Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендаціїУ сучасному світі брекети є практично незамінним медичним атрибутом для власників тих чи інших порушень зубного ряду.

Зміст приховати

Але … Багато людей, особливо підлітки, котрі вступають у доросле життя з відкритими обіймами і поцілунками, відмовляються від них. Це неправильно і зайве. Брекети не заважають цілуватися і можна насолоджуватися один одним, як ні в чому не бувало!

Перш за все, слід усвідомити, що ви – не єдина людина, що носить брекети. До того ж, сьогодні доступні різні системи, що роблять їх практично непомітними. З цієї точки зору, можна віддати перевагу кераміці, сапфіровим системам або лінгвальних брекетів (які заважають поцілую мінімально, тому що встановлюються на внутрішню сторону зуба).

Навчання техніці поцілунків досить складна дія саме по собі, а вже якщо в роті присутні брекети, це робить його ще більш складним.

Але не варто панікувати – якщо ви не будете поспішати і постараєтеся дотримуватися деякі основні поради, при поцілунку навіть не помітите, що у вас або партнера / партнерки є брекети. Отже, як же цілуватися з брекетами так, щоб було комфортно і психологічно і фізіологічно. Досить дотримуватися наступних кроків.

зміст

 • Не поспішайте
 • Йдіть уперед!
 • Як не зіпсувати процес?
 • Корисні поради

Не поспішайте

Від установки брекет-системи до першого поцілунку має пройти, як мінімум, 14 днів. Якщо у вас або у вашого партнера є брекети, не слід вдаватися до блаженства поцілунку безпосередньо після відвідин стоматолога.Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

На початку використання брекетів буде незручним, можливо також присутність хворобливості. Необхідно деякий час для того, щоб м’які тканини звикли до них. Крім того, слід навчитися з ними споживати їжу, доглядати за порожниною рота і виконувати інші дії, які зважаючи на присутність стороннього предмета в роті здадуться незручними.

Почніть з поцілунків на закриті губи. Навіть в тому випадку, якщо ви пристрасно жадаєте глибокого французького поцілунку, не поспішайте. Для початку достатньо поцілунків на замкнуті губи – з французький поцілунок почекає до тих пір, поки ви максимально не звикне до брекетами.

Робіть усе повільно. Особливо, якщо мова йде про перший поцілунок, в загальному. Починайте дуже обережно. Зі збільшенням практики, ви будете дізнаватися, де можна застосувати велику силу (спочатку все робіть ніжно), а де послабити.

При поцілунках досліджуйте губи партнера / партнерки, щоб визначити, що вам приносить задоволення, перш, ніж рухатися вперед.

Якщо вам здасться, що ви не готові цілуватися, а брекети вам заважають, зупиніться, можливо справа не тільки в психології!

Ніжно доторкніться своїми губами до губ партнера / партнерки. Якщо ви будете робити це занадто сильно або швидко, присутній ризик поранення партнера або себе, тому що виникає тиск зубів і ясен на губи.

Якщо ви обидва залишилися задоволені, можете просунутися до більш пристрасному поцілунку, але, як і раніше використовуючи тільки губи. Ви побачите, що навіть без мови можна цілуватися пристрасно!

Якщо брекети є тільки у вас, необхідно сказати про це партнеру / партнерці.

Утримуйте мову на відстані від брекетів. Незалежно то того, хто з вас двох має ортодонтичну конструкцію, необхідно досить широко відкрити губи, щоб мова партнера / партнёерші легко міг переміщатися між зубами і не зачепився про брекети.

В іншому випадку, ви ризикуєте поранити губи і / або ясна, а партнер – травмувати мову, зачепившись про деталі конструкції.

Нічого не бійтеся. Звичайно, спочатку все слід робити повільним, але завдяки цьому очікуванню наступні поцілунки будуть більш захоплюючими.

Як тільки мова партнера / партнерки між вашими зубами відчуває себе комфортно (мови вас обох знаходяться на безпечній відстані від брекетів), можете приступити до практики французького поцілунку. Можете кружляти мовою, або ж плавно рухатися ним вгору і вниз. Просто – насолоджуйтеся своїми почуттями!

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Не турбуйтеся про те, що частини конструкції можуть зачепитися одна об одну. Це – цілковитий міф! Брекети – НЕ магніти.

Уникайте вживання непридатних продуктів перед поцілунком. Звичайно, не слід маніакально намагатися досягти ідеального стану ротової порожнини перед поцілунком; так ви ризикуєте вбити романтику спонтанності. Однак, певна обережність завжди не завадить.

Необхідно знати, які продукти дружні до брекетів, а будь доцільно уникати. Запам’ятайте: всі продукти і страви, які розчиняються в роті, легко пережовується і глотаются є відмінним варіантом. І навпаки, від хрустких продуктів, що клеяться або тих, які вимагають тривалого пережовування, доцільно відмовитися.

Ваш друг покликав вас в кіно? Ви хочете поцілуватися з ним? В такому випадку, звичайний «атрибут» перегляду кіно – попкорн, який легко приклеюється до зубів, краще замінити шоколадом, розчиняється в роті.

Не жартуйте над людиною з брекетами! Якщо ви завітали на цю сторінку тому, що вашому партнерові / партнерці встановили брекети, поставтеся до нього / неї з розумінням. Ніяких жартів про «залізну усмішці»! В іншому випадку поцілунок вам не світить. Для нього / неї ця тема може бути акуратною, а ви тільки погіршить ситуацію.

Ідеальний варіант – брекети у обох партнерів. Так ви зможете сміятися один над одним разом.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Корисні поради

Цілуватися ще більш комфортно допоможуть наші поради, незалежно від того чи носить хтось у вашій парі брекет-системи чи ні:

 1. Зосередьтеся на поцілунку . Пам’ятайте, що у вас в роті ортоконструкція, але тільки до тієї міри, щоб не втратити чарівництво моменту. Пам’ятайте, що людина, з яким ви цілуєтеся, любить вас, з брекетами ви або без них.
 2. Свіжий подих – це основа ! Це правило, звичайно, відноситься до всіх. Але, в тому випадку, якщо у вас брекети є, на них можуть залишатися залишки їжі, що здатне привести до несвіжого подиху. Зверніть на це увагу.
 3. Будьте спокійні і насолоджуйтеся поцілунком . Адже це – романтика! Якщо ви будете весь час турбуватися, то користі поцілую це не принесе.
 4. Розслабтеся . Людина, яка вас цілує, знає про те, що у вас встановлені брекети, відповідно, він сам проявить обережність.
 5. Поцілунок – це задоволення ! Не дозволяйте нікому і нічому зіпсувати його.

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що поцілунки і брекети – це поняття цілком сумісне. Основа полягає в тому, щоб підібрати правильну систему і звикнутися з ортодонтичної конструкцією.

Велику складність представляє собою психологічний аспект. Як вже було сказано вище, деякі молоді люди бояться носіння таких конструкцій, вважаючи їх абсолютно непривабливими.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Наприклад, сапфірові брекети не тільки виправлять дефекти зубного ряду, вони здатні перетворити вашу посмішку в справжню коштовність! А все завдяки тому, що кожна платівка – це, власне, маленький цінний камінчик.

Деякі сучасні ортодонтичні конструкції навіть виготовляються із золота. Навряд чи знайдеться людина, що не бажає поцілувати цей дорогоцінний метал!

Не бійтеся брекетів, вони не заважають будувати особисте життя і цілуватися захлинаючись! Вчіться, тренуйтеся – нагородою вам буде радість близькості.

Не соромтесь! Сучасні брекет-системи не тільки не псують зовнішність, вони можуть бути красивими і оригінальними. Цілуйтеся на здоров’я і будьте щасливі.

Рекомендуємо інші статті по темі

Джерело: http://dentazone.ru/ortodontiya/brekety/kak-celovatsya-s-breketami.html

Як можна цілуватися з брекетами на зубах – відверто про сокровенне

645

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Володіти голлівудською посмішкою, мабуть, мріє кожен. Однак багато хто відмовляється від своєї мрії, думаючи, що наявність конструкції в ротовій порожнині істотно відіб’ється на якості життя.

На виправлення прикусу в повній мірі може піти кілька років. Тому молоді люди задаються питанням: «Як цілуватися з брекетами на зубах?».

Чи не впливає система на особисте життя? У даній статті постараємося розвінчати всі міфи, розповівши всю правду про сумісність ортодонтичних конструкцій і поцілунків.

Правда і міфи

Ортодонти запевняють пацієнтів, що сучасні конструкції для виправлення прикусу ніяк не відбиваються на якості особистого життя, і вже тим більше на поцілунках.

Розвіюючи склалися в народі міфи, фахівці, покладаючись на роки практики, запевняють:

 • носіння брекетів не відбивається на ступені чутливості язика і губ;
 • компактні конструкції, розташовуються досить щільно до зубів, тому виключається можливість травмування порожнини рота як власної, так і партнера під час поцілунку;
 • ймовірність зсуву або поломки конструкції, навіть під час пристрасного злиття губ, мізерно мала.

Наступна картина, яка спливає перед очима багатьох пацієнтів ортодонтических клінік – зчеплення конструкцій цілуються партнерів.

Надивившись комедійних фільмів, представники як сильної, так і прекрасної половини людства впевнені, що особисте життя двох людей, які носять брекети – неможлива. Вони вважають, що системи можуть намертво зчепитися між собою під час поцілунку.

Насправді ж, це думка – всього лише плід уяви:

 1. По-перше , в поцілунку задіюються лише губи і язик. Зуби, на які встановлюється конструкція, участі в процесі не беруть.
 2. По-друге , всі елементи брекетів мають округлої формою, що не надає їм можливості чіплятися за іншу систему.
 3. По-третє , парі, що піклується одночасно про виправлення прикусу, набагато простіше, з моральної точки зору, пройти складний шлях до створення бажаної голлівудської посмішки.

психологічні аспекти

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Тому психологи з усією відповідальністю запевняють, що проблема власників конструкцій полягає не в фізичних обмеженнях, а в їх передбачуваних страхах.

В основному пацієнтів ортодонтических клінік лякає:

 1. Імовірність втрати привабливості в очах партнера . Кожен раз, розглядаючи в дзеркалі свою усмішку, прикрашену системою як підлітки, так і дорослі люди вважають, що після установки брекетів їх партнер може різко змінити ставлення до них.Тому під час кожного поцілунку їх долає страх, пов’язаний з втратою привабливості, сексуальності, вони стають невпевненими у своїх діях.

  Насправді ж, привабливість людини не залежить від того, чи носить він брекети чи ні. Якщо ваша друга половинка не усвідомлює цього, то може не варто продовжувати з нею стосунки?

 2. Можливість змінити техніку поцілунку в гіршу сторону . Наявність стороннього тіла в роті досить явно відчувається в ротовій порожнині тільки перші два тижні. Тому у багатьох складається враження про те, що конструкція на зубах може відбитися на якості поцілунку.Ортодонти ж запевняють, що сучасні конструкції, спеціально розроблені для комфорту пацієнтів, надають можливість вести звичний спосіб життя.

Читайте також:   Козеріг і лев: сумісність в коханні і інтимі, дружбу і бізнесі

Звичайно, дорослим людям простіше усвідомити те, що процес виправлення прикусу не може вплинути на особисте життя. Підлітки ж стають заручниками чужої думки однолітків, які навіть уявлення не мають про ортодонтичних конструкціях.

Інструкція

Для того щоб побороти почуття незручності, перш за все необхідно запевнити самого себе в тому, що система не відбивається на зовнішності людини і не змінює спосіб життя.

Крім того, пережити процес виправлення прикусу допомагає і уявлення про майбутню голлівудську усмішку.

Щоб поцілунок після установки брекетів не став розчаруванням для обох партнерів, варто звернути увагу на деякі важливі аспекти.

підготовка

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Всі пацієнти ортодонтических клінік проходять адаптаційний період, за час якого вони вчаться розмовляти, є, правильно доглядати за брекетами і ротовою порожниною в цілому. Тому фахівці рекомендують утриматися від поцілунків, до того моменту, поки наявність системи в роті не стане абсолютно звичним.

Партнер повинен зрозуміти життєву необхідність своєї другої половинки. Звичайно, абсолютної заборони на поцілунки після установки системи не існує.

Якщо людина може звикнути до чужорідного тіла набагато швидше, а партнер готовий до експериментів, цілуватися можна хоч і з першого дня, аби брекети не викликали больові відчуття.

Перший поцілунок

Під час першого поцілунку, фахівці рекомендують задіяти тільки губи, щоб дати можливість власникові конструкції звикнути до нових відчуттів і пристосуватися до ситуації.

Загалом, пара тимчасово повинна залишити гріх на задньому плані і віддатися помірним ніжностей.

Пристрастний поцілунок

Що ж стосується техніки пристрасного поцілунку, то її доведеться злегка підкоригувати. Для того щоб не травмувати випадково губи або мову партнера, власникові конструкції доведеться ширше відкривати рот.

Зорієнтуватися в ситуації простіше, якщо починати цілуватися повільно, поступово додаючи в злиття губ пристрасті і вогню.

Головне, побороти психологічний дискомфорт і не переживати, що елементи брекетів можуть поранити мова партнера або зчепитися між собою. Згодом розуміння того, як потрібно себе вести під час поцілунку, прийде само собою.

рекомендації

Дотримання деяких правил дасть можливість насолоджуватися поцілунками обом партнерам.

живлення

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

 • Напередодні поцілунку краще віддати перевагу продуктам харчування, які легко пережовується і розчиняються в роті.
 • Для того щоб не порушувати романтичну атмосферу, слід утриматися від вживання під час побачення хрусткою їжі, застревающей в системі, і продуктів, які слід довго пережовувати.
 • Наприклад, в кінотеатр краще взяти з собою плитку шоколаду, ніж постраждати потім від попкорну, залишки якого, швидше за все, ви зможете видалити з-під брекетів лише вдома.

без жартів

Людині, якій тільки встановили конструкцію на зуби і так, в адаптаційний період, доводиться нелегко.

Якщо ж він почує в свою адресу будь-які глузування з цього приводу, особливо з боку партнера, він може не тільки морально постраждати від психологічного стресу, але і відмовитися від носіння брекетів, що, з розумної точки зору, нерозумно.

Тому друга половинка повинна всіляко намагатися надати моральну підтримку партнеру в ситуації, що склалася. Жартувати щодо носіння конструкції можна лише в тому випадку, коли обидва партнери «озброєні» ортодонтическими апаратами.

практичні поради

Якщо дотримуватися деяких рекомендацій експертів, носіння брекетів жодним чином не позначиться на особистих взаєминах партнерів.

Скажіть «ні» поспіху

Фахівці все ж рекомендують почекати з поцілунками під час адаптаційного періоду. Так як романтичний процес може викликати не тільки больові відчуття у володаря брекетів, але і обернутися огидою до близькості.

Ступінь інтенсивності тиску скоб систем в перший час найбільш висока, що викликає відчуття скутості. В результаті зайвих і неправильних рухів, володар брекетів може зіткнутися з хворобливими відчуттями.

нові відчуття

Пари, які пройшли через присутність брекетів в стосунках, стверджують, наявність конструкції не те, що не відбивається на відносинах, навпаки, приносить нові відчуття під час поцілунків.

Ви можете спільно з другою половинкою створити для себе індивідуальні техніки злиття губ, які стануть для обох запорукою комфорту і приємних відчуттів.

Завжди є можливість експериментувати і продумати «сценарій» нових видів поцілунків, тим самим вносячи різноманітність в делікатні моменти особистого життя. При цьому не соромтеся цікавитися відчуттями партнера.

Додаткова гігієна

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Після установки брекетів ротова порожнина потребує більш ретельної і тривалої гігієни.

Для того щоб уникнути неприємного запаху з рота, що неприпустимо не тільки при поцілунках, але і під час звичайного близького спілкування, чистити зуби слід не менше 3 разів на день. Про правильну техніку і методи догляду за ротовою порожниною докладніше вам розповість ортодонт після установки конструкції.

 1. Варто зазначити, що перш ніж відправитися на побачення, необхідно добре оглянути стан конструкції в дзеркалі, не застрягли чи під нею залишки їжі.
 2. Як підстраховки свіжого дихання, можна скористатися спеціальним ополіскувачем, але найкраще вдатися до повної чищенні ротової порожнини і конструкції.
 3. В якості додаткових засобів по догляду, в разі незнімних систем, вам необхідно буде придбати спеціальні пристосування типу йоржика, іригатора або зубної щітки.
 4. У відео юні пацієнтки ортодонтів діляться своїми враженнями про поцілунки з брекетами.

Відгуки

Чужий досвід – добре, але власний – краще. Опишіть свої відчуття при поцілунках після установки брекетів, залишивши коментар під статтею.

Чи виникали у вас психологічні складнощі в перший час? Підтримала чи вас друга половинка під час носіння конструкції?

Джерело: http://orto-info.ru/sistemyi-vyiravnivaniya-zubov/breketyi/kak-mozhno-tselovatsya-otkrovenno-o-sokrovennom.html

Чи заважають брекети цілуватися?

Хто ж не мріє про голлівудську усмішку, особливо це стосується підлітків і молодих дівчат. Але у багатьох мрія залишається мрією, а причиною цього є побоювання, що встановлена ​​в роті конструкція зіпсує надовго якість життя, наприклад, відібравши можливість цілуватися.

Щоб виправити прикус буває необхідно кілька років. Тому для молоді просто актуальним є питання: чи можна цілуватися, якщо в роті встановлені брекети? Чи сильно вони цього заважають? Чи не зіпсують вони особисте життя через це? Нижче даються відповіді на багато питань про ортодонтичних конструкціях на зубах і поцілунках.

Де правда, де міф

Фахівці в цій галузі стоматології, аргументуючи роками успішної практики, переконують молодих пацієнтів, що сучасні брекети зовсім не псують особисте життя і не заважають цілуватися. Усупереч поширеній в народі стереотипу:

 • Закріплені на зубах конструкції не змінюють чутливість губ і язика
 • Партнер і власні зуби в роті, а також слизова оболонка не можуть бути травмовані в процесі поцілунку, адже брекети щільно прилягають до поверхні зубів
 • Немає ніякого ризику, навіть при пристрасному поцілунку, зламати або змістити конструкцію

Багато хто боїться сильно зчепитися брекетами, якщо в парі вони надіті у обох. Але таке можливо тільки в комедіях, для розваги публіки, для сильного зорового ефекту. На це ортодонти відповідають, що зуби в поцілунку не задіяні, значить, перешкодити не можуть. Та й елементи конструкції мають закруглену форму для безпеки, їм просто нічим зачіпатися один за одного.

Якщо пара закоханих одночасно вирішила виправити прикус і обзавестися сліпучими посмішками, то удвох, підтримуючи один одного, зробити це буде морально набагато легше, ніж одному.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Сучасні брекети виглядають, як прикраси. або взагалі практично непомітні

Вони бувають сапфірові, золоті, прозорі, ті, що встановлюються із зворотного боку зубів. Тому відмовлятися від них заради боязні не отримати поцілунок не варто.

Психологія

Зазвичай комплекс неповноцінності на ґрунті установки брекетів розвивається у підлітків. Але часто цілуватися при їх наявності в роті соромляться і дорослі люди.

Лікарі вважають, що причиною є не особливості конструкції в роті, а придумані побоювання, страх відторгнення партнером.

Адже в дзеркалі відображаються псують зовнішність шматки дроту на зубах, заховати які не можна, вони на самому видному місці.

Навіть посміхнутися, як слід – соромно, а боязнь втратити привабливість затьмарює всі доводи розуму. Страх втратити партнера, погіршити його ставлення до себе, втратити сексуальність робить поведінку невпевненим.

Але якщо через носіння брекетів одного друга половина втратить інтерес або поміняє добре ставлення, то чи можна вважати ніжні почуття такої людини справжніми? Чи варто триматися за таку зв’язок? Очевидно, що не варто.

Перші 14-15 днів після закріплення на зубах конструкції є відчуття чужорідного тіла в роті. Саме в цей період більшість закоханих починають боятися, що брекети погіршать поцілунок або зроблять його неможливим. Але лікарі обнадіюють, що все виконано таким чином, щоб ніяк не впливати на якість життя пацієнта.

Однак підлітки частіше залежать від думки свого оточення, компанії, тому соромляться брекетів в роті, боячись насмішок однолітків, уникають з цієї ж причини і поцілунків. Хоча самі малолітні критики поняття не мають про особливості ортодонтичних конструкцій. Дорослі до цього ставляться простіше, та й глузувань їм дістається набагато менше.

рекомендації

Щоб побороти всі з’явилися комплекси, треба самому повірити в те, що носіння брекетів на зовнішності не відбивається, а допомагає стати усмішці згодом набагато красивіше. Тому спосіб життя міняти через них не варто, потрібно трохи потерпіти.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Потрібно пам’ятати, що мета носіння брекетів – гарна посмішка, а самі брекети явище хоч і тривалий, але тимчасове

Це під силу не кожному, багато хто все ж сильно втрачають впевненість у собі в період носіння таких конструкцій на зубах.

Але є кілька корисних порад для цього періоду:

 • Будь-яка, найзручніша, добре підігнана ортодонтическая конструкція в роті спочатку все одно заважає і відчувається, як чужорідне тіло;
 • У період адаптації пацієнт просто звикає, вчиться їсти, доглядати за ротовою порожниною, нормально говорити з конструкцією на зубах;
 • На час проходження адаптації дійсно варто утриматися від поцілунків, щоб не зіпсувати задоволення в першу чергу власникові брекетів через що мають місце больових відчуттів;
 • Другий партнер повинен зрозуміти проблеми своєї половинки і набратися терпіння.

Читайте також:   Як спілкуватися з чоловіком, щоб викликати у нього інтерес до жінки

Ніхто не забороняє цілуватися при встановленій системі виправлення прикусу навіть з самого першого дня, якщо це не доставляє болю або неприємних відчуттів. Але найчастіше доводиться відкласти такі приємні моменти до повного звикання до брекетів.

перші поцілунки

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Після періоду звикання, ніжний поцілунок може перейти в пристрасний

Почати варто з поцілунків, в яких задіяні тільки губи. Це позбавить пару від казусів і неприємних вражень, відторгнення. Людині з брекетами потрібно звикнути до ситуації, зрозуміти як потрібно цілуватися, як ніби навчаючись заново. Тому пристрасть спочатку варто змінити на ніжність і не поспішати.

Особливо важливо! З самого початку не сильно збільшувати тиск губами, щоб не доставити неприємні хвилини через відчуття металу брекетів.

У таких повільних, дуже ніжних рухах губ ви обидва знайдете нове, не випробуваний раніше задоволення. Адже зазвичай любов змушує поспішати.

пристрасть

Але якщо все ж хочеться пристрасного поцілунку, то варто змінити його техніку. Володар конструкції повинен ширше відкривати рот під час нього, щоб випадково, від надлишку сильних почуттів, не поранити мова партнера.

Але спочатку все ж поспішати не варто, пристрасті до поцілунку доведеться додавати повільніше, ніж зазвичай.

Французький поцілунок потрібно теж освоювати при встановлених брекетах поступово, щоб мовою зайвий раз не торкатися металу.

Головне під час поцілунку НЕ комплексувати, не хвилюватися, а пристосовуватися до нових обставин.

Поступово стане зрозуміло, як саме потрібно цілуватися, щоб нічого не чіплялося, і не можна було поранитися або поранити партнера. Можна з часом навіть винайти свою, індивідуальну техніку поцілунків при наявності брекетів.

І від цього парі буде ще приємніше спілкуватися, адже це буде їх інтимним відкриттям або невеликий перевіркою почуттів.

Про їжу

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Не рекомендується вживати тверду, важко пережовувати їжу перед або під час побачення

Перед побаченням і під час нього (наприклад, в кінотеатрі) власникам брекетів радять утриматися від хрусткою їжі, попкорну, горішків, продуктів, які насилу пережовується.

Залишки такої їжі застрягнуть в елементах конструкції, а видаляти їх доведеться вдома. Можна їсти те, що легко жується або розчиняється в роті, наприклад шоколад.

Цибулю і часник перед початком побачення повинні скасувати всі, хто бажає, щоб воно не стало останнім, і не тільки через наявність брекетів.

Жарти в сторону

Важливо! Люди, які встановили брекети, в перший час відчувають певні труднощі, пов’язані з адаптацією.

Якщо в їх адресу (особливо це стосується підлітків) в такий період звучать глузування, та ще й від партнера, то деякі конструкцію просто знімають, не пройшовши і половини шляху до правильного прикусу і сліпучою усмішкою.

Це нерозумно, але з точки зору психології зрозуміло. Адже вони відчувають в такий період сильний стрес, невпевненість, дискомфорт.

Партнер або партнерка в такому випадку повинні надати моральну підтримку своїй половині, а жартувати на цю тему можна тільки, якщо у обох в роті є така конструкція.

практичні поради

Ортодонти радять в першу чергу не поспішати. У перший час володар конструкції для виправлення прикусу відчуває біль через значне тиску її елементів, наприклад скоб. Адже це і є початок виправлення недоліків зубного ряду.

Ці відчуття скутості в роті можуть зіпсувати будь-яку романтику, вбити на деякий час потяг. Просто потрібно пройти адаптаційний період повністю, багато часу він не займає, близько 14 днів.

Зате потім конструкція практично не відчувається в роті, не псуючи чутливість ротової порожнини.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Якщо він і вона люблять один одного – брекети не перешкода

Деякі пари, які подолали ці складності, кажуть, що в подальшому брекети навіть додають нових відчуттів в поцілунки, можна експериментувати з їх новими варіаціями і технікою.

Потрібно тільки періодично запитувати про відчуття у партнера, щоб не зіпсувати враження чимось неприємним під час злиття губ. Це внесе різноманітність в особисте життя, адже експеримент завжди додає гостроти і чуттєвості в інтимні стосунки.

Обов’язково потрібно більш ретельна гігієна ротової порожнини. Щоб не було неприємного запаху з рота, необхідно не менше трьох разів на день тривало і якісно чистити зуби і конструкцію. Ортодонт після установки конструкції завжди детально пояснює, як це робити правильно.

Перед побаченням брекети потрібно оглянути біля дзеркала, щоб в них не було застряглих шматочків їжі. Для більш ретельного очищення незнімної конструкції краще придбати спеціальні пристосування типу йоржиків або іригаторів, спеціальних зубних щіток.

Для свіжості дихання можна користуватися ополіскувачем, бальзамом, ментоловою пастилки. Але найбільш ефективною процедурою є якісна чистка зубів і брекетів після кожного прийому їжі, навіть в обідню перерву на роботі.

Адже запах з рота заважає не тільки при поцілунках, але і при будь-якому вигляді спілкування.

Прислухаючись до рекомендацій експертів і тих, хто вже пройшов випробування якості особистого життя брекетами, можна уникнути неприємних моментів, пов’язаних з поцілунками в цей час. У представленому відео тінейджери розповідають про свої перші враження з приводу поцілунків з брекетами в роті.

Джерело: https://ZubNeBoley.ru/ortodontiya/brekety/mozhno-li-tselovatsya-v-breketah/

Поцілунки в період носіння брекет-систем

Перед установкою брекет-системи люди задаються декількома питаннями різного характеру. В першу чергу багатьох хвилює, яку модель вибрати, щоб період носіння ортодонтичного апарату був максимально коротким.

За нею йдуть роздуми про те, як брекети можуть відбитися на зовнішності, заважають вони в повсякденному житті. Багато молодих людей хвилюються з приводу делікатного питання прояви своїх почуттів.

Чи можна цілуватися з брекетами? У цій статті ми детально розглянемо всі аспекти даного питання, а також розвіємо ваші страхи і сумніви.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Психологічні аспекти носіння брекетів

Перед тим, як обзавестися брекетами, необхідно обговорити з лікарем всі нюанси цієї процедури.

 1. На перший план виходить питання про модель ортодонтической системи, яку необхідно встановити. У цьому випадку на допомогу прийдуть рекомендації фахівця, який врахує всі ваші побажання.
 2. У наші дні можна встановити вестибулярні або лінгвальні системи. Зовнішні брекети фіксуються на поверхні емалі, забезпечуючи поступове пересування зубів в необхідну позицію. Внутрішні брекети поміщаються на задню поверхню зубного ряду, що призводить до зменшення вільного простору в порожнині рота. Під впливом будь-яких ортодонтичних систем спостерігаються деякі зміни форми особи і дикції. Однак не варто переживати, оскільки ці явища дуже скоро проходять.
 3. Процес прийому їжі також передбачає нововведення. Цілком можливо, що доктор порадить вам дотримуватися дієти при брекетах, що включає в себе ряд обмежень. Ваше терпіння буде винагороджено: ви не тільки виправите прикус, але і оздоровите організм в цілому.

Серед молоді існують помилкові помилки про несумісність поцілунків з брекетами. Дівчата і хлопці побоюються, що вони будуть відчувати дискомфорт як в психологічному, так і в фізичному плані. Виникає своєрідний бар’єр, викликає сором і невпевненість.

Існує невеликий відсоток людей, які не вирішуються встановити ортодонтичну систему, оскільки вони не знають, як цілуватися з брекетами на зубах. Не варто програмувати себе на невдачу і вважати, що брекет-системи можуть несприятливо позначитися на особистих відносинах. Можна без побоювань висловлювати свої почуття в період носіння брекетів.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Як побороти страх поцілунків з брекетами?

Комплекси, що виникають у молодих людей з брекетами, можна умовно розділити на два типи.

 1. Емоційний бар’єр пов’язаний зі страхом розчарування, яке може виникнути у партнера під час поцілунку. У цьому випадку не варто постійно ламати голову, розмірковуючи, чи заважають брекет-системи виявляти почуття і цілуватися. Постійна концентрація на подібні нюанси візуально відбивається на зовнішньому вигляді. Сумний, задумливий і розсіяний образ ще нікого не прикрашав. Примітно, що в соціальних мережах нерідко можна зустріти думки хлопців і дівчат, котрі не приховують свого бажання випробувати поцілунок з людиною, у якого встановлені брекети.
 2. Другий комплекс обумовлений тактильними відчуттями. Багатьох турбує незручність, яке може зіпсувати поцілунок. При дотриманні деяких заходів безпеки процес не буде викликати дискомфорту між партнерами, тому можна сміливо віддатися своїм почуттям. Брекети не змінюють чутливість губ і язика: цілуватися в них так само легко і зручно, як і без них.

Якщо ви побоюєтеся, що з осіб брекетами автоматично потрапляє в категорію непривабливих людей, зупиніть свій вибір на естетичних системах. Сучасний модельний ряд ортодонтичних апаратів включає в себе вироби на керамічній, сапфіровою або пластиковій основі. Такі брекети залишаються максимально непомітними навіть при денному світлі.

Не варто забувати про лінгвальних моделях, які можуть бути виконані з металу або кераміки. Дані брекети повністю приховані від сторонніх поглядів і не заважають цілуватися. Цілком ймовірно, що навіть ваш партнер не помітить стороннього елемента. Можна зберегти свій маленький секрет до закінчення періоду носіння брекет-системи.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Як уникнути незручності при поцілунку?

Розглянемо невелике керівництво до дії і дізнаємося, чи можна нормально цілуватися з брекетами. Після установки ортодонтического апарату вам буде потрібно якийсь час для адаптації.

Найчастіше людина звикається з брекетами протягом тижня. Необхідно підготуватися до таких неприємних відчуттів, як тиск на зуби, зміна мови.

Варто відзначити поступове зникнення подібних симптомів і думок, що конструкції заважають здійснювати повсякденні маніпуляції.

Як тільки ви звикнете до брекетів, можна сміливо приступати до практики і переконатися, що дані системи не заважають висловлювати почуття. Перший поцілунок вимагає дотримання пари простих правил.

 1. Акуратні і плавні рухи – це запорука успіху. Деякий дискомфорт можливий в тому випадку, якщо обидва партнери носять ортодонтичні конструкції, що зустрічається дуже рідко. Звідси випливає оптимістичний висновок: цілуватися з брекетами можна без істотних побоювань.
 2. Перед романтичним побаченням необхідно подбати про свіжому подиху. Гігієна важлива для всіх людей без винятку, але людині з брекетами треба бути вдвічі уважним. Якщо у вас немає можливості часто чистити зуби, можна скористатися спеціальними ополіскувачами для порожнини рота.

Читайте також:   Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Узагальнюючи вищесказане, варто зазначити, що цілуватися з брекетами можна і навіть потрібно! Важливо розслабитися, віддатися почуттям, не думати про власні страхи і не дозволяти стереотипам заповнювати ваші думки.

Завжди потрібно пам’ятати про те, що ортодонтические конструкції встановлені не назавжди. На завершення пропонуємо вам подивитися позитивне відео, яке переконає вас у тому, що брекет-системи не є перешкодою для розвитку особистого життя.

Джерело: http://TvoiBreketi.ru/breketnye-sistemy/kak-celovatsya-s-breketami.html

Як цілуватися з брекетами

Лікування у ортодонта допомагає вирівняти зубні одиниці, але може ускладнювати життя. Наприклад, не можна їсти липкі цукерки, жувати гумку, пропускати зубну чистку. Особливо хвилює пацієнтів питання про те, як цілуватися з брекетами? Чи можна взагалі це робити і, якщо так, як правильно? Чи дозволяють лікарі цілуватися тим, хто носить скоби?

Чи можна цілуватися з брекетами на зубах

Чи можна цілуватися з брекетами? За словами фахівців, це не заборонено, так як конструкції практично не впливають на якість даного інтимного процесу:

 • Скоби не змінюють рівень чутливості губ і поверхні язика;
 • Брекети при правильній установці надійно кріпляться до зубів, що мінімізує шанс зламати конструкцію;
 • Новітні конструкції мають невеликий розмір, тому можна не боятися травм слизової оболонки в роті.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

брекети

Але існують проблеми поцілунків при носінні скоб, які в більшості випадків пов’язані з наявністю комплексів у пацієнтів. Виділяють два основних типи закомплексованості:

 1. Страх втрати привабливості в очах другої половинки. Багато хто вважає, що брекети можуть настільки погіршити зовнішність, що партнер розчарується або розлюбить його. Тут потрібно зрозуміти, що вони практично не змінюють людину зовні, і довіритися коханій людині;
 2. Страх погіршення техніки поцілунку. Спочатку скоби постійно відчуваються пацієнтом, що викликає думки про неможливість нормальних поцілунків через перешкоди, що створюються конструкцією. Новітні вироби досить непомітні і зручні, вони створюються з урахуванням стрімкого і активного способу життя сучасних людей.

Конструкція не здатна істотно змінити особисте життя. Якщо партнери були задоволені один одним раніше, поява скоб не може різко погіршити якість відносин.

Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

поцілунок

Чи заважають брекети цілуватися? За словами фахівців, це неправда, поцілунки при наявності конструкції такі ж, як і без них. Існує ряд спеціальних рекомендацій:

 • Обережність при поцілунках в перший час після установки системи;
 • Легкі рухи губами, схожі на м’яке дотик;
 • Відмова від глибоких поцілунків на перший час.

Пацієнт і партнер можуть переживати за цілісність конструкції і ймовірність травми, але незабаром вони звикнуть, і проблема вирішиться самостійно. Матеріали, з яких складаються вироби, також не впливають на можливість цілуватися. Зовні непомітні (лінгвальні) скоби більш комфортні фізично і зовні, ніж видимі (вестибулярні), так як другі:

 1. Чи не дозволяють цілуватися занадто активно, адже це підвищує ризик ран, а якщо вироби є у обох партнерів, є шанс, що вони (скоби) зачепляться один за одного;
 2. У перший тиждень шкарпетки викликають неприємні відчуття і біль, говорити і харчуватися буде складно. Поцілунки доведеться відкласти до закінчення періоду звикання до скоб.

Ортодонтичне лікування важливо для створення ідеальної посмішки, але брекети ставляться не назавжди. Вони можуть урізноманітнити особисте життя, а деяких людей роблять більш привабливими і оригінальними, підкреслюють їх індивідуальність. Незабаром ви і партнер звикнете до виробів, а після зняття будете згадувати про незабутні поцілунках.

Відгуки

Щоб ви переконалися, що в поцілунках при виправленні прикусу немає нічого страшного, ми проаналізували відгуки з інтернету. Всі відзначають, що проблем немає, адже цілуються люди не зубами.

Правда, якщо зуби дуже криві і випирають, що брекети можуть злегка чіпляти мову партнера, тому в цьому випадку потрібно бути акуратніше.

До речі, дівчата часто відзначають, що хлопцям навіть подобаються їхні брекети – поцілунки виходять незвичайними.

Джерело: https://krasota-medicina.ru/kak-chelovatsya-s-breketami/

Як цілуватися з брекетами на зубах: інструкція, корисні поради, попередження

У фільмах часто бувають епізоди, коли під час вечері у обраниці головного героя в брекетах застряє їжа, після чого він поспішно ретирується, втрачаючи до неї інтерес. У комедійних картинах використовується і така сцена: як тільки справа доходить до першого романтичного поцілунку, кавалер червоніє від незручності, не знаючи як підступитися до героїні зі скобами на зубах.

Такі незграбні моменти добре знайомі власникам брекет-систем. Багато з них намагаються рідше посміхатися і соромляться спілкуватися з протилежною статтю, думаючи, що непривабливі конструкції відлякають об’єкт симпатії чи завадять поцілую. Це зовсім не так, адже для людей зі скобами існує певна техніка поцілунків.

Можливість поцілунків з брекетами на зубах

Тих, хто тільки що почав виправляти свій прикус, нерідко хвилює питання про те, чи можна чи ні цілуватися з брекетами. Фахівці заспокоюють, що такі системи жодним чином не заважають поцілунків з коханою людиною, потрібно всього лише знати деякі хитрощі.

Крім того, установка брекетів – це відмінний спосіб перевірити щирість почуттів обранця, адже по-справжньому любляча людина ніколи не дорікне партнера тим, що він втратив привабливість через скоб на зубах. Остерігатися, що під час поцілунків конструкція зламається також не варто, оскільки вона має дуже надійну фіксацію.

підготовка

Лікарі попереджають пацієнтів, що після установки брекетів від поцілунків краще ненадовго утриматися, до повного звикання до скоб. Зазвичай на це потрібно не більше 3-7 днів, в окремих випадках – до 2 тижнів. Протягом цього часу володар брекетів вчиться існувати з постійно знаходяться в роті стороннім предметом.

Фахівці попереджають, що відразу після установки брекет-системи може спостерігатися значне порушення дикції, проте після закінчення адаптаційного періоду цей дефект проходить.

техніка поцілунку

Для того, щоб було зручно цілуватися з партнером з брекетами, а також для виключення дискомфортних і хворобливих відчуттів під час цього потрібно дотримуватися певну техніку. Вона включає ряд важливих правил:

 1. Не варто відразу зливатися в пристрасному поцілунку. Перший дотик губ має бути ніжним, неквапливим, потрібно дати коханому зі скобами можливість звикнути до нових відчуттів і підлаштуватися під незнайому поки ситуацію. Так званий «французький» поцілунок, з глибоким проникненням мови варто залишити на потім.
 2. Особливої ​​обережності вимагає ситуація, коли володарями брекет-систем є обидва партнери. У перший час їх поцілунки повинні носити поверхневий характер, інакше велика ймовірність того, що одні скоби зачепляться за інші. Іноді може пройти чимало часу, перш ніж партнери-володарі брекетів приноровятся до повноцінних поцілунків.
 3. У перший час після установки конструкція може досить сильно тиснути на щелепу, провокуючи тягнуть і тиснуть відчуття. З цієї причини при поцілунку у коханого з брекетами може виникнути різкий біль. У такому випадку потрібно відкласти поцілунки або зробити їх менш інтенсивними.
 4. До пристрасному прояву любові варто переходити після того, як обидва партнери звикнуть до нової для них ситуації і перестануть помічати наявність брекетів. Під час поцілунку, повного пристрасті, власникові скоб рекомендується відкривати рот якомога ширше, в іншому випадку є ризик травмування губ або мови другої половини.

Такі нехитрі прийоми дозволять якнайшвидше повернутися до ніжних і пристрасним поцілунків. За визнанням багатьох закоханих пар, установка брекетів одному з партнерів не тільки не завадила їм цілуватися як раніше, а й подарувала нові незвідані відчуття, які урізноманітнили чуттєву сторону їхнього спільного життя.

психологічний аспект

У більшості випадків почуття психологічного дискомфорту через скоб на зубах відчувають підлітки, проте нерідко і дорослі люди комплексують з приводу брекетів. Через власні неправильних установок вони вважають, що ортодонтические конструкції в роті позбавляють їх привабливості в очах протилежної статі.

Психологи в такій ситуації радять переконати себе в тому, що скоби є лише тимчасовим незручністю на шляху до рівних гарних зубів і ідеальної усмішці. Оскільки носіння брекет-систем – досить поширене явище, то малоймовірно, що будь-хто загострить увагу на скобах співрозмовника.

Якщо партнер по-справжньому любить свою другу половину, його не збентежить і не відштовхне такий незначний і тимчасовий дефект, як скоби для корекції прикусу.

гігієна

Після завершення процедури установки брекетів фахівець дає пацієнтові рекомендації по догляду за ними. При вживанні твердих продуктів можна пошкодити виріб, а шматочки деяких продуктів можуть застрявати в елементах, закріплених на поверхні зубів.

Щоб уникнути незручних ситуацій на побаченні перед зустріччю потрібно ретельно почистити зуби, а під час вечері періодично відлучатися для огляду ротової порожнини на предмет відсутності застряглих в скобах шматочків їжі.

Якщо перед романтичної зустріччю немає можливості скористатися зубною пастою і щіткою, досить ретельно прополоскати рот водою і подивитися в дзеркало, щоб переконатися в тому, що на брекети нічого не налипнуло.

обережності

Для того, щоб після установки брекетів поцілунки як і раніше приносили лише задоволення рекомендується дотримуватися певні застереження.

Починати цілуватися потрібно тільки після повного звикання до скоб, а перші спроби злиття губ повинні бути вкрай обережними.

Крім того, необхідно пам’ятати, що надмірне механічний вплив може привести до пошкодження виробів або до травмування внутрішньої сторони губ.

Джерело: https://AzbukaZubov.com/ortodont/breketi/mozhno-li-celovatsya-s-breketami.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *