій в любові

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

У любові ці знаки ідеально підходять один одному. Лев розфарбує інтимне життя фарбами пристрасті, а Водолій внесе в неї романтику і свіжість. Багато конфліктів пара вирішує саме через ліжко. Для обох знаків близькість має велике значення у відносинах. Якщо, з якихось причин в інтимній сфері у одного з партнерів існують проблеми, то потрібно негайно звернутися до фахівця. Чим довше партнер буде залишати свої проблеми не вирішеними, тим швидше він підштовхне свою другу половинку на зраду.

Чоловік-Лев і жінка-Водолій. сумісність

Жінка в цій парі часто буває різка, груба і може без причини образити кохану людину. Царственого чоловікові, звичайно, таке не подобатися і він навряд чи стерпить такого до себе ставлення. У зв’язку з цим, в цьому союзі жінка часто отримує свою порцію стусанів (якщо не фізичних, то моральних).

Лев змусить свою обраницю поважати його, його родину, друзів і близьких. Супутниця на час заспокоїться, стане поступливішою і домашньої, але це триватиме недовго. Повітряної натурі тісно перебувати в чотирьох стінах, серед владного чоловіка і дітей, що плачуть.

Її душа просить вічного свята і нескінченних подорожей.

Вигадані нереальні світи, з наполеонівськими планами і міфічними правилами – світи, в які періодично Водолій йде, перестаючи відрізняти реальність від власних фантазій.

Льва це тішить і він не проти вислухати черговий «геніальний» план своєї дами, як казку на ніч, аби вона заспокоїлася і продовжила займатися своїми домашніми обов’язками.

Союз може бути вдалим, якщо жінка «нагуляется» і одружиться усвідомлено. Інакше саме її метання від будинку до тусовочной життя, буде дратувати чоловіка. Сам чоловік в цьому союзі сумлінно виконує роль добувача, і до нього ніяких обгрунтованих претензій висунути не вийде.

Жінка-Лев і чоловік-Водолій. сумісність

Коли він – Водолій, вона – Лев, то союз буде складним.

На першому етапі відносин чоловік буде зачарований грацією своєї коханої, а вона буде ловити кожне слово в розповідях про його неймовірні пригоди.

Але, коли пройде достатньо часу і пристрасті в їх відносинах притихнути, ці двоє повернуться до властивого їм стилю спілкування. Їй більше ніхто не буде цікавий, крім самої себе, а він знову стане хамом.

Читайте також:   Як розлюбити дівчину: поради психолога та план дій

Сумісність Водоліїв і Львів по знаку зодіаку в цьому випадку можлива тільки, якщо люди не типові своїм зодіакальним характерам. В іншому випадку, її буде дратувати нескінченна балаканина чоловіка, а його буде дратувати її зарозумілість.

У дружбі і бізнесі

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

У дружбі ці двоє можуть добре порозумітися. Водолій для Льва – приятель, який не дає нудьгувати, обсипає компліментами і підтримує самооцінку. Для Водолія Лев – джерело погуляти за чужий рахунок. При тому, що обидва знака розуміють своє становище в цій дружбі, їх воно влаштовує.

У бізнесі ці люди не досягнуть висот без чужої допомоги. Водолій здатний генерувати ідеї, але Лев не здатний їх реалізовувати. Він може тільки красиво говорити, презентувати ідеї. Цим двом, потрібен третій – той, хто зможе налагодити організаційний процес і здійснити фінансову сторону роботи.

Союз Водоліїв і Львів по знаку зодіаку може бути вдалим. Для цього їм всього лише потрібно заховати свої головні недоліки і сконцентруватися на перевагах один одного.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/sovmestimost-vodolej-i-lev

Водолій і Лев – сумісність знаків

Союз цієї пари досить суперечливий. Сумісність знаків Водолій і Лев грунтується на двох потужних потоках енергії, які вони утворюють.

Перше враження таке, що ці партнери дуже схожі, однак схожість це поверхневе. Проте, обидва знака мають активну життєву позицію.

Лев домагається успіхів, тому що жадає отримати краще завжди і у всьому, а Водолій живе пригодами, оскільки не здатний всидіти на місці довше п’яти хвилин.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, порадиВідмінності цих знаків роблять їх протилежними в Зодіакальному колі. Лев дуже гарячий і емоційний, а Водолій володіє шаленою енергією, але при цьому вельми поверховим. Лев більше схильний заглядати у внутрішній світ інших і особливо себе, Водолія це абсолютно не цікавить. Сумісність Водолія і Лева будується на тому, що кожен з них має ту набором позитивних якостей, які привабливі для партнера. Лев випромінює спокій і стабільність, в той же час граціозно показуючи всім, наскільки він цінує себе коханого. Водолія відрізняє смиренність в характері і готовність визнати свої помилки.

Перша зустріч Льва і Водолія супроводжується наростаючим взаємним потягом, яке засноване на уявній схожості партнерів. Однак трохи пізніше вони розуміють, що Лев – відповідальний і більш глибокий знак, а Водолій використовує будь-які відмовки, щоб тільки не відповідати за свої слова і вчинки.

У фінансовому питанні партнери не будуть одностайні: Лев хоч і марнотратний, але робить покупки з розумом, набуваючи все найякісніше і краще або те, що в майбутньому дозволить заощадити кошти. Водолій може витратити гроші на таку нісенітницю, що його партнер буде в глибокому шоці.

Сумісність знаків Водолій і Лев стає основою для цікавих і тривалих відносин: їх спільне життя буде наповнена сюрпризами, подарунками, фантазіями і маленькими хитрощами. А що ще потрібно цим двом настільки енергійним знакам? Вони будуть жити повним життям, радіючи кожному моменту.
У такому союзі можливе подолання будь-яких протиріч, розставання відбуваються дуже рідко.

Сексуальна сумісність Льва і Водолія

Інтимне життя цих партнерів прикрашена божевільними вчинками, яскравими романтичними сюрпризами і постійним підігріванням інтересу одне до одного. Сексуальна сумісність Водолія і Лева здатна згладити багато протиріч, що виникають між ними в побутовому плані. Лев гарячий і напористий, а Водолій може своїми фантазіями урізноманітнити їхні стосунки.

Сумісність: чоловік Лев – жінка Водолій

Сумісність Водолія і Лева, коли Лев чоловік, а Водолій жінка, є найкращим варіантом. Все пояснюється тим, що Лев, який має явні задатки лідера, будучи чоловіком, повноправно їх проявляє. А жінка-Водолій більш схильна до підпорядкування, ніж чоловічий представник цього знака.

Спочатку Лев злегка збентежений ексцентричністю прекрасного Водолія, але ні в якому разі цього не покаже.

Її манера спілкуватися і не цілком ясно висловлювати свої думки призводить царственого чоловіка в повне замішання, і він, не видаючи свого скрутного становища, докладе всіх зусиль до розгадки її таємниці, при цьому роблячи це крадькома. Так жінка-Водолій наповнює свого чоловіка азартом: дізнатися її – тепер головна його задача.

При цьому сама вона приємно здивована незворушним спокоєм свого обранця, їй імпонує недбале велич Льва. Така гра цікава обом, і в підсумку призводить до формування сильної прихильності і виникненню почуттів між ними.

Можлива поява певних проблем, коли з’ясується, Льву не вистачає ніжності і уваги з боку партнерки. Жінка-Водолій, в свою чергу, не зможе зрозуміти, навіщо Льву потрібно поклоніння оточуючих і загальну повагу, коли їй досить самої себе поважати. Однак в цілому це якраз ті знаки, які наповнять життя один одного безтурботним щастям.

Сумісність: жінка Лев – чоловік Водолій

Сумісність Водолія і Лева, інтригує з самого початку. Перший етап відносин сповнений приємних емоцій і прагнення зблизитися один з одним.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, порадиЛевиця розчиняється в таємничої глибині очей чоловіка-Водолія, не помічаючи, як його чарівність підпорядковує її істота. Водолій вражений її царственим величчю і відчуває непереборну потребу схиляння перед цією чудовою дівою. Їх емоційність виступає в ролі магніту, і пара закоханих занурюється в світ абсолютної гармонії і щастя. Але це тільки спочатку. Як тільки з очей спадає пелена, що виникла в момент їхнього знайомства, все стає сірим і невтішним. Жінка-Лев в одну мить стає гордовитої і холодної, а він перестає бути таким галантним і тактовним, відповідаючи на зневагу партнерки відвертою брутальністю. Ці два знаки вступають в протистояння, яке в кінцевому підсумку призводить до розриву відносин. Бачачи один в одному бажані якості, вони, замість того, щоб перейняти їх і обмінятися життєвим досвідом, заздрять,спалюючи недавно виникли почуття. У такому союзі необхідна здатність до самоаналізу у обох партнерів, інакше вони можуть розлучитися ворогами.

Ділова сумісність Льва і Водолія

Сумісність знаків Водолій і Лев в бізнесі передбачає можливість короткочасного, але дуже плідної співпраці.

Особливо висока ймовірність домогтися спільного успіху в областях, пов’язаних з видавничою справою або мистецтвом.

У разі формування тривалих відносин Водолій почне вимагати у партнера все більше уваги, натомість не даючи необхідної Льву енергетичного підживлення.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/vodoley-i-lev

Лев і Водолій сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Лев – дитя Сонця, природжений лідер у всьому, Водолій знаходиться під заступництвом Урана, що робить його меткої і навіть частково геніальною особистістю.

Водолій і Лев: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, можлива, але давайте розберемося докладніше. Вогонь, стихія Льва, робить представників цього знака дуже вольовими, наполегливими, але непередбачуваними.

Повітря, керуючий знаком Водолія, перетворює людей в непохитних волелюбних особистостей. Як відомо, вогонь не розгориться без повітря, і тут це правило також діє.

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Знаки багато в чому схожі, і на цьому тлі може виникнути конкуренція.

Сумісність чоловіка Водолія і жінки Льва

Жінка Лев – чарівна дівчина собі на умі. Вона прекрасно знає про своєї чарівності, впевнена в своїх силах і дуже ретельно підходить до вибору супутника. Головний її критерій – це вміння підтримувати у важкій ситуації, і постійно нагадувати Левиці, що вона – най-най красива і розумна.

Чоловік Водолій – фантазер, веселун, і, як би дивно це не звучало, прекрасний дипломат. Він дуже доброзичливий і вміє згладжувати гострі кути в конфліктах.

знайомство

Обом представникам цих знаків складно всидіти на місці. Вони можуть захопитися чим завгодно, і їх друзів вже не здивуєш тим, що сьогодні вони відриваються в галасливому клубі, а завтра відвідують фотовиставку. Леви і Водолії – однозначно екстраверти, їм цікаві люди і все, що їх оточує. А тому, їх зустріч може відбутися де завгодно і коли завгодно.

Яскрава, сонячна Левиця приверне увагу Водолія, і, якщо у нього виявився під рукою фотоапарат, він обов’язково постарається зафіксувати таку красу. Він не посоромиться підійти і запитати дозволу сфотографувати дівчину. Дівчина-Лев буде задоволена таким інтересом і з задоволенням попозируйте фотографу.

побачення

Будучи рішучими і емоційними, пара не стане відкладати побачення на наступний день, і, швидше за все, вони тут же почнуть активно спілкуватися і пізнавати один одного. Бути може, зайдуть в кафе неподалік, або взагалі влаштують пікнік прямо в парку – це цілком в дусі Водолія.

Лев і Водолій будуть в захваті один від одного: вони ніколи не зустрічали такого милого, дотепного співрозмовника з приємною зовнішністю і манерами. Як це все може поєднуватися в одній людині?

Кохання

Водолій на рівні інтуїції вміє спілкуватися з дівчатами і доставляти їм радість. Це якість Левиця, безумовно, оцінить. У свою чергу, і вона здасться себе у всій красі, Водолій не повірить в своє щастя.

Перший час Водолій буде засипати свою улюблену подарунками, сюрпризами, віршами і піснями, а потім запропонує жити разом. Тут-то він і зрозуміє, в чому підступ. Справа в тому, що Левиця дуже ревнива і не дасть спокійно жити товариському і комунікабельній Водолія.

Якщо вона не буде себе стримувати, то не уникнути скандалу. В кінцевому підсумку, Водолія може набриднути, що інші дівчата взагалі вже бояться дивитися на нього, знаючи характер його коханої. Не кажучи вже про бесіди – якщо Водолій по-дружньому заговорить з іншою дівчиною, від гострих кігтиків Левиці постраждає і сам Водолій, і його співрозмовниця.

відносини

Саме ревнощі дівчини-Лева може нашкодити сумісності Водолія і Лева в любовних відносинах аж до розставання. Але ж вони люблять один одного!

І Левиця змушена буде боротися зі своєю згубною звичкою. Водолій, в свою чергу, повинен усвідомити, наскільки неприємно його коханої його спілкування з іншими дівчатами: він повинен обмежити себе в контактах і зв’язках. Якщо вони підуть назустріч один одному, все налагодиться.

Якщо ці двоє раптом зважаться на цивільний шлюб, то тут їх чекають сюрпризи. Дбайливий Водолій дозволить своїй коханій не ходити на роботу, а займатися будинком. І тут з’ясується, що Левиця воліє вечерю в ресторані готуванні борщу на кухні. З цим теж доведеться поборотися, і незабаром дівчина-Лев навчиться мити підлогу і готувати улюблені страви Водолія.

шлюб

Водолій і Лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Вони і окремо сяють і не залишаються непоміченими, а вже в парі будуть просто виблискувати.

Лев і Водолій будуть мати гарний вигляд разом. З Водолія вийде відмінний чоловік. А ось дівчина-Лев може і занудьгувати, якщо продовжить сидіти вдома.

Але занадто багато часу на самореалізацію у Левиці не буде, адже, швидше за все, буквально через кілька місяців в ній зародиться нове життя.

Водолій буде безмірно радий такій події, буде обсипати свою улюблену подарунками і увагою, і подбає про ремонт у дитячій. Він буде хорошим батьком. Мама-Лев теж не відстає: такий дбайливої ​​мами більше ні у кого на світі немає.

Дружба

Дівчинка-Лев завжди в центрі уваги, вона немов на сцені, нею всі захоплюються. Водолій в цей час будує все нові і нові плани різних пустощів і теж не залишається без інтересу з боку однолітків.

Одного разу вони помітять один одного. Ставши приятелями, вони зрозуміють, що дуже багато втратили, не спілкувався раніше. Попереду стільки витівок і жартів, що часу нудьгувати у друзів не буде. Батьки будуть хапатися за голову, вчителі будуть перебувати в шоці, і ніхто не зможе впоратися з цією парочкою.

Ця дружба буде міцною до найглибшої старості, і не дасть спокою ще внукам і правнукам.

партнерство

Жінка-Лев – любитель покомандувати. Підкорятися, виконувати чиїсь вказівки – це не її стиль. Водолій самостійний, кмітливий і цілеспрямований. Разом вони можуть успішно працювати тільки в тому випадку, якщо Лев займе крісло начальника. Тоді парочка створить успішний тандем практично без конкуренції.

Займатися вони будуть розумовою працею, працювати руками – зовсім не для них.

Сумісність чоловіка Льва і жінки Водолія

Чоловік Лев – справжній мачо. Він чарівний, мужній, і не проти завести трьох дружин, якби дозволяло суспільство. Що цікаво, самі дівчата теж не заперечують: настільки сильна привабливість Льва.

Читайте також:   Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Примітно і те, що Лев дуже ревнивий. Всіх своїх дружин він би одягнув в паранджу. Як ні парадоксально, Лев буде відмінним чоловіком для своєї єдиної обраниці, якщо дійсно закохається.

Ревнощі буде єдиним недоліком.

Жінка Водолій – винахідлива фантазерка. Їй не нудно навіть наодинці з собою. У неї завжди багато залицяльників і поклонників, і вона тримає їх віддалік, як друзів. Зате коли Водолій закохається – тримайте її семеро. Вона може відкинути все і пірнути в почуття повністю. Дружина-Водолій – відмінна. Але їй часто не вистачає руху, свободи.

знайомство

Самотність – це не про Льва. Він ні хвилини не сидітиме один, він постійно кудись біжить, з кимось спілкується, заводить нові знайомства і любить різні заходи. Водолій не відстає: вона не пропустить жодної важливої ​​події в місті. Тому, передбачити, де зустрінуться Лев і Водолій практично неможливо.

Коли Лев помітить чарівну дівчину-Водолія, він зрозуміє, що ось вона – його королева. Зрозуміло, він візьме ініціативу в свої руки. Розмова зав’яжеться відразу і буде невимушеним і легким: обидва представники знаків люблять поговорити і поговорити ні про що. Лев не буде відкладати на потім пропозицію про зустріч.

побачення

Лев буде діяти рішуче, і Водолія припаде до душі його самовпевненість і винахідливість. Він зможе влаштувати побачення в будь-якому місці і зробить запам’ятовується сюрприз. Природно, потім він буде насолоджуватися захопленням і словами похвали своєї коханої.

Побачення пройде весело і безтурботно, адже Лев знає толк в цікавих розмовах, а Водолій завжди готовий підтримати позитивну бесіду.

Кохання

У чоловіка-Лева зазвичай дуже розвинена чутливість по відношенню до протилежної статі: він завжди в курсі, чого хоче жінка, і яка її суть. А тому, Лев уже наперед знає, що за видимим байдужістю дівчини-Водолія ховається вибуховий темперамент. Завдяки такому пізнання один одного виникне дуже чуттєва близькість і сумісність чоловіка Льва і жінки Водолія в любові.

Перший час улюблені будуть дуже захоплені одне одним, однак через кілька тижнів Лев відчує потребу в спілкуванні і з іншими людьми: все ж, захоплення однією лише дівчата йому мало, треба і друзям похвалитися.

Коли Лев прийде з прогулянки з друзями, він виявить будинку купу гостей: це Водолій покликав весь свій широкий круг друзів і подруг.

Лев буде пильно вдивлятися в поведінку своїх нових знайомих, і не дай Бог він побачить привід для ревнощів.

відносини

Ревнивий Лев постарається схилити Водолія до спільного життя, зрозуміло на території Льва. Незважаючи на те, що Лев-власник щосили постарається створити комфортні, а то і шикарні для Водолія умови, дівчині буде не вистачати волі, і вона буде чинити опір життя в золотій клітці.

Дівчина зробить все, щоб цивільний шлюб був ідеальний і для неї, і для коханого. Вона не тікатиме на вечірки, засмучуючи Льва. Швидше, вона оголосить війну нудьгу і рутині, і буде постійно запрошувати гостей: таким чином, і Льву буде публіка для виступів, і сама Водолій не буде нудьгувати під замком.

Але якщо серед гостей виявиться неугодної Льву молода людина, яка, на думку Льва, як-то не так глянув на чарівну дівчину-Водолія, скандалу не уникнути.

шлюб

Водолій – досить спокійна дівчина. Крім того, вона розуміє напади ревнощів Льва і жаліє його. Щоб не було приводів для скандалів, парі краще узаконити свої стосунки.

Свято буде веселим і домашнім, зберуться лише найближчі: зайві люди на весіллі Льва і Водолія не потрібні. Молодята будуть найщасливішими на світі, та й діти не змусять себе довго чекати. Папа-Лев – досить строгий, але це компенсує мама-Водолій: до дитячих пустощів вона ставиться поблажливо, а іноді і сама в них бере участь.

Бути може, перші кілька років Водолія і Лева буде складно будувати відносини, але повірте, воно того варто: вони можуть створити міцний шлюб довжиною в життя за рахунок сумісності чоловіка Льва і жінки Водолія в шлюбі.

Дружба

Лев з дитинства собі на умі, і Водолія цікаво спостерігати за своєрідним знайомим. Водолія досить підкинути Льву ідею, і ось Лев уже робить все для її реалізації, якщо ідея дійсно його захопила. Лев і Водолій швидко подружаться, і дружба буде дуже міцна.

Протягом усього життя вони можуть один на одного розраховувати: трохи якби біда – один прибіжить на допомогу. Дружба Льва і Водолія не завадить їх особистому житті: вони обидва вирішили, що любовними почуттями не стануть псувати свої приятельські стосунки.

партнерство

Лев – природжений лідер, він постійно домагається все нових і нових висот. Дівчина-Водолій не є такої амбітної, але завдяки своєму розуму і кмітливості також успішно будує кар’єру.

Успіх Водолія може викликати у Льва почуття суперництва. Однак зірки радять не витрачати час на ворожнечу, а одразу об’єднати зусилля. Водолій може бути генератором ідей, Лев – керівником. Для ведення бухгалтерії цим двом краще залучити когось третього, бажано з стихії землі (наприклад, Тельця) – він допоможе їм грамотніше розпоряджатися фінансами.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403905,” 3 “: [null, 0],” 9 “: 1,” 10 “: 2,” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0],” 15 “:” Calibri, sans-serif “,” 16 “: 11,» 26 “: 400} score = 4>

♌ сумісність Льва

 • Сумісність Лев і Овен
 • Сумісність Лев і Телець
 • Сумісність Лев і Близнюки
 • Сумісність Лев і Рак
 • Сумісність Лев і Лев
 • Сумісність Лев і Діва
 • Сумісність Лев і Терези
 • Сумісність Лев і Скорпіон
 • Сумісність Лев і Стрілець
 • Сумісність Лев і Козеріг
 • Сумісність Лев і Водолій
 • Сумісність Лев і Риби

♒ сумісність Водолія

 • Сумісність Водолій і Овен
 • Сумісність Водолій і Телець
 • Сумісність Водолій і Близнюки
 • Сумісність Водолій і Рак
 • Сумісність Водолій і Лев
 • Сумісність Водолій і Діва
 • Сумісність Водолій і Терези
 • Сумісність Водолій і Скорпіон
 • Сумісність Водолій і Стрілець
 • Сумісність Водолій і Козеріг
 • Сумісність Водолій і Водолій
 • Сумісність Водолій і Риби

відеоролик

ЛЕВ + ВОДОЛІЙ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-lev/sovmestimosti-lev-i-vodolei.html

Сумісність Лев – Водолій: Протилежності зустрічаються

Лев і Водолій утворюють пару знаків з дуже специфічною сумісністю, названої «Протилежності зустрічаються». Обидва знаки являють сприятливо взаємодіючі стихії Вогню і Повітря, тому можуть легко зблизитися.

Але ось, що стане підсумком цього зближення – взаємне захоплення або повне неприйняття – передбачити так відразу не можна. Саме перша зустріч і перше враження визначатимуть перспективи відносин між ними. На щастя в своє враження друг від друга вони в переважній більшості випадків взаємні.

І якщо симпатія виникла відразу, то далі події будуть розвиватися стрімко.

Незважаючи на те, що знаки розташовані діаметрально протилежно на Зодіакальному колі і належать різним стихія, у них є чимало спільного: благородство і великодушність, дружелюбність і інтелігентність, комунікабельність і незалежність, готовність підставити плече, якщо партнер потрапив у важку ситуацію. І тільки опинившись разом, вони дізнаються, як їм не вистачало один одного до цього моменту: без натхнення і інтелекту Водолія вогненний Лев був згаслим вуглиною, а сам повітряний Водолій безцільно носився, не в силах реалізувати свій потік ідей, і не відав справжньої пристрасті без Льва.

У ділових відносинах у цієї пари можуть виникнути розбіжності з приводу нерозумних бажань Льва насолоджуватися своєю владою, можливостями і комфортом кабінету, замість того, щоб обговорювати деталі захоплення світу за планом Водолія.

Так що, якщо начальником буде Лев, то Водолія доведеться тихо дивуватися.

А, якщо керує справою Водолій, то, швидше за все, він віддасть перевагу звільнити надто вимогливого до зручних шкіряних крісел Льва, ніж дозволити витрати на його завищені вимоги.

Над чим варто попрацювати в стосунках Льву з Водолієм?

У Льва Водолій міг би повчитися організованості, цілеспрямованості і ділову хватку. А ось Льву, на жаль, навряд чи вдасться перейняти адекватне ставлення до критики на свою адресу або, як Водолій, навчитися спочатку думати, а потім робити.

Але, тим не менше, Лев звик вважати, що недоліків у нього немає. А це Водолія не вистачає мудрості, з якою слід приймати звалилося на нього щастя. У зв’язку з подібним підходом Льва, потенційно найбільш вдалим буде союз, в якому Лев буде чоловіком, а Водолій жінкою.

В цілому, говорити про повну рівноправність «протилежностей» в даній парі складно. У більшості випадків прав більше у того, хто сильніший. А сильніше зазвичай Лев. Рідко коли Водолій буває настільки розумніші, щоб придушити силу Лева. Але, в будь-якому випадку, шлях конфронтації не шлях Водолія, тому йому судилося пристосовуватися в парі зі Львом, так з них двох він наділений бути гнучкими.

Жінка-Лев і чоловік-Водолій

Якщо жінку-Лева буде не тільки повністю влаштовувати її чоловік-Водолій, але вона ще й буде сприймати його, як людину, яка її гідний, то їй здасться дивним його небажання узаконити стосунки. Але це буде навіть не звичне для повітряних знаків ухилення від відповідальності, а скоріше підсвідомий відхід від пресингу Левиці.

Чоловік-Водолій, безсумнівно, зацікавить її рівнем свого інтелекту, оригінальними ідеями і почуттям гумору. Можливо, серед промов Водолія жінка-Лев знайде те, за що можна зачепитися і втілити їх в життя. І в тому, що цей спільний проект принесе свої дивіденди, не доводиться сумніватися.

Шлюб має шанс стати міцним, якщо пара подолає стадію взаємних докорів, яка настане відразу слідом за початковим етапом тяжіння і пристрасті. І таке під силу буде тільки досвідченим і мудрим у відносинах партнерам.

Чоловік-Лев і жінка-Водолій

Чоловік-Лев здасться жінці-Водолія по-королівськи добрим і щедрим, а вона йому – тактовної, вихованої і допитливою. Пристрасть, як зазвичай, розгориться першої у Льва.

І, щоб не розчарувати жінку-Водолія, робить активні кроки в її сторону, Лев навіть буде намагатися бути скромнішим і ввічливим.

За це вона пробачить йому і імпульсивність, і агресію з півоберта, і починаються спроби домінування.

Спочатку, поки жінка-Водолій буде оточена проявами любові і численними приємними сюрпризами, її життя буде раєм. Наступним етапом буде обопільна оцінка якостей і достоїнств -наскільки кожен взагалі підходить партнеру по статусу, поведінки, рівнем розвитку. В першу чергу, звичайно, оцінювати буде Лев. Але навряд чи смак Льва або жінка-Водолій його підведуть.

І, якщо своєрідний кастинг пройде вдало, то жінка-Водолій знайде сильного, пристрасного і надійного чоловіка. Але в подальшому багато нюансів цих відносин будуть залежати багато в чому від її мудрості та вміння передбачати моменти гніву Льва.

За це чоловік-Лев звільнить свою супутницю від зайвих проблем, зваливши все життєво-важливі рішення з усією своєю нерозумною енергією на свої плечі.

У шлюбі буде місця різних моментів: і нестримного щастя в обіймах один одного, і сценам ревнощів, і хвилинам випускання пари. Причому закиди надійдуть з обох сторін. Лев буде звинувачений в тиранії, самодурство і розтраті, а Водолій – в нерішучості, непостійність і незібраність. Як подолати це? Мабуть, тільки прийняти один одного такими, які є.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/lev/vodoley/

Сумісність Водолія і Лева щодо

Водолій і Лев сумісні в любові на 70%. Їх союз обіцяє бути яскравим і творчим, незважаючи на те, що знаки займають протилежні позиції в Зодіаку. Льва і Водолія тягне один одному як магнітом, а їх сумісність підтверджує вислів «протилежності притягуються». Спробуємо розібратися, що ж може вийти в результаті такого союзу.

Сумісність знаків в любові

Любовна сумісність Льва і Водолія може бути, як позитивної, так і негативної. Розташовані один навпроти одного на зодіакальному диску, вони і в житті є повна протилежність. Але саме це і породжує у них сильне бажання бути разом.

Перебуваючи далеко один від одного в зодіакальною системі, Водолій і Лев мають більше відмінностей, ніж спільного між собою. Кожен з них володіє тими рисами характеру, яких бракує партнеру. Чи буде вдалим і щасливим їх союз, залежить від того, наскільки успішно вони навчаться врівноважувати і доповнювати один одного.

Відносини між Левом і Водолієм однозначно не будуть простими, незважаючи на сильне фізичне тяжіння між знаками. Між ними можливі часті конфлікти і розбіжність, взаємні претензії і зарозумілі заяви. Це відбувається з тієї причини, що Лев і Водолій дивляться на світ по-різному. Кожен з них будує свої плани на майбутнє, не рахуючись з думкою іншого.

Водолія найбільше цікавить свій внутрішній світ, його не переслідує спрага влади і матеріальних благ. Лев же будь-що-будь, прагне продемонструвати свою перевагу над оточуючими, мріє про славу та визнання.

Якщо представникам цих знаків вдасться поєднати свої протилежності, між ними вийде цікава і гармонійна пара. Якщо ж партнери підуть по шляху суперництва і тиску один на одного, розрив між ними неминучий.

Читайте також:   Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

характер Водолія

Представники цього знака – люди екстравагантні і неординарні, незвичайні і оригінальні. Вони завжди мають на все власну думку і не визнають авторитетів.

Віддають перевагу рівноправних відносин, не прагнучи лідирувати. Але і нема за що не дозволять командувати собою.

Часом бувають безвідповідальними і непостійними. Цінують свою незалежність і бояться тривалих відносин.

Водолії дуже важко переживають власні поразки і невдачі. Мають схильність до депресій.

характер Льва

Під знаком Лева народжуються воістину царствені особи. Вони з усіх сил намагаються привернути увагу до своєї особи, стати на чолі будь-якого процесу.

 • Чи не сприймають критики і не прислухаються до порад, вкрай егоїстичні і самовпевнені.
 • Але при цьому мають добре серце, відхідливі і незлопам’ятні, шляхетні і великодушні.
 • Нерідко страждають манією величі, схильні до азартних ігор і шкідливим звичкам.

Сумісність жінки Водолія і чоловіки Льва

Відносини цієї красивої і яскравої пари схожі на захоплюючу пригоду. Чоловік Лев не може не привернути дівчину-Водолія своєю чарівністю, мужністю, силою і щедрістю. Лев також ні за що не пройде повз цікавою і витонченої дівчини-Водолія.

Їх сумісність визначається стихіями цих знаків. Вогню і Повітря нелегко ужитися разом. Між ними часто будуть виникати сварки і розбіжності, обидва знака будуть прагнути зайняти лідерську позицію.

Але при цьому Лев і Водолій можуть багато дати один одному і довести, що любов між ними все ж можлива. Їм під силу подолати всі суперечності і досягти повного взаєморозуміння.

Шлюб Водолія і Лева цілком може стати щасливим і благополучним. Жінка-Водолій буде рада покласти всю відповідальність на чоловіка. А чоловік-Лев з готовністю візьме її на себе.

Він здатний добре забезпечувати і захищати свою сім’ю, вимагаючи натомість визнання його достоїнств, поваги і похвали. Дружина з задоволенням буде займатися будинком і своїми інтересами. Багато часу партнери проводитимуть разом.

Можливі проблеми в парі чоловік-Лев і жінка-Водолій

Завдяки неідеальної сумісності, пара може зіткнутися з такими проблемами в стосунках.

 • Іноді Лев може проявляти свою звірячу суть. Його запальність і нестриманість у гніві може відштовхнути Водолія, і навіть налякати. Лев же не може примиритися з безвідповідальністю партнерки. Все це призводить до затяжних конфліктів. Щоб уникнути розбіжностей, партнерам потрібно більше часу проводити разом. Водолія слід приділяти чоловікові більше уваги і турботи. А Льву – надати дружині особисту свободу, яку вона так цінує.
 • Між Львом і Водолієм може виникнути боротьба за лідерство. Проблема буде вирішена, якщо обидва партнери навчаться цінувати і враховувати думку один одного.
 • Часто в цьому союзі партнери відчувають самотність і відсутність емоційної підтримки. Кожен з них живе в своєму власному ритмі, самостійно рухаючись до мети, при цьому не помічаючи партнера. Щоб цього уникнути необхідно якомога більше взаємодіяти один з одним. Це допоможе їм зблизитися і відчути себе необхідними один одному.

Сумісність жінки Льва і чоловіки Водолія

З перших хвилин знайомства між жінкою-Левом і чоловіком-Водолієм спалахне вогник пристрасті. А відносини між ними будуть розвиватися бурхливо і яскраво. Ці двоє немов відчують себе двома розділеними половинками єдиного цілого.

Їх буде захоплювати цікаве спілкування один з одним, спільні ідеї та інтереси. Між ними виникне сильне сексуальний потяг. Але незабаром ця ідилія припиниться, а бурхлива пристрасть трохи вщухне.

Вся справа в тому, що пара дуже відрізняється один від одного за характером. Жінка-Лев прагнути бути в центрі загальної уваги, вона товариська і не схильна багато часу проводити вдома біля плити.

Чоловік-Водолій не є фанатом суспільства і не дуже любить привертати до себе увагу. При цьому він теж має друзів і інтереси поза домом, які змушують жінку-Лева ревнувати. З цієї причини їх сумісність часто виявляється проблематичним.

Водолій і Лев є фіксованими знаками, які орієнтовані на стабільні і тривалі стосунки. Тому незважаючи на розбіжності, їх союз цілком може виявитися щасливим і довгостроковим.

Чоловік і дружина будуть проводити багато часу разом, подорожувати, часто бувати поза домом. Якщо знаки зможуть знайти взаєморозуміння і будуть підтримувати один одного в бізнесі, вони цілком зможуть розбагатіти.

Проблеми, які чигають на пару чоловік-Водолій і жінка-Лев

На жаль, цієї прекрасної парі постійно загрожує небезпека. Між ними часто виникають розбіжності.

 • Вогняного Льва дратує мінливість і безвідповідальність повітряного Водолія. Вона обурена його холодністю і байдужістю до думки оточуючих. В результаті вона починає на нього тиснути.
 • Водолій, що не терпить посягань на свою незалежність, відкрито висловлює невдоволення. Збереження миру в родині можливо лише за умови, що обидва партнери приймуть один одного такими, якими вони є.

Цій парі слід приділяти один одному якомога більше уваги, обзавестися спільними захопленнями або бізнесом. Ніщо так не зміцнить їх союз, як народження дитини. Адже з них виходити чудові батьки.

Рекомендуємо подивитися відео по темі:

все сумісності ♒

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-vodoley-lev.html

Сумісність ЛЬВА і Водолія

З першого погляду може скластися враження, що у лева і Водолія багато спільного: вони з оптимізмом дивляться в майбутнє, легкі в спілкуванні і люблять проводити багато часу поза домом. На самому справи, тільки ці якості їх і об’єднують. Між цими людьми чимало протиріч, але більшу роль відіграє підлогу кожного з них. Союз, в якому левом є чоловік вдаліше і міцніше.

Чоловік ЛЕВ і жінка ВОДОЛІЙ

У відносинах цієї пари домінує лев, а жінка водолій цьому тільки рада. Проте, гладким цей союз ніяк не можна назвати, тому що бажання цих людей жити в своє задоволення коштує у них на першому місці. І все-таки має значення, ким саме вони один одному доводяться.

♌+ ♒: У любові

Небажано СОЮЗ – Ініціатором цих відносин завжди є лев. Перший час він буде зачарований своєю прекрасною супутницею, він цінує в дівчатах спокій і жіночність, і йому здасться, що він знайшов те, що шукав.

Через деякий час він почне помічати, що прийняття рішень і вся відповідальність за розвиток відносин цілком лягла на його плечі, і то якість улюбленої, яке він розцінив як помірність і спокій, постане перед ним зовсім в іншому світлі.

Він зрозуміє, що дівчина повністю розслабилася і не діє, у хлопця виникне враження, що вона погоджується з ним, але при цьому його навіть не слухає.

 Як тільки він висловить вголос своє невдоволення тим, що відбувається, буде звинувачений в тиранії і небажанні бути чоловіком …

Дуже рідко ці відносини переходять з цукерково-букетного періоду в щось більше, найчастіше такі пари розпадаються, і досить швидко.

♌+ ♒: У шлюбі

Небажано СОЮЗ – Рівень сумісності цієї пари трохи вище нуля. Створення сім’ї має на увазі об’єднання спільних сил для зміцнення відносин, спільне прийняття рішень і багато іншого. У разі цього шлюбу, подружжя одним цілим стати не зможуть.

З боку чоловіка лева старань буде більше. Насправді, він не претендує на те, щоб дружина заробляла нарівні з ним, та й взагалі, неможливого не вимагає. Він хоче, щоб його внесок у відносини і комфортне життя сім’ї хоча б цінували.

Дружина вдалий дії чоловіка цінує, але по-своєму.

Вона не дуже емоційна і не вважає за потрібне часто йому дякувати і хвалити, при цьому сама вона вважає за краще залишатися на других ролях, і від прийняття рішень та участі в труднощах відсторонюється.

В результаті лев вирішить, що йому просто сіли на шию. Він висловить своє невдоволення, піде розбір польотів, за тим, швидше за все, велика сварка, образа подружжя і її догляд.

♌+ ♒: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Дружба чоловіки і жінки в цьому випадку під великим питанням.

У відносинах подібного роду немає взаємних зобов’язань, спільного побуту та інших обтяжливих моментів, тому хлопець лев і дівчина вдалий цілком мирно можуть спілкуватися і навіть дружити.

Проте, між цими людьми не виключаються інтимні зв’язки, які ніяк не вплинуть на їх спілкування. Якщо один з цієї пари – сімейна людина, то для його шлюбу ця дружба може стати реальною загрозою.

Чоловік ВОДОЛІЙ і жінка ЛЕВ

Стосунки чоловіка Водолія і жінки лева можуть бути цілком нормальними, якщо їх не пов’язують спільні проблеми або зобов’язання. Для більш точної характеристики їхніх стосунків важливо знати рівень близькості цих людей і ступінь їх зацікавленості один в одному.

♒+ ♌: У любовних відносинах

Небажано СОЮЗ – Дівчина левиця майже завжди домагається бажаного, і якщо їй сподобається хлопець вдалий, їй не важко буде його зачарувати. Яскрава і розкута в суспільстві дівчина обов’язково приверне його увагу, хлопцю захочеться бути поруч, і він все для цього зробить.

Поки вони молоді, енергійні і не планують вступати в шлюб, відносин ніщо не загрожує і закохані безтурботно можуть насолоджуватися товариством один одного. Так буде тривати до перших загальних труднощів і до настання необхідності приймати серйозні рішення.

Як тільки таке станеться, люблячий і уважний вдалий в один момент може повністю відсторонитися, і долати перешкоди дівчині доведеться поодинці.

Такий поворот подій в її плани не входив – їй багато чого під силу, але все ж вона чекала від улюбленого якогось участі.

Для Водолія все залишиться на своїх місцях, а дівчина розчарується в ньому, і виправити думку про себе в її очах хлопцеві буде вже не під силу.

♒+ ♌: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Такі сім’ї часто створюються на грунті пристрасної закоханості, і в момент укладення шлюбу у пари немає чітких планів на майбутнє. Перший час пара продовжує жити в своє задоволення не піклуючись про завтрашній день, обидва люблять веселитися, відпочивати в кампаніях друзів, ні в чому собі не відмовляти.

В інтимному житті повного збігу бажань у цієї пари не буде, але взаємний інтерес надовго їм забезпечений. Левиця – пристрасна, вдалий – винахідливий, в ліжку обоє уважні до бажань один одного. Дуже часто саме сексуальна сумісність і є тим фактором, який утримує разом цих людей.

При настанні будь-яких труднощів і проблем, які потребують термінового вирішення дружина лев в момент стає серйозною і успішно з ними справляється. Її чоловік в цей час або перебуває поруч і його допомога несуттєва, або і зовсім десь пропадає.

Дружина цілком здатна взяти всю відповідальність за те, що відбувається в шлюбі на себе, але їй теж хочеться відчути поруч сильне чоловіче плече, а вдалий взагалі нічим себе обтяжувати не любить.

Якщо левиця підніме цю тему і зажадає від чоловіка бути відповідальним нарівні з нею, цілком ймовірно, що він задумається про пошук іншої жінки, яка боятиметься його втратити і надасть свободу дій.

♒+ ♌: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Міцна дружба чоловіка і жінки тут навряд чи можлива.

Дівчина лев відноситься до дружнім зв’язкам відповідальніше, ніж хлопець вдалий, крім того, вона – відкрита людина, а внутрішній світ Водолія завжди буде їй незрозумілий.

Якщо ці люди спілкуються, то дівчина буде дотримуватися певну дистанцію, так як розуміє, що якщо допустити зближення, відносини можуть зіпсуватися. Спільною справою або роботою цій парі краще не займатися з тієї ж причини.

Відео: ЛЕВ ♌Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-lva-i-vodoleya

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *