Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Ось і тебе відвідало це почуття. Любов приходить до кожного. Але як довести дівчині, що ти її любиш? Одне визнання навряд чи спрацює, любов вимагає доказів.

Тому від слів слід приступати до справи.

Можна дарувати невеликі подарунки (адже головне – це ж не вартість подарунка, а увага), це буде доказом того, що ти про неї думаєш і хочеш зробити приємне. Але чи достатньо цього?

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Є маса рад, які підкажуть, як довести щирість своїх почуттів об’єкту любові і обожнювання.

Дівчата люблять романтику!

Цей факт необхідно врахувати. Можна влаштувати вечерю при свічках самостійного приготування. Неважливо, чи будуть це звичайні бутерброди, легкий салатик або більш серйозні страви. Жінки живуть своїми почуттями, тому їм буде вкрай приємно знати, що день був витрачений не на зустрічі з друзями або онлайн-ігри, а на приготування такого приємного сюрпризу.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Якщо фінанси дозволяють, ця вечеря можна перенести в ресторан, таким чином показуючи дівчині про свої серйозні наміри. Всім відомо, якщо чоловіки вкладають у щось свої гроші, це їм дійсно дорого і важливо. Це може стосуватися і любові.

«Чим менше жінку ми любимо …»

Кожен знає продовження цих рядків. Але не варто на них покладатися, це призводить до протилежного результату. Якщо чоловіки – це мисливці і їм важливий факт завоювання, то жінкам необхідна увага не тільки в період завоювання, а й на всьому етапі відносин. Байдужість, нехай і награне, тут вкрай недоречно.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Говорити про серйозність відносин можуть знання загальних дат і подій: дні народження її та близьких, перший поцілунок або місце знайомства. Серйозним доказом почуттів є припинення спілкування з сумнівними «друзями» (мова не йде про справжніх друзів!), Припинення куріння та інше. Так ви показуєте, що хочете стати краще для своєї обраниці. Але такий спосіб не кожному під силу.

Якщо ж предмет обожнювання регулярно вимагає доказів, будь-яких активних дій і вчинків, це може свідчити про її несерйозності. Таким способом вона може просто розважатися, граючи чужими почуттями!

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Увага і повага

Для дівчини важливо бачити, що про неї піклуються, прислухаються до її думки і дорожать порадами, тим більше поради можуть бути цілком слушними. Гарне доказ любові – це взаємна повага. Увага відіграє важливу роль у відносинах: телефонуйте протягом дня, цікавтеся про її справах, бажайте добраніч. Це показує, що ви про неї думаєте.

Якщо є почуття любові, тобто і впевненість в спільному майбутньому. Це не означає, що потрібно обговорювати, як провести старість разом або в якому місті жити. Досить будувати спільні плани на відпочинок, свята або вихідні – ці приємні дрібниці дозволяють з упевненістю говорити про серйозність відносин.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Як вести себе, якщо любиш

Щоб довести дівчині свою любов, недостатньо тільки слів, важливі дії і певну поведінку.

Тому необхідно бути:

 • Добрим. Дівчата оцінять добре ставлення до них. Важливо не тільки бути таким в її присутності, граючи роль або одягаючи «маски», а спробувати дійсно стати добрішими. Існує хибна думка, що дівчата люблять поганих хлопців. Навпаки, вони люблять і цінують добрих, особливо, коли відносини носять більш серйозний характер
 • Чесним. Ця риса характеру вкрай важлива в любові. Без неї не можна побудувати серйозних стосунків. Збрехавши один раз, можна назавжди втратити довіру до себе, а значить, і засумніватися в ваших почуттях

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

 • Турботливим. Часом саме турбота говорить більше про почуття, ніж слова та інші докази. Вона може проявлятися в дрібницях: «Одягайся тепліше, сьогодні холодно», «Ти добре поїла?» і так далі. Важливо не бути егоїстом, а вміти враховувати і приймати інтереси своєї половинки
 • Люблячим. Дівчатам дуже важливо відчувати до себе увагу. Не забувайте про обійми і поцілунки, ласкаві і ніжні слова, покажіть своїй обраниці, що ви дорожите цими відносинами

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Якщо не знаєш, як довести дівчині що ти її любиш, почни зі слів визнання і доброго ставлення до неї. Важливо, щоб слова про кохання були підкріплені відповідними вчинками і поведінкою. Любов можна назвати спільною роботою. Обидва люблять людини повинні намагатися зберегти це прекрасне почуття!

Джерело: https://DelaiSmelo.ru/semya/kak-dokazat-devushke-chto-ty-ee-lyubish

Як довести дівчині свою любов – словами і вчинками

Коли хлопець закохується, спочатку неважко довести свою любов. Дівчина із задоволенням отримує компліменти, подарунки, обійми і поцілунки з боку хлопця, який їй подобається взаємно.

Однак з часом дівчині цього стає мало. Вона починає стверджувати, що не вірить в любов хлопця.

Як довести дівчині свою любов, якщо вона дійсно присутня, на словах і вчинках, розповість інтернет-журнал psytheater.com.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

З давніх-давен склалося, що чоловіки повинні завойовувати своїх улюблених жінок. На сьогоднішній день тенденція не змінилася. Кожна дівчина чекає, що її полюблять і почнуть робити різні приємні вчинки в її адресу, щоб проявити свої почуття.

Оскільки чоловіки за своєю природою більш прямолінійні і практичні, вони завжди готові дивувати, піклуватися, оберігати і радувати жінок, до яких небайдужі. Ось чому жінки чекають відповідних кроків з боку чоловіків, щоб упевнитися, що їх люблять.

Як довести дівчині свою любов?

Тема того, як довести дівчині свою любов, велика, оскільки кожній жінці потрібні свої докази любові. У кожної в голові знаходиться цілий сценарій дій, які хлопець повинен зробити для дівчини, щоб довести їй свою любов. Це можна з’ясувати в процесі спілкування. А поки можна вдатися до своїх способів доведення почуттів.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Банальна тема про те, що потрібно дати, щоб отримати, відома багатьом. Незважаючи на це, люди продовжують жити нещасливо і поза любові. Вони знають про закон «давати і отримувати», але намагаються виконати лише друга умова «отримати», що не виконуючи першого «давати».

Чоловіки і жінки продовжують шукати собі других половинок в надії на те, що спочатку їм щось хороше дадуть, і тільки потім вони почнуть відповідати взаємністю. Уявіть ситуацію: зустрічаються дві людини, обидва чекають, коли їм почнуть давати. Вони чекають, чекають, чекають … і в підсумку розходяться.

Це зрозумілий процес, оскільки обидва бажали спочатку отримати, щоб потім дати. Обидва готові були давати. Але спочатку вони чекали. Як результат, ніхто з них не отримав тієї любові, на яку сподівався. Хто винен? Оба. Тому вистачить звинувачувати всіх, хто вам щось колись не додав.

Ви зі свого боку, швидше за все, теж чогось не додавали дівчатам.

Чи не подзвонила, не прийшла, але вирішив, що вона його не любить. А що сам хлопець зробив для того, щоб показати, що він любить дівчину? Часто люди звинувачують один одного в тому, що самі не можуть поділитися або не дають своїм партнерам. Особливо яскраво це проявляється під час розлуки після сварки, коли кожна зі сторін чекає приходу другої половинки для примирення.

Ви чекаєте, коли вам подзвонять, прийдуть помиритися, скажуть «прости». А самі при цьому нічого не робите по відношенню до цієї людини. Тут у вас виникає думка: «Все! Вона мене не любить ». Чому? «Тому що не дзвонить, не пише, що не оголошується». А ви самі пишете, телефонуйте, оголошує?

Люди звинувачують інших у власній нереалізованості і страждання, в той час як самі нічого не роблять, щоб такого ж відчуття не виникало у партнерів. Що ви зробили для того, щоб інша людина зрозумів, що ви його любите? Ви йому подзвонили? Прийшли поговорити? Ні. Тоді, як можете судити про чиїсь почуття, якщо про вас можна сказати те ж саме?

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Хочете, щоб вас любили? Навчіться давати перш, ніж вам щось зроблять гарне. Ви ж, влаштовуючись на роботу, спочатку цілий місяць працюєте і тільки потім отримуєте плату за свою працю. Ви спочатку віддаєте, а потім отримуєте. Тоді, чому думаєте, що в любові цей закон не працює?

Люди знають просту істину того, що любов виникає тоді, коли партнери віддають і отримують. Тільки потрібно спочатку дати, щоб потім отримати. А людям хочеться спочатку отримати, щоб дати. А якщо ніхто нічого не дає? Тоді ніхто нічого не отримує. Ось такі нехитрі результати.

Якщо бажаєте любити і бути коханими, навчіться спочатку давати. Не всі віддавайте, а просто радійте, робіть приємне своїй дівчині. При цьому не забувайте отримувати. Якщо вам дівчина дає, беріть без будь-яких «але» і «якщо».

Ви даєте і вам дають – це любов. Але якщо ви даєте, а у відповідь немає взаємної віддачі, тоді розумійте, що любові між вами немає і не може виникнути! Шукайте тих, хто захоче вам віддавати взаємно.

Тільки в таких відносинах може розвиватися любов.

перейти наверх

Як довести дівчині, що ти її любиш?

Якщо хлопець любить дівчину, то його почуття рвуться назовні. Цього пориву не слід зупиняти. Якщо ви хочете писати вірші, то пишіть. Якщо ви хочете співати, то співайте. Якщо ви хочете дарувати подарунки, тоді даруйте. Любов сама штовхає вас на вчинення дій.

Однак хлопці нерідко стикаються з такою ситуацією, коли вони роблять любовні дії, а дівчата їм кажуть: «Ти мене не любиш!». Як так? Ви все робите заради неї, а вона цього ніби не бачить.

Тут психологи рекомендують звернутися до її минулого досвіду відносин. Можливо, в минулому вона пережила важкий розрив, тому не вірить в існування любові або в те, що чоловіки можуть її любити.

Дівчина, яка більше зациклена на той біль, яка з нею сталася в минулому, ніж на справжніх вчинках хлопця, буде періодично здійснювати вчинки і говорити слова, спрямовані на розрив відносин.

Будь-яка складність і навіть сварка буде змушувати її опускати руки і готуватися до розставання з хлопцем. Якщо ви бачите, що дівчина ніби провокує вас на розставання, то доказом вашої любові буде збереження союзу.

Не ведіться на провокації, продовжуйте з дівчиною залишатися. Згодом вона заспокоїться.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Щоб довести свою любов, дівчина повинна знати, що ви її ніколи не зрадите. Це доводиться тільки на ділі. У будь-якій складній ситуації оберігайте і підтримуйте дівчину, нехай вона відчуває, що ви стоїте за неї горою.

Ще хлопець повинен пам’ятати, що дівчата «люблять вухами», але незабаром їм стають потрібними дії. Можна скільки завгодно говорити про свою любов. Але якщо на вчинках хлопець робить дівчині боляче і неприємно, то вона не буде вірити в його любов.

Як би дівчина себе не вела і скільки б не вірила в відсутність любові до неї, якщо хлопець любить, то повинен бути переконаний в тому, що їм судилося бути разом.

Потрібно проявити терпіння і вистояти той час, поки дівчина буде керуватися своїми негативними програмами. Вона переконана, що ви зробите з нею так, як це робили інші чоловіки.

Якщо ви збережете відносини, йдучи до тієї мети, де ви разом з коханою, тоді вона з часом повірить вам.

перейти наверх

Як довести дівчині свою любов на вчинках?

Якщо ви закохалися в дівчину і тепер бажаєте на вчинках довести їй свої почуття, тоді доведеться діяти. Можна вдаватися до типових способів залицяння (походи в ресторани, подарунки, відвідування різних місць та ін.). Однак найкращим способом довести свою любов буде почути побажання дівчини.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Кожна дівчина по-своєму розуміє, коли її люблять. Про це її можна розпитати, дізнатися, поговорити на цю тему. Як вона розуміє, що її люблять? Нехай вона перерахує всі ті вчинки, які бажала б бачити на свою адресу. Якщо ви будете робити те, що приємно вашій дівчині, це переконає її в ваших почуттях.

Читайте також:   Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Іншими способами доведення своєї любові будуть:

 1. Допомога. Допомагайте дівчині з рішенням її життєвих проблем. Не залишайте її наодинці з ними. Чим більше ви будете їй допомагати, тим більше вона до вас причепиться.
 2. Говоріть компліменти та інші приємні слова. Як то кажуть, дівчата люблять вухами, тому не відмовляйтеся від даного способу демонстрації своїх почуттів.
 3. Час, проведений разом. Дівчата потребують уваги. Неважливо, що ви будете робити, гуляти або просто спілкуватися. Якщо ви будете більше часу приділяти своїй коханій, тоді вона повірить у ваші почуття.
 4. Дотики. Дівчата потребують дотиках (слід відрізняти це від лапанія). Ви обіймаєте, цілуєте, погладжуєте дівчину, робите їй масаж, щоб продемонструвати свою симпатію і її розслабити.
 5. Подарунки. Усім дівчатам подобається отримувати подарунки. Відрізняється лише те, які саме подарунки потрібно дарувати саме вашій дівчині. Тут вже все індивідуально.

перейти наверх

Як довести дівчині свою любов на відстані?

Якщо життя розлучила закоханих, то це не повинно стає вироком для їхніх стосунків. Якщо бажаєте доводити дівчині свою любов, тоді навіть на відстані намагайтеся знайти способи:

 • Кожен день спілкуйтеся по телефону або скайпу. Говоріть на різні теми, в тому числі, як пройшов день і ін.
 • Даруйте їй подарунки. Це можна зробити через агентство, яке буде через кур’єра в певні дні приносити до дому дівчини подарунки і квіти.
 • Говоріть про майбутнє. Обов’язково виділяйте час, коли ви зможете приїхати до дівчини в гості, щоб побачитися з нею. Обговорюйте дати, коли ви знову побачитеся.

перейти наверх

Як довести свою любов в підсумку?

Закохані пари нерідко грають в таку гру: «Доведи свою любов». Всі люди хочуть бути коханими. І щоб відчувати на собі любов іншої людини, необхідно самим проявляти свою любов до нього.

Якщо ви тільки вимагаєте до себе любові і самі не даєте того ж своєму партнеру, тоді природним чином все почуття, які він відчуває до вас, пропадають, оскільки не підкріплюються упевненістю в ваших почуттях.

Кожна людина хоче бути впевненим, що його люблять, адже тільки так він відчуває себе в безпеці, розуміючи, що його любов приймуть і оцінять.

Як довести свою любов? Мало тільки говорити про свої почуття, потрібно ще й на ділі демонструвати їх. Якщо хочете, щоб партнер вірив в вашу любов, почніть все робити з любов’ю. Уявіть, що ваша кохана людина потребує абсолютно у всьому, що ви можете тільки для нього зробити. Дайте йому це! Робіть все, що ви готові дати улюбленої.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Першою ознакою вашої любові буде відсутність вимогливості що-небудь робити для вас. Іншими словами, ви робите свою дівчину щасливою, робите якісь вчинки в її адресу, задовольняючи її потреби, але при цьому нічого не вимагаєте у відповідь. Вам добре вже від того, що ви робите щасливою дівчину, тому й не вимагаєте від неї будь-яких дій.

Відсутність вимогливості спостерігається після того, як ви щось зробили по відношенню до свого партнера, а він нічого не зробив. Як ви реагуєте в такій ситуації? Якщо ви незадоволені, обурюєтеся і критикуєте партнера за те, що ви щось робите для нього, а він ні, значить, ви не любите, а будуєте торгово-ринкові відносини: «Я тобі – ти мені».

Ви робите щось для дівчини не через кохання, а з потреби потім отримати щось на свою адресу. І вас обурює той момент, коли ви виконали свої обов’язки, а вона ні. Це значно відрізняється від поведінки тих людей, які роблять вчинки з любов’ю. Вони нічого не вимагають, а просто роблять лише тому, що хочуть ощасливити своїх коханих.

Другою ознакою вашу духовну любов вчинках є те, що ви намагаєтеся проявити свою любов, а не чекаєте її від своєї дівчини. Ви щось робите для коханої людини, щоб показати свою любов, а не щоб потім вимагати любові до себе.

Ви готові щось робити для неї, навіть якщо вона в свою чергу не стане демонструвати свою любов. Це свого роду жертовність, яка заснована на тому, що ви хочете допомогти іншій людині жити набагато краще, ніж є на даний момент.

Це і є любов, коли ви допомагаєте, а не вимагаєте допомоги.

Щоб бути коханими людьми, потрібно самим любити. Якщо ви не любите, то і партнер незабаром перестане проявляти до вас свою любов.

Це закономірно в точності до навпаки: якщо ви любите, але бачите, що вас не люблять, то незабаром ви зрозумієте, що краще знайти іншого партнера, який буде ставитися до вас так само, як і ви до нього. Не потрібно витрачати свій час на тих, хто не хоче вас любити.

Адже любов – це не просто почуття, але ще і дію, яка спрямована на те, щоб зробити життя коханої людини більш щасливим і повноцінним, ніж є на даний момент.

Джерело: http://PsyTheater.com/kak-dokazat-devushke-svou-lubov-slovami-i-postupkami.html

Як краще довести дівчині свою любов?

Олег Мальцев

Короткий зміст статті:

Чоловік – це годувальник і мисливець, опора і підтримка в родині. Сучасні реалії, звичайно, не вимагають, щоб він приносив в будинок шкури і м’ясо. Однак завойовувати жінок потрібно до сих пір. У цій статті ми розповімо, як довести дівчині свою любов, які вчинки і фрази доречні.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Цукерково-букетний період

Початковий етап відносин, коли чоловік починає активно доглядати за жінкою – цукерково-букетний період. Час романтичних побачень, подарунків, сюрпризів.

Що ж зробити для завоювання дами серця:

 1. Увага і турбота. Всім приємно, коли за них турбуються і переживають, тому елементарні питання про те, як справи, чи тепло одяглася, добре доїхала до роботи – будуть дзвінком про те, що дівчина не байдужа.
 2. Несподівані сюрпризи: можна дарувати якісь незвичайні квіткові композиції, букети з іграшок або солодкі презенти. Асортимент сьогоднішніх магазинів дуже широкий, можна підібрати на будь-який смак і за доступною ціною.
 3. Звичайно ж, побачення. Це традиція веде витоки з давнини, вже в ті часи чоловік і жінка усамітнювалися для прогулянки або ж трапези. Час, проведений разом, дозволяє поспілкуватися і ближче пізнати людину.
 4. Дзвінки та повідомлення. Сучасний століття технологій допомагає закоханим бути на зв’язку навіть незважаючи на відстань, потрібно використовувати цю чудову можливість.
 5. Неординарні подарунки та розваги. Наприклад, цікаво разом пройти якийсь квест певної тематики або ж сходити на «Ніч музеїв». Можна дізнатися розклад заходів в своєму місті, і запланувати вихід.
 6. Відзначайте маленькі річниці, це романтично і в той же час показує важливість відносин.
 7. Зустрічайте з роботи, виявляйте допомогти в побутових питаннях.
 8. Цікавитесь хобі та захопленнями дівчини, діліться своїми.

У цьому відео психолог Московцев Дмитро розповість, як показати улюбленої свої почуття:

Як показати свою любов дівчині?

У сучасному світі інститут сім’ї зазнає серйозних змін. Зараз цінності в іншому:

 1. Саморозвиток.
 2. Кар’єра.
 3. Подорожі.
 4. Утворення.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Звичайно, кожна людина бажає знайти свою другу половину, але це не так просто і часто, невдалий перший досвід ставить блокаду для нових знайомств і почуттів. Присутній страх знову пережити біль і страждання від розставання або ж зрад, від нездійснених планів і обману. Тому багато молодих людей активно працюють, вчаться, щоб заглушити душевний біль.

Але як бути, коли люди сподобалися один одному? Дівчина відчуває симпатію юнаки, але до кінця не довіряє.

Поради для чоловіків:

 1. Проявляйте свої почуття, не потрібно соромитися. Іноді не отвеченних дзвінок або смс можуть наштовхнути на думку про байдужість. Саме з дрібниць складається великий пазл відносин.
 2. Даруйте подарунки. Необов’язково це повинні бути розкішні подарунки. Ні, адже дівчата – це романтична натура. Дивуйте: наприклад, спільний портрет або картини, щось зроблене власними руками (записки, листівки та інше).
 3. Проводьте час разом, гуляйте і відпочивайте. Але тут потрібно дотримуватися рівновагу, кожній людині необхідно особистий простір. Тому не потрібно повністю жити інтересами дівчата. Баланс грає одну з головних ролей у відносинах.
 4. Можна вибрати якесь місце, яке символізує ваші почуття. Наприклад, місце першої зустрічі або поцілунку, а може бути просто улюблений парк, де часто прогулюється.
 5. У конфліктах намагайтеся знайти компроміс. Не потрібно бути категоричними. Адже відносини – це праця двох людей. Потрібно вміти домовлятися.
 6. Не піддавайтеся на провокації. Дуже часто дівчата, які пережили важкий розрив з чоловіком, не борються за нові відносини і кидаються словами про розставання. Але в дійсності вони чекають того, що юнак відстоїть відносини і буде твердий у вирішенні домагатися її розташування.
 7. Обов’язково підтримуйте і захищайте свою супутницю.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Фрази, які доводять любов

Як відомо, жінки люблять вухами. Це прописна істина давно відома. Чоловіки і жінки мають не лише статеві відмінності, але і в будові головного мозку. У слабкої статі більше число нейронних волокон, які відповідають за інформацію. Відповідно, що дівчата потребують більшої спілкуванні і частих розмовах.

Компліменти – це завжди приємно. Але, коли приємні слова вимовляє коханий чоловік, це подвійно радує і жінка розквітає на очах.

Щоб показати свою любов, говорите частіше такі фрази:

 • “Я тебе люблю”. Незважаючи на те, що це стандартне вираз і вже втратило сакральний сенс, воно не втрачає важливості. Три заповітних слова робить почути кожна. Не потрібно соромитися, говорите про свої почуття безпосередньо і без причин;
 • «Ти для мене рідний і особливий людина, моя половина». Це ж правда, якщо ви закохані. Прості слова, але з таким великим значенням;
 • «Єдина і кохана» – приємні компліменти, які відображають ваші почуття;
 • «Неповторна і найкраща жінка». Адже кожна дівчина бажає почути такі слова від коханого чоловіка;
 • «Зірка моєму житті, яка висвітлює мені шлях» – красномовні вираження любові і важливості відносин;
 • називайте свою жінку на ім’я, адже – це найприємніший звук. Звичайно ж додавайте епітети улюблена, неперевершена, бажана;
 • “В моєму серці тільки ти”;
 • «Ти потрібна мені як повітря і вода»;
 • «Наповнювати моє життя сенсом»;
 • «Будь моєю дружиною» – це одна з фраз, яку хоче почути кожна жінка від коханого чоловіка.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Стосунки на відстані

В силу життєвих обставин іноді закохані змушені розлучатися на час, через роботу, навчання або сімейних труднощів. У такий період особливо важливо знати, що тебе люблять. Тому часто чоловіки намагаються здивувати свою другу половину навіть не перебуваючи поруч. варіанти:

 1. Можна замовити квіти з доставкою на роботу або додому.
 2. Залишити перед від’їздом любовні записки по квартирі.
 3. Сховати маленькі сюрпризи в несподіваних місцях.
 4. Обов’язково дзвонити і писати повідомлення, говорити про почуття.
 5. Надіслати солодкий презент (зараз актуальні іменні капкейкі і тістечка).

Спілкування і регулювання конфліктів

Будь-які відносини неможливі без сварок. Адже зустрічаються дві людини, у кожного свої звички і світогляд. Тому якісь протиріччя неминучі. Мабуть, головна порада – це вирішення проблем за допомогою діалогу. Розмовляйте один з одним, шукайте компроміс, не ущемляючи інтереси когось одного.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Приділяйте час для обговорення подій дня, якихось особистих тим і обов’язково для себе. Майте власні інтереси і хобі.

Стосунки чоловіка і жінки, найчастіше залежать від сильної статі. Дами хочуть бути впевнені в своєму супутнику, під захистом і відчувати поруч сильне плече. Таке питання як довести дівчині свою любов – хвилює багатьох юнаків. Почуття і наміри підтверджуються словами і вчинками. Не бійтеся висловлювати свої емоції.

Читайте також:   Діва і риби: сумісність астрологічних знаків

Відео: 5 красивих вчинків заради любові

У цьому відео будуть показані красиві вчинки хлопців, які вчинили їх на доказ своєї любові:

Джерело: https://znay.co/441-kak-dokazat-devushke-svoyu-lyubov.html

Як довести дівчині свою любов: дієві методи і поради психологів

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Любов з дівчиною

08.03.2018

 • 6 тис.
 • 4 тис.
 • 9 хв.

Психологія чоловіків і жінок дуже сильно відрізняється. Дівчата більш вразливі, чутливі й романтичні. На перших порах хлопці намагаються звабити представниць прекрасної статі.

Але усвідомивши, що дівчина вже належить молодій людині, він забуває про те, що потрібно кожен день підживлювати любов і доводити її існування. Без цього відносини можуть зруйнуватися.

Важливо довести дівчині, що вона єдина і найважливіша в житті молодої людини.

Дівчатам завжди приємно чути теплі слова на свою адресу. На перших порах чоловіки завжди захоплюються зовнішнім виглядом або розумовими здібностями об’єкта свого обожнювання. Згодом вони забувають хвалити пасію і з захопленням сприймати страви, які вона готує.

Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Для того щоб дівчина завжди знала про те, що вона улюблена, варто якомога частіше:

 • Дарувати їй квіти (навіть якщо це буде букет ромашок, дівчина обов’язково оцінить цей жест).
 • Запам’ятати, які цукерки вона любить і періодично балувати її солодощами.
 • Водити пасію в ресторани і кафе. Дівчата люблять причепурюються, тому зайвий привід одягнути нові туфлі буде сприйнятий із захопленням.

Всі представниці прекрасної статі обожнюють м’які іграшки. Тому періодично варто відвідувати магазин і купувати для коханої плюшевих ведмедиків.

Не варто забувати про манери. Тому важливо не забувати:

 • Подавати руку, коли дівчина виходить з громадського транспорту або машини.
 • Відкривати перед нею двері, пропускаючи об’єкт свого обожнювання вперед.
 • Тримати парасольку над нею таким чином, щоб краплі не стікали на її плече.

Не варто забувати дивитися їй в очі. Кожен раз при зустрічі рекомендується обвести її захопленим поглядом і обов’язково говорити, як вона прекрасно виглядає і щоразу вражає своєю красою.

Найбільше жінки люблять несподівані сюрпризи. Цукерки та квіти можна купити в будь-якому магазині, але якщо піднести коханої незвичайний сюрприз, вона зрозуміє, що чоловік думає про неї і завжди хоче її дивувати. В душі завжди залишаються самі незвичайні прояви серйозних емоцій, тому можна піти таким шляхом:

 • Самостійно приготувати торт і написати на ньому ім’я коханої або прикрасити його шоколадними сердечками. Навіть якщо кулінарне творіння буде огидним на смак і буквально розвалиться в її руках, це буде самим зворушливим вчинком.
 • Зробити своїми руками подарункову коробку, в якій буде лежати симпатичний плюшевий ведмедик або красивий кулон. Додатково рекомендується прикласти до подарунка листівку, в якій буде написано про ніжні почуття, які відчуває молода людина.
 • Написати вірш. Навіть якщо поезія буде далека від ідеалу, дама обов’язково оцінить цей жест і зрозуміє, що для складання вірша було потрібно не тільки час, а й мужність.
 • Придумати гру-квест. Для цього необхідно розробити завдання, які улюблена повинна пройти. Як тільки вона закінчить одне з випробувань, її чекатиме приємний сюрприз. Після кожного етапу вона буде отримувати щось романтичне і миле.

Навіть якщо представник сильної статі поняття не має, як готувати, варто спробувати самостійно створити вечерю. Стіл рекомендується прикрасити свічками і квітами.

Такі жести дуже цінні для жінок. Вони надовго запам’ятовують подібні незвичайні сюрпризи. Для цього не потрібно бути магістром кулінарії або витрачати величезні суми грошей. Досить проявити кмітливість і вкласти в подарунок частинку своєї душі.

Жінки мають потребу в тому, щоб їх постійно хвалили. Вони витрачають багато годин на те, щоб виглядати привабливо для свого кавалера, тому буде справедливо відзначати її успіхи. Варто якомога частіше говорити коханій про те, як шикарно вона виглядає.

Але не варто брехати і переходити межі. Якщо дама в тілі, то нерозумно говорити їй про струнку фігуру. Діяти потрібно по ситуації. Якщо жінка вважає дурним походи в салони краси і вважає за краще читати книги, то потрібно обов’язково відзначати її розумові здібності, кмітливість і інтуїцію.

Якщо говорити безпосередньо складно (деякі чоловіки соромляться говорити компліменти), то варто написати палке визнання в листі. Деяким даний спосіб здається зайво химерним. У цьому випадку варто скористатися дарами 21-го століття і відправити ніжне повідомлення в електронному вигляді, використовуючи соціальні мережі або СМС.

Багато хлопців звикли проводити весь свій вільний час з товаришами. Деякі постійно їздять на риболовлі, інші п’ють пиво або відправляються з друзями в клуби. Всі ці заходи не подобається жінкам. Тому варто відмовитися від деяких улюблених хобі. Тоді дівчина зрозуміє, що вона для чоловіка стоїть на першому місці.

Якщо жінка не курить, то їй неприємний сигаретний дим і поцілунки з «попільничкою». Тому варто кинути шкідливу звичку. Всі знають, як складно відмовитися від сигарет. Тому це буде вагомим вчинком, який доводить любов з боку представника сильної статі. Такі подвиги виробляють на дам враження.

Ніщо так не демонструє любов, як повага з боку чоловіка. Воно проявляється в тому, що представник сильної статі завжди запитує думку подруги на ту чи іншу тему. Якщо хлопець все вирішує сам або вважає за краще радитися з друзями, то це принижує жінку.

Тому важливо не забувати про її думці. Наступного разу, вирішуючи куди сходити на побачення або який піджак краще купити, варто дізнатися, що думає з цього приводу друга половинка. Те ж саме стосується спільних поїздок і проведення часу.

Варто враховувати і особливості характеру дами. Якщо вона не любить приймати рішення і, навпаки, сама завжди радиться зі своїм чоловіком з будь-якого приводу, то цей метод прояви любові не підходить.

Як уже неодноразово говорилося, жінки чуттєві і романтичні. Тому вони завжди пам’ятають навіть найнезначніші, з точки зору хлопця, дати. Їм дуже прикро, коли коханий не пам’ятає про річницю або дні першого побачення.

Щоб не змушувати дівчину засмучуватися, варто згадати, коли саме стався перший поцілунок. Цю дату рекомендується відсвяткувати або піднести коханої милий подарунок.

Ні в якому разі не можна забувати про День Святого Валентина.

Якщо дівчина побачить, як інші жінки гуляють з повітряними кульками, а їй не подарували навіть коробку цукерок, то жінка почне думати, що її кавалер не відчуває до неї серйозних почуттів.

Представниця прекрасної статі потребує доказу того, що молода людина бачить з нею майбутнє. Не варто боятися говорити про плани. Це не означає, що на наступний день в обов’язковому порядку необхідно подавати заяву в ЗАГС.

Для дами набагато важливіше не офіційний документ, а то, що її половинка хоче бути ближче до неї. Навіть якщо дівчина не виявляє великого бажання узаконити відносини, подібні розмови будуть дуже приємні її серцю. Так вона побачить впевненість в завтрашньому дні. Улюблений повинен показати, що він зробив свій вибір і планує в майбутньому створити сім’ю.

Жінки дуже люблять уявляти, як пройде їхнє весілля, скільки дітей вони будуть мати. Потрібно навчитися мріяти разом зі своєю коханою. Але не варто перегинати палицю.

Якщо дама відрізняється волелюбністю і переважаючим чоловічим началом, то є ризик, що вона почне сприймати свого улюбленого як слабовільного і жінкоподібного представника сильної статі.

Тому в усьому варто дотримуватися міри.

Якщо молода людина представляє свою пасію родичам, то це автоматично говорить про його серйозні наміри. Але варто розуміти, що все залежить від віку партнерів. Якщо їм по 18 років, то зустріч з батьками не носить досить серйозний характер. Дами більше старшого віку сприймають таке знайомство набагато серйозніше.

Вважається, що після зустрічі з батьками наступний крок – весілля. Укладення шлюбу не обов’язково має бути в тому ж році. Іноді дівчата вхожі в сім’ю роками. За цей час вони зближуються з матір’ю коханого і стають чимось більшим, ніж просто дівчинка улюбленого сина.

Не менш важливо познайомитися з батьками дівчини. Для неї це буде не менш важливо. У цьому випадку мова йде про те, що молода людина не боїться зустрітися з її батьком, який буде задавати не самі зручні питання і, ймовірно, пообіцяє відкрутити хлопцеві голову, якщо він образить улюблену доньку.

Це дуже сміливий вчинок в очах представниці прекрасної статі. Так вона зможе зрозуміти, що чоловік хоче бути з нею, якщо і не все життя, але, по крайней мере, він не планує розірвати відносини з-за якоїсь дурниці.

Важливо не тільки з’явитися в будинку коханої, а й справити позитивне враження на її рідних. Для цього потрібно провести підготовчі заходи. Рекомендується дізнатися у подруги інтереси і хобі її домашніх. Якщо її мати захоплюється китайською культурою, то рекомендується придбати їй сувенір.

Додаткова інформація допоможе підготуватися до бесід, які будуть вестися за столом. Якщо хлопець мовчить як риба, то батьки пані можуть сказати, що вона зробила поганий вибір. В цьому випадку доводити свою любов буде ще складніше.

Щоб дівчина зрозуміла серйозність наміру молодої людини, він повинен ретельно підготуватися до зустрічі. Штани потрібно добре випрасувати, випрати сорочку. Не варто одягати спортивний костюм і брудні кеди. Таким чином хлопець тільки продемонструє свою неповагу до пасії і її рідним.

Сидячи за столом, необхідно доглядати за своєю коханою і не забувати розмовляти з її рідними.

Якщо батько захоплюється полюванням, то потрібно обов’язково розпитати його про останню видобутку і захопитися тим, що його дочка успадкувала красу від матері і сильний вольовий характер від батька.

Це справить величезне враження на її батьків. Сама пані зрозуміє, який прекрасний у неї кавалер і що вона даремно сумнівалася в його любові.

Якщо стосунки тривають вже не перший рік, і дівчина не вірить у серйозність намірів улюбленого, то приходить час подумати про перехід на більш серйозний рівень спільного проживання. Пропозиція руки і серця змусить жінку бути абсолютно впевненою в тому, що партнер любить її і має намір провести з нею залишок життя.

Не варто просити даму про весілля тільки для того, щоб справити на неї враження. Цей крок повинен бути відповідальним і серйозним.

Якщо чоловік упевнений в своєму рішенні, то варто піднести кільце найбільш оригінальним способом. Це зайвий раз переконає даму серця, що вона за чоловіком, як за кам’яною стіною.

Вона буде впевнена в завтрашньому дні, і це значно скоротить між закоханими відстань.

Можна влаштувати тихий романтичну вечерю, запалити свічки і приготувати щось незвичайне. Набагато цікавіше запросити дівчину на прогулянку на човні або покликати її покататися на конях. Ще один варіант – повітряна куля. Немає нічого романтичніше, ніж отримати заповітне кільце, ширяючи як птиці.

Варто подумати про те, що саме сказати. Типова фраза «виходь за мене» романтична, і дама, швидше за все, навіть розплачеться від щастя, але можна зробити цей момент більш запам’ятовується. Для цього необхідно продумати свою промову і не обмежуватися звичними фразами. Дама повинна знати, що вона особлива.

Потрібно перерахувати всі прекрасні якості своєї половинки. Сказати, яке щастя бути з нею поруч. Потрібно переконати дівчину, що майбутнє з нею – це найпрекрасніше, що могло трапитися з чоловіком. Варто пояснити, що цей крок продуманий і є абсолютно серйозним. Кільце буде підтверджувати найніжніші почуття кавалера.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-girl/love-girl/kak-dokazat-devushke-chto-ty-ee-lyubish.html

Як довести дівчині свою любов

Як довести дівчині свою любов? Це дуже актуально для закоханих хлопців питання. З давніх-давен склалося – чоловікові варто завойовувати свою жінку і, нехай ми живемо цінностями сучасного світу, така традиція утвердилася в несвідомих очікуваннях дівчата. Як можна довести любов до дівчини? Більшість самих дівчат вважають, що доводити любов хлопцю потрібно вчинками. Тут їсти не меркантильний, а логічне обгрунтування – чоловіки конкретні за своєю природою, їх мислення практично, а почуття зав’язані з діями. Тому, коли хлопець дійсно небайдужий в почуттях – він проявить це в турботі, захисті, спробах здивувати або виконати мрію.

Читайте також:   Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім’ю

Як довести дівчині, що ти її любиш

Деякі вважають, що любов, як аксіома, яка не потребує собі доказів. Почасти це вірно, адже якщо дійсно почуття існують – вони рвуться назовні, їх просто складно приховати. Однак бувають ситуації, коли любов все ж доводиться підтверджувати чимось.

Як довести дівчині свою любов до неї, і чи потрібно це робити? Іноді дівчина сумнівається в почуттях хлопця, маючи негативний досвід минулих відносин. Жінкам властиво бути влюбливим, захоплюватися емоціями, і, можливо, раніше вона занадто відкрилася, що не варто робити, як виявилося.

Тепер вона зустріла щиру любов, але більше не вірить зовсім в неї або постійно періодично йде в сумніви. Якщо ви зважилися перебороти її негативні програми, і поставили собі за пошуком способів, як можна довести любов до дівчини – це повинно вам вдасться.

Жінки люблять наполегливих хлопців, і чоловік, який щиро любить і домагається взаємності, зазвичай отримує її.

Якщо у дівчини був поганий досвід, і сформувалася негативна програма про відносини, вона може вважати, що любові не існує зовсім або чоловіки не здатні любити. Іноді це проявляється приховано, в підсвідомих структурах психіки. Дівчина може сама мріяти про побудову відносин, думаючи, що їй особисто нічого не заважає, але постійно шукати підтвердження своєї негативної установці ззовні.

Тоді будь-яка подія вона буде тлумачити як перешкоду розвитку відносин, при виникненні навіть гіпотетичної суперниці буде дистанціюватися, а при конфліктах – відразу ж опускати руки. Відповідно побудувати відносини стане практично неможливим, оскільки вона несвідомо проти них, вірить, що їм не відбутися, і навіть очікує розриву, щоб підтвердити свою негативну картину.

Наглядова люблячий хлопець тут може помітити, що періодично дії такої панночки можуть бути сконцентровані на розрив відносин безпосередньо або можуть провокувати розрив.

І це, природно, відбувається не за її щирому бажанню, а через роботи цих негативних програм.

Дуже добре, якщо хлопець розсудливий і має стабільної психікою, щоб утриматися від таких провокацій і постаратися зміцнити, все ж побудувати і уберегти відносини.

Але, виникає питання, як довести дівчині, що ти її любиш? Хлопець може довести любов справою, продемонструвавши, що він не з тих, хто зрадить. І це не швидкий спосіб, докази коханні жінці потрібні завжди, це справа не одного дня, не одного місяця, не одного року.

Тому хлопцю потрібно спочатку досліджувати свої почуття, так вони такі міцні, і чи зацікавлений він настільки в цій жінці. Адже на ділі дуже складно утримати чистоту і силу почуття до тієї людини, який наділений негативної програмою і постійно провокує, перевіряє любов на міцність. Така робота не з легких.

З боку недовірливою дівчата буде поведінка, яке колись викличе у вас бажання перестати боротися, опустити руки, розійтися з нею.

Дійсно довести свою любов, переконавши дівчину і розвіявши побоювання, може лише сильний чоловік, який твердо впевнений, що вони разом в підсумку побудують міцні відносини.

Коли панянка всім виглядом, всіма своїми вчинками намагається все зруйнувати, показати, що ви як хлопець не потрібні їй, не цікаві, що вона насправді не здатна любити – хлопець, який зважився доводити любов, повинен триматися своєї мети.

Негативні програми легко здатні зруйнувати те, у чого є червоточина, що побудовано на «піску».

У парі спочатку сходяться люди, які часто щиро люблять, сумісні, обожнюють.

Але поступово негативна програма починає псувати відносини, люди можуть розлучитися – не тому зовсім, що вони перестали підходити один одному, а просто тому, що не зуміли втримати стосунки, що їм до душі, не зуміли протистояти своїм негативним несвідомим очікуванням і помилковим сценаріями життя.

Поставивши за мету домогтися відносин, хлопцю реально досягти її, питання лише, якими зусиллями, і чи готовий він до них. Необхідно буде проявити незвичайну завзятість, вкласти масу енергії і не прогинатися, не змінювати мета, навіть коли буде дуже потужна провокація, що йде від негативних установок твоєї дівчини.

Смуга атаки негативних програм також закінчується. Перешкоди на шляху побудови відносин будуть загартовувати вас, якщо ви зможете їх подолати, продовживши шлях. Тільки такий тривалий підтвердження любові зможе довести її дівчині. Проста демонстрація симпатії час від часу також може привернути увагу дами лише на час.

Як довести дівчині свою любов вчинками

Отже, ви зважилися. Як довести дівчині свою любов до неї справою? Як переконати подругу, що ви любите, не кинете її і будете їй вірним?

Крім традиційного залицяння і таких знаків уваги, як зустріти, провести, привітати зі святом, запросити на приємне побачення, подарувати квіти, привезти ліки, якщо дівчина захворіла, потрібно враховувати ще й індивідуальні особливості панянки.

Треба навчитися слухати, що вона сама каже, розшифровувати ті натяки, що вона подає для вас. Зрозумійте, що саме потрібно конкретної обраниці, і зробіть це. Так вона виділить вас серед інших чоловіків, які намагалися шаблонно за нею доглядати.

Більш того, іноді жінці навіть не важливі типові походи в ресторан або подарунки, ваші зусилля без уточнення того, що конкретно їй потрібно, будуть просто марні або навіть невірно витлумачені.

У кожного є своя мова кохання, канал, по якому він найкраще бере знаки уваги, тлумачить їх як прояви однозначної любові до себе.

Визначте, який мову любові властивий вашій дівчині, і дійте в його напрямку. Таких каналів може бути кілька, але зазвичай від одного до трьох.

Розглянемо найпоширеніші мови любові, серед яких слова, допомога, час, дотику і подарунки.

Як довести дівчині свою любов на словах? Слова як мову захоплення дівчиною – дуже поширений канал. Жінки люблять, як відомо, вухами. Практично всі жінки люблять компліменти, а для деяких цей канал є домінантним.

Коли це так для вашої обраниці – вам просто необхідно навчитися захоплюватися нею і регулярно висловлювати це в словах. Так вона буде отримувати потрібну їй наснагу, заряд енергії.

Ви станете для неї просто приємним, а згодом за необхідне людиною, адже вона буде приймати від вас увагу на зрозумілій їй мові.

Допомога – мова користі. Якщо ви визначили, що дівчині надзвичайно приємно отримувати від вас допомогу, нехай навіть ви не є фахівцем в потрібних сферах – намагайтеся завжди проявити участь, увагу до її запитам в підтримці та допомозі в практичних питаннях.

Помилково цю мову можуть витлумачити як пошук вигоди через відносини, спроба вирішити через чоловіка свої проблеми. Однак для дівчини, у якої мова допомоги головний, це природний прояв любові. Щоб виявити його, простежте, як вона надходить в разі, коли є шанс надати допомогу вам.

Якщо намагається взяти участь – значить і їй би хотілося отримувати такі знаки уваги.

Мова часу – це час, проведений разом. Наприклад, це прогулянки в парку, спільне, навіть найпростіше спілкування. Якщо ця мова кохання для дівчини рідний, вона може любити навіть мовчки посидіти з вами поруч, побути разом навіть без розмов або спільного заняття.

Цікаво і водночас не завжди просто на початкових порах, коли у дівчини домінуюча мова любові – дотику. Їй життєво необхідні обійми, поцілунки, погладжування.

Коли вона втомлена або сумує, а ви просто обійміть її, зробите масаж – вона не лише розслабиться, отримає такі потрібні їй кінестетичні відчуття, але і випробує до вас величезну подяку і стане ще сильніше тягнутися до такого дбайливому і почуває чоловікові. Даруйте їй дотику, вона цінує їх як самих по собі, так і як прелюдію до інтимної близькості, яка для неї дуже важлива.

Обраниця з вираженим каналом дотиків буде ставитися до інтиму з усією емоційною глибиною, для неї гостро важлива сексуальна сумісність, чуттєвість партнера і його здатність задовольнити її.

Наступний мову, мову подарунків, як і компліменти, теж відноситься до традиційного каналу залицянь. Тут варто сказати, що для деяких жінок він однак не так важливий, для інших важливий настільки, що їх можуть вважати меркантильними і занадто концентруються на речах.

Хоча отримати подарунок від чоловіка для такої жінки – не вигода, а знак уваги, любові. Цей канал, як і інші, родом йде з дитинства, ще тоді у неї закріпилося уявлення, що якщо любить – значить, дарує подарунки. Змінити це вже не можна.

Без уваги до природного мови любові можна тільки залишити даму з відчуттям недолюбленности, як ви не намагалися б довести любов до дівчини іншими способами.

Визначте, які саме мови любові сприймає ваша дівчина, і зробіть вчинок, адресований її каналам сприйняття. Наприклад, якщо це дотику і разом з тим подарунки – подаруйте їй курс масажу. Якщо на додаток і час – то пройдіть курс разом з нею.

Або, наприклад, ви з’ясували, що для дівчини важлива ваша похвала і допомогу – згадайте, про що дівчина просила вас, що позначала як свою потребу, і виконайте це. А потім ще й похваліть її саму за те, що сама вона справляється з чимось на відмінно. Відійдіть від шаблонних знаків уваги, будьте унікальні, і ви станете незамінним для неї.

Вона оцінить, що ви почули, відчули її, яка вона є – це буде найкращим доказом любові до дівчини.

Як довести дівчині свою любов на відстані

Звичайно, нормальний стан любові – близькість. Але якщо розлука стала між вами – це не вирок вашим відносинам. Навпаки, і на відстані у вас є відмінна можливість зробити дівчині приємне. А якщо постаратися – відстань зіграє на вас.

Так, наприклад, виїжджаючих у відрядження закоханий хлопець може заздалегідь замовити в агентстві подарунків щотижневі невеликі сюрпризи для своєї дами серця.

Уявіть, як вона здивується, і як їй буде приємно отримати знак уваги від вас, знаючи, що ви далеко, але пам’ятайте про неї! Це вигідно виділить вас серед інших шанувальників, які, навіть перебуваючи поблизу, не змогли бути настільки оригінальними і уважними. Сюди ж відносяться самостійно залишені записки в несподіваних місцях або власноруч складений квест по місту.

Почуття невідомості, приємного очікування і бажання розгадати загадку, знайти наступний лист від вас будуть підігрівати фантазію і емоційність обраниці, а вони – кращі ваші союзники в тому, щоб переконати дівчину в своїй любові.

Не ставтеся до розлуки, як до невдачі, адже тільки опинившись на відстані закохані по-справжньому починають цінувати один одного, нудьгувати і навіть мріяти. Розлука навіть допомагає деяким парам зберегти свіжість почуттів і грайливість в стосунках.

Тепер у вас є можливість дзвонити або писати їй, повідомляючи цікаві подробиці з вашого нового місцеперебування, відправляти їй фотографії далеких місць – буквально влаштувати їй самій візуальний тур, побувати з вами там і мріяти, як це було б захоплююче.

А мрії, відомо, часто навіть більш привабливі, ніж реальність.

Джерело: https://psihomed.com/kak-dokazat-devushke-svoyu-lyubov/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *