Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Зміст приховати

Статевий потяг (сексуальне, лібідо) – набір фізичних бажань і психологічних переживань, спрямованих на отримання задоволення від близькості. В основі лежать біологічні інстинкти відтворення потомства. У класичному варіанті мова йде про тяжінні між чоловіком і жінкою, але не виключається факт потягу між одностатевими партнерами (наприклад, потяг до чоловіка-колеги).

У представників сильної статі сексуальні сигнали завжди яскравіше і зрозуміліше, ніж у жінок

Рівень лібідо залежить від багатьох факторів:

 • генетичного набору хромосом;
 • роботи залоз внутрішньої секреції;
 • функціонування головного мозку;
 • віку і стану здоров’я;
 • індивідуальних рис особистості;
 • психосоціального досвіду і виховання.

Статевий потяг – поняття суто індивідуальне. У кого-то воно слабо розвинене і виникає ситуативно, а хтось відчуває непереборне бажання близькості цілодобово. Відхилення в сторону не обов’язково є патологією. Прийнято вважати, що у чоловіків лібідо знаходиться на більш високому рівні в порівнянні з жінками. Насправді, провідну роль відіграє особистість, а не пів.

На гормон статевого потягу, а точніше на його вироблення, впливає кілька чинників. До них відноситься: кастрація, тобто оперативне втручання, терапія засобами синтетичного походження, стресові ситуації, сильна втома.

Статевий потяг у чоловіків, так само як і у представниць прекрасної статі, піддається впливу психологічних факторів.

Так, фіаско в момент інтимної близькості може надовго блокувати бажання повторити спробу знову. У молодому віці хлопці найбільш схильні до критики з боку дівчат.

Некоректне висловлювання щодо розміру статевого гідності або подібне зауваження здатне зародити в людині глибокий комплекс.

На боротьбу з цією проблемою може піти багато часу, але вирішити її вдається не всім. Чоловіки, на відміну від жінок, більш потайливі і, як правило, вкрай рідко звертаються за допомогою до кваліфікованих фахівців. Проте іноді проблему не можна вирішити самостійно. У таких випадках консультація у лікаря-сексопатолога є необхідністю.

Підвищений статевий потяг у чоловіків пов’язано, як правило, з якимись душевними розладами або психологічними травмами (наприклад, невдалий перший статевий контакт). Також це може бути наслідком почуття внутрішньої незадоволеності від нереалізованості свого потенціалу.

Людина намагається довести свою спроможність за рахунок статевої сфери життя. Складність в тому, що чоловік постійно перебуває в пошуку партнерки, а повне задоволення може наступити лише після 3-4 актів (це відбувається через надмірно високу концентрацію статевих гормонів в крові).

нюанси поведеніяi

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Розширені зіниці, відверта посмішка, блукання руками по одязі – типові підсвідомі знаки симпатії, які можна спостерігати у будь-якого хлопця, побачивши симпатичної йому дівчини. Якщо копнути трохи глибше, ці підсвідомі дії є прихованим криком про те, що ось саме цього

самцеві підходить сидить навпроти самочка для спарювання. Це якщо грубо.

Насправді до підсвідомої реакції додається хімія організму і створює справжню картину, яка називається закоханістю.

 • Цитата дня
 • Жінка – наймогутніша в світі істота, і від неї залежить направляти чоловіка туди, куди його хоче повести Господь Бог.
 • Генрік Ібсен
 1. Цитата дня
 2. Чоловікові потрібна жінка, яку можна було б включати і вимикати, як лампочку.
 3. Ян Флемінг
 • Цитата дня
 • Ніколи не роби в ліжку того, чого не можеш вимовити.
 • Мітч Маррі

Жінка з дівчиною: любов і секс. ставлення чоловіків

Є прості дії, які точно видадуть чоловічі бажання. Тільки не варто плутати бажання із закоханістю – таке оману часто збиває жінок і дівчат з пантелику.

Статевий потяг у чоловіків значно відрізняється від жіночого. Сексуальні потреби сильної статі залежать від психологічних факторів, але в більшій мірі вони визначаються фізіологією.

Щоб не уславитися в суспільстві вульгарними і непристойними, люди прагнуть завуалювати ознаки сексуального інтересу

Щоб виділити особливості чоловічого лібідо, візьмемо за основу стандартний варіант потягу до жінки:

 • гормон тестостерон є в організмі обох статей, але в чоловічому його у багато разів більше – сексуальна активність вище;
 • у віці до 20 років потреба в інтимній близькості у хлопців висока, а після 30 вона падає, тоді як 20-річна дівчина орієнтована на платонічні почуття (закоханість), а ближче до 30 років знаходиться на максимальному піку статевого потягу;
 • фізичний потяг виникає у чоловіка ще до знайомства, виключно на підставі зовнішніх ознак, воно виступає поштовхом для продовження знайомства (у жінки все відбувається навпаки);
 • емоційний стан не значно впливає на сексуальне бажання чоловіка, більш того, за допомогою сексу він отримує психологічну розрядку, знімає стрес і напруження (жіноче лібідо значно знижується на тлі стресу);
 • чоловік схильний відчувати фізичний потяг до багатьох представниць прекрасної статі одночасно, і тільки на рівні справжньою симпатії до людини включається адресний сексуальний потяг;
 • сексуальні бажання, потреби, переваги сильної статі багато в чому залежать від віку;

Прояви сексуального потягу у чоловіків можуть залежати і від емоційного ставлення до об’єкта пристрасті

 • хвороби сечостатевої системи (аденома простати, уретрит, простатит) часто стають причиною еректильної дисфункції і, як наслідок, значного зниження лібідо;
 • існує поняття чоловічого клімаксу – вікового зміни гормонального фону і обміну речовин в організмі, на його тлі статевий потяг зменшується або повністю зникає.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Виділені особливості лібідо чоловіків є середньостатистичним показником, і не можуть застосовуватися до всіх представників сильної статі.

Що таке потяг хлопця до дівчини? Це не умоглядні поняття, а цілком конкретний набір ознак, що свідчить про інтерес до вподобаного об’єкта. Виражається в характерних, переважно невербальних, сигналах для потенційного сексуального партнера.

Сексуальний інстинкт – один з найголовніших в людській природі

Ознаки сексуального потягу чоловіки складно не помітити:

 • поза стає більш гордою – випрямляється постава, втягується живіт, піднімаються плечі, розпрямляється груди (чоловік надає собі зовнішньої значущості «самця»);
 • повертається в бік жінки і пильно дивиться;
 • упорядковує одяг – поправляє краватку, струшує пилинки з піджака, смикає манжети сорочки;
 • поправляє зачіску, як би пригладжуючи волосся;
 • намагається наблизитися, скорочуючи дистанцію;
 • говорить голосно, щоб жінка почула дотепний жарт, розумну думку;
 • змінює позу на більш розслаблену або тверду (з упором на ноги);
 • намагається налагодити зоровий контакт з об’єктом жадання;
 • в кінці в хід йде важка артилерія з відверто сексуальним підтекстом – копіювання жестів, міміки, рухів, дотики до обраниці або довколишньому предмету, зняття краватки, розстібання ворота сорочки, гра з годинником.

Комплекс сексуальних сигналів умовний, кожен чоловік приваблює жінку по-своєму. Але якщо придивитися до поведінки сильної статі, то можна помітити більшість перерахованих ознак.

Як правило, чоловіки відчувають фізичний потяг до багатьох жінкам

Більшість представників сильної половини людства ставляться позитивно до любові і інтимної близькості двох жінок. Це пов’язано з еротичними фантазіями, де дівчата беруть участь в сексуальних іграх, а чоловік є безпосереднім спостерігачем, а іноді і учасником сполучення.

Деякі вважають, що особи з подібними сексуальними уподобаннями – відмінні друзі, компаньйони для чоловіків. Однак на ділі все може бути по-іншому: крім нетрадиційність орієнтації, жінки можуть бути затятими фанатами фемінізму і, як наслідок, ненависниками осіб чоловічої статі.

Любов красивих жінок один до одного може сприйматися негативно. Серед чоловіків, які не беруть будь-який прояв гомосексуалізму, в тому числі і жіночого, прийнято вважати, що людина повинна слідувати своєму первісним призначенням – створення сім’ї і продовження роду, а будь-яка невідповідність природним установкам і інстинктам є проявом психічних відхилень.

Ознаки явної симпатії чоловіки: навчися їх помічати!

Справжні ознаки симпатії чоловіки, як правило, приховують протягом довгого часу. І Кошечка.ру «з ходу» хоче застерегти тебе від тих, хто намагається, розкривши хвіст павича, співати тобі про те, яка ти чудова, як він хоче одружитися з тобою. Хоча ви знайомі всього нічого.

Справжня симпатія зазвичай знаходиться глибше і в словах проявляється після тривалого знайомства. Хоча якщо ти вмієш читати ознаки, який він «транслює» тобі невербально, то побачиш все і без слів. Втім, про все по порядку.

Ти знаєш по собі, коли тобі хтось подобається, ти поправляєш локони і прикраси, кокетує, одним словом.

Хлопець теж хоче подобатися, це закладено самою природою! Якщо у тварин багато самців спеціально створені більш яскравими, то у людей все не так. Але він буде:

 • поправляти або наїжачує своє волосся,
 • зупиняти футболку, сорочку, светр, піджак,
 • пригладжувати штани руками.

Так, це прояви якоїсь нервозності. Але ж хочеться подобатися тобі, а тому досить неспокійний.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Є ознаки, які вказують не на його невпевненість в собі, а на те, що людина вже неодноразово представляв (або навіть представляє в момент розмови з тобою) твоя поведінка в ліжку. Тоді чоловік буде:

 • смикати гудзики на своєму одязі,
 • знімати піджак в процесі розмови,
 • класти руки на свої стегна і поправляти ремінець.

Ознаки явної сексуальної симпатії чоловіка до жінки читаються в поглядах.

При першій зустрічі чоловік, звичайно, буде оглядати тебе в прямому сенсі з ніг і до голови. Обов’язково його погляди зупиняться на рівні грудей, стегон, якщо форми викликали у нього приємні відчуття. Якщо ти йому сподобалася зовні, то зорових контактів буде все більше, погляди виявляться пильніше.

Ознаки симпатії хлопця видасть навіть його міміка!

Пиши, що не пиши ці ознаки, жінки все одно їх безпомилково визначають. Але … будемо послідовні і опишемо, як виявляється чоловіче потяг:

 • чоловік під час потягу змінюється зовнішньо його плечі розгортаються, прибирається живіт, голова піднімається, погляд стає впевнений і гордий, вся поза, ніби каже «я тут головний самець, на інших можна навіть не дивитися!». Нічого дивного, така поза і поведінку передалися сильній статі ще з доісторичних часів. Та й в природі це часто можна спостерігати у самців;
 • молода людина хоче добре виглядати зовнішньо- постійно струшує невидимі порошинки, пригладжує зачіску, поправляє сорочку, смикає комір;
 • навіть проти своєї волі постійно дивиться на предмет свого жадання, жінка неодноразово буде ловити на собі його погляд. Чоловік буде нервувати, соромитися, соромитися цього, але нічого з собою не зможе вдіяти;
 • намагається бути поруч, скорочує відстань між бажаною жінкою і собою. Він може не відразу підійти і залишитися. Цілком ймовірно, що він буде ходити туди і назад, але йому неодмінно потрібно бути поруч з тією, до якої його тягне;
 • чоловік намагається привернути до себе увагу. Це може бути гучний голос, він може розповісти анекдот, зіграти на гітарі, заспівати – йому обов’язково треба позначити себе;
 • копіювання дій коханої жінки. При цьому, чоловік навіть сам не помічає, що повторює жести своєї панянки. Жінка поправила волосся, і чоловік зробив те ж саме, жінка відставила чашку з кавою, і чоловік прибрав свою каву. Ви це помітили? Будьте впевнені, ваш співрозмовник до вас небайдужий.
 • голос молодої людини в такі хвилини стає низьким, глухим, з хрипотою. І якщо такий голос супроводжується важким поглядом, чи варто про щось говорити?

Читайте також:   Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Не тільки сильна стать відчуває потяг до жінок. Останнім також властиво відчувати сексуальне бажання. Але у хлопців, є

деякі відмінності:

 • Тестостерон присутній в тілах всіх людей. Але його концентрація в чоловічому організмі набагато перевершує жіночу. Простіше кажучи, у чоловічої половини населення спостерігається більш висока сексуальність.
 • Пікова потреба в сексі спостерігається у юнаків до 25 років. Після третього десятка, дана потреба знижується. У дівчат же вона до цього віку максимально посилюється.
 • Потяг на фізичному рівні проявляється у хлопців ще до знайомства. Їм досить оцінити зовнішність дівчини, щоб вирішити познайомитися ближче.
 • Психоемоційний настрій не дуже впливає на сексуальне бажання чоловіка. Постільні гри виконують роль своєрідної розрядки, мінімізують стресовий стан і перенапруження.
 • Хлопці можуть бажати відразу багатьох красунь. Але справжнє бажання активується одночасно з почуттями до людини.

Якщо представниця прекрасної половини населення вміє сприймати невербальні посили, вона може вибудувати подальше знайомство максимально зручним для себе чином.

Кому вони нужни2

Повноцінне залицяння займає багато часу і ресурсів. А в тих умовах, в яких жили наші примітивні предки (виживає найсильніший) докладні енерговитрати могли виявитися смертельно небезпечним вкладенням. Перестарався зі знаками уваги – не вистачило сил втекти від дикого мамонта або тигра.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Не зміг переконати симпатичну дівчину в своїх якостях – залишився без можливості продовження роду. Тому організм використовує невербальні посили, щоб позначити сексуальний потяг підлог один до одного. Еволюція, не більше.

Причина №1. За Фрейдом

Знаменитий психолог стверджував, що кожна людина несвідомо вибирає в супутники життя того, хто нагадує йому мати (якщо ви – чоловік) або батька (якщо ви – жінка). Чому?

Зигмунд Фрейд вважав, що кожен з нас в ранньому дитинстві переживає першу любов – любов до свого батька. І саме це почуття назавжди накладає певний відбиток на подальші взаємини з протилежною статтю.

 

У майбутньому він завжди буде виділяти серед безлічі людей тих, хто схожий на першу дитячу любов. Тобто, якщо ви зустрінете людину, що володіє характерними рисами батька, то несвідомо відчуєте до нього потяг.

 

 

Сексуальний потяг не гарантує секс4

У прихованих посилів більш широкий спектр функцій, ніж здається на перший погляд. Інакше це було б простим запрошенням до постільною ігор першу-ліпшу людину протилежної статі. Всі невербальні знаки можна розбити три підгрупи. Причому, перші дві категорії не можна сприймати, як запрошення створити пару. Вони потрібні щоб злегка позначить свої наміри,

і в разі взаємності, перейти до третьої підгрупи:

 • Сигнали першої категорії – демонструють симпатичною дамі, що хлопець її помітив. Молода людина втягнув живіт, дівчина поправила волосся і т.д. Завдання подібних знаків – затримати вніманіепротівоположного статі на собі. Часто за цим не стоїть жодних намірів.
 • Сигнали другої категорії – демонструють спробу виділити носія серед інших суперників. Завдання просте – показати своюпрівлекательность як можливого партнера.
 • Сигнали третьої категорії – демонструють явні наміри перейти від слів до справи. Це найбільш викликають знаки (попиткаобнять, тактильний контакт і т.д.).

Жінка з дівчиною: любов і секс. ставлення чоловіків

Ця причина багато в чому схожа з попередньою. Відмінність тільки в тому, що з теорії сексолога Джона Мані, ви завжди зберігайте в серці образ того, хто залишив у вашому житті значимий слід. І після цього вас завжди буде тягнути до певних людей.

Еталоном може стати:

 • Знайомий вам людина – перше кохання, викладач
 • Ваш кумир – музикант, актор
 • І навіть вигаданий образ – герой фільму або літературного твору

Джерело: https://koms24.ru/vlechenie-muzhchiny-zhenshchine-priznaki/

Хлопець відкрито говорить що хоче мене

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

чоловіча психологія

Дами часто не знають, що робити, якщо хлопець каже, що прямо зараз хоче мене. Чоловіки відчувають підвищений потяг до симпатичним дівчатам, тому можуть озвучувати свої бажання. Щоб зрозуміти, що прагнення до близькості відбувається при наявності почуттів, варто детально розібратися з чоловічою психологією.

Молоді люди рідко показують свої почуття, навіть якщо їм подобається жінка. Вони можуть проявляти бажання до сексу, замовчуючи про те, що насправді відчувають глибоку симпатію. Щоб зрозуміти, за яких обставин залицяльник каже пані про свої бажання, важливо спостерігати за його поведінкою.

Молода людина, що зазнає бажання по відношенню до дівчини, завжди буде намагатися проводити з нею більше часу, шукати зустрічі, кликати на побачення. Якщо ж після невеликого спілкування в соціальній мережі хлопець відкрито говорить: «Я хочу тебе», значить, він до вас відчуває виключно сексуальний потяг.

Коли є почуття або симпатія, чоловіки не говорять відкрито про свої бажання, вони домагаються дівчину, створюючи навколо своїх залицянь романтичну обстановку.

Це цікаво: Відносини з чоловіком після пологів: пояснюємо всі нюанси

Психологічна складова чоловічого бажання

Багато знаки уваги з боку хлопця є ознаками сексуального потягу. У цьому полягає суть чоловічої психології: тілесний і духовний інтерес – дві складові одного цілого. Крім того, не варто покладатися на візуальне спостереження. Потрібно уважно слухати партнера, адже кожен випадок суто індивідуальний. Поведінка конкретного чоловіки після близькості передбачити складно.

Якщо чоловік завжди каже, що хоче тільки тебе, але призначає побачення виключно тоді, коли йому потрібно, а після раптово зникає, то це вірна ознака досвідченого спокусника.

Такий хлопець, швидше за все, навіть не згадає ім’я супутниці після того, як доб’ється її. В інших випадках розвиток подій залежить від того, наскільки йому цікава жінка.

Найпростіший спосіб перевірити, хто знаходиться перед дамою, – відмовитися від інтиму на початку відносин, поставити тимчасові рамки.

Серйозно настроєний чоловік поставиться з належним розумінням до цієї умови. Якщо хлопець став роздратованим, образився або почав ображати, значить, крім сексу йому нічого не потрібно.

Що відчуває чоловік, коли хоче жінку

Коли чоловік хоче дівчину, він відчуває безліч позитивних емоцій, які підвищують йому настрій, змушують частіше спілкуватися з нею, домовлятися про зустрічі. Поведінка хлопця побачивши гарні дівчата також змінюється.

Чоловіки можуть легко приховувати свої почуття, не кажучи про закоханість. Але їм складно приховувати сексуальний потяг до панночки. Виховані хлопці ніколи не будуть говорити малознайомій дівчині, що вони хочуть опинитися з нею в ліжку, але приховати таке бажання теж нелегко. Його можна побачити по поведінці чоловіка.

Якщо молода людина відчуває до панночки сексуальний потяг, він починає змінюватися. Зміни відбуваються не тільки при спілкуванні через повідомлення, але і в житті.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Прояви сексуального потягу полягають в таких моментах:

 • сором при зустрічах;
 • пристрасний погляд;
 • бажання доторкнутися до тіла;
 • компліменти;
 • миле спілкування, залицяння.

Часом така поведінка властива і чоловікам, які просто хочуть жінку, не відчуваючи ніяких почуттів. Якщо ви не готові віддаватися хлопцеві, якого більше можете і не побачити, навчитеся розбиратися в його намірах. Якщо відношення не видає справжніх цілей, запитайте у нього безпосередньо.

Адекватний джентльмен визнається у своїх почуттях, покаже, що йому важлива не тільки сексуальний зв’язок, але і тривалі відносини.

2. Читаємо по губах: ознаки, що чоловік хоче сексу

Губи відносяться до найбільш чуттєвим зонам, вони привертають сексуально, спокушають і нагадують про оральні пестощі.

Губи відносяться до найбільш чуттєвим зонам, вони привертають сексуально, спокушають і нагадують про оральні пестощі. Якщо хлопець облизує губи у вашій присутності – він каже «я хочу тебе». Це один з головних ознак порушення.

Постійне торкання до губ означає приховане бажання. Якщо при розмові хлопець зосередив погляд на губах співрозмовниці і одночасно кається своїх губ – він точно її хоче. Така поведінка виникає несвідомо і практично не контролюється.

Відомий прийом флірту, коли партнер має намір створює зручну і природну ситуацію щоб доторкнутися до губ дівчини. Якщо він прибирає крихту, витирає краплю напою, він прагнути відчути обраницю «щільніше» і відверто запрошує на сексуальний контакт. Такий же сенс мають торкання до щоки, вухам, підборіддя і волоссю дами.

3. гіперсексуальність поведінку «я хочу тебе»

Нестримне бажання заволодіти дівчиною і домогтися сексу змушує чоловіків несвідомо демонструвати свої наміри навіть в звичайному житті.

Нестримне бажання заволодіти дівчиною і домогтися сексу змушує чоловіків несвідомо демонструвати свої наміри навіть в звичайному житті в компанії знайомих.

Хлопцями управляє лібідо, це ознаки тваринного бажання. Самець намагається затулити об’єкт своїх бажань від оточуючих, нібито нависаючи над обраницею, і дає зрозуміти, що хоче нею оволодіти.

Іншими словами натякає на своє збудження і пропонує – «давай займемося сексом».

Це цікаво: Хлопець рак який він

Як реагувати, якщо чоловік тебе хоче

Не кожна дівчина знає, як реагувати, якщо хлопець відверто говорить, що сильно хоче мене. На якому побаченні допустима інтимна близькість, вирішує жінка. Це рішення приймається за внутрішнім відчуттям і враження від поведінки потенційного партнера. Не варто слідувати чужих порад, адже кожна людина по-своєму оцінює ситуацію і приймає індивідуальне рішення.

Якщо жінка зважилася запитати поради в настільки інтимному справі, то їй варто запам’ятати нескладний алгоритм дій, якого потрібно дотримуватися:

 1. Отримати рада або повчання.
 2. Пропустити його через свою картину світу.
 3. Після цього бачення ситуації може змінитися.
 4. Оцінивши становище в новому світлі, потрібно прийняти власне рішення щодо подальшої поведінки з чоловіком.
 5. Застосувати його на практиці.

У разі відповідного почуття

Цей варіант найприємніший. Можна розслабитися і зануритися в прекрасне почуття любові, смакуючи флірт, відверті знаки уваги і приємні вечори, плавно перетікають в ночі. Коли хлопець каже, що хоче дівчину, а вона відповідає йому взаємністю, досить просто прийняти залицяння або відповісти йому тим же.

Є кілька способів, як правильно реагувати, коли хлопець говорить, що хоче дівчину, а вона готова відповісти йому взаємністю:

 1. Тактильні відчуття. При кожній нагоді «ненавмисно» доторкатися до нього.
 2. Танець. Обійняти молодої людини, притулившись до нього всім тілом. Рухатися плавно і спокусливо, погладжуючи його по спині, плечам.
 3. Руки. Грати волоссям, аксесуарами в області декольте. Намагатися доторкнутися до його долоні і погладити її.
 4. Зоровий контакт. Зустрітися з чоловіком поглядом, м’яко і кокетливо посміхнутися.
 5. Запросити його в гості.

 

Якщо потрібно грубо відшити

Коли чоловік говорить, що хоче жінку, але та явно не бажає відповідати взаємністю, то вона має право ігнорувати залицяння. Але проблема полягає в упертості потенційного кавалера, який, незважаючи на відмову, із завидною наполегливістю продовжує переслідувати жінку своєю увагою.

Крім того, не варто виключати, що колишній залицяльник вирішить мстити жінці за нерозділені почуття, навіть якщо це здається абсурдом. У деяких ситуаціях люди можуть вести себе неадекватно, тому відмова має бути м’яким, але твердим. Чоловік повинен зрозуміти, що будь-які дії він не робив, позитивної відповіді не буде.

Для цього потрібно:

 1. Чи не показувати, що дівчині приємні залицяння. Подарунки краще не приймати. Але якщо панночка це зробила, то не говорити нічого, крім сухого «спасибі».
 2. Навідріз відмовлятися від усіх пропозицій спільно провести час. Навіть коли хлопець говорить, що дарує два квитки на будь-який захід, краще йти з іншою людиною.
 3. Не давати обнадійливих натяків. Шанувальник повинен бачити, що його старання не дають результату.
 4. Ні в якому разі не опускатися до лайки і образ. Це загострить обстановку.

Як делікатно відреагувати

Висловити відмову в делікатній формі вміє далеко не кожна дівчина. Багато хто вважає, що вони скривдять або ранять почуття хлопця, відмовивши йому. Можливо, це і так, але навчитися говорити «ні» потрібно, інакше можна потрапити в неприємну ситуацію. Головне, зробити це делікатно і тактовно.

Для цього важливо дотримуватися:

 • тактовність;
 • доброзичливість;
 • твердість;
 • чесність.

Необхідно пояснити молодій людині причину відмови. Це стане проявом поваги до нього, а також зробить становище чоловіка зрозумілим і прийнятним.

Що робити, якщо хлопець каже, що хоче мене

Сексуальна необхідність опанувати дівчиною – це звичайне чоловіче стан, яке властиво багатьом представникам сильної статі. Якщо дівчина симпатична і сексуальна, хлопець завжди буде шукати привід, щоб зблизитися з нею. У такі моменти дівчатам потрібно навчитися відрізняти звичайне сексуальний потяг від бажання побудувати відносини.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Давайте розберемо, коли залицяльник просто хоче жінку і не має планів:

 • велика частина спілкування будується виключно на розмовах про секс;
 • немає залицяння, квітів, красивих вчинків;
 • залицяльник не пропонує кожен день бачитися, не водить в ресторани та інші заклади;
 • після фізичного зближення хлопець зникає.

Якщо молода людина говорить, що хоче вас, спочатку переконайтеся в серйозності його намірів. Якщо він не розмовляє про майбутнє, значить, ви цікаві йому тільки як сексуальний об’єкт. Від таких чоловіків потрібно триматися подалі, особливо якщо вам потрібні серйозні стосунки.

Коли чоловік дарує квіти, доглядає, переживає, проявляє увагу – ви дійсно йому подобаєтеся. Після сексуального зв’язку такі хлопці не зникають, вони продовжують бути поруч і мріють про спільне майбутнє. Навчіться відчувати наміри чоловіків, дивіться на їх поведінку, вчинки, емоції при вигляді вас. Тільки так вдасться уникнути неприємних ситуацій, коли вас просто використовують.

4. Очі ніколи не брешуть

Очі завжди говорять правду і видають чоловічі наміри. Важливо правильно прочитати.

Кожен нормальний чоловік перш за все оцінює дівчину візуально. Розглядає фігуру, одяг, груди, талію, стегна. Очі завжди говорять правду і видають чоловічі наміри. Важливо правильно прочитати.

Знайте, чоловік своїм поглядом може все! Загравати до тебе, подумки роздягнути, хотіти, приголубити, збентежити і навіть розжалобити.

Сексуально зацікавлений чоловік уважно розглядає свою обраницю з голови і до ніг, фокусуючи погляд на інтригуючих деталях. У психології цей погляд називають плаваючим. Якщо ти зловила погляд, зосереджений на декольте, не потрібно думати, що «йому потрібно тільки одне». Це відбувається несвідомо і свідчить, що хлопець розцінює тебе як можливу партнерку.

Поради психологів

Секс не є показником любові. Коли молода людина говорить: «Я хочу тебе», після інтимної близькості він може навіть не згадати імені партнерки. Чоловіки часто втрачають інтерес до дамам, які віддалися на першому ж побаченні. Навіть якщо це буде болісно і складно, вони вважають за краще неприступних жінок.

Крім того, для відносин хлопці завжди шукають дівчину, яка буде відрізнятися скромністю і гідно, тому варто проявити розсудливість і хитрість, щоб побудувати по-справжньому міцні і надійні відносини.

Коли чоловік говорить, що хоче мене, потрібно зрозуміти, що це означає насправді. У будь-яких взаєминах дуже важливо чути доводи власного розуму і тільки після ретельного аналізу ситуації приймати остаточне рішення. Інтимна сторона життя не є винятком з цього правила.

Поділіться в соц.сетях:

Джерело: https://lovedar.ru/obman/paren-govorit-chto-hochet-menya-kak-sebya-vesti.html

Він мене хоче, але чи любить він мене | Системно-векторна психологія – антидот проти інформаційного отрути

Переглядів: 3 309

У жінок багато бажань, у чоловіків –
одне суцільне бажання жінки.

Яна Джангірова

Він тебе хоче. Ти це точно знаєш. Про це говорять тремтячі в нетерпінні руки, зривають з тебе одяг, про це кричать жадібні поцілунки, що покривають з ніг до голови. Те, як він дивиться, як обіймає, як проводить рукою по волоссю, не залишає сумнівів, що він нудьгував, дуже сумував за тобою.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Йому з тобою добре, і він ретельно стежить за тим, щоб і тобі було нітрохи не гірше. О так, він знає, що робить, тому що так добре, як з ним, тобі не було ніколи і ні з ким.

Займатися з ним сексом – це як … Хоча ні, не сексом – любов’ю … Для тебе це саме так, адже ти любиш його і в глибині душі сподіваєшся, що почуєш від нього ті найважливіші слова.

Ти мільйон разів представляла цей момент і то, як ти відповідаєш йому на це …

Але після кожної зустрічі він просто йде. Перед цим він цілує на прощання, ласкаво і весело заглядає в очі, обіцяє подзвонити, і ти, посміхаючись у відповідь, обіцяєш чекати. А в цей час в тобі відбувається справжня боротьба ображено обурених почуттів і намагається їх втихомирити здорового глузду.

Чому він не скаже, що любить? Адже не може бути, щоб за цією шаленою пристрастю нічого не стояло! Адже ти ж відчуваєш, що він заволодів не тільки твоїм тілом, а й твоєю душею, твоїми думками. Тому і секс виходить таким чуттєвим і яскравим. Невже у нього не так? Невже для нього це нічого не значить?

Я запитала у яндекса

Якщо подібне питання задати, наприклад, в інтернеті, то мільйони жіночих відповідей будуть звучати приблизно однаково: чоловіки спочатку хочуть – потім люблять, а жінки, навпаки – люблять, а потім хочуть.

Загальний посил коментарів на цю тему не найрадісніше: чоловік представляється хтивим і цинічним, готовим сім’ю кинути заради гарного сексу. І нібито ніякими дітьми його не втримаєш, якщо десь його чекає свіжа, юна німфа, якій постаріла, стомлена дружина в підметки не годиться.

Міф про те, що чоловіка можна заманити, відвести, закохати, утримати, розкрутити на гроші за допомогою сексу, давно зацементувати в нашому жіночому сприйнятті. А якщо припустити думку, що все не зовсім так, як ми звикли думати? А що, якщо все зовсім не так?

Дозвольте вас … понюхати

Почнемо з того, що без взаємного фізичного потягу не почнуться жодні відносини. Ключових слова два: взаємного і фізичного.

Зовні це буде виглядати як збентежена усмішка, прискорене серцебиття, загравання, але на невидимому оці рівні всі ці зовнішні прояви не що інше, як хімічна реакція, сигнал про те, що ваші феромони припали до смаку. І чим «смачніша» феромони, тим сильніше ефект.

В особливих випадках ми кличемо це коханням з першого погляду: «я побачив її і завмер» або «я відразу зрозуміла, що він той, кого я шукала все життя».

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

У цей самий момент жінки готові заприсягтися в любові на все життя, вийти за нього заміж і народити від нього дітей. Такі почуття і бажання цілком природні, адже кожна прагне реалізувати себе в парі.

Особливо яскраво переживати закоханість здатні люди із зоровим вектором, які володіють сверхсильной емоційністю.

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана характеризує їх як чуттєвих натур з тонкою душевною організацією, які тільки і чекають, коли в їхньому житті з’явиться любов, для них це важливіше всього на світі.

Часто закоханість, яка є як би передоднем любові, приймається нами за глибоке почуття на все життя. Насправді про кохання в цей момент говорити ще рано. Вона виникає не сама по собі, а в симбіозі емоційної залученості і довіри, ініціатором якого повинна стати жінка. І все це відбувається на базі фізичного потягу.

Само по собі фізичний потяг нескінченно тривати не може, і з часом воно згасає, якщо не підживлювати його емоційним зв’язком, поглиблюючи вашу близькість в парі.

Чому відносини не розвиваються?

Якщо відносини не розвиваються, то жінці треба почати шукати причини насамперед в собі. Чи достатньо ви часу приділяєте партнеру? Чи цікавитеся його життям або чекаєте, щоб тільки він піклувався і виявляв знаки уваги?

А може, настав час переглянути, яке місце у вашому житті займають кращі подруги? На перший погляд звучить безглуздо: до чого тут кращі подруги?

Відповідь криється в відчуттях, які ми відчуваємо, коли закохуємося. Небувалий душевний підйом, захоплення, натхнення – і це все не вміщається всередині, це шукає виходу, про це хочеться говорити. І тут головне направити цю потужну енергію на об’єкт закоханості, тому що саме вона є матеріалом для майбутньої любові.

На жаль, ми про це не здогадуємося і, соромлячись оголити душу з тим, з ким не соромимося оголяти тіло, йдемо ділитися своїми переживаннями до мами, подругам і особистим психологам. А потім нам гірко і прикро, що відносини закінчилися, не встигнувши початися, хоча ніщо не віщувало. Зате подруга стала ще краще, а мама ще рідніше.

Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Чи любить він – залежить від тебе

Якщо чоловіка фізично до вас тягне, то це вже половина успіху. Решта складові повністю залежать від вас.

Читайте також:   Що подарувати дружині на 30 років: критерії вибору, поради, кращі ідеї

Як ми вже з’ясували, потрібно перестати ділитися з сторонніми своїми переживаннями з приводу відносин. Тому що так ви розтрачуєте емоції, які є ще одним доданком відносин, і в даному випадку грають роль цінного матеріалу для формування особливого зв’язку з чоловіком.

Згодом при додаванні всіх доданків виникне любов. Чи не пристрасть, що не закоханість, не лише ця хвилина захоплення, а справжнє міцне почуття.

Як будувати цю особливу тонку чуттєву зв’язок з чоловіком? Уявіть: все те, що ви збиралися розповісти подрузі, ви говорите своєму коханому. Нехай він дізнається першим про ваші почуття і бажано в підходящий момент, коли ви самі відчуєте, що це доречно. І краще, якщо це буде не у вигляді прямого визнання, а завуальовано.

Ви як би хочете, щоб він дізнався, як доріг вам, як вам добре з ним.

Так добре вам було, мабуть, багато років тому, коли … Згадайте найщасливіший момент з дитинства, про який ви вперше комусь розповідаєте, м’яко відведіть в його сторону, дізнайтеся, яке найприємніше спогад у нього. А далі ваша жіноча природа підкаже вам, що робити. Принаймні, початок зародження вашого таємного загального уже покладено.

Чи не секс, а саме це трепетне переживання чогось спільного, саме відчуття загальної таємниці притягує чоловіка до жінки і зміцнює їх емоційний зв’язок.

Знаходьте з чоловіком спільні інтереси, спільні теми для розмов.

Проводьте разом дозвілля, робіть так, щоб кожен раз це було незабутньо! Відкривайте щось нове разом! Влаштовуйте спільні прогулянки або екскурсії, але також і не гребують зробити разом якийсь дрібний побутовий ремонт або приготувати разом вечерю. Такі прості повсякденні дії насправді дуже зближують і створюють цю магію взаємного тяжіння, коли разом просто затишно і добре в будь-яких ситуаціях.

Інструкція для любові і щастя

Володіючи знаннями про психологію відносин, ви зможете уникнути типових помилок і створити любов без «терміну придатності». А розуміння психіки свого обранця дозволить захистити цю любов від непотрібних конфліктів і максимально пом’якшити процес притирання. Ви будете знати, як назавжди залишатися для нього найбажанішою жінкою, і ніякі німфи не загрожуватимуть вашому щастю.

Всі ці безцінні знання можна отримати в одному місці – на тренінгу Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія». Численні відгуки людей, які пройшли тренінг, говорять самі за себе.

«… Моїм основним запитом було те, що я хотіла розібратися, чому у мене, такою гарною, розумною, освіченою, вихованою, в загальному, чарівною і привабливою як зовні, так і внутрішньо не складається особисте життя.

Чоловічою увагою я ніколи не була обділена, але ось до оформлення шлюбу справа все ніяк не доходило.

Тепер, володіючи інформацією, отриманою на тренінгу, я зовсім по-іншому дивлюся на процес побудови відносин і їх важливість, тепер розумію, яка роль жінки і чоловіки … »

Олена Л., менеджер у сфері туризму, Одеса

«… Юрій говорив, що в міру усвідомлення себе, своїх векторів і станів в них, починає змінюватися нашу свідомість, починають з’являтися нові мислеформи, починаємо змінюватися ми і, як наслідок, наш запах, т. Е. Феромони.

Ми починаємо притягувати інших людей та інші події. Нарешті це сталося і зі мною! Я зустріла людину, на якого раніше б і не звернула особливої ​​уваги. Після спілкування з ним я зрозуміла, кого шукала все життя! ..

»

Тетяна З. Кіров

Якщо особисте життя викликає багато питань, якщо відносини з чоловіками проходять по одному і тому ж сценарію, якщо ви дочитали до кінця цю статтю, то значить, пора робити рішучі дії.
Як створити міцний зв’язок з чоловіком? Відповіді чекають вас вже на безкоштовному онлайн-тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

Автор Анна Іванова

Стаття написана з використанням матеріалів онлайн-тренінгів Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія»

Джерело: http://svpjournal.ru/obshhestvo/on-menya-hochet-no-lyubit-li-on-menya/

6 відмінностей любові від потягу

Потяг егоїстично, любов – немає

Коли ти закохана, то здається, ніби готова віддати все і навіть трохи більше, аби зробити коханого щасливим. Ти не ведеш рахунок, не прагнеш з’ясувати, хто правий, а хто винен. Чи не сваришся через те, чия черга мити посуд. Чи не намагаєшся маніпулювати, щоб домогтися свого. Ти просто щиро щаслива.

А коли відносини засновані на звичайній прихильності, то, навпаки – зосереджується на тому, як інша людина може зробити тебе щасливішим. Саме він сприймається як джерело радості і ендорфінів. І саме тому так страшно його втратити. А значить, ти будеш турбуватися, контролювати і робити все, щоб якомога довше продовжити цей зв’язок.

Любов звільняє, пристрасть – тримає в напрузі

Взаємна любов дозволяє твоєму істинного «я» проявитися в повній мірі, не побоюючись оцінки, осуду, критики. Люблячий чоловік заохочує, підтримує і допомагає. А взаємна довіра, властиве закоханим, стає потужним каталізатором для особистісного зростання обох.

Здатність партнерів приймати один одного такими, якими вони є, надихає, допомагає мріяти, слідувати за мріями і змінювати своє життя.

А ось потяг розвиває почуття власності, бажання повністю і безроздільно володіти об’єктом жадання. А значить – обмежувати його в будь-яких поривах, які віддаляють його від тебе.

Любов – це назавжди, потяг проходить досить швидко

Можливо, ця заява виглядає дещо пафосно, але тим не менше це правда. Справжня любов здатна подолати будь-які перешкоди і з плином часу не згасає.

Погодься, навіть якщо ти була колись по-справжньому закохана, але ви розлучилися, ця людина (або теплі спогади про нього) назавжди залишається в твоєму серці.

А ось якщо людей зв’язала пристрасть, то після розставання вони з більшою часткою ймовірності будуть злитися, відчувати заздрість або почуття зради – в залежності від обставин. Тому що, як говорилося вище, в основі пристрасті завжди лежать егоїзм і власництва.

Потяг засліплює, любов – відкриває очі

Є навіть вирази: «пристрасть застилає очі», «засліплений бажанням». Ті, хто хоча б один раз відчував цю бурю почуттів, підтвердить: ти перестаєш помічати навколо все, крім об’єкта прихильності. Буквально живеш і дихаєш тільки їм одним.

Любов, навпаки, окрилює і змушує помічати багато всього. Причому переважно добрий: чисте небо, яскраве сонце, посмішки перехожих.

Любов відповідальна, потяг – немає

Коли закоханий – дорожиш близькою людиною, турбуєшся за його стан і намагаєшся вберегти від всіх можливих небезпек. І тому дуже уважно стежиш за своїми словами і вчинками, оцінюючи їх можливі наслідки.

Ну а у пристрасті мотив один – володіти коханим безроздільно, проводити з ним якомога більше часу, особливо не зважаючи на його планами.

Любов спрямована в майбутнє, пристрасть – тут і зараз

Закоханим людям так добре вдвох, що вони мріють провести все життя разом. Будують плани, обговорюють деталі, фантазують і доглядають нові меблі в загальну квартиру.

Пристрасть прекрасна тим, що змушує людей жити тут і зараз, максимально насолоджуючись своїми почуттями.

Здорово, якщо тобі в житті вдалося випробувати і те, і інше. І ще краще – якщо ти вже знайшла ту саму любов.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/499632-6-otlichij-ljubvi-ot-vlechenija/

Як відрізнити любов від сексуального потягу?

У вас вже три місяці тривають нові відносини, і справи йдуть добре. Ви постійно думаєте про свій новий обранця, ви щасливіші, ніж будь-коли, і ви можете навіть відчувати деякі ознаки ревнощів, коли він / вона поруч з іншими людьми. Ви розумієте, що пройшло зовсім небагато часу, але припускаєте, що ви закохані.

Деякі люди клянуться, що знають, закохані вони після перших двох побачень чи ні. У той час як інші говорять, що любов розвивається тільки з часом, і що почуття нових відносин, які ви відчуваєте, швидше за все, просто сексуальний потяг.

Щоб докопатися до суті дискусії про любов і потяг, ми запитали сексолога Яна Кернера, доктора філософських наук про ознаки любові і потяг.

У чому відмінність між любов’ю і сексуальним потягом?

Визначення любові і потяг в словниках досить різні: любов – це «гаряча прихильність, ентузіазм або відданість іншій людині», в той час як потяг – це «почуття дурною або одержимо сильну сексуальної прихильності, захоплення або інтересу до будь-кого.» По суті, любов – це глибока, віддана прихильність до людини, в той час як жагучий потяг – щось менш масштабне – сприймайте це як, так звану, «фазу медового місяця».

Ознаки любові і сексуального потягу

Кернер стверджує, що потяг зазвичай присутній на початку відносин. «Зазвичай це супроводжується відчуттям порушення і ейфорії, і часто навіть хіттю, почуттям новизни», – сказав він.

Чи відчуваєте себе одержимим, окриленим, і, давайте подивимося правді в очі, дійсно порушених? Ви, ймовірно, в стадії потягу. Кернер додав, що в той час, як потяг, як правило, дозволяє вам почувати себе прекрасно, ви також можете відчувати себе трохи невпевнено, бо все так ново.

«Любов же, як правило, є чимось, що розвивається протягом тривалого періоду часу, коли ви дійсно знайомитеся з кимось і створюєте довгострокову прихильність», – продовжив Кернер. «Ви також створюєте емоційну безпеку, і ви можете показувати свої слабкості цього людиною».

Коли ви любите когось, ви знаєте дуже багато про людину (крім того, яке його улюблене положення під час сексу), і ви також відчуваєте себе з партнером в безпеці, в будь-яких ситуаціях. Однак любов і потяг не є взаємовиключними, оскільки більшість людей в стосунках певною мірою захоплені своїми партнерами.

Потяг – це добре чи погано?

Кернер пояснив це досить просто: «Потяг позитивно, коли воно взаємно, і негативно, коли без відповіді». По суті, якщо у вас і вашого партнера почуття взаємні, це здорово! Але якщо ви маєте справу з нерозділеного симпатією, вам, ймовірно, слід її / його відпустити.

Чи може потяг перерости в любов?

Кернер пояснив, що, етап потягу з часом може перерости в любовні, тривалі відносини, важко зрозуміти, чи відбудеться це.

«Я маю на увазі, що в цілому, коли ви закохані в когось або відчуваєте пристрасть до кого-то, ви перестаєте шукати інших і зосереджуєтесь тільки на цю людину.

Тільки час дійсно покаже, чи перетвориться потяг в довготривалу прихильність і почуття любові, »говорить Кернер.

Проте, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб зміцнити свої відносини і перевести їх з фази медового місяця в справжню зв’язок. По-перше, приділяйте час відносинам – зміни не відбудуться відразу.

По-друге, слухайте одне-одного, спілкування завжди потрібно у відносинах, важливо знати, коли йти на компроміс або щось змінити. І головне, почуття відданості відносинам – це те, що створить прихильність, необхідну для любові.

Тому будьте вірними своїй другій половині, любите один одного, дихайте на повні груди, друзі.

І, до речі, не забувайте ставити лайки і підписуватися на канал, спасибі!

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d47df922f4ad700b33d5828/kak-otlichit-liubov-ot-seksualnogo-vlecheniia-5d47f38cf8ea6700ade9c260

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *