Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Головна> Поради

Зміст приховати

Від ревнощів найчастіше страждає не чоловік, якого підозрюють у зрадах, а жінка. Вона відчуває страх, образу, злість, гнів. Негативні думки не дають радіти життю і насолоджуватися відносинами з коханою.

Якщо для підозр немає вагомих підстав, ревнощі набуває патологічний характер, потрібно вживати термінових заходів, звертатися за допомогою до психолога.

Як перестати ревнувати і накручувати себе, і довіряти хлопцю, розповімо в нашій статті.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

припиніть контролювати

Постійний контроль вимотує обох. Чи не мучте себе і коханого. Зрозумійте, що проблема тільки в вас. Пошук ознак зради перетворює життя в шпигунський трилер, але кінець історії частіше трагічний: втомлений від істерик і скандалів без причини чоловік іде. А жінка залишається одна. Знайдіть гармонію всередині себе і подаруйте коханій спокій, використовуючи наступні поради:

 1. Навчіться довіряти партнеру.
  Це складно. Доведеться зробити над собою зусилля. Не перевіряйте смс, листування в соціальних мережах, не беріть його телефон в руки. Не питайте, хто дзвонить або пише. Якщо хлопець захоче, розповість сам.
 2. Проаналізуйте, чого ви боїтеся.
  Психологи радять пережити і зрозуміти свій страх. Якщо боїтеся, що хлопець буде змінювати, уявіть собі картину, що він з іншого. Проживіть ці емоції так, ніби це реально. Так ви позбавитеся від страху. Тепер біль і фобії будуть під контролем.
 3. Перестаньте пиляти чоловіка або хлопця за запізнення, зустрічі з друзями, неправильно сказане слово.
  Скандали, часті сварки не витримає жоден нормальний чоловік. Ви самі підштовхуйте його до брехні, таємним зустрічам з приятелями.
 4. Не дзвоніть хлопцеві кожні 30 хвилин.
  Одного дзвінка за вечір досить. Чоловік повинен відчувати свободу і довіру з боку коханої жінки.
 5. Візьміть відповідальність за свої емоції на себе.
  Хочете відчувати гнів, злість, страх, будь ласка. Чоловік не винен, що у вас гарна фантазія і похід в магазин на 10-15 хвилин, на вашу думку, можна використовувати для зустрічі з коханкою. Не звинувачуйте чоловіка, хлопця в тому, чому немає доказів.
 6. Відпустіть ситуацію.
  Припиніть накручувати себе і триматися за одного чоловіка. Утримати хлопця поруч може тільки самодостатня жінка, а не плакса і істеричка. Якщо вам здається, що ознак зрад досить, а улюблений заперечує всі звинувачення, продовжує цілувати, обіймати, доглядати за вами як раніше, розслабтеся. Якщо у нього є коханка, ви обов’язково дізнаєтеся про це достовірно пізніше.

На думку психологів, відсутність контролю з боку жінки – перша ознака її впевненості в собі. Це не означає, що потрібно повністю припинити задавати питання хлопцеві про минулий день, не звертати уваги на його поведінку.

Знайте собі ціну і не тримайте поруч людини, яка не гідна довіри, не відчуває справжніх почуттів до вас. Прийміть всередині себе просту істину: якщо хлопець захоче, то буде змінювати, кине. Контроль і манія переслідування виправити натуру невірного чоловіка не зможуть ніколи.

Тому витрачати сили на шпигунські ігри немає сенсу.

Чому він мені не дзвонить

займіться собою

На красивих, підтягнутих, розумних і господарських дівчат завжди буде попит у нормальних хлопців. Щоб перестати ревнувати свого чоловіка, займіться саморозвитком.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

 1. Не вмієте готувати або хочете удосконалювати кулінарні навички, запишіться на курси для шеф-кухарів.
 2. Обов’язково займайтеся спортом: плавання, тренажерний зал, теніс або біг вранці добре тонізують. Фізичне навантаження забирає багато часу, на сумні думки не залишиться сил.
 3. Читайте книги з психології, тренінгів особистісного зростання. Упевнена в собі дівчина не боятиметься розставання з невірним чоловіком, перестане порівнювати себе з більш успішними жінками.
 4. Знайомтеся і спілкуйтеся з цікавими людьми. Розширюйте кругозір в бесідах, ходите на творчі і дружні зустрічі.
 5. Знайдіть метод випліскування негативних емоцій. Це може бути спілкування на форумах з однодумцями, заняття в спортзалі.
 6. Генеруйте в собі позитивні емоції. Накопичуйте їх, шукайте у всьому. Намагайтеся запам’ятати відчуття радості, щастя, зафіксуйте їх на фото, запишіть в щоденник.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Примусьте його ревнувати

Позбутися від підозрілості можна ще одним дієвим методом: змусити хлопця ревнувати кохану. Головне не перестаратися з обманом і хитрощами. Завдання ревнивої дівчини створити видимість роману на стороні, але ні в якому разі не заводити інтрижку по-справжньому.

Для втілення плану в життя використовуйте такі методи:

 • Рідше пишіть, телефонуйте хлопцеві. Не будьте постійно онлайн в соцмережах. Якщо він дзвонить вам сам, не беріть трубку і передзвонюйте через 10-15 хвилин.
 • За незрозумілих причин скасуйте кілька побачень або перенесіть їх на інший час.
 • Поскаржтеся коханому, що колега або однокурсник хотів проводити вас до будинку, отримав відмову, але продовжує наполягати і доглядати.
 • Купуйте красиву дрібничку, покладіть на комод в кімнаті або в сумочку. І ненавмисно промовтесь, що це подарунок старого друга.
 • Більше спілкуйтеся з друзями, ходіть в театр, клуб, на виставки без молодої людини. Викладайте фото про вечірки в соцмережі, де зареєстрований улюблений. Нехай хлопець бачить, що ви не самотні.
 • Займіться зовнішнім виглядом, поміняйте гардероб. Ретельно збирайтеся на зустрічі з подружками, в інститут або на роботу. Хлопець обов’язково стривожиться.

Якщо у вас все вийде, то питання про те, як перестати ревнувати хлопця, більше не буде хвилювати. Думати про зради, як повернути кохану, тепер повинен чоловік.

Про що говорять його обійми

Як перестати ревнувати колишнього

Психологія дівчат така, що відносини можуть бути закінчені, а ревнощі до колишнього залишиться. Сила і тривалість злості на хлопця залежить від характеру жінки. Щоб припинити душевні муки, розгляньте наступні варіанти дій:

 1. Поїхати у відпустку на пару тижнів.
  Відвідайте нові місця, познайомтеся з новими людьми. Обов’язково помістіть фотографії, радісні статуси про відпочинок вконтакте, інших соцмережах.
 2. Проаналізуйте минулі відносини.
  Пари не розлучаються, якщо у них є гармонія і взаєморозуміння. Згадайте всі риси характеру хлопця, які вас дратували, змусьте себе забути про його добрі вчинки. Постарайтеся створити негативний образ колишнього і пошкодуйте його наступну коханку.
 3. Побалуйте себе.
  Сходіть з подружками в самий шикарний клуб, поновіть гардероб. Складіть список бажань і виконаєте поступово все з них.
 4. Більше спілкуйтеся з друзями в реалі, знайомтеся онлайн з чоловіками, отримуйте задоволення від компліментів і побачень.
 5. Займіться чимось глобальним.
  Наприклад, благодійність, регулярно допомагайте сиротам, кинутим тваринам. Добрі справи повинні поглинути вас повністю, так, щоб через місяць ви не могли пригадати, як виглядає колишній.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Поради психолога Юлії Ланської

 • Юлія Ланська – експерт з міжнародних відносин, автор тренінгів для жінок точно знає, як перестати ревнувати хлопця і постійно накручувати себе.
 • Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити
 • Вам будуть корисні її поради:
 1. Не ставте зайвих запитань.
  Особливо, якщо не готові почути чесну відповідь на них. Чи не квапте події, про розставання, якщо це трапиться, точно дізнаєтеся перша.
 2. Зрозумійте, що чоловік або хлопець не ваша власність.
  Він має право дивитися на всі боки, розмовляти з іншими жінками, і при цьому не вкладати в спілкування сексуального підтексту.
 3. Займіться собою.
  Страх втратити звичний уклад життя після відходу чоловіка робить жінку слабкою. Реалізуйте свої бажання, можливості, вкладіть сили в собі, в кар’єру, тоді зрозумієте, що і без цього чоловіка можете прекрасно існувати.
 4. Полюбіть себе, своє тіло.
  Низька самооцінка підштовхує жінку до думок про зради, розлучення, відхід улюбленого до іншої, більш красивою, розумною, господарської. Коли з самооцінкою все в порядку, для ревнощів немає місця. Самодостатня жінка розуміє, що хлопець вибрав її, значить, все в ній його влаштовує.
 5. Не шукайте в кожній жінці суперницю.
  Не потрібно допитувати хлопця про колег, однокурсниць в інституті, сусідці по дачі. Так ви самі змушуєте улюбленого до іншої.
 6. Не позбавляйте хлопця спілкування зі знайомими дівчатами.
  Союз між чоловіком і жінкою не має на увазі кайданів і заборони на розмови з іншими людьми. Зрозумійте, що ви і ваш коханий не повинні уникати спілкування після весілля або пари побачень один з одним.
 7. Позбавляйтеся від невірних установок.
  Думки про те, що всі чоловіки зраджують, якщо чоловік не дарує квіти, він не любить дружину, і так далі, отруюють життя дівчатам. Зрозумійте, що хлопець не повинен відповідати вашим уявленням про справжніх чоловіків. У нього є свої уявлення про правильну поведінку. Позбавляйтеся від загальноприйнятих кліше і жити буде легше, веселіше.
 8. Знайдіть хобі, займіться спортом і не звітуйте коханому, де сьогодні були і чим займалися.
  Створіть інтригу. Улюблений сам зацікавиться вашим хобі, коли побачить щасливі очі партнерки.
 9. Будьте цікавою оточуючим і собі.
  Плакси і зануди швидко набридають чоловікам.

Поради психолога Дениса Костоша

Відомий експерт з розвитку відносин між чоловіком і жінкою Денис Косташ дає в своїх відеоуроку наступні рекомендації:

 • перестати контролювати чоловіка;
 • поговорити з ним про свої почуття;
 • працювати над тим, щоб бути цікавою своєму коханому.

Ревнощі псує життя людям будь-якого віку та соціального стану. Молоді і зрілі жінки підозрюють своїх улюблених в зрадах і переводять себе поганими думками. Якщо не знаєте, як навчитися не ревнувати чоловіка, обов’язково скористайтеся порадами досвідчених психологів з нашої статті, і, нарешті, налагодьте гармонійні відносини з чоловіком або хлопцем.

Як перестати ревнувати хлопця до всіх і почати йому довіряти: поради психологів Посилання на основну публікацію Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Джерело: https://omambe.ru/sovet/kak-perestat-revnovat-parnya

ТОП-10 порад – Як перестати ревнувати хлопця і накручувати себе

Ревнощі – почуття, яке знайоме більшості з нас. Хтось відчував її укол всього кілька разів у житті, інші ревнують практично постійно.

Але дія ревнощів як руйнівної відносини почуття – доведений численними дослідами і часом факт.

Розповідаємо про те, чи варто ревнувати і контролювати хлопця, чому жінки ревнують і як подолати ревнощі до хлопця і не накручувати себе у відносинах.

Зміст статті:

Як впоратися з почуттям ревнощів і почати довіряти чоловікові

Що таке ревнощі і чому вона виникає

До чого призводить ревнощі і чому від неї потрібно позбавлятися

Як погасити в собі ревнощі і сумніви в улюбленому хлопцеві: поради психологів

Як впоратися з почуттям ревнощів і почати довіряти чоловікові

Щоб перемогти ревнощі, її спочатку потрібно розпізнати. Визнаєте ви, що ревнуєте? Часто перша ж проблема з ревнощами в тому, що відчуває її чоловік не помічає своїх почуттів в повній мірі.

«Він сволота і дивиться на інших більше, ніж на мене» і «Мені не подобається, що у мене не більше уваги в порівнянні з іншими» – дві дуже різних формулювання.

Якщо вам поки ближче перша, то має бути для початку наблизитися до другої.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Для цього необхідно визнати, що ваші почуття – це ваша відповідальність . Інша людина може їх провокувати, але не може ними керувати. Ревнощі – це ваше відчуття. І розібратися з ним – ваше завдання. Зовсім не обов’язково для цього міняти ставлення до партнера.

Потім варто зрозуміти, яка ваша ревнощі. Це почуття буває дуже різним, і для початку розберіться, наскільки вона об’єктивна.

 1. Чи робить щось молода людина, що змушує сумніватися в його вірності?
 2. Пряма чи це зрада або щось, що, на вашу думку, може до неї привести?

Ревнощі цілком може існувати тільки в свідомості – тобто партнер не дає жодного приводу, але ви все одно ревнуєте. Не лякайтеся такого повороту подій, з цим теж можна працювати. Як мінімум ви можете для своєї впевненості завоювати його знову або побороти своє почуття довірою.

Читайте також:   Жіночі ревнощі: причини, ознаки, способи боротьби з недовірою

Перший крок на зміні ревнощів довірою – вивчити себе і свої почуття. Це страшно, і це спричинить за собою усвідомлення, які можуть вам не сподобатися. А ще висновки і дії, яких вам спочатку могло не хитається. Можливо, вам знадобиться поговорити з партнером.

 1. Можливо, ви виявите, що не вмієте довіряти людям.
 2. Можливо, розібравшись в природі своєї ревнощів і її причини, ви прийдете до висновку, що з чоловіком доведеться розлучитися, незважаючи на всю його чудові. Тоді сміливо реєструйтеся на сайті знайомств JuliaDates і починайте шукати партнера по душі.

Почати довіряти людині, у чиїй вірності ми так чи інакше сумнівалися – непростий процес. Головне, до чого варто підготуватися – у вас ніколи не буде достатньо твердого грунту під ногами.

Ніколи не буде стовідсоткової гарантії, що чоловік не обманює і не надійде так надалі. Ніколи не буде способу змусити себе не ревнувати кохану людину. Тому що ревнощі – ваше почуття , ваш внутрішній процес, і контроль над ним – ваше завдання.

Ви або виберете вірити, або ні. Ваша віра і ваш вибір – єдина доступна опора.

Що таке ревнощі і чому вона виникає

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Ревнощі – це трохи змінена заздрість, заснована на власній невпевненості. Це відчуття, що ви недостатньо гарні, з якого і народжуються постійні підозри: адже партнер напевно вибере когось щось краще. Навіщо йому така непоказна ви, якщо навколо стільки прекрасних дівчат. В англійській мові для ревнощів і заздрощів одне слово – jealousy. І як раз їх мову цим фактом відмінно підкреслює справжній стан речей.

Коли людина ревнує, він не визнає власних достоїнств, власної цінності. Він не здатний до кінця усвідомити, що партнер вибрав його з усіх інших – за його гідності, за його особливості, незважаючи на його недоліки. Вибрав рівно таким, яким ця людина є. Погодився з цим.

Ревнуючий людина завжди сумнівається у виборі свого партнера, тому що не може прийняти той факт, що він досить хороший, не вірить в це. Через це, до речі, ревниві люди часто змінюють самі – вони не впевнені в собі, і для підвищення впевненості або з постійного страху втратити мають відношення йдуть на зраду.
Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Невпевненість викликає ревнощі суб’єктивну – це ті випадки, коли ви не розумієте, як перестати ревнувати хлопця до всіх дівчат. Але бувають причини і об’єктивні, які людина провокує своєю поведінкою. Якщо ви не схильний до ревнощів чоловік, з цим можна швидко розібратися, але не факт, що в цьому моменті все гладко.

Знайомтеся з п’ятьма вершниками апокаліпсису – найбільш частими причинами ревнощів:

 • Відсутність впевненості в собі. Те, про що було багато сказано до цього рядка. Нездатність прийняти себе як здорову особистість і невіра в вибір партнера.
 • Недолік інформації. Ми починаємо щось підозрювати, коли бачимо, що нам не говорять всього. Чим більше туману наганяє молода людина, тим більше сумнівів щодо його вірності буде у дівчини – адже якщо він не робить нічого табуированного, до чого щось приховувати? Просто задайте йому правильні питання і дізнайтеся все відразу.
 • Інформаційний фон у відносинах. Якщо хлопець постійно говорить про інших навколишніх дівчат, звертає на них увагу на вулиці (і своє, і ваше), згадує колишніх – гріх не запідозрити, що інші жінки в його житті займають дуже велике місце.
 • Наявність дівчата-одного. Вона була до вас, він дружив з нею і під час інших відносин і відноситься до неї як до одного або як до молодшої сестри. Вони обидва підкреслюють, що їх спілкування не несе ніякої загрози для відносин, але у дівчат в цій ситуації часто виникає тривога і поколювання відчуття, що він може в будь-який момент залишити вас і перевести її в ранг дівчата з рангу одного.
 • Прямі докази. Ви бачите, що він фліртує з іншими дівчатами. Ви знаєте, що він схильний до зрад. Ви вже пережили як мінімум одну. Цей пункт актуальний, коли у вас дійсно є підстави підозрювати його в невірності – вже відбулася або потенційної.

До чого призводить ревнощі і чому від неї потрібно позбавлятися

Ревнує дівчина – страшне і могутнє створіння. Швидше за все, в першу чергу вона думає не про те, як вирішити проблему ревнощів, а про те, як не допустити зради.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Вона гори згорне, щоб стежити за кожним кроком хлопця. Вона буде знати про нього мало не більше, ніж він сам знає. Вона стане некрасивими шляхами усувати загрози, скандалити, нервувати, постійно в чомусь підозрювати і шукати докази своїх підозр.

Вона буде виглядати як стерво.

Але часто це буде відбуватися з пошуку безпеки – вона не може впоратися зі своїми ревнощами, не знає, як перемогти в собі почуття власності і як побороти ревнощі і недовіру до чоловіка, тому намагається будь-яким способом перешкодити йому припуститися помилки.

А тепер уявіть, як виглядають такі відносини: хлопець і чхнути не може без її відома. Вона лізе в усі його справи, вимагає звітів про все, ретельно стежить за його оточенням і намагається на нього впливати. По суті, вона просто душить його, поступово відрізаючи від важливих для нього справ і людей в ім’я власного відчуття безпеки.

Швидше за все, він не захоче під таке прогинатися. Всі спроби зупинити цей процес приведуть до її сліз і скандалів і не дадуть ніякого результату, крім посилення її підозр – адже він не хоче відмовлятися від свого життя, значить там явно є щось або хтось кращий, ніж вона.

Очевидно, ці відношення не триватимуть довго і принесуть масу страждань і мінімум задоволення.

Позбавлятися від ревнощів потрібно в ім’я власного комфорту. В ім’я самої можливості здорових відносин – тому що при недовіру між партнерами такі встановити не вийде.

Якщо ваша ревнощі виникає через внутрішнє відчуття неповноцінності, то позбавлення від неї приведе до набуття впевненості в собі.

А це буде великим плюсом не тільки для відносин, але і для інших життєвих сфер.

Ревнує дівчина витрачає дуже багато сил. Їй потрібно одночасно душити партнера, жити в страшному стресі і вічних підозри, займатися безперервним шпигунством, витрачати енергію на скандали і спроби вирішити проблему через зовнішні способи, а не через роботу над собою.

Тільки уявіть, скільки можна досягти, якщо направити весь цей ресурс в добру русло. Вам напевно цікаво заощадити сили на настільки деструктивних справах. Дізнатися, як позбутися від підозр і не бути ревнивою.

Пустити таку величезну кількість енергії на здорові відносини, кар’єру, хобі, навчання – що завгодно, що приносить більше задоволення і користі.

Як погасити в собі ревнощі і сумніви в улюбленому хлопцеві: поради психологів

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Психологи вже давно дали поради про те, як навчитися не ревнувати свого чоловіка. І відповіли на питання про те, чи можна позбутися від недовіри до хлопця. Клієнтів, які приходять з питанням «Що робити, якщо я ревную хлопця до всіх?», Досить багато. Звичайно, краще самостійно звернутися до фахівця, щоб вирішувати проблему, з огляду на ваші особливості і тонкощі вашого випадку.

Але ми поділимося п’ятьма рекомендаціями, які допоможуть почати наводити порядок в голові і відносинах і дадуть більш чітке бачення проблеми і ситуації.

 • Знайдіть корені своєї ревнощів. Відстежите, робить чоловік щось, що викликає підозри і ревнощі, або ж ваша ревнощі існує кілька окремо від реальності і не спирається на факти.
 • Зізнайтеся собі, що боїтеся втратити партнера. Зживаючи з цим страхом, визнайте його. Не намагайтеся переконати себе в зворотному. Люди дійсно здатні до обману, і статися він може в будь-який момент, навіть якщо ви його зовсім не чекаєте і молода людина дійсно закоханий і схильний до вірності. Щоб заспокоїти страх, спочатку потрібно його прийняти. Ситуація дійсно така, і можливості перестрахуватися немає. Тим не менш, ви вибрали цього людина. Він теж вас вибрав. Так, це може змінитися, але поки так не відбувається, боятися такого повороту безглуздо. Коли страх буде прийнятий, переконайтеся, що прямо зараз у вас немає для нього приводів. Якщо це так, за підсумком ви не будете тиснути власні почуття (що ніколи не веде ні до чого доброго), але і загострюватися на неактуальних перестанете.
 • Якщо ревнощі має причини в реальності, поговоріть з партнером про це. Поясніть, що ви турбуєтеся через його флірту з іншими дівчатами або через те що він проводить з вами занадто мало, на ваш погляд, часу. А якщо він запропонував розлучитися, то забудьте і відпустіть його.

Використовуйте «я-повідомлення», щоб відповідальність розподілялася правильно. Чи не «ти ігноруєш мене через друзів і роботи», не «ти змушуєш мене нервувати, коли фліртуєш з іншими», а «я переживаю, через те що ти приділяєш мені менше часу, ніж мені хотілося б», «я хвилююся, коли ти проявляєш така увага до інших дівчат ». Так відповідальність розподілиться правильно, людина не образиться, і ви повідомте про свої почуття і реакціях, а не звинуватити його в них.

 • Постарайтеся посилити свій страх. Можна зробити це через тіло, сконцентрувавшись на ньому і прийнявши положення, яке саме напросився. Підсильте це положення: якщо ви завмерли – напружте м’язи. Якщо плечі і руки опускаються – опустіть їх так сильно, як це можливо. Якщо захотілося стиснутися в грудку – нехай це буде якомога більш стислий грудку. Посиливши тілесні відчуття, ви допоможете своїм почуттям досягти максимуму, і зможете їх прожити. Подумайте, до чого веде ваш страх або ревнощі. Припустимо, ви боїтеся, що він приділяє іншій дівчині багато часу. І що тоді? Згодом спілкування з нею стане важливіше, ніж спілкування з вами. А тоді що? Продовжуйте ланцюжок, поки не дійдете до її кореня – того самого великого страху, який і породив ревнощі. Так ви дізнаєтеся більше і про неї, і про себе, і працювати з нею далі стане простіше.
 • Запитайте підтримки у партнера. Якщо вам тільки здається, що він приділяє вам недостатньо уваги – попросіть цієї уваги. Він дасть вам його, якщо дійсно цінує і любить. Для початку можна не говорити про зародження ревнощів, досить просто попросити його бути з вами довше, влаштувати щось спільне, попросити сказати про свої почуття або зробити щось приємне. Партнер може не здогадуватися, що вам чогось не вистачає. Відносини не зламаються, якщо ви попросите про більшої уваги або навіть опишіть, скільки приблизно вам його в принципі потрібно. Навпаки, до цієї теми може бути зайвими повертатися, а він буде знати, як поводитися з вами правильно.

Джерело: https://RatingDatings.ru/articles/kak-perestat-revnovat-parnya

Як перестати ревнувати хлопця: причини ревнощів + способи їх усунення

Як перестати ревнувати хлопця: поняття ревнощів + переваги і недоліки + статистичні дані + явні ознаки ревнощів + причини появи ревнощів + методи їх усунення + покрокова інструкція, як позбутися від ревнощів і підвищити власну самооцінку.

В наші дні дівчата і жінки особливо сильно схильні ревнувати своїх партнерів. Як перестати ревнувати хлопця, не зруйнувавши ваші стосунки і не себе, як особистість, я розповім в цій статті.

Що таке ревнощі: сильні та слабкі сторони почуття

Ревнощі – це відчуття, яке знайоме багатьом людям. Найбільш часто його відчувають представниці прекрасної статі, чиє серце перестало бути вільним.

Читайте також:   Чому дівчина не кінчає: причини аноргазмії, як виправити

Як впоратися з ревнощами: 10 життєвих порад

Ревнощі об’єднує в собі кілька почуттів одночасно:

 • Почуття страху від того, що хтось інший може заволодіти вашим об’єктом обожнювання.
 • Почуття заздрощів від того, що ваша кохана людина приділяє занадто багато часу іншим людям, своїй роботі.
 • Почуття образи від того, що ви обділені увагою свого хлопця, який інколи проводить час з друзями або родичами, а не з вами.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Ревнощі на кожну пару впливає по-своєму: одні пари з її появою стають сильнішими, інші – тут же розпадаються.

Незважаючи на те, що в більшості випадків ревнощі не призводить ні до чого хорошого, і вона має свої плюси. Розповім про них детальніше.

НедостаткіПреімущества

Ревнощі породжує страхи, образи і постійні конфлікти, скандали між партнерами. Ревнощі може зміцнити відносини між партнерами, якщо хлопець раз по раз доводитиме власну невинність.
Ревнощі може привести до краху стосунків. Ревнощі може «розпалити» багаття любові між хлопцем і дівчиною, посилити пристрасть і взаємне тяжіння.
Ревнощі руйнує ревнивця, як особистість, погіршує настрій, знижує самооцінку. Ревнуючи, дівчина відчуває себе більш обізнаною, адже вона знає про своє хлопця все, і навіть пароль на його мобільному.

Як бачите, і ревнувати свого хлопця має свої плюси, але варто відзначити, що частіше за все наслідки ревнощів невтішні. Саме тому з ревнощами варто боротися, а не шукати її сильні сторони.

Ревнощі – всепоглинаюче почуття, від якого необхідно позбуватися. І перша причина тому – вона негативно впливає не тільки на взаємовідносини між партнерами, а й на самого ревнивця.

На скільки руйнівна ревнощі до хлопця: статистика

На перший погляд може здатися, що ревнощі не таїть в собі ніякої серйозної загрози для закоханої пари. Але, як виявилося, саме ревнощі найчастіше стає причиною розладу у відносинах.

Як налагодити стосунки в родині?

Навіть фінансові проблеми і сексуальна несумісність мають менший вплив на подальшу долю пари, ніж ревнощі.

Згідно зі статистикою, 75% пар розлучаються через ревнощі.

З чого починається ревнощі: перші “дзвіночки”

Розпізнати ревнощі відразу буває нелегко. Ще складніше зізнатися собі в ній, особливо якщо справа стосується дівчат або жінок.

Для представниць прекрасної половини людства визнати те, що вони ревнують своїх партнерів, схоже визнати власну поразку. Від цього нерідко слово «ревнощі» маскується за образами на рівному місці або скандалами з нічого.

А це, до речі, зовсім не правильно. Щоб перемогти проблему, потрібно її в першу чергу визнати. Тільки це гарантує результат.

Ви дійсно почали занадто сильно ревнувати свого хлопця, якщо ви:

 • Стали частіше його дорікати і обвінять.Конечно, кризові періоди, трапляються у всіх пар. Але якщо ви помічаєте, що закиди з вашого боку почастішали, до того ж, зводяться вони до того, що ви просто побачили свого хлопця зі старою знайомою або однокласницею, то це напевно проявляється ревнощі.
 • Прагніть постійно його контроліровать.Ви, зрозуміло, можете поцікавитися, де був ваш МЧ протягом дня і чим займався, але здригатися від кожного повідомлення на його мобільнику, яке ви будете потім перечитувати по ночах, не варто.
 • Стали частіше навідуватися до нього на работу.Зачастую робота забирає у людини багато часу протягом дня. Якщо ви дійсно сильно ревнуєте свого партнера, то вже точно не пропустіть можливості заглянути до нього на роботу, щоб переконатися, що у нього не з’явилася нова симпатична секретарка.
 • Почали заперечувати проти його хобі і проведення часу з друзьямі.У кожної людини, незалежно від того, чи перебуває він у відносинах, є особистий простір, захоплення і друзі. Якщо у вашій парі ревнощі відсутня, то особиста свобода буде вітатися. Але якщо такий стан справ вас дратує, то так, ви ревнуєте свого хлопця.

Зверніть увагу: кожну дівчину, яка закохана в свого хлопця одного разу може здолати ревнощі. Для цього достатньо буде побачити свого коханого, мило балакає зі старою приятелькою з університету. Але така раптова одноразова спалах ревнощів зовсім не привід для паніки.

Люди, які закохані, вправі часом приревнував. Але якщо ревнощі викликає у вас кожна дрібниця, навіть те, що хлопець проявляє знаки ввічливості до добре знайомим йому жінкам, варто затурбуватися.

Швидше за все мова йде про патологічних ревнощів, яка може привести до справжніх психічних розладів.

Щоб цього не сталося, потрібно визначити причину вашого неспокою і благополучно її вилучити.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Поширені причини ревнощів і способи їх подолання

Найчастіше хлопців ревнують ті дівчата, які мають найменше приводів для цього. Їх основна причина – любов і сильна прихильність.

На жаль, в такій ситуації практично нічого вдіяти не можна. Любити – це чудово, а той, хто любить, не може не ревнувати.

Однак найчастіше причини ревнощів зовсім інші, і вам для боротьби з цією недугою потрібно знати, як діяти правильно.

Типові причини ревностіХарактерістікаСпособи їх усунення

Низька самооцінка Невпевненість в собі і низька самооцінка – це найпоширеніша причина ревнощів. Вам здається, що ви недостатньо красива або мудра, і ви з кожним днем ​​чекаєте, коли ваш суджений знайде кого-небудь більш привабливий. Боротися з низькою самооцінкою необхідно не тільки заради порятунку взаємин, а й заради вашого ж щастя. По-перше, перестаньте думати про себе погано, знайдіть свої сильні сторони. А по-друге, якщо вважаєте себе недостатньо красивою або начитаною, займіться собою: почніть вчити мови, зробіть зачіску. Зрештою полюбите себе.
брак спілкування Якщо ви з хлопцем говорите мало і не обговорюєте важливі для вас теми, ви стаєте недовірливою. Ви починаєте підозрювати, придумувати, домальовувати у себе в голові неіснуючі проблеми. Подолати брак спілкування дуже просто. Перше, що вам потрібно зробити, це поговорити по душам. Нічого не таїть від свого хлопця, розкажіть про свої страхи та переживання. Він не сприйме вас, як істеричку. Навпаки, він зрозуміє, яка ви мудра жінка.
минулі невдачі Можливо, в минулому у вас вже був досвід гірких розставань і невдач в любові. Ви швидше за все боїтеся, що приречені на невдачу і нещасливий кінець відносин. Зацикленість на минулому – тільки ваша проблема. І щоб її побороти, прийміть той факт, що минуле не повернути. Було і пройшло, в майбутньому буде набагато краще.
Страх залишитися одній Більше 70% жінок дуже бояться залишитися самотніми. Їм здається, що вони стануть старими і нікому не потрібними. Від цього вони тримаються за свого партнера, як за останній шанс не стати одинаком. Бути самотньою – не погано і не страшно, та й хто сказав, що ви станете такою. Головне, щоб в житті вам було комфортно. Від того, що ви ревнуєте свого хлопця, він не стане до вас ближче, навпаки – віддалитися. Перестаньте його контролювати, і відпустіть страх. Почніть жити в гармонії з собою.
Бурхлива уява Найчастіше саме ваше підсвідомість несе вас ревнувати. Але ж можливо ваш хлопець і справді не подзвонив, тому що заснув. Або дійсно затримався на роботі. Не давайте шансу своєї фантазії. Для початку завжди вислухайте свого партнера. Не ображайтеся передчасно, і ніколи не шукайте зайвого приводу, щоб приревнував. Говоріть відверто, нічого не тримайте в собі.

Ревнощі буває різною. У деяких ситуаціях вона обгрунтована, в інших – тільки наслідок вашої уяви.

Як перестати ревнувати свого хлопця: що потрібно зробити

Якщо ви маєте справу з останньої, то для початку розберіться в собі: поборіть свій страх і невпевненість. Якщо ж ревнощі має грунт, то погляньте на свої відносини заново. Бути може, вам варто їх відпустити, і відкрити серце назустріч тому, хто не змусить вас ревнувати?

Як перестати ревнувати хлопця і підвищити власну самооцінку: покрокова інструкція

Для того, щоб загасити в собі полум’я ревнощів, варто спершу зізнатися собі в тому, що проблема існує.

Як перестати ревнувати чоловіка?

Як тільки ви прийміть той факт, що ревнощі у вашому випадку відчайдушно шкодить, вам досить буде наслідувати 5-ти кроків до власного щастя.

ШагіОпісаніе

Крок 1. Знайдіть причину ревнощів. Щоб вирішити проблему, варто зрозуміти причину її виникнення. Зніміть рожеві окуляри і чесно зізнайтеся собі, чому ви так сильно ревнуєте свого партнера.
Крок 2. Поговоріть зі своїм обранцем. Незалежно від того, що стало причиною вашої яскраво вираженою ревнощів, поговоріть зі своїм МЧ. Ще раз переконаєтеся в тому, що він любить вас не менше, ніж ви, і реального приводу для занепокоєння немає.
Крок 3. Займіться чимось новим. Дуже часто додатковою причиною ревнощів є надлишок вільного часу. Заповніть його: Ідіть на танці, у фітнес-клуб, басейн, йогу. І нерви заспокоїти, і тіло в порядок приведете.
Крок 4. Приділіть час своєму розвитку і зовнішнім виглядом. Дієвий спосіб стати привабливішими і підвищити свою самооцінку – привести в порядок зовнішність. Сходіть на шопінг, до перукаря, в кіно з подружками. Словом, розвійтеся. І не забудьте про розвиток духовному і інтелектуальному: читайте книги, відвідуйте тренінги.
Крок 5. Почніть більше піклуватися про свого партнера. Щоб зміцнити ваш союз, почніть приділяти хлопцю більше уваги. Частіше говоріть про те, як він важливий для вас і як сильно ви його любите. Так ви зайвий раз переконаєтеся, що ваша ревнощі була безпричинної.
 • У боротьбі з ревнощами гарні будь-які методи, а ще краще, коли вони використовуються в комплексі.
 • Головне, розгледіти проблему заздалегідь і не упустити той час, коли відносини дадуть тріщину.
 • У наступному відео ви дізнаєтеся про 10 простих радах, як впоратися з ревнощами:
 • Реальна історія про те, як перестати ревнувати хлопця вчасно і не зруйнувати відносини на порожньому місці

Приблизно півроку тому моя найкраща подруга прийняла важливе рішення – розлучитися зі своїм хлопцем, тому що їй здавалося, що він їй зраджує. Вагомих доказів у неї не було, проте вона була так сильно впевнена в тому, що він одного разу її кине, що вирішила його випередити.

Вони розійшлись. Згодом вона зуміла відпустити ситуацію і навіть вийти із затяжної депресії. Її почуття, звичайно, не вщухали, але вона впевнено рухалася далі. Щоб якось себе втішити, вона сіла на дієту, зайнялася спортом, змінила зачіску.

Її самооцінка підвищилася, і тоді вона усвідомила, що зробила помилку. Причиною її ревнощів була лише невпевненість в собі.

Благо, результат цієї історії зі щасливим кінцем. Її хлопець теж не зумів її забути, і незабаром вони знову стали жити разом.

Але ж все могло бути інакше. Через нелюбові до себе моя подруга могла втратити любов свого життя.

Цю історію я розповідаю до того, що ревнощі – аж ніяк не найкраще почуття. І якщо воно в ваших стосунках присутня, вам слід замислитися над тим, що саме сприяє ревнощів у вашому випадку, і як перестати ревнувати хлопця.

На жаль, якщо не боротися з ревнощами вчасно, її наслідки можуть призвести до нещастя в особистому житті. Але якщо ви вирішили долати труднощі, запасіться терпінням, вам буде потрібно довга робота над собою, яка врешті-решт принесе свої плоди.

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-perestat-revnovat-parnja.html

Як перестати ревнувати хлопця

Як перестати ревнувати хлопця – це актуальне питання для сучасної дівчини, оскільки приводів для її ревнощів сьогоднішній уклад життя надає безліч. Широке коло спілкування, активне нічне життя, платформи знайомств, соціальні мережі, еротичний контент в світовій необмеженої павутині – все це дає безліч спокус для хлопця змінювати обраниці, а їй відчувати спопеляючу ревнощі. Сьогодні ясно, що змінити може кожен, оскільки ми так часто чуємо історії знайомих, відомих людей про подвійне життя часом і в неоднолетніх відносинах з трьома дітьми або, як здавалося, при настільки велике кохання. Прикладів любові вічної все менше, складно уявити, що улюблений залишиться поруч назавжди, що дає грунт побоюванням, які при найменшому приводі розростаються в ревнощі.

Читайте також:   Куди запросити дівчину на перше побачення взимку: 20 варіантів

Як перестати ревнувати колишнього хлопця?

Якщо ви розлучилися, у колишнього вашого хлопця тепер нова дівчина, а ви розумієте, що варто перестати ревнувати, про нього думати – це забирає все ваше час і негативно позначається на власній вашого особистого життя. Коли ви усвідомлюєте, як це погано впливає на вас, і хочете позбутися від ревнощів – це вже половина успіху, як вважають психологи.

Якщо ви поставили собі за мету дійсно залишити в минулому відносини з колишнім – вам потрібно усунути все, що підживлює вашу ревнощі, роздуває уяву і «якір», як кажуть в НЛП, вас на думках про колишнього. Це можливо фотографії, музика, подарунки, іноді навіть спільні підприємства і місця відпочинку.

Є можливість – постарайтеся на час припинити з ним перетинатися навіть в громадських місцях. Чи не відвідуйте його сторінку соціальної мережі, що не цікавтеся у знайомих, як складається у нього життя без вас. Відволікаючи себе, зайнявши весь час і увагу улюбленим заняттям, спілкуванням з друзями, спортом, навчанням або роботою.

Якщо не можете знайти таке заняття, що захопить вас – просто слухайте музику, нову, наштовхує вас на приємні емоції.

Однак не завжди неодмінно це має бути весела музика – може, вона буде сумною, і саме завдяки їй ви зможете виплеснути свої емоції, навіть, можливо, поплакати, що, стверджують психологи, є одним з кращих засобів отреагирования емоційних потрясінь.

Як перестати ревнувати хлопця? Пам’ятайте, що жінки зазвичай емоційніше переживають втрату відносин, і ваша реакція закономірна і природна.

Сам процес ревнощів завжди дискретний, вона з часом обов’язково пропаде, адже в разі остаточного розставання колишній партнер не буде давати вам підстав для ревнощів – приводів подумати, що він нудьгує і хоче повернути відносини.

Не сприймайте його спроби нормалізувати своє життя після розриву як зрада по відношенню до вас. Тепер ви, він, кожен окремо, вибираєте, як жити, з ким спілкуватися, вибудовувати відносини.

Як перестати ревнувати хлопця до інших дівчат?

Багато дівчат вже самі стали легше ставитися до рясної спірними моментами темі ревнощів, вибираючи ту лінію поведінки, в якій ревнують не вони, а ревнувати змушені їх хлопці.

Дівчата стали більш гнучкими, настільки соціально активними і внутрішньо вільними, що складно було собі уявити раніше, коли жіночої статі відводилося лише народження дітей і ведення господарства по закритому типу.

Однак навіть сама вільна від забобонів дівчина, яка вважає себе не ревнивою, коли-небудь відчуває це неприємне почуття – або, стикаючись з вагомими підставами для ревнощів, або сильно закохуючись, а особливо гостро ревнощі проявляє себе, коли її глибоке почуття поєднується з легковажним поведінкою хлопця. Також є настільки товариські хлопці, що не ревнувати їх просто неможливо. Але одного разу дівчина втомлюється від ревнощів, задаючись питанням, як перестати ревнувати хлопця до інших дівчат.

Користуючись мудрою порадою подруг або старших жінок, а іноді навіть керуючись власною інтуїцією, багато дівчат приходять до усвідомлення необхідності відпустити ситуацію, шукають спосіб, як перестати шукати приводи ревнувати сьогодні або ж навіть як перестати ревнувати хлопця до колишньої дівчини – адже на бажання хлопця змінювати це не вплине. Якщо хлопець хоче змінити, то ревнощі тут не допоможе, а тільки буде переводити дівчину, позбавляючи її спокою і виводячи з ладу її нервову систему аж до психосоматичних симптомів. І навпаки, якщо він насправді любить і дорожить відносинами – ревнощі тим більше безпідставна. Тут дівчина розуміє, що ревнощі не привносить нічого хорошого, навпаки, на грунті цієї емоції псуються стосунки, виникають сварки, що залишають слід, який немов червоточина роз’їдає колись так радісні почуття.Ревнощі веде до імпульсивної поведінки, і ми всі знаємо безліч прикладів страшних вчинків, причиною яких стало це руйнівне почуття.

Чи потрібно перевіряти свого хлопця? Що робити, коли з’ясується, що ревнощі мала підстави, і довіра підірвана? Як навчитися довіряти знову? Якщо одного разу довіру було втрачено – його складно повернути. Починаючи перевірку вашим відносинам – будьте готові до такого можливого результату, що підозри підтвердяться, і відносини зруйнуються.

Деякі звикли перевіряти улюблених, переглядаючи їх телефон і комп’ютер. І навіть відкрито, не залишаючи особистого простору партнеру. Інші дівчата не прихильниці стеження, але і вони майже всі хоч раз намагалися заглянути в пристрої улюблених.

Що є помилкою, так як жінкам властиво додумувати, завжди знаходячи те, що здається підозрілим, і це недовіру на грунті фантазії дівчини і спробах хлопця виправдатися зростає як снігова куля.

Якщо ви залізли в телефон хлопця і побачили його спілкування з якоюсь представницею жіночої статі – це не означає ще, що хлопець змінює. Це може бути сестра, знайома по роботі, подруга дитинства.

Навіть якщо хлопець дійшов до флірту – на тому все часто і закінчується, він не йде далі, адже саме вас він свідомо вибрав в стосунки. І саме відносини варто зміцнювати, щоб викорінити справжні причини шукати іншу дівчину йому, а вам – ревнувати і намагатися утримати.

Довіра, повага до деякої приватності і особистого простору – ось що допоможе в тому, щоб перестати ревнувати хлопця.

Мудрі дівчата, які цінують свою жіночу природу і поважають себе, впевнені, що якщо хто і повинен ревнувати, то чоловік, адже почуття власності більше повинно бути проявлено саме у нього. Тому якщо в парі склалася ситуація, що ревнуєте саме ви – постарайтеся її змінити.

Якщо чоловік провокує вас на ревнощі – не йдіть цього, а переведіть увагу його на себе. Скажіть, що вам приділяють знаки уваги на роботі, підкиньте себе букет, немов від незнайомця – та хіба мало що ви можете придумати, щоб розбудити у чоловіка почуття самця, щоб він бажав боротися за вас.

Створіть видимість конкуренції, навіть якщо її і немає. Легке відчуття ревнощів активізує чоловіка і не тільки не зашкодить відносинам, а додасть їм пікантності. Ви ж будете отримувати підтвердження того, що улюблені, і як раз це дозволить знизити вашу ревнощі і навіть прибрати приводи для неї.

Головне, не переборщити, адже якщо чоловік глибоко емоційно буде переживати або всерйоз почне сумніватися у вашій вірності – скоріше це спричинить прагнення стежити за кожним вашим рухом, особливо коли чоловік контролюючого типу характеру.

Вам доведеться виправдовуватися, що не неприємно нікому, і відносини виявляться під загрозою.

Як перестати ревнувати хлопця до всіх підряд? Не робіть хлопця центром свого всесвіту і не шукайте докази – адже той, хто шукає, обов’язково знайде. Намагаючись, наприклад, відчути запах чужих духів, ви можете переконати себе, чого немає. А в пошуках лише ввійдете в негативний емоційний стан.

Займіться собою, щоб ніколи було думати, де він, чим займається. Оточіть себе шанувальниками – нехай хлопець переживає про знаках уваги, які надають його дівчині.

Так він немов відчуватиме, що на вас є попит, це буде стимулювати його перебувати в тонусі, у нього запросто НЕ буде уваги для інших дівчат! Клин клином – нехай вам роблять компліменти, намагаються доглядати, це буде по-жіночому приємно вам, а чоловік нехай потурбується.

Деякі дівчата навіть впевнені, що у них може бути запасний аеродром – якийсь чоловік, який при нагоді може надати підтримку, з яким можна почати зустрічатися, якщо трапиться драма в нинішніх відносинах. Потенційна можливість легко зав’язати нові відносини заспокоює дівчину і сильно послаблює ревнощі.

Психологи запевняють нас в несвідомої потреби людини виправдовувати очікування оточуючих. Тому так важливо вирішити питання ревнощів, якщо це тепер стало проблемою для вас, особливо, якщо ви почали відкрито показувати хлопцеві свої підозри і невдоволення.

Як перестати ревнувати хлопця? Спробуйте не шукав приводи, щоб ревнувати, але, навпаки, виправдовувати вашого хлопця при виникненні поривів ревнощів у вас. Мислите позитивно, лише так ви зможете гармонізувати ваші стосунки, дійсно не маючи в результаті приводів ревнувати.

Чи не намагайтеся боротися з вашими страхами безпосередньо – не допомагає, подібно установці «не думати про білу мавпу». Просто сфокусуйтеся на іншому, чимось конструктивному, спробуйте наповнити себе приємними емоціями, які передадуться і вашому хлопцю і створять атмосферу легкості.

Тоді він все частіше буде віддавати перевагу вашу компанію, у вас же сумнівів в його зацікавленості в вас більше не буде.

Якщо ви спантеличені тим, як перестати ревнувати хлопця до колишньої дівчини, коли минуле в уяві не відпускає вас, або навіть обставини підкидають приводи ревнувати – вам важливо згадати, що обраниця вашого хлопця саме ви, тільки він сам робить вибір, і вибір зроблений на користь вас.

Тут, зараз ви перебуваєте у відносинах, і лише від вас залежить, чи зникнуть привиди минулого, чи будете ви для хлопця єдиною важливою дівчиною, в майбутньому, можливо, і дружиною, або ж, навпаки, ви підживити самі ж свої побоювання, в результаті знайдете ще більше приводів ревнувати, руйнуючи відносини.

Практично кожен в дитинстві відчував ревнощі, ще, коли боролися за іграшки або увагу батьків. І ставши дорослими, ми часом ревні коханого не лише до людей, а навіть і до речей або способу проведення часу.

Як перестати ревнувати хлопця до всіх – поради. Психологи пропонують п’ять послідовних кроків, перший з яких – прийняти відповідальність за особисті емоції. Багато дозволяють собі сказати партнеру, наприклад, «як ти мене дістав».

Твердження, в яких головним виступає займенник «ти», тут означають, що ви зняли з себе відповідальність за хід своїх емоцій і перекладаєте її на партнера.

Візьміть її тільки на себе, висловлюйтеся від першої особи, кажучи, наприклад, що «я засмучена знаками уваги, які надають тобі інші дівчата».

Другий крок – змінити платівку. Ревнощі – як отрута, ніж вона довше в нас, тим більше отруюються наші емоції, відносини. Перейдіть на іншу діяльність, захопіть себе, дайте можливість вашій увазі сконцентруватися на іншому, чимось крім приводів ревнувати.

Третій крок – розвиватися, порівнюючи себе з собою. Наповнюйте свою особистість змістом, не озираючись на інших, але лише рівняючись на себе минулого, ростіть щодо себе вчорашнього.

Четвертий крок – підняти свою самооцінку. Знайдіть свої слабкі місця, що послаблюють впевненість вашу в собі. Хочете зайнятися тілом – запишіться на йогу, розвинути навички спілкування – відвідуйте клуб за інтересами.

І п’ятий, можливо, найголовніший крок – навчитися себе любити. Розкривати свій потенціал цілковитим чином, стати собою в повній мірі.

Робіть все, щоб цінувати себе, адже саме почуття неповноцінності часто є справжнім джерелом ревнощів.

Відчуйте себе щасливою, наповненою, тоді це почуття передасться вашому партнерові, хлопець стане тягнутися лише до вас, тоді як причин ревнувати не залишиться ні реальних, ні надуманих.

Джерело: https://psihomed.com/kak-perestat-revnovat-parnya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *