Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Кожному з нас доводиться стикатися з розставаннями зі своїми коханими: іноді люди розходяться легко, а іноді розриви виявляються болючими. Універсального рецепту, як впоратися з негативними емоціями, немає: все залежить від конкретних ситуацій. З цієї статті ви дізнаєтеся про способи відпустити кохану людину і повернутися до повноцінного життя.

Зміст приховати

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Якщо після швидкоплинного роману розрив переживається простіше, після довгих відносин розставання зазвичай важко дається і чоловікові, і жінці. Кращим виходом традиційно вважають новий роман.

Якщо вам вдасться відволіктися на нову закоханість, це дозволить менше думати про минулі відносини і краще пережити розставання: яскраві позитивні емоції і взаємна зацікавленість будуть вас радувати і не дозволять сумувати.

Проте нечасто вдається зустріти нову людину відразу ж після розриву минулих відносин, тому що людина схильна порівнювати всіх з минулого любов’ю.

Іноді має пройти час, перш ніж ви будете готові до нового роману.

Більш того, часто дуже потрібно обміркувати минулі відносини, зробити вірні висновки, але не зануритися в рефлексію з головою.

 

Якщо розрив був для вас болючим, дайте собі кілька днів на переживання: щоб перенести розлуку, потрібно виплеснути емоції і зрозуміти, чому відносини не склалися.

Не звинувачуйте у всьому партнера: в будь-яких конфліктах винні обидва і, якщо вже ви не можете змінити іншу людину, подумайте над тим, що ви самі могли б змінити в своїй поведінці. Це допоможе вам надалі уникнути старих помилок, коли ви вступите в нові відносини.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

При цьому не давайте спогадами поглинути все ваше життя. Через кілька днів після розставання, коли ви проясніть всю ситуацію в своїй голові, дуже важливо припинити ностальгувати і почати змінювати своє життя. Вам потрібно насичене проведення часу, нові враження, цікаві справи і спілкування.

Добре, якщо поруч є родичі і друзі, які не дадуть вам нудьгувати і будуть разом активно проводити з вами дозвілля.

Один з хороших альтернативних варіантів – повністю зануритися в роботу: так ви не тільки швидко забудете про минуле, а й зможете досягти нових успіхів в кар’єрі, що, безумовно, дасть потрібні позитивні емоції.

Саморозвиток – це ще один правильний шлях після розставання. Хлопець після розриву з коханою дівчиною може почати займатися спортом або освоювати нову справу, а дівчина – змінити імідж і почати все те, що давно планувала.

Найчастіше в стосунках люди занадто «зациклюються» один на одному і втрачають себе: це гальмує кожного в особистісному зростанні і стає додатковим болючим фактором при розставанні.

Однак дуже важливо любити себе, піклуватися про себе і розвиватися – тільки так ви будете залучати в своє життя потрібних людей.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Намагайтесь дізнаватися нове про людей і відносинах. Більше спілкуйтеся з різними людьми, дивіться фільми і читайте хорошу художню літературу. Ви дізнаєтеся більше про досвід різних людей і зможете швидше зрозуміти себе. Чужі історії надихнуть вас на позитивні зміни, дозволять ширше дивитися на світ і не замикатися у власній меланхолії.

І чоловіки, розпрощалися з жінкою, і жінки, що випробували розрив з чоловіком, переживають однаково сильно. Проте в нашому суспільстві серед чоловіків не прийнято висловлювати свої емоції, що може згубно закінчитися для психіки. Дуже важливо, щоб поруч була близька людина, якій можна виговоритися.

Якщо його немає, знайдіть інші способи зняття стресу: спорт, командні ігри та парки атракціонів можуть вам у цьому допомогти.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Навіть коли вам вдалося заспокоїтися після хворобливого розриву відносин, виникає питання, що робити далі. Найчастіше життя людини після розставання істотно змінюється – це особливо стосується тих, хто перебував в серйозних відносинах.

Якщо ви жили разом, ви ділили квартиру, загальний бюджет і побутові обов’язки, звикали до звичок одне одного, мирилися з певними незручностями і насолоджувалися позитивними моментами. Навіть якщо ви просто зустрічалися, ви витрачали на відносини багато часу.

Дуже важливо, щоб після розставання на цьому місці не утворилася порожнеча.

Знайдіть в вільного життя плюси: у вас з’явився час на себе. Якщо ви не знайдете хорошого способу розпорядитися цим часом, є ризик постійно ностальгувати про минуле і впасти в депресію. Згадайте, що ви завжди мріяли зайнятися і в чому вам, можливо, заважала нестача часу і сил.

Ви можете знайти нове хобі, частіше зустрічатися з друзями, професійно розвиватися. Творчість – це одне з відмінних занять, яке дозволить вам самовиражатися, вихлюпувати негативну енергію і отримувати позитивні емоції.

Також може допомогти і спорт: після занять ви станете ще прекраснішим, а під час активних рухів організм виробляє гормон радості – ендорфін.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Постарайтеся не думати стереотипно і бути відкритими до нових знайомств.

Після розставання з коханою можна впасти в дві крайності: або ідеалізувати колишнього коханого і критикувати всіх оточуючих, або чекати від інших підлості чи зради, якщо ви розійшлися по подібної причини зі своїм партнером. Будьте відкриті і шукайте в нових людях щось хороше, що в них є. Де ви можете завести нові знайомства після розставання?

 • Знайдіть для себе заняття крім роботи: творчі клуби, спортзал, додаткову освіту. Там ви зможете знайти людей зі схожими інтересами та, можливо, зустрінете потрібну людину.
 • Не бійтеся знайомитися на вулиці або в кафе з симпатичними вам людьми: зазвичай це легше дається чоловікам, але і жінки можуть дозволити собі зробити перший крок.
 • Не відкидайте сайти знайомств: в сучасному світі зустрічі в інтернет-просторі все частіше виявляються доленосними.
 • Придивіться до кола своїх знайомих, можливо, якщо ви почнете ближче спілкуватися зі старими приятелями, хтось відкриється для вас з нового боку.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Якщо вас ще не відпускають минулі відносини, постарайтеся, щоб нічого навколо про них не нагадувало.

Відкладіть або навіть викинете пам’ятні речі, не шукайте сторінки колишнього коханого людини в соціальних мережах, при необхідності – зробіть в кімнаті перестановку і тимчасово призупинити контакти з загальними знайомими. Це допоможе перезавантажити ваше життя і почати все з чистого аркуша. Живіть повним життям, будьте активні і насолоджуйтеся власним самотністю.

Бути наодинці з собою буває непросто, але цьому треба вчитися. Найчастіше подібна проблема виникає у людей, які довгий час були в стосунках і жили разом.

Вам може бути дуже незвично проводити вечори в порожній квартирі, розважатися, робити побутові справи або подорожувати без свого партнера. Проте дуже важливо знайти внутрішню гармонію і відчути себе самодостатньою одиницею.

Насолоджуйтеся своєю свободою: гарною книгою перед сном, прогулянкою по парку на самоті, облаштуванням будинку. Тільки коли ви будете отримувати задоволення від свободи, ви зможете створити нові гармонійні відносини.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Дуже часто люди роблять помилки після розставання з коханими. Іноді вони просто не знають, як пережити розрив, а в інших випадках йдуть по шляху найменшого опору. Наступні речі вам не варто робити, якщо ви хочете комфортно пережити розставання.

 • Не потрібно занурюватися у власні думки і надовго замикатися в собі. Дайте собі кілька днів, щоб посумувати і виплеснути емоції, а потім намагайтеся жити якомога активніше: робіть нові справи, спілкуйтеся з людьми, набирайтеся вражень. Ні в якому разі не можна ностальгувати занадто довго, потрібно відпустити ситуацію і жити сьогоднішнім днем.
 • Не думайте про те, щоб повернути кохану людину, якщо на те немає серйозних підстав. Найчастіше людям хочеться відновити старі відносини, оскільки в них їм було спокійно і зручно, проте, це згубний шлях. Якщо ви розійшлися, значить, виникли якісь серйозні проблеми, і вони будуть повторюватися знову: ви тільки зіпсуєте собі життя. Бувають випадки, коли пара розпадається по дурості і випадковості, але в цьому випадку бажання повернути відносини, як правило, обопільне.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

 • Не тримайте зла на колишнього партнера. Навіть якщо вам здається, що кохана людина винен в розриві і заподіяв вам біль, постарайтеся його пробачити. Образа буде заважати вам жити і змусить постійно думати про минуле, закриватися від нових людей, тоді розставання пройде важче.
 • Не тримайте зла на себе. Можливо, ви зробили багато помилок в минулих відносинах і самі винні в тому, що вони припинилися. Простіть себе і просто зробіть висновки з ситуації.

Постарайтеся проаналізувати свою поведінку, відключивши на час емоції: так ви навчитеся чомусь і не повторите минулих помилок в нових відносинах.

Чи не скаржтеся занадто багато оточуючим. Виговоритися кращим друзям потрібно обов’язково, але ділитися подробицями особистого життя в середовищі далеких знайомих не варто. По-перше, ви можете створити привід для пліток, а по-друге, просто втомити своїх співрозмовників. Будьте позитивні і відкриті новому: не думайте і не говорите про минулі відносини занадто багато.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

У багатьох після розриву є розуміння, що потрібно суттєво змінювати своє життя, але не завжди ясно, які конкретні кроки можна почати в сторону позитивних змін. Якщо вам важко дається розставання, скористайтеся порадами психолога.

 • Відразу після розриву краще взагалі припинити спілкування з колишньою, навіть якщо ви вирішили залишитися друзями. Потрібно, щоб почуття охололи, а коли ви перестанете переживати з приводу розставання, можна знову відновлювати спілкування.
 • Якщо пара розпадається з ініціативи одного з партнерів, корисно конструктивно поговорити, пояснити один одному, що ви відчуваєте і чому один з вас хоче розлучитися, а іншого все влаштовує. Потрібно бути чесними один з одним: тоді така розмова дасть поживу для роздумів, дозволить простіше розлучитися і не повторювати минулих помилок в нових романах.
 • Щоб не нудьгувати, складіть для себе щільний графік. Робота, хобі, спорт, творчість і читання допоможуть відволіктися і повернутися до нормального життя, але в стресовому стані складно вести активний спосіб життя – простіше витрачати час на роздуми про минуле. Не дозволяйте собі цього: складіть чіткий графік і дотримуйтесь його.
 • Зробіть висновки про минулі відносини і запишіть їх на аркуші паперу. Напишіть, що ви зробили не так, чим вам не підійшов партнер. Ви зможете візуалізувати проблеми і не повторювати їх у майбутньому.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Джерело: https://vplate.ru/rasstavanie/kak-perezhit-s-devushkoj/

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради

Думка про те, що чоловікові набагато простіше пережити розставання з дівчиною, насправді помилкова. Багато чоловіків просто менш емоційно справляються з таким випадком, а також всіляко шукають шляхи, як пережити розставання з дівчиною. Незважаючи на це розрив відносин – це завжди болісний процес для тих людей, хто відчував сильні почуття.

Нерідкі випадки, коли після втрати відносин чоловік схилялися до зловживання шкідливих звичок, не знаходячи для себе оптимального рішення, що робити якщо розлучився з дівчиною.

Інші настільки замикаються в собі і вразливе переносять негативний досвід, що тривалий час ведуть холостяцький відчужений спосіб життя.

Психологи готові поділитися цінними порадами та рекомендаціями, як самостійно впоратися з втратою.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

стадії розставання

Не знаходячи для себе варіантів, що робити, якщо кинула дівчина яку любиш, чоловіки набагато частіше здаються і втрачають себе, ніж жіноча стать в подібних ситуаціях.

Таку невтішну статистику підтверджують спостереження психологів.

Перш за все, для пошуку способів і методик, як пережити розрив відносин, чоловікам потрібно знати всі стадії розставання, щоб кожен етап пройти без втрат і психоемоційних стресів.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Психологія називає 5 стадій розриву відносин пари:

 1. Заперечення – спочатку важко повірити, що відносин більше немає, а в душі ще жевріє надія, що все можна повернути на круги своя. Чоловік відмовляється приймати той факт, що розставання буде остаточним.
 2. Гнів – після усвідомлення ситуації чоловіка долає гнів і злість в першу чергу на самого себе, потім на дівчину і в цілому на весь світ.
 3. Торг – на цій стадії чоловік робить спроби повернути відносини, намагається налагодити контакт з колишньою дівчиною, встановлює терміни для відновлення відносин.
 4. Депресія – після остаточного усвідомлення безповоротності ситуації чоловіка долає депресія, яка триває по-різному в залежності від індивідуальних особливостей характеру чоловіка.
 5. Нове життя – на зміну депресії приходить апатія або смуток, а часом відразу обидва стану, і тільки після повного прийняття ситуації чоловік зможе вибудовувати нове життя без дівчини.

В кінці по нормальному сценарієм розвитку ситуації чоловік повинен прийняти положення справ, винести для себе вигідні сторони і плюси, спланувати подальші дії по життю, а також прийняти все, що відбувається за досвід. В силу емоційної відкритості жінки набагато швидше і легше переживають всі зазначені стадії розставання, в той час як чоловік переживає все всередині себе, часом навіть не подаючи зовні виду.

Читайте також:   Сумісність близнюків з іншими знаками зодіаку в стосунках

Як пережити розрив: поради психологів

Так як більшість чоловіків дуже важко переносить розрив відносин з дівчиною, а також початок нового життя, психологи радять дотримуватися кількох простих правил для швидкого психоемоційного відновлення.

Чи легко Ви розлучаєтеся з дівчатами?

Та ні

 1. Відволікання . Щоб не шукати винних у подію, що не терзати себе заворушеннями і болючими переживаннями, потрібно знайти для себе цікаву справу, наприклад, зробити ремонт або відправитися в дальню поїздку. Ні в якому разі не потрібно замикатися в собі, психологи радять ділитися всіма труднощами з близькими друзями.
 2. Відмова від пошуку винних . У будь-якій сварці і скандалі, що призводять до розриву відносин, завжди винні обидва, тому не потрібно намагатися перевалити всю відповідальність на свої або її плечі. Психоаналіз на стадії розриву може тільки ще більше розбурхати емоції і переживання.
 3. Дрібні радості і задоволення . Щоб впоратися з негативними емоціями, їх потрібно перекривати радістю і задоволенням. Для цього можна відвідувати театр або кіно, будь-які розважальні заклади разом з друзями.
 4. Обмеження контактів з колишньою дівчиною . Будь-які обставини, при яких доводиться перетинатися з екс-коханої, потрібно постаратися скорегувати. В іншому випадку зустрічі будуть піднімати всі неприємні відчуття назовні.
 5. Відмова від будь-яких новин про колишню дівчину . Не потрібно під приводом хвилювання за неї шукати можливість отримання інформації про неї. В іншому випадку сильні почуття будуть набагато повільніше згасати, завдаючи біль чоловікові.
 6. Ухвалення розриву. Тільки прийнявши для себе необхідність розставання з дівчиною, чоловік зможе впоратися з таким важким періодом в житті. Потрібно запевнити себе, що обидва партнери отримали все можливе з цих відносин, а майбутнього у них немає.
 7. Увага на інших дівчат. Незважаючи на наявність почуттів і переживань, чоловікові потрібно вдивитися в оточуючих, оцінивши, скільки привабливих і гідних дівчат навколо. Чоловік і раніше молодий, сильний, розумний і цікавий, після розриву перед ним відкриваються нові можливості.

Великою помилкою багатьох чоловіків є заклад нових серйозних відносин після хворобливого розриву з екс-коханої, вважаючи, що клин клином вибивають. Для початку потрібно остаточно пережити біль розставання, позбутися від почуттів і живих емоцій по відношенню до колишньої, насолодитися вільним життям, а вже після цього підшукувати нову дівчину.

Що робити, коли розлучився з дівчиною: чим зайняти себе?

Про те, як забути дівчину після розриву відносин з нею, готові ділитися методиками їдуть фахівці в області міжособистісних відносин. Найчастіше ефективними стають нові заняття і захоплення, наприклад:

 • Спорт – якщо чоловік буде вимотувати себе в спортзалі, виробляти в ході тренувань ендорфіни, ніяка депресія йому не страшна.
 • Друзі – найкращі помічники в складній ситуації завжди друзі, тому після розриву потрібно якомога більше проводити з ними час.
 • Подолання страхів – за допомогою екстремальних видів спорту і боротьби зі страхами чоловік перекриє негативні емоції свіжими враженнями, а також підвищить власну самооцінку.
 • Нові знайомства – за допомогою флірту і нових знайомств чоловік може насолодитися враженнями від вільного життя, розширить кругозір і вплине на самолюбство.
 • Нові хобі – щоб у чоловіка не було часу на переживання, як жити далі, потрібно повністю зайняти його новими інтересами, навчанням.
 • Зміна роботи – завдяки пошуку нової посади можна назавжди розпрощатися зі спогадами про минуле життя.
 • Переїзд в інше місто – це найкраще рішення для початку нового життя, якщо у чоловіка є така можливість.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Чоловікові такий період в житті дається в першу чергу для насолоди свободою, новими можливостями і перспективами. Багато відвідують психологів із запитами «думаю про неї» або «божеволію без неї», забуваючи про самого себе. Хоча в період відсутності відносин потрібно подбати про себе і жити повним життям, займаючись саморозвитком і вдосконаленням себе.

Що робити, якщо не можеш забути?

Визначитися, як жити далі, якщо минув час після розриву, а чоловік все ще закоханий і не може забути екс-обраницю, можна за допомогою підказок фахівців. Серед їхніх порад найбільш дієвими визнані наступні пункти:

 • позбавлення від всіх речей, що нагадують чоловікові про колишню пасію (фото, її подарунки, номер телефону та ін.);
 • відволікання від поганих думок шляхом поїздок в інше місто, відвідування нових місць і закладів;
 • насолоду свободою і улюбленими справами;
 • уникнення будь-яких контактів з колишньою дівчиною;
 • відмова від подальшої дружби з нею;
 • збереження в пам’яті не тільки хороших спогадів, але і поганих вчинків, щоб не ідеалізувати колишню дівчину;
 • нові знайомства з дівчатами і флірт допоможуть підвищити самовпевненість і потішать зачеплене чоловіче его.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Найскладніше розлучатися з дівчиною, якщо чоловік не усвідомлює причини розриву. Можна викликати дівчину на відверту розмову, а можна самостійно проаналізувати ситуацію, визначаючи відсутність майбутнього між колишніми партнерами. Тільки прийняття ситуації, як даність, допоможе поступово стерти з пам’яті і серця все, що пов’язано з екс-обраницею.

Чи варто повернути відносини, якщо любиш дівчину?

Після розставання чоловікові дуже боляче відпускати дівчину, так як він відчуває до неї сильні почуття? У таких ситуаціях далеко не всі чоловіки готові опускати руки і нічого не робити. Але перш за все, потрібно зрозуміти для себе, чи потрібна йому колишня дівчина, навіщо її повертати. Причин для цього може бути декілька:

 • страх перед новими знайомствами – чоловікові потрібно самовдосконалюватися, підвищуючи власну самооцінку;
 • страх, що краще неї вже не буде – як показує практика, нова дівчина завжди краща за попередню;
 • вона зачепила его – за допомогою нових знайомств, флірту і відносин можна відновити своє самолюбство;
 • чоловік все ще любить її – кожна людина здатна пережити етап розставання, навіть люблячи, час лікує;
 • кілька причин відразу – тільки вдосконалюючи себе, розвиваючи можливості і таланти, можна впоратися з такими проблемами.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Любов, залежність, звичка – все це проходить з часом, від чоловіка потрібно лише усвідомлення того, що відносини з колишньою дівчиною неможливі. Повертати її можна тільки в тому випадку, якщо між партнерами не відбулося непробачних вчинків, а також є взаємні почуття.

висновок

Розставання з дівчиною – завжди болісний і тривалий процес, якщо у чоловіка є почуття.

Незважаючи на те, що страждання і переживання рідко хто показує зовні, всередині представники сильної статі не менше зазнають труднощів, ніж жінки.

За допомогою вищевказаних рад можна пройти всі 5 стадій розставання з дівчиною, знайти в собі сили жити заново, насолоджуючись свободою.

( 2

Джерело: https://afmen.online/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoy.html

Як пережити розрив відносин з коханою?

Через розставання проходить кожна людина хоча б один раз в житті. Горький етап часто більш емоційно переносять жінки, а й чоловіки нерідко ставлять собі питання, як пережити розставання з дівчиною.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Як чоловік переживає розставання – стадії прийняття події

Вважається, що емоційна біль від розриву взаємин стимулює виділення гормонів стресу. Зовнішній спокій чоловіки не говорить про те, що йому не доводиться шкодувати про закінчених відносинах.

Кращим їх завершенням стає обопільне бажання, коли партнери разом приймають рішення про розставання, щоб зберегти цінні спогади. Але життя дає людям можливість випробовувати нові переживання, навчитися проживати кожну втрату.

Цей процес, хоча і хворобливий, веде до отримання нового досвіду.

Психологи відзначають, що існує кілька етапів прийняття того, що сталося:

 1. Заперечення. У перший момент людина не усвідомлює те, що сталося. Мозок відмовляється сприймати ситуацію.
 2. Вираз почуттів. На першому плані виявляються відчуття образи і болю. Можлива поява злості або агресії по відношенню до себе або іншим – ці емоції нерідко маскуються під роздратування або призводять до хвороби на тлі стресу. Постійне почуття провини пригнічує і руйнує зсередини, не даючи можливості об’єктивно міркувати про те, що сталося. Людина ніби занурюється в стан трансу – він не відчуває себе тут і зараз.
 3. Внутрішній діалог. На даному етапі чоловіка переслідують думки і уявлення про те, що необхідно було змінити, щоб не допустити події розриву. Свідомість постійно пропонує нові варіанти розвитку подій – це дає ілюзію відновлення взаємин. Людина виявляється на роздоріжжі: майбутнє лякає невідомістю, а минуле – неможливістю його змінити.
 4. Депресія. Настає момент, коли психіка перестає заперечувати те, що трапилося. Тоді з’являється осмислення марності продовження пошуку винних. Чоловік усвідомлює значущість втрати, залишаючи її в минулому, спогади про хороші моменти поступово вислизають, а подальше життя більше не бачиться щасливою.
 5. Примирення. Це заключна стадія, що характеризується спокоєм. Чоловік розуміє і приймає право дівчини почати нове життя. Для себе він знаходить нові цінності і стимул рухатися далі. Спогади ще свіжі, але вже не ранять – зв’язок партнерів видозмінюється, але не зникає.

Тривалість кожної стадії індивідуальна: одним людям достатньо кілька місяців, іншим знадобляться роки. Це залежить від багатьох факторів, в числі яких:

 • тривалість зв’язку;
 • інтенсивність взаємовідносин;
 • причина розриву;
 • стресостійкість.

Етапи можуть повторюватися, різко змінювати один одного або проходити плавно. Переживши всі вищеназвані стадії, чоловік готовий до нових відносин.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Як вести себе після розставання з дівчиною

Головне завдання – вчитися жити далі. Переживаючи розставання, деякі чоловіки не дозволяють собі відчувати злість – спрацьовує внутрішній заборону на демонстрацію емоцій.

Робити це не рекомендується, оскільки існує ймовірність емоційної блокади. Почуття, що вийшли назовні, принесуть полегшення і не дозволять прожити подальше життя з відчуттям втрати і внутрішньої порожнечі.

Накопичення світовим співтовариством переживань в собі призведе до психічних і фізіологічних проблем зі здоров’ям.

Люблячі батьки часто не знають, як допомогти синові пережити розставання з дівчиною. Необхідно пам’ятати, що важлива підтримка близьких людей в складний період життя, тому оточуючим слід дотримуватися деяких правил:

 • проявляти тактовність;
 • не давати поради;
 • вміти вислухати.

Переживаючи біль розставання, не рекомендується:

 1. Зловживати алкоголем. Спиртні напої посилять проблему, даючи лише ілюзію полегшення. Також вони викликають проблеми зі здоров’ям, що призведе до нових негативних наслідків.
 2. Виявляти ненависть до оточуючих. Інші люди не несуть відповідальність за те, що сталося.
 3. Постійно звинувачувати себе. Важливо оцінити ситуацію і в подальшому не допускати тих помилок, які привели до розставання.
 4. Ігнорувати стан здоров’я. Розставання з коханою людиною – стрес, який тягне різні фізіологічні прояви: розлади сну, байдужість, втрату апетиту, захворювання серцево-судинної системи і т.п.
 5. Залишатися на самоті. Якщо довгий час перебувати на самоті з собою, то буде складно відновити душевну рівновагу і емоційний стан. Корисно щодня наповнювати життя новими подіями і враженнями.
 6. Заводити нові стосунки, не встигнувши пережити стадії того, що сталося. Біль має вщухнути, щоб дати місце новому почуттю.

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Поради психологів

Швидше пережити розрив відносин допоможуть поради психолога:

 1. Звертати увагу на приємні моменти. Шукати джерело радості в зовнішньому світі – це музика, доброзичливі люди, гарний одяг, мальовничі куточки природи і ін.
 2. Спорт. Фізична активність забирає багато сил і сприяє позбавленню від негативної енергії.
 3. Хобі. Нове заняття захопить і займе тіло і думки.
 4. Подорожі. Відкриваючи для себе нові куточки планети, людина отримує позитивні відчуття, знайомства, емоції, що змусить забути про розставання.
 5. Спілкування з близькими. Друзі та рідні, розуміючи складність ситуації, щиро зацікавлені в якнайшвидшому відновленні і не відмовлять у допомозі.
 6. Кар’єра. Щоб забути про проблеми, можна присвятити себе роботі, направивши енергію на досягнення успіху в даній сфері і просування по кар’єрних сходах.

Якщо при розставанні відчувається образа, дратівливість, гнів і інші сильні емоції, то процес переживання стадій залишається незавершеним. У цьому випадку кращим засобом допомогти собі стане звернення до психотерапевта. Він допоможе пройти всі етапи розставання, щоб усвідомити і швидше прожити почуття, які придушуються.

Шановні читачі! Ми настійно рекомендуємо перед прийомом препаратів або самолікуванням обов’язково звертатися за консультацією до лікаря. Є протипоказання. Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Джерело: https://eustress.ru/stress/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoj

Як пережити розставання з коханою людиною без депресії: поради психолога

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

«Коли
пізно повертатися назад, щоб все правильно почати, ще не пізно
спрямуватися вперед, щоб правильно закінчити».


Ошо

Привіт, на зв’язку Роман вініл! Зараз ми поговоримо на неприємну, але важливу тему – про розставання і про те, як правильно себе вести після розриву відносин.

Ще в кінці 1960-х років два
психіатра – Томас Холмс і Річард Рей, створили шкалу стресу, на якій
розмістили найрізноманітніші життєві події. Так ось, розлучення або розставання з
коханою людиною на цій шкалі займає 2-е місце (на 1м знаходиться смерть близьких).

Читайте також:   Що подарувати на 30 років чоловікові: подарунки чоловікові або другові

Так, розлучитися з коханою дівчиною або дружиною, особливо якщо це сталося не з
твоєї ініціативи, – завжди боляче і важко. Але життя триває, навіть якщо
тобі здається, що вона втратила сенс.

І зараз я розповім, як пережити
розставання з коханою людиною без наслідків у вигляді затяжної депресії або
невдач в особистому житті.

Як вести себе після
розставання?

Багато хто відразу після розриву
починають робити дурниці: пити і проводити ночі в клубах, шукати швидкий секс
або, навпаки, закриватися будинку і йти в себе. Відчайдушно намагаються повернути
кохану або тут же заводять нову дівчину.

Більш того, часто буває так, що
сьогодні ти хочеш напитися і когось підчепити, а завтра готовий мчать до колишньої
з квітами і домагатися ще однієї розмови. Це нормально, після розриву ти
знаходишся в розхитаному стані, тебе «ковбасить» – можеш вважати це
лихоманкою під час хвороби.

Але пам’ятай, що твоя мета не прожити сповна всі
симптоми, а впоратися з хворобою і одужати.

Перше, що варто зробити – це знайти рівновагу.
Прийми розставання як даність, як доконаний факт.

Так, можливо, колишня
пошкодує про свою вирішенні і повернеться. Але тобі не варто про це зараз думати.
Набагато вигідніше взяти розрив за чисту монету і жити далі так, як ніби
ви розлучилися назавжди.

Поради
психолога, як вести себе, щоб пережити розставання:

 • Прийми розрив і введи мораторій на думки
  про повернення колишньої – по
  крайней мере, на перший час. Якщо ти кинешся повертати її відразу після
  того, як вона пішла, це ще більше знизить твою значимість в її очах.
 • Намагайся не бачити і не чути колишню
  хоча б 3-4 тижні – не ходи навколо її будинку або місця роботи,
  не намагайся влаштувати випадкову зустріч, не дзвони їй і не пиши. Якщо ви жили
  разом і комусь із вас потрібно забрати речі, краще зробити це через друзів або
  знайомих. Пам’ятай, що спочатку варто знайти рівновагу, а потім вже діяти.
 • Не заходи на її сторінки в соц.сетях і не питай про неї знайомих. Якщо ж
  вони самі будуть тобі щось розповідати – краще обірвати розмову і відповісти,
  що тебе вона більше не цікавить (повір, їй про це повідомлять). Я знаю, що
  складно втриматися і не намагатися дізнатися «як вона там без мене». Але будь-яка нова
  інформація накрутить твої емоції і затягне процес «одужання».
 • Найди способ отвлечься и займись спортом — запишись в зал или на секцию
  единоборств, участвуй в велозабегах, начни осваивать ролики или скейт…
  Во-первых, при занятиях спортом выделяются эндорфины (гормоны удовольствия), а
  во-вторых, снижается уровень кортизола (гормона стресса). Словом, физическая
  активность — это лучший способ, как быстро и без депрессии пережить расставание
  с девушкой. Пусть не только твой ум, но и весь организм работает на преодоление
  негатива.
 • Уникай всього, що нагадує про колишню – не відвідувати кафе та інші місця, де ви
  часто бували вдвох, не слухай «ваші» пісні, прибери подалі з очей будь-які
  предмети, які можуть нагадати про ваші стосунки. Якщо у тебе залишилися її
  речі – краще скоріше повернути їх через спільних знайомих (без особистих зустрічей).
  До речі, так ти продемонструєш, що повністю прийняв розрив і не збираєшся
  нікого повертати. Якщо вона чекала чогось іншого – вийде невеликий
  «розрив шаблону», а це окуляри в твою користь.

У перший час після розставання головне – витримка,
терпіння і самоповагу. Якщо колишня сама захотіла розлучитися, не бійся бути
занадто холодним і упустити шанси її повернути.

Будь-які обіцянки, подарунки та
інші вкладення в такій ситуації тільки знизять твою значимість. Цим ти як би
кажеш їй, що згоден бути поруч і на гірших умовах. Чи зможе вона тебе
поважати, якщо ти не поважаєш сам себе? А без поваги не буває любові.
Компліментами, сюрпризами, подарунками варто підкріплювати тільки ті слова і
вчинки дівчини, які йдуть на користь тобі і вашим відносинам.

Чи варто відразу шукати нову
дівчину?

На це питання немає
однозначної відповіді. Шукати нову дівчину спеціально для того, щоб швидше
забути колишню – ні, не варто. Бути відкритим для нових контактів і знайомств –
звичайно ж, варто.

Всім, хто думає, як
пережити розставання з коханою людиною і жити далі, психологи радять не
впадати тут же в нові відносини, тому що з них навряд чи щось вийде.
Швидше за все, ти будеш порівнювати нову дівчину з колишньої і не зможеш
подивитися на неї об’єктивно, помітити її справжні переваги і недоліки.

Є і ще одна причина,
чому не потрібно намагатися відразу знайти заміну колишньої. Тема відносин не терпить
примусу – чим більше ти будеш намагатися знайти «нову любов», тим гірше це
буде виходити.

Найкращі стосунки складаються, коли ти налаштований просто спілкуватися, фліртувати і
отримувати від цього задоволення.

Тому краще сказати собі: «мені поки не потрібно
нічого серйозного, я хочу побути вільним».

Не намагайся відразу знайти «нову любов» – знайомся з
різними дівчатами, насолоджуйся спілкуванням, вчися фліртувати.   

Як впоратися з важкими
думками?

Все, що я сказав, стосується
практичної частини – того, як правильно себе вести, щоб пережити розставання
з коханою людиною. Але є й інша сторона: думки, почуття, емоції.

Розставання в буквальному сенсі вибиває грунт з-під ніг і створює відчуття,
що «світ звалився». Правильна поведінка допоможе швидше позбутися від цих
важких думок.

І пам’ятай: як би тобі не було важко, будь-яка біль через деякий час
стає слабкішим.

Психологи виділяють 5 стадій
переживання горя – їх проходять абсолютно все. Можливо, тобі буде простіше
пережити розрив, якщо ти будеш розуміти, що з тобою відбувається зараз і що
буде далі.

П’ять
стадій переживання горя

 1. Заперечення – це найперша стадія, коли
  людина відчуває шок і не може повірити, що все відбулося насправді. В
  цей час хочеться «прокинутися» і побачити, що все, що сталося – лише страшний
  сон. Так, ти можеш думати, що дівчина сказала про розставання не серйозно і це
  просто чергова сварка, а завтра вона заспокоїться і передумає.
 2. Гнів, агресія – після першого шоку приходить бажання
  знайти, хто винен в розриві. Ти можеш звинувачувати в усьому себе, свою колишню, її
  родичів або подруг, будь-яких причетних осіб. Але насправді в цей час
  пошук винних не має сенсу.Аналізувати ситуацію потрібно, коли емоції
  вщухнуть, і ти зможеш думати про все спокійно, а поки важливіше не наламати дров
  і не втратити обличчя.
 3. Переговори, торг – після спалахів гніву стає
  зрозуміло, що звинувачуючи кого б то не було, не можна виправити ситуацію.І тоді
  приходить бажання домовитися, придумати якісь умови, на яких можна
  «скасувати» розрив. Можливо, тобі захочеться пообіцяти колишньої все, що вона
  забажає, подарувати їй дорогий подарунок і будь-яким способом повернути. Але цього ні в
  якому разі не можна робити.

  Ти ж не хочеш, щоб вона на час повернулася з
  жалості, а потім знову вирішила розлучитися?

Єдиний випадок, коли має сенс просити у
дівчини пробачення і обіцяти їй все виправити
– це якщо причиною розставання була твоя зрада або інший серйозний
косяк з твого боку.

 • Розчарування, депресія – як правило, попередня стадія
  показує, що все марно і дівчина всерйоз вирішила піти. Розуміти це
  боляче, але душевний біль можна і потрібно пережити. Пам’ятай, що вона – теж
  сходинка на шляху до одужання. Більш того, навіть якщо колишня повернеться в
  відповідь на вмовляння і подарунки, ти швидко помітиш, що її ставлення до тебе не
  покращився. Ти просто станеш тим, з ким готові бути на умови якихось
  вкладень. Тому не варто жертвувати самоповагою заради відносин.
 • Ухвалення – остання стадія, на якій ти готовий
  визнати розставання, як доконаний факт, і сприймати його без відчаю,
  зневіри і іншого негативу. Саме з цього етапу (але не раніше!) Можна думати про
  те, чи варто намагатися повернути колишню або почати нові стосунки.

Психологи, які вивчають питання,
як впоратися з емоціями і пережити важке розставання з коханою людиною,
кажуть, що складний період в середньому займає до 4-6 місяців.

Звичайно, це не
означає, що через 4 місяці ти забудеш колишню або будеш страждати і переживати
не менше, аніж півроку. Хоча в будь-якому випадку час працює на тебе, і важкі
емоції проходять, якщо їх не підтримувати і не підкріплювати.

Але знову-таки все
залежить від того, наскільки ти зможеш заповнити своє життя цікавими справами і
подіями.

Пам’ятай, що відносини з дівчиною не можуть бути сенсом
життя. У тебе повинні бути свої захоплення, свої життєві цілі, робота і хобі.

Якщо вийшло так, що
після розриву ти не знаєш, чим себе зайняти і все здається нецікавим – це
поганий знак. Значить, за час відносин ти занадто сильно злив своє життя з
життям колишньої.

Це рано чи пізно почало б заважати тобі, у чоловіка повинно бути
свій особистий простір, незалежно від того, зустрічається він з кимось або
вільний. Твої захоплення, справи, хобі – це коло ресурсів і опор, які
допоможуть не впадати в депресію при будь-яких обставинах.

Детальніше я говорю про
це в статті «У чому сила чоловіки», там є кілька корисних порад на цю
тему.

І, як завжди, я в
висновок пропоную подивитися моє відео з порадами для чоловіків, як пережити
розставання з коханою людиною і не накоїти дурниць:

Роман вініл Той, хто може змінити тебе і твоє життя

Джерело: http://rvcouch.ru/kak-perezhit-rasstavanie-s-lyubimym-chelovekom-bez-depressii-sovety-psihologa/

Як пережити розставання з дівчиною: поради психолога | PSYO

Чи не кожен хлопець думає над тим, що, якщо після сварки йому вдасться знову повернутися до своєї дівчини, то такі відносини не протримаються довго, і знову зародяться причини для розставань.

Іноді розставання c коханою дівчиною і примирення повторюється по кілька разів. Молода пара, тим самим, витратить багато психологічної енергії, сил і сліз. Замість цього необхідно почати шукати ту половинку, яка залишиться в серці назавжди. Спробуємо розібратися, як пережити розставання з коханою дівчиною.

Як пережити розставання з дівчиною без травми психіки

У тому випадку, коли прийнято рішення про розставання, просто необхідно з цим змиритися. Іноді розрив серйозних відносин доцільно порівняти зі смертю рідної і близької людини.

Чи означає це одне – потрібно буде пройти складний і важкий шлях, як під час переживання горя втрати родичів.

Людина усвідомлює все, що відбувається в дійсності тільки тоді, коли проходить через цей шлях.

Не варто зациклюватися на одностороннє рішення розриву відносин, тобто в цьому повинні брати участь обидві сторони . У тому випадку, якщо дівчина йде від коханої людини, потрібно знайти сили прийняти це в реальному світі, і сказати, що відносини закінчені раз і назавжди, і дороги назад вже немає.

Звичайно ж, спробувати все налагодити можна, але тільки тоді, коли у відносинах дійсно була реальна і сильна любов . Не дарма ж кажуть, що любов долає всі перепони. Але якщо все це марно, просто потрібно попросити дівчину, щоб вона забула свою другу половинку якомога швидше.

Уникаємо спілкування з колишньою дівчиною

Як пережити розставання з дівчиною: практичні поради психолога

Потрібно постаратися уникати всіляких зустрічей і спілкувань з тією дівчиною, з якою відбулося розлучення. Подібного роду ізоляція повинна тривати до того часу, поки не прийде впевненість в тому, що повторення відносин вже недоречні. Якщо в силу різних обставин дуже важко звести спілкування нанівець, потрібно намагатися зробити так, щоб спілкування і зустрічі були мінімальні . Не варто фліртувати з колишньої, інакше це знову переросте в бурхливий роман.

А деяким цього і хочеться, так як люди часом розуміють, що в своїх відносинах була здійснена непоправна помилка. Обидві половинки просять один в одного пробачення, дають останній шанс і встановлюють випробувальний термін.

Рішення завдання по «переживання розставання з дівчиною» зводиться до пошуку способу, що полягає в тому, що необхідно скинути з себе емоційну ношу.

Це поняття має на увазі всі ті об’єкти, які в минулому співвідносилися з коханою людиною.

До них доцільно віднести сімейні фотографії, спільно придбані речі, диски з музикою , під яку проводили романтичні вечори і багато іншого.

Кардинально міняємо життєву позицію

Розлучитися хлопцю необхідно внести в свою повсякденне життя безліч разнообразий. При розлученні з дівчиною не варто опускати руки, інакше можна буде вдаритися особою в бруд, опуститися до нижчих (асоціальних) верств населення.

Потрібно більше часу присвячувати справі, щоб менше думати про людину, з яким відбулося розлучення. Якщо горе не залишає душу і серце, варто задуматися про нові знайомства . Але це не говорить про те, що потрібно шукати заміну пішла дівчині. Це дозволить відволіктися від роздумів, знайти спільні інтереси, і швидко проводити час.

Якщо ви ніяк не можете пережити розставання з дівчиною, наші психологи завжди готові Вам допомогти!

Джерело: https://psyocentr.ru/blog/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoj/

7 кроків, щоб пережити розставання з коханою дівчиною: поради психологів та інструкції

З боку може здатися, що чоловік радіє свободі, розважається з друзями, фліртуємо з дівчатами. Але на ділі, він поняття не має, як інакше вгамувати біль і подивитися правді в обличчя – відносини закінчені.

Як вести себе після розставання? Як пережити розлуку з коханою дівчиною? Щоб жити далі, потрібно прийняти ситуацію такою, яка вона є. Ось про це ми сьогодні і поговоримо.

Як пережити розставання з коханою дівчиною

Коли жінка повідомляє про розрив відносин, це сильний шок. На початку, ви не готові прийняти той факт, що все скінчено і не погоджуєтеся з вибором партнерки. Намагаєтеся з’ясувати причини і швидко все виправити, але це не приносить результату.

Біль втрати може викликати істерики, нервові зриви і навіть погіршення здоров’я. Сам факт, що чоловік найчастіше закривається від оточуючих, лише погіршує ситуацію. Ось короткий перелік того, що потрібно робити, щоб пережити догляд коханої людини:

 • Прийняти той факт, що відносини закінчені.
 • Перестати шукати винних.
 • Не намагатися змінити ситуацію.
 • Чи не закриватися від близьких людей.
 • Перестати фантазувати або сподіватися на примирення.

Щоб прийти в себе після розриву відносин, потрібно прийняти реальність, якою б важкою вона не була. Можливо, ви зможете повернути кохану людину в майбутньому. Але спочатку вам обом потрібен час, щоб заспокоїтися і подумати про те, що сталося.

Намагаючись переконати колишню партнерку, ви ризикуєте лише погіршити ситуацію і остаточно відштовхнути кохану. Не з’ясовуйте відносини на емоціях, не влаштовуйте істерик і не погрожуйте! Це вірний шлях до точки «неповернення».

Найпоширеніша помилка – утримувати відносини, які давно себе зжили. Після розставання дайте собі і партнеру час, щоб розібратися в почуттях і пріоритетах. А поки налагодьте інші сфери життя.

Адже часто буває, що проблеми на роботі негативно відбиваються на любовних стосунках. І не втручайтеся третіх осіб у ваші «розборки».

Не обговорюйте свою колишню дівчину з друзями, адже якщо ви все-таки помиріться, то будете виглядати нерозумно.

Якщо ж ваш розрив давно назрівав і, нарешті, стався, подумайте, а чи варто відновлювати відносини з цією дівчиною? Адже любов повинна приносити радість і щастя, а не постійний головний біль.

Ізолюйте себе від колишньої дівчини повністю, ніяких дзвінків і повідомлень. Ніяких «випадкових» зустрічей і спільних друзів.

Через якийсь час ви зрозумієте, чи варто ваша колишня того, що спробувати її повернути або пора рухатися далі до нових берегів.

7 кроків до прийняття розриву

На шляху до внутрішнього балансу вам треба буде пройти 7 «кіл Ада», вони ж 7 кроків до прийняття розриву:

Коли перші страждання вщухли, чоловік починає відчувати гнів і образу. Це абсолютно нормальна реакція на розставання. Але не варто направляти свої емоції проти дівчини. Знайдіть для них більш прийнятний вихід: прокричав в чистому полі, поговорити з одним, пробігти 10 кілометрів, написати гнівний лист і спалити його. Кому що більше підходить, головне випустити пар і зняти напругу.

Злість буде приходити хвилями, так влаштована наша психіка. Одне лише нагадування або зустріч можуть викликати шквал емоцій і новий виток в переживанні втрати. Почніть використовувати злість, як джерело сили. Надсилайте гнів в правильне русло, займіться спортом і налягайте на силові вправи.

Щоб полегшити стан, станьте більш активним в роботі, тренуваннях, постарайтеся домогтися успіху в інших сферах життя. Правильно спрямований гнів допоможе «утерти ніс» колишньої, а також отримати вигоду для кар’єри і фізичної форми.

Звинувачувати себе за те, що трапилося цілком природно. Через це проходять всі, хто розлучився з коханою людиною. Ви аналізуєте минуле і думаєте, що все могло скластися інакше. «Якби я вчасно зрозумів свої помилки», «Якби я поводився мудрішими», «Якби я не вимагав так багато». Міркуючи так, ви продовжуєте жити в минулому.

Щоб пробачити собі розставання з жінкою, потрібно визнати відповідальність за відносини, які не склалися. Можливо, ви були в чомусь не праві і вели себе невірно. Не потрібно ставити на собі хрест через однієї невдачі, винесіть урок і рухайтеся далі.

Якщо ви відчуваєте хвилювання, коли мова заходить про колишню пасію, то ви все ще пов’язані з нею на емоційному рівні. Щоб обірвати цей зв’язок потрібно докласти багато зусиль, «знецінити» досвід і відправити його на антресоль. Не тисніть емоції, промовляти їх, єдиний спосіб звільнитися – визнати поразку.

Процес відновлення може зайняти місяці і навіть роки, не варто відмахуватися від своїх почуттів, це лише продовжить муки. Якщо виникає бажання зустрітися і поговорити з дівчиною – не потрапляйте на цей прийом своєї підсвідомості. Зрозумійте, що пора йти далі, і якщо жінка вже довгий час не йде на контакт, то вам стоять взяти з неї приклад і залишити минуле в минулому.

Хобі, яке зможе відвернути вас від думок про колишню любові – найкращі ліки. Також підійдуть: нова робота або посада, спорт, волонтерство, поїздка в інше місто або навіть країну. Вам потрібні нові враження, щоб заповнити порожнечу в серці.

Приділяйте більше уваги своїм близьким і друзям, приємне спілкування виробляє цілющий ефект. Спільний відпочинок і дозвілля полегшать вашу реабілітацію і відкриють нові грані у відносинах з оточуючими людьми. Ви зрозумієте, хто насправді є для вас другом і готовий вислухати і підтримати, а хто лише посміхається і плескає по плечу, зі словами «Все налагодиться, що не парся!».

Ми, чоловіки, часто стаємо замкнутими після розриву з дівчиною, обмежуємо спілкування із зовнішнім світом. Це захисна реакція. Деякі товариші йдуть далі, лаються з ріднею, замикаються в квартирі, переїжджають в глушину. Загалом, всіляко захищають себе від людей. Ні в якому разі не можна це робити! Страждання пройдуть, а «наламані дрова» залишаться.

Вам після розриву потрібно побути наодинці з собою або природою, але постарайтеся скоріше повернутися в соціум, адже чим довше ви блукати в закутках своєї пам’яті, тим складніше звідти вибратися.

Не повторюйте помилки тих чоловіків, що годинами згадують свою колишню кохану. Чи не прокручуйте в голові картинки щасливих днів, інакше не зможете рухатися в нове життя.

Поступово в пам’яті залишиться тільки хороше і вам захочеться повернутися в той час. Ви навіть можете спробувати налагодити стосунки і почати все спочатку з тієї, яка розбила вам серце. Тут криється багато підводних каменів, адже були ж причини, за якими ви розлучилися? І ці причини нікуди не поділися, просто ви про них забули. Якщо жінка кинула один раз, то кине і другий.

Після розставання постарайтеся згадати, що вас дратувало і не влаштовувало в дівчині. Наприклад, вона погано готувала, проводила весь вільний час з подружками або не стежила за зовнішністю. Ви багато лаялися з приводу і без, постійно сперечалися і не могли домовитися про найпростіші рішеннях.

Щоб витіснити з серця залишки любові, нагадайте собі, що не так вже й хороша вона була. А потім заходите в рейтинг кращих сайтів знайомств, вибирайте сайт, реєструйтеся і починайте шукати свою любов!

Поради психологів

Представниці прекрасної статі часто не замислюються про те, як хлопці переживають розставання з коханою. Чим ближче і дорожче був партнер, тим важче пережити і прийняти кінець. Щоб без травм пройти це випробування, важливо зберегти віру в краще майбутнє і любов до життя.

Психологи радять скласти новий розпорядок дня так, щоб ви постійно були зайняті справами. Якщо колись буде віддаватися сумним думкам, то і реабілітація пройде швидше. Працюйте якомога більше, особливо перші тижні. Постарайтеся не залишатися на самоті надовго.

Для отримання нових вражень запишіться в тренажерний зал, відвідайте кілька зустрічей за інтересами, почніть вивчати іноземну мову. Більше читайте, особливо художні, психологічні та мотивуючі книги.

Не знаєте, як перестати страждати і чим відволікти себе від депресивних думок? Кому-то допомагає компанія друзів і відпочинок, іншим навпаки, багато фізичної та розумової праці. Не зайвим буде відвідати психолога і проговорити всі проблеми, що накопичилися, а після нього зареєструватися на сайті eDarling і знайомитися з прекрасними дівчатами.

Існує одна практика, спрямована на набуття душевної гармонії. Вона полягає в написанні Листи, в яких ви повинні цілком і повністю викласти всі свої думки, почуття, тривоги, сумніви та побажання.

За допомогою такого «діалогу» з іншою людиною, ви звільняєтесь від вантажу і даєте собі прекрасний шанс почати все з чистого аркуша. Відправляти цей лист реальному адресату не потрібно, але якщо хочете – чому б і ні.

Для написання підберіть час, коли ніхто не буде вас турбувати і відволікати. Вам повинно бути комфортно і спокійно. Перш ніж почати, дайте відповідь на кілька питань:

 • «Про що я найбільше шкодую?».
 • «За що я не можу себе пробачити?».
 • «Що дали мені ці стосунки?».
 •  «Чому я навчився і що мені ще належить з’ясувати?».

Пишіть, звертаючись як до себе самого або до тієї людини, з яким пов’язані ваші переживання. Пишіть від руки, «я жалкую, що …», «якби я зміг тоді …». Випустіть всі свої думки на папір, дозвольте їм існувати в реальному житті, а не тільки у вашій голові.

Довіртеся інтуїції, і у вас вийде довгий список з претензій, образ і жалю. Уважно прислухайтеся до своїх почуттів. В процесі написання цього листа ви можете зустрітися з усіма негативними емоціями, які довгий час накопичувалися всередині: біль, злість, смуток, розчарування.

Продовжуйте писати до тих пір, поки не відчуєте полегшення. Швидше за все під кінець ви зможете поглянути на ситуацію під іншим кутом, зрозуміти багато нюансів і зробити висновки, про які раніше навіть не здогадувалися. Відпустіть своє минуле, виплесніть все почуття, так ви зможете швидше і легше відійти від розставання.

Які помилки не можна допускати

Але я з упевненістю можу сказати, які помилки не варто допускати, щоб не погіршити і без того важку ситуацію.

Якщо ви розлучилися з коханою людиною, постарайтеся тримати себе в руках і не робити дурниць. Вартувати дівчину біля роботи або під’їзду, намагатися квітами і подарунками загладити провину і привернути увагу погрозами суїциду – абсолютно неетично і нерозумно.

Звичайно, важко прийняти такий поворот у житті, але якщо жінка пішла – це її вибір. І ви повинні це рішення поважати.

Що не потрібно робити, якщо вас розлюбила дівчина:

 • кидатися в нові відносини;
 • пити алкоголь і дзвонити колишньої;
 • приїжджати додому до дівчини;
 • говорити про неї гидоти;
 • вимагати повернення подарунків;
 • загрожувати її новому хлопцю;
 • ображати і застосовувати фізичну силу;

У будь-який, навіть такої неприємної ситуації залишайтеся чоловіком, гідним і чесним людиною.

Якщо дівчина кинула вас, не пояснюючи причин, дайте їй час і спробуйте налагодити контакт через кілька днів або тижнів.

На випадок, якщо ви вирішите спробувати себе в новому партнерстві, то реєструйтеся на кращих сайтах знайомств і шукайте підходящу для вас дівчину.

 1. Як давно ви розлучилися з дівчиною?
 2. Що послужило причиною?

Спробуйте написати «Лист» і поділіться думкою про цей метод!

Джерело: https://RateDate.ru/kak-perezhit-rasstavanie-s-devushkoi

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *