Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Головна »Він і вона» Як натякнути дівчині, що вона мені подобається?

Зміст приховати

Іноді важко буває набратися сміливості і сказати дівчині про те, що ти до неї відчуваєш, тому ми розберемо в цій статті, як натякнути дівчині, що вона мені подобається особисто або по листування в контакті, і чи варто використовувати соціальну мережу при спробі розповісти їй про своїх емоціях.

Як і будь-якій людині, нам властиво нервувати, боятися зізнатися в своїх почуттях, але страх отримати відмову, може не дати можливості вам побудувати щасливі відносини.

Тому потрібно зібрати всю волю в кулак і зізнатися дівчині в свою симпатію, можливо, вона так само боїться зізнатися вам у своїх почуттях. Отже, найнеобхідніше на перших етапах – це дізнатися дівчину ближче, зрозуміти, що їй подобається, і чого вона хоче. І тільки потім шукати до неї підхід.

Не забувайте, що всі дівчата різні – одна любить, коли їй говорять про свої почуття безпосередньо, а іншу це і зовсім може налякати.

Як дати зрозуміти дівчині, що вона тобі подобається, сказавши про її зовнішності?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Як не крути, а хлопці часто довго планують і розмірковують про те, як дати зрозуміти дівчині, що вона тобі подобається, що їй сказати, де сказати, і коли сказати. Якщо до дівчини у вас виникли почуття, і ви без розуму від її зовнішності, то кілька фраз, від яких вона зрозуміє, що вас приваблює в ній, зможуть вам допомогти, наприклад:

 • «У тебе такі красиві очі, просто не можу відірватися!»;
 • «Так круто волосся блищить на сонечку, такі м’які»;
 • «Відразу видно, що ти займаєшся спортом, гарна фігура».

Якщо ви вирішили зробити акцент на зовнішності дівчини, не варто говорити їй, наприклад, про її пухких щічках, вона може почати комплексувати і засмучуватися через це або компліменти про її сідницях і грудях, так само можуть її розчарувати, і вона вважатиме вас вульгарним , нахабним хлопцем.

Як дати зрозуміти дівчині, що вона подобається тобі через ваше спільне майбутнє?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Будуєте плани на майбутнє, і думаєте про те, як дати зрозуміти дівчині, що вона подобається тобі, використовуючи методи спільних планів? Тоді варто зрозуміти одну просту істину – ваша щирість з ледве знайомою дівчиною буде розцінюватися як жарт, але якщо ви вже досить багато часу поспілкувалися і вже думаєте про те, як будете разом зустрічати світанки і заходи, то ці фрази вам допоможуть:

 • «Знаєш, у наступному році я хочу влаштувати тобі незабутній день Святого Валентина»;
 • «Може, звичайно, я і кваплю події, але спільний відпочинок на морі на літніх канікулах, дасть нам можливість відпочити і підготуватися до нового навчального року. Як тобі моя пропозиція?”.

Натякаємо їй через компліменти і прояви симпатії

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Комплімент – найпростіший і вигідний крок на шляху до серця дівчини, так їх можна придумати безліч, а дівчині буде завжди приємно. Головне не перестаратися і не перевести комплімент в щоденну лестощі.

Якщо ви хочете підкорити свою кохану, вам варто навчитися правильно говорити компліменти. Не варто їх заучувати напам’ять, і щоб справити враження на дівчину, не кажіть очевидних речей, наприклад: «Неначе тебе в світі немає нікого», це досить нудно і вже всім набридло. Підходьте до комплементу творчо:

 • «Об’їхавши півсвіту, я не зустрічав на світлі такого скарби, як ти»;
 • «Перед нашою зустріччю я думав, що сказати тобі, але побачивши твою чарівну усмішку, я забув всі слова».

Найголовніше не забувайте бути щирим. Якщо вона зрозуміє, що ви дійсно захоплені їй, то оцінить вашу наполегливість. А якщо ви спробуєте зазубрити текст, вона відразу це зрозуміє і розлютитися. Не варто твердить дуже часто компліменти, нехай вони стануть несподіваними.

Якщо раптом ви переборщіть, і ваша дівчина засмутитися, попросіть у неї прощення, і що не хотіли її ображати.

Не потрібно довгих речень, говорите коротко, чітко і ваша інтонація не повинна вас підвести.

Як сказати їй без натяків?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Якщо ви все-таки не можете себе перебороти або не є представником чоловічої статі, який може постійно загравати і говорити компліменти дівчатам, а є серйозним прямолінійним хлопцем, не біда. Це навіть добре, тому що вам підходить варіант, говорити відразу і правду про те чого ви все-таки хочете від дівчини.

Наприклад, нехай це будуть легкі, що не хитромудрі фрази:

 • «Ти дуже красива, розумна і давно мені дуже подобаєшся!»;
 • «Скажу чесно, я без розуму від тебе!».

Розкажіть дівчині про те, що саме вас привабило в ній, ніж вона виділилася серед інших. І тоді вона відчує свою перевагу над іншими особами жіночої статі, що їй вкрай полестить.

Говоріть все чесно, не намагайтеся вигадувати, так як якщо ви почнете подвисать перед черговим компліментом, це буде здаватися дуже дивним.

Як натякнути їй на зустрічі?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Давайте уявимо, що ви вже знайомі з цією дівчиною, вчіться наприклад в одній групі або класі, працюєте разом, або ви на різних курсах, і ось ви зустрілися поглядом, і ви зрозуміли, що це саме та дівчина, з якою ви хотіли б проводите постійно свого часу. Тоді не варто тягнути, пора визнаватися їй про свої почуття, проте не варто цього робити в натовпі. Нехай ви залишитеся наодинці. Щоб ви відчували себе більш впевнено, і вона не соромилася, а так само щоб її відповідь була щирою, так як в натовпі тих, що оточують очей вона може не бажаючи бути оголошеним, щоб вас не образити або навпаки випадково принизити.

І якщо раптом ваше усамітнення відбулося, наберіться сміливості, скажіть їй, що вам подобатися проводити з нею час, спілкуватися, і ви хочете перейти на новий рівень, запросивши її на перше побачення.

Як зізнатися їй у коханні?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Насправді найлегше запросити дівчину на побачення, ніж потім через якийсь проміжок часу сказати про те, що ви її любите. Відразу починають приходити думки в голову, а раптом вона не відповість взаємністю? Чи дійсно це любов? Що ж мені робити, якщо вона теж скаже, що любить мене? Вам необхідно бути готовим, як до позитивної відповіді, так і до негативного. А для цього потрібно підготуватися.

Підготовка.

Попрактикуйтесь в своїй промові. Вирішіть, що ви скажете після слів «Я тебе люблю». Вед дівчина обов’язково захоче почути якесь продовження.

Освідчення в коханні має бути таким, що запам’ятовується, тому, щоб отримати більше шансів в тому, щоб вам не відмовили, виберіть місце побачення, а так же договір з дівчиною про час і дату заздалегідь.

Навіть, якщо зізнавшись у своїх почуттях, ви не почуєте відповіді, не починайте задавати питання: «А ти мене любиш?», «Чи не хочеш мені щось сказати?». Дівчина може не відчувати до вас любові, а могла б і просто розгубитися і збентежилася. Тому до початку зустрічі наберіться терпіння і стійкості.

Визнання.

Побачивши свою обраницю, не потрібно кидатися відразу словами освідчення в коханні. Погуляйте, насолодитеся, один одним, дочекайтеся відповідного романтичного моменту, і лише потім скажіть їй: «Я тебе люблю».

Чи не квапте дівчину, їй потрібно усвідомити почуте.

Важливо запам’ятати кілька порад:

 • Постарайтеся не нервувати, і не вдавати з себе людину, яким ви не є;
 • Перш ніж зізнатися їй про свої почуття, подумайте гарненько, а чи дійсно ви її любите;
 • У практиці немає нічого ганебного, тому репетируєте свою промову;
 • При зустрічі приділяйте дівчині всю свою увагу, доглядайте за нею;
 • Зізнавшись у любові, що не насідати на неї, вона вам відкриється, коли вона буде готова.

Як натякнути їй через гумор?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Ви веселий і чуйний хлопець, так це може стати вашим козирем в рукаві. Спробуйте продемонструвати свою симпатію до неї за допомогою позитивних ноток, наприклад, фразами:

 1. «А я б на тобі одружився!»;
 2. «Я заздрю ​​життя твого кота, може, візьмеш мене на його місце?»

Якщо раптом дівчина теж вирішила пожартувати, і навіть якщо у неї це не дуже вдало вийшло, не варто критикувати її, підтримайте і посмійтеся разом.

Як дати зрозуміти дівчині, що вона тобі подобається, якщо ви побачили її вперше?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Тепер ми постараємося дати зрозуміти дівчині, що вона нам сподобалася, але при цьому ви побачили її вперше. Тут вам доведеться попотіти, найголовніше – це постаратися вивести її на діалог, тому що якщо вона в вас не зацікавлена, то розмовляти з вами вона навідріз відмовиться, і ви просто не зможете висловити свої почуття.

Що нам потрібно зробити?

 • Спробуйте з самого простого, запитайте у неї час або як пройти в певне місце;
 • Після відповіді, ви можете зробити їй комплімент, і якщо ви отримаєте усмішку в її особі, то можете продовжувати спілкування далі;
 • Запитайте, чи не хоче вона провести з вами час або поспілкуватися по телефону, в мережі;
 • Зацікавлена ​​в вас дівчина може і сама натякнути вам, що не проти провести з вами час, для детального знайомства;
 • Якщо ж після компліментів ви побачили, як її обличчя завмерло, або вона намагається відвести погляд і відвернутися від вас, то вам не варто витрачати на неї свій час.

Про що варто пам’ятати при натяках?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Тепер розберемося з натяками. Вони будуть залежати від типу вашої коханої, так як ми б не радили використовувати вульгарні натяки для скромної і інтелігентної дами, вона просто не правильно вас зрозуміє, а й буде відчувати до вас огиду.

Давайте розберемося на прикладах. Нехай перша буде «розкута», ось з таким типом жінок можна кидати жартувати на постільні теми та інші теми 18+, а також прямо говорити про свою симпатію, про красивий, сексуальний тілі і т.д.

Є ще «тихоня-скромниця», з ними потрібно вибирати натяки по обережніше, так як такі дівчата зазвичай приховують будь-які емоції в собі.

Читайте також:   Як розлучитися з дружиною: розставання, спілкування з дітьми, документи

Для того щоб зрозуміти, до якого типу належить ваша дівчина, дайте їй розкритися в звичайному загальне, подивіться на те, як вона одягається і поводиться з іншими людьми, і тільки потім вибирайте підхід для визнання.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається по листуванню?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Ми вважаємо, що інтернет – це не найкраще місце для зізнань у коханні, про це звичайно трохи нижче, але якщо справа дійшла до натяків в інтернеті, то давайте розберемо, як натякнути дівчині, що вона мені подобається по листуванню, використовуючи найпростіші способи.

Найпростіший і найдієвіший спосіб – це написати їй прямим текстом, що вона вам не байдужа. З плюсів – вона може відразу ж вам відповісти взаємністю чи ні, а ось з мінусів – дівчина може просто проігнорувати повідомлення, нічого вам не відповівши, так як їй, можливо, приходять десятки точно таких же зізнань.

Ще, як варіант, ви можете надсилати їй музичні композиції, які в тій чи іншій мірі натякають на ваші почуття до дівчини. Не варто зупинятися на музиці, можна також підкидати їй відеозапису або ж прості картинки. Зацікавлена ​​дівчина відповість вам взаємністю, і тут то ви вже зможете запропонувати їй, що то більш серйозне, ніж просто натяки.

Тепер ми сподіваємося, що у вас не залишилося питань про те, як натякнути дівчині, що вона мені подобається в ВК, так як описані нами способи вище, є на 100% дієвими і тут або ви отримаєте відмову, або продовження, де вже зможете запросити її на живе побачення.

Чому натяки дівчині в ВК це погано?

 • Якщо ви не бачили дівчину раніше, але налаштувалися на визнання в любові або симпатії, то ми не радимо вам робити це через соціальні мережі або інші дистанційні методи.
 • Ось кілька причин, чому ми вважаємо, що для визнання в своїх почуттях інтернет це погана штука:
 • Твоя кохана може прочитати повідомлення і відразу ж вийти з мережі, нічого тобі не сказавши, просто проігнорувавши твоє визнання;
 • У соціальних мережах, красивим дівчатам часто зізнаються в коханні і причому по кілька разів за день, якщо ти хочеш опинитися в тій компанії чоловіків, яким не відповіли, то дерзай;
 • Ти не зможеш передати всю щирість і показати наскільки для тебе це важливо через повідомлення в ВК або смс, найкраще це зробити сам на сам при вашій зустрічі;
 • Ще дівчині може здатися, що ти намагаєшся її розіграти або хочеш над нею познущатися, тому вона просто залишить це повідомлення без відповіді, або скине тобі смайлик.

Ми радимо вам зізнаватися у своїх почуттях наживо. Текст на екрані мало передає ваші реальні почуття, а ось слова, сказані «очі в очі» дійсно змушують битися серце частіше і залишаються в пам’яті!

Джерело: https://kandeleria.ru/he-and-she/kak-nameknut-devushke-chto-ona-mne-nravitsya.html

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кілька способів признатися в почуттях

Привіт друзі! Давайте уявимо, що вам сподобалася якась панянка, і ви хочете розповісти їй про свою симпатію. Але як це зробити? «Як натякнути дівчині, що вона мені подобається?» – питаєте ви.

Чи потрібно говорити про це прямим текстом або краще завуалювати почуття, натякнувши на них опосередкованим способом? І яким чином взагалі довести цю інформацію до її відома? Так, щоб з одного боку було все зрозуміло, але щоб при цьому не тиснути на неї?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Ну, що ж, раз стільки питань, то варто поговорити про це детальніше.

Зізнаємося в почуттях

Способів показати панночці, що вона вам небайдужа – сила-силенна. Починаючи від важких поглядів на її адресу і закінчуючи пропозицією руки і серця. Суто по-чоловічому розділимо їх на дві частини, для зручності вивчення.

слова

Напевно чули фразу про те, що жінки люблять вухами. Це правда. Представницям прекрасної статі дійсно дуже важливо чути те, що вони хочуть. Тобто, звичайно, вчинки проста балаканина не замінить.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Але і робити щось, не виявляючи при цьому своє захоплення жінкою в словесній формі – теж груба помилка, яка загрожує сумнівами, підозрами і образами на вашу адресу.

Тому намагайтеся говорити своєю улюбленою більше приємних теплих і, зрозуміло, щирих слів. Вона це оцінить!

компліменти

Компліменти – відмінний спосіб показати панночці, що вона вам припала до душі. Причому вони можуть бути як прямі до неможливості, так і дуже навіть віддалені. Відчуйте, як то кажуть, різницю: «Так-так, саме за ці ось пиріжки я в тебе і закохався!» і «Пиріжки отпад! Обожнюю господарських дівчат ».

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Взагалі, прямота – це, звичайно, відмінна якість. Але вона, на жаль, далеко не завжди доречна. Наприклад, якщо ви поки ще не впевнені, що красуня сприйме звістку про ваші почуття позитивно. У такій ситуації краще спочатку «промацати і підготувати грунт». Саме для цього ви можете використовувати ці самі компліменти.

Можна говорити щось приємне не тільки про її зовнішності, але про її професійних, загальнолюдських і чисто жіночих якостях. Можна хвалити її таланти, почуття гумору, приємний тембр голосу.

Причому якщо ви регулярно будете обдаровувати її хвалебними зауваженнями з приводу самих різних сторін її особистості, то це як не можна краще дасть їй зрозуміти, що вона вам подобається.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

А там вже дивіться по реакції. Якщо вона сприймає ваші слова з явним задоволенням, підтримує розмову жартами і дарує грайливі погляди, то можна сміливо працювати над подальшим розвитком відносин.

Втіха, обговорення її проблем

Закоханий хлопець від звичайного відрізняється, зокрема, своєю готовністю внемлю жіночим труднощів. Що там у неї сталося на роботі? Чому в сім’ї розбрат? З якої причини вона більше не спілкується з краще подругою?

Вислухати дівчину, поспівчувати їй, обговорити важливі для неї питання – чи це не головний доказ небайдужості ?!

Звичайно, не потрібно спеціально намагатися витягти з неї якусь особисту інформацію. Просто якщо раптом в спілкуванні з панянкою така тема спливе, то ваша співчутливість і вміння пошкодувати, заспокоїти, підбадьорити напевно їй дуже припадуть до душі.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

А коли відносини переростуть в сімейне життя – щоденне вислуховування дружини, взагалі стане вашою святим обов’язком. Так що якщо ви готові на стіну лізти через п’ять хвилин такого спілкування з дівчиною, двічі подумайте ваш це людина.

дії

Не знаєш, як ще показати дівчині, що вона тобі подобається? Це ж очевидно – просто потрібно перейти від слів до справ! Це стосується будь-яких сфер життя, включаючи і любовну.

Чоловік, який вміє тільки красиво говорити, але при цьому не робить нічого конкретного – просто балабол, що не заслуговує ні довіри, ні поваги жінки. Тому будьте готові довести свої почуття на практиці.

Цукерково-букетний маніпуляції

Традиційно чоловік дарує сподобалася панночці квіти і всяку смакоту, запрошує її в ресторани, кафе, кіно, на прогулянки, в поїздки.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Причому для того, щоб піднести дамі букет або пригостити її чашкою кави з десертом не потрібно чекати якогось особливого приводу. Адже ви доглядаєте за своєю любов’ю, ось і намагайтеся робити це красиво!

Ніхто не зобов’язує вас при кожній зустрічі завалювати подругу шикарними подарунками. Тим більше, якщо такої фінансової можливості поки немає.

Занести їй на роботу милий букет тюльпанів або коробочку з ароматними пампушками теж дуже навіть здорово. Такі жести уваги повинні будуть дати їй зрозуміти, що ви хотіли б бачити в ній не тільки знайому / подругу / колегу.

турбота

Багато хлопців зупиняються на попередньому пункті, забуваючи про те, що одних тільки ласкавих слів і ефектних презентів може не вистачити для підкорення жіночого серця. Особливо якщо мова йде про розумну панночці, якій потрібен не просто приятель на вечір, а друга половинка для серйозних стосунків.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Подруга захворіла? Запропонуйте привезти їй фруктів, ліки, продукти. На вулиці злива? Зателефонуйте їй і запропонуйте забрати з навчання / роботи. Е

е батьки поїхали у відрядження, а вона сама в запарити, тому що потрібно писати диплом і одночасно дивитися за маленьким братом? Візьміть опікунство над малюком на пару днів, дайте їй можливість нормально позайматися.

Пропонуйте свою допомогу щиро й безкорисливо. Нехай вона відчує себе з вами як за кам’яною стіною. Тільки постарайтеся не нав’язуватися і не робити більше, ніж від вас вимагається.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

І пам’ятайте, що якщо вона не готова на щось більше, ніж дружба з вами, то ніякі ваші слова, вчинки і подарунки не зможуть змінити це ставлення. Принаймні, таке трапляється дуже рідко. Але якщо хочете, то, звичайно, спробуйте …

У ролі гіда по жіночій психології рекомендую книгу Джона Грея «Чоловіки з Марса, жінки – з Венери». Її можна знайти у всіх можливих форматах, включаючи аудіо. Написана вона простою мовою, а вся теорія підкріплюється реальними прикладами з життя. Дуже корисна річ!

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Попереду вас чекає ще багато матеріалів на тему романтичних відносин. Підпишіться на розсилку, щоб нічого не упустити!

Джерело: http://my-day.pro/kak-nameknut-devushke-chto-ona-mne-nrav/

Як натякнути красивій дівчині, що вона мені дуже подобається

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способиЗустрівши красиву і цікаву даму, хлопець замислюється про те, як натякнути дівчині, що саме вона мені подобається. Чи не кожна молода людина має сміливістю висловити своє визнання, боячись відмови. Може трапитися так, що дівчина відчуває взаємну симпатію і теж боїться показати її, тому хлопцеві слід зважитися і спробувати зробити перший крок.

Що важливо знати про натяки

Перш ніж повідомити дівчині про симпатії, хлопцю слід більше часу проводити з нею, цікавитися нею, спілкуватися при зустрічі і в соціальних мережах. Потрібно запрошувати подругу на побачення, дивитися їй в очі – це скаже про зацікавленість в ній.

Необхідно пам’ятати про хороші манери: притримувати перед нею двері, пропускати вперед, підсунути стілець, коли вона сідає. Хорошим способом стане пропозиція допомоги в навчанні або рішенні інших питань. Свої почуття використовуйте в повсякденному спілкуванні без остраху бути відкинутим.

         Найефективніше привернуть увагу бесіди про відносини між хлопцем і сподобалася дівчиною. Для цього необхідно поцікавитися у неї, що вона думає про свого знайомого. За її висновками стане зрозуміло ставлення до кавалера, присутність або відсутність бажання зустрічатися з ним.

Коли дівчина повідомляє про свою неготовність до серйозних стосунків, це дає зрозуміти про її бажанні бути вільною. У деяких випадках молодій людині можна спробувати бути наполегливішими, але в міру, щоб не викликати у неї негативних емоцій. При цьому триматися слід гідно і впевнено, з часом вона це оцінить і заявить про розташування до кавалера.

Читайте також:   Подарунок чоловікові: ідеї на будь-який вік і для різних випадків

Як уникнути двозначності

Сам того не усвідомлюючи, хлопець іноді може виразитися двозначно. Людська психіка зауважує спочатку погані моменти, тому дівчина здатна образитися на невдалий комплімент, а хлопець буде впевнений, що сказав карколомну фразу.

Припустимо, юнак захотів щиро похвалити пухкенькі щічки супутниці. Але її такий комплімент може розчарувати і засмутити. Вона не помітить того, що її щоки подобаються кавалеру, але обов’язково згадає, що вони пухкі. Те ж стосується компліментів про стегна і груди. Багато дівчат візьмуть висловлювання про них як прояв нахабства і вульгарності молодої людини.

Які компліменти дівчині сподобаються найбільше

Варіанти прояви симпатії

Дівчата дуже люблять компліменти. Але важливо не переборщити і обійтися без лестощів. Їх потрібно говорити правильно, щиро. Вивчений текст дівчина відразу визначить, і він не зробить на неї очікуваного ефекту.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Варіантів прояви симпатії предостатньо:

 • у листі;
 • наживо;
 • з гумором;
 • пряме визнання;
 • комплімент.

За допомогою письма

Натякнути дівчині, що вона мені дуже подобається, по листуванню – це не найкращий спосіб. Дама може проігнорувати лист, вийти з мережі, нічого не відповісти. Вона не буде відчуватися щирість, може запідозрити навіть розіграш.

Про симпатії краще говорити при зустрічі. Так підвищиться шанс почути від супутниці позитивну відповідь з приводу відносин, можливо, навіть взаємний комплімент.

Якщо все-таки є бажання скористатися онлайн-способом, то можна написати в ВК визнання і чекати відповіді.

завуалювати гумором

Веселий хлопець володіє козирем при спокушанні сподобалася панянки. Фрази на кшталт «Щастить твоєму коту, він з тобою живе, може, я буду замість нього з тобою поруч?», «Я б з радістю став твоїм чоловіком» демонструють дівчині симпатію і небайдужість. З товариськими хлопцями, у яких розвинене почуття гумору, завжди легко і є про що поговорити.

Сказати про її зовнішніх якостях

Багато хлопців думають, що ж сказати супутниці про її зовнішності, які підходять підібрати слова, щоб вона зрозуміла, що її кавалер до неї небайдужий. Підійдуть такі фрази:

 1. У тебе гарні очі, не можу перестати дивитися в них.
 2. Твої волосся такі м’які, так блищать.
 3. Твоя гарна фігура говорить про те, що ти займаєшся спортом.
 4. Ти така чарівна, що ні відвести очей.
 5. Твоя принадна посмішка не залишає мене байдужим.
 6. Ти затьмарив всіх красою.
 7. У тебе яскрава зовнішність.
 8. У тебе хороший смак і почуття стилю.

Щоб знати, що говорити жінці, слід ретельно придивлятися і прислухатися до неї на кожному побаченні. Якщо хлопець помічає в подрузі будь-які зміни, вона це оцінить.

Спокушання заміжньої жінки: покрокова інструкція

Підкреслити глибину її внутрішнього світу

Краще дізнавшись свою супутницю, пора переходити до компліментів з приводу її внутрішнього світу. До них можуть ставитися такі фрази:

 1. З тобою легко і приємно спілкуватися.
 2. Ти маєш до себе.
 3. У тебе такі прекрасні думки і душа.
 4. Я захоплений твоєю добротою, допомагати бездомним тваринам (інвалідам, сиротам) – це так похвально.
 5. Ти така розумна, стільки креативних ідей в твоїй голові.
 6. Ти дуже начитана, а що порекомендуешь мені почитати?

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

сказати прямо

Деяким серйозним хлопцям важко натякати про почуття, загравати. Їм легше висловити думку прямо. Це навіть краще, оскільки дівчина точно буде знати про те, що подобається кавалеру. Це говорить про його впевненості і відсутності у нього страху перед відмовою. Тут доречні будуть фрази:

 1. Ти красива, я відразу тебе помітив.
 2. Ти мені сподобалася.
 3. Не буду лукавити – я в тебе закоханий.

Є й інші фрази, які хлопець може щиро і прямо сказати супутниці з приводу своїх почуттів.

Знайти загальне захоплення

Ще один спосіб показати симпатію – пошук спільних захоплень та інтересів. Наприклад, можна запросити супутницю на концерт улюбленої групи, продовжуючи надавати знаки уваги і на ньому. Улюблені пісні зближують ще більше.

Якщо подруга любить читати, з нею можна обговорити прочитані книги. Бесіди про домашніх тварин, танцях, спорті та інших захопленнях вкажуть на те, що хлопцеві дама небайдужа.

Як сподобатися красивій дівчині: зовнішні і внутрішні якості

виділити дівчину

Важливо дати зрозуміти, що вона симпатична молодій людині. Якщо хлопець хоче відносин з конкретною панянкою, йому необхідно сказати про те, що подобається в ній, чим вона цікава і відрізняється від інших. Може, у неї особливий характер або ексклюзивна зовнішність. Хлопець показує, що для нього саме вона найкрасивіша, розумна і найкраща.

нестандартні ідеї

Як ще можна показати симпатію дамі, так це деякими оригінальними способами. До них відносяться:

 • пісні;
 • вірші;
 • букети квітів;
 • малюнки.

Час серенад під балконом давно пройшло, але багато дівчат хотіли б їх почути. Вони цінують романтичні вчинки. Якщо хлопець вміє грати на музичному інструменті, цим гріх не скористатися. Але навіть не володіючи цією здатністю і не володіючи слухом, можна знайти вихід: попросити допомогти друзів або родичів влаштувати сюрприз сподобалася дівчині.

Розповісти про почуття можна віршами. Це теж оригінальний і романтичний вчинок, особливо якщо хлопець сам їх написав і спеціально для супутниці. Бажано їх вивчити напам’ять і порепетировать будинку над інтонацією.

Дівчина оцінить, якщо їй на роботу або додому кур’єр привезе красивий букет її улюблених квітів із запискою. Малюнок на асфальті під вікном або любовне визнання останнім часом теж стали популярними. Нехай для когось це банально, але діє ефективно.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Натяки в залежності від ситуації

Іноді визнання в симпатії залежить від обставин. Наприклад, як давно знайомі хлопець з дівчиною, ким вони один одному припадали раніше, якщо були знайомі, ким є зараз. Це може бути любов з першого погляду, закоханість в колегу, однокласницю, чужу дружину, стару знайому.

Кохання з першого погляду

Коли хлопець бачить дівчину вперше, і вона йому вже подобається, він зазвичай багато посміхається, пильно її розглядає, робить їй компліменти, просить дати йому номер телефону. Він всіляко намагається привернути увагу жінки до своєї персони.

Хлопець починає автоматично чепуритися: випрямляти спину, втягувати живіт, гладити волосся, поправляти краватку, піджак або сорочку. Його великі пальці рук направляються за ремінь. Очі пильно вдивляються в супутницю, зіниці розширюються, погляд спрямовується з голови до ніг. Голову він відкидає трохи назад, гордо демонструючи підборіддя.

Як змусити дівчину ревнувати: перевірені способи

Відчуваючи симпатію до жінки, чоловік підійде якомога ближче до неї. Це знак того, що він віддаляє її від навколишнього світу. Закоханий кавалер буде копіювати жести супутниці, положення її тіла, інтонацію голосу.

колега

Якщо чоловік закоханий в колегу, він буде постійно на неї дивитися. Йому захочеться хоча б крадькома глянути на даму, а якщо вона це помітить, хлопець відразу опустить очі. Але більш рішучий і впевнений в собі чоловік скористається цим моментом і підійде відверто висловитися.

Закоханий колега буде частіше потрапляти на очі співробітниці. Йому хочеться більше часу проводити з нею. Може здатися, що він переслідує її. Хлопець, якому подобається дівчина на роботі, торкається ненароком до її рук, плечей.

На корпоративі закоханий колега неодмінно запросить свою пасію на танець. Також він почне відправляти їй повідомлення в соціальних мережах, пропонувати підвезти до будинку, пригощати тістечками в обідню перерву, пропонувати зустрітися поза стінами офісу.

 Однокласниця або одногрупниця

Спілкуючись з однокласницею або одногрупницею, можна обговорити якості, які подобаються хлопцю в дівчатах, і сказати, що вони є в ній. У бесіді потрібно згадати про те, що кавалер вільний і запрошує подругу на танці у вихідні. За партою парочка сидить разом. Якщо сподобалася дівчинка з класу або групи, слід їй запропонувати цю ідею.

давня знайома

Буває так, що хлопець і дівчина давно дружать, можливо, вони сусіди, колишні однокласники або просто зустрічаються в однієї компанії друзів. Раптом він розуміє, що закохався в подругу.

Про це вона здогадається, якщо хлопець буде частіше на неї дивитися, проводжати додому, просити відійти в сторонку, щоб поговорити наодинці.

В такому випадку можна безпосередньо їй сказати про почуття, запропонувати більше бачитися.

Чужа дружина

Якщо чоловікові сподобалася чужа дружина, він буде намагатися залучати її увагу до себе. Для цього він покаже, що оточуючі люди цінують його думку, люблять жарти і спілкування з ним.

Щоб цього досягти, чоловік стане активніше контактувати зі співробітниками.

Комунікації з іншими жінками змусять вподобану жінку змагатися з ними і завойовувати увагу чоловіка, який відразу починає здаватися їй привабливим.

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Наступний етап – запропонувати допомогу в роботі або в чомусь іншому: подивитися машину, відправитися з нею в магазин вибрати подарунок комусь із близьких. Можна, навпаки, попросити допомоги у неї.

Спокусити заміжню жінку буває не так-то просто, тому перш ніж активно діяти, потрібно зрозуміти: чи подобається вона чи це тільки скороминуща зв’язок; чи готова вона змінити чоловікові.

Якщо зрозуміло, що з цією дамою нічого серйозного не планується, а вона змінювати не збирається, то не варто даремно витрачати час. Краще звернути увагу на вільних дівчат.

поширені помилки

Багато хлопців помиляються, коли натякають про симпатії до дівчини. Вони починають копіювати героїв бойовиків, будувати з себе крутих чоловіків, вимовляти безглузді фрази. Говорити з обраницею про інших жінках теж неприйнятно, особливо про те, який стервом була минула супутниця, як вона змушувала його страждати. Варто розмовляти тільки з реальною дівчиною, яка знаходиться зараз поруч.

Читайте також:   Дарувати чи дівчині на першому побаченні квіти: рекомендації хлопцям

Не потрібно хвилюватися, навіть якщо сталося щось безглузде. Тут допоможе гумор. Доречний жарт розрядить обстановку і вкаже на те, що кавалер має веселий характер і виявився спритним. Якщо ніяк не виходить позбутися тривоги, вигідніше буде прямо сказати про це дівчині.

Перед тим як пропонувати дівчині серйозні відносини, потрібно підготуватися. Раптом вона відмовить, як тоді реагувати, що говорити? А якщо вона погодиться, що робити далі? Необхідно відкинути думки про негайну спробі укласти супутницю в ліжко.

Цей вчинок дасть їй зрозуміти, що хлопцеві потрібен тільки секс. Але якщо вона сама натякає на близькість, тоді губитися не потрібно. Брехати, звичайно, теж не можна. Якщо молода людина працює кур’єром і водить «Жигулі», про це і потрібно повідомити дівчині.

Не варто говорити, що він бізнесмен і їздить на «Мерседесі».

Як сподобатися дівчинці: способи підкорення коханої

Поради психологів

Щоб дівчина звернула увагу на хлопця, йому необхідно стежити за собою. Мова йде не тільки про його поведінку, а про охайність і охайності. Перед побаченням обов’язково слід привести в порядок свої нігті, волосся, одяг і взуття.

Потрібно працювати над інтелектом і самооцінкою. Дівчата віддають перевагу впевненим в собі і інтелектуально розвиненим чоловікам. Приємна зовнішність вплине тільки на перше враження, а згодом стануть в нагоді і розумові здібності.

Сильна людина, яка захищає супутницю, допомагає їй у вирішенні труднощів, виконує обіцянки, не залишить обраницю байдужою.

Дівчата люблять оптимістичних хлопців, які не ниють, що все у них погано, а також щедрих, уважних і ініціативних.

Таким чином, щоб показати дівчині свою зацікавленість, потрібно бути щирим, впевненим, не боятися відмови. Використовувати натяки слід в залежності від ситуації.

Джерело: https://onelove.su/kak-nameknut-devushke-chto-ona-mne-nravitsya/

Як натякнути дівчині про те, що вона мені подобається? | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Як натякнути дівчині, що вона мені подобається: кращі способи

Вважається, що в стосунках хлопці повинні проявляти ініціативу, але далеко не кожен знає, як правильно зізнатися дівчині в свою симпатію, як зробити ці перші непрості кроки. Відповіддю на питання «Як натякнути дівчині, що вона мені подобається?» будуть наступні ефективні поради:

 1. Постарайся довести їй, що ставишся до неї по-особливому. У гучній компанії знаходь можливість усамітнитися для розмови. В її прийшовши, не мав приділяй багато уваги іншим дівчатам. Будь з нею ввічливий, тактовний і шанобливий.
 2. Частіше говори компліменти: про її привабливій зовнішності, посмішці, красивої фігури. Нехай це будуть невигадливі слова, але йдуть від самого серця.
 3. Не забувай дарувати квіти і подарунки, не тільки у свята, а й без жодного приводу. Це завжди приємно.

Визнання слід робити тільки після того, як між вами виникнуть довірчі відносини. Розумно підготувати дівчину до цього моменту: за деякий час до того як зізнатися, доцільно натякнути їй на те, як сильно вона тобі подобається. За її реакції ти зможеш зрозуміти ставлення до тебе.

Дівчина обов’язково дасть зрозуміти, симпатичний ти їй чи ні. Вона може використовувати жіночу тактику і натякнути тобі про це, наприклад, мовою тіла – поглядом, жестами, дотиками.

Про те, що ти їй небайдужий, ти зрозумієш за її бажанням проводити з тобою більше часу.

Якщо дівчина звертається до тебе за порадою чи допомогою, цим також показує симпатію: вона слабка і беззахисна і розраховує на підтримку сильного чоловіка.

Що і як слід говорити в момент визнання?

Говорити про почуття бажано наодинці. Тому що в особистій бесіді з допомогою емоцій та інтонації ти зможеш зробити акценти на найбільш значущих моментах, щоб підкреслити свою щирість. Навколишнє обстановка теж повинна мати у своєму розпорядженні до приємної бесіди.

Будь краток, щоб швидше дістатися до головного. Поясни, як ти радий, що познайомився з нею і що дуже цінуєш вашу дружбу. Далі слід сказати дівчині, що вона тобі подобається. Причому ти повинен дати зрозуміти, що не вимагаєш одномоментного відповіді.

Логічним висновком може стати запрошення на побачення.

Занадто гарні фрази з романтичних фільмів в житті виглядають безглуздо. Будь відкритим і залишайся самим собою. Тоді ти зможеш розраховувати на взаємність.

Іноді молодим людям не вистачає сміливості для освідчення віч-на-віч. В такому випадку слід задуматися про те, а чи дійсно тобі дорога ця дівчина? Адже для того щоб відносини склалися, в деяких ситуаціях доведеться піти на поступки, компроміси, почасти жертвуючи своїми інтересами.

Якщо тобі важко зробити невелике зусилля над собою, щоб ваші відносини розвивалися далі, чи варто їх продовжувати? Крім того, письмове пояснення дівчина може порахувати проявом невпевненості в собі, в твоїх почуттях до неї. І тоді це, безумовно, відіб’ється на її вирішенні.

Однак вибір способу визнання може залежати від особливостей характеру і світосприйняття дівчини. Якщо вона неординарна особистість, то оригінальне послання – це те, що потрібно.

Якщо особиста бесіда неможлива з різних причин, використовуй соціальні мережі або смс. Такий спосіб пояснення доречний, коли вас розділяє велика відстань, а розмова вже явно назріло. Твоє повідомлення обов’язково має бути грамотним.

Якщо ти не сильний в російській мові, звернися до спеціальних додатків. Дівчина обов’язково оцінить твою увагу до деталей і докладені зусилля. Адже все це говорить про шанобливе ставлення до неї.

А ще в листуванні не рекомендується використовувати сленг і двозначні фрази.

Як правильно написати повідомлення дівчині, яка подобається, в «Однокласниках» або «ВКонтакте»

 1. Для визнання в симпатії слід вибрати зручний час. Якщо ти точно знаєш, що дівчина зайнята, що не пиши відразу повідомлення. Оптимальний варіант – вечір.
 2. Слова послання потрібно обміркувати заздалегідь. Воно повинно бути лаконічним, зрозумілим, але таким, що запам’ятовується.
 3. Якщо самому нічого не виходить придумати, можна вдатися до шедеврів світової класики, головне, щоб текст не був великим. У всьому потрібно знати міру.
 4. Не можна обмежитися фразою «Ти мені дуже симпатична». Цього недостатньо для того, щоб повідомити про серйозність намірів.Визнання повинно містити комплімент, що підкреслює достоїнства дівчини, а також пропозицію продовжити відносини, наприклад, побаченням.
 5. На підкріплення до слів можна надіслати листівку, ваше спільне фото або цілий фотоколаж.
 6. Оригінальна послання можна зробити за допомогою відеозапису.Відеозвернення потрібно попередньо записати на камеру. Його сценарій повинен бути продуманий до дрібниць: твій одяг, зачіска, вираз обличчя, слова, «декорації». Ідеальний варіант – парк, річка. Можна залучити друзів для запису флешмобу, наприклад, у вигляді пульсуючого серця.

Інтернет дає чимало прикладів, яке смс слід написати для вираження симпатії. Ось кілька найбільш вдалих:

 1. «Ти дуже мила і весела. Мені легко з тобою спілкуватися ».
 2. «Видно, що ти любиш спорт: у тебе класна фігура».
 3. «У тебе дуже гарні шовковисте волосся. Так і хочеться до них доторкнутися ».
 4. «У тебе незвичайні очі. Коли я дивлюся в них, не можу брехати ».
 5. «Я дуже часто думаю про тебе, про нас. Мені здається, ми будемо чудовою парою ».
 6. «Кажуть, ангели живуть на небесах і рідко спускаються на землю. Мені пощастило, бо я зустрів свого ангела ».

Джерело: https://otnoshenij.net/kak-otkrytsya-devushke-i-skazat-ey-chto-ona-mne-nravitsya

Ответы@Mail.Ru: як натякнути дівчині що вона мені подобається?

Попроси у неї ради. Скажи, що з тобою хоче серйозних стосунків інша дівчина, але вона тобі не подобається, хоч та й красива. Скажи, що тобі не потрібна дівчина заради сексу, а потрібна тільки одна, улюблена тобою дружина, у якої будуть її і твої діти ….

І дивись на реакцію твого друга-дівчата.))) Питання підніс тільки тоді, коли ви просто нічого не робите, – слухаєте музику або інше. Можна задати таке питання здійснюючи пішу прогулянку по місту.

Її хвилювання відразу видасть, що ти не просто – один !! ! А власницький інстинкт відразу видасть купу питань: де і коли познайомилися і т. Д. Це найбільш складний шлях збереження обличчя і визначення почуттів. Простіше дати знаками уваги, що ти її любиш.

Притисни дівчину до себе тоді, коли вона стоїть до тебе спиною. І краще, це зробити зараз, ввечері і в парку, або на набережній, де гуляють обнявшись закохані)))))))))))

Лучьше сказати в обличчя! Так надёенее.

Не смій натякати вони люблять коли ми рішучі (вирішуйся навіть на крайнощі

Обережно,) будеш тягти вона може зробити саме небезпечно! Сказати: «Ти мій найкращий друг»

Якби ти спочатку запропонував їй зустрічатися а потім водив в ресторани кіно і тд ти був би хорошим хлопцем, а так ти хороший друг

А тепер з жіночої точки зору: поки її влаштовують ваші дружні стосунки, визнаватися в почуттях не варто – зіпсує і дружбу, і відносин не буде.

Визнання накладає якусь відповідальність, що лякає і відштовхує, навіть якщо у неї самої і відбувалися щодо тебе якісь міркування.

Було б краще переходити на наступний етап непомітно, типу випадкових дотиків, а потім і до Поцілунки … (Тільки якщо відчуваєш, що вона сама цього хоче!)

))) Вона це і сама вже давно зрозуміла, будь впевнений – для неї це не буде несподіванкою.

Напиши їй листа від руки, в якому ти зізнаєшся їй у коханні. Я думаю, вона буде зворушена таким вчинком!)))

Навіщо натякати? ! Підійшов і сказав!

«Чим менше жінку ми любимо-тим більше подобаємося ми їй» Ну як то так.

У цій книжці добре написано [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту]

просто їй сказати))) повернись до мене рачком я прикинь дурником !!!

ну чому так бля я зрозуміти не можу чим менше дівчину ми любимо тим більше подобаємося ми ей

Просто рискни: Якщо відповідь буде негативною: (Все супер з економив час, шукай іншу, з нею ви ДРУЗІ, більшого не будет !!! І не треба дальнейщем дій! Вона цим просто буде користуватися) Якщо все взаємно: (Теж зaeбіcь, пропонуй зустрічатися) І головне будь вже готовий на поразку, вмій вставати після падіння! хай щастить

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/72958245

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *