Як допомогти схуднути дитині в 7-9 років в домашніх умовах?

 

Причини виникнення захворювання

Енергетичний баланс – це баланс калорій, споживаних при їжі і пиття і спалювали в результаті фізичної активності.

Людина спалює кілька калорій просто вдихаючи повітря і переварюючи їжу. Діти спалюють калорії, займаючись в школі на уроках, стрибаючи і бігаючи на вулиці. Фізично активна дитина, витрачає більше калорій, ніж той, хто менш рухливий. Для того щоб рости і розвиватися, дітям потрібні калорії, але якщо вони споживають їх більше, ніж витрачають, організм накопичення переробляє в жири.

 

Ожиріння виникає, коли хтось регулярно споживає більше калорій, ніж потрібно. Тіло зберігає їх як жирові відкладення, і з часом з’являються зайві кілограми.

Фактори, що впливають на розвиток ожиріння:

 

  1. Спадковість. На збільшення ваги гени впливають у взаємодії з іншими факторами ризику, такими, як нездорова дієта і неактивний спосіб життя. Здоровий спосіб життя може протидіяти генетичної спадковості і запобігти розвитку зайвої ваги.
  2. Вроджені патології. Відхилення в організмі при синдромі Дауна, ендокринопатії, ураженні центральної нервової системи можуть бути причиною підвищення ваги.
  3. Швидкість метаболізму. Метаболізм визначається як витрати енергії організму в процесі обміну речовин. Є припущення, що люди з ожирінням мають більш низькі базові рівні метаболізму.
  4. Неправильний спосіб життя в період вагітності. У жінок, які курять або мають надлишкову вагу в період гестації, що народилися діти частіше страждають на ожиріння. Тривале грудне вигодовування може знизити цей ризик.
  5. Хворі дієти. Часте і у великій кількості вживання рафінованих продуктів, трансжирів і солодких напоїв викликає ожиріння у підлітків.
  6. Розмір порції. Споживання великих порцій і часті перекуси висококалорійними продуктами сприяють надмірному збільшенню калорій. Цей енергетичний дисбаланс призводить до зростання ваги і ожиріння.
  7. Нетривалий нічний сон. Раннє вставання і пізній відхід до сну впливають на розвиток ожиріння.

Як допомогти дітям схуднути

Дорослі вважають, що зростаючий організм потребує великої кількості їжі. У дитини зайву вагу що робити, якщо батьки не тільки намагаються нагодувати його нормальним обідом, але і дозволяють вживати у великій кількості солодощі, фастфуди, чіпси і газовані напої. Мало того, що цю їжу не можна віднести до категорії здорового харчування, так вона ще й погано засвоюється через малорухливого способу життя. Сучасні діти проводять більше часу, сидячи за комп’ютером або з телефоном в руці, ніж гуляють і займаються спортом, тому питання про те, як схуднути дитині в наш час стоїть особливо гостро. Важливо обмежити вживання продуктів з добавками і всього солодкого. Швидкий спосіб позбавлення від кг небезпечний для здоров’я. Скидання ваги повинен йти поступово, тільки в цьому випадку результат залишиться назавжди.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *