Водолій і риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Партнери мають різні уявлення про життя, протилежний характер і темперамент. Проте, такі шлюби можна зустріти досить часто, що пояснюється позитивним злиттям інтелекту Водолія і емоційної складової Риб.

Зміст приховати

Сумісність знаків Водолій і Риби визначає відносини з чітким поділом ролей. Безумовно, провідним в таких відносинах стане представник повітряного знака. Він більш раціональний і незалежний. Риби ж привертають партнера своєю м’якістю і піддатливість.

Вони дбайливі і віддані, вибравши собі супутника життя, представник знака Риби буде всіма силами підтримувати його і оточувати ніжною любов’ю. Саме це так зачаровує Водолія. Він один з небагатьох знаків, які здатні оцінити таку самопожертву.

Риби на подив просто сприймають небажання партнера пристосовуватися до чужої думки. Ця незалежність Водолія робить його дуже привабливим в очах водяного знака.

Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносинСумісність Водолія і Риби заснована також на їх обопільною мрійливості і любові до мистецтва. Обидва партнери мають досить тонкої душевно організацією, тому їм так легко зрозуміти один одного.

Між партнерами трапляються і сварки, хоча вони швидко згасають, закінчуючись обіймами. У таких ситуаціях Риби роблять категоричні зауваження і припиняють словесну боротьбу, а Водолії намагаються довести до справжнього конфлікту, щоб виплеснути емоції і потім відчути полегшення.

Важливо, що сумісність знаків Водолій і Риби в першу чергу заснована на їх духовну спорідненість. Вони спочатку стають близькими друзями, а потім вже коханцями. Застава гармонії в таких відносинах – це інтелектуальне єднання, яке у багато разів підсилює їх фізичне тяжіння.

Водолій і Риби мають спільні погляди на питання освіти та кар’єрного зростання. Чи не виникне розбіжностей і в фінансових питаннях. Більш того, ці знаки схожі в своєму неприйнятті будь-яких обіцянок. Риби рідко обіцяють, але ще рідше виконують обіцяне. Водолій ще більш категоричний: він ніколи не дає обіцянок, оскільки не може бути впевнений в тому, що завтра його плани не зміняться.

Негативно на відносинах Водолія і Риб може позначитися велика скритність останніх. Їх ухильність рано чи пізно почне дратувати партнера, їм варто повчитися щирості.

В цілому сумісність Водолія і Риби дає цим партнерам все те, що необхідно для формування щасливого сімейного союзу. Найголовніше – те, що їх хвилі мають однакову частоту і вони прекрасно розуміють один одного.

Сексуальна сумісність Водолія і Риби

Сексуальна сумісність знаків Водолій і Риби є перспективною. Вже на початковому етапі партнери привабливі один для одного. Крім того, їм цікаво разом пізнавати щось нове в інтимному житті, оскільки обидва дуже винахідливі.

Труднощі можуть виникнути в тому випадку, якщо відкритого й товариському Водолія стане не до вподоби розгадувати таємниці свого обранця, а метушливість повітряного знака стане викликати роздратування у Риб.

Однак при наявності сильних почуттів ці перешкоди будуть легко переборні.

Сумісність: чоловік Водолій – жінка Риби

Такий союз не є рідкістю, адже це в чистому вигляді возз’єднання чоловічого і жіночого начала. Чоловік, народжений під знаком Водолія, як може здатися, трохи не від світу цього. Однак в складних ситуаціях саме такий тип виявляє дивовижну силу характеру, і жінка-Риби, що володіє розвиненою інтуїцією, це відразу відчуває.

З іншого боку, леді, народжена під знаком Води, володіє справжньою жіночністю, і її привабливість має особливе значення для Водолія. Будучи зачарованим своєю супутницею, цей повітряний чоловік може вести себе досить дивно і навіть відштовхуюче. Бідна Риба вирішить, що неприємна йому і буде сильно переживати.

Але потім інтуїція все ж підкаже їй, що за почуття змушують її обранця робити настільки екстравагантні вчинки.

Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносинНа особливу увагу заслуговує фізична сторона відносин цієї пари. Саме в такому співвідношенні сумісність Водолія і Риби стає втіленням ідеального класичного союзу чоловіка і жінки. М’яка і податлива леді-Риби стає вірною супутницею сильному і раціональному Водолія. Саме такі пари навколишні називають красивими.

Сумісність: жінка Водолій – чоловік Риби

Дівчина-Водолій – втілення екстравагантності. Вона часто дивує оточуючих дуже дивною поведінкою, роблячи це свідомо чи несвідомо. У всякому разі, їй це приносить велике задоволення.

Чоловік-риби, особистість якого через мрійливості і загадковості також не назвеш пересічною, один з небагатьох представників Зодіакального кола, який дуже терпимо ставиться до таких проявів обраниці.

Іноді він навіть не помічає нічого незвичайного, для нього багато дивні речі здаються цілком звичними.

Разом з тим представник знака Риби дуже м’який до жінки-Водолія і дарує їй себе без залишку. Однак така жертовність не бентежить її, а навпаки, робить її партнера справжнім чоловіком в очах повітряної дами.

Крім того, чоловік-Риби може вислухати партнерку і дати їй відмінні поради, ніж дівчина-Водолій неодмінно скористається. Така пара буде щасливим і гармонійним протягом багатьох років.

У кожному партнерові є те, чого не вистачає іншому.

Ділова сумісність Риби і Водолія

У ділових відносинах партнерам слід уникати близьких емоційних контактів. Це не кращим чином позначиться як на їх роботі, так і на діяльності всього колективу. В цілому сумісність Водолія і Риби в бізнесі не погана: технічний раціоналізм Водолія відмінно доповнює гнучкість і чудовий інтуїтивний інтелект Риб.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/vodoley-i-ryibyi

Водолій і Риби: сумісність в коханні

Вважається, що люди, що народилися під знаком Водолія і Риб – «не від світу цього». Це означає, що вони повністю занурені в себе і мало помічають, що відбувається навколо. Часом їм важко зрозуміти оточуючих, вони насилу знаходять спільну мову з родичами, колегами і начальством. Зате в особистих відносинах у них все прекрасно.

Вони не обділені увагою протилежної статі і зазвичай створюють міцні сім’ї. Поєднання двох партнерів з цими знаками – вкрай цікаве явище. Астрологи розповіли, що буває, коли Риби закохуються в Водоліїв і навпаки.

Чоловік Водолій + жінка Риби

Обидва партнери по-різному думають про те, якою має бути життя. Вони володіють різним темпераментом і рисами характеру. Але, незважаючи на це, представники обох знаків зодіаку успішно укладають шлюб і живуть повноцінним подружнім життям.Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Чоловік, що народився під знаком Водолія, в першу чергу цінує в жінці оригінальні ідеї, нестандартне мислення і креативність. Також він шукає в її особі одного, який розділить з ним його погляди і буде хорошим товаришем.

Щоб Водолія сподобалася жінка, народжена під знаком Риби, їй необхідно стати розкутою, розслабитися і дати волю фантазії. Тільки тоді він зможе помітити її і у них почнуться відносини. Спочатку дружні, а після, можливо, вони перетворяться в любов і закінчаться шлюбом.

Однак, в силу свого характеру, Рибам важко розкрити душу перед першим зустрічним, особливо якщо це темпераментний Водолій. Але варто жінці перестати соромитися і бути замкнутої, як вона зрозуміє, що у неї і її обранця багато спільного.

Щастя і довгі любовні відносини між чоловіком Водолієм і жінкою Риби залежать від ступеня відвертості партнерки. Її чесність і прямолінійність збереже союз і буде завжди тримати коханого поруч.Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Щоб жінка змогла підкорити чоловіка, їй необхідно враховувати його інтереси, звикнути до того, що він буває непередбачуваним і кілька егоїстичним. Також їй слід:

 • Розуміти, що друзі для нього вкрай важливі;
 • Він любить м’якість, покірність і затишок;
 • Йому потрібна партнерка, яка прийме його таким, яким він є. З усіма недоліками і, часом, поганим настроєм.

В цілому, якщо Риби зможуть змиритися з запальним, трохи самозакоханим, але благородним Водолієм, то у них буде щаслива і довга подружнє життя.

Водолій сповнений творчої енергії. Він позитивний, цілеспрямований і хоче бачити поруч із собою такого ж людини, будь то дружина, коханка або друг.

Жінка Водолій + чоловік Риби

Обидва партнери шукають в любовних відносинах глибокі і щирі почуття. Вони володіють хорошим інтелектуальним розвитком, тому прекрасно розуміють, що їх пара складається з двох різних особистостей і кожен прагне зробити своє життя кращим, при цьому не забуваючи про свою другу половинку.

Подружні стосунки між чоловіком, народженим під знаком Риби, і жінкою Водолієм будуть наповнені ніжністю, взаєморозумінням і щирою любов’ю один до одного. Дівчина Водолій:

 • Постарається не перетворити сімейне життя в сірі будні;
 • Чи підтримає чоловіка в серйозних справах;
 • Надихне кохану людину на подвиги і подолання труднощів.

У свою чергу хлопець Риби:

 • Забезпечить сприятливу емоційну атмосферу спокою;
 • Створить комфортні умови для життя подружжя і дітей;
 • Наповнить відносини романтикою.

Кожен з партнерів стане прекрасним доповненням своєї другої половинки і допоможе розкрити таланти один одного.

Також варто відзначити, що пара, де чоловік Риби, а дружина Водолій, можуть зійтися не тільки в любові, а й в роботі.

Такі партнери успішно ведуть бізнес, вміють відповідально підходити до вирішення проблем, підтримують один одного і разом створюють цікаві проекти.

З давніх-давен відомо, що жінки Водолії і чоловіки Риби амбітні і вміють домагатися свого. А якщо вони ще й закохані, то успіх у фінансових справах їм забезпечений.

Найкращі знаки зодіаку

Конфлікти в парі

Проблеми в стосунках між представниками обох знаків можуть початися з кількох причин:

 • Недовіра до партнера з боку Риб. Це призводить до того, що Водолій відчуває себе зрадженим, ображається. Але він розуміє, що нічого не може змінити, тому що його кохана людина ненавидить, коли копаються в його душі і намагаються дізнатися таємне;
 • Надмірна любов Водолія до свободи і самостійності. Рибам важливо, щоб в них потребували, просили поради і прислухалися до їхньої думки. Водолій ж не збирається ні у кого питати, що йому робити, як поступати і не потерпить вказівок з боку іншої людини. Навіть якщо це його друга половинка;
 • Зайва емоційність Риб. Незважаючи на те, що любовні відносини між представниками обох знаків зодіаку шикуються на довірі і чесності, нерідко Риби починають ревнувати. Тому будь-який жест чи сказане слово з інтимним підтекстом з боку Водолія на адресу колеги або когось із друзів сприйметься неоднозначно і може спричинити скандал.

Щоб зберегти сім’ю, Водолія доведеться рахуватися з думкою Риб і уважно стежити за тим, чи не робить він щось таке, що могло б викликати напад ревнощів у партнера. Якщо так сталося, що його підозрюють у зрадах або спробах знайти любов на стороні, йому необхідно відверто поговорити зі своєю другою половинкою. Важливо переконати її в тому, що їхнім стосункам нічого не загрожує.

Сексуальна сумісність Водолія і Риби

Астрологи вважають, що Водолії і Риби – ідеально поєднуються в плані сексу. Показник їх сумісності становить 93 відсотки.

Це пов’язано з тим, що обидва знака, якщо люблять один одного щиро, здатні адаптуватися і змінювати себе, свої інтимні переваги відповідно до запитів партнера.

Що символізують червоні, жовті та білі троянди

Доброю особливістю сексуальних відносин між Рибами і Водоліями стало те, що обидва знака вміють розкріпачуватися, позбавлятися від комплексів. Якщо їх союз побудований на чесності та довірі, то ніяких перешкод і заборон немає.

Якщо дівчина народилася під знаком Риб і знайшла собі чоловіка Водолія, їй не варто сумніватися в тому, що їх сексуальне життя стане ідеальною.

Читайте також:   Що робити якщо кинув хлопець: помилки, способи виходу з ситуації

Вона потребує романтики і яскравих відчуттях, а він зробить все можливе, щоб партнерка отримала те, що їй необхідно. У тому випадку, коли чоловік Риби, а жінка Водолій, нічого не зміниться.

Він так само буде намагатися догодити своїй коханій, а вона залишиться романтичною і ніжною особливою.

Риби не вміють сприймати критику на свою адресу. Особливо, якщо справа стосується сексуальних відносин. Такими ж характеристиками володіють люди, що народилися під знаком Стрільця.

Так як інтимне життя у Водоліїв і Риб не сполучена з будь-якими розбіжностями і труднощами, це допоможе їм створити міцний союз, де немає місця зрад, зрад і ревнощів. Вони будуть повністю задовольняти один одного в ліжку. Головне, не забувати про чесності та відкритості по відношенню до свого партнера.

Особливості дружби Риби і Водолія

З огляду на те, що відносини у Водоліїв і Риб з оточуючими не складаються, знайти товариша їм важко. Але, якщо такі люди зустрічаються один з одним, то їх знайомство гарантовано закінчується дружбою. Їм вдається:

 • Легко знаходити спільні інтереси;
 • Допомагати один одному у вирішенні будь-яких питань;
 • Вести загальні справи, навіть ті, які стосуються фінансових аспектів.

Відео в тему

Варто поділитися! ????

Джерело: https://udipedia.net/vodolej-i-ryby-sovmestimost-v-lyubvi/

Сумісність Риби – Водолій: Кращий друг і кращий ворог

У пари Риб і Водолія – ​​представників стихій Води і Повітря, різняться не тільки характери і звички, а й глобальні погляди на життя.

Однак, такі союзи не є рідкістю, що обумовлено сусідством знаків, а значить деякою часткою сприятливого поєднання, в нашому випадку інтелектуального розвитку Водолія, моральну складову Риб і моральної культури обох.

Ролі в цій парі, названої в гороскопі «кращий друг і кращий ворог» наступні: впередистоящей Риби є в ряді рис недосяжним ідеалом і «кращим другом». А наздоганяє передостанній знак Водолія – ​​«кращий ворог», холоднокровно використовує прихильність до себе «кращого друга». Якщо це і сумісність, то дружньо-споживча в крайньому ступені свого прояву.

Віддані і дбайливі Риби привертають Водолія поблажливістю і терпимістю, готовністю підтримати в скрутну хвилину і взяти участь у вирішенні проблем.

Слід зазначити, що народжені під знаком Водолія одні з небагатьох людей, здатних помітити і по достоїнству оцінити всі позитивні якості Риб, бути вдячними їм за самоотречённую турботу.

Дивно, але індивідуальність Водолія і його готовність відстоювати власну думку не відштовхує Риб, а, навпаки, звеличує партнера в їх очах.

Тонка душевна організація і любов до творчості визначає сумісність знаків і їх духовна спорідненість. У партнерів не виникає розбіжностей з фінансових питань, а інші конфлікти швидко вирішуються без образ.

У цьому союзі Водолій раціонально підходить до вирішення проблем, в той час як Риб захльостують емоції і пориви натхнення.

Водолій робить висновки і приймає рішення, Риби – генерують спонтанні ідеї, заряджають енергією і підказують шлях за допомогою інтуїції.

Поруч з представником повітряної стихії Риби починають адекватніше оцінювати події і міркувати логічніше, а Водолій знаходить шлях з кризи ідей, в якому він часто перебуває, заглибившись в сухий аналіз.

Основні конфлікти в парі Риб з Водолієм

Негативний вплив на розвиток відносин надає надмірна недовірливість і внаслідок цього емоційна закритість Риб.

Недовіра ображає Водолія, але він нічого не може з цим вдіяти, адже Риби краще знають і, що важливо, відчувають, кому відкрити лабіринт своєї душі.

Самим Рибам доводиться постійно переживати через великий самостійності і волелюбності Водолія, відчуваючи себе самотніми і непотрібними.

Приводом для сцен ревнощів і образ також може стати поведінка партнера в робочому колективі або колі друзів. Тут Риби не зможуть приховати емоційного зв’язку з яким-небудь водним або земним знаком, а Водолій завдасть удар в серце Риб черговим вправою у флірті.

Для мирної спільного життя обидва змушені будуть або зустрічатися один з одним в регламентованих рамках, закриваючи очі на життя кожного поза цього часу, або якось ще домовлятися. Рибам вкрай важко пробачити зраду, а моральне зрадництво забути їм і зовсім не під силу.

У більшості випадків винуватцем таких ситуацій виявляється Водолій.

Чи варто пояснювати далі, чому часто союз цих знаків розцінюється самими партнерами, як тимчасовий. На жаль, ні Рибам, ні Водолія не доводиться бути впевненими в почуттях і прагненнях бути разом. Але якщо є ділові або творчі цілі, а, може, сила звички і сформованої дружби сильна, то спільне існування триватиме.

Жінка-Риби і чоловік-Водолій

Чоловік-Водолій часом здається оточуючим дивним, нехай названий буде пересічною особистістю просто неможливо. Проте, зіткнувшись з труднощами, він дивує своєю рішучістю і силою волі. Нехай його рішення не завжди обґрунтовані, але, тим не менш, він не відмовляється їх приймати тоді, коли це потрібно.

Тому жінки-Риби, яка звикла оцінювати ситуацію інтуїтивно, відчуває глибокий потенціал обранця і знаходить спокій, перебуваючи з ним поруч. Жіночність і зовнішня привабливість Риб вводить в замішання чоловіка-Водолія, в якому він веде себе безглуздо.

Спочатку жінка-Риби буде в подиві, але потім зрозуміє причину хвилювань партнера і буде в якійсь мірі навіть маніпулювати цим.

Причина проста: те, що дається чоловікові-Водолія шляхом інтелектуальних зусиль, жінка-Риба здатна зрозуміти моментально за допомогою інтуїції. Неотесані ідеї, довго виношуються Водолієм, в руках талановитої Риби тут же знаходять завершення образи. У Водолії загоряється заздрість і повагу одночасно.

Сприятлива сумісність у фізичній стороні відносин зміцнює союз, в якому поступлива і неконфліктна жінка зберігає вірність і цінує розумного і рішучого чоловіка-Водолія. Але чи готовий Водолій цінувати у відповідь її щирі почуття? Та й що він знає про справжні почуття?

Чоловік-риби і жінка-Водолій

Союз рідкісний, але, якщо в нього вступають по-справжньому глибокі, духовно розвинені і творчі особистості, то він буде мати свій успіх. І цей успіх буде полягати не в бурі пристрасті, а в спільному духовному зростанні, підтримки ідей один одного і взаємне збагачення.

Знайшовши в партнерці щось близьке по розуму і духу, чоловік-Риби цілком присвятив себе обраниці. Таке самопожертву звеличує партнера в очах Жінки-Водолія. Особливо її радує вміння партнера вислухати, зрозуміти і дати розумну пораду, який часто виявляється корисним.

Міцним фундаментом, що дає шанс на довге спільне життя пари, були б будь-які з творчих сфер, де обидва партнери працювали б разом і над одним і тим же. Саморозвиток в обраній сфері – головна мета відносин, здатна об’єднати краще, що є в якостях знаків.

Як не дивно, але поряд з чоловіком-Рибами жінка-Водолій змогла б проявити чудеса вірності для свого непостійного знака.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/riby/vodoley/

Сумісність ВОДОЛІЯ і РИБ

Не можна сказати, що у представників цих знаків зодіаку ідеальна сумісність. Вони по-різному дивляться на світ, розставляють пріоритети і поводяться в суспільстві. Проте, ці люди дуже привабливі один для одного і постараються зблизитися. Щоб з’ясувати, до чого це призведе, потрібно врахувати, до яких саме відносинам прагне ця пара.

Чоловік ВОДОЛІЙ і жінка РИБИ

Для оточуючих людей цей союз виглядає трохи дивним. У чоловіка Водолія і жінки риби вельми незвичайний підхід до багатьох ситуацій, вони мислять нестандартно, але при цьому по-різному.

Спочатку ці люди один одним зацікавляться, але подальше спілкування залежить від їхнього терпіння і здатності йти на поступки.

Що ж вважатимуть за краще ці люди: постійні компроміси, або вічне з’ясування стосунків? Спробуємо в цьому розібратися.

♒+ ♓: У любові

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопець вдалий зацікавиться цією дівчиною відразу, і буде краще, якщо перший час вона не буде про це знати.

Рибам властива деяка екстравагантність, намагаючись привернути увагу представників протилежної статі, вони починають поводитися занадто незвично. Але хлопця Водолія привернуло саме її природна поведінка, вона мила і жіночна, чутлива і не схожа на інших.

Якщо дівчина риби почне змінюватися з метою привернути його увагу, швидше за все вона доб’ється зворотного ефекту, адже вдалий керується частіше не почуттями, а розумом.

Якщо відносини вже почали складатися вдало, парі перший час буде в кампанії один одного цікаво і легко.

Складнощі у відносинах почнуться трохи пізніше, коли кожен з них буде вважати другу половину тільки своєю і претендувати на постійну увагу.

Втім, Водолію не властиво обмежувати свободу обраниці, а ось дівчину, народжену під знаком риби, кілька розв’язна поведінка улюбленого буде зачіпати за живе.

Ці відносини будуть відносно неконфліктними до того часу, поки пара не зв’яже себе шлюбними узами або спільним побутом.

♒+ ♓: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Чи не самі гладкі відносини, але при взаємному бажанні зміцнити шлюб і не допустити розлучення, зв’язок між ними може стати дійсно міцніше. Для цього знадобиться участь обох сторін, адже якщо хтось з подружжя не буде дорожити сімейними відносинами, другий просто не впорається з поставленим завданням.

Подружжя будуть проводити багато часу поза домом, але частіше за все окремо. У підсумку виявиться, що створювати затишок нікому, а чоловік водолій цінує тепло домашнього вогнища і смачну вечерю. Жінка риби товариська, але чоловік у неї на першому місці і фліртувати з іншими чоловіками вона собі не дозволяє.

Водолій теж любить кампанії, він легкий в спілкуванні і привабливий для протилежної статі, але для його дружини назавжди залишиться загадкою характер його відносин з іншими жінками, свого чоловіка вона буде ревнувати.

Якщо вдалий не візьме під контроль цю ситуацію, в душі у його дружини будуть збиратися образи, які рано чи пізно виллються назовні, і тоді відновити мир в сім’ї буде вже майже неможливо.

♒+ ♓: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Спілкуватися ця пара може, але не занадто тісно, тому про щиру дружбу чоловіки і жінки тут говорити не доводиться.

Для дівчини, народженої під знаком риб, на першому місці емоційна близькість, а у хлопця Водолія більш практичний підхід до вибору друзів. Для нього важливо, щоб хтось розділяв його погляди на життя, а риби дати йому цього не зможуть.

Водолії можуть підтримувати приятельські відносини з колегами по роботі, якщо цю пару об’єднує спільне заняття, шанси на більш близьке спілкування у них вище.

Чоловік РИБИ і жінка ВОДОЛІЙ

Дуже незвичайні і суперечливі відносини, в яких ніколи не буде стабільності. Цих людей об’єднує нестандартність мислення, але якщо вони почнуть глибоко вникати у внутрішній світ один одного, то ризикують відірватися від реальності і заблукати в мріях.

♓+ ♒: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Проявити один до одного взаємний інтерес ця пара зможе на грунті оманливого враження про їх схожості. На ділі виявиться, що спільного у них майже немає, і за цим послідує розчарування.

Хлопець риби має більш розвиненою інтуїцією, він перший і помітить що щось пішло не так, поруч з дівчиною водолієм він не зможе почуватися себе комфортно. Дівчина вдалий не так близько до серця сприймає те, що відбувається, як її коханий.

Читайте також:   Сумісність рак і ваги: точки дотику і конфлікти

В емоційному плані ще довгий час для неї все буде залишатися на своїх місцях, але різницю між собою і обранцем вона відчує.

Можливо, вона в дуже незабаром розчарується в цього хлопця, так як для серйозних стосунків їй хотілося б бачити поруч із собою більш відповідальну людину. Хлопець риби відчує її настрій і швидше за все, з його ініціативи ці відносини припиняться.

♓+ ♒: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Оточення цієї пари щиро не розуміє, що могло стати вирішальним фактором для укладання їх шлюбного союзу. Можливо, діючи на емоціях, подружжя і самі ще до кінця не усвідомили відповідальність цього кроку.

Усвідомлення прийде до них трохи пізніше, коли доля піднесе цій парі серйозні випробування або проблеми, які потребують термінового вирішення. Ось тут і з’ясується, що чоловік і дружина не поспішають діяти, а чекають один від одного прояву ініціативи в цих питаннях.

Жінка водолій вважає, що більш відповідальним в сім’ї повинен бути чоловік, але її чоловік риби воліє рівноправність у відносинах, повністю брати на себе тягар сімейних проблем він не готовий.

Можливо, інша жінка і могла б дати йому стимул стати справжньою главою сім’ї, але Водолії не люблять вкладати сили в щось невизначене, тобто налагодження контакту з чоловіком для неї справа безперспективна.

В інтимній житті не буде яскравості і різноманітності, і навіть не тому, що вдалий і риби це не люблять. Для чоловіка риби важливо постійно відчувати, що він любимо, що їм дорожать.

Жінка водолій скупа на емоції, незабаром свого чоловіка вона перестане приваблювати в якості сексуальної партнерки.

Якщо шлюб був укладений на ґрунті раптово спалахнула пристрасті, незабаром він закінчиться розлученням.

♓+ ♒: У дружбі

Небажано СОЮЗ – У цієї пари дуже різне сприйняття навколишнього світу, для того щоб стати друзями, або хоча б приятелями. Хлопець риби приймає багато занадто близько до серця, а дівчина водолій вважає, що така поведінка чоловікам не повинно бути властиво.

У свою чергу вона йому бачиться холодної і байдужою до людей. Разом їм не буде цікаво, можливо лише нечасте спілкування, і тільки в тому випадку, якщо вдалий і риби є родичами або колегами по роботі.

У разі тісного спілкування цієї пари мова про дружбу чоловіка і жінки не йде – у наявності взаємний інтерес.

Відео: ВОДОЛІЙ ♒Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-vodoleya-i-ryb

Жінка Водолій Чоловік Риби – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Стосунки пари, де найважливіше духовні цінності, не можуть бути простими – в них є зрада і безмежне щастя, запаморочливі злети і падіння в саму безодню.

Водолій і Риби можуть бути щасливі і любити один одного, як ніхто інший, але для цього потрібно не тільки відчувати партнера, але і працювати над собою.

Чоловік-риби знаходиться під впливом двох планет – Юпітера і Нептуна, це пояснює його багатогранність і подвійність.

Він хороший психолог, емоційний, чуйний, тактовний. Романтичний, але часто проявляє нерішучість.

Жінка-Водолій щиро висловлює свої емоції, відкрита новим людям і всьому світу. Вона креативна, смілива, чарівна. У ній поєднуються суперечливі якості, що провокує незвичайні вчинки, які не завжди зрозумілі оточуючим.

Як жінці-Водолія завоювати чоловіка-Риб

В арсеналі сміливої ​​жінки є безліч вивертів, щоб підкорити чоловіка-Риб – вона весела, щира, відкрита. Чоловік занурений в свій світ, але при цьому намагається з усіма підтримувати рівні стосунки, тому потрапити в його коло спілкування Водолія не складе труднощів. Чоловіка цього знака потрібно завоювати.

Його не залучають холодні красуні, не виявляють ініціативу, так само, як і меркантильні приземлені особи. Зовні дівчата-Водолії найчастіше підходять під типаж Риб, тому вона виникає швидко.

Від жінки-Водолія не буде потрібно нічого надприродного, щоб захопити Риб, їм достатньо бути собою, проявляти зацікавленість і увагу до його захопленням.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Водолія

На відміну від Водолія, чоловік-Риби закохується дуже швидко. Почуття захльостують його, і він поспішає розділити їх з обраницею. Нав’язувати свою прихильність волелюбної жінці не варто – наполегливість її відштовхне.

Швидкість розвитку відносин залежить від взаємності з боку дівчини. Якщо чоловік їй симпатичний, вона сама проявить ініціативу. Хорошим початком відносин нерідко стає дружба. Чоловік може продемонструвати свою духовність, порядність.

Риби – цікаві співрозмовники і мрійники, що подобається повітряним жінкам. Не варто зазіхати на її свободу – критикувати друзів, намагатися обмежити її подорожі або спілкування з іншими чоловіками.

Жінки-Водолії обожнюють оригінальність і нетипові подарунки, у чоловіків-Риб відмінна фантазія, але навіть їм доведеться постаратися, щоб здивувати обраницю.

переваги союзу

Відносини Риб і Водолія не можна назвати самими звичайними і земними, в них є щось космічне. Їх любов – це призначення. Вони розуміють, відчувають партнера і відкриті йому, як самому собі. Переваги союзу більше пов’язані з духовною стороною життя:

 • Перспективність. Цей союз більше, ніж осередок суспільства, це місце, де в чоловікові народжується музикант, художник, письменник, натхненний прекрасним Водолієм. Чоловіка окриляють почуття – обраниця не “пиляє» і не критикує, а стає підтримкою і джерелом ідей. Риби здаються відкритими, але бувають нерішучими. І в цих відносинах жінка зробить так, щоб чоловік визнав свій талант, а потім переконає особливо партнера весь світ.
 • Загальні духовні цінності. Водолій живе почуттями і заперечує норми, і чоловік готовий прийняти позицію своєї жінки з багатьох питань. Якщо вона попросить, він переїде в іншу країну, повністю змінить імідж. З її допомогою він доб’ється успіху в будь-якій роботі. Чоловікові-Рибам важлива матеріальна сторона життя, але поруч з Водолієм набагато більше уваги він приділяє духовному розвитку, захоплюючись пріоритетами обраниці.
 • Взаємна підтримка. Багато хто бачить в екстравагантної дівчині поверховість і легковажність, але Чоловік розгляне глибину її душі і зможе зрозуміти непросту особистість. Риби тонко відчувають зміну настрою – їм не потрібно прохань про допомогу, щоб проявити ініціативу у вирішенні проблем.

недоліки союзу

Водолій і Риби бачать один в одному споріднену душу, частково це так, але мало цим просто насолоджуватися, обидва партнери повинні реалізовувати свої можливості і розвиватися – поки вони будуть рости разом, їх союз буде успішний. Порушити гармонію і перешкодити яскравою парі може ряд проблем:

 • Відірваність від реальності. Разом вони стають відкритими світу ідеалістами, ніж можуть скористатися недоброзичливці. Парі не вистачає адекватного сприйняття реальності – вони бачать тільки позитивне, помічаючи зради і підступи занадто пізно.
 • Непорозуміння в побуті. Чоловік-риби товариський і може скласти компанію Водолія в її роботі, хобі, публічних виступах, подорожах, але в душі йому хочеться затишку. Довге перебування в суспільстві малознайомих людей стомлює Риб, і вони заповнюють енергію будинку. А жінка-Водолій невгамовна, і на домашні справи у неї практично немає часу, що не подобається її партнеру.
 • Недолік практичності. В молодості обом складно оцінити навіть свої можливості, не те, що надати дієву допомогу партнеру. У обох багато амбіцій, сміливих планів, але їх реалізація вимагає розрахунків, вкладень і ресурсів, яких може не бути. Кожна нездійснена мрія сильно ранить, але робить Водолія і Риб сильніше, допомагаючи їм позначити межа їх можливостей.

інтимне життя

Близькість для цієї пари виходить більше, ніж фізична розрядка або подружній обов’язок, це спосіб проявити свої почуття і розчинитися в іншій людині. Їхні стосунки не обмежені рамками і умовностями – вони люблять рівно так, як відчувають.

Відкритість, свобода, новизна – ідеї і натхнення в цій парі невичерпні. Поки є любов, інтимне життя буде влаштовувати обох партнерів – Водолій знайде собі сміливого і ніжного чоловіка, а Риби – чарівну жінку, чиє задоволення для нього завжди буде на першому місці.

Якщо почуття згасають, то стає рідше і близькість – жінці-Водолія потрібно визнання і захоплення від коханого, без почуттів вона не стане ділити з ним ліжко.

Чоловіки одразу готові до близькості, жінкам же потрібен час, щоб закохатися і переконатися в надійності Риб.

Іноді Водоліям досить духовної близькості і обіймів – під час переживань або від втоми після насиченого дня.

Якими будуть батьками

У парі з високими духовними цінностями у дитини не буде нестачі в культурі і знаннях. Важливо, щоб слова батьків не розходилися з їхніми вчинками.

Мама-Водолій турботлива і уважна до виховання дітей, вона однаково сильно їх любить і готова навіть жертвувати своєю свободою, щоб повноцінно приділяти час родині.

Усвідомлення материнства приходить не відразу, і з появою першої дитини Водолія має бути багато чого переосмислити.

Папі-Рибам непросто дається роль батька. Їм потрібно особистий час і простір, і бути постійно в суспільстві малюка їм складно. При цьому він турботливий, і намагається розвивати дитину і передати йому свій досвід. Важко ставиться до необхідності іноді карати його, ніж той часто і успішно користується.

Якими будуть їхні діти

Батьки балують своїх дітей, їм шкода їх карати і навіть просто лаяти. Часто вони дотримуються тієї думки, що заборони в малому віці заважають особистості розвиватися і вирощують комплекси.

Це призводить до того, що в підлітковому віці у дитини буде своя думка, життєва позиція, але він насилу буде переносити критику і не стане соромитися різких висловлювань на адресу вчителів.

Дітям Водолія і Риб не вистачає дисципліни.

Якщо жінка не візьме на себе роль вихователя, то з малюка з однаковою ймовірністю може вирости або вільний реформатор, або егоїстична інертна особистість.

Схильна жінка-Водолій до зрад

Жінка-Водолій постійно демонструє свою незалежність і може навіть акцентувати увагу на тому, що її вірність – це не обов’язок або норма відносин. Рибам не дуже подобається така позиція, але вони з розумінням ставляться до партнерці.

Водолії-жінки емоційні, активні, вірні чоловікові, якого люблять. Охолодження відносин або зрада партнера можуть стати причиною для пошуку нового коханого.

Жінка-Водолій легко йде від одного чоловіка до іншого, якщо впевнена, що знайшла свій ідеал.

Водоліям не подобаються, коли Риби втрачають свою цілеспрямованість, стають пасивні, бурчать і критикують – це знищує їх почуття і змушує переглянути ставлення до свого коханого. Ці жінки люблять всією душею, але вони не зациклюються на одному чоловікові, якщо не бачать перспектив, або якщо цей союз діє на них гнітюче.

Чи схильний чоловік-Риби до зрад

Чоловік-риби – це мрійник. Він мріє про ідеальну сім’ю, красуні дружині, цікавій роботі. Завдяки Водолія багато його мрії можуть здійснитися, і він буде цінувати свою кохану. Але ймовірність його зраді благовірної досить висока.

Серед Риб є прекрасні сім’янини, яким вистачає мрій про інших жінках і ті, що заводять коханок. Чоловік трепетно ​​ставиться до жінок, з якими ділить ліжко, тому не сприймає зустрічі з різними дівчатами.

Він однаково цінує дружину і коханку, тому в спірній ситуації може легко піти до тієї, що більше його цінує.

У союзі з Водолієм велике значення має свобода, яка потрібна жінці, чоловік-Риби переймає її принципи та переконання і знаходить в них виправдання своїм пригодам.

Читайте також:   Чим здивувати хлопця: способи доставити коханому радість

Жінка-Водолій здатна утримати чоловіка-Риб – у них сильний емоційний зв’язок. Поки він буде знаходити визнання і натхнення в своїй обраниці, він не зважиться на зраду і буде лише потайки про неї мріяти.

Чого бояться в стосунках

У творчих особистостей багато страхів. Серед них є надумані і реальні, які заважають парі розвивати відносини і реалізовувати в них себе:

 • Моральний занепад, втрата почуттів. Обидва ідеалізують партнера, часом приписуючи неіснуючі якості. Для Риб і Водолія важлива духовна складова, вони вдосконалюються самі і чекають роботи партнера над собою. Чужі вади і недоліки викликають огиду, а деградація стає приводом припинити відносини. Якщо Риби став замикатися в собі і не може боротися з обставинами, то спочатку Водолій буде намагатися допомогти, але, бачачи безуспішність зусиль, розчарується і піде назавжди.
 • Нерозуміння в парі, в якій присутня гармонія і духовну єдність, загрожує розривом. Чоловік-риби боїться насмішок над своєю мрією, а жінка-Водолій не переносить скептичного ставлення до своїх ідей. Їм потрібне натхнення один від одного, а не критика і докори.
 • Обмеження свободи. Чоловік не проти сімейного гніздечка, але не сприймає тиску і нав’язування чужого способу життя, а Водолій, м’яко кажучи, не відрізняється тягою до самітництву. Їм важливо, щоб їх приймали разом з їх особливостями, дивними звичками і незрозумілими вчинками.

Над чим попрацювати

Двоє людей, створених для щастя, щиро розчаровуються, стикаючись з побутом і повсякденністю. Але життя не складається з божевільних вчинків і безтурботної любові, і щоб зберегти відносини надовго, над ними доведеться попрацювати:

 • Уміння вирішувати проблеми. Мріяти і будувати повітряні замки – це одне, а, наприклад, прибратися в будинку або влаштуватися на постійну роботу – зовсім інше. Поверховість і легковажність, а також життя тільки для себе може дозволити собі пара, у якої ще немає дітей, і відносини їм потрібні виключно для задоволення. Якщо обидва вирішили стати сім’єю, і готові до появи дитини, то потрібна матеріальна база і дотримання зобов’язань перед партнером. Водолій часто бере ініціативу на себе, борючись з труднощами, але Рибам не варто перекладати складні питання на тендітні жіночі плечі.
 • Завзятість. Чоловіки, не добився бажаних висот, захоплюються іншими жінками, іграми, алкоголем. Як би не старалася жінка-Водолій, складні періоди бувають у кожній родині. Чоловік не повинен опускати руки і робити вчинки, за які пізніше буде сам себе засуджувати.
 • Розвиток відносин. У жінок емоційні підйоми чергуються зі спадами, а чоловіки іноді проявляє пасивність. Водолій не може завжди вести відносини в поодинці, так і плани і напрямки її шляху постійно змінюються. Чоловік повинен проявляти ініціативу і, орієнтуючись на готовність обраниці, вирішуватися на наступний крок.

Як чоловік-Риби поводиться при розставанні

Чоловік може красиво залицятися, добиватися своєї обраниці, тонко відчуваючи, що їй подобається, а потім в один прекрасний момент сказати, що почуття пішли.

Їм простіше розлучатися на відстані або по телефону, щоб не чути докорів і брутальних слів – це не так ранить самолюбство і дає їм можливість в будь-який момент припинити розмову. Риб-Чоловіків не зупиняє від рішення розлучитися вагітність партнерки або її складна ситуація.

Він романтичний на початку спілкування і цинічний в їх кінці. Водолій не буде навіть здогадуватися, що у її чоловіка вже є інша, і чергова сварка – це привід піти до неї.

Повернути чоловіка допоможе тактика, властива Водоліям: забути і жити далі.

Дзвінки і прохання повернутися діяти не будуть, а байдужість допоможе. Тільки чи потрібен буде чоловік-Риби Водолія-жінці через кілька місяців?

Як жінка-Водолій поводиться при розставанні

Жінці-Водолію нелегко прийняти факт того, що її відкинули. Спочатку їй важко змиритися зі зрадою, можуть бути сплески емоцій, навіть прохання повернутися, але тільки в перший час після розставання. Вона зазвичай швидко приходить до тями і занурюється в нові відносини або творчий проект.

Водолії часто самі припиняють відносини з причини обмеження їх свободи, а також з-за сварок і претензій партнера. Риби пригнічують своїм поганим настроєм і спробами зробити жінку схожою на свій ідеал.

Жінка може піти на поступку і дати другий шанс чоловікові, якщо рішення про розставання було поспішним, і почуття не охололи, але якщо проблеми в союзі не будуть вирішені, то Водолій-жінка піде назавжди.

Чи можлива дружба між ними

Дружба між чоловіком і жінкою цих знаків зодіаку – самовіддана і відкрита, в ній багато позитиву, взаєморозуміння, душевного тепла. Водолій, як ніхто інший, розуміє потреби Риб в тому, щоб виговоритися, і завжди підтримає в складні життєві періоди.

А чоловік, народжений під знаком Риб, бачить в незвичайній жінці її глибину і індивідуальність, цілком приймаючи її слова і вчинки.

Така ідилія триває до тих пір, поки він не зустріне жінку, з якою у нього зав’яжуться серйозні відносини.

Цей чоловік романтичний, тому припинить спілкування з протилежною статтю, щоб не спокушати себе і не викликати сумніви у коханої.

До старих дружнім зв’язкам він повертається рідко, може спробувати відновити спілкування в період кризи, але Водолій вже буде зайнята своїми справами і не буде так чуйна до старого друга.

Сумісність у роботі

Союз на роботі у Риб і Водолія суперечливий – у них різне ставлення до робочого процесу. Водолій більш практична і цілеспрямована. Рибам не вистачає завзятості і того, хто зможе допомогти втілити їх сміливі плани в життя.

Жінка-Водолій і чоловік-Риби – колеги

Їм непросто знайти спільну мову і продуктивно працювати спільно. Зовні ніхто не помітить холодності між ними, але Водолій буде вважати чоловіка ледачим, а Риби засуджувати надмірну активність і товариськість жінки.

Жінка-Водолій і чоловік-Риби – начальники

У співпраці жінці доведеться взяти все під свій контроль, перевірити кожну дрібницю, але так, щоб не зачепити самолюбство Риб. Партнерство буде успішним, якщо їм вдасться довіряти один одному.

Жінка-Водолій і чоловік-Риби – підлеглий і начальник

Керівник жінка-Водолій здатна мотивувати свого підлеглого-Риб – в хід підуть і батіг, і пряник. Особливо вдало взаємодіють в творчих сферах.

Керівник чоловік-Риби іноді непрактичний, і може робити помилки при плануванні, але якщо Водолій зацікавлена ​​в проекті. і їй подобається керівник, то вона стане відмінним помічником.

Такий тандем нагадує любовні відносини, де жінка направляє чоловіка і допомагає йому розвиватися.

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-vodolei-muzhchina-ryby-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Сумісність Водолія і Риб – причини конфліктів

Сумісність Водолія і Риб вважається не найсприятливішою. Стихії знаків – Вода і Повітря погано поєднуються між собою, тому повної гармонії у відносинах бути не може. Спробуємо розібратися, чи є шанси зберегти любов, і наскільки вони великі.

Сумісність у любові

Це союз двох зовсім різних людей. Цілком можливо, що через це вони і закохуються одне в одного, підтверджуючи думку про те, що протилежності притягуються. У реальному житті таку пару можна зустріти досить часто.

Що характерно для взаємин між цими двома знаками:

 1. Риби – натури неймовірно щирі, віддані й чесні. Вони готові віддавати себе у відносинах цілком і повністю, поблажливо ставляться до недоліків обранця і завжди готові піти на компроміс. Завжди підтримають добрим словом і допоможуть справами.
 2. Водолій цінує ці якості, він вдячний обранцеві за все, що той робить для нього. Але при цьому він завжди стане відстоювати тільки власну думку, не особливо прислухаючись до партнера.
 3. Партнерів об’єднує тонка душевна організація і тяга до творчості. Вони знаходять спільну мову і в фінансових питаннях. Ніколи не сваряться бурхливо і довго, вважаючи за краще залагоджувати конфлікти світом.
 4. Різниця в тому, що Водолій ставиться до рішення проблем дуже раціонально, в той час як його обранець кориться лише почуттям.

У відносинах обидва можуть стати краще – вони розвивають свої достоїнства, добираючи відсутні риси характеру в партнері. Але чи буде між ними справжня любов? Навряд чи, тому що в чуттєвої і емоційній сфері вони сумісні погано.

причини конфліктів

Гострі моменти, через які можуть виникати конфлікти, важливо усвідомлювати і розуміти. Емоційна закритість Риб, їх небажання обговорювати проблеми можуть серйозно нашкодити відносинам. Партнером важливо промовляти один одному все, що не влаштовує. Тільки тоді можна досягти гармонії та миру в парі.

Над чим ще варто попрацювати у відносинах цієї зодіакальною парі:

 1. Риби часто зациклюються на дрібниці, вони рідко довіряють людям, і свого обранця в тому числі. Замість того, щоб насолоджуватися відносинами і шукати в них тільки позитивні моменти, вони стануть звертати увагу на те, що їх не влаштовує і зациклюватися лише на проблемах.
 2. Водолія недовіру ображає, а перебільшення проблем ставить в тупик. Вони просто не розуміють, навіщо все ускладнювати, адже найчастіше ситуація куди простіше, ніж здається.
 3. Дуже багато між партнерами ревнощів, образ і взаємних претензій. Обидва зазвичай затребувані у протилежної статі, то їхні шанувальники. Це провокує перші серйозні скандали.
 4. Водолія коштує трохи менше фліртувати і вправлятися в дотепності, якщо він хоче зберегти мир і злагоду в стосунках. Але чи готовий він на це піти? Найчастіше – навряд чи.
 5. Їм складно ужитися разом і тому, що обидва не розуміють, як правильно вибудовувати відносини. Вони вважають за краще віддатися на волю обставин і зняти відповідальність за рішення з себе повністю. Але при таких умовах зберегти любов практично неможливо.
 6. Такі взаємовідносини рідко тривають довго. Незважаючи на досить легкі характери, партнери будуть разом тимчасово, до тих пір, поки поруч не з’явиться хтось більш відповідний.

Тільки за умови колосальної роботи над собою і над відносинами вони можуть зберегти любов і прожити разом довгі, щасливі роки.

Подивіться відео по темі:

Жінка-Риби і чоловік-Водолій

Цей чоловік з боку здається дуже непересічної, місцями диваком. Це цілком обгрунтована думка – він вічно витає в якихось своїх творчих мріях і живе у власному, вигаданому світі. Але при цьому він наділений досить сильним характером, який допомагає йому досягати цілей і досягати успіху в житті.

Дівчина-Риби завжди все оцінює з позиції почуттів, знаючи, що інтуїція її ніколи не обманює. Відносно цього чоловіка вона відчуває, що йому можна довіряти. Вона здатна розгледіти в ньому величезний потенціал, стає більш спокійною і врівноваженою в цих відносинах.

Чоловіка приваблює в обраниці її зовнішній вигляд – вона приваблива, жіночна і граціозна. Він закохується майже з першого погляду, часто може вести себе безглуздо і заурядно, змушуючи дівчину дивуватися на початковому етапі.

Вона прекрасно усвідомлює, як сильно він закоханий в неї, і користується цим безсоромно. їй легко вдаються будь-які спроби маніпулювання, вона отримує від партнера все, що хоче.

Вони можуть стати прекрасними партнерами, якщо почнуть спільну справу. Об’єднаються величезний інтелект чоловіки і дар передчувань жінки. Вони надихають один одного і прислухаються до думки обранця.

Єдине, що Водолій далеко не завжди здатний оцінити всю глибину почуттів своєї обраниці. Згодом він може стати дуже холодним, поступово віддалиться зовсім, і відносини закінчаться.

Чоловік-риби і жінка-Водолій

Такі пари зустрічаються в реальному житті досить рідко. Союз може виявитися вдалим, якщо обидва починають відносини, будучи вже духовно зрілими, досвідченими і успішними людьми. Вони спілкуються між собою досить спокійно, їх пара грунтується на спільному досягненні цілей, творчому розвитку і взаємної глибокої підтримки.

Чоловік бачить в обраниці близьку по духу і інтелектуально сумісну з ним партнерку. Він готовий заради неї на все і готовий повністю присвятити їй своє життя. Вона у відповідь завжди готова вислухати, підтримати і дати цінну пораду.

Таким чином, їх пара може бути досить міцною, вони проживуть разом довге і щасливе життя. Але, повторимо, такий розклад можливий лише за умови наявності спільних творчих і духовних цілей.

В іншому випадку відносини навряд чи протримаються довго.

все сумісності ♒

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-vodoley-ryibyi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *