Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Як бути, якщо тобі сподобався молодий чоловік, але він не підозрює про твої почуття до нього. Можливо, ви разом працюєте, вчитеся або зустрічаєтеся щоранку на автобусній зупинці, а може – він один з друзів твого старшого брата?

Зміст приховати

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Ситуації бувають різні, і любов може прийти звідки завгодно. І в такій ситуації рано чи пізно постане питання: «Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається?» І як дати йому зрозуміти, що ти була б рада познайомитися ближче?

Як обережно натякнути йому про свої почуття?

Насамперед, не завадить провести маленьке розслідування, особливо, якщо у вас є спільні знайомі, друзі, колеги, однокурсники – потрібно обережно підбирати слова. Слід з’ясувати, що хлопець думає про тебе і його до тебе ставлення.

Так само не завадить точно встановити, який тип дівчат йому подобається і чи немає у нього зараз постійної супутниці.

Якщо з’ясувалося, що хлопець зараз ні з ким не зустрічається, про тебе думає позитивно – то у тебе є непогані шанси почати з ним зустрічатися.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Буде корисно якомога частіше почати «випадково» бачитися з ним. При цьому слід ретельніше стежити за своїм зовнішнім виглядом, щоб всякий раз, коли він тебе побачить, йому подобалася ця картинка. Дивишся, скоро він уже зможе і сказати якісь слова тобі.

Корисно дізнатися, де саме хлопець воліє проводити вільний час. Може, це певний спортзал, або нічний клуб, або, може, він ходить в бібліотеку, або є якесь хобі. Якщо є можливість, то варто ненав’язливо прийти туди і потрапити йому на очі.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Головна умова – це повинно виглядати випадковим чином. Хлопець не повинен підозрювати, що ти заради нього вступила в клуб собаківників – при тому, що до смерті собак боїшся.

Починай потихеньку фліртувати з ним. Можна придумати безліч для цього приводів, завжди знайдеться, що сказати, якщо захотіти. Фліртувати можна навіть з незнайомцями. Головне – робити це легко і невимушено і не опускатися до занадто вульгарних і вульгарних натяків. І не дозволяти йому робити такі натяки, інакше ваші відношення можуть мати зовсім не те романтичне розвиток, якого ти чекаєш.

Дуже важливі тактильні відносини, спробуй почати потихеньку скорочувати дистанцію між вами.

Якщо ви в загальній компанії, то зробити це простіше простого – можна сісти поруч, змахнути щось з плеча, вимовивши при цьому приємні якісь слова, торкнутися ненав’язливо рукою або коліном – варіантів маса.

Якщо йому буде приємна твоя близькість, а хлопці це «просікають» буквально моментально – він не відсунеться від тебе.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Спілкуючись з ним, випромінює позитив. Залиш всі проблеми, неприємності в іншому житті. При згадці про тебе, у хлопця має залишитися тільки сонячні, позитивні, радісні враження. Не будь злий на язик, не варто брехати, не обговорюйте в негативному ключі спільних знайомих. Слід бути справедливою, але при цьому знати собі ціну і бути впевненою в собі.

Що написати хлопцю, який подобається? Можна якимось чином «підкинути» йому гарну записку з освідченням у коханні без підпису, нехай думає і гадає, хто б це міг бути. Або зізнатися за допомогою смс, з незнайомого йому номера.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Хвали його – без фанатизму, звичайно, і, бажано, щоб для похвали все-таки був реальний привід. Хлопці не дурні. Слова при цьому не повинні бути занадто солодкими і захопленими.

Можна подарувати йому маленький, ні до чого не зобов’язує подаруночок, але, тим не менше – приємний. При цьому можна сказати якісь приємні для нього слова. Головне, щоб для цього теж був реальний привід. Інакше подарунок хлопцю, з яким немає відносин, може здатися йому дивним.

Не потрібно доповідати йому про своїх шанувальників і колишніх відносинах. Чи не поділися з ним переживаннями про це.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Ніякої хлопець не хоче, щоб у його дівчини взагалі були б до нього якісь відносини – навіть якщо ти ще не його дівчина. А раптом будеш? Ось тоді-то він може і згадати ці розповіді.

Чого не треба робити

Найголовніше, чого необхідно уникнути – не можна нав’язувати йому своє суспільство, цього не оцінить ніякої хлопець. Поважай його особистий простір, якщо хочеш колись стати невід’ємною частиною цього самого простору. Ще помилки:

 • Ми вже з’ясували, що бігати за хлопцем – це помилка №1
 • Не слід опускатися до дешевих трюків з порушенням в ньому ревнощів. Цей вульгарний прийомчик жоден чоловік в світі не оцінить. Та й з чого він повинен тебе ревнувати, якщо поки нічого між вами не було

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

 • Не слід розповідати «по секрету всему свету» про твою неземну любов до нього. Якщо все навколо будуть в курсі, то і він, звичайно, скоро дізнається, але навряд чи така обізнаність всіх знайомих про твої почуття розкажуть про серйозність цих самих почуттів. Швидше, навпаки, він вважатиме це чистим дитячістю. Якщо ще думаєш, що написати хлопцю, який подобається, то теж з цим будь обережніше, не варто завалювати його зізнаннями в коханні кожен день
 • Не потрібно вдавати з себе персонажа молодіжного серіалу, гламурну діву або героїню мультфільму. У спробах його завоювати краще бути самою собою, адже йому повинна сподобатися саме ти – реальна, а не вигаданий персонаж
 • Дуже важливий в цій справі зоровий контакт. Часто, тільки по погляду можна зрозуміти, чи є у тебе шанси. Якщо ти на нього дивишся, а він ловить твій погляд і відразу ж відводить убік, значить – справи кепські, шанси мінімальні, у нього немає інтересу. Але якщо він ловить твій погляд і продовжує дивитися на тебе, можливо ще і посміхається, говорить якісь слова – він попався, і ти йому подобаєшся не менш, а можливо, і набагато більше, ніж він тобі

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

 • Хороший варіант, якщо хлопець добре в чомусь «шарить», наприклад, в комп’ютерах, авто або ще в якій-небудь темі, попросити його про невелику послугу. Як правило, якщо дівчина абсолютно не цікава, то хлопці взагалі «не паряться», і навіть з ввічливості цій дівчині допомагати не стануть. Нецікаво їм і крапка. Але якщо хлопець охоче погодився допомогти є – шанси у тебе є, і хороші. Значить, йому приємно перебувати поруч і приємно бачити, що ти радієш
 • Читаємо по жестам і положення тіла: якщо хлопець позитивно ставиться до скорочення дистанції між вами, значить, ти йому теж подобаєшся. Якщо він приймає «відкриті» пози, це теж говорить про його позитивному до тебе відношенні. Закриті пози – це, наприклад, схрещені на грудях руки, нога на ногу, руки перед обличчям і так далі

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

пряме визнання

А що робити, якщо попався унікальний «екземпляр», який знає натяків абсолютно? Або майстерно робить такий вигляд. Хоча, швидше за все, дійсно, не розуміє. В цьому випадку говоримо йому про свої почуття прямо.

Це допоможе не затягувати заздалегідь програшні відносини і переключитися вчасно на інший, більш піддатливий об’єкт. Так, можна набратися сміливості і сказати йому про свої почуття прямо – пряму мову хлопці дуже поважають і розуміють її набагато швидше якихось там натяків.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Але майте на увазі таку пастку: більшості хлопців дуже-дуже складно прямо відмовити дівчині і сказати їй такі слова: «прости, дорога, але у нас точно нічого не вийде».

А якщо хлопець ще досить молодого віку, то він часто просто не зможе таке сказати. Їм легше щось промимрити, що може розцінюватися як та й немає одночасно, а потім всіма силами уникати вашого суспільства. А ти думай, що він там мав на увазі.

Тому вимагайте сказати вам пряма відповідь – так чи ні. Повірте, ця відповідь він вже знає точно.

слушна нагода

Для такої розмови важливо вибрати сприятливий час і місце. Важливо, щоб ніхто вам при цьому не заважав. Позбавтеся на цей час від його і друзів і від своїх подруг. Потрібно, щоб ви були віч-на-віч.

При цьому важливо мати достатньо часу в запасі, не варто визнаватися хлопчикові, якщо у вас є лише півгодини, а потім треба тікати – у нього просто не буде часу, щоб все переварити і адекватно відреагувати.

м’яке підведення

Прямо в лоб сказати слова про свою любов теж не кожна зважиться. Тому почніть з чогось віддаленого і повільно присувається до кінцевої мети.

Але при цьому і не заплутатися його вкрай – чоловіки заплутуються в жіночих міркуваннях дуже швидко і буквально через 10-15 хвилин жіночого монологу вони вже «тонуть» і їм потрібен рятувальний круг, у вигляді терміново утворився справи.

репетиція

Психологи радять перед вирішальною розмовою сказати свої слова визнання перед дзеркалом, продумати образ в цілому, попрацювати над жестами. Важливо виглядати переконливо, але в той же час невимушено і привабливо. Не варто занадто яскраво фарбуватися або надто вбиратися.

Найголовніше – не дуже боятися того, що ти будеш жорстко відкинута ім. Таке відбувається рідко – хоча б з цікавості, але хлопець захоче дізнатися, як далеко ти можеш зайти в справі його підкорення і спокушання. Якщо ж він все-таки зважиться сказати своє тверде «ні» або ще як-небудь дасть зрозуміти, що мати відносини з тобою не має наміру – теж турбуватися не варто.

Так, це буде ударом по самолюбству, але, врешті-решт, коло пошуків звужується, і ймовірність зустріти свого єдиного стала більше. Хіба краще було б продовжувати без відповіді сохнути по ньому?

Джерело: https://DelaiSmelo.ru/semya/kak-nameknut-parnyu-chto-on-mne-nravitsya

Як дати зрозуміти молодій людині, що він тобі подобається?

Хлопець викликав у тебе симпатію, сильно сподобався, але сам до тебе зовсім байдужий? Треба дати йому натяк, що він тобі імпонує. Молода людина або захоче відносин з тобою, чи ні.

Не варто боятися, що хлопець тебе відкине. Малоймовірно, що це станеться. А якщо так трапиться, нічого страшного, значить хлопець тебе не гідний.

Як правильно показати свою симпатію? Читай далі і дізнаєшся.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Як натякнути про свої почуття молодій людині?

 • Проведи невелике розслідування. Найкраще звести знайомство з його родичами і друзями і потихеньку з’ясувати, що хлопець думає про тебе. У тому випадку, якщо у нього до тебе симпатія, – це відмінно. Можна рухатися далі. Зроби гарне враження на його оточення. Тоді всі ці люди обов’язково розкажуть твоєму обранцеві про таку прекрасної панночки, як ти.
 • Намагайся частіше потрапляти хлопцеві на очі. Виглядай кожен раз дивовижно, щоб він запам’ятовував всі ваші зустрічі. Загадкова незнайомка безсумнівно закарбується в його пам’яті.
 • Довідайся, де він зазвичай проводить час. Навідуються туди іноді. Якщо хлопець любить відвідувати спортзал, запишись і ти, якщо він обожнює скелелазіння, спробуй і ти цим зайнятися. Може він – любитель походів? Збирай рюкзак і приєднуйся.
 • Фліртуй. При зустрічі гляди хлопцеві в очі довше, потім різко відведи погляд. Стріляй оченятами, загравай.
 • Якщо ви проводите час в загальній компанії, можеш акуратно змахнути пушинку з плеча, ненароком торкнутися його руки, зачепити коліном. Вторгшись в його простір, ти вже збентежиш молодої людини.
 • Будь позитивної , посміхайся хлопцю, всім своїм виглядом виражай прихильність до нього. Від тебе повинні виходити флюїди любові і ніжності, хлопець це відчує.
 • Зроби йому допомогу ненароком, зроби якусь приємність, похвали.
 • Біля тебе йому повинно бути комфортно і тепло, створюй душевну обстановку.
 • Подаруй презентик до свята.
 • У його присутності не мели про інших молодих людей.

Як правильно розповісти хлопцеві про свою симпатію до нього?

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Коли випаде нагода залишитися наодинці, зважся висловитися прямо. Звичайно цей варіант – не для боязких дівчат, якщо ж ти сильна, впевнена в собі особистість, то зроби так. Цілком можливо, хлопець буде радий, що нарешті ти зізналася, може він давно сох по тобі. Все і вирішиться. Якщо хлопець налаштований негативно, признайся, що це жарт. Боїшся сказати відкрити? Запроси його в кінотеатр ввечері або в сквер або парк, де зазвичай проводять час закохані парочки. Він відразу все зрозуміє і або погодиться, або ні. На побаченні розкажи йому про себе, розкажи цікаву історію, веселися і будь безпосередньою. Чи не завантажуй його проблемами. Під кінець зникни.

Читайте також:   Як почати розмову з дівчиною в вк: правила спілкування і помилки

Можна написати записочку: “Ти такий класний. Я вже закохалася », не підписуй. Попроси знайомих передати йому, що вже казати про тебе. При зустрічі посміхайся і стріляй очима.

Як себе правильно вести

 • Будь життєрадісною, веселою і активної. Посміхайся, відпускай жарти, але не злі, піддражнювати і підбивав.
 • Запроси покататися на повітряній кулі. Поклич в парк атракціонів. Запропонуй екскурсію по місту, якщо ти чудово знаєш місцевість, можеш розповісти щось дивовижне.
 • Подаруй особливий подарунок, який він запам’ятає. Не дорогий, але оригінальний.
 • Чи не загравай і не посміхайся іншим. Інакше твій обранець подумає про тебе не дуже добре, що ти – легковажна особа.
 • Чи не вешайся хлопцеві на шию, не плач, чи не приставай, не будь розв’язної.

Як розповісти хлопцеві про свою симпатію по листуванню

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

 1. Напиши, що ти маєш намір піти в клуб на тематичну вечірку, потрібно йти компанією, а вам бракує 1 людину, і ти хотіла запросити його.
 2. Напиши визнання у віршах. Це буде красиво і романтично. Не потрібно страждань, сліз і мук, покажи в віршах своє життєлюбність і оптимізм.
 3. Пішли йому повідомлення про його очах, напиши, що вони зводять тебе з розуму, ти в них тонеш, забуваючи про все.
 4. Напиши, як він мужній і сильний, видно, що справжній чоловік, лицар і принц.
 5. .Сообщі йому про своє захоплення його красивими руками, вони такі накачані і потужні.

Як натякнути незнайомому хлопцю про свою симпатію в контакті?

Пішли подаруночок. Бажай хорошого, доброго дня. Напиши коммент до його фотографії, захоплюйся його фігурою або умінням одягатися. Розкажи, що такого хлопця підійде тільки принцеса.

Відправ йому пісню, яка натякне хлопчині про твої почуття. Прийшли цікаву фотку, яка здивує його.

Увечері побажай добраніч і солодких снів. Напиши молодій людині прикольне вірш. Запропонуй йому випити чашку кави в затишному кафе.

Варіантів показати свої почуття море, вибирай що тобі більше до душі.

Як дати зрозуміти хлопцю, що він тобі імпонує в школі

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

На перервах не втікай до подружок, а побудь біля нього. Допоможи з контрольною роботою. Поясни складне завдання. Будь мила, привітна і доброзичлива. Жартуй, посміхайся і розповідай захоплюючі історії. Ненароком торкайся хлопчика, зачепи його сумкою або волоссям. Поглянь в його очі, посміхнися. Запроси після уроків в чудове містечко, в затишне кафе або в незвичайний кінотеатр. Відкрий йому секрет, що сталося з тобою.

Розкажи, як провела літо, куди їздила і що бачила. Розкажи про незвичайних тварин і рідкісних птахів, яких зустріла в поїздці. Наприклад, якщо ти побувала на Балі, розкажи про Ліс мавп. Мавпи такі веселі і пустотливі, але ще хитрі і моторні. Розкажи, як одна мавпочка вкрала кепку у твого брата, а інша вихопила банан у твоєї сестри.

Будь безпосередня, добра і мила. Погодься, якщо він висловить бажання проводити тебе після школи. Пустувати і веселися в його суспільстві. Будь трохи хуліганкою, зухвалої і класною.

Як показати хлопцеві свою симпатію в смс-повідомленні

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Посилай хлопцеві прикольні смски. Знайди смішні фотки або незвичайні і пішли йому. Напиши смс: “Ти мені моторошно подобаєшся”. А на наступний день будь неприступною. Хлопець здивується, задумається про тебе всерйоз. Запитай його в смске, чому вчора він був гордовитий і пихатий, йому адже це не йде, він такий милий, добрий, ти точно знаєш.

Напиши хлопцеві про його бездонні очі кольору морської хвилі, ти просто ошелешена і здивована, що такі бувають. Поклич його погуляти в смске.

Поради від психолога

Допоможе дати натяк хлопцеві про твою симпатії:

 • Флірт. Мило загравай і посміхайся, можеш сміятися, якщо він жартує. Будь весела і безпосередня. Піддражнювати і жартуй сама. Можеш злегка чіпляти його і ховатися з його поля зору.
 • Твоя присутність біля нього. Відвідуй ті місця, куди він ходить, випадково зустрічайся йому на вулиці, попадайся на очі на навчанні, влаштуйся працювати в його фірму. Але не зловживай цим. Не потрібно ходити за ним хвостом.
 • Похвала і компліменти. Говори хлопцеві приємні речі, оціни його мускулатуру або розум. Прокоментуй його фотку, захоплюйся його мужнім зовнішнім виглядом.
 • Близький контакт. Рухай до нього при найменшій можливості, випадково і не спеціально. Легенько погладь його. Обтруси його одяг від пушинок, як ніби ненароком.

Помилки, які не можна допускати

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Чи не впадай у паніку, якщо хлопець реагує не так, як би ти хотіла.

Переведи все в жарт. Чи не демонструй свої почуття у всіх на виду. Йому це може не сподобається. Не намагайся порушити в ньому ревнощі. Дешеві прийомчики не пройдуть. Чи не сообщай всім навколо, що ти безмежно любиш цього хлопця.

Чи не передавай визнання на словах через друзів. Чи не сообщай хлопцеві неприємні речі з його життя або минулого. Чи не ображай його приятелів, родичів або інших дівчат. Не корч із себе ту, ким ти не є. Чи не рісуйся. Чи не веди себе розв’язно.

Не чекай виключно радісною реакції на своє визнання, будь готова і до невдачі.

Як сподобатися хлопчикові?

Відповіді на інші питання

Як дати зрозуміти молодій людині, що він тебе цікавить на відстані?

Якщо хлопець проживає в іншому місті, можна підтримувати зв’язок за допомогою соцмереж. Посилай красиві фото, музику або вірші. Вранці можна зателефонувати і побажати доброго дня. Увечері поцікався, як він провів день.

Як натякнути про почуття, якщо ви працюєте разом?

Запроси в кафе або затишний ресторанчик. Допоможи по роботі. Можна почастувати його пирогами або салатом.

Поклич на прогулянку.

Як натякнути про почуття свого начальника?

Дізнайся, чи не одружений він. Якщо вільний, йди в наступ. Для початку якісно виконуй свою роботу, можеш затриматися увечері. Принеси з дому смачний курник або домашню ковбасу. Запроси на виставку, наприклад, імпресіоністів.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Все буде добре

Як показати хлопцю, що ти прагнеш зустрічей з ним?

Якщо ти бажаєш показати хлопцю, що сподіваєшся на відносини, то роби наступне.

 • Активно загравай і не тушуйся в його суспільстві. Будь веселою і привабливою.
 • Попадайся йому на очі частіше. Виглядай шикарно, навіть зухвало.
 • Розмовляй впевнено, не мимрить, що не треба нервувати.
 • Доторкнися до нього, погладь або зазирни в очі.
 • Будь непередбачуваною і оригінальною, дивує та вражає.

Чи чекати від нього наступного кроку, якщо він зрозумів натяк

Якщо хлопчина погоджується на зустрічі, веде себе невимушено і радісно, ​​значить він теж хоче бути з тобою.

Якщо він сипле компліментами, захоплюється твоєю зовнішністю, розпитує тебе про все, це свідчить про те, що твої старання увінчалися успіхом.

Якщо по листуванню ти теж отримуєш гарні фотки, він дізнався твій номер і дзвонить тобі, – ясно, що хлопець запал на тебе. Радуйся, хлопець сам був не проти почати відносини з тобою.

Відео допомогу

© Анна Соловйова Як сподобатися хлопцю – 3 пункту! (Хлопцям не дивитися)

Джерело: https://onmoy.com/nameknut-parnyu-chto-on-mne-nravitsya.html

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається?

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Тобі подобається хлопець, але він не робить знаків уваги. Почуття невизначеності – найгірше для жінки. Тут два варіанти: або він байдужий до тебе, або не знає, як підійти до питання з’ясування відносин. Тоді доведеться робити перший крок тобі – якщо не можеш сказати йому прямо про почуття, доведеться діяти обхідними шляхами. Для цього необхідно знати відповідь на питання як правильно натякнути хлопцеві про свої почуття.

Що робити?

Насамперед варто провести “моніторинг думок”. Запитай сама або попроси поцікавитися подругу про його ставлення до тебе у його друзів. Якщо відповідь буде позитивною, можна переходити до скромних натяків.

Можна також познайомитися з близькими йому людьми – братом, сестрою, батьками і залишити позитивне враження про себе. Близько обов’язково згадають милу дівчину, яка їх зацікавила.

Якщо хлопець довіряє думці близьких, він зверне увагу на тебе.

Потрібно проявляти інтерес до хобі вподобаного хлопця, тільки виявляти справжній інтерес. Якщо домогтися висот в тому, що він любить – це значить викликати непідробне захоплення коханого хлопця.

Хлопець оцінить будь-яку допомогу як знак уваги – це може бути пошук потрібної йому інформації, або позакласні заняття з англійської. А якщо з’являтися в тих же місцях, де він, коли у хлопця гарний настрій, є можливість викликати до себе інтерес.

Позитивні емоції, які він відчуває в ці моменти, будуть асоціюватися з тобою.

Викликати інтерес до себе можна, затримавши погляд на бажаному об’єкті. Це хороша можливість дати хлопцеві зрозуміти про свою закоханість.

Буде ідеально, якщо він не відведе погляд, а буде дивитися на тебе – значить, іскра пробігла. Спробуй порушити його особистий простір, але не вривалися в нього занадто різко.

Доторкнися до його плеча, кисті, коли він пожартував – це допоможе тонко натякнути на почуття.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Про що говорити?

Для початку перестань вести себе як подруга. Ти хочеш завоювати його симпатію, тому не потрібно давати поради з приводу дівчат і взагалі всі розмови про протилежну стать потрібно звести до мінімуму.

Підтримувати потрібно розмова про все, активно брати участь в дискусії. Не варто тільки відгукуватися в розмові про речі, в яких ти профан – це відразу помітно і виглядає жалюгідно.

Флірт дуже важливий для того, щоб показати своє ставлення до молодої людини. Погодься, ти не будеш розмовляти натяками і жартувати з хлопцем, який тобі повністю байдужий. Це правило розуміють не тільки дівчата, а й хлопці.

Флірт на увазі захоплююче спілкування з жартами, сміхом і невербальними знаками: можна посміхатися, смикати локон, сісти в відкриту позу (без схрещування рук або ніг).

Поводься природно і впевнено, розмовляй про своїх і його захоплення – це допоможе встановити контакт і дасть йому зрозуміти, що він любимо.

Як себе вести?

Натякнути хлопцеві, що він тобі подобається можна і своєю поведінкою. Зроби так, щоб хлопцеві в твоєму суспільстві було максимально комфортно. Можна зробити йому подарунок, якщо, наприклад, у нього день народження. Придумай щось особливе, але не потрібно навалом кричати про свої почуття листівками сердечками або своєю фотографією в рамці.

У його присутності не потрібно фліртувати з іншими хлопцями – це відштовхне коханого, дасть йому зрозуміти, що ти така з усіма, тому ті знаки симпатії, які були нібито надані, такими не є.

Перебуваючи з ним в компанії потрібно жартувати і постійно посміхатися – хлопці люблять життєрадісних і веселих дівчат. При цьому не потрібно вішатися на шию і всіма силами показувати свої почуття на очах у його друзів.

Це викличе тільки бурю насмішок і він ніяк не відреагує на твій жест.

Якщо ви проводите багато часу разом, у вас спільні інтереси і він не проти гуляти вдвох – ні про що натякати не потрібно, все і так зрозуміло.

жіночі хитрощі

Читайте також:   Козеріг і риби: сумісність, плюси і мінуси союзу

Подруга завжди допоможе в біді, особливо, якщо потрібно звести свого кращого товариша з хлопцем її мрії. Попроси її ненароком згадати в розмові, що хлопець тобі подобається. Нехай вона нібито проговориться – тепер потрібно дивитися на його реакцію.

Хлопець може зніяковіти, почервоніти, але відразу ж кричати “Це жарт!” не потрібно. Якщо молода людина замнеться, розгубиться і потрібно буде рятувати становище, тільки тоді можна звести розмову до жарту і сказати, що це фантазія подруги і ти нічого такого до нього не відчуваєш.

Готовою до того, що хлопець не відповість взаємністю, потрібно бути завжди.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається по листуванню (вконтакте)

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Сьогодні листування В Контакте, “асьці” або чатах дуже популярна. Іноді дівчина, тільки спілкуючись з хлопцем і не бачачи його, вже може закохатися і сподіватися на взаємні почуття. Інші дівчата знають молодої людини, бачили його, і, можливо, навіть гуляють в одній компанії. Але як натякнути йому, що він не байдужий?

Щоб натякнути хлопцеві, що він тобі подобається по листуванню, доведеться підняти на поверхню всі свої вміння флірту.

Написати в повідомленні про свої почуття набагато простіше , ніж сказати це віч-на-віч.

Це варіант для дуже сором’язливих і сором’язливих дівчат – цей спосіб визнання повинен бути схожий на бесіду, єдиний його мінус – відсутність зорового контакту.

Для початку розмови можна вибрати абсолютно абстрактну тему: запитати, як він буде проводити вихідні або які плани у нього на вечір. Питання потрібно ставити так, щоб на нього не пішов однослівне відповідь “так” або “ні”. Далі потрібно діяти по ситуації. наприклад:

 • Ти: Що ти будеш робити на вихідних?
 • Він: Ще не вирішив, нічого особливого не намічається. А ти чому питаєш?
 • Ти: Наташа, моя подруга, запросила в неділю мене на день народження. Сказала, що я можу прийти з хлопцем. Ти мені подобаєшся, ось я і вирішила тобі запропонувати.

Або можна поговорити про інше:

 • Ти: Ти вільний вечір? А то ми тут з друзями зібралися в кіно.
 • Він: Так, я не зайнятий, ти щось пропонуєш?
 • Ти: Ми збираємося спочатку сходити в кафе, а ти хороший співрозмовник, подобаєшся мені. Не хочеш приєднатися? А то подруга йде зі своїм хлопцем.

Важливо знати, що біля комп’ютера хлопець знаходиться один і зможе зрозуміти і усвідомити всю серйозність твоїх намірів, інакше він може відреагувати неадекватно в побоюванні насмішок друзів або інтересу до листування сестри. Це легкий натяк на симпатію, тому якщо хлопець не проявить інтересу, ти не опинишся в дурному становищі і зможеш продовжувати дружбу з ним.

Деяким дівчатам простіше вибирати тактику “прекрасної незнайомки”. Ти пишеш хлопцю з незнайомою йому сторінки з вигаданим ім’ям або з незнайомого йому номера ICQ. Ви дізнаєтеся один про одного деякі нюанси, знаходите спільні інтереси, а потім ти просто призначаєш йому побачення.

Хлопець буде настільки заінтригований, що обов’язково прийде на побачення, щоб побачити таємничу дівчину. Іноді навіть не бачачи один одного, люди можуть починати відчувати взаємну симпатію. Для молодих людей з романтичної жилкою це ідеальний варіант знайомства і можливість розповісти про свої почуття.

Хлопці погано розуміють натяки, тому іноді потрібно діяти прямо.

Зробити перший крок не так складно, як може здаватися на перший погляд. Набагато гірше жити в замкнутому колі, де одні сумніви і тривоги. Неможливо гадати про його почуттях, втрачаючи, можливо, кращі моменти свого життя, які можна було провести поруч з коханою людиною. Краще зробити перший крок. Сказати прямо або натякнути хлопцеві про любов, ніж потім шкодувати про свою нерішучість.

Джерело: http://fnrb.ru/lyubov/kak-nameknut-parnyu-chto-on-mne-nravitsya/

Як правильно натякнути хлопцеві що він мені подобатися: жіночі хитрощі

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Вам подобатися хлопець, але він не проявляє ініціативу. Що робити в такому випадку? Найкращий варіант – натякнути йому що Ви не проти більш серйозних відносин. Зробити це потрібно так, щоб він зрозумів Ваше ставлення, але в той же час, не надто нав’язливо, щоб не відлякати. Про те як це правильно зробити ми розповімо в нашій статті.

Як з’ясувати ставлення чоловіка до Вас

Як же правильно натякнути хлопцеві, що він Вам подобається? Щоб не потрапити в халепу, спочатку краще з’ясувати, як він сам до Вас відноситься. Один з найвірніших способів – це запросити його на прогулянку.

Якщо він відчуває до Вас симпатію, він з радістю прийме пропозицію. Також можна попросити подругу з’ясувати, як він до вас ставиться у його друзів. Або познайомитися з його родичами – сестрою, братом чи навіть мамою.

Якщо він прислухається до їхньої думки, то обов’язково зверне на Вас увагу.

Ось ще кілька корисних порад, які допоможуть дізнатися його ставлення до Вас:

Кілька важливих правил при спілкуванні з чоловіками

 • Немає дружбу! Якщо Вам потрібні відносини з вподобаним хлопцем, ніколи не ставайте його подружкою. Намагайтеся звести до мінімуму розмови про інших дівчат, не давайте поради в любовних справах.
 • Дотики. Коли хлопець розповідає щось або жартує, можна доторкнутися до його плеча або руці. Також можна торкнутися його руки на прощання. Це явно дасть йому зрозуміти, що він Вам цікавий.
 • Присуньтеся до нього легко і невимушено. Найкраще під час розмови. Це дасть зрозуміти, що Вам цікаво слухати, і Ви хочете стати ближче до цієї людини.
 • Грайте зі своїм волоссям. Можна невимушено накручувати кінчики волосся на пальці. Також дуже сексуально відкидати волосся на плечі, особливо якщо у Вас довге волосся.

Як правильно себе вести, щоб він зрозумів що подобатися Вам

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуттяДля того, щоб зацікавити чоловіка пошукайте загальні інтереси. Якщо хлопець чимось захоплюється, постарайтеся розділити його захоплення. Наприклад, якщо він грає на гітарі, можна попросити його навчити і Вас грати. Якщо він захоплюється читанням, попросіть почитати книгу, яку нібито давно шукали і ніде не могли знайти. Ну і так далі, варіантів дуже-дуже багато.

Будьте завжди відкриті для спілкування. Розповідайте про себе, свої інтереси, хобі, а також цікавтеся його життям. Таким чином, він зрозуміє, що ви хочете дізнатися його ближче.

Чоловікові буде приємно, якщо Ви будете сміятися над його жартами. Але неприродний сміх завжди помітний, тому не видавлюйте з себе смішки, смійтеся щиро і від душі.

Хваліть вподобаного хлопця. Компліменти, особливо щирі, завжди приємні і викликають позитивні емоції. Про те, як правильно робити чоловікові компліменти ми розповідали в окремій статті.

Корисна порада: ніколи не піднімайте тему колишніх невдалих відносин.

Намагайтеся завжди бути в гарному настрої.  Чоловіки люблять життєрадісних і веселих дівчат. Посмішка приємна всім, вона має в своєму розпорядженні до відкритості і спілкування. Хлопцеві повинно бути максимально комфортно у Вашому суспільстві.

Як натякнути хлопцеві, що він вам подобається в листуванні

Такий варіант буде ідеальний для сором’язливих дівчат. Але є у нього і мінуси. Головні з них – ми не бачимо співрозмовника, немає зорового контакту.

Отже, почніть розмову з якою-небудь сторонньої теми. Можна запитати про його плани на вихідні або навіть на літо. Головне, щоб питання припускав розгорнуту відповідь. Ну а далі діємо по ситуації. Можна ненав’язливо натякнути про свою симпатію. Якщо у нього немає планів на вечір, запросіть його скласти Вам компанію.

Ось ще одне корисне відео про те, як зацікавити хлопця по переписці:

Якщо хлопець не розуміє натяків

Якщо хлопець не розуміє натяків, і всі перераховані вище методи не допомогли, можна підключити жіночу хитрість. У компанії нехай хтось із Ваших друзів «випадково» проговориться про те, що цей хлопець Вам подобається. Навіть якщо щось піде не так, і відносини у Вас не складуться, завжди можна сказати, що це лише фантазії Вашого друга і не більше.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Якщо Ви бачите симпатію хлопця в свою сторону, але він дуже сором’язливий, можна взяти ініціативу в свої руки. Скажіть прямо, що він вам симпатичний, і ви налаштовані на щось більше, ніж дружба. Такий метод значно прискорює розвиток відносин, але і в той же час вбиває романтику. Іноді все ж краще почекати поки відносини будуть розвиватися своєю чергою.

Найпоширеніші помилки

 • Намагайтеся не хвилюватися. А якщо все ж хвилюєтеся, то не подавати виду.
 • Жести повинні бути плавними, уникайте різких рухів.
 • Уникайте слів-паразитів , адже невиховані дівчата мало кого приваблюють.
 • Якщо зважитеся прямо зізнатися в своїх почуттях, не смійтеся . Інакше хлопець засумнівається у щирості Ваших слів.

І найголовніше – не впадайте в істерику або паніку, якщо хлопець відреагує не так, як ти чекала. Нічого страшного в цьому немає.

Принаймні зробили все, що від Вас залежить, і не будете нудитися очікуванням і невідомістю. Тим більше, завжди можна перевести визнання жартома.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/kak-nameknut-parnyu-chto-on-mne-nravitsya/

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: добірка перевірених часом і свіжих ідей

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуттяБагатьом дівчатам важко стримуватися, коли чоловік не здогадується, що він їм небайдужий. Вони запитують: «Як же натякнути хлопцеві, що він мені дуже подобається?». Можливо, він соромиться сам зробити перший крок або боїться отримати відмову. Є кілька способів це здійснити.

У яких випадках варто натякнути хлопцеві про свою симпатію

Не кожна дівчина зважиться сказати хлопцю про свою симпатію. Багато хто чекає першого кроку від чоловіка. Причини, за якими цього не відбувається, можуть бути такими:

 • він соромиться;
 • не впевнений у своїх почуттях;
 • боїться відмови;
 • не хоче розкривати свою душу;
 • боїться поставити дівчину в незручне становище.

Зважившись першої заявити про симпатії, дама оцінює обстановку. Потрібно бути впевненою в собі, своїх почуттях, що він подобається, в бажанні розвивати відносини з кавалером, частіше бачитися з ним і спілкуватися.

До того ж потрібно переконатися, чи немає у нього на даний момент відносин з іншою жінкою. Можливо, між ними міцна любов. А може, навпаки, він недавно розлучився зі супутницею і поки хоче побути один.

Якщо він вільний, але ви розумієте, що подобаєтеся йому, значить, він соромиться або боїться. За такими критеріями можна зрозуміти його симпатію до жінки:

 • довше затримується поруч;
 • випадково доторкається;
 • втрачається, коли ловить погляд дівчини на себе;
 • залишається наодинці з нею.

Якщо помічено таку поведінку, то слід наважитися і підійти до нього першою. В цьому немає нічого ганебного, принизливого і вульгарного, якщо почуття щирі, хлопець вільний, він не проявляє негативних емоцій і роздратування.

Випадки, коли натяки недоречні

У деяких випадках натяки про симпатії до хлопця будуть недоречні. Якщо у нього стосунки з іншою дівчиною, у них все складається благополучно, то від зізнань слід відмовитися. Він опиниться в незручному становищі і взаємністю не відповість, а якщо і відповість, то панночка стане розлучницею, що не кращим чином позначиться на її репутації.

Ще одна причина, по якій слід відмовитися від натяків про симпатії до чоловіка, – його байдужість і незацікавленість. Це розуміється по його поведінці: він роздратований, агресивний, дивиться в іншу сторону, присікає розмови, уникає зустрічей. Можливо, закохана дівчина не в його смаку, він не хоче відносин або йому подобається інша жінка.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець тебе розлюбив: ознаки і що робити

варіанти натяків

 • Існує багато способів показати хлопцеві свою симпатію.
 • Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття
 • Психологи виділяють основні ознаки небайдужості до коханого:
 • невербальні жести;
 • погляд;
 • дотику;
 • листування в соціальних мережах.

Сміливі дівчата скажуть прямо про свою симпатію, вони не будуть тонко наводити молодої людини на цю думку. Він буде радий почути визнання, якщо відчуває взаємні почуття. Але якщо хлопець відмовить, можна перетворити все в жарт або прийняти його відмову гідно.

Погляд і жести

Коли дівчина проявляє симпатію жестами, вона раз у раз нахиляється ближче до обранця, повертається до нього обличчям. Дама ненароком торкається до хлопця. Тут варто знати міру, що не виснути на шиї, уникати дотиків до інтимних місць.

Погладжування плечей, масування їх теж є відвертим розв’язним натяком.

Допускається доторкнутися до його рук або взяти під ручку, злегка обійнятися, поцілувати в щоку, струсити волосся або смітинку з його піджака, стосуватися долоні або ліктя в процесі розмови.

Погляд закоханої дівчини буде зрозумілий хлопцю, якщо вона подивиться на нього, потім опустить очі і знову повільно переведе їх на нього. Такі збентежені дії вказують на симпатію і почуття до обранця.

За допомогою спільних знайомих

У компанії спільних знайомих друзі можуть жартувати над парочкою. Вони будуть прямо говорити про симпатії дівчини до хлопця, сміятися над нею. Все це робиться не зі зла і допомагає сором’язливою панночці повідомити хлопчикові про свої почуття. Він здогадається, що вона відчуває до нього симпатію, якщо до цього друзі не жартували над нею подібним чином.

Двозначні подарунки на свята

Він здивується, коли отримає подарунок з натяком від дівчини. Це може бути його фотографія з підписом про те, що у нього прекрасна фігура. Можна повідомити, що він стильно одягається, у нього хороший смак, такому хлопцеві потрібна відповідна дівчина.

Підійде для подарунка пісня з натяком про почуття до чоловіка, жінка може показати свою любов до нього через неї. До композиції можна прикріпити в міру інтимну фотографію, яка не залишить його байдужим. Непогано написати вірш спеціально для нього і відправити коробку цукерок разом з листівкою, на якій буде написано воно.

Чим здивувати хлопця: поради на всі випадки життя

жіночі хитрощі

Деякі дівчата відрізняються особливою хитрістю. Якщо вони не можуть самі сказати хлопцю про почуття, то попросять подругу допомогти. Її місія буде полягати в тому, щоб розповісти хлопчикові про те, що він подобається її знайомої. Такий метод більше підходить дівчаткам, яким по 12 років.

Вони підлаштовують так, ніби подруга випадково проговорилася хлопчикові про симпатії до нього. Тут важливо спостерігати за його реакцією. Вона буде залежати від його почуттів.

Якщо він відчуває взаємність, його особа розпливеться в усмішці, він відповість, що вона йому теж подобається. Якщо хлопець розгубився, почервонів, почав шукати відмовки, значить, він не відчуває взаємності.

В цьому випадку можна перетворити все в жарт.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

оригінальні варіанти

Творчі особистості не люблять банальностей. Вони вдаються до крайніх заходів і придумують оригінальні способи вираження симпатії. Відомі такі нестандартні натяки:

 • виконання пісні;
 • готування частування;
 • послання в прямому ефірі радіопередачі;
 • квест;

Джерело: https://onelove.su/kak-nameknut-parnyu-chto-on-mne-nravitsya/

Як показати хлопцеві, що він тобі подобається: даємо зрозуміти чоловікові очевидне

Зміст статті:

  1. Все в твоїх руках
  2. Правила флірту

Знайома ситуація? Дівчині подобається хлопець, і ця симпатія здається цілком взаємної, але він не робить ніяких кроків до зближення? Сучасні молоді люди часто бувають досить сором’язливими. Тому представниці слабкої статі, яка втомилася чекати хоч якогось знака уваги, не залишається нічого іншого, як взяти ініціативу в свої руки. Як дати зрозуміти хлопцю, що він подобається, і при цьому не здатися занадто нав’язливою?

Все в твоїх руках

Почуття невизначеності – одне з найболючіших для жінки. Не варто себе мучити, краще зроби сама перший крок на зустріч. Наприклад, показувати це при особистому спілкуванні, якщо ви студенти одного університету або колеги по роботі, або за допомогою сучасних засобів комунікації, якщо вам рідко вдається зустрічатися.

Соціальні мережі, різні месенджери, та й просто смс-ки по телефону значно полегшують перший контакт.

Але для того, щоб зробити це елегантно і ненав’язливо, потрібно знати правила, як показати хлопцеві, що він тобі подобається.

Відмінний варіант для дівчат, які володіють певними акторськими здібностями – це змоделювати ситуацію, при якій у чоловіка з’явиться можливість проявити свої почуття.

Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається? В якій ситуації йому буде найлегше розкритися? Часто спрацьовує так званий прийом: «прохання про допомогу». Завдання не повинна бути занадто серйозною – підійде, наприклад, проблема з оплатою інтернет-покупки, збій антивіруса на комп’ютері, дрібна поломка автомобіля.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Як правило, чоловікові приємно відчути себе героєм, який врятував дівчину в складному становищі. В знак подяки можна запропонувати йому повечеряти або сходити в кіно, натякнувши при цьому на свої почуття.

Правила флірту

Наведемо кілька нескладних правил для дівчат, які відчувають себе не дуже впевненими і задаються питанням: «як натякнути хлопцю, що він мені подобається?»

 1. В особистому спілкуванні активно використовуй «мову тіла». Спілкуйся з ним тільки у відкритих позах, використовуй спокусливі жести. Можна, наприклад, кокетливо відкинути волосся назад, ненавмисно доторкнутися до його руки, обтрусити його одяг від пушинок. Встановлюй візуальний контакт. Зустрінься з ним поглядом, потім опусти очі в підлогу, після чого знову підніми їх, щоб знову заглянути в його «дзеркало душі».
 2. Хвали свого обранця і говори компліменти, але тільки обов’язково щирі. Зроби так, щоб хлопцеві в твоєму суспільстві було максимально комфортно. Смійтеся над його жартами. Нехай він відчує в твоєму суспільстві себе по-особливому, ще розумнішим, обаятельнее і сильніше. Це так важливо для чоловічого самолюбства.
 3. Використовуй соціальні мережі для того, щоб встановити перший контакт. Спробуй прокоментувати його кращі фотографії, захопитися його хобі або місцями, в яких він побував.
 4. Подавай йому знаки, явно натякають на те, що ти до нього не байдужа. Фліртуй, одягнися по-особливому, підкресливши всі свої переваги, постарайся вразити його. І звичайно, будь терпиміше і дай йому можливість самому зробити крок на зустріч тобі.
 5. Залишайся для нього загадкою. Розповідай молодій людині про себе так, щоб у нього тільки ще більше розгоралося цікавість. Постарайся знайти спільні точки дотику, тоді бесіда для вас обох стане ще більш захоплюючою, а ти зможеш продемонструвати себе з несподіваною для нього боку. Уникай занадто особистих тем: колишні партнери, доходи, батьки. Чи не хвалися, але і не будь надмірно песимістичною.

Як вести себе дівчині на першому побаченні з чоловіком?

Якщо хлопець погоджується на зустрічі, веде себе невимушено і радісно, ​​значить він теж хоче бути з тобою. Але якщо він реагує не так, як би ти хотіла, щось не впадай у паніку. Просто переведи все в жарт. Чи не сообщай всім навколо, що ти безмежно любиш цього хлопця. Чи не передавай визнання на словах через друзів.

Як дати зрозуміти чоловікові, що він подобається? В якій ситуації йому буде найлегше розкритися? Часто спрацьовує так званий прийом: «прохання про допомогу».

Постарайся поставитися до своїх почуттів як до швидкоплинному приємному захопленню і корисного досвіду. Пам’ятай, що попереду на любовному фронті тебе чекаємо ще багато нового та цікавого. А навички, які ти отримала завдяки цим не відбувся відносинам, можливо, тобі дуже скоро знадобляться.

Адже коли настане час для зустрічі з чоловіком всього твого життя, то на самому початку спілкування з ним тобі також корисно буде застосувати всі відпрацьовані тобою уроки ненав’язливого флірту і спокушання.

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається: як дати зрозуміти про почуття

Джерело: https://bewoman.club/kak-nameknut-parnyu-chto-on-nravitsya/

Ответы@Mail.Ru: Звертаюся до хлопців!) Ось як можна натякнути хлопцеві, що він тобі подобається, якщо він тонких натяків не розуміє! (((????

Можна просто прямо сказати. Не обов’язково натякати.

Жень, ну і нафіг він потрібен якщо не може прочитати це в твоїх очах !!!

сказати прямо … рідкісний випадок, коли вони натяк розуміють …

Я звичайно не хлопець, але одне можу сказати точно поки він тебе не сприйме як особистість він не буде не те що понемаю твої натяки він просто не буде помічати їх

Хм, спробую відповісти)) Перерахую всі варіанти, включаючи тонкі. 1) Активно реагувати на жарти хлопця, слухати уважно все, що він говорить і намагатися підтримати розмову. 2) Завести розмову про відносини і натякнути, що у вас нікого немає, або, натякнути, який тип чоловіків вам подобається, нехай це буде не явний портрет шуканого, але дуже схожий, щоб помітив.

3) Коли вдасться можливість, покажите йому, що він для вас важливіше інших, це може бути проста підтримка в суперечці, або більше за нього на футболі, баскетболі, ніж він там цікавиться.

Досить буде сказати, удачі, принеси перемогу, я за тебе! 4) Якщо попередні не допомогли, розпустіть слух серед подружок, що він вам подобається, інформація так чи інакше дійде до нього, тільки в цьому випадку у вас буде перевага, можливість відмовитися від все в будь-який момент)) 5) На крайній випадок знайдіть привід близько тижні, не менше бути поруч з ним, це може бути і поїздка в табір, або відпочинок, або навіть робота. Поки ви будете поруч, навіть нічого не кажучи, сам той факт, де він і з ким він, скаже йому більше. Бажаю удачі, сподіваюся поради вам допоможуть, Євгенія.

Я знаю, це дуже складно і тебе лякає … Але краще сказати … Що він сімпотічен саме тобі … В розмові.. . Просто, навіть якщо ми і помічаємо знаки уваги … Це іноді нас лякає … Відштовхує … Це не розуміння того, що вам потрібно … Знаю … Для вас це зрозуміло як двічі два, але для нас …

Це як дивитися на небо і не розрізняти де Велика, а де Мала Ведмедиця … Для вас і погляду достатньо … Для нас, тільки слова … Іншого не розуміємо, навіть якщо розуміємо … Рідкісний випадок коли перші починаємо діяти … Вирішувати тобі, чи потрібен тобі такий … Чи ні.. .

Але кожен повинен знати «Що так Як? «…

просто завжди в будь-якій ситуації будь поруч (нехай ти і не зовсім поруч, просто підтримуй його, підтримуй связб з ним.

щоб він звик до тебе, а після того як півикнет і любов повинна з’явитися) на своєму досвіді знаю, що як я йому на питання як з любов’ю? відповідала ніяк, тому що не можу забути одну людину …

слід молачніе (в сенсі спілкувалися ми смс) потім знову через деякий час починали спілкуватися і знову на натяк що він мені подобається слід мовчання. потім я забила. просто набридло. і ось він сам зробив перший крок. ось. думаю все у вас вийде просто треба час і терпіння …

запропонуй йому сходити разом куди-нитка (в кіно, в кафе і т. п.).

У самій була така ситуація коли мені було 13 я трохи скажімо ображала хлопця який мені подобається, думаю що приверну його увагу.
Якщо ти не можеш сказати прямо, про свої почуття.

Тоді знайди правильний момент підійди до нього і спочатку просто заведи розмову, а потім запитай так типу: «Який тип дівчат тобі подобається?» Якщо він почне говорити такі факти які підходять під тебе, скажи йому: «Тобі не здається чо підходжу під той тип який ти зараз описав?» Подивися на його реакцію і виріши сказати йому про свої почуття чи ні)

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/44772501

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *