Характеристика чоловіки-барана: які жінки йому подобаються

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

Зміст приховати

У нього в житті має бути все найкраще. Причому, грунтуючись на це правило, він шукає свою ідеальну жінку. Овен з тих чоловіків, які чітко знають, чого хочуть. Тому, можна сміливо виділити основні характеристики, яким має відповідати дівчина, яка бажає привернути його увагу і заволодіти серцем Чоловіки-Овна.

Краса і впевненість в собі

Овни не пам’ятають дівчину, яка на вечірці буде скромно стояти в кутку кімнати і потягувати коктейль з трубочки. Вони помітять ту граціозну особу в шикарній сукні, яка не соромиться бути в центрі уваги. При цьому Овнам відразу захочеться її з цього центру відвести, щоб самому насолоджуватися її сміхом і красою.

Овни, найчастіше, впевнені в собі і хочуть поруч з собою бачити таку ж жінку. Впевненість повинна бути не тільки зовнішньої, але й внутрішньої.

Якщо дівчина постійно сумнівається, нерішуча і плаксива, то він втече від неї або буде з нею просто дружити, сказавши, що він ще не готовий до серйозних стосунків.

Такий знак зодіаку досить влюбчів і несерйозний спочатку, але якщо Вам вдасться розкрити його душу і прийняти з усіма недоліками, він буде любити Вас вічно.

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

Привабливість і неприступність

Якщо Вам сподобався чоловік-Овен, не поспішайте проявляти ініціативу. Вам необхідно використовувати весь свій шарм і навички, щоб натякнути, що він Вам цікавий. Настирних і надто доступних дівчат Овен не любить, але може використовувати їх для інтимної близькості, яку просто обожнює.

Головне завдання дівчини, яка мріє про серйозні стосунки з Овном, – це звернути на себе увагу і показати свою прихильність, а потім зникнути з виду, все інше зробить він сам. Будьте впевнені, він вміє красиво доглядати і підкорювати серця жінок.

Почуття гумору, розум і порядність

Звичайно, Чоловік-Овен любить насолоджуватися красою своєї жінки, але якщо з нею не буде про що поговорити, або вона не буде розуміти його жартів, то втримати його увагу буде неможливо.

З дурною або занадто зарозумілою дівчиною йому буде нецікаво й нудно. Якщо він прийде в компанію з шикарною жінкою, але весь вечір вона буде мовчати або гордовито дивитися на обстановку навколо, Овен швидко перемкнутися на ту, що готова жартувати і безтурботно сміятися над його жартами.

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

Одним з неприйнятних недоліків для чоловіків цього знака є шкідливі звички. При цьому сам Овен може дозволити їх собі, поки не вважатиме за потрібне їх позбутися. Але дівчина його мрії просто не має права лаятися матом або курити.

Також, незважаючи на всю вашу впевненість у собі, не варто розповідати йому історії про колишніх коханців, він це не оцінить, а ви в його очах, навпаки, знецінилися.

Зробіть все можливе, щоб цей чоловік був впевнений, що саме він став для вас кращим.

Чуттєвість і пристрасть

Незважаючи на те, що Овен всерйоз може захопитися імпульсивної дівчиною з характером, він хоче бути впевнений, що після того, як він її підкорить, вона відкриється йому з іншого боку, проявивши жіночність і ніжність.

Бажання кожного чоловіка – це прийти додому, де його спочатку буде чекати смачна вечеря і турботлива дружина, а потім жарка ніч і море пристрасті. Дивуйте свого чоловіка. Якщо він звик бачити вас в одному образі, спробуйте зробити йому сюрприз і змінити його. Повірте, він не залишиться в боргу і щедро віддячить вам.

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

Поступливість, м’якість і щирість

Чоловік-Овен не любить, коли з ним сперечаються, оскільки є одні із самих упертих знаків зодіаку. Якщо Ви не згодні з його думкою, спробуйте якомога м’якше йому про це сказати.

Він оцінить вашу незалежність і чесність. Найулюбленіший момент будь-яких сварок для Овнів – це примирення після.

Скандали та суперечки, безумовно, підігрівають пристрасті, але якщо вони повторюються занадто часто, це перестане радувати будь-якого чоловіка.

Насправді, сподобається такого типу чоловіків не так-то складно. Щоб підкорити його серце звертайте увагу на деталі, будьте яскравою, активної і позитивної, тоді у вас все вийде. Найголовніше – розслабтеся і будьте собою, Овен обов’язково відчує вашу щирість і не зможе встояти.

Джерело: http://woman-club.su/astrologiya/kakoj-dolzhna-byt-zhenshhina-zhelayushhaya-pokorit-muzhchinu-ovna

Овен-чоловік: характеристика знака, які жінки йому подобаються | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Грайливість в образі, нотка зухвалості, нічого буденного і пересічного, а ще знання своїх сильних і слабких сторін і вміння ними користуватися – це шукає Овен в жінках.

Вона повинна розділяти його погляди на життя, дивитися на неї, як на захоплюючу пригоду, і супутник їй потрібен для того, щоб розділити його. Усміхнена оптимістка, здатна відчути радість буття, з почуттям гумору, легка на підйом.

Обраниця повинна не просто підтримувати його активність. Її завдання – бути «іскоркою», від якої він буде спалахувати знову і знову.

Основна характеристика чоловіки-Овна

Представники цього знака зодіаку відчувають задоволення від того, що дарують турботу, душевне тепло своїм близьким. Вони дуже відкриті, привітні і приємні в спілкуванні.

Цікавість, активність, мужність допомагають їм створити образ невтомного мачо, яким вони полонять жінок. Однак бажання керувати часто призводить їх до нестриманості, ніж вони здатні відштовхнути красуню.

У нашій статті ми розглянемо характеристику чоловіки-Овна і поговоримо про те, які дівчата і жінки йому подобаються.

Його характер

Овен – динамічний і впевнений в собі чоловік. Оптимізм і відсутність байдужості допомагають йому заводити друзів. Він розумний, щедрий, галантний, знає, який жартом вчасно розрядити обстановку. Його відрізняють порядність, добросердечність, душевна чуйність. Він завжди готовий допомогти словом і ділом.

https://www.youtube.com/watch?v=MCPcqb-mJgo

Спілкуватися з ним не завжди буває просто. Його легко зачепити необережно сказаним словом. Зате сам він може не помітити, як образив когось грубим висловлюванням або різким зауваженням. Його прямолінійність межує з безтактністю. Йому притаманна дитяча безпосередність: він говорить все, що думає.

Поставивши перед собою мету, він стає несприйнятливий до будь-яких порад і рекомендацій, проявляючи часто впертість там, де варто було б прислухатися до голосу розуму. Незважаючи на таку поведінку, він користується симпатією оточуючих завдяки прекрасній комунікабельності, відкритості і великодушності.

Овен – прекрасний добувач, але він не вміє грамотно розпоряджатися фінансами. Гроші він витрачає так само швидко, як і заробляє.

Емоційний чоловік віддається любові з усією пристрастю. Він не буде ходити навколо навколо пасії і відразу каже їй про свої почуття. Заради завоювання обраниці він докладе максимум зусиль. У конкурентній боротьбі знайде масу способів, щоб опинитися переможцем. Його важко утримати від нерозважливих проявів почуттів, він хоче всього і відразу, квапить події.

Через те, що він не вміє брехати і хитрувати, йому здається, що в його оточенні лише ті, хто чесний у своїх помислах і вчинках. В силу простодушності він не розбирається в людях, тому його часто наздоганяють розчарування, в тому числі і в любові.

Відчуваючи щиро сильне почуття, замість реальної дами він бачить поруч з собою якийсь ідеал, який насправді не відповідає дійсності. Тому жінці привернути його увагу надовго досить складно.

В силу цього захоплення Овна зачату бувають короткочасними.

У сексі він невтомний, винахідливий і пристрасний. Готовий до досліджень і експериментів, ніж може шокувати даму з консервативними поглядами. Тут, як і в житті, він прагне до різноманітності, тому поширена думка про те, що він є одним з найкращих коханців у світі.

Життєві захоплення Овна

Овен відноситься до стихії Вогню. Для нього характерні цілеспрямованість, енергійність, ініціативність.

Він швидко загоряється новими ідеями, але так як послідовність і педантичність не є його сильними сторонами, нерідко незабаром його інтерес до почину вичерпується.

Його професійні невдачі також пояснюються тим, що Овен відмовляється прислухатися до чиєї-небудь думку і годиться лише на свій життєвий досвід. Тільки з віком він усвідомлює, що ніякі ідеї не можна реалізувати без ретельного попереднього планування.

Вогняна натура вимагає частої зміни декорацій, що відбивається на пошуку нового роду занять. Його професія часто буває пов’язана з ризиком. Представники цього знака зодіаку знаходять застосування своїм здібностям на сторожі закону та порядку, в військовій справі, стають рятувальниками, дослідниками та мандрівниками. Серед них чимало видатних спортсменів.

Вибір виду діяльності визначається необхідністю дати вихід невгамовної енергії. У закритому просторі вони марніють, тому шукають те, що дозволяє їм підживлювати сили організму від трьох стихій природи: вітру, сонця, неба.

Їх робота повинна передбачати або активний рух, або кар’єрне зростання. І з цієї точки зору реалізацію своїх здібностей вони можуть знайти за кермом автомобіля або іншого транспортного засобу, наприклад, будучи льотчиком або капітаном корабля.

З них виходять відмінні інженери, лікарі, журналісти.

Прагнення Овна до свободи в реалізації ідей знаходить втілення в творчості. Йому непросто справлятися з монотонною нудною роботою. Жорсткий трудової графік, як і будь-які обмеження, він сприймає негативно. Багато відомі актори, телеведучі, медійні особистості народилися під цим знаком.

У професійній сфері Овна відрізняє ретельність, відповідальність. Для нього дуже важливий результат діяльності і визнання заслуг і успіхів керівництвом і товаришами по службі.

Що цінує Овен в представниць протилежної статі

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

Потяг до жінок у нього прокидається досить рано, що стає ґрунтом для конфліктів з батьками. Зовнішність дівчини і її сексуальна розкутість дуже важливі для Овна. Красуня повинна бути яскравою, елегантною, з прекрасним почуттям смаку.

Зовнішність обраниць Овна

Авантюрний характер вогняного чоловіки змушує його підбирати собі неординарну супутницю. Звичайна пересічна жінка не зможе зацікавити його.

Дівчина повинна мати доглянутий зовнішній вигляд: стильна зачіска, модний гардероб, актуальний макіяж. Овна легко полонити жінкам з пружними видатними частинами і жіночними вигинами тіла.

Зайве пишнотілим дамам, вибір яких припав на представника цього знака гороскопу, слід поспішити в тренажерний зал.

Дуже важливим є вміння дівчини піднести себе: нівелювати за допомогою одягу недоліки фігури і підкреслити її виграшні сторони.

Вогняного чоловіка тягне сексуальність. Він навряд чи залишить непоміченою даму в обтягуючому сукню або короткій спідниці. Однак вульгарність і несмак аж ніяк не приваблюють цього самця. Вибираючи вбрання, пасія повинна пам’ятати, що Овен – це завойовник, і якщо жінка висловлює готовність стати його полонянкою, така гра втрачає для нього всяку інтригу, а, значить, і інтерес.

емоційність

У спілкуванні з Овном красуні не варто стримувати емоції захоплення. Він любить, коли його хвалять, в тому числі і прилюдно. Однак в цій справі не можна перестаратися: его вогняного знаку може розростися до величезних розмірів.

У спілкуванні з ним дівчині слід говорити про його гідних вчинках, заслуги, про значимість чоловіки в її житті, дякувати за допомогу і турботу. Однак не варто нескінченно зізнаватися в коханні. Можна заявити про свою симпатію, прихильності, але повністю «розчинятися» в обранцеві – велика помилка. Для нього цікава дівчина, яка вміє зберігати інтригу, загадку.

Нудьга і рутина – головні вороги відносин з Овном. Для того щоб завоювати його, дівчині потрібно приміряти на себе різні образи – від чуттєвої недосвідченої німфетки до досвідченої жінки-вамп. Сьогодні бути недоторкою, невпевненої в своїх почуттях. Завтра – розкріпаченої, закоханої в обранця до кінчиків пальців.

Читайте також:   Як пестити чоловіка: техніки, особливості прелюдії, секрети

Ваш чоловік пристрасний і гарячий. Це втілення мачо, який в чоловічій компанії поводиться грубувато, але поруч з дівчиною він завжди ніжний і турботливий.

Овен готовий на багато що для того, щоб зробити пасію щасливою, але і від неї потрібно чимало емоційної віддачі. У ліжку він не приховує своїх почуттів і відчуттів і не скупиться на зітхання і стогони.

Стримана закомплексована леді, яка буде виявляти холодність, не отримає його взаємності.

Овен – той тип чоловіків, який здатний заряджатися енергією від жінок. Він шукає сильних почуттів всюди, особливо в стосунках.

Позитивні емоції пасії благотворно впливають на нього. Негативні можуть спровокувати бурю в склянці.

відданість

Довіра для Овна важлива складова відносин. Якщо він захопиться новою пасією, то не стане змінювати дівчині, а вважатиме за краще припинити з нею зв’язок. Тому союзи з представниками цього знака зодіаку часто бувають короткостроковими. Щоб зберегти пару, красуні доведеться відповідати його вимогам.

Як і більшість чоловіків, Овни – це мисливці. Легкодоступна жінка не зможе довго утримувати його в стосунках. Йому цікавий процес гри з видобутком. Дівчина повинна інтригувати, бути таємничою і загадковою. Він із задоволенням підтримає флірт, завойовуючи красуню.

Безпосередній і чесний, від своєї обраниці він чекає відповідної щирості і правдивості. Він на інтуїтивному рівні відчує, якщо жінка почне лукавити і грати не за його правилами. З зрадницю Овен не стане довго церемонитися і не дасть їй ні найменшого шансу. Така дама відразу ж отримає відставку.

Вірність для Овна має не тільки фізичний, але і духовний зміст. Визнання заслуг іншого чоловіка, захоплення його талантом він сприйме досить ревно. У нього гіпертрофоване бажання бути першим.

жіночність

Які дівчата подобаються хлопцям Овнам? М’які, лагідні, щирі. Обраниця не повинна бути різкою. Командний тон, надмірний контроль, бажання управляти його вчинками здатні відштовхнути чоловіка. Егоїстична, уперта, манірна, істерична, стервозна дівчина не зможе стати парою Овна.

Жіночність обраниці проявляється не тільки в її вчинках і рисах характеру, а й зовнішності. Занадто яскравий макіяж, спортивний стиль в одязі не створять жіночного образу. Свій вибір слід зупинити на спідницях і сукнях. «Лялька», «мужланка», «сіра мишка», «синя панчоха» – такі кліше характеризують дам, яким не вдається відповідати ідеалу, створеного в уяві чоловіка-Овна.

Фантазія цього знака зодіаку дуже багата, і прояви жіночності він чекає від обраниці і в ліжку. Дівчина повинна бути ніжною, лагідною, чуттєвої. На ложі любові він завжди вирушає з передчуттям чогось фантастичного. І тут його краще не розчаровувати.

Довіритися партнеру і бути залежною від нього, проявляти доброту, спокій, увагу, турботу, поступливість, обережність – вірна тактика в його підкоренні.

Висновки. Чоловік-Овен, яка жінка йому потрібна?

 • Він цінує зовнішність і інтелект. Обраниця повинна бездоганно виглядати і дивувати його своїми знаннями в різних сферах життя.
 • Овна принесе задоволення відчувати себе поряд з дівчиною сильним і мужнім лицарем. Це можливо тільки в тому випадку, якщо при всій своїй самодостатності дама час від часу буде здаватися беззахисною і вразливою. Йому важливо, щоб в ньому потребували. Однак їй не слід включати повну пасивність.
 • Представник цього знаку гороскопу напористий і нестриманий. Амбітна красуня, яка не готова до компромісів, не зможе створити з ним тривалий союз.
 • Запальному Овна огидна будь-яка критика, навіть справедлива і незначна. Він сприйме її як прояв неповаги.
 • Цьому чоловікові подобається заявляти про свої лідерські якості. Перебуваючи поруч з жінкою, він їх постійно демонструє. Дамі доведеться змиритися з другої роллю, щоб не завдати шкоди відносинам.
 • Жінка повинна бути гарною господинею. Для Овна важливі домашній комфорт і затишок. Вогняний чоловік веде активний спосіб життя. Тому скромниця-домувальниця, що відмовилася підтримати його насичений життєвий ритм, отримає відставку.
 • У відносинах він цінує довіру і щирість, тому обраниці, яка вирішила оживити зв’язок фліртом з іншими чоловіками, краще не грати з вогнем. Він у всьому хоче бути першим і не потерпить конкуренції.
 • У обраниці не повинно бути шкідливих звичок, залежностей. Мається на увазі не тільки алкоголь і тютюн, але шкідлива їжа, Інтернет.
 • Сподіватися на те, що Овен зміниться – марна справа. Він не стане робити цього навіть заради сильної і справжнього кохання. Він не терпить, коли його обмежують, намагаються пояснити, «що таке добре і що таке погано».
 • Рішуча, смілива, палка жінка зможе стати його коханої, якщо буде виявляти жіночу мудрість і підлаштовуватися під особливості характеру обранця.

Цей маестро сили волі і сміливості часто направляє свою енергію на дівчат, які не можуть бути його пасіями в силу тих чи інших обставин. Наприклад, через те, що вони вже знаходяться за чоловіком або абсолютно байдужі до нього. Він не розцінює це як перешкоду і лише сильніше розпалюється.

Овен досить складний знак. Йому не підходить тихе розмірене життя. Характер, що вимагає пригод, змушує вигадувати або шукати труднощі.

Подолання власноруч створених перешкод дає йому дуже важливе для нього відчуття драйву та солодощі перемоги.

Однак якщо дівчині вдасться підібрати до нього ключик, вона зможе розкрити в ньому нові грані і отримає турботливого, відданого і ніжного партнера, з яким буде відчувати себе як за кам’яною стіною.

Джерело: https://otnoshenij.net/kakie-zhenschiny-nravyatsya-muzhchinam-ovnam-i-mogut-privlech-ih-vnimanie

Як сподобатися чоловікові-Овна: 5 секретів спокушання

Характеристика чоловіки-Овна: які жінки йому подобаються

поведінка чоловіків

30.11.2017

10.3 тис.

6.9 тис.

9 хв.

1

Коли на небосхилі панує сузір’я Овна, на світ з’являються хлопчики, які виростають справжніми чоловіками, – пристрасні, палкі, енергійні. Стихія Вогню, до якої віднесено їх знак Зодіаку, надає їх поведінки і характеру властивості полум’я.

Чоловік-Овен в молодості – романтик і шукач пригод, яскравий факел, який веде за собою. З віком ці пристрасні натури остепеняются і більше нагадують спекотний вогонь в каміні, поруч з яким тепло, спокійно і затишно.

Приборкати полум’яну натуру Овна і стати його супутницею можуть тільки особливі жінки.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Чоловікам, які народилися під цим знаком Зодіаку, неможливо дати узагальнену характеристику, оскільки їх звички і поведінку сильно змінюються з віком.

Фізично Овни розвиваються досить рано, а ось дорослішання моральне у них відкладено на набагато більш пізній термін. Юним представникам цього знаку подобаються яскраві, веселі дівчата. Тихі і сором’язливі однолітки зазвичай залишаються поза колом їх інтересів. Особливо привабливі для них популярні серед інших хлопців дівчинки.

У такій ситуації підключається ще й мисливський азарт – перемогти всіх в боротьбі за прихильний погляд симпатичною панянки. Часто любовні відносини в юному віці спалахують раптово, розвиваються стрімко і досить швидко гаснуть.

Подобаються Овнам дівчата різних типажів, тому часто по молодості років вони отримують репутацію вітряних, влюблива, нерозбірливих в зв’язках.

Ще одна особливість представників цього знака Зодіаку – відсутність інтересу до різниці у віці між партнерами. Нерідко предметом пристрасті молодої людини стає жінка набагато старша за нього.

Він здатний подарувати коханій щирість і пристрасть молодості, отримуючи натомість досвід зрілої партнерки. Нерідко саме цей період життя накладає потужний відбиток на образ ідеальної подруги.

У міру дорослішання Овен підсвідомо намагається знайти жінку, яка нагадує йому юнацький досвід спілкування з більш дорослою партнеркою.

У зрілому віці Овен змінює ставлення до любові і захопленням на більш серйозне. Він буде шукати жінку, поруч з якою йому захочеться провести все життя.

І коли в поле його зору потрапить така приваблива особа, чоловікові буде зовсім нецікаво, заміжня вона чи ні, чи претендує хтось ще на її увагу. Мало буде хвилювати його навіть той факт, що її серце вже зайняте.

З разючою завзятістю він буде домагатися уваги коханої, буквально змітаючи всі перешкоди на шляху до того, щоб бути разом з нею.

Якщо Овен рано одружився, основою якого була юнацька закоханість, такі відносини можуть тягнутися десятиліттями. Ці чоловіки відповідально ставляться до близьких людей і ні за що не кинуть сім’ю, особливо якщо в ній ростуть діти.

У своєму бажанні зберегти спокій всіх учасників подій вони можуть ретельно приховувати від дружини інтрижку на стороні. А від коханої постараються тримати в секреті наявність сім’ї.

Оскільки з ранніх років Овен звикає забезпечувати себе самостійно і успішно справляється з побутовими проблемами, здогадатися про те, одружений він чи ні, досить важко.

Через такого трепетного ставлення до миру і спокою близьких представників цього знака часто вважають брехунами. Ситуація ускладнюється тим, що самі вони вкрай важко переживають факт обману і обтяжуються ситуацією, коли їм доводиться щось приховувати.

Овни знаходяться в активному пошуку жінки, яка стане справжньою подругою життя. Від тієї, яка повністю відповідає уявленням про ідеал, такі чоловіки ніколи не підуть. Знайшовши щастя поруч з коханою жінкою, Овен перестане дивитися в бік інших, як спокусливими б не були пропозиції.

Як і інші представники вогненних знаків Зодіаку, чоловіки-Овни воліють самостійно приймати рішення і в певній мірі зберігати незалежність. Тому мудра жінка, бажаючи дістати в чоловіки цієї людини, зробить так, щоб він захопився їй і думав, що сам знайшов свій скарб. У цьому допоможе знання 5 секретів спокушання Овна.

Овни – тонкі цінителі краси. Вони завжди намагаються виглядати бездоганно, в курсі останніх трендів моди і не проти пофрантити. Такий чоловік оцінить привабливість жінки, зверне увагу на стильний наряд і грамотно підібрані аксесуари. Важливо, щоб стиль одягу був доречним і не занадто зухвалим, але образ повинен бути досить яскравим, «з родзинкою».

Крім ефектної зовнішності чоловік-Овен зверне увагу на красиву мову, приємний тембр голосу, переливчастий сміх.

Гідно він оцінить гарне почуття гумору, легкий характер, вміння підтримати розмову на будь-які теми. Якщо надасться можливість похвалитися своїми талантами, цим треба неодмінно скористатися і продемонструвати чоловікові своє вміння створювати красу – здібності до співу, танцям, готуванні завжди вражають Овнів.

Чоловік-Овен прагне бути порядною у всьому і того ж чекає від оточуючих його людей. Він відразу викреслить зі списку потенційних партнерок жінку, яка створює враження легкодоступної пустушки. Від розповідей про бурхливу молодість і попередніх чоловіків в присутності Овна слід утриматися. Він відмовиться знайомитися ближче з пліткаркою, любителькою їдких зауважень і інтриганкою.

Овна відштовхне зайвий інтерес до його минулого. Докладні розпитування про роки юності і досвіді минулого вкрай недоречні, тому що розповідати правду він не захоче, а брехати не любить.

Як тем для бесіди підходять будь-які поточні події в політиці, суспільстві, економіці, мистецтві. Чим ширший діапазон інтересів вдасться охопити – тим більше шансів здивувати Овна ерудованістю і гострим розумом. Йому потрібна не тільки красива і пристрасна партнерка, а й інтелектуалка, з якої можна поговорити про все на світі.

Читайте також:   Водолій і риби: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

У спілкуванні з Овном жінка не повинна проявляти ініціативу першої. Чим більше нав’язливим буде увага з боку спокусниці, тим більше відторгнення вона буде викликати. Діяти слід більш тонко: або створюючи умови для нібито випадкових зустрічей, або спонукаючи Овна самому проявити активність.

Форсувати події не можна. Тому, щоб сподобатися чоловікові-Овна, потрібно проявити терпіння і такт. Важливо дочекатися, коли він проявить інтерес. Порушувати це правило – значить зазіхати на право чоловіки бути лідером. Такого ставлення Овен не пробачить.

Образ неприступної гордої красуні, яка привертає увагу чоловіків, але не поспішає відповідати на знаки уваги, – оптимальний для того, щоб звернути на себе увагу Овна.

Поруч зі своєю обраницею Овен хоче відчувати себе справжнім чоловіком. Тому його увагу приверне тільки справжня жінка. При ньому можна не соромитися бути слабкою і потребувати допомоги.

Важливою частиною жіночого образу повинна бути сексуальність, спокуслива недомовленість і тонкий натяк на готовність до ближчих стосунків.

Але ні в якому разі не можна проявляти вульгарність і згоду відправитися в ліжко з першим зустрічним.

Якщо жіночність в такому вигляді жінці не властива, її потрібно буде вирощувати в собі. Неприродне поведінку, штучність манер можуть відштовхнути Овна.

У суспільстві коханої чоловік повинен відчути себе обраним, єдиним. Ніякої награність, тільки щиру повагу і стримана прихильність, за якими повинні почуватися безмежна ніжність і обпалює пристрасть до свого обранця.

Чоловіки-Овни цінують наявність спільних інтересів, подібних поглядів на події, єдиних принципів і переконань зі своєю обраницею. Тому часто їх супутницями стають колеги по роботі, представниці суміжних професійних сфер. Якщо немає перетинів за видом діяльності, слід надати чоловікові можливість переконатися в єдності поглядів на принципово важливі життєві цінності.

Доброю основою для взаємного інтересу може стати будь-яка спільна діяльність – похід, участь у волонтерському русі, постійні зустрічі в транспорті або на вулиці.

Чоловік-Овен – якраз та людина, яка не посоромиться підійти до дівчини і запропонувати знайомство. Особливо якщо помітить, що вона з цікавістю дивиться на нього, виглядає доглянутою і привабливою, але поки неприступною і далекою.

Кожній жінці дано шанс приручити чоловіка-Овна, використовуючи секретну зброю, властиве власницям окремих знаків Зодіаку.

 • Риби. Чоловік-Овен оцінить жертовність, альтруїстичними жінки, її готовність завжди прийти на допомогу. У такому союзі чоловіка завжди залишиться на других ролях, залишаючись вірною супутницею в тіні чоловіка.
 • Овен. Жінці важливо навчитися поступатися і миритися, оскільки чоловік-Овен цього робити не вміє. У цьому союзі дружина може стати справжнім миротворцем, що згладжує конфлікти і в родині, і поза нею.
 • Телець. Намагатися умовити Овна зменшити темп марно, тому доведеться самій навчитися жити в більш насиченому ритмі життя.
 • Близнюки. За спільними розвагами і поїздками важливо не забути, що у кожного є ще й зобов’язання.
 • Лев. Царствена Левиця підкорює Овна пристрасністю і винахідливістю в ліжку.
 • Рак. Хоробрість і готовність цих жінок до певних жертв заради великої мети в поєднанні з чуттєвістю і еротичністю повністю обеззброюють Овна.
 • Діва. Уважною до дрібниць жінці важливо звернути увагу на таланти Овна, особливо якщо до зустрічі з нею він не підозрював про їх наявність.
 • Ваги. Ця амазонка привертає здатність зберігати приголомшливу жіночність навіть в водолазному костюмі.
 • Скорпіон. Відданість, щирість і чесність, грунтовний і серйозний підхід до всього – то, що захоплює Овнів в цих жінках найбільше.
 • Стрілець. Ці дівчата не бояться надати партнеру повну свободу, якої чоловіки-Овни можуть розпорядитися найкращим чином.
 • Козеріг. Наявність твердих життєвих принципів стане безперечною перевагою, особливо якщо вони близькі чоловікові.
 • Водолій. Якщо народилася під цим знаком жінка зуміє контролювати ситуацію так, щоб чоловік не здогадувався про існування будь-якого контролю з її боку, відносини будуть довгими і міцними.

Загальні для всіх чоловіків-Овнів риси, що повідомляються їм зодіакальним сузір’ям, набувають особливі відтінки в залежності від того, в який рік за східним гороскопом він народився:

 • Свиня (Кабан) – йому необхідно повністю довірити розвиток подій і подбати про насичені емоціями відносинах.
 • Собака – людина з неймовірно розвиненою інтуїцією. Він легко може вгадувати бажання партнерки, але не пробачить лицемірства і обману.
 • Півень – неймовірно темпераментний і авторитарний. Оцінить того, хто щиро визнає його авторитет і розділить ексцентричні ідеї.
 • Мавпа – цього чарівного красеня ні в якому разі не можна ревнувати. У його супутниці має бути дуже гарне почуття гумору.
 • Вівця (Коза) – домашній деспот, думка якого не повинно обговорюватися. В цьому і немає необхідності, тому що мудрий і проникливий чоловік не кидає слів на вітер.
 • Кінь – піде на все, щоб заслужити прихильність обраниці, а добившись свого, докладе всіх зусиль, щоб будинок був повною чашею. Натомість вимагатиме подяки і покірності.
 • Змія – рідкісне поєднання, коли людина, що народилася під вогненним знаком Зодіаку, не потребує постійної бурі пристрастей. Він оцінить тепло домашнього вогнища і стабільність у відносинах.
 • Дракон – цього блискучого представника сильної статі повинна супроводжувати яскрава красуня, яка підкреслить, а не затьмарить його гідності.
 • Кот (Кролик) – любить доглядати, дарувати подарунки. Супутниця повинна вміти підтримувати обстановку легкого флірту навіть після довгих років шлюбу.
 • Тигр – це любитель широких жестів потребує супутниці, яка дозволить йому задовольняти всі її забаганки.
 • Бик – такий чоловік із задоволенням стане опорою для тендітної жіночною особи, яка потребує сильного чоловічому плечі.

Авторитарні, пристрасні, енергійні чоловіки-Овни можуть стати вірними і надійними супутниками життя. При цьому важливо, щоб вони були впевнені в тому, що свій вибір подруги зробили повністю самостійно. Зацікавити і переконати їх в цьому зможуть розумні, привабливі і жіночні особи.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/zodiac/behavior-of-men/kak-ponravitsya-muzhchine-ovnu.html

Чоловік-Овен: які жінки йому подобаються, характеристика знака

Вплив Сонця і Марса дає Овна-чоловікові життєві сили, можливість прагнути до змін. Представники цього знака ніколи не дадуть собі занудьгувати або засумувати.

З нашої статті ви дізнаєтеся детальну характеристику чоловіки-Овна, які жінки йому подобаються, що він цінує найбільше в дівчині – зовнішність чи характер!

Основні риси характеру

Овни – чуттєві натури , які не дуже люблять довго роздумувати. Вони досить великодушні, товариські, відкриті. Люблять робити приємне оточуючим і близьким, дарувати подарунки.

Але є і зворотна сторона медалі. Представники знаку дуже люблять владу. Часто віддають накази, не помічаючи образу оточуючих.

Хлопці-Овни оригінальні, мужні, напористі, невтомні і цікаві. Часто остання якість може призводити до нестриманості, нескромність.

Ці чоловіки – справжні завойовники , які готові йти заради своєї мети на все. Доброзичливість може змінитися на грубість, шаленство, лють. Якщо хто-небудь стає на шляху цієї людини, він знаходить будь-які способи, щоб його позбутися.

Не терпить представник цього знака, коли з ним сперечаються. На думку астрологів, це марне заняття.

Овни вразливі. Мають силу волі. Такого парубка важко не помітити серед натовпу. На нього можна покластися. Він не кине в біді, підтримає у важку хвилину, дасть слушну пораду.

Не вірить в долю. Вважає, що сам має право розпоряджатися своїм життям. У такої людини що на умі, те й на язиці. Не вміє брехати, відносить це якість до недоліків.

Далеко не кожен здатний порозумітися з представником цього знаку. Тому дівчатам потрібно вміти стримувати себе , не бути занадто зарозумілою.

Що він цінує в жінках

Чоловіки-Овни в любові мають запалом і пристрастю. Чи готові до сексу і любові в ранньому віці. Через це більшості представників знаку доводиться проходити через конфлікти з батьками.

Мають тенденцію закохуватися з першого погляду. Тоді вже жодна дівчина не зможе встояти перед його чарівністю і пристрастю. Найчастіше привертає таких чоловіків заборонений плід . Чи готові зробити все, щоб зірвати його.

Овен досить великодушний. Якщо дівчина приймає рішення розлучитися з ним, швидко заспокоюється і примиряється з цим. А потім знову вирушає на пошуки супутниці життя.

Цей чоловік – «зворушливий коханець» , примхи якого повинні задовольнятися. Віддає перевагу короткочасні стосунки.

Овен любить демонструвати свої почуття. Закоханий чоловік може здатися дещо наївним. Але представник знака завжди знає, чого хоче. Якщо йому сподобалася якась дівчина, то він зробить все, щоб добитися її розташування.

Щоб підкорити серце Овна, в дівчині повинна бути родзинка , загадковість, непередбачуваність.

Сексуальність і зовнішність також важливі для молодої людини. Такому хлопцю підійде жінка з ідеальними фізичними параметрами.

Овен бажає бачити поруч із собою дівчину, що володіє високим інтелектом, широкими поглядами на життя. Вона повинна завжди підтримувати його в скрутну хвилину, нагадувати про його позитивні якості.

Добре, якщо обраниця буде регулярно говорити про його значущості. Важливо, щоб дівчина розділяла інтереси свого коханого.

Якщо чоловік дав зрозуміти, що вона нецікава, то краще з цим погодитися і піти. Ніякими способами повернути прихильність представника цього знака неможливо. Розраховувати в даному випадку можна тільки на дружні відносини.

Овна до вподоби жінки, які постійно розхвалюють його. Робити це потрібно як наодинці, так і в компанії друзів і родичів. Він завжди повинен відчувати себе на висоті.

Важливо не перестаратися з лестощами , оскільки Овни зарозумілі. Якщо дівчина не готова терпіти егоїстичність, прямолінійність, імпульсивність, то представник цього знака – не той чоловік, який зробить її щасливою.

Овна не до вподоби легкодоступность. Таку особу цей чоловік вже точно не вибере для серйозних стосунків, та й надто легка здобич його ніколи не зацікавить.

Молоді люди, народжені під цим знаком, люблять, коли жінка сама проявляє знаки уваги, часто говорить про почуття, робить приємні подарунки.

Не варто обходити увагою і вміння дівчини готувати, утримувати чистоту і затишок в домі. Не менш важливий і в стосунках з Овном секс. Його обраниця повинна бути розкутою , пристрасної в ліжку.

Як привернути його увагу

Щоб привернути увагу представника цього знака, потрібно дотримуватися кількох корисних рекомендацій, які дають астрологи.

 • Слідкуйте за висловлюваннями. Чоловіки-Близнюки – дуже добропорядні особистості, поряд з собою бажають бачити не менш гідних девушек.Поетому ні в якому разі не сваріться, що не вигукуйте, не перебивайте. Інакше своєю поведінкою ви можете відлякати вподобаного чоловіка.
 • Чи не нав’язуйте себе. Цим чоловікам, як нікому, необхідно особистий простір. Якщо він не кличе вас на вечірку, то це не означає, що інтерес загублений або йому стало скучно.Парню просто захотілося поспілкуватися зі своїми друзями – не більше того. Не потрібно при кожному зручному випадку надзвонювати коханому. Ви ризикуєте відлякати його своєю нав’язливістю.
 • Доглядайте за собою. Овен – це знак, для якого зовнішність обраниці стоїть на першому місці. Тому не забувайте стежити за собою, красиво одеваться.Обтягівающее плаття, коротка спідниця і декольте завжди діяли безвідмовно на представників цього знака. Тільки не переборщіть. Загалом має бути в міру.
 • Будьте неприступною. Пиха жінки – це та якість, яка привертає Овнів. Не показуйте вже на першому побаченні, що ви готові до сексу. Така жінка навряд чи надовго затримається в життя представника цього знака.Докажіте, що він – справжній чоловік. Цьому хлопцеві дуже важливо відчувати себе мужнім поруч зі своєю обраницею.
 • Будьте слабкою. Навіть якщо ви незалежна, постарайтеся іноді імітувати жіночу слабкість. Дайте своєму коханому відчути, що він найсильніший і потрібний.
 • Стати жіночною, ніжною. Овен дуже любить, коли улюблена жінка піклується про нього, оточує м’якістю, ласкою, щирістю. Брутальність і різкість, надмірний контроль і опіка поставлять хрест на відносинах.
 • Ніколи не відмовляйте коханому , якщо він захотів близькості. Овен – любитель частого, гарячого, пристрасного, динамічного сексу. Інтимна близькість важлива не тільки для того, щоб отримувати справжнє задоволення, а й проявляти мужність, спроможність.

Читайте також:   Лев і близнюки: сумісність знаків, мінуси і плюси союзу

Будьте терплячі і обережні в своїх вчинках, не обманюйте улюбленого різкими словами. Станьте для свого обранця подругою, мамою і турботливою дружиною. За це чоловік-Овен буде обожнювати вас.

Джерело: https://beautyladi.ru/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchine-ovnu/

Які жінки подобаються чоловікам – Овнам і чому ви повинні стати особливою

Чоловіки-Овни по своїй натурі дуже палкі і пристрасні. Напевно, тому багато представниць прекрасної статі не можуть зрозуміти, які ж жінки їм подобаються і як їх завоювати.

Ми поділимося з вами корисними порадами, які відкриють вам завісу таємниці над питаннями «як звернути на себе увагу Овна», «як не відлякувати його на початку відносин» і «як побудувати з ним тривалі і гармонійні відносини».

Але перш ніж приступати до практичних рекомендацій, потрібно для початку краще познайомитися з сильними і слабкими сторонами характеру чоловіків-Овнів.

Незважаючи на свою пристрасність і емоційність, Овни не завжди можуть продемонструвати свої почуття. Дорослішають вони досить пізно і відрізняються часом надмірною наївністю.

У той же час такий чоловік чітко знає, чого він хоче, яка дівчина йому подобається, і впевнено рухається в напрямку до своєї мети, не звертаючи уваги на закиди і критику. Незважаючи на свою дратівливість і впертість, Овни наділені сміливістю і не ховаються від проблем.

Більшість цих проблем вони, звичайно, самі і створюють через свого непростого характеру.

Народжені під цим знаком чоловіки нерідко є енергійними і творчими особистостями, тому все життя можуть провести в пошуку чогось кращого і більш важливого.

Часом вони можуть так сильно зануритися в себе, що від жінки потрібно чимало терпіння, щоб привернути до себе увагу обранця. Знаючи всі основні риси характеру Овна, подобатися йому вам буде набагато простіше.

А тепер перейдемо до більш конкретних рекомендацій.

9 практичних порад по завоюванню Овна

Якщо ви налаштовані рішуче проти чоловіка-Овна, то наші рекомендації будуть для вас дуже корисні.

Ми розповімо, які дами йому подобаються, що він цінує в стосунках і що не сприймає в своїй другій половинці.

Незважаючи на гадану простоту, поради досить складні, тому що вимагають від вас десь змінити себе, в чомусь себе обмежити, але ж для істинної любові такі жертви не страшні.

Слідкуйте за своєю мовою

Представники цього знака воліють ідеальних в плані моральної самоорганізації жінок. Овни і самі відрізняються надмірною порядністю, тому поруч з собою бажають бачити не менш гідних жінок. Грубі висловлювання, лайки, а тим більше ненормативна лексика повинні залишитися для вас у минулому – чоловікам це не подобається.

В іншому випадку ви віджахнете чоловіка своєю манерою спілкування. Якщо ви звикли лихословити і не збираєтеся позбавлятися від цієї шкідливої ​​звички, то, швидше за все, довгі стосунки з представником даного знака вам навряд чи вдасться побудувати. Якщо ж ви налаштовані дуже рішуче, то негайно позбудьтеся від своїх шкідливих замашок.

Овнам, як істинним лицарям, важливий сам процес завоювання дами серця. Такі чоловіки не звикли приховувати свої почуття і активно їх виявляють, однак не поспішайте кидатися у вир їх любові з головою. Спробуйте трохи подражнити його, щоб підігріти почуття і підвищити інтерес до своєї персони.

Можете, наприклад, не дзвонити йому першої, час від часу ненадовго пропадати, але нечасто. Овна приваблюють неприступні і гордовиті жінки – переслідуючи свого обранця і нав’язуючи йому свою увагу, ви лише відштовхне його. Але не переборщіть з неприступністю, інакше чоловік піде в відступ.

Не забувайте стежити за собою

Чоловікам цього знака зодіаку подобаються, звичайно ж, красиві жінки, але при цьому їх розуміння краси не завжди відповідає загальноприйнятим стандартам.

Одягатися стильно і красиво – це цінне мистецтво, яке допоможе вам спокусити Овна.

Обтягуючі джинси, вузька спідниця, кілька розстебнутих на блузці ґудзиків, глибоке, але не вульгарне декольте – всі ці прийоми практично безвідмовно діють на чоловіків, і баранів зокрема.

Є й одне «АЛЕ» – не переборщіть з відвертими образами, інакше з сексуальною панянки ви швидко перейдете в категорію «вульгарна дівиця», а такі дівчата Овнів не приваблюють, а навіть навпаки – відштовхують.

Підбираючи гардероб, пам’ятайте, що Овни за своєю природою є завойовниками, тому їм подобається все недоступне.

Ваш образ повинен вабити, зацікавлювати, а не говорити прямо про те, що ви самі з легкістю здастеся в його полон.

Не проявляйте ініціативу

Жінки, які подобаються Овнам, повинні бути трохи неприступними не тільки в плані зовнішнього вигляду, але і в поведінці. Ви можете пофліртувати з чоловіком, натякнути на готовність до ближчих стосунків, а після приміряти маску гордої неприступною особи. Такою поведінкою ви неодмінно заінтрігуете його. Не приймайте за Овна рішення – дайте йому можливість самому проявити ініціативу.

Під час бесіди уважно слухайте свого коханого, показуйте свою залученість в те, що він говорить. Не забувайте кожного разу хвалити його за правильно прийняте рішення і проявлену наполегливість.

Тільки всі ваші компліменти повинні бути щирими і по справі, адже лестощі Овнам не до душі. Він обов’язково відчує вашу нещирість і образиться.

Не обов’язково вимовляти довгі промови, щоб висловити своє захоплення чоловіком – іноді достатньо всього одного щирого погляду.

Дозвольте йому відчувати себе справжнім чоловіком

Щоб побудувати тривалі відносини з представником цього знаку зодіаку, вам необхідно засвоїти той факт, що йому дуже важливо відчувати себе поряд з жінкою справжнім чоловіком. Це не означає, що ви повинні стати повністю пасивної на догоду своєму обранцеві, немає – просто намагайтеся іноді грати роль слабкої жінки, навіть якщо в житті ви впевнена і незалежна.

Чоловікові подобається піклуватися про свою кохану, відчувати себе потрібним і сильним. Нехай він сам повісить картину або полицю, навіть якщо вийде не зовсім рівно, не відмовляйтеся від його допомоги, коли він пропонує, хваліть його, коли він намагається бути для вас галантним і ввічливим. Можливо, для вас це й дрібниці, а йому буде дуже приємно, що його старання оцінили.

Будьте ніжною та жіночною

Чоловікам цього знака зодіаку важливо відчувати себе потрібним і улюбленим, важливо, щоб про них дбали.

Тому в своїй обраниці вони дуже цінують жіночність з властивою їй м’якістю, ніжністю, щирістю і турботою. Різкі і брутальні дівчата їх не приваблюють.

Але у всьому слід знати міру – надмірна настирлива опіка і обмеження свободи коханого поставлять хрест на тривалих відносинах.

Не відмовляйте коханому в близькості

Овен віддає перевагу наповнений пристрастю, гарячий, динамічний і частий секс.

Секс для нього дійсно дуже важливий не тільки для отримання фізичного задоволення, але і як один з головних способів довести свою мужність, чоловіче начало, спроможність як сексуального партнера.

Не дивно, що представники даного знаку віддають перевагу саме цей спосіб для доказу своєї мужності, адже він не тільки найлегший, але і найприємніший для обох партнерів.

Через те, що Овни часто віддають перевагу швидкому (динамічний) секс, жінки просто не встигають відчути за короткий час повну гаму відчуттів. Щоб досягти оргазму, доводиться цілеспрямовано знижувати темп, продовжувати прелюдію. Головна запорука міцних гармонійних відносин – бажання пристосовуватися до особливостей один одного, в тому числі і в сексі.

Ідіть на будь-які хитрощі, щоб згладити ці моменти, тільки ні в якому разі не кажіть і не натякайте партнеру, що ви чимось незадоволені в ліжку. Чи не дорікайте його в чоловічій неспроможності, тим більше в грубій формі.

Сумнів дівчата в його сексуальних здібностях переживається Овном вкрай болісно. Гірше нетривалого сексу може бути тільки повна його відсутність, тому не поспішайте засмучуватися – вихід є з будь-якої, навіть з такої інтимної ситуації.

Дозвольте своєму чоловікові відчувати себе героєм-коханцем, і він обов’язково виправдає ваші очікування.

Будьте терплячі

Зазвичай жінки мають славу примхливих осіб, але буває, що і чоловіки люблять трохи покапризничать, особливо якщо мова йде про Овнах. Представники цього знака зодіаку відрізняються впертістю (часом надмірним), дратівливістю і навіть схильністю до капризів (хоч і нечастим).

Відповідно, дама серця Овна повинна бути терплячою, більш спокійною, здатною йти на компроміси і бути не дуже примхливою.

В іншому випадку відносини перетворяться в дитячий сад – партнери розійдуться по різних кутах, не бажаючи боротися зі своєю впертістю, кожен буде відстоювати свою точку зору, замість того щоб почути один одного. Зрозуміло, у таких відносин немає світлого майбутнього.

Будьте обережні зі своїми словами і вчинками

Ця порада особливо стане в нагоді вам на той випадок, коли чоловік буде вже підкорений, оскільки допоможе зберегти відносини. Коли медовий місяць закінчиться, загострення пристрастей стихне, Овен стане більш чутливим до вчинків і словами своєї обраниці. Пам’ятайте про це і ведіть себе обережніше, адже в іншому випадку ризикуєте втратити свого коханого.

Чоловікам це знака зодіаку подобається в стосунках легкість, динамічність, пристрасть, новизна, почуття гумору (здорове), ніжність, наявність спільних захоплень. Якщо ви привнесе це у ваші стосунки, то ваш коханий буде вас обожнювати.

І зробити це повинні саме ви, адже відповідальність за розвиток сімейних і любовних відносин лягає в більшій мірі на плечі жінки – саме вона є берегинею сімейного вогнища.

Зрозуміло, це не знімає повністю всю відповідальність за утримання відносин з чоловіки, але необхідно пам’ятати, що не від нього одного все залежить.

http://www.youtube.com/watch?v=hIMuPH5jHuc

Знаючи, які дівчата подобаються представникам цього знаку зодіаку, вам буде нескладно завоювати серце свого коханого. Цінуйте його, любите разом з усіма недоліками і перевагами, йдіть іноді на поступки, і всі ваші старання повернуться вам у примноження кількості – цей чоловік оточить вас такою турботою, ніжністю та увагою, про який ви навіть і не мріяли.

Джерело: https://JLady.ru/astrologiya/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam-ovnam.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *