Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Питання про те, чи можна чи не можна мастурбувати, цікавить багатьох – від підлітків, які роблять перші кроки на сексуальному поприщі, до дорослих чоловіків, що піклуються про своє інтимне здоров’я.

Зміст приховати

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Люблять мастурбувати і жінки. Вони можуть пестити клітор і зовнішні інтимні органи самостійно, а можуть довіритися хлопцеві. Петтінг – це обопільне задоволення. Знаючи, як дрочить собі і партнеру, можна отримати незабутні відчуття навіть без фізичного проникнення.

Такі способи самозадоволення особливо актуальні, якщо дівчина ще не мала сексуальних контактів, але дуже хоче зробити приємність хлопцю і отримати оргазм. Так що ж таке мастурбація?

конструктор мастурбації

результат

Рівень стімуляціі0%

Розбираємося в термінах

Медичні терміни мастурбувати і мастурбувати зовсім не прижилися в молодіжному сленгу. Якщо розглядати фізіологію, то така сексуальна розрядка нічим не відрізняється від звичайного фізичного контакту.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Однак при стандартному сполученні роздратування геніталій відбувається тими ж інтимними органами партнера, а при мастурбації роль статевого члена або вагіни виконують руки або інші предмети сексуальних ігор.

Яскравість оргазму безпосередньо залежить від того, наскільки сильно вдалося збудитися хлопцеві чи дівчині.

Ті, хто люблять подрочить, можуть займатися онанізмом досить довго і часто. Причому мастурбація дає контроль своєї ерекції і сім’явивергання.

При онанізм легше контролювати наступаючий оргазм, відкладати його або наближати. Таким чином можна домогтися більш сильних і яскравих відчуттів, які при звичайному вагінальному контакті виникають досить рідко. Допомагає мастурбація продовжити сам статевий акт, адже момент сім’явиверження онанируют контролює самостійно.

Чоловік і підлітковий онанізм

Способи онанізму у представників обох статей розрізняються. Вважається, що більше мастурбувати люблять чоловіки або хлопці підліткового віку. З чого ж почати сеанс самозадоволення? Перш ніж почати пестити орган, потрібно переконатися, що під час цього заняття ніхто не потурбує.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Це стосується не тільки раптового повернення рідних з дачі або стрімкого входження в кімнату молодших братів і сестер, а й дзвінків по телефону або інших способів спілкування. Якщо мастурбація буде перервана в найвідповідальніший момент, і досягти оргазму не вийде, можуть виникнути серйозні проблеми.

Перш за все, буде дуже сильно боліти статевий член, нити мошонка. А незакінчений статевий акт призведе до гормонального збою. У разі одиничного явища ситуація не дуже небезпечна для здоров’я, але при її повторенні можуть виникнути розлади чоловічого здоров’я в майбутньому.

Що ж можна використовувати, щоб розігріти фантазію перед онанізмом? Багато хлопців вважають за краще мастурбувати під час перегляду порнофільмів або роликів еротичного змісту. Відмінно допомагають привести член в стан бойової готовності розповіді та історії на таємну тему, але такі способи збудження вимагають добре розвиненою фантазії.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посиленняЦя ж фантазія здатна порушити і підняти член навіть без будь-яких допоміжних матеріалів. Досить підключити уяву і уявити собі секс так, як цього хочеться в даний момент.

Зручні такі способи збудження тим, що гра йде за сценарієм, який придумується тут же на ходу, а не промальований стороннім, як фільм або розповідь.

Сюжет можна змінювати, продовжувати або скорочувати, в залежності від настрою і стану збудження. Багатьох чоловіків збуджує спілкування по телефону або відеочату. Спілкуватися можна з коханою дівчиною або сторонньої панянкою, головне, щоб її слова і інтонації допомагали ввести статевий орган в стан стійкої ерекції.

Строгих правил і обмежень в тому, як займатися онанізмом і дрочить, немає. Рухи, інтенсивність, сила натискання – все це регулюється самостійно. Головне, щоб цей процес приносив задоволення і задоволення, а не біль і дискомфорт.

Проте є способи і техніки, які можна застосовувати при онанізм, з’являється можливість отримувати більш яскравий оргазм, а також збільшувати його тривалість.

Методи у чоловіків

Природа подбала про те, щоб займатися онанізмом і займатися сексом людині було приємно. У жінок і чоловіків при порушенні починає вироблятися мастило, яка пом’якшує тертя, забезпечуючи ковзання.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Якщо ж порушення ще не дуже сильно, і мастила на голівці недостатньо, його можна зволожити штучно. Для цього підходить власна слина. Також член можна зволожити спеціальними гелів мастилами, що продаються в магазині. Такі кошти допоможуть не тільки полегшити ковзання, а й додатково порушать, зігріють або охолодять член, ніж додадуть мастурбації нові відчуття.

Мастурбувати можна і без змащення, але відчуття від такого онанізму будуть менш комфортними. А іноді при такому методі онанізму можна отримати мікротравму статевого члена.

Техніка онанізму проста. Статевий член обхоплюється в кулак (можна застосовувати всі п’ять пальців, можна тільки кілька). Далі потрібно відсувати шкіру пеніса так, щоб головка члена оголювалися, а пізніше – знову закривалася крайньою плоттю. Ступінь відкриття і частоту ритму можна посилювати або зменшувати.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Наступний спосіб – щільне кільце. Великим і вказівним пальцями член охоплюється в щільне, туге кільце, яким і рухається крайня плоть.

Наступний спосіб – ласки головки члена. Вона відкривається, на неї наноситься мастило, і стимуляція проходить тільки тут. Пестити головку доведеться довше, ніж стимулювати весь член, але відчуття, отримані таким чином мастурбації, будуть більш яскравими.

Техніка рухів полягає в терті головки долонею або пальцями, на яких присутня достатня кількість мастила.

Ще одна цікава техніка – обхват головки долонею зверху. В цьому випадку відбувається повна імітація статевого акту. Зафіксувавши член в кулаці, можна знерухомити руку або рухати нею. Досить яскраві і незвичайні відчуття здатна принести стимуляція пеніса струменем води.

Вибравши оптимальний напір і температуру, її направляють на відкриту головку. Часу на таку мастурбацію потрібно багато, але відчуття будуть неймовірними.

Вибрати оптимальний спосіб мастурбації допоможе експеримент. Тільки перевіривши на собі всі техніки, чоловік зможе зрозуміти, який спосіб онанізму йому більш приємний цікавий.

При перших актах онанізму зазвичай хочеться швидше досягти оргазму, але з часом чоловік вчиться «розтягувати задоволення», навчаючись контролювати свої відчуття і реакції.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

жіноча мастурбація

Займатися онанізмом дівчата люблять так само сильно, як і хлопчики, але сам процес в даному випадку складніше, а ймовірність отримати травму – більше. Самозадоволення полягає в тому, щоб пестити клітор і зовнішні інтимні органи. Про що ж варто знати дівчатам, які вирішили зайнятися онанізмом?

Перше правило – комфорт. Обстановка для акту самозадоволення повинна бути приємною, розслаблюючій і спокійної.

Ніхто і ніщо не повинно відволікати від важливого процесу. Якщо є бажання, можна створити романтичну обстановку за допомогою свічок, приємної музики і відповідного освітлення в кімнаті.

Починати краще з інших, не менш чутливих частин свого тіла. Можна пестити обличчя, губи, груди і соски, живіт і стегна – все ерогенні зони. Сила і інтенсивність ласк залежить тільки від самої жінки. Як і чоловікам, дівчатам можна використовувати будь-які мастила, але наносити їх можна не тільки на статеві органи, а й на інші частини тіла.

Відчувши достатню збудження, можна починати стимулювати клітор і статеві губи, пестити вхід у піхву.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Далі ввести в вагіну пальці і здійснювати ними рухи, що імітують рух пеніса. Іншою рукою при цьому можна продовжувати пестити груди, стегна і обличчя. Не варто забувати і про клітор. Його стимуляція також важлива, як ласки головки члена. Техніка стимуляції в даному випадку проста: можна обхопити клітор двома пальця і ​​акуратно стискати його, відтягуючи в сторони.

Не забуваючи гладити клітор або інші частини тіла, можна ввести в піхву пальці або інші предмети, що нагадують чоловічий статевий орган. Інтенсивність і характер рухів можна міняти, наближаючи момент блаженства.

Як тільки оргазм досягнутий: не потрібно поспішати і діставати пальці з піхви. Можна знову почати пестити клітор або рухати рукою, тим самим продовжуючи оргазм і роблячи його більш яскравим і інтенсивним.

Важливо дотримуватися деяких правил мастурбації. Пестити тіло, а тим більше клітор і піхва, можна тільки теплими руками. Навіть якщо сексуальна гра має на увазі застосування холоду (ласки льодом), торкатися ними до такої чутливої ​​частини тіла, як клітор, суворо заборонено.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Пестити статеві органи потрібно добре зволоженими руками – це дозволить компенсувати брак власної мастила, знизить тертя і подарує більш приємні відчуття.

незвичайні способи

Досить цікавою технікою онанізму є мастурбація ногами. Такий спосіб задоволення можна освоювати самостійно на предметах, що імітують статевий член, а потім привнести в звичну інтимне життя в якості гри, здатної урізноманітнити звичний статевий контакт.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Завдання в даній ситуації полягає в стимуляції статевих органів чоловіки ногами, не використовуючи руки або губи. Проводячи мастурбацію ногами, можна зробити приємність двома частинами тіла – пальцями або ступнями.

Мастурбація ногами ділиться на кілька видів. Це може бути непрямий контакт, коли ласки проводяться через одяг, пасивний – коли партнер пестить член ногами своєї жінки, і активний. Останній вид мастурбації ногами найскладніший для жінки, але найприємніший для чоловіка.

 • При активній стимуляції жінка ногами пестить шкіру навколо пеніса, рухає його шкіру, оголюючи і закриваючи голівку.
 • Також партнерка може розташувати відкриту головку між великими пальцями ніг і ними ж пестити ніжну шкіру головки.
 • І, перш ніж внести цей елемент сексуального життя в свої відносини, жінці варто освоїти кілька основних правил мастурбації ногами.

Пестити статеві органи ногами можна тільки при дотриманні суворих правил особистої гігієни, т. Е. Кінцівки повинні бути чистими, а нігті – постриженими. Бажано перед грою зробити педикюр і позбавити ступні від грубої шкіри.

Перш ніж почати пестити чоловіка ногами, їх потрібно зігріти і обробити кремом для ніг. Робити це потрібно за півгодини до гри, щоб крем зміг вбратися і пом’якшити кінцівки. Обов’язковий елемент мастурбації ногами – лубрикант.

Він дозволить зробити руху м’якими, знизить тертя і посилить відчуття. Однак не варто наносити його занадто багато, це може притупити відчуття.

Онанізм, допоможе чоловікові і жінці краще вивчити своє тіло, навчитися контролювати емоції, реакції тіла і внести в звичну сексуальне життя яскравість і різноманітність.

Джерело: https://AnnaHelp.ru/seksologiya/kak-drochit.html

Ефективні способи, як продовжити оргазм чоловікові?

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Статеві розлади все частіше діагностують у молодих хлопців, а самої типовою проблемою визнана передчасна еякуляція. Цьому сприяють як правило шкідливі звички, малорухливий проведення часу, що виснажують організм фізичні та розумові навантаження, неправильне харчування, нестача вітамінів, а також захворювань в організмі. Але бувають ситуації, коли за допомогою нетрадиційних методик можна навчитися контролювати ерекцію і еякуляцію.

У сучасному суспільстві вже давно стало модним усувати будь-які дисфункції і захворювання нетрадиційним і більш щадним способом. Існує також безліч ліків, тренувань і технік, що дозволяють навчитися, як продовжити оргазм чоловікові. Залишилося тільки підібрати підходящу під індивідуальні особливості організму і шляхом проб і помилок виправити статеві проблеми.

Від чого залежить тривалість оргазму?

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Під поняттям сім’явиверження прийнято розуміти викид еякулята по закінченню статевого акту і фрікцій пенісом прямо через сечовипускальний канал. Насіння є сперму, що складається з білкової рідини і сперматозоїдів, готових до запліднення. Викид насіння відбувається після фрикций членом під час сексу, при мастурбації, а також іноді під час нічних полюцій.

У кожного чоловіка оргастические відчуття можуть бути різними, все залежить від індивідуальних особливостей організму і улаштованості статевої системи.

Анатомічно оргазм починається з ритмічних природних скорочень простати, ці стискають відчуття позначаються на яєчках, в яких формується насіннєва рідина.

Далі отвір сечового міхура перекривається, а на тлі стискаються і розслаблює м’язів малого тазу відбувається постріл спермою прямо з уретрального каналу.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Тривалість і насиченість оргазму залежить від декількох моментів:

 • анатомічна будова органів сечостатевої системи;
 • ступінь збудженості обох партнерів, тобто лібідо;
 • анатомічні особливості піхви жінки;
 • психологічний клімат у стосунках чоловіка і жінки;
 • рівень потенції і якість репродуктивної функції;
 • психоемоційний стан;
 • баланс гормонів в організмі.

Зазвичай під час оргазму чоловіки відчуває поколювання, натяг і стискання в області промежини, після розливається тепло і розслаблення по всьому тілу, моральне задоволення і розрядку нервової системи. Іноді це може супроводжуватися онімінням кінцівок, закочуванням очей і скороченням м’язів, ступінь оргастических відчуттів і його тривалість також залежить від регулярності статевого життя чоловіки.

Кожному чоловікові важливо знати причини передчасної еякуляції і як її лікувати.

Чи можливо продовжити оргазм чоловікові?

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Більшість чоловіків рано чи пізно замислюються над тим, наскільки можливо продовжити чоловічий оргазм і оргастические відчуття. Нормальним вважається 5-15 секунд, хоча відчуття ейфорії і розслабленості можна відчувати ще кілька хвилин по тому. Повинен обмежувати в такій справі є кількість еякуляту, адже поки виходить вся сперма, чоловік буде відчувати максимальну насолоду від статевих стосунків.

Єдиним способом продовження оргазму є здатність стримувати його безпосередньо перед настанням еякуляції .

Натреновані м’язи і контроль над ерекцією і еякуляцією дозволяє чоловікові «притримувати» сім’явиверження, при цьому відчуття настання оргазму будуть.

В результаті цього фінал статевого акту буде в кілька разів більш насиченим і інтенсивніше, а також набагато довше звичного.

Також є різні варіанти технік продовження оргазму, заснованих на фізичних вправах, гімнастики та тренування м’язів.

Найефективнішими вважаються східні техніки і давньоіндійські сексуальні медитації.

Всі вони навчають чоловіка вміти контролювати процес наближення оргазму, припиняти його, не втрачаючи ерекції, після чого продовжувати статевий акт, насолоджуючись предоргастіческімі відчуттями.

Техніки продовження оргазму

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Найефективнішими техніками продовження оргазму хлопцеві вважаються східні тренування даосів. Даосская практика має на меті всього дві вправи, що навчать чоловіки стримувати еякуляцію і продовжувати оргастические відчуття:

 1. Чоловік сідає на край стільця таким чином, щоб його промежину була у висячому положенні . Вага тіла потрібно розподілити по ногах, при цьому в роті притиснути до м’якого піднебіння кінчик язика. Даоси вважають, що саме таке положення тіла максимально сприяє веденню сперматічеськую енергії Інь по каналу спинного мозку. За рахунок такого вправи під час оргазму чоловік буде відчувати прохолоду в промежині.
 2. Перебуваючи в такому ж становищі, потрібно виконувати стискають вправи, що дозволить відчути теплову енергію . Чоловік вдихає через горло, але так, щоб повітря проникало в сонячне сплетіння. Далі потрібно уявити, що це повітря як енергія переміщається до пупка, потім до мошонці, в такому положенні потрібно затриматися на півхвилини, паралельно затискаючи сфінктер і м’язи в промежині. Після цього має бути відчуття всередині тіла спека і тепла, а також припливу енергії Цзин до яєчок.

 

Також східні тренування припускають певне заняття «силовий запор», що навчає чоловіка стримувати викид насіння під час оргазму. Для цього в такому де положенні тіла на стільці чоловік повинен спочатку досягти 80-90% стані ерекції за допомогою сексуальної стимуляції.

Коли буде наближатися оргазм, потрібно вдихнути якомога глибше носом, зчепивши кулаки рук, а також впитися в підлогу пальцями ніг, в задньому відділі шиї стиснути черепну помпу, мовою притиснутися до небі, а м’язи генитально-анального відділу підтягнути вгору. Затримуючи дихання в такому стані, потрібно про себе порахувати до 9, але щоб тягнулася енергія з пеніса в зону промежини. Далі настає повне розслаблення.

Що для цього робити жінці?

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

У навчанні технік продовження оргазму чоловіки багато що залежить і від жінок. Тільки досвідчені й уважні жінки здатні концентруватися не тільки на своїх відчуттях, а й допомагати своєму партнерові в продовженні моментів насолоди. Для цього фахівці дають кілька порад:

Це прорив! Винайдено препарат – аналог хірургічної корекції розміру чоловічого члена! Читайте тут >>>

 1. Відмова від проблем . Тривалість і інтенсивність оргазму чоловіки багато в чому залежить від психоемоційного стану.Якщо чоловік втомився, жінка повинна брати все в свої руки, так як секс є кращим способом розрядки. Крім того важливо оцінювати обстановку, що також впливає на якість сексу.
 2. Експонатний секс . Саме ефект несподіванки може посилити оргастические відчуття, а також допомагає чоловікові підвищити лібідо.
 3. Прелюдія . Від неї залежить 80% якості сексу, до того ж ласки руками і губами допомагають наближатися до оргазму, але вчасно зупиняти його.
 4. Довгий стриманість .Якщо чоловік деякий час буде утримуватися від статевих зв’язків, це дозволить також посилити відчуття від оргазму, продовжити його за рахунок великої кількості сперми.
 5. Емоційний фон .Будь-які конфлікти в стосунках з жінкою можуть негативно позначитися на якості сексу і оргазму, тому перш ніж приступати до любовних утіх, важливо налагодити теплі і довірчі відносини.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Думка про те, що чоловічий оргазм влаштований легше жіночого, насправді є помилковим. У одних чоловіків оргазм може бути яскравим і феєричним, інші насолоджуються більш спокійними, але довгими відчуттями. Є й такі чоловіки, у яких оргазм може викликати неприємні відчуття. У будь-якому випадку багато залежить і від поведінки статевої партнерки.

Джерело: http://SilaMan.ru/kak-prodlit-orgazm-muzhchine/

Оргазм у чоловіків

зміст:

 1. Фізіологія чоловічого задоволення, ознаки оргазму
 2. Види оргазмів у статевого партнера
 3. Стимуляція оргазму у чоловіків
 4. Як посилити оргазм

Оргазм у чоловіків має також свої унікальні особливості, як і жіночий.

У сексуальному житті важливо не тільки приносити задоволення статевої партнерки, а й потрібно, щоб жінка докладала всіх зусиль для того, щоб партнер відчував насолоду.

Багато людей вважають, що імітувати пік сексуальної насолоди чоловік ніяк не може, але насправді все не так. Адже прийнято вважати, що оргазм у чоловіка – це тільки сім’явиверження.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

У грубих рисах це, вірно, але не всякий статевий партнер може відчувати задоволення і пік справжньої насолоди під час сім’явиверження. І тут важливо розуміти, що якщо чоловік не відчуває задоволення, значить, він не отримав з якихось причин повну фізичну або може бути емоційну розрядку. Важливо усунути всі відсутні ланки статевого життя.

Також буває, що у партнера є статеві проблеми чисто фізіологічного або психологічного характеру: у нього сексуальний пік або рідкісний, або дуже слабкий. У такому випадку важливо знати, як прискорити оргазм чоловікові або як посилити сексуальну насолоду.

Фізіологія чоловічого задоволення, ознаки оргазму

Самі явні фактори, що вказують на чоловічу сексуальність – наявність ерегованого статевого органу і завершення сексуального контакту семяизвержением.

Ерекція є рефлекторним актом, за допомогою якого статевий орган може проникнути в піхву жінки.

Суть ерекції полягає в наповненні кавернозних і губчастих тіл кров’ю до межі, завдяки чому статевий орган сильно збільшується в довжину і в обсягах.

Аж до сім’явиверження тривалість статевого акту може становити від декількох секунд до декількох хвилин в нормі, але, як правило, такого короткого проміжку часу недостатньо для повного задоволення жінки, тому хлопець з часом вчиться стримувати позиви до семяизвержению заздалегідь, щоб спочатку задовольнити статеву партнерку, а потім і себе.

Найчастіше сім’явиверження відбувається під час піку насолоди, але існує думка, що оргазми у чоловіків бувають різні і не залежать від сім’явиверження.

Скільки триває оргазм у чоловіка? В середньому – кілька секунд, що набагато коротше, ніж у жінок.

Пік вищого насолоди у чоловіка при збігу з еякуляцією можна вважати повноцінним завершенням статевого акту, так як задоволена і фізіологічна, і емоційна складова.

Види оргазмів у статевого партнера

Чи може чоловік відчувати кілька різновидів досягнення піку сексуальної насолоди крім банального сім’явиверження? Природно, що може.

Але для цього потрібно вивчати деякі техніки і маніпуляції. Звичайно ж, спочатку навряд чи вийде, але з часом це компенсує витрачені зусилля новими приємними відчуттями.

Адже важливо під час оргазму досягти задоволення за всіма складовими.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

 • Існує так звана психологічна розрядка. Він досягається не відразу, а шляхом багаторічних практик. Суть даного виду полягає в тому, що розрядка виникає не за рахунок стандартних фізичних контактів з протилежною статтю, а за рахунок сильно розвиненої свідомості і підсвідомості. Що мається на увазі? Мається на увазі, то, що натренований мозок продукує настільки яскраві образи і картинки в уяві людини, що він кінчає з великим задоволенням і дуже яскраво.
  Якщо занадто захоплюватися таким методом задоволення, то, можливо, він стане більш привабливим з часом, ніж традиційний секс з статевим партнером. Плюсом такого методу є і те, що під час оргазму не потрібно турбуватися про когось ще, можна повністю зациклитися на собі і пізнати всі свої справжні і глибинні бажання.
 • Струменевий оргазм у чоловіків – класичний варіант досягнення піку статевого збудження за рахунок виділення еякуляту. Примітно і те, що такий вид кульмінації найлегше досягти хлопцеві, але щоб його отримала жінка, потрібно дуже постаратися. Молода людина повинна володіти хорошими знаннями про жіночої статевої системи, а також бути досвідченим в даному питанні.
 • Задоволення без еякуляції і навпаки. У першому варіанті мається на увазі засвоєння певної техніки, яка полягає в тому, що бажання сім’явиверження різко перекривається за секунду до кульмінації процесу, але при цьому психіка людини натренована настільки, що оргастические відчуття виникають, а виділення сперми геть відсутня.
 • Еякуляція без задоволення. Як раніше вже згадувалося, це класичний випадок – між статевими партнерами є фізична близькість, але відсутня емоційна розрядка. Грубо кажучи, секс є, чоловік скінчив, але начебто сексу не хотілося, та й настрій якесь не дуже. Найчастіше подібні стани виникають у подружніх пар, які живуть один з одним тривалий час або часто сваряться.
  Тривалі інтимні стосунки у більшості людей притупляють гостроту відчуттів, навіть незважаючи на сильні почуття і прихильність. Якщо ж пара часто свариться, то це відбивається негативно на настрої партнерів, а значить і на якість сексуального життя.
 • Полюція. Це вид задоволення, який не залежить від бажання і емоційного стану людини. Найчастіше полюціям схильні хлопчики і підлітки, коли в нічний час їх організм розслабляється і виникає виділення еякуляту. У дорослих чоловіків такий стан виникає вкрай рідко, тому що є можливість задовольнитися усвідомлено, немає сильних гормональних сплесків (як в підлітковому віці), та й якщо полюції і бувають, то зазвичай у тих, у кого довго не було сексуальних контактів зі статевою партнеркою.

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Стимуляція оргазму у чоловіків

Найчастіше хлопці скаржаться на занадто швидкий кінець акту, але бувають і такі випадки, що чоловікові потрібно не менше години, щоб задовольнити власні потреби. За годину можна неабияк змучити партнерку і доставити їй масу незручностей, тому потрібно застосовувати нехитрі маніпуляції, які дозволять прискорити настання еякуляції у статевого партнера.

Як прискорити оргазм і як посилити приємні відчуття у статевого партнера, кілька рекомендацій.

По-перше, потрібно повністю брати участь в статевому акті, а не тільки лежати і отримувати задоволення, адже багато хлопців хочуть бачити самовіддачу у своїх дівчат.

Друге, потрібно пограти з статевими органами і часто пестити чоловіка. Або потрібно знати чутливі місця статевого партнера і взаємодіяти з ними.

Далі, у багатьох хлопців чутливе місце – зона промежини між статевим членом і анальним отвір, її потрібно ніжно і м’яко стимулювати. Ще одне заповітне чоловіче місце – простата.

Ось тут справи йдуть складніше: потрібно попередньо підготуватися, вивчити чоловічу анатомію, знати, як до неї пробратися і вивчити всі тонкощі стимуляції простати.

Ця процедура непроста і дуже відповідальна, якщо робити все не акуратно, то можна загнати інфекцію або травмувати залозу.

Останній варіант необов’язково розглядати, якщо немає впевненості в правильності даного дії. У будь-якому випадку теплі і міцні відносини не повинні провокувати проблем з сексуальною кульмінацією. Якщо ж явні причини проблеми не знайдені самостійно, то краще звернутися до сексолога.

Як посилити оргазм

Щоб посилити оргазм, можна також використовувати безліч підходів і способів вирішення завдання. Щоб посилити оргазм, можна користуватися афродизіаками.

Афродизіаки – це стимулюючі речовини або їжа, які підштовхують до сексуальних дій. До афродизиакам духам відносяться такі відомі і дорогі аромати як амбра і мускус.

Вважається, що амбра надає стимулюючу дію на жінок, а мускус на чоловіків.

Для того щоб посилити оргазм можна перед статевим контактом є збудливу їжу. До неї відносяться морепродукти (мідії, кальмари, креветки), адже вони багаті цинком, а він сприяє підвищенню тестостерону.

Також до афродизіаків можна віднести мед, горіхи, шоколад, полуницю, устриці.

Не слід пити в такому випадку Віагру або Левітра, ці субстанції поліпшать ерекцію, але посилити оргазм не зможуть, його після прийняття таких коштів, швидше за все, не буде взагалі.

Важливо розбиратися в статевий анатомії, тому що існує безліч нюансів, знаючи які, можна вирішити достатню кількість можливих статевих проблем.

Джерело: https://funkit.ru/potenciya/eyakulyaciya/orgazm-u-muzhchin.html

Оргазм простати: гейському забави або перевірка на мужність?

На чому грунтується наше бажання купити дженерики Сиалиса або Віагри? На природному прагненні урізноманітнити своє статеве життя, здійнятися орлом над сірістю і буденністю щоденної рутини (ну, і ціна на дженерики Сиалиса зараз, треба визнати зовсім вже непридатна). Зараз на дворі 2018 рік.

До цього часу людство злітало на Плутон, зловила пентакварк за допомогою адронного коллайдера, знайшло спосіб редагування генома методом CRISPR / Cas9, але про оргазм простати аж до кінця 2017 було відомо трохи більше, ніж нічого.

Ні, на специфічних форумах можна було почитати про те, яке нове і всепоглинаюче задоволення можна отримати за допомогою різних технік масажу передміхурової залози, але кілька плутаних реплік анонімних користувачів маргінальних форумів знаходяться від доказової медицини приблизно на тій же відстані, як платтяна воша в спідньому непальського шерпа до вершини Евересту. Але, здається, справа зрушила з мертвої точки …

Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Оргазм через «чорний хід»

Оргазм простати довгий час ігнорувався вченими з огляду на зайвої делікатності і делікатність теми. Але 20 грудня 2017 року черговому номері журналу Clinical Anatomy була опублікована стаття доктора Роя Левіна з Університету Шеффілда, який самим докладним чином вивчив стимуляцію простати як метод отримання сексуального задоволення і відповів на ряд актуальних питань.

Факт посилення сексуальних відчуттів при стимуляції простати не є відкриттям: на порносайтах є цілі розділи, живопису цей процес в фото і відео.

Однак, як і природа цього явища? Чому оргазм, досягнутий таким способом, за ступенем яскравості в кілька разів перевершує звичайний оргазм, отриманий від стимуляції пеніса? На думку доктора Левіна, причина криється в іннервації простати: цей орган, включаючи зовнішню поверхню (т.зв.

передміхурової сплетіння) і саме тіло залози, густо вкритий нервовими закінченнями. При сексуальної стимуляції простати задіюються зовсім інші нейром’язові зв’язку, ніж при стимуляції пеніса. Головний мозок як би перепрограмується, що призводить до принципово нових відчуттів.

Чоловіча точка G

Навряд чи будь-якої ділянку чоловічого тіла ближче до визначення «точка G», ніж простата. За кількістю нервових закінчень ця залоза розміром з волоський горіх може конкурувати з жіночим клітором.

У той час як у багатьох чоловіків зберігаються патріархальні стереотипи про стимуляцію простати, як про щось непотрібному, інші починають все частіше використовувати цей спосіб сексуального задоволення.

Існують цілі форуми, на яких чоловіки обговорюють питання ректальної стимуляції. Найвідоміший з таких форумів був створений компанією Aneros, що випускає чоловічі стимулятори для простати.

З цілком зрозумілих причин (у багатьох зберігається «виправка» на всі ґудзики застебнутого СРСР), у нас це явище ще не отримало такого поширення, як в сексуально розкутих західних країнах. Але, може, воно й на краще?

Читати інші статті

Джерело: https://genericapteka.biz/orgazm_prostaty_geiskie_zabavy_ili_proverka_na_muzhestvennost.html

Чоловічий оргазм –

Оргазм може наступити без еякуляції, еякуляція може статися без оргазму. Оргазм є реакцією нервової системи, еякуляція статевий. Обидві ці реакції, як правило, (але не обов’язково) поєднуються з ерекцією, обидві можуть викликати (але не завжди викликають) сексуальне задоволення.

Однак зазвичай ерекція, оргазм і еякуляція пов’язані між собою. Разом з ритмічними рухами статевого члена наростає сексуальне збудження. Фрикции стають більш глибокими, вуздечка і вінцева борозна статевого члена отримують все сильніші роздратування, сексуальні відчуття досягають максимуму.

Дедалі більше збудження, яке викликається постійним ритмічним роздратуванням, набуває незворотного характеру, подібно до того, як при подразненні слизової оболонки носа виникає непереборне бажання чхнути.

Безпосередньо перед оргазмом ритм змінюється: фрикції стають різкими і частими або взагалі припиняються, якщо подальше порушення вже не потрібно.

У фазі, що передує оргазму, зовнішні подразники можуть блокувати деякі реакції: наприклад, несподіваний шум може викликати спад ерекції. Наступ оргазму залежить від багатьох факторів.

Великий «О» далеко не завжди такий вже великий. Відчуття можуть коливатися: від величезного фізичного задоволення і емоційної напруги до почуття не більш сильного, ніж ми відчуваємо при чханні. Сила і глибина відчуттів не є постійними для даного чоловіка. Оргазм мінливий, як людське життя.

Приготуватися …

Оргазм у чоловіка проходить дві стадії: емісії та еякуляції. Вони так швидко йдуть одна за одною, що часто їх важко розділити. У молодих чоловіків між цими стадіями існує більш чітка межа, але якщо оргазм нетривалий, їх неможливо виділити. З віком у чоловіків обидві стадії оргазму зливаються. Такий «однофазовий» оргазм триває довше, ніж юнацький у дві стадії.

На стадії емісії сперматозоїди викидаються з насіннєвих бульбашок в семявиносящіе протоки; з’єднуючись з іншими рідкими компонентами, вони утворюють сперму (чоловіче сім’я), яка під час еякуляції викидається назовні.

Під час емісії сечовипускальний канал розширюється і подовжується. Починається скорочення м’язів статевих органів, супроводжуване почуттям задоволення. У момент максимального сексуального напруги настає оргазм. Чи включаються спинномозкові рефлекси. Чим більше часу витрачається на досягнення цього піку, тим більше сперматозоїдів накопичується в сечівнику.

Тиск, що утворюється в розширеному сечівнику, сприяє рефлекторному закриття сечового міхура. Передміхурова залоза і насінні бульбашки скорочуються і слідом за сперматозоїдами ритмічно викидають свої виділення. Все це триває 1-4 секунди. Відчуття наближення еякуляції посилюється …

Марш!

Другою стадією є еякуляція. Нерви рефлекторно надають руху м’язи, що оточують корінь статевого члена. Ці м’язи скорочуються в такт зі скороченнями сечівника кожні 0,8 секунди – з тією ж частотою, що і статеві органи жінки.

Під час кожного скорочення в сечовипускальний канал викидається секрет передміхурової залози. Тіло статевого члена допомагає виштовхувати сперму із сечового каналу; як правило, відбувається 3-10 поштовхів.

Кількість поштовхів залежить від віку чоловіка, стану здоров’я, часу, який минув з моменту останньої еякуляції, і т.п.

М’язи, які беруть участь в еякуляції, настільки сильні, що насіння може викидатися на дуже велику відстань. Рекорд, зареєстрований наукою, – 30 см. Під час еякуляції відчуття обумовлені як скороченнями статевих органів, так і безпосередньо сім’явипорскуванням.

Наступ еякуляції можна загальмувати, щоб домогтися багаторазових оргазмів. Це вимагає вміння. Деякі чоловіки можуть затримати еякуляцію, свідомо контролюючи свої реакції, іншим необхідно натиснути на певне місце в промежині.

Оргазм підпорядковує собі тіло і розум. Ніяка інша діяльність організму не призводить до настільки інтенсивному порушення в процесі здійснення цієї діяльності і настільки повного розслаблення після досягнення мети.

Ступінь задоволення, одержуваного людиною під час оргазму, може бути різною.

Найбільш сильні відчуття зазвичай характерні для першого оргазму, під час якого викидається максимальну кількість сперми і відчуття тривають довше.

Що відбувається під час оргазму? Тіло статевого члена максимально наповнюється кров’ю і збільшується в розмірах. Головка статевого члена стає не такою пружною, як тіло, але теж збільшується і темніє через приплив крові. Отвір сечівника зволожується секретом куперових залоз.

Обсяг яєчок збільшується на 50-100%, вони підтягуються вгору. Артеріальний тиск може підвищитися від 100-120 до 220 мм ртутного стовпа. Пульс частішає від 60-80 до 100-150 ударів в хвилину, а в деяких випадках і до 180. Збільшується частота дихання, іноді в 3 рази.

М’язи напружуються до такого ступеня, що часто будь-який дотик може викликати судому. Мімічні м’язи зведені, обличчя спотворене гримасою. Пальці рук і ніг скрючіваются. Під час оргазму блокується розумова здатність. У 60% чоловіків соски збільшуються, тверднуть і стають опуклими. У 25% чоловіків спостерігається почервоніння шкіри.

Воно починається в області сосків і поширюється на грудну клітку, передпліччя і сідниці. Прилив крові до слизової оболонки носа може викликати напад чхання.

У 1/3 чоловіків виступає піт, який покриває все тіло або тільки долоні і стопи.

Оргазм і здоров’я

Оргазм є потужним засобом розслаблення м’язів і володіє більш сильною дією, ніж такі препарати, як, наприклад, реланіум. Після перенесеної хвороби оргазм може допомогти якнайшвидшому одужанню. На думку деяких медиків, оргазм знімає помірні болі в хребті, так як викликає повне розслаблення м’язів і сприяє хорошому сну.

Оргазм має велике значення для нормального функціонування передміхурової залози, оскільки її спорожнення так само корисно, як очищення носа при нежиті. Регулярні еякуляції запобігають застою крові в передміхуровій залозі – хворобливий стан, схоже на запалення. Можливо, еякуляція запобігає і нетримання сечі в літньому віці, хоча поки це і не доведено.

Оргазм може бути прекрасним фізичною вправою: серце і легені при цьому отримують солідну навантаження. Важко переоцінити користь оргазму для психічного стану людини. Результат оргазму – глибока психічна розрядка, зближення з партнером, зміцнення взаємних почуттів, самоствердження.

У спортсменів вищого розряду під час фізичного навантаження підвищуються пульс, тиск і частота дихання. Набагато сильніше все це збільшується під час оргазму, що не є результатом фізичного навантаження і не пов’язане з різними способами здійснення статевих зносин, які вимагають значних зусиль.

Це безпосередньо пов’язано з самим оргазмом, зняттям поступово зростаючого сексуального напруги. При хворобах серця не слід боятися фізичних навантажень при статевих зносинах. Хоча страх цілком зрозумілий, він може зробити неможливою ерекцію і таким чином позбавити організм тієї користі, яку дає оргазм.

Після виснажливої ​​хвороби чоловік іноді утримується від статевих контактів довше, ніж потрібно. Можливо, в такій ситуації надмірні фізичні навантаження протипоказані, проте немає необхідності утримуватися від статевого акту і скорочувати його час.

Слід вибрати позицію, що вимагає найменших фізичних зусиль, наприклад, таку, в якій партнерка знаходиться зверху або коли партнерка на колінах, а партнер ззаду. Розслабтеся і зрадити радості і задоволення.

При статевому акті серце відчуває майже таку ж фізичне навантаження, як при швидкій ходьбі або сходженні на другий поверх.

Якщо чоловік може пройти по доріжці з нахилом в 10 градусів вгору зі швидкістю понад 3 кілометри в годину без значного підвищення артеріального тиску або різких змін ЕКГ, можна вважати, що його фізичний стан цілком дозволяє регулярно здійснювати статеві зносини. Порадьтеся з цього приводу з лікарем.

Серцеві напади, вікові захворювання можуть викликати пригнічений стан. Переборите його поступово. Намагайтеся прогнати від себе хворобу. У період одужання отримуйте задоволення, віддаючись еротичним фантазіям.

Визначте собі дату відновлення статевого життя. Заплануйте все, як в молодості, коли ви хотіли підкорити нову чарівну знайому. Якщо партнерка турбується і нервує, постарайтеся переконати її, що ви абсолютно здорові.

Якщо у вас немає партнерки, отримаєте задоволення від мастурбації.

Перед любовним побаченням прийміть ванну, поголитися, елегантно одягніться, не забудьте подбати про нігтях і волоссі.

Краще не займатися любов’ю в кімнаті, яка пов’язана у вас з хворобою і може викликати неприємні асоціації. Купуйте квіти і вино. Коротше кажучи, приготуйтеся чудово провести час.

Ніякої відпочинок, ніяке лікування не принесуть стільки користі, як відчуття себе справжнім чоловіком під час підготовки до любовного акту.

Свято закінчено?

Спад ерекції (детумесценция) відбувається в два етапи. Спочатку статевий член зменшується в 2 рази в порівнянні з періодом збудження. Другий етап може тривати 10 і більше хвилин. В цей час пеніс і яєчка приймають свої звичайні розміри і опускаються, м’язові волокна мошонки розслабляються.

Детумесценция може призупинитися на першому етапі. При вкрай сильному збудженні ерекція іноді затримується. У деяких чоловіків статевий член стає делікатної, коли навіть легкий дотик викликає неприємні відчуття аж до повного спаду ерекції.

Після еякуляції настає період відпочинку, який триває до тих пір, поки передміхурова залоза і насінні бульбашки знову не наповняться рідиною. Період рефракції – це час з моменту еякуляції до моменту, коли стане можливим наступний викид сімені. Тривалість періоду рефракції у кожного чоловіка різна і залежить від числа еякуляцій.

Чим чоловік старше, тим довше триває статевий акт до настання еякуляції. Літні можуть регулярно і з великим задоволенням займатися сексом взагалі без еякуляції. Це абсолютно нормально і не має ніяких неприємних наслідків. Можна займатися сексом, не вводячи статевий орган у піхву – при цьому також не завжди настає еякуляція.

З іншого боку, якщо відсутність оргазму стає регулярним і при цьому відзначаються нездужання або біль, слід звернутися до фахівця.

Біль під час еякуляції

При оргазмі виникають індивідуальні відчуття, кожен відчуває його по-своєму. Зростаюча інтенсивність відчуттів при оргазмі призводить до експлозіі, під час якої іноді виникають майже больові відчуття. Скорочення м’язів обличчя надає йому вираз страждання.

Рухи долонь і стоп також нагадують хворобливі спазми. Всі реакції організму як би демонструють прикордонний стан між задоволенням і стражданням.

Побачивши батьків під час статевих зносин, дитина може подумати, що вони один одного катують, тому не забувайте замикати двері на ключ.

Іноді під час оргазму відчувається тільки біль. Нейрофізіологи вважають, що це відбувається в тих випадках, коли мозок неправильно реагує на сигнали, що надходять. Епізодично виникає біль при оргазмі не дає приводу для занепокоєння, однак якщо це трапляється постійно, слід звернутися до лікаря.

Хворобливі відчуття після еякуляції – досить поширене явище, яке має зовсім іншу природу. Як правило, це скоріше почуття дискомфорту, тяжкості або відчуття спазмів у нижній частині живота. Подібні відчуття викликані інтенсивними скороченнями м’язів під час оргазму і є нормальною реакцією організму на фізичне навантаження. Цей біль швидко проходить.

Кров’яні виділення під час еякуляції

У спермі можуть з’явитися кров’яні виділення у вигляді червонуватих волокон або темних точок, схожих на крупиці меленої кави. Причиною іноді буває розрив дрібних кровоносних судин, викликаний занадто бурхливим оргазмом.

Якщо кров під час еякуляції виділяється рідко, загоєння судин відбувається саме по собі.

Іноді за кров в спермі помилково приймають частинки менструальних виділень партнерки, але це можна легко перевірити, вдавшись до мастурбації.

Якщо ви виявите кров в спермі кілька разів поспіль, варто звернутися до лікаря – необхідно обстежитися. Можливо, кров’яні виділення викликані хронічним катаром уретри або інфекція сприяла незначному запаленню передміхурової залози. Дуже рідко кров в спермі може бути ознакою раку передміхурової залози або сечового міхура.

Як контролювати еякуляцію

Багато чоловіків надають величезного значення тривалості статевих зносин; іноді їм здається, що еякуляція наступає занадто рано або, навпаки, занадто пізно.

Давайте задамо собі питання: що означає пізно або рано? Для кого пізно або рано? Біологічно чоловік “запрограмований” на викид насіння через кілька секунд після порушення.

Однак якщо відбувається саме так, вважається, що у нього передчасне сім’явиверження. Чому в такому разі не говорять, що у жінки «запізнілий» оргазм?

Необхідно зрозуміти, що визначення «передчасна» або «уповільнена» еякуляція в принципі носять характер оцінки (причому негативної), але не констатують реальний факт.

Це пояснюється традиційно відсталим поглядом на секс: статеве задоволення жінки залежить не від її власних почуттів і дій, а цілком і повністю від чоловіка.

Одним словом, «секс-це те, що чоловік робить жінці», а не «те, що чоловік і жінка роблять разом».

Здатність контролювати еякуляцію не є вродженою. Цьому слід вчитися, це вимагає досвіду, якого так часто не вистачає молодим людям. Але здатність керувати власним організмом іноді втрачається незалежно від віку.

Перед чоловіком стоїть складне завдання регулювати рівень власного збудження, одночасно доставляючи партнерці максимальне задоволення. Це може привести до надмірного напруження, яке з часом переростає в стрес.

Зараз передчасна або уповільнена еякуляція вважаються проявом стресового стану, хоча в дійсності проблема вирішується просто – треба навчитися контролювати сім’явиверження.

стрес

З ранніх років дитині вселяють, що фізичний потяг – це щось ганебне і емоції слід контролювати. Якщо подібна «наука» вбита занадто міцно, надалі у чоловіка може виникнути порушення еякуляції. У дитини підсвідомо формується свого роду табу, яке поступово переростає в нав’язливий страх втратити над собою контроль.

Порушення еякуляції може мати й інші причини, але основна – переконаність в тому, що розум завжди повинен контролювати фізичне поводження.

Важко щось заперечити: дійсно, ігнорування цієї істини зробило б нестерпним повсякденне життя – ми всі повинні вміти поводитися в суспільстві.

Багато чоловіків, навіть якщо їх дитинство протікало в нормальних умовах, не в змозі повністю розслабитися, відмовившись від контролю, і’получіть повне задоволення. В цьому немає нічого патологічного. Любов, час і сексуальний досвід поступово все нормалізують.

Партнери роблять велику помилку, якщо ставлять завдання одночасно досягти оргазму. Для чоловіка це величезна напруга, яка потребує постійного самоконтролю, до того ж він повинен точно знати поріг збудливості партнерки.

Оскільки під час оргазму розум “відключається”, прагнення до одночасного задоволення просто не має сенсу. Багато чоловіків отримують більше задоволення, спостерігаючи оргазм партнерки, який відбувається раніше.

Занадто рано?

Передчасною еякуляцією прийнято вважати досягнення оргазму раніше, ніж хотілося б. В даному випадку абсолютно не важливо, чи відбувається це безпосередньо після введення члена в піхву, трохи пізніше або до нього. Причиною стресу є той факт, що чоловік, всупереч своєму бажанню, не в змозі контролювати еякуляцію.

Згідно з результатами одного з проведених в США досліджень, у 75% чоловіків сім’явипорскування відбувається приблизно через 2 хвилини після введення статевого члена в піхву. Англійці називають передчасне сім’явиверження «французькою хворобою», французи – «англійської».

Найпоширеніша теорія говорить, що основною причиною передчасної еякуляції є статеві зносини в підлітковому віці, здійснювані в поспіху в стані нервового напруження через страх бути виявленими батьками. Надалі ці реакції стають звичними і дають про себе знати в дорослому житті.

Але чи можна посилатися на цю теорію, коли мова йде про культурах, для яких характерні інші погляди на ранні сексуальні контакти?

Згідно з іншими теоріями існують такі причини передчасного сім’явиверження: зафіксований в підсвідомості комплекс провини з приводу юнацької онанізму. еудачі при перших статевих контактах, почуття провини, викликане використанням послуг повії, неприязнь до партнерки або прихований страх перед нею,

гинекофобия (боязнь жінок),

Про очищення кишечника можна дізнатися тут https://nazdorove.info/category/ochishhenie-kishechnika

(Visited 703 times, 1 visits today) Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

Джерело: https://medport.info/seksologiya/muzhskoj-orgazm.html

Подвійне задоволення або способи посилити оргазм

Більш яскравий і тривалий оргазм може наздогнати коханих за умови дотримання деяких правил під час сексу.

дихання

Як правило, перед настанням оргазму люди починають дихати частіше або затримують видих, однак експерти рекомендують дихати повільно і при цьому глибоко. При правильному вживанні даного методу оргазм може відчути всім тілом, а сама кульмінація пройде в більш усвідомленому стані. Якщо ж бажання починає вщухати, слід відновити звичний вид сексу.

рух

Всім відомо, що більш яскравий оргазм здатний вийти, якщо людина повністю розкутий. Такого ефекту можна досягти завдяки руху тіла, яке відбувається в ході кульмінації.

відстрочка оргазму

Відкладений оргазм, як правило, більш тривалий і яскравий, до того ж, цей метод діє однаково для жінок і чоловіків. Однак для успішної дії цього прийому потрібно тренуватися і, щоб не соромитися пробувати відкласти оргазм з партнером, експерти радять спробувати зробити це в процесі мастурбації.

Тренування м’язів таза

Всім відомі вправи Кегеля для зміцнення м’язів таза дійсно можуть посилити оргазм, як чоловічий, так і жіночий. Також такі тренування допоможуть вирішити проблеми зі здоров’ям, наприклад, нетримання або швидке сім’явиверження.

Стимуляція клітора і простати

Рада про стимуляцію клітора і простати є досить очевидним, адже деякі жінки просто не можуть досягти вагінального оргазму. При відчутною стимуляції простати оргазм чоловіки, між тим, попросту стане яскравішим і сильніше.

Увага до всього тіла

При бажанні розширити горизонти оргазму слід звертати увагу під час сексу не тільки на геніталії, а на все тіло. Експерти відзначають, що варто концентруватися не тільки на своєму тілі, а й на відчуттях партнера, і кожна ділянка потребує власної інтенсивності. Головне не сприймати це дійство, як прелюдію і тоді тіла пари стануть повноцінними учасниками процесу.

фантазія

Фантазію слід правильно використовувати, так як вона може поліпшити якість сексу або занапастити яскравий оргазм на самому початку процесу. Сексуальні думки і мрії пари, які починають реалізовуватися в ліжку, допомагають випробувати більш яскраві відчуття.

Однак розумова абстрактність одного з партнерів від сексу може спровокувати відчуженість і охолодження в ліжку.

У такому випадку людині, який починає фантазувати під час сексу, потрібно вчитися фокусуватися на відчуттях і брати участь в процесі.

іграшки

Безсумнівно, сексуальні іграшки принесуть в постільні втіхи пари додаткові враження і оргазм заграє новими фарбами. Головне, щоб кожному партнеру подобалося нове захоплення, адже іграшки не закінчуються на простих вібраторах і можуть підходити обом статям.

лікарська допомога

У разі, якщо людина просто не може досягти оргазму, краще звернутися з проблемою до професійного фахівця. Гінеколог, сексолог або звичайний терапевт допоможуть своєму пацієнтові вирішити проблему відсутності оргазму, в чому б не ховалася причина цього.

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/36766674-dvoynoe-udovolstvie-ili-sposoby-usilit-orgazm/

5 способів збільшити свої шанси на оргазм

більше тренуватися

Пощастило тим, хто не відчуває жодних проблем з оргазмом і отримує його самостійно і з партнером.

Пощастило і тим, для кого оргазм – не такий частий гість. Тому що можна тренуватися дуже приємним способом – займатися мастурбацією.

«В одному дослідженні брали участь жінки, ніколи раніше не відчували оргазму. Так ось, після п’яти-семи тижнів регулярних тренувань вони зуміли випробувати оргазм як самостійно, так і разом з партнером. Ми гарантуємо, що це найприємніший вид тренувань з тих, що може порадити вам лікар », – пишуть автори книги.

І радять робити все, що збуджує і налаштовує на потрібний лад: «Потренируйтесь відчувати і відкриватися для насолоди. Потренуйтеся позбавлятися від думок, які вас відволікають, будь то зайві кілограми на животі або наближається іспит ».

Можна взяти справу «в свої руки», навіть коли перебуваєте в ліжку з партнером. Поки добре, немає різниці, хто і що робить.

Відстоювати свої права

«Ваш партнер теж повинен брати участь в операції« оргазм ». Тільки врахуйте: в тому, що ви не досягаєте оргазму, немає провини партнера, якщо, звичайно, він регулярно не відмовляється від спроб вас задовольнити.

Однак основну роботу все-таки повинні виконати ви. До статевих органам не додається інструкція з експлуатації, і якщо ви не візьмете керівництво на себе, партнер може витратити роки, щоб зрозуміти, що ж вам потрібно », – написано в книзі.

Рано чи пізно, вивчаючи себе і свої чутливі зони, можна навчити мистецтву сексу і партнера. Головне – бути терплячою, пробувати і радіти позитивних результатів.

Освоїти позу кішки

Не лякайся: акробатичних трюків виконувати не доведеться. Поза кішки – це різновид місіонерської позиції.

«У позі кішки партнер, замість того щоб спиратися на руки, спирається на лікті і лягає на вас практично всім тілом. Замість звичайних рухів «увійшов-вийшов», він повинен горизонтально ковзати всім тілом так, щоб ваші статеві органи стикалися.

Вони будуть ритмічно натискати один на одного, подібно хвилі, що накочує на берег. Стегна партнера повинні бути розгорнуті вниз таким чином, щоб лобок і підстава пеніса терлися об ваш клітор.

Ви відразу відчуєте, якщо він все зробить правильно », – рекомендується в книзі.

У чому різниця? У звичайній місіонерській позі партнер здійснює поступальні рухи, а в основі пози кішки лежить старе добре тертя. Це і забезпечує сильну і постійну стимуляцію клітора і області, де зосереджено безліч нервових закінчень.

Коли натренуєтеся до максимального ефекту (тобто оргазму), то можна спробувати «перевернуту» позу кішки, коли жінка – зверху.

Чи не розслаблятися

Дивний рада, враховуючи, що всі навколо радять прямо протилежне. Радити радять, але не уточнюють: треба розслабитися психологічно. А ось якщо зробити це ще і фізично, то оргазму можна так і не дочекатися.

«Потрібно напружити тіло. Стисніть сідниці; м’язи піхви краще ритмічно напружувати і розслабляти, наприклад, в такт диханню.

Це, по-перше, збільшить приплив крові до статевих органів – ви самі себе заводите. По-друге, цей спосіб дозволяє звернути увагу туди, де зараз розігрується головна дія, – на статеві органи », – пишуть автори.

Якщо під час сексу часто відволікають різні думки, на кшталт тих, що приготувати на вечерю, то цей спосіб гарантовано допоможе забути про все, окрім сексу.

надіти шкарпетки

Не поспішай відкидати цей цілком безглуздий на перший погляд рада.

«Наш мозок постійно отримує сигнали тіла про те, в якому воно стані. Ці численні сигнали і думки, ними викликані, безперестанку конкурують за нашу увагу. Складно досягти оргазму, коли голова фокусується не на тому, що відбувається в статевих органах, а на тому, що ваші ноги мерзнуть або що ви відчуваєте себе товстою.

Представниці жіночої статі особливо схильні реагувати на подібні подразники. Альфред Кінсі, вивчаючи сексуальну поведінку щурів, зауважив, що самки на відміну від самців легко відволікаються, коли під час статевого акту їм підкидають привабливі шматочки сиру ».

Необов’язково, звичайно, надягати шкарпетки, особливо якщо ваші ноги не мерзнуть. Автори книги мають на увазі, що потрібно створити умови, при яких ви повністю сосредочіться на те, щоб отримати задоволення.

«Якщо це означає, що потрібно вимкнути світло, надіти шкарпетки чи не знімати футболку, так і зробіть. Будьте ласкаві до себе. Оргазм прийде, коли ви відчуєте себе комфортно (як психологічно, так і фізично) і зможете абстрагуватися від усього, крім сексу ».

Джерело: https://lady.mail.ru/article/502309-5-sposobov-uvelichit-svoi-shansy-na-orgazm/

Множинний оргазм у чоловіків

Багато чоловіків вважають, що множинний оргазм – привілей вибраних. Але в дійсності все інакше. Просто не потрібно після першого оргазму поспішно направлятися в ванну кімнату. Необхідно продовжити ласки, або зробити масаж. Поки людина розпалений, буде простіше досягти ще одного оргазму. Зрозуміло, коли збудження пройде, це зробити набагато складніше.

Деякі чоловіки вважають, що тільки їх партнерок притаманне відчувати поспіль кілька оргазмів. Але насправді представники сильної статі теж можуть отримати таке задоволення. Головне – знати кілька нехитрих секретів.

Головні рекомендації

Множинний оргазм являє собою здатність випробувати два і більше оргазму, які слідують практично один за іншим. Складно назвати послідовне число таких піків сексуальної насолоди. Адже воно залежить від навичок і умінь чоловіки, а також від вікової категорії.

Множинний оргазм у представника сильної статі може статися, якщо він навчиться досягати піку сексуальної насолоди без еякуляції, тобто викиду насінної рідини. Потрібно призвичаїтися отримувати «сухий» оргазм. При ньому пеніс повинен залишатися твердим. А чоловікові слід продовжувати підживлення додатковою енергією.

Щоб досягти «сухого» оргазму, необхідно дійти до пікового моменту, коли має настати момент сім’явиверження. Однак самої еякуляції допускати не можна. Фрикции необхідно припинити буквально за кілька миттєвостей до виверження сім’я.

Спочатку припинити рух своєчасно не вийде. Однак при систематичних тренуваннях чоловік зможе навчитися тримати під контролем власні дії і відчуття.

Щоб освоїти методику множинного оргазму, потрібно виконувати такі тренувальні елементи:

 • Вправа «Стоп-Старт». Принцип методики – максимальне наближення до виверження, але без викиду насінної рідини. За момент до еякуляції зворотно-поступальні рухи, здійснювані в процесі інтимної близькості, необхідно припинити. В цю мить потрібно зосередитися на приємних відчуттях, які будуть відчутні. Практикувати методику можна і при мастурбації. В цьому випадку рекомендується доходити до трьох-чотирьох пікових станів. Потім допускається остаточна еякуляція.
 • Дихальні вправи. Правильне дихання дозволяє прискорити процес освоєння множинного оргазму. Слід дихати не грудьми, а животом. Для цього потрібно сісти і повністю розслабитися. Під час видиху необхідно напружити нижню частину очеревини, імітуючи спробу притиснути до хребця пупок. На вдиху через ніс низ очеревини розслаблюють, випинаючи його вперед. Повторюють 20-35 разів. Згодом, коли черевний подих буде освоєно, така техніка при сексі допоможе чоловікові уникнути раннього сім’явиверження. Це дозволить випробувати множинний оргазм.
 • Вправа Кегеля. Це ефективний спосіб продовження статевого акту. Така вправа передбачає напруга м’язів ануса, а також промежини. Тренування лобково-куприкової м’язи навчать контролювати процес сім’явипорскування.

Стимулом освоїти перераховані вище методики, як правило, є бажання випробувати нові, яскраві відчуття. При щоденних тренуваннях чоловік може випробувати множинний оргазм вже через кілька тижнів. За чотири місяці він зможе удосконалити і відточити свою майстерність.

інші методики

Існує кілька секретів, які допомагають досягти особливого задоволення і посилити інтенсивність оргазму. Наприклад, спонтанний статевий акт. Подібне явище нерідко дозволяє відчути бурю емоцій, обумовлених неймовірним оргазмом. В даному випадку, швидше за все, працює правило, що сексуальний зв’язок без прелюдій допомагає випустити назовні тваринні інстинкти.

Іншим варіантом стане деякий утримання. Вченими доведено, що після незначного утримання оргазм у чоловіків більш інтенсивний.

Якщо ж партнерка періодично провокує свого чоловіка, наприклад, посилаючи йому повідомлення збудливого характеру або подразнюючи його своєю сексуальною поведінкою протягом дня, то в підсумку, коли справа торкнеться інтимної близькості, представника сильної статі очікує фантастичний оргазм.

На особливу увагу заслуговує задоволення партнерки. Деякі чоловіки вважають, що дуже важливо, щоб жінка досягла оргазму. Це дозволяє їм задовольнити власне его. Вони розглядають насолоду коханої жінки як нагороду, а також оцінку своїх сексуальних здібностей. Це сильніше підстьобує чоловіка, викликаючи бурхливу розрядку.

Важливі особливості насолоди

Оргазм у різних чоловіків відрізняється по інтенсивності. Часом навіть після кількох пікових сексуальних насолод відсутня сім’явиверження. Таке можливо при наявності нейросістемних або спинномозкових патологій. До подібних ускладнень може привести і оперування гіперплазії простати. Якщо відсутність сім’явипорскування носить патологічний характер, то його називають аноргазмией.

Однак слід розуміти, що часом чоловіки відмовляють собі в сексі, не отримують задоволення тривалий час. Тоді утримання негативно позначається на здоров’ї. Воно призводить до застою простатичного секрету.

Незважаючи на вікові категорії, чоловікам треба відпочити між процесами інтимної близькості. Причому навіть молоді люди потребують невеликого перерві на кілька хвилин. Чоловікам середнього, а також старшого віку часу на відновлення знадобиться більше.

Якщо виверження насінної рідини настає мимовільно без натяків на мастурбацію або секс, то у людини діагностую аномалію – сперматорею.

Тому, незважаючи на перераховані вище рекомендації, важливо звертати увагу на те, який напір викиду сперми при еякуляції. Якщо він зменшився, значить, слід відвідати уролога.

Адже подібний фактор часом сигналізує про запальний процес в репродуктивній системі.

Техніка множинного оргазму для чоловічого здоров’я не є небезпечною, вона не зашкодить статевій системі, але зможе при правильному підході подарувати незабутнє задоволення.

Джерело: https://menportal.info/story/mnozhestvennyy-orgazm-u-muzhchin

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *