Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Зміст приховати

Що робити, якщо чоловік перестав приділяти Вам увагу, менше часу проводить з Вами?

Відносини між чоловіком і жінкою мають фази, стадії (детальніше читайте тут). Реалісти порівнюють їх з синусоїдою, а ідеалісти – з приливами і відливами. Все в ваших стосунках було прекрасно і безхмарно. І раптом настала саме та стадія, коли ваш чоловік раптом віддалився від вас.

Це, швидше за все, пояснюється самою природою любові, яка і веде до відносин. Хоча двоє людей шукають один одного, щоб стати одним цілим.

У той же час вони є різними особистостями з індивідуальними інтересами і характерами. Ще існує думка, що чоловіки подібні гумовій стрічці.

Вони періодично віддаляються, а потім з силою повертаються. І все це від страху втратити свою незалежність!

До слова сказати, у жінок теж можуть бути періоди охолодження до свого чоловіка. Без всяких причин, і це навіть не зв’язується з гормонами. Може, це походить від того, що чоловіки з Марса, а жінки з Венери? Але вже якщо тут, на Землі, у жінок виникло питання, чому чоловік віддаляється, потрібно з’ясувати причини і наслідки.

Рано чи пізно кожна жінка задається питанням: «Як утримати на собі увагу і інтерес чоловіка?» Як показати йому, що вас слід тримати поруч, особливо після того, як ви обидва спустилися з сьомого неба, і він зрозумів, що ви не богиня (на жаль), як йому спочатку здавалося? Але ви-то знаєте, що ідеальних людей не буває. І ваш чоловік – не виняток.

Якщо ви знаходите, що ваш чоловік проводить з друзями або колегами занадто багато часу, а на вас майже не звертає уваги, не впадайте у відчай. Ось кілька способів, які допоможуть вам вирішити проблему і привернути увагу вашого партнера.

Поради психологів

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Бути собою – ось перший крок. Але є і поради психологів, які ви можете застосувати, щоб утримати чоловіка поруч і показати йому, що вас слід цінувати.

Нічого так не відлякує чоловіка, ніж жінка, яка закочує сцену, вимагає розповісти, чому він не звертає на неї уваги. Чи не благайте, що не погрожуйте і не сваріться, або ваш партнер подумає, що ви просто напрошуєтеся на скандал.

Якщо ваш чоловік втратив до вас інтерес, то причин цього може бути багато. І деякі з них можуть бути зовсім з вами не пов’язані. Стрес на роботі, хвороби або хвилювання про свою сім’ю зазвичай викликають депресію, а це погано позначається на його увагу до вас.

Отже, почніть з того, щоб виявити причину втрати інтересу і танцюйте звідти.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Якщо увагу вашого чоловіка до вас падає, то перше, що ви припускаєте – зрада. Він вам зраджує, ходить до кого-то еще. Що цікаво, сила вашої уяви вже малює вам образ суперниці.

А ще через якийсь час ви вже «здогадуєтеся», хто вона! Але чи знаєте ви, що ревнощі – симптом низької самооцінки, а це зовсім не круто. Тому, припиніть уявляти собі потенційних коханок і стежити за ним.

Наслідком буде тільки зіпсована нервова система і ускладнення відносин з партнером.

Найкращий спосіб привернути до себе увагу чоловіка – звернути власну увагу на себе. Згадайте вираз: «Полюбіть себе, і вас полюблять оточуючі». Треба чимось займатися. Знайдіть нове хобі, приєднаєтеся до спортивної команді.

Знайдіть нових подруг, щоб ви могли насолоджуватися їх компанією, коли ваш чоловік проводить час зі своїми друзями.

Спочатку чоловік навіть зрадіє, що ви його залишили в спокої, але через короткий час буде заінтригований і спробує дізнатися, чим або ким ви захоплюєтеся, коли його немає вдома.

Нічого не повинно заважати вам вести здоровий спосіб життя. Ви повинні мати здоровий раціон, а також слід ходити в спортзал. Дбайте і про свою зовнішність, але не робіть це тільки через те, що ваш чоловік втрачає до вас інтерес.

І перш за все, не попадіться на гачок божевільних дієт! Вони призводять до булімії і анорексії. Жоден чоловік не варто вашого здоров’я.

І знайте, що якщо ваш партнер цікавиться тільки вашим зовнішнім виглядом, то йому потрібно тільки ваше тіло, а не душу.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Спробуйте подружитися з друзями вашого чоловіка. Це не означає, що ви повинні почати пити пиво і дивитися футбол. Просто будьте веселою і позитивною. Друзі партнера теж стануть любити проводити з вами час, і вашому чоловікові буде з вами цікавіше.

Киньте звичку довіряти чоловікові все, що відбувається на ваших побаченнях. Будьте креативніше, придумайте для побачення що-небудь цікаве.

Наприклад, можете викликати лімузин з шофером в якості таксі, відвезти партнера в театр або в кіно і закінчити вечір в його улюбленому ресторані або вечіркою на лавці в парку.

Це не тільки приверне його увагу, але і дасть йому привід так само ставитися до вас.

Якщо вам здається, що чоловік вас уникає, подумайте, які у нього можуть бути на те причини. Якщо третя особа тут не замішано, то, можливо, його відштовхує ваша поведінка.

Дістаєте ви його, змушуючи робити щось, що йому не подобається, або ж просите змінити його поведінку? Пам’ятайте, що ви закохалися в нього такого, яким він був і є, і намагатися змінити його тепер нечесно.

Якщо ж вам треба змінити його, то робити це треба потроху, причому треба бути самій хорошим прикладом.

Хоча любов і з’єднує дві особистості, у них обох залишається потреба в свободі. Неважливо, якими романтичними були ваші стосунки, вам все одно потрібно проводити час окремо, тому що ви – дві різні особистості.

Якщо один партнер «тисне» на іншого, то їм доведеться тимчасово розійтися і віддихатися. Тому не гнівайтесь, коли чоловік іде, щоб від вас відпочити. А ви відпочиньте від нього. Нехай він погуляє з друзями або навіть сходить в клуб.

Тому що завтра він повернеться відпочив і готовим провести з вами час.

Отже, коли ваш чоловік знову скаже, що у нього запланована вечірка з друзями, просто посміхніться і побажайте йому повеселитися. І відразу ж зателефонуйте подругам і вирушайте в SPA.

Останнє, що потрібно чоловікові – друга мама. Ми всі знаємо, що чоловікові в житті іноді потрібна допомога, підтримка і в якомусь сенсі напрямок в діяльності. Але є способи зробити це, не викликаючи у нього спогадів про шкільні дні, коли його мама постійно лаяла його за невиконані уроки.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Якщо вам треба попросити його про щось, попросіть тільки один раз. Якщо це не спрацювало, то попросіть знову, спокійно і не нервуючи. Не показуйте, що ви роздратовані відмовою, краще просто забудьте про це. Він відчує себе винуватим і наступного разу буде готовий виконати ваше прохання з першого разу.

Достовірно відомо, що слово «шлюб» відлякує чоловіків, до нього не готових. Саме це і може віддалити чоловіка. Чоловіки підсвідомо бояться втратити свою незалежність. Якщо ви зустрічаєтеся вже два роки, а про шлюб ще й не говорили, то можна на нього обережно натякнути. З іншого боку, якщо ви зустрічалися тільки півроку, то ця тема може і почекати.

Якщо поспішати з такою серйозною річчю як шлюб, то можна зробити більше шкоди, ніж користі. Спробуйте просто зробити його щасливим, і він заговорить про це сам. І якщо ви все-таки про це заговорили, а йому це не сподобалося, то забудьте про це, поки. Дайте вашому відношенню розвиватися природно.

У той же час не тримайте поруч чоловіка, якщо відносини з ним не ведуть до того, чого хочете ви. Якщо ви дали йому адекватну кількість часу, а він ще не визначився, то прийшов час вказати йому на двері.

Всі люди різні. Саме це і робить нас усіх унікальними. Це ж і дозволяє нам мати приємні стосунки, насолоджуватися товариством один одного.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Важливо розуміти з самого початку, що чоловік буде на вас не схожий. Справді, якби він був таким же, як ви, він би теж витрачав по годині в день на зачіску і ходив би щотижня на педикюр!

З огляду на це, нам всім би було приємно, якби наша друга половина не сердилась, коли ми витрачаємо час або гроші на те, що ми любимо. Вам слід дивитися по телевізору разом з ним футбол або навіть відправитися з ним і його друзями на полювання. Зрештою, може вам самій це сподобається!

Висновок: якщо вам хочеться, щоб чоловік терпів ваш шопінг та інші «дівочі штучки», навчитеся витрачати кілька годин на тиждень на те, що подобається йому.

Будь-які хороші відносини характеризуються не тільки тим, як ви можете приймати, але і тим, як красиво і від душі ви можете дарувати. Намагайтеся дарувати більше і вам не совісно буде отримувати.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Не витрачайте час на чоловіка, у якого немає часу на вас. Якщо, незважаючи на всі ваші старання, ви знаходите, що чоловік продовжує втрачати до вас інтерес, то, може, пора кардинально змінити те, що вас не влаштовує.

Якщо партнер на вас просто не звертає уваги, то це може бути спосіб сказати вам, що він не хоче мати з вами справу. І тоді вам пора зізнатися, що треба знайти кого-небудь іншого, хто буде любити вас, цінувати вас такий, яка ви є.

Не варто витрачати час з тим, хто вас недооцінює.

Коли пара вступає в відносини, вони обидва беруть один одного за даність. Припиняються поцілунки, обійми і все інше, що вони робили при перших своїх побаченнях.

 

Але, тим не менше, щоб відносини жили, важливо, щоб ці маленькі моменти, що показують вашу увагу і любов, тривали і далі, щоб ви обидва знали, як ви щасливі, що знайшли одне одного. Так, бувають моменти охолодження, віддалення і навіть іноді байдужості.

 

Не панікуйте, дивіться на коливання фаз філософськи і знайте: на зміну тимчасовому похолодання неодмінно прийде тепла пора, і почуття заграють новими фарбами.

Джерело: https://afrodita-life.ru/psikhologiya-2/muzhchina-perestal-udelyat-vam-vnimanie/

Чоловік віддаляється в стосунках: як правильно поводитися, щоб не погіршити ситуацію

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Як правильно реагувати жінці на холод з боку чоловіка

 • Всі жіночі історії про чоловіче бажання дистанціюватися звучать приблизно так …
 • «Як тільки я прив’язуюся, починаю розслаблятися – улюблений байдужіє, не так трепетно ​​ставиться, як раніше, все рідше дзвонить …»
 • «Помічаю, що мій чоловік стає іншим – чи то охолов, то чи став впевненим в тому, що я нікуди не подінуся …»
 • «Мій улюблений чоловік став замкнутим, відповідає на повідомлення через раз, відчуваю, що щось не так, він явно віддаляється від мене …»

Читайте також:   Як правильно займатися сексом: правила і кращі пози

Іноді чоловіки віддаляються різко, дивно і несподівано, іноді ж все відбувається повільно і поступово. Як реагують жінки, якщо холод у відносинах наявності? Істерикою, панікою, з’ясуванням стосунків! Як так? Що відбувається? Що їм рухає? Негідник! Боягуз! Зрадник! Від цього відносини заходять в глухий кут – ви натикаєтеся на неприязнь, грубість, образа наростає з новою силою, а сварка набуває масштабного характеру.

Мало кому в голову приходять раціональні питання: «Яку помилку я могла допустити? Як і чим допомогти зараз чоловікові? Що робити, щоб виправити цю ситуацію? Що робити, щоб такого більше не повторювалося? »

Перша порада від психолога, якщо чоловік віддалився і все рідше відповідає на дзвінки: заспокоїтися! Далі ви обов’язково повинні зрозуміти причину його відсторонення, але зараз завдання стоїть інша.

Видихнути, розслабитися і дати чоловікові можливість усамітнитися в своїх думках, проблеми, турботи, почуття.

Будете прикладати багато зусиль – відштовхне його! Ви, як близька людина, звичайно ж, хочете йому допомогти «тут і зараз», але залиште поки цю затію.

Друге: чи не нав’язуватися. Ви ж не знаєте, з якої причини чоловік віддалився? А якщо йому не вистачає волі? Тоді ваше переслідування остаточно поставить крапку в його сумнівах.

Особливо важливо відзначити, на якій стадії відносин ви зараз перебуваєте:

 1. Початковий етап, коли позитивні емоції захльостують людей, де чоловік з жінкою повністю розчиняються одна в одній. Якщо партнер віддаляється вже на першій ступені відносин – вам ще нічого втрачати, тому навіть не озирайтеся.
 2. На етапі притирання, коли ще бушує пристрасть, але вже включається розум. Тут пара починає тверезо дивитися один на одного, оцінюючи гідності і помічаючи недоліки. Найчастіше чоловіки віддаляються, холонуть саме на цій стадії, коли ейфорія відлітає і доводиться приймати обраниць з усіма реаліями. Про це детально поговоримо пізніше.
 3. Етап, коли любов набуває інший характер і виражається в турботі, подяки, повазі. Звичайно, мова вже йде про шлюб (тривалих відносинах). Відвертої розмови в такому разі не уникнути, тому що якщо чоловік до цього 10 років був відкритим і життєрадісним, а зараз став віддалятися – проблема очевидна. Але все потім! Зараз відпочинок необхідний, мабуть, вам обом.

Жінкам потрібно навчитися вести себе грамотно, щоб зберегти відносини. Як? Теж взяти паузу, залягти на дно, продовжуючи жити своїм життям. Так, це нелегко, прикро, боляче, але іншого варіанту немає – проблема навчає людину мудрості!

Чому чоловіки віддаляються

Чоловіча поведінка повно загадок. Психологи відповідають – періодично зникати, віддалятися для чоловіків цілком нормальне явище. Навіть якщо він по вуха закоханий, йому необхідно усамітнюватися. Для чого?

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Найголовніша причина – намацування кордонів. Він шукає те саме обрис свободи, при якій вам обом буде комфортно. Приблизно це виглядає так: «Я сьогодні весь день не здіймав трубку, а ввечері вона демонстративно мовчала. Наступного разу доведеться їй написати хоч пару слів, що я сильно зайнятий ».

Він по типу пружини – то віддаляється, дивиться реакцію, стежить за своїми почуттями, оцінює ситуацію в цілому, то наближається, роблячи те ж саме (стежить за вашою реакцією, оцінює свої власні почуття по відношенню до вас і т.д.).

Ідеально, якщо чоловікові вдається знайти золоту середину саме на першому етапі, тому що в іншому випадку в очах жінки ситуація виглядає по-іншому: «Все було чудово – він не відходив від мене ні на крок, задаровував цукерками, закидав смс, турбувався про моє здоров’я, хотів швидше познайомитися з батьками … А зараз же чоловік став відстороненим, чужим, все рідше дзвонить і пише, домігся, мабуть, чого хотів! » Тоді ви обоє перебуваєте в дисонансі – партнер від того, що він ще не намацав кордон, а ви від нерозуміння його дій.

Це основна ідея, по якій обранці віддаляються, але є, звичайно, інші, не менш важливі причини. Чому ще віддаляється чоловік?

 1. Закохався, а значить – став слабким, вразливим. Якщо чоловік відчуває це – він починає боятися. Як найкраще боротися зі своїм страхом? Вірно, усамітнюючись, розібрати його по поличках.
 2. Чоловік віддаляється, якщо відчуває тиск в свою сторону. Він просто хотів легкості, але жінка адже по-іншому вибудовує відносини. Звідси і гра в «кішки-мишки».
 3. У нього просто такий характер. Є образливі чоловіки, з цим нічого не поробиш. Невірний крок жінки і все – витягайте його з «печери» тиші. Це більше схоже на маніпуляції, т. Е. Чоловік дистанцією домагається своїх примх і бажань.
 4. Якщо обраниця постійно його критикує, лає, принижує. Тут чоловік буде віддалятися, щоб переосмислити свої пріоритети, прийняти важливі для себе рішення.
 5. Йому потрібен відпочинок. Особливо це відбувається з тими чоловіками, які працюють більше 10 годин на день. Якщо жінка не розуміє / приймає його спосіб життя і вередує, скандалить, що обранець мало приділяє їй уваги – він віддаляється, щоб просто видихнути і відновити душевну рівновагу.
 6. Чоловік сумнівається в своєму виборі. Якщо в ньому досить внутрішньої сили, він скаже про це прямо і візьме паузу. В інших випадках чоловік просто віддаляється, все рідше виходить на зв’язок, всіляко уникаючи свою обраницю. Найчастіше це початок кінця, з цим нічого не поробиш.
 7. Чоловік віддаляється, так як відчуває себе другорядним партнером. Якщо жінка сильна, вольова, активна – у нього складається враження, що вона по життю впорається без нього. А адже представникам сильної статі потрібно відчувати себе опорою, скелею, добувачем, інакше емоційний заряд швидко згасне.
 8. У нього проблеми. Не обов’язково з вами, життя ж не крутиться тільки навколо чоловіки і жінки. Він може турбуватися з приводу роботи, батьків, майбутнього, покупки автомобіля, бізнесу. А так як представники сильної статі апріорі скромні співрозмовники – їм краще переживати свої проблеми самотужки. Для цього він віддалиться, відійде в сторону, відсунувши вас трохи назад.
 9. Згасла пристрасть. А якщо ваш чоловік ще й справжній мисливець, який любить завойовувати увагу – тут без варіантів. Згас вогонь – згасне і партнер.
 10. У вас зовсім різні життєві плани. Йому хочеться жити в селі біля річки, а вам в мегаполісі на 12 поверсі шикарної квартири. Він – педантичний спортсмен, а ви тусовщиця вищого класу. І між вами пристрасть, неземне кохання, але чоловік розуміє, що ви дихаєте різним повітрям, тому віддаляється, віддаючи перевагу розуму, а не серцю.
 11. Холод з боку чоловіка може означати те, що прийшов час закінчити відносини. Протікає це повільно, починаючись з дрібниць: ви все рідше обговорюєте минулий день, зустрічі відбуваються все коротше, припиняються поцілунки, обійми більш зім’яті і т. Д.
 12. З’явилася інша. На жаль, багато жінок через це проходять. Саме ця причина б’є в саме серце. Чоловік йде не відразу, а віддаляється поступово. У цьому проміжку часу він встигає порівняти вас, знайти причини для догляду, підготувати грунт для майбутніх відносин.
 13. Партнерка була для нього чимось більшим, ніж секс. Це видно відразу, тому жінки, нарікаючи, що чоловік охолов, лукавлять, адже бачили його ставлення спочатку. Молода людина підтягує вас, коли йому потрібна ласка і відходить в сторону, якщо в ній не потребує.
 14. Якщо жінка стала вести асоціальний спосіб життя. Чоловіки, які налаштовані серйозно, категоричні в цьому питанні. Куріння, щоденне вечірнє вино або того гірше змушує чоловіка віддалиться, відійти, щоб подивитися на свої стосунки з боку. Вибір завжди виявляється не на користь жінки.

Це найосновніші таємниці, чому чоловіки віддаляються від жінок.

Ви кожну причину можете розбити ще на пару пунктів, під свою історію: ви погана дружина або мати (на його думку), перестали доглядати за собою, його батьки проти ваших відносин, ви хочете дітей, а молода людина немає, ви постійно ругаетесь або партнер сам по собі потайний, слабкий, полохливий і т.д. Суть від цього не змінюється – причина є, а значить, вона вимагає дозволу.

Поради психолога: що робити жінці, якщо чоловік у відносинах помітно віддалився

Отже, вам відомий привід, за яким ваш обранець віддаляється все далі. Але ж від цього не стало легше? Чоловік рідше пише, перестав вас помічати, не завжди знімає трубку, відповідає односкладовими пропозиціями, відмовляється від спільної поїздки … Який наступний крок? Звичайно, повернути колишнє!

Як правильно налагодити відносини з хлопцем, який помітно до вас охолов?

Найважливіше правило – бережіть сили і нерви, будьте терпимі і впевнені в собі. Чоловік віддаляється, щоб зануритися в себе – пам’ятайте про це. Не заважайте йому! Припиніть бігти за ним, вмійте перебувати в розслабленому стані, завжди залишайтеся відхиленою від нього.

Якщо чоловік віддаляється, а потім наближається – будьте мудрі, приймайте його, реагуйте на дзвінки або смс. Якщо він пише «Хочу зустрітися», йдіть на контакт, але тільки не біжіть до нього з усіх ніг. Відповідайте на його послання загадково, розпливчасто, щось на зразок того «Поки зайнята; Трохи розгрібаючи зі справами і обов’язково зустрінемося; Давай зателефонуємо пізніше »і в такому дусі.

Будете ображатися, ігноруючи його поява – він, якщо немає сильних почуттів, повністю припинить гру.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Але важливо не заграватися. Загалом має бути в міру. Мета – показати, що він не сенс вашого буття. Ви продовжуєте жити, незалежно від того, є присутнім людина поруч чи ні!

А тепер повернемося до етапів відносин.

Якщо чоловік віддаляється вже на перших стадіях – на жаль, ви йому не цікаві. Буває таке: хороша, красива, манірність, але чужа.

Ви можете намагатися завоювати його увагу, розкритися по-новому, змінити деякі свої звички, принципи, але психологи робити цього не радять.

Сублімує свою енергію в важливу справу, цього чоловіка залиште в спокої! Що робимо? Йдемо, живемо далі, посміхаємося оточуючим, дихаємо на повні груди. Без проблем, надривів і страждань.

Якщо ви вже цілком зблизилися (або навіть перебуваєте в шлюбі), а чоловік віддаляється, вводячи вас в оману, психологи радять використовувати правило 4 НЕ:

 • НЕ шукати вади, проблеми, провини в собі;
 • НЕ бігти, переслідувати, наздоганяти і домагатися правди;
 • НЕ допускати депресивні, сумні думки (знайшов іншу, розлюбив мене);
 • НЕ намагатися покарати, помститися, заподіяти біль чоловікові.

Якщо так багато заборон, що ж потрібно робити, запитаєте ви?

Читайте також:   Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Звичайно, поговорити про це. Прямо, але без тиску й підвищених тонів. Обговоріть проблеми і причини, за якими віє від чоловіка прохолодою. Домовтеся, що якщо йому потрібно перепочити (охолонути, усамітнитися), то він може відкрито вам про це сказати. Ну а ви, в свою чергу, обіцяєте йому забезпечити тишу, недоторканність і спокій. Вам обом так стане легше.

Слідкуйте за своєю мовою, поведінкою, жестами в спілкуванні з чоловіком. Працюйте над відносинами синхронно, що не підносите його в ранг «великомученика» або «жертви», пихкаючи та надриваючись за обох. Проговаривайте відверто, щиро свої бажання все виправити.

Будьте духовно самодостатні. Коли жінка зовні м’яка, але сильна всередині – у чоловіка немає ні приводу, ні бажання віддалятися! Підвищуйте для цього власну самооцінку, не нехтуйте своїм життям, домагайтеся цілей.

Найчастіше звертайтеся за допомогою до коханої людини – усвідомлення того, що ти потрібен, здатне розтопити навіть самий товстий лід.

Станьте для чоловіка якорем – впевнено, сильно, спокійно завмріть на місці. Така позиція здатна утримати навіть найважчий і примхливий корабель, не давши йому загубитися в хаосі хвиль або розбитися об каміння скелі.

Якщо справа наближається до розставання

Не завжди проблему можна вирішити. Вся хиткість відносин в тому, що вони не залежать тільки від одного партнера. Навіть якщо ви дуже хочете і намагаєтеся щосили – цього недостатньо, якщо друга половина хоче спокою і перерви.

Що робити жінці, якщо чоловік вирішив взяти паузу у відносинах?

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Насамперед – спробувати його зрозуміти і пробачити. Поки вами рухає гнів, образа і злість – нічого позитивного відбуватися не буде! Звільнившись від негативних емоцій, ви зможете прийняти його рішення спокійно, розважливо, переключившись на свої потреби.

Не потрібно переступати через себе, жертвуючи своїм внутрішнім світом. Якщо чоловік бачить, що жінка готова розбитися заради нього вщент – він відчуває відторгнення, гидливість, антипатію.

Вмійте насолоджуватися свободою, наскільки це можливо. Станьте милою, доброю, згадайте, що всередині вас живе дівчинка, яка хоче і заслуговує доброго ставлення, любові, ласки, турботи.

Нехай вас завойовують, мають у своєму розпорядженні, а не навпаки!

Якщо чоловік віддалився – дайте час. Йому і собі. Полюбіть себе заново, виконуйте свої мрії, підіть з життя іншої людини.

Пам’ятайте, якщо чоловік вас любить – він все усвідомлює і, у що б то не стало, поверне ваше розташування.

Якщо немає – на милування нема силування! Починайте нове життя, а до цього сумного досвіду поставтеся по-філософськи, отримавши з нього все корисне і цінне. Цінуйте себе і свого часу – вам його ніхто не поверне!

Жінка повинна зрозуміти, що віддалятися для чоловіка цілком нормальне явище, така вже чоловіча психологія. Головне, щоб це не входило в звичку і не руйнувало ваших відносин. Не втрачайте емоційний зв’язок з партнером, не давайте криз порушити своє благополуччя, будьте щирі у своїх словах і діях! Вмійте бути щасливою!

Подивіться корисне відео:

Чоловік віддаляється в стосунках: як правильно поводитися, щоб не погіршити ситуацію Посилання на основну публікацію Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Джерело: https://budumna.ru/psihologiya/psihologiya-muzhchin/muzhchina-otdalyaetsya-v-otnosheniyah.html

Чому чоловік приділяє жінці мало уваги і що робити, якщо чоловік приділяє мало уваги жінці?

Що ще почитати на сайті?

 • Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити
 • Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити
 • Жінки хочуть чоловічої уваги, не отримують, страждають і пишуть мені листи.

Наприклад, ось такі: «Жінці хочеться більше тепла, слів і знаків уваги, тобто вираження і зовнішніх проявів любові від Чоловіки.

Чоловік холодний і не звик все це видавати, мовчить, але каже, що любить і психує, коли від нього потрібні якісь знаки уваги, йде в себе. Починається сварка і образи з обох сторін.

Він такий холодний як Айсберг в океані, а їй хочеться любові). Що робити обом? PS Словесні прохання не допомагають «.

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говоритиАбо ось такі: «Він не говорить про свої почуття, мені хочеться, що б у нього це йшло щиро, а не коли я їх витягаю з нього. Я відчуваю, що в наших відносинах не вистачає цієї емоційної висказанності, в зв’язку з його минулим досвідом. Я дуже емоційна, мені не вистачає від нього емоцій, я перестаю відчувати, що я для нього цінна, мене це ранить. Підкажіть, будь ласка, що з цим робити «.

Найпростіше, звичайно, в цій ситуації розмовляти не з жінками, а з їх чоловіками.

Відвести такого в сторону і сказати, мовляв, ну не будь ти букой, вивчи з десяток теплих фраз і проявів уваги, забий їх в нагадування свого телефону і роби, як тільки нагадування вискочить. Скажімо, їдеш ти з роботи – а тут тобі нагадування «Купи дружині квітів». Зупинився, купив, привіз додому, вручив.

Іншим разом булінькнула напоминалка «Скажи дружині, що ти її любиш». Сказав, поцілував.

У третій напоминалка нагадала «Обійми дружину прямо зараз». Пішов, обняв. Якщо в цей момент дружини вдома не було, написав смс, мовляв, улюблена, скучив, так хочу тебе обійняти.

На жаль, такий спосіб не прокотить – пишуть щось мені жінки, не чоловіки. Рішення потрібно для жінок, не для чоловіків.

Тому спробую випробуваний метод – внесу ясність. Часто буває, що з’явилася ясність, коли все по поличках, серйозно знижує напругу і страждання.

Почнемо з головного – чоловіки менш уважні до відносин, ніж жінки. Для більшості жінок відносини – на першому місці. Для більшості чоловіків – на третьому (градація трохи умовний і відноситься не до всіх, а тільки до більшості).

Жінка турбується і переживає за стосунки. Чоловік турбується і переживає за справу (в широкому сенсі – за те, чим вони займаються поза сім’єю). Відносини, дружина і діти – для нього йдуть кілька після справи. А у жінки – навпаки.

Це нормально – чоловіки і жінки комплементарні, тобто додатковими. Наш союз дозволяє нам закривати більше, ніж поодинці.

Однак, звідси і проблеми. Жінки чекають від чоловіків одного, а отримують інше. Чоловіки чекають від жінок інше, а отримують третє.

Який вихід? Звичайно ж, враховувати особливості один одного.

Чоловікам корисно знати і пам’ятати, що відносини для жінок важливі безмірно, на першому місці в списку пріоритетів, а іноді і вище першого місця.

Жінкам корисно знати і пам’ятати, що відносини для чоловіків знаходяться десь на третьому місці в списку пріоритетів. Оне знання і «Помнению» серйозно полегшує життя.

Далі.

Жінка хоче уваги з двох причин – біологічної і психологічної. Біологічно увагу приємно. Погладжування, почухування, обіймання, ласкаві інтонації – це все радує.

Психологічно увагу позначає – ти для мене єдина, як і раніше. А жінка, я нагадаю, хоче бути не коханою, а єдиною (посилання на замітку про це – в самому низу).

Тому коли жінка говорить про увагу, вона може говорити це «з радості», тому що хоче приємностей. Або вона може говорити «зі страху», тому що боїться, що перестала бути для чоловіка єдиною.

Як правило, кажуть в основному «зі страху». А коли говорять зі страху, прохання звучать звинуваченнями, натяки – докорами, питання – наїздами. Через страх.

Вихід? Розібратися зі своїми страхами – що там всередині голови відбувається, що ви почали боятися. Скажімо, може бути, ви собі нафантазували всяке, а у чоловіка, як в анекдоті, просто мотоцикл не заводиться? Може бути, то, що ви вважаєте холодністю, насправді, просто задума?

Любов чоловіка побачити легко – він прагнути полегшити ваше життя? Значить, любить. Він приходить додому? Приносить гроші? Допомагає в різних справах? Значить, любить точно. Ну і що, що не говорить – справи-то важливіше слів.

Шановні пані! Перш ніж страждати і засмучуватися, подивіться на те, що відбувається тверезим поглядом.

Чоловік тягнеться до вас? Розмовляє з вами? Обіймає вас? Приходить до вас додому? Ночує з вами? Купує вам сумку, чоботи і шостий iPhonePlus? Так, може бути, це прояв його любові і підкреслення вашої унікальності для нього? Може бути, це важливо? Може бути, дивіться на це, а не свій страх?

Залишимо ці питання без відповіді, як риторичні …

Джерело: https://domesticdoctor.ru/index.php/stati/men/211-chto-delat-esli-muzhchina-ne-udelyaet-vnimanie

Жінці мало уваги від чоловіка

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Наприклад, ось такі: «Жінці хочеться більше тепла, слів і знаків уваги, тобто вираження і зовнішніх проявів любові від Чоловіки. Чоловік холодний і не звик все це видавати, мовчить, але каже, що любить і психує, коли від нього потрібні якісь знаки уваги, йде в себе. Починається сварка і образи з обох сторін. Він такий холодний як Айсберг в океані, а їй хочеться любові). Що робити обом? PS Словесні прохання не допомагають «.

Або ось такі: «Він не говорить про свої почуття, мені хочеться, що б у нього це йшло щиро, а не коли я їх витягаю з нього.

Я відчуваю, що в наших відносинах не вистачає цієї емоційної висказанності, в зв’язку з його минулим досвідом.

Я дуже емоційна, мені не вистачає від нього емоцій, я перестаю відчувати, що я для нього цінна, мене це ранить. Підкажіть, будь ласка, що з цим робити «.

Найпростіше, звичайно, в цій ситуації розмовляти не з жінками, а з їх чоловіками.

Відвести такого в сторону і сказати, мовляв, ну не будь ти букой, вивчи з десяток теплих фраз і проявів уваги, забий їх в нагадування свого телефону і роби, як тільки нагадування вискочить. Скажімо, їдеш ти з роботи – а тут тобі нагадування «Купи дружині квітів». Зупинився, купив, привіз додому, вручив.

Іншим разом білінькнула напоминалка «Скажи дружині, що ти її любиш». Сказав, поцілував.

У третій напоминалка нагадала «Обійми дружину прямо зараз». Пішов, обняв. Якщо в цей момент дружини вдома не було, написав смс, мовляв, улюблена, скучив, так хочу тебе обійняти.

І все. Дружина щаслива, не пише різних питань Зигмантовіч, не скаржиться на твою холодність. Краса!

На жаль, такий спосіб не прокотить – пишуть щось мені жінки, не чоловіки. Рішення потрібно для жінок, не для чоловіків.

Тому спробую випробуваний метод – внесу ясність. Часто буває, що з’явилася ясність, коли все по поличках, серйозно знижує напругу і страждання.

Почнемо з головного – чоловіки зазвичай менш уважні до відносин, ніж жінки. Для більшості жінок зазвичай відносини – на першому місці. Для більшості чоловіків зазвичай – на третьому (градація трохи умовний і відноситься не до всіх, а тільки до більшості).

Читайте також:   Телець і стрілець: тернистий шлях до гармонії і сумісності

Жінка зазвичай турбується і переживає за стосунки. Чоловік зазвичай турбується і переживає за справу (в широкому сенсі – за те, чим він займається поза сім’єю). Відносини, дружина і діти – для нього йдуть кілька після справи (хоча, що важливо, найчастіше справа потрібно не йому особисто, а саме сім’ї). А у жінки – навпаки.

Це нормально – чоловіки і жінки комплементарні, тобто додатковими. Наш союз дозволяє нам закривати більше, ніж поодинці.

Однак, звідси і проблеми. Жінки чекають від чоловіків одного, а отримують інше. Чоловіки чекають від жінок інше, а отримують третє.

Який вихід? Звичайно ж, враховувати особливості один одного.

Чоловікам корисно знати і пам’ятати, що відносини для жінок в силу особливостей соціалізації зазвичай важливі безмірно, стоять на першому місці в списку пріоритетів.

Жінкам корисно знати і пам’ятати, що відносини для чоловіків зазвичай знаходяться десь на другому або третьому місці в списку пріоритетів. Оне знання і «Помнению» серйозно полегшує життя.

Далі.

Жінка хоче уваги з двох причин – біологічної і психологічної. Біологічно увагу приємно. Погладжування, почухування, обіймання, ласкаві інтонації – це все радує.

Психологічно увагу позначає – ти для мене єдина, як і раніше. А жінка, я нагадаю, хоче бути не коханою, а єдиною (посилання на замітку про це – в самому низу).

Тому коли жінка говорить про увагу, вона може говорити це «з радості», тому що хоче приємностей. Або вона може говорити «зі страху», тому що боїться, що перестала бути для чоловіка єдиною.

Як правило, кажуть в основному «зі страху». А коли говорять зі страху, прохання звучать звинуваченнями, натяки – докорами, питання – наїздами. Через страх.

Вихід? Розібратися зі своїми страхами – що там всередині голови відбувається, що ви почали боятися. Скажімо, може бути, ви собі нафантазували всяке, а у чоловіка, як в анекдоті, просто мотоцикл не заводиться? Може бути, то, що ви вважаєте холодністю, насправді, просто задума?

Любов чоловіка побачити легко – він прагнути полегшити ваше життя? Значить, любить. Він приходить додому? Приносить гроші? Допомагає в різних справах? Значить, любить точно. Ну і що, що не говорить, – справи-то важливіше слів.

Шановні пані! Перш ніж страждати і засмучуватися, подивіться на те, що відбувається тверезим поглядом.

Чоловік тягнеться до вас? Розмовляє з вами? Обіймає вас? Приходить до вас додому? Ночує з вами? Купує вам сумку, чоботи і шостий iPhonePlus? Так, може бути, це прояв його любові і підкреслення вашої унікальності для нього? Може бути, це важливо? Може бути, дивіться на це, а не свій страх?

Залишимо ці питання без відповіді – як риторичні …

До речі, про те, як долати страхи і підвищувати психологічну стійкість,  я детально розповідаю ось в цих матеріалах .

А у мене все. Спасибі за увагу.

Ось ще трохи заміток на схожу тему:
Жінкам не потрібна любов | Чоловік не дарує квіти, дружина не готує борщі – що робити?
На головну

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Джерело: https://zygmantovich.com/?p=9043

Чоловік не приділяє жінці уваги – чому і що з цим робити?

Хлопець приділяє мало уваги: ​​причини, як себе вести, що говорити

Young heterosexual couple is in a cafe on a date. Girlfriend is annoyed and displeased because her boyfriend is ignoring her while using digital tablet.

Жінки часто скаржаться на чоловіків через те, що ті незабаром перестають їм приділяти дуже багато уваги. Часом чоловіки самі обурюються з приводу того, що вони не здатні розірватися на дві половинки: і гроші пристойні заробляти, і жінкам все свій час приділяти. Оскільки тема є актуальною, слід розібратися в причинах чоловічої поведінки і зрозуміти, що з цим робити.

пересичення жінкою

Чоловік не приділяє жінці уваги – а чому він їй повинен його приділяти? Жінці слід в принципі задатися питанням, чому чоловік повинен їй приділяти всю свою увагу.

Тільки тому, що чоловік на початку їх відносин часто проводив з нею час, ще не говорить про те, що він так робитиме все життя.

На початку відносин завжди цікаво проводити час з новою людиною, який може дати нові емоції, переживання, знання та ін. Але з часом ця новизна проходить.

Чоловік в принципі не повинен приділяти жінці увагу лише з однієї причини – вона не є маленькою дівчинкою. Жінка повинна перестати жити в казковому світі і зрозуміти, що неможливо одній людині приділяти багато уваги. Рано чи пізно чоловік насичується жінкою, через що у нього природним чином виникає нудьга в стосунках з нею.

Не варто через це засмучуватися. Навпаки, чоловік насолодився жінкою, значить, почалися серйозні відносини.

Увага чоловік хоч якесь, але приділяє жінці – не все так погано, як жінці може здаватися. Хоч 5-10 хвилин, але чоловік приділяє увагу жінці.

Більш того, якщо чоловік вечора проводить вдома, то він достатню кількість уваги приділяє жінці, навіть якщо займається при цьому своїми справами.

Жінкам слід позбутися бажання жити тільки в романтиці і казці. Рано чи пізно всі чоловіки пересичуються своїми жінками, через що їх увага спрямовується на інші справи і речі – і це нормально! Навіть жінки притуплює своїми чоловіками, через що починають цікавитися іншими людьми.

відсутність любові

Давайте поміркуємо правильно. Якщо чоловік перестав всю свою увагу приділяти жінці, але буває вдома, спілкується з нею, хоча б знаходиться поруч і просто вирішує спільні питання, то тут взагалі хвилюватися не варто. Чоловік уваги не приділяє, але показує, що жінка йому потрібна.

Інше питання, якщо чоловік взагалі не проводить час з жінкою, вечорами постійно десь пропадає, не спілкується з нею, періодично з нею не бачиться. В такому випадку відсутність уваги говорить про відсутність любові. Не потрібно витати в хмарах і придумувати чоловікові відмовки. Якщо він взагалі не приділяє уваги жінці, значить, явно показує, що вона йому не потрібна.

відсутність інтересу

Ще однією причиною недостатньої уваги до жінки з боку чоловіка є відсутність інтересу. Чоловікові просто перестає бути цікаво з жінкою. Чому він тоді багато уваги приділяв на початку відносин? Тому що на початку знайомства вона була йому цікавою. Але потім він задовольнив свій інтерес, дізнався все, що його манило до жінки.

Згодом жінка може стати нецікавою чоловікові. Це говорить про те, що те, чим вона його до себе манила, він дізнався, пізнав і зрозумів для себе.

Щоб повернути інтерес до себе, відповідно, привернути увагу чоловіка, потрібно знову стати цікавою.

Тут жінці потрібно зрозуміти, що саме її чоловіка зацікавить, що в собі вона може розвинути або почати демонструвати, що притягне його увагу до неї.

підсумок

Відсутність уваги до жінки не завжди є поганим знаком. Просто люди мають властивість насичуватися один одним. Це немов їсти улюблений торт кожен день – рано чи пізно вам він набридне, захочеться з’їсти несмачну булочку або сухарик. Увага може просто перемикатися.

Не забуваємо про те, що життя чоловіка не крутиться тільки навколо жінки. Він може думати про роботу, дітей, батьків та інших справах. Цілком нормально, якщо з часом чоловік розуміє, що жінка від нього нікуди не дінеться, тому починає перемикати свою увагу на інші речі.

Джерело: https://pics.ru/muzhchina-ne-udelyaet-zhenshhine-vnimaniya-pochemu-i-chto-s-etim-delat

Менше приділяйте уваги чоловікам

Кохаю свого чоловіка. Сильно, до божевілля, кожне розставання для мене катування. Я дзвоню йому, коли він на роботі, пишу в месенджері, дуже переживаю, коли він відразу не відповідає. Кілька разів затримувався з ввечері з друзями, я надзвонювала йому, плакала, а він відповідав спочатку байдуже, потім зі злістю.

Починалося у нас все, як у казці – красиві залицяння, після яких ми на наступний день перейшли до більш близьких відносин. Я закохалася в нього відразу – він блакитноокий блондин, дівчата від нього без розуму.

Але проблема в тому, що я перестала відчувати від нього взаємність. Ні, він, звичайно, проявляє деяку ступінь турботи, але повністю, що він про мене дбає, я не відчуваю.

Були підозри, що він змінює, запитала у нього про це безпосередньо, а він просто знизав плечима і сказав – думай, як хочеш. Після його слів я проплакала всю ніч, я дуже не хочу втрачати його.

Моя подруга сказала, що така зацикленість на чоловікові – це ненормально. Але я не розумію, як інакше – я люблю і хочу, щоб він був тільки мій.

Я робила для нього все, що він попросить, готую їжу, забезпечую комфорт, але він став все більше дратівливий. Ходиш мало не навшпиньках перед ним, виконуєш будь-які бажання, а він незадоволений, ласкавого слова не скаже.

Намагалася з ним поговорити, а він – що тобі ще треба – гроші є, живемо, додому приходжу. Пропонувала йому народити дитину, а він сказав, як хочеш.

Я б і рада це зробити, але боюся, що він також байдуже ставитиметься до малюка.

Нещодавно прийшов за північ. Я дзвонила йому, спочатку він довго не брав трубку, тому різко відповів, що до одного зайшов, прийду пізніше, а на тлі музика грає.

 • Все більше приходило відчуття самотності, хочеться звичайної ласки, і в тому числі, щоб просто погладили по голові.
 • Жити стало нестерпно, любов спільно з болем.
 • Прийшла якось черговий раз до подруги, сиджу, виливаю їй в раз свої емоції, а вона і каже:

– Хочеш, дам пораду – перестань бігати за ним, забувай готувати обід, займися собою, до речі, подивися на свою зачіску, одяг … На кого ти стала схожа? Гуляй також з подругами, більше часу собі, дорога. Він зрозуміє, що втрачає тебе, і його ставлення зміниться – це чоловіча психологія.

Спочатку з недовірою поставилася до її порадою, боялася втратити чоловіка остаточно. Але потім подумала – Таня мудра, і мужиків у неї було більш ніж достатньо. І в цей же день пішла ввечері гуляти.

Чоловік прийшов з роботи, обіду немає, мене теж. Обурювався сильно. Але я вирішила не зупинятися. Записалася в салон, змінила одяг.

Стала рідше у чоловіка питати, як у нього справи, його дрібні прохання, типу – принеси води та інше, не виконувала.

Знаєте, що дивно, він почав змінюватися. Він став мною цікавитися, турботу якусь проявляти, подарунки став дарувати, став рідше затримуватися вечорами. Реально дивна чоловіча психологія.

p#########@mail.ru

Antranias

Джерело: https://y-story.ru/vnimanie/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *