Як не закохатися в чоловіка: добірка перевірених методів

Як не закохатися в чоловіка: добірка перевірених методівНу, ось, в нашому оточенні з’явився чоловік, один погляд на якого змусив серце здригнутися. Про цього хлопця хочеться думати, хочеться мріяти про побачення з ним, хочеться чути його голос … Але ми прекрасно усвідомлюємо, що молода людина – зовсім не герой нашого роману! Чи не вийдуть з ним серйозні і перспективні відносини. Чому? Та хіба мало … Він, наприклад, занадто великий любитель жінок, безвідповідальний егоїст, легковажний літун або просто чийсь кавалер або навіть чоловік.

Зміст приховати
4 20 способів закохати в себе чоловіка

Природно, захоплюватися таким неблагонадійним типчики або взагалі чужим коханим ніяк не можна! Якщо дозволити собі бездумно пірнути у вир почуттів, можна і потонути.

Чи варто таке робити, якщо розумієш, що попереду – одні страждання? Звичайно, ні! Але емоціями-то як управляти? Як їх приборкати і не закохатися в настільки привабливого чоловіка? Адже краще спробувати попередити захворювання, ніж потім, коли воно перейде в гостру стадію, мучитися і шукати способи лікування. А для цього треба хоч трохи розуміти, чому воно виникає і чи підлягає управлінню і контролю.

Звідки береться закоханість

Чому люди закохуються? Адже це зовсім нераціонально.

Ти забуваєш про все на світі, глупеешь, не можеш зосередитися на чомусь корисному і починаєш часом витворяти таке, що людині при здоровому глузді і в голову не прийде! Ось кому таке раптове божевілля потрібно? Та нікому. Умій ми контролювати власні емоції, дозволяли б собі закохуватися розсудливо і тільки в того, хто підходить за всіма параметрами.

І все було б чинно-благородно, і закохувалася б будь-яка панянка лише за власним бажанням. Але їх же неприборканого, ці норовливі емоції! Рвонуть вперед, закусивши вудила, піди, впоратися. Як же бути, якщо прекрасно розумієш, що закохалася в чоловіка, чи не створеного для тебе? І взагалі, чому вибрала саме його, а не більше відповідного хлопця?

Треба сказати, виразного і однозначної відповіді на таке запитання не існує. Знавці-вчені твердять, що таке відбувається через надлишок в організмі хімічної речовини під назвою фенілетиламін.

Мовляв, коли його багато, ми можемо закохатися мало не в першого-ліпшого чоловіка. Ученим, безумовно, видніше. Тільки якось не віриться, що почуття закоханості пояснюється банальними хімічними реакціями.

Все-таки справжня причина його виникнення криється десь в глибині підсвідомості.

Вона – немов бомба, детонатор якої спрацьовує тоді, коли ми отримуємо відповідний знак. Це може бути посмішка хлопця, його жести, голос, навіть запах одеколону … Відчула дівчина, побачила, почула і – трррах! Бомба вибухнула, доза викинутого в кров фенілетіламіна зашкалила, і панночка закохалася.

Потім, коли мозок прийде до тями після такого потужного вибуху, вона зможе більш-менш тверезо оцінити ситуацію. І усвідомити, наскільки підходить їй об’єкт закоханості. Якщо підходить, питань немає.

Можна віддаватися почуттю, і будь що буде.

Ну, а коли панночка зрозуміла, що примудрилася закохатися в чоловіка, який для цього не годиться, тут вже доведеться задуматися, чому так сталося і що тепер робити.

Відповідь напрошується один. Треба загасити тільки-тільки розпалюються почуття, поки не пізно. Інакше впоратися з ними буде складно. Звичайно, управляти емоціями непросто. Але якщо добре постаратися …

Як зупинити розвиток закоханості

В цілому закохується людина в кого завгодно тоді, коли до цього готова його психіка. А їй все одно, чи відповідає об’єкт захоплення якимось конкретним вимогам розуму, чи немає. Головне – зачепитися за що-небудь і зайнятися реалізацією емоційного потенціалу.

Зачепитися можна за елемент одягу, загадкову фразу, привабливу зовнішність, цікава розмова, нетривіальний вчинок … Та навіть за зачіску хлопця! Психіка знаходить якір такого роду і починає створювати навколо нього образ.

В результаті ми починаємо дивитися на інший раз пересічного чоловіка зовсім іншими очима, приписуючи йому неіснуючі гідності і прикрашаючи існуючі.

Про що це говорить? Це говорить про те, що досить ліквідувати якір, і туман закоханості почне поступово спадати. З чого ж починати таку ліквідацію?

 1. Необхідно визначитися з тим, що це людина нам дійсно не потрібен. Для цього без емоцій, холоднокровно і розумно пояснюємо собі, що саме в ньому не влаштовує. Доцільно буде записати все на листку паперу. Але тільки не загальними фразами на кшталт «ми абсолютно різні» або «у нас нічого не вийде». Фіксувати треба суть проблеми. Наприклад, написати, що у хлопця важкий характер, що він не може бути вірним, що він уже зайнятий і так далі. Складаючи список, намагаємося знайти найсерйознішу причину недоцільність почуттів до чоловіка. Як тільки її виявимо, ставимо крапку, вішаємо листочок на стіну перед собою і перечитуємо його якомога частіше.
 2. Потрібно заборонити собі любити цю людину. Як? Ставимо його в один ряд з якимось родичем – батьком, братом, дядьком. Нам же не спадає на думку в них закохуватися? Ні, тому що це табу, що закріпилося в підсвідомості з самого раннього дитинства. Ось і намагаємося помістити в його рамки того, хто здався нам надто привабливим. Говоримо собі, що близькі стосунки з чоловіком неможливі, і женемо геть всі думки про ймовірність роману. Одним словом, асоціюємо хлопця зі своїми родичами для того, щоб включити в собі механізм його сприйняття, як брата.
 3. Бажано усіма силами намагатися максимально підняти самооцінку і поглянути на чоловіка як би звисока. При цьому пам’ятаємо про почуття міри, не те можна вважати себе королевою, якій взагалі ніхто не гідний. Вистачить і того, що станемо регулярно хвалити себе і свої дії, не забуваючи повторювати, що заслуговуємо кращого чоловіка. Якщо протягом декількох днів направляти думки в таке русло, зовсім скоро гострота почуття притупиться, і об’єкт закоханості почне здаватися зовсім не таким вже карколомним.
 4. Треба максимально докладати зусиль до того, щоб відволіктися. Йдемо з головою в роботу, веселимося з друзями, приділяємо багато часу хобі або спорту. Одним словом, робимо все, щоб якомога менше думати про свої почуття. Завантажуємося чим завгодно, лише б не залишати в голові вікно для важких роздумів над ситуацією. Відразу викинути молодої людини з голови, звичайно ж, не вийде. Але можна організувати потік пов’язаних з ним роздумів, якщо відвести їм певний час – годину вранці, годину в обід, годину перед сном. Треба сказати, що такі спогади неминуче породять мрії. Чи не дозволяємо розправляти їм крила, свідомо заганяючи в глухий кут.
 5. Необхідно позбутися бажання ідеалізувати образ хлопця. Взагалі ідеалізація чоловічого образу – найбільш насущна жіноча проблема. Ось намалюємо собі подумки портрет обранця, а потім закохуємося зльоту в того, в кого побачимо хоч якась схожість з цим портретом. Причому абсолютно не сприймаючи очевидні відмінності і не слухаючи доводів розуму. Це, мовляв, доля моя, і крапка. З такою позицією не можуть впоратися ні розум, ні намагаються напоумити очманілих від почуттів даму друзі і близькі. Емоції начисто позбавляють її можливості тверезо оцінювати те, що відбувається і відмінно замасковують негативні риси коханого.

Однак це не наш випадок. Ми-то прекрасно розуміємо, що закохалися невдало і що від почуття слід позбутися. Значить, потрібно зруйнувати вигаданий образ і спробувати подивитися на молоду людину інакше. Тобто з точки зору його непривабливості.

Треба сказати, що це не так вже й просто – емоційний сплеск створює стіну, через яку не проглядаються непривабливі вчинки і риси.

Але ми ж хочемо позбутися закоханості! Значить, відкриваємо очі ширше, включаємо мізки і розвінчуємо чоловіка за допомогою перевірених на практиці прийомів.

Прийоми, що дозволяють не закохатися в образ хлопця

Як ми вже зрозуміли, щоб не закохатися в хлопця по вуха, треба перш за все скинути його з п’єдесталу ідеалу, на який ми самі його і звели. Тобто зрозуміти, що він – аж ніяк не вінець творіння і не втілення мрії.

Як надходити, щоб досягти такої мети? Хитрого в цьому нічого немає. Треба всього лише змінити погляд на те, що ми вважали винятковою гідністю чоловіки, і звернути більше уваги на вади в його зовнішності і поведінці. Тобто необхідно змінити своє ставлення до людини.

Діяти для цього доведеться орієнтовно так:

 1. Хлопець здався нам незауряднимПріпішем цю незвичайність у поведінці неадекватності і прагненню випендритися;
 2. Молода людина привернув своєю загадочностьюОб’яснім таке якість скритністю і схильністю до обману;
 3. Чоловік цікавий своєю харизматичністю і інтеллектомНачнём міркувати так. Харизма – всього лише чарівність, які не свідчить про шляхетність душі. А високий інтелект нерідко є супутником махрового егоїзму і нездатності любити по-справжньому. З такою людиною, якби він став супутником життя, явно доведеться несолодко;
 4. У хлопця приголомшлива внешность.Красота взагалі поняття розлоге і суб’єктивне, а вже чоловіча-то і поготів. Цілком ймовірно, що ми визнали молодого людину красивою під впливом вже виникла закоханості. І дуже може бути, що він дійсно має видатну зовнішністю – чудове статура, високий зріст, мужні риси обличчя. Але ж, по-перше, це подобається багатьом дівчатам! Виходить, чоловік завжди буде мати масу прихильниць і навряд чи стане весь час чинити опір спокусам. По-друге, такий блискучий зовнішній вигляд – ще не доказ твердості духу. Дуже може бути, що у цього «героя» насправді боягузлива дрібна сутність. І в важкий момент він, не замислюючись, зрадить кого завгодно.

Ось приблизно таким чином нам треба міняти враження про людину. Щоб прискорити цей процес, необхідно шукати в ньому недоліки самого різного штибу.

У хлопця неголені пахви? Який жах, адже від нього обов’язково одного разу сильно почне пахнути потім! На молоду людину надіта несвіжа сорочка? Схоже, що в такому ж стані і шкарпетки … Він, навпаки, занадто багато уваги приділяє гігієни та одязі? Оооо, це взагалі змушує запідозрити чоловіка в надмірному занудство і нарцисизм. А то і в деяких цікавих, поки ще не яскраво виражених, нахили.

У скарбничку недоліків об’єкта захоплення складаємо все – ігнорування або незнання правил етикету, відсутність смаку, непоінформованість в елементарних питаннях і навіть невміння управляти літаком. Ах, він вміє? Тоді, значить, погано танцює. Або неважливо малює. Або пише з помилками. Та хіба мало! Було б бажання. Щось відразливе можна знайти в будь-якій людині завжди.

Не виходить? В такому випадку вдамося до допомоги подружок або мами. Наведемо їм хлопця без упередженості, навмисно висловлюючись про нього в негативному ключі.

Не потрібно думати, що це кілька аморально, – нам необхідно втовкмачити собі в голову, що чоловік більше поганий, ніж хороший.

І якщо не вдається впоратися з цим самостійно, доведеться зробити так, щоб його як слід насварили оточуючі. Інший раз думка близьких людей діє витвережували.

Знищити в собі закоханість непогано допомагає порівняння парубка зі своїм попереднім захопленням.

Але тільки тоді, коли порівняння це на користь колишнього кавалера і коли цей кавалер згадується без відрази. В іншому випадку ми ризикуємо ще більше прив’язатися до того, кого хочемо забути.

Воно і зрозуміло – антипатія до колишнього друга автоматично спровокує зростання симпатії до одного нинішньому. Нам таке абсолютно не потрібно.

А взагалі, щоб не втратити голову через одну людину, потрібно не відмовлятися від флірту з іншими і прихильно приймати чоловічі знаки уваги. В такому разі ми, по-перше, розсіємо свою увагу, а по-друге, будемо мати варіанти вибору. Навіть якщо думається, що краще нинішнього обранця в світі немає. Це всього лише фокусування емоцій на конкретному об’єкті.

Фокус в будь-який момент можна змінити. Немає відповідного для цього чоловіка поруч – зосередимося на якомусь актора, співака, і в тому числі на футболіста або політичному оглядачі! Головне, щоб він викликав симпатію.

Придбаємо фотографію знаменитості, причепимо її на видному місці і скажемо собі – цей чоловік дійсно супер! Нашому парубкові до нього дуже далеко!

Чесно кажучи, в боротьбі почуттів і розуму найчастіше перемагають почуття. Ні, поки улюбленого немає поруч, розум ще пустує.

Читайте також:   Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

Але як тільки він з’являється на горизонті, – амба! Весь раціоналізм безслідно випаровується, в голові починається круговорот, під ложечкою утворюється вакуум, душа тікати в п’яти … Так чи варто докладати стільки зусиль до того, щоб позбутися від почуття? Дорогі панянки, так закохуються на здоров’я! Адже не так уже це важливо – підходить чоловік, не підходить. Важливо залишатися живою, здатної на печаль, захоплення, нерозумні вчинки жінкою. Тільки так можна відчути всю красу буття і залишити за собою право на щастя.

Джерело: http://narmedrus.ru/kak-ne-vlyubitsya-v-parnya/

Любов по наростаючій: 2 непомітних способу закохати в себе чоловіка назавжди

Закохати в себе чоловіка – завдання не з легких: далеко не всі представники сильної половини людства втрачають голову від таких банальностей, як довгі ноги, приваблива фігура або «котячий» погляд. Часом доводиться попітніти: не кожен чоловік «клюне» на зовнішню оболонку.

Але ось вам пощастило: чимось ви змогли «зачепити» вподобаного чоловіка, можливо, навіть стали зустрічатися або жити разом. На жаль багатьох дам, цього замало: почалися відносини не гарантують, що ви будете разом завжди.

В теорії існує, звичайно, маса хитрощів, які нібито дозволяють «закохати» в себе чоловіка, та ось тільки на практиці часто виявляється, що більшість з них просто не працює.

Щось діє занадто грубо і помітно, і тому лише підриває довіру чоловіки, а щось, навпаки, непомітно, але при цьому, на жаль, діє дуже слабо або ж не працює зовсім.

Що ж робити?

Ми з’ясували, що існує як мінімум два непомітних способу закохати в себе чоловіка: дізнайтеся, що допоможе вам утримати партнера назавжди.

Спосіб перший: підтримуйте чоловіка навіть у дрібницях

Один із способів досить швидко і до того ж непомітно і міцно завоювати довіру чоловіки – почати підтримувати його не лише в якихось важливих і основних моментах (на кшталт, наприклад, планів на життя або ставлення до дітей), але і в дрібницях. Яким би дивним не здавалося вам ту обставину, знайте: чоловік полюбить вас швидше, якщо ви будете надавати підтримку в дрібницях, які насправді дуже важливі для нього.

Але бути чимось на зразок папуги, який ходить «хвостиком» за своїм господарем і повторює кожне його слово, не варто: така поведінка швидше відштовхне чоловіка.

Пам’ятайте: ваша задача – підтримувати партнера, але так, щоб ця підтримка не була показною.

Досить, якщо її помітить ваш чоловік – про те, щоб ваші дії також справляли враження на оточуючих людей, турбуватися не потрібно. Чи не їх же, врешті-решт, ви хочете в себе закохати.

Спосіб другий: будьте особливою і загадковою, а не схожою на прочитану книгу

Одна з причин, по якій любов йде навіть з міцних і щасливих на перший погляд шлюбів і союзів, – відсутність в партнерці загадки, якоїсь особливості, що відрізняє її від інших жінок.

Саме тому для того, щоб не тільки закохати в себе чоловіка, але і зберегти це почуття на довгі роки, варто залишати дещицю недомовленості – завжди має бути щось, чого про вас чоловік ще не знає.

Для цього зовсім не обов’язково брехати, довгий час замовчуючи про тій чи іншій частині свого життя.

Навіть якщо вийшло так, що ваш чоловік знає про вас абсолютно все, не впадайте у відчай – заводите нові хобі, вивчайте те, про що раніше ніколи навіть не чули, розвивайтеся.

Так ви не будете схожі на сотні раз прочитану книгу: швидше ви будете походити на роман, до якого неймовірно талановитий автор щороку додає нові глави.

Як бачите, закохати в себе чоловіка назавжди, при цьому не відлякуючи його, можливо: досить лише відволіктися від популярних рад, які жіночі журнали передруковують роками, і спробувати подивитися на ситуацію з іншого боку, придумавши що-небудь новеньке. Незайвим буде використовувати досягнення психології: навчитеся розбиратися в пристрої людської свідомості, і успіх вам гарантований.

Втім, не варто зупинятися на досягнутому: закохавши в себе чоловіка, вам все одно доведеться в майбутньому працювати над відносинами. Навіть міцна любов не позбавить вас від проблем, які виникають у інших пар: може бути, їх стане трішки менше, але зовсім вони точно не зникнуть.

Поліпшити відносини можуть не тільки якісь стандартні, традиційні способи і підходи: часом додати вогника і «перезавантажити» їх можна за допомогою речей, для цього на перший погляд не призначених.

Ось, наприклад, заздрість – відразу і не скажеш, що вона може бути чимось корисна.

А на ділі це неприємне, здавалося б, почуття може допомогти поліпшити відносини: більш детальну інформацію ви знайдете в публікації, підготовленої спеціально.

Розкажіть, що з цього приводу думаєте ви: які ще, на вашу думку, існують способи, за допомогою яких можна непомітно і назавжди закохати в себе чоловіка? Чи існують такі способи взагалі?

Своїм досвідом, думкою і історіями обов’язково поділіться з іншими читачами, використовуючи форму для коментарів, розташовану на нашому сайті, а також не забувайте натискати на спеціальні кнопки: цією публікацією ви можете поділитися на своїй сторінці в популярних соціальних мережах, і тоді ваші друзі і передплатники теж зможуть її побачити і прокоментувати і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

13 лютого 1:23

Джерело: https://gurutest.ru/publication/lyubov-po-narastayuschej-2-nezametnyih-sposoba-vlyubit-v-sebya-muzhchinu-navsegda/

Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід

Любов завжди вважалася загадковим почуттям. Весь світ намагався знайти відповідь, які ж хімічні, фізичні, навіть езотеричні процеси викликають закоханість.

Тисячі досліджень дали результати, і тепер будь-яка людина при бажанні може дізнатися, як закохати в себе будь-кого. Проте складнощі є, і полягають вони не тільки в моралі.

Які психологічні теорії та прийоми найбільш ефективні? І чому формулювання “закохати” може свідчити про внутрішні проблеми?

Як закохати в себе будь-якого? 3 теорії

Є три повноцінні послідовні теорії того, як можна привернути увагу вподобаного людини. В їх основі – зближення трохи прискореного типу. Тобто при простому спілкуванні люди зближуються плавно, поступово, з паузами і відкатами. Ці ж методики трохи прискорюють процес і дозволяють частково взяти контроль над тим, як події розвиватимуться далі.

Однак важливо пам’ятати про те, що управління ситуацією – це не тільки привілей і влада. Це також велика відповідальність за долю – свою, іншу людину і потенційних відносин. Тому застосування з обережністю вітається.

1. Адреналиновая залежність

Зв’язок між виробленням адреналіну в крові і посиленим емоційним і статевим потягом була доведена ще в минулому столітті. Цей гормон виробляється при чи не протилежних станах – закоханості і страху. При цьому мозок особливо не розрізняє, яка саме емоція викликає викид адреналіну. Такою особливістю можна скористатися при спробах зблизитися.

Якщо людина відчуває адреналінові емоції, проводячи час з кимось, він підсвідомо переймається симпатією до партнера. Організм приходить в збуджений стан через зовнішніх умов, але приписують таку реакцію впливу співрозмовника. Нібито це через нього прискорено б’ється серце, підкошуються коліна, тремтить голос.

Як же можна викликати у об’єкта симпатії такі емоції? Кілька варіантів :

 • похід в парк атракціонів (в тому числі – і в кімнату страху);
 • перегляд напруженого фільму (хоррор, трилер, гостросюжетна драма);
 • участь в рухливих конкурсах з елементами змагання;
 • швидка їзда на автомобілі, мотоциклі, квадроциклі і т. п .;
 • прогулянка по канатному мосту або маршрут по тайпарку;
 • заняття екстремальними видами спорту;
 • катання на конях / роликах / ковзанах (якщо це вперше для партнера).

А ось любителям лякати і влаштовувати дуже страшні розіграші на перших зустрічах варто зменшити запал. Це, звичайно, безвідмовні способи подарувати емоції, але вони асоціюються з неадекватністю. В (сумнівно) кращому випадку «жертва» матиме стокгольмського синдрому. У гіршому – в справу вступлять кортизолу (гормон стресу) і інстинкт самозбереження, вимагає бігти подалі від такого жартівника.

Пройти тест на психіку

2. Техніка «36 питань»

Цей спосіб підійде скоріше тим, хто вже непогано знайомий з людиною, якого належить зачарувати. Більше 20 років тому Артур Арон створив 36 питань, які, за його задумом, навіть незнайомців могли закохати друг у друга.

Експеримент психолога пройшов на ура, результати виявилися настільки успішними, що про дослідження дізнався весь світ. І навіть зараз багато хто намагається тестувати опитувальник американця.

Одні в спробах спростувати метод, інші – закохатися самим.

У чому ж секрет такої техніки?

 1. Всі питання мають досить інтимний характер, для відповідей доведеться відкритися, поговорити про особисте, довіритися.
 2. Від співрозмовників потрібно всебічний розповідь про різні сфери, тому зближення відбувається ще й за рахунок відчуття «я ніби знаю його / її все життя».
 3. У міру проходження експерименту обидва боки доводиться долати сором, збентеження, тому незручності з часом стає все менше.
 4. Після закінчення серії питань-відповідей учасники мовчки дивляться один одному в очі протягом 4 хвилин, що теж зближує.

Щоб не викликати здивування в очах співрозмовника, краще все ж не говорити відразу фраз на кшталт “А давай-ка відповімо на ці питання, щоб ти швидко в мене закохався / закохалася”. Досить запропонувати таку розвагу як спосіб пізнати один одного трохи краще або навіть просто цікаво провести час.

До речі вже на етапі відносин опитувальник Арона допоможе зміцнити зв’язок між партнерами, поглибити почуття і взаєморозуміння.

3. «Мексиканський душ»

Теорія була запропонована психологами з Америки. А спекотне назву отримала через двох факторів:

 1. об’єктами дослідження були шлюби між латиноамериканцями;
 2. в основі – зміна кардинально відрізняються, протилежних фаз.

Суть методу дозволяє не тільки зацікавити партнера, але ще і розлучитися з будь-ким без скандалів, максимально природним, майже непомітним способом. У цій техніці є кілька етапів.

фаза однодумності

На стадії знайомства або поглиблення відносин партнери намагаються сподобатися один одному. Один з методів зробити це – знайти загальні ідеї, думки, думки. Якщо не виходить швидко їх відшукати, в хід йде придумування і лукавство.

Наприклад, дівчина питає хлопця, чи подобається йому бувати в картинних галереях. Він, намагаючись їй сподобатися, відповідає позитивно. Навіть якщо такі заходи він відвідував лише раз. І то, коли випадково заблукав у пошуках вбиральні. Борошно радіє, що вони «на одній хвилі», поступово виявляючи зацікавленість.

фаза розриву

Суть цієї стадії в тому, щоб створити дистанцію, але при цьому не звести спілкування нанівець. Найчастіше це проігноровані дзвінки і посилання на зайнятість при відмові зустрітися. Але, незважаючи на віддалення, важливо залишати надію – передзвонювати у відповідь після кількох пропущених дзвінків, відповідати пізніше на непрочитані смс, пропонувати зустрітися іншим разом.

Звучить як ідеальний сюжет для підліткових драм, дешевих мильних опер, курсів пікапу. Однак, як не дивно, діє цей метод добре, і саме ця фаза відіграє дуже важливу роль.

фаза приєднання

Це етап поглиблення близькості, спроб добре пізнати один одного, відкритися, зміцнити довіру. В даний період пара починає ділитися таємницями, вести душевні розмови, проявляти легкі недосконалості.

Далі вся теорія будується на послідовному чергуванні “холодного-гарячого”. Прогрес відчувається при плавному розширенні меж дозволеного, поступове скорочення сили, тривалості фаз розриву і поглибленні фаз приєднання.

Пройти тест Фрейда

Як закохати в себе людину? 4 прийоми

Іноді дотримуватися теорії буває важко і довго. Або ж на спроби закохати залишається занадто мало часу. Тоді можна скористатися кількома короткими, майже непомітними прийомами, які залишать приємні враження від зустрічі.

1. Температурні умови

Холод доставляє комфорт не тільки тілу, але також емоційному стану. А ось тепло підштовхує до доброзичливості, відкритості, гарному настрою і мимоволі виникає розташуванню.

Якщо є можливість вибирати місце для зустрічей, краще подбати, щоб воно було комфортним. Якщо при цьому на вулиці холодно, то теплі напої та їжа врятують від застуди та емоційної відчуженості на побаченні.

2. Незручна відвертість

Все на перших етапах знайомства бояться здатися недостатньо розумними, красивими, цікавими. З цієї причини люди намагаються показувати тільки кращі сторони, а можливі казуси (свої) сприймаються як кінець світу.

Але варто одному зі співрозмовників видати якусь таємницю, розповісти про безглуздому випадку, поділитися тим, за що соромно, як бесіда відразу ж приймає інший відтінок. Розмова стає більш щирим, довірчим, розкутим.

Однак заковика все ж є. Про свої невдачі в минулому бажано розповідати в веселому тоні, як про кумедні, курйозних події. Якщо подавати історії в дуже сумною, розсердженої, роздратованою манері, то це буде більше скидатися на ниття або агресивність.

3. Своя атмосфера

Хто не любить відчувати себе особливим і неповторним? Правильно, ніхто. Те ж простежується і в стосунках пари. Щоб викликати такі відчуття у себе і у партнера досить знайти / придумати / створити власні, зрозумілі тільки для двох фішки. Це може бути незвичайне привітання, до якого включаються різні торкання долонями, поштовх стегном, обійми, підморгування і т. Д.

Читайте також:   Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Однак найкраще, щоб між закоханими був «шифр», який вони б могли використовувати навіть при сторонніх так, щоб ті ні про що навіть не здогадувалися. Це прості словесні конструкції, наприклад:

 • цитати з улюблених (обома співрозмовниками) серіалів, книг, ігор;
 • випадкові жарти, природно прослизнув в бесіді;
 • кумедні рекламні слогани;
 • смішні меми або коментарі з мережі;
 • жартівливе перекручування слів через застереження одного з пари.

Така загальна секретність швидко зближує. Заодно буде над чим пожартувати або згадати, якщо в розмові раптом з’явиться незручна пауза.

4. Гра світла

Розгадка лежить не в ракурсі або навіть інтимній обстановці (хоча вона відіграє важливу роль). Суть цього прийому – в розмірі зіниць. Чим вони більші, тим сильніше людина подобається протилежній статі. Звичайно, управляти звуженням-розширенням зіниць навряд чи вийде, але є декілька хитрощів, які допомагають обійти цю незручність:

 • вечеря при свічках або просто пікнік в сутінках;
 • вечірні прогулянки по місту;
 • похід в кафе / ресторан з приглушеним освітленням;
 • покупка лінз, що затемнюють райдужну оболонку, або зі збільшеним діаметром “зіниці”;
 • зустріч в дуже похмурий день або прогулянка по алеях зі значною затінення.

Такий погляд здається глибшим, проникливим і пристрасним, так що увага буде забезпечено на 100%.

Чи варто намагатися закохати в себе?

У формулюванні «закохати в себе» є одна проблема. Вона висловлює прагнення придушити волю людини (змусити полюбити) або перекласти відповідальність (нехай він (а) закохається). Досить порівняти цей вислів з фразами «сподобатися їй / йому», «викликати інтерес», «привернути увагу». Тут тиску, домінування явно менше.

Відчуваючи серйозні почуття, навряд чи захочеться змушувати кохану людину робити що-небудь насильно.

Тому залишається два варіанти – причиною такого бажання виступає або нудьга і слабкий інтерес, або справжня психологічна проблема.

Прагнення володіти іншою особою, як річчю, пригнічувати, контролювати, страх самотності – явні ознаки комплексів і неврозів. Згодом з’явиться розуміння:

 1. скільки б уваги не було навколо – його буде завжди мало, а «спрага» тим часом стане тільки рости;
 2. навіть сліпуча популярність і вселенський «попит» не усувають внутрішній дискомфорт повністю.

Якщо ж справа в надто слабкою зацікавленості, тим більше краще не починати «операцію спокушання». Це і зневага чужими почуттями, і зайва трата власних сил і часу.

Ще одна небезпека – театральна гра. Іноді для впровадження теорій і прийомів доводиться ставати кимось іншим. Де гарантія, що, закохавшись в маску, роль, партнер захоче потім бути до поточної версії «актора»?

Психологічних методів, що описують, як закохати в себе, багато. При правильному використанні вони діють практично безвідмовно. Але ситуацію ускладнює саме бажання привернути увагу, а точніше – деякі причини його виникнення.

Якщо є якісь комплекси, краще почати роботу над ними ще до спроб привернути чиюсь увагу. Наявність пари не позбавляє чарівним чином від проблем.

Від них все одно доведеться позбавлятися, так як в стосунках вони будуть викликати ще більше труднощів.

Пройти тест на самооцінку

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/vlyubit-v-sebya/

20 способів закохати в себе чоловіка

Після перегляду чергової мелодрами або романтичної комедії, у недосвідчених в любові дівчат може створитися враження, що побудувати відносини з хлопцем простіше простого. Але чи так це насправді? Досвідчена дівчина напевно скаже, що роздобути хлопця своєї мрії – це справа трудомістка і вимагає спеціальної підготовки. Нижче представлені 20 способів, як закохати в себе чоловіка!

Зовсім необов’язково користуватися відразу всіма радами. Виберіть лише ті, що підійдуть вам, орієнтуючись на якості і характер обранця.

1. Хоча б ненадовго прикинутися слабкою і вразливою

Один з найбільш перевірених часом способів підкорити серце чоловіка. Адже який поважаючий себе чоловік відмовиться відчути себе кам’яною стіною, за якою дівчина буде відчувати себе в цілковитій безпеці? Головне не перестаратися, виглядати надто безпорадною і слабкою теж не варто.

2. Зробити вигляд, що ти не збираєшся обмежувати його свободу

Ваш улюблений повинен бути впевнений в тому, що він не перетвориться в зневаженого усіма холостяками «підкаблучника». Це вже потім, після того як ви станете жити під одним дахом, можна буде пояснити йому, що «пивасик» з друзями по вихідних – це погано, а про сауну і рибалці з ночівлею він повинен забути назавжди.

3. Дозволь своєму коханому самоствердитися

Для цього достатньо просто попросити його зробити для тебе щось важливе. Наприклад, налагодити роботу комп’ютера, обдерти шпалери в спальні, полагодити змішувач у ванній і так далі. Єдине, про що не варто забувати – це щоб завдання обов’язково було таким, з яким він неодмінно впорається.

4. Завжди цікавитися його думкою

Один з дієвих способів закохати в себе чоловіка, це показати, що його думка для вас дуже важливо! Постійно радьтеся зі своїм обранцем, перш ніж зробити вибір.

Навіть якщо ви вже знаєте, як вчинити в ситуації, що склалася і чому віддати перевагу, постарайтеся переконати коханого, що від його рішення багато що залежить.

Звичайно, ідеально буде, якщо тобі вдасться зробити так, що його думка буде повністю збігатися з твоїм. А для цього доведеться сильно постаратися.

5. Іноді треба дати йому скучити за тобою

Деякі дівчата так настирливо липнуть до свого хлопця, що намагаються не відходити від нього ні на крок. А це може призвести до зовсім протилежних наслідків і назавжди відштовхнути від тебе обранця. Краще подати себе такою собі таємничої особливої, яка здатна зникнути на якийсь час без попередження і нічого не пояснюючи.

Це не тільки може викликати у нього ревнощі, але і змусить помучитися в тому випадку, якщо він, звичайно ж, відчуває до тебе якісь почуття.

6. Заявити, що побоюєшся сімейного життя

Більшість чоловіків просто впевнені в тому, що всі дівчата навколо тільки і думають про весілля і щасливому шлюбі. Зроби вигляд, що тебе це абсолютно не цікавить.

Як би ненароком згадаєш, що ні гориш особливим бажанням приміряти біле плаття і похвалитися перед подружками заручним колечком.

Цілком ймовірно, що у нього виникне бажання зробити все навпаки, і він тут же потягне тебе під вінець.

7. На Кожне нове побачення трохи змінювати свою зовнішність

Непогано було б періодично трохи змінювати щось у своєму зовнішньому вигляді. Наприклад, одяг, зачіску, макіяж. Краще, якщо він буде бачити в тобі таку жінку-загадку, кожне побачення з якої буде немов зустріч з новою людиною. Закохати в себе чоловіка не так то й просто, потрібно бути різною для нього!

8. Завжди довіряй йому

Головне в міцних відносинах – це взаємна довіра. Не треба перетворюватися на подобу кіношної маніячки-шпигунки, яка при кожному зручному випадку тут же лізе перевіряти пошту свого коханого, риється в його телефоні, копається в кишенях одягу і так далі. В першу чергу, це принизливо для тебе.

А якщо він і справді дає привід для неприємних підозр, то краще поговорити з ним про це відверто або, в крайньому випадку, порвати з ним раз і назавжди.

9. Не скупися на компліменти

Якщо хочеш, щоб твій хлопець душі в тобі не сподівався, то навчися хвалити його позитивні якості. Адже складно знайти такого чоловіка, якому не були б бальзамом на душу компліменти на свою адресу.

10. Поєднуй дотепність з ласкою і чуйністю

Завдяки почуттю гумору можна знайти вихід практично з будь-якої складної ситуації. Але пам’ятайте, що іноді веселою жарти не завжди достатньо для того, щоб залагодити стресовій ситуації. В такому випадку незайвим буде підтримати і підбадьорити свого коханого.

11. Не будь скутою в компанії його друзів

Не варто ігнорувати його друзів. Якщо є така можливість, то краще і самої з ними подружитися, стати для них «своїм» людиною. При цьому зробити все можливе, щоб не вдарити в бруд обличчям. Це дасть вашому хлопцю зайвий привід для гордості за свою компанійську і товариську дівчину, здатну влитися в будь-який колектив.

12. Постарайся створити для свого коханого якомога комфортніші умови

Створи навколо свого хлопця затишну та комфортну обстановку, завдяки якій він повинен буде всерйоз задуматися про те, щоб продовжити подібну атмосферу якомога довше. А разом з такими думками непомітно прийдуть і справжні почуття.

Кожен чоловік після роботи мріє скоріше опинитися в теплому і затишному гніздечку, де його люблять і завжди чекають з нетерпінням.

13. Дозволь дивитися своєму хлопцеві на те, як ти чепуриться

Зазвичай в такі моменти дівчата не дозволяють своїм хлопцям спостерігати за собою, вважаючи процедуру «наведення краси» кілька інтимної. Але для свого коханого можна зробити і виключення. При цьому не слід забувати, що все повинно бути в міру. Адже хто знає, може бути він вважає за краще не відати до кінця про всі таїнства жіночого пріхорашіванія?

14. Придумай загальне для вас двом заняття

Ніщо так не зближує людей, як спільне хобі. І неважливо, яке саме – розводити рибок, садити картоплю, ходити на риболовлю, читати вголос книги, збирати мозайку і так далі. Головне, щоб воно подобалося вам обом і не було в тягар.

15. У здоровому тілі – здоровий дух

Стеж за своїм здоров’ям. Адже несвіже дихання з рота, грибок на ногах або короста можуть назавжди відкинути від тебе вподобаного хлопця. У світі існує величезна кількість хвороб, які необхідно уникати, а якщо вже примудрилися захворіти, то як можна швидше їх вилікувати. Чи не запускаючи їх і не відкладаючи в довгий ящик.

16. Намагайся стежити за своєю фігурою

Безумовно, неможливо закохати в себе чоловіка однієї лише красивою фігурою, але без неї – нікуди. Зовсім необов’язково голодувати і перетворюватися в анорексичне істеричку, шкіра якої готова порватися об виступаючі назовні кістки.

Але і перетворюватися в жирну корову з отвисшим животом теж не варто. У всьому необхідно знати міру. І не забувай про поставу.

Скорчившись в три погибелі красуня, зсутулившись подібно Горбаню з роману Гюго навряд чи удостоїться уваги з боку представників сильної статі. Ну, хіба що, співчутливого погляду.

Тому -танці, частіше бувай на свіжому повітрі, веди активний спосіб життя. Якщо, звичайно, дійсно хочеш знайти кохання свого життя.

17. Не будь обмеженою

Намагайся завжди крокувати в ногу з часом. Дивись новини, читай книги, цікався тим, що відбувається в світі. Тому, хто знаходиться поруч з тобою, має бути цікаво проводити з тобою час. Тільки в такому випадку тобі вдасться стати для нього непросто черговою дівчиною, а справжнім другом, якого він вже не захоче проміняти ні на кого іншого.

18. Будь позитивної і енергійною

Намагатися бути якомога більш енергійної. Млявість і апатія здатні відштовхнути від тебе хлопця, який навряд чи захоче будувати відносини з малорухомої особливої, байдужою до всього оточуючого. Закохати в себе чоловіка допоможе навіть ваш щирий сміх …

19. Не варто на першому ж побаченні розповідати все про себе

Намагайся якомога довше залишатися загадковою. Не варто при першій зустрічі з хлопцем розповідати йому про своїх колишніх коханців або чоловіків. Чим менше він буде знати, тим міцніше будуть ваші відносини.

20. У будь-якій ситуації залишайся собою

Одним з головних умов довгих і міцних відносин є щирість. Ніякі хитрощі не допоможуть насильно закохати в себе хлопця. Єдине, що можна собі дозволити в окремих випадках – це хитрощі, пов’язані із зовнішністю. Але це, так би мовити, свята справа. Адже яка дівчина не хоче виглядати краще і привабливіше?

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/39530299-20-sposobov-vlyubit-v-sebya-muzhchinu/

Як закохати в себе чоловіка: ТОП-20 ефективних способів

Всім привіт! Скучили за зібранням жіночого клубу? Сьогодні ми поговоримо про те, як закохати в себе чоловіка. Тема цікава і актуальна завжди, так що приєднуйтесь.

Чоловік за своєю природою мисливець і любить сам вибирати собі “жертву”. Таким чином весь жіночий пікап зводиться до того, щоб стати для нього бажаною здобиччю. Завдання непросте, але здійсненне. Я приготувала для вас цілий список порад, які почерпнула з психології відносин.

Які якості подобаються чоловікам в жінках

Пам’ятаєте приказку про те, що справжня жінка і коня на скаку зупинить, і в палаючу хату ввійде? Так ось забудьте її на час, зараз вона нам не знадобиться. Акцент слід зробити зовсім на інших речах, зараз я розповім, на яких.

У парі чоловік і жінка доповнюють один одного. Чоловік від природи прямолінійний, твердий, незламний, як скеля. Жінка ж повинна бути м’якою, гнучкою і мудрою, як гірська річка, щоб разом вони жили в мирі та гармонії.

Культивуйте в собі ці безцінні якості, саме вони роблять дівчину жіночною, а зовсім не рожеві платишко і туфлі на підборах.

Як вірно помітила Коко Шанель, не буває некрасивих жінок, є тільки ледачі. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом – чоловіки люблять очима. Одягайтеся охайно, укладайте волосся, доглядайте за нігтями – це програма мінімум!

Немає нічого більш відразливого для чоловіка, ніж товстий шар штукатурки на обличчі, склеєні тушшю вії і кричуща яскрава помада. При вигляді такої дівчини створюється враження, що вона хоче сховатися і привернути увагу одночасно. Зовсім відмовлятися від косметики не варто, але в усьому потрібно знати міру.

Не втомлююся повторювати, що це одне з найцінніших і незамінних якостей в людині, але багато хто чомусь вперто плутають його з невпевненістю в собі. Скромність дозволить вам дивитися на себе адекватно, чи не зазнаватися, що не хвалитися. На тлі дівчат, які вважають себе чудовими принцесами, ви будете мати явну перевагу.

Не плутайте з зарозумілістю, у цих якостей немає нічого спільного. Самоповага – це скоріше синонім гордості. Чи не принижуйтеся, Не запобігав, не ставте чиюсь волю вище своєї. У відносинах самоповагу допомагає не нав’язуватися, що не липнути до байдужому партнеру – в загальному, знати собі ціну.

Читайте також:   Як привернути увагу чоловіка: прості і секретні методи

Щоб сподобатися чоловікові, дівчина повинна “бути леді”. Не сподівайтеся, що гарна зовнішність і відвертий наряд зможуть компенсувати ваші погані манери. Слідкуйте за тим, що і як ви говорите і як себе ведете.

Як закохати в себе свого обранця

Тепер, коли ми розібралися зі своїми якостями, можна переходити до активних дій. Ну, як активним – жіноча ініціатива, все-таки, досить обмежена. На початковому етапі знайомства потрібно зробити всього 1-2 кроки до зближення з чоловіком, постарайтеся не розтратити їх даремно.

Це найбезпечніший і безневинний спосіб проявити свою симпатію. Але йому теж потрібно вчитися. Класичний прийом – подивіться в сторону, потім на кінчик свого носа, знову в сторону і на чоловіка. Погляд повинен бути різким, колючим і швидким. Потім відведіть очі як би ніяково і схвильовано.

Чи не видивляйтеся на чоловіка пильно дуже довго. Ваш погляд повинен бути для нього загадкою – “я їй подобаюся, чи вона просто так на мене дивиться?” Тримайте чоловіка в полі свого периферичного зору і як тільки помітите, що він дивиться на вас, посміхніться. Для наочності подивіться це відео.

Рано чи пізно хлопцю набридне грати з вами в баньки, і він сам підійде до вас. До речі, таким способом можна навіть спробувати знову закохати себе колишнього хлопця або чоловіка – чим чорт не жартує?

 • Виділяйте його серед інших

Якщо ви ще не знайомі з об’єктом вашої симпатії, виділити його можна, задавши нейтральний питання або попросивши про маленькій послузі (дуже маленькою!).

Скористайтеся контекстом ситуації. Якщо ви разом чекаєте автобус на зупинці, поцікавтеся у хлопця, яким маршрутом вам краще доїхати до місця призначення. Якщо красавчик зустрівся вам в магазині, попросіть допомогти вибрати футболку для вашого брата.

Буває так, що ви крутитесь в одній компанії, але чоловік вперто не звертає на вас уваги. В цьому випадку частіше запитуйте його думку, хваліть, помічайте найменші його досягнення. Це змусить хлопця придивитися до вас уважніше і в підсумку перейнятися симпатією.

Частіше вимовляєте ім’я обранця під час спілкування з ним. Тільки не перекручувати, будь ласка! Звертайтеся до хлопця так, як він представився вам при першій зустрічі – не прогадаєте!

 • Підберіть ближче через його інтереси

Першому справою наведіть довідки, що чоловік любить, чим займається у вільний час, яку музику слухає і т. Д. Якщо ваші інтереси збігаються – відмінно, це вже півсправи, а якщо немає, постарайтеся перейнятися його захопленнями.

Тепер потрібно, щоб молода людина дізнався в вас споріднену душу. Повідомте його легко і ненав’язливо, як би ненароком.

Наприклад, можна купити футболку із зображенням його улюбленої групи. Хлопця це здивує і розташує до вас, особливо якщо подібні музичні смаки нетипові для дівчат.

Неважливо, одружений ваш обранець, неодружений або розлучений – побачивши в вас однодумця, він зацікавиться вашою персоною і почне поважати. А там і до любові недалеко.

Не плутайте з доступністю. Якщо у вас черга з бажаючих зайнятися з вами сексом, задумайтеся, в чому причина. Може, просто від вас отримати це простіше, ніж від інших?

Шанувальниками дівчина може вважати тільки тих хлопців, які хочуть з нею серйозних стосунків. Якщо таких багато або хоча б кілька, тоді вона може сміливо вважати себе затребуваною і бажаною.

Як стати такою? Більше спілкуватися, бути привітною і милою, що не вернути ніс і не дивитися зверхньо на тих, хто проявляє до вас симпатію, навіть якщо вони поступаються по якихось параметрах чоловікові вашої мрії.

Секретні техніки і стратегії по завоюванню його серця

У цьому розділі я поділюся з вами вивертами і хитрощами, за допомогою яких можна так сподобатися чоловікові, що він закохається в вас без пам’яті.

отзеркаливание

Класична техніка з арсеналу нейро-лінгвістичного програмування, детально прочитати про неї можна в книзі Майкла Холла і Боба Боденхамера “Повний курс НЛП”. Під час спілкування з чоловіком намагайтеся ненав’язливо копіювати його рухи і жести: він схрестив руки на грудях, і ви так зробіть, він закинув ногу на ногу – повторіть за ним.

Це не повинно виглядати награно і манірно, хлопець взагалі не повинен запідозрити підступ. Таким чином ви встановите з людиною зв’язок, і він підсвідомо буде до вас тягнутися.

Гра на контрасті

Цим психологічним прийомом часто користуються пікапери, він носить назву “ближче-далі” або “вогонь-мороз”.

За допомогою нього ви зможете підсилити симпатію чоловіка, з яким у вас відносини, але динаміка їх занадто млява.

Суть техніки в тому, що вам спочатку потрібно влаштувати коханцеві просто карколомний вечір, довести його до божевілля своєю пристрастю, а потім дистанціюватися або зовсім пропасти на час.

Після такої любовної струсу чоловік захоче повторення і чекатиме від вас нових кроків, а ви не виправдаєте його очікувань і змусите голову ламати над цією загадкою. На відстані постійні думки про вас і приємні спогади зроблять його потяг ще сильніше, і до наступної зустрічі він буде вже неабияк закоханий.

Тільки ваша дистанція не повинна виглядати як образа. Пошліться на завал на роботі – це найбільш правдоподібний привід.

нетипова поведінка

Протиріччя і загадки привертають увагу і допомагають підсадити чоловіка на думці про вас.

Більшість людей в типових ситуаціях поводяться однаково – коли їх зачіпають – огризаються у відповідь, коли вичитують – виправдовуються, коли кидають – кидаються в ноги в спробах утримати коханого.

Ці реакції вбудовані в психіку, як рефлекси, підсвідомість видає їх миттєво у відповідь на якусь конкретну ситуацію.

Почніть діяти усвідомлено всупереч першому імпульсу. Спочатку переробіть інформацію, зробіть висновки, а потім тільки реагуйте. Видавайте тільки ті реакції, які вигідні вам.

Наприклад, якщо чоловік явно бачить вашу симпатію і шле вам смс із запрошенням додому в надії на легкий секс, промовчите у відповідь. Більшість дівчат в даній ситуації або погодяться, або затягнуть пісню про те, що вони “не такі”. Ваше мовчання на їх фоні буде інтригувати і розбурхувати фантазію.

Які способи не працюють: розвіюємо міфи

На просторах всесвітньої павутини можна зустріти безліч шкідливих порад, які не тільки не допоможуть вам закохати в себе чоловіка, а й здатні вбити вже зародилася симпатію. Знову викликати її буде практично неможливо, тому давайте розберемо ці горе-методи, щоб ніколи їх не застосовувати.

Попросити про допомогу

Якщо прохання дрібна і необтяжлива, то вона швидше за все ніяк не позначиться на симпатії до вас. А ось якщо ви просите про щось, що вимагає серйозних тимчасових, матеріальних та інших ресурсів, у байдужого поки чоловіки – будьте впевнені, що ставите хрест на ваших майбутніх відносинах.

Незрозуміло, з чого взагалі дівчата взяли, що таким способом можна викликати любов. Уявіть, що малознайомий хлопець просить вас забратися у нього вдома і перегладіть все його білизну. Навряд чи ви зрадієте такої пропозиції. Запам’ятайте головне правило – закоханість зростає від кайфу, який приносить спілкування з вами, а не від вантажу ваших турбот.

викликати ревнощі

Дуже багато дівчат намагаються приміряти на себе амплуа фатальної красуні і потрапляють в халепу. З чужої ревнощами взагалі варто бути обережною і ні в якому разі не намагатися викликати її штучно. Більшість чоловіків ваш флірт з іншими відморозить і відштовхне.

А ось якщо вам вдасться стати затребуваною і бажаною для багатьох, але при цьому недоступною, у чоловіка дійсно може прокинутися мисливський інстинкт. Вам потрібно буде лише підігрівати його, чи не здаючись відразу і ускользая іноді з його чіпких рук.

Бути холодної та гордовитої стервом

Люди, які таке радять, нічого не тямлять в чоловічій психології. Холод відштовхує, а не притягує. Якщо не вірите – зробіть гордовите обличчя і подивіться на себе в дзеркало. Усередині вас повинен горіти вогонь, тоді ви будете привабливі.

Як закохати в себе чоловіків різних знаків зодіаку

Рекомендації психологів ми розібрали, давайте тепер подивимося, що радять нам зірки.

 1. Чоловік овен любить яскравих, веселих, енергійних дівчат, з якими можна не тільки добре провести час, але і поговорити на серйозні теми. Він вважає за краще сам вибирати собі обраницю і домагатися її, незважаючи на хороводи дівчат навколо.
 2. Телець любить в дівчатах розсудливість, надійність, спокійна вдача. Найкраще почати спілкування з ним з дружби і намагатися поступово зближуватися.
 3. Найбільше чоловік близнюк цінує свою свободу, тому не дозволяє жодній дівчині зазіхнути на неї. Ніколи не намагайтеся його контролювати і тим більше виносити йому мозок. Будьте легкі і іскристий, що не завантажуйте своїми проблемами, і все у вас вийде.
 4. Чоловік рак дуже любить комфорт і навряд чи зможе поступитися їм навіть в ім’я самої великої любові. Тому з самого початку оточіть його теплом і турботою і дайте зрозуміти, що з вами йому буде комфортніше, ніж одному.
 5. Лев за своєю природою нарцис і харчується чужим захопленням. Йому потрібна така дівчина, щоб все навколо дивилися із заздрістю – красива, ефектна, дотепна, чарівна. Але домагатися її він повинен сам – мисливський інстинкт в чоловіках, народжених в кінці липня – середині серпня, виражений як ні в кого іншого.
 6. Хлопець діва – педант до мозку кісток, тому ретельно стежите за своєю зовнішністю. Будь-яка дрібниця на зразок злегка розмазаний туші або стрілки на колготках може серйозно зіпсувати враження. А взагалі, діви, як і вгодовані, люблять спокійних і надійних дівчат, в яких вони можуть бути впевнені.
 7. На чоловікові вагах ви можете потренувати свою ініціативність. Він весь час у всьому не впевнений, і, зробивши перший крок, ви позбавите його від болісних сумнівів. Попередньо поцікавтеся, чим хлопець захоплюється і станьте для нього цікавим компаньйоном і співрозмовником – тоді успіх вам гарантований.
 8. Сподобатися чоловікові скорпіона – непросте завдання, адже він вимогливий і вибірковий. Завдяки своїй чарівності ці хлопці ніколи не страждають від дефіциту жіночої уваги, навіть якщо зовнішність у них кульгає. У дівчат скорпіони цінують загадковість, гордість і незалежність, так що не потрібно кидатися йому на шию при найменшому натяку на симпатію в вашу сторону.
 9. Чоловік стрілець не виносить нудьги. Ви повинні перетворити спільне проведення часу в свято, наповнене яскравими емоціями. Будьте веселою, сміливою, відчайдушної, легкої. Приберіть будь-які претензії і кислий вираз обличчя, інакше не встигнете оком моргнути, як він втече в невідомому напрямку.
 10. Щоб сподобатися хлопцю козерогові, потрібно бути як мінімум не дурніші нього. Вони зазвичай дуже успішні в роботі та шукають дівчину собі до пари. Яскрава зовнішність не так важлива, досить бути доглянутою і стежити за собою. Козероги – прихильники традиційних сімейних цінностей, тому не варто говорити, що ви не хочете мати дітей і погано відгукуватися про своїх батьків.
 11. Водолій – веселий і товариський хлопець, ці ж якості він хоче бачити в супутниці життя. Зовнішність для нього не головне – він зовсім не вередливий. Головне, щоб з вами було комфортно і ви не зазіхали на його особистий простір.
 12. Чоловіки риби шукають спорідненість душ і красиву любов, як в казці. Вони дуже романтичні і ранимі, тому ніколи грубо Не критикуйте їх і взагалі не будьте занадто різкі. Якщо бачите інтерес до вас чоловіки-риби – сміливо проявляйте ініціативу, вони бувають дуже нерішучі.

висновок

Вітаю, тепер ви знаєте, як завоювати серце чоловіка і часом не упустити його з рук.

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *