Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Зміст приховати

Флірт описаний мільйонами слів, йому присвячено безліч статей, книг, він служить темою для сотень фільмів. Однак до сих пір флірт – це секретна зброя прекрасних дам для спокушання протилежної статі, яке повністю ще нікому не вдалося розгадати.

Розберемося, що значить почати фліртувати з чоловіком, а також надамо приклади того, як правильно це робити в розмові або за листуванням.

Що таке флірт?

Флірт – це недомовлені слова, жести, ніжні дотики, мають легкий сексуальний підтекст. Заграючи, жінки демонструють свій інтерес.

Кокетство має бути легким і позитивним. Саме таким настроєм вам необхідно заразити свого співрозмовника, щоб залучити в приємну гру. За допомогою флірту можна розпізнати, чи виникла взаємна симпатія і наскільки вона сильна.

нюанси

У кокетуванні хороша грайливість, але не награність. Важливо завжди залишатися собою – неприродним, зарозумілим, пихатим поведінкою легко відлякати обранця.

Ненав’язливо фліртуючи, ви покажете чоловікові, що він може діяти. Умійте подати себе правильно, щоб обранець зацікавився вами.

правильний одяг

Запланована вечірка, на якій Ви сподіваєтеся завести нові знайомства? Дуже важливо не помилитися з нарядом. Врахуйте, на відміну від листування, вживу чоловіки будуть оцінювати вас візуально. Потрібно показати себе у виграшному світлі.

Саме одяг здатний визначити, чи вдасться зацікавити хлопця з першого погляду. Запам’ятайте кілька нескладних правил:

 • Скромність, звичайно, прикрашає, але кофта сірого кольору, непомітні джинси і непоказна взуття, що має суцільну підошву, навряд чи приваблять необхідну увагу. Навіть при умінні будувати вічка і красиво говорити, ви програєте своїм подругам, одягнених в сяючі вечірні наряди.
 • Жінка-вамп у відвертих нарядах стовідсотково притягне до себе всі погляди, але і цей образ може позбавити бажаних знайомств, по крайней мере, для серйозних відносин. Якщо груди вивалюється з вирізу на кофтині, а з-під міні-спідниці сміливо визирають мережива від трусиків – таким нарядом Ви зможете тільки показати, що в будь-який момент готові до сексу. Залиште подібні образи для інтимного побачення наодинці.
 • Не в образу дамам з пишними формами, але шукати сексуальність в коротких сукнях, щільно облягають тіло, безглузде заняття. Швидше за все, вас будуть асоціювати з ковбасою, обтягнутою шпагатом. До речі, сукнями в обтяжку не слід захоплюватися і жінкам, які мають пласку постать.
 • Для чоловіків більш привабливий не сексуальний, а еротичний наряд жінки, що має легкий натяк на сексуальність. Спокусити хлопця можна за допомогою довгих суконь, що виділяють всі достоїнства фігури, оголених плечей, інтригуючих розрізів на спідниці, відповідних аксесуарів.
 • Не менш важливим є і вибір кольору. Треба дотримуватися золотої середини: кричущим відтінкам варто сказати категоричне ні, як і сірих тонів, що навіває тугу. Краще зупинитися на гіпнотичному кольорі, наприклад, на світло-червоному – жінка в одязі червоних тонів завжди буде в центрі уваги.

Як натякнути хлопцеві на перший поцілунок – тактовно і ненав’язливо

Макіяж і зачіска

Підкреслює красу, але не помітний макіяж і відповідна образу зачіска не менш важливі, ніж вибір наряду.

 • Відсутність макіяжу і волосся, зав’язані в хвостик – не дуже виграшна комбінація. Навіть володіючи природною красою, не полінуйтеся підкреслити її.
 • Агресивний макіяж давно вийшов з моди, також він здатний ввести чоловіка в оману. Уявіть, що він відчує, побачивши вас уперше без яскравої бойової розмальовки, чи не залишиться він розчарований?
 • Деякі чоловіки є прихильниками пірсингу, татуювань і епатажних зачісок, проте їх не так багато. Оцініть об’єктивно, чи не спугнёт чи обранця метелик на сідницях або крила на лопатці. Пам’ятайте, позбутися татуювань повністю дуже складно, в принципі, як і від інших втручань в природну красу тіла.
 • Головне правило – дотримуйтеся заходів у всьому. Класичний макіяж в м’яких тонах дозволить фліртувати і спокушати без побоювань злякати чоловіка. І пам’ятайте – ніщо не замінить блиску в очах і сліпучої усмішки.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушанняЯкщо хочете спокусити чоловіка, макіяж і зачіска не повинні бути вульгарними

Жести і міміка

Флірт включає в себе і жести, кожен з них має своє значення. Наприклад, японські гейші спеціально навчалися рухатися так, щоб підкорити чоловіка. Навіть наливаючи чай, вони могли звести його з розуму: плавними, витонченими рухами рук, коли з-під рукава трохи визирало зап’ясті. У кожному русі гейш відчувалася прихована сексуальність.

Флірт за допомогою жестів і міміки відбувається на підсвідомому рівні, спеціальних зусиль тут не потрібно.

Важливо уникати награність і виконувати перераховані прийоми природно:

 • Доторкніться до локонам волосся, злегка нахиливши голову. Так підсвідомо ви можете заспокоїти себе і продемонструвати, наскільки ви привабливі.
 • Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушанняВідкиньте голову назад, доторкнувшись кінчиками пальців до шиї і особі – жести, які символізують спокушання.
 • Наодинці з собою або в тісному дружній компанії ви можете дозволити собі розслабитися, наприклад, пити чай або каву як вам заманеться. Тримайте кухоль обома руками, пріхлёбиваете … Однак при чоловікові, що викликає інтерес, ведіть себе інакше: тримайте чашку за ручку, злегка настовбурчивши мізинчик, ледь торкаючись краю чашки губами.
 • Однією з кокетливих частин тіла є плечі. Млосно подивіться на чоловіка, притискаючи плече до підборіддя, або розправте плечі, щоб було краще видно груди.
 • При красивих ногах можливостей фліртувати жестами ще більше. Закидайте ноги одну на іншу, прісніміте туфельку, щоб вона злегка погойдувався на пальчиках ноги. Йдучи, не забувайте плавно качати стегнами – будь-який чоловік обернеться вслід!
 • Що стосується міміки, ніякої награності, тільки живі емоції: підкидає бровки, дивуючись; морщите носик при не зовсім пристойних історіях; надувайте губки, зображуючи легку образу. Чоловік явно зрозуміє, що ви в ньому зацікавлені.

Які компліменти люблять чоловіки: 10 найкращих прикладів

голос

У флірті велика роль дотиків і голоси. При листуванні ці хвилюючі відчуття відсутні. При живому спілкуванні, нехай це навіть телефонна розмова, чоловік зможе зрозуміти багато.

 • Голос теж може бути з вадами: при писклявим або грубому голосі жінці буде складно спокусити хлопця. Також складності очікують жінок із заїканням, шепелявістю. Тому якщо у вас є проблеми з вимовою, не полінуйтеся звернутися до логопеда.
 • Жінка з приємним тембром голосу прекрасна. Вона може легко заспокоїти обранця, млосним і ласкавим голосом – порушити. Однак навіть при нормальному голосі жінка часом псує весь флірт: чи не договорює слова, розмовляючи занадто швидко, намагається наслідувати манері розмови маленької дівчинки.
 • При флірті жінка повинна бути уважною слухачкою. Зосередженість на оповіданні чоловіки можна розбавляти легкими витонченими літерами: доторкнутися до локону, перебрати ланцюжок на шиї. Заглядати по сторонам, хрустіти пальцями, позіхати – така поведінка відіб’є всяке бажання продовжувати з Вами спілкування. Слухайте хлопця, дивлячись йому в очі.
 • При необхідності щось додати, говорите коротко і по темі. Якщо чоловік жартує, намагайтеся сміятися делікатно, злегка торкаючись долонею губ. Гучний регіт залиште для близьких подруг.
 • Якщо кокетство змінюється відвертим спокусою, можна торкатися до хлопця, але ці дотики повинні бути легкими. Наприклад, погладити його пальці, покласти руку на плече. При взаємній симпатії обранець відповість тим же.

Як правильно фліртувати з чоловіком по листуванню?

Змусити чоловіка діяти можна за допомогою одного маленького і короткого повідомлення, наприклад, в ВК або інший соцмережі. Головне, зуміти викликати у обранця інтерес.

 1. Не варто миттєво надсилати відповідь на перше повідомлення. Почекайте час, нехай він потривожить, відповісте ви чи ні.
 2. Обсяг повідомлень теж має значення.Не пишіть довші послання, ніж отримуєте. Інакше ви покажете зайву зацікавленість.
 3. Пам’ятайте про почуття власної гідності. Дайте зрозуміти, що є впевненою в собі дівчиною, для якої звично чоловічу увагу.
 4. Використовуйте інтригу.Наприклад, відправте повідомлення приблизно такого змісту: «На нашому наступному побаченні будь в червоній сорочці. Це важливо”. Фантазуйте, придумуйте, щоб зачепити обранця.
 5. Пишіть повідомлення з певною метою: викликати бажання зустрітися з вами, заінтригувати, збудити нотки ревнощів.Безглузді фрази про розпорядок дня гарні для бесіди з подругами, але не для загравань з чоловіком.

Список тем, про що поговорити з хлопцем в інтернеті

Як навчитися кокетувати: поради для сором’язливих

Відчуття надмірної боязкості не дозволить здійснитися флірту. Невпевнених у собі дівчат успішні чоловіки приймають за сірих мишок і не звертають на них уваги.

Справитися з хвилюванням за допомогою таких дій:

 1. Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушанняРетельно продумайте свій зовнішній вигляд: макіяж, зачіску, гардероб. Якщо необхідно, скористайтеся допомогою салонів краси, щоб змінити імідж.
 2. При проблемах з промовою можна скористатися курсами ораторського мистецтва. Щоб уміти підтримати будь-яку тему, а не мовчати, підшукуючи слова, більше читайте: книги, журнали. Не забувайте слухати свого співрозмовника.
 3. Стати впевненою в собі можна за допомогою тренувань. Працюйте над поставою, ходою, жестами та мімікою перед дзеркалом в домашніх умовах. Згадайте, ким з людей Ви захоплюєтеся, постарайтеся перейняти у них ті якості, які Вам подобаються.

Якщо у Вашому оточенні є хтось, кому так само складно знайти спільну мову з протилежною статтю, надайте їм допомогу. Вселити в них впевненість, навчіть правильно подати себе. Допомагаючи іншим, ви самі станете більш товариською і впевненою.

помилки

 • Бездіяльність – ворог флірту. Чоловікові складно зрозуміти, подобається він вам чи ні, якщо ви ніяк не реагуєте на його увагу. Так він може втратити інтерес або переключитися на іншу, більш зрозумілу для нього дівчину.
 • Перше побачення – не привід повністю розкриватися. Залиште чоловікові можливість гадати, отримає він вас чи ні. Якщо ви покажете йому, що відразу готові на все, мисливський запал в ньому згасне.
 • У поведінці дотримуйтеся золотої середини. Не будьте надмірно скуті: якщо співрозмовник звертається до вас, не мовчіть і не відводите погляд. Також уникайте вульгарності, вона асоціюється з легкодоступностью.
 • При зухвалому одязі і вульгарних виразах ви станете цікавою лише стурбованим молодикам або молодящейся старикам. Серйозних самодостатніх чоловіків дешевими прийомами не привернути. Пам’ятайте про вихованість, доглянутості та тонкої грі.
 • Якщо ви всім виглядом показуєте, що вам нецікаві захоплення, мрії, цілі співрозмовника, то навряд чи зможете розраховувати на повторну зустріч. Вмійте слухати і чути, цікавтеся, але не переходите межу, щоб не перетворитися на шалену фанатку.
 • Бійтеся стати для чоловіка, що сподобався іншому, інакше він так і не розгляне в вас жінку. Вам же залишиться допомагати йому зі звітами та іншої робочої дурницями, аби побути хоч трохи поруч. Завжди демонструйте свою жіночність: одягом, зачіскою, висловлюваннями, поведінкою.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Джерело: https://woplan.net/chto-takoe-flirt-i-kak-pravilno-soblaznyat-parnya-effektivnye-sovety-dlya-stesnitelnyh-zhenschin/

Правильний флірт з чоловіком: які фрази використовувати, як навчитися кокетувати

Спілкування буває різним: діловим, сімейним, дружнім, в будь-якому випадку воно іноді має на увазі контакт різних статей.

Незалежно від того, за яких обставин відбулася зустріч двох співрозмовників, правильний флірт з чоловіком може зробити бесіду не тільки приємніше, але також дозволить дівчині обзавестися шанувальником, коханою людиною або просто додати інтересу до власної персони.

Мистецтву флірту і зваблювання чоловіків може навчитися будь-яка дівчина. При цьому важливо розуміти, що флірт зовсім не має на увазі інтимний зв’язок. Це скоріше бесіда в особливому ключі, що дає співрозмовникові зрозуміти, що він цікавий.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Флірт не має на увазі інтим

Що має на увазі флірт

Що таке флірт між чоловіком і жінкою – це здатність спокушати протилежну стать за допомогою спілкування і невербальних знаків. Головне – це вміти визначити ту грань, коли дівчина буде виглядати не скромницею, але і не дуже розкутою.

Поради, які допоможуть зрозуміти, як кокетувати з чоловіком:

 • Показувати своє розташування. Дівчата, які бояться проявити бажання спілкуватися, не зможуть зацікавити чоловіка. Скромність – доля юного віку.
 • Варто відкинути прагнення домогтися увагу чоловіки будь-якими способами. Для чоловіків важливо залишатися завойовниками і краще надати їм цю можливість, натякнувши на своє розташування.
 • Все повинно бути в міру. Робити компліменти і жартувати під час розмови можна і навіть потрібно, але не варто перегравати, інакше виникне відчуття нещирості.
 • Не варто обмежуватися тільки спілкуванням онлайн. Якщо дівчина впевнена в своїх силах, можна дати зрозуміти чоловікові, що вона готова до зустрічі в реальному житті.

Як цьому навчитися

Як підняти настрій дівчині по листуванню – приклади та поради

Деякі жінки здатні однієї лише посмішкою зачепити чоловіче серце. Їм це вдається легко, тому що вони вміють поселити інтерес в голові співрозмовника. Щоб загравати, не потрібно володіти секретними знаннями, досить розуміти, як фліртувати з чоловіком правильно.

Дотримуючись цих порад, дівчата зможуть навчитися флірту:

 1. Дивитися в очі. Якщо дівчина помітила, що ловить чоловічий погляд, варто відповісти йому взаємністю: час від часу поглядати на нього у відповідь. Зоровий контакт вважається головним правилом зваблювання і флірту в тому числі. Пізніше, спілкуючись з чоловіком, дівчина може ненадовго затримати свій погляд на його губах. Це дасть йому зрозуміти, що її думки схильні до поцілунку.
 2. Думати про секс. Якщо подумки повертатися до сексуальних тем під час розмови з чоловіком, це дозволить дівчині налаштуватися на потрібний лад. По голосу або зовнішнім виглядом може бути не помітний сексуальний підтекст, але правильний настрій дасть співрозмовнику вловити флюїди. Дівчина може підсолодити розмову, сказавши пару компліментів чоловікові, які не обов’язково повинні бути занадто сміливі.
 3. Пам’ятати про дотики. Тактильні відчуття, нехай і непомітні, все ж пробуджують у співрозмовнику позитивний настрій. Загравання увазі швидкоплинне, навіть ненавмисне дотик.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Важливо пам’ятати про зоровий контакт

Важливо! Краще уникати дотиків обличчя співрозмовника, оскільки для багатьох чоловіків подібне трактується як занадто особистий жест. Звідси чоловік може зрозуміти дівчину неправильно і абопочне тішити себе помилковими надіями, або постарається припинити спілкування.

 1. Звертати увагу на губи. Навіть до того моменту, коли до поцілунку ще далеко, чоловік вже повинен задуматися над тим, які у дівчини м’які губи. Для цього дівчина може ненав’язливо акцентувати його увагу: поправляти макіяж, закушувати губу.
 2. Стежити за своїм видом. Не варто занадто розслаблятися, але і не бути надто напруженою. Рівна постава і розправлені плечі зайвий раз будуть акцентувати увагу на жіночі груди. Легкий нахил голови вперед зробить погляд соблазнительнее. Не варто забувати про гарну ходу, що змушує чоловіків обертатися услід. Легке погойдування стегнами, плавні і невеликі кроки, неспішний темп зроблять свою роботу за дівчину.
 3. Бути уважною до співрозмовника. Чоловікам подобається, коли їх слухають і розуміють, про що вони говорять. Варто звертати увагу на тему розмови, оскільки часто суть того, як фліртувати з чоловіком, криється саме в умінні слухати. Слід дати зрозуміти, що вся увага націлене на співрозмовника: намагатися доторкнутися, дивитися в очі, стежити за позами – вони не повинні бути закритими. Під час розмови слід задавати питання, щоб чоловік розумів, що тема дійсно цікава.
 4. Посміхатися. Не варто відразу відверто посміхатися. Краще спочатку дати зрозуміти очима, що дівчина налаштована на спілкування, потім лише злегка посміхнутися. Така поведінка покаже чоловікові, що обстановка для розмови сприятлива.
 5. Робити приємні зауваження. Без компліментів флірту не буває. Фраза, сказана з щирістю, буде приємна кожній людині. Можна відзначити зовнішній вигляд або цікаві роботи співрозмовника. При цьому важливо пам’ятати про погляд.

Які фрази допустимі

Чи можна різко кидати курити – що буде і як правильно

Флірт на увазі сміливе спілкування, кожна фраза повинна мати приховане значення, про який здогадується протилежну стать в ході розмови. Розмова повинна інтригувати і викликати реакцію чоловіка, для цього дівчина будує розмову, періодично звертаючи уваги на себе або співрозмовника.

Поради по спілкуванню:

 • Намагатися стежити за грамотністю мовлення.
 • Називати співрозмовника по імені.
 • Робити доречні компліменти.
 • Запитувати про своє вбрання.
 • Бути небагатослівна. Якщо хлопець запитує про те, чим були зайняті за минулий час, краще відповісти коротко, не вдаючись у подробиці. Якщо залишається крапля загадковості, чоловіка більш зацікавить розмову.
 • Чи не перестрибувати з тим для розмови.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Розмова повинна проходити в позитивному ключі

допустиме поведінку

Кокетство не обов’язково має на увазі спілкування з подальшими стосунками. Іноді це може бути флірт на роботі з чоловіком, з одруженим знайомим або з чоловіком, який старший за дівчину (наприклад, йому 40, а їй 20). Навіть в таких випадках буває доречно легке кокетство для зняття напруги або більш довірчого спілкування.

У таких випадках вважається доречно відзначити гарний краватка або піджак, похвалити за досягнення або розділити жарт.

Важливо пам’ятати! Таке спілкування не несе в собі серйозних намірів і виключає флірт за межами роботи або місця, де зустрілися співрозмовники. Легкий флірт не повинен викликати ревнощів у третіх осіб. В інших випадках дівчина сама вирішує, наскільки далеко можуть зайти стосунки зі співрозмовником, але діє обережно, не допускаючи вульгарних натяків в спілкуванні.

Флірт по листуванню

Дівчата так само, як і молоді люди, зацікавлені в тому, щоб уміти правильно вести бесіду з протилежною статтю. Багато відвідують уроки флірту для дівчат, де можуть навчити правилам спілкування. Зовсім не обов’язково відвідувати спеціальні курси. Для початку можна спробувати свої сили в листуванні по смс або онлайн.

Спілкування в віртуальному світі дещо відрізняється від живого, адже немає можливості використовувати невербальні механізми (погляди, пози, дотик), тому мета дівчини – викликати емоції співрозмовника за допомогою тексту.

Під час листування варто вичікувати невеликі паузи між повідомленнями, щоб у чоловіка був час на те, щоб включилася фантазія. Якщо таке станеться, то кожна фраза дівчини буде сприйматися двозначно, що додасть спілкуванню манеру гри.

Флірт по листуванню з чоловіком – поради:

 • Краще використовувати фрази, які наштовхують на роздуми: «все можливо», «подумай сам, як краще».
 • Дівчина повинна не тільки кокетувати, а й проявляти жіночність.
 • Слід пам’ятати про роль мисливця чоловіки і жертви для дівчини, дотримуючись розмови в даних ролях. При цьому дівчина сама вирішує, коли відносини зможуть вийти на новий рівень.
 • Створення прізвиська (не образливо) для свого співрозмовника дасть йому зрозуміти, що дівчина зацікавлена ​​ім.
 • Флірт на увазі тільки позитивні теми для розмов.
 • Краще виключати скорочень, прийнятих в листуванні онлайн ( «спс» та інше).
 • Варто уникати надто складних фраз, які можуть відлякати співрозмовника.
 • Краще заздалегідь продумати теми для розмови, щоб спілкування раптово не потрапило в глухий кут.

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Легкий флірт може бути з одруженим чоловіком або з колегою

Приклади легкого флірту

Прикладів того, як дівчина може пофліртувати з хлопцем, на сьогоднішній день безліч, з кожним днем ​​це число зростає, оскільки сучасне суспільство розширює межі допустимих тим і правил поведінки. Головна мета спілкування в такому ключі – це дати зрозуміти протилежної статі, що він спілкується саме з дівчиною, жінкою, використовуються при цьому супутні жести, міміка та інші механізми.

Легкий флірт з боку жінки має на увазі м’якість і легкість поведінки у всьому. Безпрограшні деталі поведінки – це недбалі жести, щоб поправити волосся або свій одяг, акцент на губи, які можуть бути злегка прочинені, нібито в очікуванні поцілунку, а також розмірене хода, яка дає можливість чоловікові зацікавитися і нагнати дівчину.

Багато жінок вважають неприпустимим для себе застосувати образ дурненькі. Однак саме такий зразок поведінки, коли дівчина сміється, здивовано округлює очі, набуває грайливі риси поведінки, є в розумінні більшості чоловіків символом невимушеній і розкутою дівчини. Відповідно, подібна поведінка як не можна краще підходить для флірту.

Флірт між жінкою і чоловіком є ​​способом поліпшення відносин з можливим розвитком подій, на що обов’язково повинна дати згоду сама дівчина.

Період від флірту до наступного кроку може зайняти як кілька днів, так і рік – це індивідуальне рішення.

У загальних рисах кокетство з боку дівчини передбачає відкрите поведінку, легкий і позитивний настрій, а також зацікавленість співрозмовником.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/socializacia/kak-flirtovat-s-muzhchinoj.html

Ці 10 правил флірту зведуть з розуму будь-якого чоловіка!

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушанняГАЛЕРЕІВІДЕОТЕСТИКАТЕГОРІІВойтіВойті через VKПоделітьсяПоделітьсяДобавіть в ізбранние.Удаліть з ізбранних.Отправіть пошту.

Уміння фліртувати закладено в будь-якій дівчині самою природою. Говорячи науковою мовою, флірт – це сукупність вербальних і невербальних дій, які ми здійснюємо з метою висловити зацікавленість в іншій людині. Мова флірту – найпоширеніший вид початкового етапу відносин між чоловіком і жінкою. Хочеш легко знайомитися і з самого початку робити незабутнє враження? Хочеш завжди користуватися увагою чоловіків і виблискувати подібно діаманту в будь-якій компанії? Тоді ці 6 правил точно для тебе!

Жіночий погляд – зброя, перед яким не встояв ще жоден чоловік. Перше правило встановлення контакту з незнайомим чоловіком, наприклад, в барі чи ресторані – це зоровий контакт. Недарма кажуть, що очі – дзеркало душі. Погляд часом може сказати набагато більше, ніж порожні слова.

Твій погляд повинен бути ніжним і добрим, ніякого свердління очима – це лякає. Досить кинути зацікавлений погляд на об’єкт зацікавленості, затримати його на 2-3 секунди, а потім з посмішкою відвести очі, трохи вниз, опускаючи вії.

Також можеш трохи «постріляти очками». Тут відразу може не вийти, особливо у сором’язливих осіб, тому знадобиться трохи практики.

Пали вогник інтересу в очах, щоб вони заблищали і засвітилися, а потім починай дивитися в обличчя співрозмовника, переводячи акценти з очей на губи, потім трохи вниз.

Головне правило – веди себе природно, і тоді вже точно ніхто не встоїть перед твоїми чарами.

Якщо ти вже встановила зоровий контакт, настала пора зав’язувати розмову.

Ні в якому разі не грузи співрозмовника своїми проблемами, які не влаштовуй допит про його особисте життя і вже тим більше не говори про свої невдалі відносинах і сталось.

Це відразу відлякає співрозмовника, адже проблем у чоловіків повно і на роботі, а спілкування з тобою має дарувати тільки позитивні емоції і суцільний позитив. Спілкуючись з тобою, молода людина повинна відпочивати і розслаблятися.

Розмова повинна бути нейтральним, ні до чого не зобов’язує. Багато жартуй: що може бути краще, ніж невимушене спілкування, приправлене гумором і сміхом. Також не забувай про тембрі і темпі голоси. Мова повинна бути повільною і м’якою, а тембр голосу тихим і низьким. Забудь про верескливий і крикливості: вони вже точно не додадуть тобі сексуальності, а лише тільки відлякають кавалера.

Головне правило розмови – двозначність фраз. Однак не переборщи і не скочується в вульгарності, інакше ефект може стати зворотним.

Почути похвалу і компліменти приємно, як не дивно, не тільки нам, дівчатам. Чоловіки теж люблять компліменти, причому робити їх потрібно з метою вселити в хлопця підтримку і віру в те, що у нього все вийде. Твої слова повинні донести до чоловіка, що він «герой».

Немає сенсу хвалити його нову сорочку або модну зачіску, це працює тільки з нами, жінками. Чоловіки ж люблять компліменти з приводу їх характеру: хороший смак, досить сміливий, має гострий розум, прекрасне почуття гумору.

Наступна складова флірту, звичайно ж, невербальна. 70% успіху флірту – це твоє тіло. Сигнали, які ми посилаємо свідомо чи несвідомо можуть залучати співрозмовника, а можуть і відштовхувати.

Ніколи не сиди в «закритому» позі. У психології до таких відносяться схрещені на грудях або зчеплені в замок руки, затиснуті і напружені плечі.

З тобою буде важко налагодити контакт, та й затиснута, яка намагається фліртувати дівчина виглядає, як мінімум, дивно.

Долоні повинні бути відкриті, корпус розгорнуто до цікавого людині, а голова злегка нахилена в сторону. До речі, легкий нахил голови дає зрозуміти співрозмовнику, що ти його уважно слухаєш.

При першому спілкуванні не зайвим буде використовувати прийом, який в психології отримав назву «віддзеркалювання». Спробуй наслідувати і імітувати пози свого співрозмовника, але не захоплюйся занадто, інакше копіювання може легко перетворитися на пародію.

Щоб флірт був вдалим, стеж за своєю зовнішністю. Звичайно, ти повинна виглядати спокусливо, але не варто переборщувати з надмірно короткою спідницею або занадто глибоким декольте. Краще зроби ставку на елегантно укладене волосся, акуратний манікюр і підкреслює фігуру плаття.

Що ж стосується всім відомих прийомів, коли дівчина накручує пасмо волосся на палець, облизує губи або перебирає ланцюжок на шиї, вони цілком мають місце бути, але виглядати вони повинні як легкий шлейф дорогого парфуму, а не як задушливий запах дешевого одеколону.

І, нарешті, головна порада – посміхайся! Адже ніякому чоловікові не захочеться зловити на собі погляд похмурої дами, а вже тим більше заговорити з нею. Як уже писалося вище, чоловікам потрібна легкість і позитив.

Ваша думка

Джерело: https://onedio.ru/news/eti-10-pravil-flirta-svedut-s-uma-lyubogo-muzhchinu-17474

Як звабити чоловіка: мистецтво спокушання

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

мистецтво спокушання

13.01.2018

16.7 тис.

11.2 тис.

6 хв.

Кокетство, любовна гра, здатність до зваблювання у багатьох жінок закладена в крові. Еталоном флірту є галантні француженки, саме вони освоїли мистецтво спокушання ще з незапам’ятних часів. В епоху правління короля Людовика XIV флірт був нормою поведінки. Фліртували все: від самого короля до придворних і покоївок.

Тодішнє кокетство значно відрізнялося від сьогоднішнього мистецтва зваблювання. Флірт був лише миле спілкування, яке ні до чого не зобов’язувало. Сьогодні ж, якщо жінка робить знаки уваги чоловікові, вважається, що він може розраховувати на щось більше.

У сучасному світі все складніше стало відокремлювати простий флірт від легкодоступності.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Кожна жінка хоче бути бажаною, незалежно від віку, ваги і зовнішності. Вона мріє бути привабливою і підкорювати чоловічі серця. Багато з них використовують флірт як спосіб самоствердження.

Фліртуючи, жінка відчуває себе на висоті. Сам процес приносить їй величезне задоволення. Мистецтво спокушання – це особлива техніка зі своїми законами і правилами.

При бажанні цього може навчитися будь-яка дівчина.

Основні інструменти флірту – це мова тіла, погляд і посмішка. Кокетство завжди залишає недомовленість, інтригу, таємницю.

Якщо жінка не відчуває себе привабливою і не відчуває любов до себе, у неї не вийде фліртувати з хлопцем. Флірт – це в першу чергу впевненість в собі. Завищена або занижена самооцінка є поширеною проблемою. Закомплексована жінка ніколи не зможе стати щасливою.

Перш ніж залучати чоловіка, необхідно розібратися в собі.

Психологія – велика наука, якщо слідувати її порад, можна викорінити в собі комплекс неповноцінності. Для цього потрібно щодня повторювати фразу «я – магніт для чоловіків», «я сексуальна і приваблива» або щось в цьому роді. Щоб досягти максимального ефекту, необхідно, щоб жінка щиро вірила в те, що вимовляє.

Всі зміни починаються зсередини. Внутрішня привабливість і впевненість у собі допоможе досягти розкріпачення і додасть відчуття свободи. Впевнену в собі жінку чоловіки відчувають за версту, і саме такі дами їх залучають. Тому, перш ніж почати фліртувати, важливо виробити впевненість у власній привабливості.

Погляд повинен кликати і притягувати. Необхідно навчитися посилати чоловікові особливі флюїди, щоб він зміг здогадатися про те, що дівчина зацікавлена ​​ім. Саме за допомогою погляду можна показати людині, що він небайдужий.

Якщо він не звертає уваги на жінку, потрібно пильно подивитися на нього.

Коли він зловить на собі погляд, дівчина не повинна відразу ж відвертатися, в ідеалі необхідно продовжувати дивитися в очі протягом п’яти секунд, потім опустити погляд вниз, і через кілька секунд знову поглянути на чоловіка з чарівною посмішкою на обличчі.

Ці жести послужать для хлопця своєрідним сигналом. Якщо він посміхнеться дівчині у відповідь – інтерес є взаємним. Якщо він ніяк не відреагує або відвернеться, то жінці не варто витрачати на нього свій час і знайти більш підходящий об’єкт.

Можна, дивлячись на партнера, подумки говорити йому: «ти мені подобаєшся», «ти мій ідеал» і т. Д., Чоловік прочитає сигнал в очах і відгукнеться на нього. Після того як контакт встановлений, необхідно приступати до подальших дій.

Спроби сподобатися будь-яким способом і прагнення справити враження чоловіки бачать відразу. Вони завжди відчувають фальш і намагаються триматися від таких жінок на відстані. Коли невпевнена в собі і скромна дівчина намагається грати роль фатальної красуні, це виглядає неприродно і кидається в очі.

Важливо засвоїти: кожна людина унікальна і неповторна, саме індивідуальністю можна зацікавити чоловіка. Не варто копіювати жести із знаменитих кінофільмів, в житті це виглядає неприродно і фальшиво.

Залишатися вірною собі в будь-якій ситуації – ідеальний варіант поведінки. Адже маски все одно рано чи пізно доведеться зняти.

Фліртуючи, жінка повинна відчувати задоволення від процесу, а граючи роль, розслабитися неможливо.

Посмішка – потужна зброя будь-якої жінки.

Кокетливо посміхнувшись, дівчина справляє враження впевненої в собі повноцінної особистості. Чоловіки люблять життєрадісних оптімісток, здатних мислити позитивно. Невпевнені в собі, похмурі, що проливають сльози дівчини, викликають тільки одне бажання – скоріше втекти.

Щира і доброзичлива усмішка творить справжні чудеса, але і нею не варто зловживати. Постійно усміхнена дівчина викликає підозри, що у неї не все в порядку з психічним здоров’ям. Якщо жінка ще не зовсім підкована в мистецтві флірту, звабливу усмішку найкраще попередньо відрепетирувати перед дзеркалом.

Тембр голосу повинен робити гарне враження. Спілкуючись з чоловіком, не потрібно підвищувати тон або ж, навпаки, говорити занадто тихо. Найкращий варіант – спокійний і стриманий розмову. Жінкам, від природи володіє гучним голосом, рекомендується приглушати його на пару тонів. Чоловік, слухаючи свою даму, повинен відчувати себе розслаблено і спокійно.

Більшість представників сильної статі обожнюють жартувати. Дзвінкий сміх дівчини – найкраща нагорода для хлопця, тому не потрібно соромитися відкрито висловлювати позитивні емоції.

Жінка повинна вміти гідно оцінювати його жарти і смішні історії. Якщо чоловічий гумор жінці не до смаку, вона ні в якому разі не повинна відкрито говорити йому про це.

Самолюбство буде зачеплено, і людина навряд чи захоче продовжувати спілкування.

Люди в більшості своїй егоїстичні, і про себе людина може говорити годинами. Фліртуючи, не варто акцентувати увагу на власній персоні. Чоловік обожнює, коли жінка захоплено слухає розповіді про його «героїчні подвиги».

Тому найкраще питати хлопця про все. Особлива увага до нього буде дуже приємним. Дівчатам не варто розкривати всі свої секрети і бути для партнера відкритою книгою. Про себе потрібно говорити поменше, залишаючи якусь недомовленість і таємницю.

Загадкову жінку чоловік мріє розгадати, це підігріває його інтерес.

Не менш важливі і компліменти. Щиру похвалу люблять не тільки дівчата і жінки, якщо в партнері є якесь особливе якість, варто із захопленням висловити йому захоплення. Наприклад, як він сильний, мужній або шляхетний. Він прийде від компліментів на захват і захоче виглядати в жіночих очах ще краще.

Чоловіки люблять тактильні відчуття. Жінка під час спілкування може ненароком стосуватися плеча або руки, такі жести зближують і мають у своєму розпорядженні співрозмовника. Несподівані дотику можуть багато чого сказати – вони красномовніше за слова. Щоб налагодити контакт, досить поправити краватку або змахнути з плеча чоловіка невидиму смітинку.

У психології існує таке поняття, як мова тіла. Підсвідомі руху видають потаємні думки і справжні бажання людини. Щоб чоловік зрозумів жінку без слів, їй на допомогу прийдуть кілька технік зваблення:

 • Дотик до волосся. Представник сильної статі заворожено буде спостерігати, як жінка поправляє волосся, накручує пасмо на палець або проводить з волоссям ще якісь маніпуляції.
 • Демонстрація зап’ястя. Відкриття внутрішнього боку зап’ястя дуже сильно впливає на об’єкт флірту, породжуючи в ньому вогонь бажання. Щоб прикувати чоловічий погляд, жінка може ненароком поправити наручний годинник або браслет.
 • Голос плоті. Сексуальну зацікавленість представниця сильної статі демонструє на підсвідомому рівні. Легке покусування кінчика олівця, томне облизування губ, гра полуснятой туфель – всі ці знаки зможуть розпалити в чоловіку пристрасть. Коли жінка кладе одну ногу на іншу, мозок чоловіка практично відключається. Він хоче побачити більше, ніж в даний момент відкривається його очам.

Чоловік приходить в захват, коли дівчина торкається до свого волосся, усміхається, «стріляє» очима і пускає в хід всю свою природну чарівність.

Важливо запам’ятати, що флірт – це всього лише гра, в якій можна програти. Навіть правильно використані техніки зваблювання не гарантують стовідсоткового результату. Якщо жінка тільки осягає мистецтво зваблювання, то їй необхідно відточувати майстерність перед дзеркалом.

Одного бажання спокусити чоловіка мало, потрібно знати, як це зробити. Щоб звести хлопця з розуму, необов’язково мати модельну зовнішність і сидіти на дієтах. Чоловіків приваблює впевненість в собі, відкритість, неповторний шарм і вміння фліртувати. А цього мистецтва можна навчитися.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/to-attract/seduction/iskusstvo-soblazneniya.html

Як фліртувати з хлопцем – 6 методів: по листуванню, в інтернеті, приклади

Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Якось мені запам’яталося вираження: якщо дівчина хоче сподобатися хлопцю, вона сподобається. Чи так це і як потрібно себе вести? Головне правило в тому, що немає ніяких правил. Кожна дівчина спокуслива по-своєму і у будь-який з них на цей випадок припасені свої власні фішки і методи спокушання.

Чим яскравіше гра – тим більше шансів на успіх. Хтось фліртує просто заради розваги, інші хотіли б залучити увагу чоловіки з метою побудувати в майбутньому глибокі відносини, для третіх флірт є натяком на прихильність до сексу.

Що ж це таке – флірт?

Це мова недомовлених слів і жестів з легким сексуальним підтекстом, відкрите демонстрування зацікавленості з ніжними дотиками.

Флірт – це перш за все легкість, позитив і настрій, яке кокетуючи, Ви повинні передати співрозмовнику, залучаючи його в досить захоплюючу авантюру.

Він є засобом з’ясувати, наскільки чоловік і жінка привабливі один для одного і чи збігаються їхні бажання.

Що значить фліртувати з хлопцем

Необхідно вести себе грайливо, але не награно. Залишатися завжди самою собою: деякі особи починають вести себе неприродно або зарозуміло, тим самим, відштовхуючи хлопця.

Фліртувати з хлопцем означає тільки одне, ненав’язливо дати йому команду до дій.

Важливо правильно себе подати, чимось зачепити, зацікавити вподобаного Вам чоловіка.

Але як зрозуміти, що хлопець теж фліртує з тобою. Все дуже просто:

 • Часто дивиться в твою сторону.
 • Прибігає до двозначним виразами.
 • Намагається доторкнутися до тебе.
 • Намагається розсмішити не лише тебе, а й людей, які знаходяться поруч.

Як правильно фліртувати з хлопцем (методи)

Деяким дівчатам – дар спокушати дан від природи. Іншим же доведеться докласти трішки зусиль, щоб побачити реакцію на виявлену кокетство.

Як фліртувати з хлопцем по листуванню в інтернеті, вк

В даний час соціальні мережі практично стали основним засобом для знайомства. Юні спокусниці відразу ж взялися пробувати свої чари в просторах інтернету, придумуючи і порушуючи власні правила. Флірт перейшов в віртуальну реальність, висловлюючись у вигляді лайків, схвалень і коментарів, кокетувати в вк.

Найголовніше: почати спілкування в офф-лайні режимі. Спілкуватися в мережі набагато легше, ніж в реальному житті. Досить просто фліртувати в контакті або в однокласниках. Адже кокетувати з реальною людиною, яка живе десь поруч, набагато приємніше, ніж вести бесіду на анонімному форумі.

Багато дівчат примудряються вести діалоги відразу з декількома хлопцями, тим самим не прив’язуючись до жодного з співрозмовників. Зазвичай таке листування носить легкий і невимушений характер. Причому, кожен з хлопців, повинен думати, що дівчина зацікавлена ​​тільки їм одним.

Отже, слушні поради по смс-Інгу:

Щоб в голові чоловіка спрацювала команда до дії, слід одним маленьким коротеньким смс зуміти запустити його почуття і змусити думати про Вас. У флірт листування є завдання – зацікавити.

 1. Не слід цю ж секунду кидатися відповідати на першу смс хлопця, дайте йому час понервувати. Почекайте півгодини. Після другої його смс не відповідайте в два рази довше, ніж чекали Ви. Коли хлопець все ж отримає від Вас довгоочікуваний відповідь, він буде радіти, як дитина. Ваш відповідь не буде гідно оцінений, якщо прийде відразу.
 2. Твої повідомлення повинні бути не довше, ніж послання співрозмовника. Інакше, він вважатиме, що ти надто захоплена ім. Уявіть, що кількість букв в смс – це рівень Вашої зацікавленості один одним. Таким простим прийомом дівчина викличе у хлопця бажання завоювати її розташування.
 3. Ваші повідомлення не повинні містити смайликів і непотрібних слів. Чим легше вони будуть читатися, тим в його голові з’явиться більше питань, на які хлопець захоче дізнатися відповіді.
 4. Тримай марку. У кожному твоє смс повинно проглядатися, що ти успішна, впевнена в собі дівчина, яка не обділена увагою чоловіків.
 5. Твої смс зобов’язані пробудити в хлопця емоції. Їх потрібно чергувати. Можна почати з негативних фраз «Ну ти, Андрій, і сволота!». Робити це дозволяється тільки в тому випадку, коли між Вами були рівні стосунки. Швидше за все, після такого серйозного звинувачення хлопець буде намагатися з’ясувати, чим же він заслужив таке. Після двогодинного невідання, молода людина просто обірве Ваш телефон. Пізньо можна сказати, що повідомлення було адресовано іншій людині і вибачиться.
 6. Якщо Ви даєте пряник, наприклад «Я тебе шалено люблю», то його слід через час відібрати, сказавши, що смс призначалася подрузі. Швидше за все, після цього він запитає «А мене коли полюбиш?». І після таких слів, Ваша листування стане живою і цікавою.
 7. Інтрига. Наприклад «Завтра на наше побачення одягни краватку. Без нього ніяк не можна ». Придумуй і чіпляй. Або напиши «Мені сьогодні дещо розповіли про тебе!». Повірте, після такого смс, його думки цілий день будуть зайняті тільки Вами.
 8. У повідомленнях важливо переслідувати якусь певну мету: підштовхнути до зустрічі, створити інтригу, пробудити ревнощі. Не пишіть безглуздих смс про те, як Ви провели день. Коли Вам подобатися хлопець, просто фліртуйте. Припустимо, це буде виглядати так «У школі водіння говорили тільки про тебе, я не повірила своїм вухам».

Як фліртувати з незнайомим хлопцем

У громадському транспорті, на вулиці, в магазині не так часто можна зустріти незнайомця, який зможе Вас зацікавити. Тому, якщо таке сталося, не варто відмовлятися від такої можливості. Беріть ситуацію в свої руки.

Залучіть його в свою гру. Давайте розглянемо 6 важливих елементів флірту:

 1. Кидайте в його сторону грайливий погляд, встановивши з ним зоровий контакт.
 2. Якщо це вдалося, привітайте його посмішкою. Вона повинна говорити: хочу з вами познайомитися, коли Ви будете дивитися на чоловіка. У відповідь реакцією повинна бути його посмішка або вітання.
 3. Продовжуйте час від часу поглядати на нього, займаючись своєю справою. Коли Ваші погляди зустрінуться знову, подаруйте вподобаному Вам чоловікові завзятий сміх і відведіть очі. Так він зможе зрозуміти, що він Вам цікавий.
 4. Якщо Ви на вірному шляху, об’єкт попрямує до Вас. Потрібно буде щось йому сказати.
 5. Заговорите з ним першої. Наприклад, фраза «Молода людина Вам дуже йде цей костюм» буде доречна, якщо дія розгортається в примірочної.
 6. Дівчина завжди повинна відчувати грань, на якій Ваша розмова буде зводитися на «ні». Прощаючись, скажіть, що раді були познайомитися, для хлопця це буде сигналом, щоб попросити у Вас телефонний номер.

Молода людина підійде до Вас, не роздумуючи сам, якщо Ви подасте йому невербальні сигнали: поправите бретельку на плаття, злегка закусите губу або еротично змахне волоссям.

Як фліртувати з хлопцем по телефону

 1. Флірт по телефону – це ціле мистецтво, яке належить Вам освоїти. Тут головне Ваше знаряддя – це голос. Він повинен бути м’яким, ніжним і трохи повільним. Це додасть Вам сексуальності, а чоловікові буде простіше Вас зрозуміти.
 2. З правилом “не дзвонити першої” краще розпрощатися. На сьогоднішній день воно не є актуальним.Легкий і ненав’язливий розмова не може залишити хлопця байдужим, і він обов’язково оцінить Вашу сміливість.
 3. Заздалегідь підготуйтеся до розмови, придумавши якусь цікаву тему для спілкування.
 4. Викупиш стандартні вітання більш оригінальним.
 5. Заохочуйте його теми для розмови. Чи не перебивайте співрозмовника і не обривати його на півслові, дайте йому закінчити.Але і мовчати весь час в трубку теж можна. Досягніть, щоб у Вас вийшов живий, цікавий, а головне – позитивний діалог. Задавайте уточнюючі питання, захоплюйтеся вчинками чоловіки.
 6. Хваліть його. Адже компліменти подобається всім, і сильна стать не виняток. Тільки робіть це щиро і без лестощів, коли хлопець дійсного цього заслуговує.Наприклад, скажіть, що Вам подобається його приємний голос, що він у нього особливий, що Ви не можете зрозуміти, як йому вдається так багато знати. Такі заохочувальні слова, викличуть в чоловікові бажання продовжити спілкування з такою розумною дівчиною.
 7. Називайте співрозмовника по імені. Адже звук власного імені є самим солодким для кожної людини.Але не вставляйте його в кожне свою пропозицію, інакше розмова придбає дивний і неприродний характер.
 8. Розмовляти по телефону рекомендується з постійною «легкою посмішкою в голосі». Настрій в голосі швидко передасться другому учаснику діалогу і розташує його до себе.
 9. Не варто перестрибувати з теми на тему, згадавши щось в ході Вашого спілкування.Чоловікові припадуть до вподоби такі «стрибки». Щоб привернути його увагу, ніколи не таратор.
 10. Розмовляючи з малознайомою людиною, не ставте запитань особистого характеру. Розпитайте про його професії, захоплення. Грамотна дівчина зуміє створити навколо себе інтригу і надати спілкуванню захоплюючі нотки.
 11. Якщо слідувати правилам етикету, то закінчувати розмова повинна та людина, яка його почав. А це означає, що якщо першим подзвонив чоловік, то і закінчувати діалог покладається йому. Дівчата, її варто відбирати нього цей привілей.

Як фліртувати з хлопцем при зустрічі

 1. Покажи хлопцеві свою зацікавленість в ньому: помани його поглядом.
 2. Молодим людям подобаються упевнені в собі дівчата. Якщо чоловік Вас запросив на побачення, значить Ви йому симпатичні. При онлайн знайомстві також не варто переживати, особливо якщо фото було Вашим.
 3. Посміхайтеся, так як посмішка чуттєво розширює зіниці, надаючи вигляду якоїсь загадковості.
 4. Ненароком ніжно доторкніться до його волоссю, краю одягу, руці. Розмовляючи можна злегка торкатися її тильної сторони, підкреслюючи, таким чином, головну думку розмови.
 5. Затримайте свій погляд на губах партнера. Якщо Ви перебуваєте на якомусь відстані один від одного, переведіть погляд нижче до рівня пояса.Однак з цим прийомом потрібно бути обережною, чоловік помітить Ваш жест моментально.
 6. Ведіть діалог в грайливою формі, надаючи фразам двозначні значення: «Мене дуже збуджує цей соковитий салатик». На його вульгарні натяки, відповідаючи ухильно, без зайвого сорому. Слід говорити таким голосом, щоб молодій людині було приємно Вас слухати.Бесіда повинна бути легка і невимушена.
 7. Покажи свою сексуальність. Вона завжди притягує. Потримайся себе за зап’ястя, відкину волосся, проведи пальцем по шиї, виставив напоказ ніжку. Зімітуйте падіння, приземлившись прямо йому на руки. Хлопець буде просто обеззброєний таким поворотом подій.
 8. Розпрощайся красиво: йдучи, запустивши яку-небудь інтригу, відповідь на яку йому неодмінно захочеться отримати якомога швидше . Зроби так, щоб він не переставав думати про тебе.

З чого почати флірт з хлопцем

Перше, що знадобиться зробити – встановити зоровий контакт. Хорошим початком для флірту може стати невимушена бесіда, яка зацікавить чоловіка. Головне вміти поставити розмови потрібний напрямок.

Що говорити

Опинившись поруч, намагайтеся, щоб Ваша розмова не перетворився для молодої людини в нудний монолог. Періодично передавайте «м’яч» в руки співрозмовника.

Якщо Ваш партнер починає переступати рамки пристойності, ні в якому разі не реагуйте гостро. Можна припинити його висловлювання в жартівливій формі: «Але, Але. Попрошу до мене не застосовувати цю роль! »

Як не можна фліртувати

 • Бездіяльність і флірт – поняття несумісні. Чоловік не ясновидець, тому якщо не реагувати на його симпатію, він може просто на просто здатися або знайти інший об’єкт обожнювання. У разі, коли Вам не по дорозі з залицятись до Вами залицяльником, просто натякніть йому, що у Вас є наречений.
 • Необов’язково розкривати перед чоловіком всі свої карти на першому побаченні. Він не повинен знати, що може гарантовано отримати Вас, інакше Ви йому просто станете нецікаві. Дайте кавалеру відчути себе мисливцям, який буде намагатися піти на багато що, щоб Вас роздобути.
 • Скутість не повинна переходити розумних меж. Коли до Вас звертається молода людина, не потрібно стояти, опустивши погляд, бліднути і червоніти, після кожного сказаного хлопцем слова. Але і зайва вульгарність той же не доведеться до місця. Інакше Вас вважатимуть легкодоступною, і гра втратить сенс.

Але і будувати з себе скромницю, коли ви їй не є теж не потрібно.

Фальш швидко розкриється, а відносини закінчаться, так і не розпочавшись.

 • Зухвалий одяг і вульгарні балачки заманять в Ваші мережі або незміцнілих молодиків або ж молодяться старих. А велику рибу не візьмеш на дешеві прийоми. Ваша зброя: вихованість, доглянутість, тонка гра.
 • Відсутність інтересу до захоплень співрозмовника, його мрій та життєвих цілей негативно вплине на подальший хід подій. Тому, слухайте і слухайте, задавайте уточнюючі питання, але утримайтеся від зайвого фанатизму.
 • Чи не приміряйте на себе роль одного, інакше можна залишитися в цьому статусі назавжди. Адже може стати так, що той об’єкт Ваших мрій, який Вам подобається, буде ходити на побачення з пустушкою з сусіднього отдела.А Ви так і будете робити за нього звіти та іншу роботу. Будьте жіночні у всьому: одязі, зачісці, висловлюваннях.

Рада для сором’язливих

Надмірна боязкість не найкраща супутниця флірту. Як показує практика, невпевнені в собі дівчини назавжди можуть залишитися в очах успішних чоловіків просто сірими мишками, присутності яких вони навіть не помічають.

Але відчуття тривоги можна подолати:

 1. Попрацюйте над своїм зовнішнім виглядом, макіяжем, зачіскою, гардеробом. Зверніться по допомогу до фахівців салонів.
 2. Якщо Вам складно правильно і красиво побудувати речення, або Ви просто губитеся і не знаєте, що сказати, вирушайте на курси ораторського мистецтва. Бути цікавою Вам допоможе читання книг, журналів, перегляд новинних сайтів. І головне, слухайте: про що говорить співрозмовник.
 3. Впевненість в собі – це найчастіше придбана риса характеру. Її видно в поставі, ході, жестах і манері говорити. Кілька тренувань вдома перед дзеркалом, обов’язково виправлять ситуацію в кращу сторону. Проаналізуйте, чому б Ви хотіли навчитися у інших людей і виробіть в собі ці якості.

Напевно поряд з Вами є люди, яким також як і Вам важко спілкуватися з протилежною статтю. Допоможіть їм стати твердіше, і позбудеться від сором’язливості. Таким чином, Ви і самі не помітите, як перетворилися в товариського і впевненого у своїх силах людини.

Джерело: https://WomensRules.ru/psihologiya/kak-flirtovat-s-parnem.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *