Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Зміст приховати

Чи завжди це погано – маніпулювати людиною

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Наприклад:

 1. Чоловіка може не влаштовувати велику кількість друзів своєї супутниці. Він за допомогою маніпуляції дає жінці зрозуміти, що вона повинна дорожити їм і відносинами.
 2. Чоловікові не подобаються будь-які звички дівчата. За допомогою подібного психологічного прийому намагається їх викорінити.
 3. Супутниця набрала вагу, який зробив її фігуру непривабливою і заважає їй нормально жити. Маніпуляція в даному випадку – спосіб мотивувати людину до змін в кращу сторону.

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Якщо подібне соціальний вплив не принижує людину і не є надмірно примусовим, воно вважається нешкідливим і в деяких випадках навіть корисним.

Як же маніпулювати жінкою

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Емоційна маніпуляція – ціле мистецтво. Вона починається повільно, але з часом тиск підвищується.

Як маніпулювати жінкою за допомогою слів

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Практично безвідмовно працює маніпуляція за допомогою ультиматуму.

Щоб досягти своєї мети чоловік надає жінці ілюзію вибору. Якщо грамотно поставити питання і запропонувати жінці привабливий і непривабливий вибір, то можна досягти своєї мети. Наприклад, змусити кинути курити або вибрати відносини. Є, звичайно, ймовірність, що дівчина вибере свою шкідливу звичку, але тоді чоловік буде знати, наскільки він дорогий своєї супутниці.

Як можна маніпулювати жінкою за допомогою «батога»

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Приклад: назрів конфлікт, і жінка починає істерити, бити посуд і обзивати чоловіка. Замість того, щоб вступати в суперечку іноді досить попередити дівчину, що подібна поведінка чоловік терпіти не має наміру. Звичайно ж, навряд чи жінку задовольнить такий результат подій, і вона різко заспокоїться.

У відповідь на це чоловік може розвернутися і піти. Повне ігнорування дзвінків, СМС протягом тижня обов’язково змусять супутницю задуматися над своєю поведінкою. Після примирення слід нагадати їй, що наступна сварка з подібним істеричним поведінкою може виявитися останньою.

Способів того, як ще маніпулювати жінкою величезна кількість.

Можна використовувати в якості важеля тиску:

 • ревнощі;
 • почуття провини;
 • непередбачувана поведінка;
 • відмова від інтиму і багато іншого.

Головне, щоб це не принижувало людську гідність, а змушувало жінку подивитися на речі з іншого боку.

Як управляти жінкою – відео

Джерело: https://mind-control.ru/kak-manipulirovat-zhenshhinoy/

Чоловік-маніпулятор у відносинах: як розпізнати

Нарешті ти зустріла ідеального хлопця! Дбайливий, щедрий, красивий – чого ще бажати? Однак у медалі зазвичай дві сторони, і друга абсолютно протилежна.

За образом казково принца може ховатися досвідчений маніпулятор, здатний кардинально змінити життя коханої, а точніше її погіршити.

Як чоловіки маніпулюють жінками, як розпізнати «ляльковода» і якими методами боротися з підступною грою?

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

обчислюємо маніпулятора

Перед красивими компліментами, хвилюючими промовами і важкими поглядами коханого важко встояти.

Хлопець піклується, постійно цікавиться, як і з ким улюблена проводила час, зауважує все що відбуваються з прекрасною половиною зміни. Чоловік-маніпулятор у відносинах поводиться бездоганно, проте тривожні дзвіночки розпізнати нескладно.

Яким би майстерним він не був, придивившись до поведінки джентльмена, все стає ясно. Якщо чоловік – маніпулятор, ознаки будуть явними.

Скарги на колишніх дівчат

Нормальний чоловік ніколи не говорить погано про минулі взаємини з жінками. Це вище його гідності, адже в розривах, як правило, винні обидва. Як розпізнати чоловіка маніпулятора? Егоїстичний самолюбец в самих негативних барвах описує колишню пасію і у всіх неприємностях звинувачує представниць слабкої статі.

постійний контроль

Він здається неймовірно дбайливим. Улюблений постійно питає, де ти була, з ким, коли повернулася додому і задає ще масу подібних питань. Насправді він хоче визначити твої слабкості, щоб згодом їх використовувати для маніпуляцій.

«Переробка» під себе

З розвитком відносин чоловік починає висловлювати претензії. Він може заявити, що вашому союзу заважають: твоя робота або навчання, любов до шопінгу, друзі або родичі – варіантів може бути маса.

Хлопець стверджує, що позбавивши тебе від негативних якостей, ви зміцните любов. Це далеко не так. Чоловічі маніпуляції полягають у зміні звичок і поведінки коханої відповідно до особистими інтересами.

Надмірні ревнощі

Чоловік маніпулятор і егоїст, на перший погляд здається надмірно самовпевненим і важливим, в душі постійно плекає страх. Він боїться втратити жертву, якої навчився управляти, тому постійно пред’являє коханої претензії, ревнує і дорікає за будь-який контакт з представниками чоловічої статі.

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Часта зміна настрою

Як маніпулювати дівчиною в стосунках? «Ляльководи» досить часто виявляють то любов, то ненависть, то байдужість. Жінкам здається, що ними захоплюються, проте причіпки до дрібниць збивають з пантелику, змушуючи постійно гадати, які ж почуття насправді відчуває коханий хлопець.

основи маніпуляції

Психологія маніпулятора проста: йому необхідно будь-якими способами змінити життя жінки відповідно до особистими інтересами. Це робиться ненав’язливо і приховано, в результаті панянки думають, що всі рішення вони прийняли самостійно. Як маніпулювати жінкою? Джентльмени зазвичай практикують 2 методу.

Викликають почуття провини

Жінки – чутлива натура. Вони готові надавати допомогу всім стражденним, а вже для коханого підуть на будь-які жертви.

Бажаючи маніпулювати улюбленої, хлопець може тиснути на жалість: прикинутися хворим, зобразити образу, придумати причину для поганого настрою. Всі ці дії спрямовані на утримання дівчини поруч.

Чоловіки-маніпулятори і їхні методи часом надзвичайно жорстокі, адже вони змушують даму відчувати провину за вчинки, яких вона не вчиняла.

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

оточують турботою

Улюблений підказує яку сукню купити, як пофарбувати волосся і яку перестановку необхідно зробити в будинку? При цьому його мова починається з фраз «Потрібно було порадитися зі мною» або «Я зараз розповім, як краще»? Вітаємо! У тебе в домі завівся маніпулятор.

Навіщо чоловік маніпулює жінкою? Егоїстові необхідна жертва, яка створить комфортні умови для життя джентльмена, забувши про власні інтереси і повністю підкоряючись його волі.

Як зрозуміти, що тобою маніпулює чоловік? На це вказує ряд ознак:

 • постійно скаржиться на здоров’я;
 • уникає суперечок;
 • приймає рішення за тебе;
 • сипле докорами, часом абсолютно безпідставними;
 • порівнює з колишньою партнеркою;
 • лякає відходом;
 • занадто часто визнається в любові.

Правила жіночої поведінки

Як себе вести з маніпулятором, щоб не стати маріонеткою в його майстерних руках? Перш за все, необхідно добре подумати, чи потрібні такі взаємини, де дівчині відведена скромна роль жертви без особистих інтересів і життєвих перспектив. Якщо таке життя тебе не влаштовує, сміливо прощайся з егоїстичним кавалером. Маніпулятори насилу розлучаються з другою половиною, вони часто обіцяють змінитися і обіцяють золоті гори, проте рідко виконують обіцянки.

Як чоловіки маніпулюють жінками в психології описано докладно. У сильної половини людства є безліч вивертів, що дозволяють зачепити жіноче серце. Як спілкуватися з чоловіком маніпулятором, щоб не стати наступною жертвою:

 • не впускати в особистий простір;
 • забути про почуття провини;
 • не втрачати самовладання;
 • не виражає агресію;
 • стати непередбачуваною;
 • не будувати далекосяжні плани;
 • навчитися відстоювати власні інтереси.

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

У відповідь удар

Як маніпулювати чоловіком-маніпулятором? Не варто платити йому тією ж монетою. Чи не поринайте в світ прихованих змов, інтриг і хитрих розрахунків.

У взаємовідносинах, збудованих на нещирості, немає щасливого майбутнього. Поговоріть відверто, скажіть, що маєте власну думку і запитайте поради, коли це буде потрібно.

Будьте готові, що після викриття плану поневолення, хлопець може зникнути з вашого життя.

У дуже рідкісних випадках виправити «ляльковода» допомагає любов. Якщо виникає щире почуття, джентльмен може перебороти свій потяг до змін улюбленої і прийняти її з усіма перевагами і недоліками. Як закохати в себе маніпулятора-чоловіка?

 1. Постарайтеся вивчити хлопця і передбачати його бажання.
 2. Не відмовляйтеся від особистих інтересів – то не будьте схожі на слухняну овечку, це розохотить маніпулятора.
 3. Домовтеся про зустріч і … пропустіть її! На наступному побаченні причин відсутності не пояснюйте.
 4. Створіть ілюзію втрати інтересу до його персони і пропадіть на нетривалий період з його життя. Нехай маніпулятор понервувати. Якщо він вимагає звіту, то скажіть, що ви вільна людина і не зобов’язані звітувати.
 5. Постійно хвалите хлопця і захоплюйтеся його силою, розумом, кмітливістю. Через деякий час заявите, що перебільшили гідності в пориві закоханості.

Маніпулятор обов’язково відчує інтерес до неприручений панночці. Головне, чітко контролювати ситуацію, тоді можна легко знайти пролом в броні джентльмена і використовувати чоловічі слабкості проти нього.

Вам може бути цікаво:   Жіночі помилки у відносинах з чоловіками Комплекс неповноцінності у чоловіка Екстраверт і інтроверт: особливості психотипів

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/semeynyie-otnosheniya/muzhchina-manipuljator-v-otnoshenijah-kak-raspoznat/

Управління жінкою: чоловічі маніпуляції у відносинах | фактор Роста

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Такий підхід несправедливий – чоловік не зобов’язаний грати за правилами тільки тому, що «справжній мужик повинен …». Тільки віддаючи і отримуючи взамін, можна розраховувати на тривалий і душевний союз. У деяких випадках маніпуляція жінкою допомагає приструнити її і зробити покладистее, але тільки тоді, коли в методах впливу з боку чоловіка не буде злого умислу.

Чоловічі способи управління жінкою

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Які ж типи маніпуляцій вибирають чоловіки, за які мотузочки жіночої душі смикають, щоб підпорядкувати її собі? Як управляти жінкою? Основні методи такі:

 1. Цей тип маніпуляції дуже підступний і підлий по своїй суті. Полягає він в натяках на непривабливість жінки (порівняння з іншими, підкреслення недоліків), відсутність у неї такого гострого розуму, як у самого «прекрасного і ідеального» чоловіка.

  В результаті таких маніпуляцій чоловік отримує закомплексовану супутницю життя, дама буде навіть боятися, що чоловік її покине. Якщо ж хочеться, щоб подруга життя почала стежити за собою, підвищила рівень своїх знань, то слід підстьобнути її інакше, не вбиваючи в ній віру в те, що вона сама-сама.

  Наприклад, зайнятися спортом разом, а не дорікати їй в зайвих кіло, лежачи на дивані з пляшкою пива.

 2. Чоловічі маніпуляції приблизно такі: «Жінка повинна сидіти вдома і ростити дітей», «Що ти без мене можеш», «Кому ти потрібна». Це актуально для людей сімейних, де чоловік має більший (іноді єдиний) заробіток, а жінка – домогосподарка.

  Безробітна (або яка отримує копійки), не така приваблива, як інші, жінка почне сумніватися в собі, ще більше догоджаючи чоловікові. Часто чоловіки не цінують, коли про них піклуються, коли вони приходять в чистий і затишний будинок.

  Але маніпуляції у відносинах у вигляді докорів приведуть до того, що жінці стануть осоружних і чоловік, і господарство, та й вона сама собі.

 3. Це тонкий психологічний хід, щоб дівчина не думала, що підкорила серце чоловіка назавжди. Такий спосіб маніпуляції може бути хороший і вигідний як для чоловіка, так і для відносин. Подруга “холодного” людини не дасть собі розслабитися, направить зусилля на самовдосконалення, освіту, зміцнення відносин.

  Тільки не варто бути надто сліпим до привабливості дами, адже напевно знайдуться ті, хто оцінить її красу гідно, щедро обсипаючи захопленням. Часто молоді люди пропускають повз вуха розповіді супутниці, кажучи образливу фразу, на кшталт: «А, вибач, я думав про своє».

  У всьому важливо знати міру – неважливо, має місце маніпуляція жінкою або робиться це несвідомо.

 4. Така маніпуляція використовується молодими людьми, які не налаштовані на серйозні стосунки. Дівчина ж, яка втратила пильність від романтичних слів, подарунків, вже придумує імена для майбутніх дітей. Така жіноча психологія.

  Яке ж розчарування чекає її, коли різко інтерес до неї пропадає. І таке відбувається частіше, звичайно, з ще юними і довірливими істотами. А ось обман з боку чоловіка буде довго переслідувати дівчину. Наступного разу та, яку використовували для утіх, не повірить і правді.

  Чоловічі маніпуляції такого плану небезпечні для вразливих дівчат.

 5. Чого хочуть при цьому сильні представники людства? Можливо, звичайний секс їм приївся, хочеться чогось нового, але чоловік не знає, як правильно про це сказати.

  Інша причина може полягати в проблемах в відносинах, відсутності особистого простору, конфліктах на роботі, депресії самого чоловіка. Жінка ж, ображена неувагою (і навіть відмовою), вважає, що проблема виключно в ній (стала небажаною).

  Дуже добре, якщо пара здатна сісти за стіл переговорів і з’ясувати причину тиші в ліжку.

 6. Щоб не визнавати свої промахи і помилки, чоловіки перекладають провину в своїх невдачах на супутниць. Наприклад, жінка обурюється, що чоловік не приділяє часу дитині. Але у відповідь від маніпулятора чує, що він і так втомлюється, що сил немає зовсім, а ще й дружина, яка гризе без приводу, та й виховання у дитини кульгає.

  Втома – причина поважна, тільки хвилин 15 часу приділити малюкові можна, розпитавши про минулий день, розповівши казку, нехай навіть не встаючи з улюбленого дивана. Основна думка такої маніпуляції – «це ти у всьому винна». У представленому прикладі дружина винна в тому, що чоловік працює так багато, тому що вона і дитина сидять вдома, грошей не приносять.

  Але створюючи сім’ю, чоловік розумів, що чекає його в майбутньому. На цьому можна побудувати захист від маніпуляції.

 7. Так надходять знайомі всім енергетичні вампіри і люди, які вважають за краще виставляти свою даму серця перед усіма особливої ​​з нестійкою психікою. Навмисно доводячи жінку до крику, сліз і істерик, чоловік тут же змінює гнів на милість, його тон стає спокійним.

  Жінка ж, врешті-решт, починає вважати, що вона і справді живе з людиною з воістину ангельським терпінням, а не з тираном, який говорить гидоти, щоб виплеснути свій внутрішній негатив.

  Звідси – ряд психологічних проблем, пов’язаних з тим, що вона його не гідна, і виправдань партнера.

Читайте також:   Овен і ваги: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Як протистояти маніпуляціям у відносинах з чоловіком?

Не варто думати, що всі чоловіки сплять і бачать, як управляти жінкою. Часто необдумане слово виривається з вуст чоловіка не зі зла. До того ж, хлопець, чоловік або коханець – це звичайна людина. Часом він “зривається” з причини поганого самопочуття, неприємностей на роботі.

Читайте по темі Маніпуляції в сімейних конфліктах і сварках

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Як же протистояти маніпуляціям? Задумайтесь, чи є в його словах правда. Чи не збираєте образу, плачу ночами в подушку. Поговоріть зі своїм коханим по душах, вислухавши у відповідь його позицію.

Тільки бесіда не повинна приймати формат скандалу або ж гри в одні ворота, коли жінка каже, а чоловік мовчить.

Шляхом пошуку компромісу, вихованням у відносинах взаємної поваги один до одного можна прийти до мирної угоди.

Головне правило, як протистояти маніпуляціям з боку чоловіка, – не розчинятися в ньому без залишку, йти трохи в сторону, вислухавши від нього образливу фразу, намагатися розібратися в ситуації самостійно, розставивши все по поличках у своїй голові.

Управління з боку може навіть допомогти жінці, підстьобне її до самовдосконалення. Якщо ж маніпуляції чоловіки давно переросли рівень “на благо”, а з турботливого партнера він перетворився в егоїстичного маніпулятора, що переслідує лише свої мети, не тримайтеся за нього так міцно.

Подумайте, до чого вас приведуть такі відносини.

Читайте по темі 10 небезпечних і неправильних відносин, з яких треба терміново вибиратися

Джерело: https://piter-trening.ru/upravlenie-zhenshhinoj-muzhskie-manipulyatsii-v-otnosheniyah/

Психокомплекси. Жіночі маніпуляції чоловіком у відносинах і способи захисту

глава 32

Як маніпулювати жінкою: основи і тактики, основні помилки

Маніпуляція – це вид психологічного впливу, який використовується для досягнення одностороннього виграшу за допомогою прихованого спонукання іншого до здійснення певних дій.

Мета маніпуляції – домогтися бажаного, не враховуючи інтереси протилежної сторони.

Маніпуляція характеризується:
• неясністю, нечіткістю вираження своїх думок і прохань.
• використанням емоційно забарвлених аргументів, коли наголос робиться на моральні чи інші цінності, що має схилити партнера до згоди.

 • • прагненням перекласти відповідальність за розвиток і результат подій на жертву.
 • Маніпуляції були б неможливі без наявності псіхокомплексов у людини, по відношенню до якого вони застосовуються.

психокомплекси:

(Або на яких чоловічих слабкостях грають жінки)

Ці найтонші струни людської душі слухняно відгукуються на всі лади від умілого дотику майстра.

Коли спрацьовує психокомплекс , людина стає некритичним, починає себе вести, як дитина, слухняний чужій волі.

Тому вплив на психокомплекси є найдієвішим засобом маніпулювання людьми . Не випадково ж сказано було, що істина не в устах говорить, а в вухах чує.

Псіхокомплексов не так багато, але достатньо для того, щоб управляти людьми і добиватися поставленої мети. Поговоримо про основні з них в контексті тематики міжстатевих відносин.

1. Страх

Людські страхи – один з найбільш сильних і дієвих псіхокомплексов. Часто вони викликані поганою інформованістю людини. Тому, якщо вас лякають якимись міфічними погрозами і закликають зробити що-небудь, щоб усунути їх – проінформуйте.
У контексті розвитку відносин – це страх самотності.

Захист від маніпуляцій : Чоловік повинен бути готовий втратити жінку в будь-який момент. Тільки так він може зберегти контроль над ситуацією.

2. Борг

Повелося вважати, що чоловік повинен піклуватися про жінку. Саме ось так абстрактно – кожен чоловік про-якої жінки. А до цього ще додається те, що про свою жінку він повинен піклуватися особливо ретельно. Цей принцип навіть не обговорюється – він уже давно вкарбувалися в генетичний код нашого соціуму.

«Милий, ти мене любиш? Відмінно, тоді ти мені винен … ». Чоловік жінці повинен – ось фундамент жіночого погляду на стосунки з протилежною статтю. Причому, що саме «повинен» чоловік – залежить від поточних потреб, бажань і настрою жінки. Це один з жіночих стратегічних важелів – тиск на реальність чоловіків, програмування їх на вигідне їм поведінку.

Захист: Помилка в стосунках №1

3. Вина

Вина – це один з найстаріших елементів маніпуляції на землі. Її використовують всі релігії світу. Вам знайома фраза: “Всі ми грішні!”? Знайома? – Значить треба йти сповідатися або каятися.

Після покаяння, вам можуть сказати, що треба робити. Помітили? – Вам говорять, що робити! Та ще й так, ніби це вам самому треба.

У всі часи церква використовувала провину, як надійний елемент управління діями народу.

У міжособистісних відносинах ця маніпуляція працює дуже просто. Одна людина дає зрозуміти іншій людині, що той винен в його проблемах. Чим емоційніше, тим краще. Щоб маніпуляція спрацювала, друга людина повинна відчувати себе відповідальним за емоційний стан першого. Ця умова легко виконується, якщо друга людина перебуває у відносинах з першим.

Почуття провини може базуватися як на окремих дрібних події, так і на якомусь великому подію, на підставі якого людина вважається по-життя винуватим.
Наступний крок – вам дадуть зрозуміти, що вам треба робити, щоб загладити свою «провину».

Часто маніпуляція на почутті провини йде у зв’язці з маніпуляцією страхом втрати.

Захист: Майте власне уявлення про те, «що таке добре і що таке погано». І тільки на ньому засновуйте свої дії. Зрештою: а судді – хто?

4. Мужність

Образ справжнього чоловіка є найпотужнішим психологічним важелем, за допомогою якого жінки успішно керують сильною статтю. З ранніх років жінки імплантують в підсвідомість хлопчиків цей важіль управління.

Вони, обґрунтовуючи свої вимоги до дитини, використовують аргумент: «Ти ж майбутній чоловік». А в разі, якщо хочуть заохотити дитину, використовують похвалу: «Молодець, ти вчинив як справжній чоловік!». Зробиш як нам потрібно – визнаємо тебе справжнім чоловіком.

Чи не зробиш – будеш в наших очах не справжнім чоловіком.

Жінкам дуже зручно розігрувати з себе слабку стать, дозволяючи більш сильним чоловікам взяти на себе вирішення всіх проблем. Але при цьому, кожна жінка хоче, щоб сильний чоловік виконував ЇЇ бажання і слідував ЇЇ рішенням, а відповідальність за всі наслідки брав на себе.

Застосовується як правило в зв’язці з маніпуляцією на почутті обов’язку і почуття провини.

Зверніть увагу на те, що саме по собі згадку «справжнього чоловіка» – є тонкий натяк чоловікові на те, що він повинен прагнути реалізувати в собі жіночу трактування «справжнього чоловіка».

Таким чином формується не тільки пряма маніпулятивна мотивація до дії, але чоловікові також навіюється і комплекс провини, а вже он-то без діла у жінки не простоїть, – вина чоловіка завжди річ корисна.

Захист: Пам’ятайте, що «справжній чоловік» – вигадка, міф, фантом, розводка і стандартний маніпулятивний прийом. Не бійтеся йому НЕ відповідати!

5. ЧСВ (почуття власної важливості і переваги)

Багато ласі на лестощі. Мистецтво робити прямі і приховані компліменти в таких випадках – найголовніша зброя. Можна зробити комплімент самій людині – висловити захоплення його заповзятливістю, розумом, зовнішністю. Можна словами в найвищому ступені позначити справу, якою він займається, відзначити його успіхи на цьому поприщі.

Робиться для того, щоб людина втратила пильність і відчуття реальності. Його реальність зміщується в бік того, що раз його так бачать, то він прагнути виправдати очікування або уявлення про себе.

По суті, жінка лестощами каже чоловікові про те, яким вона ХОЧЕ його бачити. І якщо ви не виправдали її сподівань, то в подальшому можуть з’явитися такі фрази як – «я думала ти такий, а ти насправді ….»). Хоча насправді жінка прекрасно бачить, хто ви є насправді. І маніпуляцією лестощами вона всього-лише хоче направити ваші дії в потрібному їй напрямку.

Захист: Припиняйте спроби лестити вам, якщо ви явно бачите, що компліменти, що робляться вам, не відповідають дійсності. Якщо ви потрапите на цю вудку, то ваші дії будуть націлені не так на те, що ВИ хочете, а на те, щоб виправдати чиїсь очікування.

6. Великодушність

Великодушність – риса нашого національного характеру. Доброта, щедрість душі – ці якості цінуються у нас на вагу золота, тільки нікого їм не обсипають. І все тому, що ці прекрасні якості людської натури люди найчастіше використовують в самих непристойних цілях.

У відносинах присутні такі його різновиди, як “ти щедра людина, я це знаю, і тільки ти можеш мені допомогти зараз”, “ти здатний пробачити те, що інші не можуть” і так далі.

Захист: Орієнтованість на рівноцінний обмін ресурсом.

7. Жалість

Потрібно прикинутися безпорадною і слабкою, викликати до себе жалість і співчуття, змусити оточувати себе турботою і пропозиціями допомоги. Почуття захисника і патріархальної відповідальності, які притаманні нормальному чоловікові, просто на фізичному рівні штовхають його на допомогу страждає від непосильного навантаження дамі. Дами це використовують із задоволенням.

Слабкість і безпорадність жінки сильно перебільшені. Насправді жінки в середньому куди більш витривалі, ніж ми. Природа подбала надати їм підвищений запас міцності.

Але якщо жінка не хоче чогось робити, якщо вона має намір усунутися від вирішення проблеми або просто злегка вас поексплуатувати, то в більшості випадків вона прикидається безпорадною.

«Ах, цього я не можу», «Ах, в цьому я не розбираюся», «Цього я не розумію» і т.д.

 1. Прикидаючись дурненькою і немічною, жінка перекладає всі проблеми на вас, і далі їй залишається тільки спостерігати, як ви, задоволений своєю крутизною, корячітся для неї, такий от «дурненькою».
 2. Часто використовується в сукупності з маніпуляціями на вашій мужності, ЧСВ й довготерпіння.
 3. Захист: Уникайте дівчат, у яких проблем більше, ніж у вас.

8. обідкі

Швидше за все ви зустрічали тип дівчини – “легко образлива”. Жінки дуже люблять ображатися. Це надійні виверт для отримання бажаного у багатьох з них – так що там, майже у всіх! І в стосунках з дівчиною будьте впевнені – до вас цей спосіб буде застосовуватися не раз і не два.

Ця маніпуляція чоловіком відбувається самим стандартним способом: вам натякають або відверто говорять про якесь своє бажання, а якщо ви стрімголов голову не біжите його виконувати, до вас стають прохолодніше або ображаються відверто. Це відбувається до тих пір, поки ви не виконаєте бажане – тоді знову «розквітають квіти». Втім, це триває недовго: в акурат до наступного капризу і подальшої за ним образи.

Читайте також:   Зрада на роботі: причини, обставини і ознаки зради

Буває також, що за допомогою обідок вам нав’язують вигідну для жінки модель поведінки. Тут уже досконалий цирк: або ви робите так, як вам диктує ваша ципочка, або ви отримуєте порцію скандалів, докорів і, звичайно, сліз.

Часто використовується в зв’язці з маніпуляцією на почутті провини. Образа – це один із способів змусити іншу людину відчути себе винуватим.

Захист: Постарайтеся якомога швидше навчитися розуміти, де образа має сенс – читай, ви дійсно щось зробили не так, а де це просто є елементом маніпуляції.

9. “Слабо”

Деяким людям достатньо сказати магічне слово “слабо?” – і вони готові будуть зробити самі божевільні вчинки. Підігрівають їх самолюбство зазвичай так: “Доведи, що ти можеш це зробити. Ти ж сильний – не боягуз! ”

Це одна з найпоширеніших маніпуляцій. Мішенню впливу є бажання кожної людини (особливо чоловіки) не виглядати боягузом. Виглядати нерішучим, хто боїться ризику і невмілим, непрофесійним. Приманкою, що залучає в маніпуляцію, є кинутий адресату виклик.

Оскільки рішучість, ризикованість – це чоловічі якості, то використовується в основному в зв’язці з маніпуляцією на мужності.

Захист: «Відфутболювання». Як «відфутболювати» легко зрозуміти з наступного життєвого прикладу:

Клієнт поспішає, кличе офіціантку: “А слабо мені кави швидко принести?” – Офіціантка тут же парирує: “А слабо хороші чайові дати?”

РЕЗЮМЕ:

Щоб надійно захиститися від чужого впливу, необхідно, перш за все, визначити свої слабкі сторони, тобто визнати наявність у себе тих чи інших псіхокомплексов. Зробити це буде зовсім легко, якщо не оголошувати про них привселюдно.

Проаналізуйте події останніх місяців. Чи всі ви робили з власної волі або виконували чужу? Якщо хтось маніпулював вами, постарайтеся визначити – яким чином, тобто через які ваші психокомплекси. У маніпулюють завжди є «гачки», за які його чіпляє маніпулятор. Якщо людина вільна від будь-яких «гачків», то його неможливо зачепити.

Психокомплекси це ті бар’єри, які часто заважають перейти на той рівень свідомості, для якого важливим параметром є незалежність. Чим швидше ви зрозумієте, що не повинні відповідати чиїмось очікуванням і виправдовувати їх, тим швидше ваша свідомість перейде на новий рівень сприйняття світу.

>

Джерело: http://www.otnochenia.ru/manipuljacii-i-psihokompleksy/

Як управляти жінкою

У відносинах головним є чоловік. Це незаперечна істина, якої тобі, любий друже, завжди слід дотримуватися.

 1. Викорінити все ілюзії і наївне ставлення до жінок. Вони не такі, якими здаються.
 2. Не довіряти жінці на 100%.
 3. Не боятися втратити жінку і не визначатися занадто сильно на якій-небудь одній з них.
 4. Позначити і завжди підтримувати своє домінуюче становище.

У відносинах з жінкою йди зазначених вимог, а також не показуй дівчині, що вона для тебе має виняткову цінність, не будь нав’язливим.

Не забувай, що ти без особливих зусиль можеш замінити її на іншу, причому кожна наступна буде кращою за попередню. Досвід все-таки відкладає відбиток.

З кожним роком твоя цінність як потенційного партнера для відносин зростає, а жінки – знижується. Розширюється коло жінок, для яких ти підходиш за віковим критерієм.

Тому не хвилюйся. Якщо розумієш, що це “не твоя” дівчина, не бійся її втратити. Чи не ти для дівчини, а дівчина для тебе.

Дізнайся, як поводитися в стосунках

Як управляти жінкою. основи

 1. Не бігай за дівчиною і не принижуйся перед нею.
 2. Намагайся не просити жінку ні про що.
 3. Якщо просиш – не наполягайте. Чи не виконала прохання – Чи не нагадує.
 4. Чи не йди на поводу у дівчини.Не роби того, що робити не хочеш і вмій відмовити.
 5. Ти повинен бути здатний поставити жінку на місце.
 6. Не бійся образ і скандалів.

У зв’язку з тим, що в стосунках головним є ти, тобі доведеться нести відповідальність як за себе, так і за дівчину.

І багато в чому така взаємодія нагадує відносини батька і дитини.

Тому саме тобі доведеться займатися вихованням жінки, при цьому пам’ятай, що потурати примхам і капризам суворо заборонено. В іншому випадку штовхай на себе.

Загадка в жінці присутня лише для тих, хто намагається знайти те, чого не існує. Досвідчені чоловіки знають, що жінки багато в чому однакові і шаблонні.

 • Тому не варто сильно напружувати свій мозок при спілкуванні з дівчиною, оскільки жіноче мислення вельми стереотипно.
 • Зосередься не на тому, що і як тобі треба сказати конкретну жінку, а на тому, що ти в принципі хочеш сказати, тому що до твоїх слів, вимовлених в переконливій формі, жінка поставиться як до рішення суду останньої інстанції.
 • Компліменти є потужною зброєю, яке можна застосовувати по відношенню до будь-якій людині, незалежно від статі і віку.
 • Що стосується жінок, то для них це бронебійні снаряди, які дуже рідко можуть не потрапити в ціль.

Один з найбільших жіночих страхів – це страх втрати привабливості. Тому компліменти для жінки з приводу її зовнішнього вигляду – це те, що потрібно.

→ Полива багато не буває

Ти постійно говориш жінці компліменти. І не сильно важливо, чи є реальний привід для цього:

 1. Весь час думаю про тебе.
 2. Ти мені постійно снишся.
 3. Красиві очі, губи, волосся, ноги, постава тощо
 4. Ти “най-най”, після чого додаєш: красива, розумна, найкраща і ін.

Дану тактику слід застосовувати по відношенню до жінок, не сильно розпещених чоловічою увагою, не самих розумних, молодих і недосвідчених.

Мінусом є виникнення звикання і вироблення імунітету до лестощів. І якщо ти не будеш підвищувати частоту обдаровування компліментами, жінка, можливо, навіть образиться.

→ Рідко, але влучно

Компліменти звучать з твоїх уст не часто, але до місця. Не більше трьох компліментів за один вечір буде цілком достатньо:

 1. Ти чудово виглядаєш. Невже вся ця краса виключно для мене! ..
 2. З тобою дуже цікаво спілкуватися. Неймовірно приємно, коли поруч розумна дівчина.
 3. Ти так загадково дивишся … Напевно, бачиш мене наскрізь.

Цю тактику рекомендується застосовувати по відношенню до розумних жінок.

Якщо дівчині твоїх компліментів недостатньо, не забувай про існування першої тактики.

→ З покоївками як з принцесами, з принцесами як з покоївками

Усередині жінки постійно борються дві протилежні сутності.

Жінка бажає бути ш … Юхой і водночас не хоче нею бути.

Незважаючи на непідробне лицемірство: “У мені їм цікаво тільки моє тіло. Мені потрібно більше. “, – частка істини в цьому є.

Тому в компліментах дотримуйся баланс. Обов’язково підкреслюй сексуальну привабливість жінки, але і про її глибокому внутрішньому світі забувати не варто.

“З покоївками як з принцесами, з принцесами як з покоївками”, саме по собі означає, що важливо грати на контрасті.

Залежно від того, що з себе представляє дівчина, вибирай ту чи іншу тактику.

Про компліментах вже було сказано. Це простий і дуже дієвий спосіб управління дівчатами, за допомогою якого ти зможеш прив’язати дівчину до себе. Але не єдиний.

Оскільки жінка – істота емоційна, їй періодично необхідно дарувати яскраві романтичні переживання.

Ти можеш влаштувати романтичну прогулянку, поїздку або пікнік. Доповнивши вищесказане шампанським, шоколадом і компліментами, закохати в себе дівчину тобі буде не складно.

 1. Ще можна організувати відвідування байк-шоу, подорож на велосипедах або яке-небудь інше не менш цікава подія.
 2. Така поведінка призводить до виникнення в свідомості жінки стійкою ланцюжка: “Ти – Емоції – Задоволення”.
 3. Згадуючи про проведений час разом, дівчина, наповнена яскравими враженнями, буде асоціювати тебе з задоволенням.

3. Батіг і пряник

Ну що? Все пройшло чудово, і дівчина завдяки тобі перебуває в стані “Як же було добре, коли ж це повториться знову?” В такому випадку ти можеш зіграти на контрасті.

Якщо ви не живете з дівчиною разом, то після проведеного феєричного побачення було б непогано зайнятися і своїми справами, поставивши відносини на паузу на кілька днів.

Якщо ви бачитеся кожен день, то просто тримай себе стримано і не обдаровуй дівчину компліментами і гучними заявами, що кращого вечора в твоєму житті не було.

Ти чоловік, і у тебе все під контролем. Дай зрозуміти, що у тебе в житті є й інші справи.

Романтичні побачення не повинні бути щоденним атрибутом ваших відносин, при цьому систематично їх слід здійснювати.

4. Жорсткість

 • І знову повернемося до однієї з проявів сутності жінки: жінка-дитина.
 • Як тільки ти почав спілкуватися з дівчиною більш-менш серйозно, пройде небагато часу, і піде перевірка тебе на міцність, а також спроба з’ясувати статус “головного” в стосунках.
 • Для тебе ж гранично ясно, що це ти повинен управляти жінкою, але не навпаки.
 • Жінка може вміло прикидатися недолугої і безпорадною, щоб маніпулювати тобою і отримати від тебе те, що їй потрібно.
 • В такому випадку можна дати тільки один порада – не ведісь, а сам маніпулюй дівчиною у відповідь.
 • Якщо дитина, що живе всередині жінки, вирішив трошки покапризничать з метою отримати маленький презент або смачну цукерку, чому б і не подарувати.

Але в принципових питаннях ти повинен бути невблаганний. Ти домініруешь в стосунках, і будь-яка спроба тебе прогнути буде припинятися.

Навіть якщо подруга почне закочувати грандіозні скандали, тобі слід стояти на своєму.

Якщо ти жорстко і спокійно зможеш поставити дівчину на місце, істерик надалі вона закочувати не захоче, а періодичні спроби стати біля керма ваших відносин будуть дуже рідкісними і слабкими.

5. Некерованість

 1. Як вже було сказано, не дивлячись на однозначну ясність твоєї чільну роль у відносинах, жінка намагатиметься прогнути тебе.
 2. Тому тобі слід дати зрозуміти дівчині, що управляти жінкою, яку ти, а зворотній ситуації в ваших відносинах місця немає.
 3. В даному випадку не мається на увазі влити в себе кілька літрів алкоголю і, надриваючись, кричати: “Це я тут головний!”
 4. Якщо твоя обраниця відноситься до категорії розумних жінок, до її порад варто прислухатися.
 5. Але якщо ти відчуваєш, що тобою намагаються маніпулювати, задіюй важелі впливу.
 6. Покажи дівчині, що управляти тобою безглуздо, і нічого з цього у неї не вийде.
 7. Для цього дотримуйся правил:
 1. Будь невловимий і вільний від жіночого контролю.
 2. Будь непередбачуваним.
 3. Не говори дівчині все про свої справи і захоплення. По-перше, їй нема чого все знати. По-друге, залишайся для неї загадкою.
 4. Якщо жінка тебе про щось запитує, необов’язково давати повні і прямі відповіді.
 5. Твоя поведінка і твої слова не повинні висловлювати надлишкову зацікавленість в жінці, веди себе рівно.

6. Тортури невідомістю

 • Дана тактика управління дівчатами передбачає наступне.
 • Після виникнення в ваших відносинах великої сварки або скандалу, пропадай на кілька днів.
 • Не дзвони і не пиши, якщо звичайно ти впевнений, що дівчина зацікавлена ​​в тобі.
 • Не забудь з’явитися через якийсь час і нагадай, що у вас є деяка недомовленість.
 • З іншого боку, може бути, тобі і не потрібна жінка, яка відноситься з очевидним холодом до такого чудового людині, яким є ти.
 • Якщо дівчина вважає себе більш статусної персоною, краще починати згортати лавочку ваших відносин.

7. Виховання почуттям провини і боргу

Секс є відправною точкою, яка свідчить про можливий початок відносин між тобою і дівчиною.

І якщо ти думаєш, що жінка не здогадується про твої бажання в інтимній сфері, то ти сильно помиляєшся. Повір, дівчата в темі.

Якщо ти небезпідставно вирішив розпустити руки і почати приставати до своєї подруги, а дівчина включає образ недоторки і поводиться в ключі абсолютного цнотливості, задіюй тактику провини і боргу.

Тобі слід образитися. Припини бути все таким же веселим і щасливим.

Замкнись трохи в собі і почни спілкуватися спокійно. Можеш навіть кинути холодний погляд.

Дівчина відчує в тобі зміну, оскільки жінки – тонкі психологи.

Вона усвідомлює, що щось не так, а розуміння нею, що тобі від неї потрібно, призведе до висновку, що вона повинна тобі це дати. І наступна спроба, швидше за все, буде більш успішною.

Якщо ти дійсно подобаєшся дівчині, ти не зможеш не помітити, що в питаннях любові, відносин і фізичної близькості жінки – дуже відповідальні люди.

8. Використання материнського інстинкту

Безсумнівно, для жінки зокрема, і взагалі в цілому, ти повинен проявляти себе в якості сильної, мужньої, впевненою і самодостатньою особистості.

Але чоловіки теж люди, і бути сильним весь час, швидше за все, не вийде, та й не навіщо.

Жінка бачить в тобі образ свого батька – захисника і покровителя. Але дівчата мають і іншими установками, які слід взяти на озброєння.

Щоб керувати дівчиною, користуйся закладеним в ній материнським інстинктом.

Зіграй на контрасті. Спочатку покажи, що ти надійний і впевнений тип, а в якийсь момент прояви своє сум’яття в зв’язку з виниклою проблемою.

Жінки створені, щоб втішати чоловіків, так навіщо йти проти течії. Дозволь обдарувати себе ласкою і турботою.

Джерело: https://extraman.ru/kak-upravlyat-zhenshchinoj/

Як жінки маніпулюють чоловіками. 7 підступних способів

Цей жарт зовсім не позбавлена ​​сенсу, багато представниць прекрасної статі дійсно майстерно маніпулюють чоловіками. А сильна стать, нехай і вважає себе волелюбним, зовсім не проти мати такого керівника, адже не секрет, що в гармонійній сім’ї, чоловік – голова, а жінка – шия. Куди шия поверне, туди голова і зморить.

Але як жінкам вдається маніпулювати чоловіками, причому, не просто управляти, а вселяти думку, що це ідея самого чоловіка? Давайте вивчимо ці підступні способи.

Основи маніпулювання чоловіками

Відразу скажемо, що управляти можна абсолютно будь-яким чоловіком. Але кожному необхідно підібрати свій «ключик». Якщо представник сильної статі жити не може без Cекс, впливай на нього в ліжку, але зовсім не відмовою від секcа, як ти могла подумати. Діяти потрібно м’яко, дипломатично, щоб він навіть не підозрював про навіювання.

Вдаватися до маніпуляції варто лише тоді, коли домовитися не виходить, причому дуже часто використовувати прийоми прихованого впливу не можна. Чоловік може розкусити тебе, що зробить подальше маніпулювання неможливим.

Змусити танцювати під твою дудку можна лише закоханого чоловіка. Якщо партнер дійсно в тебе зацікавлений, він не тільки виконає твоє побажання, але і візьме на замітку, як вести себе в майбутньому, а значить, з роками маніпулювати їм буде все легше і легше. Якщо ж у чоловіка немає потягу до тебе, керувати ним практично марно.

І ще. Маніпуляції не повинні стати нормою поведінки. Якщо ти щодня намагаєшся керувати коханою людиною, значить, ви живете абсолютно різними інтересами і у вас різні погляди на життя. Такі відносини довго тривати не можуть і незабаром чоловік тобі про це заявить.

7 підступних способів маніпулювання чоловіком

1. Прохання про допомогу

Чоловік – представник сильної статі, і коли ти нагадуєш йому про це, змушуючи відчувати себе сильним і значущим в твоїй присутності, він тане як морозиво на сонці. Попросивши чоловіка про допомогу, ти робиш йому своєрідний комплімент, а він натомість готовий згорнути для тебе гори.

Головне переконати, що без його могутніх рук, знань і досвіду тобі просто не впоратися. Тому скажи своєму партнерові: «Милий, сама я не дістану до антресолей, не міг би ти допомогти мені?» або «Улюблений, я скоєно не розбираюся в комп’ютерах, а ти справжній хакер, може, навчиш мене?».

Звертайся до нього за допомогою в подібному ключі, і незабаром для вас обох це стане якоюсь доброю традицією. Ти просиш допомоги, а твій захисник і покірний слуга позбавляє тебе від дрібних неприємностей. Ви обоє задоволені і щасливі.

2. Зовнішня привабливість

Як ти вважаєш, дівчина, що йде по вулиці в коротенькій спідниці, маніпулює? Якщо вона одягла її неусвідомлено, тому що спідниця підходить під колір босоніжок, це не можна назвати маніпуляцією. Але якщо вона бажає привернути увагу чоловіків, це маніпуляція в чистому вигляді.

Дівчина, яка вміє одягатися зі смаком і красиво себе подати – потужний маніпулятор. Короткі спіднички, привабливі ніжки, цокотіли каблучки, вишуканий макіяж і спадають на плечі локони волосся – привабливих елементів чарівного жіночого образу просто не злічити. Чоловік «ведеться» на них і панянки прекрасно про це знають.

Сяючи захопливою чином, привітно посміхаючись і ласкаво спілкуючись з об’єктом своєї маніпуляції, ти можеш домогтися чого завгодно: познайомитися з потрібним чоловіком, отримати в подарунок букет троянд, знижку на покупку шубки або запрошення в ресторан, відправитися в подорож за рахунок кавалера, а то і влаштуватися на роботу.

Коли ти фарбуватися і одягаєшся як королева, ти стаєш великосвітської особливої, бажання якої хочеться виконувати. Тобі навіть не потрібно вимовляти їх вголос, досить натяку, щоб палкий кавалер здогадався і зробив тобі «сюрприз».

Справедливості заради відзначимо, що маніпуляції зовнішністю хороші для чоловіків, з якими ти недавно знайома, і які мріють познайомитися з тобою ближче. З чоловіком, особливо якщо в шлюбі ви не перший рік, такі штучки вже «не пройде». Тут необхідно більш дієвий засіб.

3. Маніпуляція секcом

Це одне з найпотужніших жіночих знарядь впливу на чоловіка. Секc люблять абсолютно всі, і чоловіки і жінки, але секcуальное бажання чоловіка настільки сильне і нестримне, що представники сильної статі стають справжніми божевільними, коли бачать об’єкт свого обожнювання. Заради близькості вони готові віддати багато, і ти просто зобов’язана цим скористатися!

Щоб зловити його «на гачок» досить томно посміхнутися, розстебнути гудзик на блузці, продемонструвавши пишні груди або натякнути, що сьогодні ти забула надіти нижню білизну. Усе! Чоловік твій! Ти обов’язково помітиш це за бажанням в очах. Тут і починається найцікавіше.

Не поспішай виконувати його бажання, поки він не виконає, або хоча б не пообіцяє виконати твої. Безумовно, не потрібно говорити про них безпосередньо, досить натякнути, сказавши щось на кшталт: «Милий, я завжди мріяла зайнятися секcом на яхті у відкритому морі. Уяви, безкрає море, білосніжна яхта і ми одні, оголені під променями сонця! ».

Повір, дуже скоро твоя мрія втілиться в життя.

Бажання, які ти намагаєшся втілити в життя, маніпулюючи секcом, можуть бути різними. Головне, щоб вони здійснювалися в позитивному ключі. Деякі жінки не розуміють цього і намагаються маніпулювати секcом, відмовляючи чоловікові в близькості, поки той не виконає їхню забаганку. Це дуже груба спроба маніпулювання, яка не приведе до бажаного, а скоріше, прискорить розставання.

4. Маніпуляція на чоловічому самолюбстві

Чоловіки самолюбні, і ти, безумовно, зможеш на цьому зіграти. А ще вони дуже вразливі і залежні від чужої думки. Розумні жінки користуються цим практично постійно.

Спілкуючись з коханим чоловіком, ненароком зауваж: «А Марині чоловік вчора подарував такі шалені сережки з діамантами, ми з дівчатами просто обзавідовалісь!».

Через пару хвилин з сумом в голосі продовж: «А у мене таких сережок, напевно, ніколи не буде». І закінчи свій ліричний посил словами: «Все одно ти у мене найкращий!» Обійми і поцілунок свого чоловіка.

Це «все одно» не вислизне від уваги твого коханого. Незабаром він обов’язково піднесе тобі несподіваний і дуже приємний сюрприз.

А можна спробувати взяти улюбленого на слабо. Наприклад, скажи йому: «Вчора була в гостях у Оленки, її чоловік такий шикарний ремонт у будинку зробив! Ти б так не зміг ».

Якщо у твого коханого досить самолюбства, він прийме виклик і незабаром в твоєму домі розпочнеться гучний ремонт. Головне не переборщи з маніпуляцією.

Вона повинна стимулювати чоловіка, а не принижувати його, адже в іншому випадку можна отримати кардинально протилежний ефект.

5. Сльози

На перший погляд це досить слабкий спосіб маніпулювання. Але дивна річ, на чоловіків сльози діють магічним чином. Навіть якщо ви сваритеся, і розмова складається зовсім не в твою користь, просто відвернися і заплач. Ось побачиш, чоловік тут же визнає, що був неправий, обійме і вибачиться. І навіть якщо не обійме, а продовжить бурчати, буде відчувати себе винуватим.

Але сльози це не тільки спосіб закінчити сварку. Ними можна натиснути на жалість чоловіки і отримати бажане. Наприклад, побачивши тебе схлипує, з червоними від сліз очима, люблячий чоловік тут же обійме і спробує з’ясувати, що сталося. Не поспішай відкриватися йому. Скажи що все добре, просто трохи стало сумно.

Цікавість чоловіки все одно візьме верх і через деякий час він обов’язково повернеться до цієї розмови. Тоді і скажи йому що поплакала, тому що мріяла про норковій шубці, але навіть не заїкалися про це, тому що не могла дозволити собі таку дорогу покупку. А недавно побачила подружку в шубці, про яку, мріяла.

Стало прикро, тому і поплакала.

Чи не сумнівайся, твій коханий чоловік зробить все, щоб твої очі знову сяяли щастям. Але пам’ятай, до маніпуляції сльозами часто вдаватися не варто. Якщо улюблений зрозуміє, що сльози були щирими, і ти маніпулювала їм, відповідь може бути дуже жорстким.

6. Скандал

Для вимогливих і стервозним дамочок кращим засобом маніпуляції чоловіком є ​​скандал. Такий метод управління представником сильної статі можна назвати «ходінням по лезу ножа», адже скандал може закінчитися зовсім не на користь жінки. Чоловік може просто нагрубити у відповідь, а то і грюкнути дверима, втомившись від нескінченних сварок.

Скандалити ще потрібно вміти. Добре, коли у тебе на руках неспростовні факти, які визнає чоловік. Тоді ти дійсно будеш на «коні» і зможеш ображатися на чоловіка до тих пір, поки він не очистить свою провину. Але якщо ти і сама далеко не ангел, а в чоловіка є чим крити звинувачення, твоя маніпуляція лопне як мильна бульбашка.

Скандалом ти можеш досягти певних зрушень з його боку, наприклад, змусити його хоча б іноді допомагати тобі по господарству, грати з дітьми або рідше «зависати» в гаражі. Але якщо з криком і скандалом ти вимагаєш щось нездійсненне, наприклад, нову шубу, коли вам ледве вистачає на їжу, будь готова до того, що твоя маніпуляція не зіграє.

І ще. Якою б не була сварка, ні в якому разі не переходь на особистості і не ображай свого чоловіка. Це фатальна помилка, про яку в майбутньому ти дуже пошкодуєш.

7. Маніпуляція дітьми

Це одна з найпідступніших і найбільш жорстоких маніпуляцій. Щоб прив’язати чоловіка до себе і змусити його одружитися, деякі жінки «ненавмисно» вагітніють. Особливо ганебно така поведінка щодо одруженого чоловіка, якого підступна розлучниця хоче забрати з сім’ї. Хоча, часом аналогічним чином діють і дружини, які бажають запобігти вагітністю розлучення.

Тут потрібно розуміти, що поява на світ дитини не склеїть колишніх відносин і не поверне кохання. Правда, деякі занадто меркантильні панянки сподіваються не на почуття, а банально сподіваються, що чоловік буде забезпечувати їх спільну дитину, а значить, частково і їх самих.

А деякі, особливо витончені дамочки, відмовляють батькові дитини в побаченнях зі своїм малюком, поки той не виконає їхню забаганку. І це ще один грубий і дуже підступний спосіб маніпуляції.

Тут потрібно розуміти, що маніпуляція дітьми – великий гріх. Діти не винні в нездатності матері завести нормальні відносини і не заслуговують, щоб їх використовували в якості розмінної монети. Тому, якщо ти поводишся так само, задумайся, і перестань псувати життя дітям!

Способів маніпулювання чоловіком багато. Головне, щоб вони були доречні і не несли негативу в стосунки. Якщо маніпуляція вправна, якщо вона приносить задоволення партнерам, вона стане однією з цеглинок, що створюють гармонію стосунків.

Бережіть почуття і будьте щасливі!

Фото – bagiraclub.ru

Джерело: https://www.cluber.com.ua/lifestyle/lichnaya-zhizn/2018/09/kak-zhenshhinyi-manipuliruyut-muzhchinami-7-kovarnyih-sposobov/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *