Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати светлана Румянцева

Як домогтися хлопця ненав’язливо і максимально природно? Крім залучення зовнішнім виглядом і особистісними якостями, допоможуть досягти мети основні психологічні прийоми, щоб зацікавити і закохати в себе чоловіка . Спрямовані як в сторону жаданого об’єкта, так і на себе, улюблену.

Бути а не здаватися…

Як добитися уваги і любові хлопця, який подобається? Через зовнішність, адже чоловіки люблять очима (на відміну від жінок, які люблять вухами). Зовнішність не обов’язково повинна бути журнальної.

Чоловікам подобаються ефектні жінки, але це не означає, що слід виглядати зухвало, і сексуальність не варто плутати з вульгарністю.

Тим більше домогтися сексу з хлопцем – це не те саме, що закохати його в себе.

За даними психологічних досліджень, з мулових підлозі надзвичайно не подобається проявляють нав’язливу ініціативу пані . Тому, ставлячи собі питання, як добитися уваги чоловіка, пам’ятайте, що спочатку пробуджують в ньому інтерес, а потім – мисливця. Щоб здавалося, що ініціатива щодо зближення виходила від нього.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Для того, щоб домогтися чоловіка, потрібно викликати в ньому інтерес

Що хлопцям подобається в дівчатах?

Який стати, щоб домогтися не тільки уваги, а й любові? Як зацікавити хлопця? Звичайно, немає межі досконалості, але ось до чого треба прагнути :

 • Радує погляд здорова, доглянута, акуратна дівчина, одягнена зі смаком . А це значить – в одяг, що підкреслює достоїнства і скромно приховує недоліки. Макіяж повинен бути, але не бойове розфарбовування зачекався любові тубілки. І, бажано, не повинно кидатися в очі, скільки витрачено часу, сил і грошей на створення образу. У зовнішньому вигляді прагнемо до гармонії і природності. Розвиток естетичного смаку важливо, це говорить про розум.
 • До речі, у інтелектуальної, начитаною дівчата з широким кругозором , набагато більше шансів домогтися хлопця своєї мрії, так як залучити чоловіка зможе найсексуальніший орган – мозок. Розумна жінка зуміє вибрати з десятків психологічних прийомів важливі і відповідні саме в її випадку способи. Чи підтримає розмову на різні теми, зачарує дотепністю. Дурненький дівчаток воліють невпевнені в собі або цинічні, які бажають використовувати цю дурість, чоловіки. Хоча ніхто не забороняє використовувати бажання хлопця відчувати себе розумнішими.
 • Позитивність, почуття гумору , жіночність, природність у поведінці подобаються всім хлопцям. Психологи найбільшого клубу знайомств в Америці, провівши опитування клієнтів, з’ясували, що 40% чоловіків не продовжать відносини з тими, хто грубо і хамськи поводиться з обслуговуючим персоналом кафе чи ресторанів. Так що від дівчат хлопці чекають м’якості і доброти.
 • Коли жінка впевнена в собі , тоді і голос звучить спокусливо, і очі іскряться заворожуюче, і хода стає хвилюючою. Така впевненість в собі не залежить від зовнішніх даних і інтелекту. Щоб виховати віру в себе, психологи радять такі прийоми:
 1. Подивитися на своє відображення «закоханими очима». Знайти 10 кращих якостей і згадувати їх частіше. Любити себе не тільки за них.
 2. Назвати і прийняти свої негативні якості. Не займатися самоїдством, а подумати, як їх можна замінити позитивними. Спокійно і конструктивно ставитися до невдач – робити висновки і вчитися.
 3. Чи не порівнювати себе з іншими.
 4. Спілкуватися з позитивними людьми, які вас приймають такий, як є.
 5. Жити і діяти відповідно до бажань, а не йти на поводу чужий критики і страхів.
 6. Допомагати іншим. Це теж дозволить цінувати себе.
 7. Часто посміхатися, не боятися дивитися прямо і доброзичливо в очі.
 8. Репетирувати поставу, ходу і відточувати жести перед дзеркалом.
 9. Стежити за упевненістю і виразністю мови.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Чоловіки люблять розумних і начитаних жінок

Тобто потрібно пізнати себе «у всій красі», не відчувати до своєї персони ніяких негативних емоцій і показувати все це зовнішнім виглядом. З адекватною самооцінкою хлопця закохати в себе буде легше .

Доброзичлива, відкрита, легка в спілкуванні, доглянута, здорова, без шкідливих звичок дівчина обов’язково зверне на себе увагу. Але важливо саме бути, а не здаватися. Адже перше враження – зовсім не запорука тривалих відносин.

Надто завищена самооцінка може призвести до хворобливої ​​реакції, агресії і нав’язливою ідеєю, якщо не вдасться досягти своєї мети

Психологічні прийоми впливу на чоловіка

Після того, як увага прикута, і знайомство відбулося, потрібно постаратися знайти загальні інтереси . Це зробити простіше, якщо хлопець з вами вчиться, працює або спілкується в одній компанії. Можна просто навести довідки. А потім використовувати знання, щоб підібрати ключ до серця хлопця:

 • Для розробки сценарію «несподіваною» зустрічі (в спортклубі, на вечірці, концерті).
 • Для вивчення в інтернеті інформації про марку його автомобіля, професії, улюбленому захопленні, музику і фільми для створення спільних тем в розмовах.
 • Щоб відповідати його уявленням про «дівчині мрії».

Для «закріплення» ефекту і продовження спілкування досвідчені серцеїдки рекомендують використовувати основні психологічні трюки в стосунках:

 • Називайте частіше об’єкт вашого полювання на ім’я.
 • Навчіться говорити «правильні» компліменти. Похвалу люблять все, але не лестощі. Хоча егоцентричні чоловіки і улесливі слова приймають за чисту монету.
 • Не критикуйте і не виставляйте співрозмовника некомпетентним.
 • Попросіть надати необтяжливу допомогу. Чоловіки люблять, коли визнають їх перевага в будь-якому питанні. Якщо отримаєте відмову, не переживайте. Спробуйте прийом через час. Психологи кажуть, що якщо людина відмовляє, то підсвідоме відчуття провини змусить його в обов’язковому порядку виконати більш дрібну прохання наступного разу. А краще створіть ситуацію, щоб хлопець сам запропонував вам допомогти.
 • Акуратно входите при спілкуванні в особистий простір (приблизно 50-100 см), щоб не викликати роздратування. Зменшуйте яку з кожною наступною зустріччю.
 • Постарайтеся бути чесніше, відповідаючи на питання. Але при цьому мило фліртуйте. Не будьте банальною.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Психологічні прийоми допоможуть знайти ключ до серця чоловіка

Коли стає зрозуміло, що «рибка заковтнула наживку», варто спробувати прийом ігнорування . Але тільки так, щоб не образити і не відштовхнути.

Можна відмовити в наступному побаченні під приводом зайнятості (не забути придумати правдоподібну легенду, щоб потім заспокоїти спантеличеного чоловіка), бути холодною і відстороненою. Або ж невинно пофліртувати з іншими хлопцями.

Мисливець в чоловікові стрепенеться, відчувши, що «здобич», яка була в руках, вислизає. Така психологія впливу на чоловіка.

Як зрозуміти, що ви подобаєтеся хлопцю?

 1. Коли в компанії сміються несподіваною жарті, людина неусвідомлено дивиться на того, хто його цікавить. Якщо ви зустрілися очима в цей момент, можна не сумніватися в обопільній симпатії.
 2. Якщо хлопець часто затримує погляд на вас і намагається, щоб ви постійно перебували в полі його зору.
 3. Намагається розвеселити, здивувати, зробити приємне, розпитує і слухає.
 4. Радий зустрічі, сам призначає побачення.

Як домогтися хлопця, якого любиш, якщо він не хоче відносин? Для початку потрібно подружитися з ним.

Адже дружба – «закоханість на паузі». Але намагатися рідше використовувати визначення «друг» і не підкреслювати, що відносини суто дружні.

Якщо хлопець визначив вас в «глуху френдзону», не варто засмучуватися. Це дасть можливість краще його впізнати.

І, якщо бажання завоювати серце обранця не пройде, можна: викликати ревнощі, використовувати «дружній поцілунок» або просто зізнатися в своїх почуттях.

До речі, психологічні прийоми для того, щоб повернути колишнього, починаються також з цього трюку: в першу чергу, вам потрібно налагодити дружнє спілкування.

Домогтися хлопця, який зовсім не хоче відносин, можна спробувати прийомами НЛП.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Любов сліпа, але ми хочемо завоювати хлопця у що б то не стало

Прийоми нейролінгвістичного програмування

Щоб «зачепити» увагу чоловіки надовго, можна спробувати використовувати основні психологічні прийоми, взяті з методик нейролінгвістичного програмування (прийоми якорения чоловіки в психології).

Нейролінгвістичне програмування – це набір технік, що впливають на підсвідомість. Деякі люди володіють найпростішими з них неусвідомлено – т. Зв. природжені маніпулятори.

Існують навіть прийоми управління натовпом або громадською думкою за допомогою засобів НЛП, вони складні і в вивченні, і в застосуванні. Хоча деякі психологи вважають НЛП міфом.

Симпатія виникає між людьми, схожими в чомусь . У психології це почуття довіри називається «раппорт». Домогтися його можна:

 • Ухвалою «точок дотику». Однакові інтереси, хобі, місце навчання, народження відразу зближують. Знайди їх або створи. Ненав’язливо зверни на це увагу хлопця, якого хочеш добіться.Отзеркаліваніем. Коли відразу не знайшлося спільних тем, можна просто неявно копіювати жести, позу, темп дихання. У розмові при відповідях, повторювати частина питання з тією ж інтонацією. Але не перегинати, щоб чоловік не подумав, що його дражнять.
 • Приєднанням. Використовувати ту ж лексику, вимова, приймати думку на деякі питання, уважно слухати, погоджуватися і кивати.
 • Щоб сподобатися хлопцю, найчастіше поводяться неприродно , показуючи «кращий варіант себе», перебільшують свої достоїнства. Чоловіки помилково приймають це як виклик або вказівка на їх невідповідність. Перед тим як розповісти історію свого життя, варто спочатку створити комфортну обстановку для співрозмовника, щоб він розкрився і виговорився. Уміння слухати іноді цінніше, ніж здатність блиснути ерудицією і тонким душевним світом.
 • Не можна розповідати про себе відразу все. Нехай чоловік домислів і прикрасить образ на свій смак.
 • При розмовах обов’язково стежити за реакцією співрозмовника. Це дасть можливість вчасно зупинитися, якщо бесіда піде не в те русло.

Тільки спостерігаючи певний час за людиною можна навчитися його «читати». Особливо інформативно дихання і очі.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Не розказуйте чоловікові про себе відразу все, нехай він домислів і прикрасить ваш образ

 • Коли створено раппорт, і по співрозмовника видно, що він відчуває себе комфортно, в душевний момент потрібно «ставити якір» . Можна не самої викликати пік емоцій, а взяти його з пам’яті чоловіка, попросивши розповісти про радісні моменти в житті. Для цього треба увійти в особистий простір до душевного підйому. А потім просто доторкнутися до потилиці, передпліччя, ліктя … До місця не зовсім звичайного, але досяжному. Можна повторити «якорение» в інший раз. Цей прийом означає, що підсвідомо хлопець запам’ятає, що ваша присутність приємно, а ви зможете йому це асоціативне відчуття нагадувати дотиком в будь-який час.
 • Використання емоції, щоб впливати на підсвідомі бажання . Аж до гніву. Але це повинна бути вивірена операція: вивести людину з себе і вчасно зупинитися, щоб, заспокоюючи, взяти над ним верх. Багато людей після спалаху гніву, схильні до впливу і навіювання через бажання загладити провину. М’які по природі також реагують і на чужу лють, спрямовану в їхній бік.
 • Спробувати емоційно заряджати чоловіка . Щоб він тільки з вами завжди відчував піднесеність настрою.
 • Якщо у молодої людини якась невдача, втішати його . Підводячи до думки, що крім вас його ніхто не розуміє. Так можна стати незамінною в його житті.
 • Прийом повторення одних і тих же ідей різними словами . І, можливо, вийде переконати, що поруч єдина любов його життя.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Прийоми якорения чоловіків і жінок по суті маніпуляції

висновок

Однак, маніпулювання – все ж не той метод, який повинен використовуватися в любовних справах. Адже такі техніки – свого роду насильство над підсвідомістю іншого . З улюбленими варто бути чесними з самого початку. А взаємини маніпулятора і «жертви експерименту» – не відкриті і не рівні. Хоча, треба визнати, прихована маніпуляція – це частина багатьох відносин.

Читайте також:   Безвідмовні способи для того, щоб привернути увагу хлопчика

Як бути, якщо не вдається завоювати любов хлопця ніякими способами? Відступитися і витягти з цього урок – найкраще, що можна зробити. Ні в якому разі не бігати за ним. Не брати його на жалість.

Навіть якщо такі відносини і відбудуться, радувати довго вони навряд чи будуть. Адже замість спогадів про те, як чоловік красиво залицявся і домагався вас, в пам’яті будуть тільки власні інтриги та психологічні прийоми.

Любов же – повинна бути дивом. А диво можна і почекати.

11 лютого 2014 року, 15:22 Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Джерело: https://sunmag.me/sovety/11-02-2014-kak-dobitsya-parnya-osnovnye-psikhologicheskie-priemy.html

Як закохати в себе чоловіка: психологічні прийоми, безвідмовні способи

Кожна жінка мріє зустріти свого чоловіка, возз’єднатися зі своєю половинкою. Але навіть коли саме він зустрівся на життєвому шляху, нерідко здається, що нічого не вийде – раптом він не любить, не хоче і не передбачає продовження? Однак цілком можливо самостійно закохати в себе чоловіка.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Розглянемо кілька психологічних прийомів, які можуть змусити його просити вас завжди бути з ним – і в горі, і в радості.

Чи не ганятися за ним

Ви не доступний сервіс 24/7, що надає цілодобове обслуговування своїм споживачам. Стати «поза доступу», і нехай він домагається вас, вашої уваги і зустрічей.

Цікава тільки та жінка, яку важко отримати. Адже за своєю природою чоловіки – мисливці, вони люблять переслідувати «дичину».

Замість того, щоб дзвонити йому кожен раз і пропонувати плани спільного проведення часу, змусьте його зателефонувати вам для обговорення планів.

При цьому не поспішайте у всьому з ним погоджуватися. Краще «поламати» деякі з його задумів, заявивши, що ви зайняті, або у вас є власні плани, наприклад, зустріч з друзями. Це, безумовно, підштовхне його до того, щоб виділити вам особливе місце в своєму житті.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Задавати йому питання з категорії «про особисте»

На самому початку відносин від таких питань слід утриматися, але якщо ви разом вже якийсь час, то такий підхід серйозно спрацює.

Ставлячи йому інтимні питання, ви дізнаєтеся його набагато краще, зможете скоординувати свої звички і бажання з звичками і бажаннями обранця. У підсумку все це призведе вас обох до більшої близькості.

Крім того, це допоможе дасть йому відчути вашу зацікавленість. Однак важливо бути обережною, щоб не перейти межу дозволеного і не ранити, торкаючись дуже болючих тем.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

виглядати бездоганно

Наведення краси, зрозуміло, буде займати певний час, як і вибір одночасно елегантних і злегка (зовсім трохи) провокують нарядів. Але воно того варте, повірте!

Це відомий факт, що люди вже звичні оцінювати «по одягу», і візуальна привабливість дуже важлива. Особливо на початку відносин він стабільно в першу чергу бачить вашу зовнішність, а душевну красу, дбайливість і інші позитивні якості характеру оцінить лише через якийсь період часу.

Це не означає, що необхідно наводити повний бойову розмальовку, розмальовуватимуться, обважувати цяцьками і розряджатися як на подіум. Досить підкреслити свої достоїнства, але не варто повністю приховувати за макіяжем своє справжнє обличчя.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Не дозволяти йому залишитися на ніч

Це може бути трохи важко для вас, але краще все ж дотримуватися цього правила. Швидка і легка перемога в усіх напрямках може привести до такого ж швидкого розставання. Не варто тішити себе надіями, що, дізнавшись вас максимально близько, він геть втратить голову. Або що ви зможете доставити йому таке задоволення, що він причепиться до вас відразу і навіки.

Швидше, все вийде з точністю навпаки – отримавши від вас максимум, він втратить інтерес, який більше не буде чим підігрівати. Полювання закінчена, видобуток переможена, мисливець шукає новий об’єкт для погоні.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Неординарно проводити час удвох

Щоб більше дізнатися один одного, а точніше, ще більше зблизитися, запрошуйте його туди, куди він ніяк не очікує. Проведіть на нього не просто гарне, а яскраве враження!

Крім традиційного казкового романтичного побачення, ви можете взяти його з собою:

 • в гори (якщо захоплюєтеся скелелазінням),
 • на відкриття музею (якщо вам обом не чужі культурні цінності),
 • в ресторан екзотичної кухні,
 • або навіть для занять сальсою або йогою.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникати

Якщо у вас немає хобі або не вистачає фантазії, опитаєте своїх друзів, здатних підказати цікаві місця.

Головне – не намагатися грубо спокусити, взяти нахрапом або, того гірше, тиснути на жалість. Чіткий план, продумані дії і періодичні сплески емоцій допоможуть вам закохати в себе чоловіка, навіть якщо він холодний, байдужий або непередбачуваний.

Джерело: https://mirokru.ru/sovety-psihologa-5-sposobov-vljubit-sebja-muzhchinu/

Як домогтися хлопця? Основні психологічні прийоми

Що ти зараз уявила собі, коли прочитала назву теми? Ймовірно, твоя уява малює яскраві картинки: ось ти надаєш знаки уваги хлопцеві, наполегливо запрошуєш його на побачення. Так? Насправді така поведінка властива чоловікові, а не тендітної ніжній дівчині. Але вихід з положення все ж є!

Як домогтися хлопця, який не хоче відносин?

Спочатку переконайся – він принципово вирішив якийсь час не зустрічатися з дівчатами або це стосується тільки тебе одного. Якщо це перший варіант: хлопець не хоче обтяжувати себе довгостроковістю роману, то можна для початку просто подружитися з нім.Узнай, чим захоплюється молода людина у вільний час.

Виходячи з цього, озбройся знаннями про його хобі, черпай інформацію про це з аматорських сайтів. А може ти дійсно захопишся тим же скейтбордом або альпінізмом? Уяви, як здивується хлопець, несподівано побачивши тебе в подібному клубі!

Кілька порад тобі в допомогу:

 • Стань для нього необходімой.Ето нескладно, головне діяти природно. Наприклад, ти випадково дізнаєшся, що у нього проблеми з виходом в інтернет. А йому назавтра належить скласти реферат. Ненав’язливо запропонуй свою допомогу, чисто по-товариському! Вчасно роби хлопцю приємні дрібниці – позич ручку, стерку або підзарядку для мобільника.
 • Якщо у тебе зовсім мало точок перетинів з хлопцем: ти не вчишся з ним і не працюєш разом, але живеш в одному будинку, то доведеться напружити фантазію. Наприклад, простеж – о котрій годині він повертається додому і «випадково» зіткнемося з ним у ліфта. Ви обмінялися привітаннями і хлопець звернув свою увагу на мобільник? Скажи вголос: «Так боюся їхати в ліфті». Можливо, тобі вдасться розговорити свого таємничого сусіда.
 • Нарешті , останній пункт, який завжди повинен незримо головувати у всіх випадках життя. Регулярно звертай увагу на свій зовнішній вигляд. При цьому можна створювати видимість, що ти не зациклюєшся особливо на цьому. І дізнайся, які дівчата подобаються йому? Інакше ризикуєш зацікавити його, але тільки в якості дівчини-друга.

А що робити, якщо таке все ж сталося? Молода людина заграє з іншими, а при вигляді тебе, його «око не горить». Як би не велика була твоє бажання домогтися його симпатії, тверезо оціни ситуацію.

Ти худенька, а він звертає увагу на вгодованих? Або ти скромна, а його залучають жваві? Просто зваж усі «за» і «проти» .Постарайся зрозуміти, наскільки ти готова змінитися зовні і внутрішньо заради цього хлопця.

І найголовніше – чи варто він цього?

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникатиЯк домогтися хлопця, який не хоче відносин?

Як домогтися хлопця, у якого є дівчина?

Звичайно, коли тебе вб’є закоханість і все думки буде займати тільки ВІН, на другий план відійдуть питання моралі і етики. Адже яка це мука – нудитися вечорами, спостерігаючи, як молода людина гуляє зі своєю подружкою. Не допомагає мамин рада забути його. Навпаки, боязка надія наполегливо шепоче: «Спробуй. Раптом вийде? » Що ж, наміть собі такий собі план дій:

 1. В першу чергу тобі треба домогтися його уваги.
 2. Потім звернути це увагу в гостру зацікавленість.
 3. Вона в свою чергу плавно перейде в симпатію. В кінцевому підсумку, ти досягнеш емоційного коливання хлопця, поставивши його перед вибором: нові почуття з тобою або звичні відносини з подружкою?

Психологи вважають, що простіше домогтися хлопця, який зустрічається з дівчиною порівняно недавно. Або, навпаки, коли їх відносини стабільні і тривають довго. У першому випадку – в парі ще відсутня стійка емоційна прив’язка, у другому – роман може вже набриднути, так як, втрачається новізна.Самое складне – якщо хлопець перебуває зі своєю дівчиною на піку любовних відносин.

Повела хлопця? Як відвести чоловіка | SHTUKENSIA

Якщо він до того ж палко закоханий в партнерку, то це зовсім невигідна для тебе ситуація. Не витрачай свої сили і час – відступи! Можливо, пізніше ти спробуєш знову або зовсім перемкнеш свою увагу на іншого парня.Более підступні дівчата застосовують непорядні методи. наприклад:

 • Знаходять спосіб подружитися з подругою симпатичного хлопця, «вивуджують» у неї все необхідну інформацію і обертають на свою користь.
 • Намагаються розладнати відносини пари, вивчивши слабкі сторони закоханих. Як тільки у них відбувається сварка, інтріганткі намагаються перетягнути увагу хлопця на себе.
 • Не дивлячись на те, що хлопець не вільний, вони активно проявляють свою увагу, пишуть йому в соціальних мережах, наполягають на зустрічі. Прагнуть виставити його дівчину в невигідному світлі.

Психологи прийшли до висновку, що деякі дівчата дійсно добиваються таким способом хлопця. Чим це викликано? Можливо, молодій людині приємно спостерігати таку боротьбу за нього, і він по-справжньому нікого не любить. Всього лише потурає своєму марнославству, втягуючись в нові відносини.
Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникатиЯк домогтися хлопця, у якого є дівчина?

Реальна історія

Вісімнадцятирічна Ольга вже кілька місяців таємно була закохана в свого однокурсника Ігоря. «Це просто мрія, а не хлопець!» – захоплено ділилася Ольга з подругами.

Йшов час, а симпатія Ольги до Ігоря все росла, але … Хлопець всюди з’являвся зі своєю дівчиною Ангеліною. Ольга намагалася зрозуміти, що хлопець знайшов в ній? Дівчина здавалася їй «сірою мишкою» і це ще більше злило її.

Ольга та Ігор вчилися в одній групі і зустрічалися на волейбольному секції.

Одного разу Ольга намагалася азартно підстрибнути, щоб відбити м’яч, але посковзнулася і впала. Ігор виявився поруч, він допоміг дівчині підвестися.

Відчувши міцну долоню хлопця і тепло виходить від неї, Ольга твердо вирішила – цей молодий чоловік повинен стати її! Цим же днем ​​вона попросила приятеля почати надавати знаки уваги подрузі Ігоря. Натомість запропонувала пробачити його грошовий борг.

Молода людина погодився, і незабаром їх спілкування з Ангеліною переросло в дружеское.Ольга тим часом намагалася зав’язати тісніші відносини з Ігорем.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникатиЧи не потрап в павутину своєї інтриги

Вони разом їздили на волейбольні змагання, але хлопець не заходив за межу дружніх отношеній.Ольга вже придумала свій подальший план дій! Вона зобразить перед Ігорем, що його дівчина невірна йому. Приятель Ольги виманить Ангеліну в певний место.А сама витівниця скине об’єкту любові анонімні смс. Як Ольга і передбачала – задум спрацював.

Ігор побачив свою дівчину з іншим хлопцем і все невірно зрозумів! Звичайно ж, підступна пасія опинилася в цей момент в ролі утешітельніци. Розвивалися чи далі відносини між молодими людьми, історія замовчує. Але подібні випадки не рідкість. Вдаватися до такого прийому чи ні? Вирішуй це сама.

Читайте також:   Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Але пам’ятай, що на чужому нещасті навряд чи вдасться побудувати своє щастя …

Чи можна відбивати чужого чоловіка?

Як добитися уваги колишнього хлопця?

Що ж, буває і так. Деякий час назад ти зрозуміла – хлопець, відносини з яким передбачалися стати яскравими, не виправдав надій. Він не такий сильний і розумний, як хотілося б. Чи не іскриться дотепністю і не збирає навколо себе натовп шанувальниць. І по твоїй ініціативи ви розлучилися. Спочатку ти зазнала полегшення. Свобода!

Але проходять дні, тижні, а тебе все глибше затягують сумні думки. З подивом приходить розуміння того, що порожньо без слів і без очей колишнього хлопця.

А як він проникливо співав тобі під гітару! Як же нерозумно ти себе відчуваєш зараз. Але не все ще втрачено! Особливо, якщо з моменту розставання пройшло 4-5 тижнів.

Якщо спілкування з хлопцем перервано, то рекомендується його відновити. Звичайно, дуже важливо на якій ноті ви розлучилися.

Для початку спробуй «промацати грунт» з соціальних мереж. Перегляд його особистої сторінки допоможе дізнатися про його загальному настрої. Можливо, тебе засмутить нове фото, де хлопець із симпатичною незнайомкою. Або його статус, який свідчить про те, що він вже не одін.В такому випадку, постав собі питання – може і не варто нічого повертати?

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникатиЯк домогтися колишнього хлопця?

А нав’язливі думки виникли від того, що тебе заїла нудьга й одноманітність? Люди і самі не підозрюють, що чіпляючись за минуле, позбавляють себе нових знакомств.Однако, якщо не покидає відчуття, що колишній хлопець теж сумує за тобою, то не зволікай! Напиши йому, що ти відчуваєш насправді. Адже тобі погано і порожньо без нього? Використовуй в своїх повідомленнях ніжні фрази такого типу:

«Ти снишся мені щоночі»

«Я чекаю на зустріч і сумую. Милий, коли ми зустрінемося? »» »» »» »» »

«« Я хочу бути з тобою всього лише «Сейчас», «Завтра» і «Завжди» Я хочу бути з тобою всього лише «Сейчас», «Завтра» і «Завжди» »

Можеш відверто написати хлопцеві про те, що помилилася і тепер шкодуєш про вашу розлуку. Підкресли, що пам’ятаєш ті місця, які ви відвідували. А по ночах бачиш уві сні милі риси парня.Еслі він відповідає тобі на такий же ноті, то можеш навіть зізнатися йому в любові. Можливо, це не тільки помирить вас, але і допоможе відносинам вийти на інший рівень.

Як домогтися хлопця, якщо знаєш його знак зодіаку?

Зараз досить модно давати оцінку людині, спираючись на його астрологічний символ. Можливо, тобі допоможе домогтися уваги хлопця і наступних розвитків відносин, якщо ти будеш знати про те, що:

  1.  Хлопці-Овни не звертають увагу на тихих і скромних. Їх погляд притягують яскраві представниці жіночої статі, які можуть блиснути сміливою промовою і неординарним вбранням. Овни потребують підтримки і часто завдяки супутниці, досягають успіхів у соціумі.
  2. Хлопці-Тельці обожнюють ніжних і доброзичливих леді. Своє залицяння вони починають поступово, і підкорити їх можна своєю турботою і хазяйновитістю. Тому важливо виробляти в собі домовитись, бо ці хлопці в першу чергу цінують домашній затишок. Тому, якщо ініціатором побачення є ти, то слід подбати про те, щоб на столі були домашні страви. А навколишнє оточення приємно радувала око і дарувала усамітнення.
  3.  Хлопці-близнюки люблять спілкування і увага. Їм важливо бути в курсі всіх подій і періодично міняти обстановку. Будь легкої на підйом! Щоб привернути до себе молоду людину, май напоготові валізу. Хлопець великий любитель подорожувати! Але … приготуйся до частої зміни його настрою. Якщо ти образлива і занадто сприйнятлива до критики, то у тебе небагато шансів завоювати Близнюки.
  4.  Хлопці-Раки уникають наполегливих і надмірно активних леді. Можна сказати, що це їх лякає. Для них важливі плавність і поетапність взаємин. Рак не зрозуміє твоїх частих емоційних сплесків і необгрунтованих закидів. Навпаки, його обрадує якщо обраниця позитивна і схильна до похвалам.Етот знак дуже чутливий і романтичний. Часто йому потрібно багато часу, щоб прийняти остаточне рішення. Хочеш бути з ним? Тоді не квап події.

Як домогтися хлопця: психологічні прийоми, чого варто уникатиЯк домогтися хлопця, якщо знаєш його знак зодіаку?

 1. Хлопці-Діви розважливі, але трохи скупуватих на почуття і подарунки. Тому підкорити їх можна своєї балакучістю, ласкою і приємними сюрпризами. Велика частина Дів ласуни, тому підгодовуй свого хлопця шоколадом. Май на увазі, Діви більшими прихильниками чистоти і дисципліни. Так що, старайся не спізнюватися на побачення!
 2.  Хлопці-Терези відрізняються чарівністю, але часто не впевнені в собі. Але домогтися їх симпатії нескладно. Досить показати цим особистостям, що вони неповторні і єдині в своєму роді. Ці хлопці великі любителі посперечатися, але це не привід у всьому з ними погоджуватися. Наприклад, доведи логічно свої доводи і Терези будуть тобою зачаровані.
 3.  Хлопці-Скорпіони суперечливі натури. Поступливі і доступні дівчат не уявляють для них інтереса.Чтоби добитися уваги Скорпіона і зав’язати з ним відносини можете трохи пограти. Слово «ні» тільки розохотить представника цього знака і підштовхне до наполегливої залицяння.
 4.  Хлопці-Стрільці не терплять категоричних дівчат. Завоювати їхню увагу можна через загальні увлеченія.Как тільки хлопець висловить зацікавленість, віддай ініціативу в залицяння йому. Постарайся не брехати в спілкуванні з ним, так як, хлопці цього знаку цінують щирість.
 5. Хлопці-Козероги зазвичай однолюби, вони досить консерватівние.Іногда здається, що їх вимоги до дівчини завищені. Але якщо ти готова стати для молодої людини надійної і вірною, то швидко досягнеш розташування Козерога.
 6. Хлопці-Водолії відчувають трепет перед інтелектуальними дівчата. Тому, якщо ти не тільки красуня, але і розумниця, то у тебе все козирі домогтися Водолія.
 7. Хлопці-Риби єдині з чоловіків, які не можуть жити без компліментов.Образ ділової дівчини для нього малопривабливий. Якщо ти володієш красномовством і творчим мисленням, то не опустиш байдужим цей знак!

Отже, ти отримала багато різних рад, які допоможуть зробити тобі один крок назустріч хлопцеві. Він вже не спить ночами, думаючи про зустріч з тобою? Вітаємо, ти на шляху до перемоги!

Джерело: http://www.LadyKiss.ru/psixologiya/kak-dobitsya-parnya-osnovnye-psixologicheskie-priemy.html

Як домогтися хлопця

Як домогтися хлопця? Це для кожної дівчини при зустрічі того самого кандидата в принци тема першої важливості. І як домогтися хлопця, якого любиш? Що саме робить дівчат привабливими в очах хлопців, про що вони, можливо, навіть не здогадуються, і чи можна цим управляти? Якщо мрієте, щоб хлопець більше думав про вас – дозвольте йому в вас вкластися своїми ресурсами: часом, увагою, емоціями, вчинками. Дайте йому можливість проявити себе з чоловічої сторони, адже щоб дійсно відчути до вас тяжіння, виділити вас з інших жінок – йому потрібно зробити для вас щось. Тому приймайте все знаки уваги, всіляко стимулюйте їх, а потім дякуєте, щиро радійте, якщо хлопець потрапив вам – це найкраща нагорода для чоловіка.

Чи потрібно домагатися хлопця? Не варто проявляти багато ініціативи, намагатися змусити чоловіка вас любити, якщо сам він того не робить, не робить вам знаки уваги.

З такою ж силою, з якою дівчина бігає за чоловіком – він починає від неї тікати. Чим сильніше ви перед собою ставите – тим міцніше він ненавидить вас і не поважає.

Чи варто пояснювати, що відносини будуть безперспективні, якщо навіть вдасться щось побудувати – вони будуть засновані на споживанні з боку хлопця.

Головний секрет, який дозволить вам не тільки здобути прихильність конкретного хлопця, а привертати увагу багатьох чоловіків і не відчувати проблем з відносинами – постійно розвиватися.

Самовдосконалення з тим, щоб стати гармонійною особистістю і прекрасною дівчиною, має тривати, поки ви не опинитеся повністю задоволені собою, і лише тоді можливо буде побудувати міцні відносини.

Але парадокс в тому полягає, що хворобливої ​​потреби у взаєминах вже не буде, ви зможете спокійно розглядати пропозиції хлопців, не поспішаючи і не мріючи створити пару хоч з одним.

Як домогтися хлопця, який подобається?

Сучасні дівчата активно цікавляться, як добитися уваги хлопця. Чи потрібно домагатися хлопця, або це його лише відлякає? Адже беззахисність, вразливість – власне жіночі якості, саме вони здатні активувати хлопця на прояв уваги.

Сьогодні вразливість стала рідкістю і виглядає для чоловіків ще більш спокусливо. Більшість дівчат намагаються здаватися невразливими, немов таким способом вони убезпечать від болю, яку неминуче, як їм здається, приносять відносини.

Однак це лише ілюзія, ви повинні собі самій, перш за все, зізнатися, що за стіною захистів ховається ранима жіноча душа. І її повинен побачити і хлопець.

Одна з психологічних закономірностей про розподіл емоційної енергії стверджує – відмовтеся від прагнення отримати, замініть його прагненням дати, тоді ви отримаєте те, від чого відмовилися. Перестаньте чекати від чоловіка любов, замість цього просто проявляйте щирий, не зобов’язуюче тепле ставлення.

Відпустіть ситуацію, просто віддавайте без очікувань. І якщо вам вдасться наповнити чоловіка такий безкорисливою любов’ю, не розраховуючи на відповідну реакцію – тоді ви і дочекаєтеся від нього любові. Відмовтеся від взаємності – і ви отримаєте її. Просто насолодитеся своєю любов’ю.

Зрозуміло, це легко лише сказати, практично кожен, віддаючи, очікує отримати відповідні почуття і заповнити вкладені увагу і турботу. Щоб щиро віддавати безкорисливу любов – потрібен певний стан свідомості, тут можуть допомогти спеціальні трансові техніки.

На таку ж здатність до безкорисливої ​​любові направлено безліч духовних навчань.

Як домогтися хлопця, якого любиш? Часто чоловікові бракує в жінці її різних ролей. Можливо, в цьому причина чоловічої полигамности? Постарайтеся поєднувати в різні моменти в собі ролі музи, подруги і коханки. Муза – повітряна, надихаюча, тендітна, жінка-космос. Подруга – підказує, допомагає, розуміє, їй можна довіряти.

Коханка спокуслива, легко включається і навіть сама ініціює романтичну гру. Якщо ви таки досягнете хлопця, далі можна буде підключити ще роль матері – ту жіночу іпостась, в якій ви зможете проявити турботу про нього, дати чоловікові можливість розслабитися, відчути безпеку, немов у дитинстві.

Але поспішати з цією роллю не варто, інакше ваша турбота може бути помилково сприйнята як нав’язливість.

Якщо ви періодично проводите час разом – запропонуйте йому додати трохи адреналіну в ваше проведення часу, зробіть побачення-екшен! Це вигідно підкреслить вас в ряду інших дівчат, з якими він проводив класичні, можливо, навіть трохи нудні побачення в кафе або прогулюючись по парку і в кіно. Більш того, таке побачення може виглядати і зовсім як звичайна зустріч, що не обязивающе, ви можете всього лише повідомити хлопцеві про можливість стрибнути з тарзанки, піти на скалодром, навіть просто покататися на велосипедах або на човні в парку. Відомо, що при спортивних та екстремальних заняттях виділяється цілий список гормонів, буквально підривають чутливість і сприяють зародженню закоханості. Цей сплеск хлопець несвідомо буде асоціювати з вами, почне про вас думати все більше. Активне побачення дасть вам простір,щоб проявити себе, здатися з інших сторін, а також змусить і хлопця зняти маски. Ви зможете побачити, як він надходить в реальних життєвих ситуаціях, що вимагають чоловічих рішень, ініціативи, сили і лідерства. У спільному подоланні перешкод ви зможете набагато краще пізнати кожен один одного, зблизитися тісніше, ніж навіть на декількох побаченнях з розмовами про погоду.

Як домогтися хлопця, який подобається? Багато досвідчених дівчата використовують прийом емоційної розкачки, граючи з дистанцією, коли вони, то залучили чоловіка, то відштовхнули його.

Тут потрібно перебувати в злагоді зі своїми інстинктами, чітко відчувати, що робите і чому, щоб не виникло відчуття штучності, маніпулятивного ваших дій.

Читайте також:   Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Емоційні скачки властиві жіночій природі, і потрібно лише природно плисти по їх течією, використовуючи настрій, загадковість, почуття внутрішнього комфорту.

Наприклад, ви можете відчути інтерес і невербально продемонструвати його хлопцеві, а потім закритися разом зі спадом емоцій, пояснивши це необхідністю побути в тиші або тим, що в стосунках пройшло ще дуже мало часу.

Також це можна зробити через мова – сказати чоловікові комплімент, але через час трохи дотеп, немов додавши перцю в стосунки. Так ви точно не дасте можливість хлопцеві занудьгувати, буквально прікуете його увагу. Хлопець не повинен вирішити, що ви в його владі, він отримав ваше розташування, нічого більше робити не потрібно. Навпаки, щоб без пам’яті закохатися, він повинен включити свої інстинкти мисливця, бути активним у вашій парі, навіть якщо спочатку інтерес виходив від вас.

Ваш мова тіла повинен говорити хлопцеві, що ви цікава, гідна дівчина, при цьому зацікавлені в ньому. Щоб навчитися виражати себе невербально, розвинути гнучкість в ході і рухах – допоможуть заняття танцями, пластикою, йогою, курси дефіле. Ваші рухи повинні бути трохи уповільненими, щоб демонструвати спокій і привабливість.

Тримайте поставу – згідно психосоматики вона показує вашу самооцінку. Рівна спина не тільки чоловікові дасть сигнал про вашу привабливості, але і дозволить вам самій відчувати себе свіжо і гідно. Нехай ваші кисті будуть м’якими, жіночними, немов у танці. Всіма своїми рухами немов малюйте гнучкі лінії, округлості, уникайте незграбності.

Як домогтися хлопця, якому ти байдужа

Почнемо з того, як домогтися поваги хлопця, який вам подобається, проте це не взаємно. Задумайтесь, що взагалі люблять люди. Не варто створювати себе окремо для хлопців і окремо для дівчат. Будьте, перш за все, цікавою, наповненою особистістю, саме це змусить хлопця поважати вас. Що людей приваблює в нас? Це, звичайно, позитивний стан.

Багато дівчат навіть в соцмережах пишуть, що їм нудно, нема чим зайнятися, тим самим посилаючи хлопцям сигнал – їм не цікаво навіть з собою! Хлопці цінують дівчат, які зайняті, мають свої інтереси, коло спілкування, коли дівчина чимось захоплена, і її життя змістовна навіть без хлопця.

Тоді у нього включається інстинкт завойовника, він хоче добитися такої незалежної дівчини.

Якщо дівчина занадто зациклилася на відносинах або певному хлопця, якщо всі її мрії про те, як домогтися уваги хлопця – найчастіше вона стає йому нецікавою.

Важливо не залипати, що не вішатися на хлопця, адже таке непропорційне ставлення базується лише на жіночих ілюзіях, романтичних образах, не підкріплених реальністю.

Хлопець при цьому відчуває – він сам не впливає на дівчину, впливають її власні очікування, мрії, і тільки вони ж часто з дівчиною залишаються, а хлопець максимально дистанціюється.

Поширена помилка дівчат – забувати, що особисті відносини з хлопцем – це, по-перше, відносини двох людей, партнерство, яке неможливо без зрілості кожного його учасника.

Справжні відносини базуються не завжди лише на романтичні почуття – вони підкріплюються дружбою, спільною справою, цінностями та інтересами.

Дівчата ж часом вважають за краще знаходитися в повітряних замках ілюзій, по суті, в егоїстичної потреби будь-яку ціну вибудувати відносини, не приділяючи уваги всієї особистості хлопця, зводячи його лише до ролі залицяльника. Хлопці ж це відчувають, і стратегія руйнується.

Як домогтися хлопця, який не хоче відносин з тобою

Коли ви сумирно закохалися – проаналізуйте, чому так сталося. Які образи підживлюють вашу закоханість? У будь-який закоханості, навіть взаємної, в основі спочатку лежать ілюзії, ідеальні картинки, які, коли люди дізнаються реальних один одного, часто розвіюються і приносять розчарування.

Ще сильніше цей ефект, коли закоханість однобока – ще більше шансів налаштувати повітряних замків, які на ділі можуть не мати відношення до об’єкта. Щоб не розчаровуватися, вірно, сказано, не потрібно зачаровуватися.

Тому спочатку варто гарненько подумати, чому ви хочете побудувати відносини з хлопцем, коли від нього немає взаємності.

Психологічно люди тягнуться до себе подібним. Припустимо, хлопець дійсно гідний вашої уваги, але вам бракує чогось, щоб залучити його.

Хочете притягнути хлопця? Прослідкуйте, який стан він транслює оточуючим – це ж стан повинно виходити від вас, щоб ви опинилися на загальній хвилі. Чи не мрійте, що, якщо ви сумні, то ваші проблеми вирішить веселий хлопець.

Ні в якому разі, він всередині себе стикається з тими ж проблемами і навчився вирішувати їх, тому його може залучити тільки дівчина, яка також добре володіє собою.

Щоб зацікавити хлопця, який зараз не проявляє до вас знаків уваги – вам варто розкритися, розвинути з себе ту особу, якій ви можете стати при залученні всього вашого потенціалу.

Безліч прикладів, коли непримітна дівчина, подібно бутона, розквітала в красуню і цікавого співрозмовника, а коли хлопець звертав на неї увагу – їй не були потрібні вже ці відносини.

Тому не зациклюйтеся, ростіть над собою, тоді ви точно не будете обділені ніколи чоловічою увагою і зможете тверезо переоцінити ваше ставлення.

Задумайтесь про життя, про яку ви мрієте, і постарайтеся самі створити це життя. Не шукайте хлопця, який, подібно до принцу, завітає на коні і чарівним чином змінить все, перетворить негатив на суцільний позитив. Це не під силу хлопцеві, не в його інтересах нести таку величезну навантаження, буквально тягнути на собі іншу людину.

Як домогтися хлопця, у якого є дівчина

Тут також потрібно спершу подумати про ваших мотивах – чому ви захотіли домагатися хлопця, який не вільний? Що вами рухає: азарт, прагнення підвищити свою самооцінку, помститися суперниці, довести ваше чарівність оточуючим? Подібні мотиви цікавлять психолога ні з моральної сторони, а від того, що на них побудувати міцні відносини неможливо і безглуздо. Тільки якщо вами рухають щирі, довгі почуття до цього хлопця, і ви впевнені в тому, що вас чекає спільне майбутнє – лише тоді можна роздумувати про відносини з ним.

Пам’ятайте, однак, що, коли ви звалили на себе подібну ініціативу – ви, можливо, будете і далі нести її в вашій парі. Вам доведеться, по суті, виконувати провідну роль, а хлопець, можливо, буде реагувати на інших дівчат, як раніше відгукнувся вам. Ви ж можете виявитися винною і в руйнуванні його минулих відносин, і в невдачах нинішніх.

Часто привід відвести хлопця дає сама дівчина, якщо в стосунках не все стало гладко, якщо трапляються сварки, нерозуміння, а вони не звикли розмовляти і вирішувати спільні проблеми. Тоді може з’явитися суперниця з привабливою пропозицією для хлопця не вирішувати виниклі у відносинах складності, а просто змінити дівчину на іншу, більш зручну або привабливу.

Вона може почекати зручний момент, коли в парі розлад, опинитися в близькості з хлопцем, що знаходяться в засмучених почуттях, часто злим і незадоволеним. Зазвичай дівчина вдається до інстинктивним маніпуляціям, намагається заманити хлопця тими моментами, що він недоотримує зараз у відносинах.

Чоловікові властиво приймати такі аванси уваги, записуючи їх лише на свій рахунок. Хлопці часто розцінюють їх не як спробу розлучниці домогтися своїх цілей, але як високу оцінку його власної персони, оцінку, яку він давно чекав від нинішньої дівчини і яка належить йому по праву.

Стимулюється самолюбство хлопця, якому пропонується без зусиль отримати бажане – простий і легкий варіант, провідний, на жаль, до проблем в майбутньому.

Як домогтися колишнього хлопця

Як домогтися поваги хлопця, якщо ви вже були у відносинах, але втратили його розташування? Як домогтися хлопця, якого любиш навіть після розставання?

Багато дівчат закохуються, зустрічаються, однак через відсутність або нестачу знань, як підтримати вогонь в парі, вони розлучаються, вважаючи при цьому, що любов безповоротно минула. І лише потім схаменулися, усвідомлюючи, що почуття сильні.

Психологи тут розкривають нам очі – проходить не любов, а лише закоханість – первинне, поверхневе стан, що базується на гормональному сплеску. Любов же – почуття, яке народжується саме після закоханості.

Щоб трапилася любов, потрібно кожен день спільно працювати в стосунках, вкладаючи все краще в них, чисте, добре і світле. Важливо, щоб у відносинах на даному етапі були вже спільні інтереси і цінності.

Якщо їх не було – повертати колишнього найчастіше немає сенсу, адже ви все одно розлучитеся з тією ж проблемою.

Якщо у вас багато об’єднуючих моментів, а розставання все ж сталося внаслідок якоїсь образи, що спровокував він або ви – є шанс, що повернення хлопця переросте в любов далі. Наведемо практичні поради.

Перше, що необхідно зробити – попросити вибачення, якщо була ваша вина. Деякі дівчата через свою гордість бояться вибачатися, перекладаючи вину на хлопця.

Дівчата, що так вважають, намагаються зламати внутрішній стрижень хлопця, що неприпустимо в стосунках. Якщо вийде – чоловік стає безпорадною, «ганчіркою», якщо не вийде – відреагує відходом.

Коли ви образили чоловіка, намагалися натиснути на нього, проте він пішов – значить, вам дістався принциповий, справжній чоловік.

Коли ви знаєте, що любите хлопця, що він вам необхідний – переступите свою штучну гордість, нав’язане суспільством зарозумілість, вибачитеся. Як? Краще особисто.

Ви можете написати зворушливе смс або в соцмережі, але наодинці поговорити буде все ж набагато краще. Повідомлення не зможе передати ваш голос, інтонацію, погляд, ваш зовнішній вигляд.

Крім того, може так статися, що він прочитає ваше повідомлення в присутності друзів або подруг, а ті змусять його просто посміятися над вами.

Ретельно продумайте свій образ на зустріч – ви повинні виглядати красиво, жіночно, спокусливо, але не вульгарно. Трохи спізніться, хвилин на 10. Під час розмови ведіть себе скромно і жіночно.

Принесіть йому свої щирі вибачення і обіцянки того, що даний вчинок більше не повториться. Говоріть м’яко, сидите напроти, очі краще тримати опущеними. І лише в кінці свого монологу можете боязко підняти очі і трохи злякано подивитися на нього.

Потім мовчите – нехай він скаже, що вибачення прийняті.

Після цього можна злегка посміхнутися, не варто показувати занадто явно свою радість, зовні постарайтеся залишатися стриманою і спокійною.

Джерело: https://psihomed.com/kak-dobitsya-parnya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *