Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Зміст приховати

Що важливо знати перед поцілунком

Тільки при дійсній взаємній симпатії від поцілунку можна отримати справжнє задоволення. Не варто цілуватися просто для досвіду або щоб не образити людину. Не треба завищувати свої очікування, ідеалізувати в думках даний процес, щоб уникнути можливих розчарувань. Необхідно пам’ятати: всього можна навчитися, привести до досконалості за допомогою регулярних тренувань.

підготовка себе

Перш ніж освоювати техніки самого поцілунку, необхідно до нього підготуватися, вірніше, підготувати свої губи:

 1. Свіжий подих. Поганий запах з рота може зіпсувати будь-який професійний поцілунок. Перед побаченням не варто палити і вживати їжу з різкими ароматами. Завжди при собі потрібно мати засіб для свіжого дихання: льодяник з ментолом, спрей – освіжувач, жуйка. Не треба соромитися їх використовувати при партнері. Це може послужити додатковим сигналом до вирішальних дій, в разі його невпевненості.
 2. Гладкі, ваблять губи. Ця порада стосується не тільки дівчат, але й хлопців. Адже цілувати жорстку, суху поверхню не приносить особливого задоволення нікому.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Правила першого поцілунку

Протягом усього свого життя людина цілується. Колись це відбувається вперше. Це може бути найперший раз в школі або перший дотик губ з конкретною людиною. Відмінною особливістю такого поцілунку є страх і хвилювання, які відчувають закохані. Неправильними діями можна відлякати свого партнера.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 1. Доброзичливий настрой. Не тільки дружба починається з посмішки, але і всі інші приємні речі. Вона може підбадьорити, розрядити обстановку. Також важливі жести під час спілкування: не варто схрещувати руки на грудях, відвертатися під час розмови. Намагайтеся бути відкритими і уважними до партнера.
 2. Дотики. Дотик рук – найпопулярніше і безпрограшна дію для зближення. Можна злегка погладити долоньку, легкими рухами пробігтися по всій руці, пограти з пальцями, поправити пасмо волосся.
 3. Погляди. Підтримуйте візуальний контакт «очі в очі», іноді опускайте погляд на рот партнера. Якщо робити це щиро і ненав’язливо, то такий прийом не змусить довго чекати рішучих дій.
 4. Підготовчі поцілунки. Ніжні дотики з скороминущої затримкою можна почати з щоки партнера і потихеньку рухатися в потрібному напрямку. Хлопці можуть для початку поцілувати плече дівчини, шию, мочку вуха.

Коли цілуєтеся вперше з партнером, краще не поспішати орудувати мовою. Правильний поцілунок з закритим ротом може бути не менш хвилюючим. Потрібно по черзі стосуватися губами то верхній, то нижньої губи коханої людини, трохи посмоктуючи їх.

Нашіптування ніжних слів, обійми і дотики між поцілунками додають приємні враження від цього процесу.

Способи навчання поцілую з мовою без партнера

Щоб зменшити свій страх і невпевненість перед поцілунком з зиком, можна потренуватися цього приємного процесу будинки, без партнера. Гарна фантазія, відокремлена обстановка, допоможуть в цій справі.

Стиглі, соковиті томати добре підійдуть для ролі рота обранця. Для початку потрібно цілувати його так, щоб не пошкодити зубами поверхню. Потім всмоктуючи в себе, необхідно залишити невелику вм’ятину. Щоб перейти до «дорослого» поцілунку з мовою, треба зробити вм’ятину побільше (стороннім предметом) і рухати в ній мовою, акуратно втягуючи в себе м’якоть і сік помідора.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Існує ще багато способів для відпрацювання поцілунку за допомогою: морозива, черешні, дзеркала. Але всі вони не дадуть реалістичних відчуттів. Найкращим тренажером є справжній рот обранця. І навіть якщо він теж не має досвіду в цій справі, при наявності взаємної симпатії все вийде.

Техніка і варіанти рухів мови

У багатьох країнах вважається, що французький поцілунок передає частину душі. Він особливо зближує закоханих і додає пристрасті у відносини. Використовуючи різні техніки, можна змінювати відчуття і почуття.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 1. Під час «вітає» поцілунку, необхідно доторкнутися язиком до губ партнера, злегка провести по ним кінчиком. Така дія служить запрошенням до початку глибшого і відвертого контакту. Якщо партнер відповідає вашим бажанням, то він відкриє свій рот, запрошуючи «увійти».
 2. На «пестить» етапі, кінчики мов зустрічаються і трохи труться одна об одну. Можна додати приємного хвилювання, якщо погладити їм по зубах, ясен і щоках обранця. Тут важливо знати міру: не варто відразу запихати мову на всю його довжину, це може відлякати.
 3. Коли стало зрозуміло, що партнер отримує задоволення від такого контакту, можна переходити до більш пристрасним дій. Необхідно збільшити площу зіткнення мов, просунувши його глибше в рот. Варіанти руху можуть бути будь-які: обертання навколо мови, ковзання вгору-вниз, виштовхування. Можна перейти на вакуумний поцілунок: ніжно утримуючи руками обличчя, потрібно впитися в рот партнера, інтенсивно обсмоктуючи його губи, язик.

Ще кілька правил і хитрощів.

 1. Контролювати слиновиділення. Перш ніж приступати до поцілунку, слід ковтнути слину.
 2. Міняти інтенсивність рухів рота, чергувати пещення губ з проникненням в рот.
 3. Стежити за своїми зубами, вони не повинні ранити партнера. Іноді можна ніжно покусувати, але необхідний знати міру.
 4. Не забувати про руху рук. Вони є обов’язковим супроводом пристрасного поцілунку.
 5. Завершити приємний процес на спокійній ноті, а інакше вийде гучний «цмокаючий» звук.

І найголовніше правило: прислухатися до свого обранця, стежити за реакцією, налаштуватися на його хвилю. Не варто боятися експериментувати і відкрито обговорювати цю тему, тим більше такі розмови можуть додатково «розпорошити» партнера.

Правильний поцілунок з хлопцем

Іноді важливо дівчатам першої поцілувати хлопця, подякувавши йому за гарний вечір, отриманий подарунок, квіти. Почати краще з класичного поцілунку в губи, потім, отримавши відповідну реакцію, перейти до більш глибокого поцілунку з мовою.

Для початку потрібно обійняти хлопця за шию і наблизити своє обличчя до його, злегка нахиливши в бік, щоб не зіткнутися носами.

Правильний поцілунок не повинен бути мокрим. Необхідно доторкнутися до верхньої губи хлопця, трохи втягнути її в свій рот. Пару секунд досить, щоб перейти до нижньої губи. Рекомендується після цього трохи відсторонитися і подивитися в очі хлопцеві, щоб зрозуміти його реакцію. Якщо він відповідає взаємністю, то можна перейти до більш глибокого поцілунку.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Ситуація може розвернутися і в іншу сторону. Потрібно бути готовою до того, що хлопець не буде тримати руки при собі. Обійми і погладжування – це нормально для поцілунку. Але якщо дівчина не готова до більш інтимних дотиків, то не треба соромитися сказати про це молодій людині, прибравши його руки.

Правильний поцілунок з дівчиною

Для початку важливо вибрати відповідний момент. Багато дівчат соромляться цілуватися, тому краще зробити це наодинці, при слабкому освітленні або в темряві.

Хлопцям не слід задавати питання «Можна я тебе поцілую?». Це вбиває всю романтику і може поставити обраницю в незручне становище.

Якщо дівчина погодилася залишитися наодинці з хлопцем в романтичній обстановці, значить вона теж хоче поцілуватися.

Класичний поцілунок не повинен бути млявим і череcчур активним. Відкривши рот, треба торкнутися до будь-якої губи дівчини розслабленими губами. Потім плавно пробігтися мовою по контуру губ. Необхідно стежити за її реакцією, щоб розуміти на яке продовження розраховувати.

Якщо дівчина зацікавлена ​​в продовженні, то можна пронікнутьв її рот і пограти з кінчиком її мови.

Різниці в техніці поцілунку з боку хлопця і дівчини немає. Може відрізнятися тільки характер процесу. Вважається, що хлопець повинен взяти ініціативу в свої руки, бути активним, але в той же самий час не відлякати дівчину своєю напористістю. Дівчині важливо давати відповідну реакцію, висловлювати взаємність.

Зробити це красиво

Яким повинен бути гарний поцілунок? Звичайно, він повинен відображати почуття закоханих, ніжність і пристрасть. Але, наприклад, на весільних фотографіях, відкриті мови цілуються будуть виглядати вульгарно.

Кілька порад для красивого поцілунку:

 1. Легке і витончене дотик губ.
 2. Не треба намагатися з’їсти, облизати партнера.
 3. Закривати очі, навіть якщо це поцілунок в щоку.
 4. Красива поза і жести. Всі чули про «голлівудському поцілунку», знаменитому незвичайної позою партнерів. Дівчина перекидається злегка назад, тримаючись однією рукою за шию або потилицю хлопця. Молода людина міцно притискає її до себе за талію.

Фільми, в яких герої цілуються особливо красиво: «Брудні танці», «Сніданок у Тіффані», «Приведення», «Щоденник пам’яті», «Красуня», «Касабланка».

Цілуватися приємно і корисно для краси і здоров’я. Необхідно відкинути всі страхи і сумніви, тоді справжню насолоду не змусить себе чекати.

Рекомендуємо інші статті по темі

Джерело: https://wikiw.life/otnosheniya/sex/poceluj-s-yazykom.html

Як правильно цілуватися з мовою. Мистецтво французького поцілунку

[Contents]

Хоча б один раз в житті у кожної людини виникає питання, як треба цілуватися з мовою . Цей яскравий, дуже приємний контакт з партнером називається французьким поцілунком.

 

Щастя, хвилювання і безмежну радість, які пов’язані з поцілунком з мовою, складно описати словами. Що потрібно робити, щоб правильно навчитися цілувати кохану людину, – про це буде розказано в цій статті.

Чому поцілунок з мовою називається «французьким»

Назва французького поцілунку невипадково. Франція – країна романтики, вишуканості, витонченості та шарму. Часом здається, що саме там спалахують найяскравіші і красиві романи в світі. Поцілунок з мовою з’явився в нашій мові як сполучного елемента з цією культурою, повної закоханості, палких зізнань і недомовлених таємниць.

На батьківщині поцілунку з мовою його називають «спорідненістю душ», настільки цей контакт є інтимним і зв’язує людей компонентом. Досвідчені фахівці стверджують, що французький поцілунок супроводжується такими ознаками у партнерів :

 • якщо партнер досвідчений і знає, як потрібно цілуватися з мовою, у обох людей спостерігається прискорене серцебиття під час цього контакту;
 • тіло починає злегка тремтіти від задоволення;
 • може спостерігатися легке запаморочення від випробовуваних емоцій;
 • з’являються мурашки на шкірі .

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і порадиЩоб оволодіти мистецтвом зваблювання, кожній сучасній молодій людині важливо знати, як треба цілуватися з мовою

Всі ці ознаки цілком з’ясовні з наукової точки зору: під час поцілунку з мовою в організмі відбувається підвищене вироблення гормону окситоцину. Люди часто називають його гормоном щастя. Саме цей гормон відповідальний за появу у людини настільки незвичайних реакцій.

[box type = “warning»] Важливо зауважити , що для отримання справжнього задоволення необхідно не тільки знати, як потрібно цілуватися з мовою, а й відчувати потяг до партнера. [/ box]

Між людьми повинна бути щира симпатія, і тільки тоді задоволення від французького поцілунку буде повним і дуже яскравим.

Як навчитися цілуватися з мовою без партнера

Поцілунок з мовою закладений в людській природі, на думку психологів. Тому навчитися, як правильно потрібно виконувати всі дії, при бажанні може кожен. Найперший поцілунок викликає хвилювання і тривогу, що щось може не вийде. Тому рекомендується трохи потренуватися цілуватися без партнера, що додасть більшої впевненості в собі.

Тренувати техніку поцілунку можна перед дзеркалом , для цього потрібно:

 1. Постаратися максимально розслабити губи , трохи відкривши при цьому рот.
 2. Кінчик мови виставити вперед , неквапливо поводити їм з боку в бік, відчути його активність.
 3. Щоб зануритися в процес, потрібно закрити очі і подумки уявити собі кохану людину .
 4. Приємна розслаблююча музика , яка пов’язана з кращими романтичними моментами життя, допомагає налаштуватися на виконання вправи .

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

[box type = “info»] Зверніть увагу , що самому навчитися добре цілуватися з мовою без партнера неможливо. У цій справі важлива практика. Але виконувати ряд нескладних перерахованих вище дій все ж варто, тоді перший поцілунок стане справді незабутнім. [/ Box]

Як підготуватися до французького поцілунку

Для того, щоб підготуватися до поцілунку по-французьки, радять :

 1. Приділяти увагу ретельному зволоженню губ , при їх сухості виконання поцілунку буде утруднено. Молодим людям робити це можна дуже легким дотиком своєї мови. Дівчата для додання губам м’якості і гладкості використовують різні спеціально розроблені засоби: гігієнічні помади, зволожуючі бальзами та гелі.
 2. При поцілунку з мовою передбачений тісний контакт з обраним партнером. При підготовці потрібно подбати про особисту гігієну: партнера ні в якому разі ніщо не повинно відштовхувати.
 3. Заздалегідь важливо подумати про місце, де відбудеться перший поцілунок. Романтична обстановка, неголосна музика, приглушене світло – все це сприяє певному внутрішньому настрою партнерів, який благотворно позначиться на якості їх поцілунку.

Як треба цілуватися з мовою: покрокова техніка

Техніка французького поцілунку складна і дуже проста одночасно. Для того, щоб правильно поцілувати партнера, потрібно :

 • розслабити губи, злегка прочинити їх і стикнутися з губами партнера ;

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 • кінчик язика направити безпосередньо в рот цілується людини ;

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 • ніжно стикнутися мовами і почати пестити один одного .

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

На перший погляд техніка здається дуже простий. Але під час контакту потрібно стежити, щоб партнеру подобалися такі ласки. Мова партнера не повинен проникати надто глибоко в рот партнерки , інакше вона може почати задихатися. Іноді, якщо є відчуття, що партнера не все влаштовує в такому контакті, потрібно зуміти делікатно запитати, що можна змінити зі свого боку.

[box type = “warning»] Важливо знати , що деякі фахівці впевнені, що легкі ніжні покусування мови партнера не зіпсують поцілунок, а додадуть йому ласки і грайливості. [/ box]

Але така поведінка партнера також може не завжди сподобатися партнерці. Найголовніше: вміння відчувати емоції один одного під час контакту.

Що робити, якщо поцілунок не сподобався

Французький поцілунок є дуже особистим, інтимним контактом з партнером. Бувають випадки, що такий контакт не подобається партнерові або партнерці. Важливо під час вміти це відчути і зрозуміти , що потрібно змінити в своїх діях.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Можна потренуватися вдома перед дзеркалом без партнера, приділити більшу увагу особистій гігієні або створити потрібну невимушену обстановку, що сприяє отриманню насолоди від близькості.

Як треба цілуватися з мовою Неправильний поцілунок по-французьки
Уміння відчувати, що подобається партнерові, при цьому відчувати особисте задоволення від контакту. Концентрація тільки на свої відчуття і ігнорування тих почуттів, які відчуває при цьому партнер.

Корисні поради для ідеального французького поцілунку

Досвідчені фахівці рекомендують виконувати наступні поради, щоб добитися ідеального контакту під час поцілунку:

 1. Під час поцілунку голови партнерів повинні бути нахилені в протилежні сторони. Інакше можуть виникнути курйозні ситуації, при яких під час зближення осіб для злиття губ, закохані стикаються один з одним лобами або носами.
 2. Коли особи партнерів зближуються, потрібно, щоб вони дивилися в очі один одному. При цьому збільшується фізичне та емоційне бажання поцілунку. У момент зливання губ очі рекомендують прикривати. При цьому більш яскравими стають тактильні відчуття.Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради
 3. Не варто занадто натискати мовою на мову партнера. Всі дії повинні бути досить неквапливими і дуже ніжними.
 4. Непотрібно занадто наполегливо і різко водити мовою , адже поцілунок повинен приносити задоволення і щиру насолоду обом учасникам.
 5. Необхідно вміти обговорювати свої дії з партнером . Довірчі відносини дозволять поліпшити техніку поцілунку.
 6. Рот партнера радять пестити неспішно і ласкаво . Незважаючи на те, що у французький поцілунок закладено чимало пристрасті, такий контакт вимагає певної повільності і чуттєвості.

Секрет гарного поцілунку – практика

Для того щоб навчитися добре цілуватися, потрібна регулярна практика. Майстерність буде збільшуватися паралельно зростанню кількості французьких поцілунків . На час потрібно забути про інші способи ласки один одного і як можна частіше тренувати поцілунки з мовою. При цьому обов’язково враховується бажання другої половини.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Більшого ефекту можна добитися, якщо практикувати не тільки класичний французький поцілунок, але і різноманітні його варіації, не боятися експериментувати. Поцілунок може бути більш пристрасним, або, навпаки, ніжним і чуттєвим.

У будь-якому віці можна навчитися цілуватися по-французьки. На початковому етапі застосовують техніку без партнера.

Але більше задоволення принесе французький поцілунок з партнером, до якого людина відчуває потяг.

При такому контакті важливо застосовувати вміння фантазувати, завжди дивувати чимось новим і цікавим, тоді французький поцілунок, обов’язково принесе справжнє задоволення.

У цьому корисному відео-ролику ви дізнаєтеся, як треба цілуватися з мовою.

А наступний ролик дозволить вам детально вивчити мистецтво володіння французькою поцілунком.

https://www.youtube.com/watch?v=LU9R3t_ZiMk&t=2s

Сподіваємося, що інформація в статті була корисною і цікавою для вас!

Джерело: https://lifegirl.ru/kak-pravilno-tselovatsya-yazyikom-iskusstvo-frantsuzskogo-potseluya.html

Як правильно цілуватися в губи: види поцілунків, без мови, взасос

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

Про те, як правильно цілуватися, написано безліч статей і книг. Це не дивно, адже поцілунок – це не тільки прояв любові і ніжності один до одного, але і ціле мистецтво. Він дозволяє підвищити імунітет, підняти настрій і уникнути стресу.

Під час процесу задіяно близько 30 м’язів обличчя, що благотворно впливає на стан шкіри і дозволяє попередити виникнення зморшок. Доведено, що вагому роль відіграють не тільки знання про те, як правильно цілуватися, але й кількість поцілунків – мінімум 7 в день.

Види поцілунків в губи

Технік поцілунку настільки багато, що їх вивченням займається окрема наука – філематологія. Вона розглядає процес з точки зору фізіології та психології. Виходячи з цих критеріїв, виділяють різні види поцілунків.

французький

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 1. Заздалегідь необхідно підготуватися. Успіх поцілунку багато в чому залежить від свіжості дихання, приємного запаху від тіла і волосся, охайності в зовнішньому вигляді. Безпосередньо перед зіткненням губами варто скористатися жувальною гумкою або льодяником.
 2. Почати краще з легкого поцілунку. Поспіх – не найкращий товариш у тому, як правильно цілуватися. Легкі дотики повинні переростати в пристрасний французький поцілунок поступово, а темп рекомендовано нарощувати повільно.
 3. Піддатися емоціям. Справжнє задоволення принесе лише щирий жест. Як правильно цілуватися в губи багато в чому підкажуть емоції і почуття.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 20 років: корисні і романтичні подарунки

Відточування французької техніки може зажадати тривалих тренувань. Однак найпростіший поцілунок з мовою під силу закоханим без досвіду. Головне – взаємний потяг і симпатія, а знання про те, як правильно цілуватися, прикладуться.

англійська

Дивно, але у Франції знаменитий любовний жест носить назву «англійська поцілунок». Відповідно до припущень деяких істориків, таку назву французького способу було отримано через святкування Дня поцілунку. Звичай зародився в 19 столітті у Великобританії і по сей день відзначається щороку 6 липня. Два десятки років тому свято офіційно отримав міжнародний статус.

Тим часом, як цілуватися в губи – по-англійськи або по-французьки, немає ніякої різниці.

італійський

Італійці славляться своїм пристрасним поведінкою, як в побуті, так і в любові. Однак італійський поцілунок зовсім інший, він також відомий під назвою «поцілунок-флірт». Жест м’який, ніжний, романтичний. Як потрібно цілуватися по-італійськи:

 1. Стикнутися губами. Робити це необхідно повільно і ніжно. Перед тим, як цілуватися, губи краще змочити або скористатися гігієнічною помадою. У цьому випадку вони будуть найбільш м’якими і доставлять партнеру максимальне задоволення.
 2. Рухи не повинні бути різкими. Губами слід водити обережно. Зайва пристрасність не прийнятна при італійському поцілунку.
 3. Не варто користуватися мовою. В цьому випадку з італійського поцілунок перетворюється до французького.
 4. Важливо запастися часом. Основна «фішка» італійського методу – тривалість. Це прекрасний спосіб, як цілуватися взасос без мови, при наявності декількох годин вільного часу. Такий затяжний поцілунок здатний звести з розуму навіть найстійкіших і розважливих.

без мови

Зіткнення губами без участі мови характерні для пар, які тільки почали зустрічатися або для юних коханих. Однак навіть в сімейні стосунки поцілунок такого роду може додати новизни і романтики, адже від нього так і віє наївністю і ніжністю. Як правильно цілуватися без мови:

 1. Підготовка. Перед тим, як цілуватися без мови, важливо освіжити дихання. Перед побаченням не можна їсти цибулю, часник, хрін та інші продукти, що мають сильний неприємний запах. Бажано скористатися духами, але в міру.
 2. Стан губ. Гладка шкіра губ – невід’ємна умова. Краще заздалегідь подбати про її стан: зробити скраб, змастити маслом, скористатися іншими зволожуючими засобами.
 3. Процес. Сигналом про те, що партнер не проти поцілунку, може служити довгий погляд в очі. Необхідно повільно наблизитися до лиця коханого або коханої, торкнутися губами губ партнера, закрити очі. Важливим моментів в тому, як цілуватися правильно, є розслаблені губи.

З мовою

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

 1. «Сухий». Як правильно цілуватися по-французьки було зазначено вище, але сухий метод має свої особливості. Цей жест не терпить зайвого слиновиділення, поцілунок повинен бути помірно вологим. Це більш кращий варіант для молодих пар, малознайомих закоханих або консерваторів.
 2. «Мокрий». Крім традиційного для французького способу проникнення мови, процес супроводжується виділенням слини. Далеко не кожен партнер схвалить цей жест, але є справжні фанати мокрих поцілунків.

взасос

Поцілунки взасос можуть бути як з мовою, так і без нього. Як потрібно цілуватися взасос:

 1. Початок. Наблизившись до партнера, необхідно торкнутися його губ своїми. Рухатися варто повільно, поступово нарощуючи темп.
 2. Ускладнення. Губи коханого можна смоктати, покусувати або проводити по ним кінчиком язика.
 3. З мовою. Якщо партнер відкриє свій рот назустріч, то можна обережно ввести свою мову. Не варто робити це різко, прискорюватися потрібно поетапно.
 4. Важливо. Відповідаючи на питання про те, як треба цілуватися правильно, варто відзначити, що важливу роль відіграють і інші жести. Коханого необхідно обійняти, можна обхопити його голову руками, запустити долоню в волосся. Це дозволить відчути емоції яскравіше.

Як правильно цілуватися?

Для цієї справи набагато важливіше спонтанність, ніж правила. Для того щоб поцілунок запам’ятався і приніс задоволення важливо:

 1. Вибрати потрібну людину. Саме це, а не володіння численними техніками є запорукою успіху. Поцілунок з коханим або коханою вдалий апріорі.
 2. Не варто нервувати. Стиснення або переживання не дадуть розслабитися, а значить, зіпсують все враження від поцілунку. Позбутися від думок про те, як правильно цілуватися, слід заздалегідь.
 3. Не потрібно боятися помилки. У поцілунку неможливо зробити помилку, якщо він йде від душі, на відміну від фрази «як правильно целоваті», яку багато користувачів з помилкою вбивають в пошуковий рядок.

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і поради

користь поцілунків

Як навчитися?

Єдиного алгоритму для поцілунків не розроблені ще не один вчений. Отримати уявлення про те, як треба цілуватися в губи, можна:

 1. Відточуючи майстерність самостійно. Багато людей отримували свої перші знання про поцілунки за допомогою помідорів. Підійдуть і інші гладкі овочі або фрукти. Відрепетирувати французький спосіб не вийде, але відчувати себе впевненіше при поцілунку без мови цілком реально.
 2. Кіно і відео. Романтичні кіногерої як ніхто знають, як потрібно правильно цілуватися. Цілком можна перейняти їх досвід, включивши стрічку про любов.
 3. Навчальні ролики. Відповідний матеріал можна знайти за запитом в Інтернеті. У таких відео не тільки розповідають, як правильно цілуватися губи в губи або з мовою, а й дають цінні коментарі.

Найголовніше – це практика, практика і ще раз практика. Регулярні поцілунки з коханою людиною дозволять швидко навчитися всім секретам.

Як цілуватися в перший раз?

Перший поцілунок – це особливий і відповідальний момент в житті дівчини або хлопця. Саме він залишиться в пам’яті, саме його можна повторити або змінити. Як цілуватися в перший раз, якщо:

 1. Ти хлопець. Основне завдання – вибрати правильний момент. Якщо спробувати занадто рано, то можна налякати даму серця. Однак і довгий зволікання може викликати аналогічний ефект. Як тільки дівчина почне подавати знаки, довго утримувати свій погляд на губах, дивитися в очі можна діяти.
 2. Ти дівчина. Жіноча вичікувальна позиція вигідніша для тих, хто не має практичних знань про поцілунки. Необхідно показати хлопцеві свою готовність до процесу. Якщо ж він ніяк не вирішується, то не забороняється взяти ініціативу в свої руки.

Як цілуватися з хлопцем?

Більшість чоловіків роблять перший крок самостійно. Від дівчини потрібно тільки терпіння і відкритість. Існує і ряд секретів, які дозволять наблизити цей момент:

 1. Відкрите обличчя. Не варто закривати обличчя руками, шарфом або відвертатися від хлопця. Така поведінка напевно буде розцінено, як спроба віддалитися.
 2. Погляд в очі. Установка зорового контакту є першим кроком до зіткненню губами.
 3. Дати відповідь. Під час самого поцілунку слід відповідати хлопцеві взаємністю, навіть якщо раніше цілуватися не доводилося.

Як цілуватися з дівчиною?

Як цілуватися з мовою: види поцілунку, способи, техніки і порадиВідносно прекрасної статі краще діяти сміливо і рішуче. Однак надмірна старанність може викликати обурення або агресію у дами серця. Не варто схиляти її до поцілунку, якщо вона не готова або не хоче.

Як правильно цілуватися з дівчиною:

 1. Не варто робити це на людях. Підійде тихий сквер, відлюдному кафе або останні ряди кінотеатру. Зайві очі не додають впевненості в собі.
 2. Краще розвідати обстановку. Легкий дотик до щоки, шиї або волоссю допоможе зрозуміти готовність коханої. Якщо вона не усувається, то можна діяти.
 3. Бути ніжним. Не потрібно відразу включати пристрасного мачо, для першого разу підійде ніжний поцілунок. В процесі краще спостерігати за тим, як реагує дівчина.

Як зрозуміти, що хлопець хоче тебе поцілувати?

Деякі боязкі юнаки дуже довго соромляться поцілувати дівчину. В цьому випадку можна спробувати зробити це самій. Як зрозуміти, що хлопець хоче тебе поцілувати:

 • він довго затримує погляд на шиї або губах;
 • хлопець часто підходить близько, але в останній момент відступає;
 • в розмові він покусує свої губи або стосується їх мовою.

Поради юнакам, як вести себе на побаченні

Щоб справа дійшла до поцілунку, необхідно проявити себе на побаченні, саме:

 1. До побачення потрібно підготуватися. Охайний зовнішній вигляд, акуратний одяг, ненав’язливий парфум створять приємне враження з першого погляду.
 2. Місце. Вибрати локацію краще виходячи з власних уподобань. Влітку добре просто пройтися по парку або посидіти на відритій веранді. Взимку можна сходити в кіно або антікафе.
 3. В процесі. Не варто лаятися матом, розмовляти дуже голосно, курити. Варто вести себе ввічливо та спокійно. Гарне почуття гумору використовувати не забороняється.
 4. Після побачення. Незалежно від того, як пройде вечір, потрібно подякувати дівчину. За позитивного результату можна відразу обговорити наступну зустріч.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/kak-pravilno-tselovatsya-v-guby.html

Як цілуватися з мовою правильно? повне керівництво

Прості поцілунки відмінно передають симпатію, ніжність, турботу. Однак вони рідко демонструють щось більш пристрасне, інтимне, відверте. Зате французька техніка успішно справляється з таким завданням.

Однак практика без попередньо засвоєної теорії не завжди проходить гладко. Ударяти в бруд обличчям вже при першій спробі зовсім не хочеться.

Тоді як цілуватися з мовою правильно? Яких помилок краще уникати?

Поцілунок з мовою

Він може подобатися не всім. Хтось в принципі не любить часто і багато цілуватися, а хтось проти саме такої техніки. Як розпізнати того, хто може гідно оцінити переваги “зваблювання по-французьки”?

Найчастіше це такі люди:

 • пристрасні, відкриті, емоційні, експресивні люди, переважно екстраверти. Вони швидко заводяться, а їхні почуття нагадують тайфун або бурю;
 • цікаві, готові до експериментів особи. Вони не терплять одноманітності, з радістю, оптимізмом сприймають будь-які зміни;
 • цінителі близькості. Вони сильно прив’язуються до своєї парі, прагнуть зберігати тісний контакт на фізичному, емоційному та нерідко побутовому рівні.

Сюди ж можна віднести партнерів, які перебувають у тривалих відносинах. Вони вже встигли вибудувати високий рівень довіри , відвертості. Їх не лякає близькість, тому часто вони не проти “подперчіть” почуття поцілунком з мовою.

За своєю силою, інтенсивності французька техніка може бути абсолютно різною. Навіть якщо хлопець / дівчина не особливо любить цілуватися, все одно можна відшукати манеру, яка буде доставляти йому / їй задоволення. Інша справа – неготовність або відсутність настрою для такого заняття. Як же визначати такі стани?

Читайте також:   Як розвести дівчину на секс: ефективні секрети пікапа

Як зрозуміти, чи готовий партнер до поцілунку з мовою?

Добре, якщо він / вона сам (а) починає використовувати мову, відкрито даючи зрозуміти про бажання скоротити дистанцію. Але як бути, якщо очевидних посилів до зближення немає? Як вгадати той самий момент, що вимагає застосувати французьку техніку, особливо вперше?

1. Обстановка і атмосфера

Прості “цемчікі” універсальні і невимушені. Вони не мають високого порогу інтимності, тому мало у кого викликають сором при їх відтворенні на публіці. Їх можна використовувати завжди і скрізь. Чого не скажеш про мовне контакті. Найчастіше він вимагає:

 • усамітнення . Розтягувати це задоволення під пильними поглядами перехожих занадто ніяково;
 • відповідного прийменника . Можливо, з еротичним підтекстом. Це може бути спільна вечеря, перегляд любовної сцени у фільмі, відверті розмови і т. П .;
 • романтичної обстановки . Приглушене світло, свічки, ліхтарі нічного міста, красивий захід, сексуальна музика налаштовують на потрібний лад;
 • відсутність поспіху . Солодка дрож, тепло, що поширюється по всьому тілу, не завжди приходять відразу. Знадобиться кілька секунд до того, як ці відчуття почнуть зароджуватися.

Звичайно, цілуватися так можна навіть в маркеті – під час вибору і покупки м’яса, наприклад. Але ефект буде зовсім не той.

2. Обережна перевірка

Цей спосіб найбільш ефективно дозволяє визначити готовність партнера до продовження. Щоб зрозуміти, чи хоче пара спробувати більш глибоку техніку, можна виконати наступні кроки:

  1. почати з простого торкання губ, зі звичного способу;
  2. відкрити рот, злегка провести язиком по нижній губі пари;
  3. простежити за реакцією . Якщо хлопець / дівчина віддаляється, хмуриться або по-іншому висловлює неприязнь до такого ходу, краще почекати з переходом на новий рівень. Якщо нічого не змінилося або він / вона сильніше припав (а), висловив (а) задоволення, відкрив (а) рот, можна спробувати акуратно засунути мову далі всередину ротової порожнини;
  4. знову простежити за реакцією, в залежності від неї приступити до глибокого французького поцілунку або поки що відмовитися від нього.

3. Пряме запитання – бути чи не бути?

Є зовсім простий варіант, як дізнатися, чи готовий (а) він / вона до продовження – запитати прямо. Це найшвидший спосіб, він підходить для тих, хто не любить все ускладнювати. Однак у нього є свої мінуси:

 • особа може розгубитися від такої прямоти і дати помилковий відповідь;
 • частково втрачається інтрига, напруга емоцій;
 • незручність, непевність заважають запитати (в недавно створених парах);
 • страх провалитися перекриє бажання спробувати і все завершиться відмовою.

Ось чому краще все ж уникати таких питань і залишати їх тільки для випадків, коли його / її рішення взагалі нерозбірливо або зрозуміло не до кінця.

Пройти тест на впевненість в собі

Як правильно цілуватися з мовою?

1. Діяти поступово

Таке майстерність вимагає плавності, не терпить поспіху. Ось чому французький поцілунок не починають відразу . Спочатку краще просто м’яко притиснутися до його / її губ, злегка обхопити одну з них своїми двома.

Після приходить час для “проби” – випробування готовності до наступного кроку (див. П. “Обережна перевірка”).

Якщо зелене світло дан, можна акуратно почати просуватися мовою по ротової порожнини. Спочатку задіюється тільки кінчик, потім підключається, спинка. Важливо, щоб рухи були плавними, неразмашістимі, легкими.

2. Експериментувати

Залучення мови відкриває нові можливості в отриманні задоволення. Зупинятися тільки на одній точці або русі – велика втрата.

Є кілька різновидів такої техніки. Ось лише кілька з них:

 • жалить – при простому поцілунку кілька разів недалеко заштовхнути кінчик язика між губами хлопця чи дівчини;
 • розпалює – ліжущіе руху сконцентровані тільки на губах;
 • млин – контакт мов, виконуваний у вигляді кругових обертань;
 • царська – дотику до зубів (автоматично зачіпається внутрішня частина губ);
 • вишукана – короткочасне доторк до неба.

Але навіть це ще не все. Мова партнера можна не тільки погладжувати (уздовж, по колу, поперек, хаотично), але ще й злегка покусувати, посмоктувати, навіть лоскотати, здійснюючи швидкі, але короткі руху кінчиком.

3. Знаходити правильні точки

Найбільш чутливими і вдалими точками вважаються зовнішня і внутрішня зони губи (особливо верхньої), вуздечка мови. Кінчик, спинка мови, щоки – теж хороші місця для впливу.

А ось чого точно краще не робити , так це лоскотати небо або намагатися дістати до мовного кореня. У кращому випадку цілується просто відсторониться або перенаправить чужу мову своїм. У гіршому – у людини виникнуть неприємні відчуття аж до блювотного позиву.

Пройти тест на сумісність

4. Не забувати про позі і рухах

Пускати в хід таке пристрасне вираження почуттів, вільно опустивши при цьому руки і зайнявши статичну позицію, як-то неправильно.

Дівчата можуть трохи прогнутися в попереку, пригорнувшись грудьми до обранця.

 • Можна запустити пальці в волосся свого чоловіка.
 • Водити долонями по його плечах, спині, шиї або покласти їх на його торс – відмінна ідея.
 • Якщо намічається ще більш інтимне продовження, добре б запустити руки під його сорочку / майку / светр.

Хлопець може міцно притискати до себе свою партнерку, гладити її талію, спину.

 • Шия – справжня ерогенна зона, тому можна покласти на неї долоню і злегка стиснути.
 • Дівчині сподобається, якщо під час поцілунку їй стануть ласкаво погладжувати щоку.
 • Проводячи кінчиками пальців по улоговинці між ключицями, чоловік напевно викличе у своєї дами приємне тремтіння.

5. Уловлювати реакцію пари

Своєчасна реакція на дії у відповідь також може посилити позитивний ефект поцілунку.

Все просто: якщо людина відштовхує, відсторонюється, намагається змінити положення, краще припинити поточний дію або замінити його на інше. Точно так само і навпаки.

Якщо ж партнер весь час повторює якийсь рух або намагається надихнути на нього свою пару, значить, йому це подобається. Однак сором’язливість або незручність не дозволяє висловити все відкрито. Можна спробувати довіритися коханої особі і випробувати щось нове. Підійде і дзеркальне відображення кроків, що робляться.

6. Правильно завершувати

Не можна різко перериватися. Таке рішення залишає відчуття незавершеності. Це все одно як якщо майстерний художник з величезним потенціалом раптом закинув би писати картину на середині процесу.

Завершення техніки дзеркально відображає початок :

 1. плавно виконати мовою зворотний шлях з порушених точкам;
 2. злегка лизнути губи або їх контури;
 3. повністю припинити дії мовою;
 4. продовжити цілуватися по-простому, сповільнюючи темп, послаблюючи силу торкань, поки губи не буду ледь торкатися один одного;
 5. акуратно відсторонитися від партнера.

Потім краще сказати комплімент, наприклад: “У тебе такі м’які / цукрові / ніжні губи” або “Ммм, це було чарівно, ти добре цілуєшся”. Якщо все пройшло добре, звичайно.

Якщо щось в його / її поцілунку не сподобалося , можна спробувати відразу виправити це. Для цього використовуються фрази, побудовані за схемою:

 1. “Мені сподобалося те, що ти …” (м’яко прикушувала губу, погладжував шию, перебирала волосся);
 2. “Це було приємно / цікаво / здорово / солодко”;
 3. “Знаєш, що було б ще приємніше? Якби ти … “(обняла мене за шию, іноді шепотів ніжності) або” Але цей поцілунок був би ще краще, якби ти … “(попередньо трохи ковтайте слину, злегка знизив натиск);
 4. “Давай спробуємо так? Що скажеш?”.

Важливо висловлювати доброзичливість, щиро посміхатися, тоді людина адекватно сприйме завуальовану критику. Після пропозиції свого варіанту, можна потягнутися за новою порцією насолоди.

Типові помилки, що прирікають на провал

Навіть з уже переліченими порадами можна потрапити в халепу. З цієї причини важливо знати не тільки рекомендації, як правильно цілуватися, але ще і правила, як можна діяти . Поширені помилки:

 • засовувати мову надто глибоко, дуже завзято, динамічно їм рухати;
 • широко відкривати рот і при цьому щільно стискати губи;
 • забувати про слині і робити поцілунок занадто мокрим;
 • драматизувати, здійснюючи руками, головою або навіть всім тілом незрозумілі рухи, які свідчать про невдалий акторському минулому;
 • цілуватися дуже довго. Бажано, щоб ця техніка не тривала довше хвилини. Якщо так вже хочеться використовувати такий спосіб цілування, краще постаратися ненадовго відволіктися на іншу ласку, а потім знову відновити заняття.

Знаючи, як цілуватися з мовою, можна висловити набагато глибші почуття по відношенню до свого партнера. Пробуючи різні техніки такого заняття, цілуються підсилюють чуттєвість моменту, поглиблюють близькість, знаходять точки максимального насолоди. Вони фактично переходять на новий рівень відносин і особистого майстерності в поцілунках.

Пройти тест Фрейда

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/kak-tselovatsya-s-yazyikom/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *