Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способівРозставання – складний етап для обох партнерів. Але буває, що розрив відносин неминучий. У таких ситуаціях хлопці не знають, як розлучитися з дівчиною, не заподіявши їй болю. Відповідь на це питання дадуть психологи.

Зміст приховати

Як зрозуміти, що пора розлучатися

Не завжди вдається вчасно зрозуміти, що розставання неминуче. У такій ситуації необхідно:

 1. Розібратися в своїх почуттях. Потрібно вирішити, чи є в партнері якості, які немає бажання приймати. Але не варто акцентувати увагу тільки на недоліки. Необхідно знайти плюси, які переважують мінуси. Якщо цього не вдалося зробити, значить, варто розлучитися.
 2. Подумати про свого партнера. Потрібно простежити, не будуються чи відносини на контролі і маніпуляціях.
 3. Проаналізувати відносини. Це допоможе виявити основну причину, через яку виникли думки про розставання. Можливо, у відносинах є проблеми, які неможливо вирішити.

Як тільки хлопець розбереться в собі, він може приступати до дій. Однак не варто йти під впливом моменту. Потрібно дочекатися слушного часу і ретельно обміркувати своє рішення.

Поширені причини розставання

Відносини не припиняються просто так. Такому рішенню завжди передують певні обставини. Психологи виявили кілька причин розриву, які допоможуть розібратися в ситуації.

Немає почуттів

Згодом емоції і почуття пропадають, тому пари, які перебували у відносинах більше 3 років, нерідко розривають контакти. Якщо хлопець зустрічається з дівчиною 5-10 років, не варто відразу ж її кидати.

Психологи рекомендують спокійно поговорити з жінкою, щоб спільними зусиллями освіжити відносини. Якщо навіть після цього почуття не повертаються, не потрібно гвалтувати себе. Розрив відносин – це не кінець світу, а початок нових знайомств і рух вперед. Це кращий спосіб розійтися після довгих відносин.

зрада

Відданість – основне жіноче якість. Якщо дівчина змінила, з нею безглуздо будувати серйозні стосунки. Головний обов’язок жінки – зберігати вірність своєму партнерові. Це вселяє в чоловіка впевненість в тому, що він не дарма витрачає на неї час і кошти. Тому зрада коханої вважається вагомою причиною для розриву відносин.

Як повернути кохану дівчину і налагодити відносини

Відносини не приносять щастя

Якщо дівчина не робить чоловіка щасливим, значить, вона не та, з ким потрібно пов’язувати своє життя. Вічні скандали, сварки і конфлікти ніколи не зроблять партнерів ближче і сильніше.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Якщо чоловік не відчуває себе щасливим з коханою, є два шляхи:

 1. Працювати разом над відносинами. Для цього потрібно зрозуміти, що саме не так в союзі і як це від цього можна позбутися.
 2. Припинити відносини. Це слід робити, якщо чоловік не бачить перспектив спільного розвитку.

відстань

Довга розлука – одна з поширених причин розставання зі своєю коханою дівчиною. Кожен чоловік хоче відчувати ніжність і турботу обраниці. Однак на відстані хлопець не отримує уваги і підтримки коханої.

Розвиток відносин неможливо, якщо партнери довгий час знаходяться в розлуці. Через це пропадають любов і прихильність до людини. Нерідко чоловіки через відсутність ласки і турботи знаходять інших жінок, які завжди поруч. У такому випадку варто подумати, що робити, якщо любиш її, але майбутнього немає.

різні погляди

На початку відносин партнери не помічають відсутності спільних інтересів і переваг. Однак саме цей фактор може зруйнувати союз.

Наприклад, хлопець любить активний відпочинок, а дівчина вважає за краще проводити вільний час вдома. В такому випадку партнери не знайдуть взаєморозуміння і не будуть проводити час разом.

Якщо погляди і інтереси відрізняються, тоді не вийде побудувати міцні відносини.

Як повідомити дівчині про розставання: поради хлопцям

пропав інтерес

Через 3-5 років відносин кожен чоловік починає помічати недоліки і недосконалості коханої. Спочатку дівчина стежить за собою, доглядає за своєю зовнішністю і виглядає охайно. Однак через кілька років вона перестає приділяти собі увагу, а чоловік починає це помічати.

Така поведінка поступово відштовхує партнера, в результаті чого у нього пропадає інтерес. Хлопець починає критикувати кохану, порівнюючи її з іншими дівчатами. Якщо вона не хоче змінюватися, варто піти.

Дівчина – маніпулятор

Такі відносини не можна назвати здоровими. Жінка постійно контролює партнера і намагається його змінити. Якщо він не хоче цього робити, вона влаштовує скандал і робить боляче. Така поведінка не можна терпіти. Однак хлопці губляться тому, що не знають робочого способу розійтися. В цьому випадку краще безпосередньо сказати про свої наміри, щоб відношення не завдавали болю.

Як красиво закінчити відносини

Існує безліч причин для розриву відносин. Завдання хлопця – визначити, наскільки вони вагомі для нього, після чого прийняти рішення. В інтернеті можна знайти безліч способів, як припинити відносини, не роблячи коханої боляче, проте вони не завжди бувають ефективні. У більшості випадків це погіршує ситуацію, і відносини з колишньою коханою стають ворожими.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Тут найкраще прислухатися до думки фахівців. Щоб зберегти нервові клітини собі і коханій, психологи рекомендують «красиво піти». Для цього чоловікові належить зробити кілька кроків, дотримуючись чітку інструкцію дій. Якщо не дотримуватися плану, то не вдасться елегантно розійтися з коханою.

Підібрати вдалий час

Це дієвий спосіб акуратно розійтися з коханою. Хлопцеві потрібно знайти підходяще місце і час. Припиняти відносини не можна в кафе або кіно.

Цей варіант відверне дівчину від проблеми, через що вона не зрозуміє намірів партнера. Також не варто влаштовувати прощальний романтичну вечерю і надавати знаки уваги.

Такий контраст емоцій сильно розіб’є їй серце, через що у дівчини можуть виникнути проблеми з особистим життям у майбутньому.

Необхідно зустрітися на нейтральній території. Дівчині потрібно розповісти про своє рішення і причини, які призвели до розриву відносин. Також психологи рекомендують подякувати їй за подарований досвід і емоції. Якщо дівчина почне стверджувати зворотне, їй потрібно нагадати випадки, які були неприємні з її боку. Згодом вона зрозуміє, що так було краще для обох партнерів.

Також можна розірвати стосунки після сварки. Це варто робити в тому випадку, якщо постійно виникають конфлікти.

Якщо хлопець не впевнений у своєму рішенні, йому необхідно відверто поговорити з коханою, щоб виявити причину такої ворожнечі.

Коли чоловік прийняв остаточне рішення, рекомендується після сварки запитати дівчину: «Може, нам варто припинити зустрічатися?». Щоб вона не переймалася питаннями, їй потрібно пояснити ситуацію.

Як ігнорувати дівчину, щоб закохати або відштовхнути

Нікого не звинувачувати

Чоловік в будь-якій ситуації повинен тримати себе в руках і не ставати негідником. Головне правило будь-якого розставання – ніяких образ і принижень. Однак стати справжнім джентльменом і красиво припинити відносини може не кожна людина. Нерідко в пориві емоцій хлопці вихлюпують на дівчат накопичений негатив, що погіршує ситуацію.

Психологи рекомендують заспокоїтися і тримати себе в руках. Скандали, зради і нещасливі відносини – серйозні чинники для пориву емоцій. Але порядна молода людина повинна вміти поводитися пристойно і стримано. Не потрібно звинувачувати і принижувати жінку. Розставання – серйозне покарання для неї, тому вона сама зрозуміє свої помилки без зайвих сварок.

Сказати про розрив впевнено

Впевненість – найкращий помічник хлопця в цій ситуації. Якщо дівчина відчує сумніви з його боку, вона постарається утримати коханого. В результаті чоловікові не вдасться припинити відносини і почати нове життя.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Треба триматися впевнено і говорити чітко. Дівчина повинна відчути, що це дійсно кінець відносин. Якщо вона не відпускає, починає шантажувати або загрожувати, потрібно змінити тактику. Для цього необхідно відступити назад і попросити кохану про паузу у відносинах. Через місяць потрібно все обговорити на основі нових висновків, після чого поступово почати віддалятися від неї.

Пояснити дівчині своє рішення

Люди не припиняють відносини просто так. Розриву завжди передують певні причини. Щоб зрозуміти, в чому саме проблема, хлопець повинен розібратися в собі. Можливо, вона перестала його залучати або він зустрів нову дівчину. Незалежно від ситуації необхідно вказати на реальну причину.

Якщо хлопець не знає способу розійтися і не поранити її, необхідно:

 1. Сказати фразу: «Я не гідний тебе». Вона завжди працює в момент розставання.
 2. Переконати дівчину в своїй унікальності. Жінка повинна вирішити, що вона найкраща, а партнер їй зовсім не підходить.

Без подарунків і обіймів на прощання

Розмірковуючи, як розлучитися з дівчиною, багато хлопців вирішують зробити останній подарунок або побачення. Може здатися, що це стане приємним спогадом, але насправді подарунок буде нагадувати дівчині про минуле. Це ранить її і знову розіб’є їй серце. При цьому презент ризикує стати викинутим в перші хвилини переживань.

Як повідомити дівчині про розставання: поради хлопцям

Чи варто залишатися друзями

Розійтися з ранимою панянкою, не заподіявши їй болю, і залишитися друзями – завдання для тонко відчуває людини і віртуоза. Залишитися в хороших відносинах можна тільки за умови обопільної і спокійного розриву. У перші 2-3 місяці спілкування може не бути. За цей час обом партнерам потрібно відійти від розставання і почати нове життя.

Через 3-4 місяці спілкування повернеться. Колишні партнери почнуть ділитися своїм життям або проводити разом час. Але шанс на дружбу з коханою або привабливою дівчиною практично дорівнює нулю.

Основні помилки хлопців

Коли чоловіки не знають способу безболісно розлучитися з нелюбою панянкою, вони роблять помилки. В результаті це більше ранить жінку і ображає її. Щоб цього не допустити, варто прислухатися до порад психологів.

Не можна ігнорувати

Багато хлопців вважають найкращим варіантом обірвати всі зв’язки з обраницею, не сказавши їй про це. Вони перестають дзвонити, писати і призначати зустрічі. Їм здається, що ситуація вирішиться сама, тому від них нічого не потрібно.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Однак дівчина, яка не знає про наміри хлопця, постарається з’ясувати стосунки з ним, що може привести до сварки або скандалу. При цьому чоловіки не стримують себе і вихлюпують на коханих масу емоцій. Це тільки підкреслить слабкість молодої людини, який не в змозі правильно припинити відносини.

Чи не розлучатися через соціальні мережі

Практично кожен чоловік боїться сказати дівчині про розрив, дивлячись їй в очі, тому молоді люди почали розлучатися на відстані. Вони відправляють дівчатам повідомлення з шаблонним текстом. Це негідна поведінка хлопця. Він повинен знайти в собі сміливість і при зустрічі сказати дівчині про свої наміри.

Тягнути з розривом

Багато чоловіків говорять: «Я хочу розлучитися, але не можу», тому вони починають затягувати процес, не пояснюючи нічого улюбленої. Своїм вчинком хлопець показує неповагу до дівчини. Він марно витрачає її час, не даючи можливості почати все заново. При цьому чоловік робить гірше собі, так як до сих пір знаходиться в стосунках, в яких не бачить перспективи.

Як розлучитися з жінкою, у якої є почуття

Розійтися людиною, який відчуває почуття, завжди непросто. Однак хлопець повинен донести до дівчини свої наміри і бути з нею максимально відкритим. Потрібно підібрати підходящий час. Зовсім нелогічно, якщо вчора у пари була романтична вечеря при свічках, а сьогодні вони розходяться.

Психологи рекомендують поступово віддалятися від коханої. Наприклад, скоротити кількість повідомлень або дзвінків в день. Так у неї поступово почне зникати інтерес, а розрив стане не таким болючим.

Після цього можна запросити дівчину на прогулянку. Головне, щоб навколо не було людей. Говорити про розрив потрібно чесно і прямо. Також необхідно підібрати правильні слова:

 1. Не потрібно шукати виправдання собі.
 2. Не можна звинувачувати її в чомусь, навіть якщо в розриві відносин винна вона.
 3. Розмова повинна бути спокійним, не переходячи в скандал.
 4. Не можна залишати дівчині надію на повернення відносин.
 5. Не варто згадувати погані моменти.
 6. Потрібно зробити акцент на тому, що дівчина обов’язково знайде свій щастя.

Це кращий варіант того, як піти від дівчини, у якої є почуття. Але не потрібно затягувати розмову. Досить відповісти на її запитання і акуратно підвести риску під відносинами.

Як попрощатися з дівчиною, яку любиш ти

Бувають ситуації, коли розставання відбувається з людиною, до якого є почуття. Такі відносини схожі на тортури, так як партнер не відповідає взаємністю. Чим раніше вдасться припинити їх, тим краще буде для обох людей.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

У такому випадку потрібно поставити себе на місце жінки. Молода людина повинна зрозуміти, як це – зустрічатися з нелюбом людиною. Продовження таких відносин може зробити її нещасною, тому що їй доведеться показувати фальшиві почуття.

Кращий спосіб закінчити відносини – це поговорити з нею. Після бесіди рекомендується припинити з нею подальше спілкування, видаливши її номер і прибравши з друзів в соціальних мережах. Це остаточно поставить крапку в стосунках, при цьому дівчина не образиться.

Як забути колишню

Після розставання настає найважчий період. В цей час партнери повинні прийти в себе і розібратися зі своїм життям. При цьому кожен переживає 5 стадій:

 1. Заперечення. Людина сподівається на відновлення відносин і не вірить в остаточне розставання.
 2. Гнів. Як тільки настає усвідомлення кінця, в душі зароджується лють на весь світ. Нерідко виникають думки про помсту.
 3. Угода. Людина намагається торгуватися з долею, сподіваючись повернути відносини.
 4. Депресія. Такий стан може тривати довго. Все залежить від бажання хлопця скоріше повернутися до нормального життя.
 5. Чистий лист. З’являється бажання розвиватися і рухатися далі. Виникають почуття власної гідності і впевненість у собі.

Читайте також:   Знаки ваги і стрілець: особливості характерів і сумісність

Щоб остаточно впоратися з депресією, потрібно почати роботу над собою. Психологи рекомендують:

 • знайти собі нові захоплення;
 • змінити місце навчання або роботи, якщо це можливо;
 • поїхати на час, щоб відпочити і прийти в себе;
 • змінити імідж;
 • записатися в спортивний зал;
 • зайнятися саморозвитком.

Це допоможе хлопцю поліпшити самопочуття і повернутися до життя. Після цього чоловік може шукати нову обраницю. Головне, щоб вона не була схожою на колишню дівчину.

Розставання – складний процес, який рідко проходить безболісно. Тепер кожен хлопець знає, як розійтися з коханою найбільш акуратно. В результаті розрив відносин піде на користь партнерам, і вони обов’язково знайдуть своє щастя.

Джерело: https://onelove.su/kak-rasstatsya-s-devushkoj/

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Можна кинути дівчину продумано і гуманно, а можна розірвати відносини, не турбуючись про її самопочутті. Тут грають роль темперамент і ступінь прихильності партнерки, тривалість відносин і наявність почуттів у ініціатора розриву. Вибираючи свій метод, важливо пам’ятати, що легше пережити розставання, якщо партнер проявив повагу і зустрівся з другою половинкою особисто.

10 ознак того, що пора розлучитися

Якщо відносини доставляють дискомфорт, тоді пора задуматися, чи потрібні вони. Можна виділити типові ознаки невдалого союзу:

 1. Різні цілі. Наприклад, один партнер мріє жити у великому місті, а другий хоче залишитися в селі. Можуть бути різні погляди на народження потомства, побудова кар’єри, побут.
 2. Нудьга. Половинкам нема про що розмовляти, нема чим зайнятися разом. Якщо спроби пізнати один одного і знайти спільні інтереси виявилися безуспішними, тоді варто поговорити про доцільність таких відносин.
 3. Різний сексуальний темперамент.
 4. У спілкуванні переважають негативні емоції. Якщо відносини сильно пригнічують, варто подумати про розрив.
 5. Друзі та рідні хлопця не приймають його кохану (або навпаки). Ще більш серйозна проблема, коли дівчина забороняє обранцеві контактувати з друзями. У гармонійному союзі у кожного партнера є своє життя і особисте оточення.
 6. Жадібність, меркантильність і маніпуляції, пов’язані з цим. Кохана людина, який тільки вимагає і чіпляється до кожної витраченої копійки, навряд чи зміниться, адже ці риси формуються роками. Кинути дівчину-маніпулятора, яку любиш, важко, але токсичні відносини приречені.
 7. Шкідливі пристрасті. До них можна віднести залежність від їжі, шкідливих речовин, відеоігор або азартних розваг. Якщо улюблена обіцяє припинити те, про що її просять, але кожен раз не справляється, тоді це буде тривати довго. Такий союз приречений.
 8. Кохана людина став тягарем в фінансовому, побутовому або психологічному сенсі. Можливо, коханий є емоційним вампіром, який постійно вимагає до себе жалості, або відмовляється заробляти. Багато людей безпорадні в побуті. Якщо рідна людина не бажає шукати вихід і змінюватися, значить, він буде тягарем завжди.Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів
 9. Відсутня любов. Багато пар створені на основі дружби, але якщо є потреба в пристрасті і сильні почуття, можна спробувати відродити їх за допомогою сюрпризів, спільних поїздок, романтичних побачень, відвідування психолога. У разі безрезультатності цих методів краще не витрачати час і відправитися на пошуки справжньої любові.
 10. Партнер змінив. Багато хто впевнений, що це не привід до розставання, а тільки ознака кризи. Але зрада негативно діє на самопочуття обох половинок, підсилює стрес, збільшує ризик заразитися інфекційною хворобою, призводить до нестабільності відносин. Після зради пари рано чи пізно розлучаються.

Способи, що дозволяють кинути дівчину

У добірці представлені поради для красивого розставання. Ці правила підійдуть тим, хто хоче розійтися з подругою швидко і легко.

ЧИТАТИ Як гідно пережити стадії розставання: поради психологів

Якщо почуття не взаємні

Жінки складно переживають відмови. Це еволюційна особливість їх психології, тому у кинутої дівчата розвиваються комплекси. Хлопці, байдужі до партнерки, не турбуються про її переживання. Вони вірять, що кращим способом кинути жінку є ігнорування або коротке повідомлення. Але є чоловіки, які хочуть виглядати благородними лицарями. Вони розлучаються гуманно і грамотно.

Варто подивитися на партнерку як на одного, людини з почуттями. Це допоможе говорити менш сухо і байдуже. Жалість і поблажливість потрібно відкинути. Щоб не образити половинку, досить проявити розуміння, повагу, щирість.

Головний показник поваги до жінки – особиста зустріч, розмова без звинувачень і спроб зробити її крайньою. Якщо дівчина побачить, що партнер намагався, хвилювався, створював атмосферу, підбирав слова, вона відчує трепетне ставлення і зможе відпустити коханого.

Як це зробити красиво

Щоб жінка не страждала, слід поставитися до розставання як до робочого проекту. Потрібно все передбачити, спланувати і діяти поетапно:

 • Змінити поведінку. Виключити секс, закритися в собі, хмуритися, стати мовчазним. Запідозривши, що у відносинах криза, дівчина підготуватися до їх завершення.
 • Потрібно вибрати момент. Якщо дівчина відзначає важливу дату, тоді розрив здасться їй нестерпно образливим. Відкинути людини в щасливий момент цинічно. Вона побачить в цьому глузування, знущання.Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів
 • Вибрати місце. Краще захистити жінку від самотності в такий момент. Для розставання підійде ресторан або кафе.
 • Підібрати слова. Слід вибудувати монолог правильно. Почати потрібно з перерахування достоїнств партнерки. Можна зізнатися в ревнощів, пов’язаної з її привабливістю і комунікабельністю, повідомити про бажання «нагулятися» або наполягати на тому, що партнери занадто різні. Головна небезпека – бути втягнутим в суперечку, втратити рівновагу. Це призведе до взаємних образ. Не можна виправдовувати байдужість зовнішніми змінами дівчата. Якщо хлопець дорікне жінку в тому, що та погладшала, тоді вона вирішить, що хлопець полюбив її тільки за зовнішність.

Зробити її ініціатором розриву

Для цього потрібно ображатися без причини. Добре діє такий метод з закомплексованими жінками. Вони схильні до самобичування, тому на безпричинні образи реагують самоаналізом. Дівчата намагаються згадати кожен свій дрібну провину, подумки аналізують всі слова, сказані коханому.

Переконавши дівчину, що вона псує відносини, можна сказати про розставання. Звинувачуючи партнерку, важливо говорити м’яко і вкрадливо – так вона швидше повірить, що винна. Можна великодушно простити їй все, вести себе як лицар. Другий варіант – грюкнути дверима і піти без виправдань.

За допомогою листування в соціальних мережах

Соцмережі хороші тим, що репетирувати мова і вибирати слова можна скільки завгодно. Є можливість вихлюпувати почуття, видаляти відправлене, доповнювати текст музикою, фото. Але краще скласти просте і чесне повідомлення, пояснивши причини свого рішення.

Найгірший варіант розриву на відстані – видалення партнерки з друзів, ігнорування. Варто дати жінці виговоритися. Їй буде легше, якщо колишній коханий вислухає її. Якщо важко втриматися від відповідних образ і докорів, тоді краще не читати її тексти, а лише робити вигляд. Не потрібно блокувати жінку. Важливо зрозуміти її біль і потреба виплеснути емоції.

Не потрібно пропонувати віртуальну дружбу. У соцмережах залишається багато спогадів, які будуть завдавати болю партнерці. Перед тим як видалити спільні знімки, історію повідомлень і інші «сліди» відносин, необхідно попрощатися. Щоб дівчина прийняла розрив, змирилася з ним, може знадобитися час. Варто бути в цей період на зв’язку, але не давати надій.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Можна видалити колишню подругу з друзів, попередньо домовившись про це. Між першим розмовою про розставання і видаленням не повинні пройти місяці або роки. Досить кількох днів або тижнів. Потрібно бути уважним, щоб вибрати правильний момент для остаточного розриву в соцмережах. Після цього контактувати не можна, навіть якщо колишня партнерка шукає таку можливість.

варіанти повідомлень

У повідомленні краще обійтися без образливих фраз. Слід вказати причину свого рішення. Не можна давати надію на возз’єднання. Потрібно, щоб дівчина побачила щирі співчуття хлопця. Можна втішити її, але пропонувати дружбу не варто. Мало у кого виходить близько спілкуватися після розриву.

Кілька варіантів текстів для СМС:

 1. Серйозні стосунки поки що не для мене. Не хочу, щоб тобі було погано, але і продовжувати зустрічі не можу.
 2. Не можу дивитися в твої очі. Я проявляю боягузтво, вибач. Ти витрачаєш на мене, боягуза, час. Ти гідна кращого. Прости, ми розлучаємося.
 3. Вибач, що я звертаюся до тебе через СМС. Ти чудова жінка, але зараз я не готовий продовжувати серйозні відносини. Вибач за це незручне прощання. Спасибі за те, що була зі мною.

Після тривалих відносин

Розрив стабільного союзу ускладнюється звичкою, наявністю загального житла, дітей та вихованців. Партнерам здається, що вони втрачають частинку себе. Половинки згадують старі конфлікти.

Необхідно припинити звинувачувати партнерку, аналізувати її помилки. Позбувшись від вантажу, потрібно згадати хороші риси дівчини, загальні щасливі моменти, адже раніше партнерам подобалося бути разом. Це допоможе розлучитися спокійніше, подивитися в майбутнє з надією. У людей, які змогли попрощатися красиво, в душі залишається світлий смуток.

Важливо вміло вирішити побутові питання. Не можна діяти самостійно, думати за двох. Слід домовитися про декілька зустрічах, щоб обговорити розподіл власності послідовно. Поводитися потрібно стримано.

Як зробити розрив менш болючим

Щоб гуманно кинути нецікаву жінку, варто її підготувати. Для цього повідомляють про необхідність розмови. Несподіваний розрив заподіє більше болю, оскільки продемонструє неповагу до дівчини, бажання від неї позбутися. Якщо вона побачить зворушливе ставлення партнера, його хвилювання, щирі емоції, тоді прийняти такий поворот їй буде легше.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Необхідно зустрітися в затишному місці, де жінці буде легше почути хворобливу новина. Люди, музика і чужі голоси змусять дівчину тримати себе в руках.

Іноді складно змусити себе галантно кинути дівчину, яка тебе любить, а ти її – немає. Але шляхетну поведінку дозволить в майбутньому вирішувати проблеми, а не ховатися від них. Джентльмен змусить жінку думати, що вона ні в чому не завинила і причина розставання не в ній. Мета чоловіки – пом’якшити наслідки, а не перевиховати колишню партнерку.

Найкраще виправдання розставання – бажання побути холостяком, насолоджуватися життям без зобов’язань. Другий варіант – неготовність до великих почуттів. Варто сказати партнерці, що вона заслуговує на краще супутника.

Кілька слів про помилки

Існує думка, що діяти потрібно грубо, різко, холоднокровно. Нехай дівчині буде боляче, зате страждання швидше вщухнуть. Але така поведінка псує репутацію хлопця, а у партнерки з’являється презирство і огиду до нього.

Ще одна помилка – перехід на особистості, сварки через старих образ. Не варто сперечатися, доводити, перекладати відповідальність на колишню подругу. Слід побажати людині щастя і відпустити.

Бажання швидше завершити зустріч образить жінку, як і грубість. Не можна починати розмову в поспіху. Необхідно вимкнути телефон. Не варто проводжати колишню партнерку додому, краще сплатити їй таксі. Це галантний жест, який підкреслить шанобливе ставлення до дівчини.

Гарний розрив неможливий без щирої розмови наодинці з колишньою половинкою. Зворушливе прощання дозволить обом партнерам зберегти самоповагу і йти далі.

Джерело: https://love-is.org/kak-brosit-devushku/

Як кинути дівчину: 5 прийомів від досвідчених кавалерів

Як кинути дівчину: 5 способів піти красиво + 5 реальних історії.

Не дарма, ох, не дарма Бегбедер стверджує, що любов живе три роки! Втім, суть питання навіть не в тому, скільки вона живе, а як правильно її закінчити. І напевно, кожному кавалеру доводилося думати, як кинути дівчину, щоб вона не страждала.

Я опитала найдосвідченіших чоловіків зі свого оточення і дізналася ну дуже багато цікавого.

Спосіб №1. Потрібно розірвати відносини з дівчиною, щоб вона не надто страждала: тихою сапою (для самих терплячих)

«Не хочеш кидати дівчину? Так зроби так, щоб вона сама кинула тебе! Терміни тут залежать від того, наскільки терпляча панянка! » – впевнений мій старий друг В’ячеслав.

Він стверджує, що треба потихеньку зводити спілкування нанівець (менше побачень, менше дзвінків і листування), вапна дівчину ревнощами, пару раз з’явитися до неї «під шофе», «забувати» про її проханнях і йти в себе.

«Скоро їй вся це тяганина набридне і вона сама відмовиться від зустрічей», – каже Слава і призводить ще кілька перевірених способів.

№ п / пСпособ

1 Регулярно з’являтися у суді на зустрічі з дівчиною
2 Час від часу робіть зауваження з приводу її зовнішнього вигляду і сексуальних здібностей
3 Періодично критикуйте її кулінарні здібності
4 «Забудьте» про важливі дати: першої зустрічі, поцілунку, її Дня народження і т.д.
5 Станьте страшно зайнятим на роботі і мучити її розповідями про проблеми на цій самій роботі
6 Почніть порівнювати свою обраницю з іншими жінками
7 Приходьте на зустрічі з дівчиною одягненими, як на тренування в спортзал – в розтягнутій майці і старих шортах
8 Геть ігноруйте її прохання про допомогу

Як на мене, то Слава – просто чортів геній! Такого кавалера я б сама відшила через кілька тижнів! Ще б пак перехрестилася … І ніяких страждань!

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Хочеш безболісно кинути дівчину? Зроби так, щоб вона сама від тебе пішла.

Спосіб №2. Позбутися від дівчини без сліз і істерик: знайти собі заміну!

«Це, звичайно, трохи дивно, але свою колишню дівчину я сам познайомив з її майбутнім чоловіком, коли захотів з нею розлучитися», – повідав мені мій сусід Вітя.

Читайте також:   Привітання з днем народження колишнього хлопця: топ ідей

А справа була так: з Ксюшею вони зустрічалися довго, дізнався її він уздовж і впоперек, в тому числі і смаки щодо чоловіків.

Тому, коли прийняв рішення розлучитися, на корпоративі спеціально познайомив дівчину зі своїм колегою Олексієм – високим, струнким і абсолютно чарівним – саме таким, яким Ксюша бачила свого обранця в еротичних снах.

Олексій же був попереджений, що Вітя ніяких видів на панночку вже не має, так що може діяти на свій розсуд.

«Коли між ними спалахнула та сама горезвісна іскра, мені залишилося тільки зробити вигляд, що я самокритично усунувся. Оксана ще й вибачалася переді мною ». – резюмував Віктор.

Який хитрун, однак …

Спосіб №3. Як розлучитися з нею: для любителів драми …

Якщо ви вирішили позбутися від міс Адекватність і Спокій, то кращим рішенням буде влаштувати їй грандіозний скандал. Ось вам лише парочка приводів, які «зайдуть» на ура:

 • ревнощі. Знайдіть абсолютно ідіотський привід запідозрити її в невірності, наприклад, п’ятихвилинне запізнення з роботи, смс-ка з незнайомого номера або шоколадка в її сумці ( «Звідки? Хто тягає тобі солодощі?»);
 • упрекну її в тому, що вона вас не цінує і приділяє вам мало часу. Ох, це за словами досвідчених донжуанів, взагалі коронний номер. Зазвичай такими закидами дістає панянка, а ви зламайте систему – дійте навпаки!
 • упрекну її у великій прихильності до батьків, родичів, друзів – та хоч до улюбленій собаці. Мовляв, собаку вона цілує частіше, ніж вас, та й з мамою бачиться частіше;
 • голосно оголосіть їй, що ви не поділяєте її ставлення до грошей, причому не важливо скупердяйка вона у вас або навпаки – марнотрат, яких пошукати. Тут головне знайти епіцентр емоційного вибуху у дівчини;
 • поістеріте, що все її хобі, захоплення – нісенітниця собача, на яку не варто витрачати час і гроші, навіть якщо вона у вільний час рятує бездомних тварин, читає лекції з екології або в’яже рукавиці сиріткам.

Як повернути хлопця після розставання: 5 обов’язкових кроків

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Сварка на порожньому місці? Хм, відмінний привід для розставання!

Словом, ідея в тому, щоб виставити себе абсолютною «істеричкою», з якою будувати відносини – пряма дорога до психіатра, кардіолога і невропатолога.

ВАЖЛИВО! Влаштовуючи сварку, чи не узагальнювати і не переходите на особистості «Ти завжди …», «Так ти взагалі …» і т.д., інакше панянка не те що образиться, а шандарахнет вас праскою по обличчю або ще більш значущого для чоловіка місця.

Спосіб № 4. Як піти красиво від дівчини і жити щасливо: самий трешевий!

«А я от взагалі ляпнув панночці, що захопився іншим чоловіком, ще й попросив зберегти мою таємницю», – під великим секретом розповів мій знайомий.

Як розлучитися з дружиною: 5 варіантів вирішення проблеми

При тому хлопець стверджує, що ніяких образ з боку дівчини і в помині не було: навпаки, вона, як могла, демонструвала, що приймає його гомосексуальність і рада, що він їй зізнався. Так між ними був активований режим «дружба».

А щоб весь цей «разводняк» виглядав переконливо, чоловік переглянув чимало фільмів про гомосексуалістів і поділився своїми рекомендаціями:

 • «Горбата гора» (2005);
 • «Загадкова шкіра» (2004);
 • «Самотній чоловік» (2009).

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Сказати їй, що ти любиш хлопчиків – варіант не для людей зі слабкими нервами!

Спосіб прокотить з дівчатами, гордяться своєю просунутістю і широтою поглядів. Підійде для хлопців, яких не дуже турбує їх репутація, отаких вільних нехлюїв.

Спосіб №5. Як кинути дівчину, щоб вона не страждала: найочевидніший, але складний!

Так закінчують відносини найсміливіші, розумні, емоційно зрілі чоловіки. Так, зізнаюся чесно, відмовляли і мені, і це було просто вау, як красиво. Я не образилася ні краплі, правда-правда!

 • Отже, чоловікові треба просто посадити дівчину навпроти себе і, дивлячись їй в очі, чесно сказати:
 • «Люба, ти дивовижна дівчина, я вдячний тобі за все, що було між нами, але я не можу залишатися з тобою в стосунках, тому що розлюбив / закохався в іншу / переїжджаю на інший континент / не готовий до серйозних стосунків / лечу від смертельної хвороби улюбленого кота … »(словом, потрібне вставити)
 • Ох, дівчатка, коли дивовижний Андрюша, моя світла студентська любов, сказав, що не може бути зі мною, тому що просто мене «не тягне» ні в інтелектуальному плані, ні по амбіціях, навіть ображатися було якось ніяково …

Як пережити розставання: 7 особистих рад

А от моїй подрузі Олені так не пощастило: зі своїм Дімою вони здавалися прямо таки ідеальною парою. І коли він припинив з нею спілкування, ні словом не порозумівшись, це стало справжнім шоком для дівчини. Результат: нервовий зрив, кілька місяців депресії і постановка на облік у психіатра …

PS Щирість, помножена на визнання сильних сторін дівчата і подяку за те, що вона дала чоловікові – хлопці, по-моєму, ця ідеальна тактика розставання. Після такого не соромно ні на вулиці зустрінеться, ні на кальян разом сходити, щоб згадати старі, добрі часи

Зі мною згодні і більшість психологів-блогерів:

Втім, якою б відповідь на питання «Як кинути дівчину, щоб вона не страждала?», Ви не знайшли, пам’ятайте: життя – штука дивна: зазвичай біль, яку завдаєте людям, повертається до вас бумерангом через деякий час. Тому саме чиніть їм мудро – «заподіюйте» добро).

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-brosit-devushku.html

Як безболісно розлучитися з дівчиною

Розставання з дівчиною часто переходить в масштабі мало не у всесвітню катастрофу. Тому що ти не можеш передбачити реакцію і емоції, які будуть у відповідь. Так як безболісно розлучитися з дівчиною, щоб не образити її?

Я розповім тобі про декілька способів безболісного розставання з дівчиною після довгих відносин, щоб не образити її.

Як розлучитися з дівчиною?

Відразу скажу, що опишу тобі тільки ті способи розлучитися з панянкою, які гідні чоловіки. Намагайся їх дотримуватися і не творити зайвих дурниць.

Що не можна робити, коли кидаєш дівчину:

 • Кидати її по телефону, смс і в соціальних мережах. Ніколи! Це спосіб для дітей, які не принижуйся до такого рівня. Роби все тільки особисто.
 • Змінювати їй або робити вигляд, що зраджуєш. Давати дівчині зрозуміти, що тобі цікаві інші жінки, фліртувати з ними. Вигадувати якісь історії, чому ви розлучаєтеся. Це методи для мудаків. Ти вище цього.
 • Зволікати і посилювати положення. Тим самим ти тільки псуєш і дівчині, і собі кров. І дарма витрачаєш ваш час. А його ніхто ніколи не поверне.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Прийми і змирися з тим фактом, що безболісно кинути дівчину неможливо. При будь-якому розкладі ти залишишся гандоном в її очах.

Що б ти не зробив і як би м’яко не діяли, вона всім буде розповідати, який ти мудак.

Проте я підкажу тобі пару варіантів, як грамотно підготувати до розставання?

1. Трехсвіданка в зворотному напрямку.

Це самий м’який і лояльний спосіб, який є. Чому? Ти ненав’язливо викликаєш у дівчини бажання самої кинути тебе.

Як це працює? Так само, як і правило трьох побачень, тільки навпаки.

Коли ти завойовуєш дівчину, ти ведеш себе активно і швидко зближуєшся з нею, підіймаючись вище і вище по всіх етапах.

Тут тобі потрібно, навпаки, повністю вимкнути свою ініціативу. Говори панночці, що ти зайнятий, і уникай спілкування з нею.

В ідеалі відмовляйся від сексу або займайся їм все рідше і рідше, причому дуже мляво. Після сексу відразу лягай спати, нехай він буде ніякої для дівчини. Не вкладати взагалі.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти? Хочеш її підкорити?

 • Отримай 3 видеоурока з закритого курсу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК»
 • – Причини, чому у тебе виникають труднощі з дівчиною; – Мислення успішного чоловіка;
 • – 7 критичних помилок, які ти здійснюєш при спілкуванні з дівчиною.
 • з яких ти дізнаєшся:

1. Причини своїх проблем з дівчиною; 2. Обмежують переконання, які заважають її підкорити;

3. Як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Отримай 3 безкоштовних відеоуроки – http://bit.ly/2MtdkvP

Не дзвони їй першим і не пиши. Ніяк не показуй, ​​що тобі хочеться спілкуватися з нею. Ігноруй її.

В результаті дівчина зрозуміє, що відбувається щось недобре. І або сама кине тебе, або влаштує розбірки і запитає, що з тобою таке. У будь-якому випадку, їй з тобою таким зустрічатися вже не подобається. А, значить, відносини пора закінчувати.

Цей метод може зайняти досить багато часу, так як тобі буде не так просто акуратно доносити до неї думка, що вона тобі більше не цікава. Врахуй це.

2. Розмова по душам.

Зустрінься з дівчиною і відкрито скажи, що ви розлучаєтеся по твоїй ініціативи. Поясни, що твої почуття пройшли. І що вам більше не по дорозі. Це нормальний спосіб для чоловіка закінчити відносини. Можеш сміливо застосовувати його. Він чесний і справедливий.

Не розгубившись і не нервуй під час розмови. Не потрібно ходити коло та навколо, підбирати слова або щось мимрити.

Потрібно зібратися з силами і сказати все, як є.

Тобі варто бути спокійним і впевненим у собі. Чи не підвищуй голос і не намагайся її переконати в своїй правоті, якщо дівчина буде сперечатися. І ти повинен контролювати свої емоції і не дозволяти собі зайвого, навіть якщо панночка почне скандалити і ображати тебе.

Зберігай свою репутацію і гідність. І вийди з цих відносин красиво, з гордо піднятою головою.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

3. Сварка до розставання.

Найпростіший спосіб розлучитися з дівчиною, який все ж має місце бути, – це сильно посваритися з нею і сказати, що ти кидаєш її. Акуратно! Без образ і провокацій. Щоб дівчина не захотіла потім знайти тебе і повісити твої яйця як магніт на холодильник.

Це не означає, що потрібно спеціально провокувати сварку або нариватися на скандал. Просто твоє невдоволення, швидше за все, вже досягло максимуму, раз ти хочеш розлучитися. Так що при можливості можеш оголосити, що тобі все набридло, і ти йдеш від дівчини.

Бажано відразу після цього застосувати другий метод, тобто вже спокійно пояснити їй своє рішення і поговорити відкрито. Але, якщо ти не хочеш цього робити, то маєш право просто піти і не повернутися.

Зрозумів? Пам’ятай, що жоден із способів не буде повністю безболісним для панянки. Особливо, якщо у неї є почуття до тебе.

 

Прочитав статтю? Але як же впровадити всі ці відомості на практиці? Як отримати покрокову і комплексну інструкцію, щоб домогтися конкретної дівчину?

Про це ти дізнаєшся на платному тренінгу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК» .

Отримай 3 видеоурока з цього курсу:

1. Причини, чому у тебе виникають труднощі з девушкой2. Мислення успішного чоловіка;

3. 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною.

 1. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 2. Твої зміни після перегляду відеуроков: – Ти усвідомлюєш, звідки ростуть твої обмежували переконання щодо дівчат; – посилити внутрішній стан – станеш впевненіше в собі;
 3. – Навчишся правильно себе вести з дівчиною.
 4. Цей крок ні до чого тебе не обязизивает, але якщо тобі знадобитися допомога в підкоренні дівчини – ти знаєш, до кого звернутися.
 5. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 • Обов’язково прочитайте ці статті Антона Гломозда:
 • Що подарувати дівчині?
 • 14 ознак, як дізнатися, що дівчина тебе любить
 • Як повернути колишню дівчину
 • Як дізнатися, чи зраджує дружина
 • Як дізнатися, що дівчина тобі зраджує
 • Як зробити пропозицію дівчині
 • Чоловічі помилки після розставання
 • Як зізнатися дівчині в коханні
 • Як безболісно розлучитися з дівчиною
 • Як вибачитися перед дівчиною

# Розлучення, # розставання, # прихильність

Джерело: https://akloni.com/blog/post/kak-bezboleznenno-rasstatsya-s-devushkoj

Як кинути дівчину, щоб не зробити їй боляче?

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

розставання

02.12.2017

7.6 тис.

5.1 тис.

5 хв.

Кожна дівчина здатна відреагувати по-своєму на те, що хлопець більше не хоче бути поруч. Вона може як зробити вигляд, що теж хотіла розлучитися, так і влаштувати справжній скандал.

Якщо чоловік здогадується, що реакція його дівчини буде ближче до другого варіанту, то йому доведеться ретельно підготуватися до майбутнього розмови.

І основне правило полягає в тому, що він повинен вести себе як джентльмен.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Для початку необхідно подумати, чи дійсно немає іншого виходу, крім як красиво розлучитися з дівчиною. Слід враховувати, що кожен може піти своєю дорогою в будь-який момент, а відновити відносини буде вже майже неможливо. Особливо це відноситься до тих пар, в яких жінка готова працювати над собою і своєю поведінкою.

Якщо пара живе разом, то спочатку рекомендується просто роз’їхатися по різних квартирах. Нехай чоловік побуде на самоті і відчує, яке це. Якщо ж молоді люди живуть окремо, то можна припинити спілкування на кілька тижнів. Може бути, обом досить буде поговорити, висловити претензії і образи, після чого знайти компроміс.

Читайте також:   Скорпіон: сумісність з різними знаками зодіаку

Якщо ж чоловік остаточно все вирішив і розставання – це єдиний вихід, то потрібно спробувати зробити це якомога менш болісно для дівчини. Адже якщо вона виявиться занадто вразливою і емоційної, то отримає психологічну травму, яка не дозволить їй бути щасливою в інших відносинах. Тому хлопець повинен постаратися мінімізувати страждання супутниці.

Якщо хлопець вирішив кинути дівчину, йому ні в якому разі не можна:

 • розлучатися по телефону;
 • прощатися шляхом повідомлення в соціальній мережі або СМС по телефону;
 • використовувати інші способи, крім особистої зустрічі. Не повинно бути ніяких прохань передати інформацію через подруг, друзів і родичів. Спілкування має відбутися тільки між хлопцем і дівчиною, більше нікого. Яким би неприємним не був ця розмова.

Щоб дівчина не образилася при розставанні, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. 1. Потрібно вибрати відповідний час. Не бажано повідомляти про розставання, якщо у неї трапилися інші трагічні події в житті. Рекомендується вибрати період, коли, крім неприємної розмови, дівчину більше нічого не турбуватиме.
 2. 2. Якщо пара не живе разом, то хлопець повинен призначити зустріч в той день, коли у обох буде достатньо вільного часу. Щоб не розмовляти «на бігу». Краще все обговорити за одну зустріч, ніж призначати додаткову.
 3. 3. Рекомендується заздалегідь продумати, що потрібно їй сказати. Можна і не вимовляти вголос всі нюанси, за якими чоловік зважився на розлучення. Але основні пояснення жінка повинна отримати. Подробиці будуть зайвими, якщо хлопець не хоче, щоб вона страждала ще більше.
 4. 4. Коли потрібно розлучитися з дівчиною, яка любить, не потрібно згадувати про її зовнішні або поведінкові недоліки (не дуже красива, не активна в ліжку і т. Д.). Не рекомендується повідомляти їй про те, що відносини потрібні були хлопцеві лише на деякий час, розважитися і т. Д. Не слід говорити і про нову дівчину, навіть якщо з її вини відбувається розставання.

Для того щоб розлучитися з дівчиною, яку не любиш, після довгих відносин, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. 1. Чоловікові необхідно вести розмову спокійно, а не розпалювати сварку. Не потрібно під час бесіди переходити на особистості або підвищувати голос. Якщо ж вона сама почне кричати або ображати, то не потрібно йти у неї на поводу і підігравати. Краще заспокоїти жінку і сказати, що вивести на емоції її співрозмовника не вийде. Розмова не повинен перетворитися на жорстке з’ясування стосунків. Все істерики необхідно переривати спочатку.
 2. 2. Бажано, щоб дівчина зрозуміла, що розставання з нею хлопцеві теж не приносить задоволення. Не рекомендується спілкуватися жорстко і холодно, даючи зрозуміти радість позбавлення від відносин. Вона буде себе почувати ще гірше. Тим більше, якщо спочатку хлопець будував відносини з дівчиною, яка залишилася з чужою дитиною. Необхідно заздалегідь продумати діалог, щоб нікого не образити.
 3. 3. Якщо чоловік не хоче, щоб було боляче дівчині, необхідно продумати заздалегідь розмову. Важливо які слова в ньому вживаються.
 4. 4. Борошно повинна зрозуміти з розмови, що рішення про розставання Герасимчука спонтанним. Його чоловік прийняв після довгих роздумів. Нехай дівчина знає, що рішення остаточне і безповоротне.
 5. 5. Жінка повинна усвідомити, що у чоловіка були важливі причини прийти до такого висновку. Бажано надати аргументи, чому супутник життя так вирішив. Якщо присутня зрада з боку дівчини, то в цьому випадку навіть нічого пояснювати не потрібно, всім причина зрозуміла. Якщо ж змінив чоловік, то краще про це не говорити.
 6. 6. Хлопець може повідомити про свою неготовність до серйозних стосунків з будь-якою дівчиною, і проблема не саме в цій леді. Така відповідь і банальний, але краще це сказати, ніж образити її своєю чесністю. Хлопець може зізнатися, що на такі відносини він не розраховував. Краще говорити навіть якісь безглузді речі, ніж сказати їй, що закохався в іншу особу.
 7. 7. Дівчина повинна зрозуміти, що не має можливості вплинути на рішення, і воно є остаточним. Марно вмовляти або благати про те, щоб почати все спочатку. Дама повинна відчувати впевненість в словах колишнього кавалера. В іншому випадку вона стане вмовляти хлопця дати відносинам другий шанс, і ця розмова затягнеться надовго. Він повинен показати, що немає ніякого сенсу за ним бігати. Так буде краще обом. Немає нічого більш трагічного, ніж затягування розставань на кілька тижнів або місяців.
 8. 8. Дівчина повинна зрозуміти, що для неї так буде краще і що справжній супутник життя ще обов’язково зустрінеться їй на шляху. Жінка знайде свою любов і буде щаслива. Її слід всіма силами підбадьорити.
 9. 9. Чи потрібно постаратися відповісти на всі можливі питання відразу. Адже найменша недомовленість завадить дівчині закінчити цей роман. Не можна допускати того, щоб вона ходила і думала, намагаючись відповісти самостійно на ті питання, які молода людина залишила без відповіді.

Дотримання цих правил допоможе мінімізувати страждання дівчини.

Якщо доводиться розлучатися з дівчиною, яку любиш, то все обговорити і відпустити її непросто. Але якщо хлопець помітив, що вона його не відчуває до нього почуттів, то йому рекомендується поставити себе на місце супутниці: нікому не сподобається бути з нелюбом людиною, який до того ж не відпускає.

Тому потрібно набратися сміливості, прийняти рішення і розлучитися. Навіть якщо дівчина повернулася, то щаслива вона не буде в таких відносинах. Не рекомендується влаштовувати гучних з’ясувань відносин, необхідно обговорити всі спокійно.

Рекомендується вирішити всі питання одним днем, видалити її номер з телефону і не листуватися в соціальних мережах.

Щоб розставання не привело до затяжної депресії, рекомендується знайти собі захоплення, взяти відпустку і поїхати в іншу країну, змінити місце проживання. Потрібно постаратися, щоб колишня супутниця виявилася далеко. Чоловікові слід постійно чимось займати свої думки.

Рекомендується усунути з житла все фотографії та речі, що нагадують про роман. Тоді не виникне приводу згадувати про минулі почуття, і у пам’яті не буде приводу за щось зачепитися.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/difficulty/parting/kak-brosit-devushku.html

способи самогубства

Способи самогубства очима професіоналів

Тут різні способи самогубства розглядаються професіоналами, з точки зору їх наслідків.

Сенс цих бесід в тому, щоб замінити мрійливе предствлений про фізіологічну стороні суїциду більш реальним. Дійсність виявляється найчастіше страшної і малопривабливим.

Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способівСпособи самогубства або Як вийти сухим з води Петро Розумний, судмедексперт Позбавити життя людини (тим більше себе самого) украй складно, так само, як і вижити при цьому, нічим не нашкодивши організму. У більшості випадків спроби суїцидів закінчуються важкої травматизацією і подальшої інвалідизацією … Читати далі

Способи самогубства. Суїцид без рожевих окулярів Михайло Хасьмінскій, кризовий психолог, член Науково-консультаційної ради Московського Міжрегіонального управління на транспорті Слідчого комітету Російської Федерації, член Громадської ради федеральної служби виконання покарань Мін’юсту РФ, П

Відома голлівудська актриса Лупі Велес, якій було 36 років, вирішила покінчити життя самогубством. Людина творчої професії, вона придумала красивий спосіб самогубства, щоб померти в розквіті своєї краси і слави. Вона оточила своє ліжко квітами, помилася, вдягла свою улюблену блакитне негліже. Запила дорогим коньяком купку таблеток і лягла на розкішне ложе. Далі все пішло не за сценарієм … Читати далі

Безболісних і красивих способів самогубства не буває Олександр Свиридов, лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії

Абсолютно хороших, зручних, безболісних способів самогубства не існує. Людина отримає дуже низька якість життя в порівнянні з тим, що у нього було. Якісь функції можуть бути повністю втрачені, а якісь будуть довго відновлюватися. Читати далі

Способи самогубства мовою виписок з історії хвороби Петро Розумний, судово-медичний експерт

Катетерізірован (встановлена ​​трубка в сечовий міхур через уретру, по якій відбувається сечовипускання) сечовий міхур, отримано 200 мл світлої сечі. Виконана інтубація трахеї, почата штучна вентиляція легенів. Виконано дренування правої плевральної порожнини, отриманий повітря. Через 6 годин після надходження стан хворого покращився, прийшов до тями, проте в наступну добу стан хворого стало погіршуватися, була констатована біологічна смерть … Читати далі

Викинутися з вікна, стрибнути з даху – і залишитися в живих Часом ми чуємо історії про те, як людина викинувся з вікна або стрибнув з даху – і таким чином наклав на себе руки. Тим, хто хоче накласти на себе руки, цей спосіб самогубства здається найочевиднішим і легким.

Однак є одна проблема: вбитися таким способом досить важко. Ми знаємо про те, як багато стрибків з висоти закінчується зовсім не смертю, а інвалідністю. Таких випадків у багато разів більше, ніж випадків швидкої і легкої смерті.

Ось добірка історій з преси про те, як люди падають з великої висоти і залишаються після цього жити (хоча, як правило, вже з зовсім іншою якістю життя).

Читати далі

Самогубство – надійний спосіб зіпсувати собі життя Дмитро Хатомкін, нейрохірург, кандидат медичних наук

Юнак, неабияк п’яний, зайшов до квартири колишньої нареченої, розташованої на 8-му поверсі і, ні слова не кажучи, розбігся і вистрибнув з вікна у неї на очах. В результаті отримав забій мозку важкого ступеня, і тепер глибокий інвалід, страждає вираженим недоумством. Помстився колишній нареченій за зраду …

Читати далі

Версія для друку

Джерело: http://www.pobedish.ru/main/suicide_methods

Ответы@Mail.Ru: Підкажіть як кинути дівчину? Щоб їй було менше болю?

Не варто розходитися під впливом емоцій, в пориві гніву. Це не допоможе обговорити ситуацію з партнером.

Кращий вихід – заспокоїтися, спокійно все зважити і обдумати, а потім запропонувати дівчині зустрітися на нейтральній території, щоб ніхто не заважав. Поговоріть з дівчиною начистоту, поясніть, що ваші стосунки змінилися і безглуздо їх продовжувати. Не забудьте підкреслити в бесіді її гідності. М’яко, але наполегливо скажіть їй про те, що ви різні люди.

І щоб не мучити один одного і не дійти до того моменту, коли роздратування переросте в ненависть, потрібно розлучитися. Акцентуйте на тому, що набутий досвід у відносинах допоможе їй і вам відшукати супутника своєї мрії. Подякуйте за моменти щастя, які переживали разом з нею. Головне, щоб слова були щирі.

Щоб дівчина розуміла: вона може звернутися за підтримкою після розставання, якщо настане такий момент в її житті.
Беріть всю провину на себе за розставання. Щоб переконати дівчину в цьому, підготуйте грунт. Поступово гасіть відносини, не надаючи знаків уваги. Проводьте з нею менше часу, не цікавтеся її справами.

Любов потихеньку відійде на другий план, а відносини плавно переростуть в дружні. Повідомте дівчині, що вам обом потрібно взяти паузу, щоб відпочити один від одного і зрозуміти, чи потрібно продовжувати будувати замки з піску. А потім у хлопця залишається вибір – повертатися чи ні. Можна розлучатися по-різному.

Але якщо поважаєте почуття, які відчували до дівчини, зробіть це красиво. Подаруйте букет, скажіть “спасибі” за те, що вона була з вами, вибачитеся за те, що стосунки не склалися.

накосячіть щоб кинула вона тебе)))) раз так переживаєш !!!

Якщо у неї до тебе почуття, то ніяк без болю для неї це не пройде. З нереального можна знайти їй більш гідного кандидата, на тлі його залицяння косячіть і вона сама тебе кине на користь цього товариша)))

Не кидай. Справа в тому, що жінка чувствительней чоловіки в 7 разів. Так розпорядився Крішна. )))

поговорити по душам, якщо почнеш з іншого каламутити у неї за спиною їй ще болючіше буде

хм …. важке питання.. . а може є ще варіант «не кидати»? а?

ви спочатку звести варто її кидати що в ній вас не влаштовує? ? їй буде серовно боляче подумайте спочатку варто це робити чи ні як би потім самому не пошкодувати !!

просто сказати як все є !! ! А боляче хоч як буде !! ! Але краще так ніж мучити себе і її !!!

Просто піди без зайвих слів переживе

Сказати всю правду. А ви точно подумали? 100 раз подумали? Чоловіки, завжди повертаються. І ви не виняток, потім самі прибіжить, як у неї хтось з’явиться! Я вам обіцяю це !! ! Треба думати, а потім здійснювати задумане! Пошкодуєте! Запам’ятайте мої слова! Розлучіться з нею красиво !!!! Або знайдіть їй когось!

Кинувши дівчину, тож заподієш їй біль. Потрібно не кинути, а красиво розлучитися, пояснивши чесно і в очі. Це буде правильніше і порядніше.

скажи: «нам варто розлучитися я олень і тебе не гідний» і поплачь)

скажи їй все як є і постарайся з нею якийсь час не спілкуватися – дай їй відійти від тебе, подолати звичку бути з тобою, дай їй зрозуміти, що вона хороша, класна, ну ось так склалося.

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/54793484

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *