Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Анна Кулемін

Зміст приховати

Рубрика: Взаємини

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Вітаю, дорогі друзі!

Після тривалого розбіжності в парі, хочеться скоріше знайти спосіб відновити гармонію. Важко відчувати пресинг недомовок, образ і мовчазних пауз. Але шлюб – штука непроста!
Він вимагає двосторонньої віддачі, а не ігри в одні ворота.

Від того, наскільки мудро і шанобливо ви збудуєте примирної комунікацію з коханим, залежить його відгук на ваші слова і дії. Як повернути відносини з чоловіком і зробити їх ще міцніше? У сьогоднішній статті я пропоную знайти відповідь на поставлене запитання і дізнатися багато цікавих нюансів!

Основні причини “охолодження” в шлюбі

 1. Прагнення змінити чоловіка. Зрозумійте, ваше розчарування і невдоволення обранцем виникає через власні нездійснених уявлень, а це не його проблема;
 2. після сварки партнери прагнуть довести один одному, що саме Він / Вона є жертвою обставин.Але розчарую, в конфлікті винні двоє !;
 3. причіпки і бажання контролювати життя іншого. Взаєморозуміння вбивають систематичні закиди, що провокують остаточний розрив довірчих почуттів.А перевірки телефону, контроль дій і пересувань – спосіб маніпулювати особиною і принижувати його гідність;
 4. вагітність і народження карапуза можуть привести до відсутності розуміння в сім’ї.Чоловік не усвідомлює зміни, не розуміючи, куди поділася колишня ніжність, турбота і регулярний секс? А жінка повністю йде в свої відчуття і переживання. Сварки і конфлікти після народження дитини, здатні зруйнувати ідилію сімейної атмосфери.

  Саме в цей період партнери в таємниці можуть подумувати про розлучення;

 5. труднощі в роботі та фінансах. Будь-які проблеми, що виникають з людиною поза домом, рано чи пізно, але позначаться на відносинах.Тому, потрібно заздалегідь визначити підхід до діалогу з чоловіком, щоб не втратити зв’язок, одного разу зірвавшись;
 6. зрада або зрада. Як жити райдужно і весело після його зради? Питання складне і при цьому, якщо ви хочете налагодити відносини з чоловіком, перш за все необхідно докласти максимум зусиль, щоб повернути довіру в парі!

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Повертаємо довірчі почуття

Перший етап відновлювальних робіт всередині сім’ї необхідно почати з реанімації головного аспекту – довіри. Існує кілька правил, дотримуючись яких, можна сміливо розраховувати на гармонію і мир в шлюбі.

заборонено:

 • пиляти, критикувати і оскаржувати дії чоловіка, що з вами не пов’язані;
 • влаштовувати вистави та істерики в його присутності;
 • маніпулювати партнером для своєї вигоди;
 • оскаржувати його рішення на публіці, висловлюючи свою перевагу;
 • звинувачувати чоловіка у всіх проблемах сім’ї, світу і власного самовідчуття;
 • ставити ультиматуми, погрожувати розлученням / забрати дітей / накласти на себе руки;
 • пригадувати минулі образи, гріхи і скелети в шафі;
 • порушувати спокій і незалежність улюбленого;
 • карати ігноруванням, відсутністю seksa, готування, прання;
 • залишати будинок з речами, не попереджаючи;
 • ставити родичів на свій захист.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Що робити після паузи у відносинах?

Після розставання важливо не перестаратися, граючи в оновлену версію себе. Чоловікові важливо зрозуміти, що через деякий час він знову зустрів свою любу, в яку довелося колись закохатися.

Найкращий доказ роботи над собою – щаслива, миловидна, доброзичлива, поліпшена копія себе, яка змогла жити далі!

Не зациклюйтеся на проблемі, особливо після розлучення. Життя на цю подію не закінчується, а перетворюватися в невротика – небезпечно для вашого життя і життя дітей. Дізнайтеся, що необхідно жінці для щастя?

Якщо ж чоловік допустив помилку і змусив вас засумніватися в чоловічих якостях і принципах, уважніше придивіться до його поглядам на шлюб. Чи змінилися основні аспекти або ви ризикуєте наступити на ті ж граблі ?!

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Операція “порятунок”

Визнайте провину і йдіть на примирення правильно

Поради психолога завжди спрямовані на глибинне розуміння сутності проблеми всередині голови. Саме тому я рекомендую вам щиро покаятися в допущених помилках. Думаєте, у вас їх немає? Не тут то було:

 • відстоювання своєї точки зору за допомогою грубих висловлювань та образ;
 • прояв егоцентризму;
 • ігнорування, невміння прощати;
 • невміння правильно висловлюватися (крики, істерики, плач);
 • небажання говорити про почуття і т. д.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Пауза і спільні справи

Завжди простіше піти по найбільш очевидному шляху – крик і благе роздратування. Візьміть за правило промовчати і взяти паузу, замість того, щоб виливати вміст голови на співрозмовника.

Прекрасно рекомендують себе записки, 30 хвилин «охолодження» в сусідній кімнаті і озвучування аргументованої позиції без емоцій, чи то пак, як в новинний зведенні.

Займайтеся спільними зобов’язаннями, відкинувши розбіжності:

 • ходите за покупками;
 • прибирайте квартиру;
 • готуйте романтичну вечерю;
 • займайтеся з дітьми;
 • плануйте бюджет або відпустку.

Головне правило – не говорити і не згадувати про конфлікти, а при виникненні «гарячий» ситуацій, брати паузи. Як тільки ви відчули спокій – озвучте претензію, прохання чи аргумент спокійним тоном.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Ввічливість, як таємна зброя

Після складного діалогу або розставання, що не перетворюйтеся в стервозную, залізну леді. Частіше говоріть «спасибі», «будь ласка» і «вибач мене!».

Тактовність, повагу і доброзичливість здатні мінімізувати конфлікт, обеззброїв опонента. А для жінки це найбільш мудре рішення! Заохочуйте чоловіка, робіть компліменти, висловлюйте подяку і давайте оцінку вчинкам. Тільки так можна розраховувати на примирення і довгоочікувану відлига!

 • Також ділюся цікавим відео, після якого ви неодмінно задумаєтеся про відносини:
 • На цьому крапка!

Джерело: http://bloghappylady.ru/istinnaya-zhenshhina/vzaimootnosheniya/mudroe-spasenie-braka/

Шість етапів, щоб налагодити відносини з чоловіком

Привіт, дорогі читачки! Ви, напевно, пам’ятаєте знаменитий вислів нашого класика: «Всі щасливі сім’ї схожі один на одного, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму». (Л. Толстой «Анна Кареніна»).

Але думали ви коли-небудь, чому це так? І якщо Лев Миколайович мав рацію, то чи існують якісь загальні відповіді на питання – як налагодити стосунки з чоловіком?

Відносини прості і складні – етап 1 і 2

Якщо вам здається, що складність ваших відносин унікальна, ви маєте рацію. Якщо вважаєте, що ваші проблеми банальні, як у всіх, теж мають рацію.

І в тому, і в іншому випадку ви не знаєте, як привести до рівноваги накренився сімейний корабель. Активний пошук відповідей і загальних рекомендацій – це вже перший крок. Я вітаю вас, і відразу пропоную зробити другий: визначитися, чи потрібен вам професійний психолог в допомогу або ви почнете налагоджувати відносини з чоловіком самостійно.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

У яких випадках я рекомендую звертатися до фахівця з сімейних стосунків:

 • Коли пара на межі розлучення і вже всерйоз замислюється про те, щоб розійтися;
 • Коли у одного з подружжя запущена залежність (алкоголь, ігроманія, наркотики і т.д.);
 • Коли дружина в паніці і не знає, як зберегти сім’ю, якщо чоловік охолов;
 • Коли пара проходить через серйозне випробування в житті (житлові проблеми, втрата роботи і грошей, тяжкість втрати батьків або дитини, важка хвороба одного з подружжя і т.д.);
 • Після народження дитини, особливо, якщо ви не були до нього готові і зійшлися тільки заради спільного виховання малюка;
 • У випадках зради одного з подружжя.

Якщо ви знайшли в цьому переліку свій випадок, не поспішайте. Для початку все ж почитайте рекомендації для всіх, вам вони знадобляться зараз і, особливо, в майбутньому. Оскільки шторму в море любові чоловіка і дружини проходять не один раз за все життя. Ви повинні бути готові до будь-яких поворотів подій.

Починаємо з себе – етап 3

Задайте собі наступні питання і запишіть відповіді на папір. Зробіть це по-старому, ручкою, щоб в процесі виписування думок запустити їх аналіз.

Перш, ніж продовжити читання статті, візьміть папір і ручку, «потім» будуть інші справи і відволікаючі фактори. Зробіть це тут і зараз:

 1. Що конкретно вас не влаштовує в стосунках з чоловіком? Пишіть все, що приходить в голову, одним потоком. Потім будете аналізувати.
 2. Якими ви хочете їх бачити, що має змінитися і як? Ваші ідеальні будні дні, як ви їх уявляєте. Дії, емоції, почуття.
 3. Для чого вам потрібні ці відносини? Що ви з них отримуєте? Емоції, матеріальна вигода, захист, комфорт, фізичне задоволення? Не соромтеся, будьте чесними з собою.
 4. Яку роль виконуєте саме ви в подружніх стосунках? Дружина, мама, кохана або жертва, співмешканка, прислуга? Подивіться в очі своїм страхам і визнайте ролі такими, як є.
 5. Які цінності ви реалізуєте в спілкуванні з чоловіком? Дружба, підтримка, взаєморозуміння, спільні інтереси, духовний розвиток і т.д.
 6. Наскільки ці цінності реалізовані, реалізуються і чи є то, що реалізувати поки не виходить? Можете для простоти оцінити всі виписані цінності за п’ятибальною шкалою, а краще – за десятибальною.

Після того, як розклали думки по поличках, навіть якщо все погано, не зациклюйтеся на цьому, а починайте аналізувати.

Згадуйте, як було тиждень тому, так само? А місяць тому, а рік? Що було на початку відносин? Що змінилося після вступу в шлюб або, коли стали жити разом. Коли відбулися зміни? Як думаєте – чому? У чому, в кого була причина?

Тільки не звинувачуйте чоловіка і тим більше саму себе. Просто визнайте, як факт – все, що з вами відбувалося, вже відбулося. Зараз потрібно знайти точку відліку, виявити причину і постаратися її усунути, або змінити. Вам потрібна нова стратегія поведінки.

І перш, ніж ви почнете думати – яка, поговоріть з чоловіком. Це другий важливий крок.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Розмова з чоловіком – етап 4

Звичайно, якщо чоловік не розмовляє з вами в даний період часу, то це буде досить складно. Але у мене і на цей випадок є рекомендації:

 • Запасіться терпінням;
 • Готуйте йому те, що він любить, або робіть для нього те, що йому подобається (тут ви знайдете рецепти смачної їжі, краси і молодості);
 • Обіймайте перед сном і цілуйте на ніч (навіть якщо він відсторонюється, з кожним разом йому буде все важче уникати вашої турботи);
 • Чи не приставайте з розмовою, поки він не запитає сам: «Що відбувається?»

Жоден чоловік не встоїть перед жіночою ніжністю та проявами турботи. Найстійкіші здаються максимум через тиждень. Тепер можна і поговорити.

 1. Налаштуйтеся на розмову. Для цього заспокойте свою приховану агресію по відношенню до нього.
 2. Постарайтеся встати на його місце і подумки подивіться на себе його очима. Спробуйте зрозуміти, чого він чекає від вас, в чому його потреби, пов’язані з вами, як він бачить вирішення проблеми.
 3. Визначте, як ви можете його мотивувати на розмову і вирішення проблеми. Відмовтеся від негативної мотивації: якщо не зробиш, то і не отримаєш. Вибирайте позитивну мотивацію: щоб щось отримати, потрібно щось зробити.
 4. Знайдіть зручний час для розмови. Це коли у вас обох є вільний час, ви обидва відчуваєте себе розслаблено, мислите тверезо і ясно.
 5. Розкажіть йому про свої почуття, емоції. Передайте партнеру своє бачення ситуації з позиції «Я». Без оцінки, без зайвих емоцій, просто констатуєте факти і говорите про свої бажання: – Я злюся, коли ти приходиш додому пізно … – Я засмучуюсь, якщо ти не робиш … – Я хочу дізнатися, як ти розумієш свій і мій внесок в сім’ю, в чому полягають обов’язки чоловіка в родині? – Я ображаюся, коли ти не цінуєш мої зусилля, не помічаєш мене … – Мені боляче від того, що між нами немає взаєморозуміння …Будьте щирі, говорите про те, що дійсно відчуваєте, докладно, але не поспішаючи. Чи не вивалюйте на чоловіка весь потік інформації, дайте йому час зрозуміти ваші слова, обговорюйте все поступово.
 6. Запитайте чоловіка про його цінності в ваших стосунках. Дізнайтеся про бажання та очікування. Дайте йому можливість висловитися, не перебиваючи. Зберігайте спокій і слухайте все, що він скаже. Будьте терплячі.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Виводимо глибинні проблеми з тіні – етап 5

В результаті такої розмови ви отримаєте можливість дістати з глибини все причини ваших сімейних негараздів. Будьте готові дізнатися те, про що навіть не здогадувалися і не кидайтеся відразу в звинувачення і образи. Адже ви зараз розмовляєте саме для того, щоб все прояснити і постаратися зрозуміти один одного.

 • Можуть спливти на поверхню застарілі образи чоловіка по відношенню до вас. Чоловіки часто збирають в собі невдоволення, якщо не відчувають з боку жінки готовність його вислухати і зрозуміти.
 • Або постане питання, як пробачити, щоб образа на чоловіка, яку ви давно поховали, пішла з вашого серця назавжди.
 • Можливо, ви зрозумієте, що ваші цінності вже давно помінялися і здебільшого не збігаються. Або ви по-різному бачите спільне майбутнє і у вас різні цілі в житті.
 • Може бути з’ясується, що проблема в заниженої самооцінки у вашого чоловіка. Тоді наступним кроком буде бажання і готовність йому допомогти. Навіть чоловікам періодично потрібна підтримка і допомога.

Якщо ви не знаєте, як підняти самооцінку чоловіка, запитаєте його, що ви особисто можете зробити. Можливо йому не вистачає тільки вашої високої оцінки. Запитайте себе, чи достатньо ви його цінуєте і поважаєте його внесок в сімейні стосунки?

Одним словом, виплисти може все, що завгодно. Морально підготуйтеся до сюрпризів заздалегідь, щоб емоційно НЕ спалахнути, немов сірник.

Пам’ятайте протягом спілкування, що тільки розуміння істинних початкових причин розбрату допоможе вам з чоловіком вибудувати нову стратегію поведінки, нову модель відносин.

Вам доведеться зрозуміти себе і вашого партнера. Якщо самостійно не справляєтеся з цим завданням, вирушайте на сімейну терапію. Спеціаліст підкаже, як мислити в позитивному ключі, допоможе побачити ваші відносини з боку.

Ну а якщо ви змогли один одного зрозуміти, пробачити і готові рухатися далі, то вам залишається останній, але дуже важливий крок.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Будуємо «нові» відносини – етап 6

Коли на кораблі бунт, командир знає, що потрібно зробити, щоб його придушити. Коли на морі шторм, командир знає, які розпорядження віддати команді, щоб корабель не перекинувся, і ніхто не загинув. Так само і в родині, у вас повинен бути набір технік, багаж знань, за допомогою яких ви будете раз за разом виходити переможцями з будь-яких сімейних криз і життєвих колотнеч.

При цьому ви будете разом, як одна команда. Саме в цьому і зберігається таємниця всіх щасливих сімей, які щасливі однаково. Вони просто знають і вміють:

 1. Тримати всі проблеми сім’ї подалі від чужих цікавих носів. Вони не скаржаться один на одного стороннім. Візьміть собі за правило – не розповідати подругам нічого поганого про чоловіка. Всі претензії висловлюйте відразу йому. Робіть це спокійно, з позиції «Я», що не переводячи всю відповідальність на нього.
 2. Приймати серйозні рішення з холодною головою і відкритим серцем. Домовтеся з чоловіком, що ніяких важливих рішень не приймаєте під час сварки, поки кожен з вас не заспокоїться. І будьте готові до сварок, вони трапляються навіть в щасливих сім’ях.
 3. Отримувати поради і рекомендації тільки від людей мудрих і освічених в сфері сімейних відносин. Чи не застосовуйте до своєї сім’ї неробочі моделі подруг, у яких щось постійно не ладиться у відносинах. Поради батьків, якщо вони розлучилися і поняття не мають про те, що таке здорова сім’я.
 4. Реалістично дивитися один на одного. Все щасливе подружжя приймають один одного такими, якими вони є. Не чекайте від свого чоловіка якихось нереальних досягнень, різких змін. І не слухайте тих, хто розповідає яким повинен бути «справжній чоловік». Це міф. Є тільки ваш чоловік і він такий, яким ви його вибрали. Якщо він змінився, усвідомте ці зміни і навчитеся взаємодіяти по-новому.
 5. Розмовляти один з одним. В щасливій родині дружина знає, що чоловік не вміє читати її думки. І ви теж вчіться говорити зі своїм чоловіком конкретними формулюваннями. Якщо ви хочете квіти в подарунок, так і скажіть. Чоловіки не розуміють натяків і на жаль, не завжди так догадливі, як хотілося б жінкам.
 6. Залишати одне одного наодинці з собою. Кожному в родині потрібен час для самотності, а чоловікові особливо. Коли він приходить з роботи, чи не налітайте відразу з розпитуваннями, рахунками, проблемами дітей. Обійміть його, поцілуйте, нагодуйте, дайте йому відпочити і помовчати.
 7. Мовчати, коли чоловік не в настрої. У щасливих сім’ях сварки трапляються рідко якраз тому, що дружина знає свого чоловіка і вловлює в ньому все емоційні зміни. Чекайте, коли чоловік заспокоїться і тільки тоді говорите з ним.
 8. Прощати помилки один одного. Всі люди помиляються і роблять це постійно. Ідеальних людей немає, це просто факт, який приймається за замовчуванням в щасливій родині. Якщо чоловік помилився, образив вас, зрозумійте його. Навіть непрощенні речі можна пробачити, якщо є бажання зберегти здорові відносини.
 9. Дотримуватися «презумпції невинності». Не можна звинувачувати людину в чому-небудь, поки не доведена його вина. Якщо ви в чомусь підозрюєте чоловіка, вам щось здається, не поспішайте з висновками, а зберігайте спокій. Поговоріть з ним про свої тривожних думках. Люблячий чоловік зрозуміє вас і не буде засуджувати тільки за ваші тривоги.А ось необгрунтовані звинувачення можуть принести ланцюгову реакцію зі сварок і образ.
 10. Підтримувати, піклуватися і любити. На цих трьох китах стоять щасливі сім’ї. Якщо у ваших стосунках комусь не вистачало підтримки, турботи і уваги, саме час домовитися про нові звички, в яких кожен буде висловлювати іншому свою любов.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Якщо зараз ваш подружній корабель на межі кризи сімейних відносин, почніть поступово впроваджувати в своє життя ці прості кроки. При необхідності звертайтеся до фахівця. Пам’ятайте, що ваша сім’я і щастя в ваших руках.

Джерело: http://audrius-k.ru/bloki-i-problemy/emotsionalnye-bloki/otnosheniya/naladit-otnosheniya-s-muzhem/html

Як поліпшити відносини з чоловіком: поради сімейних психологів і мудрих дружин

Більше немає сил, я розлучаюся! Це перше, що сказала подруга при зустрічі, замість «Привіт!». Слухаючи історію, як він дозволив собі дивитися футбол, коли їй потрібно було обговорити колір постільної білизни, я подумала: чому вона не задається питанням, як поліпшити відносини з чоловіком, замість того, щоб загрожувати йому розлученням?

Причини, чому псуються відносини

У вас бувало розчарування з приводу того, що чоловік виявився нецікавим співрозмовником, мало заробляє, занадто любить риболовлю чи футбол і т.д.? Багатьом здається, що будь-яку з цих причин можна назвати руйнівною для відносин. І мало хто проводить кілька більш глибокий аналіз. Адже все це насправді не причина, а наслідок.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Давайте копнемо глибше.

 • Перша причина – психологічна. У нас прокидається егоїстичний дитина і ми починаємо вимагати безумовної любові. Її давали батьки. Партнер цього дати не може. Ми відчуваємо від цього дискомфорт і шукаємо причини: дарує не ті подарунки, безвідповідальний, багато часу проводить поза домом …
 • В принципі, будь-які проблеми в стосунках починається з недомовок. Або, навпаки, занадто різких висловлювань. Зникле довіру призводить до великої тріщині. Незрозумілі дзвінки, загадкові повідомлення, незнайомі люди в житті партнера – якщо це не обговорювати, накопичується цілий кому голок, дирявящіх ваші відносини.
 • Зайве прагнення всім догодити. Одного разу дружина, подивившись на себе в дзеркало, відзначить, що виглядає, м’яко кажучи, неважливо. Чи винен в цьому чоловік? Швидше за все, немає, тому що або вона сама звалила на себе всі ці турботи, тільки вступивши в шлюб.
 • Ревнощі і відсутність інтимної близькості або різноманітності в ній. Постійно проявляючи ревнощі, ви створюєте невидиму клітину, з якої хочеться втекти. Необов’язково в ліжко до іншого. Може бути спочатку просто для того, щоб полегшити душу. Ну, а якщо слухач попався протилежної статі, та ще й проявляє явну симпатію, а у вас в інтимному житті зовсім «не айс» … Чи варто продовжувати?

жіночі помилки

Обожнюю в парку і спостерігати за парами. Ось, наприклад, нещодавно бачила чарівне перетворення симпатичної дівчини в злобну фурію, коли її хлопець зупинив на секунду погляд на інший. Як на мене, так мудра жінка знає, коли підхопити розмову, коли можна злегка пожартувати, а коли краще просто зробити вигляд, що нічого не сталося.

А справді, що сталося щось? Чоловік на частку секунди проявив властиве йому якість мисливця – оцінив потенційну здобич. Бурхлива негативна реакція при швидкоплинному погляді чоловіка на іншу – показник вашої невпевненості в собі. Помітили за собою таку рису? Значить, пора попрацювати над своєю самооцінкою! Чоловіки рідко змінюють жінкам, упевненим і в собі, і в ньому.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Поширена помилка №2, яка веде до кризи – обмеження його особистого простору. Якщо у чоловіка немає настрою розмовляти – дайте йому право насолодитися самотністю. А потім і усвідомити, як йому пощастило з вами, такий розуміє.

Ще одна часта типова жіноча помилка – розслаблення. Це коли «все і так добре, період романтики пройшов, навіщо ж зайвий раз голити ноги або робити манікюр?». Всі процедури по догляду за собою ви робите для себе, а потім вже для нього. Забуваючи про них, ви даєте зрозуміти: милий, я перестала себе любити, і тобі так зі мною можна.

І ще кілька пунктів з рейтингу жіночих помилок:

 • Відсутність соціального життя поза відносин.
 • Тиха демонстративна образа з відповіддю «Нічого» на питання «Що трапилося?».
 • Бурчання і постійний негатив.
 • Постійні спроби його змінити.

Мудра жінка ніколи не стане нагадувати про недоліки чоловіки. А ось фраза «Мені так подобається, коли ти …» творить чудеса. Не скупіться на похвалу – тільки так ви викличете в ньому бажання робити те, що подобається вам.

Як поліпшити відносини

Почніть з усунення зайвого емоційного навантаження. Накопичуючи негатив, концентруючи на цьому увагу, ми перекриваємо доступ позитивним подіям. Вирвіться із замкнутого кола. Чоловік прийшов у поганому настрої і воно передалося вам?

Не піддавайтеся, поступите несподівано: пошкодуйте його, якщо він втомився, нагодуйте з душею приготованим вечерею, зробіть релакаціонний масаж ніг, напоїть ароматним чаєм з розслаблюючими добавками – варіантів маса, вибирайте відповідний. Навчіться отримувати від цього задоволення. Повірте, ваш чоловік не залишиться в боргу і захоче робити приємне і вам.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Важко переступити через поріг образ? Увімкніть веселу музику, поки готуєте обід або кімнату для романтики, поїжте шоколад або цитрус, що теж сприяє зміні настрою в сторону позитиву.

Що потрібно робити

Якщо ви самі забули про себе, то чому вимагаєте, щоб чоловік продовжував захоплюватися вами, як і раніше? Кращий час, коли ви можете подбати про себе – зараз. Вам – користь, йому – задоволення. Зніміть запраний халат, приберіть подалі потерті спортивні штани і майку з прикольною написом, розпустіть пучок на голові і відчуйте себе розкішною жінкою.

Прекрасна фея здатна надихнути чоловіка на більш істотні подвиги, ніж невдоволено фирчала, втомлена конячка. Це корисно ще й тому, що ви перемістіть фокус уваги з сімейних проблем на щось прекрасне.

До речі, про натхнення. Надихати чоловіка – прямий обов’язок жінки. Це один з вірних способів дати йому можливість відчути себе чоловіком, і побачити в вас тендітну жінку. Адже сильним чоловіка робить тільки слабка жінка поруч. Це закладено в нас природою, коли баланс порушується, відносини починає розгойдувати з одного боку в інший.

Допомагати чоловікові гребти – не означає самій братися за весла. Чи не відщипувати шматочки від його впевненості в собі, який рубав критикою. Ви тільки повинні надавати йому сили, демонструючи свою непохитну впевненість: те, що і яким чином він робить – це найкраще, що можна було придумати в даній ситуації.

Пропоную подивитися відео в тему:

Що не потрібно робити

Скільки приказок існує про творчої і руйнівною силою слова. І не дарма. Ось, наприклад, постійне повторення фраз, на зразок: «я ж казала», здатні в результаті зруйнувати шлюб. Чого ще не потрібно робити, якщо ви хочете поліпшити відносини:

 • Нагадувати про одвірках.
 • Просити ради у самотніх подруг.
 • Скаржитися і звинувачувати його в тому, про що знали ще до заміжжя (багато витрачає, не проявляє фантазії в ліжку, не має почуття гумору і т.д.)
 • Забувати про романтику, особливо якщо є діти.
 • Порівнювати з чоловіком Катюхи, який як завжди молодець: і шопінг улюбленої влаштував, і з дітьми посидів, і намистом новим порадував.

Крім того, охолодженню сприяють розповіді про щоденні витівки дітей. Мова йде не про серйозні речі, на які повинні звертати увагу обоє батьків.

Але коли він втомлений приходить з роботи, не варто добивати тим, що Дімка знову розбив тарілку, а Маша знову витягла помаду і розмалювала стіну. Якщо потрібно вилити душу – телефонуйте подрузі, у якої теж є діти.

Вона краще зрозуміє, а може, ще й дасть слушну пораду.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

І ще: ніколи, чуєте, ніколи не вимовляєте фразу «Ти мене зовсім не любиш». Замініть її на більш нейтральні слова беззахисної жінки: «Коханий, я відчуваю себе зараз самотньою. Я знаю, що ти дуже зайнятий на роботі, але мені так не вистачає твоєї уваги, твоїх дотиків, наших прогулянок в нашому парку і відвертих розмов ».

Поради психологів

Фахівці радять менше розмовляти в пориві злості, але обов’язково обговорювати неприємні ситуації, після того, як обидва партнери охолонуть.

Слова про те, що «якби ви знали (потрібне вставити), то ніколи не вийшли б за нього заміж», це болючий удар по самолюбству чоловіка. Як власне і жінки.

Ставте себе на місце чоловіка: як би вам хотілося, щоб піднесли інформацію про те, що партнера в вас щось напружує?

Багато психологів стверджують: як би ми цього не заперечували, нам завжди потрібно трохи часу на самоті.

Жоден чоловік не захоче втрачати дружину, яка зустріне його ніжним поцілунком у дверей, тепло обійме, а потім дасть хвилин 20 перепочити, не перевантажуючи новинами, а сама за цей час накриє стіл.

Будьте уважніше до свого чоловіка (тільки без фанатизму) і можете не сумніватися: скоро і вас чекатимуть приємні сюрпризи від чоловіка!

А як вважаєте ви, як можна поліпшити відносини подружжю? Залишайте коментарі, діліться з друзями, і підписуйтесь на оновлення!

Джерело: https://blabla-blog.ru/psihologiya/otnosheniya/kak-uluchshit-zhizn-s-muzhem.html

Як зберегти шлюб і зупинити ваш розлучення »Наша Психологія

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Більшість подружніх пар розпадаються через те, що люди просто не хотіли докласти зусиль, щоб зупинити розлучення, або не мали знаннями, як зберегти шлюб. Стає особливо прикро, коли таке відбувається з парами, які ще недавно були надмірно закохані одне в одного. Мали намір провести залишок свого життя разом, але в результаті все закінчується розлученням.

Насправді в більшості випадків, люди можуть зупинити розлучення. Тільки якщо вони дійсно цього захочуть, і знайдуть час для вирішення проблем.

Крім того, потрібна певна самовідданість і зусилля, щоб зберегти шлюб. І це повинно виходити від обох подружжя.

Але завдяки певним інструментам доступним сьогодні, можна зупинити розлучення, і повернути пристрасть у ваші стосунки.

По-перше, вам потрібно пам’ятати, що розлучення не є рішенням проблем і найкращим виходом з цієї ситуації. Крім того, якщо у вас є діти, тоді необхідно розуміти, як ваш розрив може негативно позначитися на їх життя.

Вам потрібно згадати, що ви поклялися любити один одного, і бути разом, щоб не сталося.

І, хоча, порятунок ваших відносин і відновлення подружнього життя не легке завдання, але більшість проблем можуть бути вирішені, якщо ви докладете для цього зусилля.

8 порад, як зберегти шлюб

1. Знайдіть проблему

Перший крок у порятунку шлюбу – це визначити, в чому криється ваша проблема, і коли вона виникла. Ви разом повинні з’ясувати, що між вами сталося. Спробуйте проаналізувати ваші відносини, і подумайте, над чим вам потрібно почати працювати в першу чергу. Тому що ви не зможете врятувати відносини, якщо не будете точно розуміти справжні причини, які призводять вас до розставання.

2. Спілкування є ключем

Ефективне спілкування – це найважливіший крок у вирішенні проблем. Ви повинні обидва сісти і подумати, які шляхи вирішення проблем ви бачите. Вам необхідно скласти план дій виходу з цієї ситуації.

Поговорити про те, як ви бачите ваші відносини в майбутньому. Як їх можна поліпшити, і що для цього потрібно зробити.

Необхідно пам’ятати, що шлюб – це партнерство, і ви повинні знаходити у всьому компроміс, якщо хочете залишатися разом.

Вплив батьків на дітей і їх виховання

3. Уникайте бажання бути жертвою

Стає жертвою і звалювати всю провину на партнера – це буде неправильною стратегією відновлення любові. Необхідно пам’ятати, що тільки один партнер не може бути винним у всіх проблемах, які привели до розпаду. Тому не бійтеся взяти на себе частину провини.

Проявіть силу і характер, якщо ви дійсно хочете бути з цією людиною. Нагадайте собі про позитивні якості вашого чоловіка, завдяки яким ви його або її полюбили. Проявляйте позитивний настрій. Посміхніться своєму чоловікові, і скажіть, що у вас все буде добре.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

4. Слідкуйте за собою

Те, як ви виглядаєте, і як себе відчуваєте, є важливим фактором в романтичних стосунках, особливо під час складного періоду в стосунках. Тому не забувайте доглядати за собою, щоб викликати у чоловіка колишні почуття. Тримайте себе в формі. Зробіть собі хорошу зачіску.

Слідкуйте за своїм одягом і за тим, як ви виглядаєте в цілому. Намагайтеся залишатися привабливим для себе і для вашого партнера, щоб між вами не відбувалося. Намагайтеся виглядати якнайкраще. Це додасть вам сили для роботи над відносинами, і посприяє вирішенню багатьох проблем.

5. Позбавтеся від образ і ненависті

Щоб зберегти шлюб, вам необхідно позбутися від негативних почуттів, злості і ненависті. Також з’ясуйте у партнера, які почуття він зараз до вас відчуває. Кожен з вас повинен бути щирим і нічого не приховувати.

Вам необхідно попросити вибачення один у одного за ті ситуації, які послужили появі цих негативних почуттів. Потім обговоріть, що вам потрібно зробити, щоб в майбутньому цього більше не сталося. Пам’ятайте також про те, що без помилок нічого не буває, і на них ми вчимося.

Тому зробіть висновки з ваших минулих невдач, і рухайтеся далі.

6. Вірте в себе

Щоб підтримувати свій моральний дух і позитивний настрій, коли ви намагаєтеся зрозуміти, як зберегти шлюб і поліпшити відносини, подумайте про горезвісний самонавіюванні, яке надає нам впевненості і сили для боротьби з проблемами в стосунках, і не тільки. І навіть якщо в глибині душі ви не вірите, що заслуговуєте бути коханими, вам потрібно це змінити.

Як народження дитини змінює життя і шлюб

Ви можете повторювати про себе різні афірмації, або використовувати техніку самонавіювання, кажучи про себе: «Я заслуговую того, щоб мене любили» або «Я вірю в те, що ми зможемо уникнути розставання».

Ви можете записати ці фрази на свій смартфон і прослуховувати їх у вільний час. Ці методи перепрограмує ваш мозок, замінюючи негативні переконання на позитивні.

Що додасть вам більшої рішучості і зробить вас більш сильною людиною, який буде готовий пройти через всі, щоб зберегти партнера.

Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

7. Відновіть довіру

Необхідно пам’ятати, що вірність і довіру – це запорука довгого і щасливого сімейного життя. І більшість розлучень відбуваються саме в той момент, коли між партнерами зникає довіра. Коли один з подружжя починає підозрювати іншого в невірності, через що виникають конфлікти, сварки і скандали.

Тому, якщо ви хочете зберегти шлюб, обов’язково відновіть довіру. Почніть проявляти чесність, і нічого не приховуйте один від одного. Проводьте більше часу разом, і спілкуйтеся про все, що вас хвилює, і що є у вас на душі. Навчіться прощати один одного, і проявляти розуміння. Не будьте занадто підозрілі.

Адже зрада рано чи пізно все одно проявиться. І ви в будь-якому випадку відчуєте невірність.

8. Згадайте початок ваших відносин

У вас може бути зараз багато неприємних відчуттів, але, напевно, між вами були і хороші моменти в житті. Тому відпустіть всі ці неприємні переживання і почніть все спочатку. Відновіть романтичні побачення, які були у вас на самому початку, і поверніть іскру любові в вашу сімейне життя.

Працюйте разом над цим, зміцнюючи вашу любов і довіру один до одного, щоб ви ніколи більше не потрапляли в цю неприємну ситуацію, і більше не думали про те, як зберегти шлюб. Але для цього, ви повинні обов’язково працювати над вашими відносинами. І звичайно ж, робити конкретні дії для збереження шлюбу.

Якщо ви упустили цей момент, і перебуваєте на шляху до розставання.

Джерело: https://psikhologia.com/kak-sohranit-brak.html

5 кроків: як вчасно врятувати шлюб – Сім’я і діти – Домашній

Європейські цивілізовані сім’ї при перших ознаках легкого подиху сімейної кризи дружно крокують до психолога.

Можливо, не кожній парі такі походи допомагають, але багато хто покладає на сімейних психотерапевтів великі надії – він і по душам дозволить поговорити, і не дасть в процесі такої розмови перейти на особистості і оскробленія.

Але це все про них – європейців, американців, людей іншої культури, для них до психолога піти не соромно, і грошей не шкода.

А ось більшість російських сімей живуть за старими добрими прислів’ями та приказками, тому впевнені, що «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих» і «виносити сміття з хати» на загальний огляд не варто. У нас вважається, що обговорення сімейних конфліктів в присутності спеціально навчених людей – заняття майже марна і навіть дурне. Що ж, в такому разі, озброївшись теорією психології, спробуйте самостійно склеїти сімейну чашу.

1. Зрозуміти що лагодити

Операції з порятунку шлюбу особливо улюблені жінками. Самовіддані жінки кидаються на подвиги заради повернення улюбленого в сім’ю, у що б то не стало.

А тим часом, перша дія, яку розумно було б зробити – це з’ясувати, чи потрібно це саме порятунок шлюбу другій половині? Якщо один з пари вже давно вирішив для себе, що рятувати нічого, і просто не знаходить сміливості повідомити про це? Прив’язувати до себе людину, якій це абсолютно не треба – це насильство.

Якщо ваші глобальні погляди на життя зовсім розходяться, якщо ви не прийдіть в питаннях релігії, політики, вихованні дітей, організації побуту або життєві цінності, але між вами є якась любовна хімія, то навіть вона не врятує вас від неминучого розриву.

Тому, логічніше починати будь-які спроби з порятунку шлюбу з відвертої розмови і прийняття обопільного усвідомленого рішення про те, що цей самий тріснутий шлюб варто зусиль, витрачених на його реанімацію. Чи не можете вирішити? Візьміть на замітку психологічні вправи, які широко використовуються сімейними психотерапевтами.

Тут допоможе і листок, поділений на два стовпчики «за» і «проти» шлюбу, і проекція майбутнього, коли ви повинні представити себе і вашу сімейне життя через 5 років. Зазвичай такі прості вправи з легкістю виявляють справжні глибинні бажання і перспективи союзу.

2. Усвідомити проблему

Гаразд, з’ясували, що шлюбні узи вже не такі міцні і порятунок їх необхідно і чоловікові, і дружині.

Варто було б тепер визначитися з проблемою, хворими точками і тріщинами, які потребують «оперативному» лікуванні: шкідливі звички чоловіка, відсутність уваги, різні погляди на життя або раптове зникнення сексуального бажання один до одного – що з цього списку проблем є справжньою причиною тріщини в сімейних відносинах? Чим глибше покопатися в джерелах розладу, тим більше ймовірності знайти те, що є причиною руйнування і розладу, і зрозуміти як з цим боротися.

3. Озброїтися теорією

Цікаво, чому сімейним психологам так хвацько вдається розплутувати закручені клубки проблем? Природний талант, роки психологічної практики або якесь таємне чуття? Ні, будь-який психотерапевт до зубів озброєний теоретичними знаннями про поведінку людини, про темпераменти і циклічності криз у відносинах. Озбройтеся теорією і ви, можливо, так для вас стануть ясними відповіді на багато питань. Ваш чоловік весь час мовчить, не поспішає висловлювати свої почуття, захоплення і розчарування, а ви робите висновок – охолов, не любить, черствий, товстошкірий селюк. А може бути він просто напросто звичайний флегматик, спокійний, повільний, але щиро любить вас? До речі, таким же способом відкривається правда про те, що відносини людей з часом зазнають змін, на зміну пристрасті приходить відчуття надійності, ніжної прихильності – і це нормально,і абсолютно точно не є приводом для розлучення.

4. Починаємо з себе

Отже, проблеми знайдені, і їх наявність вас безумовно не влаштовує. Ви жадаєте змін, але починаєте навряд чи з себе? А варто, все-таки почати зміни саме з себе коханого: перестати бути емоційно залежною частиною вашої пари, позбутися страхів і образ, знайти в собі сили бути самодостатньою особистістю, яка в змозі поважати бажання та інтереси партнера.

5. Висуваємо конструктивні вимоги

Якщо всі попередні етапи успішно були пройдені і не принесли ніяких результатів, то можна переходити до відвертої розмови з другою половиною. Причому починати не з істерик і ультиматумів, а з конструктивних претензій.

Адже будь-яка, навіть найменша жіноча претензія іноді майже непомітно перетворюється в обвинувальну промову. Чоловікам такі мови, чомусь, не дуже подобаються і вони, або вважають за краще оборонно відмовчуватися, або йдуть в жорстку атаку і тоді великий сварки не уникнути.

І тільки потім, з’ясовується, що «я всього лише хотіла попросити винести сміття».

Побудувати конструктивну розмову можна за принципом «акваріума» – один говорить, інший в цей час мовчить і перетравлює сказане, а тільки після іскрометною мови партнера висловлюється сам, природно також при гробовому мовчанні партнера.

Щоб не скотитися до монологів, побудованих виключно на взаємних закидах, можна взяти на озброєння ще один прийом психологів – техніку позитивного обміну: ви говорите не з позиції « мені не подобається , що ти після роботи весь вечір дивишся телевізор», а з позиції « мені подобається , коли ми ввечері разом гуляємо або ходимо в кіно ».

А взагалі, звичайно, будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати. Ось і найкращим профілактичним засобом проти хворих відносин, такої своєрідної аскорбинкой для сімейного імунітету психологи вважають обнимания. Приймати по 2 хвилини в день і ніякої «холодок» вашим відносинам не страшний. Думаєте, дрібниця? Але ж, дійсно, працює!

Джерело: https://domashniy.ru/semya_i_dety/5_shagov_kak_vovremya_spasti_brak/

10 речей, які необхідно робити, щоб не довелося рятувати свій шлюб від розлучення

 • 13 радянських акторів, псевдоніми яких знає практично кожен. Але за їхніми справжніми іменами ховаються цілі історії
 • 9 особливостей зовнішності, які притягують людей незалежно від їхнього бажання
 • 15+ красенів, до зовнішності яких додаються розум і професіоналізм
 • 9 осіб, які зруйнують ваші стереотипи тут і зараз
 • Я консультую в сфері відносин вже 10 років і хочу розповісти, які 3 речі важливі для чоловіків, а які – для жінок
 • 4 неочевидних фактора, які впливають на інтелект дитини ще в утробі матері. Про них не розповість жоден доктор
 • 25 осіб, які випадково спіймали удачу за хвіст
 • Я на власному досвіді перевірив, чи може чоловік впоратися з обов’язками дружини в декреті
 • 19 простих речей, які роблять відповідальні люди, щоб зберегти планету
 • 20+ фотографій, які не знайдеш навіть в найповнішій енциклопедії
 • 17 осіб, які можуть вбити наповал одним коментарем
 • 20+ продуктів, які ми вперто зберігаємо в холодильнику, хоча їм там не місце
 • 19 відкриттів користувачів мережі, які Нобелівська премія проігнорувала, а ми не змогли
 • Я схудла на 85 кг і розповім, як втратити зайву вагу і знайти себе
 • 8 ознак, які вказують на те, що ви виросли в токсичною сім’ї
 • Користувачі мережі поділилися реальними випадками з життя, ймовірність яких зазвичай дорівнює нулю

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/10-veschej-kotorye-neobhodimo-delat-chtoby-ne-prishlos-spasat-svoj-brak-ot-razvoda-1601915/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *