Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Зміст приховати
 • 30 Августа, 2018
 • Психологія стосунків
 • Аліна Погодіна

У багатьох країнах зради заборонені. За вчинення зради по відношенню до коханої людини, зрадника може чекати сувора кара. Тому людям, як правило, в голову навіть не приходить думка про це. Але, на жаль, це абсолютно не стосується Росії, країни, в якій кількість зрад постійно прогресує.

Жінка може завести потай від чоловіка другого чоловіка. Але коли перед нею стоїть вибір – зберегти сім’ю або повністю віддатися пристрасті і спокусі, існує велика ймовірність, що вона вибере вже створену нею осередок суспільства. У цьому випадку перед нею стоїть серйозне питання, що полягає в тому, як кинути коханця і не нашкодити при цьому своєї репутації.

Навіщо заміжній жінці ще один чоловік?

Жінка – це берегиня вогнища. Від неї залежить чистота дому та здоров’я всіх мешканців в ньому. Перш ніж поговорити про те, як кинути коханця, варто сказати кілька слів про те, що спонукало жінку вчинити зраду по відношенню до тієї людини, якій вона з любов’ю гладить сорочки, готує вечерю і нетерпляче чекає з роботи.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Причин скоєного можна виділити кілька:

 • Тривала відсутність турботи і ласки. Чоловіки через кілька років після вступу в шлюб стають холодними по відношенню до своїх дружин. А тим, у свою чергу, не вистачає чоловічого тепла, тому вони знаходять його на стороні.
 • Незадоволеність в сексуальному житті. До цього критерію відноситься тривала відсутність інтиму або ж неякісний інтим, який не приносить задоволення.
 • Поява почуттів до іншої людини. Багато жінок не тільки фізично, а й морально можуть зрадити свою другу половинку.
 • Ще одна причина – пошук нових відчуттів. За тривалий час шлюбу дружині може стати нудно, тому вона прагне відчути аромат і перевірити здібності іншого чужого тіла.

Якщо вірити психологам, то часто перша зрада відбувається неусвідомлено: в стані алкогольного сп’яніння або у пориві сильної пристрасті. Але потім жінку, немов магнітом, тягне до того, щоб зробити подібний гріх ще раз.

Відповідно, взаємозв’язок з новим об’єктом стає все міцніше, але рано чи пізно до свідомості приходить розум, і постає питання про те, як кинути коханця? Варто зауважити, що це досить складний момент, обтяжений великою кількістю нюансів.

Крок № 1 – власне усвідомлення

Психологи стверджують, що жінці самій досить складно зважитися на розставання. Вона може коливатися, чи варто робити такий відповідальний крок, протягом декількох років. Визначити, кидати чи коханця, вона повинна сама. Але існує кілька психологічних маневрів, які дозволять підштовхнути себе до цього відповідального кроку.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Для цього потрібно:

 1. Подивитися на свого рідного і коханого чоловіка і уявити ситуацію зі зворотного боку. Варто уявити, як його пестить інша жінка в той час, коли його суджена чекає його з роботи і готує вечерю. Приємно було б опинитися в такій ситуації? Навряд чи! Так навіщо ж допускати таке ставлення до свого чоловіка?
 2. Якщо ж коханець одружений або у нього є друга половинка, то варто переконати себе в тому, що ви є лише запасним варіантом. Що той же самий коханець бреше своїй родині і робить інтрижку на стороні.

Для того щоб заміжня кинула коханця, їй досить уявити, що трапиться, якщо вчасно не перервати цей зв’язок. Рано чи пізно таємний роман буде розкритий, що призведе до руйнування сім’ї.

Крок № 2 – підготовка «грунту»

Не варто й думати про те, як кинути коханця швидко, це може нашкодити його самолюбству. Озлоблений чоловік може бути здатний на багато що, особливо, якщо у нього були до жінки почуття. Наприклад, він може піти і розповісти її чоловікові про інтимний зв’язок. Тому варто заздалегідь почати його готувати для того, щоб він сам почав усвідомлювати необхідність в розлученні.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Перше, що потрібно зробити, звести до мінімуму всі зустрічі і спілкування, посилаючись на постійну зайнятість сім’єю. Також слід перестати виглядати для нього ідеальною жінкою, потрібно спеціально шукати в собі вади і показувати їх чоловікові. Наприклад, можна показати свій поганий характер.

Необхідно і дати зрозуміти коханцеві, що у вас немає планів по створенню з ним серйозних відносин.

Крок № 3 – відверта розмова

Тепер варто перейти до основного кроку, який стосується того, як кинути коханця. Для цього потрібно постаратися зробити все можливе, щоб він зрозумів позицію жінки. Слід пояснити йому необхідність зберегти свою сім’ю і розповісти про те, як маленькі діти потребують кровній батька.

Обов’язково варто озвучити і той факт, що з коханцем було прекрасно проведено час, про який жінка буде згадувати довгі роки, але далі ці відносини існувати не можуть. Такий підхід дозволить зробити розставання більш безболісним для чоловіка.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Як розлучитися максимально швидко

Розлука з чоловіком на стороні зовсім не обов’язково повинна складатися з декількох кроків. Варто також розглянути питання і про те, як кинути коханця швидко. Для цього потрібно просто зникнути з його життя: змінити адресу проживання, місце роботи, номер телефону, не приходити в ті місця, де могла б відбутися зустріч з ним.

Але в такій ситуації чоловік не завжди зрозуміє, що відбувається, тому може почати пошуки своєї зниклої коханої, що може призвести не до найприємнішим наслідків. Тому, якщо потрібно кинути коханця швидко, то рекомендується все ж передати йому прощальну записку.

Чому жінки заводять роман з одруженим чоловіком?

Існує і протилежна ситуація, коли вільна дівчина заводить роман з чоловіком, який складається в шлюбних відносинах, і в такому випадку вже вона сама є коханкою, яка прагне зруйнувати чужу сім’ю. Для чого жінки заводять роман з одруженим чоловіком?

Причин також існує декілька:

 • У більшості випадків дівчина і сама не розуміє, як стала коханкою, а сталося це через те, що чоловік не відразу розповів про існування сім’ї. В результаті жінка закохується, повністю віддається йому і вже не може уявити своє життя без нього.
 • Існує й інша історія. Коли дівчина усвідомлено прагне зруйнувати сім’ю і забрати чоловіка собі.
 • Також жінка може просто завести роман заради нових відчуттів. Їй до душі такі екстремальні відносини, в яких потрібно ховатися і ховатися.
 • Іноді завести коханця змушує фінансова сторона. Багато забезпечені люди знімають дівчині квартиру, повністю забезпечують її існування для того, щоб вона продовжувала залишатися його коханкою. В цьому випадку присутній вигода обох партнерів.

Незалежно від того, що стало причиною роману, рано чи пізно все ж приходить думка про розставання, і перед жінкою постає складне питання про те, як кинути коханця, якщо любиш?

Прийшла пора це зробити

Як зрозуміти, що прийшла пора розставання? Звичайно ж, в цьому випадку все залежить від ставлення чоловіка до жінки.

Можливо, коханець і сам відчуває почуття закоханості і готовий пожертвувати всім, в тому числі і сім’єю для того, щоб бути разом з коханою людиною.

Потрібно підштовхнути його до вирішення – поставити до вибору між собою і дружиною, і вже в залежності від прийнятого ним рішення задуматися про те, кидати чи коханця.

Але в більшості випадків зустрічається протилежна ситуація, коли дівчина є для чоловіка лише запасним варіантом і тим, з ким він справляє плотські потреби, але, як правило, він не готовий ризикувати родиною заради продовження цих відчуттів. В такому випадку слід задуматися про те, як кинути одруженого коханця і почати нове життя.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Як підштовхнути себе до такого рішення

Жінки рідко набираються сміливості і приймають рішення припинити відносини з чоловіком. Пов’язано це з тим, що вони бояться залишитися самотніми і нікому непотрібними. Тому часто вони не можуть впоратися з цією проблемою самостійно, через що приходять в кабінет психолога та задають йому запитання – чи варто кинути коханця.

Фахівці запевняють, що зробити це дійсно потрібно. Причому існує кілька факторів, які можуть підштовхнути до прийняття цього рішення:

 1. В першу чергу, слід уявити себе на місці його дружини. Приємно було б опинитися в подібній ситуації?
 2. Також слід відчути свою непотрібність. Варто зрозуміти, що подібні відносини приречені на провал і з цим чоловіком ніколи не вдасться побудувати сім’ю і завести дитину. З ним жінка буде втрачати свої роки, замість того, щоб знайти гідного молодої людини.

Часто в кабінеті психолога фахівці чують фразу: «Хочу кинути коханця, але не можу». Насправді, потрібно просто наважитися на цей крок, і життя змінитися в кращу сторону.

Як кинути?

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Якщо жінка вирішила, що прийшла пора розлучатися, то припинити відносини слід швидко. Не варто продовжувати зустрічі, так як від цього буде тільки важче морально. Краще в один день поговорити з чоловіком про розставання, аргументуючи це тим, що подальші зустрічі не мають сенсу, а з наступного дня вже повністю зникнути з його життя і більше ніколи не з’являтися в ній.

Як пережити розставання?

Коли відношення не мають сенсу, то варто прислухатися до поради психолога і кинути коханця. Якщо чоловік може швидко змиритися з цим і продовжувати своє життя так, як ніби нічого й не було, то для жінки пережити це набагато складніше. Що робити в такій ситуації?

Перш за все, потрібно виговоритися. Варто поговорити з тією людиною, яка викликає довіру, розповівши йому про суть проблеми. Якщо такої людини немає, то рекомендується поділитися сокровенним секретом з досвідченим психологом, який не просто здатний вислухати, але і дати також слушну пораду.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Ще кращий спосіб пережити розставання – поспілкуватися з людиною, яка вже була в подібній ситуації. Він поділиться життєвим досвідом і, швидше за все, пояснить співрозмовнику, що розставання з коханцем – це крок до нової і щасливого життя з чистою совістю.

Чим заповнити порожнечу

Не так давно жінка задавалася питанням про те, як кинути колишнього коханця, а тепер вона наважилася на цей крок, і її життя дійсно змінилася, але поки що тільки в гіршу сторону. Жінка відчуває себе нещасною і самотньою. У той час, коли вона могла б приємно проводити час з чоловіком, який викликав симпатію, вона знаходиться одна вдома і змушена нудьгувати.

Що робити в такій ситуації? Звичайно ж, потрібно заповнити утворений пробіл і найкраще для цієї мети завести новий роман. Також рекомендується знайти захоплення до душі і заполонити їм весь свій вільний час.

Як забути?

Часто в відвертих бесідах між жінками можна почути таку фразу: «Кинула коханця, а забути не можу».

Звичайно ж, це досить поширена ситуація, адже до абсолютно будь-якій людині, навіть до того, до кого не було любові, а була лише симпатія, утворюється почуття прихильності, тому пережити розставання з ним досить складно. Психологи рекомендують в цьому випадку зробити наступне:

 • Жити так, як ніби його ніколи не було у вашому житті, повністю усунути всі спогади про нього і не давати їм з’являтися. Не варто ні в якому разі заходити на його сторінку в соціальних мережах і відстежувати особисте життя.
 • Потрібно усунути повністю спілкування з ним, не тільки особисті зустрічі, але і листування, а також телефонні дзвінки.
 • Варто позбутися всього, що могло б нагадувати про цю людину, в тому числі від подарунків, подарованих їм, і загальних фото. Необхідно також прибрати з дому ту кружку, з якої він любив пити і подушку, на якій до сих пір залишився аромат його парфумів.
 • Психологи рекомендують дати можливість виходу гіркоти і образи з душі. Для цього потрібно забратися на останній поверх найвищої будівлі, бажано, в малолюдному районі і гарненько викричатися.

Читайте також:   Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Звичайно ж, найкращий спосіб забути кохану людину – замінити його іншим. Варто приділяти більше уваги чоловікові, якщо жінка зраджувала йому. Або ж знайти іншого (не одружений!) Чоловіка, в тому випадку, якщо вона залишилася одна.

висновок

Зрада – це завжди погано, не важливо те, як вона сталася. Наявність коханця – зрада по відношенню до своєї другої половинки. Тісне спілкування з одруженим чоловіком – теж більше гріх. Якщо ж людина все ж встав на неправильний шлях, то потрібно зробити все необхідне для того, щоб своєчасно зійти з нього і почати нове життя.

Джерело: https://psychbook.ru/416910a-kak-brosit-lyubovnika-sovetyi-psihologa

Як кинути одруженого чоловіка раз і назавжди. повне керівництво

Відносини з одруженим можна порівняти з болотом. Чим більше ви борсається, тим важче з них вибратися і тим сильніше вас засмоктує в безодню туги і відчаю. Розум каже: «Біжи!», А серце сподівається, що він вас любить і піде від дружини.

Поради експертів astro7.ru допоможуть вам вибратися з цієї любовної трясовини і знайти жіноче щастя.

Чому варто припинити відносини з одруженим чоловіком

Сьогодні ми не будемо говорити про те, чому чоловіки заводять коханок, а жінки погоджуються на цю роль.

Нічого не поробиш – справу зроблено, ви потрапили в любовний трикутник і тепер ламаєте голову над тим, як з нього вибратися.

Для тих, хто сумнівається і думає, що робити з цим валізою без ручки, яку нести важко, а викинути шкода, ми зібрали кілька аргументів на користь «стратити, не можна помилувати».

Уявіть, ви йдете по лісі і збираєте в козуб суницю. Ягід мало, а козуб велике і ви все збираєте і збираєте, щоб принести їх додому і приготувати варення.

Ви кладете в нього все нові ягоди, а більше їх не стає, так як хтось із цієї кошики їх забирає – потроху, але регулярно, ось ви і не побачили пропажу.

А помітите тільки тоді, коли пройдете всю галявину, збирати більше буде нічого, а козуб-то пусте.

Так і в стосунках з одруженим. Ви йдете по дорозі життя, у вас великі плани. От тільки невдача – на вашому шляху зустрівся чоловік, якому ви віддаєте всю себе, а натомість отримуєте … нічого.

Ви складаєте в кошик, він бере звідти жменями і несе в сім’ю – не на вашу, а в свою. А вам все здається, що ще трохи і ви зберете козуб ягід, а воно не набирається.

І кинути козуб ви спокійно не можете, адже вже стільки часу, зусиль і енергії витрачено … Ось і доводиться збирати ягоди не для своєї, а для чужої сім’ї.

У цій ситуації ви є джерелом енергії для одруженого чоловіка і всієї його родини. Він виходить від вас задоволений, енергійний, впевнений у собі – одним словом, мужик.

На цій хвилі він стає успішніше на роботі, він будує кар’єру, заробляє гроші і несе всі … ні, не вам, а дружині.

Поки дружина не знає (або не хоче знати) про зради, в цьому трикутнику щасливі всі, крім коханки, яка все віддає і нічого не отримує.

Одружений чоловік не шукає собі дружину, адже вона у нього вже є. Хто ви тоді для нього?

Не тіште себе ілюзіями. Одружений чоловік – це не ваш улюблений. Якби було по-іншому, то він був би поруч з вами, незважаючи ні на що.

Ми живемо в такий час, коли розлученням нікого не здивуєш, за подачу заяви в ЗАГС НЕ закидають камінням на площі і не звільнять з роботи.

Всі розбіжності з розділом спільно нажитого майна і місцем проживання дітей можна врегулювати – було б бажання. Якщо любові до вас у чоловіка немає, то зрозуміло, навіщо йому змінювати шило на мило, чи то пак стару дружину на нову.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставанняЯкщо ви повірили одруженого чоловіка, забудьте про весілля і народження дітей

Чоловіки немає тоді, коли він вам особливо потрібен. Навіщо він вам тоді?

У вас немає чоловічої захисту і вам не на кого покластися. Якщо завтра ви захворієте, вам ніхто не померяєт температуру, не викличе лікаря і не зварить курячий бульйон.

Ви будете вирішувати всі свої проблеми самі, будете носити сумки з продуктами на десятий поверх, якщо зламається ліфт, і міняти пробите колесо.

Одружений чоловік приходить у ваш будинок для того, щоб брати, а не віддавати, так що немає сенсу сподіватися на якусь допомогу.

Ви перебуваєте в невротичних відносинах

І в нормальних стосунках не все гладко, а якщо мова йде про любовний трикутник – пиши пропало.

Як тільки він за поріг, ви будете мучити себе «Любить – не любить? Якщо любить, чому не піде з сім’ї? Може, я недостатньо хороша? Що я неправильно зробила? ».

Навіть якщо ви увійшли в стосунки з нормальною психікою, через постійні переживань вийдете з них закінченою невротічка із заниженою самооцінкою.

Ви ризикуєте своїм здоров’ям

Ви ризикуєте своїм здоров’ям. Якщо чоловік зраджує своїй дружині, то великий шанс, що він змінює і вам. У нього може бути, як у моряка, в кожному порту по жінці.

Це не тільки неприємно, але й небезпечно – а що, якщо він принесе в ваш будинок якусь хворобу. Дружина з нього всю душу витрусить, а ось ви, швидше за все, не отримаєте навіть гроші на лікування.

І мова йде не про якісь болячки, які пройдуть після курсу антибіотиків, а про серйозні хвороби.

У вас нікого немає, ви самотні

Не тіште себе ілюзіями, що у вас хтось є.

Ви одна на один зі своїми бідами та радощами, ви не можете зателефонувати або написати чоловікові самі, щоб розповісти про щось важливе для вас або не дуже, попросити про допомогу.

Листування з вами і історія дзвінків буде миттєво зачищається, а в телефонній книзі ви будете Вася Пупкін, щоб не викликати підозр. У вихідні та свята ви приречені бути однією – завжди.

Ви витрачаєте час

Коли в 18 років дивишся серіали, де жінка звинувачує чоловіка в витрачених на нього роках, смішно, та й годі. Але в 30+ приходить усвідомлення, що така жорстока правда життя.

Біологічний годинник цокає, і незважаючи на розвиток медицини і косметології, краса і здоров’я йдуть.

Чоловік забере у вас кращі роки життя, він буде поруч, поки ви красиві і здорові, але як тільки ви «здасте позиції», залишить біля розбитого корита.

I work!

Це найважчий крок – прийняти рішення, що вам необхідно розлучитися. Саме усвідомлене, а не в запалі скандалу, коли ви готові на все. Ви повинні зрозуміти, що розрив неминучий, одружений чоловік – не ваш.

З вами він не буде ніколи, навіть якщо цілує пісок, по якому ви ходили. Будьте егоїсткою! Або він, або ви – третього варіанту немає! Якщо ви повірите йому, забудьте про весілля і народження дітей. А якщо ви і народите дитини, то будете матір’ю-одиначкою.

Виберіть себе, а не чоловіка, який бреше вам, своїй дружині і дітям!

Скажіть йому про своє рішення

Після того, як ви вибрали себе, повідомте про своє рішення чоловікові. Не влаштовуйте драм і трагедій – це тільки зайва трата жіночої енергії. Спокійно скажіть йому про своє рішення особисто або напишіть в месенджері.

Якщо ви не хочете зустрічі, просто повідомте по телефону – це в нормальних відносинах некрасиво, а з одруженим чоловіком нічого страшного. Звичайно, він тут же почне вас переконувати і говорити: «Все, розлучаюся! Завтра, ну або післязавтра … Ой, а там День народження дружини … ».

У нього вже був шанс це зробити і не один, і якщо він ним не скористався, значить, не дуже хотів.

Викресліть його зі свого життя

У самому прямому сенсі цього слова. Листування, фотографії, подарунки – все, що нагадує вам про нього і ваших відносинах, потрібно викинути на смітник історії.

Продавайте, роздавайте безкоштовно, на худий кінець викиньте все в смітник! Видаліть його контакт з телефонної книги, відпишіться і заблокуйте його в соцмережах, відфільтруйте його пошту в спам. Ніщо і ніхто не повинні нагадувати вам про те, що у вашому житті був цей чоловік.

І самі не з’являйтеся на його горизонті! Будь-яка ваша зустріч буде виглядати не як випадковість, а як жалюгідна спроба повернути його назад.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставанняВикресліть одруженого зі свого життя – в прямому сенсі цього слова

Зверніться за підтримкою

Важко переживати розставання на самоті. Якщо у вас є подруги, зверніться до них. Але не варто дзвонити на весь світ про своє горе – діліться переживаннями тільки з дійсно близькими людьми.

Якщо таких у вашому оточенні немає, зверніться до психолога або езотерику. Після розставання з одруженим чоловіком ви будете слабкі і спустошені до глибини душі, так що вам потрібен хтось, на кого ви зможете спертися.

Але не зациклюйтеся на своєму горі – це точно не привід оплакувати себе все життя і йти в монастир.

Як жити після розставання

Змиріться з тим, що буде погано

Будьте готові до того, що перші 90 днів буде дуже погано. Рука буде тягнуться до телефону, щоб подзвонити йому або написати. В голові будуть роїтися думки: «А чи правильно я поступила? Може, треба було трохи дотиснути? ».

Ви будете шкодувати, що кинули свого улюбленого женатіка і думати, як його повернути. Перший етап потрібно просто пережити – змиріться, що буде дуже погано. Це вам не дамський роман, де завжди все добре закінчується, а життя.

Відновіть душевні сили

Замість того, щоб будувати плани по поверненню свого «принца», займіться собою! У вас відбулися величезні енергетичні втрати, адже ви все тільки віддавали і нічого не отримували натомість.

Ваша самооцінка на нулі, адже ви здаєтеся собі якимись не такими, раз заміж ніхто не взяв. Медитуйте, займайтеся йогою і жіночими практиками, щоб відновити баланс.

Працюйте над самооцінкою, а не шукайте в собі нові недоліки.

Діліться своїми переживаннями

Ще довго вас буде штормити. Не тримайте негативні емоції в собі – це прямий шлях до самотності і хвороб! Обговорюйте ситуацію з близькими подругами, а якщо таких немає – з психологом або езотериком.

Якщо ви не хочете або не можете звернутися до експерта, заведіть особистий щоденник.

Пишіть в ньому все, що крутиться у вас в голові, виплесніть на папір все те, що вас турбує, не дає заснути ночами і радіти життю днем.

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставанняНе тримайте негативні емоції в собі – це прямий шлях до самотності і хвороб

Займайтеся тим, що вам подобається

Побалуйте себе! Ви заслужив це, раз зважилися прийняти таке рішення.

У кожного свої задоволення: комусь подобається ніжитися в хамаме, а комусь подавай стрибки з парашутом; одні вважають за краще читати дамські романи дні й ночі безперервно, а інші вчитися танцювати на пілоні.

Виберіть задоволення собі до душі і насолоджуйтеся моментом. Вибирайте ті заняття, які дарують вам максимум позитивних емоцій і яскравих вражень.

Не бійтеся кардинально змінюватися

Настав той момент, коли потрібно експериментувати із зовнішністю.

Будь-які кардинальні зміни тільки вітаються! Нова зачіска, новий макіяж, новий стиль – хай живе, нова ви! Купуйте красиву спортивну форму і почніть тренуватися в спортклубі – дієта і спортивний режим швидко приведуть в порядок ваші похитнулися психіку і здоров’я. Ви будете хорошеть з кожним днем, а від цього піде вгору ваша самооцінка.

Розширте свої горизонти

Не сидіть вдома в чотирьох стінах. Гуляйте, знайомтесь та спілкуйтесь з новими людьми, розширюйте коло знайомих, пробуйте і пізнавайте все нове.

Якщо дозволяють фінанси, візьміть відпустку і поїдете туди, куди кличе ваше серце – на теплий пляж або гірськолижний курорт, в гастрономічний тур або на термальний курорт.

Ніщо так благотворно впливає, як зміна обстановки і оточення. Навіть поїздка за місто на вихідні поліпшить настрій.

Працюйте над собою

Чи не закривайте своє серце для чоловіків, але пам’ятайте, що ваші стосунки з одруженим чоловіком – це не випадковість. Швидше за все, ви допустили якісь помилки, які і привели вас в любовний трикутник.

Якщо не хочете потрапити в нього знову, почніть роботу над собою – самі, а краще з психологом або езотериком.

І тоді більше нікому не вдасться зловити вас в клітку невротичних відносин, які вимотують душу і тіло.

Якщо і ви опинилися в такій складній ситуації, зверніться за допомогою до експертів astro7.ru. Перша консультація безкоштовна!

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/luchshie-stati/kak-brosit-zhenatogo-muzhchinu-raz-i-navsegda.html

Як кинути коханця? – Краса

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Серцю не накажеш. Любов до одруженого чоловіка – явище далеко не нове . Коханки прекрасно розуміють безвихідність ситуації, але не можуть вийти з руйнують відносин роками.

Якщо думки про те, як розлучитися з одруженим чоловіком, якого любиш, відвідують все частіше, то вирішувати питання стоїть без зволікання.

Як налаштуватися на розрив: поради психологів

Важливо розуміти, що безболісного способу не існує, для заліковування душевних ран все одно буде потрібно час

Коханка, що зважилася позбутися згубної залежності, повинна зрозуміти, що інша жінка існує не тільки в оповіданнях чоловіки. Вона – цілком реальна людина, змушений жити в обмані. Чи є у коханки причина пишатися такими відносинами? Чи поважає вона чоловіка, який веде подвійне життя і не шкодує почуття двох жінок відразу?

Багато одружені чоловіки посилаються на розлад з дружиною, розлучитися з якої заважає звичка або спільні діти. У всіх цих виправдань коханка бачить надію, що одного разу улюблений розлучиться і буде належати їй повністю.

Варто озирнутися на досвід поколінь і зрозуміти, що людина, яка хоче розлучитися, розлучиться без виправдань і зволікань. Слова, сказані в запалі пристрасті, частіше виявляються порожніми балачками.

Новизна почуттів і можливість відчувати себе потрібним як дружині, так і коханці – ось, що приваблює чоловіка в такому житті. Рішення про розрив залишається за жінкою, так як коханця ситуація влаштовує повністю.

Читайте також:   Як порушити дівчину: поради сексологів і перевірені методи

Як краще піти: швидко чи повільно?

 • Важливо розуміти, що безболісного способу не існує, для заліковування душевних ран все одно буде потрібно час .
 • Зважившись на розрив, потрібно почати дії відразу
 • Варто враховувати свій темперамент при виборі методу, щоб не зірватися.

Швидкий спосіб розірвати відносини за 2 дні

Зважившись на розрив, потрібно почати дії відразу. Не слід давати шанс ще раз пообіцяти красиве майбутнє, слухати порожні запевнення. Розлучитися потрібно так, щоб людина ніколи більше не зустрівся на шляху і не заважав спокійно жити.

Найкраще поговорити з коханцем начистоту. Пояснити йому свою позицію, розмовляти відсторонено і підкреслено ввічливо. Сварки і скандали призведуть до агресії з боку чоловіка і зайвому стресу, тому можна уникнути особистої розмови і вирішити питання за допомогою телефонного дзвінка.

Після такої розмови всі контакти повинні бути припинені. Ніяких листувань, дзвінків, зустрічей. Якщо доводиться зустрічатися по роботі або в загальній компанії, слід обмежитися короткими репліками, ввічливими рідкісними зверненнями. Найкраще повністю виключити його зі свого життя, нехай і за допомогою кардинальних змін.

 1. Не слід боятися звільнення або зміни кола спілкування.
 2. Якщо одружений коханець ніяк не залишає спроб домогтися розмови або зустрічі, то повне ігнорування рано чи пізно дасть йому зрозуміти серйозність прийнятого рішення.
 3. Він переключиться на сім’ю або вирушить підкорювати нових вільних дівчат.

повільний спосіб

 • Різкий розрив відносин, що тривали тривалий час, перенести досить складно.
 • Зважившись на розрив, потрібно почати дії відразу
 • Рішення приймається швидко, але, сказавши коханому «прощай» і заблокувавши його номер телефону, дівчина починає сумніватися і мучитися, ризикує зірватися і знову вийти на контакт.
 • Кілька порад, як безболісно і плавно розірвати відносини:
 1. Чітко сформулювати аргументи . Позначити проблему і запропонувати зрілий і спокійний спосіб вирішення питання. Якщо у чоловіка є гідність і об’єктивність, то тема буде закрита спільними зусиллями.Дівчина отримає визначеність і свободу, а він повернеться в сім’ю.
 2. Чи не таїти в собі образу, невисловлені претензії . Нехай розставання супроводжується подякою до спільно проведеного часу. Щасливі моменти повинні залишитися в пам’яті, а все погане потрібно пробачити. Чим швидше пройдуть образи, тим швидше людина піде з думок.
 3. Скорочувати кількість зустрічей і знаходити нові заняття . Чим менше вільного часу, тим швидше прийде розуміння, що коханець не так багато значить в житті, є інше приємне оточення і цікаві справи.
 4. Чи не конфліктувати відкрито, не висловлювати претензії. 

  У ситуації, що склалася винні двоє людей, тому звинувачення не вирішать проблему, а тільки зіпсують нерви.

практичні поради

Психологи дають ряд рекомендацій для виходу з ситуації, що склалася.

Тверезо поглянути на ситуацію

Навряд чи у жінки є усвідомлене бажання стати коханкою одруженого чоловіка. Всі мріють про щиру любов, щасливу родину, спільних друзів і захоплення. Закохана жінка хоче пишатися своїм обранцем, розповідати про нього подругам, бути впевненою в майбутньому і відчувати захищеність.

Продовжувати зустрічі означає погодитися на відносини втрьох

Чужий чоловік не може дати жінці нічого з перерахованого вище. Найчастіше відносини засновані на спалахнула пристрасті і закінчуються болючим розривом.

Чоловік, схильний до зради, чи не додасть великого значення почуттям нової коханої, а для жінки такий роман може обернутися психологічною травмою, залишити важкий слід.

Зустрічі з одруженим коханцем завжди схожі на перше побачення. Вони проходять на нейтральній території, супроводжуються подарунками та красивими жестами. Жінка звикає до таких проявів ласки і не замислюється, що ділити побут з чоловіком – зовсім інша справа. Ця роль вже відведена дружині, очікування якої також обмануті.

Продовжувати зустрічі означає погодитися на відносини втрьох. У них завжди буде присутній образ дружини, її дзвінки, брехня чоловіки. Доведеться змиритися, що улюблений проводить ночі з іншою жінкою, займається з нею сексом. Усвідомити це не так просто.

Змінити свою поведінку

Коханки не перестають бути вірними жінками, вони зберігають партнеру вірність, забуваючи, що його життя не обмежена однією дамою серця.

Доведеться змиритися, що улюблений проводить ночі з іншою жінкою, займається з нею сексом

Йдучи, чоловік продовжує насичене життя, грає роль сім’янина і вірного чоловіка. А коханка даремно проводить дні і ночі, чекаючи чергового призначення таємної зустрічі.

Маска хорошою і всепрощаючої подруги рано чи пізно буде знята. Терпіння людини не безмежне, жінка може збирати образи дуже довго, але настане момент, коли негативні емоції вихлюпуються.

Прояв характеру і відмова від зустрічей на його умовах (зустрічатися в віддалених районах, ходити в певні місця, не дзвонити після півночі і т. П.) Напевно не влаштує чоловіка, але дасть жінці можливість ще раз побачити ницість ситуації.

Найскладніше і головне – це прийняти і полюбити себе. Чоловік не повинен бути метою життя, особливо той, що вже зайнятий. Іноді комплекси змушують сумніватися в своїй привабливості, в тому, що жінка гідна любові і турботи. Вона тягнеться до того, хто виявив до неї краплю уваги, і потрапляють у залежність.

Порада! Якщо відпустити людини складно, варто спробувати проконсультуватися з психологом.

Відкрито сказати коханцеві про розставання

Простий розмову вирішить проблему швидше, ніж натяки і жести. Зважитися на нього важко, але це найефективніший спосіб розлучитися з одруженим коханцем.

Як би не хотілося плакати або лаятися, потрібно контролювати емоції. Розмірений і впевнений тон переконає співбесідника в твердості рішення, правильно підібрані слова змусять поважати зрілість розуму.

Простий розмову вирішить проблему швидше, ніж натяки і жести

Краще сказати про те, що відносини зайшли в глухий кут і час марнується. Обов’язково показати самоповагу, підкресливши, що роль коханки принизлива і принесла розчарування. Не варто звинувачувати або дорікати, краще подякувати за хороші моменти і попрощатися назавжди.

Уникати зустрічей і розмов

До останньої розмови у чоловіка було безліч шансів вирішити делікатне питання і зробити свій вибір. Тому після розриву не потрібно відповідати на дзвінки і погоджуватися на зустрічі.

Нічого нового колишній коханець не повідомить, швидше за все, він просто не готовий змиритися з тим, що його залишили. Не всім вдається адекватно сприймати відмову, тому потрібно чітко позначити особисті кордону і чітко вимовляти слово «ні».

Як пережити розставання, якщо ще любиш

Після розставання настане період сумнівів. Почуття не пропадають швидко, тому переживання, смуток і туга за улюбленим обов’язково прийдуть до жінки. Як же впорається з емоціями?

Побути на самоті

Для важкого розриву потрібно багато сил і енергії. Зазвичай після розставання люди відчувають спустошення. Жінці більше ніким займати свої думки, вона не відчуває колишньої опори.

Абсолютно нормально провести кілька днів на самоті. Поплакати, нікого не соромлячись, виспатися. Цей період приведе в порядок думки, позбавить від перших і найважчих емоцій.

Змінити обстановку

Після розставання звичні декорації міста змушують занурюватися в апатію.

Зміна обстановки – прекрасний спосіб подивитися на світ новим поглядом і знайти сили для боротьби з невдачами

Кожне місце викликає асоціації з невдалим романом, за кожним поворотом є шанс зустріти колишнього коханця. Психологи сходяться на думці, що зміна обстановки – прекрасний спосіб подивитися на світ новим поглядом і знайти сили для боротьби з невдачами.

Необов’язково їхати з країни, щоб отримати нові враження. Поїздка на природу принесе не менше задоволення, ніж екзотична країна. В обох випадках душевну рівновагу відновиться, з’являться нові сили і бажання розвиватися.

Також можна влаштувати глобальну прибирання квартири, переставити меблі, купити нові приємні дрібниці для дому.

Знайти улюблену справу

Життя не зупиниться після важкого розставання, доведеться займатися звичними справами. Рутина не піде на користь настрою, завжди знайдеться час для сумних думок.

Краще знайти нове для себе заняття, для якого доведеться постаратися і навіть «зламати» себе. Підійдуть танці, спорт, нова професійна сфера. Виходячи із зони комфорту, про старих ранах починаєш думати все менше, намагаючись переробити нову інформацію.

Роль темпераменту під час розриву

Темперамент впливає на поведінку в різних життєвих ситуаціях.

Кожен тип має особливості:

 1. Холерики ставляться до відносин прагматично, не вважають своєю головною метою створення сім’ї. Вони довго вивчають потенційного партнера, шукають схожості інтересів і поглядів на життя. Такі люди рідко закохуються, але виходять з відносин досить болісно і сильно прив’язуються, через часті змін в настрої здатні різко обривати зв’язку, навіть якщо будуть про це шкодувати.
 2. Сангвініки шукають у партнері в першу чергу друга і прагнуть до різноманітності, схильні часто закохуватися. Вони не прагнуть до постійного контролю над обранцем, щедрі на увагу, люблять дарувати подарунки. Відчувши дискомфорт у відносинах, сангвініки швидко усуваються і легко йдуть.
 3. Флегматики бачать у партнері помічника, вибирають розумом, а не серцем. Вони шукають традиційних відносин і передбачуваності, високо цінують прийняті моральні принципи, серйозно ставляться до відносин і повільно підпускають до себе. Ідуть флегматики після ретельного зважування всіх «за» і «проти», аргументувавши рішення.
 4. Меланхоліки – найчутливіший з усіх типів. Ці люди цінують романтику, повністю віддають себе новим відносинам, емоційно прив’язуються до партнера, йдуть на жертви і поступки. Вони ідеалізують партнерів, мають завищені очікування і часто розчаровуються, а розставання переносять важко, довго не відпускають почуття і не можуть їх приховувати.

висновок

Роман з одруженим чоловіком може трапитися в житті кожної, але краще вчасно зупинитися і припинити відносини, залишивши собі можливість на взаємну і чисту любов без третіх осіб і обману.

Джерело: https://favoritca.com/otnosheniya-v-brake/izmeny-v-brake/kak-rasstatsa-s-zenatym-muzcinoj-kotorogo-lubis.html

Як кинути коханця?

Як кинути коханця: техніки, що розкривають секрет розставання

Розірвати відносини з коханцем буває складніше, ніж розлучитися з чоловіком! Такі «ліві» відносини затягують як вир, і поставити на них жирну крапку для жінки буває ох як непросто! Тому небанальний жіночий сайт sympaty.net спробує підказати – як кинути коханця, якщо таке рішення вже назріває?

«Хочу кинути коханця – чому ж це ніяк не виходить?»

Як виглядає типовий сценарій тривалих відносин з коханцем?

Заміжня жінка в якийсь момент зустріла чоловіка, який став для неї коханцем. Момент міг бути – було нудно, подружня любов «Не гріла», хотілося різноманітності, або навіть накрила раптова закоханість!

Загалом, дама наважилася – а, була не була, і будь що буде!

На відміну від «серйозних» стосунків – з перспективою шлюбу, удвох до старості, і т.д., коханця зазвичай заводять без особливих сподівань, які не покладаючи на нього великих життєвих надій. Є такий чоловік, з них зараз добре – чому б і ні?

І починається таємна любовна історія – тут вам і романтика, і адреналін, і маса емоцій, і заборонене задоволення …

Загалом, наявність коханця добре заповнює «прогалини» в житті жінки – нудьгу, буденність буднів, невдоволення стосунками з чоловіком, власні комплекси. Це така паличка-виручалочка: засиділася будинку – а чи не махнути на побачення?

Але у жінки створюється ілюзія недовговічності і слабкості цих відносин – «я кину коханця, коли захочу, але … не зараз!».

Спочатку такі відносини лоскочуть нерви – і як відмовитися від настільки захоплюючого пригоди, а тим більше – як кинути коханця, якщо любиш його? Потім входять в звичку – чоловік стає невід’ємною частиною життя.

 1. Та й взагалі – до коханця можна махнути, якщо посварилася з чоловіком або стало раптово тужливо – а що робити, якщо расстанешься з ним?
 2. Деякі жінки примудряються довгі роки проводити в невдалих шлюбах з нелюбимими чоловіками, якщо ці шлюби чимось «зручні» – а коханці є при цьому «віддушиною».
 3. Якщо кинути коханця – відразу доведеться вирішувати купу питань:
 • Заповнювати «порожнечу» – в емоціях, в інтимі, просто у вільному часу – ту порожнечу, яку заповнював чоловік-коханець.
 • Працювати над відносинами з чоловіком, якщо хочете зберегти шлюб. Постаратися зробити так, щоб подружні стосунки давали те саме, що «ліві», щоб не хотілося знову шукати когось на стороні. Іноді для цього доводиться «з фундаменту» відновлювати загрожує ось-ось впасти шлюб!

Та й взагалі – а як кинути коханця?

Іноді панянки вирішують – все, я від нього йду, але … сьогодні наше останнє побачення. Ой. Він дуже просить зустрітися ще раз – ну ладно, зустрінуся, гірше вже не зроблю, і з мене не убуде! Ой, мені зараз так сумно, зустрінуся самий-самий останній раз і точно все! Ой, ну а що я втрачаю, якщо ось зараз до нього приїду – самий-самий-самий распоследний разок – і все-превсе !!!

Джерело: https://krasotkado.ru/kak-brosit-lyubovnika.html

Як розлучитися з коханцем

Якщо ви починаєте відносини, показуючи свою можливість зрадити, чи не цінуючи те, що маєте, то слід розуміти, що коханець так само розглядає вас як тимчасовий варіант і все планування ночами після отриманого задоволення про розвиток та поглиблення взаємодії можуть стосуватися тільки перших кроків, щоб підтримувати ілюзію. Розставання відбувається, тому є сенс самим закінчити невдалі стосунки, зробивши це максимально коректно, ніж чекати несподіваного краху.

Першим кроком розлучитися з коханцем буде визнання в своєму внутрішньому світі своїх змін і небажання продовжувати, побачити те, що вас вже не вибрали єдиною жінкою.

Коханець вже ділить вас з іншого, що показує вашу мінімальну цінність і відсутність відповідальності за вашу долю, можливо, сам при цьому має ще інші відносини.

Може здатися, що це рівноправність – ви нічим не зобов’язані, удвох маєте офіційні відносини, але на енергії продовження, пріоритету і турботи ні ви, ні партнер не обрали один одного повністю.

Той буфер, що допомагає зберегти головні відносини, отримати те, що не дає (або немає можливості попросити) у постійного партнера, це бажання брати, не сплачуючи за благо власної душі, неможливість повернути будь-які переживання, інфантильна позиція в побудові взаємодії.

Коли виникає думка «я хочу розлучитися з коханцем», то повинні виникати питання, що такого приносила мені зв’язок, бо потім, не зробивши висновків, ви ризикуєте повернутися в неуспішні відносини, повторюючи сценарій до нескінченності.

Перед будь-якими радикальними змінами важливо зрозуміти себе і потреби, адже, скільки б фруструючими були відносини, вони є оптимальними для задоволення, і варто знайти інші більш комфортні та поживні для душі шляху відновлення прогалин в бажаннях.

Після того, як були виявлені власні потреби, необхідно без різних фільтрів подивитися на свого партнера.

За теорією системних розстановок, коханець не є долею всього життя, що не була зустрінута за випадковим збігом раніше – це просто той елемент, який дозволяє стабілізувати відносини між подружжям.

У нього є свій унікальний набір негативних звичок, здатний дратувати значно більше, ніж недоліки свого чоловіка, він може бути вкрай огидним в побуті, а здаватися ідеальним просто, тому що ви вкрай рідко бачитеся.

Якщо пара знаходить здатність поговорити між собою відверто, пред’явити потреби не в формі скандалу, а необхідність, то часто виявляється, що третій не потрібен, і випаровується сам по собі.

Отримати таке ж усвідомлення можна без прямого контакту з іншими, а у власній голові, використовуючи уяви або за допомогою психотерапевта.

У підсумку ви ризикуєте отримати не дуже приємний образ не ідеального, а цілком реальну людину, розлучатися з яким значно простіше.

Як правильно розлучитися

Хочеться знайти варіанти як безболісно розлучитися з коханцем, але якщо є почуття, то це неможливо. Розставання без найменшого болю відбуваються природно і самостійно, коли близькість є наслідком формальних причин, що виключають відносини коханців, де двоє навпаки долають всякі умовності.

Буде боляче, образливо і ностальгічно від припинення цих відносин, але ще можна мінімізувати психологічну біль і не завдати нових психотравм.

Поради про те, як розлучитися з коханцем якого любиш, можуть починатися з підключення сили волі і повного зникнення, але краще взяти паузу і вирішити, чому необхідно припиняти відносини, побудовані на щирості і природних почуттях.

Чи не беремо до уваги ті випадки, коли чоловік може шантажувати дітьми, позбавленням волі або фізичною розправою тільки для того, щоб назад повернути свою дружину, хоча і в цьому варіанті не варто кидати коханої людини, повертаючись до тирану, а варто задуматися про план розриву відносин із залученням силових або правових структур.

Прийнявши рішення розлучитися з коханцем, необхідно знайти для себе ж підкріплюють факти, для чого хороші різні списки які їх не влаштовують моментів, і як буде страждати особисто ваше майбутнє, стан, можливий розвиток, якщо не припинити зараз. Це відмінний шлях як розлучитися з коханцем, якщо є почуття – включити сухий логічний аналіз і діяти, керуючись суворим розрахунком і турботою про своє психо-емоційному стані.

Оцініть ступінь свого переживання від передбачуваного розмови і завжди дбайте про свій комфорт. Якщо відчуваєте, що не потягнете особисту зустріч із коханцем, візуальний контакт або при дотику знову передумаєте, то завжди можна написати лист і вручити особисто.

Спосіб підходить і як тренування перед безпосереднім розмовою – це дасть можливість продумати свою промову, підготувати відповіді на очікувані питання (причини і власні недоліки – найбільш популярні), а головне, опрацювати правильні формулювання, здатні мінімально засмутити і залишити гарне ставлення або не нарватися на скандал і зруйновану репутацію.

Ще це прекрасний метод піти від маніпуляторів – ви не будете слухати умовлянь і виправдань, оповідань як все налагодиться і буде добре, що не натрапите на маніпуляцію почуттями. Розрив з коханцем завжди передбачає більше тонкощів, ніж розрив офіційних відносин і багатьох моментів можна уникнути, просто испарившись.

Якщо важко розлучатися з коханцем, то чи не зволікайте час розмови, і сам процес розриву і як тільки рішення було прийнято, самого чоловіка викреслює зі свого життя. Не дозволяйте передзвонювати і заїжджати, міняйте сферу захоплень і зайнятості, блокуйте його в телефоні і соцмережах – закінчення повинно бути тотальним, інакше вас скоро знову застануть в спільному ліжку.

Переорієнтуйте свою діяльність, присвятивши сім’ї і важливим перспективним справах, тоді йому буде просто нікуди вклинитися після розмови, де ви дали зрозуміти, що не бачите перспектив вашої зв’язку, а ви будете будувати повноцінно нове життя з насиченим спектром емоцій. Протипоказано просто викреслити людини і залишити весь час, присвячене йому порожнім, тоді вам незабаром загрожує депресія.

Прощаючись із коханцем, йдіть швидко, ставлячи крапку за одну розмову, всі поради щодо того, щоб почати вести інакше, щоб знизити накал почуттів або довести людину до самостійного вирішення розриву можуть не спрацювати. Наприклад, після появи холодку хтось може піти, а інший почне проявляти більше уваги і кликати заміж, це все крім мук совісті, адже ви знаєте, що все скінчено.

Як сказати коханцеві, що хочу з ним розлучитися

Розрив і так досить складна річ, щоб ще накручувати багатоходівки зверху. Вітається чесність і відкритість, як би не здавалося, що брехня пом’якшить удар – необхідно, щоб у людини не залишилося зайвих ілюзій і сумнівів.

Коли йдете, тому що закінчилися почуття, не починайте вигадувати про відсутність перспектив або противность звуку чхання, краще чесно сказати, що любов пройшла, адже інакше людина буде намагатися усунути свої недоліки, що не приведе до хорошого результату.

Вибирайте формулювання, що описують правду, щоб це не звучало дуже боляче або прикро, але вибирайте правду.

Буде красиво розлучитися з коханцем, якщо зміни брати повністю на себе, це не стисне самооцінку чоловіка до точки – завжди простіше прийняти, що змінився інший і тепер ви просто різні люди, ніж власну провину і негідність будь-яких близьких відносин.

Можна говорити про появу нових пріоритетів і завдань, навіть коротко озвучити будь. Але не розтягуйте розмова – в середньому для того, що пережити стрес, шок, прийти в себе і задати головні питання знадобиться максимум годину, після чого зустріч потрібно закінчити.

Прощання ще інтимніше, ніж впізнавання один одного, тому і розмова плануйте без сторонніх, які не залучаючи ні друзів, ні повз проходять офіціантів. Ви можете поділитися своїми переживаннями зі своїми подругами потім або перед розмовою, чоловік нехай дізнається не від них.

Класично подбайте про відповідний час і місце – вечір вихідного дня, нейтральна територія завжди краще, ніж обідню перерву у кого-то в спальні.

Ніякого прощального інтиму, походу в кіно і обміну подарунками – це все деталі, що залишають впевненість, що ви завжди можете поділитися душевним або фізичним теплом.

Як не впасти в депресію після розставання

Навіть в розставанні з коханцем за власною ініціативою проходить період болю і можливої ​​депресії на тлі втрачених відносин, нехай болючих і безперспективних.

Найпрекрасніші любовні історії переживаються важко при своєму закінченні, а й самі негативні відносини, що містять насильство також вимагають адаптаційного періоду для психіки, щоб прийти в норму.

При розриві з коханцем складність буде в тому, що для офіційної громадськості ваше життя не змінюється, доведеться підтримувати ті ж зв’язку і так само посміхатися, у вас немає поважної причини для поганого настрою, є тільки велика потреба реалізовувати своє життя так, щоб ніхто не здогадувався про душевний надриві.

Чим більше ви очистите своє життя від нагадувань, тим швидше вилікуєтеся. Щоб вантаж емоцій не тиснув, забезпечте собі перші кілька днів самоти, щоб можна було отгоревать на всю силу – плачте, зліться, пийте, танцюйте, тільки так щоб ніхто вам при цьому не заважав.

Якщо допомагає виплеснути емоції в малюнках або написанні оповідань – творіть, хочете все зняти фізично і відчуваєте злість – прибирайте або займіться ремонтом.

У вас повинен бути період, коли найяскравіші емоції будуть мати можливість виходу назовні, якщо їх законсервувати, то м’якою «цвіллю» вони будуть «роз’їдати» душу роками.

Коли з життя викреслюються відносини, то з’являється багато енергії і вільного часу, якщо проблематично взяти відпустку і поїхати відпочивати без сім’ї, але зміна обстановки потрібна. Обов’язково влаштуйте собі перезавантаження, для чого можна зустрітися з подругами, з якими ви раніше тільки нібито зустрічалися, насправді умативая на побачення.

Взагалі можна почати здійснювати всі ті процедури, посилаючись на які ви тікали в роман.

Може виявитися, що так ваше життя стане значно більш насиченим, брехня поступово перейде в правду, а постійне заняття собою, танцями, приємним спілкуванням (або що ви там ще придумували) матиме позитивний розвиваюче на вас як особистість і на відносини в існуючій сім’ї.

Тримайтеся подалі від емоційної ями – раніше велику частину емоційних переживань ви отримували в любовних відчуттях, тепер вони вичерпалися.

Не можна продовжувати згадувати, як чудово було там і зациклюватися на закінчення цього періоду – подивіться на тих людей, які продовжують перебувати поруч і вишиковуйте свою історію тепер разом з ними.

Грайте з дітьми, плануйте сімейні свята, приділіть увагу чоловікові – це точно той, хто чекає вашого повернення з емоційного відчуження.

Джерело: https://psihomed.com/kak-rasstatsya-s-lyubovnikom/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *